jadore

Sieviete (53)
iepazīties ar jadore

190 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai "viss, kas notiek - notiek uz labu" ?
Varbūt ja ņem absolūti visu kopumā, tad varētu tā būt, neskatoties uz atseviišķu indivīdu nelaimēm. T.i. vienam nelaime- citiem mācība vai pašam mācība(labākajā gadījumā).

Uztura līgums.
Zinu gadījumu, kad mantinieki apstrīdēja uztura līgumu, rezultātā 1/2 matiniekiem.

Sieviete "kontroliere"
...´´Konferences dalībnieki´´ .. :DDD bet par tēmu: es kontroli nevarētu izturēt pat divas dienas kur nu vēl kontrolēšanu. Bet smēķēšanu gan labāk atmet, tas tak galīgi nemoderni.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
Vispār raksta, ka sievietēm bojājas veselība, bet vīriešiem raksturs.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
18:59 Manā gadījumā nebija tā, varbūt tapēc, ka pagarināju vai arī esmu un izskatos ar labu veselību :). Bija jāpierakstās pie esošā ārsta jo pirms vairākiem gadiem pārvācos uz šo dzīves vietu un šo gadu laikā nebija nepieciešams ģimenes ārsta apmeklējums. Man paveicās :)

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Es pie ģimenes ārsta izņēmu, izmērīja asinsspiedienu un viss. Tas bija pirms pāris gadiem, ja pareizi atceros ap 10 euro.

Vai vīriešiem nepietiek ar vienkāršu, normālu seksu?
Vienveidība jebkurā jomā apnīk, ne tikai seksa un ir taču interesanti apgūt jauno, interesēties par lietām un vietām :). Bet dzīve nesastāv tikai no seksa, tas būtu pārāk garlaicīgi...

Kāpēc vīrieši ap 40+-50 ir cūkas???
Manā ceļā tikai smaržīgie trāpās :)

Kas ir brīvība? Vai attiecībās to iespējams piedzīvot?
Manuprāt, cilvēks jūtas brīvs, ja nejūtas ierobežots. Tā var būt kopā esot ar cilvēku, kurš nemēģina pārtaisīt otru. Bet vispirms šī sajūta jāsastop attiecībās ar sevi, t.i sevi jāpieņem, tad ir viegli pieņemt arī otru.

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Torpedo, vai Tevi jau šis skāris ?;) Par tēmu: ne man māja, ne saimniecība, tā kā manā gadījumā mājsaimnieks nav vajadzīgs :)

Divas pamatlietas, lai sieviete justos labi attiecībās?
Uzliek katlu, ielej ūdeni, ieliek kartupeļus.. vakarā pienāk un piedāvā seksu. Vīrietis priecīgs.(c) tiešām? vienalga, kas piedāvā ēdienu un seksu, nu neticu !!! Tad aizietu ēdnīcā paēst, nopirktu sex pakalpjumus un būtu laimīgs, bet tā taču nav. Varbūt tikai viens otrs ir tik neizvēlīgs.

Divas pamatlietas, lai sieviete justos labi attiecībās?
Iekārot un rūpēties :)

Vai tā kādreiz notiek pasaulē?
Ja rodas kāds gadījums kas ļauj vīrietim parādīties citādā gaismā, tad var.

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Man labāk patīk moto: Šodien ir tavas atlikušās dzīves pirmā diena. Var visu ko jaunu uzsākt un ir daudz optimistiskāks skats :)

Ko darīt, ja kaimiņš ir cūkmens?
Es vienkārši pateiktu apsaimniekotājam, ja man kas traucētu, lai risina. Apsaimniekošanas maksu taču maksā.

Vai dāmas mēdz apskaust citas dāmas?
Nē, nemēdzu apskaust. No labiem piemēriem iedvesmojos.

Vai viegli ir notēlot vienaldzību?
Varbūt ir saglabājies un varbūt nav. Nevajag būvēt ilūzijas un domāt, ka kāda vajadzība ko tēlot. Spēlītes parasti pusaudžu vecumā izspēlējas.

Pagaidu attiecības-rezerves variants!
Esot attiecībās neko citu nemeklēju, jo nemēdzu sasaistīties ar cilvēkiem, kuri man nepatīk vai nav pieņemami.

Kur strādā? Kāda alga?
Amats daudz par cilvēku izsaka, tāpēc arī jautā.

Pārdomas par ekonomiku.
Es nezinu, kas uz ko vārās, bet redzu situāciju. Pilnīgi visas jomas, kurās ir valsts atbildība ir sačakarētas, kapēc, lai valsts uzņēmumos būtu citādi, tiek tērēts uz nebēdu, tiem, kuri pie sadales, tieši tāpat kā ierēdniecībā. Manuprāt tikai kapitāla reorganizācija var mainīt situāciju. Prioritāšu maiņa.

Pārdomas par ekonomiku.
3. variants. Sakārtot valsts aparāta struktūras, izmetot lieko (vismaz pusi ierēdņus un samazināt birokrātiju), sakārtot nodoklu politiku, vismaz netraucēt uzņēmējiem attīstīt biznesus.

Vai ir viegli un pieņemami izteikt savas seksuālās vēlmes partnerim?
Par visu var un vajag runāt. Sarunas ir būtiska attiecību sastāvdaļa. Cilvēkiem vēlmes mēdz mainīties arī, ja ilgstoši ir kopā un tas ir forši.

Cik dāmām ir svarīgs kunilingus?
Īstenībā jau laikam nav svarīgi cik dāmām svarīgs, svarīgi, lai tavai partnerei tas nebutu svarīgs. Nevaru iedomāties sievieti, kurai baudu sagādātu, kāds, kurš ļurina.

"Vīrieti vērtē pēc mīļotās sievietes viņam līdzās!"
Tas, ka partneris ietekmē, tas ir pilnīgi noteikti. Bet vērtējumi no malas ir absolūti lieki, es ar to nenodarbojos, lai paši tiek galā :)

Atliktās dzīves sindroms
Kopumā esmu apmierināta ar dzīvi, tāpēc nekas īpaši nav jāgaida. Plānoju uz priekšu, domāju,, ka mērķi ir jauzstāda un jārīkojas, lai tos sasniegtu. Pašplūsmā nekas nav atstāts.

Attiecības
Kā neko? Otra cilvēka prieku, emocijas, sajūtas, ko rada dāvināšana, dāvanas meklēšana, domāšana, faktiski jau tas ir vislielākais gandarījums. Tas tik ļoti satuvina. Prieks rada prieku. Ne jau materiālajās vērtībās tas mērāms, lietas katrs pats sev var nopirkt.

Attiecības
Torpedo Tavu variantu tad varētu pielīdzināt samaksai par pakalpojumu, ja mērķis ir uzdāvināt, lai par to kaut ko dabūtu. Es biju rakstījusi par ko citu.

Attiecības
Dāvanas dāvina ar domu iepriecināt, bet naudu maksā par saņemto pakalpojumu. Manuprāt būtiska atšķirība.

ĶERMENIS!
Siltam, stingram un ne īpaši kaulainam :))

Kāda invaliditātes grupa?
Ģimenes ārstu var mainīt, ja nepatīk.

Kas vēl jūsu dzīvē ir bez neta, bez Oho?
Ja darbs pie datora, tad nav problēmu apvienot. Un kopumā daudz vairāk par 8 st dienā pie datora, vnk, ik pa brīdim gribas atpūsties no darba. Kas vēl saita? viss kas jauks un patīkams: darbs, sports, pastaigas, ceļojumi, interjers, stils un mode, interesanti, izzinosi raksti, grāmatas, dažreiz patīk pagatavot ko garšīgu, dažreiz uzņemt ciemiņus. Tā kā pārāk daudz sauļoties nav ieteicams, tad...

3 svarīgākie mūsdienu zinātnes jautājumi
Piekrītu, ka pastāv vienota apziņa, kurai katrs var pieslēgties atkarībā no sava attīstības līmeņa. Samērā bieži ir gadījumi, kad miegā atnāk atrisinājums kādai problēmai vai atbilde uz kādu jautājumu. Viss ir vienots kopums. Arī tāpēc jau ir tik svarīgi darīt labu.

3 svarīgākie mūsdienu zinātnes jautājumi
Realitāte pastāv neatkarīgi no indivīda spējēm redzēt to vai ne, tāpēc jau sistemātiski tiek kāpts uz ´´grābekļiem´´, ka nav vēlmes redzēt realitāti. Ja paskatītos plašāk, un spētu sev noticēt, viss jau sākumā būtu skaidrs. Ja nākotne būtu determinēta tad nebūtu brīvās gribas. Vienkāršojot, ejot pāri krustojumam mēs varam izvēlēties virzienu un atbilstoši sekas būs...

Dāmas kādus kunga trūkumus var neievērot ja kungam ir ĻOTI LIELA NAUDA?
´´Agrajā rūsā´´ viss ir ļoti izsmeļoši parādīts.

Dāmas kādus kunga trūkumus var neievērot ja kungam ir ĻOTI LIELA NAUDA?
multi, diez vai sabiedrības uzspiestām normām, drīzāk pēc, kas vairāk silda sirdi :). Kādai nauda, kādai skaistums, bet vēl kādai, kas pavisam cits.

Dāmas kādus kunga trūkumus var neievērot ja kungam ir ĻOTI LIELA NAUDA?
Tieši naudas dēļ nekādus.

kas par mērvienību - saprāta robeža
kamēr netraucē citiem.

Kur paliek mērķis?
Jā, vecākus vainot ir ļoti ērti. Pašam nekādas atbildības par savu dzīvi, jo vecāki vainīgi, neskatoties pat uz to, ka daudziem 50 gados vecāki sen jau kā miruši.

Kur paliek mērķis?
Ja nav smadzeņu, tad nav nekā, arī mērķa. Bet es, goda vārds, nepazīstu personīgi nevienu, kuram nekā nav (ne bērnu, ne dzīves vietas).

Uzsākot attiecības cik svarīgi jums ir dzirdēt šos vārdus?
Es domāju, ka var jau uzreiz profilā ielikt bildi ar plakātu, nav ko zaudēt laiku.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu