borzomi

Sieviete (42)
uzzināt vairāk par borzomi

6 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Apdraudējums
..šķiet ka esmu neredzama...vai arī daltoniķe..bet pulss uzlēca! Šodienas veikmīgākais pasākums,ka mani nenotrieca,jo pamuku atpakal Vēl jo vairāk,pie manas priekšrokas šķērsot ielu pie Šmerļa.Eju...

Radēvičas dopinga lieta
Sešos gados jau vīns pat pārrūgst... Varbūt par maz zināšanu,taču izrakt kaut ko,kas sen vairs nav aktuāls un uztaisīt kauna zīmogu Latvijas vienai no labākajām sportistēm....kurš ir...

Velomīļi
Re,re...fizioterapeitu novērojumi liecina,ka nemaz tik veselīga tā velo padarīšana nav.Jo īpaši vīriešiem.Pie garākiem izbraucieniem tie nospiež cirksni un prostatā veidojas sastrēgums. Tad nu alfa...

Shiseido kotējas
Shiseido sejas krēmi...vai tiešām kvalitāte atbilst cenai? Ir kādai pieredze?

Autobraucēju kultūra
Dikti gan gribētos ticēt,ka šeit tādu exemplāru nav...kas neprot pagriezienos ieslēgt pavarotu!!! Vai tad katrs gājējs,velosipēdists vai skrējējs nav piederīgs tam soc.slānim,kas pārvietojas ar...

Liekā svara mammucītes!
Epopeja,daudzi cepās,ka bērni aptaukojas,jo sporta par maz un tā...ēdienkaršu sortiments skolās,tāds un šitāds..un tā...aļļo,ko tas viss dod,ja bērns aiziet mājās un tur mammuks ar" trim riepām" uz...

121 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Smags darbs.
Kurtam cepums! Mēs,sievietes bieži vien neaizdomājamies..cik Jūs nopūlaties! Tai pat laikā, tik ļoti pārņemtas ar sevi tēlojam orgasmus!:) Bet tomēr..arī tas apnīk.Katrai izrādei pienāk beigas.

Vīrietim sieviete var būt draugs?
Tad,kad iet labi,tad jau tos draugus nevajag...kaut ka piemirstas.. taču, tad,kad kas atgadās vai ir grūta dzīves epizode..tad gan..vienmēr būs,kas izpalīdz,un tie man parasti ir draugi-vīrieši! Es draugus tā arī uztveru-rokas stiepiena attālumā.

Aicinājums, nokopēts no facebook.
Autore,bet vai zini...kādu ļaunumu cilvēkiem nodara tehnoloģijas,ko lietojam ikdienā..pārtika,ko lietojam uzturā utt.var uzskaitīt vēl un vēl...

Aicinājums, nokopēts no facebook.
Nedod Dies,ja mediķi nepaspēj laikā!Algas viņiem IR jāpaceļ! Iešu uz piketu! Par ģeneratoriem? Bērniem tos lielos Karlsonus patīk skatīties?Kāpēc ne!?

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Forši! Atsrādāt nerealizēto vajag! Un uz pilnu klapi! Būs,ko atcerēties!

Ko nozīmē ´´dzīvot pareizi´´?
Liekulības tirgus! Vai tiešām Tev,autor, šķiet,ka tā pareizā dzīve ir tur..ārā...un Tu esi tas,kas nemāki dzīvot? Muļķības! Visas smaidīgās un veiksmīgās maskas,ko cilvēki ikdienā nēsā ...viņi diplomātiski spēj noslēpt ikdienas rūpalu...es to vēl mācos! Un priecājos,ka visu dzīvi var kaut ko mācīties...citādi būtu garlaicīgi.

Apdraudējums
Fargo,uzdāvini tanku!:) Braukšu pa uz darbu svilpodama!:)

Apdraudējums
Dana,gribi par to parunāt?:)

Kā jāģērbja?
Sorry,ka atbild sieviete. Jebkurš apģērbs ir jāprot nest. Ja nav harizmas,nav arī vēlmes.

Apdraudējums
Felde,tagad te sēžu,jo apstājos,jo skatījos uz auto.:)) Jā,man toč vajag džipu!Veči,sarosās! Kurš uzdāvinās!:))

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Vienmēr esmu gribējusi iegādāties kalendāru ar glītiem vīriešu torsiem apakšbiksēs.

Vai mēs vispār protam nesavtīgi mīlēt.
Man vienmēr licies,ka mīlestību noraksturot nevar...tā ir sajūtās..

Sievietes...
Mētājies tālāk! Pašas savus vīriešus esam izlaidušas tik tāl,ka skaistuma jēdziens viņiem ir notrulināts...par cieņu vispār nerunāsim.(Cik tad ilgi zefīrus ēdīs!)

psihologa konsultācija
Ja soc.dienestā dabon nosūtījumu,tad par brīvu..tikai rinda jāgaida un jābūt pamatotiem argumentiem,kāpēc tas vajadzīgs. A,to google ieej -psihologi.lv -tur ir rekomendācijas,telefoni,cenas.

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Negaidi,rīkojies!

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
Kādā ziņā stipra? Mentāli,fiziski vai psiholoģiski? Nav precizēts... Nu fiziski stipras- ja es būtu vīrietis...diez vai mani smagatlētes un kultūristes saistītu. Mentāli?-Baidās līdz brīdim,kad pats izaug no savas nospraustās vērtību skalas,kad sāk dominēt vērtības,kas līdzvērtīgas objektam,ar kuru vēlas ko vairāk.

Kur, kā cilvēki vispār iepazīstas?
Uh,cik daudz vietu,kur iepazīties-klubi,sporta zāles,koncerti,izstādes,festivāli,nacionālā bibliotēka...utt. Galvenais,tiec skaidrībā,kas pašam interesē un draugu loks paplašināsies!

Radēvičas dopinga lieta
To valmierietim- ja arī pirms sešiem gadiem tā neskaitījās aizliegta viela,tad pēc 6 gadiem, tā pēkšņi skaitās aizliegta un sportistes smagais darbs viss vējā. Var jau urķēt vēl tālāk..līdz Sapņu komandai un vēl ko anulēt...Pirms lieliem mačiem visiem sportistiem ir obligātas veselības pārbaudes un dopinga tests-TAD NEKAS NETIKA ATRASTS!

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
Rokon,bet paskaties uz mūsu pašu deputātu Parādnieku!

Radēvičas dopinga lieta
Jebkurš ieinteresētais varēja pārtikā ielikt aizliegtas vielas....lai nu būtu. Personīgi pazīstams cilvēks. Skrobe,ko tas viss nodara cilvēkam. Bet dopings ir dopings...lai vai mazās devas un neapzināti.. Kāds noteikti urķējies un samaksājis...

Radēvičas dopinga lieta
Vieglatlēte un Vieglatlētikas Savienības nu jau bijusī prezidente... 1 cm tāllēkšanā šķīra no 3.vietas Londonas Olimpiskajās spēlēs 2012.gadā!

Alus ar augļu sulām
Pēc treniņa tikai ūdens! Ja alus,tad tikai igauņu-Tumīgais Saku

Masāža ar erotisku piesitienu
Nu feina...jebkāda! Galvenais lai masieris ir vīriešu dzimtes!

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
To autorei-Mīli sevi un tici sev!

Cik labi vai slikti esošajās attiecībās apspriest bijušās attiecības?
Kāda atšķirība!Kas vienam slikts,citam labs...cilvēki taču ir dažādi! Būtiskas un svarīgas ir ziņas par veselības stāvokli...cik apkārt ko sagrābstijis. Gribi sexi? Vispirms caur dispanseru!:))

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Ja par tēmu,tad...daudz ko mēs nezinām-ne zoofilus,ne pedofilus,ne nekrofilus. Un nekad nevar zināt,kurš no tiem krusto ceļu.Slimību vēsture velkas līdz visiem.Just var tikai sekas.

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Stika,iemeti tēmu(izsūktu no parapsiholoģiskiem trilleriem),tad nu mēģini arī atspēkot,un rēķinies ar komentāriem!

Veselības aprūpe no 2019. gada
IlonaB,kur tad Tu ej to magnētu par 180 eur . Tīri normāli par sotaku var iziet tepat Rīgā. Un par ko pukstat,nevaig ar Jaguāriem braukāt,jo zīmēšanās veselībai neko nedod!

Facesitting
Svece,vīrietim varbūt ir mazāk tās rocības,bet sievietei kaifs pilnīgi noteikti!Ja ,protams, viņa nesēž,bet tup.

Atbildība!
Ceļus tak arī taisa,lai pēc diviem gadiem lāpītu ciet bedres. Tā paviršība ir visur,jo vairāk...Milenium paaudzei.Bet darbu taču vajag visiem! Strādā tā,lai būtu darbs perspektīvā...kaut vai pār līķiem!

Kā rodas alkoholisms?
Ja tas labāk ļauj iemigt,kāpēc ne!

Kāpēc vīriešiem patīk nekoptas sievietes?
Sakopusies pati labi jūtos! Galvenais ir patikt sev ..un tad jau arī citiem patiksi!

Vai tas nebus parak uzbazigi?
Ja viss ir izrunāts-pateikts,tad kāpēc vēl par sevi atgādināt? Autore, kaut ko Tu līdz galam vēl neesi pateikusi vai dzirdējusi...ja rodas šāda vēlme.

Ķirbju sagatavošana ziemai
Ķirbji+ cidonijas= ananass. Viss tikai stikla mētelītī!

Vai suņa šķirne liecina par saimnieka status, saprātu vai ko citu?
Statuss,statuss...centrā pilnīgi noteikti!:)) Bet vai saprāts -diez vai! Jo es kā skrējēja...bieži kasu no zolēm nost to statusa atstāto ekskrementus.Diemžēl. Un man suņi patīk,bet tupi saimnieki-nē.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Saskaņai un gaumei apģērba krāsās un stilam ir liela nozīme! Tas ir svarīgi. Taču šodien-kronis visam...redzu ejam dāmu melnā klasiskā kleitiņā,rudens puszābaciņos un baltā kažokādas vestē(nu smuki) un džeks blakus Adidas treniņtērpā.Tik smieklīgi izskatījās!:))

Lauva vai kaķene?
Baigi labs jautājiens!! Galvenais,nebūt garlaicīgai ne šur,ne tur-ne sev,ne savam vīrietim!

Attiecības
Da napig tādas attiecības! Vai tad tas ir tikai tas,kas vieno?!!

Velomīļi
22:01 :)))tad jau cerīgi!

Velomīļi
Spoguli,es arī minos....ne jau fiziskajam.Ar kalnieti!Un ir forši...bet ne jau 6 stundas!!! Bažik,jā tur minēts,ka 3-6 stundas jau esot daudz par skādi!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu