ne_meklejumos

Sieviete (53)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

54 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Sākšu ar to, ka sākumā vīrietim jāiepatīkas, tad jāiekārdina un tad jābauda seks. Kā seksu var dabūt, tā īsti nesaprotu. Varbūt tas domāts nopirkt par mazu vai lielu naudu, varbūt pieminēto kafijas tasi.

Nolemtie vientulībai
Dzīvot vienam nenozīmē būt vientuļam, tāpat kā dzīvojot ģimenē, cilvēks var būt vientuļāks par vientuļu.

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
Vīrietis, kurš mīl savu sievu, nekad tādas intīmas lietas apkārt nebazūnēs, neapspriedīs savu sievu un viņu intīmās attiecības. Protams, kāja var paslīdēt katram, bet arī tād ģimene un partneris ir pāri visam, jo mīl un negrib to zaudēt. Tām mirkļu baudas sievietēm, vajadzētu saprast, ka tieši viņām tiek stāstīts vēlamais,mirkļu iegribas vārdā. Nu ko gan citu tas vīriets lai stāstītu, ne jau...

Dīvainības uzvedība. (oho duras pirma daļa)
Ja man mērķis būtu iepazīties un konkrētais vīrietis ieinteresētu, uzaicinātu parunāt skype vai messenger. Kamerai vairāk ticu kā foto, bet arī jau var kādu paziņu vai draugu piesēdināt lai parunā un iespaidu rada.

Spogulīt, spogulīt......
Vai tad tā ir Solvitas īstā bilde? Piedodiet, bet izskatās uz gadiem 50-55 ne mazāk, droši vien kad runāt sāk, vēl gadus desmit var pieplusot. Nekas tā cilvēku nepadara vecu, kā sevis slavināšana un citu nolikšana.

Vājais dzimums Latvijā - vīrieši?
Vīrietis ir tik stiprs, cik sieviete pieļauj.

Kā savest kopā izmisušās sievietes ar nogribējušiem vīriešiem?
Nekādi, savedot kopā nelaimīgus cilvēkus, laime neradīsies. Katram pašam jāatrod savas labsajūtas ceļš, jābūt apmierinātam ar savām izvēlēm un iespējām, kam gan vārguļi vajadzīgi.

Saucēja balss tuksnesī?
solvitas, diskusijas autore negrib par sevi vecākus vīriešus, kas tur nesaprotams. Anketa tam domāta lai sev vēlamo ierakstītu, ne mums no malas spriest. Pašas zinām ko vēlamies, to arī meklējam vai esam jau atradušas.

Saucēja balss tuksnesī?
Ak jē, ko tad 50 un plus jāsēž mājās un zeķes jāada? Nav aizvēsturiskie laiki, sievietes mēdz būt materiāli nodrošinātas, vajadzīgs kompanjons un līdzīgi domājošs partneris, ne naudas maks. solvitas, menopauze nav dzīves beigas un nenieka netraucē dzīvot tik pat aktīvu dzimumdzīvi kā iepriekš. Nošļukušu krāniņu gan tik viegli neuzcelt un tas traucē pietiekami spēcīgi, bet arī ar to var sadzīvot,...

Saucēja balss tuksnesī?
Anketa korekta, norādīts vēlamais vecums, augums un svars meklētajam vīrietim. Ja māk lasīt, tad ārpus šiem rāmjiem nevajadzētu piedāvāties. Skaista sieviete un ne kādam viņas vietā lemt, kādu vīrieti meklēt un tas ir tikai normāli par sevi jaunāku meklēt. Vīrieši noveco ātrāk, desmit gadu starpība ir pupu mizas, ne izskats nodos, ne gultā traucēs.

Tirgus attiecības
Cik nožēlojami te viens otrs izsakās par sievietēm, bet tas jau liecina vien par to, ka pašiem nav paveicies ar sievietēm, tikuši atraidīti vai pamesti. Tā ir necieņas izrādīšana pret savu māti, kura jums dzīvību deva, arī viņai laiks rit uz priekšu un nav vairs 20. Protams, katrs izvēlas pēc savas vēlmes un līdzības, bet tāpēc nav jārunā visu vīriešu vārdā.

Tirgus attiecības
Šito laimi, ka aprecējamies pliki un nabagi, kad vēl mācējam just ar sirdi. Šito palasot nelabi metas, cilvēku vērtēt pēc maka biezuma, sadalīt slāņos. Arī izglītība nav noteicošais faktors, reizēm dzīves skolu izgājušie ir gan materiāli, gan garīgi bagātāki par augstās skolās gājušajiem. Savos klejojumos esmu satikusi tik dažādus cilvēkus, kalna alā dzīvojošu miljonāru un cilvēku bez centa pie...

Nonest zvaigznes no debesīm
Esmu reāliste, skatos uz darbiem ne klausos solījumos. Ja cilvēks vienreiz norunāto nepildīs, tad otras reizes nebūs. Skarbi, bet patiesi.

Vai nekas no tā, ko dzīvē uzskatām par galveno, grūtos brīžos vairs nav svarīgs?
Man vissvarīgākā ir ģimene, lai kādas grūtības nācies pārvarēt, tā ir bijusi un turpmāk būs mana prioritāte.

Kā domājat,vai virtuāli "it kā foršas"dāmas dzīvē ir foršas?
Katrs cilvēks ir unikāls, kādam visforšākais un kādam zemāks par zemi. Pietiek palasīt komentārus PA un skaidrība rodas par cilvēka uzskatiem, raksturu. Varbūt tā ir maska, bet liekuļi un meļi nav vērā ņemami. Ģīmi var uzprišināt, bet iekšējo pasauli pārveidod diez vai.

līdzīgie
Nezinu kā to izskaidrot, bet ilgi dzīvojot kopā, nemanot pārņem viens otra hobijus, intereses. Laikam tas saistīts ar vēlmi vairāk laika pavadīt kopā. Gluži pretēju temperamenta, uzskatu par dzīves pamatvērtībām, ģimenes modeļa tāmi un mērķi, cilvēki kopā nejutīsies labi.

Kur viņi ir?
Gribēt var daudz ko, bet sirds visu noliek pie vietas, iepatīkas un ir tik labi un interesanti kopā, ka aizmirstas konta izdruku uzprasīt. Laimes spēle, cik bagāts vai nabags trāpīsies, bet vai nav vienalga ja pašai pusmūžā visa kā gana .

Bērna uzturēšana.
Varbūt tas atkarīgs no ģimenes rocības cik ilgi uzturēt vai palīdzēt saviem bērniem. Viens gan skaidrs, dots devējam atdodas un ar to saprotamas ne tikai materiālās vērtības.

Par ko tad lielākais vairums taisās balsot.
Balsošu par JKP

Vai patiešām jums viss gāja tik gludi, ka nebija kur piesieties?
Negāja vis gludi, bet tam jau domāta mute un prāts, lai izrunātu un panāktu kopsaucēju, kas abiem pa prātam. Tur arī visu nelaimju sākums, piesieties un neizrunāt.

Vai ir vērts iepazīties ar kādu jefiņu kuram ir 2 vai vairāk bērnu?
Drūmi šāda temata diskusijas lasīt, par bērniem jārūpējas abiem vecākiem un dibinot jaunas attiecības tas jārespektē.

Kur prieks, cerības un ticība?
Nekas pats no sevis nenāks, nav jāžēlo sevi par kļūdām vai pagātnes sitieniem. Ir tik daudz par ko priecāties, kur rast jaunas emocijas. Es katrai jaunai dienai pateicos ko sagaidu, dzīvoju šodienai un par nākotni nedomāju.

Kā padarīt sievieti laimīgu?
Pāra attiecībās,vislielākā laime ir abpusēja mīlestība, to nav iespējams izstāstīt, nokopēt scenāriju. Tu vienkārši esi laimīgs no kopā būšanas, vari paļauties uz partneri, izrunāt visus priekus un bēdas bez meliem un viltus. Zini, lai kas arī notiktu, būsi saprasts, atbalstīts. Materiālās vērtība laimi nenes, prieku uz brīdi un tas arī vis. To ko var nopirkt par naudu, katrs pats var sasniegt...

Jaunas cilts rašanās
Vari nomainīt uzvārdu, bet nevari izdzēst sevi no dzimtas ciltskoka. Kādus gēnus senči mantojumā atstājuši, ar tādiem jāsadzīvo. Asinsradniecību nomainīt, izdzēst nav iespejams.

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Atceros tos laikus, kad cītīgi sekoju svaram un sevi ar diētām mocīju. Vīram vienreiz piegriezās tā mana ņemšanās un svari tika izlidināti uz neatgriešanos. Kā es apvainojos par to teicienu, labāk maza riepiņa, nekā skābs ģīmis ēdot veselīgo pārtiku un skatoties kā šis ar bērniem gardumus tiesā. Mana recepte ir vienkārša, ēdu ko gribu un kustos pēc iespējas vairāk, ja saldumi pavairāk apēsti,...

vai ilgstoša kopdzīve ir strupceļš?
Man laulība asociējas ar mājas būvniecību, iecementē stiprus pamatus, pamazām to uzceļ gatavu, tad iekārto sev vēlamu vidi, kurā juties komfortabli un ērti. Katra diena ir citāda, tās mijas priecīgākas un ne tik, laimes brīži un kāds sāpīgs zaudējums, nav vietas rutīnai vai stagnācijai. Sākot jaunas attiecības, vis jāsāk no jauna, tur iepriekšējā bagāža nepalīdz. Cits cilvēks,cits raksturs un...

Mašīna
kaut kas nogāja greizi, šito iesaka, bet nav ne jausmas vai tas KIA ir labs autiņš - https://www.cargurus.de/Cars/l-Gebrauchte-2013-Kia-Rio-c27799#listing=128900255

Mašīna
Man ieteica šito -...

Iemīlēšanās
Iemīlēties ir forši, mīlēt vēl foršāk. Nez vai to var gribēt vai negribēt, ja nu vienīgi sēžot četrās sienās un bakstot datora pogas, spriedelējot kā būtu ja būtu.

Retrospektīvs atskats mūsu pieredzē sievu, vīru izvēloties, ko darītu savādāk?
Neizvēlējos vīru, vienkārši bērnības draudzība pārvērtās mūsu ilgajā un laimīgajā mīlas stāstā. Pašreizējo draugu nejaušības pēc iepazinu, pagaidām nav piezagusies doma ko mainīt, redzēs ko nākotne rādīs.

Ieguldījums
Nav nācies dzīvē satikt ideālu cilvēku. Nezinu kā ir ar "MĒS", bet man mīļotajā cilvēkā, nekaitina tas, kas citos atgrūž. Redzu, jūtu un dzirdu tos zemakmeņus, bet pāri visam ir neizskaidrojams pievilkšanās spēks, kas labo ceļ virsotnē. Arī pati esmu tālu no ideāla, manā sapratnē ideāls ir tikai robots, ieprogrammēts veikt attiecīgas funkcijas, bet arī tie mēdz nobirt. Es atbilstu sava...

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
Tev jau ar māti jādzīvo kopā nebūs, vienkārši ignorē viņas attieksmi, bet pati izturies ar cienu un neparādi aizvainojumu vai dusmas. Galvenais, tava vīrieša atbalsts un kritiskās situācijās mātei likt saprast, ka jūsu attiecībās viņa nav un nebūs diriģents. Diemžēl, mani vīramāte neieredzēja kopš paša sākuma un arī mans vīrs bija vecākais dēls. Protams, daudz kopīgu pasākumu nācās piedzīvot,...

Kļūt no sliktākā par labāko, no labākā par sliktāko.
Uzdodot šādu jautājumu, automātiski esi sliktais.

Cik cukura Jūs patērejat dienā...?
Neskaitu cik patērēju, kafijai un tējai klāt neberu jo negaršo saldas, bet kārumi man garšo un sev tos neliedzu. Karstumā kola ar ledu, mans mīļākais dzēriens.

Baigie tie vīrieši
Kura no viņām ir vientuļa, pamesta vai nelaimīga?

Trakākais, ko esat darījuši mīlestības dēļ?
Pirmoreiz uz Peipusu braucot līdzi asarus žibulēt,vējš un pamatīgs sals, zeme pie horizonta redzama,sprukt nav kur. Domāju būšu ragā sasalusi. Ar to vēl nepietika, nost braukt pa pārliktām laipām vajadzēja, bij izveidojusies plaisa. Domāju, nekad vairs to neatkārtošu, bet pamazām tas kļuva par hobiju.

Kādas iespējas sievietei ap 40, kas grib sex 4x dienā?
Lai dodas uz intīmpreču veikalu, izvēlas vibratoru un pamēģina sasniegt orgasmu. Laikam ar vīriešiem neveicas, ja mūžīgi neapmierināta.

Prasības vai osim haem
anis, sagūstīti, nebrīve dzīvojot viņiem nav iespēju pie ierastās kārtības turēties, tas pats kā saka, netīrs kā cūka, bet cūka nekad savos sūdos negulēs, ja vien cilvēks to nav iesprostojis pārāk mazā dzīves telpā.

Kaķim it kā gastrīts
Diez vai barība vainīga, ja vien neesi strauji to nomainījusi, tā nedrīkst darīt, jo jūtīgākam kaķītim tieši tas var izraisīt barības atgrūšanu. Gastrīts tas diez vai ir jo tad slikti ēstu un izdalītos siekalas,sķidra vēdera izeja. apspalvojums paliek nespodrs, varbūt zarnu nosprostojums. Slims kaķīts neskrietu spēlēties,būtu gurdens un neēstu. Sirdsmieram aizved pie cita vetārsta.

Prasības vai osim haem
Mērkaķīši taču ir tik skaisti, gudri, tīrīgi un interesanti, kaut nu tādu vīrieti nocopētu<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu