ne_meklejumos

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

33 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Miskaste pie viņas durvīm
Jācīnās gan. Jāuztur sevi formā, jābūt smaidīgai un laimīgai, tad vīriets prom nemuks.

Vāja vai stipra?
Vai tad vīrietis tā dala sievietes un tas ir kritērijs izvēlei? Dzīvojot kopā, daudz kas notiek dabiski, reizēm viens stiprāks, reizēm otrs un abi kopā veido savu pasauli. Kopdzīve nav sacensība, kurš vairāk vai mazāk.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Mana pieredze un rīcība autorei nepalīdzēs, pašai jāvadās pēc savām izjūtām. Nav tiesīgs neviens šeit nosodīt vai pie sirdsapziņas apelēt, mēs jau nezinām kāda bijusi autores kopdzīve ar šo cilvēku, kāpēc tik vienkāršas lietas nevar izrunāt paši iesaistītie. Kad cīnījāmies ar šo slimību, ne reizi prātā neienāca doma par seksa trūkumu, vēl ilgi pēc sāpīgā zaudējuma nē. Par sevi tai laikā bieži...

Kāpēc sievietei vajadzīgs vīrietis?
"Bet te viena gudra sieviete priekšā pateica ,ko tie vīrieši realitātē grib! Ja iemācītos klausīties ,pašām dzīve nokārtotos ,bet nē - visu tikai sarežģī!" Piedod valmierietis333, Ir tik vienkārsi sajust ko grib vīrietis, kas viņā rada laimes sajūtu, neviens no malas priekšā to nepateiks. Pats svarīgākais ir abpusēja vēlēšanās runāt un uzklausīt, nemelot un turēt augstāk partneri par sevi....

Kas tās par bailēm?
Varbūt nepatīk neizlēmīgas sievietes? Ne jau baidās no tādām, bet saprot, ka ilglaicīgām attiecībam, ģimenes veidošanai tas nav nopietni.

Kāpēc sievietei vajadzīgs vīrietis?
Nu ko tu mīlestībai padarīsi, nav jegas citu prātuļošanu ņemt vērā, katram savas vajadzības un izvēle. Jaunībā ieķeros līdz ausīm, gribēju ģimeni un bērnus, kā tad bez vīrieša to dabūt. Bijām pliki un nabagi, bet tas netraucēja būvēt nākotni, atbalstīt vienam otru un realizēt iecerēto.

Naudas pārskaitījums uz Latviju.
Kādi gan VID var rasties jautājumi, ja esi nodokļu maksātājs citā valstī, dari ar savu naudu ko gribi.

Nēģi.
Sacep burkānus, kartupeļus, sīpolus, met visu katlā uzlej ūdeni, piemet sauju grūbas vai rīsus un vāra pusstundu, tad piemet nēģus(izcepu uz panas un sagriežu gabaliņos) un vēl 5 minūtes pavāra, var saldo krējumu pieliet. Kas var būt labāks par šo. Var necept sastāvdaļas, bet nebūs tik smeķīgi.

Kas pieaugušu cilvēku reizēm motivē uzvesties kā bērnam citu priekšā?
Man liekas, ka tas bērns jau saglabājas visa mūža garumā, reizēm izlaužas uz āru un dod prieku.

Par ekoloģiski tīri pārtiku
Kāpēc esi slinks un zeme nav jau devusi ražu, kāpēc neizmanto savu čuju, nepelni un nedzīvo zaļi?

Mīļākais
Kvarts, nav nozīmes sievietes gadiem, nav nozīmes ar ko pietiek vai nepietiek, ir nozīme sievietes vēlmei pieņemt vīrieti tādu, kāds viņš ir bez aizsega.

Mīļākais
Ja jau seks jāpērk par naudu, kāda nebūt iemesla dēļ, izvēlas pec savām iespējām un patikšanas. Tas taču pats par sevi saprotams, maksā pasūtītājs, šijā gadījumā autore.

Vai butu gatavi milestibas del mainit savu dzivesvietu uz citu kontinentu?
Neticu tam, ka mīlestība var atnākt otreiz, bet ja nu tomēr tā liktens būtu lēmis, šāds jautājums nerastos. Tas ir mazākais ko mīlestības dēļ vērts darīt, ja vien par to divi cilvēki vienojas un tas nav izteikts ultimāts vai bērnišķīga iegriba.

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
Kāda nozīme nobaidīs vai nē, tāpat savas nodarbes nepametīs lai vīrietim izpatiktu, tas nav tā vērts. Ir jau viņu vidū tādi mūsdienīgie, kam kotletes ir aizvēsture, telpas uzkopt nav pašam grūti, minets 24 stundas dienā nav nepieciešams.

Vai mēs vispār protam nesavtīgi mīlēt.
Mīlestība ir laime, tā nav vārdos izsakāma un prātā izvērtējama.

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Cilvēku vērtēju pēc darbiem, pārējam nav nozīmes. Ja kāds ar tādiem pesteļiem aizraujas, nav mana daļa un tālāk no tādiem.

Attiecības.
Drīzāk nav viena ceļa gājēji, katram savas intereses un dzīves vērtības.

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Grūti iedomāties, ka nav neviena rada drauga vai paziņas, pilnīgi viens uz šīs planētas.

Vai tas nebus parak uzbazigi?
Nekad netiksi pie iekārotā ja būsi pasīva un domāsi kā kas izskatās vai ko kāds padomās. Viens smaids, viens izteikts vārds var izmainīt dzīvi. SMS ir bezpersoniski un liek domāt par paviršu attieksmi pret cilvēku, var taču pazvanīt.

Attiecības
Nazim Nu nu, nez kā to savu dzīvi nodzīvoju līdz šim, kaut kā bez macīšanās esmu iztikusi, tikai un vienīgi sajūtas pret otru ir likušas just baudu un dot to otram. Seks ir dabas dota maņa, pienāk laiks baudi un valdi, ko tur vairs pateikt.

Attiecības
To Nazim, vari mācīties cik gribi un līdz ideālam(ja tāds maz pastāv, jo līdz nākošai virsotnei to nezini) neaizsniegsies nekad. Bez jūtām un savstarpējās sapratnes ikdienā, tāds bardaks vien sanāks.

Liepāja, iesakiet labu gidi.
http://liepaja.travel/lv/par-mums/musu-pakalpojumi/gidu-pakalpojumi/

Attiecības
Neticu tādai versijai, ja seks vienkārši ideāls, kur rodas tās ikdienas nesaskaņas? Apmierināts cilvēks ir laimīgs un smaidīgs, nav iemesla piekasīties ikdienas niekiem.

Lauva vai kaķene?
Nelasi žurnālus,dzīvo kā pati vēlies. Tikai pofigistēm karjera var traucēt būt labai mātei un mīļošai sievai. Tam dots prāts un griba, saplānot savu ikdienu, saprast un rīkoties lai neciestu ģimene un darbu padarītu pēc labākās sirdsapziņas.

Lauva vai kaķene?
Mazāk spriedelēt vairāk darīt, ģimene netraucē kāpt pa karjeras kāpnēm un otrādi. Nemaz nesaprotu šī jautājuma jēgu.

Krūšturis - ar/bez?
Vislabāk auksta duša un vingrojumi noder ne krūšturis. Kas nu kurai svarīgāk, labi izskatīties plikai vai vienmēr un visur apģērbtai.

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Mīlestība ir sajūtas, tā nav naudā izmērama vai vārdos pasakāma, bet ne katram to lemts piedzīvot. Kopābūt un labi justies, tas cits jautājums. Katram sava nepieciešamība lai veidotu atiecības un tās pilīdzinātu mīlestībai, vienam pietiek ar gultasvietu, citam nepieciešama pils. Ja jūtas labi, tad nav jautājumu kāpēc un par ko ir kopā.

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Kāpēc nepiemērotus, vai kāds no malas to var spriest? Ja jau neaizskrien katrs uz savu pusi, tad plusiņu vairāk kā mīnusu. Nu nepērk to kleitu, bet nav cimperlīga un gultā kaislīga,spēj uzklausīt un sarunu vest.

Lūdzu iesakiet labu un uzticamu ceļojuma koferi.
Arī Vācijā nopirku koferi par 10 eiro, jau 5 gadu uzticīgi kalpo. Tāpat kā apģērbs, reizēm lielākā daļa no vērtības slēpjas bļitkā.

Ja es aizietu uz randiņu.
Pazīstu miljonāru, nekad mūžā pie stūres nav sēdējis, pīpā tinamo tabaku un kurpes vienmēr izvalkātas. Neskati vīru no cepures.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Ja to kāds varētu pateikt iepriekš, te nenopietns smaidiņš, te esi jau tīklā.

"Nosodi savu tuvāko"
Video neskatīšos, man ir pašai sava galva uz pleciem, sava dzīves pieredze, citu skaidrojums un izvērtējums mazsvarīgs. Tas taču pats par sevi saprotams, mēs katrs esam izgājuši savu izaugsmes ceļu, katram savs raksturs un uztvere par dzīves vērtībām, tas arī iemesls nesaskaņām un citām nebūšanām. Pati esmu sev guru, pašai savs padomu kamols saritināts, neviens mani labāk nepazīst un manas...

"Es tevi mīlu"
Mīlestība nav vārdos pasakāma, tā ir sajūta. Grūti iedomāties, kādos apstākļos to man varētu pateikt nepatīkams cilvēks, es tādus sev tuvumā nelaižu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu