leopardine

Sieviete (33)
iepazīties ar leopardine

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Kāda ir jūsu pieredze?

Kur likt maizi?
Man mājās tāv standarta iepirkumu maisiņa izmēra maiss ar sakaltētu maizi. Parasti paliek doniņas, vai vnk par daudz nopircies. Agrāk šo maizi vedu omei uz laukiem un viņa izbaroja dzīvniekiem, tagad...

Gadi iet, bet cilvēki šeit pamatā vieni un tie paši.
Un tad vēl brīnās, ka sievietes neatbild vispār, jo katrs no tiem pastāvīgajiem apmeklētājiem jau 3x ir atšūts, tāpēc arī neatbild. Jaunas sejas te iemaldās ārkārtīgi reti. Es te esmu ar...

Ko darīt, ja mans runcis nes mājās beigtas pelītes?
Viņš iet ārā un tur saķer pelītes. No sākuma viņš ar viņām spēlējas, bet pēc tam neēd un grib nest iekšā. Es viņu negribu laist mājās ar peli zobos, bet peļu ķeršanu atbalstu. Negribu lai viņš domā,...

88 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Paaugstināts testosterona līmenis
Lai pazeminātu testosteronu esot jāēd vistas gaļa, etiķis, fast food, alkohols, kafija, rauga maize, greipfrūti, trekns piens.

Paaugstināts testosterona līmenis
Tāpēc jau tu te nepagurstoši sapņo par vidusskolniecēm. Nu nez paskaties vai pie prostatas vēža tie rādītāji maldinoši nepaceļas un tā.

Mainītās lomās
Antans_dzenis ir lecīgs tips, jo katrā komentā norāda, ka šī lapa esot morāli novecojusi un viņš to augstu nevērtējot, bet viedokli prasa :) Būtu gājis uz progresīvākām lapām un tur arī jautājis! Savādāk stulbi sanāk - no sākuma mūs visus par neveiksmīgiem idiotiem nosauc, bet pēc tam viedokli jautā. Reizēm fiziska vardarbība mazāk sāp kā psiholoģiskā pazemošana.

Sievieshu smaids,kaa to tulkot?
Neceri, ka tu viņam patiki, ja piebikstīja viena otrai. Drīzāk smējās ar tevi. Ja patiktu, tad pasmaidītu un novērstu skatienu kautrīgi.

Kā var nemocīt sirdsapziņa?
A nam kabanam vsjo pohux!

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Var! Ir sievietei jāparāda ar darbiem, ka viņš tomēr ir baigi labais. Sievietes to vienmēr novērtē agrāk vai vēlāk.

Vot sailgojušies pēc citām?
Riebekle, tad jau es arī esmu ofisa planktons :D No kurienes tāds apzīmējums?

Vecpuiša gēns?
Vaukšķis, lasot domāju, ka tev kādi 28 gadi, jo runā par saviem it kā jaunajiem gadiem un kamēr vēl varot padauzīties pa gultām bez precēšanas, tikmēr baidoties no atbildības un bērnu radītā materiālā sloga :D Bet!!! Izrādās, ka tev jau ir gandīz 40! Būsi nemanāmi pārgājis no jaunības maksimālisma vecuma plānorātībā un brieduma fāzi izslēdzis.

īsta sieviete
Es reizēm no darba tikai 10-os vakarā pārnāku ,un tā nav nekāda ūberkrutā karjera, bet tad man vienīgā vēlme ir mazliet pagulēt. Pa kuru laiku visu to pilnveidošanos, kopšanu kalpošanu un pakalpošanu un vēl to tīgerieni? Par bērniem nemaz nerunājot! Man jau tagad nav laika tam visam, kur nu vēl, tad kad būs bērni.

īsta sieviete
Charmanta, vai tu par daudz tai ģimenes sievietei neuzliki? Redz, viņai esot jākalpo un jāpakalpo, esot jābūvē karjera un jāaprūpē ģimene, tajā pašā laikā kopjot sevi un pilnveidojoties garīgi, un tad vēl pa naktīm tīģereienei gultā esot jābūt.

Kāpēc nav neviena pamācība?
Tāpēc, ka vienotas receptes nav! Autors te tusē jau ilgi un sen jau būtu varējis pats uz sevis visu izmēģināt, ja nebūtu ieciklējies uz to, ka viņam vajagot vidusskolnieci ar mazu dupsīti un bizi. Un gadiem nenoņemtos ar sieviešu 30+ noniecināšanu, lai kā nebūt paceltu savu mazmazītiņo pašapziņu.

vai apprecēties ir svarīgi?
Lele, bet vai tad tu tajās savās nereģistrētajās attiecības visu laiku ar aizdomām un neuzticību dzīvo? Viņi domāja, ka dzīvos kopā un nav svarīgi uz kura vārda tas īpašums noformēts, problēma kļuva aktuāla tikai attiecību beigās. Tas pats ar laulību, neko jau tā ikdienas dzīvē nemaina, bet kalpo kā drošības spilvens kad attiecības beidzas, tevi nevar vnk izmest un aizmirst. Tātad, ja čalis...

vai apprecēties ir svarīgi?
Lele, bet viņi taču arī tajā brīdī, kad ņēma to kredītu nevienā brīdī nedomāja, ka kādreiz šķirsies! Uzskatīja, ka viņiem nevajag kaut kādu laulību lai apliecinātu viņu patiesās jūtas. Viņi bija tik saskanīgi, ka nevienam neienāca prātā doma, ka šī idille varētu arī beigties. Taču tā notiek bieži un kad tas notiek, tad visi cēlie nodomi atduras pret reālu naudu. Tam čalim tīri pēc taisnības...

vai apprecēties ir svarīgi?
Lele, brīvprātība ir laba lieta līdz tevi uzmet, tāpēc tagad vienmēr cenšos visu skaidri noformēt juridiski. Pēc tam ir par vēlu un vari tikai raudāt, ka biji muļķe. Mana draudzene šādi dzīvoja ar čali, abi iegādājās mājokli kopā, kredītu noformēja uz čaļa vārda, taču reāli maksāja uz pusēm, tagad čalim ir cita un draudzene var raudāt stūrītī par pazaudētajiem gadiem un naudu, jo juridiski viss...

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Mela, ej uz calis.lv tur ir latvietes, kas nerej un sniedz padomus. Šeit vnk ir lauzto sirzpu klubiņsp, tāpēc visi tādi asi un neiejūtīgi. Nelaimīgi paši un ko tādi citam var sniegt?

vai apprecēties ir svarīgi?
Vismaz vienreiz jau vajadzētu, pēc tam jau pēc izvēles. To pirmo reizi dēļ bērniem, jo pat ja vīrietis izrādīsies nekam nederīgs, vismaz bērniem būs oficiāls tēvs un māte kaut 100 eur par katru bērnu dabūs no uzturlīdzekļu garantiju fonda. Tīri racionāli un praktiski.

Latvieša cietēja tēls
Blaumani es esmu lasījusi, bet par Cibiņu tikai fragmentāri atceros. Taču Cibiņa tēls ir ļoti aktuāls mūsdienu vidē, jo skolās ir ļoti daudz vardarbības, kam pamatā ir sociālā noslāņošanās. Labi, ka vēl ir Ušakovs, kurs visiem brīvpusdienas skolās piešķīris, savādāk būtu kā 90-tajos, kad viens skolēns no savas kastītes izvelk desmaizi pusdienās, bet otram blakus siekalas jātecina, jo mājās nav...

Virtuves stūrī melns pleķis
Cik nav dzīvokļu, kur vispār neviens nevēdina, logi vēl koka un aizlīmēti un tāpat nekas nepelē. Visas sienas ar sekcijām un skapjiem nokrautas un vēl paklājs pie sienas piesists un tāpat nekas nepelē. Nopērc termometru ar mitruma noteikšanas funkciju. Un paskaties cik % tev tur ir? Normāli jābūt starp 40-60% Tagad rudenī mēdz būt vislielākie skaitļi, pat man bija ap 70% lietainajās dienās, bet...

Vai ir gadījies kļūdīties savā izvēlē?
Kurš gan dzīvi var nodzīvot nekļūdoties! Visādi gadās.

Vai vīrietim 40+ ir jābūt materiāli nodrošinātam?
Visnodrošinātākie ir vīrieši 62+, viņiem no šodienas pensijām pielika 3-12 eur!

Mokos neizpratnē,
:D mokoties viņš neizpratnē! Ja jau iepazīties nevēlies un kaut kāda jau tur esot, tad kāds pamats tādām mokām? Aiz neko darīt?

Kuram vēl tā rādās?
Un man nerādās! Labā ziņa ir tāda, ka tēmas autors pats apzinās, ka tā ir slimība.

Vai vēlme cienīt un respektēt otru tagad saucas zems pašnovērtējums?
Atkarīgs no tā vai tas cienījamais otrais persons pret tevi arī ar tādu pašu cieņu izturās. Gadījumā, ja viņš pret tevi slauka kājas, tad tādu cienīt tiešām ir zems pašvērtējums.

´´Izdzīvo Stiprākais´.Tā ir šo laiku devīze?
Ir taču 21.gadsimts un pateicoties Eiropas pārtikas pakām izdzīvot var ikviens.

Kuram vēl tā rādās?
Tā ir šizofrēnija. Šizofrēnijas slimnieki spēj redzēt, dzirdēt, sajust un izgaršot ko tādu, kas realitātē nemaz nepastāv. Pacientam var rasties pārliecība, ka viņš ir svarīga persona.

Kam vajag tos minetus šminetus un citas šmucērijas?
Jūsu gados par to uztraukties ir par vēlu, ja līdz šim nevajadzēja, tad nav iemesla uz vecumu trakot. Tur jau sarežģīti ne visas prltēžu līmes tos zobus notur un zin kā veselība tomēr pirmajā vietā.

Vai nav bail?
Viņi abi ļoti slikti izskatās priekš saviem gadiem. Vai nu alkohols vai arī tā cilvēku gaļa nemaz nav veselīgi.

Kāpēc meitenēm nepatīk Porziņģis?
Baklažāns, tādas personas viedoklis, kura neatšķir kontingentu no kontinenta, īsti nav vērā ņemams. Par tēmu - pats vainīgs, ka nemāk draudzeni atrast un varbūt viņam zēni labāk patīk.

Vai nav bail?
AivarsN, padomju laikos par to nerunāja, bet visādas šausmas tāpat notika. Tagad par to runā vakrāk un ir sajūta kā pie pasaules gala. Un vecajā Eiropā jaunieši nopietni iesaistās sociālistu kustībās un staigā ar Ļeņina plakātiem. Nav to piedzīvojuši, tāpēc idealizē.

tu te???
Atvainojos, pa kreisi augšā.

tu te???
Pašlaik onlime esot 740, labajā stūrītī skaties.

Kāpēc ir sievietes gatavas atdot visu preti neko nesaņemot?
Nezinu ar ko domāts viss, bet tādu ziedošanos darbam kā vakar redzēju "Aizliegtajā paņēmienā" , kur "Tokyo city" trauku mazgātājas pa 16h dienā tos traukus mazgā, gan nesaprotu un apbrīnoju. Tur taču pat miegam laika vairs neatliek, visa dzīve vieni netīri trauki. Un beigās viņas saņem tikai vēdera tiesai. Es tā tiešām nevarētu. Tas laikam ir tas, ko sauc ziedošanos darbam, jo citam nekam jau vnk...

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Tas viss izklausās pēc veģetatīvās distonijas vai pat depresijas. Tad parasti ir visādas dīvainas sāpes un sajūtas, bet analīzes labas. Droši vien jums ar to draudzeni attiecības iet uz grunti un tāpēc abiem tādi simptomi, jo zemapziņā stress.

Kāpēc sievietes pamet savus vīrus?
Chris 1986, nu nepārspīlē mana mamma arī izšķīrās pēc 40 un drīz vien sāka dzīvot kopā ar citu vīrieti. Precējušies viņi nav, bet drīz būs jau 20 gadus kopā nodzīvojuši un šajā kopdzīvē ir dzimusi arī mana pusmāsa, viņu kopējais bērns.

Kāpēc sievietes pamet savus vīrus?
Ir personību tipi, kuriem grūti kopā dzīvot. Tāpēc pirms laulībām vajag socioniku pastudēt. Un cilvēks nav nedz slikts, nedz labs, bet vienkārši pārāk atšķirīgs un nesaprotams. Pat līdz tam, ka var tracināt katrs viņa izteiktais vārds vai darbība.

Kā pārdot cita cilvēka dzīvokli un saņemt naudu ar vismazākiem nodokļiem?
Ja saņem ģenerālpilnvaru, tad pircējs naidu var ieskaitīt darījuma kontā un tu no tā konta viņu pēc tam vari izņemt skaidrā naudā un tālāk domāt kā legalizēt. Varbūt nosaukt kā parāda atgriešana, bet par nodokļiem šajā sakarā interesējies vidā.

Kā pārdot cita cilvēka dzīvokli un saņemt naudu ar vismazākiem nodokļiem?
Nu oficiāli tu vari saņemt tikai procentu par starpniecības pakalpojumu kā mākleris, ja noslēdzat tādu līgumu. Bet ja cilvēks ir dzīvs un grib pārdot savu īpašumu un naudu atdot tev, tad tam cilvēkam nodokļi nav jāmaksā, ja īpašums ir vienīgais un bijis viņa īpašumā 5 gadus un vismaz pusgadu tur bijusi deklarēta viņa dzīvesvieta. Tad iegūto naudu var atdot tev skaidrā naudā un tālāk tā jau ir...

Trenažieru zāles cimdiņi - lai rociņas paliek maigas
Protams, ka palīdz!

vai nebūtu mazliet jāpacenšas pie sava profila noformēšanas?
typhoo, ja bilde sagriezta tā ir pazīme, ka bilde ir oriģināla autores pašas veidota. No telefona tā podziņa pagriezt bildi nestrādā. Pilnajā oho versijā var pagriezt, bet mobilajā nevar. Tāpēc pēc sagrieztas bildes var secināt, ka īpašniece nav viltojums un ir mobīla.

Kaapeec sievietes meklee iepaziishanos ar aiznjemtiem onkuljiem?
Džoni tā anketa tev nepareizi noformēta. Anketā rakstīts, ka esi neprecēts, tālāk minēts, ka esi atradis draudzeni, bet viss pārējais tikai izklaide. Pirmā asociācija ir, ka tu te meklē seksu bez saistībām, jo neviens normāls čalis nenāk te vnk parunāt. 98% vīriešu vārds "parunāt" izsauc galvas sāpes. Tāpēc iesaku attiecību statusu nomainīt uz precēts un zemāk rakstīt, ka iepazīties nevēlies un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu