eva_

Sieviete (39)
uzzināt vairāk par eva_

86 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Par ko būtu jārunā?
Deisa, Tu tak pati zini, cik tēmu te bijis un visdažādākās. Un ja kādam ir kas ļoti aktuāls, domāju, ka pietiek spēju, lai pats ieliktu tēmu. Bet ja tikai tāpēc, lai būtu katru dienu ar ko atzīmēties, tad arī saņem par to autors attiecīgu atgriezenisko saikni un nav tur ko apvainoties.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Ja katrs sāks pats ar sevi, tad jau būs labi... Un par autoru būt ir katra paša izvēle. Diemžēl, ne vienmēr pareizā izvēle. Un ja neesi gatavs saņemt to, kas kādam sakrājies, neraksti tēmu! /Paskaties Delfos vai Tvnet -ā komentārus un priecājies, ka pie Tavējām tie vēl salīdzinājumā ir ļoti maigi/.

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
Lovetta -paldies par Tavu viedokli 00:43 - vienkārši perfekti !

Kaados parametros merama viriesu uzticiba?
Vanesa15 - vecums pat jākļus izārstē. Kad pampers uz dibena un zobu protēze glāzē - kāda tur vairs jāšanās. ;)

Gudra vai skaista?
Geisha, - Tu gan nežēlīga. :) Un kur Tu esi dzirdējusi, ka Laimes māte tik skopa (ar tādiem ierobežojumiem) !? :)

Kur ir tas noslēpums?
>neko Uz demagoģiju nereaģēšu. Turklāt es tikai pajautāju, ja ievēroji, jo neesmu pilnīgi pārliecināta, ka tieši tā.

Kur ir tas noslēpums?
Varbūt tam, kam IR, daloties ar to, kam NAV ?

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Tev ir būtiski vēl apprecēties? Kāpēc ? 2 bērni ir, noteikti esi bijusi jau precējusies, priekš kam uz mūža otro pusi vēlreiz "papīrus smērēt" ? Vismaz man tas nenāk ne prātā, attiecībās ir labi tāpat, bez liekām formalitātēm.

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Šoreiz gandrīz piekrītu Adamsonei. Lai man iepatiktos, vīrietim jābūt izskatīgam. Tikai ne ar "bučmūli", bet apveltītam ar vīrišķīgu skaistumu un tikpat vīrišķīgu, koptu ķermeni. (Bet tas nebūt nenozīmē, ka pietiek tikai ar ārējo vien).

Ko darīt ja ir iepatikusies šausmīga,nejauka,briesmīga sieviete?
Deisa, skatos, Tev liela pieredze. :) Tad pie sava vīra šādā veidā tiki ? :))

sasa zekubikses
32 gad vīrietim, bet tāds texts.... Sū...par zeķubiksēm, bet manuprāt, sirgst ar vidējas pakāpes garīgu atpalicību.... :(

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Nē, man tā nav bijis, ka attiecības SĀKTOS ar seksu. Un ja Tev uz attiecīgo vīrieti it kā ir ķīmija, tad tas vēl nenozīmē, ka viņš ari citādi ir Tev piemērots, īpaši ja runa ir par nopietnām attiecībām.

Vai ir bijis skumji pazaudēt virtuālu Draugu?
Dažs labs tikai aizmirst, ka vīrieši arī ir ļoti dažādi un daudzi no viņiem sen vairs nav stiprais dzimums. Vienīgais, nekur nav teikts, ka arī stiprajam dzimumam jābūt bezjūtīgam monstram...

Vai grūtniece ir iekārojama?
Ja grūtniece seksā ir "tīģeriene", tad tāds vētrains sex var beigties arī ar spontāno abortu, Tā ka tajā laikā jau nu gan vajadzētu piedomāt par gaidāmo mazuli, kas protams, neizslēdz vispār seksu, vnk ievērot mērenību.

Ko darīt?
Un ? Pat ja kādam liksies dīvaini, vai Tev tas kaut kā palīdzēs ? Loti jauna esi -Tev vēl viss priekšā.

Vai tiešām daudzas sievietes domā,ka vīrieši ir tik primitīvi un tiem pietiks tikai ar smuku ārieni?
Nu ko Tu pūlies, - tik daudz jau esi pateicis un pajautājis, - katru dienu pa tēmai, bet neviena neņem. Klau, varbūt paņem pārtraukumu ?

Salauzts, nokritis vai pazudis laulības gredzens - vai arī attiecībām beigas?
Jo cilvēki mazāl ticēs visādiem māņiem, jo ilgāk dzīvos, jo ar savu māņticību un bailēm nereti paši sevi iekodē uz neveiksmēm. Kā nekā domām ir daudz lielāks spēks (enerģētika) nekā lietām.

Ziemassvētki padomju laikā!
"Ziemassvētkus nesvinēja un nedrīkstēja svinēt cilvēki kas bija PSKP rindās." (c) Nē, nu tu pareizi rakstīji savā 1.komentā, ka esi "pilnīgi uz kašķi novilkusies" UN VISPĀR NEDZIRDI, KO TEV SAKA ! Iedzer aukstu ūdeni un izlasi vēlreiz, ko kaut vai Paula6 raksta un fargo nupat un neizgāzies - nudien nepiestāv Tavos solīdajos gados mētaties ar tik virspusējiem spriedumiem.... ! Un uz to, ko...

Ziemassvētki padomju laikā!
"Nu, tādas muļķibas, ka bija aizliegti Ziemassvētki vai Jāņi, var stāstīt tiem, kas tajos laikos nedzīvoja." (c) Bļāviens, ja cilvēki pārkāpa aizliegumus, tad tas vēl nenozīmēja, ka šādi svētki nebija aizliegti un bija atļauti ! Vai tiešām to ir tik grūti saprast ??? Un tas, ja tavā apvidū brīvāk uz to varas iestādes skatītājies,vēl nenozīmē, ka tā bija visur ! Primitīvi spriedumi, vienkārši !

Cik ir jābūt sexpartneru skaitam?
Ja vairāk par 3 partneriem sievietei bijis, tad tas vēl nenozīmē, ka "mongoļu-tatāru ordas gājušas pāri", kā te viens raksta. Ja laulība šķirta, tad pavisam kopā 3 partneros iekļauties dzīves laikā normālai sievietei ir neiespējami, ja vien viņai protams, ir vispār vēl attiecības bijušas. Toties neatzīstu gadījuma sakarus.

Telegonija.
Ticu un pat zinu tādu 1 piemēru manos rados, kur sievietei dēls piedzima no vīra, bet bija ļoti līdzīgs un ne tikai ārēji - viņas iepriekšējam draugam (kas vienlaikus bija viņas 1.vīrietis). Rezultatā vīrs pat uztaisīja DNS analīzi bērnam, bet bērns ir viņa. Tā ka telegonija pastāv.

Laikam jau visādām muļķēm tā arī VAJAG,ka tie veči viņas vazā aiz deguna!?
Domāju, ka vīrieši pietiekami labi pazīst savas sievas, lai saprastu, kura piedos, bet kura nē. Bez tam, ja ir mīlestība un labs sex, neviens NORMĀLS vīrietis nekrāps, krāps tikai LOPS...

Vai jābūt atklātiem?
"....viņiem ir svarīgi atnākt uz šo vienu tikšanos pat tad, ja viņi apzinās, ka tā būs pēdējā..." (C) riks086 - daļai varbūt arī tā varētu būt, bet tikai daļai, JO cilvēkiem ar tādām būtiskām fiziskām nepilnībām kā tēmā aprakstīts (kā arī citādām!) ir ļoti sāpīgi apzināties, ka nākamā randiņa nebūs tikai tāpēc... TAS NAV VIEGLI, tāpēc ne tuvu ne katrs parakstīsies uz tādām tikšanām, bet tikai...

Vai vīrieši arī raud ?
Esari - UN ? Cilvēkam jāuzņemas atbildība par to, kādas tēmas bijušaas gadu vai piecus atpakaļ ??? Ne jau visi te ir gadiem sen! (Un kaut kā neesmu pamanījusi, ka tu vēl kādam būtu to aizrādījis!) Par tēmu. Protams, ka normāli vīrieši arī raud un tas, ka vīrietis nav nekāds bezjūtīgs monstrs, manās acīs ir tikai PLUSS. Esmu redzējusi arī sava vīrieša asaras, bet kādā brīdī -tas lai paliek pie...

Viss slikti :(
"lady_super - "kurvīti" varbūt esmu dabūjis no kādss, kurai max 32-33 gadi. Vecākām i neesmu piedāvājies - vienkārši neinteresē :)" (C) Melo kā velns - pagājšgad arī man piedāvājies, kaut gan jau tad man anketā bija rakstīts, ka iepazīties nevēlos. (parasti nekad neatklāju, kas man raksta, bet tu esi tik nejauks un arī melīgs, ka nav problēmu to arī atklāt. Un tas tikai apliecina, ka nevar...

Cik daudz uzmanības vajag sievietei!
Ar to uzmanību ir interesanti - nedrīkst būt ne par maz, ne par daudz. :) Ja uzmanības ir par daudz, tad mani, personīgi, tas smacē. Un kas attiecas uz mīlestības apliecinājumiem vārdos -šad tad jau vajag, bet dodu priekšroku sajust vīrieša mīlestību "darbos"- caur viņa maigumu, rūpēm un stiprā pleca sajūtu.

Dāvana sievietei.
Attiecības varētu ietekmēt, ja vīrietis vispār aizmirstu mani apsveikt, bet dāvanas vērtība cenā nevarētu ietekmēt. JO attiecibas ar kapeik*isējiem nedibinu, - tā suga ir kaitinoša jau pati par sevi. Un vispār, pēd.laikā mans vīrietis pajautā, ko es vēlētos saņemt vārda, dzimšanas dienās vai ziemassvētkos -viņam ir svarīgas manas vēlmes.

...kurš kuru no laivas izmet?
Pirmkārt, tādā situācijā es neieteiktu ticēt visam, ko vīrietis stāsta (attiecībā uz šķiršanos). Ja sieva ārzemēs (kaut vai esošā), tad saprotams, ka viņam garlaicīgi paliek...

Virtuālās attiecības. Cik ilgi?
Tēmā aprakstītais piemērs liecina, ka būtiski jau sākumā tomēr noskaidrot sarakstes vai iepazīšanās mērķus, lai nebūtu pārpratumu. JO VAIRĀK, ja autore, kā sapratu no komentāra, iepazinusies nevis kādā no iepaz.portāliem, bet piem."draugos" vai FB, tad galīgi nav teikts, ka tas vīriets vispār vēlas kaut kādas attiecības ar šo sievieti, vnk uztver viņu kā vēstuļu draugu un tas arī viss, bet...

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Materiālisti un materiālistes var gadīties neatkarīgi no tā, kādās attiecībās viņi ir vai vrb vispār nav attiecībās. Nav nekāda pamata tev, AivarN, spriedelēt, ka tieši šādas attiecības, par kādām runa šajā tēmā, "balstās uz materiāliem labumiem un ieguvumiem", skaidrs ? Punkts.

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
>AivarsN Vai iet uz teātriem uz koncertiem, kā tev pikantaa tikko aprakstīja, ir nolaisties līdz dzīvnieku līmenim,pēc tavām domām?? Un ko tu pats vari piedāvāt sievietei REĀLI, nevis tikai runāt poētiskā stilā kā nupat? Vai vismaz saviem bērniem, kuru tev ir 4 vai vairāk (spriežot pēc anketas), tu esi iedevis visu, pirms izšķīries no viņu mātes? Ir tāda sajūta, ka graša cena visām tām tavām...

Kā var lietot palietotus večus?
Ja viens infantils un prātiņā nepilnvērtīgs uzraksta šādu tēmu par sievietēm, tāpēc jau nevajag nolaisties līdz viņa līmenim un uzražot ko līdzīgu. Nav jau te nekāds bērnudārzs !

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Vēl 1 šajā tēmā novērojams PARADOKSS un spriešanas "pērle": Iepreti tam, ka sievietes, kam IR šādu attiecību pieredze, šeit raksta, kas viņām REĀLI patīk šādās attiecībās, pārējie (kuriem pašiem vispār to NAV vai ir citādas) - "zin" labāk par vinām pašām un kritizē tādas. Protams, ka izteikties drīkst jebkurš, bet vai vienmēr vajag un par jebko ??? ;)

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
"Kādu laiku atpakaļ bija te viena dāmīte, kura dikti slavēja "savu cilvēku" Bet viss pačibēja, jo šamais citu atrada." (c) un tāpēc tiek izdarīts secinājums: "Šādas attiecības PARASTI beidzas ar to, ka vīrietis atrod citu". (c) Lūk, paraugs aplamam vispārinājumam uz atsevišķu faktu pamata. Tāpēc gribot, negribot, jāpiekrīt BlackPanterai par komentētājas spriešanas spējām.

Vai tas ir izmisums?
"Varbūt tāda nemaz nebija, gribēja tikai savas akcijas Tavās acī pacelt?"(c) Vīriešiem gan šāds gājiens nav īpaši raksturīgs, parasti tādus trikus vairāk ir iecienījušas sievietes. :) Bet kas attiecas uz vīrieti, tad nevar izslēgt, ka tieši viņš pats vēlas atgriezties pie bijušās un/vai pārtraukt attiecības ar esošo sieveti, tāpēc sacer pasaciņu, ka tā ir bijušās iniciatīva.

Parunāsim par kailumu...
Citus besī, ka sievietes ieliek pēcpuses foto, bet citus, turpretī, ka pat feisu nerāda - kā autors... Katram savs.

Apstakli vai Attiecibas
Gadās, ka apstākļi ir stiprāki par mums pašiem, bet bez attiecībām gan neviena ģimene nav izveidojusies. (Izņemot, protams, Austrumos, Āfrikā un citās valstīs, kur līgavas pērk un pārdod..) Bet tas nav aktuāli mūsu platuma grādos.

Seksuālā spriedze...
Tā ka iekņudinās galvā, esot blakus pilnīgi nepazīstamam vīrietim, tā ir bijis, bet tā ka iekņudinās no tāda vēdera lejasdaļā, tā gan ne. :)

vecuma atskiriba
labojums: TURKLĀT

vecuma atskiriba
Ir bijusi pieredze ar padsmit gadus jaunāku vīrieti un nekāda vaina, trukāt ne jau tikai sex. Bet jaunāku par 25-gadīgu vīrieti gan negribētu -tie vēl pārāk zaļi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu