jadore

Sieviete (54)
iepazīties ar jadore

121 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas svarīgāks - manta vai cilvēks?
Nesapratu kāda varētu būt korelācija strap manu materiālo labklājību un līdzcilvēku dzīves izjūtām vai virzību. Ja par bērniem, tad kamēr tie izaug pilnībā vecāki ir atbildīgi par bērnu izaugsmi, bet tā katrs pats ir atbildīgs par savu dzīvi. Par otro daļu: vienmēr ir izdevīgāk sadarboties:), līdz ar to esam līdzvērtīgi.

Vai neapdomīga,muļķīga frāze var visu sabojāt?
Visādi var būt, īpaši, ja kāds no abiem bez humora izjūtas un ieciklējās uz ´´frāzi´´.

Man interesē kāds ir Toyota Avensis, dīzelis +automāts,2010.g.11.g.
Nav gluži par tēmu, tikai pieredze. Man bija 2007.gada automāts, benzīns. Paņēmu nullīti vairākus gadus nobraucu bez nekādām problēmām. Tehniski bija ļoti labs, bet vēlreiz negribētu, jo man par lielu un par maz komforta attiecībā pret cenu.

Bezdarbnieka pabalsts mikrouzņēmuma (SIA) īpašniekam un valsts iestādes darbiniekam
Varēsi, ja likvidēsi uzņēmumu vai pārrakstīsi to citam.

Uz randiņu ar puķēm
988 jadore jadore - nu ka ta var teikt, alfonss...veee...dzili aizvaino...mana minimala pieredze: nekadu ziedu randina, "kulturas programma" ta turpinajuma...nav bijis randins isaks par 2 d Lasi vērīgāk, runāju par tiem, kuri NEKO NEKAD... p.s.starp citu, ja dziļi aizvaino, tad kaut kas zem tā ir, ja justos, ka Tevi neskar vienkārši paietu manam ierakstam garām...

Uz randiņu ar puķēm
Ir ļoti patīkami, bet nav obligāti, svarīgi, lai abiem prieks no procesa. Manuprāt tie ir alfonsa tipa vīrieši, kuri nekad neko. Principā jau sieviete pati sev var nopirkt gan puķes, gan konfektes un visu pārējo, ja nav vēlmes viņu iepriecināt pašam gūstot no tā prieku, tad priekš kam vispār uz randiņu iet?

Sports savam priekam, veselībai un izskatam
Sportiskas aktivitātes: skrienu no rītiem vai eju uz zāli 3x nedēļā. Labā laikā papildus vēl staigāju ar kājām. Jūtu, ka sāk palikt par maz, vai nu jāpalielina slodze vai jāsāk pārskatīt ēdienkarte.

Viss nāk un aiziet tālumā
Par tiem maisiņiem...pie Indonēzijas krastiem un droši, ka ne tikai tur 10 metri sauszemes un 30 metri ūdenī josla ar plastmasas atkritumiem, no pludmales smiltīm ne vēsts un par peldi var nesapņot, ja nu vienīgi atkritumi netraucē. Katru dienu tonnām no ūdeņiem speciāli kuģi lasa. Ja cilvēki turpinās būt debili, tad tā arī būs, ka savos mēslos nosmaks.

Viss nāk un aiziet tālumā
Neapšaubāmi. Piedalījos konferencē, kur runāja par ne tik ilgu nākotni- viens no tiem- būšot pārvietošanās kapsulas, kuras varēs izsaukt, nevis personīgās automašīnas.

Kā pareizi audzināt bērnus?
Bērns pats aug, jābūt klāt ar mīlestību, atbalstu un sapratni. Ar labu var panākt daudz vairāk. Mani audzināja ar aizliegumiem, mājas arestiem utt, laikam biju pārāk dzīvespriecīga, pat pamanījos no bērnudārza aizbēgt. Es savējos centos saprast un atbalstīt. Pat vedu ar auto uz randiņiem :). Pēc tam sēdēju blakus, kad šie mācījās braukt. Forši dēli izauga. Ļoti ceru ka pārāk daudz traumu...

Ja otra pusīte izklaidējas iepazīšanās portālā,tas var būt iemesls aizdomām?
Patiesībā tas ir jautājums par uzticēšanos partnerim. Krāpt otru ir visas iespējas gan ar portālu (dažādiem portāliem) gan bez, atrašanās kādā portālā nav noteicošais. Tas, ka raksta un piedāvā... veikalos arī visu ko piedāvā un ne tikai veikalos, pat zvana un piedāvā...un? Atņemt telefonu, datoru un vispār ieslēgt istabā, lai ir droši, vot tā būtu lieta!

Kas ir tas, kas viņiem (jums) liedz satikties un būt kopā?
Cilvēki spēj sevi realizēt bez ģimenes, ir daudz iespēju dzīvot interesantu dzīvi arī vienatnē. Un, ja divatā nav labāk nekā vienatnē, tad zūd jēga kopā būšanai.

Ja "paslīd" kāja... ?
Luusila, bet, ja uzzinās no citiem tad ar garantiju zaudēs visu, manuprāt.

Ja "paslīd" kāja... ?
Es izvēlētos patiesību. Labāk nepatīkama patiesība nekā saldi meli. Esot godīgam vismaz cieņu otra acīs nezaudēsi.

Vai tvaika nosūcējs uzlabo tīrību virtuvē?
Tīrīšanas līdzekļus arī pie gāzes izmaksām jāpieskaita un vēl tīrīšanas laiku, jo pie elektriskās plīts šādu izklaižu nav...

VID un ss.lv
SS vienkārši aizies no Lv, kā ne viens vien uzņēmējs ir izdarījis. Valsts pakāsīs vēl 2 miljonus nodokļu naudu gadā vida darbības rezultātā. Kurš no uzņēmējiem tā vienkārši atdos savu datu bāzi, zinot kā informācija noplūst no vid, lai vai kā, uzņēmēji tomēr nav idioti, vismaz vairums.

VID un ss.lv
MaarisT nekas vairāk kā arvien lielāka nodokļu celšana un reresiju palielināšana jau nesekos, jo visam tam ko neprofesionāli ierēdņi sastrādā kādam ir jāmaksā.

VID un ss.lv
MaarisT, tikai nevajag aizmirst, ka tās daudzmiljonu kompensācijas ss´am nodokļu maksātāji samaksās, par to, ka ne visai gudri ierēdņi neizprot pašu uzrakstīto likumu un pārkāpj savas pilnvaras.

Podziņu telefons
Es pirku citu ierīci vācu internetveikalā, nestrādāja kā vajag, sūtīju atpakaļ un saņēmu vietā jaunu. Manā gadījumā bija garantija, lai arī ņemšanās.

Pley boyiņi vai pajoliņi?
Man arī šķita interesanti, atbildod uz manu uz jautājumu viens teica: kāda starpība mūsu laikos vecumam. ... turklāt meklē vecāku sievieti ilglaicīgam sakaram. Varbūt ir droši, ka nebūs bērni vai idejas par precībām?

Vai "viss, kas notiek - notiek uz labu" ?
Varbūt ja ņem absolūti visu kopumā, tad varētu tā būt, neskatoties uz atseviišķu indivīdu nelaimēm. T.i. vienam nelaime- citiem mācība vai pašam mācība(labākajā gadījumā).

Uztura līgums.
Zinu gadījumu, kad mantinieki apstrīdēja uztura līgumu, rezultātā 1/2 matiniekiem.

Sieviete "kontroliere"
...´´Konferences dalībnieki´´ .. :DDD bet par tēmu: es kontroli nevarētu izturēt pat divas dienas kur nu vēl kontrolēšanu. Bet smēķēšanu gan labāk atmet, tas tak galīgi nemoderni.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
Vispār raksta, ka sievietēm bojājas veselība, bet vīriešiem raksturs.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
18:59 Manā gadījumā nebija tā, varbūt tapēc, ka pagarināju vai arī esmu un izskatos ar labu veselību :). Bija jāpierakstās pie esošā ārsta jo pirms vairākiem gadiem pārvācos uz šo dzīves vietu un šo gadu laikā nebija nepieciešams ģimenes ārsta apmeklējums. Man paveicās :)

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Es pie ģimenes ārsta izņēmu, izmērīja asinsspiedienu un viss. Tas bija pirms pāris gadiem, ja pareizi atceros ap 10 euro.

Vai vīriešiem nepietiek ar vienkāršu, normālu seksu?
Vienveidība jebkurā jomā apnīk, ne tikai seksa un ir taču interesanti apgūt jauno, interesēties par lietām un vietām :). Bet dzīve nesastāv tikai no seksa, tas būtu pārāk garlaicīgi...

Kāpēc vīrieši ap 40+-50 ir cūkas???
Manā ceļā tikai smaržīgie trāpās :)

Kas ir brīvība? Vai attiecībās to iespējams piedzīvot?
Manuprāt, cilvēks jūtas brīvs, ja nejūtas ierobežots. Tā var būt kopā esot ar cilvēku, kurš nemēģina pārtaisīt otru. Bet vispirms šī sajūta jāsastop attiecībās ar sevi, t.i sevi jāpieņem, tad ir viegli pieņemt arī otru.

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Torpedo, vai Tevi jau šis skāris ?;) Par tēmu: ne man māja, ne saimniecība, tā kā manā gadījumā mājsaimnieks nav vajadzīgs :)

Divas pamatlietas, lai sieviete justos labi attiecībās?
Uzliek katlu, ielej ūdeni, ieliek kartupeļus.. vakarā pienāk un piedāvā seksu. Vīrietis priecīgs.(c) tiešām? vienalga, kas piedāvā ēdienu un seksu, nu neticu !!! Tad aizietu ēdnīcā paēst, nopirktu sex pakalpjumus un būtu laimīgs, bet tā taču nav. Varbūt tikai viens otrs ir tik neizvēlīgs.

Divas pamatlietas, lai sieviete justos labi attiecībās?
Iekārot un rūpēties :)

Vai tā kādreiz notiek pasaulē?
Ja rodas kāds gadījums kas ļauj vīrietim parādīties citādā gaismā, tad var.

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Man labāk patīk moto: Šodien ir tavas atlikušās dzīves pirmā diena. Var visu ko jaunu uzsākt un ir daudz optimistiskāks skats :)

Ko darīt, ja kaimiņš ir cūkmens?
Es vienkārši pateiktu apsaimniekotājam, ja man kas traucētu, lai risina. Apsaimniekošanas maksu taču maksā.

Vai dāmas mēdz apskaust citas dāmas?
Nē, nemēdzu apskaust. No labiem piemēriem iedvesmojos.

Vai viegli ir notēlot vienaldzību?
Varbūt ir saglabājies un varbūt nav. Nevajag būvēt ilūzijas un domāt, ka kāda vajadzība ko tēlot. Spēlītes parasti pusaudžu vecumā izspēlējas.

Pagaidu attiecības-rezerves variants!
Esot attiecībās neko citu nemeklēju, jo nemēdzu sasaistīties ar cilvēkiem, kuri man nepatīk vai nav pieņemami.

Kur strādā? Kāda alga?
Amats daudz par cilvēku izsaka, tāpēc arī jautā.

Pārdomas par ekonomiku.
Es nezinu, kas uz ko vārās, bet redzu situāciju. Pilnīgi visas jomas, kurās ir valsts atbildība ir sačakarētas, kapēc, lai valsts uzņēmumos būtu citādi, tiek tērēts uz nebēdu, tiem, kuri pie sadales, tieši tāpat kā ierēdniecībā. Manuprāt tikai kapitāla reorganizācija var mainīt situāciju. Prioritāšu maiņa.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu