Tinte

Sieviete (50)
iepazīties ar Tinte

52 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Policijas darbinieks
Raksti uz tā frukta darba vietu (cik saprotu tā ir Pašvaldības policija), vari arī uz valsts policiju.

Policijas darbinieks
Tā nu gluži nav, ka ir tiesības skatīties infu par jebkuru personu. Drīkst tikai tad, ja tas nepieciešams darba vajadzībām, nevis lai apmierinātu savu interesi. Autore var rakstīt iesniegumu iestādei ar lūgumu sniegt info, kuras personas un kādām vajadzībām ir skatījušās viņas datus.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Apbrīnoju dažu sieviešu prāta spējas! Aicināt savās mājās svešu veci, par kuru viņa neko nezin! Interesanti, tas ir stulbums vai mega izmisums?

Randiņš-NErandiņš.
Par trennuškām varat nemaz necepties. Ar kolēģēm nesen apspriedām tagadējo jauno un ne tik jauno vīriešu modi tādās treniņbiksēs staigāt, ka it kā tajās kaut kas jau ielikts būtu. :) Un viena gados jauna kolēģe mūs, simtgadīgās, apgaismoja, ka tādas ir modernas un viņas 25 gadīgais brālis par tām biksēm milzu naudu izdevis.

Randiņš-NErandiņš.
Nu tak saprata, ka pēc kino nebūs nekāda sexa, tāpēc arī ieslēdza atpakaļgaitu. Vai tad VP vispār kāds reāli taisās iet uz filmu, teātri, kfe vaj pataigāties? Tiešām?! Kāds naivums.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Bet viņai ir daudz brīva laika. Un var izvēlēties, kurā brīdī strādāt - vakarā, vai agri no rīta. Var mācīties, piemēram.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Latviešu tautasdziesma: Bērniņ´, mani kovārniši, Visiem pliki vēderiņi; Kad atnāca svētku diena, Visiem lūša kažociņi, Visiem lūša kažociņi, Visiem caunu cepurites Domāju, te komentāri lieki, ka kažoki būtu padomijas mantojums.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
2019.- 2020. gados solot ļoti bargas ziemas. Silti kažociņi ļoti noderētu. Sintētiskā, uzpūstā pufaikā nav ne skata, ne ērtības.

Kur var uzšūt nummurus.
https://www.apgerbu-apdruka.lv/?page=135 http://www.ervitex.lv/index.php/izsusana http://www.ditex.lv/

Kāpēc cilvēki pazūd sarakstes laikā?
Varbūt viņa tāpat domā - kāpēc Tu pazudi un pārstāji rakstīt? Man arī tā ir gadījies: gaidu, kad ta nu atbildēs uz manis raksīto vēstuli, bet vēlāk paskatos kārtīgāk un konstatēju, ka pēdējo vēstuli rakstījis vīrietis , nevis es. Laikam arī domāja, kāpēc es neatbildu. Nu ko lai dara, ka aizmāršīga esmu :) Varbūt atgādini par sevi viņai.

Neparastie rīdzinieki
Nē, mēs no Jelgavas 10 paaudzē. Par ārpus Rīgas dzīvojoşajiem lielākoties vīzdegunīgi izsakās tie "rīdzinieki", kuri paši tur ieradušies no laukiem, bet tagad viņiem "paļci veerom" .

Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - hokeja?
Neinteresē hokejs. Neko neziedotu. Vajadzēja labāk trenēties un spēlēt, tas ir viņu darbs.

Zvani un aicinājumi "investēt"
Nē, mums nepiedāvā investēt. Abidna kaut kā.

Kā lai tiek pie antibiotikām?
andrisz: "Nesaprotu cilvēkus, kas var uz nedēļu likties gultā. Neiedomājami. Vai tad viņiem dzīve un pienākumu nav?" Pirmais pienākums ir rūpēties par savu veselību. Un ja vajag, kaut 2 nedēļas gulēt gultā, nevis rīt bezjēgā antibiotikas bez ārsta norādījumiem. Izskatās, ka mums te nākamais Darvina balvas pretendents.

Komunālie maksājumi par dzīvokli ar centrālapkuri, cik?
Man janvārī plika apkure 1.85 /m2. Februārī būs vēl vairāk. Ar zeltu kurina laikam.

Cits vārds un uzvārds
Precoties uzvārdi jau nomainīti gandrīz visām.

Davinājums no tēva, kāds vislētākais variants?
No kura laika nostiprinājuma lūgums izmaksā 35 eiro? Vēl pirms 4 dienām bija virs 80.

Kādi ir elektroniskās cigaretes plusi un mīnusi?
Elektroniskās arī smird un smaka nav labāka par īsto cigarešu smaku (ja vispār kāda smaka var būt laba). Izpūsto dūmu mākonis ir vismaz 5x lielāks par cigarešu dūmiem. No rītiem reizēm man pa priekšu iet meitene, kura kūpina to elektrisko cigareti, smaka un paskats uz tādu meiteni - fuj, fuj, fuj.

Braukšana bez auto vadītāja apliecības!
Šitādi varoņi parasti saņem reālu brīvības atņemšanu un tad raud lielas asaras. Palasi Krimināllikuma 262.pantu. Bet man ir aizdomas, ka tieši pēc šī panta autoram jau ir tiesas spriedums.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Man ir aizdoma, ka top kāds kursa darbs vai raksts sieviešu žurnālam.

Attiecības vīrs-sieva
Mums, meitenēm, tādas svešu vīru problēmas, neinteresē. Varam ieteikt atmest dzeršanu un noņemt kroni.

Slinkums, nepieciešamība jeb kāds cits variants
15.16 Bet protams, sievietes vēlas satikt drūmu, pīpējošu dzērāju un rupekli ar pamatskolas izglītību, kas nopelna minimālo algu.

Esam divi
Man ir aizdoma, ka autors kaut ko noklusē. Vīrieši, kuriem jau ir 2 bērni, 49 gadu vecumā nemēdz vieni paši adoptēt svešu bērnu. Nav jau sieviete, kurai tikšķ bioloğiskais pulkstenis un nav kur izlikt savu neiztērēto mīlestību un rūpes par mazuli.

vai te vispār ir iespējams ar kādu iepazīties un normāli ko izveidod?
21.02 Ir, ir tādas, pat uzturlīdzekļus viņu bērniem no saviem līdzekļiem apmaksā, jo paši nestrādā un naudas nav.

Meitenes, kurš - Briedis vai Usiks? :)
Bagi, nu lai jau skatās, ja patīk. Man tikai bērnībā patika. Rezultāti diezgan subjektīvi, salīdzinot ar peldēšanu, kur uzvar tas, kurš ātrāks.

Meitenes, kurš - Briedis vai Usiks? :)
Nē, bokss neinteresē. Vienīgais skatāmais sporta veids varētu būt peldēšana.

vīrietis no "Dotais lielums mana māte"
Filmu neredzēju, bet "mņeņie imeju". Izlasīju interviju ar viņa māti un varu tikai pateikt, ka viņš ir nepateicīgs maita. Lai arī kādas būtu attiecības ar māti, viņa attieksme ir necienīga. Un sievietēm no tāda jāmūk uz skaitli 1. Un kuras vēl nezināja, iecērtiet sev smadzenēs: kā vīrietis izturas pret savu māti, tā viņš izturēsies pret jums.

Vīrišķi un sievišķi,ar kādiem sievišķa vai vīrišķa trūkumiem samierinātos?
Negribu ne ar ko , kas man nav pieņemams, samierināties. Ja nesaderam, tad čao- kakao un nebendējam savas nervu šūnas.

pluss,mīnuss 10
Vairums grib jaunāku, tik nepadomā, kāpēc tam jaunākajam būtu jāgrib tas vecākais. Man 10 gadi liekas pa daudz uz jebkuru pusi. Ap 5 vēl neko, bet 10 jau ir bezmaz cita paaudze.

Kāpēc mūsdienās precēties?
Kad apprecēsies, tad manīsi, kur ieguvums. Teorija un prakse ir divas dažādas lietas.

Darma un Gregs (LV)
http://seasonvar.ru/serial-4313-Darma_i_Greg-5-season.html Skaties krievu valodā. Cerams, saproti.

Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto?
Ja autors vīrietis, tad labāk likt tiesības, ja sieviete, tad grūti teikt. Es, piemēram, nebraucu un nebrauktu, pat, ja būtu 2 auto, jo baidos. Man, pat sēžot blakus šoferim, pie straujākiem pagriezieniem un liela ātruma "sirds klapē". :)

Mīlestība
 ” Tipisks sociopāts citus cilvēkus uzskata par stulbiem idiotiem, kurus bez žēlastības jāizmanto, un visi līdzekļi šim mērķim ir labi“. Un, ja kāds kaut ko pārmetīs, vienmēr atradīs, kā novelt vainu uz citiem, nekad neatzīs, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, un, saprotams, neies ārstēties. Sociopātiem un psihopātiem ir savi likumi, ne citu.  Viņi nenokaunēsies un nespēj būt kautrīgi – izņemot...

Kam sūdzēties par VID?
VID ir Finanšu ministrijas padotības iestāde, raksti uz turieni.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Apskatīju anketu. Pašai anketai nav ne vainas, bet bildē Tu izskaties tāds bēdīgs, it kā viss pasaules smagums būtu jānes. Pamaini uz kādu smaidīgāku un vārdu-uzvārdu varbūt nevajag norādīt.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Tie vīrieši, kuri gaida uzrunu no sievietes, dzīvē arī ir stumjami un bakstāmi. Nav daudz sieviešu, kurām interesē tie, kas bez iniciatīvas.

Kredītkartes drošība internetā
Ja tā grâmata ir krievu valodā (vai tulkota uz krievu val.), tad interneta ārēs var sameklēt "pašu vellu". P.s. par grāmatām angļu valodā nemācēšu neko teikt.

Kā nopirkt salātus Rimi "Salātu bārā"?
Mani gan tie salāti neuzrunā. Staigā tur visi garām, kas zin, vai nav apklepoti, apšķaudīti, apgrābstīti. Negribas kādu zarazu noķert.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Man mākslīgā jau gadus piecus, jo apnika tā skuju vākšana un beigtās eglītes nogādāšana uz atkritumu konteineru. Rokas saskrāpētas un skujas visās malās. Mākslīgā būs vēl daudzus gadus, nezinu, kas tās par vienreizējām mākslīgajām. Manējā smuki sapakota kastē gaidīs vēlāk atkal nākamos svētkus.

Neklausies uz maniem vārdiem, skaties uz maniem darbiem!
Autore kādā nepareizajā grāmatā ieskatījusies :))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu