ne_meklejumos

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc dzimst, ja tas dara nelaimīgu?
Laime ir kā kokteilis, katrs jauc pēc savām vēlmēm un izjūtām. Man viena no galvenajām sastāvdaļām ir ģimene un bez bērniem tā nav iedomājama.

Vai tas ir īsts vīrietis, kam nav savas firmas?
Īsts vīrietis, neatkarīgi no ieņemamā amata vai sava biznesa, var nodrošināt sevi un ģimeni, nesēž sievietei vai vecākiem uz kakla. Ja visi priekšniekos vai biznesos, kas šoferēs, būvēs utt....

Ceļojums decembrī!
Taizemi, bet man 3 nedēļas bija par īsu.

Ko mainītu savā dzīvē?
Esmu reāliste un baudu sev atvēlēto laiku uz šīs planētas. Nevar izmainīt jau bijušo, bet var neatkārtot pieļautās kļūdas. Tā arī dzīvoju un neko mainīt negribētu.

Cik daudz un ko jāzin par sava vīrieša vai sievietes bijušajiem?
Necik, kam man atkritumos rakņāties.

Ja būtu palikuši tikai 3 mēneši ko dzīvot, ko Jūs darītu un vairs nedarītu?
Turpinātu kā līdz šim, katru dienu kā pēdējo dzīvotu.

Vai tas ir normāli?
Sievai nav tas publiski jādara, var intīmā gaisotnē guļamistabā to izdarīt.

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Dzīve ir dzīve, bet man liekas amorāli, bērnam nezināt savu tēvu, liegt iespēju piedalīties audzināšanā. Kā var būt bērns tikai sev kā lieta? Ja man nebūtu bērnu, adoptētu.

Kā atrast kompromisu?
Elementāri, jāsatiekas ar tādu, kurš simpatizē, kopā ir viegli un labi. Kāda velna pēc vecumgalā sevi mocīt ar attiecībām, kur kaut kas jāmeklē.

Kas ir tikumīga sieviete?
"Pilnīgai tikumībai ir piecas sastāvdaļas: nopietnība, dvēseles dāsnums, patiesums, centība un labsirdība." Konfūcijs

Novērojums
Nav obligāta, esmu pieradusi mākslu baudīt viena. Tā godīgi runājot, tas ir traucējoši, ja blakus ir cilvēks, kas kompānijas pēc pavada.

Vai jums nav vienalga?
Eh, riebīgākais ir tas, ka tiem kas reāli būvē, reizēm atmet zem tāmes vērtības, bet augšas dala un grābj katrs savā kulē. Esmu tāmējusi slimnīcu, kur pazemes kanalizācijas caurules bij paredzētas kapara, slēpto darbu aktos tas bija apstiprināts, bet ielika Upanor. Kas tik nav pieredzēts. Labi, ka krīzes gados šo amatu pametu.

Ļoti dīvaini.
Man nav mērķis šeit nocopēt sponsoru, seksmašīnu vai uzturamu cilvi, bet esmu saņēmusi ļoti jaukas vēstules un tikpat jauki atbildējusi. Ir, ir te forši vīrieši, par sievietēm spriest nevaru.

Kur lai mūsdienās veiksmīgi labāk iepazīties?
Braucu ar riteni, viens pabrauc garam, tad atskatās un bāc, esam kopā jau 3 gadus. Jā, vedot sunci pastaigā, iepazīties gribētāju netrūkst. Jākustas, jāiet cilvēkos un iepazīties nav problēmu.

Manam dēlam 3 meitiņas un mīļākā stāvoklī
Dzīve ir dzīve, ne vienmēr vis iet pēc mūsu prāta un līdzības, galvenais saglabāt mieru un nestrēbt karstu. Gadus atpakaļ arī man bija kreņķi un asaras, dēls ar manu mīļo vedekliņu izšķīrās, mazdēliņus turpināja abi audzināt un omes palīdzējām. Nu ir citas ģimenes, bet ar bijušo vedeklu saglabājušās ļoti labas attiecības. Tai brīdī daudz runājos ar abiem, bet neuzspiedu savu viedokli, man...

Labāk tā, nekā nekā
Ja nu tā zīle izrādās vērtīgāka par medni? Ja ir ar kādu kopā, tad jau tas cilvēks ir pašas par atbilstošu pieņemts. Kas zin kā veidosies tālākais ceļš, patrāpīsies kāds sirdij tuvāks vai nē, to nevar ne zināt, ne izsapņot. Kaut ko mūžīgi gaidot, var neredzēt blakus esošo.

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Neesmu jautājusi kāpēc piedāvā, vienkārši tādus eksemplārus bloķēju. Dzīvotu Latvijā, gribētos tādu dzīve satikt, kuram ne izskats ne vecums nav šķērslis, bet varbūt tā ir viņu izklaide, gaidīt kāda būs reakcija uz piedāvājumu. Reālajā dzīvē ir citādi, uz pieres nav rakstīts gaduskaitlis, tad vecums var izrādīties mazsvarīgs.

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Reizēm gribētos, lai ir vairāk laika, ko veltīt mazbērniem, jo tā ir labākā atpūta. Gribas kārtīgi pasēņot un ar patagu upes malā pasēdēt. Cenšos biezāk uz Latviju aizlidot, tur man nepietrūkst nekas, izņemot laiku.

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Protams, ka savu vīrieti gribu sev blakus, citu man nevajag.

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Gaidīju vīru no krieviem mājās trīs gadus, rakstīju vēstules un divreiz aizlidoju ciemos. Ja mīl abpusēji, tad laiks un attālums nav šķērslis.

Salīdzinājums oho un zona !
Laikam autore pabijusi abās vietās ja var salīdzināt kontingentu. Kā domā par citiem, tāda esi pati.

Kādu profesiju sievietes? :)
Pasaules vecākās profesijas parstāve jeb seks par naudu(prostitūta).

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Tāda sevis žēlošana vien izskan, te taču reģistrēties spēka pietika.

Interesanti pavadīt laiku!
Esmu nez cik reizes ar vīriešiem interesanti pavadījusi laiku, kaut vai zoli spēlējot vai copējot, par seksi ne gribēšana, ne laika domāt. Tas tāds mīts, ka veči to tik vien grib kā seksu, kur nu vēl pusmūžā.

Kas notiek Latvijā ?
Ir tiesa un ir atriebība, nezinu kā rīkotos es , varbūt karabīni liktu lietā.

Aizdot savas mājas
Manas mājas durvis maniem draugiem ir atvērtas vienmēr, viņu privātā dzīve uz mani neattiecas.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Kāpēc lai neiekristu vēlreiz jaunībā, bet bez sapņiem un plāniem par kopīgu nākotni. Viegli pateikt nekad un nemūžam, bet dzīve ir raiba kā zirga deķis, kas zin kādus brīnumus piespēlē un kas vinēs prāts vai sirds.

Viens vakars
Jā, viens mirklis un skaisti 26 gadi turpinājumā. Otreiz, manos gados, tas vairs nav iespējams.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Nu bet kā citādi lai sevi pozicionē, katrs sev esam vislabākie. Smaidu sejā,līganu gaitu, atklātu runu un pamanīs tas princis baltajā zirgā gribi pati vai nē.

Mūžīgie meklētāji ?!
Nepiekrītu, ka attiecības ir smags darbs. Nu kāpec jābūt kopa, ja nav viegli un labi, nav vienādi uzskati par dzīves vērtībām, kopīgi mērķi. Arī pusmūžā nav jegas mest kauliņus kopā, ja katrs pa savu stūri rušinas, nav kopīgas intereses.

Mūžīgie meklētāji ?!
Mīlestību nevar sameklēt, tā uzkrīt kā sniegs uz galvas.

Kaapeec seit visi?
Katrs spriež pēc sevis.

Braucam!?
Diez vai var paļauties, ka kāds anonīms svešinieks aizvedīs uz laimīgo zemi, bet arī šeit ir sastopami labi stūrmaņi.

Pačalojat par draugiem
Man ir tikai divi draugi, abi no bērnības un nešaubos par mūsu draudzības patiesumu. Pārējie ir paziņas un tikai, kopējas intereses vai darba koleģi, cits tuvāks, cits ne tik, bet tie nav draugi. Paziņās nācies vilties, bet draugos nekad.

Potenciālā partnera veselība - vai svarīga?
Ja jau uz randiņu var atnakt vai atripinat ar ratiņiem, tad vis atkarīgs no cilvēka, spēs ieinteresēt vai nē. Viens gaudo par parastām galvas sāpēm, cits varonīgi ar vezi cīnās un ir pozitīvi noskaņots.

Potenciālā partnera veselība - vai svarīga?
Ja jau uz randiņu var

Par mazu bērnu uzvedību
Un ko darīt ja cita reisa nav kā tikai naktī? Bērnam vislabak ir būt kopā ar vecākiem, vienalga naktsreis lidmašīnā vai nakts pārgājienā. Bērnam jāpierod pie visa ko šis laikmets dod, jo ātrāk jo labāk. Kur var ko tādu izmurgot, aizliegt bērnam lidot jebkurā dienaksts laikā, tad jau jāaizliedz it vis, arī mašīnā gulēt vai teltī.

Par mazu bērnu uzvedību
Lidoju bieži, vienmēr reisos ir bērni un bieži viņi raud. Mani tas nebūt netraucē, saprotu to, ka maziem grūti nosēdēt uz vietas un to pieņemu kā likumu. Tas pats ar daudzīvokļu māju tantēm, bēri skrien, spēlējas un protams skaļi sabļaustās, kāds pakrīt un raud, tad nu sēž un vecākus aprunā, depešas domei raksta. Ja bērns ir klus, staigā pa taku un nav aktīvs, tad viņš ir slims. Vācijā nevienam...

Dažādas profesijas, izglītība.
Zinu ģimeni, bankas vadītājs noprecēja Elvi kasierīti ar trīs meitiņām pūrā. Dzīvo draudzīgi un izskatās laimīgi, sieviņa var atļauties nestrādāt.

Hobiji. Vai ziedot?
Nu nē, tas būtu traģiski un es vairs nebūtu es, droši vien paliktu īgna, garlaicīga un neinteresanta . Reāli, mani hobiji ir veidojušies kopdzīvē ar vīru, sapazināmies agrā jaunībā, gribējām vairāk laika pavadīt kopā un viens otru pamazām ievilkam savos hobijos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu