DanaL

Sieviete (49)
uzzināt vairāk par DanaL

241 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Interesants jautajums
Savukārt vīrietim tā pēkšņi, skriešus uz līdzenas vietas savajagas tās nopietnās attiecības tad, kad sievietei piegriezies garlaicīgais sekss bez orgasma, un viņa to vīrieti vairs pat redzēt negrib.

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
Man rāda pavisam cita veida reklāmas, pārsvarā kaut ko radniecīgu tam, ko kaut kad esmu meklējusi. Un citiem tas pats. Tātad esi savulaik to reklāmu skatījusi, un tagad tā tevi vēl ilgi vajās.

Mediķu alga ir E-veselības izmaksu summa?
Hvz

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
Neesmu redzējusi nevienu harizmātisku tusni. Mazkustīgi onkuļi var būt tikai un vienīgi... onkuļi. Un vispār manā ceļā pārsvarā trāpījušies slaidi gaišmataini, ne pārāk pļāpīgi un plātīgi vīrieši. Maks kā kuram, bet strādāt gribēja un mācēja visi.

Laba masāža
Man tuvumā ARS, bijuši vairāki masieri. Nesūdzos.

Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd - par ko?
Un kā viņi paši to skaidro?

Krūtis
Gribētos zināt, ko riebekle saprot ar jēdzienu "vajāšanas mānija" (emocionāls stāvoklis, kad cilvēks visur saredz un sajūt apdraudējumu). Šķiet, ka vienīgā, kas visvairāk atbilst šim apzīmējumam, ir viņa pati. Es tikai nesaprotu, kāds tam sakars ar silikona krūtīm?

Krūtis
Atvainojos, ka ne par tēmu, bet par šo "... No krievu valodas tiek vienmēr tik daudz paņēmts latviešu valodā..." Atvaibo, be tu, Jurij, pārņem tik daudz, ka tavus tekstus lielākoties vispār nevar saprast. Vispirms jāuztulko krieviski, un tikai tad rodas miglains priekšstats par to, ko gribēji pateikt.

Kā reaģēt uz atteikumu?
Tā kā pati atsaku ar siltu mīļumu - noraušot asaru un pavicinot pakaļ slapju nēzdodziņu - tad nav ne purkšķa, ne negantu aizdomu par maniem kilogramiem, nedz arī citu uzbraucienu.

Nekustamā īpašuma kredīts un azartspēles
Viennozīmīgi - atteikums. Un pilnīgi pietiek ar vienu reizi. Tāpat visticamāk atteikums būs ātro kredītu ņēmējiem.

Vai Jūsu privātā dienasgrāmata ir pieejama publiskai apskatei?
Ja es kaut ko gribētu noslēpt, tad noslēptu kā pienākas. Gan neatceros, kad man būtu kaut kas bijis dikti jāslēpj. Man vispār nepatīk noslēpumi un pati doma, ka kaut kas jāslēpj. Mans naudasmaks un telefons stāv visiem zināmā vietā, slēpjamas domas paturu sevī, ģimenei zināmi manas norēķinu kartes un telefona PIN kods. Man zināms viss tas pats par pārējiem.

Minets?
1180000, tad jau tev kā vidējam statistikajam vīrietimarī noteikti "palaimējies" tikt apsūkātam vismaz 10-12 reizes pēdējā gada laikā. Ja kļūdos, pats pielabo ciparu uz augšu.

Sieviete
Un kāds tad jautājums? Savus "es, es, man, man..." parasti ievieto DG sadaļā vai DzDz. Visiem tagad jāspiedz no sajūsmas vai kompānijas pēc jāuzpīpē zāle vai linolejs?

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
Ja vīrieša alga ir nulle, viņš var droši apgalvot, ka ir gatavs ziedot sievietei visu savu algu.

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Esmu. Man kauns. Bet manu telefonu un e-pastu ļauju skatīt visiem mājiniekiem, ja vien viņiem ir tāda vajadzība.

Kam ir paredzētas sievietes krūtis ?
Un kur tad viņām to mantu likt? Tev ir zināma kāda alternatīva?

Pieaugušo bērnu attieksme
Vados no manas mammas universālā pielietojuma principa: ja ir labi manam bērnam, tad būs labi arī man. Un otrādi: ja būs labi man, būs labi arī manam bērnam.

Jūs palīdzat Wikipedijai ?
Nē, neesmu palīdzējusi, jo nezinu kā to darīt. Viņi man arī nav lūguši. Cik zinu, vairāki no tiem, kas man lūguši atbalstu, izmanto tos maksājumu saņemšanas veidus, kurus es diemžēl neizmantoju. Wikipēdiju labprāt atbalstītu.

Jūsu domas par AOC?
Viņa gadījumā nav kaimiņa (ar lielo burtu) radiniece? Neiedziļinoties saturā, gribu tikai apstāties pie tehniskiem jautājumiem: kā tu domā realizēt šo "... p.s. nepieņemu un dzēsīšu komentārus...". Man jau bija aizdomas, ka reāls PAsažieris šos "andrisziskos" jautājumus saražot nevar.

Virtuālā laulība?
Nu, ja paskatamies uz skolasbērniem, tad 80% nomoda laika viņi pavada virtuālajā pasaulē. Tāpēc nebrīnīšos, ka virtuālā laulība un virtuālais sekss visai drīz būs ikdienišķa parādība. Bērnus ik pēc laika izaudzēs kolbā, un sākot ar 4-5 gadu vecumu viņi uzsāks pastāvīgu eksistenci e-realitātē.

Gripa
Man vēl nekad nav bijusi gripa (trīs vai cik tu spļaudieni pār kreiso plecu).

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
14:26 Vecā žultainā piepe kā parasti ir prognozējami atriebīga. Šoreiz pārsteidz lakonisms. Ceru, ka cepetis nepiedega? Cita skaidrojuma tik īsam tekstam man vienkārši nav :( Būšu pārsteigta arī tad, ja uz vakarpusi neparādīsies V_P teksts par to, ka jāpārrevidē PK, jo viņas izteiktais viedoklis izsaucis tik plašu rezonansi, ka tā plīst vai pušu, kā tas viņai te ik pa laikam notiek. A kā...

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
Paldies, rihtigais, pieņemts.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
Paldies, rihtigais, ka aizrādi man manu kļūdaino domāšanu.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
nerātni_stasti, izlasi visu manu tekstu līdz galam, tad sapratīsi, ko teicu vai vismaz mēģināju neveikli aizstāvēties.

Vai ´´ izvemtais´´ ir obligāti jāpreparē?
Piekrītu. Pareizāk būtu pamodināt administratoru. Diemžēl jāsecina, ka brīvdienas neietilpst viņa darbalaikā, tāpēc dažādi atsaldēto teksti, kuri te karāsies, kamēr admins atvilksies uz darbu, kaut kā jāmēģina neitralizēt.

Kapec sievietes ir tik stulbas?
Autors domā, ka ir sievietis, kas sacerējis bībeli. Kārtējais Tvaika ielas pacients.

Ko portālā dara precētie/tās?
Klementina alias cinnija, alias fardedze, alijas regija alias... Kas vieno visus šos nikus? 1. Viena "ciltsmāte", 2. Tvaika iela, 3. (baidos pat ieminēties) Aija un Gints M....

Psiholģiskā palīdzība
23:41, Pat nešaubījos, ka sagaidāma palaga lasīšana, un taisnošanās (aizstāvēšanās) par bērnišķīgo ironiju 22:10 tiks skaidrota ar loģikas trūkumu. P. S. Pārējie saprata, par ko stāsts.

Psiholģiskā palīdzība
22:56 Cienītā kundze, vienkārši atzīstiet, ka šoreiz jums nav taisnība, ironija pilnīgi nevietā. Nu nav cilvēkam laika skraidīt pa ģimenes ārstiem Anglijā, kuru viņam tur, visticamāk nav, ne meklēt latviski runājošu psihologu. Nu pieņemiet faktu, ka viņš pats zina, ko vēlas

8.marts
Paldies! Šī diena tāds labs tests vīriešiem: kuri ir foršie un kuri nūģi. Viens otrs pat miesīgu māti saukās par komunisti, jo viņa tak dzīvoja tajos laikos!

Kur pārrakstīt vinila plates uz CD vai zibatmiņu?
Es ļoti nožēloju, ka savulaik. iznīcināju savu vinila plašu kolekciju. Tagad ir nopērkami gan kvalitatīvi atsksņotāji, gan plates.

Diskriminācija
Brīnos, ka viņai atteica. Diezvai tur vispār kāds ilgāk par 3 dienām noturas. Bet varbūt viņa no tiem, kuriem, kā pareizi piezīmēja chris, patīk "... visu dienu krīti svešiem cilvēkiem uz nerviem un tevi sūta irst..."

Statistika
Jā, bet sieviešu vecumā no 20 līdz 30 ir trīs reizes mazāk nekā vīriešu vecumā no 20 līdz 50 gadiem. Ko nu? ☺️

Kā jums ir ar iejaukšanos, vai neiejaukšanos?
Es tā saprotu, ka Bum***iks labu laiciņu ir bijis komā, izgājis vairākus elles lokus, gribējis atgriezties, taču nepaspējis. Tāpēc nācās reinkarnēties citā personā - reb***0 - un tagad uzmāksies PA ar it kā no nedaudz augstāka plaukta "filosofiskiem" jautājumiem. A varbūt vienkārši "dāma" izlaidusi gaisu uz visiem laikiem.

Par morāles normām.
Klasika. Speciāli burleskai: ☺️ Marijas iela mūžīgā tirgone – saule vai mēness, tu pārdod un pērc visu, skot no lūžņām līdz dievišķai cilvēka miesai. A. Čaks

Par morāles normām.
Burleska, vai ir kāds fizisks darbs, kur var neizmantot ķermeni?

Vai piekritat sim paustajam?
Kurš tad tik jocīgi būtu izpaudies?

Par morāles normām.
Ļoti miglains tēmas pieteikums? Vai autors ar morāli saprot tikai netirgošanos ar savu ķermeni? Tad jau mūsu sabiedrība ir izteikti morāla, jo prostitūtu īpatsvars nav nemaz tik liels. Bet ja abstrahējamies no tikumības kā vienas no morāles normām, tad dažai labai ielasmeitai ar morāli viss ir daudz labāk kā lielākai daļai tautas kalpu un cita veida krāpniecības pārstāvjiem. Viņas vismaz...

Cik ilgā laikā Francijas banka pārskaita naudu uz Latviju
Man pastkastē pienāca privāta vēstule ar visai būtisku papildinājumu manam teiktajam, - čeku ta izsniedz, bet ja čeka devējam kontā nav naudas, un tā noteiktu laiku neienāk, arī tad naudas nebūs. Nezinu, cik konkrēti ilgs ir šis gaidīšanas laiks, bet bezgalīgs tas noteikti nav.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu