leopardine

Sieviete (33)
iepazīties ar leopardine

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Gadi iet, bet cilvēki šeit pamatā vieni un tie paši.
Un tad vēl brīnās, ka sievietes neatbild vispār, jo katrs no tiem pastāvīgajiem apmeklētājiem jau 3x ir atšūts, tāpēc arī neatbild. Jaunas sejas te iemaldās ārkārtīgi reti. Es te esmu ar...

Kur likt maizi?
Man mājās tāv standarta iepirkumu maisiņa izmēra maiss ar sakaltētu maizi. Parasti paliek doniņas, vai vnk par daudz nopircies. Agrāk šo maizi vedu omei uz laukiem un viņa izbaroja dzīvniekiem, tagad...

Ko darīt, ja mans runcis nes mājās beigtas pelītes?
Viņš iet ārā un tur saķer pelītes. No sākuma viņš ar viņām spēlējas, bet pēc tam neēd un grib nest iekšā. Es viņu negribu laist mājās ar peli zobos, bet peļu ķeršanu atbalstu. Negribu lai viņš domā,...

Sieviešu izdevumi
Jau kuro dienu te padibenes gaudo, ka kafiju nevarot atļauties izmaksāt sievietei. Jūs vispār ziniet kādi sievietēm ir izdevumi, lai līdz tam randiņam aizietu. Manikīri, pedikīri, frizieris, ķermeņa...

82 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Smilsu pelei problemas ludzu palidziet
Neraudi! Es nemācēšu neko ieteikt, varbūt parādi vetārstam, bet tas maksās.

Dāmas,kāpēc ja kāda jau paņem,citām ar pēkšņi vajag?
:))) Nē, Bumpastik, neviena precēta man nav un uz tādiem vispār neskatos. Tas tik Tev liekas, ka ja ir viena, tad vajag vēl piecas, lai sajustos kā īstens šeihs ( tas jau nekas, ka naudas nepietiek pat tik lai to vienu uz kino aizvestu). Un es vispār nesaprotu kāpēc Tu joprojām cepies par tām citām, ja tā viena jau Tev ir???? Ārā tāda vasara, brauciet pie dabas skūpstieties, peldaties baudi taču...

Garās schlanges
Nezinu kā ir ar garajām, bet īsi vīrieši gan ir daudz un es jau brīžiem ar saviem 172 cm jūtos garāka par vidējo Latvijas iedzīvotāju.

Dāmas,kāpēc ja kāda jau paņem,citām ar pēkšņi vajag?
Atslābsti Bumpastik! Ir ļoti maz tādu sieviešu, kurām vajag tādu savācamu džeku un kas skrien pakaļ visām, kuras viņam uzsvilpj. Un gan jau tā uzmanība arī Tevis paša izdomāta, jo arī šeit Tev šķiet, ka esam tavas fanes un mirstam nost bez tevis. Bet kolēģes vnk brīvāk var atļauties runāt ar tevi zinot, ka esi attiecībās un katru mazāko mājienu neuztversi kā aicinājumu precēties.

Kāda ir veiksmīga iepazīšanās stratēģija?
Bumpastik, vai Tevi ir nobloķējuši psihologijas un attiecību sadaļā, ka tagad plosies pa viss pārējais sadaļu?

Kāda ir veiksmīga iepazīšanās stratēģija?
Nu tad klāj vaļā ar kādu stratēģiju tad nocopēji to dīvaino dāmu? Pēc būtības konflikts ir tajā, ka vīrieši piekopj pirmo variantu un sievietes otro un ja džeks izvēlas otro variantu, tad vīriešu sabiedrība viņu sauc par lūzeri, bet ja sieviete pirmo stratēģiju, tad gan vīriešu, gan sieviešu sabiedrības dusmas būs vērstas uz viņu un viņa tiks saukta par emmu.

Melošana un mānīšanās- diezgan bieža parādība starp vīriešiem, kuri meklē šeit iepazīšanos.
Ha ha un visiem zināmo iepazīšanās portālu veterānu no Bolderājas neņam pat ar visu viņa karaļvalsti, tāpēc viņš raksta, ka ir 45 gadus vecs, lai gan visi zin, ka šogad viņam bija apaļa 50 gadu jubileja. Un pats viņš grib meitenes līdz 30 :))), bet tādām 50 ir tēva vecums, nevis līgavaiņa :))) Tad nu lai tik atklāti par viņu nesmietos arī nomelo nost 5 gadus.

ko lietot pret sejas satūkumu?
Nevajag dzert pirms gulētiešanas.

Dzīvžogs vai parastais - kas lētāks un labāks?
Atkarībā kāds žogs. Ja vajag pamatīgu ar betona stabiem un automātiskajiem vārtiem, tad tas ir dārgi, bet ja vajag tikai norobežot, tad var Depo nopirkt metāla žogu stabus un metāla sietu atsevišķi, tāds žodziņš nav tik dārgs, bet uz tāda auto vārtus neuzliksi.

Vai tiešām ir kungi kam tādas krūtis šķiet pievilcīgas?
988 : " small tits rulz" - tas tik līdz brīdim, kamēr satiksi sievieti ar 0 izmēra krūtīm. Ir, ir arī tā problēma. Taču patiesība ir pa vidu. Pārāk lielas un vēl nedabīgas izskatās briesmīgi un arī krūšu neesamība nav forša, lai gan tīri no veselības viedokļa veselīgāk ir dabiska nullīte , nekā mākslīgs mega xxl izmērs.

Sporta zāles maiņa - kādas atsauksmes par Lemon Gym?
Aizej uz myfitness tur pirmo reizi var visu izmēģināt bez maksas. Domāju, ka visi rīki tur ir, vienīgi ejošajās stundās daudz cilvēku mēdz būt.

Vai vienmēr apsverat ienākumus/izdevumus vai rīkojaties ļaujoties straumei?
Kāpēc autoram šķiet, ka ja pārdosi, tad nav vērts ieguldīt? Tieši otrādi! Ja pārdosi sakoptu īpašumu, tad tam būs stipri lielāka vērtība nekā nolaistam ūķim un pircējs arī iestādīto koku un ogulāju vai puķīti novērtēs un tie viņu priecēs. Rezultātā būs pašam vairāk naudas un arī pircējs gandarīts.

Kā atpazīt pakļāvīgo?
Viņi vnk nav informēti, ka var saņemt arī vairāk. Vājas pie mums arodbiedrības, kas cīnītos ar darba devējiem/ izmantotājiem. Ja visi pateiktu, ka zemāk par tādu un tādu ciparu nestrādās, tad arī maksātu vairāk. Pat tirgū dod pa seju, ja kāda tantiņa grib cenu nosist uz leju un tādejādi izkonkurēt blakusgaldiņus. Cenu līmenis ir jātur savstarpēji vienojoties.

Vai jūs aizdotu savai bijušajai/bijušajam naudu?
Bumpastik, kāpēc prasi, ja jau pats esi pieņēmis lēmumu nedot? Lai pazīmētos kāds tu pieprasīts? Bet vispār jau mūsu partneri lieliski raksturo mūs pašus. Un tavējās viena ir tāda, kas otru sauc par palaistuvi tik dēļ fakta, ka sapinusies ar tevi, bet otra pasaka lai naudu nedod. Izklausās, ka esi tāds stumdāms un bīdāms, kas pats nevienu lēmumu nepieņem, kā minimums oho PA konsīliju sasauc...

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
Bumpastik, ja Tavai dāmai būtu paveicies, tad tu te tik nesmuki nelielītu sevi ar apgalvojumiem, ka viņai esot jābūt laimīgai, ka tu esi viņai blakus. Īsts sapņu vīrietis teiktu, ka viņam ir paveicies, ka tā sieviete ir blakus viņam nevis lielījis sevi un apgalvojis, ka ir gods atrasties tik tavas ēnas nosegtā pleķītī.

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
Ikreiz, kad izlasu kārtējo Bumpastika tēmu, pie sevis nodomāju ak, kā gan man ir paveicies, ka manā dzīvē nav tāda Bumpastika.

Kas ir tā briesmīgā rutīna?
Kāpēc jums liekas, ka kaislīgs sekss un velobraukšana nevar būt rutīnas sastāvdaļa? Rutīna pēc būtības ir tavs dienas režīms, ko iesaka ikviens dakteris. Un jo mēs vairāk piekoptu veselīgu rutīnu, jo mazāk slimotu ar veģetatīvām distonijām, depresijām, panikas lēkmēm un citām stresaina dzīvesveida izraisītām kaitēm.

Vai ir vērts dēļ tā pirms laika"atstiept pedāļus"?
Ar glanci nomirt arī ir talants! :) Domāju, ka daudzi šitā gribētu mirt nevis pamperos gulēdami uz gultas un trīcēdami.

Vai Tu parakstītos?
Nē, es negribētu tādu. Tur vispār ir grūti atrast tādu uz kura seksošanu būtu patīkami skatīties. Man patīk vīrieši, kas pret sievietes ķermeni izturas ar pietāti un mīlestību, mazliet kautrīgi un tādi, kas nelec virsū katrai, kurai tiek klāt.

Pēc mantojuma sadales atradies testaments
Vispirms izvērtēt vai tas mantojums ir tā vērts. Jo izmaksas var sanākt lielas un process var vilkties ilgi, jo pārējie jau nebūs mierā un cīnīsies pretī, turklāt, ja kāds savu dau būs pārdevis tālāk, tad vispār nereāli atgūt.

Ko darīt, ja kopā ir labi, viņas/-ņa dziņas apmierinātas, un tomēr Tavas vēl ne?
Nu zini autor, ja tomēr ir atradusies kāda, kas iekļaujas tajās tavās mega prasībās, tad turi ciet, jo citu atrast būs neiespējamā misija!

Pornogrāfija skolo vai sabojā?
Protams, ka sabojā. Normāls cilvēks pat neaizdomātos, ka vagīnā var arī roku bāzt un otram ānusu laizīt. Kā kronis visam , ka citai tikko no ānusa izvilktu daiktu kāda tur ar iekāri laiza un tad tie slimie vīrieši tam arī notic un domā, ka sievietes tā vien alkst kakas laizīt. Un tā apsēstība ar to pretīgo anālo vispār ir slima, jo vīrieši vispār nedomā par to, ka sievietēm tas nenormāli sāp. Ok...

Vārda maiņa
Man arī savs vārds īsti nepatīk lai gan tāds ir arī kalendārā un ne es viena ar tādu vārdu. Bet nomainījusi neesmu tīri aiz slinkuma, dokumenti jāmaina un visa tā ņemšanās. Un kur garantija, ka jaunais vārds būs labāks? Kad tagad atceros tos vārdus kādos gribēju saukties 10 gadus atpakaļ, nosecinu, ka tie ir sliktāki kā tagadējais. Un ar mammu man arī mans vārds nesaistās, jo mamma mani vārdā...

Uzturlīdzekļu aprēķināšana?
Bet var taču vienoties paši par uzturlīdzekļu apmēru šķiroties pie notāra. Tā ir daļa no laulāto mantas sadales. Ja tas nokavēts, tad minimālo apjomu var piedzīt jebkurā gadījumā, jo ja tēvam nav tagad naudas, tad valsts viņa vietā maksā tos minimālos un pēc tam piedzen no tēva laika gaitā.

Vārda maiņa
Maini droši! No sākuma liksies, ka nekas nemainās, bet visiem jauniepazītajiem cilvēkiem būsi zināma tikai ar jauno vārdu un laika gaitā to loks kļūs plašs. Es drīzāk apbrīnoju cilvēkus, kas nestreso par jocīgu vārdu. Zinu vīrieti ar uzvārdu Kaksis un nekas pat nedomā mainīt.

Bez atļaujas tirgo man piederošu mantu.
Viņa grib uz starpniecību nopelnīt, zin cik jūs gribat par dzīvoklo. Atradīs pircēju un piedāvās to pircēju jums, bet to 1000 ko bonusā uzlikusi paņems sev. Un savs sludinājums ir jāliek ar zemāku cenu kā māklerei, jo pircējs zvanīs uz lētāko piedāvājumu. Rupjāki mākleri ņem saimnieku sludinājumus un pārpublicē ar zemāku cenu nomet kādus 200 eur un visi pircēji zvana māklerim. Viņš pēc tam saka...

Par zālēm un nezālēm uzturā un kur tās ievākt ir nekaitīgi veselībai
Pēc tādas loģikas arī lielveikalā pirktos augļus un dārzeņus nav ieteicams lietot uzturā. Taču augus ārstniecības tējām tiešām labāk ievākt tālāk no pilsētvides, šosejām un ceļiem. Arī intensīvas lauksaimniecības tuvumā labāk nevākt.

kas taa par sievieti ja negrib taisiit minetu?
Priekš tam ir intīmpakalpjumu servisi, tur pēc cenrāža izpildīs katru tavu vēlēšanos.

Vai auto vadīšanas tiesības liecina par IQ līmeni?
:D un ja teoriju noliek ar pirmo, bet praksi ar trešo, tad teorētiski tu esi gudrs, bet praktiski idiots! Bet, ja nopietni, tad visādi iq testi arī nav nekāds rādītājs cilvēka inteliģencei, jo ietver tikai šauru prasmju loku. Tāpēc pēc autovadītāju eksāmena var spriest tikai par tavām csn zināšanām vai arī praktiskajām iemaņām autovadīšanā un nekādi ne par kopējo inteliģenci. Tā kā par agru...

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Wow 100 komentāri par Lidiņu! Nu gan populārs! Slinkums visu lasīt. Nav foršākā vieta, bet iztikt var.

Cik izmaksātu logs?
Bet piegāde un uzstādīšana bija cenā iekļauta. Domāju, ka uzstādīja kvalitatīvi, sūdzību nav. Un skaņas izolācija vispār super trīspakešu logiem, nekad vairs neliktu vienpaketes logu.

Cik izmaksātu logs?
Manuprāt tā ir ļoti draudzīga cena trīspakešu logam. Es samaksāju krietni vairāk un bez moskītu tīkla. Izmērs gan arī bija lielāks un logs bija 3 daļās, no kurām divas veramas. Iespējams būtu bijis lētāk tikai vidējo likt veramu nevis abas malējās puses. Bet tā nu oriģinālā bija un pasūtīju maksimāli līdzīgu oriģinālam, jo kā jau remontā viss bija steidzami, tad nebija laika pakalkulēt. Ap 400...

Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju?
coldlands, tur pat angļu valodu nevajag. Zinu tādus, kas grupās brauc uz Norvēģiju strādāt un tur pietiek ar to, ka viens brigadieris no grupas zin to angļu valodu, tas arī komunicē ar pasūtītāju un informē pārējos par darāmo. Bet paši Norvēģi labi angliski runā.

Vai ir gadijies ka izlietu ūdeni vairs nesasmelt!?
Parasti nesaku to, ko nedomāju. Ja kaut ko saku, tad tā arī domāju un jā nereti gadās, ka tam otram tas diez ko nepatīk. Un ja viņš to nespēj norīt, tad attiecības pajūk, bet labāk tā nekā pieciest un izlikties gadiem. Ka ta nav, ta nav. Es nemāku noklusēt un izlikties.

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Toyota corolla

Sieviešu izdevumi
Bumpastik, tas "dabiskais" un akurātais manikīrs bez lakas( saucās japānas) maksā vēl dārgāk par klasisko. Varbūt tu arī neievēro, bet ir vīrieši, kas uzreiz pamana frizūras vai manikīra nepilnības. Pret sievieti ir lielākas prasības izskata un apģērba ziņā, tāpēc loģiski būtu, ka vīrietis to saprotot nekurnētu par kafijas izmaksām.

Skats no malas.
Ir tur dažas īpašības, kuras es negribētu redzēt partnerī un labāk ar kādām citām aizstātu jautrībai, bet visā visumā jā, pat gribētu līdzīgi domājošu un jūtošu. Viņam vajadzētu būt čaklākam vai vismaz labāk pelnošam par mani un dāsnākam par mani. Jā, jā es atzīstos, ka esmu slinka un skopa, bet partneri gribētu čaklu un dāsnu. Un tad jau nekādi mākoņi neaodraudētu laimīgo kopdzīvi. Visādi citādi...

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Nu sieviete tādās attiecībās nebūs laimīga. Agrāk vai vēlāk sadās mīļāko attiecībās viens no iesaistītajiem gribēs ko vairāk. Man bija talds mīļākais kādu brīdi, it kā jau runājām ka tikai nenopietni draudzējamies, bet man sāpēja un nepatika, kad viņš man stāstīja par citām savām draudzenēm un es pārtraucu tās attiecības, džeks zvanijās un nesaprata kāpēc vairs negribu, bet man bija neērti viņam...

Enerģētiskā saderība un dvēseļu radniecība
Tas pats klikšķis jau vien būs! Jā, ir svarīgi!

Kam jāapmaksā randiņa izdevumi?
Nu cik var cilāt vienu un to pašu tēmu? Sasmīdināja LasovijMerzavec ar savu aizvainojumu, ka kāda varētu vērtēt viņa spējas samaksāt par kafiju :)))) Protams, ka sievietes to vērtē! Tak neej uz randiņiem, ja jau tas aizvaino! Nez kāpēc sievietes samierinās, ka viņu figūras tiek vērtētas. Tikpat labi sieviete varētu pateikt, ka viņai pie kājas kā viņa izskatās un ka viņu aizvaino tāds Merzavecs,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu