zebs

Virietis (60)
iepazīties ar zebs

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Vaina nav tēmā, bet gan cilvēku (ne) prasmē izteikt un aizstāvēt savu viedokli neaizvainojot citus. Nespējā pieņemt to, ka citu cilvēku viedoklis ir pārsvarā. Tad loģikas, argumentu un saprāta vietā nāk samazgas.

Par personīgo mājas lapu
Kad to lapu uztaisīji? Googlē meklēji pēc lapas nosaukuma vai kā citādi?

Nosezas akumulators pie sala -15....
Aizbrauc līdz auto servisam. Parādi savu auto un pasaki, ka gribi nomainīt akumulatoru. Ja tas nav "garāžu serviss", viņi paši atradīs, kāds akumulators Tavai automašīnai vispiemērotākais. Noņems veco un uzliks jaunu. Ne katrā veikalā Tev akumulatoru nomainīs - iekasēs naudu, parādīs nopirkto (tagad Tavējo) akumulatoru un tālāk viss pašas ziņā.

Vīrieši kāda ir jūsu izpratnē skaista sieviete?
Kopta, ar dzīvām un mirdzošām acīm. :)

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
vienkaarsha, ir pavisam svaigas izmaiņas likumos, kas to atļauj. Bet pie dažiem nosacījumiem, par kuriem te runāt nav īstā vieta.

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
Līdz šim es domāju, ka cilvēkus pratina tikai policijā. Kaut gan arī tur - "pieņem paskaidrojumus". Policijā, gadījumos, kad strādā ar nepilngadīgām personām - jāveic video vai audio ieraksts, lai nesagrozītu informāciju un bērnu nevajadzētu iztaujāt vairākas reizes par vienu un to pašu. Vai to dara bāriņtiesās - šaubos.

Sarunu tēmas starp vīrieti un sievieti?
Tādos gadījumos grūti paredzēt tēmas. Tās vai nu atrodas kā pašas no sevis, gaisīgi raisās vai arī pārtrūkst, kā sveču liesma vējā un iestājas neveikls klusums ... vienas kafijas tases garumā.

Skaidras naudas iemaksa.
Nedomāju, ka ārzemēs dzīvojoši nevarētu turpmāk izmantot Latvijas nterneta banku. SMS ar kodiem ir tikai viena no iespējām, kādas bankas piedāvās pašreizējo koda karšu vietā. Dumja tā banka, kura atteiktos no ārzemēs strādājošo naudas pārvaldības. Aizsūtīs kodu kalkulatoru un nekādu SMS nevajadzēs.

Kašķi pilnīgi bez iemesla ,nepatika nespēja saprastieis ,interesēties
Piekrītu Aivaram N, ka viens no kašķu cēloņiem ir stipri atšķirīgi uzskati par būtiskiem jautājumiem mājsaimniecībā. Kaut vai tā pati naudas prātīga lietošana vai bērnu audzināšana. Gadās, ka viens, mīļa miera labā, kādu laiku piekāpjas un piecieš, bet kaut kad tas "nāk laukā" un tad strīdi ir neizbēgami. Ilgstoši, jo kāda no pusēm nav gatava kompromisam.

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Par tām pakām ir bijis tā (no internetā rakstītā), ka tajās bijušas preces, par kurām pieprasīta samaksa. Loģiski, ja sūti vairākas tādas pakas ar samaksu, tad to uzskatīs par uzņēmējdarbību. Sūtīsi savējiem bez maksas un daudz - tad vienīgi, atkarībā no valsts, var muita kaut ko prasīt maksāt.

Vai ar vienu sim karti telefons strādā ?
Jā, strādā arī ar vienu SIM karti. Dažiem modeļiem otras SIM kartes vietā var ielikt papildus atmiņu karti, ja avjag.

Kādas tēmas ir tabu?Par ko neklājas jautāt un runāt?Apollo rakstīts ka:Sociālais tabu: „Es labāk gribētu būt...
Ingaxx, kam Tev bikses uz neapdzīvotas salas?

Kā planšetē atslēgt nevēlamus ienākošos sūtījumus?
Uzmanīgi izpēti pašu ienākošo sūtījumu - varbūt tajā kaut kur, ar pavisam maziem burtiņiem atradīsi info kā atrakstīties. Vai arī ej uz pašu saitu un meklē informāciju tur. Pag, es saprotu, ka pieraksts saitā vēl ir aktīvs? Tad meklē konta (profila) uzstādījumos, kur varētu būt izvēlne par e-pasta paziņojumiem. Tādas vietnes ir aktīvas - "iedēj oliņu" Tavā datorā un ilgi nevar tikt vaļā par...

Logi salst ciet
1. Pēc garāka brauciena uz dažām minūtēm atvērt visas salona durvis - izvēdina no salona mitro gaisu. 2. Ja auto stāv drošā vietā, tad aukstā laikā pat uz vairākām stundām turēt nedaudz nolaistus (2-3 cm) durvju logu stiklus. Aukstums lieliski žāvē mitrumu auto salonā. 3. Pārbaudīt, vai ar kaut ko nav aizkrauti salona ventilācijas kanāli auto salona aizmugurē. Tie parasti ir salona aizmugurējo...

Kā panākt, lai vīrietis iesaistās nopietnās attiecībās arī pēc 50-mit?
... nesteidzināt notikumu gaitu.

Virtuālās attiecības. Cik ilgi?
Varbūt sarakstoties jūs abi iegūstat vairāk, nekā fiksi tiekoties un galā "čiks" vien sanāk. Vai arī: Ja esat vienā pilsētā, nav izslēgts, ka viņš Tevi jau pazīst, bet interesantāk turpināt sarakstīties nekā tikties.

Vai un kādas tavuprāt ir atšķirības starp seksu un mīlēšanos?
Mīlēšanās ir kā spēlēšana uz mūzikas instrumenta ... ne vien spēlējot pēc atmiņas, bet arī ieklausoties melodijā.

Internets televizorā caur LAN ieeju
Vai televizorā ir interneta pārlūkprogramma? Tas, ka var ieštepselēt to vadu, vēl nenozīmē, ka var redzaēt internetu.

vai sievietes ir atriebiigas?
Cilvēks, kurš uz kaut ko cerējis, bet lielās cerības nav piepildījušas, ir visai neprognozējams. Neatkarīgi no tā - vīrietis vai sieviete.

Veči,pēc kāda principa izvēlaties sievieti?
Kāds austrumu gudrais reiz teicis, ka sievietei jābūt maza auguma un vieglai, jo no visiem ļaunumiem vienmēr vajagot izvēlēties to mazāko.

E-pasts par laimestu loterijā
Man arī atnāca tāds pats e-pasts. Piedāvāju līdzīgi, kā teica Andzipa - lai paši visu nokārto bez manis un par to var paturēt 25 %. Vairs nekādu ziņu par lielo laimestu :D

Kā Jūs tiekat galā ar saviem darbiniekim?
Saprotu Pelnupeli. Nav viegli atrast darbinieku, kurš saņemot "cieto" algu būtu gatavs visu izdarīt bez īpašas uzraudzības. Daļai nav motivācijas to darīt, bet daļai - valsts vai pašvaldības darbs ir stabils ikmēneša ienākumu avots, kurš nekur nepzudīs. Tik vajag atnāk uz darba vietu un kaut nedaudz kaut ko padarīt. Tie, kam galvas patiesi strādā, paralēli tam iemanās pat bīdīt savas privātā...

Vai internetveikals Hansapost.lv darbojas?
Kādēļ jāzvana, ja tas ir interneta veikals? Uzraksti e-pastu. Noteikti atbildēs. Iespējams pat ātrāk, nekā sazvanīsi. Vispār darbojas. Pats esmu izmantojis bez zvanīšanas.

Dzīvojamo telpu sadale
Domāju, ka tur pašiem labprātīgi jāvienojas, kā tās telpas sadalīt un izmantot. Kaut kur vajadzētu būt dokumentiem, kas pierāda - kādēļ tāds telpu sadalījums eksistē. Pat ja ies uz tiesu, tad nekādas dzīvošanas zem viena jumta nebūs. Viens otru "nograuzīs" pie jebkura lēmuma, par ko paši īpašnieki nebūs vienojušies.

Vai atkal kārtējā atkarība?
Tas liekas līdzīgi kā, piemēram, cilvēki spiež "like" pie visa, ko internetā FB, Instagram, Draugiem un vēl citur ielikuši viņu īstie draugi, labi paziņas un radi - tikai tāpēc, ka viņi ir draugi un radi. Kaut arī tā bilde vai video ir "galīgi garām", gadiem ilgi jau klejo pa internetu un atkal izvilkta gaismā. Laikam tāpēc, ka "ne-laikot" varētu būt nepieklājīgi un aizvainojoši.

Īsts vīrietis,kādam tad viņam jābūt?
Jābūt patstāvīgam. Materiāli un psiholoģiski neatkarīgam no mammas arī pēc 25-30 gadu sasniegšanas. Pārējo grūti prognozēt - kā "zvaigznes sakrīt".

Viss iet labi,tikai garám...!!!Ko lai dara?:)
Neviens to labo uz paplātes klāt nepienesīs, ja pats neko nedarīs. Visvieglāk ir čīkstēt, ka labais iet garām un gaidīt, ka kāds (kāda) nāks un pažēlos.

Telefons ar divām sim kartēm
Arī lietoju HUAWEY ar divām SIM kartēm. Nekādu problēmu. Nav jāstaipās ar diviem telefoniem. Vienīgi ierobežojums, ka papildus atmiņas kartes vietā tiek likta otrā SIM karte. Telefons jau arī nav "mobilais" fotoalbums vai datu krātuve.

Va ir ir jāmaksā par internetu dārgāk, ja ir rūteris, nevis vienkārši internets datoram?
av2, acīmredzot neesi tādu līgumu redzējis. Es esmu. Tādēļ arī visu iepriekšējo tā aprakstīju. Ne visur internetu piegādā "lielie". Ir arī mazie gariņi, ar "tievēkiem" vadiem. Tie skatās "pakaļā" katram megabitam.

Va ir ir jāmaksā par internetu dārgāk, ja ir rūteris, nevis vienkārši internets datoram?
Manuprāt loģisks piegādātāja noteikums. Ir starpība, piemēram, uz vienu mājsaimniecību pievelk internetu pa 20 eur/mēn. Bet saimnieks ar Wi-fi baro vēl 3-4 lietotājus (kaimiņus). Piegādātājs gribētu tos 20 eur/mēn dabūt arī no tiem 3-4 lietotājiem. Un ja datu ātrums kritīsies dēl daudziem "nereģistrētiem" lietotājiem - no piegādātāja tādu pakalpojumu nepirks neviens. Katrai situācijai divas...

Kas tas ir par zvēru - "patriotisms"? Kāds gad. nezina?
Manuprāt patriotisms ir arī sava darba kārtīga padarīšana negaidot par to īpašu uzslavu un publisku slavēšanu. Sākot kaut ar savu durvju priekšu satīrīšanu, nevaicājot "kas man par to būs".

Va ir ir jāmaksā par internetu dārgāk, ja ir rūteris, nevis vienkārši internets datoram?
Domāju, ka līgumā tas ir paredzēts - cik ierīču drīkst galā pieslēgt. Ja piegādātāja vads ir "tievs", tad daudzās ierīces bremzēs interneta ātrumu. Tā ir ar mazām "kaktu" firmiņām.

Kādu monitoru izvēlēties?
Katram pašam jāpieņem gala lēmumu, kādu monitoru pirkt. Bet RD veikals ir viens no retajiem internetā, kurš piedāvā kvalitatīvu informāciju latviešu valodā. Tie citi, lētie, bieži pat nevīžo kvalitatīvi pārtulkot no svešvalodas un paši putrojas terminos.

Tehniskā reizi divos gados
Ja savu auto uzpasē regulāri, tad vienīgais ieguvums ir tā nelielā stresošana pirms TA tikai reizi divos gados. Un maksa par TA arī reizi divos gados. :) Nodevas un citu naudu tāpat no mums izspiedīs regulāri. Piemēram, to naudu, ko neiekasēs atceļot nodevu par jauna auto reģistrāciju, sadalīs uz visiem pārējiem ... gada nodeva būs lielāka par kādiem 7 % pēc diviem gadiem.

Vai ir kāda auto Piedeva dzinēja dūmošanas un eļļas patēriņa samazināšanai?
Motors pirms tam nav jaukts vaļā? Motora ventilācija arī iet caur turbīnu. Ja kaut kas izmests no ventilācijas, tad eļļu no motora dzen caur turbīnu. Manam auto turbīnu divas reizes pēc kārtas remontēja, jo aiz turbīnas gaisa vadā eļļu atklāja. Bet turbīna nebija pie vainas.

Kādēļ nesoda par fasāžu bojāšanu?
Gan jau kādu krāsotāju arī noķer, bet tas fakts nav tik ļoti pamanāms, kā pati apkrāsotā siena. Ja arī piedzen radītos zaudējumus, tad tā ir mājas īpašnieka darīšana, kur un kā to naudu izlietot. Apkrāsotā fasāde var pagaidīt.

krūts gali
Piekrītu tam, ko saka Anitah :)

Vai Labs Cilvēks mēdz būt arī profesija?
Es katru cilvēku, kuru satieku pirmo reizi, uzskatu par labu cilvēku. Tik ilgi, līdz tas pats ar savu rīcību neliek par sevi (viņu) domāt citādāk.

Kā uzlabot attiecības darba kolektīvā?
Ir tādi, kuri strādā labi un ir tādi, kuri strādā "skaļi". Pārsvarā gadījumu vadība pamana un slavē skaļos, kaut gan patiesais labums ir no otriem - klusiem un labiem darbiniekiem.

Nesilst, lēkā apgriezieni
Ja "datčiks" rāda vismaz 85, tad termostats kārtībā. Ja tas būtu bojāts, tad arī 85 nebūtu. Salona apsildes sistēmā tur, zem paneļa, ir vārsts, kas regulē gaisa plūsmu - kad silts, kad auksts. Gadās, ka izregulējas tā pievads un vārsts līdz galam neatveras, kaut arī regulēšanas uzgriezta uz maksimālo - līdz ar to salonā nāk arī aukstais gaiss. Pietiek, ja pievads "nenostrādā" pareizi kaut vai...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu