DanaL

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par DanaL

174 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Sievietes un nauda.
Jā, 2-reiz ar mīļoto aizgājām uz kazino, labi pavadījām laiku, notriecām naudiņu, un puisis saprata, ka šitais viņam neder. Kas arī bija jāpierāda.

Vai nav tā ka to otru grib dabūt labāku par sevi?
Tu laikam arī maizi veikalā izvēlies pēc tā paša principa - es tāds resns un sūdīgs, dodiet man kaut ko sakaltušu, appelējušu; aiziešu mājās, uzlabošu, apgriezīšu pelējumu utt.?

Vai vīra meita būs kandidāte uz mantojumu?
Meita varēs pretendēt uz daļu no vīram piederošajām domājamām daļām.

Dzīvo nost kamēr vēl vari!
P.S. Katrā ziņā novēlu viņai veiksmi viņas nākamajās attiecībās ar kādu mongoli, tatāru vai tmldz.

Dzīvo nost kamēr vēl vari!
Kaut kā viņu neapskaužu. Jaunībā līdz gadiem 25 tas normāli, bet viņas vecumā jau nu gan vajadzētu maķenīt nostabilizēties. Cik ilgi lidināsies kā tāds taurenītis. Kaut kādā brīdī tas sāk kļūt nožēlojami. Nav jau māksla nomakšķerēt kārtējo igauni vai lietuvieti, bet gan izveidot ilgstošas attiecības. Un vispār, vai viņa ir kaut kāda autoritāte, lai citētu viņas sakāmo vai pārņemt viņas...

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
... Bet vidējā alga Latvijā pietuvojusies 900 eur.

vai meitenes ir aizdomaajusaas ka caurumam kaa taadam nav veertiibas nekaadas?
A tev ta kas?! Neviena nespēj novērtēt tavu vienīgo zelta vērto flakona piederumu? Par ko īsti tev tā sāpe?

Ko darīt ar uzmācīgu kaimiņu?
Es piekrītu 08:17 viedoklim - skaidrā viņš nesaņemtos tev to pateikt un vēl uz buču uzprasīties. Tu skaidri zini, ka viņš mēdz bieži iedzert? vai tikai uz pavasara pusi, kad hormoni aktīvāki un gribas... taču?

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
Ot par to jau tas stāsts te ir - tu, cilvēks izvirzi sev nepeciešamos kritērijus - 40-50 gadus vecs nesmēķētājs un nedzērājs, kulies te gadiem tādus meklēdams, bet reālajā dzīvē tev pēkšņi deguna priekšā parādās gadus 10 jaunāks, kurš pīpē un sestdienas vakarā ar draugiem bišķi iemalko, bet viņam ir neprātīgi žilbinošs smaids, un viņš ir kā traks pēc tevis... Priekš kaķiem tie kritēriji.

Eksperiments
Ja esmu kurla, akla un kliba uz abām kājām divdesmitgadniece zirgaste, ņemsi?

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Torpedo, mēs saprotam - sapnis par jauko zirgasti Ņinu parasti ir daudz labaķs par ikdienu viņai blakus. Man, ja kas, ir kaut kā līdzīgi.

"Kliksis"
Kaut kas līdzīgs klikšķim virtuālajā vidē man savulaik bija ar bijušo klasesbiedru. Nebijām redzējušies gadus 20 kopš skolas beigām. Viņš mani atpazina Rīgā uz ielas, sēdēdams sastrēgumā. Bija diezgan kaislīga sarakste, kas pēc kāda mēneša pārtrūka, jo abiem bija citas attiecības.

"Kliksis"
Šeit nekas pat tuvs klikšķim nav bijis. Ir bijusi visai patīkama sarakste, bet tas arī viss. Iespējams, ja būtu tikušies reālajā dzīve, būtu savādāk. Visi klikšķi bijuši tikai tur. Tas arī atsit apetīti meklēt partneri šeit.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
Atkal velk uz dzimumkariņu - jums celulīts/impotence.

Kaa ieintreseert sievieti 40+
Palīdzi panest viņas 10-kilogramīgo somu.

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
23:02 Nē, ne tikai tāpēc. Vēl jau ir gana nenogremdētu ražotāju un citu... optimistu, kaut tu pats apgalvo, ka tavā pilsētā neko vairs neražojot :) Es tev tikai mēģinu izskaidrot vienu no mehānismiem, kādā vēl veidā tā nauda te uzrodas.

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
Rādās, ka šajā gadījumā randinš ir pielīdzināts seksam?

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Kad sāk noocīt veselības problēmas un ir tik slikti, ka par to nākas runāt skaļi. Novērots pie tuviniekiem. Attiecas arī uz vīriešiem.

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
Mēs katrs esam pakalpojumu vai preču ražotāji un pircēji, kuri savu saražoto preci vai pakalpojumu ar naudas starpniecību iemaina pret citu preci vai pakalpojumu. Ideālajā gadījumā saržotās naudas daudzumam būtu jābūt ekvivalentam nepieciešamo preču un pakalpojumu daudzumam. Un, ja kāda prece vai pakalpojums sāk izmaksāt vairāk, kaut kur citur izmaksām jāklūst mazākām. kāpēc tas tā nenotiem, te...

Cik liela nozīme ir naudai attiecībās, kādam jābūt aktīvam, lai Latvijā skaitītos "bagāts"?
Kaut kas no tā, ko teica neko 01:39. Katram tas cipars būs savādāks. Bet, ja ir kaut kāda drošības sajūta, ka jumts virs galvas jau ir pilnībā pieder mums, abi esam pie pilnas veselības, un mums ir darbs kur mēs saņemam mazliet vairāk kā pietiktu izvilkšanai līdz nākamajai algai, tas tas nemaz nav maz. Un uzsvars visā šajā stāstā uz "mēs, mums, mūsu".

Viestura tēze
Vienu līdzīgu pāri tiešām zinu. Pie tam, sieviete ir jaunāka ar savu vīru. Bet viņš ir gandrīz pilnīgi atkarīgs no viņas. Viņa pat nav valdonīga, gluži otrādi - ļoti sirsnīga. Un viņš ir kā uzticams suns: māja - darbs - veikals - māja, neviena sānsoļa, jo jūtas pilnībā komfortabli,. Domāju, ka abi ir laimīgi.

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
coldlands, viņš Žoržetas vārdu vispār nekādi nevarēja atcerēties, tāpēc vien viņam bija baigie kompleksi :)

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Gabriels bija gejs, bet negribēja aplam zīmēties :)

Vai vīrieti var saukt par iedomīgu, ja viņš uzdrīkstas neatbildēt uz nepieklājīga satura vēstuli?
Ja jautājumu "Čau, kā iet?" uzdod pilnīgi sveša persona, par kuru man nav zināms nekas, izņemot to, ka persona ir 46 gadus vecs vīrietis no Aizputes, labākais, ko es varētu darīt, ir ignorēt. Nespēju iedomāties nevienu iemeslu, kāpēc man būtu šādā gadījumā jāatbild ar kaut vienu izvērstu teikumu.

Labs epilators
... ir fotoepilators. edding, skuveklis un epilators ir 2 dažādas lietas :)

Cik plaša izvēle ir pieejama lauku bibliotēkās?
riebekle, tev taisnība, esmu pārspīlējusi - ne jau visa padomju laika literatūra. Un daudzi darbi un to autori vēl ilgi būs interesanti literatūras lauciņa urbējiem. Bet māja un lauku bibliotēka nav bezizmēra :(

Cik plaša izvēle ir pieejama lauku bibliotēkās?
Araabs, pat trūcīgās bibliotēkas nav makulatūras krājējas. Ja grāmata kaut kādu laiku nav pieprasīta, no viņa esot jātiek valā. Padomju laika literatūra jau gadus 20 nav interesanta nevienam, un tai ir tikai un vienīgi makulatūras vērtība. Padomju laikā pat klasiķu darbi tika cenzēti, tāpēc arī daļai no tiem ir vairāk suvenīra, nevis literārā vērtība. Varbūt skan gana skarbi, un saistās ar...

Mātes dienā jāstrādā, kā rīkoties?
Esmu patālu no savējiem - mammas un dēla. Bet dažus mīļus un sirsnīgus vārdus mēs tik un tā viens otram pateiksim, galu galā ir 21.gadsimts.

Altruists vai Idiots?
Jēdziens "altruists" ir krietni par plašu parka tīrītājam, altruisms ir nesavtīga pašatdeve; dzīvesveids, pašuzupurēšanās citu labā, nevis kampaņveidīgs pasākums. Parku satīra vienkārši normāls cilvēks, kuram rūp sakopta apkārtējā vide un kurš domā mazliet tālāk par savu degunu - kādu pasauli viņš atstās saviem pēctečiem.

Vīriešu izdevumu
Bļāviens!!! Tās kafijas būšanas galvenais rādītājs taču ir saprast, kurš no abiem ir vai nav knauzeris. Man nevajag to kafiju no vīrieša, pati varu atnākt ar tiem 2 kg padusē, ka izteicās derevnja, ne par to stāsts. Bet, ja sākas tā utošanās ar centu skaitīšanu, tad ... čau! uz visiem laikiem.

Pīrsingi, tetovējumi - večiem tiešām patīk?
Tā kā es nepavisam neesmu ieinteresēta iedziļināties, kas tur uz tā miesas gabala uzkrāsots vai uzrakstīts, tad man tas viss jebkurā izpildījumā ir ne vairāk ne mazāk kā netīrs pleķis, kurš prasās pēc kārtīgas mačalkas.

Sieviešu izdevumi
Forša apakšveļa (nebūt ne šim gadījumam pirkta), labas kurpes, kurās nesvīst kājas, lūpukrāsa (ne tā kas ikdienā), prezervatīvs (ja nu beidzot rodas tāda nepieciešamība)... Jo mazāk iespringstu, jo labāks rezultāts.

Paštaisīta zobu pasta
Kāds būs šito nabaga cilvēciņu nozombējis...

ja nepatiik vai tad vajag ko pirkt?
Neiespringsti, tev nespīd uzsaukt kafiju. Pēc 5 min tā sieviete jau būs kilometra attālumā.

Kā jāapmaksā randiņa izdevumi?
Man arī šis bezjēdzīgo jautājumu stils liek domāt par kāda dežūrtopiku cepēja reinkarnāciju.

Kam jāapmaksā randiņa izdevumi?
Nekad nav bijis jāmaksā pašai, kaut nebūtu problēmu.

Bailes no vecuma
Te diezin vai iet runa par 40 kā par vecumu. Lai gan tieši tad es sāku novērot parādības, kas visdrīzāk saistītas ar to, ka dzīve sāk iet uz otru galu. Visvairāk man bail kļūt no kāda atkarīgai vai vispār - palikt par lieku nastu un veģetēt līdz galam kā dārzenim. Vislabākais kā mana vecmāmiņa - paēda pusdienas, piecēlās no galda, pateica "paldies" un nokrita.

oho vai kur ?
16:57. Nebūs vis. Tā jau te katrs sev sū...s var piedēvēt nezin ko. Īpaši tādi perversi tipi kā... tur jau pēc pirmās frāzes jābēg, tādam nedrīkst tuvoties tuvāk par kilometru! Tikai vienu es nesaprotu. Kāda atšķirība starpinteresenti un profesionāli? Profesionālei profesionāla ieeja - pakalpojums pret samaksu. Bet, ja pārvēršam naudas izteiksmē laiku, kas patērēts, lai dabūtu gultā...

oho vai kur ?
15:35 Ak, vai!

oho vai kur ?
15:27. Biju dzirdējusi, ka sifiliss smagi iedragā smadzeņu darbību. Tagad pārliecinos, ka taisnība.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu