merlina200

Sieviete (49)
iepazīties ar merlina200

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc baznīca aizliedz nodarboties ar jogu?
Man joga palīdz uzlabot veselību, draudzene mokās ar visādām kaitēm, iesaku pievienoties jogai, bet viņa nedrīkstot, jo mācītājs aizliedzis.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Slavenības arvien biežāk bildējas pie mākslīgām eglītēm. Dabīga eglīte augot saražo skābekli, pēc tam ir kurināmais, vai dabīgi, veselīgi atkritumi, savukārt mākslīgās egles ražošanā tiek piesārņots...

9 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc baznīca aizliedz nodarboties ar jogu?
Viņa tiešām apmeklē psihiatru, saka ,ka palīdzot....

Kadēļ cilvēkos ir tik daudz žults un ļaunuma?
Tā kā visapkārt, it īpaši internetā un tv arvien vairāk tiek demonstrēts, un pat attaisnots ļaunums, vardarbība, kari, rupjība, agresija un netiek aktīvi pievērsta uzmanība tam, kā mums kļūt labākiem, pozitīvākiem, tad tādas ir sekas....Piemēram, maz atceramies vecās patiesības:" Nedari otram to, ko negribi, lai tev dara". Lai gan pazīstu ir arī ļoti daudz pozitīvu un jauku cilvēku.

Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?
Es vienmēr ģērbjos ļoti pieklājīgi, bet nepārtraukti pārsvarā cittautieši samērā uzmācīgi uzrunā un izsaka vēlmi iepazīties, un tad atklāju burvju vārdiņu, kuru visi vīrieši perfekti saprot un aizlido prom kā korķi, jāpasaka : es nestrādāju.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Ar to, ka ielikta anketa ar ierakstu vēlas iepazīties un konkrētas prasības, jau nozīmē, ka sieviete ir spērusi pirmo soli, lai iepazītos. Cits jautājums, ka sieviete neatbild, jo neesi ieinteresējis. Varētu rūpīgāk pievērst uzmanību vēlamajām prasībām. Esmu arī saņēmusi vēstules no vīriešiem ar aizrādījumu, ka rakstīt anketu ir sievietei nepiedienīgi.

Cik varētu maksāt darbs virtuves remontam?
Nupat pabeidzu remontu visā dzīvoklī. Par katru istabu atsevišķi maksāju. Virtuve tik pat liela, tikai par darbu bija 400 eur. ar flīzēm, tapetēm, trapu un līdzināšanu. Logs atsevišķi 200 eur. mēbeles atsevišķa cena, jo daļēji nomainīju. Visus materiālus pirku pati kopā ar meistaru, viņš izvēlējās un ieteica, es pati par visu samaksāju. Galu galā pati izvēlos krāsas, kontaktus, flīzes, pildījuma...

Vai jūs zinājāt, ka Romeo un Džuljetas stāsts nav patiesība?
Jebkurš literārs darbs vairāk vai mazāk ir izdomāts, sacerēts, jāvērtē tā vēstījums un literārā vērtība, nevis patiesība. Muļķīgi meklēt tajā kaut kādu patiesību, jo tai tur nav jābūt. Tā nav vēsture, kurai gan derētu būt patiesībai, bet arī tā bieži melo.

Kā tikt pie otrās tikšanās?
Ar smagu anketu, kurā vīd aizvainojums un dusmas tiešām arī pie pirmā randiņa varētu būt grūti tikt. Jāsāk ar prieku un smaidu sevī. Te varētu derēt hobiji, veiksme un prieks darbā, draugi, labs ir sports, joga, peldēšana, slēpošana... jo noņem šo sasprindzinājumu un dusmas. Ar pozitīvām domām arī pie attiecībām vieglāk tikt.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Latgale varētu kļūt par dabīgo eglīšu audzēšanas lielvalsti, gan labs gaiss būtu, gan nauda noderētu, vietas jaunaudzēm pietiek. Mākslīgas egles ieelpojot izdala toksiskus atkritumus, skujas attīra gaisu. Ir vērts par to padomāt, kāpēc ļaujam sevi indēt?

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Jāmācās mācīties, lai neaizņem tik daudz laika, gudri mācoties var apgūt galveno, viss nekad nebūs vajadzīgs. Zubrilas tiešām pārmācās un zināšanas neprot pielietot. Jālasa pa diagonāli, pārlecot nebūtiskajam....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu