jurks

Virietis (47)
iepazīties ar jurks

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Kas ir tā realitāte? Pareizi ir, kamēs esam kā snaudoši, bet kad modīsimies, pareizāk, tiksim modināti, tad gan būs tā kā būs! Jo kļūs redzams cik daudz mums ir dots, uzticēts, dāvāts, cik bezgalīgi dārgi dārgumi, un kā mēs to būsim novērtējuši, bieži vien, pat izniekojuši, noniecinājuši! Un, kad tas brīdis pienāks, stāties Tā Kunga priekšā un atbildēt par sasniegumiem, tad (spriežu pēc sevis)...

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Tā ir tā lielākā sāpe, lai mūs kāds uzklausa un tā ar patiesu interesi! Bet lieta tāda, ka katrs to vēlas un, līdz ar to, sanāk vien tāds monologs pašam ar sevi!

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Iedziļināties šajos noslēpumainajos dabas procesos var divējādi, pirmais ieiet caur durvīm kā ciemiņš, ar cieņu pret nama saimnieku, noaujot apavus un tt. Bet otrs- lienot caur logu, kā zaglis, bez cieņas pret saimnieku un tt. Kau kā līdzīgi otrajam scenārijam izskatās mūsu uzvedība, ar necieņu ieejam, nenoslaukot apavu zoli, augstprātīgi savā elementā! Bet, acīm redzot, tādi mēs neesam bijuši...

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Dārgie draugi! Šobrīd mēs esam klātesoši vēsturiskā brīdī, priekš Latvijas zinātnes, jo mūsu acu priekšā notiek matērijas noslēpumu izzināšanas process! Rodas aizvien jauni atklājumi, šķiet "Pandoras lāde" nu ir atvērusies!

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Enerģijas pietik, protams, bet redzot jau šobrīd, kā tā tiek pielietota, rodas iespaids, ka mūsu civilizācija mērķtiecīgi nolēmusi piepildīt seno paredzējumu par pasaules galu! Attieksme pret tik nopietnu un svarīgu dārgumu ir tik rotaļīga un vieglpātīga! Mēs,kā mazi bērni, kārojam un dzenamies pēc iespaidiem, neraugoties uz postošām sekām!

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Diemžēl ar radiāciju sadraudzēties izdodas tikkai žurkām un tikkai laika gaitā tā mazinās, bet tas ir tūkstoši gadu! Un baktērijas neglābs situāciju, jo radiācija izstarojas no ātoma kodola, ko tur baktērija līdzēs? Jo tas vairs nav kīmiskais līmenis. Šajā procesā pārvēršas matērija, viens metāls pārvēršas citā, tas lēnām kļūs par svinu un tad vairs nestaro, bet gaidīt nāksies ilgi!

Radiaktīvo atkritumu utilizēšana ...
Diemžēl šo jauko, optimistisko scenāriju, kā darvas piliens medus mucā, sabojā apstāklis, blakne- kur likt siltumu, kas izdalās lielos daudzumos, labais efekts- griež turbīnu, bet sliktā puse- jādzesē šo tvaiku, lai tas kondensētos! Tamdēļ tiek izmantots milzīgs ūdens daudzums, upes tiek laistas cauri šim dzesētājam, kā rezultātā, piemēram, upes ūdens uzsilst, un tā mēs šo pasaulīti uzsildīsim...

Līdzsvars
Grozies kā gribi, bet vispārējais enerģijas saglabāšanas likums darbojas arī uz šo tēmu! Nevar visu laiku braukt no kalniņa lejā, pienāk brīdis, kad, pēc galvu reibinoša nobrauciena, iestājas netik jautra nodarbe- stiept šos ratiņus augšup!

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Nu populāra nodarbe- prātuļot par to, kā būtu ja būtu? Ir tā kā ir un viss! Visi citi scenāriji nav aktuāli! Vienīgais ja jāatrod vainīgais uz kuru uzkarināt negāciju par izniekoto dzīvi!

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Laika gaitā, kļūstot viedākam, saproti to, cik viss ir trausls un nestabils, it sevišķi cilvēku radītā labklājības pasaulīte! Un, lai cik krāšņā un, šķietami, " stabila" tā šķistu, tomēr ir tikkai ilūzija, pēc kuras, agri vai vēlu, iestājas realitāte, kas, visbiežāk, stipri atšķiras! Un ja es esmu sevi pārlieku izlutinājis, tad varētu būt grūti šo reitāti pieņemt! Kaut vai attiecībā uz sevi,...

iedzīves, mantas
Laikam jau tā arī ir, ka mēs esam šajā pasaulē tikkai tādēļ lai ražotu un lietotu, tīrītu putekļus un šķirotu. Mēs esam kā tāds dzinējspēks šajā materiālās pasaules jūklī. Piepildām savu izsalkušo dvēseli ar iepakojumu bez satura! Bet lai arī cik aizrautīgi mēs to darītu, tā aizvien paliek izsalkusi, jo tai vajadzīgs saturs, ar iepakojumu ir pa plānu!

Paņemt dzīvi savās rokās
Jà, lai mums visiem izdodas saprast to, cik vèrtīga ir dzīvība! Ne vienmēr ir iespēja nenogalināt, bet ja ir iespēja, tad darīt to, kaut vai žurka vai pat gliemezis!

Epoksīdu līme vai sveķi...
Un vissvarīgākais kā sagatavosi līmējamās virsmas!

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Ir daudz un dažādu līdzekļu, kā padarīt šo notikumu mazāk sāpīgu,un, pat var būt, kā nebijušu, izdzēšot to no atmiņas! Bet vai tāda būtu šo notikumu jēga? Lai Tev izdodas šo sāpīgo laiku parvērst par labu sev un savas personīgās izaugsmes iespēju!

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Iemīlēšanās ir viena traka parādība, cilvēciņam, kā likums, norauj jumtu! Un, protams, gados vecākais un pieredzes bagātākais spēj piesaistīt gados jaunākā un tt. uzmanību! Patš vienreiz tiku savaldzināts, bet bez bēdīgām sekām. Visam savs laiks un vieta!

Diagnoze "pļuškins".
Nu, beidzot, mēs esam iesoļojuši tādā laikā, kad jau sacenšamies ar izmesto mantu daudzumu un labumu! Saprašana par labklājību atduras pret saprašanu- pērku un izmetu bez sirdssāpēm! Bet, diemžēl, saite kas palīdzētu atrast to, kuram tas noderētu, nav attīstījusies. Atkritumu kalni aug ar progresiju! Tas varētu būt tas, ko mēs esam vislabāk attīstījušies darīt ir- pārveidot šo brīnišķo pasauli...

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Katrs ir iejuties savā lomā un, acīm redzot, labi tajā jūtās, tā pat kā Tu! Protams, realitāte ir atšķirīga no radītā imidža! Bet tagad tāds laiks, ka iepakojums vērtīgāks par saturu!

Gandrīz
Grēks- darot otram pāri! Bet tikpat nopietns pārkāpums ir iespējams attiecībā pret sevi- nodarot sev ļaunu! Izmantojot savu ķermeņi kā līdzekli dažādu baudu gūšanai- grēks!

Gandrīz
Dzīvi var salīdzinoši iztēloties kā veļas muļāšanās procesu veļasmašīnā, vai arī, kā betona maisītājā viss sajaucas vienveidīgā putrā. Un tikkai laiks liek paskatīties uz šo procesu itkā no malas, un uz savas pieredzes balstoties izdarīt izvēli par turpmāko dzīves ceļu, un ko izvēlēties par prioritāti! Vienkārši, sāc sevi pasargāt no kārdinājuma uzbrukumiem, kas šajā laikā ir aktivizējies! Un,...

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Visu var un vajag! Un par to kas ir bijis ir jāuzņemas atbildība, jo, lai kas tur arī būtu bijis, tas tomēr ir svarīgs dzīves posms! Un, ja kādam ir nodarīts pāri, piemēram izsists logs, tad, apskaidrību piedzīvojot ir jāsteidz to labot vai kompensēt postījumu! Un tad jau arī būs likts pamats nopietnām pārmaiņām turpmākai pasaules uztverei!

Ohomānija?
Oho kā magnēts pievelk! Daudz laika ziedots šai virtuālajai pasaulei, bet, kad pieslēdzu kritiski- analītisko skatījumu un uzdevu sev jautājumu: ko tad es īsti gribu, ko meklēju, vai tik nav tā, ka es kā straus, mēģinu aizbēgt, paslēpties, iebāžot galvu smiltīs no realitātes- skarbās realitātes, un katru mīļu brīdi apreibinàties ar savas iedomu pasaules dvingu! Spēcīgā atkarībā, bet šajā...

Greizsirdība
Pašā npsaukumā ir pateikts kaut kas svarīgs- greiza sirds! Greizs- nepareizs! Pazīstama tēma! Par iemeslu nostrādā tas, ka jūties mazvērtīgs, un tas grauž un žņaudz, līdz kamēr izdara savu postošo darbu! Vai ir labā un ļaunā tās izpausme- šaubos! Tas, ka tā attīstās- tas gan! Nu nav tas vieglàkais uzdevus šajā dzīvē atrast- sagaidīt to īsto vienīgo, lai varētu būt mierīgs par uzticību!...

Augstākā gudrība
Pirmie būs pēdējie un pēdējie pirmie! Mēs varam spriest tā vai šitā, lai apmierinātu savu ego ziņkārību un izdarīt spriedumu pēc sava pasaules uztveres trafaretes un, protams, katram no mums ir kāda daļiņa taisnības, bet, kā jau mēs varam nojaust, noteicošais spriedums ir Tā Kunga varā!!!

Kā ātri atbrīvoties no iesnām?
Izraisot šķaudīšanu- piparu putekļus ievilkt degunā, vai ar tievu samiņu pakairinot degunu, tas ātri vien atbrīvojas!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu