zebs

Virietis (61)
iepazīties ar zebs

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Televizora izvēle
Ieskaties RD interneta veikalā. Viņiem ir salīdzinoši laba informācija par piedāvātām precēm un vari atlasīt pēc dažādiem kritērijiem. Pārdevēji piestāstīs pilnu galvu, lai tikai pārdotu. Es daudz ko esmu iegādājies pēc tam, kad RD interneta veikalā prece rūpīgi izpētīta.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Līdz servisam lēnā garā aizbrauksi. Laiks un izmaksas atkarīgas no meistariem. Ja nolems izjaukt suportu un iztīrīt, viens laiks, dažas stundas. Ja mainīs pret jaunu - atkarīgs no tā, kā noorganizēta detaļu piegāde - no dažam stundām līdz 1-2 dienām.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Reizēm notiek, ka neatbremzējas rokas bremze. Arī es vienmēr lietoju rokas bremzi, bet ir gadījies, ka vienā pusē tā iesprūst un tad karst.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Sāka karst pēc tam, kad lietoji rokas bremzi?

Kamīna durvju stikla tīrīšana
Pelni no kurtuves uz mitras švammītes - un stikls tīrs. :)

Kā izkapināt izkapti?
Kapināšanas vietā var izmantot speciāli apstrādātu, plānu, rombveida vīli. Baltā vai gaiši pelēkā krāsā bija cietāka. Vīles malas uz slīpripas, bet nepārkarsējot un neatlaidinot, noasina līdzīgi biezam nazim. Noliek izkapti uz zemes. Ar kāju uzkāp uz izkapts kāta. Izkapts asmens vertikāli (tik jāuzmanās, lai nesabaksta sev vēderu). Tad šo "nazi" tur perpendikulāri izkapts asmenim zem vajadzīgā...

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Pie ģimenes ārsta ātri varētu būt tad, ja bieži pie tā ej un ārstam jau ir kaudze informācijas par klienta veselību. Pašķirsta "lietu", iekasē naudu un sveiki. Tā kā savu ģimenes ārstu redzu tikai uz ielas (jo citu vajadzību apmeklēt nav), tad arī sūta pie speciālistiem. Lētāk un ātrāk būtu CSDD.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Rīga, CSDD Ģimenes ārstam ir tiesības izrakstīt to papīrīti un iekasēt naudu. Bet bieži aizsūta vēl pie nervu daktera un acu ārsta - par papildus naudiņu, protams ;)

Saplīsusi medus burka
Nemet pavisam laukā (miskastē), bet noliec vietā, kur bites un citi kukainīši (arī lapsenes) tiek klāt. Tie pratīs medu no stikliem nodalīt. Ja ne pašai, tad kādam vēl tiks kāds labums.

Cityparks Latvijas sia ,kas tas parazīstisku kantori,kas nenes nekādu pelņu ražojot,vai citādi..
Daudzas stāvvietas pie veikaliem bija pārvērtušas par bezmaksas ilgtermiņa stāvvietām tiem, kuri iebrauc Rīgā no rīta un brauc mājās vakaros. Tiem, kuri atbrauc tikai "maizi nopirkt" - nebija, kur nolikt savus auto. Un tas par zīmīti vai "pulksteni" uz paneļa pie loga ar laiku, kad auto noliki, jau sen kā ir paredzēts satiksmes noteikumos. Ja to nedarīsi, tad gan būs "maksas stāvvieta"...

ka nomainit turbinu
Kādēļ domā, ka vainīga turbīna?

Vai tiks piemērots kaut kāds sods par zvanu 112?
Ja reiz apsardze bija atbraukusi, tad tā jau pati automātiski bija saņēmusi signālu par signalizācijas ieslēgšanos ēkā un ieradās pārbaudīt. Tas nav viltus zvans un soda nebūs. Savas svarīgās mantas nes droši uz dzīvokli.

Kā noteikt kādas programmas darbojas datorā
Paldies, fargo, līdz šim lietoju citu kombināciju: Ctrl+Alt+Del un tad izvēlējos Taskmngr Laba lieta tāda Pieredzes Apmaiņa :)

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Vīrieša darbs var būt arī tikai no mājām. Tad var atlicināt laiku gan darbam, gan "mājas solim"

Endomondo trases ielāde telefonā
Kāds dzīvs, reāls cilvēks to trasi tur ir ielicis, ne jau Endomondo pats no "zila gaisa" to sastādīja.

Endomondo trases ielāde telefonā
Es sāku no citas puses. Ja atrod weblapā maršrutu, tad sameklē, kurš to ir reģistrējis (publicējis). Pēc tam uzaicini draudzēties - sacensties. Ja viņš apstiprina, tad visi viņa maršruti telefonā ir pieejami caur Endomondo aplikāciju.

Kā pareizi rīkoties nododot auto realizācijai placī?
Ja pašam patīk tā visa ņemšanās - sludinājumu likšana, atbilde uz zvaniem, laiku saskaņošana, kad auto grib redzēt (kad vari parādīt) - var tirgot pats, cerot uz lielāku naudu. Ja vēlies tikt no auto vaļā ar mazākām pūlēm - atdod citam (individuāli vai placī) par noteiktu cenu (vai procentiem), lai tas arī darbojas.

Kā mainās vērtības dzīvē
Izglītība vien neko nedod. Var būt augstu un prestižu skolu diplomi, bet visu mūžu paliek labi izglītots teorētiķis. Bez radošas pieejas konkrētā situācijā. Ar laiku arī darba devējiem tādi kļūst nevajadzīgi. Lai kaut ko sasniegtu, vajadzīga arī uzņēmība. Ja vēl pieliek zināšanas (formālas vai dzīvē iekrātas) - daudz ko var sasniegt. Tas laikam vairāk "velk" uz Oskara tipāža pusi. Arī Garozām...

Kreisais pagrieziens
Var jau būt arī, ka relejs vainīgs. Tomēr haotiskai vai nepareizai aizmugurējo lukturu degšanai bieži pie vainas ir "masas" trūkums. Kā jau te teica - jānotīra savienojumu kontakti pie paša luktura. Ļoti smalks smilšpapīrs vai dzēšamgumija.

Vai kādam ir bijusi darīšana ar astrālajām pasaulēm?
Šajā pasaulē vēl viss nav paspēts, tādēļ nav laika un vajadzības pa citām klejot.

Kur strādā? Kāda alga?
Opā! Nemaz nezināju, ka tādus jautājumus jāuzdod sarakstē. Tā gadās, ja te reti ieskatās. :D

Cik bieži Jūs lūkojaties AIZ monitora?
Ja cilvēks spēj savas domas (kas jaucas pa galvu) sakārtot un uzrakstīt otram cilvēkam saprotamā veidā (kaut vai te, OHO), tad patiesi vajadzīgā atbilde atnāks no paša. Bet daudz, daudz ātrāk - un bez acu grozīšanas uz visām pusēm. Praksē pārbaudīts.

Vecs dators
Ja zini kur atrast, izņem un patīri operatīvās atmiņas (RAM) kontaktus. Piemēram, ar dzēšgumiju. Man tā ir bijis. Aizgāja.

Ilgāk pastāvot ilgi nepielec opel-vectra 2.2 dizelis pec tam lec labi kas par vainu paldies
Varbūt bojāts kāds temperatūras sensors. Motora vadības bloks saņem informāciju, ka ir pietiekami silts un neieslēdz kvēlsveces. Opeļu 2.0 dīzeļiem šī problemātiskā gaisa temperatūra ir ap plus 3 - 7 grādi. Protams, kā kuram konkrētam motoram.

Pelni no krāsns un ogles.
Ja krāsns vai kamīna kurtuve ir ar stikla durvīm, ar pelniem no stikla labi notīra uzdegumus un kvēpus. Dabisks tīrāmais materiāls "pie rokas" vienmēr. Pats tā izmantoju pelnus.

Salūza Indesit wt100 veļasmašīna
Varbūt, ka siksna trūkstot aizskārusi kādu elektrības vadu, kontaktu vai sensoru. Mašīnas vadības blokam pienāk nepareizi signāli, līdz ar to smadzenes "sajukušas".

Cilvēks un hobijs
Es domāju, ka anketās liela daļa cilvēku norāda to, ar ko labprāt nodarbojas brīvajā laikā, bet tas ne vienmēr ir hobijs, ar ko cilvēks ir "saslimis". Ja es fotografēju, tas nenozīmē, ka staigāju apkārt apkāries ar fotokameru un statīvu. Ja braucu ar velo, tas nenozīmē, ka to daru katru dienu un lielos attālumos līdz spēku izsīkumam. Ja man patīk krievu kino, tas nenozīmē, ka tos vien skatos....

Akumulatora lampiņa iedegas?
Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators.

Pieslēguma jauda elektriskajām plītīm.
Ja visus patērētājus nesaslēdz vienlaicīgi un ēst negatavo uz visiem riņķiem reizē - pietiek ar standarta pieslēgumu. Nu un tad, ja reizēm izsit drošinātāju? Grūti izslēgt kādu patērētāju, bez kura tajā brīdī var iztikt drošinātāju ieslēgt atpakaļ? Jau N-tos gadus tā lietoju elektrisko plīti, veļas mašīnu, elektrisko veļas žāvētāju un visu citu. Bet ieteicams pakonsultēties ar elektriķi, kā...

Loga tiritaja mehanisms
1. Iespējams, ka kaut kas noķīlējies stiepņu un sviru mehānismā. Tieši vakar savam auto to izjaucu (ne Golfam) - bija ierūsējušas asis, ka knapi ar roku varēja pakustināt. 2. Tā rezultātā stikla tīrītāja reduktorā (pie elektromotora) var noraut zobus lielajam zobratam - motors pats strādā, bet negriež mehānismu. Līdz ar to kontakti neatvienojas pat tad, kad izslēdz stikla tīrītāju.

Loga tiritaja mehanisms
Kā izpaužas tā raustīšanās? Nedarbojas vienmērīgi?

Navigācijas aplikācijas mobilā telefonā
HERE Maps var ieslēgt opciju "use app ofline" un nebūs nekādas mobilo datu pārraides un lielu rēķinu. Tikai pirms tam karte jāielādē telefonā. To var izdarīt mājās caur Wi-Fi. Kādreiz lietoju Nokia Maps (kas tagad ir HERE). Ļoti precīzi darbojās, arī laukos, kur citām navigācijām ceļu tīkls ir sliktāks. HERE Maps jau mājās, internetā, var iezīmēt galamērķi un saglabāt. Jāizveido lietotāja...

Vai iespējama borta datora kļūda?
Man tā ir bijis ļoti karstā laikā, vasarā, kad veic īpaši strauju pagriezienu vai arī gadās iebraukt tādā bedrē, ieplakā, kur auto nevis "sit", bet strauji uzšūpo. Tad eļļa uz tausta ir bijusi apmēram puslīmenis. Tas gan ar citu auto, ne AUDI.

Baldones dūņu kosmētika un parfimērija?
Laba zobu pasta, brūnās ziepes, dušas želejas. Par sejas krēmiem nemācēšu teikt - nelietoju. Tagad, diemžēl, stipri samazinājies tirdzniecības vietu skaits. Ir interneta veikals.

Jauni puiši par kasieriem?
Loģisks darbu sadalījums. Kas vairāk iepērkas veikalos? Sievietes. Tad nu puiši sēž kasē. Kas parasti mazgā automašīnas (nu, lieto) - vīrieši. Tāpēc automazgātuvē strādā meitenes. :) Bizness visa pamatā. (joks, protams)

Auto radio traucējumi lādējot mobilo no piepīpētāja
Nomaini mobilā telefona USB lādētāju. Man tā bija - pārjaucu gan radiovadus, gan arī antenu. Bez rezultātiem. Nomainīju lādētāju uz nedaudz jaudīgāku. Visas problēmas atrisinājās kā pašas no sevis.

Horvātija (ar autobusu)
Man bija līdzi vairākas biezas grāmatas. Kad autobusā galīgi nebija ko darīt un aiz loga nekā interesanta - vai nu gulēju, vai lasīju grāmatas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu