ne_meklejumos

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

23 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

ka rikoties un uzvesties.
Autora garadarbu diži nesaprotu. Ikdienā tiekos ar tik dažādiem cilvēkiem, nevaru tak gribēt lai vairākumam būtu patīkama mana sabiedrība un lai mani uz dārza svētkiem aicinātu, bet komandējumā aizlaist ir forši, vienmēr ko jaunu var uzzināt un iepazīt.

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Vienkārši sakot ir interesanti pavadīt laiku kopā, ir viegli un labi.

Skaudība
Ja pašiem nepietiek prāta vai uzņēmība tikt pie iekārojamas lietas vai miesas, tad atliek apskaust citus.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Mans ir mans, vislabākais no labākajiem, mana izvēle un sirdij tuvs. Pieņemu un cienu no matu galiņiem līdz papežiem.

Ja negribas stradat.....
Atpūties un mēģini atrast citu sev piemērotu darbu, ja esi pieradusi strādāt, nez vai varesi tā bezdarbībā nīkuļot. Kamēr finanses nespiež, nodarbojies ar kādu hobiju kam ātrāk tā īsti laika nepietika vai mācies ko jaunu.

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
Varētu teikt tā, darot sev tīkamas lietas, sastopos ar ļoti daudz cilvēkiem, katru dienu. Ar kādu fluīdi saspelē virpuli, izveidojas kas vairāk kā draudzība. Var to saukt par likteņa pirkstu, ka ceļi krustojušies, bet no paša vien atkarīgs rezultāts.

Iespēja būt vienam = dāvana.
preilene, kurš ķēr pirmo kas pagadās, nav spējīgs patstāvēt viens, tas tā arī turpinās un zaudējumi turpināsies, ja vien izjukušas attiecības var dēvēt par zaudējumu. Man liekas, ka sevās vēlmēs un izjūtās ieklausāmies dienu no dienas, neatkarīgi no veiksmes vai neveiksmes, neviens cits jau nespiež spert nākamo soli, tikai paša lēmums un izvēle. Reāli zaudējot partneri, nedomāsi par jaunām...

Iespēja būt vienam = dāvana.
Nepiekrītu šaj domai, zinu ko gribu un kas man liek justies labi, nav vajadzības pēc ekstras būt vienai. Vīrietis blakus nav iemesls mainīt ieradumus, hobijus vai ko citu. Tieši otrādi, limitēts ir laiks būt kopā ar kādu, tas gan. Man liekas, cilvēks domā un dara pa savam prātam nepārtraukti, ir viens vai barā, tam nav nozīmes.

Izglītība
Cilvēkbērns piedzimst kā balta lapa, vecāki ieliek savu daļu personības veidošanai, ar savu piemēru iemāca dzīvē svarīgākās vērtības. Pēcāk skola un satiktie cilvēki savu artavu piemet. Tālāk galvenais ir realizēt savu mērķi, viens to sasniegs iegūstot augstāko izglītību sev interesējošā specialitātē, cits apgūs amatu pašmācības ceļā un ne jau diploms noteiks kuram dzīve tālak veiksmīgāk ritēs,...

Tu esi Tu pats?
Kā gan cilvēks spēj nebūt pats, kā var to ļaut vai neļaut?

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Ir kopā un pat bieži, nekad nesaki nekad.

Sieviete ogogo
Kas dvēselei tīkams, to acs par skaistu uzskata.

Vai jūs piekrītiet uzskatam?
Ir arī tādi sastopami, kas atkarīgi no mātes un pēcak no sievas, iespējams meita nepieļaus nokļūt uz ielas. Katrs vīrietis ir unikāls, katram savs sievietes ideālais modelis. Dzīvē nācies ilgāku vai īsāku brīdi kopīgu ceļu iet ar stipriem, atbildīgiem vīriešiem, kam prieks sievieti pasaudzet, palutināt un ar prieku tam ļāvos.

Vai bērna māte var liegt
https://lvportals.lv/skaidroj umi/288189-celojuma-dodas-berns-kadi-dokumenti-vajadzigi-i-2017

Projekts
Var jau muldēt, bet ar mēru. Pats sevi par pamuļķi pataisi, kura dēļ pat pirkstu nav vērts pakustināt.

Kādas ir prioritātes ?
Ja, pusmūžā, sāk attiecības krāmēt pa plauktiņiem, mērīt un svērt, tad tālāk no grēka. Vai nu jāmetas avantūrā, tad redzēs kas no tā sanāk, vai jātusē vienai pa dzīvi tālāk, kamēr kāds uzķers uz āķa. Ko tur vairs daudz sapņot par atlikušo dzīves posmu kopā, to nevar ne izrēķināt, ne paredzēt. Jādzīvo šo mirkli, jājūtas labi un nav ko par nākotni plānot.

Velreiz par tarakaaniem
Sasmīdināji, šeit nu gan bagātie meklējami, nez ko šeit viņiem meklēt.

Kādas ir prioritātes ?
Kāpēc jaunībā iekrita sirdī mans dzīvesdraugs? Nav atbildes uz šo jautājumu, kāpēc tieši mums izdevās satikties, samīlētie, izveidot ģimeni un nodzīvot līdz nāve mūs šķirs. Nē, es neesmu sievietes ideāls un viņš tāds nebija, bet viens otrā nesaskatījām tos trūkumus, kas citos spēlēja uz nerviem. Svarīgākais attiecībās ir intīmā tuvība, kopīgi mērķi, ikdienišķa izrunāšanās un vienojoši...

Teatris
Vai, opīšiem mazbērni ne mazāk mīļi un tas ir forši. Omīte+opītis un kopīgas izklaides. Man nevarētu būt nekā kopīga ar vīrieti, kas noliedz savus pēcnācējus un necienītu manējos.

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
Ieteikt var tikai vienu, nebāzt degunu citu attiecībās, paši vien nonākuši pie šī iznākuma. Nez vai bērna piedzimšana ko mainīs, ja piecu gadu perioda bijis par īsu lai sāktu kopdzīvi. Cilvēks var būt gana labs, īsām tikšanās reizēm, bet kopdzīvei nevēlams. Nesapas un viss.

Kur ir pazudušas emocijas?
Nekur jau emocijas nav pazudušas, tikai citas vērtības tās rada. Par sportu fanoju un pārdzīvoju vēljoprojām, nekas nav zudis.

Vai būt labam vispār ir labi?
Lai vai kā, bet labam būt ir labi. Protams, ne jau katrai spundei par aizbāzni jāmetas, bet nepaiet garām nelaimē nonākušajam, tā ir katra goda lieta.

"Ne naudā ir laime, bet gan tās daudzumā!" /tautas paruna/
Jaunībā sitamies kā pliki pa nātrēm, bet biju laimīga un apmierināta ar dzīvi. Nu varu atļauties visu ko sirds kāro, dzīve ir interesanta, bet tādas pilnīgas laimes sajūtas nav. Varbūt drīzāk nauda palīdz ērti dzīvot, realizēt savas ieceres, bet laimei vajadzīgas vairākas sastāvdaļas.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu