Tinte

Sieviete (50)
iepazīties ar Tinte

93 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rēķins
Bet loğiski.

Dzives uztvere
C variants.

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Retro autiņi ir super! Un cilvēkam, kurš prot tos atjaunot, vispār " ceni netu".

Vai kāda(s) var uzadīt jaku?
Gojko, nē, tur var kaut 1 pasūtīt. Pati esmu sūtījusi. Viņiem kaut kad nosaukums pamainījās,varbūt ieiej wooloverslondon.com

Vai kāda(s) var uzadīt jaku?
Rekomendēju woolovers.com, tur kvalitatīvi adījumi un ātra piegāde.

Draudzenes.
Mums nav tādu draudzeņu. Un ja būtu, tad ātri vien no tādām atbrīvotos.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Pūka, nu tā sanāk, bet ne jau es to izdomāju.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Izlasi kārtīgi.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Par šito kaut kur lasīju jau pirms laba laiciņa. Tur bija teikts, ka sievietes dzīvo ilgāk, ja nedzīvo pārī, bet vīrieši, kuriem ir păris, dzīvo ilgāk.

Socionika
Solvita un Epifānija- meitenes, kāpēc Jūs tik vienu tipu izskatāt? Apakstā kā saderīgie norādīti tak 4. Nu labi, mirāžu varam atmest, bet paliek veseli 3! :) Vispār kaut kā galīgi garām-tie, kuri man derētu, mūžīgi esot badā un šiem tik ēst padavai. :(

Socionika
Interesanta tā socionika. Mazliet palasīju un konstatēju, ka tas tips, kurš būtu vispiemērotākais, mani absolūti nesaista. Dīvaini...

Sievietes, uzmanieties!
Labi, ka pabrīdini citas sievietes. Bet! Es nekādi nespēju saprast vienu lietu- kāpēc jāved uz savām mājām svešu vīrieti? Nu var taču satikties ārpus mājas, jo mazums kāds kadrs izrādās pēc kāda laika (un šis gadījums tam ir apstiprinājums).

Klubi, kur sastapt sievietes no oho;).
00.52 Vot Tu ar´ kā no plaukta nokrituse! Kurš tad te godīgās meklē. Skaidrs, ka virziens tikai viens-klubi un bāri.

feminizaacija
Feminisms (franču: féminisme, atvasināts no latīņu: femina — ´sieviete´) ir pārliecība, ka abiem dzimumiem pienākas vienādas politiskās, sociālās, seksuālās, intelektuālās un ekonomiskās tiesības. Feminisms saistīts ar dažādām sabiedriskajām kustībām, teorijāmun filozofijām, kas pēta dzimumu atšķirības, aizstāv sieviešu līdztiesību un aģitē par sieviešu tiesībām un interesēm....

Pedāļu gājiens
Varētu padomāt, ka tāds gājiens izmainīs heteroseksuālu cilvēcu seksuālo orientāciju. Un citādi orientĕtie vienmēr ir bijuši. Sviests kaut kāds.

Apģērbu internetveikali
Skaties pēc sev pieņemamās cenu kategorijas: http://www.asos.com/women/dresses/cat/?cid=8799 http://www.dorothyperkins.com/en/dpuk/category/dresses-5699972/womens-dresses-5686813/N-ikdZc1y?No=0
&Nrpp=20&siteId=%2F12552&geoip=noredirect http://www.next.com.lv/en/shop/gender-women-category-dresses-0

Viskoze, poliesters
Ķermenim patīkami ir kokvilna, lins, zīds, viskoze, vilna, kašmirs. Neteikšu, ka viegli kopšanā, bet tie elpo. Visvienkâršākais kopšanā ir poliesters, bet tas neelpo. Es no tāda pirktu vai šūtu tikai svārkus, nu varbūt vēl kādu brīvāku žaketi.

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Jurija55 ironija nevietā. Katram savs. Vienai pietiek, ka tik bikses blakus, citai bikšu klātesamība vien sajūsmu neizsauc.

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Kuram rūp, tas pajautās gan dzimšanas dienas, gan vārdadienas datumu, un ne tikai. Pat, ja pazīstami tikai virtuāli. Jo pret personu, kurā ieinteresēts, centīsies parādīt sevi no patīkamās puses, jo īpaši tas notiek pazīšanās sākumā. Ziedu pušķus, briljantus un platīnus es, protams, negaidītu, bet vismaz virtuālu apsveikumu gan. A te izskatās čurbāns parastais, no kura labāk laicīgi...

Adamsu ģimene - seriāls
Seriāls ar krievu aktieriem? Interesanti, google neko tādu neuzrāda. Bet es labpràt paskatītos, ja tāds eksistē.

~ Cik bieži vīrietim var uzdot šo jautājumu?
Ja grib tikt no kāda vaļā, bet nezin kā, tad vismaz 10x dienā. Pazudīs ar garantiju.

Vai esat FB ievérojuši Valentīnu Jeremejevu?
Mēs neesam fb, lai aktivizējas arī draugos, tur vairāk latviski lasošie. Tad paskatīsimies, ko viņš stāsta.

Kodesana
Pati iesi? Ja savu dārgumu gribi atradināt/izārstēt vai kā nu tur vēl, tad derētu atcerēties, ka cīņā ar alkoholu par vīrieti, vienmēr uzvar alkohols. Ja nolēmis nedzert, lai iet un meklē variantus pats. Alkoholiķim ir jāļauj "nogrimt līdz dibenam", tikai tad var kaut kas mainīties (protams, ja viņš to gribēs). Viss pārējais ir cīņa ar vējdzirnavām un iegrimšana līdzatkarībā. Visām glābējām...

Miljonāru jaunā raža
Pirmkārt, Krieķis nav advokāts, jo krimināla pagātne. Otrkārt, mēs neko nezinām, kā viss ir patiesībā. Un skaust nevajag, jo maz ticams, tie miljoni kādam no viņiem visiem laimi atnesīs. Vienu gudrinieku jau tikko aizsūtīja pie Pētera.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
No savas līdzatkarības Tava draudzene tā arī nav tikusi vaļā, kaut juridiski izšķīrusies. Kamĕr nemainīs savu domāšanu un attieksmi (jā, pret visiem laba nevar vienmĕr būt, ir brīži, kad jārīkojas kardināli) pret apkārtĕjiem, nekas viňai neuzlabosies.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Kad beigsies tie 3 mēneši, mantas aiz durvīm un nomainīt atslēgu. Ja protestē, saukt policiju, ka viņas īpašumā atrodas nepiederošas personas. Viss. Tik vienkārši. Un no sava dzīvokļa palūgt izvākties arī bijušo vīramāti-kaut kur taču viņa dzīvoja pirms tam.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Autorīt, aļo, kā tur ir ar jautājuma juridisko pusi? "Parakstīja vienošanos" neko neizsaka. Konkrētāk lūdzu, jo nezinot precīzi, mēs neko konkrētu arī nevaram ieteikt.

Kā ieskaidrot, pateikt vai iezombēt vīrietim, ka jāmeklē sev kur dzīvot.
Jā, man arī jautājums par šķiršanos. Nevenu neizšķir, ja nevar vienoties par kopmantas sadali. Tad kā tur ir juridiski?

Kā cīnīties ar pidarasiem, ja viņi ir mīļoto sieviešu brāļi? Neuzmācas, bet vnk besī.
Viņi Tev ēst prasa? Liec vińus mierā.

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
Torpēdi, esi tak reāls. Kurai 20 gadniecei vajag vectētiņa vecuma vīrieti? Es jau saprotu, ka Tu te tikai kaitini tās dāmas, bet smieklīgi tas ir pāris-trīs reizes. Pēctam jau garlaicīgi. Un tad jājautā-ko tad pats kādu 20 gadnieci neesi noprecējis? Pareizi, neviena adekvāta meitene uz neko tādu neparakstās.

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
22.50 - aga, vĕl bērniem atļauju prasīt. Ka tik ne ar´. Nesen jūtubē redzēju video, kur pāris jau krietni pāri 60 precējās, bija laulību cermonija uzfilmĕta un arī vēlākais baļļuks lauku māju pagalmā. Feins pāris izskatījās, un visi radi arī apmierināti. Preci tik nost kādu "jaunēkli"! :)

Visa dzive deelj statusa?
Jā, kašmira mētelis silda labāk par sintētiskajiem, ādas zākakos ir siltāk un komfortablāk kā dermantīna izstrādājumos. Bet žigulis tagad jau ir retro auto!

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Nu bet dodies dzīvot uz kādu no tiem dzīvokļiem beidzot!!! Un neklausies nekādās šantāžās no mammas puses. Šitādi manipulatori saprot tikai tādu rīcību, ja viņus pašus paliek zem tupeles.

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Tas ir joks?!

Dvīņi
50/50. Nav taisnība, manas skolasbiedenes mammai bija dvīņubrālis. Tai skolasbiedrenei nav ne dvīņumāsas, ne dvīņubrāļa, un pašai ir viens bērns.

Nevar vai kas? Versijas?
Viena versija-impotence. Otra versija-Aids vai c hepatīts. Trešā versija-pagaidām vēl ārstē kādu venērisko slimību. Un ceturtā versija, kas daudziem varētu būt absolūti nesaprotama, bet arī tādi eksemplāri dzīvo starp mums. Tam vīrietim ir tāda īpatnība, ka sexu viņš uzskata par kaut ko "netīru" un sexo tikai ar vieglas uzvedības dāmām. Ja arī apprecas, kad iemīlas, tad labākajā gadījumā tikai...

kā sieviete var iepriecināt vīrieti?
Kā jau pieminĕts vienā no iepriekšējiem postiem, pārcelties uz atsvišķu dzīvesvietu.

Līgava ar pūru
Galvenais, par savu pūru vai tā trūkumu nebazūnēt uz visiem stūriem. Tas tā, savam sirdsmieram.

Līgava ar pūru
Tēmas par lielajām ausīm un lattelekomu ir pārceļojušas uz spama sadaļu, bet par nopietnajām attiecībām tiešām izdzēsta. Pa manam tur nekā dzēšama nebija.

Kādu gandarījumu var gūt anonīmais nodirsējs?
Tas onkuliņš vienkārši izgāž žulti par savu neizdevušos dzīvi, visām likstām, ķibelēm un draudzeni impotenci. Un viņš tāds nav vienīgais.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu