merlina200

Sieviete (51)
iepazīties ar merlina200

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pirku vienu, bet izrādījās cits stāds.
Pavasarī Maxsima veikalā nopirku dzeltenu klinšu rozītes stādu ar skaistu dzeltenu krūmu uz iepakojuma, tagad uzziedēja kaut kāds krūms ar baltiem ziediem. Vai vēl kādam tā ir sanācis?

Mēbeļu komplekts pēc individuāla pasūtījuma
Nepieciešams mēbeļu komplekts, bet tādas, kā vēlos, nevaru atrast. Varētu ieteikt labus meistarus, vēlams no dabīgā koka. Skapis, gulta, plaukti, sekcija.

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Diagnoze "pļuškins".
Esmu pateicīga saviem vecākiem, jo bērnībā man bija vairāki čemodāni ar manas mammas bērnības mantiņām, drēbēm, spēlēm. Manas vismīļākās rotaļlietas bija viņas saglabātās. Tas nebija nekas it kā vērtīgs. Izkrāsoti žurnālu izgriezumi, papīra lelles, paštaisītas kartona mēbelītes, kleitas, pašu zīmēts cirks...Nezinu kāpēc, bet manā sirdī tam bija milzīga vērtība, jo izstaroja...

Braucam!?
Sieviete nav bērns, kuru paņem pie rokas un ved. Pieaugusi sieviete labi zin, ko vēlas un kur grib nokļūt. Jau attiecību sākumā būtu vēlams zināt, vai abi vēlas doties vienā virzienā, citādi var sanākt, ka dodas pretējos virzienos. Ja ļausi lai ved, tad aizvedīs tur, kur nemaz neesi gribējusi nokļūt...

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Dānijā ir likums, ka visiem bērniem, arī laulībā dzimušiem, pārbauda DNS, un gadās, ka izrādās, ka vīrs nav bērna tēvs, tad alimentus piedzen no īstā tēva, nevis vīra. Sākumā tauta bija šokā, jo bija daudz drāmu un tiesas procesu.... par šādu likumu, bet ar laiku pierada. Vīrieši kļuva ļoti uzmanīgi, jo alimenti ir liela daļa no ienākumiem.

Draudzenes rūpes vai skaudība?
Draudzenes tā nerīkojas, pierunāt, atrunāt, tās ir manipulēšanas darbības. Katram pašam jāzin, jāsajūt un jāieklausās savās vēlmēs, kas patīk un ko vēlas sasniegt, citi to nevar zināt un nedrīkst iejaukties. Pat vecākiem nebūtu jāiejaucas bērnu profesijas izvēlē, kur nu vēl mazāk veiksmīgām nenovīdīgām draudzenēm.

Vai ir iespējams iegūt jaunus draugus baznīcā?
Labāks mērķis būtu interesanti un saturīgi pavadīt laiku, darīt to ,kas aizrauj un iedvesmo, un tad komunicēt ar līdzīgi domājošiem, tad ar laiku kāds arī var kļūt par draugu.

Ko ieteiktu juus?
Var uz antikvariātu aiznest, ir cilvēki, kuriem vecas bildes, kā laikmeta liecība ļoti noder.

Uz ko dāmas būtu gatavas dēļ savas lielās mūža mīlas?
Ja sievietei nav laba darba, dzīvesvietas, draugu, ģimenes, karjeras, tad noteikti būs ar mieru doties jebkur, lai tikai būtu labāk, un jebkurā vecumā. Ja sievietei tas viss ir, tad varētu tikai dalīties ar savu dzīvi, laiku....

Kas tas ir? Pozicionēšanās soctīklos.
Cilvēks ir sociāla būtne un ikvienam ir dabīga nepieciešamība dalīties ar savām domām, uzskatiem, atrast domubiedrus, diskutēt. Sociālie tīkli tam paver plašas iespējas... Pašlaik tas ir vairāk haotiski, tiek pārkāptas arī normālas komunikācijas robežas, jācer, ka ar laiku tā būs vairāk sakārtota vide.

Sapņu pilis
Dzīve ir kā skola, kurā katrs apgūstam savas mācības, citam viss padodas viegli un ar prieku, vēl papildus paspēj daudz ko interesantu apgūt, cits cīnās un ar grūtībām apgūst savus uzdevumus, bet visiem tik un tā ir jāpabeidz savas dzīves mācības. Dzīves jēga ir aiziet gudrākam, nekā šurp ieradās.

Vai Jūs maz vispār zināt kas ir mīlestība??!
Visplašākajā nozīmē mīlestība ir dzīvības enerģija, dāvana, kuru ikviens saņem, jo ir dzīvs, aug un attīstās. Kā šo enerģiju protam saņemt, sajust un pielietot, tas ir katra paša ziņā.

Kāds jautāja tādu niansi, un analītiski iekrita prātā ļoti labs jautājums, vai labi ir būt labam??
Cilvēks vienā situācijā var ļoti labi rīkoties, citā gluži pretēji, jādzīvo pēc savas labākās sirdsapziņas, jo vēlāk par to visu būs jāatbild. Tas ko darām šodien ietekmē mūsu nākotni, tāpēc tiešām vērts dzīvot pēc iespējas labāk, lai nākotnē jau dzīvotu vēl labāk. Grūtības un kārdinājumi ir pārbaudījumi, vai esam savas mācības labi apguvuši un nopelnījuši ko labāku.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu