ieva03

Sieviete (59)
iepazīties ar ieva03

77 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

piedāvājums OHO
Tieši tā,torpēdiņ,te visi tie paši vien tusē,kas pirms 10gadiem,visi esam te,tikai nikus pamainam,vai ne???

Ko teiksiet?
Torpēdiņ,Tu atkal mani izsmīdināji,jokus tik taisi,tas labi,ar smaidu pa dzīvi.

Brīvais laiks.
Ja ir brīvs laiks,veltu to sev,man ļoti patīk minēt krustvārdenes,patīk pastaigas,aktīvitātes,piem.boulings,mini golfs Mežaparkā,un vispar vislabākās ir aktivitātes svaigā gaisā,kustības,un līdz ar to pazūd arī liekais svars,tā ka uz priekšu,jo vecaki kļūstam,jo vairak jākustas,bet ja brīvās dienas ir lietainas,sēžu arī te.

Kas var nosist vēlmi kaut ko turpināt jau pie sarakstes?
Kāda gan sarakste varētu izveidoties ar cilvēku,kurš pirmajā vēstulē aicina uz satikšanos,prasa tel.nr,,vai atklātā tekstā prasa-vai negribi sex? Un ar to arī beidzas sarakste,ka nav ,ta nav.

Vīrietim jāizvēlas sieviete, ko viņš spēj mīlēt, sievietei-vīrietis, ko viņa spēj cienīt.
Es varu tikai mīlēt(un kamēr viņa mīlēs,tikmēr nekas nebeigsies,beigsies tikai tad,kad vairs tās mīlestības nebūs,akla ,akla dažkārt var būt tā mīlestība).Tā var būt tik tiešām kā apmātība,vai atkarība.Ir jāpaiet laikam,un viss noskaidrosies,bet pašlaik pelna naudu ar šovu(un cik tur patiesības,cik melu???).

Sunja gudriiba
Pilnīgi piekrītu rokonam.Ja aiziet ,tad bez atskatīšanās,un nekada staigāšana uz priekšu un atpakaļ.Un ir jāsaprot un jāpadomā,kur ej,un kāpēc,jo durvis var arī neatslēgt,ja nāksi atpakaļ.

Kas nu kuram/kurai traucē iepazīties?
Nu vīrieši arī te tādi pasīvi,baidās pat uz randiņu uzaicināt,laikam žēl pat tās kafijas krūzītes? Tik vien tās drosmes,kā pirmajā vēstulē piedāvāt sex.

Aktiera profesijas prestižs
Mums ir ļoti daudz talantīgu aktieru,it sevišķi JRT-tā ir bauda,skatīties viņu devumu.Ir,ir aktieru profesija prestīža,šaubu nav,bet prasa lielu ieguldījumu no sevis.

uz kuru pasaules pusi ar galvu gulāt ?
Tur kur guļ kaķis,tur arī man labi .

Sievishu logika (domashana)
Mieru,tikai mieru zem olīvkokiem! Par ko šeit satraukties?

Stokholmas diētas.
Visas tās diētas ...tik tiešam figņas,kustēties vajag un viss!

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Tieši tā-piedzemdēt ne būt nav vienkārši,ir daudz smagu gadījumu,bet nu ne par to šī saruna. Pilna pasaule ar vientuļajām mātēm,kas vienas izaudzinājušas bērnu(-US),un ne vienmēr rezultāts ir slikts. Vai tiešām bērniem labāk augt ģimenē,kur nav saskaņas,kur ir strīdi,dzeršana? Tad gan labāk sievietei vienai audzināt bērnus,vismaz miers mājās un bērnam arī harmoniskāka dzīve.

Saimnieks meklē sievu !
Šovs ir un paliek šovs.Te jau atklājas visādi brīnumi. Un uzskatu ,ka normāls vīrietis jau nu atrast sievu varētu ta ka pats,bez visadiem štrunt šoviem.

Novērojums
Chris ,nu Tu mani izsmīdinaji,paldies,no sirds izsmējos!

Novērojums
Tā kā esmu viena,tad ļoti bieži eju uz teatri un koncertu arī vienatnē,un nejūtos nemaz slikti,jūtos kolosali,it sevišķi ja laba izrāde,no sirds izbaudu,un neviens netraucē.Ja teatrī ielaistu dzīvniekus,varetu es paņemt līdz savu kaķi.

Vai jums nav vienalga?
Mazos blēžus liek cietumā,bet lLIELOS ceļ augstos amatos(nu gluži kā no MĒRNIEKU LAIKIEM)--UN VAI tad kas ir mainijies???

Šodien onlainā, nevienas smukas vecenes. Skumji.
Tiešām jābrīnās,jauns vīrietis meklē sev VECENI,kaut kas neizprotams????

Šodien onlainā, nevienas smukas vecenes. Skumji.
Vai tad vecenēm vēl jābūt arī smukām??? Vai nav par daudz prasīts? Iesaku skatīties pašam uz sevi spogulī un sajūsminaties par sevi,un priecāties----ak cik es SKAISTS!

Kāpēc indivīds grib attiecības?
Katram vecumam savs,nu nezinu gan vai divi cilvēki,kuri jau gados,tā nu vairs gribēs doties laulībā,katram taču sava privātā zona,kuru tā negribas zaudēt,un ja esam pieraduši arī pie savas vienatnes,nu nezin vai to tā tik viegli mainīt,nu neticu,vai nu vairs cilvēkiem gados būs tā LIELĀ MĪLA,galvenais jau sapratne,bet nu tādēļ jau nu arī nebūtu kopā jādzīvo,nu kaut kā tā,manuprāt.

Kur lai mūsdienās veiksmīgi labāk iepazīties?
Neizprotu vīriešus(IT SEVIŠĶI JAUNOS),kas te sūdzas ,ka nav kur iepazīties.Arī šeit var iepazīties.Kas liedz aicināt uz randiņu,un tad jau var redzēt un dzirdēt,un saprast,var arī caur saraksti mazliet iepazīt cilveku.Tā ,ka iepazīties var arī šeit,it sevišķi JAUNIE.Zinu vairakus pārus,kas iepazinas internetā un jau 15 gadus dzīvo laimīgā laulībā.Bet cilvēkiem gados,atkal citas problēmas,nu...

Kāpēc indivīds grib attiecības?
Arī viens var skaitīt zvaigznes,arī viens var laimīgs būt….kā dzied A.BĒRZIŅŠ.

Vai tā ira vai nava bezkaunība?
Nu gan mani izsmīdinājāt,sen nebiju tā smējusies,paldies,oho draugi ! :)

Vai tā ira vai nava bezkaunība?
Autor,izsaku tev līdzjūtību,ir nu gan tev problemas ko risināt,vai ne????:)

Vai spics deguns?
Autor,no sirds iesaku atrast sievietes ideālu-ar spicu,uzrautu degunu un zirgasti,būsi beidzot laimīgs,lai veicas! :)

ĒDIENS VIENO CILVĒKUS
Man patīk vienai darboties pa virtuvi,it sevišķi patik gatavot deserus,bet nu kopīgi paēst gan patiktu.

Labāk tā, nekā nekā
Visu cieņu rokonam,ļoti pamatoti un saprotami.Bet negatīvi noskaņotajam chrisam-fuj,nu gan vajadzētu palūkoties pašam uz sevi,nu onkulītis gan,kaut kas traks,māte vīņam nav sieviete,pirmo reizi tādu murgu dzirdu,bet nu ko gan var no ta chrisa vairak sagaidīt,kā zākāšanos.

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Nu nesaprotu gan ,kas gan jaunam vīrietim būtu par problēmu iepazīties.Aicini uz randiņu,un nav ko gaidīt,ka kāda pati Tev skries virus,tā nemēdz būt.

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Nekā jau nepietrūkst,bet arī nepietiek,un tas kas dabūts ,it nekur nav liekams,un tas ,kas liekams, ir tik nepietiekams(I.ZIEDONIS) Man savos gados pats galvenais ir veselība,un gribetos kādu labu draugu ar ko parunāt ,nu tā kā krievi saka- pa dušam,bet nu esmu reāliste, un lai tas paliek sapņa ietvaros.

Mantas, kā enerģijas nesējas.
Mans bonus janisqwerty,laba humora izjūta,uzjautrinaja mani,paldies!Ja par mantām,nu nevajag glabat nevajadzīgas mantas,es bez žēlastības metu āra,jo dzīves laikā apaugam ar mantu,bet daudz kas nevajadzīgs,cilvēkam pietiek ar nepieciešamo,un tā kā man nepielūdzami tuvojas pensijas gadi,tad priekš kam man glabāt liekas mantas(šeit gan nerunaju par mantotām),vairak vietas un svaiga gaisa telpā,nu...

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Nu gan bumcikam vairs nav tā īstā saskaņa ar savu mīļoto,ka meklē jau vainīgo.

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Nezinu gan ko šis autors grib sagaidīt ar tādu attieksmi pret sievieti,atkal viens sieviešu nīdejs uzradies,vai tad nepietiek ar chrisu,nu jau atkal….UN nesaprotu tādu uzstādījumu,kuru nosauc par uzmākšanos(ja sieviete uzraksta,vai tad tā ir uzmākšanās???,var taču neatbildet.VIASPĀR šī autora domu gājienus man nesaprast,no ši teksta varu tikai sajust augstprātību un naidu,bēdīgi.

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Tiešām jājauta autoram-kur tā sāpe? Domaju gan,ka ar mani viss ir labi,varu komunicet ar cilvēkiem,kas man šķiet interesanti un saistoši ,un varu pat ļoti labi saprasties,nav problēmu.

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Chris,bet kādēļ Tu doma,ka visas50+,60+,te meklējas????Tavas domas nav pareizā virzienā raidītas,mēs te vienkarši apmainamies pieredzē,un patīk mums ar tevi pastrīdedies,nu kā jau sunim ar kaķi,vai ne???

Kādu vīrieti jūs sievietes gribētu redzēt sev blakus?
Jā gan-katram savs-stabilu un atbildīgu(bet nu man jau laikam par vēlu vairs ko vēlēties),jo esmu reāliste,jo mana vecuma vīrieši ir liels retums,uz vienu vīrieti vismaz 5-cas sievietes,jo vīriesu vienkarši nav.Tā, ka nav jau vairs ko vēlēties pat.

Pēc cik ilga laika?
Viss atkarīgs no katra dzīvesveida,ja vīrietis nekartīgi dzīvojis,tad viņam sex jau beidzas pēc 50,bet sievietei nebedzas nekad,ja tik būtu ar ko sexot,bet fakti bēdīgi,un fakts arī ir tāds,ka sieviete jau nu arī kuram katram apakšā negulsies,gan tikai tam,kurš viņai patiks,lai vai kā-izvēlas SIEVIETE.

iedzīves, mantas
Secinājums tikai viens-ar gadiem apaugam ar mantu,bet kad pienāk vecums,tad pamazām sākaam atbbrīvoties no veciem krāmiem,vairak brīvas vietas un gaisa paliek. Ir gadijies ieiet dzīvokļos,kas tā piekrāmeti,ka uzreiz gribas ātrāk tikt ārā,svaigā gaisā!

Uzvards...
Laulībā uzvārdam nav būtiska nozīme,ja nu vienīgi ,ja uzvārds ir netīkams,tad jau vīrs var pāriet pat sievas uzvārdā,bet var jau katrs palikt pie sava,kur problēma?Nu ,bet ja katrs bērns no sava vīra,tad gan mazliet savādāk…..???

Salīdzinājums oho un zona !
Ir tāds teiciens:VISI MAN LABI BIJA,ja es pati laba biju,visi man slikti bija,ja es naida cēlājiņa… Pilnībā jāpiekrīt av2,ar kādām acīm skatamies uz pasauli,vai ne?

Kādu profesiju sievietes? :)
Chris,nu nemaz nesapņo par aktrisēm,ja jau vāja veselība,tad tikai pie vetārstes tavs ceļš ,lai ved…..

Vīrieši un skumjas?
Nu vienīgi torpēdiņš te liek "saturīgas tēmas":)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu