ne_meklejumos

Sieviete (53)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

45 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Attiecības
Nazim Nu nu, nez kā to savu dzīvi nodzīvoju līdz šim, kaut kā bez macīšanās esmu iztikusi, tikai un vienīgi sajūtas pret otru ir likušas just baudu un dot to otram. Seks ir dabas dota maņa, pienāk laiks baudi un valdi, ko tur vairs pateikt.

Attiecības
To Nazim, vari mācīties cik gribi un līdz ideālam(ja tāds maz pastāv, jo līdz nākošai virsotnei to nezini) neaizsniegsies nekad. Bez jūtām un savstarpējās sapratnes ikdienā, tāds bardaks vien sanāks.

Liepāja, iesakiet labu gidi.
http://liepaja.travel/lv/par-mums/musu-pakalpojumi/gidu-pakalpojumi/

Attiecības
Neticu tādai versijai, ja seks vienkārši ideāls, kur rodas tās ikdienas nesaskaņas? Apmierināts cilvēks ir laimīgs un smaidīgs, nav iemesla piekasīties ikdienas niekiem.

Lauva vai kaķene?
Nelasi žurnālus,dzīvo kā pati vēlies. Tikai pofigistēm karjera var traucēt būt labai mātei un mīļošai sievai. Tam dots prāts un griba, saplānot savu ikdienu, saprast un rīkoties lai neciestu ģimene un darbu padarītu pēc labākās sirdsapziņas.

Lauva vai kaķene?
Mazāk spriedelēt vairāk darīt, ģimene netraucē kāpt pa karjeras kāpnēm un otrādi. Nemaz nesaprotu šī jautājuma jēgu.

Krūšturis - ar/bez?
Vislabāk auksta duša un vingrojumi noder ne krūšturis. Kas nu kurai svarīgāk, labi izskatīties plikai vai vienmēr un visur apģērbtai.

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Mīlestība ir sajūtas, tā nav naudā izmērama vai vārdos pasakāma, bet ne katram to lemts piedzīvot. Kopābūt un labi justies, tas cits jautājums. Katram sava nepieciešamība lai veidotu atiecības un tās pilīdzinātu mīlestībai, vienam pietiek ar gultasvietu, citam nepieciešama pils. Ja jūtas labi, tad nav jautājumu kāpēc un par ko ir kopā.

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Kāpēc nepiemērotus, vai kāds no malas to var spriest? Ja jau neaizskrien katrs uz savu pusi, tad plusiņu vairāk kā mīnusu. Nu nepērk to kleitu, bet nav cimperlīga un gultā kaislīga,spēj uzklausīt un sarunu vest.

Lūdzu iesakiet labu un uzticamu ceļojuma koferi.
Arī Vācijā nopirku koferi par 10 eiro, jau 5 gadu uzticīgi kalpo. Tāpat kā apģērbs, reizēm lielākā daļa no vērtības slēpjas bļitkā.

Ja es aizietu uz randiņu.
Pazīstu miljonāru, nekad mūžā pie stūres nav sēdējis, pīpā tinamo tabaku un kurpes vienmēr izvalkātas. Neskati vīru no cepures.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Ja to kāds varētu pateikt iepriekš, te nenopietns smaidiņš, te esi jau tīklā.

"Nosodi savu tuvāko"
Video neskatīšos, man ir pašai sava galva uz pleciem, sava dzīves pieredze, citu skaidrojums un izvērtējums mazsvarīgs. Tas taču pats par sevi saprotams, mēs katrs esam izgājuši savu izaugsmes ceļu, katram savs raksturs un uztvere par dzīves vērtībām, tas arī iemesls nesaskaņām un citām nebūšanām. Pati esmu sev guru, pašai savs padomu kamols saritināts, neviens mani labāk nepazīst un manas...

"Es tevi mīlu"
Mīlestība nav vārdos pasakāma, tā ir sajūta. Grūti iedomāties, kādos apstākļos to man varētu pateikt nepatīkams cilvēks, es tādus sev tuvumā nelaižu.

Vai sievietes ir ļaunas?
Ļaunums nedalās dzimumos, abos atradīsiet tādus.. Jā, manis dēļ vīrietis ir raudājis, bet prieka ne ļaunuma dēļ. Jutos aizkustināta un laimīga.

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Sākšu ar to, ka sākumā vīrietim jāiepatīkas, tad jāiekārdina un tad jābauda seks. Kā seksu var dabūt, tā īsti nesaprotu. Varbūt tas domāts nopirkt par mazu vai lielu naudu, varbūt pieminēto kafijas tasi.

Nolemtie vientulībai
Dzīvot vienam nenozīmē būt vientuļam, tāpat kā dzīvojot ģimenē, cilvēks var būt vientuļāks par vientuļu.

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
Vīrietis, kurš mīl savu sievu, nekad tādas intīmas lietas apkārt nebazūnēs, neapspriedīs savu sievu un viņu intīmās attiecības. Protams, kāja var paslīdēt katram, bet arī tād ģimene un partneris ir pāri visam, jo mīl un negrib to zaudēt. Tām mirkļu baudas sievietēm, vajadzētu saprast, ka tieši viņām tiek stāstīts vēlamais,mirkļu iegribas vārdā. Nu ko gan citu tas vīriets lai stāstītu, ne jau...

Spogulīt, spogulīt......
Vai tad tā ir Solvitas īstā bilde? Piedodiet, bet izskatās uz gadiem 50-55 ne mazāk, droši vien kad runāt sāk, vēl gadus desmit var pieplusot. Nekas tā cilvēku nepadara vecu, kā sevis slavināšana un citu nolikšana.

Vājais dzimums Latvijā - vīrieši?
Vīrietis ir tik stiprs, cik sieviete pieļauj.

Saucēja balss tuksnesī?
solvitas, diskusijas autore negrib par sevi vecākus vīriešus, kas tur nesaprotams. Anketa tam domāta lai sev vēlamo ierakstītu, ne mums no malas spriest. Pašas zinām ko vēlamies, to arī meklējam vai esam jau atradušas.

Saucēja balss tuksnesī?
Ak jē, ko tad 50 un plus jāsēž mājās un zeķes jāada? Nav aizvēsturiskie laiki, sievietes mēdz būt materiāli nodrošinātas, vajadzīgs kompanjons un līdzīgi domājošs partneris, ne naudas maks. solvitas, menopauze nav dzīves beigas un nenieka netraucē dzīvot tik pat aktīvu dzimumdzīvi kā iepriekš. Nošļukušu krāniņu gan tik viegli neuzcelt un tas traucē pietiekami spēcīgi, bet arī ar to var sadzīvot,...

Saucēja balss tuksnesī?
Anketa korekta, norādīts vēlamais vecums, augums un svars meklētajam vīrietim. Ja māk lasīt, tad ārpus šiem rāmjiem nevajadzētu piedāvāties. Skaista sieviete un ne kādam viņas vietā lemt, kādu vīrieti meklēt un tas ir tikai normāli par sevi jaunāku meklēt. Vīrieši noveco ātrāk, desmit gadu starpība ir pupu mizas, ne izskats nodos, ne gultā traucēs.

Tirgus attiecības
Cik nožēlojami te viens otrs izsakās par sievietēm, bet tas jau liecina vien par to, ka pašiem nav paveicies ar sievietēm, tikuši atraidīti vai pamesti. Tā ir necieņas izrādīšana pret savu māti, kura jums dzīvību deva, arī viņai laiks rit uz priekšu un nav vairs 20. Protams, katrs izvēlas pēc savas vēlmes un līdzības, bet tāpēc nav jārunā visu vīriešu vārdā.

Tirgus attiecības
Šito laimi, ka aprecējamies pliki un nabagi, kad vēl mācējam just ar sirdi. Šito palasot nelabi metas, cilvēku vērtēt pēc maka biezuma, sadalīt slāņos. Arī izglītība nav noteicošais faktors, reizēm dzīves skolu izgājušie ir gan materiāli, gan garīgi bagātāki par augstās skolās gājušajiem. Savos klejojumos esmu satikusi tik dažādus cilvēkus, kalna alā dzīvojošu miljonāru un cilvēku bez centa pie...

Nonest zvaigznes no debesīm
Esmu reāliste, skatos uz darbiem ne klausos solījumos. Ja cilvēks vienreiz norunāto nepildīs, tad otras reizes nebūs. Skarbi, bet patiesi.

Vai nekas no tā, ko dzīvē uzskatām par galveno, grūtos brīžos vairs nav svarīgs?
Man vissvarīgākā ir ģimene, lai kādas grūtības nācies pārvarēt, tā ir bijusi un turpmāk būs mana prioritāte.

Kā domājat,vai virtuāli "it kā foršas"dāmas dzīvē ir foršas?
Katrs cilvēks ir unikāls, kādam visforšākais un kādam zemāks par zemi. Pietiek palasīt komentārus PA un skaidrība rodas par cilvēka uzskatiem, raksturu. Varbūt tā ir maska, bet liekuļi un meļi nav vērā ņemami. Ģīmi var uzprišināt, bet iekšējo pasauli pārveidod diez vai.

līdzīgie
Nezinu kā to izskaidrot, bet ilgi dzīvojot kopā, nemanot pārņem viens otra hobijus, intereses. Laikam tas saistīts ar vēlmi vairāk laika pavadīt kopā. Gluži pretēju temperamenta, uzskatu par dzīves pamatvērtībām, ģimenes modeļa tāmi un mērķi, cilvēki kopā nejutīsies labi.

Kur viņi ir?
Gribēt var daudz ko, bet sirds visu noliek pie vietas, iepatīkas un ir tik labi un interesanti kopā, ka aizmirstas konta izdruku uzprasīt. Laimes spēle, cik bagāts vai nabags trāpīsies, bet vai nav vienalga ja pašai pusmūžā visa kā gana .

Bērna uzturēšana.
Varbūt tas atkarīgs no ģimenes rocības cik ilgi uzturēt vai palīdzēt saviem bērniem. Viens gan skaidrs, dots devējam atdodas un ar to saprotamas ne tikai materiālās vērtības.

Par ko tad lielākais vairums taisās balsot.
Balsošu par JKP

Vai patiešām jums viss gāja tik gludi, ka nebija kur piesieties?
Negāja vis gludi, bet tam jau domāta mute un prāts, lai izrunātu un panāktu kopsaucēju, kas abiem pa prātam. Tur arī visu nelaimju sākums, piesieties un neizrunāt.

Vai ir vērts iepazīties ar kādu jefiņu kuram ir 2 vai vairāk bērnu?
Drūmi šāda temata diskusijas lasīt, par bērniem jārūpējas abiem vecākiem un dibinot jaunas attiecības tas jārespektē.

Kur prieks, cerības un ticība?
Nekas pats no sevis nenāks, nav jāžēlo sevi par kļūdām vai pagātnes sitieniem. Ir tik daudz par ko priecāties, kur rast jaunas emocijas. Es katrai jaunai dienai pateicos ko sagaidu, dzīvoju šodienai un par nākotni nedomāju.

Kā padarīt sievieti laimīgu?
Pāra attiecībās,vislielākā laime ir abpusēja mīlestība, to nav iespējams izstāstīt, nokopēt scenāriju. Tu vienkārši esi laimīgs no kopā būšanas, vari paļauties uz partneri, izrunāt visus priekus un bēdas bez meliem un viltus. Zini, lai kas arī notiktu, būsi saprasts, atbalstīts. Materiālās vērtība laimi nenes, prieku uz brīdi un tas arī vis. To ko var nopirkt par naudu, katrs pats var sasniegt...

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Atceros tos laikus, kad cītīgi sekoju svaram un sevi ar diētām mocīju. Vīram vienreiz piegriezās tā mana ņemšanās un svari tika izlidināti uz neatgriešanos. Kā es apvainojos par to teicienu, labāk maza riepiņa, nekā skābs ģīmis ēdot veselīgo pārtiku un skatoties kā šis ar bērniem gardumus tiesā. Mana recepte ir vienkārša, ēdu ko gribu un kustos pēc iespējas vairāk, ja saldumi pavairāk apēsti,...

vai ilgstoša kopdzīve ir strupceļš?
Man laulība asociējas ar mājas būvniecību, iecementē stiprus pamatus, pamazām to uzceļ gatavu, tad iekārto sev vēlamu vidi, kurā juties komfortabli un ērti. Katra diena ir citāda, tās mijas priecīgākas un ne tik, laimes brīži un kāds sāpīgs zaudējums, nav vietas rutīnai vai stagnācijai. Sākot jaunas attiecības, vis jāsāk no jauna, tur iepriekšējā bagāža nepalīdz. Cits cilvēks,cits raksturs un...

Mašīna
kaut kas nogāja greizi, šito iesaka, bet nav ne jausmas vai tas KIA ir labs autiņš - https://www.cargurus.de/Cars/l-Gebrauchte-2013-Kia-Rio-c27799#listing=128900255

Mašīna
Man ieteica šito -...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu