DanaL

Sieviete (48)
uzzināt vairāk par DanaL

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pavasara dārza darbi
Pēc pāris dienām tikšu pie ilgi gaidītā 2 nedēļu atvaļinājuma. Sola labu laiku. Plānoju ierakties līdz ausīm dārzā un kaifot :), šo to pamainīt piemājas ainavā. Kādus darbu plānojat jūs? Kas sniedz...

Teksta redaktors
Pašlaik dažādu iemeslu dēļ man nav datora, tāpēc izmantoju telefonu. Bet te ir tik baiss teksta redaktors, kas, it kā man palīdzot, tā pārveido manis rakstīto, ka pat es vairs nesaprotu, kas...

282 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kur tetovēšana nesāp?
Tessa, atslābsti, ironija. Man nav un nekad nebūs tetovējumu. Zinu 2 cilvēkus, kuri grib tikt vaļā. Apnikušas tās bildītes ne pa jokam.

Kur tetovēšana nesāp?
Labā ziņa ir tā, ka tetovējumu noņemšana gan notiek ar anestēziju.

Cik lieli avantūristi spējat būt ?
Vai tev ir 100%-īga pārliecība, ka atpakaļceļš tiešām tiks apmaksāts, sevišķi, ja tev sagribēsies doties atpakaļ nekavējoties? Nē, nu labi, divdesmit pirmais gadsimts rullē, un neviens vairs nebrīnās, ka medījums pats lec medniekam kabatā, tomēr nevajag domāt, ka visi ārzemnieki nu baigie prinči un džentlmeņi. Braukt svešumā pie svešinieka, tas tomēr vairāk izskatās pēc izmisuma, nevis...

kad beidzot...
edding, manā DG nebūs necenzētu rupjību un jēlību. Manā ģimenē un paziņu lokā tādas nelieto. Ja tev tādas patīk, palūdz šo onkulīti pie*irst (piešmucēt) savējo. Kaut kā šķiet, ka viņš būs priecīgs pacensties.

Nogulies vesels, pacēlies ar iesnām
Ļoti zema imunitāte. Mēs ar mazu bērnu esam jau no aprīļa līdz vēlam rudenim gulējuši naktīs pie atvērta loga un nekas nav noticis. Jānorūdās.

kad beidzot...
Nešaubos, ka bija iemesli cenzēt. Es arī tevi izmetu no savas DG, jo nevēlos lasīt vai klausīties rupjības vai jēlības.

Kā izbeigt stāvokli pusvesels-pusslims
Pati uz savas ādas esmu izmēģinājusi Citrosept. Biju domājusi imunitātes stiprināšanai. Bet sanāca vēl labāk, ne tikai neslimoju, kad daudzi apkārtējie nokrita ar saaukstēšanos, bet pazuda arī viens ilggadīgs iekšējais iekaisums. Bet bērns tika vaļā no pusaudžu perioda pumpām. Ja komplektā vēl nāktu vismaz nedēļa atpūtas pie jūras vai kādā citā jaukā vietā un meditācija par tēmu "esmu vesela,...

Varbūt tiešām neviens negrib pielauzt?
Un kāpēc šāds jautājums moka tavu blondo galviņu? Kārtējā "dāma" izlaida gaisu?

Partnerība
Varbūt kāds einuhs?

Krāpšana
riebekle (12:54) "... Kamdēl turēt aiz kaut kā ciet vīrieti, kurš vēlas romantiskas attiecības veidot ar kādu citu? Skaudība? Nenovīdība? Suns uz siena kaudzes - pati atttiecībās īsti nevelc, tāpēc otram neuzvēli?" Kas tev teica, ka ez tādu turu??? Es tādu ne tikai neturētu, es muktu prom cik tālu vien iespējams.

Kā "izdēvies" kīniešiem pieaugt 2 reiz pie valsts politikas 1 ģīmene,1 bērns?
Tas nebija sešdesmitajos gados, bet astoņdesmitajos. Konkrēti no 1979.gada.

Krāpšana
Nu nez, esmu laikam pārāk privātīpašnieciska, nenovīdīga un merkantila, bet es nevēlos, lai mans vīrietis tiekas vai kā citādi kontaktē ar pretējo dzimumu romantiskos nolūkos. OK, ir jau taisnība, ka neviens nevienam nepieder, bet man kaut kā stulbi šķiet dalīt savējo ar vēl kādu citu. Nu nē, pardon, tik vēlīga un devīga es neesmu.

Ko lai dara ar tiem indiešiem?
Atslābstiet, visa Eiropa pilna ar kebabnīcām. Un mēs taču esam Eiropā. Par to izmešanu. Un ja nu nekādi citādi no tās uzmācīgās zeltenes nevarēja tikt vaļā?

Pieredzes uzkrāšana
solvitasai šodien vairs nelejiet un neļaujiet pīpēt to draņķi, pēc kura viņa te bārsta savas pērles, tipa "šefs būdams par grāvju racēju izliecies". Zinu vairākus šefus, kuri ne tikai izliekas, bet reāli plecu pie pleca rok tos grāvjus, zina visu savu darbinieku vārdus un ģimenes stāvokli, brauc ar vecu golfiņu, un ne par ko glaunu un stilīgu a la solvitas neizliekas. Tā grāvju rakšana gan...

Tiesības vadīt auto un automašīna
Bonuss ir tad, ja vīrietim nav ne auto, ne tiesību. Tad mierīgi sēž blakus un nekomentē manu braukšanas stilu un nemāca pareizi braukt.

Jautājums sievietēm
13:02 Piepe nejauc 2 dažādas lietas. Impotentam nav vis vienalga vai viņu glāsta blondīne vai atzinīgais kaimiņjanka. Impotence ir tad, kad grobēšana ir, bet nav varēšanas, t.i.,krāniņš vairs neklausa.

Jautājums sievietēm
Man liekas, ka tam impotentam ir daudz kompleksu, tāpat kā tiem onkām tepat OHO, kas te piedāvā visādas nerātnās sarakstes un virtālu mētelīšu virināšanu. Tā ka "baigi patikt" man varētu visdrīzāk viņa konts, kuram viņš piesaistītu kredītkarti uz mana vārda, un acu pievēršana, ja man kādreiz labpatiktu aizšmaukt pa kreisi. Bet tā nemēdz būt. Vismaz ne ar mana vecuma dāmām. Bet daudzas jaukas...

Nūdisti
Peldēt kailai ir super (pa kluso). Bet ļoti patīk tās baltās strīpiņas un trijstūrīši uz ķermeņa, tāpēc sauļojos peldkostīmā. Un baidos, ka man diez ko nepatiktu skatīties uz plikiem resniem onkuļiem. Tāpēc nūdistu plydmales neinteresē.

Plāns nopirkt auto Vācijā un pa ceļam uz LV iegriezties dažās EU valstīs...
Man paziņa stāstīja līdzīgu stāstu par Šveici, aizturēja uz veselu dienu un kārtīgi izkratīja auto. Tikai mašīnai bija LV numurs.

Neskaidrība par skaņām
Ja jau ir ieplānots (tātad saskaņots ar partneri), tad noteikti vajadzīgs arī konkrēts scenārijs, vēlams ar precizitāti līdz 5 sekundēm. Noteikti konsultējies ar visu PA, un pēc tam saskaņo.

Kāpēc sievietes nesten masturbacijas laikā?
Locekļa izmēram IR nozīme.

Kāpēc sievietes nesten masturbacijas laikā?
Kurš teicis, ka nesten?

Kāpēc sievietes sten seksa laikā?
Tajās filmās, ko tu jaunībā skatījies riktīgi kliedz. Pie tam ne pārāk cenzēti.

Kāpēc sievietes sten seksa laikā?
Lepojies, tas no baudas. Vīrieši arī sten, ja kas.

Kāpēc tauta tā resnē?
Dažām jau te patīk tie resnvēderi, bet man noteikti ne. Fūuuu! Es ar savu riepu arī katru pavasari dabūju pacīnīties... un ne tikai estētisku vai medicīnisku iemeslu dēļ. Pat kurpi vieglāk uzvilkt, nerunājot par citām ērtībām.

Gribulis kā lāsts?
Te tak visiem megagribulis. Tik ar to varēšanu ne tuvu ne visiem...

Alimentu parāds
Labi, es klusēju par to, cik nožēlojams šis "nabadziņš", kurš neko nespēj dot saviem bērniem. Bet, šaujiet kaut nost, kādās ārzemēs viņš tos 10 gadus sabija, ja nespēja neko iekrāt? Zimbabvē vai Mongolijā?

Viriesu speks
Autor, tu esi gandrīz vai dzejnieks! Gan jau atradīsies kāda meitene, kura tevi pieņems un varbūt pat mazgās tavas bikses, dabā joprojām pastāv brīnumi. Es ir beiKta no tik dramatiska "vīrieša spēka izklāsta! :D Riktīgi uzjautrinājos. Apbrīnoju visus nopienos komentārus! Jautājums vīrieškārtas komentētājiem: ar ko tagad atšķiras "cīņa“, kad no centības pat "apdiršas bik", no parasta...

Kad kādam aizrautīgi stāstat par savu aizraušanos, bet viņš saka - priekš kam?
Tessa, pajautā un uzklausi, piem., Torpedo domu gājienu šajā jautājumā. Viņš izteiksies vēl skarbāk (pat ja tā nedomās).

Kādi ir Jūsu izvēles kritēriji...
Es gan meklēju vainīgos, - pilnmēnesi, menstruālo ciklu, draudzenes tēvoci, desu ar notecējušu termiņu utt. :D

Kad kādam aizrautīgi stāstat par savu aizraušanos, bet viņš saka - priekš kam?
Ar draugiem viss OK, bet citiem tiešām lielākoties nav vērts kaut ko teikt vai skaidrot. Jo cilvēka hobijs bieži vien ir gandrīz vai diagnoze. Ja es tagad pateiktu, ka man ļoti patīk adīt zeķes un rakņāties dārzā, lielākā daļa uzteiz nodomās, ka darīšana ar kaulainu briļļainu lezbieti vai vismaz vecmeitu. Ja es vēl piebildīšu, ka man ārkārtīgu prieku sagādā stūrēt mašīnu ar 150 km/h (tas nav...

Vai just nepieciešamību pēc otra cilvēka ir vājuma pazīme?
Iemīlējušied ir vāji un ievainojami, ja mīlestība ir vienpusēja. Ja procesā (kā to pareizi atzīmēja Gunita)ir abi, tad tur viss ir OK.

Ko teiksiet, alus nīdēji?
Es saprotu, ja pēc smaga fiziska darba, lai remdētu slāpes. Pati tādos brīžos neatsakos no alus. Bet vakaros pļumpēt litriem, jej bogu, nesaprotu.

Vai gaidāms pensionāru precību bums?
Kāpēc tad tikai pensionāru. Tas var atturēt arī vienu otru pirmspensijas vecuma kārumnieku nomainīt savu tādu pašu pirmspensijas sievu pret 13 un vairāk gadus jaunāku zirgasti. Toties celsies 50+ dāmu akcijas :)

Vai visiem piemīt nosliece uz melošanu, izlikšanos?
Nepaies ne x mēneši, kad pilsonis Mario1967 pasmīkņās, kad nākamais jaunpienācējs uzsauks šo vai kādu līdzīgu "provokatīvu" tēma, tipa, lai sašūpotu saduļķotu OHO varžu dīķi.

Kāds zina?
Reklāma.

Kāpēc bābieši no vīriešiem pieprasa kaut kādas jūtas?
Kāds man var iztulkot, par ko šī persona iespringusi? Ja reiz ir, kas ar viņu kniebjās, tad kāpēc tā persona tur tik lielu sāpi par tām, kas ar viņu nekniebjās? Viņš gadījumā nav kāds no izcilākajiem šī gadsimta humānistiem, tipa māte Terēza biksēs?

Pavasara dārza darbi
Es arī nopietni piedomāju par mellenēm. Un dažas tulpes no Keukenhof, kur beidzot izdevās pabūt.

Pavasara dārza darbi
O, riebekle, kā es tevi saprotu! Un kad vakarā pēc visa tā lāpstinga un kaplinga sajūties noskrējusies kā riktīgā kucingā, tad tik pa īstam saproti, kas ir īstā dzīve!

Pavasara dārza darbi
Man miers, kad tur kaut kas prātīgs uzaug vai uzzied. Plika ainava ir un paliek plika. Un kur tad paliek bauda no rīta iziet dārzā un saplūkt lociņus (dilles, salātus, zemenes utt) vai pastiept roku pa logu ārā un noplūkt ķirsi? :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu