DanaL

Sieviete (52)
uzzināt vairāk par DanaL

96 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
Latvietis parastais... Katrs strādājošais... Izklausās, ka runa ir par kādiem slinkiem, kusliem, garīgi un fiziski atpalikušiem, nevis domāt un darboties spējīgiem cilvēkiem.

Spermas donors
Interesanti, kādu līgumu un garantijas par to, ka nekad, ne pie kādiem apstākļiem bērnam neatklās tēva identitāti un savukārt tēvam nepieprasīs alimentus, sieviete taisās piedāvāt savam paziņam spermatozauram?

Spermas donors
... abi vecāki zilacaini blondīņi, bet bērns pārņem vecvectēva mongoļu-tatāru gēnus... Ko tālāk?

vai VID un parādu piedzineji kontrolē Revolut un paysera
Ja kāda finanšu institūcija vēlas darboties Latvijā, tad tai jāievēro visi šīs valsts likumi.

Vai valdība vispār domā par "Latvieti parasto"?
Es arī esmu "latvietis parastais", bet neņaudu nepārtraukti, paļaujos uz savu veselo saprātu un darbaspējām. Malku gādāju pati, tā ir mana izvēle nedzīvot Rīgā un dzīvoklī vispār. Bet tev tas neder, tur vairāk ar rokām jastrādā, nevis ar muti.

Vai var?
Cinnij/Aina, vai tad tev šogad kartupeļi nemaz nav jāstāda?

Vai cilvēka raksturs ir atkarīgs no gēniem,vai tomēr no audzināšanas?
Piekritīšu Anufrijam - nav zināma viņu iepriekšējā pieredze no pirmās dzīves dienas un mātes uzvedība grūtniecības laikā. Tam ir liela nozīme. Un tad vēl visas pārējās lietas - astroloģija, karma, apkārtējā vide un cilvēka paša spēja vai nespēja pretoties nelāgai iedzimtībai.

Quots who changed your life!
Kaspar. 1. Tautas dziesmas. 2. Kas pavasarim kopīgs ar alu? 3. Mūsdienu cilvēkam veļ ļòoooooti daudz jāmācās cieņu pret apkārtējo vidi. Dabai ar vēsturi ir tieši tāds sakars, ka tā ir bijusi, būs un pastāvēs. Ar vai bez cilvēka. Starp citu, bez cilvēka daudz vienkāršāk. Hmmmm, uznāciens izklausījās mazliet pretenciozs, turpinājums - nabadzīgs.

Pie kādas mūzikas aizmiegam?
Man pāris mēnešus fonā būs putnu pavasara un dzīves slavēšanas dziesmas 🙂🙂🙂

Quots who changed your life!
Nesaprotu, kāds te sakars angļu valodai, šie teicieni jau sen ir latviskoti. Latvietim, manuprāt, ir vislielākā gadsimtiem vāktā gudrību krātuve, kāpēc meklēt pie svešiniekiem to, kas mums jau sen ir? Lūk, manuprāt, sezonai piemērotas gudrības dabas vērojumiem un saudzēšanai: Caur sidraba birzi gāju, Ne zariņa nenolauzu. Ziema kāva pavasari Ar sudraba zobentiņu. Pavasaris ...

Ko domājat par Oho sievietēm?
Jā, šeit ir kādi 3-4 bikšaiņi, par vīriešiem viņus roka neceļas nosaukt.

Ko domājat par Oho sievietēm?
Paturpinot atbildi uz 14:00, tādu, kas sevi uzskata par labu partiju tikai tāpēc vien, ka sievietei 40+ no sajūsmas par to, ka viņai uzmanību pievērsis kāds bikšainis, jālec gaisā no sajūsmas, ir papilnam. Un jāatšķir tas, kas tiek pateikts jokam no tā, kas "nāk no iekšām", es pat teiktu - gāžas. Un jo diena, jo trakāk... Iespējams, ka tas raksturīgs abiem dzimumiem, bet teikt vai domāt, ka ...

Ko domājat par Oho sievietēm?
Jā, narciss.

Ko domājat par Oho sievietēm?
Tas, kas šeit tiek izteikts par pretējo dzimumu, pārsvarā raksturo pašu runātāju. Ir tādi, kas izsakās nicinoši, pat naidīgi. Mēs visi labi zinām, ka viņi projicē savas neveiksmes un nespējību uz citiem (skat. tracer tēmas un kilomentārus). Ir normāli komentāri, aiz kuriem slēpjas normāls cilvēks. Tu esi tas, ko runā vai domā. Ja kāds iedomājas, ka te atrodas sieviešu sabiedrības ...

Darba efektivitāte.
Darba efektivitātes uzlabošanai arī Latvijā pamazām ievieš 5S sistēmu. Arī uzņēmumā, kurā es strādāju. Efekts acīmredzams. Ja tu ar pēdējo gadu notikumiem domā tieši šo, tad jā, bardaks, par ko runā fargo, ir samazinājies vismaz uz pusi.

Vai nav sākusies jauna attiecību ēra?
tracer, bet tā tava "taisnība" uz tevi pašu attiecas tieši tikpat daudz kā uz tiem, uz ko te burkšķi, ja ne vairāk, tu tak pats te tupi gadiem ilgi un nevienam neesi vajadzīgs. Mums tā tava " taisnība" ir gauži vienaldzīga, visiem tak tāpat skaidrs, ka tu savas nedienas mēģini projicēt uz citiem. Ja ar tevi viss būtu kārtībā, tu te ne vien nevarkšķetu, tevis te vispār nebūtu.

Darba efektivitāte.
Manuprāt, mūs gaida nopietns apvērsums nodarbinātības un izglītības sistēmā vispār. Palielināsies attālinātā darba un izglitības iespējas, līdz ar to samazināsies vajadzība pēc daudziem/ lieliem birojiem un izglītības iestādēm, samazināsies vajadzība doties uz darbu ar transportu, līdz ar to arī pasaule kļūs mazliet tīrāka un svaigāka. Diemžēl nāks klāt arī daudzi mīnusi.

Vai nav sākusies jauna attiecību ēra?
tracers gaida, kad nāks meitiņas un stādīs rozītes, bet nāk tik vecenes un stāda pojenes :) Karma tev tāda, nelaimīgais, tupēt te un gaidīt, kad kāda jaunuve saspiedīs galvu durvīs un sagribēs tavu veco miesu :)

Darba efektivitāte.
Es, pateicoties pēdējo gadu notikumiem, atradu samērā labu darbu Latvijā.

Vīriešu smaržas
Man arī vislabāk patikusi vīrieša smarža pēc dušas. Ja ļoti gribas, vieglu dezodorantu. Smaržas svinīgākiem pasākumiem. Bet vistrakāk, ja cilvēks (abu dzimumu) sasmaržojies ar kkādām pārsaldinātām šķebīgām smaržām. Vispār šeit vietā teiciens "labāk mazāk, nekā par daudz." P.S. Feromoni, estragoni smird pēc suņa sū.... (atvainojos).

par Dziesmu svētkiem ...
Esmu bijusi 2 Dziesmusvētku dalībniece, 1x kā skolniece, otro reizi pirmajos atjaunotās Latvijas pieaugušo svētkos. Sen gan, gadi 25-30 atpakaļ. Bardaks bardakā bija arī toreiz. Un par repertuāru arī taisnība, ar katru gadu gaudulīgāk, tautai patīk tikai mūžam jaunais vecai repertuārs, kur dziesmām jau ir 100 un vairāk gadu. Reta no jaunajām dziesmām ir tiešām izdevusies. Arī bērnu Deju ...

Vai esat materiāli un emocionali gatavi?
Kodolspēkstacija pēc 10 gadiem jautājumu atrisinās.

Sieviete mīl ar ausīm
Pārāk saldi nevajag. Un vispār piekrītu anim - ja pajautāsi vai viņai mājās nav kāds darbiņš vīrieša rokām, kam sekos kvalitatīva darbiņa izpilde, konfetno-buketnijs periods var krietni sarauties.

Vai esat materiāli un emocionali gatavi?
Ko tu iesaki? Jau tagad naktīs negulēt vai uzreiz lekt Daugavā? Emocionāli gatavi... Ja nav mūsu spēkos tur kaut ko mainīt, tad uzskati, ka esam gatavi. Tas pirmkārt. Otrkārt. Brīvība dārgi maksā. Cilvēki paliek bez mājokļa, vispār bez nekā, uzņēmumi aiziet no ļoti plašā Krievijas tirgus, vsiem būs slikti, un mediji tur arī neko nevar mainīt, vien "sagatavot tevi emocionāli". Mums jau sen ...

Ziedi vai saldumi?
Abi varianti der. Nevajag gribēt, lai otrs uzmin, ko tieši sieviete vēlas, sevišķi, ja vienudien kārojas ziedus, bet citudien sagribās ko saldu. Jebkurā gadījumā sievietei glaimo šāda veida uzmanība. Ne viens, ne otrs variants neko daudz par vīrieša materiālo stāvokli nepasaka, bet par nodomiem gan. Jebkurā gadījumā sievietēm kaut kam nopietnam jāiziet caur konfetno-buketnij periodam. Šeit ...

Kā zināt, kad karš sācies?
Kad izdzirdēsi sirēnas un saņemsi ārkārtas SMS, aši skrien uz pagrabu.

Piesārņojums
Kad es lasu tavus ģeopolitiskos komentārus, novēroju tieši tādu pašu tendenci, tikai viena piebilde - fleška pārpildīta jau gadus 30 atpakaļ un nespēj pieņemt izmaiņas pasaules kopainā. Neredzu iemeslu tevī ko mainīt vai reaģēt, pati tiec ar sevi galā 🙂🙂🙂

Vai var ņemt pie sevis?
Tā arī dari - sākumā palīdzi tad vēlreiz palīdzi, tad vēl... Sievietei būs laiks padomāt vēl pirms tava ierosinājuma vai jautājuma. Un tad tas vairs nebūs svarīgi. Ābece.

Labākās zemeņu šķirnes
Esmu pārgājusi uz 3 šķirnēm - vecās labās Festivāls un Zefīrs, un tagad mazliet jaunakā "Polka". Kādreiz bija vairāk šķirņu, bet esmu palikusi pie šīm - ražīgas un labi pārziemo, laicīgi veidojas atvases. Man ir 2 zemeņu vagas, ik pēc 2 gadiem 1 no tām pārstādu, tātad mainās 1x 4 gados, ilgāk nav vērts, ražība samazinās.

Vai ir kāda ideja, kas ir augstāka par cilvēka dzīvību?
Par Dzimteni un savu tuvinieku dzīvībām - visdrīzāk jā. Tajā pat laikā zinu, Dzimtenes brīviba jau sen netiek izcīnīta kaujas laukā, un kļūt par bezjēdzīgu lielgabala gaļu ar nav nekādas gribēšanas.

Kas ir autors?
Kanibalus vulgaris

Jo skaistāka sieviete,jo mazāk kompleksu.Vai šim apgalvojumam ir pamats?
Es bieži brīnos, kāpēc glītas sievietes pumpē lūpas, liek silikonus visur kur vajag vai nevajag, turpretī citas, kurām tiešām vajadzētu, tikai nosmīkņā. Jājautā - kurām no viņām to kompleksu vairāk.?

Gēni
Man vienmēr ir paticis Bazhix viedoklis un es viņam gandrīz vienmēr piekrītu. Šoreiz ne. Raksturs tāpat kā izskats tiek pārmantots. Un pat žesti un noteiktu darbu veikšana savā īpašā veidā tiek pārmantoti. To es redzu pēc sevis un sava bērna. To man vecmāmiņa stāstīja par sevi un savu vecāku ģimeni.

Kovit automobilis.
Pirmo teikumu tēmas paplašinājumā nesapratu ne lasot no kreisās uz labo ne no labās uz kreiso pusi. Kādam izdevās atšifrēt rakstītā jēgu?

Gēni
Mairita1971, esmu pārliecināta, ka vecmāmiņa bija nevis skopa, bet taupīga, jo visu mūžu nācies sūri strādāt , lai kaut kā savilktu galus kopā un izaudzinātu bērnus. Tas paradums ieiet asinīs, un uz vecumu izpaužas vēl asāk.

Orgasms
Kāda vajadzība tēlot orgasmu? Vai tāpēc, lai uzaicinātu uz sū**gu seksu vēlreiz?

Gēni
Esmu savu tēva meita līdz matu galiņiem - izskats, raksturs, diemžēl arī kaites iemantotas. Un to visu daļēji mantojis arī mans dēls, gan ne tik lielā mērā, cik es no tēva. Es kā sieviete, saprotams, esmu sievišķīgāka, tāpēc tēva tiešais paskarbais temperaments ir mazliet pieklusināts, bet vislabāk par to savulauk izteicās mamma: "Tavs tēvs ir spītīgs kā āzis, bet tu esi tieši tāda pati kā ...

Vai cilvēks ,kurš izdarījis pašnāvību,ir izrādījis vājumu?
Jā, tas ir vājums izvēlēties vieglāko ceļu, nevis risināt problēmu. Vienīgais izņēmums - kad cilvēks ir smagi un neārstējami slims. Uzskatu, ka tikai tādā gadījumā viņam ir tiesības izvēlēties neturpināt dzīvot.

Sievietes loma vīrieša dzīvē
Skolā gluži nemācīja gan. Bet agri vai vēlu to vēlams uzzināt. Lai neaplauztos. Un vēl - lai izmantotu to savtīgās interesēs :)

Pianiste Dženifera Rumpane.
Pianiste vai veļasmazgātāja... kāda starpība. Brauca bez biļetes, tātad likumpārkāpēja.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu