jurks

Virietis (48)
iepazīties ar jurks

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tas, ko tu redzi
pirmais iespaids par cilvēku rodas to redzot un ir liela varbūtība, ka tas kļūs noteicošais, nobīdot sajūtas uz pavisam mazsvarīgu vietu, bet tas varētu būt īslaicīga piedzīvojuma aizrāviens! ja iecere ir veidot kaut ko nopietnāku, tad jāspēj skatīties un redzēt cauri vizuālajam projekcijas tēlam! jo laiks ir nežēlīgs pārbaudītājs, reti kas spēj izturēt tā uzstādījumus!!!!!

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
kāpēc- tāpēc!!!!! nav tokš obligāti tā upurēt sevi šādiem pasākumiem!!!!! visiem ir tiesības izvēlēties to kas sev to vislabāko!!!! būsim godīgi pret sevi un izdarīsim pareizo izvēli!!!!!

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
spriežot pēc atmaskojošā toņa, rodas iespaids, bet var būt tas arī tā ir, ka Tu šajā ziņā esi nevainojams paraugs?!?!?!

Rail Baltica :(
protams! naudiņa jau sadalīta, cik kurš iekasēs, tāpēc ieinteresētie ir nepajokam! bet cerēsim, ka saprāta balss ņems virsroku!

Rail Baltica :(
kā mums parāda apstākļu attīstība ar šo vīrusu, tad visāda veida ceļošana tiks piebremzēta!!!! nevarēsim vairs pēc sirds patikas joņot pa pasauli turpu šurpu! līdz ar to šādi megaprojekti ieņems savu vietu arhīvā, tā pat kā slavenā Rīgas metro iecere!!!!!

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
kaut kas līdzīgs "COVIT-19" testam, un vēl ar termodevēju no attāluma,.lai nav veti laiks tērēts, un naivas cerības nepārpludina!!!!!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu