leopardine

Sieviete (32)
iepazīties ar leopardine

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai babņiki mainās vecumā pēc 40? Jeb tādi nemainās nekad?
Sievietes jau cer - satiks viņš mani un vairs neskries pakaļ citām sievietēm un nedzers alko arī.

Kāpēc neizmantojam video iespējas?
https://m.youtube.com/watch?v=JlsxuBqnOsg Jāatzīst, ka arī youtube nav diez ko daudz video uzrunu, vairāk bērni izpaužas. Pēdējā laikā oho daudz tēmu par foto neatbilstību realitātei, video to...

Ar ko interneta komentētāji ir specifiski?
Klausījos ziņas un policijas pārstāvis teica, ka interneta komentētāji esot specifiska sabiedrības grupa ar kaut kādām tur problēmām. Varbūt te ir kāds psihologs vai drošības iestāžu pārstāvis, kam...

Pietrūkst tādu politiķu
https://m.youtube.com/watch?t=654s&v=Y--I215g4A4 Paskatieties! Vilis ar savu runāšanu vien pozitīvi ietekmē. Savādāk visi tādi kā apātiski, depresīvi. Gribētos Vili Krištopānu Kučinska vietā.

175 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Redz, Deisa, šajā tēmā runā, ka tas ko darot vairākums esot norma, bet srapona piekritēji esot mazākumā, tātad - nenormāli! Bet anālā seksa tēmā gribēja iestāstīt, ka anālais eslt norma, lai gan angļu zinātnieki pēc viņiem vien zināmām metodēm esot noteikuši, ka anālais patīkot 1/3 no sievietēm. Tātad tas ir mazākums un nav normāli.

Anālais sekss.
Av2, jā jā angļu zinātnieki ik pa laikam nāk klajā ar sensacionāliem atklājumiem. Nez kāpēc te tas čalis , kas piedāvā 500 eur par 24h anālo sesiju joprojām nav atradis nevienu, kas piekristu. Varbūt ir dažas, kas ker kaifu, tāpat kā dažām patīk tik ar pletnīti sistām vai sasietām, dažām grupā patīkot, dažām knaģi kaunuma lūpās patīk, bet tak ne jau trešdaļai. Un ja ievēroji, tad anālā seksa...

Anālais sekss.
Deisa tu taču esi grūtniece, tad jau tā nemaz nav, ka tikai anāli mīlējies. Vai tiešām šajā skaistajā gaidīšanas laikā vajadzēja ar tādām tēmām aizrauties? Torpedo, ja ir liela balta mīla, tad ar otru nemanipulē pieprasot kā mīlas pierādījumu no otra viņam nepieņemamu un sāpīgu seksa veidu. Ja mīl, tad rūp kā otrs jūtas.

Anālais sekss.
Un visi apraksti par anālo saistās ar to kā mazināt sāpes. Lubrikanti ar anestēziju, īpašas pozas etc. Kāpēc ir jādara kas tāds, kas rada ārprātīgas sāpes. Man nedēļu vēl sāpēja pēc mēģināšanas. Tad es labāk vispār iztieku bez vīra, ja tāda ir cena par būšanu attiecībās. Tā ir brutāla vardarbība pret sievieti, lai vīrietis gūtu kaut kādus tur baudas augstumus.

Anālais sekss.
http://zeltene.lv/atklati-un-patiesi-arstu-viedoklis-par-analo-seksu-18plus/7290 Palasiet te proktologu viedokli. Taisnās zarnas plīsumi, hemoroīdi un fekāliju nesaturēšana ir realitāte.

Tauta, kur bumbastiks?
Viņam noteikti ir liegums komentēt attiecību un psiholoģijas sadaļā, gluži tāpat kā man. Tad nu izpaužas seksa sadaļā un tēmas līdz ar to seksuālas.

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
No smēkēšanas atmešanas svars nepieaug. Pati atmetu vienā dienā bez visādiem plāksteriem un svars nemainijās. Zobi pārstāja bojāties un kļuva baltāki. Uzlabojas garšas un smaržas sajūtas. Visgrūtāk ir pirmo nedēļu un tad vēl pāris gadus gribas uzsmēķēt, kad esi lietojis alkoholu. Tas gan bija jau sen un man tas smēkētāja stāžs tikai ap gadu bija.

Vai babņiki mainās vecumā pēc 40? Jeb tādi nemainās nekad?
Džilindžers ir precējies jau 6x un nav pārliecības, vai nebūs arī 7 un 8 utt. Bet Juris Žagars arī ir precējies 3x un izskatās, ka nebūs arī 4 un 5 utt. Bet tam, ka Andris Bulis vairs nekrāps sievu gan es neticu. Un tam, ka tieslietu ministrs Rasnačs vēlreiz nevedīs savu skapi uz citas brūtes mājām un netiks ar rabarberiem iepļaukāts arī neticu.

Vienalga kas vai labāk draudzene Maša Kulačkova?
Protams, ka Maša ir pati labākā! Nekad neatsaka, neko neprasa, noslēpumus neizpauž un vispār nemaz neeksistē. Tā kā norauj ķepā ( ko par Mašu esi nosaucis) un smērē matos, varot arī iekšķīgi lietot kā proteīnu. ;)

Garlaicīgs sekss.
Tuftalogs savā cienijamajā vecumā nav pamanījis, ka ir tieši otrādi sievietēm tieši ap 40 visvairāk seksa vajagot un tas interesējot. Tāpēc viņas šķiras no tādiem Tuftām, kas grib, bet vairs nevar un izvēlas jaunākus mīļākos. Tas par to pateicības seksu par dārza uzrakšanu varētu būt ap 60, tad nu pats saproti, ka vispiemērotākā būtu kundze ap 60. Jaunākām par 30 vajadzēs ne pārāk bieži, bet par...

Kā vīriešiem tas izdodas?
Fuj Torpēdi! Tipa iečurā spermu un aiziet?

Kā vīriešiem tas izdodas?
Viens bijušais teica - vienu reizi viņš varētu ar jebkuru sievieti. Skaits esot 100-os mērāms.

Vienošanās par Uzturlīdzekļiem.
Kā to saprast, ka neesi tādu vienošanos parakstījusi, bet tomēr parakstīta ir? Ja jau tiesa tā lēma, tad pamats bija. Tad jau Tev tagad arī tiesas un advokātu izdevumi jāsedz. Kad cilvēki beidzot sāks lasīt ko paraksta?????

Vienošanās par Uzturlīdzekļiem.
Un Tu tādu vienošanos tiešām parakstīji? Ja tā, tad atbilst likumdošanai un viss ir ok. Ja tomēr neesi apmierināta ar tādu vienošanos, tad tikai caur tiesu to vari mainīt un jābūt pamatojumam kāpēc gribi mainīt un pat nezinu kuram tis tiesas izdevumus piešūs, jo pēc dokumentiem jau vilrs nevainīgs, ja tā reiz vienojāties.

Tiešām te ir tik ļoti izmisušas sievietes?
Katram sevi cienošam vīrietim ir dzīvoklis vai māja, kur uzaicināt sievieti ciemos. Un katra sevi cienoša sieviete nekad neaicinās pie sevis ciemos pārbaudi neizturējušu kadru, jo tas var sabojāt viņas reputāciju, ja nu kadrs izrādās nestabils un pēc laika jānomaina. Tāpēc ir tikai dabiski, ka vīrietis aicina pie sevis. Kur tad satikties? Viesnīca? Tas ir bezpersoniski un dārgi un atstāj sliktu...

manā īpašumā reģistrēts nezināms individuālais uzņēmums
Ja būtu vnk kāds deklarējis dzīvesvietu, tad jāraksta iesniegums portālā latvija.lv vai jebkurā domes izpilddirekcijā klātienē un mēneša laikā viņu izdeklarētu. Par individuālo uzņēmumu nezinu, iespējams var palīdzēt iesniegums policijā vai vēstule VID, ka komersants nav sasniedzams norādītajā adresē. Bet vispalr tas ir negodīgi, ka visādi svešinieki var ļaunprātīgi izmantot manu adresi, bet...

Uzkrītoši uzbāzīgs, regulārs anketas apmeklējums.
VECA_PIEPE, ja atklāti, tad Tavā anketā skaidri un gaiši rakstīts, ka Tu iepazītie nevēlies. Arī bilde nav no tām vilinošākajām, ja arī kādreiz varbūt ar ironiju izdomāji šo niku, jo pieļauju, ka izskatījies gana labi, lai šāds niks nesagrautu Tavu pašapziņu......diemžēl laika gaitā tas ir kļuvis par realitāti....veca piepe un vēl bildes, kur speciāli sevi savecini. Tad gaudulīgi dzejoļi un...

Uzkrītoši uzbāzīgs, regulārs anketas apmeklējums.
VECA_PIEPE, iespējams tu viņam esi favorītos un tad par katru Tavu ienācienu un kustību šajā portālā viņam lapas augšā izlec paziņojums, tipa Piepe ienāca portālā, Piepe ierakstīja dienasgrāmatā, piepe pieteicās vakara plānam, piepe bildi nomainīja, tāpēc Tev liekas, ka viņš baigi tev seko, bet īstenībā tikai aiz ziņkāres palūr ko Tu tur atkal vētraini darbojies.

Uzkrītoši uzbāzīgs, regulārs anketas apmeklējums.
Kuru gan tas satrauc. Es pat neinteresējos vai kāds vispār skatās manu anketu, arī to, kur ir bilde. Manis pēc lai lūr kaut nonstopā. Ar to facebook ari izkonkurēja draugiem.lv, ka tur nav tādas apmeklējuma statistikas, savādāk atlika tik kādu draugos apskatīt, kā tas jau jautāja kāpēc skatos vai aicināja draudzēties.

Par krāsām
Nu nē tāpēc, ka agrāk visus jaundzimušos puisīšus ģērba zilās drēbītēs, bet meitenītes rozā.

Kāpēc džeki steidzina ar seksu?
Nu viņu lieta steidzināt, tavējā noturēt pozīcijas. Nu nedodies, pavelc garumā, ja nomuks no āķa, tad zaudējusi jau arī neko nebūsi, tikai sapratīsi, ka bija viena fiksā tīkotājs un baigi tev tādu vajag. Uzmanības noturība un mērķtiecība ir jāpārbauda jau pašā sākumā. Savādāk kas viegli nāk tas viegli iet.

Kāpēc sievietes pēc vienas reizes vēl uz kaut ko cer?
Pievieno šo tekstu anketai un miers, nebūs vairs jābrīnās un muļķīgi jautājumi jāuzdod. Savādāk pie iepazīšanās mērķiem esi atzīmējis gan nopietnas attiecības, gan ģimenes veidošanu, bet šajā gadījumā tā ir klaja maldināšana. Esi godīgs, pasaku kā ir un nebūs vairs pārpratumu, varēsi darbināt savu labo un kreiso uz maiņām un smērēt matos.

Nereģistrēta nekustamā īpašuma pirkšana
Nu manā gadījumā, iepriekšējais īpašnieks 4 mēn laikā nokārtoja zemesgrāmatu. Secinājums, ka tev jāpalīdz mantiniekam nokārtot zemesgrāmata. Varbūt viņš var Tev uzrakstīt pilnvaru, ar ko deleģē tevi šo jautājumu risināt. Vienīgais, ka pašam pārdevējam sanāk zaudējumi dēļ tā, ka jāmaksā 15% ienākuma nodoklis, jo skaitās, ka viņš tikko par kapeikām ieguvis īpašumu un uzreiz pārdod, lildz ar to visa...

masku balle oho
segvejs, cik raksturīgi draudi kā jau cūkai " ja parok un māk rakt" , bet tu jau atzini, ka esi slinka cūka, tāpēc būsi par slinku rakt. Un tieši tu esi tas, kurš grib sievietes pārtaisīt, jo tev ,redz, esot slinkums puķes pirkt un iet pastaigās, tāpēc sievietēm esot jāizklājas tāpat tavā priekšā.

masku balle oho
Ha ha " mēs" = tu + tava labā roka? Un ko gan citu no tevis gaidīt kā nolamāšanu.

masku balle oho
Ir tikai viens jautājums - ko Tu šeit dari, ja jau uz sūdu čupas, pie dīvāna ar alu rokā un draudzībā ar savu labo roku jūties tik organiski labi? Un salīdzināji jau arī sēdi uz dīvāna ar alu un masē labo roku, bet sauc sevi par rikšotāju :) Drīzāk jau cūka, tām patīk savos sūdiņos pavārtīties un labi paēst.

Šejienes vīrieši ir vairāk rakstnieki vai darītāji?
Nu es nemaz uz randiņu ar tādiem vīriešiem neeju, kas nespēj kaut nedēļu uz mani vien uzmanību fokusēt un noturēt sarunas pavedienu. Kad būsi apskrējusi npadsmit fiksos randiņus arī sapratīsi, ka pafiltrēt ilgāk ir produktīvāk nekā aplauzties nreizes klātienē, jo to "nē" jau arī nav nemaz tik viegli un patīkami pateikt.

Vai sievietes ir labas Mednieces?
Magone4 muļķības arī laukos ne kurš katrs arī to vistu vai trusi var nogalināt. Mana ome vienmēr kaimiņam lūdza to grēka darbu veikt. Un arī cūkas tas konkrētais kaimiņš parasti galināja, jo viņš bija uz to specializējies, ilgu laiku bija strādājis lopkautuvē. Kādam tas, protams, ir jādara, bet diez vai jāpaģēr no visiem un diez vai šis nu ir tas lauciņš, kurā sievietei būtu jāpierāda, ka it kā...

Vai sievietes ir labas Mednieces?
Man riebjas sievietes mednieces vai politiķes, vai arī rallistes. Tas tāds izmisums vnk, ka gribas ielīst veču lauciņā un pievērst sev uzmanību. Lai gan es pati esmu diezgan bravurīga un arī mēdzu pārkāpt ātruma ierobežojumus, tad nošaut es tomēr nevarētu un karot arī nē, ja nu vienīgi par medmāsiņu pakaļ skriet. Un nogalināt tikai situācijā, kad uzbrūk man un tad jautājums vai nu es nogalinu vai...

Ko mēs spējam dot vīrietim, kuram jau tāpat ir saistības iepriekšējā dzīvē?
Nissa, tad jau mīlestības arī nekad nav bijis.....Ceru, ka Tev bija pietiekami iemesli tā rīkoties, jo Tu vienā mirklī nekonsultējoties ar pārējiem iesaistītajiem ( vīru un bērniem) vienpersoniski izlēmi viņu likteni. Kā minimums tas ir nežēlīgi un galīgi nav pamats applaudēt Tev. Kā Tu justos, ja vīrs būtu nolēmis, ka esi nekam nederīga un vnk notītos savācot līdzi bērnus?

Ko mēs spējam dot vīrietim, kuram jau tāpat ir saistības iepriekšējā dzīvē?
Nissa, tā tikai liekas, ka aizgājējs priecājas un jūtas atvieglots. Ne jau velti saka, ka uz svešas nelaimes savu laimi neuzcelsi un tie aizgājēji diezgan bieži konstatē, ka atkal ir sakāpuši uz tiem pašiem grābekļiem un nožēlo sadarīto. Un bieži aizgājējam sēras ir vēl lielākas, jo nākas atvadīties ne tikai no sievas, bet arī mājas un bērniem. Jā, viņš varbūt pa retam satiek bērnus, bet tas...

Ko mēs spējam dot vīrietim, kuram jau tāpat ir saistības iepriekšējā dzīvē?
Teica Tessa, kura šeit pēc nostāstiem jau bija veterāne ar vismaz desmitgades stāžu, kad es tikai te piereģistrējos. Tā jau tāda tipiska jāklīšu psiholoģija kā kas - tā next, bez pārdzīvojumiem. Normāli cilvēki attiecību zaudējumu pārdzīvo gluži kā tuvinieka nāvi, jo tas cilvēks savā ziņā ir miris priekš Tevis. Un tas sēru periods ir jāizdzīvo nevis jāmūk no viņa nākošajās attiecībās. Arī sēras...

Ko mēs spējam dot vīrietim, kuram jau tāpat ir saistības iepriekšējā dzīvē?
Nu nevajag pīties ar vēl nešķirtiem vai tiem, kas šķīrušies nesen. Pēc šķiršanās jāpaiet apmēram 2 gadiem, tad cilvēka ir gatavs jaunām attiecībām, līdz tam tik plāksteri visādi.

Vīrietis ar nozīmīti
Galvenais, ko mēs par Torpēdi uzzinājām, ka viņš šodien bija maximā pirmd plkst 17.00. Laikam tomēr taisnība par to, ka neapmierināts penzis esot. Bet nozīmīte onkulītim pozitīva, vismaz cilvēkos smaidu raisa. :)

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Tak nevajag nekur iet un nevienu nekur aicināt! Un nebūs problēmu.

Nokia 3310...jusu domas?
Katram produktam sava mērķauditorija. Ir taču ļoti daudz cilvēku, kas joprojām lieto vecos podziņu telefonus. Cik tad no tiem pensionāriem lieto jaunās tehnoloģijas? Labi ja vēl īsziņu māk izlasīt, ir tādi kadri, kas tikai uz zvaniem atbild un slikti redz un nevar salasīt utt. Vēl viena grupa būs tie, kuru smartfonus noklausās, tad nopēr šitādu lēto telefonu, ieliek jaunu priekšapmaksas karti un...

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
https://www.thetrendspotter.net/2015/09/18-best-smelling-irresistible-cologne-men.html Par cik man vīra nav, tad neesmu spečuks vīriešu smaržās, bet no linkā minētajiem gribētu to acqua di parma pasmaržot, jo pašai ir un patīk acqua di parma blu mediterraneo arancia

Kas tie ir par vīriešiem, kuri sievieti atļaujas saukt par skopu?
Laikam tikai vienu tādu zinu, Arlekīns, te sūdzējās, ka viņam sievietes neizmaksājot kvasu randiņā. Bet nu tas arī bija mazliet ar ironiju. Normāls džeks no kauna nobeigtos, ja sieviete viņam durvis pieturētu, palīdzētu no transporta izkāpt vai demonstratīvi samaksātu par viņa kafiju.

Ja dzīvē ko nožēlojam, tad ko un visvairāk?
Man jau vēl ir visas iespējas, neko tādu nelabojamu neesmu sadarījusi. Ja cilvēks braucot dzērumā ir nokļuvis avārijā, tādejādi kļustot par invalīdu, tad ir pamats nožēlot, jo to situāciju vairs nav iespējams labot. Viss pārējais ir sīkumi, ko par pieredzi sauc. Un runā, ka viedi veci cilvēki galvenokārt dzīves beigās nožēlojot bērnu neesamību. Tāpēc šo punktu būtu vēlams nenokavēt, tas ir...

Jautājums tikai AUGSTI IZGLĪTOTĀM PESONĀM!!! :D
Sassy14, stāsts jau nav par to, ka nevar dabūt. Var dabūt un gribētāju netrūkst, bet sirdij jau nevajag skaitu, tā paņem sev vienu - kā Žoržiks dziedāja. Tev taču pašai arī kaut kāds tur vecis mājās mētājoties, bet nu izmest tā kā žēl, bet nav arī tā, ka sirds Tev piesieta būtu. Es esmu godīga un nedzīvoju ar tādu, kas īsti nesaista, bet tas nenozīmē, ka kandidātu trūktu. Nez varbūt drīzāk...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu