DanaL

Sieviete (49)
uzzināt vairāk par DanaL

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

OHO gļuks
Jau labu laiku nevaru atbildēt uz OHO vēstulēm, kaut šī iespēja tiek piedāvāta. Kā sāku rakstīt atbildi tā pazūd iespēja un uzraksts NOSŪTĪT. Zinot, ka OHO admini nenolaižas no saviem augstumiem vai...

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Nu patīk man, ka arī vīrietis rosās pa virtuvi. Nezin kāpēc parasti vissakarīgākās, interesantākās um vispatiesākās sarunas ir veidojušās nevis pie tradicionālās šampānieša vai kā tur glāzes, bet...

105 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Te kāds gudrelis raksta garus palagus, lai pierādītu vīrieša emocionālo pārākumu pār sievieti. Bet noteikti nezinās, kā skaidrot to, ka problēmu gadījumā vīrietis vai nu iebāž galvu smiltīs vai alkoholā. Piemērs. Liela daļa smagi slimo bērnu tēvu savaa ģimenes pamet, liekot sievietei cīnīties vienai. Vīriešu pašnāvnieku skaits ir 4x lielāks par pašnāvniecēm. Ar alkoholismu vēl bēdīgāk.

virietis versis sieviete mezazis
Lai veicas!

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Sieviete vienmēr ir emocionāli stiprāka par vīrieti, kaut daudzos gadījumos pat no malas izskatās savādāk, un nav bijis vajadzības savu stresa noturību demonstrēt. Bet stresa situācijās sieviete saņemās daudz ātrāk par vīrieti. Tam nav nekāda sakara ar valdonību un spēka demostrāciju, kā autore te putrojas.

Vai mīlēt nekustamo īpašumu ir normāli?
Mana pieredze - jārunā daudz konkrētāk, citādi tā dikti bērndārznieciski. Kas tieši tas par objektu? Kāpēc tāds jautājums radies?Vai pēkšņi esi sajutusi kaimiņmājas neatvairāmo harizmu?

Kas, Jūsuprāt ir Dievs, un kāds tam ir sakars ar reliģiju?
Man šajā tēmā visvairāk iepatikās vārds "nemorgojiet". Tas tāds reducēts variants sakāmvārdam "pēc muldēšanas nak miršana"? :DDD

Pirmais randiņš
A tu piekrīti. Eksperimenta pēc. Un paskaties, cik no viņiem parakstīsies. Tādas sarunas tikai tāpat vien, lai radītu "cietā rieksta" iespaidu. Patiesībā viņi no gultas diezgan pamatīgi baidās, jo var izrādīties, ka pēc ilgākas atturēšanās sagaidāms lielāks vai mazāks fiasko. Patiesībā tukša muldēšana.

Vīrieši - kurā brīdī saprotat, ka sieviete ir veca?
Leonija, tu sasodīti kļūdies par tām 2 augstākajām. Tu droši vien gribēji teikt "strādā 2 maiņās Maximā".

Vai tā ir necieņa pret otru.
Uz pieklājīgām prātīgām uzrunām parasti arī pieklājīgi atbildu ar noraidījumu un veiksmes vēlējumiem, jo man anketā rakstīts, ka iepazīties nevēlos. Reizēm izklaides pēc atbildu arī uz pieklājīgām, ne pārāk prātīgām vēstulēm, jo kad apnīk, pasaku maģiskos "neatrodos Latvijā", un sarakste apsīkst savā dabiskajā nāvē. Uz citām neatbildu un nespēju iedomāties nevienu sevis cienošu sievieti, kas...

Šķēres attiecībās
kaligula: "...Izvelk tādu pelnrušķīti no dziļiem laukiem (sacīsim Krievzemē vai Ukarainā), skaistu, jaunu, piselīgu, bet pilnīgi blondu. Un tad ar naudu, laiku, darbu uztaisa lēdiju..." Nevajag skatīties tos krievu vai ukraiņu melodramatiskos seriālus, nekļūs pelnrušķītes par lēdijām. Možno vivesti ģevušku iz ģerevņi, no derevņu vivesti iz ģevuški ņeļzja.

veidojumi uz sejas
Agrāk kosmetologi ar vieglu roku "ņēma nost" ar šķidro slāpekli. Tagad sūta pie dermatologiem. Laikam tomēr ir iemesli.

Sex nākamais līmenis
Ista 20:47 izteicās ļoti gaumīgi un precīzi.

Vīrieši- tie ir Dievi.
Varu tikai iedomāties, kā sašutumā aizrītos vismaz puse PA vīriešu, ja līdzīgu tēzi izvirzītu sieviete, attiecīgi par sievieti-dievieti.

Sex nākamais līmenis
Daļēja taisnība autotam ir. Savulaik, un daudzviet arī tagad, savam bērnam dzīvesbiedru izraugās vecāki, bet bērni tos savus partnerus ierauga tikai kāzu dienā. Daudzos gadījumos šāda savienība izrādās visai veiksmīga.

Vīrieši- tie ir Dievi.
Jautājuma, saprotams nav. Bet apgalvojums ir stulbs. Ļoooti grūti ieraudzīt Dievu pļēgurā, sadistā, un daudzos citos degradātos, kuri teorētiski skaistās vīrieši un 95% gadījumu valkā bikses. Bet, ja kāda tādos ierauga Dievu, tad viņai steigšus jādodas pie daktera. Bet ir vīrieši, kas sievietēm tiešām varētu būt Dieva vietā, bet tādu nav daudz un viņi ir ļoti īpaši. Un vēl ir daudz...

Šķēres attiecībās
Ir iespēja nopirkt kazu, bet nav gribēšanas. Ir gribēšana nopirkt auto, bet nav iespējas. Kompromisa nav. Atliek tikai slīcināt bēdas alkoholā, uzsaucot tostus, lai iespējas sakrīt ar iegribām.

Kā tiek galā un izlīdzās sievietes ar augstiem morāles principiem?
Neesmu jau tu, lai moralizētu cilvēkiem, kurus nepazīstu un būtu dīvaini, ja es justu nepieciešamību atskaitīties svešam onkam. Domā, fantazē un onanē, kur un kad vien tev tāda vajadzība.

Kā tiek galā un izlīdzās sievietes ar augstiem morāles principiem?
Lobo esot neviens. Nupat pats atzinās :))

Kā tiek galā un izlīdzās sievietes ar augstiem morāles principiem?
Un vēl, Lobo. Mēģini iedomāties sievieti, kurai interesētu vīrietis, kuram nav nekā cita kā mazs kusls zīmulītis krāna vietā un Rimi maisiņš ar rezerves apenēm. Tāda tiešām eksistē? Jauku onanēšanu!

Kādu literāro darbu varētu ieteikt mājas lasīšanai 3-klasniekam?
Hariju Poteru izlasa gandrīz visi. Dažiem tā ir vienīgā izlasītā literatūra.

Kā tiek galā un izlīdzās sievietes ar augstiem morāles principiem?
Jā, Lobo, tagad varēsi atkal fantazēt un onanēt par tēmu DanaL un liels...

Anketas - sadaļa ienākumi
No personīgās pieredzes. Viens kungs uzrādīja ienākumus 2000 Ls apmērā, kas tiešām atbilda patiesībai, jo viņš reizi vairākos gados tiešām saņem šādu honorāru. Pārējā laikā viņa ikmēneša ienākumi sastāda aptuveni 10 daļu no šīs summas. Savukārt tie, kam ienākumi tiešām ir lieli, ar to nemēdz plātīties. Tā ka uz šo parametru neieteiktu iespringt.

Urbānais onānisms 2
1896.gada Chris. Atbilde taču vienkārša - ēd ko ēzdams, nevajadzīgie pārstrādes produkti atstās dzīvo organismu visiem indivīdiem vienādi.

Otra pusīte
Zdrasķe, prijehaļi. Kārtējais teātris, kad autors lūdz izteikt viedokļus, bet pretēji domājošos finālā nosauc patmīļiem, egocentriķiem. Tad jau uzstādījumā vsjadzēja palūgt izteikties tikai līdzīgi domājošos. Nu kad beidzot mēs iemācīsimies diskutēt bez uzbraucieniem oponentiem, ar cieņu uzklausīt citu viedokli?

Urbānais onānisms 2
Ar nepacietību gaidīsim urbāno onānismu 3, 4, utt. Vismaz reizi mēnesī vajag.

Urbānais onānisms 2
Ot, man arī liekas, ka cilvēks, uzrakstot vārdu salikumu "urbānais onāmisms", acumirklī urbāni onanē.

Kā tiek galā un izlīdzās sievietes ar augstiem morāles principiem?
Pasaulē gana daudz mehanizatoru, melioratoru, betonētāju utt, kam labi darbojas abas galviņas, un kuri māk nopelnīt. Un neblēj pa visu pasauli, ka sievietes tādas un šitādas...

Ātrumkārba "nobeidzās"
Jauna mašīna.

Otra pusīte
Nu, nezinu, gan, Pēteri. 100 un vairāk gadus vecā latviešu literatūrā neesmu sastapusies ar sievas vai vīra apzīmējumu "otra pusīte". Saprotams, neesmu eksperte, tāpēc labprāt uzzinātu, ka kļūdos. Da i grūti noticēt, ka Romas pāvests pat ticības vārdā varēt atļaut uzskatīt sevi par puscilvēku ... Nē, sentēvu piesaukšana te ir pilnīgi nevietā pat tad ja viņiem ir tikai 200 gadi. Ja nu kādam...

Otra pusīte
No kurienes viedoklis, ka "otra puse" ir no sentēvu laikiem??? Varbūt ir zināma kāda tautas dziesma par otrajām pusēm? Cik zinu, tad sensenos laikos nebija problēmu saukt sievas par sievām, puišus par puišiem utt. Man arī liekas muļķīgi sevi uzskatīt par pusi, un par veselu tikai tad, ja pie sāniem ir vēl kāds.

Kad reiz beigsies šī dumjā diskusija?
Man akal liekas, ka admins tiešām algo šito lauku proletariātu, lai, viņaprāt, uzturētu PA pie dzīvības. Tam, ka tēmas kļūst aizvien kretīniskākas, nav nozīmes, jo labie ļaudis, kā F******kais, G****a un A****N, ir gatavi mesties padiskutēt daparjebko.

Kad reiz beigsies šī dumjā diskusija?
A na*ig atkal uzsāc?

Kas Tavā izpratnē skaitās kopts/a sieviete, vīrietis?
Es tā saprotu, ka viedais viedoklis ir tas, kurš sakrīt ar autora uzskatiem?

Kas darās cilvēka galvā?
Autorīt, mēs tavu stāstu zinām vēl no Kornēlijas laikiem. Problēma ir tevī pašā. Tu esi ieciklējusies ne pa jokam, nevari atslābt, un visas tavas tēmas PA un DG grozās ap šo vienu un to pašu situāciju. Kad tu beidzot pa īstam atslābsi, ne tik vien izliksies, ka tev tas viss ir vienaldzīgi, bet pat nelūrēsi pa aizkara šķirbu, vai tavi nedaugi tevi vaktē vai nē, tad situācija pamazām...

Vecas mēbeles
Nu, es te vēl neesmu ne tuvu 10 gadus, bet jā, vēlme pačatot PA ir ņēmusi virsroku pār vēlmi skraidīt uz n-tajiem randiņiemar svešiem cilvēkiem Starp citu, tās otras nekad tā īsti nav bijis. Da kādi tur joki, tikai velti iztērēts laiks. Tad labāk skatīties hokeju vai futbolu, tur vismaz smuki vīrieši.

Kādam jau jaunajā gadā jāsāk...!!!
Ja tev te visas ir sliktas, varbūt vajag pameklēt baļķi pašam savā acī? Vai tiešām ir tā, ka tu te vienīgais zelta gabals mēslu kaudzē? Tad jājautā, kas un kāpēc tevi tajā kaudzē izmeta?

un tomēr...
Mums pat līdz Lietuvas un Igaunijas līmenim tālu. Auzbrauc vismaz uz kādu no šīm valstīm, un kad brauksi atpakaļ, sapratīsi, ka tev nav vajadzīgs pat robežstabs. Pēc bedrainajiem, dubļainajiem autoceļiem pats sapratīsi, kur esi. Un grūti būs iestāstīt ārzemniekam, kas sēž blakus, ka pie mums viss ir kārtībā un pēdējais karš te nav gājis pāri pirms gada. Un tā ir tikai aisberga redzamā daļa.

un tomēr...
Kuru tu tur tagad mēģini apmānīt? Sevi?b

OHO gļuks
Mavs, bet es taču jautāju padomu gudriem cilvēkiem. Gudrie arī atsaucās.

Kādēļ bijušajiem pēc attiecību izbeigšanas ir tendence atkal uzrasties?
Neesmu vīrietis (vismaz no rīta vēl nebiju), bet mēģināšu uzrakstīt savu versiju. Viņi uzrodas, jo beidzot saprot, ko palaiduši garām. Gluži kā Sprīdīši no visiem zināmās pasakas - jāapskrien vai puspasaules, lai saprastu ka nekur nav tik labi kā mājās (pie bijušās).

Zupa Kopenhāgenas apkārtnē
Droši vien tur, tāpat kā Stokholmā, var dabūt gaspačo. Tikai lai nesanāk kā man, - pirmais un pēdējais gaspačo manā mūžā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu