DanaL

Sieviete (46)
uzzināt vairāk par DanaL

103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā man nomierināties?
Būs trāpījies kārtējais ceļojošais vimpelis. Viena kundzīte te dažas dienas atpakaļ stāstīja aptuveni tādu pašu stāstu. Palasi, līdzjūtīgā PA publika jau izteicās.

Vai ir bijis ka apģērbta smuka bet izģērbjas un vairs neko negribas?
Vispār jau riktīgi piekrītu Jevpistinijai. Man arī sirds sarāvās žēlabās par šito skumjo stāstu. Nabaga palietotais. Jāpieņem papildinājums pie nika. Palietotais_Un_Aplauztais. Jānovēl autoram saudzēt sirdi un erekciju.

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Dāmas, varbūt apžēlosimies par autoru. Viņš vismaz zina, kas ir prezervatīvs; zina, ka jāpērk; ir aptuvena nojausma par to, kur un kad un - varbūt pat - kāpēc tas lietojams. Nav nemaz tik slikti.

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Stulba veča tēvam, protams. Kā sods par to, ka daudzus gadus atpakaļ sava skopuma dēļ laicīgi nenopirka prezervatīvus un laida pasaulē ... tādu aunapieri (tas cenzēti izsakoties).

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
1. Kad esmu centusies jūs nomētāt ar akmeņiem? 2. Skat. viedokli 16:50.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
"...lūk, tādi cilvēki kā DanaL un viņai līdzīgie vienkārši tracina. Šeit , šajā diskusijā ok, mēs katrs izsakām savu viedokli, bet reālājā dzīvē, kad vēl paši uzbāžas un tad gudri vēl cenšas iznesties..." Ak vai! Nu tad neuzdod jautājumu, ja nevēlies dzirdēt sev nepatīkamu viedokli. Un, lūdzu, neuzstādi man diagnozi. Mēs ar tevi reālajā dzīvē par laimi neesam pazīstami. Un man, godīgi sakot,...

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Nav kārtībā vien tas, ka šis un vēl gadiņi 10 vīrietim tomēr ir labākais laiks, kad radīt bērnus. Nedomā tikai par rūpēm un gādību, bet arī par to, cik daudz prieka un gandarījuma saņemsi. Bet vēl pēc gadiem 20-30 tu sapratīsi, ka bērnu radīšana, audzināšana un viss, kas ar to saistīts, varbūt ir labākais, ko tu savā dzīvē būsi izdarījis.

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Tik vienu nesaprotu - kāpēc šitādam trušupapam ir iebildumi, ka viņa zaķis izkniebj kādu kumeļu? Kāpēc neparaudzīties uz to kā uz sava zaķa atpūtu un hobiju. Citādi tak tas zaķis nekad nesapratīs, cik dzīve patiesībā ir skaista un jauka, un ka vecais, mazliet noriebušais trušupaps var iet uz visām četrām debess pusēm

Kā saņemt drosmi un aiziet uz randiņu?
Tantiņai ar pelēko seju varbūt ir daudz skaistāka dvēsele nekā tev. Jums būs daudz kopīga (gan ārienē, gan dvēselē). Uz priekšu!

Vai Milestiba var pariet,un vai ta nav atruna kadiem meliem?
Pamēģini iepauzēt. Varbūt viņai vajadzīga neliela atelpa, lai savestu kārtībā domas. Iespējams, ka viņa pati sameklēs ceļu pie tevis, Ja ne, tad gan nekā.

Vai sievietēm 30+ patīk jaunāki , bet ir bail?
Mani pilnīgi vienalga, cik vīrietim gadu. Interesē citas vīrieša kvalitātes, sevišķi tās, kas galviņās. Bet jaunāko vīriešu it kā erudīcijas un dzīvesgudrības trūkumu (te viena otra pilnīgi aplami uzskata, ka IQ ir tieši proporcionāls nodzīvoto gadu skaitam) lielā mērā kompensē kaut vai tas, ka viņiem absolūti iztrūkst nostaļģijas pēc padomiskās pagātnes un pseidoastroloģisku zināšanu.

Monogāmija un poligāmija
Kāpēc lai arī šajā jomā nevaldītu vienlīdzība? Ja reiz vīrietis uzskata sevi par pilnību esot poligāms, tad kāpēc sievietei netiektos par šādu sevis pilnveidošanu? P.S. Es arī neizpratu topika būtību.

Te man viena "draudzene" saraxtee uzmeta. ko dariit?
Tu viņai pateici kaut ko nepatīkamu, viņa tevi "nodirsh". Ar ko šie jēdzieni atšķiras?

Impotents vīrietis
Lielā mīla nebūs iespējama, ja vien nedarbojas kāds kompensācija mehānisms, tipa, neizsmeļams bankas konts.

Suņumīlis vai kaķumīlis..kāpēc ?
Es vairāk par kaķiem, savulaik pašai bija 2 kaķumeičas. Cienu par brīvību un neatkarību, par to, ka neskraida kā sunīši pakaļ, bet dzīvo savu, nevis saimnieka dzīvi. Savukārt suņu mīļiem laikm patīk pašiem būt autoritātei un ķert kaifu no tā, ka vismaz kādam ir paši svarīgākie radījumi. Bet vispār jau arī suņuki man tīri labi patīk.

Morālais orgasms!?
Pilnīgas blēņas! Tā dāma pirms šī stāsta būs saspiedusi galvu durvīs!

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Vairākus gadus strādāju kopā ar autores aprakstītajiem intelektuāļiem. Lielākoties visi kopleksu apsēsti. Reizēm šermuļi skrien pār kauliem atceroties. Tad jau labāk tādu, kurš pēc darba klusējot skatās TV, māk salabot pilošu krānu, pieskrūvēt durvis virtuves skapītim... Un ja vēl māk uzcept garšīgas kotletes un gultiņā sasildīt... Ōōō

Valentīndiena jums nozīmīga vai nenozīmīga diena?
Man labākā dāvana ir pozitīvās emocijas. Un ja klāt vēl kāds zieds, tad labāk vairs nevar būt. Vai tam jābūt Valentīndienā? Nē, nepavisam nav obligāti, tā var būt arī jebkura cita diena.

Kāpēc vīrietis pat mīlot sievieti vienalga arī citas iekāro?
Es vienmēr - gan esot precēta, gan brīva kā briedis tuksnesī :) - novērtēju smukus vīriešus (un viņu dupšus). Un pafantazēju. P.S. Nu vismaz pašai sev es nekad tālab neesmu likusies perversa.

Tiesu izpildītāja veikta mantas aprakstīšana deklarētajā adresē
Patiesībā man tā ZTI pat mazliet žēl - ķēpa liela, jēgas tikpat kā nekādas, izskatās, ka kundzīte jau ilgstoši veģetē uz kāda rēķina. Svešu mantu viņš, saprotams, aiztikt nedrīkst. Parāds, visticamāk, karāsies, ilgi un dikti. Tomēr oponēšu viedoklim 18:30 - parāds ir un paliek parāds, neatkarīgi no tā, kur esi aizņēmies, arī tur nauda nav nokritusi no gaisa, kāds to ir nopelnījis un ieguldījis...

Daudznacionālas ģimenes
Jābūt gatavam, ka kašķa gadījumā nāksies uzklausīt tekstiņus, ko savulaik regulāri dzirdēju caur sienu no kaimiņu dzīvokļa: "tu, stulbais krievs" vai "job****nij latiš". Nu bet citos gadījumos tiek atrastas citas vājās vietas, kuras pabakstīt, ta ka varētu būt arī OK.

Saistīties, ielaist savā dzīvē depresīvu cilvēku?
Kāpēc neizrunāties un nepajautāt viņai pašai? Lai vai kā, agri vai vēlu sievietei gribas parunāties "po dušam"?

Ilgu attiecību noslēpums :)
Savstarpējai cieņai ir ļoti nozīmīga loma nopietnās ilgstošās attiecībās. Kad/ja attiecībās ienāk paviršība un necieņa, tad tas ir beigu sākums.

Vai ar bijušo ir iespējams visu sākt no jauna?
Pašķīrāmoes agrā jaunībā manas muļķības dēļ. Pēc vairākiem gadiem atkal sagājām un kopā nodzīvojām 12 gadus. Piedzima dēls. Atkal izšīrāmies. Nu jau vairs ne manu muļķību dēļ. Kaut kas viņam iekšā tomēr gruzdēja. Trešā iespēja ir pilnībā izslēgta.

Orgasma sasniegšana
Nē, tu neesi vienīgā. Bet svarīgākais, ka tavu vīrieti tas uztrauc un viņš cenšas. Gan jau viss notiks, pacietību.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Man jau gan patiktos, ja mājā būtu vīrietis, kas māk eleganti tikt galā ar šādiem tādiem remontiņiem... It kā jau šo un to protu, bet diži labi gan nesanāk. Īpaši tas iedalījums gan nav vajadzīgs. Katram jādara tas, ko zina un prot labāk par otru, bet pārējais - uz maiņām vai jāsauc palīgā kāda trešā persona.

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
foršam

Sapņi un to atcerēšanās
Varbūt redzu. Bet neko par to nezinu. Atceros tikai dažus, uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmus, bet tie ir bijauši ļoti zīmīgi un pravietiski.

Skaidras naudas iemaksa.
Un kāda suņa pēc vienkāršam cilvēkam, kurš nesaņem nekādus kukuļus un aplokšņu naudiņas, būtu jāveic iemaksas savā kontā?

sasa zekubikses
Četrus ar pusi gadus izturēt šito analfabētismu! Da tā zeķbikšu valkāšana ir tīrais štrunts, salīdzinājumā ar šiem tekstiem, kas būtu ikdienā jānoklausās...

Nauda no ārzemēm
Ja būs norāde, ka tie ir uzturlīdzekļi bērniem, nekādus nodokļus neatvilks. Ja vien tie ir vienīgie bērniem domātie uzturlīdzekļi, kurus saņemat.

Vai sievietes dominātores biežāk paliek vienas?
Galvenais, lai nedominē vīramāte

ka saprast
Varbūt nesaprot, kas uzrakstīts, gramatika pieklibo (bet tas ir ļoti maigi teikts).

Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc?
Es noklausos, lai nepalaistu garām brīdi, kad jādzer šampānietis.

Vai tev ir bail no Latvijas autovadītājiem, ejot pāri ielai, kur nav luksofors, bet uzzīmēta zebra?
Man savukārt bail no tiem kājāmgājējiem, kuri paši sevi nemaz pat netaisās sargāt. Vai autors izmanto atstarotājus diennakts tumšajā laikā?

sapnis tulkosana
Kā es gribētu vismaz sapnī satikt kādu sev tuvo mirušo cilvēku!

Vai ta ir,ka cerība mirst pēdējā?
Tētis vēl dienu pirms nāves ticēja, ka tiks galā ar savu slimību. Tas mums visiem palīdzēja - viņš aizgāja kā cīnītājs, nevis vārgulis.

Bijusī bojā attiecības
Ak, jaunība, jaunība... Ot šito mācību - neaiztikt bijušās meitenes draudzenes - liec aiz auss visai turpmākajai dzīvei. Bet pagaidām ieturi pauzi ar abām. Vismaz 3 mēnešus, bet labāk visus 9. Gan izkritīs abas no prāta un sāksies jauna un skaista dzīve.

Vai var?
Mēģinu novēlēt, lai viņam labi klājas. Pēdējā laikā tas izdodas arvien patiesāk. Jo zinu, ka nemaz tik labi viņam neklājas :) Tas atvieglina procesu.

Nacionālā piederība un pārliecība.
Un kad sāksies kāds pavisam ikdienišķs kašķis, tas tolerances līmenis tā kritīsies, tā kritīsies... kas maz neliksies.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu