zebs

Virietis (61)
iepazīties ar zebs

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Endomundo!!!
Kāds dzīvs, reāls cilvēks to trasi tur ir ielicis, ne jau Endomondo pats no "zila gaisa" to sastādīja.

Endomundo!!!
Es sāku no citas puses. Ja atrod weblapā maršrutu, tad sameklē, kurš to ir reģistrējis (publicējis). Pēc tam uzaicini draudzēties - sacensties. Ja viņš apstiprina, tad visi viņa maršruti telefonā ir pieejami caur Endomondo aplikāciju.

Kā pareizi rīkoties nododot auto realizācijai placī?
Ja pašam patīk tā visa ņemšanās - sludinājumu likšana, atbilde uz zvaniem, laiku saskaņošana, kad auto grib redzēt (kad vari parādīt) - var tirgot pats, cerot uz lielāku naudu. Ja vēlies tikt no auto vaļā ar mazākām pūlēm - atdod citam (individuāli vai placī) par noteiktu cenu (vai procentiem), lai tas arī darbojas.

Kā mainās vērtības dzīvē
Izglītība vien neko nedod. Var būt augstu un prestižu skolu diplomi, bet visu mūžu paliek labi izglītots teorētiķis. Bez radošas pieejas konkrētā situācijā. Ar laiku arī darba devējiem tādi kļūst nevajadzīgi. Lai kaut ko sasniegtu, vajadzīga arī uzņēmība. Ja vēl pieliek zināšanas (formālas vai dzīvē iekrātas) - daudz ko var sasniegt. Tas laikam vairāk "velk" uz Oskara tipāža pusi. Arī Garozām...

Varbuut veelies sastaadiit kompaaniju?
Piekrītu Pa_jokam teiktajam, ka kādu aicinot, vajadzētu dot kādu pamatinformāciju par iespējamo maršrutu un plānotajiem pieturas - apskates punktiem. Var gadīties, ka intereses radikāli atšķiras. Vienam braucot savādāk - var arī sīki neplānot, tiks vispārēji. Un tāpat, ieraugot kādu norādi krustojumā, rodas spontāna ideja nogriezties sānceļā. Ir bijuši rīti, kad pamostos un zinu, ka tajā...

Kreisais pagrieziens
Var jau būt arī, ka relejs vainīgs. Tomēr haotiskai vai nepareizai aizmugurējo lukturu degšanai bieži pie vainas ir "masas" trūkums. Kā jau te teica - jānotīra savienojumu kontakti pie paša luktura. Ļoti smalks smilšpapīrs vai dzēšamgumija.

Vai kādam ir bijusi darīšana ar astrālajām pasaulēm?
Šajā pasaulē vēl viss nav paspēts, tādēļ nav laika un vajadzības pa citām klejot.

Kur strādā? Kāda alga?
Opā! Nemaz nezināju, ka tādus jautājumus jāuzdod sarakstē. Tā gadās, ja te reti ieskatās. :D

Cik bieži Jūs lūkojaties AIZ monitora?
Ja cilvēks spēj savas domas (kas jaucas pa galvu) sakārtot un uzrakstīt otram cilvēkam saprotamā veidā (kaut vai te, OHO), tad patiesi vajadzīgā atbilde atnāks no paša. Bet daudz, daudz ātrāk - un bez acu grozīšanas uz visām pusēm. Praksē pārbaudīts.

Vecs dators
Ja zini kur atrast, izņem un patīri operatīvās atmiņas (RAM) kontaktus. Piemēram, ar dzēšgumiju. Man tā ir bijis. Aizgāja.

Ilgāk pastāvot ilgi nepielec opel-vectra 2.2 dizelis pec tam lec labi kas par vainu paldies
Varbūt bojāts kāds temperatūras sensors. Motora vadības bloks saņem informāciju, ka ir pietiekami silts un neieslēdz kvēlsveces. Opeļu 2.0 dīzeļiem šī problemātiskā gaisa temperatūra ir ap plus 3 - 7 grādi. Protams, kā kuram konkrētam motoram.

Pelni no krāsns un ogles.
Ja krāsns vai kamīna kurtuve ir ar stikla durvīm, ar pelniem no stikla labi notīra uzdegumus un kvēpus. Dabisks tīrāmais materiāls "pie rokas" vienmēr. Pats tā izmantoju pelnus.

Salūza Indesit wt100 veļasmašīna
Varbūt, ka siksna trūkstot aizskārusi kādu elektrības vadu, kontaktu vai sensoru. Mašīnas vadības blokam pienāk nepareizi signāli, līdz ar to smadzenes "sajukušas".

Cilvēks un hobijs
Es domāju, ka anketās liela daļa cilvēku norāda to, ar ko labprāt nodarbojas brīvajā laikā, bet tas ne vienmēr ir hobijs, ar ko cilvēks ir "saslimis". Ja es fotografēju, tas nenozīmē, ka staigāju apkārt apkāries ar fotokameru un statīvu. Ja braucu ar velo, tas nenozīmē, ka to daru katru dienu un lielos attālumos līdz spēku izsīkumam. Ja man patīk krievu kino, tas nenozīmē, ka tos vien skatos....

Akumulatora lampiņa iedegas?
Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators.

Pieslēguma jauda elektriskajām plītīm.
Ja visus patērētājus nesaslēdz vienlaicīgi un ēst negatavo uz visiem riņķiem reizē - pietiek ar standarta pieslēgumu. Nu un tad, ja reizēm izsit drošinātāju? Grūti izslēgt kādu patērētāju, bez kura tajā brīdī var iztikt drošinātāju ieslēgt atpakaļ? Jau N-tos gadus tā lietoju elektrisko plīti, veļas mašīnu, elektrisko veļas žāvētāju un visu citu. Bet ieteicams pakonsultēties ar elektriķi, kā...

Loga tiritaja mehanisms
1. Iespējams, ka kaut kas noķīlējies stiepņu un sviru mehānismā. Tieši vakar savam auto to izjaucu (ne Golfam) - bija ierūsējušas asis, ka knapi ar roku varēja pakustināt. 2. Tā rezultātā stikla tīrītāja reduktorā (pie elektromotora) var noraut zobus lielajam zobratam - motors pats strādā, bet negriež mehānismu. Līdz ar to kontakti neatvienojas pat tad, kad izslēdz stikla tīrītāju.

Loga tiritaja mehanisms
Kā izpaužas tā raustīšanās? Nedarbojas vienmērīgi?

Navigācijas aplikācijas mobilā telefonā
HERE Maps var ieslēgt opciju "use app ofline" un nebūs nekādas mobilo datu pārraides un lielu rēķinu. Tikai pirms tam karte jāielādē telefonā. To var izdarīt mājās caur Wi-Fi. Kādreiz lietoju Nokia Maps (kas tagad ir HERE). Ļoti precīzi darbojās, arī laukos, kur citām navigācijām ceļu tīkls ir sliktāks. HERE Maps jau mājās, internetā, var iezīmēt galamērķi un saglabāt. Jāizveido lietotāja...

Vai iespējama borta datora kļūda?
Man tā ir bijis ļoti karstā laikā, vasarā, kad veic īpaši strauju pagriezienu vai arī gadās iebraukt tādā bedrē, ieplakā, kur auto nevis "sit", bet strauji uzšūpo. Tad eļļa uz tausta ir bijusi apmēram puslīmenis. Tas gan ar citu auto, ne AUDI.

Baldones dūņu kosmētika un parfimērija?
Laba zobu pasta, brūnās ziepes, dušas želejas. Par sejas krēmiem nemācēšu teikt - nelietoju. Tagad, diemžēl, stipri samazinājies tirdzniecības vietu skaits. Ir interneta veikals.

Jauni puiši par kasieriem?
Loģisks darbu sadalījums. Kas vairāk iepērkas veikalos? Sievietes. Tad nu puiši sēž kasē. Kas parasti mazgā automašīnas (nu, lieto) - vīrieši. Tāpēc automazgātuvē strādā meitenes. :) Bizness visa pamatā. (joks, protams)

Auto radio traucējumi lādējot mobilo no piepīpētāja
Nomaini mobilā telefona USB lādētāju. Man tā bija - pārjaucu gan radiovadus, gan arī antenu. Bez rezultātiem. Nomainīju lādētāju uz nedaudz jaudīgāku. Visas problēmas atrisinājās kā pašas no sevis.

Horvātija (ar autobusu)
Man bija līdzi vairākas biezas grāmatas. Kad autobusā galīgi nebija ko darīt un aiz loga nekā interesanta - vai nu gulēju, vai lasīju grāmatas.

Benzīns ieliets dīzeļa vietā
Lielākā problēma, kāda tādā gadījumā var būt - sabojāt augstspiediena sūkni, jo tā detaļas eļļojas ar dīzeļdegvielu. Benzīns ir "sauss" un nekā neeļļo. Augstspiediena sūknis nav no lētajām daļām, tad nu jāizvēlas - braukt ar benzīna-dīzeļa maisījumu vai nē. Iespējams, ka auto "nešķaudīs" un rūks pēc skata bez izmaiņām, bet sūknis gan to nepacietīs un dils daudz, daudz ātrāk.

Dzīvo bez īres līguma
Domāju, to var atrisināt tikai tiesas ceļā un policija tur neko nevar izdarīt. Radinieces dzīvoklī taču neievācās patvarīgi, vai ne? Bet jau tur dzīvoja un turpināja dzīvot ar īpašnieces piekrišanu - ja uzreiz pēc privatizācijas neizlika laukā no dzīvokļa. Svešs vai radinieks - ja runa par īpašumiem, visur jābūt pretī papīriem. Sameklēt tagad lieciniekus, kuri var apstiprināt, kāda jums bijusi...

Kur inbox´a atnak atskaite par vestules izlasišanu!?
Labojums - jāiestata Lasīšanas apliecinājuma pieprasījums

telefona GPS melo
To > Edg Piekrītu, ka Nokia telefonos vienas no labākajām kartēm (ja nemaldos - Bing Map) un ļoti precīza navigācija. Pat Latvijas nomalēs, kur daudzām citām navigācijām tikai lielākie ceļi. Pārbaudīts uz "savas ādas".

telefona GPS melo
Mobilajiem instrukcijās rakstīts, ka to GPS pieļauj neprecizitātes un nevar tikai uz tiem paļauties. GPS navigācijām datus vienlaikus ņem no vairākiem desmitiem satelītu, bet telefons noteikti tā nedara. Telefonā vajag atstāt opciju tikai GPS (atmest Wi-Fi un a-GPS), tad lielāka cerība saņemt precīzus datus.

Kur inbox´a atnak atskaite par vestules izlasišanu!?
Inboxā, ienākošo vēstuļu folderī. Tomēr ne vienmēr tā vēstule pienāk, jo saņēmēju e-pasti var būt visādos tīklos un uzņēmumu serveros, no kuriem (dažiem) nekad neesmu saņēmis lasīšanas apliecinājumu. Vispirms gan pašam jāiestata lasīšanas apliecinājums ...

Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3
Nezinu, kā tavam auto, bet jaunajiem Reno dīzeļiem eļļas mērtausts ir kopā ar eļļas ieliešanas vāciņu. Es arī ilgi taustu meklēju :D līdz atradu, ka tas ir kopā ar vāciņu.

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Cilvēki noveco ar dažādu ātrumu. Nosacīti. Ir tādi, kuri jau pēc 40 paceļ rokas un saka, ka dzīve galā. Ir tādi, kuri pēc 50 vai 60 dzīvo un pasauli uztver tāpat kā 30 un 40 gadīgi. Un tad sanāk, ka starp vienaudžiem ir pārsvarā "dzīves nogurdinātie", kuri reizēm apvainojas, ja citi negaužas par dzīvi, bet turpina būt aktīvi. Tad kur meklēt sev līdzīgi domājošos? Manuprāt - par sevi jaunākā...

riepu radžu savilceji
Tādu mantu var turēt bagāžnieka "pa rokai", ja brauc pa nomaļākiem ceļiem, kuri ne vienmēr ir sakopti un arī palīdzību "no malas" tik drīz nesagaidīsi. Lielāka cerība pašam izkulties saviem spēkiem, bet ilgākai lietošanai galīgi neder ... ja nu vēl par sablīvētu, bet nesasalušu sniegu. Uz ledus varētu slīdēt pat vairāk nekā bez tām.

Auto ekspluatācijas nodokli jāmaina!
Ja nodokļa summu pārcels uz degvielas cenu, tad klāt nāks apmēram 8 - 10 centi uz litru. Valsts taču neatteiksies no līdzšinējiem ienākumiem, vai ne? Bet kurš ar tik dārgu degvielu brauks? Zāles trimmeris vispār pa ceļu nebrauc, bet tas arī maksās degvielas cenā iekļauto nodokli? Biežāks būs "pārrobežu biznesa tūrisms" - ar tukšu bāku laukā no LV, atpakaļ - ar pilnu. Es personīgi esmu...

Vīrietis ar nozīmīti
Tā viņa paša darīšana. Vai pārāk daudz ar saviem padomiem (likumiem) un aizrādījumiem neuzbāžamies citiem?

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Dažās valstīs randiņos sieviete pat nepieļauj tādu domu, ka vīrietis par viņu maksās. Sieviete nevēlas palikt kādam parādā. Nez, vai tā ir cenšanās pēc dzimu vienlīdzības vai neatkarības saglabāšanas. Laikam tādēļ tajās zemēs smagās somas nes un durvis ver viņas pašas. Kamēr vīrieši pastāv blakus, "pie ratiem".

ebay - cik ilgi detaļa jāgaida no štatiem?
Pirms pērc, paskaties, kurā valstī atrodas faktiskais preces tirgotājs. Man ir bijis, ka pērku e-bay vienā pasaules valstī, bet reāli prece nāk no pasaules pretējās malas. Tas arī ietekmē piegādes ilgumu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu