DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

120 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc sievas un mīļākās nevar būt draudzenes un visiem būtu labi?
Un pat ļoti labas draudzenes var būt - pie nosacījuma, ka viņām ir savstarpējas intīmas attiecības, bet tev ir ļauts klusi sēdēt maliņā.

aprūpēju mammu, cukurnieks un slikta atmiņa, u.t.
Izturību un veselību - abiem!

Ko jūs izvēlētos visu gudro ticīgo,vai neticīgo
Šī tēma jau ir izrunāta - te būt un izteikt savu viedokli ir iespējas visiem, kas nesludina rasismu, vardarbību utt. Autoram jāsamierinās ar domu, ka šeit ir arī citādi domājošie. Un reizēm ir būtiski ieklausīties citādos viedokļos, nevis kā rubenim riesta laikā kladzināt tikai savu...

Vai tiešām visi tie kas ierakstijuši anketā ka nevēlas iepazīties patiešām to nevēlas?
Mīļā Sallija! Cienītais Torpedo! Kad te gada laikā, kopš es vēl vēlējos iepazīties, 95% vīriešu to uztvēra kā iepazīšanos vienas nakts seksam, vēl kādi 4 % ibija tie, kas paši nezina, ko vēlas un kuriem tīkamāks ir pats meklēšanās process, lidojot no viena profila uz otru, tad saprotu, ka visvērtīgākais, kas te ir, ir PA un DG. Nu vismaz kādi 10% tēmu ir tādas, kuras liek aizdomāties vai vismaz...

Esmu šokētākajās bailēs
Ai, šausmas, šausmiņas! Visšokētākās šausmiņas!!! Bet labā ziņa visā šajā stāstā ir tā, ka sieriņš BĪJA uz zemes, nevis apēsts :ausis:

Gribu zināt citu viedokli!
Ir vīrs, ir problēma. Jaunais darba piedāvājums ļaus tev retāk sastapties ar Tavu problēmu.

Ko domājat par finanšu ministrijas jauno nodokļu reformu?
Šamie ir makten laimīgi līdz brīdim, kamēr no valsts patiešām NEKAS (ne izglītība, ne veselība, nedz vecuma pensija) netiek prasīts. Ja Latvija uz kaut ko tādu parakstītos, arī te būtu daudz laimīgo, kas tālāk par savu degunu neko nav redzējuši. Bet varbūt tur arī slēpjas tā laimes formula - dzīvot tikai šim brīdim un par nākotni neraizēties. Un ja vēl zālīti uzpīpē... Par tēmu - jautājums...

Kāpēc Latvijā, Rīgā, ir tik ļoti daudz ceļazīmes?
Tāpēc, ka apzīmējumi uz ceļa izmaksā daudz dārgāk nekā ceļazīmes, un Latvija ir par daudz nabadzīga, lai varētu atļauties regulāri atjaunot ceļa apzīmējumus. Vieglāk 1-reiz uzstādīt ceļazīmi. Vairāk jābrīnās par to, ka ceļazīmes un ceļa apzīmējumi daudzviet dublē viens otru. Anglijā, piemēram, uz ceļa bieži vien ir rakstīts vienkārši Slowly, un visi angļi disciplinēti samazina ātrumu :)

Friziera nomaiņas biežums
Diemžēl vai par laimi, katram frizierim, tāpat kā jebkuram citam amatniekam vai māksliniekam, ir savs rokraksts. Paveicas, ja tas rokraksts ir tāds, kas klientam patīk, ja ne, tad štruntīgi. Un ir brīži, kad apnīk viens un tas pats. Abos pēdējos gadījumos friezieris jāmaina.

Lietots ričuks no Veloplacis - atsauksmes
Paļaujies uz savu labo gaumi un intuīciju, palūdz ļaut izmest izmēģinājuma līkumiņu, lai pārliecinātos, ka viss OK, gan jau būs labi.

Lietots ričuks no Veloplacis - atsauksmes
Tiešām grūti saprats, par ko bija jautājums - par riteni vai par tirgotāju. Ja pateikšu, ka tirgotājs dranķīgs tu tur tiešām nepirksi gan labu riteni par normālu cenu???

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
Pardon - notariāli apstiprinātu...

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
Var iztikt bez aiītes, tur gana daudz vietas, lai izvērstos ar krāna parametriem. Bet neaizmirsti paķert līdzi uz randiņu dokumentāli apstiprinātu speciālista atzinumu, ka visi norādītie parametri patiešām ir tādi, kā profilā minēti. Citādi ietupināsim tevi par apzinātu krāpšanu.

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Kāpēc pretnostatīt? Un ļoti aizdomīgi izklausās - nabadzīgs godavīrs. Kas tas tāds? Vai tas godavīrs vispār nestrādā un naudu nepelna? Tad kāpēc viņš nabadzīgs? Iekš kā slēpjas viņa gods?

Aiz kā mužiki paliek mīksti?
Izklausās pēc skaudības. Ja runa ir par Deisu, tad "krasotkai", atšķirībā no daudzām citām štampu popularizētājām, ir savs oriģināls un visnotaļ cienījams viedoklis. Personīgi man apnicis lasīt dažu dāmu sieviešu žurnālos sagrābstītās, 100 un vienu reizi lasītās un atkārtotās frāzes. Deisas teksti ir vieni no lasīt vērtajiem.

Ko ēst pēc žultsakmeņu operācijas?
Dakteris nepateica? Un, pat ja te atradīsies kāds kaktu dakteris, kas tev atļaus ēst visu, kas kustas, tu tā arī darīsi? Būs vien kādu laiciņu jāsamierinās ar putrām.

Tas skaitās normāli ja džeks grib ka viņu paņem priekšā ar straponu?
Nesaprotu, kas te apspriežams. Kāda citiem starpība, ko un kā katrs dara savā gultā, ja tas abpusēji pieņemams. Un, ja kāds onka kaut ko sliktu par citu padomā, tad tā ir onkas, nevis tā otra problēma.

Tēja un kafija dienas garumā
Aptuveni 300 g stipras kafijas brokastīs, lai kārtīgi pamostos, dažreiz kāda tase pa dienu. 1-2 krūzītes tējas, gan zaļā, gan melnā, gan ar citronu, gan ingveru, gan bez tiem. Ir OK.

Vai spalvaini vīrieši ir kaislīgāki?
Nav bijusi tāda pieredze, bet noteikti zinu, ka arī nespalvaini 30-gadnieki ir ļoti ļoti kaislīgi. Un neko seksīgu spalvainā vecī es arī nesaskatu.

Vai var rokas bagāžā būt matu fēns?
Ja ar to ķemmi nevar sadurt, nošaut, noindēt vai kā citādi traumēt, tad drīkst.

Anālais sekss.
Kā var spriest - patīk vai nepatīk - ja nav izbaudīts? Šajā jautājumā viedokli vajadzētu izteikt tiem, kam ir personīga pieredze, nevis kas redzējuši TV vai lasījuši grāmatā.

Vai sieviete ir gatava cīnīties par savu vīrieti?
Man butu iebildumi pat tad, ja mans vīrietis būtu izkniebis citu sievieti, kur nu vēl zaķi...

Jauns puisis un sieviete - plusi un mīnusi ?
Ja 29 gadus jauna sieviete akceptē attiecības ar 21 gadu jaunu puisi, tad tajā puisī kaut kas ir, nav nekāds pajoliņš. Priecājies!

Kā cīnīties ar kurmjiem? Help!
Vienīgais garantētais līdzeklis - medīga kaķene. Bet bez spīdzināšanas noteikti neiztiks. Abas manas neļaiķa kaķenītes (potenciālās jūrskolnieces) bija ļoti čaklas mednieces, bet tas ko viņas ar to medījumu izdarījās - nu ne priekš vājiem nerviem... Bet toties manā teritorijā pazuda gan peles, gan ūdensžurkas, gan kurmji, gan zvirbuļu populācija, gan visi apkārt klīstošie suņi. Dabūja...

Uz ko īsti šeit cer resnās ,un strašnajas sievietēs?
Nu tevi viņām noteikti nevajag. Tāpat kā visus citus dažādu kompleksu nomocītus tava tipa vīreļus. Un vispār - kāda tev starpība? Jeb viņas visas tev kurvīšus izdalījušas un tāpēc tu te tagad ārdies?

Iesakiet daudzgadīgos augus
Flokši. Milzīga ziedu krāsu daudzveidība, prasa ļoti minimālu uzmanību. Arī hortenzijām ir ļoti daudz veidu un krāsu, zied samērā ilgi.

Vai resnaas un nesmukaas apskauz smukaas un tievaas?
Bērnudārzs...

Kādi ir partnera ieguvumi, sniedzot orālo baudu?
Domēju, ka vīrietis, apmierinot sievieti orāli, realizē savas pubertātes vecuma fantāzijas. Nesen gluži nejauši dzirdēju jauna vīrieša atzīšanos, ka viņa lielākā vēlme esot iebāzt savu pirkstu TUR. Un ja nu viņš vēl to visu pagaršo... Jāpiebilst, ka pārāk ilga aizraušanas ar šo nodarbi var panākt pilnīgi pretēju efektu - sieviete nogarlaikosies un aizmigs.

Seksuālā kultūra attiecībās
Orālais sekss kā mīlēšanās sastāvdaļa ir ļoti jauks kultūras pasākums :D

Atņemto tiesību atgūšana
Pievienojos gavilētājiem. Besī tie, kam neeksistē ne smadzenes, ne noteikumi.

Kaisles ķīmiskais sastāvs un tā ilglaicīgā uzglabāšana
Nezin kāpēc mēs vairs nepamanām baļķi savā acī. Un kas bija tas "... tev to nesaprast jo sexis tev ir kaa kluci nolikt..." ? Ceru, tas nebija nekas "klimatērisks" :D

Ja vīrietis sievietei atsaka seksu?
Es aizietu klosterī...

Kaisles ķīmiskais sastāvs un tā ilglaicīgā uzglabāšana
Sieviešu loģika rullē (13:53) :D Da Torpēda uzsvaru lika tieši uz "katru vakaru", nevis 1-x vai 3-x gadā. Bet, ja sekss ir 1-x vai 3-x gadā, tad ... bēdīgi... Nu vismaz no kaislības tur nav ne smakas.

Ja saplombē zobu neiztīrot pirms tam kanālu, var kļūt par iemeslu, ka zobs sāk kustēties?
Piekrītu Jason. Man tieši tā gadījās. Reti nepatīkami vairākos virzienos, sākot ar to, ka tas viss sākās 30.decembra vakarā un 3 dienas nebija pieejams neviens zobārsts, un tas murgs ilga 3 dienas (pat klusēju par to, ka tas bija svētku laiks). Otrkārt, izmesta nauda par nekvalitatīvi salabotu zobu. Treškārt, no zoba tik un tā nācās atvadīties. Nevienam nenovēlu.

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Piedodiet, bet daži komentāri ir netikai nevietā, piem. 19:27, jo autors neprasa, kādi būs ieguvumi, bet arī neoriģināli - visus uzskaitītos "labumus" ( nez no kurienes izrauts tas domu grauds par kaku garšu, vai tad komentētājs zina, kā tās garšo?) visi smēķētāji jau sen zina. Jautājums bija tikai un vienīgi par iespējamo svara pieaugumu.

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Man smēķēšanas atmešana "maksāja" +8 kg :(

Lien datorā!!
Izmet datoru.

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
Patiesībā man ļoti iepatikās doma iet uz randiņu ar lāpstu (vīrietim). Un skrūvgriezis arī līdz. Un ruļetka. Un daudz kas cits. Pieliktu pie darba, izvērtētu kads lietderības koeficients. Un dārziņš man arī ir :D Pastaiga pie jūras lai paliek dzejniekiem, esmu uz tādiem atskatījusies, man pietiek!

Kāpēc te ir tādas garlaicīgas un negribīgas sievietes?
Jā, ļoti iespējams, ka "seksiņš" tiešām varētu ieinteresēt labi ja vienu no 250. Un tad tai vienai gribošajai arī galva durvīs saspiesta (ne vienreiz vien). Jo reāli izklausās pēc tāda trušu varianta - 5-6 sekundes, lai izšautu riekstus...

Kā pareizi veidot sarunu iepazīstoties? Piermās vēstules.
Vispār nogurstu no liekvārdības, pārāk gariem un epitetu pārpilniem monologiem, toties ļoti novērtēju cilvēkus, kas prot izteikties īsi, kodolīgi un tieši. Jo sevišķi tas attiecināms uz vīriešiem. Tāpēc tas pats čau un kāda frāze intrigai ir pilnīgi pieņemami pirmajai vēstulei. Es pilnīgi saprotu, ka tad, ja visu laiku esi atšūts vai ignorēts, tas ir vairāk nekā drosmīgi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu