zebs

Virietis (61)
iepazīties ar zebs

33 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jums arī zvana?
Varbūt kāds izmanīgs cilvēks ticis pie klientu datiem un pārdevis tālāk.

Vai kāds sīkums var mainīt visu dzīvi?
Tas bija tālajos padomju gados. Atgriezos mājās no obligātā militārā dienesta. Ar konkrētu domu, kur iešu strādāt. Kara komisariātā nokārtoju reģistrāciju un jau devos uz savu jauno (izloloto) darba vietu pieteikties darbā. Ārdurvīs burtiski saskrējos ar kapteini, kuru nedaudz pazinu. Viņš vaicāja, kur iešu strādāt. Pavēru muti lai atbildētu, bet viņš pat negaidīja manu atbildi - ieteica aiziet...

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Koplietošanas telpu lietošanas kārtību nenosaka likums, bet gan pašu dzīvokļu īpašnieku koplēmums. To atbildēs arī policijā un vispirms pavaicās, vai ir koplēmums, ka kāpņu telpā nedrīkst audzēt puķes? Nedomāju, ka šajā gadījumā piemērojami ugunsdrošības noteikumi ...

Auto navigators TOMTOM XL2
Latvijas lauku apvidum, arī pierobežā, labākas kartes ir GARMIN oriģinālā. Ja vispār Latvijas lauku cienītājs, GARMIN navigācijai pieejama Latvijas Jāņsētas karte.

Vai var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies?
Pasažierim sods pēc LAPK 149.23.panta - Par pasažieriem noteikto pienākumu pārkāpšanu

Vai var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies?
Sods tiek abiem: gan vadītājam par to, ka pasažieris nav piesprādzējies, un arī pašam pasažierim, par to, ka nav piesprādzējies. Brīdinājums arī ir sods, ja vien tas nav izteikts tikai mutiski (pirksta pakratīšana un morāles lasīšana)

Kāpēc neviens LTV kanāls nerādīs Brieža cīņu?
Match TV rādīs ierakstā, 23:30 ...

Kāpēc neviens LTV kanāls nerādīs Brieža cīņu?
Tiešraide, laikam, ļoti dārga. Bet būs vēlāk, ierakstā.

VW Sharan 96g benz. Kondicionieris strada uz pilnu klapi, nevar noslegt.
Iesprūdis vārsts, kas regulā aukstā-siltā gaisa plūsmu ... Tā mehāniska kļūme un borta dators arī nekādu kļūmi neuzrādīs.

Garmin GPS
Garminam ir Jāņa Sētas karte pieejama: Latvijas Topo un reljefa karte: Informācija par karti: - automātiska maršrutēšana; - detalizētas visas Latvijas pilsētas un visi Latvijas ciemi; - pilns pārklājums starp pilsētām ieskaitot zemes un meža ceļus; - jauno meža ceļu pārklājums visā Latvijas teritorijā; - adrešu meklēšana visā Latvijā; - interešu punkti (POI) – >9000; - ceļu...

Klimata kontrole,taustiņš ECON
Klimata kontrole un kondicionieris nav viens un tas pats. Ja iestatīts uz + 18, tad to arī uzturēs, vasarā vai ziemā. Vai ventilatoru nevar atslēgt (kaut palēnināt) ar ventilatora regulēšanas slēdzi, kas redzams attēlā?

Lādētājs datoram
Meklējot citu lādētāju, uzmanīgi paskaties, kāda oriģinālajam lādētājam ir izejas jauda un spriegums. Var gadīties, ka savienojums ar datoru sakrīt, bet spriegums un jauda neatbilst.

Dīzeļdegvielas uzlabošanas piedevas
Dīzeļdegvielu nevajag pirkt "no rokas" no "drošiem avotiem" - kas zina, cik ilgi un kādā traukā tā glabāta, līdz ar to liela iespēja iekulties problēmās. Degvielu neuzlaboju. Vienīgi pirms sala iestāšanās pievienoju piedevu, kas degvielas sistēmā esošo ūdeni piesaista un izdzen laukā kopā ar degvielu. Varbūt daļa paliek filtrā, daļa uz cilindriem un izkūp gaisā. Pēc tam nomainu degvielas...

Antifrīza noplūde
Ja antifrīzs ir tikko kā uzliets, tad var gadīties, ka "izdzen" laukā lieko. Līmenis aukstam motoram izplešanās traukā nepazeminās? Izplešanās traukam nav mehānisks bojājums? Kamēr antifrīzs un trauks karsts - tek laukā, atdziestot netek.

Piegāde no UK ar DHL cauri puseiropai
Domāju, ka tas atkarīgs no kompānijas (firmas), kurā veici pasūtījumu. Vai paskatījies, kādus piegādes variantus viņi piedāvā? Lētākais var izrādīties ilgākais un garākais. DHL piegādes no UK veic visai ātri. Paša pieredze.

Televizora izvēle
Ieskaties RD interneta veikalā. Viņiem ir salīdzinoši laba informācija par piedāvātām precēm un vari atlasīt pēc dažādiem kritērijiem. Pārdevēji piestāstīs pilnu galvu, lai tikai pārdotu. Es daudz ko esmu iegādājies pēc tam, kad RD interneta veikalā prece rūpīgi izpētīta.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Līdz servisam lēnā garā aizbrauksi. Laiks un izmaksas atkarīgas no meistariem. Ja nolems izjaukt suportu un iztīrīt, viens laiks, dažas stundas. Ja mainīs pret jaunu - atkarīgs no tā, kā noorganizēta detaļu piegāde - no dažam stundām līdz 1-2 dienām.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Reizēm notiek, ka neatbremzējas rokas bremze. Arī es vienmēr lietoju rokas bremzi, bet ir gadījies, ka vienā pusē tā iesprūst un tad karst.

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Sāka karst pēc tam, kad lietoji rokas bremzi?

Kamīna durvju stikla tīrīšana
Pelni no kurtuves uz mitras švammītes - un stikls tīrs. :)

Kā izkapināt izkapti?
Kapināšanas vietā var izmantot speciāli apstrādātu, plānu, rombveida vīli. Baltā vai gaiši pelēkā krāsā bija cietāka. Vīles malas uz slīpripas, bet nepārkarsējot un neatlaidinot, noasina līdzīgi biezam nazim. Noliek izkapti uz zemes. Ar kāju uzkāp uz izkapts kāta. Izkapts asmens vertikāli (tik jāuzmanās, lai nesabaksta sev vēderu). Tad šo "nazi" tur perpendikulāri izkapts asmenim zem vajadzīgā...

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Pie ģimenes ārsta ātri varētu būt tad, ja bieži pie tā ej un ārstam jau ir kaudze informācijas par klienta veselību. Pašķirsta "lietu", iekasē naudu un sveiki. Tā kā savu ģimenes ārstu redzu tikai uz ielas (jo citu vajadzību apmeklēt nav), tad arī sūta pie speciālistiem. Lētāk un ātrāk būtu CSDD.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Rīga, CSDD Ģimenes ārstam ir tiesības izrakstīt to papīrīti un iekasēt naudu. Bet bieži aizsūta vēl pie nervu daktera un acu ārsta - par papildus naudiņu, protams ;)

Saplīsusi medus burka
Nemet pavisam laukā (miskastē), bet noliec vietā, kur bites un citi kukainīši (arī lapsenes) tiek klāt. Tie pratīs medu no stikliem nodalīt. Ja ne pašai, tad kādam vēl tiks kāds labums.

Cityparks Latvijas sia ,kas tas parazīstisku kantori,kas nenes nekādu pelņu ražojot,vai citādi..
Daudzas stāvvietas pie veikaliem bija pārvērtušas par bezmaksas ilgtermiņa stāvvietām tiem, kuri iebrauc Rīgā no rīta un brauc mājās vakaros. Tiem, kuri atbrauc tikai "maizi nopirkt" - nebija, kur nolikt savus auto. Un tas par zīmīti vai "pulksteni" uz paneļa pie loga ar laiku, kad auto noliki, jau sen kā ir paredzēts satiksmes noteikumos. Ja to nedarīsi, tad gan būs "maksas stāvvieta"...

ka nomainit turbinu
Kādēļ domā, ka vainīga turbīna?

Vai tiks piemērots kaut kāds sods par zvanu 112?
Ja reiz apsardze bija atbraukusi, tad tā jau pati automātiski bija saņēmusi signālu par signalizācijas ieslēgšanos ēkā un ieradās pārbaudīt. Tas nav viltus zvans un soda nebūs. Savas svarīgās mantas nes droši uz dzīvokli.

Kā noteikt kādas programmas darbojas datorā
Paldies, fargo, līdz šim lietoju citu kombināciju: Ctrl+Alt+Del un tad izvēlējos Taskmngr Laba lieta tāda Pieredzes Apmaiņa :)

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Vīrieša darbs var būt arī tikai no mājām. Tad var atlicināt laiku gan darbam, gan "mājas solim"

Endomondo trases ielāde telefonā
Kāds dzīvs, reāls cilvēks to trasi tur ir ielicis, ne jau Endomondo pats no "zila gaisa" to sastādīja.

Endomondo trases ielāde telefonā
Es sāku no citas puses. Ja atrod weblapā maršrutu, tad sameklē, kurš to ir reģistrējis (publicējis). Pēc tam uzaicini draudzēties - sacensties. Ja viņš apstiprina, tad visi viņa maršruti telefonā ir pieejami caur Endomondo aplikāciju.

Kā pareizi rīkoties nododot auto realizācijai placī?
Ja pašam patīk tā visa ņemšanās - sludinājumu likšana, atbilde uz zvaniem, laiku saskaņošana, kad auto grib redzēt (kad vari parādīt) - var tirgot pats, cerot uz lielāku naudu. Ja vēlies tikt no auto vaļā ar mazākām pūlēm - atdod citam (individuāli vai placī) par noteiktu cenu (vai procentiem), lai tas arī darbojas.

Kā mainās vērtības dzīvē
Izglītība vien neko nedod. Var būt augstu un prestižu skolu diplomi, bet visu mūžu paliek labi izglītots teorētiķis. Bez radošas pieejas konkrētā situācijā. Ar laiku arī darba devējiem tādi kļūst nevajadzīgi. Lai kaut ko sasniegtu, vajadzīga arī uzņēmība. Ja vēl pieliek zināšanas (formālas vai dzīvē iekrātas) - daudz ko var sasniegt. Tas laikam vairāk "velk" uz Oskara tipāža pusi. Arī Garozām...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu