ne_meklejumos

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Jaunībā sitamies kā pliki pa nātrēm, bet biju laimīga un apmierināta ar dzīvi. Nu varu atļauties visu ko sirds kāro, dzīve ir interesanta, bet tādas pilnīgas laimes sajūtas nav. Varbūt drīzāk nauda palīdz ērti dzīvot, realizēt savas ieceres, bet laimei vajadzīgas vairākas sastāvdaļas.

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Nodevējam nav sirdsapziņa, tāpēc arī spej nodot, melot.

Kā vīrietis iemīlās? :o
Nu bet ne jau pamestu ja mīlētu, vienkārši kautkas nogāja greizi, kļūdījās izvēlē. Ir tikai mīl vai nemīl, to nevar nolemt, bet just. Tādi video pilna pasaule, bet pieredze katram sava.

Vai tas ir slikti,ja sieviete zin ko grib attiecībās.
Cilvēkam tam dotas smadzenes lai domātu, analizētu un pieņemtu lēmumus. Vai nav vienalga ko kāds cits saka, katram sava taisnība, katrs spriež pec savas pieredzes.

Saprotoša sieviete.
Tātad robeža ir jānovelk no paša sākuma,jo vīrietis saprot tikai tiešu valodu.Noklusēšana ir tikai savu nervu bendēšana Tur jau tā lieta, jāizvēlas vīrietis ar kuru, jau sākumā, ir sapratne par dzīves vērtībām. Nav jāklusē par savām sajūtām ne brīdi, tās jāizrunā.

Vadīties tikai no pieredzes vai tomēr riskēt?
Saprātīgs risks-pati slavējāmākā cilveciskās apdomības iezīme./Halifakss/

Vīrietis/sieviete draugi?
Vai tad pati nejūti kur beidzas draudzība un sākas intīma tuvība. Protams, var pretēju dzimumu cilvēki būt draugi, bet nez vai apspriedīs katrs savu intīmo dzīvi.

Saprotoša sieviete.
Kā gan var veidoties normālas attiecības bez sapratnes par otra dzimuma īpatnībām, vajadzībām, vājībām utt.... Esam tomēr no dažādām planētām. Te raksta, ka to pieprasa slinkie un sava labuma meklētāji. Biežāk gan netiek saprasti un atbalstīti vīrieši, kas atbildīgi rūpējas par ģimeni. Tiek prasīts vēl un vēl bez apstājas, nav līdzsvara starp darbu un atpūtu.

Kāpēc cilvēki kurus pieķer melos pārstāj komunicēties?
Nemeloju un nekad to neesmu darījusi, reizēm paturu savas domas pie sevis vai nepasaku ko lieku. Nemelo visi, tā nav teisa. Reizēm pats cilvēks izaicina otru melot un melus uztver kā medusmaizi, bet patiesībai nākot gaismā, zūd ilūzija un vēlme komunicēt, jo nav jau taisnība velama.

Kā iegūt uzticēšanos?
Nesoli ko nevari izpildīt, ja apsoli tad izdari, runā tieši un atklāti par visu, neslēp savu patieso dabu. Kādam būsi gana laba kāda esi, bet atklātība radīs uzticību.

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Nevaig piļīt un uzturēt vīrieti, pašai nav bijusi pašcieņa. Vīrietis ir sievietes spogulis, tajā redzamais ir pašas pieņemts un nopelnīts.

Ambīcijas, kā ar tām?
Katram ir sapņi un ambīcijas, tikai atšķirīgi un tikai pats tos var realizēt. Varbūt no malas liekas cilvēks ieslīcis dzīves līkločos, samierinās ar vienkāršu mājās tupēsanu vai nekāpj pa karjeras kāpnēm, bet viņš ir laimīgs un apmierināts. Viens sasniedz augstāko kalna virsotni , cits izlasa kārtējo grāmatu un abi ir rīkojušies paši savu interešu vadīti.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Nu varēji jau atbildēt, ka esi ar mieru aizbraukt ar auto pie dabas krūts uzcept kādu desiņu un iepazīties klātienē, ja jau sarakste bij izdevusies. Vai tad tā uzreiz metīsies virsū, jaunības trakums aiz muguras. Var iet uz teātri un simpātijas izpalikt, var mašīnā norunāt līdz rītam un turpinājums seko. Ne jau no tikšanās vietas kas atkarīgs.

Visu izdarīt vienā mūžā
Cilvēkam ir iespējas izmeģināt visu to, kas interesē un sniedz gandarījumu dzīvē. Visu nevar un nevajag.

Vīrietis aktieris vai tomēr mīlestība?
Liela mīlestība pret visām, kā gan citādi.

Par vīriešiem
Kāda tur jaukšanās attiecībās, ja pats meklē ko citu, tā jau tikai paša atbildība. Citi tā ar mūžu nodzīvo ar precētā statusu, bet citu pie sāniem.

Kas ir milestiba?
Man liekas, ka mīlestība neuztur prasības pret otru, nav ierobežojama un prātam vadāma.

Vai mēs esam uzticami viens otram?
Uzticos tiem ko mīlu, nav nācies vilties vai nožēlot kaut nieku. Pārējie "mēs" neinteresē.

Par ienākumu deklarēšanu ārzemēs strādājošiem-vēlos padomu...
Iekopēju kur vari visu izlasīt, - https://www.vid.gov.lv/lv/latvijas-rezidenti-arvalstis

Par ienākumu deklarēšanu ārzemēs strādājošiem-vēlos padomu...
Islande nav ES dalībvalsts, ir jāiesniedz VID gada ienākumu deklarācija un jādeklarē visi gūtie ienākumi.

Ja vīram ir mīļākā, vai vienmēr vainīga sieva?
Vainīgs nav neviens, sieva pieņēmusi šādu laulības piedēkļa esamību, atzinusi to par labu esam.

Kādam ir jābūt džekam lai sieviete maksātu par seksu?
Ak jē, ko var sarezģīt lietas, sievietes pelna pietiekami labi un negrib dzīvot kopā ikdienā ar nemīlamu vīrieti lai tik pie seksa tiktu, bet organisms prasa savu. Labāk samaksāt un aizvērt durvis procesam beidzoties, nekā dzīvot pretrunā ar savu es vai tēlot jūtas kuras nav.

Kādam ir jābūt džekam lai sieviete maksātu par seksu?
Izskatam nav pārāk liela nozīme, galvenais, lai viņam ir pieredze un talants.

Miskaste pie viņas durvīm
Jācīnās gan. Jāuztur sevi formā, jābūt smaidīgai un laimīgai, tad vīriets prom nemuks.

Vāja vai stipra?
Vai tad vīrietis tā dala sievietes un tas ir kritērijs izvēlei? Dzīvojot kopā, daudz kas notiek dabiski, reizēm viens stiprāks, reizēm otrs un abi kopā veido savu pasauli. Kopdzīve nav sacensība, kurš vairāk vai mazāk.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Mana pieredze un rīcība autorei nepalīdzēs, pašai jāvadās pēc savām izjūtām. Nav tiesīgs neviens šeit nosodīt vai pie sirdsapziņas apelēt, mēs jau nezinām kāda bijusi autores kopdzīve ar šo cilvēku, kāpēc tik vienkāršas lietas nevar izrunāt paši iesaistītie. Kad cīnījāmies ar šo slimību, ne reizi prātā neienāca doma par seksa trūkumu, vēl ilgi pēc sāpīgā zaudējuma nē. Par sevi tai laikā bieži...

Kas tās par bailēm?
Varbūt nepatīk neizlēmīgas sievietes? Ne jau baidās no tādām, bet saprot, ka ilglaicīgām attiecībam, ģimenes veidošanai tas nav nopietni.

Naudas pārskaitījums uz Latviju.
Kādi gan VID var rasties jautājumi, ja esi nodokļu maksātājs citā valstī, dari ar savu naudu ko gribi.

Nēģi.
Sacep burkānus, kartupeļus, sīpolus, met visu katlā uzlej ūdeni, piemet sauju grūbas vai rīsus un vāra pusstundu, tad piemet nēģus(izcepu uz panas un sagriežu gabaliņos) un vēl 5 minūtes pavāra, var saldo krējumu pieliet. Kas var būt labāks par šo. Var necept sastāvdaļas, bet nebūs tik smeķīgi.

Kas pieaugušu cilvēku reizēm motivē uzvesties kā bērnam citu priekšā?
Man liekas, ka tas bērns jau saglabājas visa mūža garumā, reizēm izlaužas uz āru un dod prieku.

Par ekoloģiski tīri pārtiku
Kāpēc esi slinks un zeme nav jau devusi ražu, kāpēc neizmanto savu čuju, nepelni un nedzīvo zaļi?

Mīļākais
Kvarts, nav nozīmes sievietes gadiem, nav nozīmes ar ko pietiek vai nepietiek, ir nozīme sievietes vēlmei pieņemt vīrieti tādu, kāds viņš ir bez aizsega.

Mīļākais
Ja jau seks jāpērk par naudu, kāda nebūt iemesla dēļ, izvēlas pec savām iespējām un patikšanas. Tas taču pats par sevi saprotams, maksā pasūtītājs, šijā gadījumā autore.

Vai butu gatavi milestibas del mainit savu dzivesvietu uz citu kontinentu?
Neticu tam, ka mīlestība var atnākt otreiz, bet ja nu tomēr tā liktens būtu lēmis, šāds jautājums nerastos. Tas ir mazākais ko mīlestības dēļ vērts darīt, ja vien par to divi cilvēki vienojas un tas nav izteikts ultimāts vai bērnišķīga iegriba.

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
Kāda nozīme nobaidīs vai nē, tāpat savas nodarbes nepametīs lai vīrietim izpatiktu, tas nav tā vērts. Ir jau viņu vidū tādi mūsdienīgie, kam kotletes ir aizvēsture, telpas uzkopt nav pašam grūti, minets 24 stundas dienā nav nepieciešams.

Vai mēs vispār protam nesavtīgi mīlēt.
Mīlestība ir laime, tā nav vārdos izsakāma un prātā izvērtējama.

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Cilvēku vērtēju pēc darbiem, pārējam nav nozīmes. Ja kāds ar tādiem pesteļiem aizraujas, nav mana daļa un tālāk no tādiem.

Attiecības.
Drīzāk nav viena ceļa gājēji, katram savas intereses un dzīves vērtības.

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Grūti iedomāties, ka nav neviena rada drauga vai paziņas, pilnīgi viens uz šīs planētas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu