DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gribētos tādu sievieti
Tu labāk šitā neplāties. Jauniņās, kas tevi vēl nav atkodušas, tik un tā nodarbojas ar tavu iemīļoto situāciju modelēšanu. Viņas te palasīsies un izkalkulēs, ka ar tevi nekāda aršana nebūs, piem., gultā - tu tik sēdēsi/gulēsi kā klucis un tik brāķēsi, un tik brāķēsi. Tur tak pat māte Terēze aizlaidīsies.

Vai tas ir normāli?
Ar jebkuru???? Diez kas nav. Izklausās pēc galēja izmisuma. Meitenes parasti fantazē par skūpstīšanos ar konkrētu personu.

Cik cilvēkiem esat teikuši ´´Es tevi mīlu´´, cik no tām reizēm tas bija no sirds?
Diemžēl pārāk maz. Tāpat kā daudzus citus labus vārdus. Pateikt labus mīļus vārdus arī ir darbs!

Hormonālie triecieni un svārstības.
Nezinu, kas tur večiem ar hormoniem, bet pašnāvību skaita ziņā viņi ir tikuši daudz tālāk nekā sievietes. Tad jau labāk tie hormoni...

Kaa ir?
Tā varētu būt viena no tās izpausmēm. Tikai vieni tajā redz plusu, citi mīnusu.

Ko darīt , ja ir zems assinspiediens?
Apmeklēt dakterīšus.

Vai dāmas savā būtībā ir nejaukākas par kungiem?
Na*ig šie vispārinājumi. Tik pat labi varēji uzcept tēmu "Vai kungi savā būtībā ir lielāki klačotāji par dāmām"?

Interesanti, kā izpildās nemīlētās, bet mīlošās sievas?
Attāli pazīstama sieviete savulaik publiski ir nolieta ar kaut kādu skābi, pēc tam sekoja ilgstoša ārstēšanās, un seja pēc tam uz visiem laikiem palika sarkana. Tā arī beidzās viņas dzīves svinēšana ilgu gadu garumā. No tā laika mēģinājusi tēlot priekšzīmīgu māti. Tai otrai arī, saprotams, viss labi nebeidzās.

Par marihuaanu
Mūsu tautiņa toč nav izaugusi līdz tam līmenim, lai te varētu legalizēt marihuānu. Ja cilvēks vienkārši uzpīpētu, tak nē. Pa virsu zālei vēl jāuzdzer pudele šņabja un tad iet vaļa šausmu lietas. Esmu redzējusi. Dievs, sargi Latviju!

Par marihuaanu
Ir mēģinājuši. Beidzās ar vairākiem gadiem nebrīvē :)

Kapu tēma
Varbūt vietējos aptaujāt.

Valdorfa skola
Paziņa savu bērnu pēc 3.klases aizsūtīja uz parasto skolu, kaut ko vēl nebija iemācījies, īsti neatceros - lasīt vai rakstīt.

Vai vērts idealizēt sievieti?
Man arī liekas, ka Ņinai būs apnikusi tava siekalošanās. Kaut kā ar to nelaimi bija jācīnās, neies taču tāpēc mainīt dzīvokli.

Attieciibu izmaksas
... vēl labāk būtu pārorientēties uz puišiem - zilajiem noteikti vieglāk... puikas zina, ko no otra gaida, dēļ seksa nekur tālu nav jābrauc, kafijas un vīna vietā būtu aliņš, kino vietā makgregors+m... Un kur tad nu vēl dvēseliskās vīru sarunas... skaisti... Padomā!

Kā pareizi audzināt bērnus?
Mana mamma atmeta ar roku manis audzināšanai/laušanai, kad man bija gadi 10, tētis pāris gadus vēlāk, skola mēģināja to visu laiku, bet tik un tā nekas nesanāca ar manis salaušanu. Esmu mīlēta un lolota ģimenē, bet tas nebija demonstrīvi, manā viedoklī vecāki ieklausījās un ļāva man attīstīties kā personībai ar domu, ka gan jau pati zinu kas labi, kas slikti. Tieši tas pats arī manās...

Labās sievietes
Neatkarīgi no dzimuma izturos pret cilvēku tā, kā viņš izturas pret mani. Foršam cilvēkam ar prieku piedodu sīkas kļūmes, jo lielu viņam kā foršajam nav :) Ja kādam nepatīku, nu nekas... tā nav mana problēma, galu galā neesmu taču 500 eiro bankonote, lai patiktu visiem. Tomēr patīkami, ka reizēm uzpeld kāds topiks, kura autors nemetas pamācīt un pārmācīt pretējo dzimumu, kā tas vērojams...

Nu kā labāk tad sievieti uz ielas uzrunāt?
Pamēģini ar klasiku: "atvainojiet, kā nokļūt līdz bibliotēkai?" :D

Blue Orange - banka jeb blēžu kantoris?
Kā bijusī bankas darbiniece varu pateikt sekojošo: neviena banka nestrādā klienta labā. Tikai un vienīgi sevis labā. Bankas galvenais uzdevums ir sapakot klientu tā, lai no viņa izmantotjiem pakalpojumiem saņemtu maksimālu peļņu sev. Ja tirgū ienāk jauns spēlētājs, viņš dara visu, lai piesaistītu jaunus klientus, atņemot tos konkurentiem, tātad jāpiedāvā neticami patīkami spēles noteikumi,...

kur palika teema-murgs?
Redzi, 998, ja nu es viena jūsmotu, tad varētu pamatoti nodomāt, ka mana humora izjūta ir atšķirīga, bet daudzie zaļie īkšķiši runā paši par sevi, un ar humora izjūtu te lielākajai daļai viss ir OK.

kur palika teema-murgs?
Labi vien ir, ka vairāk par 2 komentāriem neļauj izpausties, tad te nevarētu vairs glābties no bezvērtīgiem komentāriem. Bet, ja kādam ir gribēšana kaut ko pateikt kādam personīgi, tipa "...ak jaa988,tiessi Tev veeleejos atbildeet!... ", tad to var darīt privātajā sarakstē, šaubos, ka visus šādi teksti varētu interesēt. Un vispār - tā ir liela māksla - īsi, kodolīgi un eleganti pateikt savu...

Tantiņu sindroms vēl ne gluži tantiņām
Man patīk arī soļošana/staigāšana, 7-10 km distances. Bet daru to pilnīgā vienatnē. Man ir savs temps, un Torpedo tipa onka, kas visu laiku vārītos un lūgtu samazināt tempu, lai atvilktu elpu, man reāli traucētu.

Tantiņu sindroms vēl ne gluži tantiņām
Pavasarī sgadījās padzīvot Holandē. Brīvdienās 50-80 km dienā normāls pasākums. Pa Latvijas ceļiem gan diez vai uz tādiem attālumiem parakstītos.

Kas ir tas, kas viņiem (jums) liedz satikties un būt kopā?
Nav klikšķa* un PUNKTS. Vai arī ir kikšķis, bet ir kāds traucējošs faktors, kas liedz palikt līdzās. Nu, piemēram, attālums. Vai apkārtējo attieksme, piem. "viņa/viņš tev nav piemērots, jo... ", kam sākotnēji var it kā uzšķaudīt, bet kas laika gaitā tik un tā grauž u nelaiž vaļā. _____ *Klikšķis manā izpratnē ir noteiktu īpašību kopums - izskats, smarža, šarms, IQ, statuss, stāja, spēja pieņemt...

vai nelikvids?
Taisnība, viss kā reālajā nelikvīdajā dzīvē, kur mēs, ja arī kaut kad ko ņemamu ieraugam, tad tik un tā klāt netiekam. A te tak vajadzētu būt tieši otrādi - visi jauni, smuki, pēc pirmā spodrīša vai losamigīša sauciena skriešus lekšus vajadzētu iemesties viņa gultā un izmīlēt līdz bezsamaņai. Tak nekā... Visi tie paši personāži, kas ikdienā blakus. Ai, kādi mēs nabadziņi. Vai man arī...

Kādajēga sēdēt portālā
furnitura (01:30) +++ :D Beidzot sakarīgi ironiska pērle.

Ko lietot pret sejas satūkumu?
Diemžēl,kad strādāju naktsmaiņās, man bija tieši tas pats. Jo dienas miegs ir nepilnvērtīgs, un dienā es tāpat vairāk par 5 stundām nevarēju gulēt. Naktsmaiņu nedēļas beigas izskatījos pēc zombija.

š.g. 23.septembrī būs kārtējais pasaules gals. Vai esat gasavi sagaidīt?
Realizētu kādu grandiozu laupīšanas plānu, lai ir ko atstāt mantojumā.

Vai vīrietim ir jākaunās, ka strādā sievišķīgā profesijā?
23:14"...būtu amizanti, ja, piemēram, sieviete strādātu par traktoristu, fūristu..." Holandē nācās noskatīties, kā sieviete fūres vadītāja Parkojas pie fabrikas, lai savāktu kravu. Rumāņu viestrādnieku veču grupa lūrēja acis bolīdama, viens, laikam tikko no koka nokāpis, pat ķiķināja. Dāma visu, protams, nodarīja ekselenti. Es skatos, mums te arī viens otrs tikko no koka nokāpis.

Attiecības attālumā...
Diemžēl nē. Nupat par to pārliecinājos.

Pasapmierināšanās instrumenti lidojot
Tā pati sadzīves tehnika vien ir. Ja var ņemt līdzi fēnu vai laptopu, kāpēc tad vibratoru nevar. Un lidostas darbiniekiem būs neliela izklaide, pētot to visu rentgenā.

Automāts iesācējam?
Viedoklis (21:51), paklanos tavas kompetences priekšā. Šejienes publikai (tostarp tavai trauslajai galviņai) gaisu pajaucu tālab, ka šķita, ka autors iesācēju tiešām līdz galam nenovērtē. Piedod, ja vari!

Nu, nemākam mēs kkā ar tām sievietēm apieties
Labradors atkal iespārda ar saviem politekonomiskajiem priekšstatiem 21:54. Ja viņam ticam, tad laikam viņam nav bijusi darīšana nedz ar izglītotajām, nedz sievietēm vispār :D

Automāts iesācējam?
Manuprāt, tomēr jāmācās ar manuālo. Pati iemācījos, pie tam ar GAZ53A, kur pārslēdzot ātrumus, sajūgs jāspiež 2x. Un sīci arī iemācīju. Atradām klusu lauku ceļu un vālējām. Tas arī ir sākums. Kad iemācās manipulēt ar ātrumiem, tikai tad var sākt braukt pa pilsētu ar instruktoru. A pēc tam pats jutīs, vajag to automātu vai nē.

Sieviete "kontroliere"
Samierinies, nevar visu gribēt. Kaut kādi tarakāni jāpiecieš.

Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu?
Uz Marsa. Tur noteikti vēl neviens nav bijis. Izmaksas gan varētu būt paskarbas.

Kāpēc mēs, cilvēki, esam šeit uz zemes ?
Lai pieķēzītu planētu ar saviem atkritumiem un beigās pašiznīcinātos. Un lai pierādītu, ka bez augstākās dzīvības formas, kā te viens izteicās, zemākajām dzīvības formām dzīve būtu daudz vienkāršāka.

Vai internetā meklēt sev jaunu sievu ir iespējama misija?
Kā savulaik teica mans augstākās matemātikas pasniedzējs doc.St...āns: "Šim cilvēkam gribēšana ir, bet saprašanas nav un nebūs".Āmen!

Tikt vaļā no mobilo sakaru torņa
"...mobilo sakaru bāzes stacijas izstaro radioviļņus 30 km rādiusā..." Tātad vēlreiz, autorīt: kas mainīsies tavam radiniekam, ja šo torni pārcels pāris km tālāk uz kaimiņjankas zemi? 1. starojuma ietekmes sfērā - nekas. 2. finansiāli - zaudējumi. 3. estētiski dekoratīvajā - iespējams, ieguvumi. Atbilde uz jautājumu - kā tikt vaļā no torņa?, - tieši tāpat kā attiecībā uz jebkuru citu īres...

Tikt vaļā no mobilo sakaru torņa
Tūlīt nonāksim pie slēdziena, ka dzīvot vispār ir kaitīgi... un kā izteicās janisb, kaimiņš savāks to torni palēkdamies, jo cik zinu, mobilo sakaru operatori par to zemīti maksā smuku īri, bet tavs radinieks dzīvos tajā pašā starojuma zonā, bet īres naudu nesaņems.

Māte izliek meitu no dzīvokļa
Maķenīt nesmuki tur tas viss - gan tā nemaksāšana, gan ārā mešana. Un maz ticams, ka pat 20 eur nevar atļauties maksāt par dzīvesvietu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu