jadore

Sieviete (53)
iepazīties ar jadore

197 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Un atkal jau pensijas. Labākie fondi un investīcijas, kur sakrāt pensijai?
Piekrītu arī nerātni_stāsti- jārūpējas par veselību un jāsaglabā darba spējas. Bērnus negribētos apgrūtināt ar sevi.

Un atkal jau pensijas. Labākie fondi un investīcijas, kur sakrāt pensijai?
Likvīds nekustamais īpašums.

Es pati Sev Dievs, skolotājs un Sargenģelis.
Dievs esot katrā no mums. Vispār jau tā būtu jābūt, ka pati sevi vislabāk pazīsti un pati zini, kas tev vajadzīgs. Neviens cits tavā galvā nav bijis. Bet pats sev laikam gan garīgais skolotājs nevar būt, domas var pētīt interpretējot, vajadzīgs otrs - gudrāks, kurš palīdz, varbūt grāmatas var palīdzēt, nezinu. Katra sava atttīstības fāze jaizdzīvo, pārlēkt pāri nav iespējams, citam tas paņem...

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
Es cenšos atbrīvoties no visa liekā, man vispār nepatīk daudz mantu, mantas apgrūtina, man vajadzīga brīvestības sajūta. Man pietiek ar atmiņām, kuras galvā un komfortabla vide, kurā dzīvoju. Iespējms, es atdotu īpašniekam vai izmestu, varbūt kā neko saka uz laiku noliktu arhīvā. Nezinu. Es pēc šķiršanās pārvācos un sāku jaunu, skaistu dzīvi, bez vecām mantām :)

par attieksmi ...
Domāju, cilvēks vienkārši nelaimīgs, arī nepieklājīgs, ne aiz ļaunuma, nevaru iedomāties laimīgu cilvēku, kurš apsaukātos vai tamlīdzīgi nelāgi uzvestos.

Ko domājat par finanšu ministrijas jauno nodokļu reformu?
Es domāju, ka viņi vienkārši tērē dubultā: vispirms saņem pamatotu pētījumu no Pasaules bankas, pēc tam paši pēta, lai apstrīdētu PB pētījuma rezultātu. Neviens uzņēmējs šādi ar savu naudu nerīkotos. p.s.Valsts Akciju sabiedrības ( Latelecoma un Airbaltic )vadībai jau alga ap 30 000 mēnesī(lielāka nekā līdzīgos ārzemju uzņēmumos), interesanti, kur ir viņu pienesums? tik vien kā prasme/sakari...

Ķermeņs indeks!?
Tā kā muskuļi smagāki par taukiem, tad arī domāju, ka lielas jēgas rēķināt nav. Sportiskam cilvēkam svars būs lielāks. Manuprāt lielāka jēga ir sevi kontrolēt ar mērlenti :)

Ķermeņs indeks!?
sorry 45-54 gados= indekss 22-27 55-64 gados= indekss 23-28

Ķermeņs indeks!?
Formula= svars / augums kvadrātā normāli sievietēm: 45-54= 22-27 44-64= 23-28 :)

Ko darīt ar psihiski slimu cilvēku?
Manuprāt, ir tikai viena iespēja pansionāts, jo aprūpētāja taču nebūs klāt 24 stundas diennnaktī. Nav viegls lēmums, bet , ja cilvēks nav vesels un pats ar sevi nespēj tikt galā, tad citu variantu nav.

Friziera nomaiņas biežums
Piekrītu, vīriešiem riks086 frizūra visforšākā.

Friziera nomaiņas biežums
Ir divas frizieres pie kurām eju, gadu pie vienas gadu pie otras, gribu vēl trešo :)

Kādi ir tie vīriesi kas ilgus gadus sēž portālā un neko atrast nevar?
Nevis nevar, bet negrib :). Ja it kā meklē tas vēl nenozīmē, ka grib atrast. Iemesli visdažādākie.

Sapošamies par godu kam?
Domāju, ka tomēr vairāk sevis dēļ rūpējamies par sevi, sekojam savam izskatam, svaram, veselībai, tas viss taču saistīts. Labāk izskatamies, labāk jūtamies un otrādi.

Kadi bus nodokli jamaksa mikrouznemam ar vienu darbinieku, kurs ari ir ipasnieks?
Tikai jāatceras, ka pirms dividendēm jāveido obligātas rezerves 25% apmērā, ja statūtu kapitāls ir zem 2800.

Kadi bus nodokli jamaksa mikrouznemam ar vienu darbinieku, kurs ari ir ipasnieks?
Vari saņemt algu EUR 720, parējo peļņu vari saņemt kā dividendes nomksājot vēl papildus IIN 10% apmērā.

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Un tādas kombinācijas kā bagāts godavīrs vai nabadzīgs nelietis neeksistē? Nabadzība ir galvā...

Vīrieši ar materiālām problēmām.
Ja attiecībām pieiet kā biznesa projektam, tad gan visi riski jaizvērtē un kā zināms jo lielāka gaidāmā peļņa, jo lielāks risks :DDD

Vīrieši ar materiālām problēmām.
Pārī cilvēkiem jābūt līdzvērtīgiem, ne naudas ziņā, nauda te ir, te var nebūt un atkal būt, bet interešu, domāšanas līmeņa, dzīvesveida. Par naudu uztraucas tie, kuriem pašiem ir par maz, t.i.gribas labi dzīvot, bet nevelk.

Sievišķība un seksualitāte
Bet ko vēdas saka par vīriešiem un vīrišķību un vīrieša ietekmi uz sievietes seksualitāti? Loģiski būtu visu skatīt kontekstā, nevis izraujot kādu frāzi par svārku un kleitu ietekmi uz sievišķību un seksualitāti.

Kāda ir konkrēti Tava dzīves JĒGA?!
Dzīves uzdevums? Nodzīvot dzīvi ar prieku, viegli kā spēlējoties. Pieņemot visu par labu esam un darot labāko ko spēju. Šobrīd domāju, ka dzīves Jēga ir dzīvot saskaņā ar savu dvēseles uzdevumu un pēc sevis atstāt pozitīvu pienesumu bērniem, ģimenei un visumam kopumā. Vismaz nekaitēt ar savu esību.

Vai babņiki mainās vecumā pēc 40? Jeb tādi nemainās nekad?
Viss ir atkarīgs no konkrēta cilvēka, kā viņš redz savu dzīvi. Ja izdomā kā citādi apliecināties, tad mainās.

Vai var pavedināt pilnīgi jebkuru sievieti vai vīrieti?
Varbūt pats pamēģini, tad redzēsi vai vari jebkuru pavedināt un pavedināties :). Tikai neprātīgais apgalvos es jau ´´nekad´´... ja arī nav savu instinktu vergs.

Cik izmaksā dzīvokļa pārrakstīšana juridiskai personai?
Uzreiz nāk prātā divi varianti´: 1.Ja sociālā ogjekta uzturēšana UIN vajadzībām visas izmaksas x1.5 un jāpalielina apliekamais ienākums. 2. Ja reģistrēsi struktūrvienību, tad tur jābūt darba telpām., jebkurā brīdī vids var apsekot.

Vai gadiem ejot samazinās iespēja atrast ko tiešām sirdij piemērotu?
Protams, ka samzinās, viena daļa bezatbildīgi nomirst.

Ar ko sākt Jaunu dzīvi?
Es sāktu ar darbu, tā kā darbā mēs pavadām salīdzinoši daudz laika, sameklējot darbu uz kuru prieks iet un atalgojums labāks, lietas pamazām sakārtosies. Vienlaicīgi mājoklī var ieviest omulību, izmest lieko, kā jau iepriekš minēja.

Mīlas māksla...
edding, labs :DDD

Vai Tu proti glabāt noslēpumus?
p.s.manā galvā tāpat kā manā skapī. Pati izlemšu ko paturēt, ko izmest un ko atdot citiem.

Vai Tu proti glabāt noslēpumus?
Nē, neesmu noliktavas pārzine, man nestāstiet :DD

Vai tas, ka mēs orientēsimies uz valsts panākumiem un ignorēsim nedienas, veicinās mūsu labklājību?
Katrs pats savas laimes kalējs. Var čīkstēt un žēloties, bet kāds no tā labums? Labāk ar smaidu attīstīties. Gribētos lielākus personiskos sasniegumus, daļēji valsts izaugsme to kavē. Ja birokrātiju un ierēdņu aparātu ir samazinātu par 2/3, tas varētu situāciju uzlabot. Bet kur viņiem strādāt?

Par ko mēs savā dzīvē raudam un kā to pārvarēt?
Man arī asaras acīs sariešas aiz aizkustinājuma. Par vētībam gan ne, nav mainījušās. Labs ir labs un slikts ir slikts :) Kad biju grūtā situācijā, tad raudāju gan, neesmu gluži no dzelzs. Kā pārvarēt? Mesties darbā, darbs ir labākās zāles :)

Vai ārējais izskats ir atdalāms no iekšējā skaistuma?
Cilvēks ir viengabalaina būtne ar dvēseli un ķermeni, ārēji skaistam cilvēkam dzīvē sasniegumi nāk daudz vieglāk, mazāk piepūloties, bet vai tas padara cilvēku iekšēji skaistāku, labāku? Reizēm jā un reizēm nē. Mūsdienās ir ļoti daudz iespēju sakārtot savu ārējo ķermeni, lai pašam būtu prieks spogulī skatīties, ja nav vēlēšanās to darīt, tai pašā laikā jūtoties slikti, tad tā ir nolaidība. Ja...

Kur ir tā robeža?
Nauda ir dzīves nepieciešamība. Var jau te gudri diskutēt, bet par visu ir jāmaksā. Par gaišu un ērtu mitekli, par mācībām, par veselības aprūpi, galu galā par to pašu maizīti un sviestiņu ... katrs pats zinam cik kas maksā. Nauda nav viss, bet tā dod iespējas dzīvot kvalitatīvu dzīvi. Bet saprāts ja nav, tad nav ne ar naudu, ne bez naudas.

Vīrieši vergi.
Nav laika skatīties, kādam taču arī jāstrādā.

Vai šeit ir normāla diskusiju vieta?
Jā, vieta normāla, tikai ar diskusijām pašvaki.

Kur ir tā robeža?
Domāju, kad piekūstam, kad strādājam, strādājam, bet rezultāta nav. Vienkārī apnīk bezjēgā rukāt. Bet abas lietas nav saistītas. Vēlme dot, domāju, pazūd, tad, kad cilvēks saslimst ar alkatību un skopumu vai personība nav attīstījusies. Un tas nav tikai attiecībā uz materiālām lietām. Ir taču dāsni cilvēki un ir skopi un ir alkatīgi. Visi nav vienādi un visi neslimo ar vienām un tām pašām kaitēm.

Vai kādu ieinteresētu sievietes pūrs?
Nu tak nesen viens piedāvājās, kad viņu lika ārā no mājas, bet domāju, ka tādi ir atsevišķi gadījumi un ne tapēc, ka žēl dalīties, bet tapēc, ka vairumā vīriešu to uzskatītu zem sava goda, izmantot sievieti.

Biezuma pielaujamiba.
Nate, nu nevar, mans telefons arī visu laiku met tās Endzelīna garumzīmes nost. par tēmu: Atkarīgs no apstākļiem. Kad taureņi dejo, tad biežāk, pēc tam, lai netraucē darbam.

Viss ko viņi prot...?!
Reklāmas varētu būt galvenais viņu ienākumu avots.

Nesaprotu, kāpēc "noraka" luba jautājumu?
Admins neomā un norok, kāds taču jāpadara par vainīgo :DD<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu