Tinte

Sieviete (51)
iepazīties ar Tinte

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Skapīšu krāsošana
Gribu nokrāsot baltus pāris skapīšus (no mdf, kādi pievienotajā foto, tikai tie ir tumši brūnā krāsā), bet nevaru saprast ar kādu krāsu. Interneta forumos iesaka gan ūdens emulsijas, gan akrila...

102 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jaunas cilts rašanās
Ja esošais vai bijušais uzvārds traucĕ, nav problēmu nomainīt. Jauna dzimta gan tā rezultātā neradīsies.

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Gojko, izņēmumi ir visur.

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Kaut ko "dabūt" vai iekarot cenšas tās, kuras ir strašnajas un bez nemitīgām aktivitătēm no viņu puses, neviens normāls vīrietis uz šīm virsū neskatās.

Skapīšu krāsošana
av2, man tie skapīši ir jauni, t.i., vēl nelietoti, kaut pirkti pirms dažiem gadiem. Kaut ko skrāpēt nost negribas, lai citu ko pārlīmētu. Tikai tā tumšā durvju krāsa man nepatīk, gribu baltu, kā pats skapītis.

Skapīšu krāsošana
Jā, Piepe, vot tas ir ko vērts! Apskaužu! :)

Skapīšu krāsošana
Tie ir Accentas mēbeļu skapīši. Kas viņiem pa virsu durvīm ir pārklājumā, nav ne jausmas. Uz tausti pēc papīra.

Skapīšu krāsošana
Paldies visiem, kuri deva derīgus padomus! :) Tagad ir viela pārdomām.

Skapīšu krāsošana
Ka tik kaut ko ie...irst. Ja nav ko teikt par tēmu, ejiet garām un netērējiet savu dārgo laiku.

Ceļš uz šodienu.
Viss jau ir ierakstīts zvaigznēs, kad piedzimstam. Un, ja tur nav rakstīts, ka vari būt oligarhs, tad nekad arī nebūsi.

Uz ko var pretendēt otra puse pēc laulības šķiršanas?
Ja laulība jau šķirta, neviens ne uz ko vairs pretendēt nevar. Y no dzīvokļa izrakstīt kā X svešu personu.

Grīdas krāsa
Balta būs smuki.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Atļaušos iesmaidīt par vīriešu visur daudzināto loģisko domāšanu :)

Daudz svīstu
Aga, vēl ar Āfrikas karstumu salīdziniet! NAAav normàli tāds karstums pie mums, un kondiškas uz ielas un sabiedriskajā nav. Kaut ātrāk vēsums būtu! Jau apnicis tādā pirmsģībiena stāvoklī atrasties. Par tēmu: nekas tur nepalīdzēs, nevar visi panest karstumu, sutoņu un bezgaisu. Iedomājies, ka atrodies ledājos, visapkārt sniegs, aukstums, mīnuss 30....... :)

Ko darīt, ja notārs negrib strādāt pie lietas, velk laiku?
Vari uzrakstīt Tieslietu ministrijai, tur skata sūdzības gan par notāriem, gan tiesu izpildītājiem.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
13.00 Es nu gan nebūtu tik pārliecināta, ka brauc pe mammītes uz vasarnīcu. Padomā par to. Varētu te vairākus piemērus ar līdzīgu scenāriju ierakstīt, bet nav vērts. Bet fakts bija tăds, ka visi apkārt zināja tāda "pie mammītes braucēja" patiesās brīvdienu pavadīšanas vietas, tikai pati sieva/draudzene to uzzināja pēdējā. :)

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Naža kungs, sievietei nekas nav jāmotivē. Vīrietim pašam jābūt ar savu motivāciju. Ja nav, tad nekā. Tāpĕc te tādi sēž gadu desmitiem, jo normālām sievietēm nevajag pieaugušus bērnus.

Vai tu sieviete to vari?
Tie, kuri paši nemāk/nevar sarunāt randiņus, ir akurāt no tās sērijas, kas blakus tēmā par neambīciju vīrieti. Galīgi garām. P.s. Un paklausiet Solvitas ieteikumiem 12.35.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Ja nav kopīga nākotnes redzējuma, nav kopīgu mērķu, izklaižu u.t.t., nekas tur nebūs. Izniekosi savus labākos gadus kopā ar tādu veğetējot. Cik noprotams, viņš pat nav apprecējis Tevi. Nu i nafig tādu amēbu, kas 40 gados jau gaida pensiju.

Mīļie kungi! Kāds ir jūsu skaistuma ideāls? Krāsas acīm, matiem, Ķmi, apkārtmēri, prasmes , vēl kas?
Nu? Kur autore ar pārējo kandidāšu sarakstu? Gaidām ar nepacietību!

Mīļie kungi! Kāds ir jūsu skaistuma ideāls? Krāsas acīm, matiem, Ķmi, apkārtmēri, prasmes , vēl kas?
Neesmu kungs, bet gribētos ievērtēt arī pārējās dāmas, kuras tika piedāvātas izvēlei. Varbūt tādi krokši (pardon), ka Laračka bija vienīgā normālā uz citu fõna.

Mašīna
https://m.ss.com/msg/lv/transport/cars/retro-cars/cnfeg.html Maza, smuka, lēta, ekonomiska :) Un kas svarīgi, - nepaliksi nepamanīta, kas palielina Tavas iespējas iepazīties un tikt pie vīra! :)

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Šizoīda personība: tai raksturīga norobežošanās no emocionāliem, sociāliem un citiem kontaktiem, dodot priekšroku fantāzijām, vientuļām nodarbībām un introspekcijai. Spēja izteikt savas jūtas un izjust patiku ir ierobežota. (slimību profilakses un kontroles centrs. klasifikācijas kods F60.1) Esi pārliecināts, viņš ir šizoīds? Varbūt vienkārši introverts flegmātiķis, kuram pēc komunikācijas un...

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
21.08 Oi, ašpadsmit reizes realizācijai tāds nieks vien ir. Es 6 gadus gaidīju, lai ğimenes galva pieliek dzīvoklī grīdlīstes. Nesagaidīju. Izšķīros.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Pareizi dara, ka liegs vadīt auto. Vajadzĕtu vēl kaut ko izdomāt, jo ne visiem ir tiesības un ne visi vada auto. Bet tie nemaksātāji ir specifiska suga, ir nācies darba sakarā ar tādiem komunicēt. Un patiešām trūcīgi, kuriem maz apmaksāti darbi, ir ļoti mazs procents. Par to, ka atbildīgi abi, šaubu nav, tikai sieviete jau nes to atbildību par abiem, jo audzina un apgādā bērnus pilnībā. ...

TELEFONS
Nē, tas nav normāli. Un skriet uz randiņiem, iepriekš nesarakstoties un nenoskaidrojot vai vispār ir interese kaut kur doties, arī nav ok. Tikai nevajadzīga laika un enerģijas tērēšana, bet to man pašai vajag, nevis izklakarēt svešiniekiem. Bet randiņotājiem jāiegādājas atsevišķs numurs, jo var trāpīties arī kāds neadekvātais.

Kā jūs domājat-pēc cik ilga laika ja ir būts attiecībās 8 gadus,var mesties jaunās?
Ko nu vairs. Naudu nāksies vien pašai atmaksāt, uz viņu diži vari necerēt. Turpmāk esi gudrāka un nekad nesaisties ar spēlmaņiem, dzērājiem un narkomāniem-tie visi ir atkarīgie un jebkurā brīdī "pârdos" savu tēvu un māti. Par draugiem un draudzenēm nemaz nerunājot. Dzīves skola maksā dārgi, bet labi, ka Tev tā "maksājusi" tikai naudu.

Kā jūs domājat-pēc cik ilga laika ja ir būts attiecībās 8 gadus,var mesties jaunās?
Cik noprotams, tad viņš ir spēlmanis. Tad Tev tagad vajadzētu būt laimīgai, ka esi tikusi vaļā no atkarīgā. Nav saprotams par naudu. Tu ņēmi kredītus uz sava vārda un viņš notērēja? Vai kā?

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
21.10 Man nav bijušas problēmas arī šādā auto iesēsties. Visticamāk, problēmas ar tādu pārvietoties būtu Tev pašam. Un domāju, ka vairumam no te esošajiem. :) https://en.m.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Type_2

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Vīrietim vajag lielu auto (modeļus nepārzinu, bet tādu, lai iesēžoties var visu pārredzēt "no augšas", nevis 1/2metru no zemes). Bet sievietei vajag vīrieti ar to lielo auto. :)

Es nekad nekluudos.
Vismaz 1 reizi viņa ir kļūdījusies. Pasakot, ka nekad nekļūdās. Un tagad var gaidīt n-to kļūdu kaudzi :D

Uzdruka uz T-krekla
Njāaaa, 50 gados t-kreklu uzdāvināt! ? Sviests kaut kāds. Tad gaidi savā jubilejā pulvera paku. Ar ko to kreklu mazgāt.

Sportdirect džinsu izmēri
https://www.thesportdepot.com/lee-cooper-size-chart

Sportdirect džinsu izmēri
32WS -viduklis 81cm, bikšu staras iekšpuse 73 32WR-viduklis 81, stara 78 32WL-viduklis 81, stara 83 Izmēri savām biksēm dotos mērus un veiksmi pirkumos.

Karstās sms, foto un to jēga?
sorry, padomniecei

Karstās sms, foto un to jēga?
Ja atceramies, kā viena prezidenta padomnecei "karstās bildes" amatu maksāja, tad droši var sūtīt gan bildes, gan sms, gan visu pārējo. :D

Mēness ūdensvīrā
https://www.astrogift.ru/book_and_article/love/ideal.shtml Te gan nebūs par Mēness atrašanos zīmēs, bet vispārējai informācijai.

Pankūku novietošana uz šķīvja
Pareizuma nekāda nav, kā kuram patīk tā liek. Es lieku tā, kā pankūka "stāvēja" uz pannas pirms noņemšanas no tās, jo tā puse, kuru apcep pirmo, ir "smukāka".

Pastāvēs, kas pārmainīsies
"Nepatīk ļerkstēšana". Bet loğiski! Nebūs kas klausās pašas runas plūdos. Diviem pļāpām kopā būs grūti.

Pastāvēs, kas pārmainīsies
Jā, pilnmēness šobrīd uz daudziem iedarbojas. Bet runājot par Mēnesi konkrētās tēmas sakarā,- šodien klausījos dažas astroloğijas lekcijas, un tur stāstīja, ka vislabāk sadzīvo tie pāri, kuru kartēs Mēness ir vienā zīmē. Pēctam tie, kuru Mēneši veido trigonu, sekstilu un pussekstilu (kuri kaut cik interesējušies par astroloğiju, sapratīs). Kuriem tā ir tumša bilde, vienkāršotâ...

Tātad vīrieši 40+
Kad satiek to īsto, tad visi vēlas. Tas tikai laika jautājums.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu