jadore

Sieviete (54)
iepazīties ar jadore

123 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Protams vietā, atbrīvo viņu no sevis.

metri vai kilometri
Lai varētu atpūsties no darba, jābrauc prom un jāgūst jauni iespaidi, tas tiesa :) Bet attiecības traucē darbam, nav nozīmes cik tālu partneris atrodas, lai gan iespējams, ka arī atkarīgs no darba, ja kādā darbā tikai fiziska klātbūtne vajadzīga, tad varbūt netraucē.

Kas ir stiprāks mīlestība vai naids?
Mīlestība stiprāka.

Kailā patiesība.
It nemaz nav žēl, ka laurus plūks kāds/a cits, jo manis tur nebūs :). Skaistums ir harmonijā, ārējais + iekšējais.

Attiecības bez meliem?
Pievienojos raina1970 Lai arī patiesība mēdz būt nepatīkama, tomēr ir iespējams to pateikt iejūtīgi un no meliem izvairīties.

Par sieviešu loģiku vismaz tieks runāts, bet vīriešu loģika???
Zini, sieviete nezāģēs ja vīrietis nebūs baļķis!(c) Nepiekritīšu, sieviete nezāģēs, ja būs gudra, neatkarīgi kāds būs vīrietis.

Par sieviešu loģiku vismaz tieks runāts, bet vīriešu loģika???
Mees, viirieshi, esam ljoti racionaali:) (c) Tas varētu būt taisnība, ka vīrieši ir lielāki aprēķinātāji, bet vai tikai materiālais tiek ņemts vērā, tomēr atļaujos šaubīties ;)

Kādas izredzes te LV ir diviem jauniešiem izveidot stabilu ģimeni?
Bumbastiks 12:13 un kā Tu lūdzu izmantoji iespējas 90, kuru tagad nav. Iespējas ir vienmēr, jautājums vai esi spējīgs tās pamanīt īstajā brīdī un vai neesi par slinku, lai uzsāktu tās īstenot.

Kādas izredzes te LV ir diviem jauniešiem izveidot stabilu ģimeni?
Jā, ir iespējams, zinu reālus piemērus. Ļoti daudz kas šajā dzīvē ir atkarīgs no vēlēšanās.

Par sieviešu loģiku vismaz tieks runāts, bet vīriešu loģika???
Pat PA vīrieši ir izlēmīgi, aizstāv savu viedokli, ir erudīti un dzīves gudri, ne visi protams, bet man tomēr šķiet, ka pārsvarā, vismaz , kuru komentārus lasu. Arī dzīvē ar tādiem saskaros. Ja neesi satikusi saderīgu partneri, tas vēl nenozīmē, ka visi slikti :). Par sievietes stiprumu: to var izpaust ļoti dažādi.

Briesmīgs raksturs
Manuprāt zināmā vecumā cilvēks nonāk harmonijā ar sevi un negribas vairāk kā gribas kaut ko mainīt. Briesmīgs raksturs ir relatīvs jēdziens, jo kas vienam šķiet briesmīgs citam var šķist interesants, es drīzāk teiktu, ka personību saderība ir pati būtiskākā.

Salst kājas un rokas! Ko ieteiksiet?
Nodarboties ar sportu un vilnas zeķes un cimdi.

Kas liek daudziem nolikt savu valsti?
Cilvēki nejūtas laimīgi un tad viss šķiet slikti. Kaut ko darīt lietas labā neienāk prātā vai nesanāk. Protams ne viss ir atkarīgs no cilvēka, iespējas ir ierobežotas, bet tomēr tās ir.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Kā labāk uzsākt sarunu? Domāju, ka vispirms vajag izlasīt sievietes anketu un, ja tur sākotnējais vecums uzādīts 5 un vairāk gadi virs tava vecuma, tad rakstīt nevajag. Es šādas vēstules vienkārši izdzēšu, dažkārt pat neizlasot.

Plānot vai neplānot
Vēl par tēmu: Manuprāt, saplānot un ļauties situācijām un izaicinājumiem nav pretstatā viens otram, ja situācijas un izaicinājumi ved attīstības virzienā.

Plānot vai neplānot
Piekrītu, ka ir pašreizējais brīdis, ceļš pa kuru eju, bet virziens, kur vēlos nonākt ir jāzina un jāsaprot, kas man jādara, lai nonāktu tur kur vēlos būt. Citādāk var sanākt staigāt pa apli, kas manuprāt nav interesanti.

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Pirms brīža uzvilka mastā sarkan balt sarkano karogu par tautas saziedotiem līdzekļiem, tagad tas plīvos pretim maniem logiem dienu un nakti. Man patīk. Cilvēki ir patriotiski. Negribētu redzēt citu karogu un dzirdēt citu valodu kā vien latviešu, lai arī daudz kas valsts pārvaldē nav pieņemami. Sveiciens svētkos!

Vai atzīstat principu, ka "mērķis attaisno līdzekļus" ?
Man arī nepatīk meli, bet vrb daudzi cilvēki ir pat pārāk godīgi un cieš dēļ sava godīguma ?(c) Domāju, ka cieš, bet cik būtiski meli, ja samelo vienreiz, samelos vēl, uzticēšanās zūd tādam cilvēkam. Es par godīgumu, īpaši ja runa par vistuvākajiem cilvēkiem.

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Vienmēr ir izvēle komunicēt ar tādiem vai nē. Ja cilvēka teiktais neapmierina, ir iespējams viņam to pateikt, bet apvainoties - nu nē, dzīve ir pārāk īsa, lai apvainotos uz katru garāmgājēju, kurš ko ne tā pasaka.

Vai atzīstat principu, ka "mērķis attaisno līdzekļus" ?
Nē. Tas laiks beidzies, kad vajadzēja ko par katru cenu. Es par vieglumu. Tas neizslēdz veselīgu tiekšanos un pretestības pārvarēšanu, bet ´´pāri līķiem neeju´´.

Pirmais iespaids
Pirmo iespaidu veido acu skatiens, balss, smaids. Sejas neatceros, varu pat divreiz tikties ar cilvēku un neatcerēties seju, augumu atceros un koptēlu, pārliecību par sevi, manieres. Agrāk pamanīju detaļas, tagad tās vairs nav svarīgas.

Domājamo daļu pārdošana
Bija viena daudzzīvokļu māja Krastmalā, kur pārdeva dzīvokļus kā DD, man šķiet, ka izpirka, vismaz remonti tur notiek un sludinājumus vairāk neredzu. Es nepirktu noteikti.

sekss ar bārdainu vīrieti
Ja iepatiksies vīrietis, tad iepatiksies arī viņa bārda... viens brīdis bija, kad patik tikai gludi skūti, bet pārgāja. Gaume mainās.

Vecuma starpības ietekme uz pāra attiecībām
Domāju, ka atkarīgs no cilvēka, cits jau 50 gados nevelk otram 50 gadniekam līdzi aktivitātes ziņā, kur nu vēl 70 gadnieks. Es neticu ilglaicīgai laimīgai laulībai ar lielu gadu starpību, agrāk vai vēlāk sākas nesaderība.

Jaunā latviešu filma Ar putām uz lūpām, kādas pārdomas?
Paldies par tēmu, noteikti neiešu skatīties.

Vai politisko uzskatu nesakritība var sanaidot pat labus draugus?
Ja abi fanātiķi, tad noteikti. Bet citādi, man šķiet, pat jauki, ka ir dažādi viedokļi.

Vai var uzskatīt?
Piekrītu, ka veiksme ir laba lieta, tomēr visa pamātā ir darbs un vēlme augt. Var pajautāt, kurš ir veiksmīgāks vai tas kurš pa vakariem skatās seriālus, vai tas, kurš pa vakariem mācās? Cilvēki ir dažādi un katram prieku sagādā kas cits un katram potenciāla līmenis ir cits. Visi nevarēs būt direktori un negribēs. Tā kā nevar uzskatīt par neveiksmi vai veiksmi strādāt kādā amatā.

seksuālās aktivitātes atšķirība
Būtiskas atšķirības seksuālajā dzīvē atklājas tiem pāriem vai indivīdiem, kuri sevi nepazīst un nav spējīgi runāt par seksu attiecību sākumā, jo pretējā gadījumā jau sākumā tiek saprasts vai partneris ir saderīgs. Trešās persons ´´aizmuguriska´´ ievilkšana attiecībās ir krāpšana. Ja ar partneri sarunā, ka abiem vai vienam ir atļauts dzīvot seksuālu dzīvi ārpus attiecībām...

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
...Var secināt: sievietes negrib sevi apgrūtināt ar stratēģisko domāšanu,... ...Bez tam, arī Spīdola var parādīt radziņus, kas tiek maigi slēpti līdz precībām - un diemžēl (pēc pieredzes) lielākajā daļā gadījumu. Pēc lielās reklamēšanās beigās vairs nav ne daile, ne spēks, ne kaisle un pat ne gudrība, paliek tikai kašķis.(c) Bez šubām - vīrieši ir stiprāki un viņu priekšrocībai vajadzētu būt...

Kā ilgstoši noturēt attiecības?
Jo tu vairāk gribi noturēt, jo otrs vairāk grib tikt prom. Turēšana nestrādā. Tikai uz brīvprātības principiem, kad abi grib būt kopā tieši ar to cilvēku. Harmonija abu starpā padara attiecības iespējamas.

Apkure ir, bet jāsalst
Reizēm radiatori aizsērē uz līkumiem, līdz ar to ūdens necirkulē kā nākas, varbūt vajag izskalot?

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
Es arī par vieglumu, sarežģītos uzdevumus arī ar vieglumu var risināt un prieku :)

Vai kāds Tavā ģimenē nodarbojas ar maģiju?
Jā, es. Lēti. Turpinājums oho jokos...

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Bonny latvietis pieliecās, vairāk spiež - vairāk pieliecās. Nu iepējams ka spāņiem nav 3A un co. Citās valstīs par noziegumiem tiesā, es arī nesaprotu kapēc ne LV.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
AivarsN,atvainojos, mans komentārs nebija korekts. Visi mēs palīdzam kādam. Bet runa par to, lai maksātu pabalstus jāmaksā nodokļi, kuri arvien paliek lielāki. Nav pareizi uzturēt dīkdieņus, par nodokļu maksātāju naudu, kuri nestrādā un netaisās to darīt. Bonny Jā, vajag gan domāt plašāk... viss ir saistīts ... pārtikas lielveikali izmet, tie ir privāti, (tagad jau sāk aizliegt izmest,...

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
AivarsN, varbūt vēlies piemest ko no saviem ienākumiem, lai citiem varētu pabalstos vairāk izmaksāt?

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
derevnja10 Nejauši pirms daudziem gadiem izlasīju dēla vidusskolas domrakstu, kur viņš rakstīja, ka vīrietim jānodrošina ģimene. Nelielos, bet man lieliski dēli, abi. Un kā vīri viens jau labs, otrs noteikti būs labs. Laulības pēc 30, kad jau nobrieduši kā vīrieši. Lepojos ar viņiem un arī ar vedeklu.

Sievietes, vai gribētu sev vīru kā Lāčplēsi? Diženus svētkus.
Vīrieši ir stipri, pazīstu personīgi. Garā stipru vīrieti nav iespējams padarīt par vārguli, lai arī cik stipra sieviete būtu un priekš kam tas sievietei būtu vajadzīgs.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Pamatvajadzības jāapmierina, bet ne ar pabalstiem - ar darbu, jābūt iespējai strādāt. Cilvēks visradošākais ir , kad pietiek, bet nav par daudz. Pabalsti degradē, ir taču vesels lērums cilvēk, kuri pat netaisās strādāt, bet pārtikt no pabalstiem.

Mūžīgā jaunība?
Cilvēks, kurš sevi nepieņem parasti ir nīgrs, dusmīgs, apvainojies uz pasauli, par kādu netaisnību. Vienīgais ko ar šādu attieksmi var panāk, ir izolāciju un iespējams arī veselības problēmas- cilvēki izvairās kontaktēties ar tādiem un tas dusmas pavairo. Bet neatkarīgi no gadu skaita var arī ar smaidu no rīta mosties, sevi pilnveidot, gan fiziski, gan garīgi, tikties ar interesantiem cilvēkiem...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu