DanaL

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par DanaL

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ādas maks
Gribu iegādāties sieviešu naudas maciņu, ko līdzīgu tiem, ko agrāk ražoja Somdaris un Daiļrade. Kādreiz mētājās uz visiem stūriem, tagad neko līdzīgu neatrodu. Arī i-netā nekā ...

Bet kā ar benzīnu?
Ieprieksējā tēmā speci diezgan smalki iztirzāja dīzeļa kvalitāti un braukšanas stilu, pie kāda dzelži mazāk bojājas. Diemžēl (vai par laimi?) esmu pārgājusi uz benzīna motoru. Ko ...

103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Laikam nav jautàjums, bet secinàjums.
Katoļiem ir jauka opcija, - izsūdzi grēkus un tev taps piedots dajebkas. Nu tikai pa priekšu jā iziet visas tās formalitātes, lai tiktu tiešsaistē ar katoļu Dievu. Vai pareizticība - vari laupīt un slepkavot, bet ja pēc tam paliek sevis žēl, uzsauc kādu zeltlietu vai noziedo, taps piedots un vari sākt grēkot no jauna.

12 gadi prieka un laimes
Man blakus dzīvo sieviete, 85 gadi. Prāts skaidrs un vesels, varbūt nedaudz lēnāks kā agrāk. Veselība pilnīgi pieņemama. Ja vēl nepīpētu pēdējos 70 gadus, būtu vispār agurčiks. Bauda dzīvi pie datora un TV, iziet dārzā pastaigāties, pāris reižu mēnesī aizstaigā ekskursijā uz aptieku un veikaliem. Par dzīvi nesūdzas. Man viņu vajag.

Kur var pieteiktoes porno aktiera darbā?
Nu re, cik jauki - darbadevējs atsaucās. Novēlēsim kungiem jauku sadarbību.

Sievas sānsolis
Man grūti saprast tos, kas pēc sānsoļiem vienā mierā atčāpo atpakaļ un mierīgi iekrīt gultā blakus laulenim. Štrunts par to, vai laulenis piedos. Galvenais - kā piedot pašam sev?

Dibenu, it īpaši pliku, šarmantais fascinējums
Kriksi, a pusotrs krēsls ir OK?

Dibenu, it īpaši pliku, šarmantais fascinējums
Ja man kāds vīriec sapatīkas, 100% viņam ir smuks dibens.

Par alimentiem
Papukam taču arī bez DNS bija zināms, ka 2 nav viņējie. Tēlot pamuļķi ar atpakaļejošu datumu šajā gadījumā nespīd.

Sievietes vieta vīrieša dzīvē šodien
Joprojām kakls.

Cik bērnu ģimenē ir par maz?
Atceros kādreiz figurēja uzskats, ka, lai nācija sevi atražotu, ģimenē jābūt vidēji 2,1 bērnam, resp., 9 ģimenēs pa 2 bērniem, bet desmitajā 3. Bet, ja nu reiz mums pat tie vidējie 2 nesanāk, tad nācijas izdzīvošanas vārdā un sev par patikšanu, ja ir iespēja radīt un izaudzināt 3 un vairāk, tad - tik uz priekšu! Un lai veicas.

vai pasu valsts cilvekiem zaļu pietiek?
Nākamie pēc ukraiņiem varam būt mēs. Tad nekādas rezerves nepalīdzēs.

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Fifij, tu tiešām atsaucies uz visām reklāmām, iegādājies visu, ko reklāmās rāda, un pat nefiltrē, vai tev to vajag vai nē, vari to atļauties, vai nē? Tiešām??? Un kāpēc 90% pārējo valsts iedzīvotāju tomēr neatsaucās uz reklāmām un neaiznesās pēc kredīta? Kā jau teicu - stulbums nav ārstējams, ja pats nevēlas izārstēties.

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Fifij, varētu padomāt, ka tā bija banka, kas gāja pie tevis ciemos un uzbāzās ar savu laipnību un kredītiem. Nē, TU gāji un lūdzi, un tajā brīdī tev pie p... bija procentu likmes, kas netiek slēptas ne piedāvājumā, ne līgumā, bet normāla lieluma burtiem norādīti 1.lappusē. Zinu, tādus kā tu. Atnāk un paņem kredītu kādai kleitai vai īstermiņa izpriecai. Nu tā ...

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Johaidī, paturi tiesības paklusēt par to, par ko tev nav ne mazākās sajēgas. Valsts nevar atbildēt par to, ka cilvēkam 34 gadu vecumā joprojām nav smadzeņu, kaut gan tā ir ieguldījusies šīs personas izglītībā 15-18 gadus no vietas. Nu cik var! Tā jau mēs visi varam izlikties par bezsmadzeņu amēbām, un valsts (tajā skaitā arī tu kā nodokļu maksātājs) to vien darīs, ...

Kredīti. Lūdzu palīdzību.
Labi, par pieredzi darbā bankā ar kredītiem un parādniekiem, tiesa gan gadus 10-15 atpakaļ. Bet nekas daudz šajā jomā nav mainījies, ja neskaita, ka kredītņēmēji ir kļuvuši daudz "caurspīdīgāki", jo kredītvēsture pieejama ne tikai par konkrētās bankas vēsture, bet par aizņēmumiem kopumā. Da i hiotekārie kari banku starpā jau sen ir vēsture, jo vairs nav ...

Kā iemācīt sunim neriet?
A nevar tā - nosēdet ar viņu kādas 3 dienas ielas malā, lai izrejas līdz riebumam un apklust uz visiem laikiem. Šito novēroju pie vienas mājas - saimnieki paņēma kucēnu, viņš rēja uz visiem 3 dienas nonstopā, tad vēl kādu nedēļu izlases kārtībā un no tā laika redzēts ir, bet dzirdēts nav.

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Lielākajai daļai cilvēku varbūt tiešām senčos pērtiķi, bet daļai pavisam noteikti mērkaķi.

Vai mans nummurs ir noblokeets ...?
Ā, numurs ir tas, ar kā palīdzību 21.gadsimtā var piezvanīt, bet nummurs ir viss pārējais, ko var un vajag sakārtot noteiktā secībā? Vai otrādi? Jā, mūžu dzīvo, mūžu mācies...

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Spriežot pēc birkas, ko tu man karini, var padomāt, ka mērkaķis mutāciju rezultātā piedzimis tavā ķermenī. Man arī ļoti žēl.

Vai mans nummurs ir noblokeets ...?
Kas ir "nummurs"?

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Es gēnu inženēriju vismaz augskolā esmu studējusi, bet tu, kā noprotams, šo jomu esi Youtubā apguvis. Skaidrs,no kurienes "erudīcija". No turienes arī soldofonisms.

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
"...sievietēs genētiski ir ieprogrammēts pakļauties vīrietim ..." Pasažieris laikam sasapņojies un vēlamo uzdod par esošo. Vai arī programma, pasažierim par nožēlu, būs uzkārusies.

Pasaulē viss mainās , laikam tagad par daudz brīvības , tematā , kas notiek.
Es arī mēginu saprast, par ko stāsts. Lailam nostaļģija pēc matriarhāta, kur mātīte pati izvēlas sev partnerus, bet netīkamos un konkurentus nokož vai noindē. Ļoti pavasarīga tēma.

Vai asinsspiedienu mazinošās zāles kādam ārsts ir ieteicis dzert uz nakti?
21:08, Zinām šādus bravurīgos. Tas ir līdz brīdim, kamēr attopies, vārtoties no sāpēm vai bezsamaņā kaut kur uz ielas, bet visi iet garām vemdami, jo domā, ka kārtējais dzērājs. Vai kā mans tēvs, kurš labprātīgi aizdevās pie ārsta, kad jau bija par vēlu, - pēc 3 nedēļām viņa vairs nebija...

Kā reaģēt esot ciemos un sastapties ar nevēlamu situāciju, atrasties pie viena galda ar suni?
Viena lieta, ka suns ar saimnieku, vieni būdami, ēd kaut no vienas bļodas. Cita lieta, kad mājās ciemiņi. Mazākais nehigiēniski, par pieklājību un disciplīnu pat klusēju.

Kāds būs sekss starp nimfomāni un priāpistu un kāds būs galarezultāts?
A es visu laiku domāju, ka tas ir tas pats, kas primāts :((

Jaunas, kāpēc jaunas?
Droši vien tāpēc, ka arī mēs sievietes, neiekārojam vecus/vecākus vīriešus. Pareizi Kriksis saka, vecs melns banāns nevienu nevar iekārdināt, pat ja viņs cenšas kādam iestāstīt, ka ir bioloģiski jaunāks. Nost ar veciem banāniem!

Homo Sapiensi
Cilvēka daba nemainās cauri laikmetiem un gadsimtiem. Optimistiem vienmēr glāze bijusi, ir un būs līdz pusei pilna, pesimistam līdz pusei tukša, apmierinātais būs apmierināts un laimīgs, neapmierinātajam vienmēr viss būs slikti.

Kur skatās Zaļie?
Atļaujiet pasmaidīt. Ja Baltais Nams nevar Putinu apstādināt, kādi tur vēl zaļie...

Celojums.
Mīlīt, ceru, ka viena pūļa daļa neuzkāpj līdz galotnei, bet otra nokrīt un nekad atpakaļ vairs nerāpjas (tas par kalniem), tāpēc tur varētu būt nedaudz mierīgāk.

Celojums.
Uz Bali un Maču Pikču. Nu vismaz kaut kur tālāk no civilizācijas un/vai cilvēku pūļiem.

Kas ir skopums, kas taupība, kas elementāra muļķība?
Kā tad nu neizsmejam? Nesen bija tā Nestes akcija, kad benzīnam nolaida cenu par 15 sant. Nu labi ja vēl pilnu bāku ielej un ietaupi 4,5 turpmakajām 3 nedēļām, jeb 20 centus dienā (nu dikti ienesīgs bizness!🙂 ), bet ja bākā vieta labi ja 20 litriem? 10 centi dienā? Tiešām bija vērts stundām stāvēt rindā?

Sievietes neuzķeraties ! Vai tas darbotos ?
Kaut kad bija runa par vīrieti, kurš te izplata veneriskas slimības, liekas pat, ka tika nosaukts konkrēts niks.

Sievietes neuzķeraties ! Vai tas darbotos ?
Diezgan bezcerīgi. Vakar vēl bija MarisM, šodien jau Janisqwer vai tmldz.

Ādas maks
Nē, etsy.com ir lielie garlaicīgie milzeņi. Gribu nelielu, sievišķīgu, ar Rīgas ainavu. Patiesībā man vairāki ārzemnieki ir apjautājušies, no kurienes man tāds oriģināls maciņš. Pamanīja.

Akvārijs
Tik vien to problēmu ar zivtiņām? Un es domāju, ka visādi tur pamperi un tauciņi ar smiltiņām, kur nokārtot dabiskās vajadzības, higiēniskās paketes un prezervatīvi, lai nesākas nekontrolēta vairošanās?

Dāvināt vīrietim-Vai tas ir pašcieņas trūkums?
No paris cilvēku ieskatiem uztaisīt problēmu ir ... problēma "pēc noklusējuma"

Vai kleita ceļ meitu?
Nezinu, par kurām ārzemēm tu runā, bet tajās, kur es esmu bijusi, ir brendu veikali, un ir Lidl, kur džinsus un tmldz.lietas var pirkt par 10€ gabalā, bet neviens īpaši nraujas tos pirkt, ja nu vienīgi darbam. Pastāsts Nr.2. Reti mēdz būt, ka pilsonis, kurš pērk džinsus par 150 un uz augšu, pirks Lidla fufaiku par 10,50. Atšķirība pastāv, un tie, kas pērk brendu, zina, ...

Vai kleita ceļ meitu?
Ir jau, ir gan. Attiecībā uz vīriešiem noteikti. Lai gan nav runa tikai par brendu. Netīrs, saņurcīts, nošļucis apģērbs atgrūž.

Ādas maks
Mīļā DartaCC, tu laikam no gaišreģu brālības, ka zini, ko valkāju un kur iepērkos, un ka esmu tik blonda kā Tu, lai katrreiz skatītos pasē, kak jāatceras par vecumu. Pases man, starp citu, sen vairs nav, ārpus ES kādu laiciņu nav būts. Tā ka tev laiks tavu bārdaino jociņu pakoriģēt. Un, protams ticu, ka tu somiņas un maciņus iegādājies tikai no Prada. Ļoti ...

Ādas maks
Paldies visiem, šo to tiešām var atrast Daiļrades mājas lapās. Amatnieku tirdziņos pēdējos pāris gadus neesmu manījusi, varbūt vienīgi Brīvdabas muzeja vai Doma laukuma tirdziņos...<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu