Tinte

Sieviete (50)
iepazīties ar Tinte

76 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

pluss,mīnuss 10
Vairums grib jaunāku, tik nepadomā, kāpēc tam jaunākajam būtu jāgrib tas vecākais. Man 10 gadi liekas pa daudz uz jebkuru pusi. Ap 5 vēl neko, bet 10 jau ir bezmaz cita paaudze.

Kāpēc mūsdienās precēties?
Kad apprecēsies, tad manīsi, kur ieguvums. Teorija un prakse ir divas dažādas lietas.

Darma un Gregs (LV)
http://seasonvar.ru/serial-4313-Darma_i_Greg-5-season.html Skaties krievu valodā. Cerams, saproti.

Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto?
Ja autors vīrietis, tad labāk likt tiesības, ja sieviete, tad grūti teikt. Es, piemēram, nebraucu un nebrauktu, pat, ja būtu 2 auto, jo baidos. Man, pat sēžot blakus šoferim, pie straujākiem pagriezieniem un liela ātruma "sirds klapē". :)

Mīlestība
 ” Tipisks sociopāts citus cilvēkus uzskata par stulbiem idiotiem, kurus bez žēlastības jāizmanto, un visi līdzekļi šim mērķim ir labi“. Un, ja kāds kaut ko pārmetīs, vienmēr atradīs, kā novelt vainu uz citiem, nekad neatzīs, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, un, saprotams, neies ārstēties. Sociopātiem un psihopātiem ir savi likumi, ne citu.  Viņi nenokaunēsies un nespēj būt kautrīgi – izņemot...

Kam sūdzēties par VID?
VID ir Finanšu ministrijas padotības iestāde, raksti uz turieni.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Apskatīju anketu. Pašai anketai nav ne vainas, bet bildē Tu izskaties tāds bēdīgs, it kā viss pasaules smagums būtu jānes. Pamaini uz kādu smaidīgāku un vārdu-uzvārdu varbūt nevajag norādīt.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Tie vīrieši, kuri gaida uzrunu no sievietes, dzīvē arī ir stumjami un bakstāmi. Nav daudz sieviešu, kurām interesē tie, kas bez iniciatīvas.

Kredītkartes drošība internetā
Ja tā grâmata ir krievu valodā (vai tulkota uz krievu val.), tad interneta ārēs var sameklēt "pašu vellu". P.s. par grāmatām angļu valodā nemācēšu neko teikt.

Kā nopirkt salātus Rimi "Salātu bārā"?
Mani gan tie salāti neuzrunā. Staigā tur visi garām, kas zin, vai nav apklepoti, apšķaudīti, apgrābstīti. Negribas kādu zarazu noķert.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Man mākslīgā jau gadus piecus, jo apnika tā skuju vākšana un beigtās eglītes nogādāšana uz atkritumu konteineru. Rokas saskrāpētas un skujas visās malās. Mākslīgā būs vēl daudzus gadus, nezinu, kas tās par vienreizējām mākslīgajām. Manējā smuki sapakota kastē gaidīs vēlāk atkal nākamos svētkus.

Neklausies uz maniem vārdiem, skaties uz maniem darbiem!
Autore kādā nepareizajā grāmatā ieskatījusies :))

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Tātad, pērc gredzenu, velc smokingu un brauc bildināt savu sapņu sievieti. 99,9 %, ka viņa to gaida. Muļķis būsi, ja to neizdarīsi. Viņa no sākuma, protams, patielēsies, bet tas pieder pie lietas. Ona zhe devochka! :)

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Lūk arī atslēgas vārds - "daudziem gadiem". Ja attiecībām daudzu gadu garumā nav perspektīvas, tad sieviete pareizi dara, ka tās pārtrauc. Patiesībā jau pēc pāris gadiem, jo jaunāka viņa nepaliek. Sen jau vajadzēja viņu pie altāra aizvest! Bet ja gribas būt brīvajam ērglim, tad lido viens un ļauj sievietei sakārtot savu privāto dzīvi.

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Pēkšņi nekas nenotiek, tikai nevajag liet. Gan jau būsi ko sastrādājis. p.s. ar nieka puķēm neies krastā. Nāk ziema un gatavo kā minimums kažoku. :)

Sieva vai mīļākā?
Nemīli Tu viņu.

Jaunā Gada sagaidīšana..
Vislabāk pēc Jaungada sagaidīšanas ir pamosties 1.janvārī savā gultā un ar skaidru galvu.

Iepriekšējā darba uzteikuma iemesls
Par bijušajiem kolēğiem un priekšniekiem nekad neko sliktu nedrīkst teikt, pat ja viņi bijuši gatavie maitas. Tas vienmēr ir mīnuss Tev jaunā darba devēja acīs. Izdomā jebko neitrālu, kaut vai dzīvesvietas maiņu.

Rīt jau trešā Advente! lēnām, bet neatlaidīgi tuvojamies Kristus Dzimšanas Svētkiem un arī Gadumijai
Nē, mums nav tāda pesimistiska un drūma dzīves uztvere. Un to arī Tev novēlam!

Kas ir protestu un streiku ideju ģeneratori? Vai tie patiesībā nav vislielākās bremzes?
Skolotăji ar galvu nedomā. Protesti jārīko tad, kad ir gala eksāmeni.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Remontu taisu pati. Kad pabeigšu, nezinu, bet viss ir gludi, līdzeni, un tā, kā man patīk. Nācās daudz palasīt, izmalu youtubi krustu - šķērsu. Un būvmateriālu veikalos, starp citu, daudz kā nav. Meklēt un eksperimentēt ar meistaru veikumu nav nekādas vēlmes, jo paskatoties un paklausoties paziņu stāstītajā, sapratu, ka vairums no tā saucamajiem "meistariem" ir tādi meistari, kā es balerīna.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Kārtējais, kurš sāk no nepareizā gala. Un sex kā izklaide vispār ir garām. Tādā veidā nevienu cienījamu jaunkundzi neatrast. Mūžīgā sex skandēšana var nokaitināt tāpat, ja katra meitene jau pirmajās vēstulēs nemitīgi prasītu : "Vai mēs brokastis ēdīsim? Bet vakariņas? Bez ēšanas nav nekādas draudzības un izklaides!" Visiem tāpat saprotams, ka bez brokastīm un vispār ēšanas, nekas nebūs.

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Tikko atķeksēju visus pasākumus. Reakcija operatīva! :)

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Zinot, kādi daži labi frukti ir zemessardzē un armijā, aizliegt jebkurā gadījumā.

Vai es varu aizliegt mani pievienot draugiem?
Būtu jau labi, ja varētu, citādāk visādi nepazīstami kadri pievienojuši (pat tādi, ar kuriem nav pārmīta neviena frāze).

Ko domājat par aizbraukšanu?
Pirms dažiem gadiem bijām ciemos pie paziņām Nīderlandē uz nedēļu. Tur mūsējo bija samērā daudz, strādāja dārzeņu siltumnīcās un puķu audzētavās. Dzīvoja mājiņās vai dzīvokļos pa 2- 3 (tik cik guļamistabas). Ja bija pāris (sieva ar vīru), tad tā viena guļamistaba bija uz abiem, nevis abiem divas istabas. Viesistaba, virtuve, labierīcības kopīgas, guļamistabas katra apmēram 7-9 m2. Darbs maiņās pa...

Maksa par siltumu
Pareizi, vēl jau pvn 21% . Nu, tad sanāk 0,81 m2. Vēl ir kur augt :)

Maksa par siltumu
0,73 eiro par m2. Un tas ir tikai par oktobri, kamēr vēl nav lielie aukstumi. Kur vēl decembris-februāris! :)

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Tāpēc, ka viņām neviens nav pateicis, ka no dzērājiem, narkomāniem un citiem atkarīgajiem ir jāmūk uz skaitli 1.

Briesmīgs raksturs
Jā, raksturs ir viens no iemesliem.

Salst kājas un rokas! Ko ieteiksiet?
Padzer kādu Ginkgo biloba labākai asins cirkulācijai.

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Vispār jau skola pārkāpj Satversmes 99.pantu: "Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts." Reliğija lai paliek bērnu vecāku ziņā, bet par skolas uzbāšanos ar pātariem vari sūdzēties skolu valdē.

Kādas atsauksmes Īru liķierim?
A vajag? No liķieriem esot vissmagākās pağiras.

Zemesgrātas konfidencialitāte
Zemesgrāmata nesniedz info par kādai konkrētai personai piedeošiem īpašumiem. Info tiek sniegta par konkrētiem ĪPAŠUMIEM. Un zemesgrāmatas izdrukā ir redzams īpašnieks, bijušie īpašnieki un arī pirkuma summa. P.s. jebkurš var zemesgrātas mājaslapā iegūt izdrukas par interesējošiem īpašumiem. Protams, par maksu.

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Nu Minnija, nebūs tiesa, ka bufetē nestāv bilde! Tiesa, ne Breda Pita, jo viņš nav manā gaumē, bet bilde ir,pat vairākas. Kā lai savādāk dzīvo, ja bufete tukša?

seksuālās aktivitātes atšķirība
"Tomēr situācija nav viennozīmīga, jo viens negrib, bet otram ir jāpieskaņojas laužot savu seksualitāti un no dabas doto dzīves ritmu." Šis ir jāskata arī no otras iesaistītās puses. Kāpēc tam gribošajam seksualitāte tiek "lauzta" (retāk dabūnot)? Arī mazāk gribošais tiek "lauzts", ja dod negribot. Dabas dotais neparādās pēc n-tajiem gadiem, tas ir otrai pusei zināms jau attiecību sākumā. Nu...

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Torpedo: "Tinte, a otrādi tu esi redzējusi - ka spermotozoīds skrietu pie olšūnas?" Ai, ai, ai, anatomiju skolā neesi mācījies? Tad paskaties kādu izglītojošu filmiņu Tv vai youtubē. Vīrietim ap 55 ir kauns to nezināt. Un tā nicīgā zākāšanās, ka mēs te tādas pujenes sēžam un princi gaidām... A kas Tev daļas, ko kura gaida vai negaida? Būtu labāk gājis sev zirgasti medīt, pati jau...

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Ta nomierinies, autor. Te ir klubiņś to (gan sievietes, gan vīrieši), kuriem vai nu viss jau ir, vai neko nevajag no šīs vietnes. Kuri un kuras grib, tie satiek un sagaida visu ko vēlas. Un par tēmu,- kur Tu esi redzējis olšūnu, kas skrietu pie spermatozoīda? Protiv prirodi ńe poprjoś.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Neticu. Tieši tādai secībai kā piramīdā. Ja 1.punktā ir dzimumdzīves apmierināšana, bet vajadzība mīlēt un būt mīlētam tikai 3.punktā, tad tur kaut kas nav īsti pareizi.

Egoisms vai tomēr kādas jūtas ir palikušas?
Autore, ja ieliki tēmu, un vēl tik plaši aprakstīji, kaut kāda "sāpe" jau tur ir. Un esi tad gatava saņet atbildes, kas Tev nepatīk. Tava "atkošanās" uz nepatīkamajiem komentāriem arī šo to par Tevi pastāsta. Ja nepatīk tantiņu viedokļi, nevajag nākt vidē, kur tādas ir nospiedošais vairākums. Tad jautājumus vajag uzdot Cosmo forumā vai Sīrupā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu