leopardine

Sieviete (34)
iepazīties ar leopardine

6 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs tas ne šokē?
Tiesā esot piespriests mēnesi ilgs cietumsods interneta komentāru rakstītājam, kurš atļāvies pateikt, ka viņam nepatīkot melnādainie un viņiem vajadzētu aizliegt iet uz sporta zāli, jo notiesātajam...

Kā iespējot automātisko Google meklēšanu Android telefonā?
Man līdz šim bija tāda funkcija, ka iezīmējot kādas vietnes nosaukumu uzreiz ekrāna apakšā izleca Google liks uz to vietni nevajadzēja kopēt un līmēt un vērt vaļā jaunu ciini. Telefons man piedāvāja...

Vai jums nešķiet, ka mūs čakarē?
Skatoties Trampa slavas dziesmu Putinam nepamet sajūta, ka viņi ir vienojušies uzmest Eiropu. Putins pabiedēs eiropiešus, bet Tramps uzreiz ielādēs rēķinu Eiropai par tās sargāšanu. Mums vajadzētu...

Vai jums patīk paresni vīrieši?
Ne tādi pavisam resni, bet ar tendenci kļūt resniem. Tādi, kuru svars ir kādus 10-20kg virs vēlamā.

Panseksuāls
?

Maigā vara
Es Rīgā apmeklēju bezmaksas ārā treniņus projekta Sporto Rīga ietvaros. Viss jau skaisti, tikai ir viena nianse, ka gandrīz visi treneri tur ir krievvalodīgie. Un tagad ir jauna treniņu vieta...

81 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Apavu izmērs?
Jā tas nav godīgi, ka mans 39.izmērs vienmēr ir izpirkts. Bet 40.izmēru vai 37.izmēru vienmēr var dabūt , bet 38.,39. nav :(

Spogulīt, spogulīt......
Tos, kurus redzam ikdienā, tā nejūtam novecojam, jo izmaiņas notiek pakāpeniski, bet ieraugot uzreiz ko desmitgade izdarījusi, var būt arī šoks.

Apavu izmērs?
Ir katram ražotājam mazliet atšķirīgi izmēri. Un arī no apavu tipa atkarīgs. Man vasaras sandalēm ir 38.izmērs, bet ziemas zābakiem 39.izmērs. Vēl var uz vecumu parādīties kāju tūska un tad arī vajadzēs lielāku izmēru.

Pajautāju Gobzemam
Šajās vēlēšanās galvenais drauds ir partija Saskaņa, kuri izliekas par latviešiem. Īstenībā viņu mērķis ir dabūt krievu valodai valsts valodas statusu un iepludināt šeit jaunus krievvalodīgos.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Bagi, ko nu izliecies nevis jods, bet čorts ir tas, kas tevi paraus ar visu tavu melīgo Saskaņu!

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Mavs kapeikas tev maksā par krievu dibenu laizīšanu. Tieši tik, lai Tulamoram sanāktu, jo kas tev alkānam cits vairs vajadzīgs.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Mavs tu esi krievu dibenlaiža! Pārdevies par Jūdas grašiem!

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Es arī esmu laimīga, ka nedzīvoju vairs centrā. Vispār gribētu uz kādu latviskāku pilsētu Siguldu vai Talsiem, Tukumu pārvākties. Apnikuši Rīgā tie krievi ar viņu bļaušanu, lamāšanos, spļaudīšanos.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Cik dumja latvietim ir jābūt, lai balsotu par okupantiem, kuri pēc tam uzspiedīs savu okupantu valodu. Un to jau dara Rīgā.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Nē krievi nav nekādi osvaboditeļi, bet okupanti un slepkavas!

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Krievi nogalināja manu vectētiņu un nodedzināja viņa māju kara laikā. Viņi ir okupanti, kuri uzspiež savu krievu valodu, bet latviešu valodu sauc par sobačij jazik.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Partija "Saskaņa" ir krievu partija un viņiem ir līgums ar "Vienotā Krievija", viņi vēlas divvalodību Latvijā, lai gan Rīgā jau tagad krievu skolu ir vairāk nekā latviešu skolu. Par krieviem nebalsošu nekad!

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Kāda diskusija! Es apmeklēju projektu "Sporto Rīga" tur mērķtiecīgi tiek pieņemti tikai krievu treneri un uzspiež runāt krieviski, jo tā esot viņu dzimtā valoda.

Ziņu portāli
Kam jums tur nervus bendēt!? Noskatieties Panorāmu pa ltv1 plkst. 20.30 un miers.

Dienas humors jeb OHO PA misija
Un ja kāds meklē pietuvinātos, tad no oho komentētājiem starp Riharda Facebook draugiem ir atdodās tikai Zigmārs Dzenis jeb Zigis uk

Dienas humors jeb OHO PA misija
Melas komentāra ietekmē pagooglēju un izlasīju šo 11 gadus veco rakstu. Pēc būtības jau nekas nav mainījies, bet pārsteidza komentāri, man tie šķita gari un ar bagātu valodu. http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/kadel-precetie-mekle-iepazisanos-interneta.d?
id=16871248

Kādu mazgabarīta ledusskapi labāk pirkt?
Internet veikalos 220.lv vai 1a.lv sākot ar 90 eur var dabūt ledusskapi. Ieraksti ledusskapis un šķirot vispirms lētākos. Bet vispār es jau ieteiktu ņemt mazliet lielāku ar saldētavu apakšā. Man ir tāds 150cm augsts un saldētavā ar 3 atvilktnēm apakšā 54 cm plats. Manuprāt, optimāls izmērs. Pirku Pta ganību dambī. Tur maksājot skaidrā var sarunāt atlaidi, jo viņi it kā reklamējas, ka bezprocentu...

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt?
Dzirdēji Epifanija ko coldlands saka, ka nebūs. Tev būs tikai kalpot kādam un neviens tev nepiederēšot. Vai tev to tiešām vajag? Ņem labāk kādu jaunu čaļi, kurš vismaz skatam dēļ seksa būs gatavs romantiku piespēlēt ar puķīšu dāvināšanu, maigiem vārdiem un citiem sīkumiem, nekā ņem vecu veci nopietnām attiecībām, kuras viņu izpratnē nozīmē sievietes pazemīgi kalpošanu viņam.

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt?
Coldlands, Epifanija taču jautāja, kad vīrietis sagrib kādai piederēt, tātad viņš ir gūstā un pieder sievietei, bet tas par kalponi ir tikai viņa erotiskās fantāzijas.

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt?
:D kad spēks un nauda aptrūkās, tad viņi padodas gūstā gluži kā karā.

Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!?
Un ar šo reklāmu viņš nopelnīja naudiņu ar kuru uzturēt savus bērnus. Pretstatā, piemēram, Lembergam, kurā bērniņi ir kļuvuši par miljonāriem tikai pateicoties Lemberga politiķa karjerai vai Ušakovam, kurš par pašvaldības naudiņu atpirkās no bijušās sievas atverot viņai kafejnīcu, bet kad bizness neaizgāja, tad palūdza Mamikinu iekārtot bijušo Eiropas parlamenta labi apmaksātā darbiņā. Un Ušakovs...

Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!?
Normāls čalis! Tās bildes ir no reklāmas kampaņas un reklāmas galvenais uzdevums ir pievērst uzmanību. Vispār viņš tur brilles reklamē, ja nu kas! Man Andris patīk daudz labāk par kaut kādu biklo pareizo un nerunīgo skolas puiku Ušakovu ar visām viņa krievu lietām un atbalstu krieviem. Andris vismaz ir latvietis un vienmēr ir iestājies par taisnību un kārtību, gan bija gatavs sasist seju tam,...

Vai jūs tas ne šokē?
http://jauns.lv/raksts/zinas/289974-par-naidigu-ierakstu-pret-melnadainajiem-rigas-sporta-zales-ties
a-virietim-piespriez-menesi-ilgu-cietumsodu Neraatni_stāsti, nē tas nav nekur tālu Amerikā, tas tepat mūsu dzimtajā Latvijā.

Vai jūs tas ne šokē?
Tu šādai =tumšādaino

Vai jūs tas ne šokē?
Pag, bet tad jau Torpedo arī jā sūdz tiesā par naida kurināšanu pret vecākām sievietēm? Jeb vecākām sievietēm un celulītam nav tādu tiesību kā tumšai ādas krāsai? Kāpēc Trampu var lamāt visādi un smieties par viņa burkāna krāsas mākslīgo iedegumu, pat Google meklējumos ierindot zem idiota nosaukuma, bet tu šādai no pat kaut kādā Latvijas ziņu portālā komentāros nevar nosaukt nievājoši vai paust...

Vai jūs tas ne šokē?
Šī dziesmiņa KNAB neiepatikās https://m.youtube.com/watch?v=SuRHafVHsjc Un puisi sauc Roberts Memmēns viņu izsauca uz KNAB nopratināt. Jā tas tiesas spriedums par komentāru Latvijā un Augstākā tiesa apsūdzētajam liedza arī iesniegt kasāciju.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Cik garlaicīgi, redz, lecīgās nederot vajagot klusi sēdēt kaktiņā ar savu gudrību. Bet itāļu filmā par spītnieces savaldīšana tādas kaislības bija, tik seksīgi. Un pat tajā krievu ļubov i golubi kur Gurčenko bija tas kūrorta romāns tur tak viņas abas bija lecīgās un onkulis klusiņām stūrītī sēdēja.

Vakara plāns
Un ir taču tinderis, tur var arī Facebook iečekot un piemeklēt pēc attāluma tuvākās.

Vakara plāns
Autors jau tur var pieteikties cik grib, bet neviena droši vien tur neskatās uz viņu un varu saderēt, ka tagad no Pieredzes apmaiņas sadaļas būs vairāk viņa anketas skatījumu nekā no sadaļas vakarā plāns. Sievietēm atkal otrādi, pietiek tik plānā kaut pastaigu gar jūru ieķeksēt kā skatījumu skaits momentā uzlec. Nu kautrējas droši vien negrib lieku publicitāti ar maucīgu pieskaņu.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Nu nezinu gan par tām kundzītēm 70+, dažām no viņām sekss nav bijis gadus 10 noteikti un pat dzirdēt negrib par iepazīšanos, ja nu vienīgi dēļ naudas varētu lai gūs vieglāk kopā savilkt un malku varbūt ienes, nu tīri tā praktiski kā dzīvokļa biedru tādu. Nu bet tad tam ar jābūt gludi sūtam, pieklājīgi ģērbtam, nedrīkst dzert un smēķēt un jāmīl strādāt.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Pamēģini! Aivaram Lembergam ir 64 gadi, bet bērns piedzima gadu vai divus atpakaļ. Nu var jau būt, ka spermu sasaldējis jaunībā un tagad mākslīgi to sieviņu apaugļojis, bet var arī gadīties, ka pats visu. Domā viņi te tikai kādu, kura pliko pakausi viņiem noglaudīs meklē?

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Tad jau tā kolēģe nav diezko gudra, ja ir ļāvusi vīriešiem nojaust savu gudrību. Vai nu arī nav pietiekami glīta, lai nekāda gudrība nespētu slāpēt iekāri. Tas pats uz vīriešiem attiecas, ja kāda jums saka, ka neesat pietiekami bagāts, tad visdrīzāk tas nozīmē, ka jums nepietiek naudas ko samaksāt par to, lai viņa neredzētu cik seksuāli nepievilcīgs jūs esat.

Pušapiņš
Un vispār uz pirmo randiņu ir jāvelk nesmuks krūšturis. Jo ja pazaudēsi prātu un gribēsi atdoties turpat un uz vietas, tad kauns par krūšturi palīdzēs saglabāt veselo saprātu.

Pušapiņš
Man patīk Triumph, bet pushapus nelietoju, jo uz manu c izmēru, ja vēl uzliek pushup, tad izskatos pēc porno zvaigznes. Tagad modē ir mazākas krūtis un ne polsterēti krūšturi, pat tādi, kur tikai stīpiņa un audums, bet tad krūšu galiņi spiežas caur apģērbu un atkal tiek pievērsta lieka uzmanība. Tāpēc neatkarīgi no modes ņemu viegli polsterētu bļodiņu bez pushapiem un arī ar gludu virsmu, lai...

Apavi Skriešanai... - kādi ir Labi -Jaunie modeļi...?
Epifanija, botes ir gan ērtākas par ikdienas apaviem un kedas jaunatne vairs nevalkā. Jaunieši staigā tieši botēs, reizēm uz ielas redzami bāri ar vienādām melnām Nike botēm ar baltu zoli. Tās tiešām ir ērtas. Un par novēršanu nav jāuztraucas, jo viņas ir mīkstas tādas kā auduma. Un ja gribas vēl ērtāk, tad parastajās Nike botēs var ielikt mīkstās želejas iekšzolītes un vispār staigās kā pa...

Vējbakas pieaugušam cilvēkam?
Nu ja jau viņš ir ārstu infektologu uzraudzībā un tie arī uzreiz nevar pateikt kas par vainu, tad ko tāds oho komentētājs zinās! Vai viņš tiešām nav izslimojis vējbakas? Pati par sevi esmu droša, ka ar vējbakām vairs nesaslimšu, jo pilnīgi droši tās jau izslimoju bērnībā. Bet pieaugušā vecumā tas esot smagāk un sevišķi bīstami grūtniecēm.

Apavi Skriešanai... - kādi ir Labi -Jaunie modeļi...?
Ieej sporta preču veikalā un pārdevējam uzdod šo jautājumu - tas ir viņa darbs. Un kas vienam der citām nederēs. Svarīga ir pēdas formā, platums, izliekums un pats svarīgākais lai apavi ir ērti un to var uzzināt tikai pielaikojot. Tā kā ej vien uz veikalu un mēri visu firmu ražojumus un testē uz sajūtām. Es pati esmu iecienījusi under armour šie apavi ir arī sportsdirectā, bet vienas botes esmu...

Vai jums nešķiet, ka mūs čakarē?
Dole, jā nepietiek, ka mēs ASV maksājam 2% no IKP par aizsardzību, mēs vēl dzīvojam uz krievu gāzes tāpat kā vācieši un maksājam vēl vairāk krieviem par gāzi. Turklāt arī OIK aiziet krieviem par gāzi, jo pretēji sākotnējām uzstādījumam atbalstīt zaļo enerģiju, piemēram, Rīgas Tec, kurš saņem lauvas tiesu no OIK tiek darbināts uz krievu gāzi. Tas ir absurds. Un resnais taukmūlis Kalvītis tup gāzes...

Vai jums nešķiet, ka mūs čakarē?
Nē jau dēļ Trampa vien sāka maksāt, ja Putins nebūtu Krimu sagrābis un iegājis Don asā, tādējādi parādot reālus draudus, neviens nesāktu reaģēt uz Trampa prasībām. Tā kā Putina agresija ir Trampam izdevīga. Putins uztur spriedzi un ir ko sabiedrotajiem parādīt kā ļauno ienaidnieku, bet Tramps iekasē naudiņu. Turklāt vēl uzliek visādus aizliegumus eksportam Eiropas savienībai. Ar Ķīnu gan viņi tā...

Jūrmala un smēķētāji
Palūdz nesmēķēt tā laipni. Ja arī nenoliks cigareti nākošreiz padomās, pirms sākt smēķēt uz celiņa, ka citiem tas traucē. Vari mēģināt iežēlināt ar stāstu, ka bērnam alerģija no cigarešu dūmiem un viņš ar savu smēķēšanu rada bērnam ciešanas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu