ne_meklejumos

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

51 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Paspēlēsim spēli ?
Dzīve nav spēle, ļaujos visai emociju gammai, atkarībā no garastāvokļa un apstākļiem. Kad mani sita, atbildība un mani mīļie bērni bij mans glābiņš un tālākvirzītājs. Pēc laika redzēju, ka arī šāda dzīve ir skaista un esmu laimīga.

Naudas daudzums
Hm, kā lai to pasaka, daudz varētu būt miljardi eiro, pāris centi ir maz. Pietiekoši ir tad, kad nav par naudu jādomā.

Humora izjūta
Varu jau sevi tik slavēt, esmu kompāniju cilvēks, patīk humora dzirksts. PA uztveru nopietni, komentēju attiecīgi, reti kad nācies pasmaidīt par šo visu.

Sievietes drīkst visu!
Jebkurš cilvēks iziet cauri visiem dzīves posmiem, tā tā pasaule iekārtota. Jaunības maksimālisms, brieduma nosvērtība un vecuma cēlums. Cilvēks drīkst visu ko uzdrīkstas, kam pietiek prāta, izveicības un drosmes. Pats sev var aizliegt darīt ko vai nedarīt, pieņemt otra gribu vai noraidīt. Dzīvesgribai, tās baudai un veiksmei nav ierobežojumu, katrs pats savas laimes režisors un aktieris...

Vai kompromiss atmaksājas?
Kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. /Louels/ Tā ar dzīvē notiek, cik ilgi to zīli rokās turēsi, pati vaļā palaidīsi vai šī aizlaidīsies. Mednis ir mērķis uz kuru tiekties, jānovilina no tā koka nost.

Kā sievietes ko tādu var pieņemt ?
Drīzāk gribas jautāt, kā vīrietis ko tādu var atļauties? Ej nu sazin kāpēc atļauj sevi pazemot, kāpēc no tādiem nemūk pa gabalu. Laikam lai bikšainis būtu pie sāniem, ciešanām nav robežu. Nožēlojami.

Īstie?
Īsts- dabisks, neviltots, visatbilstošākais manām sajūtām un vajadzībām.

kādas ir jūsu idejas par labu randiņu?
Var sarunāt aktīvi pavadīt laiku, piemēram kopīgi slēpņojot(Geocaching).

Vai taa nav naudas skerdeshana?
vecis principaa jau naudu sev neeteeree.tikai viinam un sievieteem Runā par sevi, vīrieši tērē ne par matu mazāk kā sievietes, ja to var atļauties. Kaut vai medības Āfrikā vai cope Spānijā, slēpošana Francijas Alpos utt...

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
sultans10, idiots kas idiots, vadību ņem savās rokās lai otram sniegtu palīdzību un bērnus izaudzinātu. Lops ne cilvēks esi, par visiem pēc savas samaitātās dzīves spried.

Kāpēc mātes nodod savus dēlus?
Ak, jē cilvēk mīļais, kas ar tevi notiek? Normālās ģimenēs, mātei nav dēliem jāmāca attieksme pret sievieti, viņi no mazotnes vēro attiecības ģimenē, veido par to savu priekšstatu. Tēvs viņu piemērs un skolotājs.

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Spēcīga sieviete mēdz būt vāja sava vīrieša aizsegā, bet pie konkrētiem apstākļiem var kalnus gāzt lai savējiem būtu vilcējspēks.

Īstais "sekss"
Atklāti dzīvot, atklāti runāt par visu ar partneri, tā ir kopābūšanas laimes atslēga. Nespēju iedomāties kā var savādāk.

Kā zināt vai sievietes mīlestība ir patiesa?
Pusmūžā, bez laulības līguma par visas mantas šķirtību, nekāda laulība nav iespējama.

Mīlestības pamatprincips ir došana nevis ņemšana, jeb nē?
Mīlestībai ir tikai viens pamatprincips, darīt otru laimīgu.

Sievietes statuss
Dzīvot pagātnē gribi, izmet visu lieko un uzcel zaru būdiņu mežā. Man ir trīs dēli, mans atbalsts un stiprais mūris, bet attieksmi pret sievieti viņiem tēva paraugs iemācīja.

Vai tam var ticēt?
Jā, tā tas ir, galvenais ir sajūtas, pārējais tām seko. Ir forši ja blakus savs cilvēks, ar kuru viegli un labi, atkrīt teātra spēlēšana publiskajā telpā.

Vai sievietei ir jādod otra iespēja?
To sultans10 : Redz, maniem bērniem sen jau pašiem ģimenes, dzīvo Latvijā un audzina savus bērnus. Jā, varu būt kādam piemērs, ka var tikt pāri smagam sitienam, būt laimīga un priecāties par dzīvi. Vācijā strādāju, bet manas mājas ir LV, pāris stundu lidojums un esmu pie savējiem.

Vai sievietei ir jādod otra iespēja?
Nabaga autors, naids sagrauj cilvēku no iekšām. Tēma pēc tēmas tiek ceptas ar nepatiku pret pretējo dzimumu, bērniem. Var taču dzīvot viens, nepīties ar tām briesmonēm, seksu pirkt par naudu, tā pasargāsi sevi no visa kas raisa bailes un nepatiku.

Vīriešu viedoklis: galvenās sieviešu kļūdas attiecībās
Nepareizā sieviete blakus, kļūda izvēloties ir uz paša sirdsapziņas. Neviens jau diži nav izmaināms, attiecības jāveido ar sev piemērotu sievieti, lai pēcāk nav kļūdas jāmeklē.

ka var nodzivot 12 gadus un audzinat 2 bernus un beigas tevi pamet ka meslu
Ar to dzīve nebeidzas un viena pagale nedeg.

Kas ir iemīlēšanās patiesais objekts?
Man pašai sava pieredze, cita glupības lai paliek viņiem. Mīlestība jāpiedzīvo, tās ir sajūtas nevis tukšas pļāpas.

Cik ir jāpelna vecenei?
Cik var par to naudu, vai nav vienalga kurš kurā brīdī ko nopelna. Es varēju atļauties nestrādāt, kad bērnus audzinājām, vīrs mūs nodrošināja. Jā, kad apstākļi mainījās, es atsāku strādāt un vienbrīd visu uz saviem pleciem iznesu, ģimenē tā tam jābūt, vienam otru jāatbalsta.

Vai strādāšana ārzemēs ir kauna lieta?
Kauns ir, darbaspējīgam cilvēkam, diedelēt pabalstus, nerūpēties par saviem bērniem un vecākiem. Nekaunos ne nieka, ka strādājot Vācijā saņemu pieklājīgu algu, reizes piecas lielāku kā par šo pašu darbu LV.

Vai ir dzīve pēc 40?
Viens otrs jau 30 gados ir nolietots, nevīžīgs pret sevi un apkārtējiem, nav interešu un uzņēmības. 40 gadi un uz augšu, vismaz līdz maniem 55 ir brīnišķīgs dzīves posms. It kā vis ir sakārtots, bērni izaudzināti, materiālā patstāvība iemantota,vairāk laiks realizēt sen lolotas lietas, var baudīt dzīvi uz pilnu klapi.

Veidot attiecības bez mīlestības.
Man liekas, ka ja nav abpusējas mīlestības, tad kopdzīve ir apzagta. Nav jūtu, nav stabilitātes, ir bailes otru pazaudēt dēļ kaut kā. Ja mīl, tad par to nedomā, vienkārši baudi otra klātbūtni, jūti īpašu saikni, ir viegli un labi.

Romantikas medības
Pērnavas līcis, pie apvāršņa saullēkts, mīnus 20 grādu, karsta tēja ar jumtiņu un lielie asari ķeras. Visriņķī balts klajums, mēs divi vien. Oļiņagorska, ziemeļblāzma un mošku bari, romantika papilnam. Tādi vienkārši dzīves mirkļi nāk prātā, bez uzspēles vai speciāli veidotas romantikas.

Paši vainīgi, ka esam nabagi
Nu nu biznesmens atradies, bez cieņas un labas samaksas padotajiem, neceri uz peļņu.

Ko uzsākt ar 10 000 eiro ?
Dzīvnieku viesnīcai sākumam pietiks, varēsi iztikt bez strādniekiem un peļņa garantēta.

Paši vainīgi, ka esam nabagi
Jebkurš strādnieks izvēlas par kādu algu strādāt konkrēto darbu, bet īpašnieks kustina smadzenes lai biznes neizputētu, lai to nenovestu līdz bankrotam.

Kāds stimuls čalim pēc 40 veidot attiecības?
Nu redz, kaut kas jau pietrūkst tai dzīves baudīšanai, ja šāds jautājums pa galvu maisās. Kam labi vienam, tas bauda dzīvi. Kas pietrūkst, pats vien zini.

Vīrieši atkal un atkal krīt lamatās
Ak jē, kur tādi surikāti rodas, vai tiešām mēģenē audzēti, ne māte dzemdēja.

Kādi vīrietim ir ieguvumi no stāšanās laulībā?
Redzi, ja cilvēks pats ir laimīgs, apmierināts ar savu dzīvi, tad šādas muļķības prātā nenāk un nav negatīvs skats nākotnē. Ne jau ieguvumu vai zaudējumu dēļ veido ģimeni, bet satikts cilvēks ar kuru labāk un vieglāk kā vienam. Riebjas šitais negatīvisms attiecību sakarā. Varbūt nav vērts arī dzīvot, ka tik kas nenotiek.

Filosofiskas dabas pārdomas.
Par to izvēli pēc naudas maka ir smieklīgi, lielākai daļai sieviešu pusmūžā, tas nav svarīgi. Pašām sava sapelnīta.

Filosofiskas dabas pārdomas.
Tāpēc jau pusmūžā nopietnāk apsver iespēju atkal veidot attiecības no jauna. Ir izveidojies savs vērtību grozs, tajā bērni un mazbērni, kam savu mīļumu dot. Sev tīkama dzīves telpa iekārtota, hobiji un izklaides gadu laikā iemantotas, domubiedri un draugi ļauj nejusties vientuļi. Vai tajā jebkuram vīrietim atradīsies vieta? Desmitreiz pārdomātu, pirms tādu iespēju pieļautu. Ja nu vienīgi lielākā...

Vai var būt vēl kaut kas nožēlojamāks kā sports, kuru finansē valsts budžets, pie nabagas valsts?
Par maz finansē bērnu un jauniešu sportu, līdz 18 gadiem vajadzētu visam būt pieejamam bez maksas.

Seksa mednieki
Dezyree Nu nē, nav jābūt zilam lai būtu labs un uzticīgs draugs. Man draugs ir no bērnības, kopā uzaugām, ziepes taisījām, bijām un vēl joprojām esam nešķirami. Tiekamies reti, biežāk sazvanāmies, nav prātā domā par pārgulēšanu ienākusi, kā brālis viņš man. Katrs paziņa nav draugs, bieži to jauc un nenovērtē.

Seksuāli nespējīgs vīrs
Tiesības dod tiesības vadīt auto, bet pāra attiecības ir daudz sarežģītāka lieta. Kad mans vīrs slimoja, man seks nebija prātā, vienīgā doma un rīcība bija palīdzēt. Domāju arī vecuma impotence neuzbrūk pēkšņi, bet pamazām un arī sievietei pāri pusmūžam tas nav svarīgākais elements attiecībās, man noteikti nē. Jā, te jau visi tādas seksmašīnas, bet dzīvē izrādās var arī mierīgi sadzīvot bez un ne...

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Katrām attiecībām savs sākums un gals, nav iespējams tām paredzēt ilgumu, bet vai nav vienalga kurš galva vai kakls kas to groza, ja tik abiem labi.

Džentlmeņu loģikas tipiskākās īpatnības!
No malas skatoties ir neloģiski spriest par cilvēkiem, kopābūšanas ķīmija darbojas tik to divu iesaistīto starpā. Divjūgs pajuks ka putēs vien, ja nerikšos vienā tempā un vienā virzienā. Nelikvīds ir cilvēks, kas kādu noliek zemāk par sevi, pazemo un aprunā citus, bet savā acī baļķi neredz.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu