jadore

Sieviete (53)
iepazīties ar jadore

197 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ticat horoskopu saderībai?
gaiss ar uguni esot samērā laba saderība, gaiss uzpūš liesmu lielāku, mani fascinē uguns enerģija. Man bija gaiss ar ūdeni, arī dzīvojām līdz izšķīrāmies :).

Kas, vainīgs pie publikācijas?
Palīdzējis citiem sevi padarīt par apsmieklu. No tā var secināt, ka viņš īpaši nedomā ar galvu.

Vai nav tā ka to otru grib dabūt labāku par sevi?
Labāku, ne labāku, bet tādu ar kuru kopā augt gan un ar kuru dzīvot baudāmi un interesanti.

Vai eksistē šokoholiķi?
Baudvielas. Ļoti ātri var atradināties, ja grib. Bet vai vajag? Kāpēc atteikties no šī prieka, ja lieto ar mēru.

Kā tas sanāk?
14:37 piekrītu, sporta zālē, ja kāda apaļīga reizi atnāk, tad arī ar to nākšana beidzas, tāpat kā apaļīgus cilvēkus mežā skrienot nepamanu. Tas taču loģiski, ja cilvēks kustas, tad ir normālas miesasbūves, jo nodarboties ar sportu ar pārlieku lielu svaru ir daudz grūtāk. Bet tikai ar sportu nav pietiekami, ēšana svarīgāka, ar sportu tvirtumu var panākt, ne tievumu, ja ēšanas paradumus nemaina.

Cik mūsu personīgā laime ir atkarīga no naudas daudzuma?
Laimīgai dzīvei nauda ir vajadzīga, pašas nopelnīta nauda. Nedomāju arī, ka vīrietis ārkārtīgi labi justos dzīvojot uz sievietes rēķina. Zināmā mērā tas ir pašcieņas jautājums.

Kā tas sanāk?
Man pie vainas saldumi, pilnīgi skaidrs :(, nu ko darīt garšo, īpaši ar espresso bez cukura. Ja attiekšos no tiem, tad sevis dēļ, ne kāda cita.

Kas ir Jūsu Džeimss Bonds?
Šons Konerijs

Uzticama vīrieša pazīmes.
Uzticama vīrieša pazīmes- Kad vārdi sakrīt ar darbiem. +++

Iesakiet, lūdzu, izcilu psihoterapeitu
Protams, ka piesaistot profesionālus resursus no ārpuses rezultāts var būt daudz labāks, nekā pašam maļoties savās domās. Šaubos vai kāds var ieteikt konkrētu terapeitu tieši autora gadījumam, jo pat nav tik svarīga metode ar kādu terapeits strādā cik personību saderība. Viennozīmīgi savā galvā var laist tikai labāko, pieredzējušāko, izglītotāko, nevis tādu, kurš ārstēsies uz klienta rēķina....

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
15:57 ja ģimenē viedokļi saskan šai jomā, tad tik uz priekšu, draiskojieties pāros, grupās utt. ja nesaskan, tad diez ko forša savienība nesanāk. Nav nekāda prieka no nesaderīga partnera.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Un vēl, atmet savas gaidas un pieņem viņu beidzot tādu kāda viņa ir, izskatās, ka viņa nerunā, jo tu nedzirdi. Sāc viņu sadzirdēt... nekad nav tā, ka otrā cilvēkā ir tikai slikts, saredzi labo un saki to viņai, tikai ar kritiku neko nevar panākt. Bija taču kaut kas labs arī, ja reiz apprecējāties. FB kā reiz ir iespēja pieteikties uz videosemināru Tikai vīriešiem, varbūt ir to vērts?

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Varbūt pāru terapija var ko līdzēt, paši galā diezin vai tiksiet.

Vai ir normāli bārt mazu bērnu?
Viņa visdrīzāk tā ir audzināta un nesaprot, ka tā darīt nedrīkst :(, tas nav nogurums, bet mīlestības trūkums pret savu bērnu. Domāju, ka iejūtība, atbalsts, sapratne mātei var līdzēt. Runā ar viņu.

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
Tirgus vērtību parasti nosaka pieprasījums/piedāvājums :). Cilvēka vērtība atkarīga no lomas/lomām (māte, tēvs, bērni, darbinieks utt), kā katrs savas lomas spēj izdzīvot un kā izpilda savu dievišķo uzdevumu, manuprāt.

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Jocīgs jautājums, ņemot vērā, kur uzdots un kāda vecuma cilvēki te pārsvarā ir. Ja tas būtu viegli, te būtu daudz mazāk cilvēku. Manuprāt, nav nozīmes staigā vai nestaigā pa randiņiem, labāk mazāk staigāt pa randiņiem, bet vairāk nodarboties ar savām interesēm, paplašināt redzesloku, iepazīt sevi galu galā un sadraudzēties ar saviem putniem :).

Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot?
Cilvēki par sevi pasaka ļoti daudz, vajag klausīties un skatīties, nevis fantazēt.

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
Jo nabadzīgāks cilvēks, jo lielāka vērība materiālajao pusei, tas taču tikai loģiski. Visi grib ēst un ikvienam vajadzīgs ērts mājoklis.

Viestura tēze
Ļoti atkarīgs no cilvēka, cits regresē, cits attīstās un ne tikai laulībā, nepieaugušam(psiholoģiski) vīrietim būtu ērti pieņemt dēla lomu un tai paša laikā dzīvoties ar mīļākajām, jo ar mātēm neguļ. Tikai šaubos vai pieaugušai sievietei šāds ģimenes modelis butu interesants. Rudzītis nav par pilnu ņemams, viņam pašam savi tarakāni jāarstē.

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Nu tak nevajag nopietnas attiecības, tu dzīvs piemērs, tik neraudi tik traki.

Kur ārzemēs var strādāt Latvijas Nepilsonis?
Noteikumi ir tādi kādi ir. Dusmošanās nepalīdzēs, bet pieteikšanās naturalizācijas procesam gan.

Rupjā valoda pie stūres
Izbaudu braucienu ar cilvēkiem, kuri nelamājas, manā apkārtnē tādi ir :). Lamāšanās nav ne forša, ne interesanta, bet par cilvēka kultūras līmeni liecina ļoti labi.

Ja otram ir kādi trūkumi vai ir svarīgi kā to pasaka?
Jāsaka un jāzird. Ja nav komunikācijas attiecības jau mirušas, jo tad iestājusies vienaldzība. Tas no vienas puses, bet no otras, iepazīstoties taču redzi cilvēku, sarunājoties jūti, kas viņš ir, tad vai nu pieņem vai nepieņem. Kopīgai izaugsmei vienmēr jā, bet ja jāzāģē, tad uzreiz atvadies.

Sevis "ieprogrammēšana".
Lai cik banāli tas arī būtu, bērnības traumas rada ļoti daudz nepatikšanu. Pašiedvesma un sevis noskaņošana arī strādā, bet tas nav zemapziņas līmenis, kur noraktas ir bērnības traumas, tās ir jaizrok, jāpieņem, jaizprot no pieauguša cilvēka viedokļa, varbūt to var darīt vienatnē, bet šaubos par rezultātu. Tiklīdz cilvēks pieaug, tas var kļūt laimīgs pats par sevi, kamēr gaidi no otra, tikmēr...

Izšķiests laiks
Ja tā ņem, tad gulēšana arī ir izšķiests laiks, tik daudz ko interesantu varētu sadarīt pa to laiku :)

Gultasveļas iegāde.
Kā es Tevi saprotu Lele :). Tagad tas lins ir mīksts, dažādos pasteļtoņos, arī balts, gultasveļa skaista ar platām un šaurākām mežģīnēm, kādas vien sirds kāro:)

Gultasveļas iegāde.
Pēdējo nopirku vienkrāsainu, spilgtu satīna. Labs, krāsa saglabājas jau gadu, bet nākamo gribētu linu ar mežģīnēm, dārgs, bet skaists, tik nezinu kā kalpo.

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
Svarīgi, lai diviem cilvēkiem vērtības ir līdzīgas un ir saderība, tad tie sapratīsies arī pēc kāzām, ja nevainīga meitene apprecēsies ar staiguli un otrādi diez vai viņi būs laimīgi, jo viņiem dzīves pamatvērtības diametrāli atšķirīgas. Protams, liela mīlestība var mainīt cilvēku, bet man šķiet, salīdzinoši reti ir tādi gadījumi. Par sevi nav jākaunas, ir jādzīvo ar pārliecību un jārīkojas...

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
Vai pastāvīga uztraukšanās neliecinapar neirozēm? Jāārstējas.

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Cik ilgi vien pastāvēs, viņiem tak nekā cita nav ko svinēt. Manipulācija ar masām.

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Fantāzijas. Mēģinājums vienu sievieti pataisīt sliktāku par otru, bet ne sievietēs ir kāda vaina.

Iedomīgie...
Reizēm tā nav iedomība, bet bailes un nepieklājība. Pārdomāt var, bet sakarīgi saraksti izbeigt arī var, ja reiz tā ir uzsākta.

Piekļuve slēptajai informācijai...
Ananda_A a, ja kādreiz sadomā aiziet, padomā kamēr tiec līdz tam Laimas pulkstenim gaidi, gaidi, bet šis pa debesu pļavām staigā, visa diena izčakarēta un sapņi vējā :(

Gadu maiņa
Priekā! Daudz laimes!

Piekļuve slēptajai informācijai...
Vispār vajadzētu gan informēt, citādi varbūt kāds raksta un raksta vēstules, bet kā neatbild tā neatbild, bet izrādās, ka interesents jau otrā saulē.

Kur iemācīties dejas, kuras nepieciešamas zaļumballēm?
Kādos deju kursos, iemācīsies dejot pamatsoļus un tad jau pats varēsi improvizēt.

Dabiskums
Sievietes dabisks stāvoklis ir justies labi, ko viņa dara, lai pati justos labi, manuprāt, ir sievietes ziņā.

Pīrsingi, tetovējumi - večiem tiešām patīk?
Agrāk nepatika, bet tagad patīk skaisti tetovējumi, ne uz sava ķermeņa.

Bailes no vecuma
Bailes ir destruktīvas jūtas. Tapēc labāk pieņemt kā nenovēršamu, kas tā arī tāda ir. Jau šobrīd sporta zālē navaru tik daudz izdarīt kā senāk, bet vai man tapēc no sportošanas būtu mazāk prieka? Varbūt pat vairāk izbaudu procesu :). Manuprāt galvenais ir saglabāt interesi par dzīvi, apkārt notiekošo, rūpēties par sevi. Ir arī forši 70gadnieki, Francijā pat viena stilīga kundzīte 101 pagājušajā...

Kāda ir nepieprasīta sieviete?
Te taču pilns ar brāķētājiem, ir reiz tēma, kur izpausties, laikam visi nobijušies :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu