ieva03

Sieviete (59)
iepazīties ar ieva03

72 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Tiešām jājauta autoram-kur tā sāpe? Domaju gan,ka ar mani viss ir labi,varu komunicet ar cilvēkiem,kas man šķiet interesanti un saistoši ,un varu pat ļoti labi saprasties,nav problēmu.

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Chris,bet kādēļ Tu doma,ka visas50+,60+,te meklējas????Tavas domas nav pareizā virzienā raidītas,mēs te vienkarši apmainamies pieredzē,un patīk mums ar tevi pastrīdedies,nu kā jau sunim ar kaķi,vai ne???

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Jā gan-katram savs-stabilu un atbildīgu(bet nu man jau laikam par vēlu vairs ko vēlēties),jo esmu reāliste,jo mana vecuma vīrieši ir liels retums,uz vienu vīrieti vismaz 5-cas sievietes,jo vīriesu vienkarši nav.Tā, ka nav jau vairs ko vēlēties pat.

Pēc cik ilga laika?
Viss atkarīgs no katra dzīvesveida,ja vīrietis nekartīgi dzīvojis,tad viņam sex jau beidzas pēc 50,bet sievietei nebedzas nekad,ja tik būtu ar ko sexot,bet fakti bēdīgi,un fakts arī ir tāds,ka sieviete jau nu arī kuram katram apakšā negulsies,gan tikai tam,kurš viņai patiks,lai vai kā-izvēlas SIEVIETE.

iedzīves, mantas
Secinājums tikai viens-ar gadiem apaugam ar mantu,bet kad pienāk vecums,tad pamazām sākaam atbbrīvoties no veciem krāmiem,vairak brīvas vietas un gaisa paliek. Ir gadijies ieiet dzīvokļos,kas tā piekrāmeti,ka uzreiz gribas ātrāk tikt ārā,svaigā gaisā!

Uzvards...
Laulībā uzvārdam nav būtiska nozīme,ja nu vienīgi ,ja uzvārds ir netīkams,tad jau vīrs var pāriet pat sievas uzvārdā,bet var jau katrs palikt pie sava,kur problēma?Nu ,bet ja katrs bērns no sava vīra,tad gan mazliet savādāk…..???

Salīdzinājums oho un zona !
Ir tāds teiciens:VISI MAN LABI BIJA,ja es pati laba biju,visi man slikti bija,ja es naida cēlājiņa… Pilnībā jāpiekrīt av2,ar kādām acīm skatamies uz pasauli,vai ne?

Kādu profesiju sievietes? :)
Chris,nu nemaz nesapņo par aktrisēm,ja jau vāja veselība,tad tikai pie vetārstes tavs ceļš ,lai ved…..

Vīrieši un skumjas?
Nu vienīgi torpēdiņš te liek "saturīgas tēmas":)

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Nu nezinu gan,man par santehniķiem ,pat tādas domas pratā nebija ienākušas,esmu nedaudz atpalikusi.Var jau, var pafantazēt.

Vīrieši un skumjas?
Tā jau saka,ka cilvēki,gan sievietes,gan vīrieši daudz vairāk pārdzīvo sava tuvākā krāpšanu un nodevību,nekā nāvi.Jā gan,skumstam mēs visi,ja esam atstāti,pamesti,bet labāk gan tā,nekā dzīvot ar gadiem destruktīvās attiecībās,jo atkal atkārtošos un teikšu,ka mīlestību līdz vecumam saglabā retais….

Slikti sapņi
Dzert vai nedzert-tas paša ziņā,ja pats sev nepalīdz,tad dakters ar neko nelīdzēs.Ne velti ir teiciens-palīdzi pats sev,tad arī Dievs tev palīdzēs.Re nu kā Kulakovs jau gadu nedzer,tatad ja grib,tad var,viss atkarīgs tikai no paša,un ne no viena cita.

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Tā sāpe no sevis jānoņem nost,bet kā? Ir dažādi veidi-vari izrunāt,ja ir kāda laba,tuva draudzene,vari arī izrakstīt(nu piem.šeit,kaut vai dienasgr.veidā),vai arī atrodi šeit kādu labu sarakstes draugu,viss ir iespējams arī šeit,tici un būs labi,vēl viens variants,ja patīk dziedāt,dziedi,un laiks,ir vajadzīgs laiks ,un viss būs labi,un varbūt pat vēl labāk.

Slikti sapņi
Var būt vel viens iemesls-vai Tu Chris nedzer pa daudz???? Ja tā miega problēma nav saistīta ar alkoholu,tad gan pie speciālista.

Slikti sapņi
Tik tiešam, Chris, mēģini noņemt no sevis nost to sieviešu nīšanas sindromu,tad arī rādīsies tie sapņi pozitīvāki un varbūt pat erotiskie,vai ne?

Viens vakars
Parasti jau gan tā ir,ka pirmajā satikšanās reizē jau varu pateikt,vai ir simpatijas pret šo cilveku ,vai ne.Parasti tas ir pirmais randiņš pie kafijas tases kādā kafe,bet nu par iemīlēšanos,vai mīlestību nav runa.

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Pārāk tuvu,kad esam otram klāt,nespējam sevi pasargāt…..kaut kā tā…..???? Mīlēt var arī no attāluma,skaisti un arī droši….

Atsalums attiecībās
Jā,sākums ir pats jaukākais,tas brūtēšanās laiks,kaut kas burvīgs,bet viss ir pārejošs un gaistošs. Varbūt tagad ir savādak,bet padlaikos mēs nepratām viens ar otru izrunāties,vienkārši nepratām,un tad rutīna,nesarunāšanās,un viss palēnām izplēnē. Galvenais vajag izrunaties,prasīt otram:kas notiek?Un tiešām ideja par kopīgu ceļojumu nav slikta.

Krapt vai ar prostitutu?
Var jau arī mājās būt savlaicīgi.Krāpšanos var nodarīt arī skaidrā dienas laikā,un ja meistarīgi to nostrādā,ka otram nesāp un nerodas aizdomas,tad tik uz priekšu,kaut gan tādu meistaru ir maz,un sievietes jau arī nemaz nav tādas muļķes,to jau jūt,sievietei laba intuīcija.

Vai šeit var atrast mīļāko pilnīgi nopietni. Bet ne dusmīga kur par 55 kg. Resnas pie taupiet koment
Aigariņ,tev nekas te nespīd...

Krapt vai ar prostitutu?
Vīrietis pēc krāpšanas ierodas mājās rīta gaismā ,un nesaprot,ka sievai sāp,ka tā ir nodevība,līdz ar to uzticība zaudēta un viss....katrs uz savu pusi.Viss ir izgaisis,uzticība zaudēta….

Kaapeec seit visi?
tracer Ja jau esi neprecēts un brīvs,tad tiešām te nav ko sēdēt,ej dzīvē,gan atradisi ar ko pagulēt….

Kaapeec seit visi?
tracer 16:53 Vai par to būtu jāsatraucas?? Tagad ir vasara,daudziem atvaļinājums,cilvēki vienkārši atpūšas,aiz loga list,un daudzi šeit tādi,kas dzīvo vieni,un kādēļ gan ne, arī šeit var komunicēt,un ne jau visi šeit esošie meklē ar ko gulēt.

Krapt vai ar prostitutu?
Un ja runājam par otra iepazīšanu,tad stipri šaubos,vai līdz galam mēs paši sevi esam iepazinuši,nu kur nu vēl otru,reizēm nostrādājam tādus fokusus,ka pašiem jābrīnās. Bijām nodzīvojuši ar vīru laulībā 30g.,kad vīrs man teica:tu esi neizprotama sieviete. Tā mana atbilde nazim 12:05

Krapt vai ar prostitutu?
Nazis 12:05 Atļaušos nepiekrist,bet tās ir tikai manas domas.Bez uzticības nav arī mīlestības,tādēļ arī saku,ka mīlestību līdz vecumam saglabā RETAIS.Jaunībā mēs visi precamies aiz mīlestības,bet viss ir gaistošs…...mīlestība ir kā uguns-karsti deg,bet ātri dziest.

Krapt vai ar prostitutu?
Nazis 10:57 Līdz vecumam kopā dzīvojot ir tikai pieradums,nekas vairāk,un ja nav bijusi pilnīga uzticība,tad par mīlestību runāt lieki.

Krapt vai ar prostitutu?
Ir tāda vīriešu suga-staigātāji-tie ies un ies,un viņus nenoturēt,un neviena viņiem nebūs laba.Bet nu garajā laulības dzīvē var gadīties visādi,var būt arī aizraušanās(GAN NO vienas,gan otras puses),bet ja prot viens otru saprast un piedot,tad viss kartībā un dzīvo līdz mūža galam,jo mīlestību līdz vecumam saglabā RETAIS.....

Vai nedzīvojam ilūzijās ?
Nu gan atkal chris izceļas ar sieviešu nemīlēšanas sindromu.Vai tik Tu pats nesapņo,un kādas brīnumainas pārvērtības ar tevi notiek??? Par ko pārvērtīsies nākošajā reizē? Ja runājam par sapņiem un ilūzijām-tad katram savs,aizliekts taču nav kaut vai pasapņot???

Es te par profila bildēm...
Ja cilvēks grib vienkarši parunāties,vai piedalīties pieredzes apmaiņā,tad priekš kam tad bilde?? Vajadzētu atcerēties,ka šis nav tikai iepazīšanās portāls,bet arī izklaides,vai ne?

Kā domājat,cik daudz vīriešu audzina varbūt pat ne savus bērnus?
Nu gan atkal bumbum ir ko risinat problēmu…???.bet ak vai,kā tas chris pārvērties???

Pačalojat par draugiem
Man ar divām draudzenēm ir gana.Vēlētos arī vienu draugu vīriešu dzimtē,bet vai tas maz ir iespējams,tāds ir jautājums????Visus paziņas par draugiem nenosaukt.

Virzienu maiņa.
Un kas tas te bija,un kāds sakars ar attiecībam???? Vai es viena tāda ,kas neko nesaprot????

Draugi
Kā teica Remarks:Mīlestību nevajag aptraipīt ar draudzību,tādēļ nepiekrītu chris viedoklim.

Atstrādāt karmu
Pilnībā atliek tikai man piekrist rokona teiktajam,bet tā ir tikai mana doma,bet tajā pašā brīdī arī šis pieņemums var būt kļūdains.Uzmini nu,kā ir????Šie visi var būt tikai mūsu pieņēmumi. Dzīvosim harmonijā un mierā,un viss būs labi,bet nu kļūdamies mēs visi.

Vai jūs izdzīvotu?
Ja jau padomju laikos izdzīvojām,tad tagad arī izdzīvotu,gan jau.

Draugi
Man gribētos draugu vīrieti,bet vai tas ir iespējams? Domāju,ka draugu,labu draugu nemaz nevar būt daudz,ja ir vismaz divi draugi-tas jau ir daudz.Visus paziņas par draugiem nevajadzētu saukt.

Draudzenes rūpes vai skaudība?
Dari visu pēc sava prāta,draudzeni vari uzklausīt,un tas arī viss.Katram sava galva uz pleciem.

Prostitūtas
Torpediņ ,nu atkal mani izsmīdināji…..pašam 88,bet vēl sapņo….????

Sarakste netā un greizsirdība
Labāk jau ,lai draudzenīte arī uzsāk saraksti ar vairākiem draugiem,būsiet kviti,un viss ok.

Piecas Zodiaka zīmes, kas labprāt sāpina cilvēkus
Vai Tu Chris nezini kuru izvēlēties? Tad izzīlē kafijas biezumos,bet vispar auni ir visforšākie,izdusmojas un visu ātri aizmirst,un nepiemin ar ļaunu.Tā kā,ja nezini,kuru ņemt-iesaku aunu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu