jadore

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par jadore

41 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Maksatspeja😃
Es joprojām īsti neticu, ka dzīvē tā var notikt, kas šeit tēmās ir lasīts, gan par sievietēm, gan vīriešiem, neesmu piedzīvojusi ne tuvu tam. Vīrieši ir atbildīgi un forši. Šībrīža maksātspēja nav galvenais, jo var būt dažādi periodi dzīvē un sarunās ļoti labi var saprast, kas vīrieti interesē un kas viņš ir. Nekad arī mērķis nav bijis iet uz randiņu tikai tāpēc, lai tiktu izmaksāts vai...

Censties pārlekt savai pakaļai - ko domājat? Vai vērts?
Pārlēk /nepārlēkt nezinu, bet tas , ka vajag darīt lietas no sirds, tas noteikti tā ir, tā lai tās sagādā prieku vismaz tev un varbūt rada labu impulsu vēl kādam. Nevajag sevi nolaist, savu dzīvi. Censties darīt labāko, ko spēj vajag vienmēr. Un tā nav nekāda ārišķība vai izrādīšanās- ar savu dzīvi darīt lietas labākas.

Rēķins
Divējādas sajūtas. Tas neapšaubāmi ir patīkami, sajust rūpes. Bet no otras puses saprotu, ka nauda no debesīm nebirst nevienam...

Dzives uztvere
18:39 ir interesantāk, ja ir kur ´´pievilkties´´, attīstīties, katram jābūt ar savu pienesumu, virzienam jāsakrīt, protams.

Dzives uztvere
Pilnīgi vienādiem cilvēkiem dzīve varētu būt gaužām neinteresanta. Ja nevar otru pieņemt, kāds tas ir, tad cits variants...

Papardes zieds
Ja godīgi, es neticu, ka sievietes ir daudz izvēlīgākas par vīriešiem, abi izvēlas. Starpība, ka sievietes analizē, domā par savu rīcību, sevi, saviem mērķiem, rīkojas, vīrieši meklē vainas sievietēs un gaida, kad tās mainīsies :D. Vispār jau laikam tā ir pareizi - vīritis maina pasauli.

Papardes zieds
Tāpēc, ka vientulības sajūta saasinās tieši svētkos un tad labāk, ar kādu meklēt papardes ziedu ... Šodien tieši būs 1836 organizēti pasākumi 1836 vietās, vajadzētu būt labi.

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
Drausmīgs storijs. Tas nebija darīts apzināti ar nolūku kādu nogalināt. Jaunības maksimālisms un neapdomība izvērtās drausmīgā kļūdā. Visdrīzāk puisis pats sev to mūžam nepiedos. Tava piedošana/nepiedošana grauž Tevi, to puisi tā neaizskar. Atriebība... es šaubos vai tā var atnest sirdsmieru.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Protams, ka visu nosaka personība, nevis parametri. Saskanīga personība.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
16:49 ne visi grib augt un ne visi grib kļūt labāki, citiem ir labi kā ir, tāpēc ir tik svarīgs dzīves virziens, lai tas sakristu. Cik tad ir to cilvēku ar kuriem vari būt, kas esi - neizliekoties... Un ne visi meklē draugu/partneri visai dzīvei... varbūt sievietes, bet vīrieši... šķiet retais. par temu: Gribēt nav kaitīgi, ja no nedabūšanas nepaliek nīgrs... Un nav nekā slikta, ja...

kas ir krāpšana?
14:36 ne mans komentārs būs noteicošais vai jums būs skaistas un tīras attiecības, bet gan tas, kā jūs pats spēsiet savas attiecības veidot, sarunāties, izteikt domu un rīkoties. Jo pamanīt un piesaistīt variet tikai to, ko pazīstat, kas ir jūsos.

SOS trūkst rakstura,
Es sāku ar vienkāršāko, tad var iestrādāties un paveikt sarežģītāko vai nepatīkamāko.

kas ir krāpšana?
Protams individuāli, kas ar partneri sarunāts. Ja tiek darīts pa kluso/aiz muguras, melojot tā ir krāpšana. Es to nepielīdzinātu privātīpašnieieciskumam, drīzāk pašcieņai.

Vai var dzīvot ar nemīlamu vai tādu kas tevi nemīl?
Ir tikai viens jautājums: priekš kam?

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Es arī to lasīju, ka vīriešiem otrādi, pārī ilgāk dzivo, bet taisnību sakot, nezinu vai to ilgdzīvošanu var skaitīt kā plusu, īpaši, ja veselība sāk bojāties.

izvēles
Dzīves garša ir izaicinājumos, lai arī kādi tie būtu.

izvēles
Katrs taču pats veido savu ikdienu, kādu izveidošu, tādā dzīvošu :DD Ir vērts iespringt :) Noteikti ne materiālās lietās tas kaifs, bet prieku vēlams no tām saņemt, jo tajās paiet ikdiena tāpat kā bez tām nav iespējams dzīvot. Man jauni iespaidi nepieciešami ... kā gaiss, labas sarunas, smiekli līdz krampjiem ... ir tik daudz brīnum jauku cilvēku visapkārt. Patīk izbaudīt procesu... jebkuru ......

Supojam?
Līcī +18, tiešām var jau sākt :)

Supojam?
Neesmu mēģinājusi, gaidu, kad paliks siltāks ūdens :DD

Kas liecina,ka attiecībām ir galas?
Tad, kad beidzas spēja sarunāties, var arī nebūt vienalga, emociju gamma ir visai plaša, bet, kad viens otru vairs nesadzird, tad viss beidzies.

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Attiecības esot vajadzīgas, lai cilvēki spētu ieraudzīt paši sevi. :) Jā, tas ir fantastiski, kā citiem izdodas izgaismot, bet ne visiem. Par tēmu: Tas ir diezgan bīstami, ja tava laimes sajūta būtu atkarīga no kāda ārpusē, ja tas kāds aiziet ar visu tavu laimes sajūtu, ko tad? Laimes sajūta katram pašam jākultivē sevī. Drīzāk jāiet uz mērķi un laimes sajūta ir blakusefekts ar katru...

Prasības vai osim haem
07:39 Tas ir tik svarīgi- sarunāties, iepazīt ko otram nozīme vārdi (atbildība, godīgums, mīlestība, ....) un pajutāt kas domāts, citādi var sanākt neveiksmīgi pateikt teikumu, bet otrs/a jau pagriezies un aizgājis :DD.

Viriesu latinas;D!
Neviena sieviete nevar uzminēt, kas tieši konkrētam vīrietim ir svarīgi, ja viņš pats nepasaka, var tikai minēt, ka primārais ir fiziskā pievilcība (katram citādāka), seksuāla saderība, ar kuru viegli komunicēt, no kuras gūst atzinību un ir kopējas intereses. Vispār jau sievietei tāpat, tikai kārtība varētu būt cita un manuprāt parasti vīrietis meklē vājāku sievieti par sevi, bet sieviete...

Prasības vai osim haem
...tikai ļoti maza daļa sieviešu ir gatavas laulībai ar zemāka statusa un ienākumu vīrieti.... ...tāpēc, pats jautājums "tipa vīriec naudu negrib?" ir neatbildams. pamatā, vīrietis naudu grib nopelnīt(iegūt, atrast utt), nevis ar to apprecēties.... situācijas ir ļoti dažādas... bieži precoties jaunībā abi pelna vienlīdz maz, piekrītu, ka ´´in general´´ vīrietis vēlas...

Prasības vai osim haem
Izlasot anketu priekšstats var būt maldīgs, lai arī parametri atbilst perfekti. Prasībām nav nozīmes. Nozīme ir vai jūties ar otru cilvēku labi, vai vari sarunāties, vai ir interesanti kopā, vai iekāro, iedvesmo, spēj pieņemt(ar visu putnu būrīti), augt, saprast. To nevar kritērijos ielikt un vārdos ietērpt.

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Ja sieviete patīk, tad rūp, ja nepatīk- tad nerūp, faktiski robeža starp patīk-nepatīk var būt ļoti trausla un attieksmi nevar izmērīt dāvanās... tā ir pavisam citur.

~ Cik bieži vīrietim var uzdot šo jautājumu?
Necik. Ja gribēs pateikt, tad pateiks, tāda izspiesta atbilde šubos vai var sagādāt prieku.

vai seit var
Nezinu vai līgaviņu, bet vērtīgus padomus gan noteikti šeit var atrast ;)

Bļaušana - darba stils vai raksturs?
Autoritārais vadības stils :DD. Kādreiz viens strādnieku kolektīva priekšnieks stāstīja, kad viņam uzdeva jautājumu kāpēc viņš bļauj uz strādniekiem, ka citā uzņēmumā viņam esot vaicāts vai viņš ir zilais? Ir cilvēki, kuri tikai bļaušanu un necenzētus vārdus saprot. Bet ir arī tādi uz kuriem nekad pat balsi nepaceļ.

Ne jaunībā...
Ir daudz brīvu vīriešu un sieviešu tā kā satikt var, grūtāk nenobīties un noticēt, ka ir iespējams kopā ko jauku izveidot.

Kāpēc vieni izvēlās parasto, bet citi nūdistu pludmali?
Man patik tā brīvestības sajūta sauļojoties un peldoties kailai, bet pēdējā laikā reti dodos uz nūdistu pludmali, izvēlos klusu vietiņu tuvāk mājām.

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
10:24 nu ja jāsāk bērniem lūgt, lai uz randiņiem vadā, tad gan laikam šim pasākumam jāmet miers :DD. Par tēmu: kas gan varētu būt nosodāms vēlmē dzīvot un vēlēties.

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
Es līdzīgā situācijā būtu aizbēgusi, ja arī paliktu bez mantojuma :DD. Zinu, nav labi, bet neciešu teroru...

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Kā es jūtos ar konkrēto cilvēku, vai raisās dialogs, vai ir kopīgas intereses. No vizuālā augums, koptēls.

Ko domājat par piesmieto Fiļu un liktenīgo Zāmueli?
Nepatīkami. Cilvēki naudas dēļ zaudē saprātu.

Līgava ar pūru
Mantas un īpašumi apgrūtina dzīvi, uzliek pienākumus. Pūrs vienīgi ir labs, ja tas ļoti likvīds, no kura var ātri tikt vaļā bez zaudējumiem :)

Endomondo vs Sport Tracker, vai varbūt vēl kas
Es lietoju Runkeeper. Rāda maršrutu, laiku, km, iztērētās kalorijas.

Nūdisti
Citreiz esmu un citreiz neesmu, atkarīgs no apstākļiem, bet noteikti labāk patīk sauļoties un peldēties bez apģērba nekā ar apģērbu.

Kam ir jābūt attiecību pamatā.
Līdzīgām vērtībām un seksuālai saderībai.

Vai gaidāms pensionāru precību bums?
Daudz loģiskāk un taisnīgāk būtu bijis pieņemt ierosinājumu mantot 2.līmeņa pensijas iemaksas, kuru noraidīja. Šis variants noteikti budžetam lētāk sanāk...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu