VenBer

Virietis (49)
iepazīties ar VenBer

21 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dāvana kāzās.
Palasījos atbildes smiekli sanāca: "DAfrika , Grāmatvede atbildēja, ka viņa esot viena pati, džeka neesot," Nu kur tur atšķirība esi Tu viena vai ar Džeku, vai tad džeks apriori , ir tā slaucamā govs? Dzīvojiet tā lai tas džeks pats gribētu Jums visu dot.....

Kuri vīrieši ir visforšākie-latviešu, vācu, angļu...n...:?
Autorei, visforšākie noteikti ir tie, kas Tev nepievērš uzmanību!

Kuru taxi Rīgā izvēlēties ar fiksēto tarifu ?
Kā cilvēks var lūgt padomu, ja nenorāda brauciena sākuma punktu! pat pamatskolā uzdevumi sākās ar tekstu , vilciens no punkta"A"izbrauca uz punktu "B"!

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Autoram, ja nomainīsi ne tikai "darba rientāciju"domāju, ka nopelnīsi daudz.iespējams būs problēmas ar plānotu tualetes apmeklējumu, bet to taču kompensēs LABAIS atalgojums, kaut gan arī šajā variantā, būs smagi jāstrādā

tagadne- īstā vai cita...
Ja tic visam ko a tv rāda un pašam/šai smadzenes nav, tad arī ušakovs un putins var likties, kā dievi !ps.abi uzvērdi, rakstīti ar mazo burtu, tā nav kļūda tā ir attiekme!

tagadne- īstā vai cita...
Jautājums autoram , cik tev pašam ir svarīgi ,īstā tagadne, vai atpalss no pagātnes? dzīvo šodienu tā, lai trešajam/ piektajam Tev, nabūtu kauns, par iepriekšējiem!

Nakts transports pēc darba
Man arī nav zināms šāds likuma punkts, bet kad saskāros ar situāciju, spēju nomotivēt vadību, kompensēt taxi izdevumus nokļūšanai uz mājām, bet tas protams atkarīgs no paša darbinieka un viņa tiešā vadītāja.

Stārķis uz skursteņa
Autoram atbilde, apņem saimnieci, kas to plīti vai krāsni laiku pa laikam iekurs.

Kā Jūs domājat kad būs Apokalipse ?
Apokalipse, bet ne pasaules gals iestāsies tad, kad sievietes pārstās domāt, ka tikai viņas ir tās baudas devējas un līdz ar to viņām par to "baudas došanu"kaut kas pienākas! gan viedoklis, gan personīgā pieredze.

Kāda ir Jūsu pieredze...?
Mana pieredze ir tāda pat desmit gadus atpakaļ, es nebiju tik stulbs, lai uzdotu šādus jautājumus.

Svars - kā atbrīvoties no 8kg?
Traka sāpe autorei, kas na vairs oho litotāju datu bāzē, laikam Ohujam švaki klājas ja vecas tēmas jāceļ gaismiņā!

Kāds zin, kas tās par zilajām jakām apkārt staigā ar burtiem HH ?
Vienkāršāk un precīzāk šo jautājumu varētu noskaidrot uzdodot jautājumu personīgi attiecīgajā apģērbā strādājošajiem un nevis Ohujā! Bet Ohujā jau pieņemts , ka visi pārējie izņemot jautājuma uzdevēju ir ekstrasensi!

Bakalaura darbs
Atvainojiet bet tāds ir mans viedoklis, ja par bakalaura darbu ir jāuzdod jautājums Ohujā, tad cilvēks nav pelnījis saukties par bakalauru lai arī kāda būtu specializācija.

Ko darīt, ja ievbūvētā ledusskapja durvis vairs nepievelkas ciet?
Es laikam iesākumam atvienotu Mēbeļu durvis no ledusskapja durvīm un tad skatītos kā aizveras.

Kapec sieviete piekrit labak analajam seksam, nekaa oralajam... velns nesaprotu...
Autoram, mazgāties esi mēģinājis?

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
lapukoks - gan jau ka neesi vairs maziņš, gan jau saproti, ka banku politiku nosaka Bagātais bankas īpašnieks

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Geisha 18:23 Tu vēl aizmirsi pieminēt , ka bijušajā PSRS, 200ML glāze gāzēta ūdens ar sīrupu maksāja 3 kapeikas, bet Litrs AI 76 benzīna 4 kapeikas. Vai Tev liekas pa tajā "labajā" PSRS, Viss bija kārtībā ar vērtību sistēmu ?

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Atbilde autoram, nezinu kā citi, bet es dzīvoju lai strādātu, man vienkārši patīk tā sajūta, būt vajadzīgam

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Jā jā protams, jau krāmēju instrumentu somu, labi ka laiks silts nebūs mašīna jāsilda, lai dotos uz Gulbenes raj. Kas var būt labāk, kā aizbraukt palīgos uz speciāli man satīrītu māju pastrādāt, man taču savā mājā 100% visi darbi padarīti, ka nesanāk tā, kā ar to Rīgu, ka tā nogrims kad būs līdz galam uzcelta.

Kā reaģēt uz atteikumu?
Kā redzams arī autorei savos 48. gadiņos nav īpaši dzīvē veicies, ja jau viņa ir šeit, varbūt tāpēc, ka pie auguma 168cm uzēdusi 82 kg.? Ja jau saņēmi atteikumu, tad vismaz kāda sarakste notika, jāatzīst, ka daudzas vispār ignorē vēstules, vai neuzskata par vajadzīgu atbildēt uz tām.

Maksa par satikšanos
atbildot uz autores jautājumu - "Ko jūs domājiet par to, ka sieviete, kurai ir reālas naudas grūtības (dažādi parādi, kas "velkās" līdzi visu laiku), satiekas ar sev netīkamu vīrieti, kurš to vien tik grib, kā seksu" - es ar tādu padauzu negribētu satikties pat pie kafijas tases!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu