DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

77 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

metri vai kilometri
Kaut kad pagātnē strādāju bankā. Ikreiz 2 nedēļu atvaļinājuma laikā perināju galvā domu uzrakstīt atlūgumu un ierakstītā vēstulē nosūtīt personāldaļai. Ja mums būtu devuši atvaļinājumu vairāk par 2 nedēļām, šī ideja noteikti materializētos.

divdesmitgadnieki
Nu, ja tev pie iepazīšanās vienmēr uzreiz jāapjautājās dāmai par viņas vecumu, tad tev to nekad arī neuzzināt.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Redzi, Geisha, nav nekā jauna uz šīs pasaules, cik znotu nav vecāki par sievas vecākiem. Un kā mainīsies tava attieksme pret gaidāmo bērniņu - vai arī viņam būs jātaisnojas tavā priekšā kārtējā "trobeļa" laikā? Un kas tev svarīgāks - pašas ego vai viņu laime?

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Es cipariem vispār nepievēršu lielu nozīmi, vēl jo vairāk tad, ja tas neattiecas uz mani. Kaut pašai bijušas attiecības gan ar 12 gadus vecāku, gan 18 gadus jaunāku. Un nekā no "tēva-meitas", ne "mātes-dēla" attiecībām tur nebija. Starp citu, abos gadījumos iepazināmies "dzīvajā", un par lielo gadu starpību sākotnēji sapratnes nebija.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
arturo1963, pēc tavas loģikas sanāk, ka vīrieši, kas prec 20 un vairāk gadus jaunākās meitenes, ir ar aizkavētu tētuka sindromu?

Latviešu tauta vai Latvijas tauta?
Fargo nedaudz nokļūdījās ar lielajiem burtiem: Latvijas tauta un latviešu tauta. Bet pēc būtības - viss pareizi.

Latviešu tauta vai Latvijas tauta?
Uzskatu sevi par latvieti, kaut man senčos ir gan krievi, gan vācieši, gan francūži. Un gan jau vēl kaut kas. Vārds uzvārds tikpat labi saprotams kā Vācijā, Zviedrijā, Holandē, Beļģijā, kur mani uzskata gandrīz par savējo, tā Latvijā, kā latvisks nav ne viens, ne otrs.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Jā, interesants dažai labai kundzītei viedoklis par attiecībām starp vecāku sievieti un jaunāku vīrieti. Nu kāds tur veee.... Par gaumi nestrīdas, un neviens nesaka veee, kad jaunā meitene apprec piecdesmitgadnieku un vēl vecāku.... Katram savs... Es arī saņēmu autora vēstuli, starp citu, nevienas gramatiskas kļūdas. Tas vien jau ir atzīmēšanas vērts fakts un patīkama atšķirība no daudzu citu...

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Redz kā mans komentārs "sadziedājās" ar iepriekšējo :)

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Ilgstoši esot tālu prom svešatnē, man pret Latviju ir ļoti siltas un mīļas sajūtas, ilgojos pēc tās un savējiem. Bet, kad esmu atpakaļ, tracina valstī notiekošās bezjēdzības un vienas cilvēku daļas trulā un provinciālā domāšana un izdarīšanā. Šodien atkal esmu prom, un iededzināšu svecīti par godu mūsu 99.

vai ir gados vecāka seksu alkstoša kundze,kura būtu gatava izmiileeties ar jaunāku puisi?
Kur tad viņa palika? Kāpēc ne apprecēji?

Kā tas tagad sanāk?
Blēņas. Tikko no zivs pārgāju uz pastāvīgo ... kaut ko, kas parasti maksā 9,9, bet tā kā bija kaut kāda akcija, man uz 2 gadiem 5,9 eur mēnesī. Zvani un SMS visā ES jebkurā variantā bez maksas + 500 MB. Pati patlaban jau otro mēnesi atrodos ārpus Latvijas, nekādu nepatīkamu pārsteigumu rēķinā nebija. Tagad atkal kaut kāda akcija - tajā pašā cenā 500 MG vietā 2GB. Stulbi sanāk, ka reklamējot,...

orgasmu skaits
Tu nu gan esi baigais zaķis - četri pieci orgasmi - cepuri nost! Vienu es noteikti varu pateikt - orgasma neesamība pavisam noteikti neveicina vēlmi pēc mīlēšanās.To, lūdzu, visi kungi, kas žēlojaties par sievu mūžīgajām galvassāpes, zelta burtiem iekaliet pie savas guļamistabas griestiem!

Vai meklēt mīlāko iepazīšanas portamā ir labi?
Tās, kas ņemas ar precētu, cer uz to, ka ar laiku šis to precēs. Tāpēc darīs visu, lai tu to esošo tomēr izmet uz ielas. Ja tev to vajag, tad - uz priekšu!

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
"... braucot uz auto tehniskās apskates vietu kāda uzvelk īsākus svārkus..." (c) Pret šo gan es kategoriski iebilstu - uz TA jādodas pļūtenēs, iešļūcenēs, nedēļu nemazgātai un, vēlams, brillēs ar megabieziem stikliem. Pretējā gadījumā skati neiziet - tas vīrišķis vērtē nevis mašīnu, bet sievieti. Neglītenei lielākas izredzes iziet apskati ar pirmo piegājienu, otrreiz viņu tur vairs nevēlēsies...

Gars,dvēsele,miesa
Drīzāk nē. Nav dzirdēts par sieviešu vai vīriešu dvēselēm. Domāju, ka dvēsele TUR (augšā) izvēlas, pie kuriem vecākiem ierasties neatkarīgi no gaidāmā mazuļa dzimuma. Un mums atliek tikai respektēt un būt pateicīgiem, ka attiecīgā dvēsele izvēlējusies būt ar mums. Nu tāds ir mans redzējums par dvēseļu "apriti" un dvēseli vispār.

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Sorry - attapsimies :)

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Atkal aicini uz brāķēšanas seansu (kad attapsies no saviem saldkairajiem maldiem)? :D

Vai piekrīti seksuālam apgalvojuma, ka 98% sieviešu ir biseksuālas?
Kaut kā nesaprotu, kāpēc sievietei būtu jāslēpj sava biseksualitāte vai homoseksualitāte? Nav jau vairs viduslaiki, kad par to dedzināja uz sārta. Savā paziņu lokā ziņu tikai vienu sievieti, kas varētu būt biseksuāla. Viņa to nemaz neslēpj, sevišķi ja salietojusies par daudz alkohola vai marihuānas. Jebkurā gadījumā priekšroku dod vīriešiem, bet kad tie atsaka, tad piedāvājās arī...

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
Pieaugušu vairs nepārtaisīt. Varam piestrādāt pie dēliem - ļaut viņiem domāt brīvāk, vairāk patstāvības, nebāzties virsū ar savām pamācībām. Tracina tās mammas, kas reizi stundā zvana saviem padsmitgadīgajiem bērniem, lai noskaidrotu, kur viņš tajā brīdī atrodas, vai paziņot, ka kotletītes ir ledusskapja otrajā plauktā, un kā tas jāpasilda mikroviļņu krāsnī 2 min, utt... utt. It kā šis pats...

Kino,kofe,klubs,kas pec tam seko...
... kinder, kirche, ku:che... :D

Likumība
Jokains vērojums... Tad jau mums ārkārtīgi noveicies... Un vai ar smukumu vien pietiek? Kā tur bija ar to Māriņu un laimīti?

Vai seksu var nodalīt no mīlestības?
-> Danaja Laikam tavā personā esmu sastapusi kārtējo Vangas reinkarnāciju, ja reiz tik labi pārzini manu privāto dzīvi un to, ko nu katrs vairāk vai mazāk runā. Es arī izdaru šādus tādus secinājumus no taviem komentāriem. Tātad "... Interesanti, kurš gan cits varētu būt atbildīgs par sievietes baudu, ja be pati sieviete...". Redzi, ja ar seksu nodarbojas vismaz divatā ar citu cilvēku, ir...

Vai seksu var nodalīt no mīlestības?
-> Danaja Kurā vietā tu izlasīji, ka es runāju par sevi?! Vai tad tu visas tēmas komentē tikai no savas pieredzes skatupunkta? Man ļoti žēl, ka tava pieredze seksā ir tik nožēlojama.

Vai seksu var nodalīt no mīlestības?
Tā ir arī kvalitātes problēma. Ja piselīgais ērzelis rūpējas ne tikai par savu, bet arī sievietes orgasmu, kurpretī likumīgais blakus guļošais tēvainis ir absolūtais auns mīlēšanās jomā un propagandē uzskatus, ka sievietei pašai jārūpējas par savu baudu, tad ne par ko nav jābrīnās.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Kaut kur esmu dzirdējusi teicienu - ja gribi zaudēt draugu, aizdod viņam naudu. Laiku var ietaupīt, naudu neaizdodot. Patlaban pilns ar visādām ātro kredītu izsniedzējfirmām, kas ar plašu žestu piedāvā naudu godīgiem aizņēmējiem. Bet, ja viņš tur jau ir sašmucējies un naudu nav atdevis, tad naivi ticēt, ka tev viņš parādu atdos.

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Kādreiz reģistrējot bērnu, neprecētajiem bija jāparaksta paternitātes atzīšanas dokuments vai kaut kas tamlīdzīgs, kurā abas puses piekrita, ka XY ir bērna tēvs. Vai nu labprātīgi vai aizvilkts aiz auss, bet dzimtsarakstu nodaļā tavs draudziņš to dokumentu ir parakstījis.

Vai var seksot ar humoru?
Čibriks ne sacēlās... Baigi smieklīgi. Ja vēl pirms tam būsiet iemetuši viens otram sejā pa tortes gabalam, tad vakars būs riktīgi izdevies... Tas viss ir humora kalngals amerikāņu kino lētā gala komēdijās.

Vai ir iespējama otrreizēja prezervatīvu lietošana?
Vilks šonakt būs kaut ko sliktu sapīpējies vai vienkārši gaudo uz pilnmēnesi. Jau otrā dīvainā tēma. Bet vispār jauki - vismaz kāda atslodze no provokatīva jāmaksā tēmām, kuru galvenā doma nolaist tvaiku un pāriet uz pretējo dzimumu. Mm.

Vai pārmērīga "Kabanos" desiņu ŗīšana var ietekmēt veselību?
Slēptā reklāma.

Tetovēti vīrieši
Man gluži kā riks086 - gadus 10 atpakaļ palaimējās atturēties no tālaika modes kliedziena uztetovēt kaut ko potītes rajonā vai uz lāpstiņas. Tagad esmu laimīga, ka biju par slinku meklēt speciālistu. Tagad būtu jātērē milzu resursi, lai tiktu no tās nelaimes vaļā. Gar citiem maz daļas - lielākajai daļai cilvēku it kaut kādi kompleksi attiecībā uz sava ķermeņa nepilnībām. Žēl tikai, ka tie...

Vai mēs esam dresēti mērkaķīši?
Reiz lasīju kāda augstdzimuša inteliģenta itāļa atmiņu fragmentu par piedzīvoto 2.pasaules kara laikā. Viņš, toreiz vēl jauns puisis, kopā ar biedriem esot noķēris it kā ienaidnieka izlūku. Nianses netiek atklātas, tomēr tas, ko viņi ar to cilvēku esot izdarījuši ir bijis kaut kas ļoti baiss. Tik ļoti, ka šīs atmiņas vajā viņu visu mūžu, un viņš joprojām nespēj saprast, kā viņš kaut ko tik...

garīgums un seksualitāte.
Ja ar seksualitāti autors saprot pliku seksu bez priekšspēles, kā te viens gudrītis izteicās, tad tāds visbiežāk tiek piedāvāts par naudu un ar garīgumu tam vispār nav nekāda sakara. Un ja autoram nav bijusi tā laime "atvērt" sievieti, tad nevajag izgudrot visādas teorijas par garīguma un seksualitātes korelāciju. Atstāj to britu zinātnieku ziņā.

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Žēl ka neesmu vīrieša cilvēks... Tomēr labākās kotletes kā manai mammai diez vai kādam sanāk. Tur pat visi steikēdāji un karbonāžfani maiņa savu gastronomisko orientāciju.

Ko nozīmē oficiāla laulības reģistrācija !!!!!!!
Slinkums rakņāties pa YouTube. Nevar to visu atstāstīt 3 teikumos?

Medus nostājies kārtām
Man draudzene bieži uzdāvina balto - no pūpolu ziediem - ievākti medu. Tas ir biezs, necaurspīdīgs, ļoti aromātisks.

Ideālais randiņš
newgame aizmirsa pieminēt, ka sievietei promejot jāpaķer līdzi pilnais miseņmaiss

Ideālais randiņš
Man joprojām sajūsmina Torpēdo nostāja - pamācīt dāmas kā jāuzvedas - jācenšas ieņemt vīrišķis triecienā, bet šis tik sēdēs savā vecajā šūpuļkrēslā un tik brāķēs un tik brāķēs... kā pats nesen izteicās. Tu toč neko nejauc? Tu toč neko nejauc?

Cik ļoti patreizējās attiecības ietekmē iepriekšējās?
Melo visi, kas apgalvo, ka nekādi neietekmē. Vai arī nav smadzeņu. Vai maina partnerus katru dienu. Jo diemžēl vai par laimi cilvēkam dots saprāts, lai analizētu un salīdzinātu. Jautājums - cik lielā mērā. Skaidrs, ka iepriekšējā pieredze daudz ko māca - gan to, kas bija vai nebija labi un pareizi, gan to, ko mēs vairs kategoriski negribam jaunajās attiecībās.

Īstais cilvēks?
Ja norunāji veselu stundu, tad ir par ko runāt. Kas ir inteliģence, un kas tai klāt komplektā? Bieži vien tas ir nūģis, kas moka ar saviem tarakāniem, runā par augstām matērijām, bet naudu mājās nenes. Īsteni inteliģentu cilvēku nav nemaz tik daudz, visām noteikti nepietiks. Tomēr izlem - it kā labs vai tiešām labs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu