DanaL

Sieviete (48)
uzzināt vairāk par DanaL

163 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

kad bērnu aizliegts fiziski sodīt
Un vēl. Jāatceras, ka arī vecāki bieži vien ar sacu rīcību izved bērnu "no sevis". Tāpēc konflikti jārisina sarunu ceļā, nevis ar fizisku iespaidošanu.

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Es būtu laimīga vēl kaut reizi pasēdēt kopā ar savu tēti pie pusdienu galda, un uzēst zupiņu, pačāpstinot un pastrebjot.

kad bērnu aizliegts fiziski sodīt
Es vienmēr esmu varējusi visu sarunāt pat tad, kad viņš vēl bija ļoti mazs. Tikai vienreiz uzšāvu ar plaukstu pa dupsi, kad viņš nereaģēja uz to, ka mums jāsteidzas. Viņš uz mani tā paskatījās, ka es palūdzu viņam piedošanu un nekad to vairs neesmu darījusi. Vēlāk sapratu, ka viņš nenoreaģēja tāpēc, ka vēl nesaprata jēdzienu "steigties". Lielākoties ar visiem bērniem var daudz ko sarunāt....

Iepirkšanās paradumi.
Nezinu kā tur laucinieki un pilsētnieki, bet, ja vīrietis iet uz veikalu pēc maizes, tad viņš nopērk maizi. Savukārt, ja sieviete iet uz veikalu pēc maizes, tad viņa nopērk arī sviestu, sieru, desu, sinepes, pelmeņus, bulciņas... un dodas mājās ar iepirkumu tīkliņiem katrā rokā un vēl zobos.

Vai tā ir laime?
Tu nekad nebūsi laimīgs, jo esi tendēts visur saskatīt tikai slikto (te nav runa par tavām draņķīgajām urīna analīzēm). Lai gan, kas to lai zina, varbūt tā ir tava laime visur saskatīt slikto un ieliet darvas karoti medus muciņā, kā tu to parasti dari...

Miskaste pie viņas durvīm
Cīnīties ar konkurenti vīrieša dēļ ir muļķīgi. Jo problēma nav tajā otrā sievietē, bet vīrietī un grūstošajās attiecībās.

Miskaste pie viņas durvīm
20:48 Nē, jo tālāk, jo miglaināk. Jo vairāk tāpēc, ka, kā vienmēr, vienlaikus darbojies ar vairākiem nikiem.

Miskaste pie viņas durvīm
Autorīt, tev pātari sajuka.20:36 bija jākomentē ar dardedzes, nevis cinnijas niku.

Miskaste pie viņas durvīm
Nav nekā stulbāka par to kā divas ķotkas cīnās par "latvieti". Laikam tā tagad sauc Gintu M?

Kāpēc vīriešiem negrib iepazīties ar smaidīgām sievietes uz tumšas ielas?
A tu to visu izmēģini ar kādu opi. Viņš arī ir vīrietis.

Kaimiņi dzērāji
Uztaisi kārtīgu durvju kaimiņu ārdurvju vai sienas spārdīšanu agri no rīta dienā, kad kaimiņi ir skaidrā prātā. Paši nāks aprunāties, un tad vienojaties.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Ko vēl viņa tur sadarīs, ja neskautam dzīvošanu, - kādas ir darba, neskaitot piemājas saimniecības, iespējas?

Uzmākšanās darbavietā
Kādā darbavietā viens klients regulāri uzmācās visām darbiniecēm ar neķītriem un divdomīgiem tekstiem. Riktīgi pretīgs purns. Izsaucām uzņēmuma drošības dienesta puišus, un kopš tā brīža viņš vairs nebija mūsu klients. Bet pieļauju, ka dabā viņš joprojām eksistē, tikai atradis citus upurus. Arī tepat, pa PA viens tāds (j*nisq***ty) ņemās.

Kā rīkoties, ja ir 2 veselības polises?
Viennozīmīgi abām. Un to daļu, kas netiks segta ne no vienas puses, - VIDam

Iesakiet "garšīgas" grāmatas!
Laikam esmu ieciklējusies uz pagājušā gadsimta vidus Ameriku vai vienkārši lasāmvielas trūkums, bet atkal pārlasu Ērlu Stenliju Gārdneru (krieviski).

Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.
Edding, lasi uzmanīgi 18:03. Ja baigi intetesē, tad banka did info arī pēc tirsas, prokuratūras un ZTI pieprasījuma. Bet tas citā sakarā.

Skaistam vīrietim.
Es arī sajūsminos par PA stipro dzimumu. Pat Torpedo sarosījās, kad runa par skaistu vīrieti un bezmaksas paiku. Aizmirsa par visām savām zirgastēm un analīzēm. Viss pareizi. Vai tas nebija no Bībeles, ka vīrietim tikai nedaudz jāatšķiras no mērkaķa, lai tiktu uzskatīts par skaistu :D

Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.
neko, tur drīzāk ir pasākums ar ikmēneša konta izrakstu labprātīgu uzrādīšanu. Vai bankas izziņa pēc klienta lūguma. Pati banka pēc savas iniciatīvas neko tādu nedara.

Nepieciešams konts tādā bankā, kura nesniedz pārskatu par klientiem sociālajam dienestam.
Neviena banka nedod informāciju sociālajam dienestam. VIDam gan.

Cukurs
Tieši tā, jo norma tiek attiecināta uz brīdi, kad cukuri organismā ir jau sašķelti. Neviens neies rēķināt cukura līmeni siermaizītei un kalkulēt, cik daudz cukuru no tās jau sašķelti un cik gaida rindā.

Ego upurēšana
Mazliet pārfrāzējot: "Vai te ir kāds vīrišķis, kurš mani aizvedīs uz viesnīcu, apkrāmēs mani ar dāvanām, bet kurš man tik un tā būs pretīgs, jo visi vīrieši man šķiet neglīti... utt.

Labs vīrietis
Mazāk skaties Rozamundes Pilčeres romānu ekranizācijas. Labāk paskaties dokumentālās filmas par viesnīcu biznesu, seviški to, kur numuriņi tiek izīrēti uz dažām stundām. Dāvanā varēsi pieprasīt dezinfekcijas līdzekļus, lupatas, slotas, putekļu sūcēju. Ja pēc krietna darbiņa atliks duka seksam, kāpēc ne? Bet vispār piekrītu tiem, kas autorē saskata Bumbika reinkarnāciju. Viņš visus dumjos...

Kas tās par bailēm?
Neko darīt, šķirne viņiem tāda - kas atļauts pašiem, tas sievietei netikums. Un tad sākas morāle, tīrība, netikums...

Kur var iegādāties labu & lētu laptopu?
Interesanti, kurā brīdī autore priekšplānā izcirzīs sev aktuālo ginta un aijas m... tēmu. Viņiem nav nekas sakāms lēto laptopu iegādes jautājumā?

Vairogdziedzera operācija un Ca
Katra cilvēka organisms ir ļoti individuāls, ar savu specifiku (jūsu gadījumā savdabīgi uzvedas vairogdziedzeris), tāpēc absolūti universālas receptes šiem specifiskajiem gadījumiem nav, kas der visiem, nav. Bet ir analīzes, kas rāda, vai organisms darbojas kaut cik jēdzīgi. Ja esiet gatava eksperimentiem ar veselību vai pat dzīvību, varat nedzert norādītās vielas un pēc laika atkal taisīt...

Sports.
Nu, ja ņemas ar to 24/7, tad droši vien notievēsi.

Vai cien.Oho sievietes var uztaisīt minetu 1 randiņā?
Nespēju iedomāties kādam jābūt invalīdam, lai nebūtu varēšanas. Cita lieta - gribēšana. Tur gan jābūt bišķi inalīdam, lai gribētu.

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Personīgi mani interesē ne tik daudz vīrieša nauda, cik tas, kā viņš to nopelna un kā tērē. Kaut kāds pusotrmetrīgs nūģis ar miljonu kabatā mani ieinteresē tikai tad, ja viņam ir 99 gadi un/vai letāla diagnoze.

Kadas ir jusu erogenas zonas?
Nu nez´, Jurij, man tāds patīkams satraukums, tuvojoties bankomāta zonai arī tad, kad tur bija lati, mārciņas, kronas, kunas...

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Jā, tiem kas savā attīstībā ir kaut kur starp neandertālieti un homo sapiens, kaut kā tā varētu būt. Tikai neticas, ka tie ir 80%. Krietni pāršauts pār strīpu. Protams, nauda un sekss ir nopietni dzinuļi, bet vairumam cilvēku pie tā visa klāt ir arī kas cits. Tā pati mīlestība, kas pieminēta virsrakstā, bet nav atšifrēta tēmas izklāstā, visās savās 51 un vairāk nokrāsās komplektā ar draudzību,...

Kadas ir jusu erogenas zonas?
Bankomāts

Kas pieaugušu cilvēku reizēm motivē uzvesties kā bērnam citu priekšā?
Es pirms pāris dienām pikojos. Un palīdzēju uzvelt sniegavīru. Dievs vien zina, kas motivēja, bet bija forši.

Esmu tievs!
Jau gribēju rakstīt, ka manu dēlu pirms pāris gadiem mocīja šī pati problēma, bet tad apskatīju anketu... Ar galvu kaut kas noteikti nav normāli.

Ka vientulie viriesi pavada svetkus?
Vakar tak te viens pasaku stāstīja (droši vien Chrisam vai Arābam) : viņam apkārt burvīgas medmāsiņas, bet viņš tik ar OHO vecenēm, tik ar OHO vecenēm... Laikam kāds no Tvaika ielas "dakterīšiem" :DDD

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
22:14. Ērzeli sen vairs negaida. Un te runa nav par vecuma kaitēm, bet par smirdīgo ieradumu ietekmi uz ērzelību. Un vispār, ja paši nejautātu, jums arī neatbildētu. Tak dzeriet un pīpējiet uz nebēdu, jūs taču neviena neaiztiek!

Čakšas "spārnotā" prioritārā veselības programma.
Kas ir "nolika"? Un kurā diskusijā, ja nav noslēpums?

Čakšas "spārnotā" prioritārā veselības programma.
Šī laikam bija diskusija īsti latviskā garā - sākumā putra uzstādījumos, pēc tam tvaika nolaišana uz diskusijas dalībniekiem, tad šķendēšanās par visu un visiem, un atkal putra, putra... Tak piesaki prezidentam savu kandidatūru premjera amatam, tas pašlaik vēl vakants :DDD

Kas cien.Oho sievietēm ir biežāk?
Ko tu ar to informāciju iesāksi? Būsi laimīgāks?

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?
Ak, viss labais jau pateikts. No manis - veselību pašiem un visiem jūsu mīļajiem un tuvajiem!

Jābūt nesmēķētājam ...nedrīkst lietot alkoholu !
Par ko vispār tāds satraukums. Jūs kāds aiztiek? Tak smēķējiet gar zemi krizdami. Un kāpēc tāda divkosība: ja smēķējošs vecis, tad sievietei jābūt laimīgai, bet ja jums pretī piedāvā smēķējošu sievieti, tad "paldies, nevajag!" 15:25, vakar krustojumā pabraucu garām mašīnai, kurā dūmus pūšošam varonim ( :D), kurš bija aizrijies ar dūmu, aizgrābti raugoties uz vecenēm, un nereaģēja uz zaļo gaismu....<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu