DanaL

Sieviete (48)
uzzināt vairāk par DanaL

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pavasara dārza darbi
Pēc pāris dienām tikšu pie ilgi gaidītā 2 nedēļu atvaļinājuma. Sola labu laiku. Plānoju ierakties līdz ausīm dārzā un kaifot :), šo to pamainīt piemājas ainavā. Kādus darbu plānojat jūs? Kas sniedz...

251 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ragi😃
Ceru, ka tev iebildumu, ka tev pašam arī ragi jānēsā, jo partnerim tak arī gribas visu to... nu "dzivo tik vienreiz un izdevibas, ja pasam karojas, nav ko veja kaisīt".

Cik toleranti esat?
coldlands, lauznis ir pagājušā gadsimta "atstoiņiks", tagad modē beisbola nūjas. Iegādājies taču beidzot, kamēr nav uzradies kas cits avangardiskāks.

Dotu otro iespēju?
Daļēji var saprast, dēļ kautrības. Nu jāskatās, cik daudz tas "manāmi iereibis". Ja meimuro un nefiltrē sakāmo, tad noteikti garām. Bet ja drosmei izdzerts piņģerots, tad man tas liekas normāli.

Vēlējuma teksts kāzās.
fargo, a kāpēc par vīru neviena laba vārda? :D Varbūt viņš arī nav slikts cilvēks?

Klientam labvēlīgākā banka.
Man kodu karte (resp. paši kodi) jau gadus 5 virtuāli iešifrēta, tāpēc pats plastiks nav vajadzīgs. Un arī citi štruntiņi nav jāstaipa līdzi.

Klientam labvēlīgākā banka.
Citadelē pagaidām ir kodu karte. Vai paliks vienmēr, nezinu. Un darījuma apstiprināšanai kā papildus identifikācijas rīks tiek atsūtīts SMS. Kas attiecas uz labvēlību, tad citadele ļauj 5 reizes mēnesī izņemt skaidru naudu līdz 800€ bez maksas jebkurā citas bankas bankomātā, tai skaitā ārzemēs, kas man ir ļoti būtiski.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
fargo: . "alimenti tiek maksāti bērnu uzturēšanai, nevis bijušā partnera vajadzībām." minētie sešdesmit tūkstoši arī? Pietiks ar sākumskolas aritmētiku: Pieņemsim, ka viena bērna uzturēšanai mēnesī nepieciešami 100 €. Gadā tas sastāda 1200€. 15 gados tas ir 18 000 €. No kā secinām, ka Misters Lieliskais ir vismaz 3 bērnu tēvs. Kas tev nav saprotams? Priekš kam bērnam 100 € mēnesī?

Vai var izaudzēt antonovkas ābeli no sēklas?
etc viedoklis ir pareizais.

Jūrmala un smēķētāji
Valmierietis333, a kāpēc atsvaidzinātājs. Jāpieiet klāt un jāpalaiz savu "dabasgāzi" :D Varu iedomāties, cik sašutis viņš būs un uzceps savu tēmu par to, cik ļoti tāds pir*iens aizskāris viņa estētiskās jūtas!

Vai var izaudzēt antonovkas ābeli no sēklas?
Drīzāk nē, nekā jā. Bet kamēr tu par to pārliecināsies, paies gadi 10.

Cik cukura Jūs patērejat dienā...?
Baidos, ka daudz. Kafijai gan lieku klāt pienu un medu, tēju bez cukura. Bet kārojas saldumu un jogurta. Tauki ir :(

Jūrmala un smēķētāji
14:42 Nu, nu, padalies, ar kādām tādām nopietnām slimībām pīpētāji slimo retāk? Un nevajag salīdzināt dūmus, ko tu citiem uzspied elpot, ar lietām, no kurām kā pati teici, nevaram izvairīties.

Jūrmala un smēķētāji
Bille, šī tēma no tavējās atšķiras ar to, ka smēķētāji reāli kaitē apkārtējo veselību. Ja tu pludmalē aizrādītu nevis ka bērnam jāuzvelk bikšeles, lai netraumētu tavas estētiskās jūtas, bet lai nesmēķē, tava sūdzība arī neizklausītos smieklīga.

Vai tu tiktos ar vīrietu kuram īsti nemaz nepatīc?
Ir cilvēki, kuri sākotnējā pazīšanās fāzē, nekādu īpašo patikšanu vai interesi neiztaisa. Tā rodas pakāpeniski, laika gaitā. Un pēkšņi saproti, ka viņš no nr. 25 ir pacēlies uz nr. 1 vai nr. 2, savukārt Misters Lieliskais ir kļuvis par Misteru Pēdējo. Pie situācijas nr. 4 - nr. 6 jānogaida, jo, iespējams, ka "tā, kas patika labāk, bet nebija dabūjama" pārcelsies uz citu kategoriju, vai vīrietis...

Vai cilvēki pusmūžā ir spējīgi mainīties?
Mainās, jo nāk klāt pieredze un sapratne, ka ne viss ir melns vai balts, kā likās jaunībā. Un mainās arī vērtību kritēriji. Bet tas neattiecas uz visiem, un kā jau te iepriekš rakstīja, tās nav kardinālas pārmaiņas raksturā. Tā ir attieksmes maiņa.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Te tagad tiek mesti akmeņi abu dzimumu dārziņos, bet aizmirsts pars galvenais, - alimenti tiek maksāti bērnu uzturēšanai, nevis bijušā partnera vajadzībām. Bet kuks10 ir reāli atsaldēts.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Bille, baidos, ka tev smadzenes pārkarsušas, ja kails bērnelis var tik ļoti iedragāt tavas estētiskās jūtas, ka jāpadalās sašutumā. Un nepielīdzini bērnu pieaugušajiem, tās ir pilnīgi dažādas sfēras. To taču tavā vecumā jau vajadzētu saprast. Interesanti, tu varbūt ģībsti pie kailfoto vai gleznotiem aktiem? Padalies ar savām estētiskajām pārdomām arī šajos lauciņos.

Jaunās māmiņas pludmalē...
OMG! Ceru, ka tev pašai nav bērnu. Bet ja ir, ma viņu žēl. Šitāda klukstēšana sabojā bērniem bērnību. Par biksēm. Apskaužu tos mazuļus, kas pludmalē skraida ar plikiem dupšiem! Kāda brīvības sajūta! Un savējam arī ļāvu skraidīt apkārt plikiņam, kamēr pats paprasīja bikšeles. Citas mammas, noskatīdamās uz manu pliko puišeli, savējos arī atbrīvoja. Ja redzi kādu mākslinieku gleznojam aktu,...

Dvēsele....
Jā, ir bijuši tādi izmisuma brīži, ka atcerējos Dievu. Bet ne to, kam sakars ar reliģiju. Ar to, ar ko tiešais kontakts.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Ja ir gribēšana, cilvēki atrod laiku visam, gan hobijiem, gan sērfošanai, neatkarīgi no tā, ir attiecības vai nav. Ja gribēšanas nav, tad nebūs arī bez attiecībām vai kā citādi. Es nekad neesmu atmetusi savus hobijus, vai mainījusi intereses, atkarībā no tā, kādās attiecībās esmu ar citiem. Ir bijuši brīži, kad tiem patiešām nav laika, un nedaudz pametu novārtā, galu galā, es vienmēr esmu...

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Nē, es nejautāju par sevi. Es mēģinu saprast, kāpēc attiecībās esošs cilvēks nevar ņemt dalību PA.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Ja esi attiecībās, komentēt aizliegts?!

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
A tu pats?

Iesakiet grāmatas!
Ā, un nupat vēl sameklēju i-netā vienu no pēdējā laikā izlasītajām "pērlēm" (man tas uzvārds bija pasvešs) - lietuviešu mākslas zinātnieces un rakstnieces Kristinas Sabaļauskaites vēsturiskais romāns "Silva rerum III". Šis ir fantastisks, ļoti profesionāls darbs gan no literarā, gan vēzturiskā aspekta. Un vēl viens milzīgs pluss, grāmata ir bieza, jo sastāv no vairākiem sējumiem, tāpēc man tika...

Iesakiet grāmatas!
Šeit jau pieminēto Nesbē un Linkas krimināldrāmas. Ja negribas kriminālo piesitienu, tad indiešu rakstnieces XXX (aizmirsu) "Rīsu māte". Bet ja prasās pēc megadrāmas vai komidrāmas vai... nu nezinu kā nosaukt to žanru, kad vienā drāmā iekšā ir vēl citas drāmas, ko autors pasniedz ar smalku ironiju, kad vienlaikus gribas gan smieties, gan raudāt... tad jebkurš Dž. Ērvinga darbs. Ērvings ir mans...

Ilgi..un ar lietderiibu
Jē, ko nu kurš tik te nesadara. Dažs iepazīstās, cits vienkārši ielien paklačoties (to es par sevi), cits atmiņu trenē. Foršs portāls!

TELEFONS
Nenāk ne prātā dot savu telefonu, jo 1) neciešu ilgstošu pļāpāšanu pa telefonu, pie tam vēl bezjēdzīgu, jo persona, visticamāk vēl nav nonākusu mani intetesējošo personu lokā, 2) pēc tam vēl netiks vaļā, zvanīs dienu un nakti bez pārtraukuma. Vienreiz biju tik neprātīga, ka iedevu telefona numuru, pēc mēnešiem ilgi bija jānoklausās viņa dienas darījumu atskaite un jādod savējā. Man tas bija...

Instrukcija gimenes sakartosanai
.

Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem?
Hbbs, kad pieslēgsi smadzenes, sapratīsi, ka lielākā daļa ārzemēs sapelnītās naudas atplūst uz Latviju gan caur pašiem pelnītājiem, gan caur radiem, kam tā tiek atsūtīta. Un kad sagramosi šito, tad sapratīsi arī to, ka pat tu savā tuvredzībā esi ieguvējs no tā, ka cita kategorija tiek nokārtota tieši Latvijā, nevis kur citur.

Vecie onkuļi...
Redzi, Bille, tas, vai tu nosauc mani par kundzi vai tantu, raksturo tevi, nevis mani. Ja tas tev tavā vecumā vēl nav skaidrs, jāsāk domāt, ka esi vai nu matasmātiska vai naiva :)

Vecie onkuļi...
22:01 Un kāds tad būtu pamatojums nesaukt vīrieti par vīrieti un sievieti par sievieti? Katram, protams, sava atbilde. Bet patiesībā tā ir vēlme iekost/iedzelt pretējam dzimumam, jo kaut kā neesmu pamanījusi, ka vīrietis citu vīrieti nosauktu par onku, vai sieviete citu sievieti par tantu.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Labrador, vienkārši nomaini plati!

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Labrador, ja vīrietis brauc ar 1995.gada auto, tad viņam nav ne laika, ne naudas ne tikai aizvest uz restorānu, to viņam nav vispār, jo viss tiek ieguldīts autiņā un tā vadāšanai pa servisiem vai remontēšanai paša spēkiem.

Sezonas sēņu ēdieni Rīgas kafejnīcās un restorānos?
Jaunie kartupeļi ar dillēm un gaileņu mērci manā sapratnē arī ir viens no labākajiem sēņu ēdieniem. Un pāris reižu sezonā to var atļauties jebkuras komplekcijas cilvēks. Labu apetīti!

Vecie onkuļi...
Nē nu labi, mani te arī reizēm kāds konkrēts nokaitina, un es savā atriebībā nosaucu viņu par onku... bet tēmas pieteikumā... Un tā mums ar laiku pazūd cieņa vienam pret otru. Un jā, Hloja, mani arī pirms dažām dienām nosauca par "šito meiteni",pie tam gadus 10 par mani jaunāks vīrietis. Saprotu, ka paglaimoja, bet kaut kā labāk palika, - arī latviešu vīrieši var būt jauki un zolīdi.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Labrador, man "do lampočki", cik naudas tevis pieminētajiem kungiem vai tev. Pļerzaks ir tas, kurš visu laiku ar skaudīgu aci lien cita kabatā un gaudo par sliktajām postpadomju un OHO sievietēm.

Vecie onkuļi...
Bille, ja sauc gados vecākus vīriešus, par onkuļiem, nevis vīriešiem vai kungiem, kā arī 55-gadīgo par marazmātiķi vai naivo, tad arī pati esi tante, nevis kundze vai sieviete. Un tās "nelaimīgās", kuras saņem, tevisprāt nepiemērotā vecuma vīriešu vēstules, pašas ir spējīgas filtrēt, kas viņām der vai nē. Tu taču nedomā, ka arī viņas ir naivas vai marasmātiskas?

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Man, lūdzu, mazu un sarkanu Bet, ja nopietni, - nu neieraudzīsi nevienā vecās Eiropas valstī tādā vairumā džipus kā Rīgā. Tur ir pavisam citu vērtību sistēma. Tieši šis lielo un jaudīgo auto daudzums ir ļoti uzkrītošs pēc tam, kad pēc ilgāka prombūtnes laika atgriežos Dzimtenē. Un kaut kā baigi skumji paliek, - mums vēl joprojām mašīna ir nvis nepieciešamība, kā dakšiņa vai aizkars, bet ...

Kāds ir Latvijas prezidents?
Piekrītu, nekāds. Un tās runas par kultūras druvu kopšanu, nu kā pirmklasniekiem. Labāk būtu klusējis vai novēlējis jauku pavadīt laiku un aizvēries. Visi būtu daudz pateicīgāki.

Vecie onkuļi...
fargo, ja nekļūdos, Ābrams, spriežot pēc Bībeles, nodzīvoja vismaz 900 gadus. Tā ka 100 gadu vecumā viņš tāds tīnis vien bija. Bet ja par tēmu. Vienkārši nelauzi savu blondo galviņu par lietām, kas uz tevi neattiecas. Un nosaukt 55 gadus vecu vīrieti par vecu onkuliņu ir gsndrīz tas pats, kas 35-gadīgu sievieti par tantuku.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu