ieva03

Sieviete (59)
iepazīties ar ieva03

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iespēja būt vienam = dāvana.
Arī laulība var būt vientulība divatā.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Arī vienatne ir dieva dāvana.Izbaudu to,jo man ar sevi ir interesanti.var jau būt,ka ir cilvēki kas nespēj būt vieni,bet nu izvēle katram pašam.

Man pie pakaljas
Laikam jau gaidi labas atsauksmes par savam stulbībam,un kada tad tagad ir tava tēma-par pakaļu vai?Un vai tikai pats arī neesi te tā vecmēbele?Te nu ir tas bumeranga efekts-kā sauc-tā atskan.Jauku tev novakari un tavai pakalai,ja jau tev viss ap viņu vien grozās.

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Ko tu, torpediņ,vari noņemties ar to uģi kuģi,kas viņš tev par gudrinieku liekas,kaut kādi murgi...

Kas te daraams preceetaam???
Vai tad uzreiz jāprecas,te tak ir pieredzes apmaiņa,un daudzi no mums te ir arī vientuļie,kāpēc gan domat ,ka tikai visi precetie,nu nevajag taču tik negatīvi skatīties uz visu.

Vai veerts?
Tev gan neveicas tracer,un tādas nožēlas dēļ kafijas,nu gan sasmējos….baigā krāpšana,ak tu nabadziņš.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Papļāpāt ar kadu sievieti vari doties uz kafē,vai turpat uz soliņa pie mājas,ne jau braucot ar velosipēdu,nu gan sasmējos...

Izglītība
Mana doma tāda-jo cilvēks vairak lasa un interesējas par pasulē notiekošo,jo viņam bagātāka tā valodiņa un vienmer ir ko teikt,un ar izglītību te nav nekāda sakara.

Kāpēc meklē kādu sarakstei?
Nesaskatu te nekā nosodāma,un par ko gan nē.Ir taču dažādi cilvēki,arī daudzi šeit vientuļi,un kādēļ gan nepačalot.Lai satiktos tik tiešām vajag daudz laika,un mums daudziem pietrūkst,it sevišķi tiem ,kas daudz strādā,utt...Un sarakstoties vari arī nedaudz iepazīt cilvēku,un tad var rasties arī vēlēšanās satikties.Var notikt arī tā.

Greizsirdība
Tieši tā,vislielākais posts ir vienaldzība,bet greizsirdība ir visiem,kas mīl,un nav jau nekas slikts,ja tikai ar mēru.Piekrīti Chrisam un kornelijai.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Katram savs,kam patīk sportot,tas ,lai sporto,kam patīk dziedāt,tas ,lai dzied. Torpēdiņš,man šķiet atradis nesportisku draudzenīti,un nu tagad ir dilemma,kā nu būt?????

Teatris
Te ir ne tikai omītes,bet arī opīši,kas tapat kā omītes mīl savus mazbērnus.Visu cieņu man pazīstamam opītim,kas mīl un nodarbojas ar saviem mazdēliņiem,visu cieņu.Tas prasa laiku,un neatliek vienmēr laiks satikties,lai kā gribētos.Tā ir,bet nu var jau arī atrast lauku priekš sevis,ja vien ir vēlme.

Velreiz par tarakaaniem
Katram mums savi putniņi vai tarakāni,bet nu tie ir mani,un kada daļa par tiem citiem.Un pilnīgi piekrītu,ka sieviete gulēs tikai ar to vīrieti,kurš viņai patiks,nu ne jau ar kuru katru.

Nekas pusgada ietvaros nav mainījies!
Viss plūst,viss mainās,bet galvenais,ka esam visi dzīvi,un dzīvosim uz pozitīvas nots,jo visiem patīk smaidīgas sejas.

Vai jums ir herpes vīruss?
Jāēd vairāk vitamīni,jāuzlabo imūnsistēma,mazāk jālieto stiprie dzērieni,un būsi vesels,torpēdiņ! uz veselibu!

Vai var būt draudzenes-vienai smiltis birst, otrai pie čaļiem velk?
Draudzība ir laba lieta,nesaprotu kādēļ tāda attieksme,un kurai tad tās smiltis birst?Arī man ir divas labas draudzenes-viena par mani 20 gadus jaunāka,otra vecāka par mani,un nevienai gan no mums vēl smiltis nebirst.Mums vienmēr ir par ko parunāt,pasmieties,un ar savam draudzenēm varu lepoties un man prieks par viņām,ar to es jūtos bagāta,un žēl to cilvēku,kam draugu nav.

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Diemžēl attiecības jau nu nesākas ar seksu,bet daudzi vīrieši to vēl joprojām nav sapratuši.....skumji.

Kāda pieredze šajā portālā ?
Nu gan var izsmieties,pašam jau 88,bet gribetos gan,lai 20-gadīgas šim pievērš uzmanību,nu gan augstprātiba:)

Kāda pieredze šajā portālā ?
Izklaide laba brivajiem brīžiem

Gribās patērēties, vai palīdzēt var ātrais kredīts? Kurš izdevīgāks?
Parāds nav brālis,būs vien viss jāatdod in vēl ar %,tā kā jādomā ar galvu.

Kāda pieredze šajā portālā ?
Chris,nu nezinu gan kāpēc šeit jādzīvojas,ja jau tik slikts šis portals,dodies uz tiem labajiem.Tā kā esmu pozitīva,tad uz visu skatos ar optimismu,un šis jau ir tikai tāds izklaides portals,un tā to vajadzētu arī uztvert.Taisni šeit iepazinos ar cilvēku,ar ko izveidojās ar gadiem gara sarakste,atradām emocionālu saiti,tas ne ar katru atgadās,tā ka nenolieku šo portālu,bet nu katram savs.

Lamāšanās daudzums
Parasti gan nelamājos,ja nu vienatnē gan,un ziniet paliek vieglāk,iesaku to visiem,arī inteliģentajiem. Pilnīgi piekrītu,tas ir emociju izvirdums,un tas viss jālaiž uz āru,pēc tam paliek vieglāk in pašai par to prieks,iesaku visiem...

Omega 3
Neatbalstu farmācijas biznesu.Ēdu normālu ēdienu,dārzeņus,augļus,zaļumus.Ziemā gan nepieciešams D VITAMĪNS,tas arī viss.

Kiviča grāmata
Pats vainīgs-izsauca uguni uz sevi,vai tiešām visai pasaulei jāredz ,kā viņš vannojas un rāda savus "skaistumus".Arī es skatijos viņa vadītos raidījumus Rampas ugunis,tik tiešām ļoti sakarīgas intervijas,man patikās,pat sāku domāt,re nu kā tas cilvēks mainijies uz labo pusi,bet nu atkrita atpakaļ mēslu bedrē,tikai ceru,ka Liene atjēgsies,bet tas būs viņai ļoti smagi....

Kiviča grāmata
Nu gan atkal torpēdiņš uzcepa tēmu.Vai tiešām mums būtu šeit viņi jāapspriež.Tiešām nožēlojami,ar ko gan šis pāris izceļas,ar savu stulbumu,tā Liene kā nozombēta,pamet bērnus,ak sieviete,pilnīgā atkarībā no tā trakā veča,baigais gan attiecību spečuks, pat zirgam jāsmejas....ha,ha.....

Sarunas domās
Es arī domās sarunājos ar sevi,gluži tapat kā torpēdiņš,un domāju ,kādēļ viss tā beidzās,varēja būt savādak,tā ,pa skaisto,ar skaistu pēdējo tikšanos,sarunām,kaut kā tā būtu man gribējies,bet nu neko....?????

Sarunas domās
TORPĒDIŅ,saņemies un izrunājies ar cilvēku ar ko jāizrunājas,esi drosmīgs,uz priekšu,tad nebūs jāmokās ar savām domām.Iespējams,ka esi kādu nepamatoti aizvainojis,vai tā nav?

Kā atteikt sievietei
Ak tu ,nabadziņš,jūtu tev lidz. Tik neizlēmīgs vīrietis....,runā skaidru valodu,un nav ko mānīt sievieti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu