DanaL

Sieviete (51)
uzzināt vairāk par DanaL

140 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Zeķes zandalēs ir modes kliedziens Nr. 1
Atvainojos, tikai tagad izlasīju rakstu un sapratu, ka zeķes sandalēs ir jaunais modes kliedziens dāmām, bet vīriešiem joprojām tabu. Tad nu uz priekšu dāmas! Velciet zeķes sandalēs un stingri pieskaitiet apkārtējos vīriešus, lai pasargdies, viņi neizdara to pašu 🙃

Sieviete meklē sievieti
Reichela, man tiešām žēl, ka dabūji visas šīs samazgas. Tādi nu mēs esam šai zemē, līdz sapratnei un tolerancei vēl gari gadi dzīvojami.

Advokāts uzturlīdzekļu lietā
Vispār jau labs advokāts uzturlīdzekļu jautājumos var noderēt abām pusēm, tā kā nav īpaši svarīgi, kurā frontes pusē interesents atrodas.

Zeķes zandalēs ir modes kliedziens Nr. 1
Mans tēvs vilka zeķes sandales, jo viņa kāju nagi nebija diži izskatīgi jau no jaunības, bet apmeklēt pedikīru uzskatīja zem sava goda. Bērnam, kad bija mazs, vienmēr ievilku zeķīti sandalē, lai nesavaino kājiņas. Tā nu sanācis, ka redzēt vīrieti ar zeķēm sandalēs, nekad nav licies nekas ārkārtējs. Un neba nu visu vīriešu kājām manās acīs jāizskatās erotiski vai seksuāli. Savukārt bieži...

Sieviete meklē sievieti
Diezgan negaidīta agresija no Geishas. Un ja kāds no taviem mazbērniem izrādīsies homoseksuāls, vai viņu arī saukāsi par zarazu un lidināsi rosolu mūlī?

Ko tas nozimē?
Es, textu izlasot, nodomāju, ka janisqwerty atkal sajutis pilnmēness aicinājumu. Par tēmu. Tas varētu nozīmēt, ka viņš testē tevi uz kontrolspēju, t.i., cik daudz privātās telpas tu viņam atstāsi. Domāju, ka testu tu neizturēji, ja noklausies pie mazmājiņas durvīm.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Jezussss, Tatri pārtaisījās par Talsiem! Liels un sirsnīgs "pardon!"

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Leta nedzer. Vienkārši viņai cita orbīta, no kuras viņa bieži vien nevar izkļūt saviem spēkiem.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Nē, nu var jau vest arī uz kalniem, bet tuvāk par Karpatiem, Talsiem vai Alpiem nekā interesanta nav

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Nez, man pilnīgi pietika ar pagurušu buču kaut kur, kur varētu būt mans ķermenis un gandrīz tūlīt uzreiz skaļu krācienu. Tīģeri arī mēdz nogurt.

Nabagu, skopo un lūriķu zelta stunda ir situsi!
Chris, tu aizmirsi pateikt, ka tu esi veģetārietis, un ka uzkodai līdzi jāpaķer kāds burkāns vai kāposts.

Nina (Catharina) Hagen – vai kādam vēl patīk?
Gan jau vēl kādam patīk.

oHo fenomens ?!
Es pati sev alnis, kur gribu, tur braucu. Vakar ar draudzeni aizlaidies uz ceļmalas krodziņu pusdienās, vakarā uz ezeru izpeldēties pa pliko. Kaifuļļins.

Vibrators
Lezbietes neienīst visu vīrišķo, viņām vienkārši viņi vienaldzīgi. Vai tad tu arī ienīsti visu vīrišķo, ja esi heteroseksuāls?

Kopīpašuma domājamās daļas pārdošana otram kopīpašniekam
Es uzdāvinātu. Visu pasaules naudu nesavāksi, bet cilvēkam, kurš tur dzīvo un kopj, drošākas vecumdienas. Visi tik grābj kur un ko var, pamēģiniet kaut reizi ko uzdāvināt.

Labāk vakcinēts un sveiks, nekā saslimis un beigts!
jā, jā, Drole, zinam, zinam, nevakcinētie kļūs nemirstīgi, vakcinētie mirstīgi. Ar to arī apsveicam gan vienus, gan otrus un labāk tiešām parunājam par pamperiem vai austerēm vai kādu citu mazāk aktuālu jautājumu.

Iesakiet labu internetveikalu, kur nopirkt vasaras kleitu - 40+, seksīgu, elegantu?
roselinlin.com arī.

Apvainojies uz tevi par to, ka pats ir aizgājis
Chris, baltais heteroseksuālis reizēm var būt nevainīgs līdz pat nāves stundai. Tādi gadījumi esot bijuši. Par tēmu. Visbiežāk tie aizgājēji tomēr deklarē, ka tu pati pie tā biji vainīga, bet apvainojas par to, ka tu neskrien pakaļ nolūgties, bet vai nu esi atklājusi, ka dzīve bez viņa ir daudz skaistāka vai ir atradies jauns atnācējs.

Tet a tet
Mani vairāk fascinē tēmas autores 18.-20.gs. krievu aristokrātijas šarmantais runas stils, kad ik pa brīdim jāiestarpina kāds no franču, angļu vai vācu (kuru viņa, starp citu, pārvalda gan runā, gan rakstos) valodas sagrābstīts vārds vai izteiciens. Pati ar sevi esmu saderējusi, ka šomēnes parādīsies vismaz viens "Jedem das seine", bet jau nākamgad autore varētu progresēt vēl tālāk un ...

Tet a tet
Nesapratu vai autore atkal demonstrē savu erudīciju vai sirgst ar skleroze vai Alcheimeru, nespējot izteikt jautājumu un domu latviešu valodā.

Dzīve pēc covidjezgas.
Tev ko, apnika Vācijā, taisies atgriezties Latvijā, lai izrēķinātos ar policistiem? Bet vispār piekrītu Torpedo,- jo tālāk, jo trakāk.

Kādi ir noteikumi sakarā ar covidu, apmeklējot āra koncertus?
Ljekainīti, diezvai Leta savā kautrībā tev atzīsies, ka viņai ir plašas zināšanas ne tikai tevis nosauktajām sfērās, bet arī mikrobioloģijā , vēsturē, ģeogrāfijā, politoloģijā, vācu valodā (runā un rakstos), ... ui, roka piekusa atcerēties... Vienvārdsakot, cilvēks-enciklopēdija.

Kādi ir noteikumi sakarā ar covidu, apmeklējot āra koncertus?
Jēzus, nu kāpēc jāmeklē šeit visādas baumas un puspatiesības. Ieej kaut vai covid19.gov mājas lapā un izlasi.

Nevakcinētajiem. Vai jūs atstātu Latviju, ja cilpa savilktos pārāk cieši?
Droši vien uz Marsu varētu jūs varētu doties, pagaidām nav dzirdēts, ka tur nevakcinētos negaida.

Vai kādam ir pieredze ar zemeņu lasīšanu laukos?
www.malpilszemenes.lv

Kapec seit tikai
Mēs esam visur! Baidies!

Mūsdienu vīrieši kad nekā negrib darīt un tad ira bešā
Kur ir tie modernie? Vai viņi nebūtu tik laipni pamedīt kurmjus manā apkārtnē. Žagaru būdu mēģināšu uzsliet ar saviem spēkiem un blondo saprašanu (ja nu reiz zāles pļāvējs apgūts).

Mūsdienu vīrieši kad nekā negrib darīt un tad ira bešā
Ō, es beidzot sapratu, ko nozīmē L manā nikā,- Lucky, DanaLucky!

Mūsdienu vīrieši kad nekā negrib darīt un tad ira bešā
Jā, Laimīgais, pareizi Margrieta saka, tā jūsu acu aizmālēšanas tehnoloģija ar žaķeti, končām un gulašu sen atkosta, mauriņa pļaušanu pamazām apgūstam, ko vēl varat piedāvāt?

Mūsdienu vīrieši kad nekā negrib darīt un tad ira bešā
Margriet, tas ir tuvākās nākotnes jautājums, ka nebūs ne tikai nekādas precēšanās, bet arī vīriešu pašu nebūs. Nu atstās varbūt kādus pāris desmitus izcilus un ražīgus spermatozaurus, ko slaukt sugas saglabāšanai, bet citādi - atā futbols, atā alus, atā minetiņš! - jūs izmirsiet kopā ar ordinarius hominem (vīrieti parasto).

Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem.
Man arī daudzi pazīstami izslimojuši, viens pat caur slimnīcu. Slimnīcā bija martā. oža joprojām nav atgriezusies, bet tas viss štrunts. Joprojām problēmas ar elpošanu, sagurums. P. S. "Tikai kritiski domājošie" laikam ir tie, kas Mīlīša pozīcijā, opozīcija ir vismaz oligrofrēni :D

Baletskola – plusi, mīnusi?
Jā bērnam tā lieta patīk, noteikti jāatbalsta. Nav obligāti pēc tam jākļūst par balerīna, lai paliek hobija līmenī. Ne jau katrs šaha pulciņa dalībnieks kļūst par lielmeistaru, bet kā anis jau pirmīt, katrā šāda darbošanās veicina mērķtiecību, gribasspēku. Pat ja nemācīsies 2-3 gadiņus, tik un tā tas daudz dos bērna personības attīstībā.

Visas labās lietas, tieši pašlaik!
Man nupat uzziedēja vienīgā pagājušajā gadā no spraudņiem stādītā un izdzīvojusī roze. Pati 10 cm gara, zieds apm 4 cm diametrā, bet tomēr ir! Aiz priekiem šodien iegādājos viņai jauku kaimiņieni - palielu spēcīgu baltu tējas rozi. Lai mazā mācās kā augt.

Kas ir svarīgāk LV jaunatnes garīgajai attīstībai?
Es visnotaļ piekrītu pēdējiem 2 komentāriem.

Anglijā šobrīd no Covid-19 "Delta" varianta arvien vairāk mirst tieši vakcinētie
Šodien kolēģim ieniezējās mugurā krustu rajonā. Vakcinētais. 100%, ka aste sāk augt.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
Nu gan tu, CCS, laid muļķi. Kas tev teica, ka tu apdraud potētos? Tu apdraudi pārējos nepotētos un Valsts Kasi, un nodokļu maksātāju naudu, jo covidnieku ārstēšana slimnīcā maksā bargas naudiņas.

Alkohola lietošana saprāta robežās - ko tas Jūsuprāt nozīmē?
0,5 promiles. Jo pretējā gadījumā var rasties nesaprātīga valsts kases papildināšana.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
Tas, ka tu esi vesela, jebkurā brīdī var mainīties. Arī tiem, kas taurē par savu megaizturīgo imūnsistēmu. Draudzenes tēvs arī visu laiku lielījās, ka viņam nekas nekad nelīp, viņš nekad neslimo, viņam fantastiska imunitāte. Un aizgāja ar vēzi. Interesanti, kā tie lielībnieki testē savu imunitāti?

Flīzes ķošai!!!
Ar sievasmāti nestrīdās. Viņai kalpo.

Zaļā afēra.
Es redzu, Dabasmīli, ka tu patiešām esi domājošs cilvēks. Domājošs par dažādām iespējamām un neiespējamām dabas katastrofām, dažāda veida līderu/fīreru/globālistu sazvērestībām, citādi domājošo drīzo galu un visām citām esošām un neesošām nelaimēm un kataklizmām, kas var paraut līdzi arī pareizos un domājošos. Jā, lielas domas tev domājamās. Lai veicas!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu