zebs

Virietis (61)
iepazīties ar zebs

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Svilpo motorā
Lai cik arī dīvaini neliktos, man līdzīgi bija ar ģeneratoru vai tā piedziņas siksnas skriemeli. (tas bija sen, ka detaļas neatceros) Pie mainīgām slodzēm svilpoja. Braucot ar kruīza kontroli slodze ir vienmērīga.

Ēkas apsaimniekotājs
Pie ēkas īpašnieka.

Dīzeļdzinējam nelielaeļļas noplūde
Lai meistari saka, no kurienes tek un cik tas maksātu. Ne jau te iedos to vienīgo pareizo risinājumu.

Ieliktas jaunas kvelsveces,bet bubina kad starte.
Man ir līdzīgi ar cita modeļa turbodīzeli. Ir aizdomas, ka pietrūkst degviela. Vai nu gaisu "piesūc", kaut kur, vai arī atplūst atpakaļ uz degvielas tvertni. Un tā problēma parādās tikai tad, kad gaisa temperatūra zem nulles.

Kad brauc tad aukstam motoram kaut kas klaudz
Šādā aukstā laikā tā ir normāla parādība. Detaļas lēnāk uzsilst tik ātri nav savā normālā izmērā. Brauc, tik nedzen augstus apgriezienus, kamēr nav normāli iesilis. To dzirdu katru rītu ar Reno 1,5 dīzeli.

Kā apskatīt planšetes tehn. parametrus?
Par datortehniku diezgan labi informāciju nodrošina RD interneta veikals. Bieži apskatos tajā pat tad, ja nopērku citur.

Naudas bloķēšana kredītkartē, rezervējot viesnīcu.
Ir bijis arī tā, ka ierodoties viesnīcā un reģistrējoties, lūdz uzrādīt maksājumu karti ar kuru norēķināsies. Tad viesnīca rezervē summu, lai klients nenotriec līdz prombraukšanai.

Labs krēms?
ELIĒR ... man pazīstamās sievietes ar jūtīgu sejas ādu par to ir sajūsmā.

Troksnis bremzējot
Ja reti brauc - bremžu diski aprūsē. Sākot braukt kādu laiku bremzē skaļi un ļoti asi. Kamēr rūsa noberžas no diskiem.

sala nevar iedarbināt
Piekrītu citiem, kuri iesaka pārbaudīt - vai pienāk strāva uz kvēlsvecēm. Man gan bija ar citu auto līdzīgi - (VW) - bija pārdedzis atsevišķais drošinātājs kvēlsvecēm. Pamatīga metāla plāksne motortelpā. Aukstu varēja iedarbināt tikai pavelkot. Silts iedarbojās labi. Nezinu, vai Volvo ir tāds drošinātājs, bet par strāvu uz svecēm pārliecinies gan.

Supernova
Cik cilvēku, tik viedokļu. Interesanti palasīt ievietotos komentārus. Kāds jautā, kādēļ uz Eirovīziju nestartē jau Latvijā atzinību ieguvuši autori un izpildītāji? Atbilde lasāma citos komentāros: ja neesi ticis uzvarētāja godā vai tuvu rezultātu augšgalam, tad esi Latvijā uz mūžu apzīmogots kā "neveiksminieks", par ko atgādinās vēl gadiem ilgi. Vajadzētu cienīt tos jaunos dziedātājus, kuri...

Audi a6 tdi 132kw pastāvot mierā 2h ilgi nevar piedarbināt!?
Varētu būt bojāts kāds termosensors - tas kļūdās nedaudz un saka kvēlsveču "vadībai", ka motors ir tik silts, ka kvēlsveces nav jāieslēdz. Auksts un silts tad iedarbojas bez problēmām.

Par Viasat mantkārību
Man gan nav nekādas sliktas pieredzes ar Viasat. Par jebkuru problēmu vispirms uzrakstīju e-pastu Viasat klientu apkalpošanas portālā un vēlāk operators piezvanīja jau ar gatavu priekšlikumu problēmas risinājumam. Zvanot "tieši" ne visi operatori pārzina tehniskas lietas un reizēm dod neprecīzu informāciju. Kad pienāca brīdis atteikties no Viasat, jo cits piedāvājums bija izdevīgāks, tāpat...

Golf4 logu svīšana
Noder jebkuram auto, praksē pārbaudīts: 1 - pēc garāka brauciena uz 2-3 minūtēm atver visas salona durvis. Mitrais gaiss no salona izvēdināsies un salons būs sausāks. 2 - Ja auto stāv drošā vietā, sala laikā 1 vai 2 durvīm pa pāris centimetriem uz kādu laiku nolaid durvju logu stiklu. Arī tad salons labi vēdinās.

Deg ABS lampiņa un spidometra bulta lēkā
Man patīk tie ieteikumi ... mēraparātu panelī apsūbējušos kontaktus tīrīt. To varēja darīt, piemēram, zaporožecam, kam uz paneli tik daži vadi pienāca un pats panelis ar dažām skrūvēm stiprinājās. Gribu redzēt, kā mūsdienu auto panelī apsūbējušo kontaktu atradīs - ja sāks vainu meklēt no turienes. ;)

Jautājums tiem/tām, kas mainījuši logus
Manā gadījumā firma pati demontēja vecos un ielika jaunos. Ļoti labi ielika. Un, ja visu dara viena firma - nav iespēju kļūmes novelt vienam uz otru, kā nereti notiek pie "darbu dalīšanas" un beigās nav kam paprasīt labot brāķi, ja gadās.

Svīst PVC logi
Katram savs skats uz vienu un to pašu lietu. Par logu svīšanu un žāvētāju. Mitrumu dzīvoklī nemēru. Galvenais - logi nesvīst, veļa sausa un arī neslimoju.

Svīst PVC logi
Logi pastiprināti svīst tad, ja pēc veļas dienas mitro veļu žāvē turpat dzīvoklī. Nekad nebiju iedomājies, cik daudz ūdens paliek veļā pat pēc tās "izcentrēšanas" 1000 vai pat vairāk apgriezienos. Svīda logi. Iegādājos veļas žāvējamo mašīnu. Pēc katras izžāvētās veļas "porcijas" no mašīnas tvertnes jāizlej apmēram 1,0 - 1,5 litri ūdens. Tas viss ūdens paliek dzīvoklī uz sienām un logiem, ja...

Atlūgums
Automātiski nepienākas, bet var vienoties, ja darba devējs ir pretīmnākošs.

Telefonā neiet SIM karte
SIM karte nav ielikta atmiņas kartes vietā?

Nereala iepazisanas procedura
Man kāda sieviete reiz tieši pateica - čīkstuļi nevienu neinteresē. Pārējo secini pats, pārlasot sevis rakstīto.

Kredītkartes drošība internetā
Angļu valodā pa kādai labai grāmatai bez maksas var dabūt arī Amazon.com .. Esmu tur atradis tādas.

Ērta sistēma dažu direktoriju arhivēšanai mākonī?
20 - 40 GB nav mazs apjoms. Neatkarīgi no mākoņservisa darbības stila, pašam stipri jāseko līdzi - ko atjaunina, ko dzēš, ko sinhronizē. Citādi visādi brīnumi notiek.

Interneta vietnes, kur pasūtīt apģērbu?
Labi un kvalitatīvi ir Lielbritānijā: www.riverisland.com Bet neteikšu, ka pavisam lēti.

Iedegās pretbuksēšana - neiet auto
Es domāju, ka riteņu griešanās ātrumu varētu ņemt no tiem pašiem ABS sensoriem. Bet apgalvot nevaru. Neesmu auto elektriķis :(

Iedegās pretbuksēšana - neiet auto
Pag, nevajag jaukt vienā katlā "pretbuksēšanu" ar riteņu "pretbloķēšanu". Pretbloķēšana saistīta ar bremzēm un ABS - lai uz slidena ceļa nenobloķējas riteņi, ātrāk auto apstājas un var arī vēl pastūrēt bremzējot. Pretbuksēšanas sistēma "nostrādā" tad, ja uz slidena ceļa pārāk daudz uzdod gāzi un kāds no riteņiem sāk spolēt. Citiem auto (vecākiem) pašam jānomet gāzi, citiem to izdara...

Administratīvais sods par soda nenomaksāšanu
Ne katrs uzdod jautājumu, ja nonāk līdzīgā situācijā. Bet atbildi uz savu problēmu gan grib atrast katrs, tādēļ lasa ne tikai savus jautājumus. Neatkarīgi no pirmā jautājuma datuma. Un pati tēma ir ļoti aktuāla arī šodien. Šogad.

Administratīvais sods par soda nenomaksāšanu
Maksājumā jānorāda vai nu administratīvā protokola vai arī lēmuma numurs. Tikai tad saņēmējs var zināt par ko samaksāts (par ko kontā ienākusi nauda). Bieži maksātājs ir kāds cits, ne pats vainīgais. Vai arī viena un tā pati persona ir bieža maksātāja un, nenorādot maksājuma mērķi, nevar zināt, kuru sodu katru reizi dzēst.

Priekš kam dīzelim degvielas filtram atgriezeniskais vārsts?
Personīgi neesmu pazīstams ar tādu degvielas filtra sildīšanas metodi. Zinu, ka ir elektriskā filtra sildīšana. Manos dīzeļos tāda ir bijusi. "Obratka" filtru, manuprāt, var sākt sildīt vien tad, kad motors kaut nedaudz pastrādājis. Lai veicas meklējumos!

Priekš kam dīzelim degvielas filtram atgriezeniskais vārsts?
Abi ir degvielas filtri. Ja arī tur ir kāds pretvārsts, tad tas ir iebūvēts filtra korpusā. Filtri nav izjaucami - tos mainot atvieno un pievieno degvielas caurulītes. Pretvārsts sistēmā ir tādēļ, lai laikā, kad motors nedarbojas, degviela no sistēmas (augstspiediena sūkņa) neatplūstu atpakaļ uz degvielas tvertni.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu