eva_

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par eva_

36 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
"...Tavs optimisms varetu mainīties, ja puiša meita dzivotu ari pie Jums!" (c) Laskovij, nekad jau nevar zināt "kā būtu, ja būtu", bet konkrētajā situācijā domāju, ka viss būtu kārtībā, jo man patīk bērni un pašai dēls jau liels. :)

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Sabiedrība sastāv no visdažādākajiem cilvēkiem. Jā, vienai daļai tiešām ir tāda attieksme un uzskati, bet ne visiem! Man, personīgi, nav tādu uzskatu, jo vairāk, ka ne visiem cilvēkiem Dievs dod bērnus, pat ja viņi tos vēlas...

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Manam tagadējam draugam ir 6 gadīga meitiņa un mūsu attiecībās tas nesagādā nekādas problēmas (meitiņa gan dzīvo pie mātes, bet mans draugs ir labs tētis un pilnvērtīgi rūpējas par savu meitu). Daudz atbildīgāks un prot labāk samenedžēt savu laiku nekā tie vīrieši, kurus esmu sastapusi pirms viņa un kuriem bērnu nebija vispār...

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
Un ko Tu vēl gaidi ?? Steidzami pie psihiatra! Nopietni!

Vai sievietēm 30+ patīk jaunāki , bet ir bail?
Kas baidās, tak lai baidās, es nebaidījos un man ir. Nenožēloju ne mirkli un ne jau virspusējas attiecības šīs ir.

Kā var piedot vīrietim sāsoļus, ja to dara pilnīgi atklāti ?
Droshs_Plecs Pat ja viņš atradis kādu pa kreisi, tas vēl nenozīmē ka viņam ir daudz iespēju! :D Kurai normālai sievietei vajadzīgs tāds SVEŠS pensionārs kā no gaisa uzkritis vecumdienās ??? Ko pabarot, apčubināt un pēc tam kapiņu apkopt??? Blēņas! Ja sieva viņu patrieks, tad paliks viens kā pirksts, vismaz ar lielāko varbūtību.

Kā var piedot vīrietim sāsoļus, ja to dara pilnīgi atklāti ?
Somijā, redz, ir pat pieņemts dzīvot trijatā, vai barā. No turienes nāk nosaukumi: "шведская семья", "шведский стол" (c) straume22 - Somija, somu nav шведский,...

Apsaubams darijums pasam ar sevi.(Jautajums VIRIESIEM)
Samuraj, (tobiš marseli ;)) - jo Tu konkrētāk iemācīsies noformulēt savu domu, jo labāk priekš Tevis, jo varu pačukstēt, ka sievietēm nepatīk tādi filosofi, kas lidinās pa gaisu un grib lai viņus ierauga "starp rindām", turklāt, manis pirmīt pieminētās Tavu izteikumu pretrunas no tā, ko Tu tikko paskaidroji, nemazinās. JO neatkarīgi no tā, ko Tu paliec zem "ievilkt gultā", stāsts ir par to, ka...

Apsaubams darijums pasam ar sevi.(Jautajums VIRIESIEM)
Marseli, Tu neesi konsekvents un loģisks savos izteikumos! Komplimentus (patiesus) teikt sievietei - var un vajag, un tas ir pavisam kaut kas cits nekā "liekuļot sievietes prieksa tai sakot-, „ak skaista”,”gudra”,” mana jauka”-,to darot tikai, lai „iedabutu vinu gulta” " !

Cinisms un ciniķi OHO vidē... Jūsu viedoklis ...
Ironiskiem ciniķiem nav ne vainas, daudz nepatīkamāki ir sarkastiskie ciniķi.

Kā atšķirt "gruzīšanu" no intereses par cilvēka rīcību vai pausto domu?
Jā, pastāv tāda problēma kā tēmā aprakstīts, kad visus ar "kāpēc" daudzi gandrīz vienmēr uztver kā pārmetumu. To zinot, mēģinu jautājumu norformulēt bez "kāpēc", kaut ne venmēr tas ir iespējams.

Vai skaisti cilvēki ir laimīgāki?
Skaistiem cilvēkiem ir vairāk priekšrocību. Piem., veikti pētījumi, kuros noskaidrots, ka ja 2 pretendenti uz amata vietu ir aptuveni ar vienādām spējām. tad darba devējs izvēlēsies to, kas ir glītāku ārieni un bieži vien šī izvēle notiek pat neapzināti. (Bet laime ir pārāk nosacīts jēdziens, lai atbildētu uz šo jaut).

Dāmas,vai tas ļoti iedragātu jūsu pašcieņu?
Puiši izmaksāja biļetes uz kino jau skolā no 2.klases... UN NE JAU PAR PAŠCIEŅU ŠEIT IR RUNA, bet par (ne)cieņu pret tādu vīrieti kā tēmā aprakstītais, bet ja nav cieņas, tad par kādām gan attiecībām gan var būt runa ?

Cik svarīgi ir apzināties pieļautās kļūdas?
Analizēju, jo attiecības gandrīz nekad neizjūk tikai 1 cilvēka vainas dēļ. No kļūdām mācos, kaut gan dažreiz jau sanāk "uzkāpt uz tiem pašiem grābekļiem" - kam negadās. :)

Jautājums sievietēm - vīrieši Jūsu vīrieša pagātnē?
Pētījumi liecina, ka biseksuāli vīrieši visbiežāk ir geji, kas sabiedrības homofobisko uzskatu un spiediena dēļ nereti izvēlas sievieti, lai piesegtu savu orientāciju, kā arī labu nodomu vadīti, mēģina veidot ģimeni. Diemžēl, vilkme uz vīriešiem tāpēc jau nekur nepazūd, jautājums tikai, cik vīrietis gatavs sevi "lauzt" un vai vajag. 1 mana draudzene, kas dzīvo ASV, iepazinās ar vīrieti,...

Tas ,ka TEV ir bārda ,nenozīmē ka Tu esi vīrietis...
Un ja viņš dod vietu grūtniecei vai vecenītei, bet netur vārdu un ir memļaks, tas ir vīrietis vai nav? (Tā ka diez vai to var noteikt tikai pēc viena augstākminētā kritērija, jo vairāk, ka ne jau visi pārvietojas ar sab.trans).

Rozā brilles
Ja biji 11 gadus ilgās attiecībās, no kurām Tev ir fantastisks bērns, tad pasaki paldies tai sievietei, jo tas ir ļoti daudz. Mūslaikos tikai retās attiecības ir uz mūžu, 11 gadi nav maz un tikai tāpēc, ka maksā uzturlīdzekļus, nežēlojies.

Vai mīlestība visu atrisina?
Cikvēki ir dažādi. Ir tādi, kas viegli iemīlas un mīl, bet ir arī tādi, kas nemīl nekad, vienkārši viņi nav spējīgi mīlēt kādu (izņemot sevi). Varbūt esi starp tādiem ? Tā nav traģēdija, vienkārši tas jāspēj pieņemt, nevis triekties ar pieri sienā un mēģināt sasniegt nesasniedzamo.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Reklāmu man nevajag :), bet arī nevaru lepoties, ka es īpaši pieprotu vīriešu darbus, varbūt arī tāpēc, ka ļoti neilgu dzīves periodu esmu bijusi viena. Bet uzskatu, ka mūsdienās nav nekādas vajadzības pēc strikta vīriešu un sieviešu darbu sadalījuma. Un ja vajadzētu, es varētu pielietot gan āmuru, gan skrūvgriezi, gan lāpstu dārzā, mans vīrietis, savukārt, neslikti gatavo un vēl šo to pieprot no...

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Piekrītu savai vārdamāsai. :) Un teorētiski ir iespējams viss, bet vai daudzi cilvēki, kuriem ir nepieciešams sekss, būs laimīgi attiecībās, kurās šo vajadzību nespēs realizēt, - diez vai...

Par ko būtu jārunā?
Deisa, Tu tak pati zini, cik tēmu te bijis un visdažādākās. Un ja kādam ir kas ļoti aktuāls, domāju, ka pietiek spēju, lai pats ieliktu tēmu. Bet ja tikai tāpēc, lai būtu katru dienu ar ko atzīmēties, tad arī saņem par to autors attiecīgu atgriezenisko saikni un nav tur ko apvainoties.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Ja katrs sāks pats ar sevi, tad jau būs labi... Un par autoru būt ir katra paša izvēle. Diemžēl, ne vienmēr pareizā izvēle. Un ja neesi gatavs saņemt to, kas kādam sakrājies, neraksti tēmu! /Paskaties Delfos vai Tvnet -ā komentārus un priecājies, ka pie Tavējām tie vēl salīdzinājumā ir ļoti maigi/.

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
Lovetta -paldies par Tavu viedokli 00:43 - vienkārši perfekti !

Kaados parametros merama viriesu uzticiba?
Vanesa15 - vecums pat jākļus izārstē. Kad pampers uz dibena un zobu protēze glāzē - kāda tur vairs jāšanās. ;)

Gudra vai skaista?
Geisha, - Tu gan nežēlīga. :) Un kur Tu esi dzirdējusi, ka Laimes māte tik skopa (ar tādiem ierobežojumiem) !? :)

Kur ir tas noslēpums?
>neko Uz demagoģiju nereaģēšu. Turklāt es tikai pajautāju, ja ievēroji, jo neesmu pilnīgi pārliecināta, ka tieši tā.

Kur ir tas noslēpums?
Varbūt tam, kam IR, daloties ar to, kam NAV ?

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Tev ir būtiski vēl apprecēties? Kāpēc ? 2 bērni ir, noteikti esi bijusi jau precējusies, priekš kam uz mūža otro pusi vēlreiz "papīrus smērēt" ? Vismaz man tas nenāk ne prātā, attiecībās ir labi tāpat, bez liekām formalitātēm.

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Šoreiz gandrīz piekrītu Adamsonei. Lai man iepatiktos, vīrietim jābūt izskatīgam. Tikai ne ar "bučmūli", bet apveltītam ar vīrišķīgu skaistumu un tikpat vīrišķīgu, koptu ķermeni. (Bet tas nebūt nenozīmē, ka pietiek tikai ar ārējo vien).

Ko darīt ja ir iepatikusies šausmīga,nejauka,briesmīga sieviete?
Deisa, skatos, Tev liela pieredze. :) Tad pie sava vīra šādā veidā tiki ? :))

sasa zekubikses
32 gad vīrietim, bet tāds texts.... Sū...par zeķubiksēm, bet manuprāt, sirgst ar vidējas pakāpes garīgu atpalicību.... :(

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Nē, man tā nav bijis, ka attiecības SĀKTOS ar seksu. Un ja Tev uz attiecīgo vīrieti it kā ir ķīmija, tad tas vēl nenozīmē, ka viņš ari citādi ir Tev piemērots, īpaši ja runa ir par nopietnām attiecībām.

Vai ir bijis skumji pazaudēt virtuālu Draugu?
Dažs labs tikai aizmirst, ka vīrieši arī ir ļoti dažādi un daudzi no viņiem sen vairs nav stiprais dzimums. Vienīgais, nekur nav teikts, ka arī stiprajam dzimumam jābūt bezjūtīgam monstram...

Vai grūtniece ir iekārojama?
Ja grūtniece seksā ir "tīģeriene", tad tāds vētrains sex var beigties arī ar spontāno abortu, Tā ka tajā laikā jau nu gan vajadzētu piedomāt par gaidāmo mazuli, kas protams, neizslēdz vispār seksu, vnk ievērot mērenību.

Ko darīt?
Un ? Pat ja kādam liksies dīvaini, vai Tev tas kaut kā palīdzēs ? Loti jauna esi -Tev vēl viss priekšā.

Vai tiešām daudzas sievietes domā,ka vīrieši ir tik primitīvi un tiem pietiks tikai ar smuku ārieni?
Nu ko Tu pūlies, - tik daudz jau esi pateicis un pajautājis, - katru dienu pa tēmai, bet neviena neņem. Klau, varbūt paņem pārtraukumu ?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu