jadore

Sieviete (54)
iepazīties ar jadore

169 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Robinsons kruzo
Vīrieti. Ar vīrieti noteikti būtu interesantāk.

Vai atbalstāt mākslīgās eglītes?
Man ne visai patīk mākslīgās egles, bet nepatīk arī tā ņemšanās ar to eglīti, lai arī piederas pie Ziemassvētkiem un arī patīk, bet tā kā nav vairs mazu bērnu, tad iztieku ar cipresi, kura jau vairākus gadus aug puķu podā.

negribu vairs dzīvot
...būtu viņam bijusi cita māte būtu viņam cita dzīve... (c) to nevar zināt, varbūt būtu labāka, bet varbūt būtu sliktāka... Sevi vainot ir ļoti vienkārši- vieglākais ceļš, daudz sarežģītāk, ir izārstēt savu vainas sajūtu un iespējams, tad viss nostāsies savās vietās. Izārstējot sevi, varēsi ar dēlu runāt, tā, lai viņš dzird, ko Tu saki, šobrīd viņš nedzird, jā un bēgšana vairs nebūs prātā-...

Tieši kurā naktī veicamas visādas izdarības veiksmei un pārpilnībai?
Vispār zinātāji saka, ka 31.12.17. 23:59 esot jautras enerģijas, kāda būšot Jaungada sagaidīšana, tāds būšot viss gads. Varbūt ar var paspēt to kaimiņu kaķi uzlikt uz diētas.

Tieši kurā naktī veicamas visādas izdarības veiksmei un pārpilnībai?
Garās naktis jau pagājušas- atkal nokavēts :(

Izlasītais, kas paliek atmiņā...
No šogad izlasītā... patika Dena Brauna Inferno, Valda Rūmnieka un Andreja Miglas ´´"Čaks´´ - par šo domāju, nu kāpēc latviešiem ir tik daudz baiļu- nekādas dzīves, vienas vienīgas bailes. Šobrīd lasu Induļa Paiča ´´Deviņi dvēseles uzdevumi´´- ļoti patīk lasīt izzinošo literatūru.

Aizmirst būs grūti
Atmiņā palikt var visdažādākajos veidos. Ja ir tādi, kuriem partneri desmitos skaitāmi, varbūt, ka var arī kādu aizmirst :D. Bet kā vairumā komentāru rakstīts- tuvus cilvēkus neaizmirst.

Kurš šodien ir labākā situācijā, cirpējs vai aitas?
-> janisqwerty Par manu ierakstu 17:49, tas nebija par Tevi, bet pavisam citu personāžu. Bet man prieks, ka Tev prieks. Man gan prieku sagādā, ja citiem labi iet, laimīgi cilvēki iedvesmo. p.s., ja arī tā būtu, ka fermā strādā- katrs darbs cienījams ;)

Kurš šodien ir labākā situācijā, cirpējs vai aitas?
Cilvēkam par maz prieku un domā, ka citi (sievietes) vainīgas :D

Vai nopirkt sievietei vibratoru?
Ir arī vibrators ar vagīnas muskulatūras treniņa funkcijām ;), bet tādu dāvanu var arī nesaprast, ja ļoti kautrīga.

Kāda atšķirība sarunai vienai no otras? Kā katra no tām ietekmē attiecības?
Es arī nesaprotu, kas tur ko runāt par sadzīvi. Ja nav mazu bērnu, tāda tēma vispār atkrīt.

Kurš ir tavs skaitlis?
7- kādreiz, kad sacensībās bija šis numurs - biju pirmā :), tad vēl nezināju, ka tas mans skaitlis.

Vai jums ir plāns?
Jo vairāk sevi disciplinē, jo vairāk sasniedz, tam nu ir taisnība. Apmēram gadam darba lietas saplānotas, protams, ar iespējamām korekcijām. Ir lietas , kuras jāsakārto ātrākā vai īsāka termiņā gan ar mācībām saistītas, gan ar sadzīvi. Tad laikam var teikt, ka plānoju uz priekšu, bet jebkuru brīdi esmu gatava spontānai rīcībai, tāda neliela avantūrisma iezīme :D. Kad bērni savās dzīvēs var...

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
16:55 ...līdz ko kāds ierunājas par stabilitāti un kopā būšanu, tad tas tiek uzskatīts par sava labuma meklētāju un tam, kuram nav nekā ko likt pretim ātri nosvīst tālēs zilajās... Tas ir ļoti šaurs skatījums visu noreducēt uz materiālo.

Ko domājat par bērnu silītēm?
Labi, ka ir. Bērnam ir iespējas augt ģimenē, kurā viņš ir gaidīts un lolots.

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Līdzīgi dzīves mērķi/veids, saderība, godīgums, veselības stāvoklis arī varētu būt, bet tas vairāk vai mazāk atkarīgs no dzīves veida. Uz materiālām lietām neiespringstu, šai ziņā domāju, ka sevi nodrošināt ir pašcieņas jautājums.

Kas ir protestu un streiku ideju ģeneratori? Vai tie patiesībā nav vislielākās bremzes?
Vislielāki revolucionāri parasti ir tie, kuriem nav ko zaudēt. Mums ir ļoti maz cilvēku un esam viens ar otru saistīti, lai varētu ´´lekt uz ecēšām´´, turklāt politiski kūtri. Daudz maz aktīvs cilvēks ir aizņemts darbos, savu ideju realizēšanā un nelien politikā. Tapēc man nav ilūziju, ka politiskās akcijas organizē pie varas esošie, citādi tās nebūtu tik gļēvulīgas un...

Kas ir protestu un streiku ideju ģeneratori? Vai tie patiesībā nav vislielākās bremzes?
Mums ir nežēlīga birokrātija. Apbrīnojama liekēžu banda.(c) piekrītu par 200% Laikam arī stulbums, jo viss ir saistīts. Tas ir cilvēcīgi, gribēt lielāku algu par to ko dari, diemžāl tas neved uz attīstību. Kuri grib izrauties, tie izraujas, kuri domā tikai par algu, nav sapratuši, ka nauda ir līdzeklis un seko idejai, nevis otrādi.

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Līdzīgs pievelk līdzīgo- nedomāju, ka tas attiecināms uz profesionālo darbību. Bet profesija, īpaši, ja ilgstoši tajā strādā raksturu maina gribi vai negribi.

Vai attiecību partneris var būt stresa noņēmējs un kā jūs to saprotiet?
Harmoniskās attiecībās jā, disharmonskās var būt arī stresa radītājs.

Ko nozīmē "sakārtota dzīve"?
Kad jūties harmonijā ar sevi un tuvajiem un jūties iederīgs. Priekš kam citu dzīves jāvērtē? Gan jau tie paši tiks galā:)

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
-> 22:13 Katram jau der kas cits, kas uzrunā. Jāmeklē. Reku šeku bija viens neliels raksts kā sadraudzēties ar savu iekšējo bērnu http://www.la.lv/psihologe-mes-iestregstam-taja-vecuma-kura-nejutamies-mileti/.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Tapēc, ka tas ir sarežģīti un cilvēks pēc dabas ir slinks. Ir pieejama informācija kā var sākt sevi analizēt, saprast, kurā brīdī ir aizgājis šreijā, kas traucē, kas baida. Būtībā visi cilvēki funkcionē vienādi un tiklīdz saproti sevi sāc saprast citus, pašvērtējums aug un konflikti izbeidzas.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Ko darīt? Trīs ceļi. Pirmais- pašam sevi novērtēt un domāt, kā kļūt pievilcīgam un pamanāmam, kā celt savu pašapziņu un rīkoties. Otrais- piesaistīt profesionāļus. Ja neizraisa dēļ ārēja veidola, tad elementāri: aizej pie stilista un sapucējies, sievietēm patīk stilīgi vīrieši. Ja neizraisa dēļ iekšējās būtības, tad grūtāk. Raksturu mainīt nav viegli, bet ir iespējams mainīt tā izpausmes, ja ir...

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
Es arī nesaprotu kā var gribēt seksu ar vīrieti, kuram Tu neinteresē, šaubos vai no tāda seksa var gūt prieku.

Melot vai teikt patiesību?
Es savukārt izbeigtu vienas attiecības un tad uzsāktu otras. Nevaru iedomāties, ka no samudžinātas dzīves varētu būt kāds prieks.

Kāpēc Latvijas vīrieši ļauj sevi izlutināt?
Tēma bija kāpēc Latvijas vīrieši ļaujas sevi izlutināt. Nu nevajag lutināt, ja redzi, ka nav atgriezeniskās saites, nevis meklēt kāpēc viņi ļaujas. Vainīgo meklēšanai nav nekādas jēgas, jēga ir rīcībai.

Kāpēc Latvijas vīrieši ļauj sevi izlutināt?
No otras puses var uzdot jautājumu, kāpēc sievietes tā izturas? Vienmēr taču ir konteksts. Tikai vienu variantu varu iedomāties, ja pati ar savu dzīvi netiek galā, tad vajadzīgs kāds glābējs un tad gatava glaimot, uzņemties atbildību it kā utt. Neinteresanti, pat ļoti.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
...Īstenībā tos studentiņus vispirms vajadzētu laist par mācekļiem papraktizēties lai saprot par ko ir runa un tikai tad teoriju dzīt iekšā, sevišķi tehniskajās specialitātēs.(c) Pilnīgi piekrītu- nav nekādas jēgas mācīties to, par ko nav ne mazākās saprašanas. Vislabāk pēc vidusskolas pastrādāt dažādās jomās, saprast, kas interesē un tad stāties augstskolā.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Arī nav atbilde uz jautājumu, bet jau 5- 6 stundas miega ir par maz un var iedzīvoties pamatīgās veselības problēmās.

Dzīves mākslas akadēmija?
Neskatos šovus, bet nojaušu par kuru kundzīti ir runa. Apbrīnoju latviešu sievietes, kuras palīdz viņai uzturēt viņas biznesu un apbrīnoju vispār uz ko LV var uztaisīt biznesu. Bet var jau būt , ka kādai tas palīdz sakārtot dzīvi.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Melošana ir tikai ziediņi attiecībā pret apzinātu manipulēšanu.

Naudas nozīme attiecībās.
Ja saliek kopā 2 cilvēku minimālās algas, tie jau ir 800 eiriki, par kuriem var ne tikai izdzīvot, bet pat dzīvot tīri normāli saprāta robežās. Tad ko jūs te brēcat?(c) Nu ja trīs saliek, tad varbūt tie 800 sanāk, bet no divām atskaitot nodokļus sanāk vien 551, nav te tāda leiputrija tomēr.

Kāpēc Latvijas vīrieši ļauj sevi izlutināt?
Ja mīli otru cilvēku, tad gribas par viņu rūpēties, tas notiek automātiski, tas sagādā prieku. Ja ilglaicīgi nesaņemtu tādu pašu attieksmi, tad rastos disharmonija. Vislabāk noskaidrot, kas patīk un kas ne, jo vēlmes mainās.

Naudas nozīme attiecībās.
Sieviete jūtas izmantota, ja nejūtas mīlēta, manuprāt tam nav sakars ar naudu un kurš cik pelna. Bet es negribētu būt atkarīga no vīrieša naudas, manuprāt tādā gadījumā es zaudētu brīvību uzskatos un rīcībā.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Ja tas jautājums man tad: nav bail, varu domāt un runāt brīvi, arī rīkoties varu brīvi un risināt lietas, ja tās jārisina. Ar runāšanu portālā, tādā kontekstā kā tas bija pasniegts neko izārstēt nevar un arī atrisināt nevar. Ir jāvēršas pie profesionāļiem. Esmu diezgan racionāla šai ziņā. Bet parunāties labāk patīk par lietām, kuras iedvesmo :)

Sievietes,kas dzivo vienas...
Kā tas ir- tīšām pamazemināt? Saukt lietas īstajā vārdā - tā ir pazemināšana?! Vajag klusi novākt piečurāto gultu ?? (c) Visdrīzāk vajag domāt arī ar galvu pirms ielaist otru savā dzīvē un mājā. Cilvēki par sevi pasaka ļoti daudz, ja esi vērīga, skaties un klausies, nevis izdomā savā prātā... Es esmu pārliecināta, ka stāstot nejaukas lietas par dzimumiem kopumā tas ne vienam, ne otram neko...

Sievietes,kas dzivo vienas...
12:51 Šie negatīvie stāsti... Nav nekādu šaubu, ka vīrieši ir dažādi un sievietes ir dažādas, bet nav saprotams, kapēc tas vīrieša tēls vēl vairāk jāpazemina? Kādam ieguvums no tā? Labsajūta? Meitene izvēlējās !!! Brīva izvēle ko izvēlēties.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Pirmais laiks pēc šķiršanās ir grūts, ja esi bijusi pieķērusies partnerim, bet būt attiecībās bez pieķeršanās laikam nemaz nav iespējams. Tāpēc arī tādas domas. Tu taču zini, kas Tev sagādā prieku, iepriecini sevi, tiecies ar draudzenēm, tuviniekiem, dzīve ieies atpakaļ savā jaukā gultnē un spēks ienāks dvēselē. Par skaistumu ... vakardien vienā raidījumā vīrietis teica par savu sievu: es mīlu...

Un pie kuras grupas piederi tu?
scheriff personīgā pieredze 08:33 Scheriff, Tava pieredze iedvesmo :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu