Tinte

Sieviete (51)
iepazīties ar Tinte

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Par vasaras laiku
Šodien ir pēdējā diena, kad var nobalsot par vasaras laika saglabāšanu visa gada garumā. Es atbalstu, bet kā ar Jums? https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/2018-summertime-arrangements

Skapīšu krāsošana
Gribu nokrāsot baltus pāris skapīšus (no mdf, kādi pievienotajā foto, tikai tie ir tumši brūnā krāsā), bet nevaru saprast ar kādu krāsu. Interneta forumos iesaka gan ūdens emulsijas, gan akrila...

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Taro
Jaucot kārtis (jebkuras, ko izmanto zīlēšanai), tiek sajaukta dzīve. Vai to vajag? Astroloğija pateiks precīzāk un patiesāk.

"Nosodi savu tuvāko"
10.51 Skatoties un klausoties to Baironi ir visas iespējas kļūt par histēriķi. :D

"Nosodi savu tuvāko"
Angļu/vācu/franču mēlē runājošos neskatos. Pat ja saprastu, ko šie stāsta. Citā vidē auguši, citādāka mentalitāte un problēmas.

Satiksme - vilciens
https://www.pv.lv/lv/informacija-pasazieriem/komforta-klase/ 1.40 piemaksa ir tikai 3 linkā minētajos maršrutos. Braucot uz Dobeli vai Liepāju kursējošā vilcienu jāpiemaksā 0,25. Par citiem maršrutiem neesmu lietas kursā.

Attiecības tālumā?
Ideāli. Aizbrauc uz 3-6 mēnešiem jūrā, nav katru dienu vakariņas jātaisa, nekrīt uz nerva; kad atbrauc -ljubov-markovj.

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
Potenciālais slepkava uz ceļa. Nevari atļauties remontu, ej kājām.

Logu siltināšana.
Rekomendēju pašlīmējošās; nopērc tik metrus cik vajag un pēc dažu minūšu darba nekas pa šķirbām vairs nepūš. Es pielīmēju tādas kā bildē.

Senvārdi sadzīvē?
Paštote.

Vai sievietei ir jāstrādā?
Jā, manā paziņu lokā ir divas tādas. Vienai 2, otrai 1 bērns. Nestrādā jau gadus 30, vīri uztur. Ne-paziņu lokā ir dažas jūrnieku sievas.

Zeķubikses
Velc zeķes un zeķturus.

Kā sauc un vai ēdamas šīs sēnes, internetā neatradu?
Varētu padomāt, ka tādā badā, ka nav ko ēst. Lasīt un mēğinât vēl apēst nezināmas sēnes! Izskatãs, ka daži ar prâtu nedraudzējas.

Apavu izmērs?
Ražotāji kaut ko salaiduši dēlī. Pirms kādiem 8 gadiem pirkti zābaki der kā pirkšanas dienā, bet tagad tās pašas firmas apavi jāpērk par 1 izmēru lielāki. Tas laikam no tās pašas sērijas, kad word dokumentos pēdiņas vairs nesitas apakšā, jo kāds gudrinieks ar saviem līkajiem pirkstiem ne uz tām pogām uzspiedis.

Vai oHo ir iespējams satikt arī kādu etnisko latgali (čiuli) ?
Atliek tikai teleportēties līdz krievu-turku kara laikiem un iegriezt notikumus sev vēlamā gultnē.

Preces no Kanādas
Tas atkarīgs no sūtījuma summas. Te vari izrēķināt: www.muitaspaligs.lv

Zviedru gaļas bumbiņu bizness
Kur prāts - ēst sabiedriskās ēdināšanas produktus no maltas gaļas?!

Vai aiz kpv. Lv un saskaņas partijām stāv Šlesers?
Nu moins, tas Šlesera sarunu biedrs no Solvitas linka izskatās pēc ugalovņika.

Ir vēl arī tādi kā es?
Pēc profila bildes spriežot, tālbraucējs. Nav daudz sieviešu, kuras ğimenes veidošanai izvēlēsies vīrieti, kurš reti ir mājās. Būs bērni, viss ar to saistītais, darbs, mājas darbi, bet ar visu ikdienā viņai jātiek galā vienai, jo vīra ta nav blakus. Tādu greznību var atļauties, ja bērnus neplāno, vai viņi jau ir izauguši.

Vai tiešām Delfi.lv ir totāli krāpnieki.
12.40 Ir pieredze serenity, mani apmierina. Un kur tad vēl pirkt smaržas, ja pa lidostām nestaigāju, un duglasā un prāmī esot feiki? Kādreiz sūtīju no fragrancex, bet tagad ar muitas nodokli kaut kā negribas vairs.

Sociopāti iepazīšanās portālos
8.58 Gan jau nekur nav izdzēsies. Tikai jaunu profilu uzmeistarojis.

Vai ir vērts iepazīties ar kādu jefiņu kuram ir 2 vai vairāk bērnu?
"..aptuvenu puse pieaugušo ir staiguļi vai savādāk bezatbildīgi un viņu lēmumu un dzīvesveida rezultātā puse laulību tiek šķirtas un bērni paliek bez vecākiem un ģimenes. un lāpīt šos maisus ar jaunām laulībām tik daudzos gadījumos nozīmē tikai dubultot vai trīskāršot to pašu un tas ir sataisīt jaunus bērnus, tad visu to salaist pakaļā un meklēt atkal. tāds ir izveidojies rīcības...

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
Palasot te atsevišķu personāžu komentārus, atcerējos vecajā delfu forumā līdzīgu diskusiju. Tur bija viens interesants koments: kāds vīrietis vienmēr ļoti kategoriski izteicies par sievietēm ar bērniem un deklarējis, ka viņam tādas nevajagot, jo netaisoties audzināt svešus bērnus. Apprecējis bezbērnu sievieti, tagad ir ģimene un 2 bērni, bet audzina viņš svešus bērnus (pats to protams...

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
Tauta saka, ka sievietēm ar 2 bērniem nafig vajadzīgs vēl viens 40 gadīgs bērns. Izdari viņām pakalpojumu - nemēģini iepazīties.

Sociopāti iepazīšanās portālos
Te ir pilns teksts. Rekomendēju. http://www.tautasforums.lv/?p=2171

Sociopāti iepazīšanās portālos
Sociopāti instinktu līmenī izjūt cilvēka vājos punktus un tos bez žēlastības izmanto. Ideāls sociopāta upuris ir viņa pretstats: labs, iejūtīgs, līdzjūtīgs, uzticams, palīdzēt gribošs, nesavtīgs, piedodošs un citiem cilvēkiem ticošs cilvēks ar augstiem ideāliem. Sociopātija nav ārstējama, jo trūkst galvenā ārstēšanās priekšnosacījuma – cilvēka vēlmes mainīties. Sociopātam šķiet, ka viņš ir ideāls...

Uz ko viņi cer?
Tad jau tas cietumnieks ir recidīvists. Pat par nopietnākiem noziegumiem, ja tiesā pirmo reizi, reāli cietumā neliek. Piespriež nosacīto vai piespiedu darbu. Un te ir reāls piemĕrs, kāpēc nevajag savu tel.nr. dot svešiem kadriem. Var taču nopirkt priekšapmaksas karti. Par tēmu: cer vismaz uz randiņu izvilināt, jo visdrīzāk pat uz tiem neviena ar viņiem neiet.

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Gojko, izņēmumi ir visur.

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Kaut ko "dabūt" vai iekarot cenšas tās, kuras ir strašnajas un bez nemitīgām aktivitătēm no viņu puses, neviens normāls vīrietis uz šīm virsū neskatās.

Skapīšu krāsošana
av2, man tie skapīši ir jauni, t.i., vēl nelietoti, kaut pirkti pirms dažiem gadiem. Kaut ko skrāpēt nost negribas, lai citu ko pārlīmētu. Tikai tā tumšā durvju krāsa man nepatīk, gribu baltu, kā pats skapītis.

Skapīšu krāsošana
Jā, Piepe, vot tas ir ko vērts! Apskaužu! :)

Skapīšu krāsošana
Tie ir Accentas mēbeļu skapīši. Kas viņiem pa virsu durvīm ir pārklājumā, nav ne jausmas. Uz tausti pēc papīra.

Skapīšu krāsošana
Paldies visiem, kuri deva derīgus padomus! :) Tagad ir viela pārdomām.

Ceļš uz šodienu.
Viss jau ir ierakstīts zvaigznēs, kad piedzimstam. Un, ja tur nav rakstīts, ka vari būt oligarhs, tad nekad arī nebūsi.

Uz ko var pretendēt otra puse pēc laulības šķiršanas?
Ja laulība jau šķirta, neviens ne uz ko vairs pretendēt nevar. Y no dzīvokļa izrakstīt kā X svešu personu.

Grīdas krāsa
Balta būs smuki.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Atļaušos iesmaidīt par vīriešu visur daudzināto loģisko domāšanu :)

Daudz svīstu
Aga, vēl ar Āfrikas karstumu salīdziniet! NAAav normàli tāds karstums pie mums, un kondiškas uz ielas un sabiedriskajā nav. Kaut ātrāk vēsums būtu! Jau apnicis tādā pirmsģībiena stāvoklī atrasties. Par tēmu: nekas tur nepalīdzēs, nevar visi panest karstumu, sutoņu un bezgaisu. Iedomājies, ka atrodies ledājos, visapkārt sniegs, aukstums, mīnuss 30....... :)

Ko darīt, ja notārs negrib strādāt pie lietas, velk laiku?
Vari uzrakstīt Tieslietu ministrijai, tur skata sūdzības gan par notāriem, gan tiesu izpildītājiem.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
13.00 Es nu gan nebūtu tik pārliecināta, ka brauc pe mammītes uz vasarnīcu. Padomā par to. Varētu te vairākus piemērus ar līdzīgu scenāriju ierakstīt, bet nav vērts. Bet fakts bija tăds, ka visi apkārt zināja tāda "pie mammītes braucēja" patiesās brīvdienu pavadīšanas vietas, tikai pati sieva/draudzene to uzzināja pēdējā. :)

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Naža kungs, sievietei nekas nav jāmotivē. Vīrietim pašam jābūt ar savu motivāciju. Ja nav, tad nekā. Tāpĕc te tādi sēž gadu desmitiem, jo normālām sievietēm nevajag pieaugušus bērnus.

Vai tu sieviete to vari?
Tie, kuri paši nemāk/nevar sarunāt randiņus, ir akurāt no tās sērijas, kas blakus tēmā par neambīciju vīrieti. Galīgi garām. P.s. Un paklausiet Solvitas ieteikumiem 12.35.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu