inaralaima

Sieviete (62)
iepazīties ar inaralaima

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai ekshibicionisms ir sava veida trollisms?
Virinātāji bijuši visos laikos.Un neko viņiem nevarēja padarīt.Jelgavā, pirms kara,manai vecmāmiņai kaimiņu mājā dzīvojis mētelīšu virinātājs-bagāts vīrs ar ģimeni,bet tas neatturēja pāris reizes gadā izskriet pa pilsētu un pavirināties.

Mans suns ir letiņš
Viņš paņēma suni no patversmes,ko mūsu letiņi bija pametuši.Kaut vairāk būtu tādi vācieši,tad dzīvnieku patversmes nebūtu vajadzīgas.

Reliģija 21. gs.
Es arī piederu pie tiem,kas sevi uzskata par ticīgiem,bet Jelgavas Annas baznīca nevienu neaicina sev izdurt acis vai veikt jebkādu vardarbību.

Kaķēns grauž vadus.
Es saviem kaķiem noliku trīs lielas,tukšas kastes.Spēlējas uz nebēdu un neko vairs negrauž.Manējie iet arī laukā un iepazīstas ar apkārtējiem kaķiem.

Attiecības ar Ziemassvētkiem
Attiecības ar Ziemassvētkiem būtu ideālas,ja vēl kāds cits uzņemtos to trako ēst gatavošanu.Burtiski trīs dienas tik to vien darīju.Beigās pieteicās vēl daži vegāni -viesi ar savām īpašām kaprīzēm.

Jūsu izjūtas, sajūtas sakarā ar ziedošanas maratoniem ?
Es ziedoju nelaimē nonākušiem dzīvniekiem.Cilvēks var parūpēties pats kaut kā par sevi,bet dzīvnieks to nevar.No manu daudzo paziņu un radu saimes nevienam nav nekas ziedots un pati arī ceru iztikt bez citu palīdzības.

Dāmas,vai jums pietiktu tikai ar skaistu dvēseli un minimālo algu?
Protams,ka tīrā utopija ! Cēsīs neesmu pamanījusi tos čomu baru ar skaistajām dvēselēm.Mana nelaiķe vecmāmiņa teiktu,ka ar pliku p....nevienu sievieti nepievilināsi<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu