Jaunākie jautājumi
Viss pārējais
Vai drīkst dronu lidināt kur vēlies? (23)
Vakar forš laiciņš,ņemamies pa dārzu,cepam šašliku utt. Dzirdu kaut kāda jocīga skaņa,tā kā lidmašīna,tā kā properers un baigi tuvu kaut kur,domšāju varbūt man rādās,jautāju mazdēlam,vai tu dzirdi ka te kaut kas rullējas..Skatamies viss apkārt,opā,aizlido drons 4 mājas tālāk. Ar to kaimiņu...
Horoskopi, ezotērika, maģija, zīlēšana
Vai ticat, ka esat nemirstīgs .... (18)
Viedoklis un tēzes
Attiecības, psiholoģija
Kā jums ar apņemšanos kaut ko sākt....... (27)
Nu teiksim, vajag motivāciju . Piemērs...… ja es iemīlēšos, beigšu pīpēt, vai, ja es iemīlēšos, nometīšu svaru( jā, jā...tas par mani un ja centīsieties uzbraukt teksta autoram, esat losis, jo nemākat lasīt, atzīstu, par mani ). Tad kas spēj jūs motivēt kaut ko mainīt savā dzīvē ?
Attiecības, psiholoģija
Kurš dzimums vairāk pieķeras otram? (32)
Mani novērojumi rāda, ka sievietes izpildās kā košļājamās gumijas pie pazolēm, kamēr vīrieši kā vistas-tikko desmit metrus no mājas, tā "ņičya"
Datori, internets
Switch vs router (5)
Es pārslēdzu ar provaideri līgumu no 50 uz 250 Mbps. Man ir vecā parauga bezvadu rūteris, kurš atbalsta tikai 10/100Mbps. Piespraudu galda datoru pa taisno, bet katrreiz kad vajag wi-fi ir jāpārsprauž vadi. Vai ir tehniski iespējams tā vietā lai par >55 eur pirkt bezvadu rūteri kurš atbalsta...
Attiecības, psiholoģija
Stokholmas sindroms (21)
Vai esat dzirdējuši par tādu? Ko tas nozīmē?
Viss pārējais
Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs? (41)
Man ir aizdomas, ka tad, kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs. Patiesībā viss jau ir izdarīts, iztukšotas noliktavas ar vecas pārtikas krājumiem, izvilkta nauda, vēl tik laikam atliek nedaudz pārdalīt, radīti atkarīgie, kuriem nu būs jāklausa pasaules varenajiem...vīrusam te vairs...
Juridiskie jautājumi, likumdošana
Vai kādam ir pieredze ar projekta iesnieguma veidlapu aizpildīšanu? (2)
Vai kādam ir pieredze projektu rakstīšanā?
Attiecības, psiholoģija
Slēpšanās no sevis paša/_as (51)
Kāds ir Jūsu viedoklis, ja persona anketā uzrāda foto, kas ir 10 un vairāk gadus jaunāka par patieso vecumu?
Attiecības, psiholoģija
dzīve epidēmijas laika (43)
Jautājums galvenokārt tiem, kas dzīvo vieni. Kā pavadāt šo laiku vēl lielākā vienatnē, nekā normālos apstākļos? Kā jūtaties? Vai izdodas saglabāt priecīgu skatu uz dzīvi? varbūt ir laiks iegūt jaunus draugus, kaut vai pagaidām virtuāli?
Attiecības, psiholoģija
Ķīnieši šķiras...pēc karantīnas (31)
Lūk kā, atliek ilgāk pasēdēt kopā, paskatīties vienam uz otru, un viss, love vējā. Nav viegli dzīvot ilgstoši zem viena jumta.
Darbs, bizness
Darba attiecības un pienakumi (6)
Ir darba līgums un komandejuma lapa uz 180 d.,sakarā ar izmaiņām restorānā,tika paziņots 3-4ned.partraukums,tātad atpakaļ uz Latviju,šobrīd vīrusa dēļ restorāns aizvērts,darba devējs piedāvā tikai tagad atbrīvoties uz abpusēju vienošanos,atpakaļ Latvijā jau pagājis vairāk par 30it dienām?
Attiecības, psiholoģija
Kā jūs vērtējat šo..? (29)
Kā jūs vērtējat šo, ka tirdzniecības centri arī turpmāk nestrādātu pa nedēļas nogalēm vai arī ar saīsinātu darba laiku? Jūsu vēlmes un ieteikumi! Varbūt vairāk uzturēties svaigā gaisā, ne ieplānot nedēļas nogali slēgtās telpās - uzlabotos veselības stāvoklis!
Attiecības, psiholoģija
Vai jums tas liekas pieņemami? (37)
Jūs ejat ar vīrieti / sievieti pa ielu un redzat pievilcīga izskata pretējādzimuma parstavi, jūs savam partnerim par to pasakat. Un turpinat ceļu , abi jūtoties labsajūtā , it kā redzejuš izstažu zalē labu gleznu.
Hobiji, intereses
Kā vērtīgi izmantojat brīvo laiku ? (28)
Esmu apguvusi jaunas neparastas receptes, pavasara tīrīšana, daudz vairāk stādiņu iesēts....vēl kādam ir labas idejas ko darīt ārkārtas situācijas laikā?
Attiecības, psiholoģija
Ko domājiet par krievu psohologu Ļitvinovu? (22)
Viņš piedāvā visādus online kursus, kā saprast un iepatikties vīriešiem. Esot garantija 100%, ka vēlākais pusgada laikā satiksiet savu sapņu princi. Lai tas notiktu ir pamatīgi jāpārstartē sava domāšana, jo tieši tā radot vislielākās problēmas. Nekādā gadījumā nedrīkst noslaist latiņui, bet tieši...
Attiecības, psiholoģija
Kur ir pazudusi zviedru Grēta? (42)
Un viņas cīņa pret plastmasas maisiņiem, motoriem, izmešiem un globālo sasilšanu?
<< iepriekšējie  Rādu no 21 līdz 40  nākamie >>
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu