ieva03

Sieviete (64)
iepazīties ar ieva03

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzmācīgas pielūdzējas/ji,ko ar tādiem darīt?
Bumpustik izsaku Tev līdzjūtību,ir nu gan grūta dzīve.

Kāpēc sex saitā sievietes meklē iepazīšanos nevis sex?
Te nekas nenotiek,te tikai visi muldās,jo neko vairs nespēj paši.

Vai sievietes pašas būtu gatavas izmaksāt seksa randiņu?
Man domāt,ka tas palietotais ir salietojies…..sadzēries vai sašņaucies???

Cik svarīgs jums ir OHO?
Labāk jau lai ir,vismaz izklaide vientuļiem cilvēkiem.

Eirovīzija
Cik nu paklausijos un paskatijos,nu nepatika neviena dziesma,nu nav tā Eirovizija priekš manis,un šķiet ,ka ar katru gadu sliktāk vien paliek(esmu kritiska par šo pasākumu).

Soļanka
ĒST gatavošana ir radošs process,un katrs jau dara pa savam.Es arī soļanku vāru bez tām nierēm,un garšīgi sanāk,un tā ir mana recepte,bet kas grib ,lai liek tās nieres,es ne.

temperatūra dzīvojamās telpās
Nav veseligi uzturēties karstās telpās,20-normāli dienā,bet naktī gan vajag vēsāku,tad labāks miegs.Chris nu Tev gan par karstu,tagad man skaidrs kādēļ Tu tik karsti te tās sievietes neieredzi.

Ilgs pārtraukums -neko nespēju uzsākt
Esi vēl ļoti jauna,un nesasteidz neko,baudi dzīvi,un kādu laiku vari padzīvot arī priekš sevis,un tici ,ka viss labākais vēl priekšā,un viss notiksies,un nav nekāda steiga,esi vērīga,un ļaujies tikai tam,kas Tev tiešām patīk.

kāpēc jūs neatbildētu uz viņa vēstuli ?
Atkal man jāpiekrīt av2,sievietes novērtē izlēmīgos un neatlaidīgos,bet ne neizlēmīgos,ar to arī ir viss izteikts. Apprecējos tikai tādēļ,ka mans vīrietis bija izlēmīgs un neatlaidīgs,un ar materiālo labklājību,kā te shris izteicās,tam nav nekāda sakara. Iesaku arī oho vīriešiem- būt izlēmīgākiem un neatlaidīgākiem,ja grib iepatikties kādai sievietei.

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Paldies,rabarbere,izsmīdinaji mani,laba humora izjūta.+++++

Kā nopelnīt?
Pilnīgi piekrītu av2,tā dzīvot nedrīkst--tikai no algas līdz algai,jāpadomā,lai būtu arī vismaz kādi nelieli uzkrājumi,ja nu kas,tad ir iztikšana,un jādomā arī kā mēs tērējam,vai tiešām tā trakā pirkšanās ir vajadzīga? Bez ļoti daudz kā var iztikt,jādomā un jāietaupa,jo nekad nevar zināt,kad atkal būs nākošā krīze.Es labi atceros 2008.g,un mācijos no tās krīzes,un saku tā,ka no katras bezizejas...

Attiecību statuss anketā
Melīgu anketu uzrakstot jau tās autors apmāna tikai pats sevi,tad jau tiešām godīgāk ir"nevēlos atbildēt".

Smēķēšana saprāta robežās
Nu nepatīk gan tie smēķētāji,nu nav nekā tur saprātīga.

Socializācija
Mēs iemācīsimies pabūt ar sevi,un neviens nevarēs ietekmēt.Šis ir svētīgs laiks,lai pārdomātu katrs savu ceļu-uz kurieni mēs ejam?

Ko Koronovīruss devis Latvijai.
Vēl jau secinājumus izdarīt ir pāragri,vēl vīruss nav mūs pametis.Vairāk būtu jāuztraucas tiem ,kas dzīvojuši parāk izšķērdīgi-t.i-tie ,kas nepartraukti tikai šķērdē-pērk un met ārā,tagad būs jāpadomā un jādzīvo pieticīgāk,jāmācās iztikt bez liekā,un japadomā,kas ir svarīgs un kas mazsvarīgs.Un jā-tiem ,kam NAUDA ir DIEVA vietā nu nebūs viegli.

Interesanti kā jaunie mīlnieki satiekās?
Tagad vislabākā satikšanās vieta ir parkā uz soliņa(tikai katrs uz sava soliņa 2m attālumā)un ko darīt? Var sarunāties caur telefonu,vai sūtīt viens otram gaisa bučiņas,un viss ok,klausās putniņu čivināšanā un forši,var arī kopā padziedāt,es saskatu daudz iespēju arī šajā laikā.

Kā cilvēki saglabās veselo saprātu?
Nu ,nu bumpastik,necel nu trauksmi šeit.Viss ir kārtībā,un pa brīžam vajag arī apstāties no lielā skrējiena,un ko darīt var vienmēr atrast,ja tik slinkums nenomāc,un jādomā labas domas,jaiet staigāt svaigā gaisā,un ir beidzot laiks savest kārtībā savu mājokli,padarīt neizdarītos darbus.

Vai "sodien" aktuals draudzibas jautajums?
Dzīvē ĪSTI draugi nebūt nevar būt daudzi,bet tikai daži,man pietiek ar 2-iem,bet ĪSTIEM,NU nevajag man tos simtus.

Pašizolēšanās
Var vismaz māju sakārtot,mēbeles pārbīdīt.Mierīgi pa Rīgas parkiem pastaigāties,vienmēr var atrast ko darīt.

Ko garšīgu gatavojat?
Paldies,visu šo izlasot jūtos paēdusi!

Humora izjūta
Latviešiem ar to humoru nu tā pašvaki.Personīgi man patīk krievu humors,amerikāņus nesaprotu. Anekdotes nestāstu,un ja stāstu,nu neviens nesmejas.Bet ir cilvēki,kas prot stāstīt anekdotes,un var tik tiešām izsmieties no sirds.

Uzticība.
Abpusēja uzticība ir liela vērtība,bet vai mūsdienās tāda ar ir sastopama?

Mīlestības pamatprincips ir došana nevis ņemšana, jeb nē?
Man atliek tikai piekrist ,ko saka fargo.

Atvērtas kurpes un plakanā pēda dāmai
Nu gan atradis par ko lauzīt galvu,par svešu cilvēku plakanajām pēdām,un greizajiem pirkstiem.??? Ja nu nav ko darīt,vai labāk nav PAKLUSĒT.

Veidot attiecības bez mīlestības.
Ja jau kādam tas ir pienemami dzīvot kopā tikai materiālu apsvērumu pēc,tad tik ,lai dzīvo nost.Tādas attiecības ne katram ir pieņemamas,ja nav blakus cilveks,ko mīlu,tad jau gan labāk es mīlu sevi un dzīvoju brīvībā un harmonijā pati ar sevi.

Jautājums sievietēm
Man ir bijuši tikai patīkami randiņi,patiesi interesanti sarunu draugi,arī dzīvajā randiņā,nu nav gan gadijies nekas nepatīkams.

Kādu tu sevi redzi pēc 10 gadiem?
Piekrītu elis 24.Dzīvi nevar saplānot,un paredzēt,Dievs pasmiesies! Lai izdodas visiem sapņotajiem,sapņus realizēt.

Galants vīrietis, džentlmenis.
Ir,ir vēl forši un galanti vīrieši,nu piem. mans kaimiņu čalis.Kad es nesu iepirkumu somu un eju augšā pa trepēm uz savu 5-st.,tad ja gadās mans kaimīņš(jauns čalis),vienmēr man palīdz uznest iepirkumu somu-un vai tas nav forši,es viņam vienmēr novēlu,lai labi klājās.No visas sirds cienu un priecājos par tādiem vīriešiem,tā ka nav jau visi izmiruši galantie un pieklājīgie.

Vēlme pēc kopdzīves.
CHRIS laidies lapās no tām sievietēm,ka tik kāda tevi nenoķer...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu