ieva03

Sieviete (65)
iepazīties ar ieva03

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Galvenais vecumā nepalikt vienam... Bet kā to panākt?
Palikt vienam jau vēl nav pasaules gals,ir tik daudz interesantas nodarbes ko darīt,un nezin vai būtu jāvaid,ka esi vecumdienās viens,un nav ,kas pasniedz to ūdens glāzi.??? Mani vairāk uztrauktu tas ,lai es nepaliktu par apgrūtinājumu saviem tuvajiem,to gan negribētu,tādēļ jādomā jau tagad un jākrāj nauda aprūpes namam ,kur dzīvot,vai jābrauc uz Šveici,kā saka rokons,bet nekad jau neko nevar...

Citāti par sievietēm
Dodu savu novērtējumu Remarka citātiem par sievieti: "Sieviete,kuru iekāro cits,tūlīt kļūst vērtīgāka nekā iepriekš..." Vai tad tā nav??? "Sievietes vajag vai nu dievināt,vai pamest.Viss pārējais ir nieki." "Sievietei glaimi nekad nav glaimi vien. Tā ir pieklājība,kuras mūsu nožēlojamos laikos kļūst arvien mazāk.Sieviete nav tērauda mēbele;viņa ir puķe,viņa neprasa lietišķību;viņa vēlas...

Kā pašreizējā situācija ietekmē cilvēku mentālo veselību?
Pietrūkst kultūras pasākumu,gribu uz koncertu,uz teātri,arī ceļot gribu,bet ar pārējo samierinos,ir ko darīt.

Sieviešu loģika
Torpēdiņš tik cep tēmas šeit kā pankūkas,lai tracinātu OHO tautu,un pats tik iesmej.Pavasaris klāt,ej labāk sportot,autor,un nebūs noļukušas miesas Tev.

Kas vīrietim būtu jāzina par sievieti, pirms uzsākt attiecības?
Jo mazāk zināsi ,jo labāk gulēsi. Vīrietim viena mūža par maz ,lai izzinātu sievieti,un šeit OHO labāk tikai tukšus salmus kult,ja no tā paliek vieglāk. Vismaz prieks par Chrisu ,jo runā skaidru valodu--vecums,bērni,svars,un vēl piemirsa zirgasti.

Mīļākā - cik ilgi?
Autors maz ko sajēdz no mīļāko attiecībām,un šeit ienācis tikai palielīties ar to ,ko nespēj. Miers2,pateica ļoti labi,man prieks par vīriešiem ,kas nav galīgi kukū,kā tas autors.

Kas spēj nogalināt mīlestību attiecībās?
Ja vairs nevari uzticēties savam tuvajam cilvēkam,ja ir meli un krāpšana,tad arī viss pagalam,un katrs uz savu pusi,punkts,turpinājuma nebūs. Torpēdiņš atkal te joko,izsmējos....labais.

Vai sievietes ir viegli krāpt un vai tiešām neko nejūt?
Sievietes jūt gan melus ,gan krāpšanu,jo mums laba intuīcija,bet vīrieši naivie spriež pēc sevis,un tad brīnās vēl,ka viņus pamet....ko sēsi,to pļausi...

Vai sievietes ir viegli krāpt un vai tiešām neko nejūt?
Vai tiešam vīrieši tik naivi? Sievietes jū

Vai pēc 35 gadi var iemīlēties?
Var,jau var ,arī pēc 80-un par ko gan ne? Pasapņojam....Dzīves laikā var par vairākas reizes iemīlēties,bet tā īstā mīlestība gan tikai vienu reizi ----ir mīla jāmeklē,tā nenāks pati,ja tu dīvānā saldi krāksi.....kas meklē,tas atrod.

Svētku dienas - dzimumu ietvars, laika ritums
Lai katrs dara kā grib. Lai jau jaunie svin to mīlestības dienu un mīlējas uz nebēdu,jo kad pienāks vecums,tad no mīlas vairs nekā.Torpēdiņ,es Tev piekrītu,buča uz vaidziņa,pasmaidiju.

Lielpakaļu meičas
Paldies Mikko par asprātībām,izsmējos,jautri komentāri par šo tēmu,un kā sastāv ar vīriešu dupsīšiem-vai tie visi tādi maziņi,sīciņi???

Vīrietis labākajos gados un jaunas sievietes
Pārāk nevajag sacerētie uz tām jaunajām meitenēm,nu ja nu vienīgi akcents ir likts uz to biezo maku,bet nu tas ar var neizdoties,jo ne jau visas jaunās meitenes ir tik merkantīla,kā te iekš OHO viens otrs vīriešu kārtas pārstāvis.

Kā lai tiek galā ar aizvainojuma sajūtu?
Nu beidzot es saprotu Tevi,torpēdiņ,kādēļ esi kļuvis par tādu sieviešu nīdēju. Tas tikai tādēļ,ka Tava mīļotā izvēlējās citu? Ir,ir,viss jāpiedod,un arī sev,un varbūt padomā,nu kādēļ gan viņa izvēlējās citu?Pajautā to viņai,lai tiktu skaidrībā....,mēģinat izrunāties,un ar laiku arī aizvainojums izgaisīs...

Dziives stils.
Kaut kas te neiet kopā. Kā var būt stilīgs nelietis? Vēlētos precīzāku uzstādijumu.???

IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē?
Cilvēks pierod pie visa,nav ko iespringt.

Solidaritāte
Šis laiks tikai pierāda ,ka bez daudz kā var iztikt,un tiešām manikīru taču katrs pats var uztaisīt sev,un to veikalu apmeklēšanu var atcelt uz kādu laiku,labāk iet pastaigās pa parkiem ,mežiem,uzkāpt uz slēpēm,nav nekāda vaina,viss ok.

Iepazīšanās
Mēs jau neesam putna bērni no zariņa noņemami.Ja vēlies labāko ,būs jāpapūlas,bet vispār jau ņemt to,kas patīk,ja vari tā paņemt,kā iedomājies???

Lai Jauki Svētki!
Visai OHO tautai lai gaiši un silti Ziemassvētki! Piepe super dzejniece-viss par tēmu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu