DanaL

Sieviete (48)
uzzināt vairāk par DanaL

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Grīdas krāsa
Dikti nepatīk tradicionālie "grīdas krāsu" toņi. Esmu beidzot nokasījusi veco, bišķi pieslīpējusi, piešpaktelējusi un atradusi sev interesantu alkīda emalju. Vai tā ir piemērota un pietiekoši...

Pulksteņmeistars
Vai kāds var ieteikt labu pulksteņmeistaru, kurš varētu reanimēt pulksteni, kuru cits meistars norakstījis kā beigtu un pagalam. Personalizēts zelta rokas pulkstenītis, ar daudzām vērtībām. Tika...

127 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Seksisms
Lielākai daļai - hvz-anse

Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns?
Vienkārši vemt gribas lasot.

Rekomendaacijas
Ja tā ir gumijas sieviete, tad noteikti.

Sievietes attieksme...
Normāla situācija, man nebūtu nekas pret. Un ja bērns, pie tam meitene, 10 gadus bijis bez mātes, iespējams, ka būs gatava pieņemt citu sievieti.

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
Kur tu rauj tos suņa murgus?

Sievietēm nepatīk pārāk gudri vīrieši , vai tiesa?
Zinu dažus, kuri visu zina, un par visu viņiem ir viedoklis. Man patīk viņus paķircināt un patēlot duračku, tad uzdot dažus sakarīgus jautājumus par tēmu, un saprast, ka ne vella gudri viņi nav. Kaut ko par tēmu dzirdējuši ir, un mēģina improvizēt, ar cerību iesmērēt savu dumību gudriem vārdiem. Riktīgi gudrie parasti ar savu gudrību neplātās.

Kā dabūt krutākās modeles, aktrises, dziedātājas?
Esmu pilnīgi droša, ka viņām tieši tevis dikti pietrūkst.

Nav īsti saprotams,ko sievietes vēlas oho.lv...
Uzraksti, pajautā.

Izsalkums-kas primāri: sekss vai ēdiens?
Nu ar tukšu vēderu nekas labs nevar sanākt, tikai kaut kas trušveidīgs.

Hemoglobīns zems
Es tos veģetāriešus nekad nesapratīšu - moka sevi ir ar gaļas neēšanu, un pēc tam kačā sev iekšā visādu farmaceitisku draņķi, lai savestu sevi kārtībā. Varbūt vienkāršāk pameklēt to skrūvīti, kas jums izskrūvējusies. P. S. Šis nebija domāts autorei.

Smird velasmasina...
Nopērc to Lanza (Drogās redzēju) vai kāturviņsauc, saber iekšā un palaid uz 90 grādiem.

Vai ir kāda nopietna sieviete ,kas vēlas regulāras seksuālas attiecības?
Vismaz 90% sieviešu grib. Bet atslēgas vārdam būtu jābūt "kvalitatīvas".

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
Man ir muzikālā dzirde, un varbūt tieši tāpēc neko nerakstu. To rakstītāju ir saradies stipri daudz vairāk, nekā muzikālā dzirde var izturēt. Vairumam no viņiem no sirds ieteiktu izvēlēties citu nodarbošanās veidu vai hobiju.

Ventspils naftas, un Latvijas balzama akcijas
Pirms tam apskaties tarifos, cik maksā konta uzturēšana mēnesī

Ventspils naftas, un Latvijas balzama akcijas
Viss notiek un notiks,jūsu akcijas nekur nepazudīs. VN pat bija laikam arī kādas dividendes. Bet visa tā konta atvēršana un pārdošanad process var izrādīties dārgāks par šo akciju vērtību.

Kur pazuda latvijas centrālais depozitārijs?
http://www.nasdaqbaltic.com

Cik ilgi iekārtojāt?
Nuja, OHO manu tikko bildēto foto sagriezis par 90 grādiem :(

Cik ilgi iekārtojāt?
Es, tāpat kā AivarsN, pati sev dārzniece un galdniece. Šodien pat pabeidzu gatavot jauku kastīti āboliem. Nekas nav fenderēts, atlikumi no kurināšanai sagādātajiem nomaļiem :D

Par uzturlīdzekļiem bērniem
Kāpēc salīdzinājumam izvēlējies Indiju, nevis, piemēram, ASV? Un vispār, uzturlīdzekļi bērniem tiek maksāti bērnu uzturēšanai, nevis sievas uzturēšanai. Ja vīrietim ir aizdomas, ka līdzekļi netiek tērēti bērnu vajadzībām, viņam ir tiesības prasīt atskaites. Savukārt, ja viņam liekas, ka nejūtas bērnu mīlēts, tad jāmeklē vaina pašam sevī.

Kur iegādāties diedzētus graudus?
Neklausies leons13, diedzētus graudus ēšanai neviens nesēj. Un vispār pašam ņemties ir diezgan sarežģīti, esmu mēģinājusi. Bet noteikti lētāk. Uzliec gūglā "graudu diedzēšana".

Vakariņas četratā.
Man būtu alerģija no tādiem viesiem.

Ceļojumu galamērķi
Ik pa brīdim aizbraucu uz Horvātiju. Šogad arī biju.

Naudas noguldijumi.
"... Par iemaksām katru gadu papildus saņem 20%!!!..." Piedod, oponēšu. Jo ši ir tikai daļa no patiesības. 1. Nevis 20%, bet tik, cik iepriekšējā gadā bija IIN. 2. Tātad, pieņemot, ka iepr. gadā IIN bija 23,tad tie būs 23 %. Bet - NE VAIRĀK KĀ 10 % NO BRUTO IENĀKUMIEM!!! 3. Šos procentus par vērtspapīru ieguldījumiem var saņemt tikai tad, ja tas ieguldījums nav aiztikts vismaz 5 gadus. Tas...

Naudas noguldijumi.
"... Latvijas bankas deva 10% gadā, tikai kāds labums no tiem ja inflacija bija 15 % gadā ?!..." Bankas procentiem nav nekāda sakara ar inflāciju. Vēlreiz atkārtoju, tie atkarīgi tikai un vienīgi no naudas pieprasījuma tirgū. Banka nav atbildīga par inflāciju. Ja tevi neapmierina procenti, ieguldi naudu pats, bez starpnieka. Būs citi procenti, bet arī risks pavisam cits.

Naudas noguldijumi.
Nauda bankā tā vienkārš neguļ kaut kur plauktiņā aploksnītē ar vārdu "kalniņš" vai "liepiņš", kā to dažkārt domā pensionāri :D Nauda strādā, jo vienmēr kādam vajadzīgs aizdevums, kur tad arī šī nauda tiek ieguldīta. Bet peļņa tiek dalīta un starpnieks (banka) noslauc krējumu. Ja kādam žēl, ka banka uzvārās uz viņa rēķina, jālaiž naudiņa darbā pašam.

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Diez vai autore grasās pārcelties uz Ķīnu labākas algas meklējumos :)

Naudas noguldijumi.
Neteiksim, ka pieredze, bet prakse, tāpat kā visur citur tirgū, ir sekojoša: ja pieprasījums pēc preces ir liels, tās vērtība aug, un otrādi. Piemērs: pirms 10 un vairāk gadiem, NĪ iegādes buma laikā, pieprasījums pēc naudas bija liels, tāpēc bankas par noguldījumiem maksāja pat 10 % gadā. Pēc tam,šim tirgum pamatīgi stagnējot, pat 1% jau bija daudz. Pie normālas ekonomikas par noguldījumiem...

Klientu apkalpošana.
Nu tāpat kā ārzemēs esot, neceru, ka mani kāds apkalpos latviešu valodā, tā nav nācies bieži sastapties ar ārzemniekiem, kuri nepārvaldītu latviešu, krievu vai angļu valodu. Bijis tikai viens izņēmums, - francūži, kas angļu valodā zināja labi ja 10 vārdus. Bet kaut kā jau beigās tikām galā. Strap citu, tā bija franču jaunā paaudze.

Šķiršanās Krievijā
Drošības sajūtai labāk iesniedz pati

Veselības apdrošināšana
Kur tad aizies tā nauda, ja "nekas nemainīsies". Varbūt beidzot būs kvotas arī uz maksātājiem, ne tikai uz pakalpojuma sniedzējiem?

Vecās drēbes.
Esmu no tiem, kas nežēlīgi met ārā. Agrāk piedāvāju gan pansionātā, gan internātskolā, bet visur atteica, jo regulāri pienākot humānā palīdzība. Kaut manas drēbes gan kvalitātes, gan nolietojuma ziņā bija nrsalīdzināmi labākas. Sevišķi bērnu drēbītes, daža laba 1-2 reizes uzvilktas. Tagad vaors nelūdzos, bet ceru, ka gan jau kāds bezpajumtnieks tāpat atradīs.

Pasaules vareno portreti?
Labsnoiets varētu būt adītām zeķēm ar puķina portretu. Varbūt pamēģini? A tirgošanu organizē 9.maijā pie krievu uzvaras pieminekļa. Aizies uz nebēdu.

1kg vai 1 litrs
20:30 Tavi "plikie fakti" visās tēmās jau reāli piegriezušies. Un es vēl pieklājīgi izsakos. Labāk būtu gulējis...

1kg vai 1 litrs
Gertrūde, ar upenēm precīzi tas pats. 3 l upeņu sver 2 kg.

Kā apturēt vienkāršo ļaužu dzīves līmeņa kritumu attīstītajās valstīs?
Tieši tā, kā tikko pateica n_s, - pasaule virzās pa spirāli. Pēc kāpuma nāk kritums, jo cilvēki no labas dzīves sāk atslābt. Savukārt, kad viss jai ir galīgā tintē un bedrē, cilvēki saņemas un sākas virzība augšup. Un varat cīnīties ar šim vējdzirnavām līdz krišanai, šos te kāpuma un krituma peruodus ir ļoti grūti ietekmēt.

Vai Saeimā ir vērts sēdēt ar pamatizglītību?
Viena augstākā izglītība var pamatīgi atšķirties no citas. RTU pirmajā kursā savā grupā uzsākām studijas 26, pabeidzām 7.un lielākā daļa atsijājās tieši pirmajos divos kursos, nespēja izturēt visas tās inženierpamatzinātnes. Pēc 10 gadiem iestājos LU juristos neklātienē. Tur gāja vaļā tāds bardaks un atzīmju pirkšana, ka aizgāju prom pēc 1.kursa. Savukārt viena pazīstama, ja būdama vecmāmiņa,...

Vai Saeimā ir vērts sēdēt ar pamatizglītību?
Šoferu dēliem un cita veida planktonam Saeimā ir noteikta loma, viņiem nav jādomā, viņiem regulāri jāierodas darbā un pēc komandas jāpaceļ vai jānolaiž rociņa. Starplaikos vēlams neaizmigt. Bet tie visi ar izglītībām mēdz strīdēties un uzdot nevajadzīgus jautājumus, tāpēc samazināmi līdz minimumam.

Koka durvju restaurācijas izmaksas.
Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme.

Par tām ID kartēm?
Manai pasei arī drīz beigsies derīguma termiņš un es netaisos viņu formēt no jauna. Atkal un atkal nākas smagi nopūsties, - atkal šī valstiskā bezspēcība, nespējot nodrošināt vēlēšanu procesu ar ID karti. Pasi pēdējos gados izmantoju tikai vienu reizi, šķērsojot ES robežu. Un tas ir vienīgais iemesls, kur redzu tās izmantošanu. Vēl paradoksālāk ir tas, ka ārpus Latvijas manis identifikācijai...

Kam tad īsti pieder šī valsts?
"... tad tu atbalsti vienu nejēdzību, argumentējot tai par labu ar citu nejēdzību? bravo!... " Nez kā tad izskaidrot paradoksu, ka nejēdzību, kroplību un parazītisma pārņemtajās valstīs ir tik augsts dzīves līmenis? Vai arī uz to tev ir kāds īpašs pretarguments?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu