adamsone

Sieviete (87)
uzzināt vairāk par adamsone

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mistiskās pazušanas.
Vai jums ir gadījies tā, ka pazūd tas, kas pazust nevar? Meklēju gaišreģi, nopietni. Varbūt kāds var ieteikt? Pārbaudītu. Droši vien jau ka ne.... Zudība nav nekas tāds ļoti nopietns, droši vien, ka...

182 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Es, Tu un mūsu bērni = ģimene
Nelīdzini visus ar sevi. Es neesmu ne šķirtas, ne "ar varu kopā turētas" ģimenes atvase. Tu nevienu neesi spējīgs mīlēt, kapeikpisēja dvēsele, un visus redzi caur savas griezās domāšanas prizmu.

Nerealniks
Pareizi, eding. Tas ir cietumnieks. Joprojām. Un viņam nav pat lisapēds, nerunājot par opeli. Nāves garlaicība......

Kas tur slikts? Rūpēties par vācu kungu?
Ja dzīve ir tāda, ka zaudēt nav ko, tad kāpēc ne. Bet par topiku - gan jau ka ne tikai sarunas. Gribēšana, gadās, mirst labu laiku pēc varēšanas un visticamāk, ka ir arī citi pakalpojumi. Un tas ir diezgan tūdīgi, ka neprec, lai gan , iespējams, likums ierobežo precēšanos pie kādām diagnozēm. Piekrītu viedoklim, ka geišiņa te muldēs vēl desmit gadus un ne kur aizbrauks, ne ko dabūs. :)

Kāpēc mūsdienās precēties?
Kārtējais savecējušā pubertātnieka jautājums. Negribēs tevi neviena precēt, esi mierīgs. Drīz vispār negribēs neko no tevis un varēsi būt pavisam mierīgs, nu tāds jau pa pusei miris. :D Tas, kas negrib precēties, tur vaļā vārtiņus uz citām attiecībām. Un otrs tur neko teikt nevar, jo viņš vai viņa īstenībā nekas nav, nu tā, kaimiņš pieguļošais. :D

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Neizstājams darbinieks darba vietā ar beztermiņa līgumu laikam var darīt kā grib. Tikai laiks iet, darbinieks noveco, bet pendzija vēl tālu, parādās kāds jaunais... Tā ka tā. Dzīve nestāv uz vietas. Manā līgumā ierakstīts, ka jāpiedalās sabiedriskajos pasākumos. Neviens gan to punktu neatgādinās, bet netaisu problēmas tur, kur to nav. Pasākumi gan ir tik rutinēti, ka jau pirms sākuma ir zināms,...

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Lauku proletāriešu izpriecas. Tupi kā galošas, nav jēdzīgu brīvā laika interešu un tad nu ņemas ar savu apakšgalu.

Nereala iepazisanas procedura
Te nevar pat pakoteet. /raud/ Tā tev arī vajag. Visiem bezdarbniekiem, cietumniekiem, precētajiem daudzbērnu un arī citiem tēviem un opjiem, kam mazbērni svarīgāki par visu, bet īstenībā pendziju vārna var knābī aiznest. Tā jums visiem vajag. /gandarīta/ :D

Vai var uzbarot vīrieti?
Grabošie kauli ir diezgan šausmīgi. Kā atceros vienu, kuram apakšstilbs kā mana roka, kā ieraudzīju, až sirC asiņot sāka.... Kā ar tik tievām kājelēm maz var pastaigāt. Un tad vēl viņi saka, ka esot sportiski. Kā tad, muskuļu naff gandrīz nemaz, kur tur sportiskums. Cigarešu un roltona diēta. Tā ka saprotu tevi. Baro droši, katra sieviete ir pelnījusi to, ko viņa grib un ko viņai vajag.

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
No patmīlības var, no mīlestības ne.

Skarbā realitāte: Pie kā ved dzimumu vienlīdzība?
Un kas tur slikts, ja mazā kuslīte pieaug un kļūst par cilvēku? Jaunībā gribēju apprecēt vienu konkrētu, kas manās iedomās atbilda visam tam, ko meklēju, bet meklēju tolaik zilas tāles, kopīgus sirdspukstus un lielo mīlu. Kāds tur sakars ar problēmu risināšanu un skaistām dāvanām, manai paaudzei neko tādu nevajadzēja. Izlaidušies viņi tai kapitālismā, izlaidušies. :D

Pieskārieni
Bet protams. Gumijas sieviete vispirms ir jāpiepūš un tur nu sanāk pieskarties, gribi vai negribi.

Kas jums ir tas, kas patreiz pietrūkst.. attiecībās?
Par nepiepildītajiem sapņiem, to jūs esat tā sadomājušies. Tie, kurus negrib un kuri maz ko var, sevi tā mierina. Attiecībās pietrūkst pagātnes. Baltās lapas sajūta nav vajadzīga, vēl jo mazāk kāds, kurš dzīvo tā, it kā rīt būtu jāmirst. Bez tam - viņi pārāk daudz melo.

Vai esmu ko palaidis garām?....:D
Apceļ tautu, apceļ.... :D

Sapnju Viirietis
Visi vīrieši ir īsti. Kādam jābūt sapņu vīrietim - naff ne jausmas. Pēdējo reizi sapņoju par Kirkorovu. Pamodos un smējos. Lai naff garlaicīgs, iesākumā.

Ezīc miglā
Tev bija jaunāka draudzene, neglīta, kura tevi pameta. Atkal gribas uz grābekļa? Piepūšamā dāma ir vienīgā, ko varu iedomāties kopā ar tevi.

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Tā kā vairumam ir pieietamas tikai vardes, tad bail pat domāt, par ko viņas pārvēršas no rīta. :D Izrādās, ka dabiskās naPadzītes līdz ar padomju režīma sabrukumu nebūt nav izmirušas.. Kas to būtu domājis. Nejūtos skaista ne dabiski, ne nedabiski, parasti jūtos pati sava, dzīva.

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
Tu 150 km visu dienu brauc?? Ar ziergu, vai?? Ziergs neizturēs, sirdssāpēs nomirīs. Pērc lakstus, laulības gredzenu, briljantiem jau par vēlu un uz priekšu. Ja dabūsi klūgu izstrādājumu, nu tad dabūsi. Dzersi nedēļu no vietas, ieķīlāsi lombardā gan klūgu izstrādājumu, gan gredzenu un dzīvosi nost. Ne tu pirmais, ne pēdējais.

Šajā laikā sirdis top jūtīgas!
Trimdas vairs nav, kopš neatkarības, ir diaspora. Tas ir labi, ka sūta paciņas un ir priecīgi. Nav te nevienam jātup kā piesietam, tikai tāpēc ka šeit piedzimis. Cilvēkam ir jādzīvo tur, kur viņam ir labi, atbraukt var vienmēr. Ja jauni cilvēki sāks iet baznīcās, tad gan būs slikti, viena traki viduslaicīga organizācija.

Cilvēks slims vai kā?
Nevajag pārspīlēt. Normāls, iepazīšanās neveiksmju (kā izskatās) samaitāts tūdaliņš. Izrāda uzmanību savā izpratnē un kad nesaņem vēlamo reakciju, lamājas.

Ko iesākt, ja vēstules atnāk vairāk kā var paspēt atbildēt?
Nolīgstu kādu feiku, lai kārto.

Jusu domas,vai darba devejam,padotie ir jaaceras,Ziemassvetkos?
Jā, ar pašrocīgi zīmētu kartiņu pa elektronisko pastu. :D

Bérnudárzs
Tu desmit gadus rādi visam oho savu pakaļu un vēl joprojām brīnies?????? Nu aizstāvēsim tevi, nabadzīti, tu mums tāda jauna, nepieredzējusi un gandrīz vai pilnīgi nevainīga... uķi,uķi....

Būtu kompānija J.G. sagaidīšanā krastmalā?
Tu domā, ka kāds atnesīs šampanieti? Kļūdies. Ja nu vienīgi apmaiņā pret coitusu.

Cilvēks slims vai kā?
Resns nāpslis, garlaicīgs kā nāve. Vecmēbele, meklējas kopš interneta pirmsākumiem. Mūsu pazīšanās pirms aizlaikiem beidzās tā kārtīgi nesākusies, kad paziņoja, ka man pakaļ nebrauks, lai es nomazgājoties un braucot pie viņa pati. Brīdi apdomāju, kāpēc man to vajag, secināju, ka nevajag un tā tas palika. Tik neiedvesmojošs, cik nu viens vīriešgabals var būt. Kuci pļac neatceros, bet droši, ka...

negribu vairs dzīvot
Arī feikiem ir sava īstā dzīve. :) Inscinēt nelaimes gadījumu ir samērā grūti, vienmēr var gadīties, ka vai nu izglābs, vai būs ilgi jāmocās. Vai būs iesaistīti kādi citi. Ar pašnāvniekiem ir vērts parunāt par miršanas procesu, tad viņi noklārējas :) un ja tev reiz ir gadījies tā, ka ir bijis šķietami viegli, neviens nevar garantēt, ka otrreiz arī būs tā. Mocīsies zem, teiksim, apgāzušās malkas...

Kakīs mani nemīl - ko darīt?
Kaķi ir diezgan ietiepīgi. Var mēģināt tā, ka kādu laiciņu nedod ēst un tad baro tikai tu. Varbūt sapratīs, no kā nāk labumi. Bet varbūt arī ne. Kaķi tiešām ir tādi paši par sevi, tāpēc arī parocīgi, daudz uzmanības neprasa.

Kāpēc esam palikuši šovakar vieni ...
Nekad Ziemassvētkos neesmu bijusi viena. Jo mazāk tautas, jo labāk. Tie laiki, kad bija jāgādā kaudze ar dāvanām un kāds vienmēr ar kaut ko bija neapmierināts, kā par laimi ir pagātnē.

Kas notiek? Nāk Ziemassvētki, bet visas tēmas par naudu!
Nekas nenotiek. Gribas daudz un ātri un tas nu nav nekas jauns, ceturtdaļgadsimtu jau tā ņemamies.

Sarežģīta būtne neko negaida Ziemassvētkos :(
Nekur viņa nemaldās. Vnk ir tupa kā korķis. Ik pa brīdim aizmirst dažus no tiem padsmit vārdiem, ko zin, un tad šķiet, ka depresija.

Jo vecāks, jo lojālāks un bezmugurkaulaināks?
Tā var izskatīties. Īstenībā mugurkauls parādās ar gadiem. Vecumā vnk nelecas par niekiem un necenšas pierādīt savu patiesību par katru cenu. Ja zeķes zandalēs kādai ir svarīgas, nu tad ir. Ir lietas, kurās nepiekāpjamies. :)

Mistiskās pazušanas.
Atslēgas. Katra uz sava dubultā gredzena, kuri ievērti viens otrā. Lai noņemtu, ir jāknibinās. Viena ir, otras nav. Var noraut, bet tad spēks jālieto. Pazuda kādas stundas laikā pēc pēdējās lietošanas, kad viss bija kārtībā, nevienam citam rokās nav bijusi. Pēc veselā saprāta - ja pazuda, tad bija iemesls, materiālas lietas pašas no sevis neizgaist. Protams, pie ikdienā lietojamiem priekšmetiem...

Zemādas strutojošas pumpas
Vai ir pietiekoši laba pārtika, regulāra ēšana, nepārsalsti un nemazgājies ar kādām nepiemērotām ziepēm.... Bet citādi, kā jau pie mums ir jādara, tad vispirms pie ģimenes ārsta. No tējām arī trejdaivu sunīša laksti, ārīgi un iekšķīgi.

Mazvērtības komplekss, vai?
/inventarizē savu psihes nepilnību lādīti/ Ir, ir... nesatraucies par mums, ka tik ar tevi viss ir labi. ;)

Rīt jau trešā Advente! lēnām, bet neatlaidīgi tuvojamies Kristus Dzimšanas Svētkiem un arī Gadumijai
Pagātne nav maināma un vnk ir jāpavingrinās, kā saka, atlaist atmiņas. Mainīt attieksmi pret atmiņām bieži vien nav iespējams, jo kas ir slikti, tas ir, bet var visu laiku par to nedomāt. Būtībā tā ir tehnika, kā konkrēti to panākt.

Sestdiena un taas sekas
Visu šito vajadzēja darīt apm. 15-20 gadu vecumā, tad būtu normāli. Lai normāli nedzertu, ir jāzin, ko nozīmē normāli dzert. Esi biku aizķēries laikā....

Veļas mazgājamā mašīna -automāts, mazgājot saplosa veļu.
Ātrums par lielu., resp. droši vien režīms, kurā mazgā izturīgas drēbes. Ir drēbes, kuras jāmazgā ar rokām..

Vai jums ir plāns?
Aizmirsu par sevi. :) Nekādus jaungada plānus nerakstu (un neesmu rakstījusi), droši varu gribēt un vēlreiz gribēt ļoti ļoti daudz naudas, jo tas nepiepildīsies. Nekā īpaši nemotivējos, ikdienas pienākumi motivē paši par sevi. Kustos un skatos, kas notiek vai nenotiek.

Vai jums ir plāns?
Ja tev ir bērni, tad tev ir plāns, pat ja dažiem šķiet, ka nav.

vajag padomu
buumpastik, tu??

saskarsmes robeža
Ja tas ir par situāciju, kad divi vientuļi cilvēki sēž randiņā un nesaprot, kas būtu jādara, tad nevajag darīt neko. Pasākums ir garām.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu