ne_meklejumos

Sieviete (56)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāda būtu jūsu reakcija, kad atklātu, ka esi iepazinies ar krāpnieku?
Maz ar ko iepazīstos, bet nav izredzes kādam man galvu sagrozīt. Mūsdienās ievākt informāciju, pēc runas veida vai uzvedības, krāpnieku atpazīt ir gana viegli. Tad pa tiešo uzzinātais tiek uzlikts uz paplātes. Naudu neaizdodu, bet iedodu uz laiku tik cik nav žēl pazaudēt un ne jau tēviņam, kas man laimīgu nākotni sola.

Precēta vīrieša mīļākā
Uz mani tas neattiecas, vienkārši izbaudu kopābūšanas prieku. Kāda nozīme, pusmūžā, precēts vai brīvs, ja jau ģimenes lokā labsajūtā nemmurā uz dīvāna, tad tā ligzda ir izjukusi. Kāpēc lai aizspriedumu dēļ atteiktos no dzīves baudīšanas,

Briesmīgie bērni
Ja man nepatīk citu spēlēta mūzika, uzlieku austiņas un klausos ko vēlos. Bērnus nosaukt par briesmīgiem, to tik dziļi nelaimīgs, ar dzīvi neapmierināts cilvēks var. Nu nej caur to pagalmu, met līkumu tam. Nez kādiem decibeliem jāskan lai traucētu.

Vai juus tas arii kaitina?
Hm, vai tad nevar izslēgt to TV vai pārslēgt citu kanālu? Mani kaitina visas tās covid ziņas, tapēc TV gandrīz vairs nelietoju.

Paardomas par lielu miiloshu gimeni
Letij, vecmāmiņa nekādi nepalika pēdējā, tu taču biji. Dzīvesprieks atkarīgs no cilvēka rakstura, viens pie katra sīkuma čīkst un pīkst, nekas nav labi un vis apnīk, cits uztver lietas viegli un spēj arī lielā vecumā būt dzīvespriecīgs.

Kā lai zin, ko gribās?
Labak ir izmest no galvas tās gribēšanas, nejauši satiktie ir tie labākie. Komunicējot ar cilvēku, paveicot ko kopēju, izdari secinājumus klapē kopā vai nē. Galvenais, vai uzskati par dzīves vērtībām ir līdzīgi, var šur tur pielāgoties, bet pārmainīt nevar ne sevi ne otru.

Paardomas par lielu miiloshu gimeni
Liela ģimene ir neaprakstāma vērtība, nav svarīgi kurš bērns pēc skaita esi.To jau mēs nezinām cik ilgs laiks mums dots šai pasaulē, kuram tā stunda sitīs ātrāk, jaunākajam vai vecākajam ģimenes loceklim. Liela ģimene nes līdzi daudz prieka un laimes brīžu, bērniņu piedzimšana, pirmie smaidi un soļi, pirmās skolas dienas un izlaidumi. Esmu lepna un laimīga, ka man ir mani dēli, mans stiprais...

Latvijā ražotās konfektes
Varbūt neesmu pie pilna prāta, bet vāverīte, serenāde, sarkanā magone, tās vienmēr tiek ņemtas līdzi ceļasomā.

Nu, onkuliņi, cik daudzas jūs grib un iekāro?
Vai tad te kāds iepazīstas? Te jau spēlē spēli, kurš kuram dziļāk ieknābs vai dzimumu pazemos. Par cita laimi vai nelaimi smieties, tas nav cilvēka cienīgi. Jā, raksti es un nevis mēs, nerunā citu vārdā. Cik var to dzimumu karu uzturēt.

Latvijā ražotās konfektes
Pūres tumšās šokolādes trifeles ar šokolādes pildījumu vai piena šokolādes trifeles ar karameli, man garš labāk par jebkurām Lāču ražotajām. Ar ogām abiem razotājiem nedabīga garša, apmēram kā citronskābi ēstu.

Vai jums ir tetovējumi?
Mūsdienās, gana viegli tetovējumus noņem ar lāzeru. Lūpu filleru injekcijas nav ilglaicīgas, ik pa laikam jāatkārto, rezultāts ir baudams, ja nepārspīlē ar devu.

Vai vecums ir lielākā cūcība?
Nezinu kā būs vēlāk, bet nemanu zogoties klāt vecumu. Man nav bail no vecuma vai sasniegt kārtējo desmitgadi, bet no slimībām un traumām. Sapņot būs par ko, gana daudz patīkamu notikumu dzīvē ir bijis un būs. Kamēr ir interese par apkārt notiekošo, ej līdzi laikam, neiesūno šūpuļkrēslā, vecums iepauzē.

Kā kamielis caur adatas aci
Vienatnē pāriet Sahāras tuksnesi nav iespējams, bet sievietēs vīrieši samīlas ik bieži, veido ģimenes, rada bērnus. Viens sapņo par neiespējamo, otrs nebaidas no attiecībām.

Pārbaude ar varu un naudu
Vau, darba tikums nav atkarība, bez tā biznes nerulē. Nožēlojami nodzīvot dzīvi ar naidu pret tiem, kam vairāk prāts un uzņēmība. Sievietes izvēlas stiprākos, ne skauģus un nenovīdīgos.

Pārbaude ar varu un naudu
Chris1986 Vot, šitais ir labais, ja kādam labi iet, pietiek pašam un citiem dod darbu, tad slikts cilvēks. sarakstos no ielas paķerti dīkdieņi, tie gana labi. Tāpēc jau ir deputātu vairums, bez izglītības, bez loģiskas domāšanas.

Pārbaude ar varu un naudu
Man ir daudz paziņu, kas varētu vadīt valsti. Izglītoti, morāli stipri, bet kapeiku dēļ viņi nepametīs un neatstās novārtā savu biznesu. Kam rokas un galva strādā, iegūta laba izglītība, ministru alga nav iekārojama, tāpēc arī ir kā ir, nav motivācijas uz turieni tiekties.Privātā biznesā 5000 ienākumi mēnesī nav nez kāda panaceja.

Piedāvājums
Zinu atbildi, man to nevajag.

Plānojam nopietnas attiecības
Par divsimt tūkstošiem kārtīgu māju nenopirkt, kur nu vis pārējais. Nopietnās attiecībās, vīriets uzskata zem sava goda kalkulēt izmaksas. Nu cik var sapņot atrast sievieti, kas izmitinās, pāēdinās, bērnus uzturēs utt....Pašam atliek tik pautus pakasīt.

Vai sievietes ir viegli krāpt un vai tiešām neko nejūt?
Ar tādu rīcību pats sevi vīriets krāpj, viņam jādzīvo melos. Tā var visu dzīvi bakstīties no vienas pie otras, kamēr paliec par nespējīgu sakārni, viens un nelaimīgs.

Kas spēj nogalināt mīlestību attiecībās?
Falšu , iedomātu mīlestību var "nogalināt", bet īsta mīlestība ir uz mūžu. Nav tāda brīža kad viņa sāk izplēnēt vai pazūd. Katra iemīlēšanās nav mīlestība.

Vai tiešām mīlestība nevar pāriet draudzībā?
Nu nez,man liekas mīlestība iet roku rokā ar draudzību. Kas gan labs var sanākt, ja mīļotais nav dzīves draugs.

Vai ir jeega!!?
Redz sievietēm grēka auglis kā uz delnas, ne nomelosi ne paslēpsi. Kas nekait vīriešiem, iesēji sēklu un vari pat nezinat kad esi par tēvu kļuvis. Lai ar stāsts izdomāts, bet parasti lielie nosodītāji, paši nav balti un pūkaini. Ģimenes nebūšanas jārisina tikai un vienīgi pašiem, pašiem jāpieņem lēmumi un jāizdara secinājumi. Neprasīt padomus, nekladzināt lieku pa labi un kreisi, bet izrunāt un...

Draudzība starp sievieti un vīrieti
Man ir draugs kopš bērnības, kopā uzaugām, dzīves gudrības apguvām, blēņas strādājām. Kā brālis, kāds gan tur seks vai iekāre, tad tā nav bijusi draudzība.

Agrāk vai vēlāk....?
Ak skaistā jaunība, sapņi un mērķi piepildījās, izņemot kopīgi nosirmot. Lai kā pa to dzīvi gājis, ne nieka nav nodzīvots falši, vis bijis pa īstam un krāšņi. Neviens no variantiem nav manējais un labi ka tā.

Iepazīšanās
Chris1986 Tam nav nekāds sakars ar lepnību, es domāju daudz sliktāk ir mest kopā kauliņus ar sev netīkamu cilvēku, vienalga kāda iemesla pēc. Neesi godīgs ne pret sevi ne otru. Ja nav tas vienojošais, kas abiem dod jaunu elpu, nav vērts savu ierasto ikdienu mainīt.

Iepazīšanās
Ne jav visiem tas seks pēc 50 ir pirmās nepieciešamības prece, arī izskats vienam otram saglabājies gana labs, bet atliek atvērt muti un redzi, ārā nāk ne tās labākās skaņas, pilnīgi citas kopienas cilvēks. Lai pusmūžā, kad vis skaistais jau bijis, ir bērni un mazbērni ar ko lustēties, nav vientulības ne nieka, ņemtu tāpat vien kādu, nu kam tas vajadzīgs.

Iepazīšanās
Mikko Palasijos un sasméjos! 🤣 Njemat kamér vél esat nemamas! Par šito visgardāk jasmejas, paņemt var lietu no plaukta, lietot ja vajadzīga, izmest ja apnikusi. Ko darīt ar pie dūšas neejošu partneri, kam tādu slogu ņemt uz kamiešiem?

Iepazīšanās
Neko nemēdzu darīt ar atlaidēm, ja nav 100% pie sirds, tad nevajag. Nu ko lai iesāk ar brāķi, cik ilgi kalpos.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu