ne_meklejumos

Sieviete (52)
uzzināt vairāk par ne_meklejumos

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā ilgstoši noturēt attiecības?
pēc tam tas nav tik dabiski, pēc tam "pieslēdzas pieredze un prāts"... es par to ka zinot, KAS tas ir un cik tas ir forši, cilvēks pie tā "strādās"un tajā "ieguldīs" :) Ieslēdzas prāts jo nav mīlestības, tad nu sver un mērī, ko darīt kopā, ko katram par sevi. Mest kauliņus kopā vai tikai pa retam saskrieties. Pusmūžā katram savs vezums iekrāts, nav vairs tik vienkārši uzņemt pasažieri un braukt...

Kā ilgstoši noturēt attiecības?
Man liekas attiecībās pats svarīgākais ir to sākums, uz kādiem pamatiem tās celtas. Mana laulība bij gana ilga un ne reizi neesmu tās uztvērusi kā darbu vai kādu nebūt laika dalīšanu detaļām. Vis taču notiek dabiski, mīlestība vedina veidot ģimeni, radīt bērnus, rodas kopīgi mērķi uz ko tiekties, kopīgi draugi un arī hobiji pielīp nemanot. Tas ilgās kopā būšanas kokteilis ir tik krāsains, ka ko...

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
derevnja10 Mani trīs dēli, mans stiprais mūris, lepojos ar to, ka tēvs iemācīja cieņu pret sievieti, atbildību par ģimeni un darbu. Man atliek mīlēt viņus, vedekliņas,cienīt viņu izvēli un priecāties par mazbērniem.

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
Lāčplēsis ir simbols latviešu tautas diženumam, dzimtenes mīlestībai un spējai to aizsargāt. Latvijā ir stipri, radoši, gādīgi un citādi forši vīrieši, viņiem blakus skaistas, gudras, iedvesmojošas sievietes. Nekas nav tik slikti kā raksti, lai būtu laba komanda, nav otrs jāpazemo vai dzirnās jāmaļ. Priecīgus svētkus!

Mūžīgā jaunība?
Autorīt, atrodi jaunas intereses, tās aizraus un iedos jaunas izjūtas. Tagad tak tik daudz iespēju kādas jaunībā pat sapņos nerādījās. Kaut vai ceļo, iepazīsti jaunas vietas un cilvēkus. Es 50 gados pirmoreiz uzsēdos zirga mugurā, fantastiska relaksācija. Kad mazbērni atbrauc ciemos jūtos gluži kā bērnībā, varu mīlēt un lutināt, nav man audzināšanas funkcijas jāveic.

Mūžīgā jaunība?
"ne_meklejumos - Tu godīgi gribi teikt, ka labprātīgi atteiktos no jaunas, tvirtas ādas, matiem bez sirmuma, locītavu stīvuma un tā īpašā jaunības svaiguma, ja vien tas būtu iespējams???" Protams neatsakos, manai ādai nav ne vainas, matus krāsoju un forsāki kā jaunībā balinātais ērkulis, locītavās stīvums nav iemeties jo mīlu kustēties un lustēties. Daudz vairāk brīva laika izklaidēm un...

Mūžīgā jaunība?
Ne jau vecuma pazīmes ir nejaukas, bet nesakārtota dzīve, slimības, čīktēšana un skaudība. Bet šis komplekts jau var būt pielipis jebkurā vecumā. Nezinu, kad tā robeža iestājās, kad jūties vecs, nesmuks, nevajadzīgs, vārdu sakot lieks.

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Var jau mīlēt visu mūžu citu, meiteni vai puisi no bērnības vai agras jaunības, tad ceļi pašķiras un katrs izveido citas attiecības, ģimeni. Kad viens no diviem kļūst brīvs no attiecībām un otrs to uzzina, pagātne velk atpakaļ. It sevišķi ja nav saskaņas esošajās attiecībās, otrs izrādījies slogs ne mīļotais cilvēks. Ja būtu spējīga noturēt, šāda situācija nebūtu radusies.

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.
Nu padomā pati, vai justos labi ielikta rāmī?

Vai attiecības var būt kā sodība?
Attiecības var būt tādas, kādas pati esi spējīga pieņemt. Vienam patīk sevi mocīt, cerēt uz kādu saules stariņu tajās, bail palikt vienam. Cits ir gatavs kādu mākonīti pieciest, kādam pat tas nav pieņemams.

Vai pārlieku uzticēties, tas ir bīstami?
Nebaidos uzticēties cilvēkiem, kāpēc lai to darītu līdz piedzīvota nodevība.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Nē, nekad negribētu dzīvot viena, ielīst savā alā un atteikties no cilvēkiem blakus. Reāli nemaz tas nav iespējams, te draugi, te bērni un mazbērni, te citi radiņi un paziņas ciemojas, nedēļas nogalēs mīļotais izklaidē. Kur vēl hobiji kur domubiedri blakus, spēj tik tai karuselī traukties un baudīt līdz esmu pie pilna saprāta un veselības.

Sieviete, kura gaida..
Lele , katram savas vajadzības, ja anketa pieviļ un seko netīkams piedāvājums, saraksti neturpina un lietotāju bloķē. Tad jau arī vīrieši nevar rakstīt, baidoties no sekojošās atbildes, kāda atšķirība.

Latvijas pase ceļosanai
Nevienam galamērķim nav traucējusi LV pase, iepriekš vaig noskaidrot kādas kurā valstī ieceļošanas prasības, laicīgi tās sakārtot un problēmu nebūs. Indijā vispār nav problēmu, tūrisma vīza der 6 mēnešus Nevaru iebraukt, kā uz sitiena iespējams nomainīt pilsonību

Sieviete, kura gaida..
Man liekas, ka šeit ir tāpat kā klātienē satiekot cilvēkus, ja ieinteresē un uzrunā anketa, vienalga kurš dzimums uzraksta pirmais. Sarakste jau tā pati saruna vien ir, kāpēc lai to nesāktu pirmā, kaut ar novēlējumu jaukai dienai.

Vai ir tādi sievišķi kas domā ka plastiskā operācija var mainit dzīvi?
Dzīvi mainīt nevar, bet atsvaidzināt izskatu var, ja tik piemīt veselais saprāts un zem skalpeļa neguļas bez jēgas. Uztaisīju acu plastiku, nenožēloju ne centa.

...bez kaisles!
Tā godīgi, man pietiek ar domubiedru blakus, nav vairs primārais kaisle un bezgalīgs seks, tas jaunībā izgaršots pār pārēm.

Kā pirmajā randiņā saprast kā pret jums izturēsies vēlāk potenciālais partneris
Jāskatās vai patīk redzētais, jāklausās kādi vārdi pār lūpām veļas, jāmēģina atkost kāds raksturs. Bet vispār jau sajūtas pasaka priekšā, ir mans cilvēks vai jāsūta ratā.

Atkarība no attiecībām
Dzīvē vis ir vienkārši, neizskaidrojami un bieži vien neparedzami, iepazīsties un maģisks spēks nelaiž vaļā. Pazūd filozofija par attiecībām un vēlamā partnera izvēles kritērijiem, sākas lielā mīla un vis ar to saistītais.

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Piedienīgi ir likt uz galda atnesto ciemkukuli, kotletes lai paliek ikdienai ne ciemiņam.

Kāpēc veči pat zolidā veumā baidās no kādas atbildibas?
Kāpēc lai kāds vīrietis būtu atbildīgs par manu dzīvi vai es par viņa, ja tās nav stabilas, abpusēji atzītas attiecības vai laulība? Katrs atbildīgs par sevi, savām prasībām, iegribām un otrs tās atbalsta,pieņem vai saka ardievas šim sakaram.

Nopietnas, stabilas attiecības ar savstarpēju cieņu un uzticību.
Kas to lai zin kur taisnei sākumpunkts, te paķer uz izklaidi, te jumts jau aizbraucis. Ik viens var piedāvāt, ikviens var atteikt, kādas kuram vajadzības vai pieļaujamās robežas.

Vai mīļāko attiecības var būt "cieņpilnas"?
Protams, ka var mīļāko attiecības būt cieņpilnas, tās pat var beigties ar ģimenes veidošanu un iepriekšējās laulības šķiršanu, sakārtojot juridiskās lietas. Var jau arī gadiem būt mīļākais vai mīļākā, ja abus tas apmierina, kāda atšķirība precēts/a vai brīvs, ja laulība formāli netiek šķirta, bet kopdzīve izirusi.

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Tās kopējās intereses bieži vien ir pirmreizējās tikšanās pamats, pēcāk izveidojas tuvākas attiecības. Man grūti iedomāties, kā var ilgus gadus dzīvot kopā bez kopīgiem hobijiem, interesēm, tad taču maz laika tiks pavadīts kopā, nebūs ko apspriest un kam gatavoties. Jā, arī bērniem pielīp šie kopīgie pasākumi, tas arī nav mazsvarīgi. Protams, katram arī savai privātajai telpai jāpastāv un otram...

Vai kāds sīkums var mainīt visu dzīvi?
Dzīve sastāv no neskaitāmiem sīkumiem, nav jau zināms vis tās kopums iepriekš. Katrs mirklis dod dažādas izvēles iespējas, katra izvēle stūrē dzīvi tālāk.

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
Dzīve nav rožu dārzs, bet tāpēc jau mīļotais cilvēks ir daļa no manis, pašas izvēlēts un lolots, uzticams priekos un bēdās. Dalīties ar to kas sāp un iepriecina, nešķirot materiālās vērtības, palīdzēt un atbalstīt, iepriecināt un problēmas izrunāt. Kā gan savādāk iedomājama kopdzīve?

Pamācība attiecību veidošanā...vīriešiem...
Kā kāds skribelants var zināt ko gribu es, katrs pats sev padomdevējs un rīkotājs. Cilvēks mēģinot sekot ieteikumiem, nebūdams pats, būs sasaistīts un smieklīgs.

Īstais cilvēks?
runcs51, man dzīves pieredze liecina, kad beidz domāt par vīrieša zaudēšanu un fokusē savu dzīvi uz citām interesēm, tad nez kur viņi ne meklēti, ne saukti uzrodas. Kaut kā tā tas notiek. Varbūt autore tā domājusi, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi bez vīrieša, līdz liktens piespēlēs, nejauši satikto, īsto un vienīgo.

Īstais cilvēks?
Un kā lai kāds no malas var zināt ko darīt? Katram sava galva uz pleciem, nu nav vienādu domu un rīcību, attiecībās nav pieņemama palīdzība no malas vai zvans draugam. Vienu gan gribas ieteikt, dzīvo sev interesantu dzīvi, lolo savas idejas un atmet lieko.

Mokos neizpratnē,
Es arī neizprotu, kāpēc skriet uz randiņu bez iepriekšējas kontaktēšanās skype, facebook.

Ko jums nozīmē frāze "attiecības, tas ir darbs"?
Trīs vienā:- darbs, izklaide, bauda

Kas pietrūkst attiecībās, ka jāmeklē to - nezin ko, ārpus tām?
Trūkst mīlestības, apprecējušies kādu nebūt citu iemeslu pēc, tad nu meklē to ārpus ģimenes. Ja atrod to īsto, tad arī šķiras un bieži vien nākamās attiecības ir stabilas. To jau tikai katrs pats var pateikt kāpēc tā dara.

Ar ko mūs ieinteresē un piesaista ...
Ja jāpasaka kas, tad es to nezinu, vienkārši aiziet kā pa diedziņu. Nekas tai cilvēkā nekaitina, domas un rīcība sakrīt, vis patīk un nav kam piesieties. Kaut kā tā tas manā dzīvē notiek.

Varbūt viss ir daudz sarežģītāk, nekā mēs domājam un iztēlojamies??
Man liekas, ka vis ir daudz vienkāršāk neko dižu jau pretējo dzimumu atšķirības attiecību veidošanā, lološanā nepastāv. Filmas, porno, padomi no malas vai citu pieredze ir mazsvarīga.

Kam sievietēm vajag tos vīrisķus,kas saka ka sievietes vajadzīgas tikai seksam?
Tas jau superīgi, pārējo vīriets pienes uz paplātes, sievietei atliek baudīt.

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
Nu aina jau nav pilna, to tik šie paši vien zin kāpēc tā pateica, ja pateica. Ja man ko tādu pateiktu, pasmietos un uz slotas tālāk pie nākamā aizlidotu, ta ta nu smelt izlietu ūdeni.

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
Labāk rūgta taisnība nekā saldi meli, vismaz uzzināji cilvēka patiesās domas, nevis lišķīgus glaimus.

Kāpēc meitenēm nepatīk Porziņģis?
Liepājas meitenēm patīk, neesot iedomīgs un ar zvaigžņu slimību pārņemts. Ak skaudība lielā skaudība. Gan satiks savu mīļoto meiteni, tas tā pat kā mums visiem uz sitiena nenotiek, viņam visi labumi vēl priekšā. Par to apdrošināšanu, ne viņš prasija ne viņam jāmaksā, bet šoreiz nauda izlietota ar atdevi. Ar mersi viņš nezīmējas,bet pārvietojas kā visi auto īpašnieki. Tas ir viņa pirktspējai...

Kurš un par ko maksā?
Man ar vīru bij kopīgs maks. Ar brūtgāniem par tēriņiem neapspriežos, katram savi rēķini. Protams, dāvanas saņemt un pasniegt ir cita lieta, bet līst otra maciņā nevēlos.

Vai ir iespējams pierast un varbūt pat iemīlēt to kas nepatīk?
Nepatīkams cilvēks nav jācenšas iepazīt, pieradināt vai pieņemt par labu esam, nekas tur nesanāks. Ar nemīlamu, bet citādi foršu cilvēku, ja vēl kaudze kopīgu interešu, var bez bēdu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu