Oreilis

Virietis (54)
iepazīties ar Oreilis

4 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vasaras bobslejs Siguldā
Tie nav Rodeļi, bet "Vučko"...iesēdies samērā mīkstā vanniņā un brauc ar aptuveni 50-70 km/h. Sajūtas labas,iesaku pamēģināt.

Vai rūpējaties par savu psihisko veselību?
Katram sava recepte, jo katram ikdienā vairāk vai mazāk ir stressiņš, nejauki brīži, panikas lēkmes,neziņa, apjukums,dusmas...Visvienkāršākais ir doties pie dabas pastaigāt(nevis sēdēt pie aizvērta loga).Ja fiziskā kondīcija atļauj,tad vislabākās zāles ir sports. Ticiet man, ka pēc sportošanas nebūs spēka nejaukām domām un rezultāts būs sasniegts!

Sāpes celī
Austrumu klīniskajā slimnīcā ir traumatologs Visams Rafaels,kurš ir ārstējošais traumatologs Latvijas armijas izlases sportistiem. Pie viņa konsultējos un vēlāk viņš arī izgrieza menisku. Silti iesaku.

Sarunas domās
Nekas traks nav no tā,ja domās ar kādu sarunājies. Mēs diemžēl esam pārāk neiecietīgi viens pret otru un pat īsti neprotam uzklausīt. Mums trūkst koncentrācijas un ja sarunu biedrs jutīs,ka Tu viņu neklausies vai klausies pavirši-noslēgsies un vairs nestāstīs. Tādi nu mēs esam...cīnāmies katrs ar saviem tarakāniem:-(<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu