DanaL

Sieviete (49)
uzzināt vairāk par DanaL

182 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vidēja darba alga valstī
Langstiņ, Vācijā tikai retais zina, ka ir tāda Latvija, un ka tā atrodas Eiropā.

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Vo, vo, fargo, es par to pašu. Mārketinga kampaņas nolūkos nosaucot kāpostu, piemēram, par Himalaju savvaļas rozi, Latvijas kāpostu audzētāju saime varētu kļūt stāvus bagāta. Pie kāposta vērtīgās īpašības zināmas jau izsenis, nekādi britu zinātnieku papildus pētījumi nav nepieciešami. Daudzu cilvēku vientiesība ir prātam neaptverama.

Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?
Nezinu kā tur ar zirgiem, bet pirms gadiem 30 šis pats stāsts bija par žeņšeņ, vēlāk par ginko. Vēl ir bijusi paskaļa reklāmas kampaņa kkādām tur ķimenēm un daudziem citiem augiem, kuri nez no kurienes uzrodas un ir jāmēģina pārdot. Koroče, treniņš topošajam influencerim, kurš pie viena izfantazēs virkni britu pētnieku atklājumu. Neapmierina gadsimtos pārbaudītas vērtības, piemēram, ķiploks?...

Vidēja darba alga valstī
Es daudz ko nesaprotu visā šajā Eiropas darbaspēka tirgū. Un viens no jautājumiem - kur paliek Vācijā ražotās māsiņas, ja tur māsu darba tirgus piesātināts ar Latvijas, Polijas, Rumānijas u.c. Valstu māsiņām?

Valsts policija (VP) no kaimiņvalstīm saņēmusi informāciju, ka ieks HOHO izplātas........
A kuros transporta līdzekļos tagad Jānis brauc ar atvērtu muti? :D Šis jau kļūst interesanti.

Vidēja darba alga valstī
Matemātiski saplusojot, tas 1000 uz papīra (bruto) tiešām varētu sanākt, jo (6000+(10x500)) :11=1000. Reāli vidējās algas saņēmēju skaits, tāpat kā vidusslānis kopumā, ir ļoti mazs.

Dzīves plāni
Plānoju gan. Bet rēķinos, ka būs nepieciešamas korekcijas.

Vai esi kaislīga.
Diezgan negaidīts jautājums no tevis :D Saulesdūriens? :DDD

Dzīvokļa zema cena
Zema maksātspēja. Atbilde šodien Delfos: https://www.delfi.lv/tavamaja/aktuali/51094803_2_no-hruscovkam-lidz-lietuvietem-dzivak-par-dzivu

Peņa lielums
Dailiņ, ar 5 cm ņem no kura punkta gribi, tāpat nekas nesanāks. Nē, nu ja tu akrobāte...

Peņa lielums
Ui, Dailiņ, un vēl kāda!

Nūdistu pludmale
Tas esot tabu lūriķiem.

Pļāvējs vai trimmeris, elektriskais vai akumulatora? Kas labāk, jaudīgāk?
Tieši tā, kā Garoznieks saka. Līdzenajam gabalam - pļaujmašīna, nogāzei agrāk lietoju elektrisko trimeri - ķēpa ar vadu un žilku, tagad ir mehāniskais pļaujamais rullītis.

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Tomēr tev vispiemērotākā skandināvu literatūra - "Karlsons utt."

Kuru no "Lielo Ziemeļnieku" darbiem ieteiksiet?
Esmu lasījusi vismaz pa vienam darbam no katra autora. "Bads" ir pasmagas atmiņas, "Jennija" par nelaimīgām attiecībām. Neviena no tām tev nevarētu patikt, jo visur priekšā rēgosies rudzītis. Mazliet jestrāks ir Gēsta Berlings". Iesaku visus trīs. Tikai pēc tam, lūdzu, nešpļaudies savā parastajā manierē, klasika jāzin.

„Turkiem ir trīs problēmas”
Interesanti, kurā pēc kārtas komentārā un kurš no troļļa nikiem atcerēsies par Aiju vai Gintu?

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
... būs smags, atbildīgs un foršs laiks. Un nekur no tevis neaizmuks.

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
Piedod, bet 25 gados krist izmisumā nudien ir neprāts, un kaut tev liekas, ka esi visu redzējis un pieredzējis sirmgalvis, patiesībā esi tikai zaļš, tiksi nobrirst sācis puišelis,viss labākais tev vēl priekšā. Meklē savu meiteni un krāj naudu, - ģimenes dzīve

Kā atriebties ienaidniecei-kūdītājai?
Oi, es arī laikam tikšu pagodināta ar Aijas Mauķelsones titulu, jo gribēju ieteikt trollim visiem saviem xxx nikiem izmantot vienu un to pašu paroli. Lai neaizmirstas. Megaaktuālo tēmu komentāru skaits sasniegs astronomiskus ciparus.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Tur, kur ir tiesības, tur arī pienākumi. Kāpēc par tiem ne vārda? Tādiem kā tu, apbižotajiem un apbižojamuem, laulība vispār nav domāta. Jums jāmeklējas pa krūmiem. Āmen.

Man skolā mācija, ka litrs ir šķidruma mērvienība!?!
Nu neliec lamāties, spici, apniki jau ar savu acī bakstīšanu!

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Tāpēc, ka nekā cita, izņemor krāniņu viņam nav. A sajēgas par sievietes orgasmu nekad arī nav bijis.

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
OK, runāsim konkrēti, bez visas šitās lirikas "forši, patīkami utt" : Cik orgasmus tu katrā tuvības reizē savai sievietei sagādā? 1 - labi, 2-3 - vēl labāk, 4-5 - teicami. Un tad tev tie teorētiskie "forši" nemaz nebūs jātērē. Bet ja no 10 reizēm nav neviena orgasma, tad tas vīrietis ir "0" jeb apgrūtinājums. Kad tu šo visu iekalsi zeltītiem burtiņiem pie savas guļamistabas griestiem un...

Man skolā mācija, ka litrs ir šķidruma mērvienība!?!
... un kamēr pircējs mēms no brīnumiem, viņam var iesmērēt arī Latvijas banānus un Latvijas ananāsus...

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Nu ja man visu laiku kāds dīdītos riņķī "davai seksu, davai seksu, tā ir viena forša un patīkama lieta! ", man tas ātri apriebtos un nevis sekss kļūtu par apgrūtinājumu, bet vīrišķis pats. Nu jāprot apieties ar sievietēm!

Man skolā mācija, ka litrs ir šķidruma mērvienība!?!
Vārdu sakot, rihtīgais,ne par ko nebrīnies. Tirgotāja uzdevums ir tiktāl aizmiglot smadzenes, lai tu visam ticētu uz vārda, samaksātu, savāktu preci un PUNKTS! Principā litrs ir piesaistīts metram. Daudz labāk izklausās 50 litri, nevis 50 kubikdecimetri vai 0.05 kubikmetri. Mārketinga triks.

Man skolā mācija, ka litrs ir šķidruma mērvienība!?!
Labi labi... Iekodīsim zaadno arī fargo. Arī molmasas nav SI sistēmā. Bet jautājums par piemērotāko mērvienību malkai un kokoglēm paliek spēkā. Savulaik pirkām ogles. Reiz nopirkām slapjas ogles. Skaidrs, ka tonna slapju ogļu krietni atšķiras no tonnas sausu. Tāpēc piemērotāk būtu pirkt kubikmetros. Savukārt kubikmetros ogles nemēra. Un pārbaudīt, vai pārdevējs tiešām nav nošmaucies, arī...

Man skolā mācija, ka litrs ir šķidruma mērvienība!?!
Nav tikai šķixruma mē.rvienība. Arī beramas lietas, piem., smiltis, rīsi, ogas, ir mērāmi litros.

Kiviča grāmata
To, ka latvieši ir skaudīga tauta, tas gan. Bet šeit vēl viņiem kā buļļiem arēnā izliek sarkanu lupatu. Nu tīņi varbūt vēl fano, bet tiem, kas izauguši no plātīšanās un jūsmības vecuma, šis te viss, viņu džakuzi ieskaitot, piegriezies. Es, kā ne visai tipiska latviete, pie tam vēl esmu pārāk skopa uz naudu un laiku, lai to vēl arī lasītu. Vai nebūs kā ar Vēberes albumu, - mēneša laikā...

Kāda ir saderība?
Esmu Zivis, tātad Ūdenszīme tāpat kā Skorpions. Ar Dvīņiem neklapē nevienā jomā.

Vai tas ir normāli?
Neko nesapratu. Viņa ir nepieejama, tātad viņa tevi ignorē vai vīna ir pieejama un tu viņu ignorē? Bet jebkurā gadījumā, situācija no malas izskatās nedaudz uzjautrinoša.

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Priecājos par 51.runci. Jauki tā sev paglaimoja :DDD

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Nereju. Priecājos.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Bet kāpēc vīrietim interesē sievietes, kurām vajadzīgs, lai vīrietim būtu augstākā izglītība? Tak ignorējiet viņas, tāpat kā viņas liek mieru jums.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
"... viņš ir nu nopircis to diplomu..." Tad tas ir tikai un vienīgi nopirkts diploms, nevis augstākā izglītība. Ir, protams, izņēmumi. Kā manam tēvam, kurš 30 gados saprata, ka vajag. Bet viņa specialitāti tolaik varēja apgūt tikai Maskavā. Viņš pusgadu nomocījās ar neklātieni, un saprata, ka nevilks gluži vienkārši sadzīvisku iemeslu dēļ, jo nevar to visu savienot ar darbu un ģimeni. Bet tas,...

VW Passat B6
23:46 Nu, man ir Volvo. Esmu vairāk nekā apmierināta.

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Nav jēgas kādam kko pierādīt. Viens te nesen uzcepa tēmu, kāpēc sievietes vēlas nesmēķējošu vīrieti. Atbilde ir pavisam vienkārša. TĀPĒC. Simts un viens iemesls, kāpēc mēs gribam kaut ko konkrētu. Tāpat kā, piemēram, ar džinsiem. Vienam vienalga, ka tik bikse, citam vajag balinātus, ar bārkstainiem galiem un caurumiem nedaudz zem pēcpuses. Cita lieta, vai tas ir dabūjams. Autors taču...

Telefonsarunas
Es arī nemāku stundām ilgi plāpāt ar svešiem cilvēkiem. Un negribu. Bet es te pamanīju tendenci, - tieši vairums sievietes ir tās, kam nepatīk tā tukšā salmu kulšana! Un tieši vīrieši ir pļāpas. Bet es jau nobijos, ka es vienīgā tāda.

Kadas domas?
Doma ļoti laba. Pēdējos gadu desmitos tiek tiražēti plānā galdiņa urbēji, kas no parastiem vīriešu mājas darbiem neko nesaprot. Bet jārēķinās, ka sākumā būs niecīga klientūra. Pašreklāma maz ko dos, paies laiciņš kamēr kundes izreklamēs.

Negodīga aģentūra Vācijā
Nūuuu, bet aģentūra tak arī nav tik balta un pūkaina. Vai tad tā nekādu atbildību neuzņemas?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu