adamsone

Sieviete (88)
uzzināt vairāk par adamsone

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ar ko cienājat savus viesus?
Iedvesmas krīze.:) Kas būtu tāds labs viesību ēdiens, ar ko cienājiet savus ciemiņus? Tā kā nezinu, vai atvasis būs mājās, grillēšana atkrīt. No nepieskatīta grilla maz kas jēdzīgs sanāk, no savā...

86 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Pasmieties par sevi...
Miers.:)) Manā otrajā (vai trešajā) jaunībā kādu laiku bija viens brīnumjauks "puisis" gariem matiem un bezgalskaistām ūsām. KniePties braucām kkur pa Rīgas apvedceļu, uz nomaļām taciņām. Bija ziema un nobraucot uz taciņas, kkā kļuva skaidrs, ka ārā jau nu netiksim un tūlīt par to pārliecinoties, tā arī bija. Svētdiena, vakarpuse, auksts, kļūst aizvien tumšāks....:)) Nācās ņemt striķi un bez...

Dotu otro iespēju?
Lielajā vairumā gadījumu otrajam randiņam nav jēga arī tad, ja vīrietis nav dzēris. Sporta pēc varētu dot otro iespēju, vnk paskatīties, kas notiek.

Cik toleranti esat?
Kritika nav mans iecienītais saldēdiens, tas nu gan. :D Lai nu kāds teiktu, ka viņam gan ir citādāk. Bet par toleranci - atkarībā no tā, par ko ir runa. Ir viedokļi, pret kuriem esmu īpaši netoleranta un mainīt tur neko netaisos.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Viņa tev to pateica un tu taisnā ceļā uz šejieni?? Neko šajā jautājumā nevar pateikt vispār, nezinot ne to sievieti, ne vīriešus. Var būt duraciņi, kas viņai vnk netiek klāt, var būt sieviete, kas visus mušī ar savām gudrībām. Visādi var būt.

Zeme vienam īpašniekam, bet māja citam
"Jaunus kaimiņus negribu, gribu, lai visa zeme ir mana". Turpini gribēt. Nedziedināms tupisms, specifiski raksturīgs plikatām.

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Nē, jo īstenībā viņiem ir 80-90. /tādi kā bērni, nezin, kas ir interneta iepazīšanās/

Cik interesanti esat sev un citiem?
Sev esmu ļoti interesanta, nu pilnīgi nevaru atrauties no sevis. :D Bet tā uz mani pavelkas ankuliņi ar redeļzobiem un kāju nagu sēnīti.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Man vajag "žurku". Bet tak veselais saprāts neļaus... :(

TELEFONS
Rakstās mēnešiem, uz randiņu atnāk bezzobains plikpaurītis, sazvanās un tiekas, atnāk bezzobains plikpaurītis. Secinājums - kam lemts bezzobains plikpaurītis, tas no tā neizvairīsies. :) Ak jā, aizmirsu - apmainās bildēm, atkal atnāk tas pats. :D

Kāds ir Latvijas prezidents?
Jauks puisis. Tāds vienkāršs, tautisks un neuzspēlēts. Kā mēs paši un mūsu dzīve - mīļi patizls. :) Pasaules politikā Latvijas prezidents var būt da vai kāds - viņš ir un paliek tik ļoti mazas un nenozīmīgas zemes prezidents. Lai vai cik "lieli un vareni" mēs sev neliktos. Necienu VVF par šo "mēs esam lieli, mēs esam vareni".

Dziesmu svētki
Lasīt jūs neiemācīsieties nekad. :( Kur kāds rakstīja par līdzekļu izsķērdēšanu, es vismaz ne. Lai gan droši vien pasākums ar augstu ekonomiskumu neizcēlās, mums nekas nenotiek saimnieciski. Bet tas nav būtiski, izskatījās jau smuki un pacilājoši tiem, kuriem patīk tautiskais. Un kuriem patīk svinēt lielā ļaužu pūlī. Tautiskais man ir +/- vienaldzīgs, svinēt pūlī nepatīk un nesvinu arī.

Dziesmu svētki
Noskatījos gan deju, gan dziesmu koncertu un nemaz necietu, vispārējās kārtības labad, lai būtu viedoklis, jo tā nav mana mūzika. Tautas dziesmu apdares pūtēju orķestra izpildījumā Esplanādē gan neizturēju, pārāk atgādināja laimīgo bērnību, kad padomju saule spīdēja kā traka.... No vienas puses - skaisti, no otras - titulnācija rīko sev svētkus, pamatīgi iegrābjot kasē, kur iegulda arī otra...

Nostalģija...
Ļoti reti, var teikt, ka nekad. Nesen pa rokai gadījās dažas saglabātas bēbīša drēbes un gandrīz vai iegrimu, bet tad atcerējos, kas viss vēl notika tai laikā un nostalģiju kā ar vēju aizpūta.

Kad sievietes beidzot sapratīšot, ka neko vairāk arī nevajag kā blonds matus un lielas krūtis.
Kas ir "kachinja"?? Parasti glupie vīrieši runā visu vārdā, tāpat kā glupās sieivietes. Virtuālo tēlu patosētie apgalvojumi, par to, ko nu viņi izvēlas vai neizvēlas, ir vismaz dīvaini. It sevišķi, ja ar blondīnes niku raksta vīrietis invalīds, kuram dēļ traumas un sliktā rakstura vispār nav izvēles iespēju.

Vai tad tiešām nekādas kultūras vairs nav?
Vienmēr esmu teikusi, ka sportošana pie laba gala nenovedīs. Uz pataloganatoma galda iesvīdusi - vē....

Baigie tie vīrieši
https://skaties.lv/izklaide/slavenibas/aktieri/foto-aktrise-agnese-zeltina-publisko-skaistus-gimenes
-foto/?utm_source=fb_skaties&utm_medium=link&utm_campaign=social Mazā pelēkā būtne ar feiko blondīnes bildi profīlā kož sev papēžos un klusi raud. :D :D Nepievilcīgas sievietes nesapratīs tos, kuri nepārdzīvo vienu attiecību iziršanu, jo zin, ka būs citas. Jā, un viņām, tām nepareizajām,...

Puve pagrabā.
Ja tā ir agresīvā koka sēne, kas ātri izplatās, tad var būt nepatikšanas. Ja ir kāda cita, tad var mēģināt apstrādāt ar fungicīdu un skatīties, kas notiek, vai sakalst. Katrā gadījumā - ventilācija. Kas apcirknim ir apkārt, vai māja ir koka, vai sēne var pārvilkties utt. Fungicīds, vēdināšana un vērošana.

Kādēļ zūd ticība mīlestībai?
Visi resursi ir izsmeļami, arī emocionālie. Viens konkrēts cilvēks nevar būt "viss vienā". Uzstādījumi ir pārāk augsti, viens no otra un arī pats no sevis gaida to, kas nav iespējams.

Vai nav tā ka darbs daudziem aizņem lielāko dalu dzīves?
Ak izdevās viņu tomēr uzpūst, tas labi. Kad nākošo pirksi, esi vērīgs, lai nav ar defektu. :) Runā, ka darbs esot laime. :) Laime, prieks un dzīves piepildījums. ;) Strādāju brīvājā režīmā un ir daži, kas uzskata, ka man ir zelta dzīve. Kāpēc viņi negrib to zelta dzīvi, nu nesaprotu....

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Nu ko jūs te..... Onkuliņš ar trīs klasēm un koridoru uzstājas kā pašpasludināts pravietis, jo kaut ko izlasījis, nu tā gadījās, un iekrita sirsniņā, kura mocās ar mazvērtību un lieluma māniju. Dzīvē nevienu līdzīgu neesmu satikusi, bet sarakstēs savulaik ir gadījies. Haotiski, kritiski un tupi kā korķi. Bet tauta - tauta ir visāda.

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
Lai vīrietis ļoti gribētu nopietnas attiecības ar mani, tad es sākšu par šo lietu domāt.

Ko tu darīsi pēc 5 gadiem?
Nedomāju tik tālu uz priekšu.

Cik lielu prasīt samaksu par aprūpēšanu un palīdzību?
Nezinu par atlīdzībām. Par ko citu. 14:57 - un tā rada fobijas pret veciem cilvēkiem. Viņi ir ne tikai trūcīgi, attiecīgi šā tā ģērbti, slikti paēduši un sociāli izolēti, bet visādi aizspriedumaini dunduki vēl kultivē pretīgus stāstiņus. Drīz parādīsies kāda caur marlīti cisātāja, kas apgalvos, ka viņi vēl arī smird. Mana ome domāja, ka mēs viņu indējam, tajā pašā vecumā citam ir tik skaidrs...

Iznākšana no skapja...
"Bērni sēž gadžetos, lieto angļu valodu un nesaprot, kas notiek." Jū meid mai dei. :D :D :D Homoseksuāli cilvēki ir bijuši, ir un būs un ir tikai normāli, ka viņiem ir visas tās pašas tiesības kā pārējiem, ieskaitot ģimeni un bērnus. Tāds nu ir mans viedoklis un man ir galīgi vienalga, ko domā gan anonīmie, gan sinonīmie, gan antonīmie personāži. :)

Rokgrupa no Kurzemes
Provokatori, tautai patika (un patīk) Kurzemes rokgrupa :), tāpēc tagad cenšas apliet dubļiem.

Iznākšana no skapja...
Mazi bērni pieņem ģimenē esošo kārtību kā normālu. Līdz neierodas bille vai kādi dunduki ar Veco derību. Problēmas nav ne divās mammītēs, ne divos tētukos, bet šajos te. Nu neļaus tak cilvēkiem mierīgi dzīvot ar savu tumsonību. Skatieties uz saviem bērniem, kas no viņiem izaugs. Nejaucos citu ģimenēs ar saviem "par"vai "pret". Viņi lemj.

Rēķins
Atkal tiek zelēta mūžīgā tēma. Pēc tam vajadzētu par zeķēm zandalēs, vasara kā nekā. :)

Holesterīna skaitlis un cukura līmenis
Ēd zāli. Un dzer skaidravota ūdeni. Tas ir tautiski un pareizi. Ārstu galvenais uzdevums ir apkalpot farmācijas industriju un ja pa burzmu kādam uzlabojas veselība, tad tas ir negaidīts un patīkams pārsteigums. :D No diētām un statīniem kļūsi par zombiju, kam neko negribas un neko nevajag. Pers. pieredze - ja atmetu visu, ko nedrīkstu un nevaru ēst, tad ēst varu tikai puķkāpostus un vājpiena...

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
ketija- nav nekāda lāsta. Ir cilvēki, kuru uzvedība ( dzer, meklē kašķi, plātās, neievēro csn utt.) biežāk noved pie nelaimes kā citus. Uzvedība pārmantojas.

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
Koldlands visu pateica, īsi un precīzi. Virtuālais tēls ir paštaisns, alkatīgs, izrādīties kārs un māņticīgs. Kādus gadus desmit kā nekā pazīstams. Varbūt, ka reālais ir citāds, bet diezin vai, kas tad raksta tos tekstiņus. Manī nav kādas īpašas līdzjūtības, tas bija sen un katram jārēķinās, ka tuvinieki, no mājas izgājuši, var arī neatgriezties. Tāda ir dzīve.

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
99% ka drošs plecs ir hļupiks sēdoša suņa augumā ar muskuļiem kā odam. Ļoti jau nu tur rūpi par viduvējo sieviešu problēmām. ;) Es nezinu, kam vajag tik vecu un tik nefunkcionālu vīrieti kā tavs draugs. Apkārt ir milzums puišu ap 25, neprecēti, bez bērniem.... Tādi kā viņš/tu pēc otrā alus kausa sāks pinkšķet par neizdevušos dzīvi un sabojās visus svētkus.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Viņi muld. Paši labi saprot, kas ir kas un kas par cik, bet parunāt tak var. Aizkadrā notiek cita dzīve ar citiem noteikumiem. Nu ir jau, iespējams, tādi, kas visā nopietnībā uzskata,ka lai vai kāds, tak vērtīgs, bet satikt tādus nav gadījies. Ir zināms daudzums vīru gados, kas ne uz ko vairs necer. Strādā, vakaros iedzer aliņu un brīvā brīdī pakaitina gvenu. :)

Draudzenes.
Lezbiete, kura nav apzinājusies, ka viņa ir tāda. Bet vispār tas ir šausmīgi - tāds draudzeņu mainīgais bars, kuras visas par viena par otru tenko, visas ar kaut ko neapmierinātas. Sliktāk par lapseņu pūzni.

izvēles
Nevaru izsķirties - vai nu dzīvei garšas nav vispār vai arī tā ir jebkur. Viss mainās un pilnīgi pieļauju, ka drīz sēdēšu mājā viena pati, sarunāšos ar putniem savā galvā un jutīšos pilnīgi laimīga, nevajadzēs ne tenerifes, ne roltonus, neko....

Sievietes, uzmanieties!
solvitas - kāpēc jāturpina - droši vien tāpēc, ka arī pati daudz ko sameloja. Par gadiem pats par sevi saprotams. Bet piepis acīmredzot svaigi uzlāpījies. :D Citreiz tie tekstiņi nav tik braši.

Ne jaunībā...
Var cerēt satikt kaimiņu, kas nāk no veikala, kādu datorvīrusu, tarakānu pieliekamajā un nāvi, galu galā. Bet tā - visu ko, bet neko labu. Ir radies iespaids, ka no vecākajiem tantuāzijiem vairums paliek tukšā.

Iedomājaties, ka jūs esat Skalbes kaķītis un dabūjat atpakaļ dzirnavas.
Un no šīs vietas detalizētāk (13:36) - ko tev atņēma, kas atņēma un kāda pārbīļa pēc piedevi ?? "Un tur bija miltu gaņģi un mandeļu gaņģi...." Savām rokām izveidotu labklājību kāds atņem, bet piedod, jo "ar smagumu uz sirds grūti dzīvot". Vai tā? Mde. Kaķīša dzirnavas ir ideoloģiski kaitīgs teksts, kas satur naivas ilūzijas ka nepretošanās ļaunumam un bezprincipu piedošana novedīs pie tā, ka...

Iedomājaties, ka jūs esat Skalbes kaķītis un dabūjat atpakaļ dzirnavas.
Kārtējais mēģinājums līdz aPsurdam vienkāršot ļoti sarežģītus jautājumus. Bērns ir pats savs un vecāki ne tuvu nav vienīgie, kas viņu māca. Kopš kāda brīža vecākiem jānoņem no sevis atbildība par viņa veikumiem. Ja pareizi atceros, tad kaķīša meitas (vai meitu) sakūdīja viņas vīrs... Piedošana atkarīga no daudziem apstākļiem - vai nodarītājs apzinās, ko ir nodarījis un lūdz piedošanu, vai...

Viesnicu miilestiiba
Zemcilvēks. Starpstadija starp slieku un kurmi.

Visa dzive deelj statusa?
Vispār jā, dārgākas lietas ir kvalitatīvākas, gan drēbes labāk silda, gan mašīna labāk kalpo. Bet nu ir tā, ka miljardiem cilvēku ir nolemti nabadzībai neatkarīgi ne no kā un tikai paša ziņā ir, kā uz to skatīsies. Vai apskaudīs tos, kam ir vairāk un uzskatīs, ka visi, tostarp, protams, sievietes, ir izmantotāji, kas grib atņemt to pašu mazumiņu, vai centīsies atvēlētos nedaudzos gadus nodzīvot...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu