DanaL

Sieviete (46)
uzzināt vairāk par DanaL

161 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
foršam

Sapņi un to atcerēšanās
Varbūt redzu. Bet neko par to nezinu. Atceros tikai dažus, uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus, bet tie ir bijauši ļoti zīmīgi un pravietiski.

Skaidras naudas iemaksa.
Un kāda suņa pēc vienkāršam cilvēkam, kurš nesaņem nekādus kukuļus un aplokšņu naudiņas, būtu jāveic iemaksas savā kontā?

sasa zekubikses
Četrus ar pusi gadus izturēt šito analfabētismu! Da tā zeķbikšu valkāšana ir tīrais štrunts, salīdzinājumā ar šiem tekstiem, kas būtu ikdienā jānoklausās...

Nauda no ārzemēm
Ja būs norāde, ka tie ir uzturlīdzekļi bērniem, nekādus nodokļus neatvilks. Ja vien tie ir vienīgie bērniem domātie uzturlīdzekļi, kurus saņemat.

Vai sievietes dominātores biežāk paliek vienas?
Galvenais, lai nedominē vīramāte

ka saprast
Varbūt nesaprot, kas uzrakstīts, gramatika pieklibo (bet tas ir ļoti maigi teikts).

Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc?
Es noklausos, lai nepalaistu garām brīdi, kad jādzer šampānietis.

Kur saspat sievieti kam patik glasti un orālas baudas.
Kad vienreiz veči sapratīs, ka sievietei vajag pilnu komplektu, ne tikai seksuālās baudas!?

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
Man savukārt bail no tiem kājāmgājējiem, kuri paši sevi nemaz pat netaisās sargāt. Vai autors izmanto atstarotājus diennakts tumšajā laikā?

sapnis tulkosana
Kā es gribētu vismaz sapnī satikt kādu sev tuvo mirušo cilvēku!

Vai ta ir,ka cerība mirst pēdējā?
Tētis vēl dienu pirms nāves ticēja, ka tiks galā ar savu slimību. Tas mums visiem palīdzēja - viņš aizgāja kā cīnītājs, nevis vārgulis.

Bijusī bojā attiecības
Ak, jaunība, jaunība... Ot šito mācību - neaiztikt bijušās meitenes draudzenes - liec aiz auss visai turpmākajai dzīvei. Bet pagaidām ieturi pauzi ar abām. Vismaz 3 mēnešus, bet labāk visus 9. Gan izkritīs abas no prāta un sāksies jauna un skaista dzīve.

Vai var?
Mēģinu novēlēt, lai viņam labi klājas. Pēdējā laikā tas izdodas arvien patiesāk. Jo zinu, ka nemaz tik labi viņam neklājas :) Tas atvieglina procesu.

Nacionālā piederība un pārliecība.
Un kad sāksies kāds pavisam ikdienišķs kašķis, tas tolerances līmenis tā kritīsies, tā kritīsies... kas maz neliksies.

Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 lite?
TuTur (00:35) Tātad atkārtoju. Apkalpe lūdza izslēgt tieši Samsung Galaxy. Pārējos ļauts izmantot. Un katrs kurš lido, zina ābeces patiesības, kādā režīmā tie lietojami lidojuma laikā.

Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 lite?
Kad pēdējo reizi lidoju (oktobrī) ar lidmašīnu, no apkalpes atskanēja lūgums lidojuma laikā izslēgt un neizmantot Samsung galaxy. Ja reiz daudz ceļojat, varbūt tad šo nevajag...

Vai te daudzi sēž ar jocīgiem putniem galvās?
Man 2 Zivis. Diemžēl nezinu kāda šķirne, Zodiaks par to klusē :)

Laikam jau visādām muļķēm tā arī VAJAG,ka tie veči viņas vazā aiz deguna!?
Es esmu tā, kura sapratīs gan. Bet mūsu attiecības tiešām pajuka tajā brīdī, kad uzzināju par to otru. Man kļuva šķērmi uz viņu paskatīties, kur nu vēl kaut pirkstu piedurt... Un vissmieklīgākais ir tas, ka uzreiz pēc tam iepinos attiecībās ar precēto, bet laicīgi nobremzēju, jo negribēju būt tā, kas izjauc ģimeni. Bet abi gadījumi skaidri parādīja tikai to, ka patiesībā pagale nekad nedeg...

Saprāta kopsumma pasaulē ir konstants lielums ...
Naivs gan tu esi, kaut pozicionējies kā intelektuālis. Vai tad par bargajām kundzēm un peramajiem zēniem nekas nav dzirdēts? Gribētāji atradīsies, par to esmu droša. Interesantāks jautājums par to, kā tiek organizētas tikšanās. Vai tiešām peramie zēni gatavi braukt pēc Šitā_Visa uz Vāciju vai tiek organizētas kaut kādas tikšanās sesijas uz vietas Latvijā :))

Kreisie soļi.
kokote (12:23), zinātnieks un pētnieks tālu nav jāmeklē, tas ir mūsu pašu galvenais seksperts Joz...en. Šito viņa tekstu es atceros vēl no tiem laikiem, kad tos lasīju.

Kā vīrieši zin ,ka viņi nav geji? Ja viņi nav pamēģinājuši.
Patiesībā interesantas lietas izdevās uzzināt - "vechi viens ar otru maigojas, dupsee...gatavi suukaat pipeles!!", pirmās minūtes "ar locekli pakaļā" :D Bet ja tas viss notiek ar dāmu, tad OK? :))) Baigie liekuļi jūs te tomēr :))) Tātad interesē neviss izpildījums/process, bet izpildītājs? Man sekss ar savu dzimumu neinteresē, jo galīgi neinteresē sievietes anatomija un fizioloģija, tāpēc pat...

Nerātnais Advents
Nemaz tik nerātns tev tas Advents nesanāca, bet man patika. Vēl 2 nedēļas līdz Ziemassvētkiem, Tieši tik daudz, lai būtu skaidrība - jā vai nē :)

v´irietis vai vibrators
Kāds var iztulkot jautājumu un komentāru latviešu valodā? Vai es pareizi sapratu - jautājums adresēts 10-12 gadus vecām meitenēm ???!!!

Kāpēc sievietes Latvijā ir tik nospeķojušās?
Labāk 5 nospeķojušās sievietes, nekā viens šitāds garā nabadzīgais...

Vai esat līdzjūtīgi pret citu sāpēm?
Manai nelaiķa eksvīramātei (lai viņai vieglas smiltis!) allaž kaut kā bija žēl. To vien dzirdēju "Ai, kā man žēl...!? Cik ļoti es jūtu līdzi...!" Reālu palīdzību/ieguldījumu attiecībā pret žēlojamo/līdzjutamo gan kaut kā neatceros. Tu laikam par šo domāji, sadzejodams topiku?

Sievieši- ko raudat...?!
P.S. Tik pat labi varētu pajautāt, kāpec zāle ir zaļa, bet sniegs balts.

Sievieši- ko raudat...?!
Ja nepatīk sieviešu uzvedība, varbūt ir vērts pameklēt kaut ko sev tuvu citur. Nu esam mēs tādas kā esam. Nav jēgas te kādu pārtaisīt.

Vai vīrieši arī raud ?
Ja asaras ir spēcīgu emociju rezultāts, tad viss OK, būtu dīvaini, ja būtu citādi. Bet, ja tā raudulība/gaudulība ir iegājusies ikdienā, tad ... vāks :(

ja dzekam nesacelas?
Ja nestāv, tad atradīs simts un vienu vainu sievietē, nevis sevī. Kāda mārrutka pēc man vajadzētu tādam kaut kā izpildīties?

vai sievietes ir atriebiigas?
"Varu arī nožņaugt atraidītāju. Mierīgi." (C) Es gan dotu priekšroku pāris bliezieniem ar beisboleni.

Gribu maksāt uzturlīdzekļus oficiāli, kā man rīkoties?
Ja skaitīsi no konta uz kontu, nevis skaidrā naudā personīgi, viss būs OK. Abu kontu vēsturē šīs summas būs pārskatāmas.

Došanas prieks
av2, atbildot uz tavu jautājumu (03:39): Baidos kļūdīties, jo Latvijas TV kādu laiciņu jau neesmu skatījusies, bet rādās, ka tas nav gluži tas došanas prieks, par ko izteicās lady_super 23:57. TV dāmas noteikti domā kaut ko citu :))))

seksa analfabeetes.
Izskatās, ka nekur tālu jau neesi aizgājis... ānuslinga un mineta entuziastes laikam tiešām ir reta parādība. Un kas tev tāds īpaši vērtīgs pretī dodams

Bez tevis dzivot nevaru!
Vienreiz dzīvē esmu kapitulējusi un piekāpusies. Diemžēl teiciens "gudrākais piekāpjas" uz šo gadījumu neattiecās.

sievietes,vai pasas kaifojat no mineta?
Katra 25-tā varbūt arī siekalojas, bet mandomāt tikai tāpēc, ka attīstīti sūkāšanas paradumi principā, ķipa - kāda starpība ko sūkāt: knupīti, cukurgailīti vai ... to tur :)

Zivju kotletes
Bāc, kā es gribu līdaku kotletes!!!

Cunčunčurā mute raujas, kas nu bučos to?
Ot kāpēc man patīk jaunie vīrieši - bez niķiem, bez aizspriedumiem. Viņam cipars pasē nav vajadzīgs. Ja patīk un interesanti - kāpēc gan nē. Bet šeit taču pilns ar visādiem krisveidīgajiem, kam galvenais ir cipars. Varu iedomāties, kā viņš ar šausmās vārtītos pa grīdu un rāpotu pa sienām, un pat (nedod Dievs!) padarītu sev galu, kad uzzinātu, ka viņa sieviete, ir vecāka par viņu :))

Parunāsim par kailumu...
"Un kāda starpība, vai viņa ir bikinī! pludmalē vai sociālajā tīklā???" (22:12) Ir gan. Pludmalē citi varianti praktiski nepastāv, bet sociālajos tīklos gan var izdomāt ko oriģinālāku. Bet pastāv viedoklis, ka tie, kas demonstrē savu kailumu, lai izraisītu cilvēces vīrisķās daļas sajūsmu un siekalošanos, patiesībā ir aseksuāli, un baudu gūst no paštīksmināšanās. Nu tad ļausim viņiem...

vecuma atskiriba
Ļoti pozitīva pieredze ar 14 gadus jaunāku vīrieti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu