ne_meklejumos

Sieviete (53)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

70 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Iedzimtas slimības, kroplības!
Nu kur var būt tik cinisks jautājums? Pilnīgi normālas grūtniecības, dzemdību iznākums var būt bērniņš ar īpašām vajadzībām, no tā nav pasargāts neviens.

Tikko kā pašķirās un uzreiz lec iepazīties!
Dzīve skrien ātri, nav ko lietas vilcināt.

No cik gadiem jāizvēlas jaunāks partneris?
Sasmējos ne pa jokam, Vācijā vecs vecis ja nu mantības dēļ jāķer aiz sterbeles, te vīriešu pārsvars un daudz foršu, jaunāku vīriešu netrūkst. Nu jā, vīriets jau nav gaļas gabals ko izvēlēties, vispirms jāiepazīstas, tad jāiepatīkas un jānotur.

Attiecības tikai seksam
" Pie kam, nosacījums tāds, ka kaut arī attiecības tikai seksam, cilvēkam jābūt tādam, ar ko ir kaut kādas kopīgas intereses, līdzvērtīgs sociālais statuss, līdzīga domāšana un būtu par ko parunāt. Ir reāls šāds attiecību modelis vai totāla utopija?" Tikai seksam uz tādiem nosacījumiem nesanāks, tās ir normālas attiecības pusmūžā. Abiem nav vēlme mainīt savu ierasto dzīves vidi, bet kopīgi ir...

Vai eksistē mazi meli?
Meli ir meli, nedalu tos pakāpēs. Nav vienmēr vis jāpasaka, var noklusēt detaļas, kas otram nav jāzina vai var radīt sāpes.

Vai ir cilvēki ar ko kopā "laiks pazūd"?
Protams ka ir, ar citiem nav vērts kontaktēties, ja vien tie nav radinieki. Kopējas intereses, hobiji, tas primārais lai būtu viegli un labi, nebūtu laiks jānosit bezmērķīgi garlaikojoties.

Primara velesanas
Primārais ir mana ģimene, lai visiem laba veselība, jumts virs galvas, saskaņa un miers valda. Neuzskatu, ka lai sasniegtu vēlamo esmu ko upurējusi, tas bija mans mērķis un laime, audzināt bērnus un nu jau mazbērnus, rūpēties par saviem vecākiem. Dzīvē nav vietas tukšumam, katrs mirklis ir jāaizpilda ar sev vēlamo, dienā 24 stundas un laiks pieticis visam, nav bijis jāatmet vai jāupurē...

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Jo augstāk situēts vīrietis, jo mazāk viņam interesē sievietes amats un ienākumi.

Kā izšķirties mazsāpīgāk?
Te vairāk izskatās, ka diskusijas autors ir dāvanas saņēmējs, sievietei nav nākotnes vīziju par kopdzīvi. Par kādu šķiršanos var būt runa, ja nedzīvojiet kopā, nav kopīgas saimniecības. Sievietei nav laika un vēlēšanās jūs ielaist savā teritorijā, jūsu dēļ mainīt ko savā dzīvē. Tās šķiršanās sāpes vien maldīga ilūzija.

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Pret svešu var izmest žulti, savējam labumus pataupīt. Man liekas, dzīve daudzi no šejienes ir pozitīvāki, te tādu apvainoto pozu ietur.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Tas gaumes jautājums vilkt vai nevilkt kažoku, žēl jau ir to zvēriņu, bet tā tai pasaulē iekārtots, kāds kādu apēd, kāds otra ādu izmanto lai sasildītos.

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Savam vīrietim, nievājošas piezīmes teikt par izskatu, liecina par pašas gaumes un izvēles kļūdu. Droši vien vīrietim uzslavas vai pateikts paldies, uzlabos omu un patiks labāk kā kritika, zāģēšana vai nievas.

Vai sievietei ap 45 Rīgā pieklājas staigāt ar kranci no patversmes?
Man pat Vācijā ir mīlulis no patversmes, kaut šeit tas maksāja vairāk kā sugas suni nopirkt. Atceries M.Freimaņa Pepi, krancīte no patversmes, nekaunejās ņemt līdzi visur. Jākaunas tad, ja suns ir nekopts, neskolots un pamests likteņa varā.

Tuvojas 8.marts...
Jā, nezināju gan, ka otra iepriecināšana ikdienā ir stulba resursu tērēšana. Svētkos tā ir ierasta lieta, bet uzmanības apliecinājumam ikdienā ir pārsteiguma efekts.

Kāpēc šovbiznesa zvaigznēm izjūk attiecības biežāk, nekā parastajiem mirstīgajiem?
Tas būtu viņiem pašiem jāprasa, bet varbūt tas tāpēc, ka apgrozoties šovbiznesa vidē, ir lielāka iespēja iepazīties nekā sēžot OHO vai istabas četrās sienās. Neķeras pie otra kā pie glābējzvana lai tik nepaliktu vieni, ja nav kā sākumā ieplānots. Katras attiecības ir jauns sākums, jauni iespaidi

Tuvojas 8.marts...
"Tie, kas saka, ka ziedus var dāvināt jebkurā citā dienā, nedāvina nekad.." Drīzāk, tās kam nedāvina šo dienu kā svēto to tur, jo cerība no kāda to puķi saņemt. Kam vīrieši dāsni un nav skopi, iepriecina ar ziediem vai dāvanām tāpat vien.

Tuvojas 8.marts...
Man patīk saņemt uzmanības apliecinājumus no saviem vīriešiem, bet tam nav vajadzīgs šis nodrāztais, ar PSRS laikiem saistītais datums.

Drauga iepriekšējo attiecību medaļas otrā puse. Kādu Jūs esat to iepazinuši?
Dzīve ir raiba kā zirga deķis, bet tās krāsas katrs pats tajā ieauž. Skatoties pagātnē, nav pārsteigumu vai vilšanās par to kas noticis. Dzīve nav bijusi garlaicīga, cilvēkos kļūdījusies neesmu un nav tādas sajūtas, ka būtu ko palaidusi garām.

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
Šodienas laikmetā nav, ja tik ir ATTIECĪBAS. Nav ne vaina pa nedēļu katrs savā pasaules malā, brīvdienas pavada kopā. Lielāka tieksme vienam pēc otra, izpaliek ikdienas rutīna.

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
Tas, ka anonīmā vidē nemeklē, nenozīmē dzīvot bez partnera vai vēlmes iepazīties reālajā dzīvē.

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
Neko nedomāju, kāda atšķirība brīvs vai precēts, katrs meklē sev vajadzīgo. Viens seksu, cits cilvēku ar ko parunāt, kādam gribas jauns sākums.

Kāpēc mēs kādu mīlam?
Par visu, par mīļotā esamību uz šīs mīļās zemītes un veiksmīgu satikšanos.

Vai vīrieši varētu un gribētu mainīties sievietes dēļ?
Var mainīties, ja tā ir paša griba un nav ultimāts no iespējamās vai esošās partneres puses.

Regulāri un čakli iztukšo olas
Reāli dzīvē tas darbojas, bet komplektā ar daudz ko citu. Ja cilvēks ir apmīļots, seksuāli apmierināts, nav materiālo problēmu, mājas darbi tiek dalīti, ir kopējas intereses, bet katram tiek sava privātuma daļa, tad meklēšanās ārpus savas komforta zonas nav aktuāla. Par tām olām, man omīte vienmēr teica, meitiņ strīdus jāatstāj ārpus guļamistabas durvīm, tur citi darbi darāmi un seksuāli...

Pēc kuras tikšanās reizes jāuzstāda sievietei ultimāts?
Naudu zobos, ceļš pie prostitūtas, seksu bez ultimāta. Oho ceļš garāks, norādi vēlmi iepazīties lai seksi dabūtu, gaidi kad kāda pieteiksies, nodarbojieties ar sev vēlamo bez ultimātiem.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Man ieteica paziņa šo saitu, tai brīdī gribēju šeit jaunu dzīvesdraugu vai domubiedru atrast. Domāju, ka svešā vidē iekūlusies, varēšu aizmirst pagātnes drūmos notikumus, par ko atgādināja komunicēšana paziņu, draugu lokā. Diemžēl, mani izbrīnija un nobiedēja šeit valdošais negatīvisms, cilvēku neiejūtība vienam pret otru, pretējā dzimuma nonicināšana. Atkāpos no sākotnējā iemesla, pārcēlos uz...

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Jaunībā lielā mīlestība, bildinājums un kāzas, tālāk ģimenes veidošanās un bērnu nākšana pasaulē, tas bija tik dabiski, pašsaprotami un skaisti. Pusmūžā kam tā precēšanās vajadzīga, nav ne jausmas.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Dari labu vai sliktu, bez motivācijas neiztikt, ir taču kāds priekšnosacījums jebkurai darbībai.

Slinkums, nepieciešamība jeb kāds cits variants
Šādos anonīmos saitos nezini pat vai dzimums norādīts pareizais, iepazīties nav viegls proces.

Labāk ēst desertu bariņā, nekā grauzt rupjmaizi vienatnē..?!
Izklaidei pietiks ar izskatu un seksualitāti, lai mīlētu un dibinātu ģimeni ne. Komplektācija vajadzīga pilnīga, bet skaistuma kritēriji katram savi, pieņemamās rakstura īpašības un uzskati par dzīves vērtībām arī.

Vēstules par laiku....
Labāk lai par laiku raksta nekā cik tu skaista un gudra, nepazīstot un neredzot dzīvajā.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Arī nesaprotu kam tā alga vajadzīga, pietiek ar jahtu un māju okeāna krastā, kādu miljardu kontā. Alga mazsvarīgs faktors.

Prognozēt seksualitāti?
DanaL Nu gadās jau tādi, kam smadzenes citā vietā, vecāki nav ieaudzinājuši dzīves gudrību nedzīvot pāri līdzekļiem. Tik neredzu sakarību ar seksualitāti, tikai ar muļķību.

Prognozēt seksualitāti?
NEPIEMĒROTI un NEPAMATOTI liels un dārgs auto Pēc kādiem principiem tas tiek vērtēts? Tad jau sanāk, ka visi dzīvē izsitušies, labi pelnošie vīrieši, kas var atļauties stabilu un Latvijas ceļiem atbilstošu auto, ir kaut kādā mērā bīstami.

Vai esot attiecībās vajadzētu šad tad no tām atpūsties-ieturēt pauzi?
No labas dzīves nenogurst, kaut kas iekšā kremt tam draugam. Ģimene ir miera osta, kur atpūsties un mieru rast. Varbūt jāpiedomā pie brīvā laika pavadīšanas, hobijiem.

Visu uzmanību tikai sev
Kopš sevi apzinos, uzmanību esmu pievērsusi apkārtējiem. Mamma, tētis, vecvecāki, māsa, vīrs, bērni, mazbērni, draugi, sunīts, kaķīts ....Savas problēmas, kopš mazam dienām, esmu iemācīta censties atrisināt pašai. Protams, mani mīļie nekad nav stāvējuši malā, ja lielāka ķibele gadījusies. Tas notiek dabiski, tā jau ir ģimenes būtība, mīlēt, atbalstīt un sargāt vienam otru.

Cik mīlestības cilvēkam ir paredzētas?
Mīlēt vienu vienīgu reizi, bet iemīlēties var neskaitāmas reizes.

Problēmas, kas vīriešos atklājas uzsākot kopdzīvi un mēdz novest pie šķiršanās?
Kopā kauliņus samet cilvēki, lai tik kāds būtu blakus, jau sākumā atšķiras uzskati par dzīves vērtībām. Bez mīlestības, kad partnerī nekas nekaitina, vis šķiet pieņemams un labs, nekas nesanāks.

Kāpēc ir tādi, kam tā prasās kādam pateikt ko neglaimojošu?
Ko tad šeit var par cilvēka izskatu uzzināt, bet par prāta spējām diskusijas daudz ko pasaka. Kādu zākāt vai apcelt nav manā dabā, bet pie sevis brīžiem pasmejos par uzdotajiem jautājumiem.

Esi, kas esi! Netēlo! Esi dabiska! - vot ko šitas nozīmē????
To arī tas nozīmē, speciāli sevi nepasniegt tādu kāda patiesībā neesi. Katrs mēs esam auguši un dzīvojuši konkrētā vidē, to uzsūkuši un sevī saglabājuši. Katram savi ieradumi, ģērbšanās stils, rakstura īpašības, uzskati par lietām un hobiji. Ja par izskatu, tuvs cilvēks tevi redzēs dažādās situācijās, ballei saposušos vai slimu, bez makijāžas vai ar. Nav iespējams noslēpt savus trūkumus...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu