dzjuuda

Sieviete (41)
iepazīties ar dzjuuda

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai vērtējat potenciālo partneri pēc viņa līdzšinējās ģimeniskās pieredzes esamības?
Jā vērtēju, un arī mani tā vērtē. Un pie minētajām kategorijām ir vēl viena - tādi, kam ir bijusi kaut kad sen ģimene un bērns, kurš nu jau liels, bet pats/pati piekopj atkal vecpuisīgu/vecmeitīgu dzīvesstilu, un nevēlas savā dzīvē vairs nevienu ielaist. Droši vien tā sargājot sevi no manuprāt- iedomātām sāpēm.

Vīrs kā tēvs
Tad jau mums daudzām, kas ir "Padomju produkti" ar visām tolaiku sekām vajadzētu lūkot vīrieti pēc principa "dzer, tikai mazāk", "sit, tikai mazāk(vai vājāk)"...man kaut kā liekas, ka šitā padomijas psiholoģija arī jau savu ir nokalpojusi.

Savs stils iepazīstoties
Ir opcija neatbildēt. Ja ļoti bail - var nevērt vaļā saitu, bet ja ļoti ļoti bail - var kompi neslēgt iekšā.

Dzīve sākas tur, kur beidzas tava komforta zona..
Reizēm vienkārši der atcerēties, ka indivīdam(jebkuram, arī Tev) ir arī tiesības, ne tikai pienākumi, un mazāk justies vainīgam/ai (par jebko, pret jebkuru). Ja izdodas sevi tā pozicionēt, visi komforti paši vietās sastājas :)

Veselības problēmas.
Cik svētīgas ik pa brīdim šādas tēmas priekš tiem, kas te gadiem nodarbojas ar cilvēkpētniecību :D :D :D Par tēmu - personīgi pazīstu pāri, kur puisis skaistulis, bet meitenei par x cm viena kāja par otru īsāka. Jau miljons gadus kopā laimīgi, un šķiet, ka nekas viņus nespēs šķirt, jo saista viņus stipri daudz kas vairāk par fizisku pievilkšanos. Ir! Viss ir iespējams! Neaprobežotiem cilvēkiem.

Kāpēc intelektuāļu uzmanību piesaista lūzeri?
Interesanta klasifikācija-tūlīt lietojams cilvēks, un atliekams uz vēlāku :D Toč - intelekts!

Kādi kuram tarakāni
Tagad populāri, domāju, ka dēļ pašu nevēlēšanās iedziļināties ir visu samest vienā maisā zem nosaukuma "tarakāni". Bet ja tā nopietnāk tam pieiet, tad katram lopiņam atrodas cits nosaukums - raksturs, rakstura iezīme, spēja/nespēja, īpašība, prasme/neprasme, vēlme. Un tas, ka ne viss ir pieņemams, ir tikai normāli. Viss atkarīgs no tā cik elastīgi paši esam, un ne velti tieši tarakānu pētniecībā...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu