adamsone

Sieviete (88)
uzzināt vairāk par adamsone

51 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
gvena savā elementā. :D Rupja, bet patiesa. Vairums veco vīru tik vien var iepriecināt, kā sagādājot papildus darbu un izdevumus. Un kam to vajag, man vismaz ne.

Rūdīti vecpuiši
Labāk netērēt laiku. Ja cilvēks kaut ko negrib, tad kāpēc censties pārliecināt, ka grib. Tas ir diezgan nožēlojami. Kad būs pārdomājis, sapratis, nobriedis, nogatavojies utt., pieteiksies. Varbūt.

Vai sievietei ir jāstrādā?
mīļā paula, dārgā vecā čožiņa, man ir galīgi violĒti, kam jūs esat gājuši cauri un kam garām. :D Ūberpareizie un apgrotie, kam visi citi ir tupi naudas rausēji, ir besījuši, besī un besīs vienmēr. Ja cilvēks ir dzīvojis padomju laikā un nezin, kas tolaik notika un kas ne (23:31), tad viņš ir tups burkā sēdētājs, kas pāri malai neko redzēt negrib, bet kuru tas izbrīnī, uz tādiem režīms balstījās.

Vai sievietei ir jāstrādā?
torpēdi, neesi tik senīls, padomju laiki beidzās nesen, salīdzinoši. Sieviete varēja nestrādāt, ja viņai bija ģimene, viņa bija vīra apgādībā un nekāds liekēžu likums viņu neskāra. Pieņemu, ka tāda likuma pat nebija, nestrādājošos vajāja, ja viņi bija tā vai citādi pret režīmu, ja nebija, tad varēja dzert un nestrādāt uz nebēdu, nevienu tas neinteresēja. Līdz kārtējai kampaņai. ;) Vēl bija...

Vai sievietei ir jāstrādā?
paula, kad tu vienreiz nāksi pie prāta un redzēsi, ka nevis "prioritāte ir nauda", bet dzīve ir dārga un algas salīdzinoši mazas, darba laikas ilgs vai cilvēki strādā vairākos darbos. Iestrēgusi tai savā padomju pagātnē, kad varēja iztikt ar mazu naudu un daiļot dvēseli, kā nu kurš to saprata. Dažiem patīk tas "attīstītā" sociālisma ne-zeltītais krātiņš, kad var ceļot, kur atļauts, lasīt, kas...

Ja nevedās ar meitenēm?
Nopērc no bumbuma viņa veco gumijas dāmu, aizlīmē caumurus ar leikoplastu un lieto nost. Ja iepatiksies, tad iegādā sev jaunu. :)

Par lietām.
Tas ir par reklāmu "aļļo garaž, urbi vajag"???? Ja prasa, tad vajag, ir kas aizdod, ir kas ne. Katram sava izvēle.

Noturīga pelnu pelēka matu krāsa?
Ja ir vīrietis, tad ir, ar jebkādas krāsas matiem un bez matiem. Ja nav, tad krāsa nelīdzēs.

Savedēji!
Nē, nekad, dies´pas´, upasi bože... (pārkrustās) Visi tie paši vecie āksti, kas internetā, tikai dzīvajā. Kur viens cilēks to var izturēt.

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
Ja tu gribi viņus audzināt un apgādāt un patiešām mīli bērnus kā tādus (domāju, vīriešiem tas ir reti), tad var. Bet ja domājot par cita vīrieša bērniem, paliek smagi ap sirdi, tad gan nevajag.

Kas ir askēze?
Askēze ir gatavošanās cīņai ar sātanu sevī. :) Priekš manis tas ir par skarbu un sarežģītu, sadzīvojam.:)

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Nassa, ar tām brīvajām izvēlēm ir tā, kā ir. Ļoti bieži izvēle ir starp sliktu un vēl sliktāku. Vēl biežāk izvēles nav vispār, ja ar to saprotam kandidātus, kuriem ir vismaz kāds "plusiņš" bez tā, ka ir silts un kustas, kas, saprotams, nav ne labi un ne slikti. Tā ka tā. Ir cilvēki, kuri nevar "dabūt", lai ko ar to nedomātu.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Bokseri, cik zinu, nekaujas, bet cīnās, pēc noteikumiem. Par topiku - nekad mūžā, tlusīti toperēdi, "vispār vīru sev negribu un visi var sisties, kamēr beiKti"(c)

Kā Jums ar pašvērtējumu?
Ir labi un paliek aizvien labāk. ;)

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Vnk pieņem uzmanības apliecinājumus, jo ja reiz patīc, tad patīc. Samierinās vnk dzīvojot nost un pieņemot apstākļus tādus, kādi ir. Šejienes resnos vīriešus gan neklausies, svaru viņi vrb arī nometa, tak smadzenes kā bija tā ir resnas.

Dāmas, bet vai tad te trūkst vīriešu ?
Ir, ir, tādi, kas katrai puslīdz normālai sievietei būtu kā akmens kaklā. Neprecizēšu, sanāks netaktiski.

Kas vēl trūkst?
Mela 22:55 - bez kājām un ar vienu roku - ja mīlēs, tad mīlēsi???? /infantīlās vēlmes mobilizē iekšējo zādomazochismu/ :D Svētība šai esot dota, ak-mans-dies´........Tā, zini, nav nekāda modes rokassoma, "es esmu tā vērta". Man trūkst ļoti vienkārša lieta - daudz naudas, manā izpratnē daudz.

vai ilgstoša kopdzīve ir strupceļš?
Kas tās par mistiskām attiecībām, kas aug vai neaug pašas par sevi??? Kopdzīves modeļi ir ļoti dažādi, ja cilvēks dzīvo savā nodabā nevis vienā laidā skraida pa kursiem, brauc ceļojumos un neliek mierā teātri, tad tas nebūt nenozīmē, ka viņš ir "apstājies "attīstībā. Īstenībā attīstība notiek visu laiku. Ja nu klaji degradē, pieņem nejēdzīgus lēmumus, pamet darbu, nemazgājas utt., tad var teikt,...

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
geiša - bet ko tu gribi? Ne tu viņam sieva, nekas. Puisis kārtoja savu dzīvi, izejot no situācijas, kamēr neesi izdzinusi, sameklēja, kur palikt. Neattaisnoju, bet neformālās kopdzīves, kur "neviens nevienam nepieder", ir tādas. Negrib precēties, dot solījumu, uzņemties atbildību tiešā tekstā to pasakot, bet cer, ka dzīvē viss sanāks tā, kā vajag, pats no sevis. Tūlīt saleks bars vēkšķētāju, ka...

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Kā vienmēr, info ir par maz. Ar kādām summām jūs dzīvojat; ja viņš tev atdod visu, tad skaidrs, ka pašam atliek tikai dators un svētdienas pie mammītes; kāpēc neesat precējušies; kam pieder mājoklis utt. Kā izpaužas "bezbožnā"mīlestība galu galā?? Nejauši ceļabiedri pa dzīvi, kurus nekas nesaista, viens no viņiem tā īsti nav apmierināts... Un?? Tā gadās.

Latvijas pilis un muižas
Biju stingri nolēmusi šovasar braukt, tak veselība. :( Varbūt atkopšos un uz rudens pusi paspēšu. Ideja manuprāt laba, tikai spriežot pēc ierakstiem netā, ne visas pilis to atbalsta, kaut arī formāli it kā piekritušas. It īpaši Igaunijā.

Dienas humors jeb OHO PA misija
Oho pa ir kā Lunaparks, kur bērnībā jautri vizinājies karuselī, bet tagad redzi, kas tā par nožēlojamu un noplukušu uzparikti. :D Ja kādu satrauc bani, tad laiks pie atkarību terapeita. Piekrītu viedoklim, ka vairums sakarīgo komentētāju, kas komentēja ar savu bildi, kuru komentāri bija apdomāti un inteliģenti, tika izmesti dēļ kādiem sīkumiem. Manā skatījumā oho vada, iespējams, pārāk jauni...

Kas ir labākais, ko Jūs esat savā dzīvē paveikuši un ar ko varat lepoties?
Tukša, pelēka un bezjēdzīga dzīve.../aiziet raudādama/.

Vai jūs uzticaties dziedniekiem?
Elejas Veronika kādā nesenā intervijā teica, ka viņa tikai nosakot diagnozes, turklāt pēc tam zvanot ārstiem, vai atbilst. Vai nu zaudējusi spējas vai arī pa lielam tās nav bijušas. Te mums bija tāds komisks personāžs, garš slamsts ar ambīcijām, kurš internetā izmakšķerēja kādu stingri palietotu sievišķi un kad tai sakās sieviešu problēmas, brauca pie EV. V esot pateikusi, ka ņauka, tāpēc visas...

Mašīna
Te ir viss, ko tev vajag. ;) https://www.ss.com/msg/lv/transport/cargo-cars/lorries/iclec.html

Pasmieties par sevi...
Miers.:)) Manā otrajā (vai trešajā) jaunībā kādu laiku bija viens brīnumjauks "puisis" gariem matiem un bezgalskaistām ūsām. KniePties braucām kkur pa Rīgas apvedceļu, uz nomaļām taciņām. Bija ziema un nobraucot uz taciņas, kkā kļuva skaidrs, ka ārā jau nu netiksim un tūlīt par to pārliecinoties, tā arī bija. Svētdiena, vakarpuse, auksts, kļūst aizvien tumšāks....:)) Nācās ņemt striķi un bez...

Dotu otro iespēju?
Lielajā vairumā gadījumu otrajam randiņam nav jēga arī tad, ja vīrietis nav dzēris. Sporta pēc varētu dot otro iespēju, vnk paskatīties, kas notiek.

Cik toleranti esat?
Kritika nav mans iecienītais saldēdiens, tas nu gan. :D Lai nu kāds teiktu, ka viņam gan ir citādāk. Bet par toleranci - atkarībā no tā, par ko ir runa. Ir viedokļi, pret kuriem esmu īpaši netoleranta un mainīt tur neko netaisos.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Viņa tev to pateica un tu taisnā ceļā uz šejieni?? Neko šajā jautājumā nevar pateikt vispār, nezinot ne to sievieti, ne vīriešus. Var būt duraciņi, kas viņai vnk netiek klāt, var būt sieviete, kas visus mušī ar savām gudrībām. Visādi var būt.

Zeme vienam īpašniekam, bet māja citam
"Jaunus kaimiņus negribu, gribu, lai visa zeme ir mana". Turpini gribēt. Nedziedināms tupisms, specifiski raksturīgs plikatām.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Nē, jo īstenībā viņiem ir 80-90. /tādi kā bērni, nezin, kas ir interneta iepazīšanās/

Cik interesanti esat sev un citiem?
Sev esmu ļoti interesanta, nu pilnīgi nevaru atrauties no sevis. :D Bet tā uz mani pavelkas ankuliņi ar redeļzobiem un kāju nagu sēnīti.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Man vajag "žurku". Bet tak veselais saprāts neļaus... :(

TELEFONS
Rakstās mēnešiem, uz randiņu atnāk bezzobains plikpaurītis, sazvanās un tiekas, atnāk bezzobains plikpaurītis. Secinājums - kam lemts bezzobains plikpaurītis, tas no tā neizvairīsies. :) Ak jā, aizmirsu - apmainās bildēm, atkal atnāk tas pats. :D

Kāds ir Latvijas prezidents?
Jauks puisis. Tāds vienkāršs, tautisks un neuzspēlēts. Kā mēs paši un mūsu dzīve - mīļi patizls. :) Pasaules politikā Latvijas prezidents var būt da vai kāds - viņš ir un paliek tik ļoti mazas un nenozīmīgas zemes prezidents. Lai vai cik "lieli un vareni" mēs sev neliktos. Necienu VVF par šo "mēs esam lieli, mēs esam vareni".

Dziesmu svētki
Lasīt jūs neiemācīsieties nekad. :( Kur kāds rakstīja par līdzekļu izsķērdēšanu, es vismaz ne. Lai gan droši vien pasākums ar augstu ekonomiskumu neizcēlās, mums nekas nenotiek saimnieciski. Bet tas nav būtiski, izskatījās jau smuki un pacilājoši tiem, kuriem patīk tautiskais. Un kuriem patīk svinēt lielā ļaužu pūlī. Tautiskais man ir +/- vienaldzīgs, svinēt pūlī nepatīk un nesvinu arī.

Dziesmu svētki
Noskatījos gan deju, gan dziesmu koncertu un nemaz necietu, vispārējās kārtības labad, lai būtu viedoklis, jo tā nav mana mūzika. Tautas dziesmu apdares pūtēju orķestra izpildījumā Esplanādē gan neizturēju, pārāk atgādināja laimīgo bērnību, kad padomju saule spīdēja kā traka.... No vienas puses - skaisti, no otras - titulnācija rīko sev svētkus, pamatīgi iegrābjot kasē, kur iegulda arī otra...

Nostalģija...
Ļoti reti, var teikt, ka nekad. Nesen pa rokai gadījās dažas saglabātas bēbīša drēbes un gandrīz vai iegrimu, bet tad atcerējos, kas viss vēl notika tai laikā un nostalģiju kā ar vēju aizpūta.

Kad sievietes beidzot sapratīšot, ka neko vairāk arī nevajag kā blonds matus un lielas krūtis.
Kas ir "kachinja"?? Parasti glupie vīrieši runā visu vārdā, tāpat kā glupās sieivietes. Virtuālo tēlu patosētie apgalvojumi, par to, ko nu viņi izvēlas vai neizvēlas, ir vismaz dīvaini. It sevišķi, ja ar blondīnes niku raksta vīrietis invalīds, kuram dēļ traumas un sliktā rakstura vispār nav izvēles iespēju.

Vai tad tiešām nekādas kultūras vairs nav?
Vienmēr esmu teikusi, ka sportošana pie laba gala nenovedīs. Uz pataloganatoma galda iesvīdusi - vē....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu