DanaL

Sieviete (51)
uzzināt vairāk par DanaL

117 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Krāpšana
... un kā jau te teica, striktas robežas nav.

Krāpšana
Kāda gan tam nozīme, un kā jaute reica

Robeža starp rupjību un jēlībām
Gribētos precizējumu, kura ir tā zinātniskā literatūra, kur rakstīts, ka jēlība ir asprātīga dzēlība, divdomīgs jociņš??? Jēlība ir rupjš, piedauzīgs seksuāla rakstura joks, kur joka patiesībā nemaz nav, un vienādības zīme starp rupjību un jēlību nav liekama.

Covid19
Nezinu, Geiša, kā jums tur, bet man apkartnē daudzi slimo, daudzi sēž mājās kā kontaktpersonas. Gaidīt gaidu otrās vakcīnas dienu, lai man beidzot šis murgs beidzas.

Covid19
Jo vairāk iemeslu vakcinēties.

Vai pirdiens spēj sagraut attiecības
Eh, jūtu līdzi. Cilvēks tik nopietni gatavojās attiecībām ar jaunāku sievieti, un, še tev, purkšķis visu sagandēja! Es arī aizmuktu. Ja jau liftā nespēja novaldīt tās dažas sekundes, bail iedomāties, kas notiks... virtuvē pie kafijas. Baidos, ka es šonakt nebūšu vienīgā, kas murgos par kaislīgām naktīm gāzmaskā :DDD

Ko darīt lietainā 6-dienas dienā?
Ļoti nopietni sāku ticēt, ka esmu rasiste, nu vismaz daļēji. Man patīk šis: Mana balta māmuliņa Mani mīļi audzināja vai Birst ābelei balti ziedi, Birst man gaužas asariņas.

Hm ,hm ,hm
Julianna, tās ir jaunākās ziņas no Kosmosa?

Kur nopirkt spirtu?
Visstiprākais legāli nopērkamais, dzeramais, bez daudzuma ierobežojumiem ir LB 69 (69%). Pērku dažādu uzlējumu izgatavošanai. Lietoju arī tur, kur tiek norādīts, ka vajag tos 90%. Varbūt ir kāds paziņa, kas pats dzen un piegādā neatšķaidītu?

Ko darīt lietainā 6-dienas dienā?
"gramatiski pareizu valodu no citiem prasot tikai baltie šovinisti un rasisti." Kāds vārdu un ciparu savārstījumam "6-diena" sakars ar gramatiku?

Ko darīt lietainā 6-dienas dienā?
Pasaki, Kokoksana, kādi ir tie iemesli, kas liek pārdēvēt sestdienu par 6-dienu. Oriģinalitāte? Īsāka ekoloģiskā pēda? Un ne jau par lietišķo saraksti kāds te dikti noilgojies. Vienkārši klasiska latviešu valoda, tas tai vainas?

Hm ,hm ,hm
Īsteni Latvijas patrioti nekad vārdu "Latvija" neraksta ar mazo burtu. Kas šodien vispār notiek - "6-diena", "latvija"? Varbūt tā arī ir kkāda vakcīnas blakne vai vienkārši oligofrēnu tusiņš?

Ko darīt lietainā 6-dienas dienā?
Varbūt sākt ar to, ka iemācīties rakstīt vārdu "sestdiena". Katrā ziņā nezinu šeit nevienu tādu, kurš nesaprastu, ka sestdiena ir nedēļas 6. diena. Nu kaut kā mēģināt sākt cienīt valodu.

Cien. kungi, vai jūsu ego būtu ļoti cietis, ja dāma esot kopā ar jums gultā aizmigtu?
Ja nu jautājums būtu adresēts jaunuļiem, tad es vēl saprastu. Bet šejienes cienījamai publikai 50 +/-5 uzdot šādu jautājumu... Labāk pajautā šiem kungiem, vai viņiem blakusgulētājas gadījumā zem spilvena ir noslēpta kāda validola plāksnīte vai nav.

Cien. kungi, vai jūsu ego būtu ļoti cietis, ja dāma esot kopā ar jums gultā aizmigtu?
Un kur tad dāmai aizmigt? Zem gultas, vai?

Briesmīgie bērni
Tad jau man paradīze, tik vien kā trakā šizofrēniskā kaimiņiene, kura izlien no mājas katru dienu uz pāris stundām pastāvēt ceļa malā un riet (pardon, lamāties) labi nostādītā skaļā un skanīgā balsī uz visu, kas kustas. Bet, kad visi pamūk no viņas labi tālu, tad rej vienkārši tukšumā jeb čista v kosmos. A tā, nākamās 22 stundas tīrā paradīze...

Reliģisko svētku sakarā
Kriksi1986, tev tā potēšanās nudien nav nākusi par labu. Nē, nu labi, ir daži brīnumi, kuriem es arī ticu, piemēram, tam, ka pēc visiem aerodinamikas likumiem kamene nevar lidot, bet viņa tomēr to dara, utt., bet reliģijai es ticu tikpat daudz, cik tu.Varbūt tu esi sieviete ?🙂

Kuram vēl pēc potes bija nenormāli slikti?
Man pazīstamajiem vissmagākais bija, kad potēšanas dienas vakarā t⁰ uzlēca līdz 38. Astra Zeneca.

Analize
Tie, kas analizē, tie parasti izdara arī secinājums. Tavā gadījumā palīdzēšu un pateikšu tev priekšā, jo izskatās, ka līdz disertācijai tev kā līdz Mēnesim.: ja nemaina bildi, tad nedovalka, ja bieži maina, tad dovalka, ja paretam, tad izredzes tev ir, bet sagatavojies centīgi izpildīties (ar kafiju būs krietni par maz).

Burgeri un suši
ak vai. Šito visu lasot, siekala mutē saskrēja. Pati neesmu nekāda virtuves darbu fane, gatavoju vien pāris reizes nedēļā. Kāre virtuvē taisīt mākslu uznāk vien paretam. Tāpēc šad tad labprāt apēdu kādu kebabu vai suši. Un nestāstiet man, lūdzu, cik tas kaitīgi manai veselībai vai figūrai, vai ka citas lietas ir daudz garšīgākas. Ķeršu kaifu no tā, kas man garšo un saules mūžu tāpat nedzīvošu.

Kā lai zin, ko gribās?
Dilemmu var atrisināt, iegādājoties sunīti. Viņš skraidīs pakaļ, saprotoši uzklausīs, mierinoši mās ar astīti.

Par alkoholu un narkotikaam
Jēzusssss! Te nu parādās tā saucamā vīriešu loģika: ja lieto alkoholu vai narkotikas (nesaprotu, kāpēc piemirsts nikotīns?) -> "bagāts vīrietis" -> ja bagāts -> automātiski garantēta sieviešu piekrišana. Tādu "loģiku" pat blondīnes apskaudīs.

Koka ārdurvis dzīvoklim
Nesen kāreiz galdniecība izgatvoja koka ārdurvis mājai. Durvis kopā ar visiem pričindāļiem ar PVN maksāja 999 €, uzlaušanai vajag nedaudz mazāk laika nekā metāla durvīm. Zinātāji par metāla ārdurvīm stāstīja aptuvenini to pašu, ko LM. Tā kā mums mājas vizuālais izskats tomēr ir ļoti nozīmīgs, da i neglabājam mājā neko tādu, lai zagļi riskētu sacelt troksni pa visu pilsētu, izvēle tomēr krita...

Gribu beidzot to noskaidrot - pēc cik vīriešiem sieviete skaitās mauka?
Ja nav pārgulēts ne ar vienu ohojistu, uzskati sevi par nevainīgu.

Jums patik sex ar prezi?
19:17 higiēnas nolūkos prezi uzmauc pat čībiņām. Smuki tak arī.

Kada izmera peni jums patik
Kaskāde, 14:03, gumijas zābakā tikai plūdu laikā, pārējos gadalaikos ap kaklu šalles vietā.

Kā kamielis caur adatas aci
Sāc ar Sahāru. Iespējams, ka tad tev vairs nebūs problēmu izveidot attiecības ar jebkuru sievieti. Nu tipa tāds ekstrēms ceļojums, lai atrastu pašam sevi vai kkā tmldz.🙂, jums, ezotēriķiem, tas pašiem labāk zināms.

Kada izmera peni jums patik
XL

Uz kādu laiku aptur vakcinēšanos ar "AstraZeneca".
Vai tikai man liekas, ka Aivara un Juliānas propaganda darbojas pretējā virzienā? Tos slimos tekstus lasot, daudzi noliedzēji un atturībnieki pāries atbalstītāju pusē 🙂 principa pēc vien.

Sieviešu loģika
Ar to pašu, ar ko atšķiras vīrieša loģika no cilvēka loģikas.

.....
Nu, kolēģi PAsažieri vīrieši, tagad jūs saprotiet, kāpēc dāmām te ātri pāriet vēlēšanās iepazīties. Šitāds ir vismaz katrs otrais eksemplārs.

Uz kādu laiku aptur vakcinēšanos ar "AstraZeneca".
Tiem, kas šeit lielās, ka viņi nekad zāles nelieto un ir megaimūni pret visām iespējamām kaitēm gribu atgādināt dr Danilāna gadījumu. Viņš arī bija tikpat lielīgs, un ilgu laiku pēc vairāku simptomu parādīšanās negribēja ticēt, ja ir saķēris kovidu. Izslimoja diezgan spēcīgi, vairākas dienas pavadot slimnīcā. Kas attiecas uz AZ vakcīnu. Pati sev tieši šo vakcīnu negribētu ne tikai tāpēc, ka ir...

Mantotājtiesības. Mātes mājā esmu mājas grāmatā pierakstīta..
Ja ir pirkšanas-pārdošanas līgums, tad māja pieder māsai, tātad mantot, labākajā gadījumā, varat no māsas, ja viņai nav citu mantinieku vai viņa to norāda testamentā. Ja persona norādītajā īpašumā faktiski nedzīvo, īpašniekam ir tiesības personu izdeklarēt, pierakstam Latvijā sen vairs nav nekādas nozīmes. Varat vērsties tiesā, ka notikusi fiktīva mājas pirkšana-pārdošana, ja ir kaut kādi šā...

Plānojam nopietnas attiecības
Un kur tad tu patlaban ar tām nenopietnajām attiecībām dzīvo, ja viss uzskaitītais tev jāsāk gādāt no nulles? Piečurātā pažobelē un pārvietojies ar pie miskastes atrastu skrejriteni? Papiņ, ja tev tavā vecumā nav nekā no tā, ko tu tur uzskaitīji, tad tu esi nelikvīds ar mīnus zīmi. Un tas vēl ļoti maigi teikts. Tā ka nemoki savu blondo galviņu ar tik sarežģītiem aprēķiniem. Nopietnas...

Vai "guļošais policists" var apstādināt ?
Un es jau domāju, ka tēmas autors ir janisgwerty vai kāds cits sieviešu nīdējs ar pretenziju uz asprātību...

Iepazīstoties- kvantitāte vai kvalitāte svarīga?
Jā, jā, Torpēdiņ, neskaud, - Kaskaadei 20:42 sanāca ļoti gaumīgi.

Kas spēj nogalināt mīlestību attiecībās?
meli

Tēvs tavā dzīvē...
Torpedo, tas, ka tu piekabini sev 1869 numuru, vēl nenozīmē, ka mēs visi noticējām, ka pats neesi viedās sirmgalves vienaudzis vai ka tu nekad neesi dzirdējis vārdu "tēvs", jo mamma tevi atrada kāpostos. Kaut gan, spriežot pēc tavas ēdienkartes, pēdējam apgalvojumam varētu pat noticēt.

Sievietes un alkohols
Nupat uzzināju, ka pazīstama jauna meitene (ap 25) nodzeras. Pirms tam bija patīkama, lustīga, smaidīga meitene, puiši strīpam skrēja pakaļ. Varētu jau labāko OHO tradīciju garā npvelt visu vainu uz vīriešiem, - nodzirdīja, bet pati tam neticu.

Tēvs tavā dzīvē...
Piekritīšu Kaskaadei, ka viriets nr.2021c ir reāls alnis - ".... iemācīt disciplīnu - tīrību mājās, virtuves pienākumu apziņu, vīrieša autoritātes cienīšanu...." OMG. Tomēr nepiekritīsu Kaskādei, ka tīrību iemāca māte. Nē, to visu iemāca tikai un vienīgi personīgais piemērs. Ja tēvs ir cūka, izmētā savas mantas pa visu māju, staigā pa māju, netīros apavos, nedodDies! smēķē iekstelpās, tad dziedi...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu