jadore

Sieviete (55)
iepazīties ar jadore

196 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Protams, ka bez ļaunuma. Brīva izvēle. Piedalīties/nepiedalīties. Lai gan no cilvēka atkarīgs, citi jūtās ļoti apdalīti, vecāka gadagājuma cilvēki, kuriem padomijas laikos bija labāk. Tie dažkārt aiz dusmām balso vai par biļetēm ´´par brīvu´´.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Kurus es zinu- aizbraucējus - nevienam pat prātā nenāk balsot par saskaņu.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Tepat re Līga2, tā kā diez vai aizliegt būtu labākais.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Mela, nu visi nav tik naidīgi noskaņoti, daudz vairāk ir sakarīgi domājoši šai jautājumā, vismaz no tiem, kurus zinu.

Par vasaras laiku
Darīts, paldies. Arī atbalstu.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
16:45 Kurts69 un ko Tu gaidīji, ka šeit detalizēti stāstīs ko un kā, tas pat nebūtu ētiski, priekš tam ir slēgtās grupas.

orālais sekss
Jebkuru tehniku var iemācīties, bet saderība un attieksme vai nu ir vai nav.

Vai problēmas attiecībās var ietekmēt visu pārējo dzīves kvalitāti?
Protams, ietekmē. Jāmeklē atbalstu, citādi var iedzīvoties arī depresijā.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Man prieks, ka ir labāk nekā es domāju :) Iespējams šauri skatos, no savas sfēras, tāpēc nav baigais optimisms. Man ir sajūta, ka mazos iznīcina joprojām, bet darba vietu nav. Tās nav valstij jārada, tikai ar likumdošanu jāatblasta uzņēmējus, bet tas nenotiek, drīzāk otrādi, jo par daudz ierēdņu, korupcijas utt.

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
13:32 Citām (ar izņēmumiem) nav bijis tāds kaimiņš kā mums. Kādā attīstības pakāpē bija LV pirms okupācijas? Un kur Rus novilka? Es domāju, ka potenciāls attīstībai ir. Grūti iet, bet tomēr pamazām uz priekšu.

Nu kā jums patīk Violetas peldkostīms?
Arī šovus neskatos, man patīk izzinoši raidījumi. Vakar bija skatāms Sieviete Personīgi pa STV intervēja sievietes pēc 30., 40., 50., 60. interesanti- domāšana, izaicinājumi, dzīvesveids. Iepazīšanās ārpus LV - viennozīmīgi, LV neesot variantu (ar retiem izņēmumiem).

Tuvojas atkal tās vēlēšanas?
Edgars37 Bet LV nav vienīgā maza valsts, ir daudz mazas valstis un pastāv, nav jābūt obligāti Rus guberņai, lai labi dzīvotu. Protams ir ietekme bijusi un nekur nepazudīs tuvākajā laikā, bet LV ir jāiet mērķtiecīgi savu ceļu, nu nerīkstam zaudēt savu valsti.

orālais sekss
Filmas nevar ņemt par paraugu, jo tās taisītas roktarbniekiem. Tur pat tehnikas nevar saprast, ja nav komentāru un skaidrojumu par izpildījumu. Un auditoriju aptaujas liecinot, ka gan vīriešiem, gan sievietēm dzīves laikā ir bijuši viens vai divi izcili mīļākie, tā kā saprotiet paši par prasmēm. Ja pāris nespēj runāt par vēlmēm, tad nekas arī nevar sanākt, ja nu vienīgi gaišreģiem.

Kuri ir labākie Eiropas iepazīšanās saiti?
Man šķiet, ka nevar no kompja un tālruņa vienlaicīgi, tikko aktivizē aplikāciju tālrunī, tā uz kompja vairs nevar pieslēgties.

Vai atzīstiet savas kļūdas, kas noveda pie attiecību izjukšanas?
Varbūt ne kļūdas? Varbūt ceļabiedrs konkrēta uzdevuma veikšanai- tālāk ceļš sadalās. Ja pieņem, ka esam iemīlējušies, tad jau 100% katrs pats atbildīgs- jo neviens jau nespiež iemīlēties nepiemērotā cilvēkā- katra paša izvēle. Bet iepiņķerēties attiecībās/laulībā bez mīlestības, tikai aiz aprēķin, tas nu gan būtu neadekvāti liels upuris.

Kuri ir labākie Eiropas iepazīšanās saiti?
Mans radinieks Tindrī iepazinās, ar latvieti, bet daudz vairāk ārzemnieku tur.

Uz ko viņi cer?
Pēc kā tad jūs vērtējat cilvēku, ja ne ārējā izskata? ... (c) Pēc bildes varbūt kopējo tēlu, jo cilvēks var vienkārši nebūt fotogēnisks. Man svarīgi, lai saruna raisās un kā es jūtos kopā ar vīrieti. Ir bijis, ka ārēji nepiesaista un, ja nebūtu saruna pa telefonu, tad uz randiņu neietu, bet aizejot uz randiņu gadās, ka iepriekšējie uzstādījumi nobāl, tāpēc arī likt kādus atlases kritērijus...

Uz ko viņi cer?
Varbūt izklaidējās, bet biznesi jau arī var būt visai dažādi. Man kaimiņos viens tāds dzīvoja, kamēr nepārvācās uz privātmāju, tiesa, nezinu par viņa ienākumiem, šad tad runājāmies. Pieklājīgs vīrietis, uz biznesa tikšanām tā arī braukāja kā autore raksta. Ne vienmēr ārējais atspoguļo iekšējo.

21 gadsimta ´´tikumības ´´ sargātāju posts?
Mūžu dzīvo, mūžu mācies... kur to sulu?

21 gadsimta ´´tikumības ´´ sargātāju posts?
Vai tad te ir mērķauditorija arī 13-14 gadīgie?

Sākās!
SPAMa sadaļā nav tik ērti un te ir mazāk dalībnieku, līdz ar to viedokļu.

Kam un cik ilgi skanēs Mendelsons?
Nu re vienam pārim jau tūlīt Mendelsons skanēs, kurš teica ka PA nevarot Mendelsonu dabūt? Bet vai no PA šie pazudīs? Nu nevajag lolot veltas cerības :D:D Un vispār tak garlaicīgi būs bez šiem.

Ko uzskata par lielāko nodevību attiecībās?
Piekrītu shining par 100% Ar noklusēšanu pamazām uzbūvējas siena un tiek traucēta brīva enerģiju apmaiņa. Ir jauzticās otram un jāatklājās, ja gribi būt kopā.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
09:56 Ir vairāku veidu cilvēki: 1.vispirms domā pēc tam dara (paši uzņemās atbildību par savu dzīvi) 2.vispirms dara pēc tam domā (citi vainīgi par sekām) 3.nedomā vispār, tikai dara (vispār visa pasaule atbildīga par to, kas notiek) 4.tikai domā un nedara neko (teorētiķi PA) vēl varianti? :D Ja nopietnāk, ikviens var kļūdīties. Reizēm cena ir augsta.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
LaskovijMerzavec 20:45, cilvēkiem taču ir smadzenes. Vajadzētu būt tā, ka cilvēks izlemj un rīkojās, ne seko trešajam, jo tas patrāpījās ceļā. Vienīgā atšķirība varētu būt vai nu cilvēks ir nobriedis lēmumos/rīcībā, vai nenobriedis/nedomā ne par cēloņiem ne sekām.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
17:57 Tad jau sanāk, ka bez trešā tomēr process turpinātos un ja abi saprastu/izlemtu, ko darīt lietas labā bez trešā, iespējams dzīvotu ilgi un laimīgi. Viss nav viennozīmīgi, tikpat iespējams, ka tie pirmie divi ir absolūti nesaderīgi un kļūdījās ko kopā veidojot.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
17:30 ; 17:31 Kāpēc ir jāienāk trešajam, nevis vispirms izbeigt, jo viss beidzies?

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
No malas raugoties nevar zināt kādas sajūtas ir ekšena dalībniekiem pirms un pēc. Arī nelaimīgas attiecības var izskatīties laimīgas un izjaukt var arī laimīgas attiecības (krīzes ir visās attiecībās, vajag tik grūtā brīdi patrāpīties ar manipulācijām). Mana pieredze- negribētu ko veidot uz citu nelaimes.

Juridisks skaidrojums - vai aizņēmums ir ieņēmums?
23:43 Piekrītu, tā ir. Šeit pirmais autors jau izteica pareizu viedokli un, ja skatās tālāk, tad 21:42 papildināja, kas notiks pēc 5 gadiem, ja neatdos. Improvizācija par tēmu diez kāda lielā nesanāk :). Attiecību sadaļā jau arī reti var lasīt labu viedokli, bet tikai izteiktie gribētāju ir daudz vairāk :)

Ko mēs gūstam no naidīgiem komentāriem?
Kā paskatās uz to: Ja pats/i raksta, tad varbūt negatīvo noraksta, kā bezmaksas psihoterapija? Ja lasa, tad saprot, cik es tomēr labi dzīvoju, lai gan kopumā, man šķiet, ka nepaliek bez sekām lasot negācijas. Es pati lasu to, kur var gūt kādu labu viedokli un tos, kur var izsmieties. Ir autori, kuru tēmas un komentārus nelasu.

Vai jums telefonā ir otra SIM karte priekš iepazīšanās?
Es arī- negribu, bet pa retam iedodu, otru numuru gan neplānoju ieviest.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Nē, viņš ar kompjiem, sistēmām, samērā smalkas miesasbūves vīrietis, tam otram pat prātā nevarēja Ienākt, ka var dabūt iekšās.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Kādreiz strādāju Kopā ar LV čempionu boksā. Atceros vienā jaungada pasākumā radisonā viņam uzkasījās viens cittautietis, viņš tik miermīlīgi ar viņu skaidrojās, jo pilnīgi pārliecināts par sevi. Tas ir forši, ja vīrietis tā var bez bailēm par sevi pastāvēt un citus nomierināt.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Vispār nepatīk, bet ja sports zālē tad lai. Mans tētis bija bokseris, vēlāk boksa treneris.

Kas ir askēze?
15:08 izklausās vienkārši pēc slinkuma lāpīšanas, ja viens dzīvo, tad var darīt kā grib, bet ja ir ģimene tad dzīves līmenis atbilstošs mūsdienu vajadzībām jānodrošina, citādi pilna patilte ar dievišķām būtnēm, kuriem nav ne elektības, ne interneta un visa pārējā. Un domu lidojums par salāpīšanos diez vai tālāk tiek :D Manuprāt askēze nozīmē vispirms nodrošināt sevi un ģimeni, citādāk tā nav...

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Nez, varbūt kļūdos, bet šķiet, ka pierādīšana tomēr vairāk saistīta ar pazeminātu pašvērtējumu. Un pašvērtējums nav atkarīgs no ārējā izskata.

Kas ir askēze?
Man gan šķiet, ka tas drīzāk ir dzīves veids. Lēmums atteikties. Cilvēks atsākās no pasaulīgiem labumiem, nevis tapēc, ka nevarētu ko atļauties, bet gan tapēc, ka viņam to nevajag. Viņš ir garīgi izaudzis no patērētāja līmeņa, bet bez fanātisma pieskaņas.

Kāpēc vīrieši retāk, nekā sievietes lūdz palīdzību, lai iepazītos?
Tāpēc, ka vīrieši paši zin, ko vēlas un ļoti labi, ka tā.

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Mana pieredze rāda, ka hormoni ietekmē svaru, bet pamanot pirmās svara izmaiņas izskatā un nekavējoties reaģējot ar uztura izmainīšanu, svars noregulējas, iespējams man ir ļoti atsaucīgs ķermenis. Bet kopumā mēs daudz par daudz ēdam, cilvēkam nevajag tik daudz ēdiena, lai uzturētu savas funkcijas. Doamas par ēdienu jānomaina ar ko citu: iemīlēšanās labi palīdz, varbūt dienasgrāmatas rakstīšana...

Kā Jūs organizētu randinu pilnīgi bez naudas?
Laba pastaiga skaistā vietā, kas var būt labāks? Turklāt līdz gandrīz augsta vidum vēl ikgadējais zvaigžņu lietus baudāms :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu