DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

104 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc dāmas pusmūžā bieži izvēlas īsos matu griezumus?
Man paīss karē (nekāda zēngalviņa!!!) jau ir gadu desmitiem, jau no skolas gadiem. Vairākkārt esmu ataudzējusi garus, līdz pusmugurai. Nepatika un īsti nepiestāvēja. Ķēpa ar mazgāšanu, žāvēšanu un ieveidošanu - garie mati prasa daudz vairāk laika, bet man tā vienmēr ir par maz.

Rokas spiediens
Deisa (19:45), tieši tā: lietišķā etiķete nosaka, ka rokasspiedienam sieviete roku vīrietim pasniedz pirmā. Lai gan esmu novērojusi, ka politiķu aprindās visi paspiež roku visiem, parasti pirmais roku sniedz tas, kurš ienāk/pienāk pēdējais, neatkarīgi no dzimuma. Neesmu manījusi, ka neoficiālās tikšanās reizēs sieviete sniegtu roku sievietei. Izņēmums varētu būt topošās vīramāte un vedekla :),...

Dabas sakopšana
Manā pusē dedzina visu aprīli. Un ja pareizi sakurināsi un tie tiešām būs tikai zari, tie ātri vien sadegs.

Ko parsti vēlas sievietes?
Lai mīlētos, vajadzīgs mīļotais, nevis kura katra bikšupriekša.

Ka tad agrāk tantes un onkuļi iepazinās?
Jā, patiešām? Un kā viņi zināja kā bērnus radīt (un vēl daudz ko citu piedevām), ja nebija interneta???

Par sexuāli nepievilcīgiem vīriešiem
Uz jautājumu, kāpēc viens un tas pats cilvēks kādam dikti patīk, bet citam nu it nemaz, vēl neviens nav jēdzīgi atbildējis. Ir stāsti par acu skatieniem, taureņiem, bērnībā iegūtiem priekšstatiem, jūtu ķīmiju, utt. Varbūt dabasmāte tā izrīkojusies, lai katram būtu iespēja nodot savu ģenētisko informāciju nākamajām paaudzēm :) Un tad nu sanāk tā, ka vecajā sakāmvārdā: vienam patīk māte, otram...

Bērns starp māti un vecomāti.
Aivarito, ar primitīvu sieviešnīšanu lepoties nevajag.

Bērns starp māti un vecomāti.
Aivarito, ko darīsim, ar tēviņiem, kuri savus bērnus atstāj sievām, un pat ne centa nekad mūžā nav iedevuši?

Ar draugiem neguļ?
No 5.klases mācību grāmatas: Latviešu valodā boyfriend un friend diemžēl ir vienāds tulkojums - draugs. Tāpēc patiesībā drauga jēdziens ir ļoti plašs, kā rezultātā ir draugi, ar kuriem guļ, un ir draugi ar kuriem tikai draudzējas :)

Iepirkšanās Polijā.
Šoreiz nepiekritīšu Geišai. Kopš regulāri dzīvojos pa ārzemēm, Latvijā iepirkties vispār nevēlos, - dārgi un vienveidīgi. Bet arī ārzemēs ne vienmēr un visur ir tikai un vienīgi atlaides. Pārsvarā tās ir sezonas beigās, kad veikalu plaukti jāatbrīvo nākamās sezonas precēm. Un tad bieži vien ir nevis vienkārši atlaides, bet konkrētas cenas veselai preču grupai, piem., stends, kur viss izliktais...

Bērns starp māti un vecomāti.
Zinu, cik ļoti mātei sāp sirds, kad nesakārtotas situācijas dēļ jāatstāj bērns vecākiem un pašai jādodas pelnīt naudu prom no mājām. Bet šo situāciju vēl smagāku padara vecmāmiņas šantāža, un man bail, ka uz viņu neiedarbosies nekādi argumenti.

Vai jūs neiztukšo strīdi šeit?
Riktiigi. Lai gan jaateic, ka tas ir jaunpienaaceeju laucinjsh. Atnaak te kads bumpastiks, segvejs vai kaza un malj tos sen izmaltos tematus, kuri vinjiem pashiem skjiet svaigi un provokatiivi, visiem citiem jau sen piegriezushies... Visaadi censhos taadus ignoreet, bet peedeejaa laikaa kaut kaa atkal esmu noraavusies :)) Savs labums tomeer tam visam ir, - esmu sapratusi, ka sheit nav jeegas...

Kaapec sievietes nedod?
Nu un cik ilgi tu te kasiisies? Ej atro savu 20-gadiigo, kura ljaus tev sevi ... un dari to. Ko tu te visu laiku njemies ar teoretizeeshanu.

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Neko es nemekleeju, vinji (jaunaaki) mani atrod pashi...

Kā izpaužas intelekts un gudrība?
Es biju "taa tante"... kas pateica tev patiesiibu, kamdeelj apvainojies? Ar ko mani epiteti "prasta kaa malkas pagale, glupa kaa zaabaks" sliktaaki par taveejiem (citeeju): "es arī pateicu ka viņas seja ir apaļa kā sivēna pakaļa un dibens kā trīsdurvju skapis"? Intelekts ir speeja likt lietaa savu gudriibu iistajaa vietaa un iistajaa laikaa.

Bernu atzimes
Es aatri vien samierinaajos ar faktu, ka mans beerns maacaas visai selektiivi, paarsvaraa tikai to, kas patiik. Dziive ir paaraak iisa, lai bojaatu attieciibas par lietaam, kas nav buutiskas. Maaciities tikai atziimju peec? Cik daudz juus atceraties no tiem priekshmetiem, kuri jums riebaas, bet kurus sha vai taa iezubriijaat? Nu uzraksti pats kaadreiz beerna vietaa domrakstu, tad redzeesi,...

Kaapeec zaakaa 50gadnieces?
Intereses peec ieskatiijos autora anketaa. Ja varam ticeet, 45 gadi, driizaak 5-10 gadi vairaak (kaa parasti). Cik noprotu, uzbrukuma pamataa potences probleemas. Nekas neparasts, ja taads cilveeks meklee savas nelaimes ceelonjus citos. Bet naf... 50-gadniecei teereet savu laiku un energjiju taadam mazspeejiigam vienaudzim, puuloties iedvest kaut kaadu dziiviibu tur, kur taas tikpat kaa vairs...

Pelnrušķītes sindroms
Arlekinam (18:31). Paldies, ka citē mani. Acīmredzot arī es pamazām kļūstu par PA klasiķi pat neraugoties uz manu "... pašvako prāteli..." Kas attiecās uz tavu personu, tad tai glāze vienmēr būs pustukša (tavs izcilais prātelis noteikti sapratīs, par ko runa...).

Pelnrušķītes sindroms
Vispār esmu novērojusi, ka daudzas sievietes Latvijā, blakus saviem vienaudžiem vīriem, bieži vien izskatās pēc viņu meitām. Jo kopj sevi gan fiziski, gan morāli. Vīrieši bieži vien nedara ne vienu, ne otru, tāpēc izskatās pēc savas pavadones papuča. Tā ka nākamreiz veicot novērojumus pie Alfas, palūdz parādīt pases :)

Pelnrušķītes sindroms
Nu i ko tu mums gribēji pateikt? Ka 50-gadniecei jāpriecājas par katru āzi, kas piestāj paganīties viņas pagalmā? Žēl man šito alfas stāvvietas lūriķu...

Kamdēļ vajag apvainoties par patiesību?
Mazā kaza ir foršā meiča - glupa kā malkas pagale, prasta kā zābaks, toties intelekta neskarta. Bet tas taču ir tik aizkutinoši jauki, sevišķi tādā vecumā, kad citiem galvā jau labi sen ir smadzenes.

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
Kad man bija 10 gadi, tad man 22-gadīgie (autores vienaudži) likās jau absolūtie izrakteņi, kuriem jau sen laiks domāt par zārka iegādi ... ko tad tu te pati meklē?

Ko gan vēlamies,uz ko pavelkam...
Krīze turpinās, - kungiem rocība par knapu, lai iegādātos profesionāļu pakalpojumus.

Kādas sievietes vairāk piesaista uzmanību?
Reizi mēnesī šī tēma atkal un atkal uzpeld. Viens no PA klasiķiem vēl pavisam nesen izteica apmēram tādu (gudru) domu: uz ko nu kurš panesas, vienam vajag tievu, otram resnu, trešam blondu, ceturtajam ar īsām kājām... Tomēr vidukļa esamība ir vēlama jebkurā gadījumā.

Vienīgais pakalpojums par velti
Torpedo, vidējā izglītība arī mums ir par brīvu. Bet mans dēls arī RTU studē "par brīvu", resp. budžeta vietā. Arī medicīnā kaut kāds minimums esot par brīvu, kaut kas aptuveni tāds, ka tu drīksti par brīvu ienākt ārsta kabinetā un viņš par brīvu uz tevi paskatīsies. Ja pameklēsi, atradīsi vēl daudz ko citu "par brīvu".

Dīzelis vai benzīns?
Vēl neesi nopirkusi? Man liekas, ka šis nav tavs pirmais topiks par auto iegādi. Varbūt pameklē savu paziņu un radu vidū kādu vīrieti, kas kaut ko jēdz no mašīnām, un vienkārši uzticies viņa viedoklim. Kad es iegādājos mašīnu, maniem vīriešiem jautājums par to vai iegādāties konkrētas degvielas auto, bija 4. vai 5. vietā., bija daudz svarīgākas lietas. Un vienmēr būs kāds, kurš teiks, ka melns...

Vienīgais pakalpojums par velti
Mēs neesam vienīgie, visās valstīs, kurās esmu bijusi, publisko bibliotēku pakalpojumi ir par brīvu.

Kā organizēt romantisku randiņu ja ir maz naudas?
Kaut kas līdzīgs ir pieredzēts. Tikai tie nebija iepriekš plānoti belaši ar alu, bet aliņš ar čipšiem, ja nekļūdos. Viss notika spontāni, tāpēc bija pietiekoši romantiski. Ja puisis mani iepriekš būtu aicinājis parkā uz soliņa baudīt alu ar belašiem, tad tas būtu bijis pēdējais, ko mēs apspriežam. Un vēl jau jāņem vērā arī laika apstākļi. Aliņš parkā, ja termometra stabiņš zemāk par +15, tas...

Vai ir grūti pirmajam pateikt-"Es Tevi mīlu!"?
Varbūt tās patiesībā ir bailes nesagadīt to "Es arī Tevi mīlu!", kas liedz mums pateikt šos vārdus pirmajiem. Vai "Es arī Tevi mīlu!" vietā dzirdēt kaut ko daudz mazāk patīkamu, tipa: "ak, nu liecies taču mierā, tas ir tikai sekss" Vai kaut ko tamlīdzīgu. Acīmredzot, tas vairāk pa spēkam par sevi ļoti pārliecinātiem cilvēkiem, tāpēc mēģinam šos vārdus kaut kā apiet... Bet piekritīšu Jurkam,...

Pētu vīriešu psiholoģiju. Kā viņi ar jums komunicē?
Lai vai kā, bet arī šeit tiek ievērotas dažas ētikas normas, tostarp konfidencialitātes ievērošana. Vai tu justos dikti iepriecināta, ja kāds citētu tevis rakstīto?

Kādi vizuālie trūkumi var sievietes atstumt seksā?
Tad tev cerība tikai uz vecumdienām, kad nēsāsi brilles un acīs nekas nedursies :)) P.S. Ja es ar kādu liekos gultā, tad man viņš patīk ar visiem viņa trūkumiem.

Kādi vizuālie trūkumi var sievietes atstumt seksā?
A tev sekss vispār kādreiz ir bijis? Tiešām ir bijusi kāda bez jebkādiem trūkumiem?

Pieprasa alimentus, bet bērnus uzturu es?!
Krāj maksājumus apliecinošus dokumentus par visiem uzskaitītajiem maksājumiem, tev būs vajadzīgie pretargumenti.

Svari.
Atrodi daudzmaz līdzenu virsmu un katrreiz sveries tur. Nav jau tik svarīgi, cik tev to kilogramu šobrīd, drīzāk tas, cik dabuj nost vai vismaz nepiedabūt klāt vēl kādu :)

Vīrietis ar nozīmīti
Ak vai! Nu kāda starpība, ko kāds sev kaut kur piesprauž! Vai maz visādu dīvainīšu uz pasaules?

Vai maksā tas, kurš uzaicina uz randiņu?
Vēl nekad nav gadījies randiņā kaut ko maksāt, kaut pāris reizes mēģināju. Laikam laba gaume man :))

Kāpēc sekss tiek tik augstu vērtēts?
Sekss no seksa atšķiras. Diez vai kāds cits, izņemot Torpedo pašu spēj novērtēt to viņa klasisko "parīvēšanos ar pipiskām", savukārt kārtīgs tracis gultiņā ar nopietnu enerģijas izlādi/uzlādi... nu kāpēc gan lai mēs sev to nenovēlam?

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
Neko, konkrēti Hugo no Hugo Boss.

Kā būtu jāsmaržo vīrietim?
Manējie (dēls, draugs) smaržo pēc Hugo. Mums patīk.

Vai nav nežēlīgi ieiedot?
Ui, riks086 (18:17), man no tā vīrišķa siekalošanās vien nelaba dūša piemestos. Spermu labāk nepiemini, kādu laiku vēl gribu dzīvot. Torpedo, nu kāds labums tev no parīvēšanās aiz līdzjūtības (gadījumā ja tāda samariete tomēr atrodas)?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu