AivarsN

Virietis (55)
iepazīties ar AivarsN

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc sēklu tirgotāji krāpjas?
Kāpēc jau otro gadu Latvijas sēklu veikali tabakas vietā pārdod mahorku? Uz paciņas rakstīts tabaka,arī krāsainajā attēlā tabaka ar tai raksturīgajām lapām un sārtajiem ziediem,bet iekšā mahorkas...

445 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sievietes un nauda.
Izskatās,ka tikai Amanda A zina par sievietes lomu attiecībās. Vīrietis varbūt pašlaik dzīvo pelēku ikdienas dzīvi un ne uz ko īpaši neiespringst. Tieši sieviete ir tā,kura motivē,iedvesmo vīrieti paveikt lielas lietas,lai abi varētu justies pārtikuši un laimīgi. Ja sieviete meklē vīrieti līdzvērtīgu saviem ienākumiem,vai pārtikušāku,lai tikai bezjēdzīgi pavadītu laiku kopā,gluži loģiski,ka...

Kā tas sanāk?
Kāds nu kurš padevies. Veselība,apetīte, dzīves veids,gēni, iespējams pat asinsgrupa nosaka cik kuram tas uzkrājums uz kauliem. Bet ne jau tā ir galvenā cilvēka vērtība. Jaukas sievietes var būt gan tieviņas,gan apaļīgas. Tas ir tikai gaumes jautājums. Problēma varētu būt tur,ka pārāk daudzi pakļaujas tā saucamajām zombēšanas programmām,kuras cenšas uzspiest sabiedrībai dažādas slimīgas normas un...

Cik mūsu personīgā laime ir atkarīga no naudas daudzuma?
Ja naudas nav,ir tikai viena problēma,-nav naudas. Ja naudas daudz,tad arī problēmu ir ļoti daudz,jo nav viegli pieņemt lēmumus,ko pirkt,ko varbūt nemaz nevajag,kam palīdzēt,bet kuru labāk pasūtīt. Pārāk labsirdīgam cilvēkam nauda ļoti sarežģī dzīvi. Ideālā variantā,ja tās pietiekami visam bez kā grūti iztikt,bet ne vairāk. Esmu izmēģinājis abas galējības un zinu kā tas ir. Protams, cilvēki ir...

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Tā jau laikam ir. Pilnībā var uzticēties tikai savam sunim un varbūt vēl saviem bērniem. Svešam cilvēkam, piedevām sievietei,šajos laikos uzticēties ir ļoti neprātīgi.

Vai nav bail ka tā arī neko šeit neatradīsiet?
Tieši tā! Smartfons vienmēr blakus,paklausīgs un uzticīgs. Atskaņo un rāda tikai to kas pašam patīk un klusē,kad gribi atpūsties. Savienojas ar televizoru,kad gribi ko labāk apskatīt. Nekad nerunā pretī un savas iegribas neuzspiež.😁

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Autors gan jautāja par ideāliem vīriešiem,kuri gatavi atdot sirdi un dvēseli. Arī tādus sievietes krāpj un pamet, pat biežāk kā tos,kuri savas sievas bargi soda par katru nepaklausību. Ja nevar pa labam,tad labāk nevajag.

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Pirmkārt jau uzticama sieviete turpina dzīvot kopā ar savu vīru. Cerība,ka sieviete no iepazīšanās portāla būs uzticama,ir tik pat liela,kā uz ielas atrastas loterijas biļetes laimēšanas iespējamībai.

Vai nav bail ka tā arī neko šeit neatradīsiet?
Katru dienu palasīt jaunas tēmas PA. Ar to arī pietiek,lai mierīgi sagaidītu vecumdienas. Jo vairāk pavēroju apkārtējos precētos pārus,jo labāk un pārliecinātāk jūtos par vientuļnieka dzīves priekšrocībām. Esmu šeit iepazinies ar vairākām dāmām,bet nekas vairāk par draudzību nesanāk. Pārāk atšķirīgi viedokļi par attiecībām.

Navigācijas aplikācijas mobilā telefonā
Man jau sākotnēji telefonā bija instalēta Google maps. Dažreiz esmu lietojis un man ļoti patīk. Patīkama sievietes balss latviešu valodā vienmēr izstāstīs kā nokļūt līdz mērķim,ja vien tas nav kāds neapdzīvots klajums. Pat meža vidū esot,var saprast uz kuru pusi mājas. Var papildināt ar jebkuras valsts jaunāko karti.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
Tad jau tai ir jābūt vāverei ar zelta spalviņām un ļoti dižiem ciltsrakstiem,ja tik augsta nomas maksa. Man labāk patīk tās parastās,kas no Dieva dotas,nevis valdības mājas.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Varbūt vecvecāki nav pie vainas. Tagadējā paaudze jau silītēs un dārziņos auguši. Tur arī pierod cīnīties par savu vietu zem saules, nerēķinoties ar citiem,kā tādi zvēriņi. Mīlestību var saņemt tikai ģimenē audzis bērns,kurš to vēlāk sniegs saviem bērniem un pārējiem tuviem cilvēkiem.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Pat uz pieaugušo balsi paaugstināt nav prāta darbs,ja vien nav galīgi izvedīs no pacietības un pa labam nesaprot. Ar bērniem vajag pēc iespējas maigāk un ar mīlestību. Tad viņi būs mierīgi,paklausīgi un naktīs labi gulēs. Bērnu psihe ir tik jūtīga,ka par bezmiega iemeslu var kļūt pat nelielas nesaskaņas starp vecākiem,kur nu vēl sabļaut uz viņu,tādu mazu,pavisam neaizsargātu dvēselīti. Diemžēl...

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
Jā,katram ir sava vērtība, tieši kā cilvēkam. Cilvēcības daudzums. Varbūt tieši tās trūkums mūsdienu sabiedrībā ir nopietns šķērslis attiecību veidošanā.

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Abpusēja patikšana ir ļoti reta parādība.

Ko vīrieši domā par sievietes sexsualitāti pēc 60?
Un kāpēc viņām netiek norādīts derīguma termiņš?

Aizmugurējie amortizatori
Viss atkarīgs no tā,kādā bedrītē iebrauc.

"Kliksis"
Klikšķis taču cieši piesaistīts bankas kontam. Gan fiziski,gan emocionāli. Ja kāda ir citās domās,es ar viņu labprāt vismaz pastrīdētos par šo teoriju.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
Nekad nebūtu iedomājies,ka kādreiz piekritīšu Geišai. Bet šis nu ir tas retais gadījums. Vispār man grūti ko teikt par tēmu,jo sen jau skaitos sestajā gadu desmitā un nav jau tik izcila tā atmiņa,lai precīzi noraksturotu,kā jutos pirms gadiem desmit. Bet vienu gan teikšu droši,ka negribējās man sievietes toreiz vairāk kā tagad.

Ko vīrieši domā par sievietes sexsualitāti pēc 60?
Ir cerība,ka vismaz nebūs jātērē nauda prezervatīviem. Bet vai vispār kādreiz var droši zināt?

Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības?
Fargo ļoti precīzi izskaidroja. Jau vairākās paaudzēs lielai daļai nav bijis uzskatāma piemēra,kā veidot un uzturēt attiecības. Pat ja kādam arī ir bijis pozitīvs piemērs,tad gandrīz neiespējami ir atrast otru tādu pašu,ar kuru veidot skaistas attiecības,lai bērniem būtu no kā mācīties.

Vai mums veciem pirdukiem un pirducēm vairs vajag attiecības?
Sākumā pietika ar labu seksu,bet gadiem ejot prasības aug, tāpēc jau te sēžam.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
Man jau bija pāri par 40,kad sapratu,ka ķermenis nav mūžīgs un par to ir arī jārūpējas. Tagad pēc 50,kad daru visu iespējamo,jūtos pat labāk.

Kaa ieintreseert sievieti 40+
Pārāk daudz viņām to interešu, tāpēc arī dzīvo vienas.

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
Agrāk naudas daudzums valstī tika garantēts ar zelta daudzumu. Šodien nauda lielākoties ir virtuāla un tai nav nekāda seguma. Ārzemju bankas Latviju jau ir izsūknējušas tukšu,bet to neviens pat nepamana,jo esam eiro zonā. Tikai tāpēc jau atteicās no lata,lai process nebūtu kontrolējams.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Kad zūd interese par pretējo dzimumu. Tas attiecas arī uz vīriešiem.

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
Kad cilvēki vēl nepazina naudu,viņi noteikti bija daudz laimīgāki. Godīgs cilvēks daudz nenopelnīs,bet ar negodīgiem dzīvo kopā tikai dēļ naudas.

Sieviete,kura raisa uzticību..
Fargo 9.21 ģeniāli! Labāk salīdzināt vienkārši nebūtu iespējams.

Motociklista apģērbs
Forši,ja ir kas saņem apdrošināšanu.

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Tā nu viņas dalīsies ar enerģiju. Var vēl uzrauties uz vampīri,vai ,,melno"atraitni. Paliksi bez naudas, enerģijas un labākajā gadījumā gulēsi gaumīgi apkoptā kapiņā.😁

Motociklista apģērbs
Teikšu atklāti,ar mopēdu es divas reizes lauzu ribas,bet pēc tam vēl traumēju plecu,kamēr uzzināju kā nevajag braukt. Ar moci viss būtu vienkārši. Pēc pirmā kritiena mācības varētu turpināt tikai nākamajā dzīvē.

Motociklista apģērbs
Visvieglāk iemācīties braukt ar mopēdu. Viegls un pietiekami ātrs iesākumam.

Teorētiski. Kā tu apsaimniekotu dārzu? Balstoties uz garšas kārpiņām?
Ne tikai pārdot sarežģīti,bet arī lai ko izaudzētu,ir jābūt pamatīgām zināšanām. Arbūzi tikai reto vasaru dos kaut kādu ražu,bet lecektīs vai tuneļos būs dārgi. Zemenes prasa pamatīgu kopšanu,bet melnā agroplēve pirmajā gadā noteikti neatmaksāsies.

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Mūsdienās jauniešus laulības dzīvei nekur nesagatavo. Arī no ģimenes pārāk ātri atrauj,neļaujot iepazīt vecāku attiecības un mīlestību pret sevi. Tāpēc arī cilvēkiem nav tādas īstas saprašanas,ko ar to otru pusīti iesākt,ko gaidīt no viņas un pat kā pareizi savienoties. Attiecības nav ķīmiski eksperimenti,bet ir jābūt ļoti plašām un daudzpusīgām zināšanām. Cik tad tādu neprecētu sieviešu vēl ir...

Viestura tēze
Ir vairākas attiecību formas. Tik pat labi ir zināmas arī tēva un meitas,vai brāļa un māsas attiecības. Vislabāk gan jūtas tie,kuriem ir mīļoto attiecības. Visticamāk,abu cilvēku attiecības iepriekšējā dzīvē atstāj savu iespaidu uz šīs dzīves attiecībām.

Ja otram ir kādi trūkumi vai ir svarīgi kā to pasaka?
Ja tiešām otra uzvedībā vai izskatā radušās tik krasas pārmaiņas,kuras apdraud attiecības,bet ir labojamas,par to jārunā ļoti uzmanīgi,lai neievainotu sava tuvākā cilvēka dvēseli. Attiecības nav pakalpojumu vai tirdzniecības serviss,kur var bezkaislīgi izteikt savas pretenzijas,lai gan cilvēcīga sapratne un iejūtība arī tur reizēm par ļaunu nenāktu. Cilvēki taču ir emocionālas būtnes,nevis roboti.

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
Ja ir plānoti pēcnācēji,tad protams ir nozīme. Neviens taču negribēs,lai viņa bērnam būtu iedzimtas svešas slimības, sevišķi jau garīgās. Tāpēc jau tagad dzimst tik daudz slimu bērnu,ka nevainība netiek saglabāta. Ja kucīte vai ķēve sagrēko ar bezšķirnes rādījumu,to tūliņ likvidē,jo nākamajos metienos pēcnācēji nebūs tīršķirnes,pat ja tēvi ar izciliem ciltsrakstiem. Pirmo vīriešu ģenētiskos kodus...

Izšķiests laiks
Daži izvēlas vienreiz un visam mūžam,bet citiem vairāk patīk pats pielaikošanas process. Uzticamie izdara savu izvēli un no šejienes pazūd,bet pielaikotāji paliek. Cerēt var uz nedaudzajiem palikušajiem,kuri vēl nav atraduši savu īsto,vai uz jaunpienācējiem. Tas pats princips,kas ar apelsīniem lielveikalā.😁

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Jā, izskatās ka te vairāki ir dedzīgi rietumu ideoloģijas sludinātāji un par patiesajiem notikumiem Ukrainā un Krimā nezina neko. Ir tik daudz materiālu pieejams un reālu cilvēku liecību par Ukrainas fašistisko grupējumu zvērībām,masu slepkavībām. Brīvprātīgie no visas pasaules piedalās Donbasa un Luganskas aizstāvībā,lai nepieļautu mierīgo iedzīvotāju masveidīgu noslepkavošanu. Nevienas valsts...

Kāda ir Latviešu attieksme pret Krievu tautības cilvēkiem?
Ja tā vispārināti,tad Krievijā visilgāk noturējās vēdiskā kultūra. Tieši tāpēc krievu tautības cilvēki vairāk pieturas pie senču tradīcijām,ir sirsnīgi,izpalīdzīgi. Sevišķi Krievijas austrumu daļā,kur kristietību ieviesa visvēlāk. Krievu sievietes tiešām ir temperamentīgākas, tāpēc man,lēnīgam latvietim, būtu grūti turēt līdzi.

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Cik ilgi vēl Amerikāņi svinēs neatkarības dienu,cik ilgi mēs vēl svinēsim Rīgas dibināšanas dienu,kuru drīzāk par okupāciju vajadzētu atzīmēt. Ja Vācija būtu uzvarējusi,tad daudzas tautas tiktu paverdzinātas,vai pat pilnīgi iznīcinātas. Arī mēs tajā skaitā. Krievija svin uzvaru pār fašismu,lai nākamās paaudzes neaizmirstu šo notikumu. Fašisms sāk atkal pacelt galvu. Kaut vai tai pašā Ukrainā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu