vellata

Sieviete (44)
iepazīties ar vellata

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kapēc šķiro pēc vecuma?
Lielam vairumam sieviešu, kas zin, ko grib,pārsvarā ir svarīga monogāmja. Ceru, ka saproti, ko tas nozīmē. Un ja vēl gados jaunāka (saprāta robežās un savstarpējas patikas līmenī) , tad vispār nirvana. Izskatās, ka kārotgribētājs ir sapisies savā gribulī - paņēmis to,ko nevar/negrib celt. Jamā grib pucēties,kopties, bet šim zeksigs liekas savs sviedru, alus un nikotīna aromāts. Lai papistos pa...

Briežutis un to kodumi
Tie na v puni. Tev aug ragi! Šogad briežutīm bija ļotj pateicīgi apstākļi lai vairotos, tāpēc viņj ir dubultā kā citus gadus.

Attiecības ar krietni jaunāku vīrieti – pieredze?
Tev kas ir svarīgāk? Kā jūties pati, ko domā apkārtējie vai kāda katram pieredze? Tev ir attiecības! Izbaudi, izdzīvo tās. Tā būs tava pieredze , lai kāda tā arī nebūtu. Cilvēki ir dažādi un to savstarpējā iedarbība katram pārim savādāka.

Vecums, pieredze un piedzīvotais
Viņi vnk melo. Un pat īsti varbūt ne. Māksla nav sataisīt kinderus un pamest, neliekoties par viņiem ne zinis ,māksla ir taisīt un viņus audzināt. Vismaz piedalīties audzināšanā.Tu tak zini, kas notiek attiecībās ar vīrieti,kuram jau ir bagāža.

Kur ir palikusi erotika?
Man nav tik liela seksuālo partneru bagāža, nezinu, ko tur porno saitos dara, bet man ir acu skati,puķes, masāža, romantika, sarunas , mūzika.

Kāda tad ir tā "foršā meitene"?
Es!

Ko darīt tām, kuras ir izkritušas no aprites?
Mans svars man neļauj būt vieglai uzvedībā. Bet vīrieši mani grib kā traki.:D

Saaukstēšanās
Vilhelmīnei 60+ gados pirmās iesnas! Par to var ieķert mazu profilakses Rīgas melno balzamu.:D

mans draugs ir sācis daudz lietot sīvo .ko darīt ,kā likt samazināt devu?
Mazāk sēdēt oho.

Labs pansionāts?
Kurš mūsdienās var atmest darbu piederīgo kopšanas dēļ, ir vai nu bagāts, vai muļķis. Jurija gadījumā būs otrais? Es par aprūpes namu. Kādu? Tas jums ,man liekas, pēc dzīvs vietas jāmeklē. Katrā ziņā neuzskatu to par noziegumu, ka , ja reiz ir tādas iestādes un iespējas, tās neizmantot. Pirmkārt tas iegrožo visus iesaistītos. Un psiholoģiski nomāc. Un ja būšu vecumdienās pie pilnas saprašanas...

Nācija šokā!
Tipisks oho vīrietis.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu