DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

150 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
Pak nopērc jaunu (JAUNU!!!) mašīnu, jej bogu! Vai vismaz kādu vīrišķi, kas tiks galā ar tavu veco b5. Tiešām rodas iespaids, ka taisies visus tos defektus pati paņemt priekšā. Labāk nevajag!

Sieviete "kontroliere"
Samierinies, nevar visu gribēt. Kaut kādi tarakāni jāpiecieš.

Iepazīšos ar nesmukāku sievieti!
solvitas (09:12) bijusi skarba pieredze, bet tāpēc nevajag vispārināt un ironizēt nevietā. Tie, kas sākuši no "gulēt uz grīdas un tad 6:00 celties lai skrietu uz savu 16h verga darbu rūpnīcā" un izturējuši, ir saņēmuši labu rūdījumu un pa šiem gadiem pamatīgi mainījuši savu dzīves līmeni. Un viņiem nekas no gaisa nav nokritis, viss pašu rokām gādāts, un viņi ar to var lepoties. Katram savs....

Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu?
Uz Marsa. Tur noteikti vēl neviens nav bijis. Izmaksas gan varētu būt paskarbas.

Kāpēc mēs, cilvēki, esam šeit uz zemes ?
Lai pieķēzītu planētu ar saviem atkritumiem un beigās pašiznīcinātos. Un lai pierādītu, ka bez augstākās dzīvības formas, kā te viens izteicās, zemākajām dzīvības formām dzīve būtu daudz vienkāršāka.

Vai internetā meklēt sev jaunu sievu ir iespējama misija?
Kā savulaik teica mans augstākās matemātikas pasniedzējs doc.St...āns: "Šim cilvēkam gribēšana ir, bet saprašanas nav un nebūs".Āmen!

Tikt vaļā no mobilo sakaru torņa
"...mobilo sakaru bāzes stacijas izstaro radioviļņus 30 km rādiusā..." Tātad vēlreiz, autorīt: kas mainīsies tavam radiniekam, ja šo torni pārcels pāris km tālāk uz kaimiņjankas zemi? 1. starojuma ietekmes sfērā - nekas. 2. finansiāli - zaudējumi. 3. estētiski dekoratīvajā - iespējams, ieguvumi. Atbilde uz jautājumu - kā tikt vaļā no torņa?, - tieši tāpat kā attiecībā uz jebkuru citu īres...

Tikt vaļā no mobilo sakaru torņa
Tūlīt nonāksim pie slēdziena, ka dzīvot vispār ir kaitīgi... un kā izteicās janisb, kaimiņš savāks to torni palēkdamies, jo cik zinu, mobilo sakaru operatori par to zemīti maksā smuku īri, bet tavs radinieks dzīvos tajā pašā starojuma zonā, bet īres naudu nesaņems.

Māte izliek meitu no dzīvokļa
Maķenīt nesmuki tur tas viss - gan tā nemaksāšana, gan ārā mešana. Un maz ticams, ka pat 20 eur nevar atļauties maksāt par dzīvesvietu.

ZTI atņem visu algu,kompensāciju un atvaļinājumu.
Diemžēl visi šie ienākumi ir pakļauti parāda piedzīšanai. Baidos nosaukt ciparus, bet pastāv noteikta summa, kura katra kalendārā mēneša laikā ZTI nav tiesīgs noņemt no parādnieka konta, kādreiz tie bija līdzekļi minimālās algas apmērā + kaut kādas summas par apgādājamām personām. Ja nauda būtu ienākusi kontā 1.jūlijā, tad šī augšminētā summa būtu atstāta.

Vai tas, ka neatzīstam vīrieša autoritāti pār sievieti, iznīcinās Riet. taut?
...un to saka onkuls, kas nupat pirms pāris dienām sūrojās, ka valsts sievietei 3. trimestrī neļauj taisīt abortu!!! Papiņ, jūs pats sevi dzirdat? Kā tad tās tautas jūsuprāt izplatās, kolbās vai? Un vēl, "... sieva nerunā pretim vīram ...". Tā ir tikai ārējā škietamība, tas vēl ir ļoti atklāts jautājums, kurš kuram nerunā pretim.

Kāpēc cilvēki nepieņem realitāti?
Tev tā vientuļniece uzklupa un seksuāi izmantoja vai kā citādi pāri nodarīja, ka tev tagad tā sirds sasāpējās? Uztraucies labāk par savu vienatnību.

Kāpēc cilvēki nepieņem realitāti?
Un? Kāpēc tu domā, ka brīva sieviete nepieņem realitāti? Vai tāpēc, ka šī sieviete labāk izvēlas neko nevis dajebko, ka tik bikses? Nepiekritīšu, tieši viņa pragmatiski izvērtē reālo situāciju, un viņai pilnīgi pie kājas, ko par to domā kaut kāds tur Roberts.

Vai kāds jau ticis pie pirmās baravikas? Gailenes jau redzēju, bet tik mazas,ka žēl bija griezt.
Nu labi,mazas. Bet vai daudz? Sestdien visiem pietiks :) ?

Kāpēc nav atļauti 3. trimestra aborti?
Bērns ir dzīvība un personība jau 9 mēnešus pirms piedzimšanas. Tas nav nekāds piedēklis vai augonis un pat ne auglis, kā reizēm izsakās ārsti. Jā, tā ir slepkavošana. Bet aborts 3.trimestrī apdraud arī mātes veselību un dzīvību, tu, tupak!

Par peonijām un krummelenēm?
Manas peonijas arī nesaziedas. Pie tam rozā vairojas un saaug daudz naskāk par baltajām. Bet agrās tumši sārtās acīmredzami nīkuļo un baidos, ka pamazām iznīkst. Šogad izmēģināšu pavairot ar spraudeņiem.

Kas ir īsta mīlestība?
Man šodien iepatikās puišu - AivarsN, Torpedo un neko spriedumi, labāk nepateikt.

Dāmas cik jums ir svarīgs impīša lielums?
Nē, nu, Luusila, es kad iedomājos tos 20+, man arī pumpas sametas, bet ar rādītājpirksta garumu ... nu diez kas vis nebūs.

Vai tā kādreiz notiek pasaulē?
Man ir kaut kas līdzīgs, jau rakstīju. Varbūt ne gluži nepatik, bet drīzāk bija kāds no planktona - pelēks, nepamanāms. un tad, kā jadore rakstīja - kādā situācijā viņš patīkami pārsteidza.

Vai tā kādreiz notiek pasaulē?
Domāju, ka gadu gadiem atšūtais tāds arī paliks. Bet ir gadījies, ka pirmajos 2 piegājienos atšūtais, bet tomēr drosmi nezaudējušais un apņēmības pilnais tiek attiecīgi pozitīvi novērtēts 3.piegājienā :D P.S. Turies, nezaudē cerību, - varbūt kaut kur kāda zirgaste tev zaudēs cīņā par sevi :D

velreiz par janiem ligam un saulgrieziem
Vispār jau taisnība, esam slinki kļuvuši, gaidam, kad kāds tos svētkus pienesīs klāt, un kad tas nenotiek, purkšķm uz pārējiem, kas nesagaidījuši pienesējus, paspēj pieēsties, piedzerties un aizmirst, kas vispār par svētkiem dienas kārtībā :(

velreiz par janiem ligam un saulgrieziem
Ļoti jauki, bet kur jautājums?

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Diez vai tie, kas plātās, ka dzīvo katru dienu kā pēdējo, ir jau laicīgi sagatavojuši aploksnīti ar zārka naudu, mirstamās drēbes un sarakstu ar personām, kas uzaicināmas uz bēru mielastu.

Tā tiešām ir?
Jocīga lieta tas smukums. Pēc smēķēšanas atmešanas pieņēmos svarā par 8 kg, pie tam tieši apaļumu zonās. Pašai nepatika, jo vajadzēja pamainīt garderobi. Bet vīrišķi dikti sarosījās un spietoja riņķī. Laimīgā kārtā tiku atpakaļ pie sava pierastā svara. Tā ka tas smukums ir visai relatīvs jēdziens. Pie tam esmu novērojusi, ka jo vecāks vīrietis paliek, jo lielāku sievieti viņam vajag (izņemot...

Jāņu svinēšana
Nevēršas pret jāņu svinēšanu kā tādu, bet pret to, par ko tie pārvērtušies. Pajautā lielākajai daļai savu draugu, cik vainagus iepriekšējos jāņos sapinuši, cik lēkuši pāri ugunskuram, kuri tad nu papardēs aizgājuši... 90% neko no tā visa nav darījuši. Un varbūt labi vien ir, - dzērumā lēkt pari ugunskuram varbūt tiešām ir pārāk ekstrēmi... bet varbūt arī slikti - dabiskā izlase tiktu galā ar...

Ko jūs darītu ja ilgāku laiku PA vairs neparādītos nevienas jaunas tēmas?
Bērnišķība un banalitāte. Tāda šobrīd ir PA virzība. Attiecību un seksa tēmas labākajā gadījumā uzjautrina :(

Jautājumi par spermas sasaldēšanu
ieliec Googlā "spermas banka"

Svaigs gaiss un labs aromāts telpās.
Man uz palodzes aug ģerānija. Ja mazliet paburza tās lapu, izdalās specifisks aromāts. Man kādreiz nepatika, tagad patīk, un tiešām uzdzen tādu kā svaiguma dvesmu. Ar rozmarīnu līdzīgi. Starp citu, abu augu ēteriskās eļļas ir ārstnieciskas. Domāju paeksperimentēt ar lavandu. Ļoti vērtīga lavandas ēteriskā eļļa. Un kā te jau minēja, ziemā savdabīgu mājīguma un omulības atmosfēru rada kanēlis un...

Brokastis.
Pirmajā gadījumā kafija atdziest lēnāk, otrajā ātrāk :)

Rekomendācija EXam?!
Ja man uznāktu iedvesma, es sastādītu tādu rekomendāciju sarakstu, ka meiča fiksi vien aiztītos atpakaļ neskatīdamās. Bet baidos, ka man nebūtu gribēšana pagodināt jauniņo ar atbildi, lai pamokās pati.

Kad un kā dāmai vajadzētu piedāvāt seksu pēc iepazīšanās?
Kungam randiņā ik pa brīdim smalkā balstiņā jāapvaicājas kā būtu ar seksu? Ja dāma ir ar mieru, tad viss OK, ja dāma ir sašutusi, tad jāizliekas, ka viņš nemaz nebija jautātājs vai jānorāda kādas citas personas virzienā, kas grozās kaut kur tuvumā.

meitenes kaapeec juus negribat daliit daiktu ar citaam meiteneem?
Kas tas ir par daiktu, kāds lodāmurs, vai? Un kāpēc lai es dalītu savu, piemēram, mīļāko pavārnīcu, ar citām meitenēm? Lai nopērk pašas.

Mākslīgā apaugļošanās dabiskā ceļā?
Es arī visādi izmēģinājos, bet tik un tā nekas nesanāca (saprast autores izvirzīto problēmu) :D

Lielākais kauns
"Mani aizķēra teiktais, ka sievietei kļūst slapjš biksīties, tipa, tur kkas automātiski saeļļojas, lai būtu gatava pāroties, ieraugot simpātisku vīrieti. Tā teikt - Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Man vispār sieviešu fizioloģiskās īpatnības ir visai tumša bilde" Lūk, tieši šadas tumsonības dēļ sievietei pāriet visa kāre pēc seksa. Gan jau pat par lubrikantiem nekas nav dzirdēts. Pat roku ar biezu...

Lielākais kauns
(18:00) A kas, vīrietim purkšķi ir OK?

Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju?
Nesaprotu, kāpē tiem aizbraukušajiem tiek veltīti šie nievājošie epiteti - vergot, kleknēt... Tā ir katra paša izvēle. Vai jums būtu labāk, ja viņi vergotu un kleknētu šeit par 5-x mazāku atalgojumu? Kāpēc jums škiet, ka tādējādi viņi ir nodevuši valsti? Varbūt valsts ir nodevusi viņus, akceptēdama nožēlojamus iztikas minimumus? Atceros, kā reiz stāstīju holandietim, ka valsts pabalsts par bērnu...

Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju?
Savukārt mana paziņa, kas savulaik strādāja kādā Latvijas bankā par finanšu analītiķi, aizprecējās uz Norvēģiju, kur strādā kādā skolā par apkopēju. Saņem 3-reiz vairāk nekā toreiz Latvijā un tikai par 1/3 mazāk nekā viņas vīrs, kurš ir ierēdnis kaut kādā aizsardzības vai iekšlietu ministrijā.

Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju?
Blēņas, arī Holandē gana. Un kas tev teica, ka pēc civilizācijas dzenamies. Tā civilizācija garlaicību vien uzdzen. Piķis, piķis un vēlreiz piķis. Un Holandes lauku ainava nemaz tik ļoti neatšķras no Anglijas. Bet 8 GBP, ko vidēji saņem par zemākā līmeņa stundas darbu UK ir gandrīz ekvivalenti 10 EUR, ko saņem attiecīgi Skandināvijā.

Vai esat dzīvē satikuši kādu cilvēku, kura klātbūtnē kļuvāt labāki?
Jā, ir, bet tam nav nekāda sakara ar mīlestību. Pazīstu kādu vecāku sievieti, no kuras burtiski staro pāri plūstošs pozitīvisms, viņa vienmēr smaida un katram atradīs kaut ko labu sakāmu. Nedzīvo īpaši pārticīgi, bet vienmēr gatava palīdzēt. Un līdzīgi ar manu 80-gadīgo kaimiņu, tikai viņam patīk arī maķenīt ieraut. Bet citādi absolūtais pozītīvisms, un man pat bailieminēties, ka manai mašīnai...

Ko jūs sakāt par precēšanos pēc 40?
Neba nu kāzu dēļ 40-gadniece vēlas attiecību reģistrāciju, tas drīzāk raksturīgs jaunākām sievietēm.Bet oficiāla attiecību apstiprināšana norāda uz to, ka abu cilvēku nodomi ir dziļi, nopietni un ilgspēlējoši. Es noteikti negribētu, ka manā mājā kāds ievācas uz tāpatvienpadzīvošanos. Vai nu viņš ir ar mani pavisam un galīgi, un tāpēc visiem to pavēsta ar laulības starpniecību, vai manā mājā...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu