jadore

Sieviete (53)
iepazīties ar jadore

222 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

kādēļ jāmānās, varat paskaidrot?
Tikai viens iemesls- grib sevi ´´iesmērēt´´, jo ir zems pašvērtējums un tāds kā ir nejūtas ´´vērtīgs´´.

Ārlaulības sakari.
Nu nedomāju, gan, ka ar meliem var glābt laulību. Tāpat kā nav iespējams noslēpt krāpšanu tuvās attiecībās. Manuprāt, ja ir problēmas, tad tās jārisina. Ja risināt nav vēlēšanās tad jāšķiras.

Jūsu domas par vakardien nodibināto Progresīvo partiju?
Solidaritātes nodoklis ir sociālā nodokļa vietā, ja alga gadā pārsniedz 52400gadā. Līdz solidaritātes nodokļa ieviešanai tiklīdz alga pārsniedza maksimālo apmēru tā sociālais nodoklis nebija jāmaksā. Progresīvais nodoklis ir saistīts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Manuprāt, ir pareizi, ka spējīgi cilvēki maksā nodokļos vairāk, jo tas ļauj valsti attīstīt. Tikai jautājums paliek atklāts par...

Cik gadus?
Arī palikšu pie saviem, dzīve sakārtota, var uzelpot un baudīt.

Kā man nomierināties?
21:50 Ciniski ne ciniski, bet šo situāciju Tev kontrolēt nav iespējams, vai ne tā? Ja Būtu iespējams, tad taču viss notiktu pēc Tava prāta, bet nenotiek. Tad Tev paliek divi varianti rīcībai: Pirmais.cepties, raudāt, pārdzīvot, nemitīgi domāt par to vīrieti, kurš Tevi negrib. Otrais. Pieņemt šo situāciju, ka šis vīrietis Tevi negrib, būt pateicīgai par jaukiem mirkļiem un iet dzīvē tālāk....

Kā man nomierināties?
Kad atnāks nākamā lielā mīla, šī aizmirsīsies. Gan jau, ka nebūs ilgi jāgaida.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Tas ir ļoti individuāli un atkarīgs no konkrēta cilvēka, piemērotības videi/vietai. Ja runa par apģērbu, man nepatīk armijnieku stils, kamuflāžas krāsas apģērbi, vestes un bikses ar n-tajām kabatām. Mans dēls arī bija nopircis kamuflāžas slēpošanas tērpu un mierināja, ka tādā paskatā tikai uz kalnu brauks :D. Tad varu pieņemt :). Nepatīk ūsaini un bārdaini vīrieši, reti, kuram piestāv un tad...

Kura horoskopa zīme?
Rudzītis nav pat psihoanalītiķis, kur nu vēl Latvijas psihoanalīzes tēvs :D

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Ja vīrietis ienāk ģimenē(kopdzīve), kurā ir sieviete ar bērnu/bērniem, nu nevarēs vīrietis izvairīties no situācijas, ka viņam tie bērni būs jāaudzina. Jā, iespējams, ka bērnu tēvs piedalīsies gan materiāli gan fiziski bērnu audzināšanā, bet kopā dzīvojot nav iespējams izvairīties no bērnu audzināšanas. Godīgi sakot apbrīnoju un cienu tos vīriešus, kuri labi tiek galā ar citu bērnu audzināšanu....

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Ne visiem ir nepieciešams sevi realizāt vecāku lomā. Tam, ka nav bērnu, var būt ļoti dažādi iemesli. Redzot kādā virzienā pasaule attīstās, dzemdēt bērnus, vai maz tas ir saprātīgi?

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Vislabāk attiecības veidot ar līdzvērtīgu partneri visās dzīves sfērās. Manā gadījumā ar pieaugušiem bērniem, bet izfantazēt var visu ko un vēlēties var visu ko. Realitātē jebkādi izņēmumi ir iespējami.

Vai jūs ticiet sargeņģeļiem?
Jā, tieku sargāta. Reizēm mana pārgalvība varēja daudz sliktāk beigties.

Vai tiešām strīdos taisnība rodas?
Īstā taisnība šādos gadījumos ir tur ārā :).

Vai tas nav pārāk liels upuris dēļ kautkādam attiecībām?
Šadia problēmai risinājums vienkāršs. Vajag precēties ar to sievieti, kurai arī patīk tāda pati atpūta, varēsiet dzīvot bez bēdām. Vienīgi ir risks, kādam no jums izklaides ´´objekts´´ var iepatikties labāk.

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
Man viens pazīstams stāstīja, kad viņam palicis slikti, šķitis, ka negrib vairs dzīvot, viņš aizgājis uz morgu. Viņu izvadāja, parādīja gulošos ledusskapjos, tad viņš iznācis ārā un sapratis, ka tās visas ir muļķības, kas bija viņa galvā. Dzīve ir skaista.

Latvijā ir labi tēvi saviem bērniem?
Manu paziņu lokā visi ir labi tēvi.

Pietrūkst tādu politiķu
Man šķiet, kas runā vienu , bet dara citu mums ir pār pārēm. Pārmaiņas pēc vajadzētu tādus, kuru vārdi ar darbiem saskan, un kuri necer uz ´´kabatiņu zārkā´´. Es varu iedomāties tikai jaunus cilvēkus, kuriem būtu jānāk politikā un jāgrib, lai vide, kurā viņu bērni dzīvos būtu labklājīga. Tik vien. Diemžel jauni, gudri vīrieši saka priekš kam, lai mani pēc tam a**irš? Tāda...

Meitene aiziet pie cita.
Visdrīzāk, ja arī esat sarunājušies, tad neesi sadzirdējis, ko viņa saka. Es vienkārši nevaru iedomāties, ka sieviete aizietu no attiecībām, ja viņa tajās jūtās laimīga. Tā nemēdz notikt.

Pieskārieni attiecībās
Pieskārieni ir svarīga attiecību sastāvdaļa. Piekrītu, ka viss atkarīgs no bērnības pieredzes, lai gan var sevi attīstīt arī šajā jomā. Manuprāt uzreiz ir skaidrs vai otru otru pieņem vai nepieņem. Ja pieņem, tad pieskārieni ir patīkami, pat neatkarīgi no randiņa. Ir bijis, ka novīrieša jaušams tāds spēks, ka ir sajūta, ka zeme zem kājām sagrīļojas. Ir arī bijis, ka jūti otrs baidās vai...

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
Es teiktu, ka nav nekādas nozīmes, kur un kā iepazīstas, tehnoloģijas attīstās, ir ienākušas dzīvē un ir tikai loģiski, ka cilvēki tās izmanto saviem mērķiem. Cilvēki arī iepērkas internetā, vai tā ir atkarība? varbūt kādam ir, bet pārsvarā to dara, jo tas ir ērti un ietaupa daudz laika.

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
Kur tad citur tik daudz humora izlasīsi, ja ne šeit? Šeku reku koments 18:45 :DDD

Vai Milestiba var pariet,un vai ta nav atruna kadiem meliem?
Mīlestība var pāriet, bet sms var būt arī atruna meliem.Tēma atspoguļo upura ierakstu (ak es nabadziņš, man slikti un viņa vainīga) sieviete vīrietī meklē stiprumu nevis vājumu. Mīlestību nevar izlūgties. Varbūt ir laiks padomāt par savu dzīvi, saviem personīgajiem mērķiem nevis sievietes un viņas bērnu. Kas Tevi pašu darītu piepildītu?

Monogāmija un poligāmija
Nevajag vispārināt. Cilvēki ir ļoti atšķirīgi. Ir tādi/as, kas laulībā šļūks pa kreisi un ir tādi/as, kas bez laulības būs uzticīgi savam partnerim. Pašcieņas jautājums. Katrs pats izvēlas kā grib dzīvot.

Ko juus domaajat par swedbank.lv smart-ID ievieshanu?
Man arī tās izmaiņas traucē dzīvi. Nesen bija gadījums, kad uz pāris dienām reāli nevarēju brīvi rīkoties ar savu naudu, kura bija kontā. Bankas klerks sēž savā darba vietā un smaida- mēs neko nevaram darīt- sistēma tāda. Beigās jau pati izdomāju kā panākt vēlamo rezultātu.

šķirtenes kādēļ nomelno bijušos.
Pusmūžā, meklējot jaunas attiecības, potenciālā partnera skatījums uz savas privātās dzīves pagātni, iemesli, kāpēc ir izjukušas iepriekšējās attiecības, ir ļoti svarīgs rādītājs, ar kādu cilvēku ir darīšana.(c) Pilnīgi piekrītu. Ja reiz šķirušies, tātad ir bijis kas nepieņemams kopdzīvē. Vai tā ir nomelnošana? Domāju ka nē, cilvēkam, kurš vēlas veidot jaunas attiecības iepriekšējās būtu...

Iepazīšanās stratēģija..
fargo, ne ideālu partneri, tāda nav. Abpusējas simpātijas gan ir svarīgas, kas saistošs otrā ar kuru ir vēlēšanās veidot attiecības. Abiem. Kopīgas intereses, mērķi. Tas ir ceļa sākums.

Iepazīšanās stratēģija..
Lielākais ieguldījums ir laiks, drosme un pacietība. Vispirms laiks kas jāvelta, lai saprastu, kas pašam vajadzīgs, otrkārt, lai sameklētu interesējošo ´´objektu´´. Drosme, lai nenobītos un uzrunātu. Manuprāt reālā dzīvē lielākas iespējas iepazīties, piem. domubiedru grupās, asociācijās, pasākumos kuri interesē. Nauda ir svarīga dzīvē, savas labklājības nodrošināšanai,...

Vai vīriešiem var tā pavisam akli un nesavtīgi uzticēties?
Akli nevienam nevajag uzticēties, bet vai ir iespējams veidot attiecības bez uzticēšanās? Priekš kam tad tādas attiecības?

Kāpēc vīrieši meklē mīļāko?
16:23 Var, protams , visu kaut ko pamēģināt un nākt pie atklāsmes, nē tomēr nebija vērts, bet vilciens jau aizgājis... Tāpat kā ´´dīkstāves´´ laiku var izmantot ļoti dažādi, kā no bezcerības nodzerties, tā līdz jaunu iespēju atrašanai :). Viss atkarīgs no konkrēta cilvēka.

Impotents vīrietis
Vispārīgi ņemot, nē, bet droši vien ir iespējami izņēmumi.

Suņumīlis vai kaķumīlis..kāpēc ?
Abi patīk, bet ja ņemtu, tad tikai šķirnes ar labiem rakstiem :), cena vienaldzīga, var arī būt no patversmes, ja iepriekšējie saimnieki, kāda iemesla pēc nevarēja paturēt. Man šķiet, ka dzīvniekiem inteliģence iedzimst. Kādreiz pašai bija dobermanis, nevaru iedomāties mīļāku un gudrāku suni.

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Tā ir lielummānija. Vai tiešām šķiet, ka esi apkārtējo cilvēku dzīves centrs un viņi tik par Tevi domā? Par terapeitu, jā ja iepriekšējais kāda iemesla dēļ nederēja ir jāmaina, kamēr atrodi savu. Nav svarīgi ar kādu metodi terapeits strādā, bet personību saderībai jābūt, lai rezultāts būtu labs. Ja man būtu jāmeklē es viennozīmīgi izvēlētos labāko, kuru katru savā galvā nelaistu.

OHO-Nepiepildītu sapņu un cerību oāze.
Vinetta, izņēmi man burtus no tastatūras :DD. Autoram labs humors sanācis :DD

Depresija
Vai var saviem spēkiem izārstēt plaušu karsoni? Depresija ir nopietna slimība.

Depresija
Vai var saviem spēkiem izārstēt plaušu karsoni?

Vai tiešām tā ir, jo lielāka pieredze attiecībās ar sievietēm, jo sliktāk?
Jo vairāk attiecību, jo tās seklākas. Jo seklākas attiecības, jo mazāka pieķeršanās, partnera iepazīšana, ieinteresētība, atbildība utt. Ja gribas dziļumu, tad pašam jāienirst, bet vispirms jaizdara izvēle un tad apzināti jāiet uz mērķi.

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Lasīt morāli :DD. Lāpīt pasauli nav pateicīga nodarbe, gluži otrādi :). Visgrūtāk savu dzīvi ir sakārtot, bet tieši ar to ir jāsāk.

Vīrietis melis.
Mani ar krapa viens tantuks.(c) Vizualizējot pārsmējos :DD : izskatīgs, sportiska tipa vīrietis labākajos gados un sagrabējusi tantiņa ar sačarvelētu ādu un spieķīti un izrādās vēl Tortiku Rīma :DD un vēl bez seksa pusgadu :DD. Labākais, kas šajā portālā ir, tas ir humors :DD

Vai var sevi ļaut apzināti mānīt?
preilene 14:33 Putra galvā? Nezinu, varbūt putra laulībā? Pirms daudziem gadiem bija līdzīga pieredze, nekur neskrēju, jo bērni bija mazi un pirmām kārtām domāju par bērniem, savai intuīcijai neuzticējos, bet bijušais vīrs vienkārši ciniski meloja. Protams, pagāja kāds laiks un viņam romāns beidzās, bet sekas bija neatgriezeniskas. Ja pati esi patiesa, tad to arī sagaidi no otra, bet reizēm...

Vai var sevi ļaut apzināti mānīt?
Jābūt redzīgam un dzirdīgam savā dzīvē, cilvēki par sevi pasaka ļoti daudz, jāieklausās niansēs, jātic sev vairāk. Lētticība nav tikums.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu