DanaL

Sieviete (53)
uzzināt vairāk par DanaL

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Redzes pārbaude
Cilvēkam parastais poliklīnikas acu ārsts konstatēja kkādu tīklenes atslāņošanos, un sūta uz nopietnāku pārbaudi Oftalmoloģijas klīnikā Biķerniekos. Kādas atsauksmes par šo un ...

121 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas ir "vecums" un ko ar to iesākt
Prieks par Krikša nezūdošo cerību atrast kaut kur kāpostos viņa jauko zirgasti.

Pēc kura randiņa, ja nav seks, tad jāpārtrauc tikties, jo nekas tāpat nebūs.
Nu beidz, straume, mēs, tantuki, ta vismaz saprotam, kāds visdrīzāk būs tāda pasākuma scenārijs, bet jauns meitux, aiz naivuma un nezināšanas, pēc tādas atrakcijas var palikt par invalīdi uz visu mūžu. Ņe dai, bože!

Pēc kura randiņa, ja nav seks, tad jāpārtrauc tikties, jo nekas tāpat nebūs.
Es domā, ja man onka negrib atdoties 1.randā par 1 kafij´, tad viņš man nav derīgs.

Asins donori.
Jūlītei tūlīt pienāks infa par medicīnisko pakalpojumu braku upuriem Rēzeknē, Madonā, Daugavpilī... Uzmanīgi klausamies.

Asins donori.
Jā, Jūlīt, donors ziedo (asinis). Un nevis kādai abstraktai medicīnai, bet cilvēkiem. Man 2-x mūžā ir pārlietas asinis. Esmu ārkārtīgi pateicīga donoriem. Un jauki apzināties, ka arī pati kādreiz kādam esmu palīdzējusi. Be tu bļausties laimīga tālāk.

Vīrieša gods
Mobilizācija. Nāve. Lada.

Asins donori.
Biju. Tagad izbrāķēta. Jūlei. Asinsdonors nav pārdevējs. Asinsdonors līdzīgi brīvprātīgajam ziedo daļu sevis sabiedrības labā. Tie daži eiro nav maksa, bet neliela kompensācija, lai donors, kas smagi strādājis, mazliet atgūtu spēkus.

Juus zelojat savus viirieshus?
Ja vīriets pats smuki novaksējies (ūsas un bārdu ieskaitot), tad nav žēl nekā.., resp., šajā kontekstā - viņš ir briesmīgi žēlojams.

Mednieka instinkts
Es domāju, ka tas varētu būt kāds modernais medību paņēmiens - mednieks nokrīt gar zemi un tēlo beigtu, gaidīdams, kad medījums (vēlams, lai to būtu vienlaikus tā pavairāk) nobrīnās un nāk skatīties, kas ar to beigto mednieku noticis. Un tad fiksi - caps!, pār plecu, un uz māju prom. Elementāri taču.

Vai vīrietis zin, kā ir jāizturas pret sievieti?
Nesaprotu, kāpēc akcents tiek likts uz to, ka vīrietim sieviete jāciena. Vai tad otrādi ne? Sievietei vīrietis nav jāciena? Sievietei sieviete un vīrietim vīrietis? Cilvēks (gan vīrietis, gan sieviete) a priori ir cienījams. Laika gaitā noskaidrojams - vai šis uzstādījums saglabājas vai nē.

Mājienu uztveršana
Bail iedomāties, uz ko sadomājies vīrietis, kurš iet ciemos ar "Lācīšiem".

Anālais sekss
Nu re, viens nelaimīgais mēģināja atbildēt. Par to saņēma 2 sarkanos īkšķīšus un 1 nievājošu komentāru 🙂🙂🙂

Rodas jautājums , ka daļa vīriešu ir sieviešu nīdēji ?
Jā, jā, parazītiem un barikādēm ir tiešs sakars ar sieviešu nīšanu... Tēma, kā parasti, aizgāja pa pieskari 🙂

Vai vīrietis zin, kā ir jāizturas pret sievieti?
Sieviete no sievietes arī atšķiras. Vienai patiks, ja viņu uz rokām nēsās un izpatiks visām viņas kaprīzēm. Citai lielāka interese par to, lai abiem kopā ir interesanti, jautri un komfortabli. Man, piem., tīri labi patīk Duremana neviennozīmīgais komentārs, kamēr autore noteikti uzmetīs lūpu.

Anālais sekss
Kāpec?... kāpēc? Kāpēc vienam patīk māte, otram meita, trešam kleita? Kāpēc vienam patīk stāvus, citam guļus, vēl kādam tupus rāpus? Vai tad visiem paticējiem ir viena atbilde? Nākamais jautātājs uzdos jautājumu " kāpēc sievietēm patīk anālais sekss un kas tur tāds ir.

Rodas jautājums , ka daļa vīriešu ir sieviešu nīdēji ?
Blēņas. Viņiem vienkārši vajag mammu jaunas zirgastainas meitenes izskatā.

Jautājums dāmām
Reiz, mēģinot piebarot vīrieti, pārsteidzu pati sevi - iznāca neparasti garšīgi. Vīrietis laika gaitā kaut kur pazuda, recepte paliks un dzīvo joprojām. Secinājums: mīļās sievietes, reizēm ir jēga vīrieti pabarot.

Vai jums šeit ir kād(a)s , kurš jums interesē kā personība?
Ko nu kurš saprot ar vārdu "personība". Mana vidusskolas klašu audzinātāja izmantoja to gandrīz kā lamu vārdu - "...jūs, personības, ... bla bla bla..." Es šeit par personībām uzskatu tos, kuriem ir oriģināls, spilgrs, man interesants domu gājiens un kuru komentārus noteikti izlasu. Tostarp, saprotams, arī slavenā dāmu kacinātāja Torpedo/Krikša1896 tekstus, jā, ...

Kādi ir labākie apģērbu internetveikali ?
Šad tad iepērkos aboutyou vai factcool un citos līdzīgos. Patlaban, tuvojoties BF, ir ļoti pieņemamas atlaides. Diemžēl ļoti bieži sagadās, ka manis izvēlētā modeļa tieši mans izmērs jau izpirkts. Visos .com, .uk u.c. valstu internetveikalos iepērkoties pastāv risks, ka būs jāpiemaksā muitas nodevas.

KO Jūs meklējat sievietēs !?!
Rādās, ka viņi tomēr meklē mūsu daiļās iekšas, jo viss pārējais mums ir. Bet, tā kā uz vecumu, redze vairs nav tik asa (par rentgenu redzes vietā es pat klusēju), ´nespīd" ne viņiem, ne mums... Ekkkk.....

Jautājumi par grāmatām?
Lasīju e-grāmatu, līdz tā nomira savā dabiski elektroniskajā nāvē. Jaunu nepirku, jo gura acis. Tagad grāmatām atliek maz laika, tomēr paretam palasu kaut ko klasiskajā papīra formātā.

Vai sabiedrības domāšanas mazspēja?
Jautājums pa daļai tiem, kas dibina tāš mazskaitlīgās vienas dienas partijas. Kkur izlasa, ka valdība iepirkusi ne tos tankus, un dibina partiju... nu kkā tā.

Par viendzimuma pāriem
Nesaprotu, kāpēc kā nenormālas tiek akcentētas tieši 2 vīriešu attiecības, kamēr 2 sieviešu attiecības tiek uzskatītas kā gandrīz normālas? Esiet taču konsekventi, viendzimuma attiecību nīdēji!

Kāpēc es neesmu oho populārākā ?
Diezi´ vai te kāds grib iepazīties ar kaķi. Šitā specifiskā orientācija pulcējas citos saitos.

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
Zuzānu noliek tāpēc, ka viņš noliek Zuzāni.

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
45 46 47 48 49 50 51 Man sanāk 7.

Īsumā par naiviem cilvēkiem...
Nu, ja Delfi un Apollo ir dzeltenā prese... tad kas nav dzeltenā? Un vai "sarkanā" prese ir vērtīgāka lasāmviela?

Grāmatvedis jaunam SIA
Manam paziņam SIA ar vienu darbinieku izmaksā 100 eur/mēn. Bet tas ir ārpus Rīgas.

Kad beigsies si visatlautiba......
Bet es nesūdzos, vienkārši atsakos no dažiem produktiem un izklaidēm, kuras vairs nevaru vai negribu atļauties. Un retoriskiem jautājumiem šobrīd īsti nav jēgas.Neviens tev neatbildēs - kad beigsies visatļautība vai kad sviestam vairs nebūs saulespuķu eļļas garšas.

Kāda cena?
Bet kāpēc tevi aizķēra šīs sievietes vēlmes? Acīmredzot ir kaut kas, kas tevi tomēr mudina apsvērt viņas piedāvājumu. Apkārt taču ir tik daudz citu sieviešu ar daudz piezemētākām prasībām un daudz atvērtākas seksam, bet ar citām jaukām prasībām, kurām tu acīmredzot neatbilsti. Vai ir kkas cits, izņemot naudas maciņu un mazo čaklo draudziņu, ko vari sievietei ...

Kad beigsies si visatlautiba......
Tev, Felde, govi vajag. Vai pat 2. Nebūs laika tupēt OHO un vaimanāt. Un sviestiņš būs savs un garšīgs. Tad arī uzzināsi sviesta patieso cenu.

Kāpēc vairums sieviešu grib apprecēt bagātus vīriešus?
Ja nopietni, tad man pie vienas vietas, cik bagāts vīrietis, ja mēs humora un vispārējā intelekta līmenī neesam uz viena viļņa. Vienu topiki augstāk viss +/- tiek salikts pa plauktiņiem. Vispār jau bagātība tāds relatīvs jēdziens. No kāda cipara sākas bagātība? Vai intelektuālajam potenciālam ir vērtība? "Zelta" rokām? Vai zobu protēzes esamība liecina par ...

Karš Ukrainā
Tur tak kritušo radiem kompensācijā dāvina Ladu. Ukraiņi ironizē: pieteicies karot -> atbrauci -> ... Lada. Skarbi, protams, un nekā smieklīga abām pusēm. Bet daudzi to nesaprot.

Kāpēc vairums vīriešu ir tik stulbi?
Šaubos, ka kāds būtu ko dzirdējis par botoksu un silikonu. Bet, ja ir dzirdējuši, tad visdrīzāk domā, ka tas ir kaut kas ēdams.

Čūskulēni
Piekritīsu Mirdziņai. Nevajag katru dzīvnieku nest mājās, dabai ir savi nodomi un likumi. Šajā gadījumā čūska bija sagatavojusies ziemas guļai. Ja negribēji atstāt uz ceļa, varēji aiznest uz mežu. Tur, kā nu palaimēsies - vai nu atradīs sev migu, vai kļūs par barību kādam citam dzīvniekam.

Kāpēc vairums vīriešu ir tik stulbi?
Tamborēt arī tikai retais māk. Un tad arī tikai visprastākos stabiņus 🙃

Kāpēc vairums sieviešu grib apprecēt bagātus vīriešus?
Nu kāpēc tad gluži visas? Gadās arī tādas, kas izvelk pa kadam vīrieša gabalam no grāvja, apmazgā, pabaro, saģērbj un noliek pie TV, lai skatās vesels! Nevajag vispārināt!

Kāpēc tā?
LM, paši vainīgi, varēja no trušiem mācīties.

Kāpēc tā?
Tāpēc, ka vīrieša misija ir nest mājās mamutu. Katru dienu!

Apbrīnojama Latvijas sieviešu attieksme pēc 40
P.S. Sametamies, dāmas?<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu