Tinte

Sieviete (50)
iepazīties ar Tinte

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Bloķēšanas poga
Gribu dažus pasažierus nobloķēt, lai nenāk no viņiem vairs vēstules, bet pēkšņi nestrādā tas pasākums. Nobloķēju, apstiprinu to, bet vairs neparādās sarkanais ğīmītis, un atkārtoti...

95 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Vispār jau skola pārkāpj Satversmes 99.pantu: "Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts." Reliğija lai paliek bērnu vecāku ziņā, bet par skolas uzbāšanos ar pātariem vari sūdzēties skolu valdē.

Kādas atsauksmes Īru liķierim?
A vajag? No liķieriem esot vissmagākās pağiras.

Zemesgrātas konfidencialitāte
Zemesgrāmata nesniedz info par kādai konkrētai personai piedeošiem īpašumiem. Info tiek sniegta par konkrētiem ĪPAŠUMIEM. Un zemesgrāmatas izdrukā ir redzams īpašnieks, bijušie īpašnieki un arī pirkuma summa. P.s. jebkurš var zemesgrātas mājaslapā iegūt izdrukas par interesējošiem īpašumiem. Protams, par maksu.

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Nu Minnija, nebūs tiesa, ka bufetē nestāv bilde! Tiesa, ne Breda Pita, jo viņš nav manā gaumē, bet bilde ir,pat vairākas. Kā lai savādāk dzīvo, ja bufete tukša?

seksuālās aktivitātes atšķirība
"Tomēr situācija nav viennozīmīga, jo viens negrib, bet otram ir jāpieskaņojas laužot savu seksualitāti un no dabas doto dzīves ritmu." Šis ir jāskata arī no otras iesaistītās puses. Kāpēc tam gribošajam seksualitāte tiek "lauzta" (retāk dabūnot)? Arī mazāk gribošais tiek "lauzts", ja dod negribot. Dabas dotais neparādās pēc n-tajiem gadiem, tas ir otrai pusei zināms jau attiecību sākumā. Nu...

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Torpedo: "Tinte, a otrādi tu esi redzējusi - ka spermotozoīds skrietu pie olšūnas?" Ai, ai, ai, anatomiju skolā neesi mācījies? Tad paskaties kādu izglītojošu filmiņu Tv vai youtubē. Vīrietim ap 55 ir kauns to nezināt. Un tā nicīgā zākāšanās, ka mēs te tādas pujenes sēžam un princi gaidām... A kas Tev daļas, ko kura gaida vai negaida? Būtu labāk gājis sev zirgasti medīt, pati jau...

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Ta nomierinies, autor. Te ir klubiņś to (gan sievietes, gan vīrieši), kuriem vai nu viss jau ir, vai neko nevajag no šīs vietnes. Kuri un kuras grib, tie satiek un sagaida visu ko vēlas. Un par tēmu,- kur Tu esi redzējis olšūnu, kas skrietu pie spermatozoīda? Protiv prirodi ńe poprjoś.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Neticu. Tieši tādai secībai kā piramīdā. Ja 1.punktā ir dzimumdzīves apmierināšana, bet vajadzība mīlēt un būt mīlētam tikai 3.punktā, tad tur kaut kas nav īsti pareizi.

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Autore, ja ieliki tēmu, un vēl tik plaši aprakstīji, kaut kāda "sāpe" jau tur ir. Un esi tad gatava saņet atbildes, kas Tev nepatīk. Tava "atkošanās" uz nepatīkamajiem komentāriem arī šo to par Tevi pastāsta. Ja nepatīk tantiņu viedokļi, nevajag nākt vidē, kur tādas ir nospiedošais vairākums. Tad jautājumus vajag uzdot Cosmo forumā vai Sīrupā.

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Ir bijusi saskare ar šitām bijušajām, kurām zaļā skaudība dzīvot neļauj, kad bijušajam vīram jauna dāma uzrodas. Pat bērns nav jādzemdē, ka viņas sāk skraidīt kā negudras un censties vīrieša uzmanību sev pievērst. Par atcerēties pretīgi, uz ko spējīgas tādas satrakotas fūrijas. Liec tam vīrietim mieru.

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Dzīvot ar vīrieti, zinot, ka viņš gadiem mīl citu, ir mazohisms un sevis nemīlēšana. Un vīrietis vispār mērglis -paziņot sievai, ka mīl citu un turpināt ar viņu dzīvot nav vīrieša cienīgi. Nu i nafig tādu "laimi".

Esmu aizmirsusi sava telefona paroli ko man darīt?
Atkal kādam pirksti niez ielīst svešā telefonā. Apsveicam! Tu jau esi nofotografēts/ta, kad ievadīji nepareizu paroli :D

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Bagi, viņam pat nekur nav jābūt reğistrētam. Pietiks, ja meitenes ierakstīs viņa vārdu uzvārdu kau tais pašās sūdzībās, vai kādā forumā! Google arī pēc ilga laika viņu "izmetīs" un citas tiks pasargātas.

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
Maigie, jūtīgie taurenìši ir vīriešu-varmāku (fizisku vai emocionālu) potenciālie upuri. Tādām noteikti nevajag būt. Kā jau te minēts, optimālais ir kaut kur pa vidu.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Lefkoja, nekādi kukū. Tu ko, uzticies katram pretimnācējam un neskaties nekādu info par viņu globālajā tīmeklī? Aļo, ir 21 gadsimts. Silti rekomendēju! Tur var tik daudz atrast! :)

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Meitenes, jūs taču varat ielikt saitā sudzibas punkts el ve to krāpnieka vārdu uzvārdu ar visu viņa bildi, ja reiz šeit nedrīkst nosaukt pat tā nelieša niku! Un būsiet pasargājušas daudzas sievietes no apkrāpšanas. Izdariet labu darbu.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Atcerējos senu kavalieri šaja sakarā, kurš visdrīzāk arī ir no to krāpnieku vai kļančītāju sugas. Tikai dažas epizodes: -uz randiņiem nekad neliku rotaslietas un pāris reizes bija jautājumi- vai man tiešām neesot neviena zelta gredzena? -bijām vienā toreiz nesen atvērta veikalā ar kaut kādiem agregātiem vai ko nu tur vēl, un staigājot un apskatot tur tās mantas, šis pienāk, sāk apjūsmot vienu...

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Ar mazpazīstām personām nevajag ielaisties naudas darījumos. Attiecībā uz pazīstamiem ir cita õpera - aizdod tik, cik nav žēl norakstīt zaudējumos.

Kādus nagu veidus izvēlēties?
Visi tie mākslīgie, it īpaši apgleznotie, puķainie, ar akmeņiem u.t.t., ir totãls bezgaumības kalngals. Savējie ar labu manikīru un vienkrāsainu laku būs pašà laikà.

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Mūsu domas: dārzeņus ar siļķi kā vienu ēdienu, bet pienu izmantot putras vai pankūku pagatavošanai.

Tāds traks jautājums iz dzīves... Citu dzīve pēc nāves
Ja nav tādu līdzekļu, lai maksātu 700 uzturlīdzekļos, ir jāsniedz tiesā pieteikums par uzturlīdzekļu samazināšanu. Un jāvelk sevi ārā no depresijas "čerez ņemogu".

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Kas tā par modi - puspazīstamus kadrus aicināt uz savām mājām??!! Un vēl barot! Pēc klasikas vēl 2 ali pietrūkst. Un vēl viena sastāvdaļa. Par tēmu: jā, nepiedienīgi.

Nozīme izmēram ...
Stereotips nāk no pagātnes. Bet vīrieša auguma garums nav svarīgākā komponente, - ir citas, daudz svarīgākas un nozīmīgâkas. Un biežāk kompleksi par augumu starpību ir vīriešiem. P.s. lielāki un garāki vīrieši nav garants ne drosmei, ne aizsargātībai vai drošībai.

Kāds tam ir iemesls?
Nav ko ņemt galvā visādus muļķīšus ar īsu prātiņu. Pie tāda milzīga sieviešu skaita pārsvara, kāds regulāri tiek norādīts un uzsvērts, šeit nevajadzētu būt nevienam vīrietim. Katram jau būtu vismaz pa divām jaunâm vai ne tik jaunām skaistulēm. :D A nekā. Gadiem te sēž un nevienai viņus nevajag.

Kādas attiecības?
Njaaa, izskatās, ka te var makaronus karināt, jo ir stipras ausis

Kādas attiecības?
Pasaku stāstnieks tas vīrietis :D Pareizi Aukstums saka,- uzprasies ciemos. Vakaros, ar nakšņošanu :D

Vai var pārtikt viens no otra?
Felde, ne vienmēr kopīgais katls var glābt, reizēm tas ir kā caura muca. Pārtikas ziņā pavisam noteikti. Tik, cik dažs labs vīrietis notiesā pusdienās, vienai otrai sievietei nedēļai pietiktu ar atliektiem galiem. Par tēmu: pievienojos Marijas_Annas viedoklim.

Ar kādu horoskopu vīrišķiem sieties un ar kadiem labāk nesieties?
Svari vienmēr meklēs izdevību nestrādāt, bet ērti iekārtoties uz mātes vai sievas pleciem, abas rokas kreisās, Zivis vai nu staiguļi vai svētuļi, mīl dzert, Strēlnieki, kamēr neapskraidīs visu horoskopa zīmju dāmas, miera nebūs, Vērši skopi, bet cenšas pasniegt kā taupību, Vēži stāv un krīt par bērniem, mīl apvainoties, ir atriebīgi (arī zivis tādas), Mežāži kā jau āži, tikai vińa viedoklis...

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Izmet. Un būs miers.

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
Nevari mainīt apstākļus,- maini attieksmi. Un nebūs ne ķibeles, ne problēmas.

Ko pagatavot?
Ķiplokus gan neaiztiec. To smaku var just jau pa gabalu, fuj.

Ko darīt un domāt?
Vai nu precējies un sieva nelaiž, vai cietumnieks un bēgšana no ieslodzījuma tik pavairos atsēžamos gadus. Nobloķē.

Vai kāds lieto tet elektrību?
Pievienojs Lemijas viedoklim. Tādu elektrības patēriņu, iespējams, rada vecas el.ierīces. Piemēram, mans aizvēsturiskais stacionārais dators mēnesī norija ap 60 kw.

Par seksa biežumu attiecībās
Jūs dzīvojat kopā tikai 2 mēnešus, bet ir jau problēmas vienā no svarīgākajām attiecību sastāvdaļām. Te nekādi kompromisi nelīdzēs. Vēl pēc dažiem mēnešiem Tu būsi pārvērtusies ne uz to labāko pusi, jo nekas nemainīsies - viņš nesagribēs biežāk vai Tu retāk. Iedzīvosiez vēl neirozēs no neapmierinātībàs, jo viņś sāks Tevi kaitināt arī citās jomās. Pamet.

njaa
22.30 "Одно неловкое движение, и вы отец." ЖВАНЕЦКИЙ Михаил Михайлович Par tēmu:...

Iedomība? Pārākuma apziņa?
Kompleksi. Un lieli. Publiski izteikties nav drosmes, tad nu "iekakā" privāti un jūtas vareni.

"Garšīgas" filmas
Meitene vilcienā, 2016 Māja uz ezera, 2006

vēl neliels uzdevumiņš iztēles rosināšanai!
Nevajag klausīties saldās mēlēs, vajag skatīties uz cilvēka darbiem, izturēšanos un attieksmi. Āža kāja ātri vien izlien, ja tāda ir.

Kāpēc bistro Latvijā sauc par restorānu,
Pirmajā randiņā nav jāizēdas. Paēst vēlams pirms randa, ja nu tik akūta nepieciešamība.

Vai jūs piekrītat teicienam?
00.09 , nē, vienu un to pašu darbību atkārtošana ir rutīna, bet rutīna ir "pieredzē izkopta prasme, veiklība". Un loģiski, ka katru reizi cer uz arvien labāku rezultātu, jo prasme ar katru reizi arvien uzlabojas. Un uzlabojas, un uzlabojas....:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu