zebs

Virietis (61)
iepazīties ar zebs

33 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Benīns + Dīzelis
Lielākā problēma, kāda tādā gadījumā var būt - sabojāt augstspiediena sūkni, jo tā detaļas eļļojas ar dīzeļdegvielu. Benzīns ir "sauss" un nekā neeļļo. Augstspiediena sūknis nav no lētajām daļām, tad nu jāizvēlas - braukt ar benzīna-dīzeļa maisījumu vai nē. Iespējams, ka auto "nešķaudīs" un rūks pēc skata bez izmaiņām, bet sūknis gan to nepacietīs un dils daudz, daudz ātrāk.

Dzīvo bez īres līguma
Domāju, to var atrisināt tikai tiesas ceļā un policija tur neko nevar izdarīt. Radinieces dzīvoklī taču neievācās patvarīgi, vai ne? Bet jau tur dzīvoja un turpināja dzīvot ar īpašnieces piekrišanu - ja uzreiz pēc privatizācijas neizlika laukā no dzīvokļa. Svešs vai radinieks - ja runa par īpašumiem, visur jābūt pretī papīriem. Sameklēt tagad lieciniekus, kuri var apstiprināt, kāda jums bijusi...

Kur inbox´a atnak atskaite par vestules izlasišanu!?
Labojums - jāiestata Lasīšanas apliecinājuma pieprasījums

telefona GPS melo
To > Edg Piekrītu, ka Nokia telefonos vienas no labākajām kartēm (ja nemaldos - Bing Map) un ļoti precīza navigācija. Pat Latvijas nomalēs, kur daudzām citām navigācijām tikai lielākie ceļi. Pārbaudīts uz "savas ādas".

telefona GPS melo
Mobilajiem instrukcijās rakstīts, ka to GPS pieļauj neprecizitātes un nevar tikai uz tiem paļauties. GPS navigācijām datus vienlaikus ņem no vairākiem desmitiem satelītu, bet telefons noteikti tā nedara. Telefonā vajag atstāt opciju tikai GPS (atmest Wi-Fi un a-GPS), tad lielāka cerība saņemt precīzus datus.

Kur inbox´a atnak atskaite par vestules izlasišanu!?
Inboxā, ienākošo vēstuļu folderī. Tomēr ne vienmēr tā vēstule pienāk, jo saņēmēju e-pasti var būt visādos tīklos un uzņēmumu serveros, no kuriem (dažiem) nekad neesmu saņēmis lasīšanas apliecinājumu. Vispirms gan pašam jāiestata lasīšanas apliecinājums ...

Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3
Nezinu, kā tavam auto, bet jaunajiem Reno dīzeļiem eļļas mērtausts ir kopā ar eļļas ieliešanas vāciņu. Es arī ilgi taustu meklēju :D līdz atradu, ka tas ir kopā ar vāciņu.

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Cilvēki noveco ar dažādu ātrumu. Nosacīti. Ir tādi, kuri jau pēc 40 paceļ rokas un saka, ka dzīve galā. Ir tādi, kuri pēc 50 vai 60 dzīvo un pasauli uztver tāpat kā 30 un 40 gadīgi. Un tad sanāk, ka starp vienaudžiem ir pārsvarā "dzīves nogurdinātie", kuri reizēm apvainojas, ja citi negaužas par dzīvi, bet turpina būt aktīvi. Tad kur meklēt sev līdzīgi domājošos? Manuprāt - par sevi jaunākā...

riepu radžu savilceji
Tādu mantu var turēt bagāžnieka "pa rokai", ja brauc pa nomaļākiem ceļiem, kuri ne vienmēr ir sakopti un arī palīdzību "no malas" tik drīz nesagaidīsi. Lielāka cerība pašam izkulties saviem spēkiem, bet ilgākai lietošanai galīgi neder ... ja nu vēl par sablīvētu, bet nesasalušu sniegu. Uz ledus varētu slīdēt pat vairāk nekā bez tām.

Auto ekspluatācijas nodokli jāmaina!
Ja nodokļa summu pārcels uz degvielas cenu, tad klāt nāks apmēram 8 - 10 centi uz litru. Valsts taču neatteiksies no līdzšinējiem ienākumiem, vai ne? Bet kurš ar tik dārgu degvielu brauks? Zāles trimmeris vispār pa ceļu nebrauc, bet tas arī maksās degvielas cenā iekļauto nodokli? Biežāks būs "pārrobežu biznesa tūrisms" - ar tukšu bāku laukā no LV, atpakaļ - ar pilnu. Es personīgi esmu...

Vīrietis ar nozīmīti
Tā viņa paša darīšana. Vai pārāk daudz ar saviem padomiem (likumiem) un aizrādījumiem neuzbāžamies citiem?

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Dažās valstīs randiņos sieviete pat nepieļauj tādu domu, ka vīrietis par viņu maksās. Sieviete nevēlas palikt kādam parādā. Nez, vai tā ir cenšanās pēc dzimu vienlīdzības vai neatkarības saglabāšanas. Laikam tādēļ tajās zemēs smagās somas nes un durvis ver viņas pašas. Kamēr vīrieši pastāv blakus, "pie ratiem".

ebay - cik ilgi detaļa jāgaida no štatiem?
Pirms pērc, paskaties, kurā valstī atrodas faktiskais preces tirgotājs. Man ir bijis, ka pērku e-bay vienā pasaules valstī, bet reāli prece nāk no pasaules pretējās malas. Tas arī ietekmē piegādes ilgumu.

motors reizēm vārās
Manam auto izslīdēja dzeses sūkņa (ūdenssūkņa) piedziņas siksna. Klusu, bet riebīgi. Arī servisā ilgi vainu meklēja, līdz vienkārši siksnu nomainīja. Braucot mierīgi nekarsa, kad gribēju straujāk uzgāzēt - karsa.

Iepazīšanās stratēģija..
Piekrītu Jadore - jāsāk ar to, ka jāsaprot, kas pašam vajadzīgs. Un piebildīšu no sevis - no kā pats ir gatavs atteikties vai manīt ierastajā rutīnā.

Vai tiešām gudrākais piekāpjas?
Piekrītu Mellene_x, ka gudrākais ne jau piekāpjas, bet pirmais apklust situācijās, kad diskusijai var piekabināt bezgalības zīmi un nekādi argumenti nepalīdz. Sev vēlamo rezultātu var panākt arī citā veidā, ne skrienot ar pieri sienā. Ne velti ir teiciens, ka nav neieņemamu cietokšņu. Daudzos gadījumos aplencējiem nav bijusi pietiekoša pacietība un izdoma.

Multikoptera (drona) remonts
Arī pultis var nopirkt atsevišķi. Vismaz daļai no ražotājiem.

Ledusskapis "burbuļo"
Tātad - mans ledusskapis burbuļo un "kavitē" - un turpina pildīt savas funkcijas.

Ledusskapis "burbuļo"
Manējais burbuļo jau kādus n-tos gadus. Un arī normāli saldēt nepārstāj. Ja vien tā burbuļošana pašam nekrīt uz nerva - lai tik burbuļo un netraucē ledusskapim darīt savu darbu. :)

Noņemt kontu no Android ierīces
Man bija līdzīga problēma. Pa tiešo nevarēju kontu izdzēst. Izdarīju šādi: izvēlējos izveidot jaunu kontu un man telefons pajautāja, vai veco atstāt, vai dzēst. Teicu - dzēst. Bet jaunais konts - tikai lai telefonu apmānītu - tukšs.

Attiecībās nevēlas būt kopā ikdienā.
Ja kādu laiku pasaulē padzīvojuši cilvēki, tad noteikti ir savs darbs, noteikts dienas ritms, stabili (!) ienākumi (kas mūsdienās arī nav mazsvarīgi). Ja vēlas daudz laika pavadīt kopā (katru dienu), kvienam jāpiekrīt radikāli pārmainīt savu dzīvi. Bet nav lielāka spēka par ieraduma spēku un bailēm izkāpt no savas komforta zonas. Bailes riskēt.

Ja mees paarstaatu meeriities kraaninjiem..
Slinkums un mērīšanās galvenie attīstības dzinuļi (virzītāji). - lai mazāk jāpiepūlas - lai lielāks, dārgāks, smukāks, skaistāka un tml. nekā kaimiņam, kolēģim vai priekšniekam

Kaimiņi smēķē pie loga
Likums aizliedz smēķēt uz balkoniem vai lodžijām, ja tas reāli (faktiski) traucē kādam citam. Varbūt visā mājā dzīvo smēķētāji un cits citam netraucē. Policija pa ielu garāmejošas personas iesniegumu nepieņems, lai cik daudz arī nebūtu safotografēts.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Vaina nav tēmā, bet gan cilvēku (ne) prasmē izteikt un aizstāvēt savu viedokli neaizvainojot citus. Nespējā pieņemt to, ka citu cilvēku viedoklis ir pārsvarā. Tad loģikas, argumentu un saprāta vietā nāk samazgas.

Par personīgo mājas lapu
Kad to lapu uztaisīji? Googlē meklēji pēc lapas nosaukuma vai kā citādi?

Nosezas akumulators pie sala -15....
Aizbrauc līdz auto servisam. Parādi savu auto un pasaki, ka gribi nomainīt akumulatoru. Ja tas nav "garāžu serviss", viņi paši atradīs, kāds akumulators Tavai automašīnai vispiemērotākais. Noņems veco un uzliks jaunu. Ne katrā veikalā Tev akumulatoru nomainīs - iekasēs naudu, parādīs nopirkto (tagad Tavējo) akumulatoru un tālāk viss pašas ziņā.

Vīrieši kāda ir jūsu izpratnē skaista sieviete?
Kopta, ar dzīvām un mirdzošām acīm. :)

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
vienkaarsha, ir pavisam svaigas izmaiņas likumos, kas to atļauj. Bet pie dažiem nosacījumiem, par kuriem te runāt nav īstā vieta.

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
Līdz šim es domāju, ka cilvēkus pratina tikai policijā. Kaut gan arī tur - "pieņem paskaidrojumus". Policijā, gadījumos, kad strādā ar nepilngadīgām personām - jāveic video vai audio ieraksts, lai nesagrozītu informāciju un bērnu nevajadzētu iztaujāt vairākas reizes par vienu un to pašu. Vai to dara bāriņtiesās - šaubos.

Sarunu tēmas starp vīrieti un sievieti?
Tādos gadījumos grūti paredzēt tēmas. Tās vai nu atrodas kā pašas no sevis, gaisīgi raisās vai arī pārtrūkst, kā sveču liesma vējā un iestājas neveikls klusums ... vienas kafijas tases garumā.

Skaidras naudas iemaksa.
Nedomāju, ka ārzemēs dzīvojoši nevarētu turpmāk izmantot Latvijas nterneta banku. SMS ar kodiem ir tikai viena no iespējām, kādas bankas piedāvās pašreizējo koda karšu vietā. Dumja tā banka, kura atteiktos no ārzemēs strādājošo naudas pārvaldības. Aizsūtīs kodu kalkulatoru un nekādu SMS nevajadzēs.

Kašķi pilnīgi bez iemesla ,nepatika nespēja saprastieis ,interesēties
Piekrītu Aivaram N, ka viens no kašķu cēloņiem ir stipri atšķirīgi uzskati par būtiskiem jautājumiem mājsaimniecībā. Kaut vai tā pati naudas prātīga lietošana vai bērnu audzināšana. Gadās, ka viens, mīļa miera labā, kādu laiku piekāpjas un piecieš, bet kaut kad tas "nāk laukā" un tad strīdi ir neizbēgami. Ilgstoši, jo kāda no pusēm nav gatava kompromisam.

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Par tām pakām ir bijis tā (no internetā rakstītā), ka tajās bijušas preces, par kurām pieprasīta samaksa. Loģiski, ja sūti vairākas tādas pakas ar samaksu, tad to uzskatīs par uzņēmējdarbību. Sūtīsi savējiem bez maksas un daudz - tad vienīgi, atkarībā no valsts, var muita kaut ko prasīt maksāt.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu