zebs

Virietis (62)
iepazīties ar zebs

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iesakiet vienkāršu video taisīšanas programmu bezmaksas!
Ir Movie Maker jau Windows pakā ...

Kad ir brīdis pirkt jaunu auto?
Kādreiz teica tā - ja remontu izdevumi ir lielāki par degvielas izdevumiem, tad jāmaina auto. Bet, tā kā tagad degvielas cenas jūtami kāpj, šāds vērtējums var nebūt aktuāls tiem, kuri daudz braukā.

Vājš signāls auto radio
Vai "piepīpētājā" nav ielikts USB telefona lādētājs, vai kāds cits strāvas patērētājs caru lādētāju? Man bija periods, kad arī auto radio sāka niķoties. Izrādījās - vajadzēja vien nomainīt USB lādētāju piepīpētājā. Uz citu, jaudīgāku modeli. Un radio uztveršana atkal atjaunojās.

Kāpēc mobilais telefons Just 5 runājot paliek karsts?
Nevajag lamāties vai aprunāt kaimiņus un paziņas runājot pa telefonu ... tad nekarsīs. :)

Šausmīgā mūsdienu jaunatne
Vai tad pieauguši cilvēki nevar būt bez intelekta? ... Iespējams, teica taisnību, bet tikai "pa savam" ... bez aplinkiem.

Izredzētās(s) rokas lūgšana
Paturpinot Torpedo domu gājienu - pat tad, ja arī cīnoties par sievietes roku nevienu konkurentu nesavaino, vienalga vari nonākt tiesā un maksāt konkurentiem morālo kompensāciju.

Ja pērk lietotu auto, kuriem no autoplačiem (nosaukums vai adrese) var uzticēties?
Pat pārdevējs nevar zināt visu par auto, kurus pārdod. Ieliek auto logā vienu informāciju, bet izrādās, ka tā nemaz nav. Neticu, ka viņiem ir vēlme visu izzināt. Tikai sapucē, uztaisa "preces izskatu" un aiziet. Tāpat neticu, ka visos plačos ar tirgošanos nodarbojas blēži. Katrs lietota auto pirkums ir kā loterija. Un kāds tehnisks defekts var būt turpat deguna galā, bet pamanīt tikai pēc laika.

Problēma ar dzinēju Opel Zafira
Ja agrāk apgriezieni lēkāja mitrā laikā un problēma pazuda pēc laika, bet tagad tā problēma notiek regulāri - iespējama vaina kādā elektriskā savienojumā. Man gan tā bija ar citu auto. Pieliekot pie kompjūtera diagnostikai, pirmajā reizē tā arī vainu neatrada, bija tikai minējumi. Kad tas pats meistars auto pielika pie kompjūtera otrreiz, konstatēja, ka vienā vadā spriegums ir, bet mazāks nekā...

Kā noņemt brīdinājumu par apkopi uz paneļa VOLVO V70 2007?
Apskaties Youtube vai ieraksti GOOGLE. Citam auto ir aizdedzes atslēgas, bremžu pedāļa un gāzes pedāļu nospiešanas kombinācija.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu