zebs

Virietis (60)
iepazīties ar zebs

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Cilvēki noveco ar dažādu ātrumu. Nosacīti. Ir tādi, kuri jau pēc 40 paceļ rokas un saka, ka dzīve galā. Ir tādi, kuri pēc 50 vai 60 dzīvo un pasauli uztver tāpat kā 30 un 40 gadīgi. Un tad sanāk, ka starp vienaudžiem ir pārsvarā "dzīves nogurdinātie", kuri reizēm apvainojas, ja citi negaužas par dzīvi, bet turpina būt aktīvi. Tad kur meklēt sev līdzīgi domājošos? Manuprāt - par sevi jaunākā...

riepu radžu savilceji
Tādu mantu var turēt bagāžnieka "pa rokai", ja brauc pa nomaļākiem ceļiem, kuri ne vienmēr ir sakopti un arī palīdzību "no malas" tik drīz nesagaidīsi. Lielāka cerība pašam izkulties saviem spēkiem, bet ilgākai lietošanai galīgi neder ... ja nu vēl par sablīvētu, bet nesasalušu sniegu. Uz ledus varētu slīdēt pat vairāk nekā bez tām.

Auto ekspluatācijas nodokli jāmaina!
Ja nodokļa summu pārcels uz degvielas cenu, tad klāt nāks apmēram 8 - 10 centi uz litru. Valsts taču neatteiksies no līdzšinējiem ienākumiem, vai ne? Bet kurš ar tik dārgu degvielu brauks? Zāles trimmeris vispār pa ceļu nebrauc, bet tas arī maksās degvielas cenā iekļauto nodokli? Biežāks būs "pārrobežu biznesa tūrisms" - ar tukšu bāku laukā no LV, atpakaļ - ar pilnu. Es personīgi esmu...

Vīrietis ar nozīmīti
Tā viņa paša darīšana. Vai pārāk daudz ar saviem padomiem (likumiem) un aizrādījumiem neuzbāžamies citiem?

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Dažās valstīs randiņos sieviete pat nepieļauj tādu domu, ka vīrietis par viņu maksās. Sieviete nevēlas palikt kādam parādā. Nez, vai tā ir cenšanās pēc dzimu vienlīdzības vai neatkarības saglabāšanas. Laikam tādēļ tajās zemēs smagās somas nes un durvis ver viņas pašas. Kamēr vīrieši pastāv blakus, "pie ratiem".

ebay - cik ilgi detaļa jāgaida no štatiem?
Pirms pērc, paskaties, kurā valstī atrodas faktiskais preces tirgotājs. Man ir bijis, ka pērku e-bay vienā pasaules valstī, bet reāli prece nāk no pasaules pretējās malas. Tas arī ietekmē piegādes ilgumu.

motors reizēm vārās
Manam auto izslīdēja dzeses sūkņa (ūdenssūkņa) piedziņas siksna. Klusu, bet riebīgi. Arī servisā ilgi vainu meklēja, līdz vienkārši siksnu nomainīja. Braucot mierīgi nekarsa, kad gribēju straujāk uzgāzēt - karsa.

Iepazīšanās stratēģija..
Piekrītu Jadore - jāsāk ar to, ka jāsaprot, kas pašam vajadzīgs. Un piebildīšu no sevis - no kā pats ir gatavs atteikties vai manīt ierastajā rutīnā.

Vai tiešām gudrākais piekāpjas?
Piekrītu Mellene_x, ka gudrākais ne jau piekāpjas, bet pirmais apklust situācijās, kad diskusijai var piekabināt bezgalības zīmi un nekādi argumenti nepalīdz. Sev vēlamo rezultātu var panākt arī citā veidā, ne skrienot ar pieri sienā. Ne velti ir teiciens, ka nav neieņemamu cietokšņu. Daudzos gadījumos aplencējiem nav bijusi pietiekoša pacietība un izdoma.

Multikoptera (drona) remonts
Arī pultis var nopirkt atsevišķi. Vismaz daļai no ražotājiem.

Ledusskapis "burbuļo"
Tātad - mans ledusskapis burbuļo un "kavitē" - un turpina pildīt savas funkcijas.

Ledusskapis "burbuļo"
Manējais burbuļo jau kādus n-tos gadus. Un arī normāli saldēt nepārstāj. Ja vien tā burbuļošana pašam nekrīt uz nerva - lai tik burbuļo un netraucē ledusskapim darīt savu darbu. :)

Noņemt kontu no Android ierīces
Man bija līdzīga problēma. Pa tiešo nevarēju kontu izdzēst. Izdarīju šādi: izvēlējos izveidot jaunu kontu un man telefons pajautāja, vai veco atstāt, vai dzēst. Teicu - dzēst. Bet jaunais konts - tikai lai telefonu apmānītu - tukšs.

Attiecībās nevēlas būt kopā ikdienā.
Ja kādu laiku pasaulē padzīvojuši cilvēki, tad noteikti ir savs darbs, noteikts dienas ritms, stabili (!) ienākumi (kas mūsdienās arī nav mazsvarīgi). Ja vēlas daudz laika pavadīt kopā (katru dienu), kvienam jāpiekrīt radikāli pārmainīt savu dzīvi. Bet nav lielāka spēka par ieraduma spēku un bailēm izkāpt no savas komforta zonas. Bailes riskēt.

Ja mees paarstaatu meeriities kraaninjiem..
Slinkums un mērīšanās galvenie attīstības dzinuļi (virzītāji). - lai mazāk jāpiepūlas - lai lielāks, dārgāks, smukāks, skaistāka un tml. nekā kaimiņam, kolēģim vai priekšniekam

Kaimiņi smēķē pie loga
Likums aizliedz smēķēt uz balkoniem vai lodžijām, ja tas reāli (faktiski) traucē kādam citam. Varbūt visā mājā dzīvo smēķētāji un cits citam netraucē. Policija pa ielu garāmejošas personas iesniegumu nepieņems, lai cik daudz arī nebūtu safotografēts.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Vaina nav tēmā, bet gan cilvēku (ne) prasmē izteikt un aizstāvēt savu viedokli neaizvainojot citus. Nespējā pieņemt to, ka citu cilvēku viedoklis ir pārsvarā. Tad loģikas, argumentu un saprāta vietā nāk samazgas.

Par personīgo mājas lapu
Kad to lapu uztaisīji? Googlē meklēji pēc lapas nosaukuma vai kā citādi?

Nosezas akumulators pie sala -15....
Aizbrauc līdz auto servisam. Parādi savu auto un pasaki, ka gribi nomainīt akumulatoru. Ja tas nav "garāžu serviss", viņi paši atradīs, kāds akumulators Tavai automašīnai vispiemērotākais. Noņems veco un uzliks jaunu. Ne katrā veikalā Tev akumulatoru nomainīs - iekasēs naudu, parādīs nopirkto (tagad Tavējo) akumulatoru un tālāk viss pašas ziņā.

Vīrieši kāda ir jūsu izpratnē skaista sieviete?
Kopta, ar dzīvām un mirdzošām acīm. :)

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
vienkaarsha, ir pavisam svaigas izmaiņas likumos, kas to atļauj. Bet pie dažiem nosacījumiem, par kuriem te runāt nav īstā vieta.

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
Līdz šim es domāju, ka cilvēkus pratina tikai policijā. Kaut gan arī tur - "pieņem paskaidrojumus". Policijā, gadījumos, kad strādā ar nepilngadīgām personām - jāveic video vai audio ieraksts, lai nesagrozītu informāciju un bērnu nevajadzētu iztaujāt vairākas reizes par vienu un to pašu. Vai to dara bāriņtiesās - šaubos.

Sarunu tēmas starp vīrieti un sievieti?
Tādos gadījumos grūti paredzēt tēmas. Tās vai nu atrodas kā pašas no sevis, gaisīgi raisās vai arī pārtrūkst, kā sveču liesma vējā un iestājas neveikls klusums ... vienas kafijas tases garumā.

Skaidras naudas iemaksa.
Nedomāju, ka ārzemēs dzīvojoši nevarētu turpmāk izmantot Latvijas nterneta banku. SMS ar kodiem ir tikai viena no iespējām, kādas bankas piedāvās pašreizējo koda karšu vietā. Dumja tā banka, kura atteiktos no ārzemēs strādājošo naudas pārvaldības. Aizsūtīs kodu kalkulatoru un nekādu SMS nevajadzēs.

Kašķi pilnīgi bez iemesla ,nepatika nespēja saprastieis ,interesēties
Piekrītu Aivaram N, ka viens no kašķu cēloņiem ir stipri atšķirīgi uzskati par būtiskiem jautājumiem mājsaimniecībā. Kaut vai tā pati naudas prātīga lietošana vai bērnu audzināšana. Gadās, ka viens, mīļa miera labā, kādu laiku piekāpjas un piecieš, bet kaut kad tas "nāk laukā" un tad strīdi ir neizbēgami. Ilgstoši, jo kāda no pusēm nav gatava kompromisam.

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Par tām pakām ir bijis tā (no internetā rakstītā), ka tajās bijušas preces, par kurām pieprasīta samaksa. Loģiski, ja sūti vairākas tādas pakas ar samaksu, tad to uzskatīs par uzņēmējdarbību. Sūtīsi savējiem bez maksas un daudz - tad vienīgi, atkarībā no valsts, var muita kaut ko prasīt maksāt.

Vai ar vienu sim karti telefons strādā ?
Jā, strādā arī ar vienu SIM karti. Dažiem modeļiem otras SIM kartes vietā var ielikt papildus atmiņu karti, ja avjag.

Kādas tēmas ir tabu?Par ko neklājas jautāt un runāt?Apollo rakstīts ka:Sociālais tabu: „Es labāk gribētu būt...
Ingaxx, kam Tev bikses uz neapdzīvotas salas?

Kā planšetē atslēgt nevēlamus ienākošos sūtījumus?
Uzmanīgi izpēti pašu ienākošo sūtījumu - varbūt tajā kaut kur, ar pavisam maziem burtiņiem atradīsi info kā atrakstīties. Vai arī ej uz pašu saitu un meklē informāciju tur. Pag, es saprotu, ka pieraksts saitā vēl ir aktīvs? Tad meklē konta (profila) uzstādījumos, kur varētu būt izvēlne par e-pasta paziņojumiem. Tādas vietnes ir aktīvas - "iedēj oliņu" Tavā datorā un ilgi nevar tikt vaļā par...

Logi salst ciet
1. Pēc garāka brauciena uz dažām minūtēm atvērt visas salona durvis - izvēdina no salona mitro gaisu. 2. Ja auto stāv drošā vietā, tad aukstā laikā pat uz vairākām stundām turēt nedaudz nolaistus (2-3 cm) durvju logu stiklus. Aukstums lieliski žāvē mitrumu auto salonā. 3. Pārbaudīt, vai ar kaut ko nav aizkrauti salona ventilācijas kanāli auto salona aizmugurē. Tie parasti ir salona aizmugurējo...

Kā panākt, lai vīrietis iesaistās nopietnās attiecībās arī pēc 50-mit?
... nesteidzināt notikumu gaitu.

Virtuālās attiecības. Cik ilgi?
Varbūt sarakstoties jūs abi iegūstat vairāk, nekā fiksi tiekoties un galā "čiks" vien sanāk. Vai arī: Ja esat vienā pilsētā, nav izslēgts, ka viņš Tevi jau pazīst, bet interesantāk turpināt sarakstīties nekā tikties.

Vai un kādas tavuprāt ir atšķirības starp seksu un mīlēšanos?
Mīlēšanās ir kā spēlēšana uz mūzikas instrumenta ... ne vien spēlējot pēc atmiņas, bet arī ieklausoties melodijā.

Internets televizorā caur LAN ieeju
Vai televizorā ir interneta pārlūkprogramma? Tas, ka var ieštepselēt to vadu, vēl nenozīmē, ka var redzaēt internetu.

vai sievietes ir atriebiigas?
Cilvēks, kurš uz kaut ko cerējis, bet lielās cerības nav piepildījušas, ir visai neprognozējams. Neatkarīgi no tā - vīrietis vai sieviete.

Veči,pēc kāda principa izvēlaties sievieti?
Kāds austrumu gudrais reiz teicis, ka sievietei jābūt maza auguma un vieglai, jo no visiem ļaunumiem vienmēr vajagot izvēlēties to mazāko.

E-pasts par laimestu loterijā
Man arī atnāca tāds pats e-pasts. Piedāvāju līdzīgi, kā teica Andzipa - lai paši visu nokārto bez manis un par to var paturēt 25 %. Vairs nekādu ziņu par lielo laimestu :D

Kā Jūs tiekat galā ar saviem darbiniekim?
Saprotu Pelnupeli. Nav viegli atrast darbinieku, kurš saņemot "cieto" algu būtu gatavs visu izdarīt bez īpašas uzraudzības. Daļai nav motivācijas to darīt, bet daļai - valsts vai pašvaldības darbs ir stabils ikmēneša ienākumu avots, kurš nekur nepzudīs. Tik vajag atnāk uz darba vietu un kaut nedaudz kaut ko padarīt. Tie, kam galvas patiesi strādā, paralēli tam iemanās pat bīdīt savas privātā...

Vai internetveikals Hansapost.lv darbojas?
Kādēļ jāzvana, ja tas ir interneta veikals? Uzraksti e-pastu. Noteikti atbildēs. Iespējams pat ātrāk, nekā sazvanīsi. Vispār darbojas. Pats esmu izmantojis bez zvanīšanas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu