jadore

Sieviete (55)
uzzināt vairāk par jadore

86 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Par vasaras laiku
Darīts, paldies. Arī atbalstu.

orālais sekss
Jebkuru tehniku var iemācīties, bet saderība un attieksme vai nu ir vai nav.

Vai problēmas attiecībās var ietekmēt visu pārējo dzīves kvalitāti?
Protams, ietekmē. Jāmeklē atbalstu, citādi var iedzīvoties arī depresijā.

orālais sekss
Filmas nevar ņemt par paraugu, jo tās taisītas roktarbniekiem. Tur pat tehnikas nevar saprast, ja nav komentāru un skaidrojumu par izpildījumu. Un auditoriju aptaujas liecinot, ka gan vīriešiem, gan sievietēm dzīves laikā ir bijuši viens vai divi izcili mīļākie, tā kā saprotiet paši par prasmēm. Ja pāris nespēj runāt par vēlmēm, tad nekas arī nevar sanākt, ja nu vienīgi gaišreģiem.

Vai atzīstiet savas kļūdas, kas noveda pie attiecību izjukšanas?
Varbūt ne kļūdas? Varbūt ceļabiedrs konkrēta uzdevuma veikšanai- tālāk ceļš sadalās. Ja pieņem, ka esam iemīlējušies, tad jau 100% katrs pats atbildīgs- jo neviens jau nespiež iemīlēties nepiemērotā cilvēkā- katra paša izvēle. Bet iepiņķerēties attiecībās/laulībā bez mīlestības, tikai aiz aprēķin, tas nu gan būtu neadekvāti liels upuris.

Uz ko viņi cer?
Pēc kā tad jūs vērtējat cilvēku, ja ne ārējā izskata? ... (c) Pēc bildes varbūt kopējo tēlu, jo cilvēks var vienkārši nebūt fotogēnisks. Man svarīgi, lai saruna raisās un kā es jūtos kopā ar vīrieti. Ir bijis, ka ārēji nepiesaista un, ja nebūtu saruna pa telefonu, tad uz randiņu neietu, bet aizejot uz randiņu gadās, ka iepriekšējie uzstādījumi nobāl, tāpēc arī likt kādus atlases kritērijus...

Uz ko viņi cer?
Varbūt izklaidējās, bet biznesi jau arī var būt visai dažādi. Man kaimiņos viens tāds dzīvoja, kamēr nepārvācās uz privātmāju, tiesa, nezinu par viņa ienākumiem, šad tad runājāmies. Pieklājīgs vīrietis, uz biznesa tikšanām tā arī braukāja kā autore raksta. Ne vienmēr ārējais atspoguļo iekšējo.

Ko uzskata par lielāko nodevību attiecībās?
Piekrītu shining par 100% Ar noklusēšanu pamazām uzbūvējas siena un tiek traucēta brīva enerģiju apmaiņa. Ir jauzticās otram un jāatklājās, ja gribi būt kopā.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
09:56 Ir vairāku veidu cilvēki: 1.vispirms domā pēc tam dara (paši uzņemās atbildību par savu dzīvi) 2.vispirms dara pēc tam domā (citi vainīgi par sekām) 3.nedomā vispār, tikai dara (vispār visa pasaule atbildīga par to, kas notiek) 4.tikai domā un nedara neko (teorētiķi PA) vēl varianti? :D Ja nopietnāk, ikviens var kļūdīties. Reizēm cena ir augsta.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
LaskovijMerzavec 20:45, cilvēkiem taču ir smadzenes. Vajadzētu būt tā, ka cilvēks izlemj un rīkojās, ne seko trešajam, jo tas patrāpījās ceļā. Vienīgā atšķirība varētu būt vai nu cilvēks ir nobriedis lēmumos/rīcībā, vai nenobriedis/nedomā ne par cēloņiem ne sekām.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
17:57 Tad jau sanāk, ka bez trešā tomēr process turpinātos un ja abi saprastu/izlemtu, ko darīt lietas labā bez trešā, iespējams dzīvotu ilgi un laimīgi. Viss nav viennozīmīgi, tikpat iespējams, ka tie pirmie divi ir absolūti nesaderīgi un kļūdījās ko kopā veidojot.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
17:30 ; 17:31 Kāpēc ir jāienāk trešajam, nevis vispirms izbeigt, jo viss beidzies?

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
No malas raugoties nevar zināt kādas sajūtas ir ekšena dalībniekiem pirms un pēc. Arī nelaimīgas attiecības var izskatīties laimīgas un izjaukt var arī laimīgas attiecības (krīzes ir visās attiecībās, vajag tik grūtā brīdi patrāpīties ar manipulācijām). Mana pieredze- negribētu ko veidot uz citu nelaimes.

Juridisks skaidrojums - vai aizņēmums ir ieņēmums?
23:43 Piekrītu, tā ir. Šeit pirmais autors jau izteica pareizu viedokli un, ja skatās tālāk, tad 21:42 papildināja, kas notiks pēc 5 gadiem, ja neatdos. Improvizācija par tēmu diez kāda lielā nesanāk :). Attiecību sadaļā jau arī reti var lasīt labu viedokli, bet tikai izteiktie gribētāju ir daudz vairāk :)

Ko mēs gūstam no naidīgiem komentāriem?
Kā paskatās uz to: Ja pats/i raksta, tad varbūt negatīvo noraksta, kā bezmaksas psihoterapija? Ja lasa, tad saprot, cik es tomēr labi dzīvoju, lai gan kopumā, man šķiet, ka nepaliek bez sekām lasot negācijas. Es pati lasu to, kur var gūt kādu labu viedokli un tos, kur var izsmieties. Ir autori, kuru tēmas un komentārus nelasu.

Vai jums telefonā ir otra SIM karte priekš iepazīšanās?
Es arī- negribu, bet pa retam iedodu, otru numuru gan neplānoju ieviest.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Nē, viņš ar kompjiem, sistēmām, samērā smalkas miesasbūves vīrietis, tam otram pat prātā nevarēja Ienākt, ka var dabūt iekšās.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Kādreiz strādāju Kopā ar LV čempionu boksā. Atceros vienā jaungada pasākumā radisonā viņam uzkasījās viens cittautietis, viņš tik miermīlīgi ar viņu skaidrojās, jo pilnīgi pārliecināts par sevi. Tas ir forši, ja vīrietis tā var bez bailēm par sevi pastāvēt un citus nomierināt.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Vispār nepatīk, bet ja sports zālē tad lai. Mans tētis bija bokseris, vēlāk boksa treneris.

Kas ir askēze?
15:08 izklausās vienkārši pēc slinkuma lāpīšanas, ja viens dzīvo, tad var darīt kā grib, bet ja ir ģimene tad dzīves līmenis atbilstošs mūsdienu vajadzībām jānodrošina, citādi pilna patilte ar dievišķām būtnēm, kuriem nav ne elektības, ne interneta un visa pārējā. Un domu lidojums par salāpīšanos diez vai tālāk tiek :D Manuprāt askēze nozīmē vispirms nodrošināt sevi un ģimeni, citādāk tā nav...

Vai kāda(i)m būtu jāpierāda, ko var "dabūt"?
Nez, varbūt kļūdos, bet šķiet, ka pierādīšana tomēr vairāk saistīta ar pazeminātu pašvērtējumu. Un pašvērtējums nav atkarīgs no ārējā izskata.

Kas ir askēze?
Man gan šķiet, ka tas drīzāk ir dzīves veids. Lēmums atteikties. Cilvēks atsākās no pasaulīgiem labumiem, nevis tapēc, ka nevarētu ko atļauties, bet gan tapēc, ka viņam to nevajag. Viņš ir garīgi izaudzis no patērētāja līmeņa, bet bez fanātisma pieskaņas.

Kāpēc vīrieši retāk, nekā sievietes lūdz palīdzību, lai iepazītos?
Tāpēc, ka vīrieši paši zin, ko vēlas un ļoti labi, ka tā.

Kā pārdzīvot izskata maiņu?
Mana pieredze rāda, ka hormoni ietekmē svaru, bet pamanot pirmās svara izmaiņas izskatā un nekavējoties reaģējot ar uztura izmainīšanu, svars noregulējas, iespējams man ir ļoti atsaucīgs ķermenis. Bet kopumā mēs daudz par daudz ēdam, cilvēkam nevajag tik daudz ēdiena, lai uzturētu savas funkcijas. Doamas par ēdienu jānomaina ar ko citu: iemīlēšanās labi palīdz, varbūt dienasgrāmatas rakstīšana...

Kā Jūs organizētu randinu pilnīgi bez naudas?
Laba pastaiga skaistā vietā, kas var būt labāks? Turklāt līdz gandrīz augsta vidum vēl ikgadējais zvaigžņu lietus baudāms :)

Ko domājat par partiju Attīstībai Par
Cik saprotu, autorei nepatīk Rukšāne, nu visiem visi nekad nepatiks. Es par Rukšāni neko nezinu. Bet vien cilvēks neko nespēs mainīt lv politikā. Iespējams, ka par viņiem balsošu, bet pirmo reizi apsveru domu nepiedalīties.

Ceļš uz šodienu.
Ceļš uz šodienu bija vakar, šodien jau ir ceļš uz rītdienu. Ko kurš mēs vēlamies, tur arī nonāksim agrāk vai vēlāk, bet vai tas ir tas mūsu patiesais ceļš? Šis jautājums man nedod miera. Mērķtiecība un iekšējs spēks ir nepieciešami, bet neesmu tik pārliecināta, ka tikai no katra fizioloģijas un tikai no cilvēka paša, viss atkarīgs, varbūt ideja kaut kur gaisā virmo un tu to paņem un realizē, vai...

Vīrieši grib bezmaksas sexu, ko sievietes grib bez maksas?
...Pieļauju ka ir situācijas, kad vīrietis jautā, cenšas saprast, bet nesaņem patiesas atbildes. Tikai kaut ko virspusīgu, lai atšujas... Visādi var būt, bet arī pilnīgi iespējams, ka otrs vienkārši sevi nepazīst. Reizēm kautrības dēļ ko nepasakam, reizēm baidamies aizvainot un tā pamazām uzbūvējas siena..., var jau arī dzīvot fizioloģiskā līmenī. Domāt ir grūtāk nekā nedomāt, izprast sevi,...

Vīrieši grib bezmaksas sexu, ko sievietes grib bez maksas?
10:44 Problēma ir tajā, ka vairums cilvēku nav spējīgi savā starpā sarunāties, tā ir veiksme satikt cilvēku, kuram vari teikt savas domas un viņš neuzskatīs to par personīgu apvainojumu, ja arī ko pateiksi neparieziem vardiem. Ir ļoti maz tādu cilvēku ar, kuriem vari atvērties un būt kāds esi un tieši tas ir viens no balstiem veiksmīgai draudzībai/attiecībām. Sekss nāk tikai pēc tam, jo ko līdz...

Vīrieši grib bezmaksas sexu, ko sievietes grib bez maksas?
Ne naudā tā sāls, sievieti drīzāk neapmierina statuss, ja vīrietis sevi dzīves laikā neattīsta, kā sāka par naktssargu, tā 30 gadus turpina, neizmantojot vismaz iespēju kļūt par naktssargu priekšnieku, bet tas iet kopsolī ar naudu. Tāpēc neiedziļinoties, šķiet, ka visām sievietēm vajag vīrieša naudu, nē, viņām vajag veiksmīgu/spējīgu vīrieti, ne nelaimes čupiņu.

Vīrieši grib bezmaksas sexu, ko sievietes grib bez maksas?
Neko. Ja nav abbusējas mīlestības, man no vīrieša neko nevajag. Ja tā dziļāk padomā nauda neko neatrisina, jā kļūst sadzīve vieglāka, bet tas arī viss. Cilvēkam patiesībā vajag ļoti maz. Kādi putni šiverē pa galvu bez naudas, tādi paši ar naudu, varbūt vienīgi mērogi savādāki.

Golddigeres
19:25 :D:D tad bankrots neizbēgams un ja vēl randiņi vairāki, ik pa laikam :D 19:28 ...piedāvājos vīrietim samaksāt par to manu kafiju... bet viņš apvainojās../(c) Man ir līdzīga pieredze: es arī reiz piedāvājos nopirkt pati sev kino biļeti, man pajautāja vai es arī atsevišķi sēdēšot? Vīriešus tas aizvaino. Tāpēc tagad vairs nepiedāvājos kaut ko maksāt...

Golddigeres
Torpedo, ja sieviete uzreiz saprot, ka nebūs turpinājuma uz kafejnīcu ar vīrieti nemaz neiet. Laskovij, sieviete jau pati labi jūtās, ja ir sataisījusies un diezin vai kāda kaut ko speciāli dara dēļ nepazīstam vīrieša, sevis dēļ jā.

Kas vēl trūkst?
Šobrīd nekas netrūkst, ir labi, bet ar foršu kompanjonu iespējams būtu jaukāk :), bet varbūt tā ir tikai ilūzija...

Tiesības uz automātisko kārbu -> manuālo?
Sen kārtoju tiesības, tad vēl nemaz uz automātu atsevišķi nevarēja nokārtot, bet visas manas mašīnas ir bijušas automāti. Ja vajadzētu ar manuālo brukt, protams iemācītos no jauna, bet nezinu vai ir jēga kārtot, ja ar manuālo nebrauksi, jo tāpat, ja ilgstoši brauksi ar automātu, ar manuālo aizmirsīsi.

Tulzna
es arī vienmēr pārduru no divām pusēm, šķidrumu izspiežu, āda jau otrā dienā ir klāt pieaugusi, nekad nekas nav iekaisis.

Dāmas, bet vai tad te trūkst vīriešu ?
Nepiekrītu Labdienei, te ir ļoti dažādi vīrieši, ja man nav izdevies satikt savējo, tad tas nenozīmē, ka visi ir slikti. Labām attiecībām ir vajadzīgs laiks un reti kuram tas ir, cilvēki daudz strādā, mācās, sporto. Un, ja godīgi, tad attiecības traucē darbam. Jo iztika tomēr jānopelna ikvienam. Šeit PA palasot dažus komentārus reizēm šķiet, ka kāds ar putniem, bet ikviens cilvēks ir autentisks,...

Dāmas, bet vai tad te trūkst vīriešu ?
Nav problēmu, kāpēc autore domā, ka ir problēma? Tik uz priekšu :)

Vai tiešām trūkst sieviešu?
Marseli, jāsaprot, ka tas vieglums ir jāmeklē katrā pašā, nav iespējams satikt otru, lai savu smagumu tam uzkrautu un dzīvotu laimīgi: piesaistīt jau var tikai to, ko pazīsti, kas ir tevī.

Vai tiešām trūkst sieviešu?
riebekle, nu mani arī bildināja :D:D, nu negribu precēties.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu