Aivars50

Virietis (55)
iepazīties ar Aivars50

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai korpulentākām sievietēm ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Vīrietim jau vajag kur acis piesiet , ja jau ir tikai tauki vien ...tad neko .

Intersanti, cik potenciālo seksa gribētāju tiek pie seksa?
Sievietes ir kā cietoksnī nocietinājušās - vārti aizbarikādēti ! Vīriešu gribuļu armija metas uzbrukumā , metamie kaujas gatavībā - un te pilnīgs abloms. Uz vārtu driķeriem var tikai pakārties !!!!!! Līdzi panemti nepareizie ieroči - VĪRIEŠI NESAPROT un NEGRIB SAPRAST , KA CEĻŠ UZ SIEVIETES SIRDI NEVED CAUR SEXU !!!

Piedodiet par zemākminēto leksiku, bet...
Šāds ir vairāk jaunākas paaudzes vīriešu viedoklis . Un vīrieši ir, tādi kādas mātes sievietes viņus uzaudzina , ko viņas viņiem iemāca. Un tad te ari rezultāts , bieži SMS - Kā iet , ko dar? Vai - Sex negribi? Neko tā ari vairāk neprot. Traģiski protams. Bet tas gan nebūs vairākums OHO vīriešu! Tie būs tikai kādi 20% tie saucamie sextūristi un palīgskolu apsolventi.

visi vieglie ceļi ved uz elli
Necentieties glābt cilvēkus. Viņiem ir ērti tur, kur tie atrodas. 30 gadīgam vīrietim ir ērti dzīvot ar māti, un žēloties par to, ka viņa to kontrolē un apspiež. Viņam negribas izaugt un uzņemties atbildību par saviem lēmumiem. Mātei ir izdevīgi stāstīt kaislību pilnus stāstus par mātes sūtību, lai gūtu atzinību un līdzjūtību no visām pusēm. Ir ērti nepieņemt darbā auklīti, un pašai ņemties...

Vai tā ir savstarpēja ņirgāšanās? Ko darīt ar tādiem pielūdzējiem?
Iesaku uz šādiem pasākumiem ņemt līdzi diplomus . Kad deklamācija ir beigusies , pasniegt diplomu kā apbalvojumu par pūlēm. Ar virsrakstiem - Labākai virinātājs , Labākais kopjamais kustonis ... vai arī - labākais jauniņais memmes meklētājs un tmll. ;)

Vīrieši - bērnu taisītāji un spermālie skopuļi
Galu galā , sieviete ir tas vārtsargs kura izvēlēsies , kuru bumbu laist vārtos , kuru ne . !

Kā cīnīties godīgiem, kārtīgiem kungiem ar nekaunīgām un uzbāzīgām "dāmām"?
Bumpastika hroniskā ņaudēšana jau piegriezusies. Ar savu ņaudēšanu viņš acīmredzot te pievilina dāmas. Un ja nav tādas kā vēlas , tad atkal ņaud . Nu i vīrietis !

Kā cīnīties godīgiem, kārtīgiem kungiem ar nekaunīgām un uzbāzīgām "dāmām"?
Tādu nekaunīgu dāmu te nav , ir tikai nekaunīgi vīrieši . Lūk sieviešu viedokļi par OHO vīriešiem !....... te ir daudz tādi kuriem dzīvu siltu sievieti nemaz nevajag . Tiem vajag sex pa telefonu , sex pa webkameru ...tad citi kuriem vajg garas gudras sarakstes kurām nekas neseko, palīgskolu apsolventi kuri sievietei jau pirmā teikumā prasa sex, tad jauniņie memmes meklētāji ,kuri meklē uzturētāju...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu