AivarsN

Virietis (56)
uzzināt vairāk par AivarsN

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sony MHC GT-5D
Mani interesē lietpratēju viedoklis par šo ierīci. Varbūt kāds to ir iegādājies? Vai skaņas jauda un kvalitāte tiešām ir ievērojami labāka,salīdzinot kaut vai ar S-90,kuras manām dārza ballītēm...

Wifi no telefona.
Cik telefonu var pieslēgties, nekaitējot tam, kurš piedāvā wifi no mobilā operatora? Jelgavas slimnīcā nav wifi, tāpēc padalījos ar palātas biedriem. 10 stundās patērēja 13Gb un mans telefons visu...

407 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Zināmā mērā jau arī pie mums darbojas kastu sistēma kā Indijā, tikai to oficiāli neatzīst. Ierēdņi,uzņēmēji,augļotāji,mākslinieki,zinātnieki,strādnieki,militāristi,laucinieki,pilsētnieki utt. Daudzas no šīm saulītēm pat neatrodas vienā galaktikā. Kā lai atrod ko vienojošu?

Vai kāds sīkums var mainīt visu dzīvi?
Šādu sīkumu ir ļoti daudz. Tikai jāprot tos pamanīt,lai izmantotu likteņa kārtējo dāvāto iespēju. Reizēm gan tās ir brīdinājuma zīmes,ko nevajag darīt.

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
Nezinu,kā domā visi pārējie vīrieši,bet mani neinteresē sievietes,kuras ir ievērojami turīgākas par mani. Pirmkārt,mums būtu pārāk atšķirīga dzīves uztvere un vērtības,otrkārt,es tik pat kā neko nespētu viņai piedāvāt. Tātad, attiecības jau pašā sākumā nolemtas neveiksmei. Cilvēki no viena sociālā slāņa,ar līdzīgiem uzskatiem un problēmām sapratīsies vislabāk. Tāpēc jau veido attiecības,lai...

OIK, OCTA - kādus vēl vārdā nenosauktus nodokļus varat nosaukt?
Katrs lopkopis zina,ka viņa labklājības palielināšanai,no ganāmpulka jācenšas iegūt pēc iespējas lielāks produkcijas daudzums,tajā pat laikā rūpējoties par lopiņu veselību un labsajūtu,kas veicina augstu ražību un ganāmpulka pieaugumu. Žēl ka mūsu valdībā nav lopkopju.😀

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
Ne tikai var,bet visbiežāk arī ietekmē. Ne jau velti arī šī profila zeltenes vēlas iepazīties tikai ar patstāvīgiem bāleliņiem bez materiālām problēmām. Kopdzīves laikā,kad šīs problēmas tomēr radušās,nelaimīgās daiļavas reģistrējas,vai atgriežas Oho.😀

OIK, OCTA - kādus vēl vārdā nenosauktus nodokļus varat nosaukt?
Bet varbūt var atbrīvoties no tiem,kuri šos nodokļus uzliek? NĪN vienīgajam mājoklim un tā piedzīšanas metodes ir vistīrākais genocīds pret tautu un mērķtiecīga teritorijas atbrīvošana.

Vai jēga mācīties par grāmatvedi?
Alga nav atkarīga tikai no tā kā strādā,bet arī pie kā strādā.

Spondiloze un spondilartroze, foramināla stenoze un starpskriemeļu locītavas cista
Man viss sākās ar ātrajiem un slimnīcu neiroloģijas nodaļā. Pēc tam ģimenes ārsts,kurš nosūtīja pie neirologa,tad procedūras.

Kāds traktors labāks piemājas saimniecībā: T-40am vai T-25, un kāpēc?
Piemājas saimniecībā pietiks arī ar T-25. Ekonomiskāks,kompaktāks,labākas manevrēšanas spējas,kas ir liels pluss,ja maz vietas kur apgriezties,vai meža darbos,kad jāmanevrē starp kokiem. Arī rindstarpu rušināšanā daudz ērtāks. Ja tikai daži hektāri zemes,tad visu padarīs bez problēmām.

Sievieshu smaids,kaa to tulkot?
Lai gan ar sievietēm esot tāpat kā ar bitēm,tomēr to kukainīšu uzvedībā daudz vieglāk saskatīt likumsakarības.😀 Smaidiem un uzmanības pievēršanai no pretējā dzimuma puses var būt ļoti dažādi iemesli. No simpātijām,līdz nicīgai ieņirgšanai. Bet,tā kā sievietes nav tik kodelīgas kā bites, pamēģini šo fenomenu papētīt tuvāk. Kas zin, varbūt laimējas.

Kā var nemocīt sirdsapziņa?
Daļa cilvēku dzīvo tā,kā to liek viņu sirdsapziņa un jeb kurā dzīves jomā. Bet citi,pēc ilgas cīņas,savu sirdsapziņu ir tikmēr centušies apspiest,kamēr tā vispār pārstāj darboties. Tāpēc ir divas naidīgas nometnes,kuras viena otru nesaprot.

Cik godīgiem vienam pret otru ir jābūt attiecībās?!?!
Godīgums un uzticēšanās ir stabilu attiecību pamats. Pat ja sabiedrībā cilvēks pieradis melot,nodot un izlikties,tad vismaz ģimenē vajadzētu no šiem paradumiem atturēties,lai vismaz viena vieta uz šīs pasaules paliek,kur vari justies no visa pasargāts,patiesi mīlēts un cienīts. Cilvēki,bieži vien paši to neapzinoties,visus citus vērtē pēc sevis. Tāpēc melim un krāpniekam grūti noticēt,ka kāds...

Ar ko atšķiras vecpuisis no vecmeitas?
Vecpuiši mūsdienu sabiedrībā mēdz būt iekārojami dēļ ietekmes,popularitātes un galvenais,naudas daudzuma. Lielā pūra dēļ, arī vecmeitas daļai vīriešu var kļūt iekārojamas. Iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas pavadīt dzīvi vienatnē,var būt ļoti dažādi. Tāpēc nebūs pareizi viņiem visiem piekabināt vecmeitas,vai vecpuišu sindromu.

Ar ko atšķiras vecpuisis no vecmeitas?
Agrāk pret vientuļiem cilvēkiem bija negatīva attieksme,jo viņi nepildīja savu pienākumu sabiedrības atražošanā,bet tas bija ļoti aktuāli. Tagad dzimstība tiek pat mākslīgi ierobežota un viss netradicionālais iekļauts normas robežās,kā viendzimuma laulības,pat laulības ar dzīvniekiem,kur nu vēl tik izplatīta parādība kā vientuļš cilvēks. Agrāk vīrieši bija tie,kuri izvēlējās. Tāpēc vecpuiša...

No kurienes rodas tāda šaušaliga agresija?
To nu gan,jums dāmas, vajadzētu labāk zināt,ko tik briesmīgu esiet vīriešiem nodarījušas.😀

Attiecību-hobija, jeb bailes tās veidot?!
Bailes,piesardzība,vai vispār zaudēta ticība pretējam dzimumam ir nopietns šķērslis attiecību veidošanā. Bet tas pats princips jau ir jeb kuras dzīves pieredzes iegūšanai. Pirmie kritieni mācoties staigāt,braukt ar velosipēdu liek izdarīt secinājumus,kas ir darīts nepareizi un kā vajadzētu darīt,lai turpmāk viss izdotos arvien labāk. Tikai attiecības ir ilgstošs un daudz sarežģītāks process,bet...

Kāpēc nav neviena pamācība?
Izglītības sistēma,plašsaziņas līdzekļi,reliģijas ieprogrammē cilvēku apziņu un novirza pa viltus ceļu. Izkropļotu vērtību uzspiešana,naida kurināšana,īstās vēstures un kultūras nomaiņa pret safabricētu,apziņas bloķēšana ar indīgām vielām,apstarošanu utt. Tā nav nekāda sazvērestības teorija,bet labi izstrādāta modernā paverdzināšanas sistēma. Kam ir interese,var sameklēt internetā pietiekami...

Kāpēc nav neviena pamācība?
Nav jau arī nekur instrukcijas,kā vajadzētu pareizi dzīvot,kā būt laimīgam,kur nu vēl veiksmīgi iepazīties un veidot attiecības. Visas šāda veida zināšanas tiek turētas slepenībā,jo izglītots un laimīgs cilvēks nebūs paklausīgs sistēmas vergs. Bet,ja neatlaidīgi meklē,kaut ko pa kripatiņai vien var salasīt.

īsta sieviete
Ja vīrietis dara visu iespējamo,lai darītu laimīgu savu sievieti,ne reizi pat neiedomājoties ka varētu tikt izmantots,tad viņam ir laimējies atrast īsto sievieti.

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Ne tikai internetā. Arī televīzija un prese jau sen vairs nav neatkarīga. Ko saimnieki liek,to arī stabulē. Bet par ko nav atļauts,par to klusē. Tikai retais,kuram ir piekļuve, uzdrošinās izpaust savas nometnes īstos plānus un nodarījumus.

Kāpēc ir cilvēki, kam ir tieksme kādu noniecināt?
Lai novilktu līdz savam līmenim un tad sakautu ar pieredzi.😀

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Vai es kur Krieviju pieminēju? Tai pašai savu problēmu pietiek. Ja nezināji,tad Latvijai jau ļoti sen nav nekāda sakara ar Krieviju. Un tāpēc ir muļķīgi visās Latvijas nebūšanās to vainot. Ja nebūtu blakus Krievijas,tad droši vien tiktu vainoti citplanētieši,bet tikai ne bijušie čekisti un jeņķu specdienesti,kuri sagrābuši varu. Kam kāds kumoss atlec no saimnieku lielā dzīru galda,tie arī rej kā...

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Līdz elfu līmenim nenolaidīšos. Laiks drīz vien visu saliks pa vietām un atklāsies īstie tautas nodevēji un viņu līdzskrējēji.

Cik svarīgi jums ir apreibt no kaut kā?
Laikam jau ar visu var pārdozēt. Arī ar mīlestību.

irbenes
https://youtu.be/pgtph2Is_dg Tā pati jau ir.

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Adamsone,vai tad toreiz,kad visus kā aitas aģitēja balsot par iestāšanos,drīkstēja arī izteikt citu viedokli,kāda ir negatīvā citu valstu pieredze un kas sagaida mūs pēc iestāšanās? Mūsu Klaidu latvieši ASV labu instruktāžu saņēmuši,runāja kā pēc Bībeles,kāda Paradīze mūs sagaidīs kad iestāsimies,bet kāds pagrimums sagaida,ja nobalsosim pret. Tas viss bija tikai ārzemju specdienestu labi...

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Krievietēm nav ne vainas. Ir bijušas pāris labas draudzenes. Sieva nav bijusi, tāpēc nav pieredzes. Moldāvietes man šķiet nav tik atbilstošas latvietim,tāpat rietumukrainietēm,kuras zinu,ir pārāk šerpa daba. Tomēr jāatzīst,ka mēs latvieši jau arī neesam pār vienu kārti metami,tāpat kā jeb kura cita tauta. Kur nu vēl milzīgā Krievija,kura sevī ietver vairāk kā 100 tautības.

Cik ļoti cilvēki tic visādām baumām?
Pati galvenā tante taču ar putām uz lūpām stāstīja,kādā laimē un pārticībā dzīvosim,kad iestāsimies ES. Un lielākā daļa taču viņai noticēja. Kādas tik baumas nenākas dzirdēt katru dienu no politiķiem,meteorologiem,pārdevējiem un visādiem blēžiem! Pie meliem un baumošanas ļautiņi jau tā pieraduši,ka vistīrāko patiesību uztvers par saltākajiem meliem. Bez neapgāžamiem faktiem nav pamata ticēt.

Kas ir "īsts vecis" ? ? ?
Domu gājiens tev pareizs. Apmēram tādam viņam vajadzētu būt. Vai šeit tādi sastopami,nemācēšu teikt. Bet dāmas arī diez vai atzīsies,jo tad jau sēņotāji un makšķernieki arī kuram katram par labākajām vietām stāstītu. Tā ka,nāksies vien pašai vērtēt,kurš ir īsts,bet kurš par tādu tikai izliekas.

Ko darīt un domāt?
Visi ceļi ved uz Rīgu. Ja katrs savā pusē,tad satikties pirmo reizi vajag vidū. Tad arī būs skaidrs, turpināt,vai ne. Šķērsot visu republiku ne katram ir tik vienkārši.

Ar cik vīriešiem pusstundas laikā vidēji var paspēt iepazīties?
Līguci,tie labi zināmie ceļi ir garlaicīgi. Kā piemērs,ceļš no mājām uz darbu. Iepazīt nezināmo taču ir daudz aizraujošāk.

Ar cik vīriešiem pusstundas laikā vidēji var paspēt iepazīties?
Sarakste katrā ziņā ir visdrošākais iepazīšanās veids. Esmu gatavs eksperimentam.

Ar cik vīriešiem pusstundas laikā vidēji var paspēt iepazīties?
Tas atkarīgs no tā,cik vīriešu atrodas pusstundas laikā sasniedzamā attālumā.

Dāmas, vai kungiem bieži gadās pārspīlēt savas seksuālās spējas?
Tad kāpēc mednieku un makšķernieku stāsti nevienu nepārsteidz,bet pieņemti par normu?

Kas tā par kaiti UDS?
Pie šīs problēmas vainojams internets. Ja kādreiz cilvēki ar aizrautību spēja izlasīt apjomīgus romānus vairākos sējumos,tad tagad interneta milzīgais informācijas apjoms nogurdina un rada pārslodzi. Lai no tā sevi pasargātu,visam tiek pavirši pārskriets, gandrīz neko no tā nepaturot atmiņā. Šis paradums nostiprinās un tiek pielietots gan skolā,gan jeb kurā citā dzīves jomā. Tāpēc arī pilnīgāka...

Miglojums ar raundapu
Tiek lemts par Raundapa aizliegšanu,jo tā atliekas saglabājas ne tikai augos,bet arī augsnē.

Miglojums ar raundapu
Var miglot pat pēc kartupeļu iestādīšanas,ja sadīgušas nezāles. Raundaps iedarbojas tikai caur zaļajām lapām.

Kas tā par kaiti UDS?
Nespēja ilgstoši noturēt uzmanību. Bieži vien šī diagnoze tiek uzstādīta nepamatoti. Ja skolēns ir apķērīgāks par citiem,viņš ātrāk izpilda savu uzdevumu,vai saprot skolotāja skaidroto un tāpēc tas viss sāk garlaikot un viņš sāk nodarboties ar ko citu. Oho variantā,tā ir problēma ilgstoši pievērst uzmanību vienam pretējā dzimuma personāžam. Ātri viss šķiet skaidrs un rodas nepārvarama vēlme...

Gribi iemantot pasauli- pazaudēsi sevi!
Diez vai vēl kad cilvēki tā centušies iekļauties vispārpieņemtajos rāmjos,kā tas notiek pašlaik. Iekļauties pelēkajā masā un pacelties virs pārējiem tikai ļoti šaura standarta ietvaros. Tiklīdz kāds mēģina iet savu ceļu,tā tūlīt no visām pusēm saņem nosodījumu un izsmieklu. Gan jau daudzi mēģinājuši saprast sevi un savas īstās vajadzības,bet tikai retais uzdrošinās sekot saviem pārdrošajiem...

njaa
Tās labākās noteikti nespēj atbildēt uz daudzo pielūdzēju vēstulēm,kur nu vēl pašas kādam uzrakstīt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu