leopardine

Sieviete (33)
iepazīties ar leopardine

11 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc bagātnieki tik masveidīgi tirgo savas mājas?
Vilis Krištopāns tirgo savu māju Berģos, Gailis jau kādu laiku piedāvā Lieldienu salu, Milena Gulbe tirgo savu māju Jūrmalā, turpat arī Mercedesu princese Benita Sadauska tirgo savu māju, Jūrmalā arī...

Nenormāls karstums dzīvoklī!
Kāpēc ir tā, ka jo ārā aukstāk, jo iekšā karstāk? Man tagad cwpina nenormāli, visi logi vaļā, bet tāpat +26 grādi. Nav ko elpot, viss izkaltis kā tuksnesī. Rīgas siltums saka, ka viņiem līgums...

Tesla energy saver eco
Vai ir kādas atsauksmes par šo? It kā varot ietaupīt 50% no elektroenerģijas patēriņa. Esot vienkārši jāiesprauž rozetē šī ierīce un elektroenerģijas patēriņš samazinoties. Youtube pievienotajos...

Palielināt elektrības jaudu?
Dzirdēju, ka zemnieki šokā par augstajiem elektrības rēķiniem. Tas laikam par jaudu? Es vēl neesmu saņēmusi jauno izlīdzinātā maksājuma rēķinu. Taču man ir tikai 16A un visu laiku jāpiedomā kā...

Vai ir iespējams noņemt vīnam rūgtumu?
Nopirkās rūgts baltvīns. Žēl izmest tikko atvērtu pudeli. Varbūt viņam var kaut ko pieliet lai to neitralizētu? Vai kaut kā nokāst?

Ja krāns pil, bet ne visu laiku?
Vannas krāns pēc aizvēršanas turpina pilēt, apmēram 1 pile sekundē. Taču pēc dažām minūtēm vairs nepil. Ko ar tādu darīt? Krāns salīdzinoši jauns, nav vēl 2 gadi. Un arī padārgs bija ap 80 eur Daniel.

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
Kādas īpašības viņai piemīt? Kā izskatās? P.s. Lūgums sievietēm atturēties no komentēšanas!

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu?
Ziņās teica, ka dažiem esot pienācis liels rēķins par lietus ūdeņiem. Man savukārt vispār nav rēķina vēl. Parasti bija 17. datumā, bet šomēnes jau 23. un nav. Ar bažām gaidu, jo viss būsot dārgāks -...

Kurš ir tavs skaitlis?
Skaitlis 5 dzimšanas datumā piesaistot naudu. Porziņģis dzimis 1995. 02.08. Lai aprēķinātu savu skaitli jāsaskaita 1+9+9+5+0+2+0+8=34=7 Lembergam =8, Šķēlem=4, Šleseram=4. Latvijā laikam 4 ir...

Aizmirst būs grūti
Komentārs anketā sadaļā " par sevi domā" : - " uz ielas man ,iespējams, paiesi garām, bet ja satiksi aizmirst būs grūti! Vai jūs esat satikuši tādus cilvēkus, ko aizmirst grūti? Kādi tie ir?

Kāpēc oho tiek izcelta ailīte ar bērniem?
Visiem vīriešiem anketās ar lielākiem burtiem parādās ieraksts par bērniem? Kāpēc? Vai man pirms izglītības, ienākumiem, svara un auguma būtu jāskatās uz bērnu ailīti?

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā ārstēt aizkuņģa dziedzeri
Autors jau 2 gadus pa ārstiem skraidot, bet nepalīdz! Ar aizkuņģa dziedzera problēmām ir grūti dzīvot. Alkoholu nedrīkst! Un jāēd regulāri un mazām porcijām un jālieto zāles pankreatītam, gan jau ārsts ir izrakstījis.

Māja bez īpašnieka
Neticu, ka visu padomju laiku māja stāvēja bez dokumentiem un uz kāda pamata tad nodokli par to māju tagad iekasē, ja viņai dokumentu vispār nav, tad taču skaitās, ka mājas vispār nav? Vai tad zemes robežu plānā ēkas neuzrādās? Vai zemes dokumentos ir kāds apgrūtinājums ar citam piederošām ēkām? Es nezinu, bet visdrīzāk vajag vnk jaunu inventarizācijas lietu un ja tā skaitās nelegāla būvniecība,...

Ko vīrieši dara ar mazu penīti?
LaskovijMerzavec arī kaut kur atzinās, ka viņš patiesībā ir maza auguma plikpauris un zem lielā vēdera savu loceklīti gadiem neesot redzējis.

Jautājums meičām.
Ja vīrietis pāra attiecībās grib pamēģināt vēl trešo vīrieti, tad viņam pašam patiesībā interesē vīrieši. Ir jau te arī piedāvājumi sievietēm pievienoties precētam pārim, droši vien ka interese jau tam vīrietim ne sievietei. Man nav saprotams kā var būt patīkami skatīties kā mans vīrietis drāž citu vai arī kā mans vīrietis skatās kā cits drāž mani? Slimi!

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Neatkarīgi no dzimuma, ja pirms tam esi saņēmis gana daudz atzinības un uzslavu, tad viens uzbrauciens neko nemainīs un pašapziņu nesagraus. Tur jābūt uzbraucienu kritiskajai massai lai tas ko izmainītu. Banāls piemērs kā Eirovīzijā, ja viena valsts iedos pēdējo vietu, bet pārējās pirmo tu tāpat vari būt uzvarētājs.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Nu svēta lieta katru nogalināto dzīvnieku izmantot lietderīgi.Drīz arī Lembergu lauvādas kažokā operā varēs sastapt, jo lapsa jau tā prasti skan.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Tie ir sociāldemokrāti latvjas stilā. Kur sociāldemokrātiskas idejas paudošu partiju vadoņi braukā range roveros, jaunākajos mercedesos un sievas valkā kažokus. Pensionāri tikmēr grauž sausiņus un savelk jostas priekš OIK. Ilgi tā turpināties nevar un valdošie to jūt, tāpēc tiek dibinātas policijas vienības masu protestu savaldīšanai. Viņi jau gatavojas!!!

Vai nomainot anketu var kļūt par"jaunu preci"?
Bump, bet tev taču arī ir cita anketa. No šīs taču tu ar nevienu nesatiecies! Tātad tev bija cita anketa tās dāmas lenkšanai!

Vai tu jau šorīt saņēmi tulpi?
Izskatās, ka antans_dzenis ir ļoti apvainojies, ka līdztiesības vārdā sievietes nedāvina tulpes viņam, bet savtīgi priecājas, ka tulpes dāvina viņām. :)

Sekssa jēlādas kažoki
Kāpēc jūs uz galvas neskujat nost matus? Tur taču arī ēšanai traucē, var zupā mats iekrist. Tad tie mati vēl jāmazgā, jāapgriež un utis taču tāpat uz galvas arī varot iemesties. Praktiskāk taču būtu visiem plikiem paurīšiem staigāt! Nesaprotu kā tam Sprūdam ļāva šitā apaugt cietumā - kāpēc nenoskuva viņu?

Self tan līdzekļi
AivarsN, ja jau tā piešpaktelēšana un krāsošana tikai aizbaidītu pircējus, tad auto tirgotāji tā necenstos krāsot defektus mašīnām un sievietes nelietotu dekoratīvo kosmētiku.

Medicīniskās palīdzības (ne)pieejamība
Piezvani palūdz lai elektroniski tev antibiotikas izraksta un aizsūti sievu uz aptieku lai atnes tās antibiotikas tev. Padzersi antibiotikas 5 dienas un viss būs ok.

Nenormāls karstums dzīvoklī!
Logi visu dienu stāv vaļā. Man taču pēc tam par to cepināšanu rēķinu piesūtīs. Un pašsajūta ir slikta, jo grūti tādā karstumā, galva sāp no viņa un viss izkaltis rīkle, deguns. Un nav tā, ka tikai man. Visa māja ir karsta, es vispār esmu gala lietotājs, kas nozīmē, ka pēdējā saņemu siltumu un man ir stūra dzīvoklis, bet tas neko nemaina cepos tāpat. Kā pirtī, visu laiku svīsti. Kāpēc tad, kad ārā...

ABLV
Niks, lasi tvnet, delfi utt.

ABLV
Par Rimševica izlaišanu KNAB prasa 100 tk drošības naudu :) Vai nav smieklīgi? Pat apsūdzības nav, bet drošības naudu prasa. Un kur tik maz, salīdzinoši ar Sprūdu?

Vai kas zina tālruņi Rīgas domes komunaldienesta kas tīra trotuārus?
https://www.riga.lv/lv/news/sniegs-uz-trotuariem-un-jumtiem-pilseta-kas-ir-atbildigs-par-to-tirisanu
?9833 Te rakstīts, ka jāzvana policijai! :)

Cik sievietei svarīgi saņemt apsveikumu Valentīndienā?
Svarīgi! Vai tiešām tas ir tik grūti - pateikt otram kādu labu vārdu un uzdāvināt puķi!?

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
Kādi rituāli jāveic Pelnu dienā?

Priekš kam sievietei ar 2-3 bērniem atrasties iepazīšanās portālā?
Kāpēc tāda veca tēma uzrakta?

Varētu likmes šodien likt: Sallija2 šodien iedos vai neiedos savam somu princim pēc pastaigas?
Vasermann satraucies, ka vcp izvēlas ārzemniekus. Un nav jau tā, ka latviešu vīrieši arī nelolotu sapni kā importēt pakļāvīgu vjetnamieti vai no kara šausmām mūkošu ukrainieti, kura viņam kājas bučos un nezinās neko par feminismu. Salīdzinot ar somietiem un zviedrietēm, domāju, ka arī latvietes viņiem šķiet tīrie eņģeļi.

Ja krāns pil, bet ne visu laiku?
Nē tam krānam nemaz nav tāda gara snīpja, ko varētu pagriezt. Viņš ir īsais krāns un korpusā ir tikai tas puļķis dušai, kuru nospiežot ūdens tek caur krānu, bet paceļot caur dušu un man ir aizdomas, ka tajā puļķī ir vaina, jo tecinot ūdeni spainī no krāna, reizēm man uztek uz galvas no dušas, jo viņš tā kā tek gan caur krānu, gan caur dušu mazliet. Un tad, kad pil tad caur to krāna snīpi iztek...

Sanktpeterburga.
Vai tad tev telefonā nav internets un tur nevari biļetes nopirkt un netu apskatīt?

Kādu veļas mašīnu iegādāties ?
Man ir Zanussi, kalpo labi. Esmu dzirdējusi, ka tās lētās ir nenormāli skaļas. Vienreiz sēžu pie draudzenes un viņai virtuvē drēbes mazgājās, kā palaidās centrifūga likās mājai jumts aizbrauks no tā trokšņa.

Kādu cilvēku būtu grūti pamest?
Pat dzērāju ir grūti pamest, kur nu vēl labu cilvēku! Šķiršanās nekad nav viegla.

Kādu vīnu labāk pirkt?
Edding, parastie cilvēki taču arī kādreiz dzer vīnu un pērk to outletā vai rimi, maximā. Tu jau uzreiz uz specializēto veikalu aizsūtīji, tur var ieteikt tik dārgu vīnu, ka nākošreiz vnk šņabi pie kūkas sagribēsi, jo to var ar kādu vien gribi suliņu atšķaidīt un galējā gadījumā kaut kompresēm vai dezinfekcijai izmantot nevis kā neveksmīgi nopirktu vīnu - izliet izlietnē. Es meitenēm ieteiktu ņemt...

Kādu vīnu labāk pirkt?
Man ecperti ieteica izliet! Tāpēc pērc droši no dārgā gala, nu tā virs 8 eur un ja nepatiks, tad izliet jau var vienmēr! ;)

Kā atrast meistaru?
Tāpat būs jāriskē! Esmu izmantojisi draugu ieteiktos, gan arī caur ss.lv meklējusi. Visgrūtāk ir atrast santehniķus. Ļoti reti ir tādi, kas tev visu piedāvās. Vieni tikai iekšdarbus veic, citi tikai santehniku, citi tikai ar elektrību, grīdas slīpēšanu - vispār nereāli atrast par saprātīgu cenu. Radiatoru nomaiņu labāk Rīgas siltuma meistariem uzticēt, jo man vienu bija uzlikuši nekvalitatīvi un...

Vai ir iespējams noņemt vīnam rūgtumu?
Nē bojāts viņš nav un tagad pastāvēja un laikam mazliet izgaroja tas neciešanais rūgtums. Nu jau sāk likties interesants, tāds dzirkstošs un gaisīgs.

Vai ir iespējams noņemt vīnam rūgtumu?
Es neesmu speciālists! Man jau labāk vācu rieslingi garšo. Vai pussaldie sarkanvīni. Pagājušajā nedēļā nopirku moldāvu sarkanvīnu daos un biju patīkami pārsteigta cik viegli dzērās, nekāda skābuma vai rūgtuma. Gribēju vēl paeksperimentēt, bet ar šo esmu vīlusies. Skābs viņš galīgi neliekas, bet tieši rūgts un mazliet pat tāds kā dzirkstošs.

Vai ir iespējams noņemt vīnam rūgtumu?
Sangre de torro Torres spāņu baltvīns.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Deisa, ieinteresēji, kā te var piepelnīties?

Vai nav par vēlu mācīties sesku kursos? IR tādi, solīdi.
Pēc 10 gadiem būs jau skleroze un visi knifi aizmirsušies. Jūsu vecumā jau katra diena kā dāvana.

Kā?
Neko - tu jau vispār esi garlaicīgs tips! Ar tādu garlaicīgo nav nemaz interesanti spēlēties.

Kā?
Turi intrigu! Paliec kā noslēpums, nesaki viņam visu un neatzisties uzreiz, ka vinš tev patīk, lai pašaubās.

Vai korpulentākām sievietēm ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Es negribu būt rupja, bet autore tiešām izskatās slikti 46 gados, jo mana mamma savos 55 gados izskatās labāk. Nav tik svarīgi svars cik pārliecība par sevi, šarms un zināms vieglums. No Helguča bildes dveš drūmums un bezcerība. Ieliec krāsainu bildi, ar smaidu un uzreiz cilvēki vairāk rakstīs. Stāsts ir par attieksmi ne tik daudz fiziskiem parametriem.

Vecums, slinkums vai abi kopā?
Nelietojot arī muskuļi atrofējas. Turklāt , kurai gan interesē vecs un slinks kritizētājs purpinātājs.

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu?
Te links, ja neticat! http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=49660211

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu?
Nē delfos un tvnetā tas bija publicēts

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu?
It kā, ja notekcaurule parastā un sasūcas zemē ūdens, tad nav jāmaksā, bet ja māja liela un notekcaurules ieet zemē, tas nozīmē, ka ūdeņi aizplūst kanalizācijas sitēmā. Mums ir tā, ka trotuāra pusē aiziet zemē tā notekcaurule, bet pagalma pusē sūcas zemē. Nav ne jausmas pēc kāda principa rēķina notekūdeņu daudzumu - vai pēc jumta platības vai vidējo nokrišņu daudzuma konkrētajā mēnesī.

Vai saņēmāt Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu?
O_O ziņās rakstīja, ka viena sieviete esot saņēmusi rēķinu no Rīgas namu pārvaldnieka un tajā iekļauts parāds 1040 eur par lietus ūdeņu novadi pilsētas kanalizācijā par laika periodu no 2016.gada aprīļa līdz 2018.gada 1.janvārim. Un tādi rēķini esot izsūtīti 3000 mājām Rīgā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu