jadore

Sieviete (53)
iepazīties ar jadore

197 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Iepazīšanās mērķis
Ja cilvēkem ir ļoti mazi ienākumi, tad par ko runāsi? Ka lētāk pankūkas uzcept? Ienākumiem jābūt + - līdzīgiem, lai gan ienākumi neko daudz nezsaka, jo cilvēkiem mēdz būt finansiāla rakstura saistības.

Mēs izvēlamies, mūs izvēlas!
Ja mani konkrētais cilvēks neinteresē, tad ne visai, skarbi, bet tāda dzīve. Bet tēma izskatās tendencioza, vecāks un mazāk izskatīgs uzreiz iejūtīgāks un labāks, dzīvē tā nenotiek. Tieši otrādi cilvēks ar sakārtotu dzīvi būs iejūtīgāks, saticīgāks, jo nebūs jārisina izdzīvošanas jautājumi.

kapa
Ja godīgi, tad neesmu jutusies vientuļāka kā laulības pēdējos gados. Otrs cilvēks nevar paša vientulības sajūtu likvidēt, jo tā ir iekšēja sajūta. Manuprāt, lai attiecības būtu veiksmīgas vispirms pašam par sevi jākļūst laimīgam un apmierinātam ar dzīvi. Jāiepazīst sevi un tikai tad var doties iepazīt otru.

kapa
11:22 Nekad nav tā , ka viens vainīgs, neatkarīgi no tā, kurš pieņem to smago lēmumu. Ja kopā ir slikti un vienatnē labāk, tad ir jāšķirās. Ir dzirdēti gadījumu,kur pāris viens otru ienīstot gadiem dzīvo kopā, kam tas vajadzīgs? Statistikai par ´´laimīgu´´ laulību mūža garumā? Bet par to plebeju tusiņu: nu kuram ir un kuram nav. Nezinu nevienu sava vecuma vīrieti vai...

Kāpēc vīrieši mānās vai maldina?
Visdrīzāk tas ir gadījumos, ja sieviete īsti nepatīk, bet kā ´´rezerves´´ variantu negribas zaudēt, turklāt te taču ir tik lielas izvēles iespējas. Ja vīrietis vēlas attiecības ar konkrētu sievieti, viņš ir noteikts un rīcībspējīgs.

Sausā badošanās
Es šitādus pigorus ar sevi netaisītu bez ārsta akcepta. Man izklausās pēc vardarbības...

Cik liela šeit ir iespēja iepazīties nopietnām attiecībām?
Manuprāt internetā ir grūtāk iepazīties nekā realitātē, lai gan škietami te ir daudz potenciālie partneri. Kapēc? Tapēc, ka iepazīstoties internetā darbojas prāts, tiek izsvērtas un izmērītas anketas centimetri kilogrami utt. Un nedod Dievs, kādu vārdu vai teikumu nepareizi uzrakstīt... Dzīvē, ja vīrietis uzrunā, tad uzreiz ir redzams ir pievilcīgs vai nav, Tevi...

Dekoratīvie vīrieši
sheriff +++ Katram cilvēkam par sevi jārūpējas. p.s.Neesmu nevienu dekoratīvo vīrieti sastapusi.

SIA reģistrācija
Viņi jau uzrakstīja, ka 25.01.2018 (nodalījumā nr.1) nesakrīt ar ´´gada laikā´´. Abos jābūt vienādi.

7 km dienā un 1 h treniņš
Tad, kad būšu pensijā un nebūs jāstrādā, noteikti ievērošu :), lai gan ja skaitītu soļus varbūt ar 7 km sanāktu, tas nav tik daudz.

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
Reku šeku, biznesa plāns gatavs :D

Es un vel 3 draugi apzagam garažu vienu.
Cerams, ka tiksiet cauri ar izbīli un mācību nezagt turpmāk. Ir dzīvē daudz interesantākas un noderīgākas lietas ko darīt.

Patenta līgums
Pantenta maksa atkarībā no pakalpojuma, vietas, bez citiem nodokļiem.

Patenta līgums
Pašnodarbinātais maksā IIN 23%, ja ieņēmumi pārsniedz minimālo algu, tad vēl sociālos nodokļus no min algas.

Rokas spiediens
Rokasspiediens satuvina, noņem stresu, ja tāds pirms tikšanās ir. Sievietei pirmai jāsniedz roka sasveicinoties.

Gribu uz mājām!
Iekšējais stāvoklis dod māju sajūtu un piederības sajūtu, man šķiet tās abas ir saistītas. Rizēm cilvēks visur jūtas kā svešinieks, nepieņemts, tas norāda, kai ir kādi neatrisināti zemapziņas konflikti.

Kāpēc zaķis kļūst par begemotu?
Sevišķi interesanti ir, ja ir vairākas reizes noprecēti zaķi, kuri kļūst par begemotiem.

Kā atradināt vecu runci par kastīti izmantot dīvānus? :(
Biju spiesta kādu laiku dzīvot kopā ar kaķeni, kurai patika čurāt pāri kastes malai. Nevar izmācīt. Un no smakas arī nevar atbrīvoties, tīri kā gribi :(. Sava dzīvoklī šito neciestu.

Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu
No valsts rīcības daudz kas ir atkarīgs, bet dzīve rāda, ka valsts(ierēdņi) ne ar ko netiek galā. Nozares, kuras ir tās(valsts) pārziņā ir sačakarētas maksimāli. Robežas tiek atvērtas, jo tur saredz naudas iegūšanas iespēju. Daudz par daudz ir pārvaldītāju. Vispirms, lai valsts tiek galā ar sevi (ierēdņu skaita samazināšanu proporcionāli izbraukušo skaitam, birokrātijas samazināšanu, lai tā...

Kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik kūtri uz tehnoloģiju lietošanu
Un cik būs tie, kas par tādu partiju balsos? Ir daudz vienkāršāk iet pa ierasto taku, lai arī ne vieglo :(

Kā veciem onkuļiem nav kauna pavedināt jaunas meitenes?
Vot, vot, pati nezini ko gribi, bet, ja kāds ko piedāvā, tad tas viss ir slikti :DD Un, ja arī cita meitene piekritīs, kas Tev no tā? Tad būs žēl, ka nepiekriti?

Iepirkšanās Polijā.
Sarēķinot degvielas, laiku, amortizāciju, šaubos vai kas lētāk sanāks. Uz Poliju šim mērķim es noteikti nebrauktu. Vācija, Itālija ir labākas vietas, bet ne lielveikli.

Iepirkšanās Polijā.
Katrā valstī sava nacionālā valūta ir dārgāka. Vajadzētu būt izdevīgāk mainīt šeit vai Lietuvā. Paskaties internetā valūtas maiņas kursus.

NB! Vētra tējas glāzē - esam veci, resni, «best before» ir patecējis :D :D :D
Dzīvē ir arī drosmīgi vīrieši, kuri vienkārši pienāk klāt un uzrunā :). Tā kā nav tik traki :). Bet šeit - anonīmā vidē esam ´´Veci un resni´´ :DD

Kāpēc strīdēties par vērtībām, ja nevaram pieņemt citādo?
Nu diez vai tā ir. Kapēc lai nevarētu pieņemt citādo? Mierīgi var pieņemt, tas, ka neielaisties ar krasi citādo kopējās darīšanās ir pavisam cits (lai gan diezgan noturīgas ir atkarīgo-līdzatkarīgo savienības, kamēr viens izveseļojas).

Kādēļ vīrieši (dažkārt arī sievietes) meklē jaunākas, kad pienāk tie sakrālie 40+?
Vecumam nav nozīmes, ja vien cilvēks spēj sevī saglabāt dzīvesprieku un rūpējas par savu fizisko ķermeni. Pieņemu, ka nevienam nepatīk apvēlušies un nolaidušies pretējā dzimuma pārstāvji. Jo jaunāks vecums, jo mazākas rūpes tas prasa, tur arī atbilde. Sasniedzot 40 un īpaši 50 par sevi jārūpējas arvien vairāk, bet retais uz ko tādu ir spējīgs, jo bieži piemīt tik cilvēciska īpašība kā slinkums.

Ceļš uz mīlestību.
Pārim vērtībām jābūt līdzīgām, vismaz pamatvilcienos, lai attiecības būtu ilgtspējīgas. Man šķiet bez piedošanas mīlestība nemaz nav iespējama, bet, lai varētu dzīvot kopā bez mīlestības jābūt arī cieņai pret partneri. Manuprāt nodevība daudz ko nogalina. Saprast ir iespējams, kāpēc tas tiek darīts. Pieņemt? Iespējams, ja ir kāds kompensācijas mehānisms, bet tad tā vairs nav mīlestība...

Sievietes uzziedēšanas nosacījumi
Tas būtu ļoti apgrūtinoši savu ´´uzziedēšanu´´ uzlikt uz kāda cita pleciem. Katrs tomēr pats esam atbildīgi par savu dzīvi.

Standarts N40 ?
Nobriedušai, sevi iepazinušai personībai ar stabilu (konkurētspējīgu) izglītību/profesiju/arodu. Materiālais stāvoklis otršķirīgs, galvenais domājoša galva:)

Sievietes uzziedēšanas nosacījumi
Sevī var apzināti radīt to stāvokli, rūpējoties par sevi garīgi un fiziski, esot uz pozitīva viļņa, kad ir panākumi darbā, mācībās, jebkas, kas iedvesmo. Kad sieviete ir laimīga mīlestībā viņa uzplaukst pati par sevi. To nevar nepamanīt, paziņas tad jautā vai esi iemīlējusies? tu staro.

Reibums
Nepatīk tā sajūta, kad sāku reibt, tiklīdz to sajūtu tā zinu, man pietiek. Samērā reti iedzeru, mana dzīve tāpat ir ļoti jauka :).

Vai tiešām onkuļi pēc 40 domā ka ir uz izķeršanu?
Piekrītu Lelei, ir arī forši vīrieši. Ambīcijas un vēlmes jau visiem ir, tas ir dabiski. Turklāt, pieļauju ka arī vīrieši neiespringst dabūt partneri ´´par katru cenu´´. Būtu jau labi, ja būtu, bet var arī iztikt...

Ko jūs domājiet par Dschinghis Khan dziesmu - Moskau 1979? :)
Dziesma vēl šad tad klausāma, bet tērpi gan krimināli.

Par pretmetiem, kuri mūs kaitina, bet kurus mēs tomēr iemīlam
Ja tas palīdz izaugsmei, tad droši vien iespējams pieņemt, ja kā akmens novelk uz leju, tad diez vai. Cilvēks tomēr ir saprātīga būtne.

* marts
Paldies! Tieši tā, mīlestība ir došana, nevis ņemšana.

Vai var iepatikties dzīvot vienam?
Viss atkarīgs no cilvēka, ir tādi, kuri pacietīs visu, lai tikai nebūtu vieni, pat pazīstu tādus. Man vienatne netraucē, šobrīd kopdzīvi nevēlos, foršu draugu (with benefits) jā. Faktiski jau visu var darīt vienatnē, bet dažas lietas labā kompānijā jaukāk. Atslēgas vārds labā kompānijā :)

Kāpēc džeki steidzina ar seksu?
18:46 Patiesībā jau tā ir fiziski, katrs pats ar savu dzīvi tiek galā, gan uz kino viena varu aiziet, gan ciemos, gan ēst pagatavot, gan nopirkt, kas man patīk, gan māju iekārtot, tieši kā man patīk. Bet tas jau automātiski nenozīmē izmēģināt visu Latviju, kamēr atrast to īsto/seksam piemērotāko partneri. Būtiska taču arī garīgā saskaņa.

Kāpēc džeki steidzina ar seksu?
Daži mierīgi var dzīvot tikai fiziskā līmenī- pēc iespējas vairāk/ātrāk. Ēst, gulēt, sex. Iespējams, ka tie ir vislaimīgākie cilvēki :D

Vai ir grūti pirmajam pateikt-"Es Tevi mīlu!"?
Nav nozīmes kurš pirmais vai otrais, ja gribas teikt, tad vajag teikt, citādi norijot šos vārdus enerģijas apmaiņa bloķējas.

Kāpēc sievietes pēc vienas reizes vēl uz kaut ko cer?
Darbs psihiatram.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu