jurks

Virietis (45)
iepazīties ar jurks

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

iekāre
Nežēlīga parādība, kā Tu ar to sadzīvo, bet, var būt tas Tevi neskar!

Ticība un tās loma mūsu dzīvē
Vai tā liecina par cilvēka vājumu vai spēku? Un arī ticēt varam daudzkam, kas nu kuram tuvāk sirdij- saviem spēkiem, prātam un tt. Un arī pārdabiskajam!

Arī pa Latviju ir interesanti paceļot!
Un ceļojuma tēma- baznīcas! Bet vai arī ir nācies piedalīties arī dievkalpojumā? Vai tikkai ieiet kā muzejā un ar steigu prom uz nākošo objektu, līdzīgi, kā rallijā ar kontrolpunktiem! Un vai arī...

vai ilgtermiņa domāšana ir saistoša attiecībās, materiālajā, garīgajā?
Laiks- nepārprotami, viena no lielākajām vērtībām! Un prātā nāk līdzība par graudiem, kas arī ir ieņēmuši nozīmīgu vietu mūsu dzīvē, tātad līdzība: mūsu rīcībā ir maisiņš ar graudiem un mums ir divas...

203 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai Jūs ticat ,ka anketās lielākā daļa saka par sevi patiesību!
patiesību diezvai kāds no mums atklāj par sevi, jo mēs paši par sevi to nelabprāt gribam zināt, bet taisnība tā var būt- jo katram sava taisnība un tā ir tāda, kādu mēs to gribam redzēt, mūsu pašu iztēles auglis, un mums ir taisnība! kurš var kaut ko iebilst pret to, kā es redzu šo pasauli un sevi tajā??

Un tomēr.......
Noteikti izvairītos no vieglprātības!

Kā notīrīt kapara trubas?
Smukas spīdīgas, laikam jau tikkai mehāniski ar smilšpapīru un beigās uzpulēt. Jo oksidēšanas process virsmu būs padarījis raupju! Pēc tam nomazgāt ar kaut ko neitralizējošu, lai aizkavētu oksidēšanos! Var būt laku uzpūst!

Ja patrāpās nelietis/te vai kāda"programma"ko līdzēs?
Programma- neprogramma, cik reizes uz grābekļa būs jāuzkāpj, tik arī kāpsi! Tā pat kā skolā jāsāk ar pirmo klasi un uz priekšu! Katram savs ceļš ejams! Ceram uz to, ka atradīsim zeltu, rokoties metāllūžņu kaudzē!

Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels
Vārstu blīvslēgi, eļļas gredzens virzulim, turbīna, nu kas vēl? Karoče jāskatās!

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
Es tā arī padomāju ka- kalts, bet sākumā bija nesapraša! Protams, katrs no sava skatu punkta skatās, ja jau ir tas konveijers palaists vaļā, tad ko nu vairs, bet var būt tomēr var kaut ko pagriest uz pareizo pusi, neraugoties uz pagātni? Tikums- Dieva patiesība ir viena! Bet taisnību ir daudz- katram sava taisnība!

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
Dzīvnieciskai ņem virsroku, tāds iespaids var rasties, bet, kā raksta fargo!: izkārnījumi peld pa virsu! Izvēlēties vieglāko ceļu ir mūsdienīgi! Iegūt sev vissvērtīgāko par lētu naudu, tā teikt- par akcijas cenu! Vai arī populāri ir - divi vienā un tt.

Slapele nevienmerigi abgriezieni tuksgaita
Liesa degviela. Var būt arī kompresija kādā no cilindriem stipri atšķiras!

vai meitenes vareetu tureeties pretii taadam kaardinaajumam?
Cik var noprast Tu studē marketingu un pašlaik izpildi uzdevumu " kontroldarbu" vai ieskaiti- radīt pievilcīgu tēlu kaut kādam produktam! Parasti ir tā, ka īpaši labas kvalitātes izstrādājumam reklāma nav vajadzīga, jo, kā likums, cilvēki gaida rindā lai to iegūtu!

Kādu cilvēku var saukt par glupu?
Augstprātīgs- lepns- iedomīgs- paštaisns- spītīgs, tāds, kurš sevi pats paaugstina vai labprāt pieņem paaugstinājumu un to izmanto savtīgi, netālredzīgs! Tāds, kurš nepieņem iespēju pieaugt garīgi un paskatīties uz sevi salīdzinoties ar pārāko!

Dabiskums
Šķiet, ka esi noilgojies uzjautrināties, apskatot cilvēku no"dabīgās" pusītes!

Gadu maiņa
Ar katru Dzimumdienu gaviļnieks kļūst aiz vien bēdīgāks! Bet tas ir tad, kad nav iepriecinājuma- bērni, mazbērni! Bet ir arī vēl viena laba ziņa- tuvojamies ar katru sekundi aizvien tuvāk mūžībai, un vēl ir laiks to apdomāt un mācīties uztvert to ar prieku, kā atgriešanos savās īstajās mājās!

Nelaimīgs mīlnieks vai LUPATA?
Pazemība- kā nu kuram- vienam tā ir vērtība, otram muļķība! Bet tomēr ir svarīgi izšķirt kā priekšā pazemoties un par ko! Visu iespējamo vai neiespējamo -ja runa iet par ģimeni un bērniem! Bet ja vienkārši draudzība, tad gan pazemība otra cilvēka priekšā- tā jau sanāk, tāda kā, viņa dievināšana, padaram viņu par elku!

Nelaimīgs mīlnieks vai LUPATA?
Pirmais izmanto otra neprātīgo pieķeršanos, lai izbaudītu pārākuma sajūtu un vairotu pielūgsmi! Bēdīga situācija ar diezgan labi paredzamu iznākumu- vēl bēdīgāku! Ja cilvēks sadomājis iet, lai iet! Šāda pazemība vēl tikkai pastiprinās necieņu!

Kad atriebība kļūst par dzīves jēgu!
Tā var pavisam auzās iebraukt- dzīvot kādam par spīti, priecāties, būt laimīgam, bērnus audzināt, un beigās nomirt un arī kādam par spīti, piemēram-.par spīti valdībai vai pretējam dzimumam! Bet, tas darbojas tikmēr, kamēr mēs redzam rezultātu mūsu pūliņiem, bet ja rezultāts ir neapmierinoš priek§ mums, ka tas kam par spīti priecājamies par to nemaz nesatraucas, ko tad?? Visi pūliņi vējà un...

Mirušais punkts cilvēkos. Kā to pārvarēt, kurp ar tādu cilvēku doties?
Es zinu to, ka es neko nezinu! Populārs teiciens! Un, ja es ar to varu samierināties, pārņem miers un saticība! Un tad arī Radītājs var darboties manī! Bet, ja es esmu savā amplua- es tur baigais specs, tad gan es būšu nepieejams! Jo tā darbojas kā aizsardzība- cietoksnis!

Mirušais punkts cilvēkos. Kā to pārvarēt, kurp ar tādu cilvēku doties?
Cilvēks nevar pats kaut ko izdomāt vai radīt kaut ko tādu, kas tuvinātu viņu patiesības izprašanai! Viss viņam tiek dots! Dabīga vēlme ir sasmelties dažādas zināšanas un pieņēmumus, lai varētu gudri parunāt un citu acīs liktos gudrs! Bet tās mācības, ko mums dod Tas Kungs, ir vērstas uz mums pašiem, tas ir- pasaules acīs es izskatīšos kā muļķis, bet tas mani nepadarīs vājāku, jo Viņš mani pamāca...

Kad atriebība kļūst par dzīves jēgu!
Rondijs! necenties sho vezumu vilkt paljaujoties tikkai uz savu paartu un speeku! sauc peec paliidziibas pie Taa Kunga!!! un nedomaa ka tas ir miikstchauliigi un izvairiishanaas no atbildiibas, taa tas nav! nebaidies par to, ka lepnums jutiisies aizskarts! dziivee ir briizhi kad ir jaamaak upureet, var buut, pat shkjietami viss daargaako, bet augstaaka meerkja labaa tas attaisnojas!

Mirušais punkts cilvēkos. Kā to pārvarēt, kurp ar tādu cilvēku doties?
Uz baznīcu!

Kad atriebība kļūst par dzīves jēgu!
Papētīsim atriebības dabu- kas tā tāda ir? Tā mūsos mīt instinkta līmenī, sava veida atgriezeniskā saite, kā pamācība, kā soda veids! Un tāpēc arī ir tik ļoti spēcīga vēlme, bieži vien veltīt tai visu savu dzīvi- kaukāziešu tradīcijās pat dod zvērestu atriebt! Bet mēs esam kristīgas pasaules uztveres mantinieki, un tas nozīmē- mācāmies piedot! Tā pat kā Dievs mums piedod, tā arī mums ir jāpiedod...

Sekss pirmajā randiņā?
Rondijs! Tu gan esi smalko vibrāciju baudītājs! Visam savs laiks! Bet mums te jau vairs nav tas vecums, lai sāktu skatīties filmu no sākuma, tas viss jau ir bijis! Mums vajag realitāti- nobeigumu! Protams, esam sapratuši to ka sapņus jāatstāj pagātnei! Un ja sirds ir lauzta ne vienu reizi vien, ar laiku tā sadzīst, bet saauguma vieta paliek rupja un nejūtīga!

Sekss pirmajā randiņā?
Vispirms bildinājums, tad jaunlaulāto kursi, tad laulības! un tikkai pēc visiem šiem pārbaudījumiem un solījumiem, kas doti Dieva altāra priekšā, drīkst likties gultā! Bet tikmēr ir jāpaciešas!

Apdedzināšanās
Apdezināju rokas pirkstus, pieķēros pie tikko sametināta dzelža, apdeguma vietās āda bija balta, sāpes nežēlīgas, es kaut kā intuitīvi pie zemes pieliku appējadegušo roku, un sāpes kā nebijušas, bet, kā no zemes atrāvu, tad sāpes atpakaļ!

Pīrsingi, tetovējumi - večiem tiešām patīk?
Tetovējumam ir sena vēsture un liela nozīme! Tas norādīja kādu vietu cilvēks ieņem hierarhijas līmeņos, un arī kā piederības zīmes! Cilvēka āda, kā papīrs mūsdienu pasēs, norādīja par cilvēku visu informāciju! Interesants tetovējums varētu būt, piemēram, kvalitātes zīme- padomju laika! Protams, labs tetovējums daudzkārtīgi pavairo cilvēka vērtību, tas ir točna!! Novērtēsim cilvēka cenšanos...

Vai ir gadijies ka izlietu ūdeni vairs nesasmelt!?
Aktuāla tēma! Kuram tad nav gadījies?? Bet jautājums noslēdzas ar fakta konstatēšanu- bezcerība! Tāpēc gribas piešpricēt cerības devu! Ko mēs varam darīt tad, kad esam apzinājušies to,ka izlējām ūdeni, turpmākā rīcība? Mēs, salīdzinoši, esam kā vienā laivā sēdoši un peldoši, pēkšņi kāds izdur tai caurumu, un ūdens sāk ieplūst , un laiva grimt! Kāda ir mūsu reakcija uz situāciju? Var jau būt arī...

Kas labāk-mīlēt pašam vai lai Tevi mīl?
Mūs visus mīl, mīl tādus kādi esam! Uau! Super! Bet, vai tā var būt! Kurš tad viņš ir?! Noteikti tāds, kuru mēs nepārāk gribētu satikt! Bet brīnums ir tāds, ka tas, kurš mūs mīl ir mūsos pašos mītoš!!! Un Viņš ir- Dievs!!! Tātad mēs jau esam mīlēti un mūsu uzdevums nest šo mīlestību un dot citiem!

Enerģētiskā saderība un dvēseļu radniecība
Štuko tā vai štuko šitā, bet būs tā kā tam ir jābūt! Nu, protams, šo gaidīšanas laiku takš vajag ar kaut ko aizpildīt, matemātika un ģeometrija veicina smadzeņu loģisko domāšanu, saskatīt likumsakarības! Bet meklēt savu dzīves draugu ar kalkulātora palīdzību!! -mūsdienīgi, bet tur nav dzīvības! Likteni nevar aprēķināt, izskaitļot, tas vienkārši nāk un liek pēc sava prāta, kā tas ir bijis līdz...

Bailes no vecuma
edding! Paldies! Es to domāju vispārīgi, bet, protams savi vecāki ir prioritāte, bet ir arī vēl daudzi citi, kuriem var noderēt mūsu uzmanība, un šādā veidā mès varam mācīties pieņemt savu novecošanu ( kontaktējoties ar viņiem)! No savas pieredzes- pēc daudziem gadiem sapratu, ka esmu darījis pāri saviem vecvecākiem ar neuzmanību, nolaidību, necieņu, bet ko darīt, kā sasmelt izlietu ūdeni,...

Kam jāapmaksā randiņa izdevumi?
Ja sajutīšu, ka ir satikts cilvēks ar kuru būs jādalās ar grūtībām un vieglumiem dzīves garumā, tad jau tādi jautājumi kā šie ir mazsvarīgi!

Bailes no vecuma
Bailes no vecuma!? Var būt te ir darīšana ar atgriezeniskās saites fenomenu: ko iesēsi to pļausi! Kāda ir bijusi attieksme pret vecākiem cilvēkiem? Ja attieksme ir bijusi distancēta, tad redzot to, ka arī mēs paši kļūstam tādi paši, kā tie, no kuriem esam vairījušies, tad varētu būt diezgan smaga situācija, jo mēs ar prātu atsakāmies pieņemt sevi, visu to, kas notiek ar mums! Mums to ir pretīgi...

iekāre
Mailija! Paldies par interesi! Iekārot- gribētos teikt, ka tā nežēlīgākā tās izpausme ir aizliegtais auglis! To, kas ir iegūstams nepārkāpjot liegumu- vai tā ir iekāre? Bet, to kas ir aizliegts, tas īpaši kārdina un rodas vēlme apmierināt šo iegribu! Tā var izpausties pat kā fiziska sāpe! Piemēram- iegūt savā īpašumā kāda sievu, mantu, draudzeni un tt. Un tas ir ļoti spēcīgs vilinājums, kas...

Kā noregulēt izplūdes gāzes?
Katalizātors ir ļoti viegli sabojājams, nepareiza degviela un šūnu pārklājums kaput! Tas izdara to galveno izplūdes gāzu sadalīšanu mazāk kaitīgajos savienojumos!

Bailes no vecuma
Fiziskajam ķermenim mēs nevaram neļaut novecot, bet svarīgi lai ar to nenoveco mūsu apziņa! Apziņu vajag regulāri pabarot ar barību, tādu barību, kas nepakļaujas laika ietekmei! Es esmu novērojis savà uzvedībā un rakstura izpausmēs tādu kā sava rakstura negatīvo iezīmju pastiprināšanos, kaut kas līdzīgs vecuma marazmam! Bet man ir dota iespēja pavērst visu par labu, Dievs pieskaras man ar...

9 maijs.
Tā ir vēsture! Mēs tās sastāvdaļa!

Skats no malas.
Mierīgāk jūties tad, kad esi pārāks, bet ar laiku rodas lepnuma mudināta vēlme paspīdēt ar savu otro pusīti arī sabiedrībā! Līdz ar to meklējumi turpinās jau ar citu uzstādījumu, līdz brīdim, kad satiec savu īsto cilvēku- otro pusīti, un tad jau vairs visi citi parametri ir otršķirīgi! Vienkārši, būsi jau izaudzis no šāda salīdzinošā pasaules redzējuma!

iekāre
Darbr dara brīvu, jā, spēcīgas un universālas zāles! Cīņa notiek arī garīgajā, jo garīgais ir primārais! Var teikt tā- cīņa ne pret miesu, bet pret garu!

iekāre
Kārdinātājs kārdina! Un, var būt, mani vairāk kā jūs, bet, paldies Viņam, izdodas ar sāpēm, bet nepakļauties!

Vai neko labu negribat viens otram pateikt, padalīties priekā ?
Visiem oho iedzīvotājiem svētīgu un priecīgu katru mirkli, lai kāds tas arī nebūtu- viegls vai grūts, bet tā ir tā mūsu dzīve vienīgā, neatkārtojamā, citas nebūs! Jāpieņem ar pateicību un notiks brīnums!

No kurienes rodas tādi tupaki?
Cilvēkā ir pamodies pētnieka gars! Apsveicu! Tas jau ir labs rādītàjs par labu intelektuālajam iedīglim! Tā jau ir- labāk izpētīt un noskaidrot šo mūžseno noslēpumu- no kurienes viņi tādi, to izcelsme! Nevis nodarboties ar sexiņu! Jā, tur kur ar to nodarbojas pa īstam, skarbā veidā, labāk nerādīties, tepat labi! Zinātniskā pētniecība ir drošāks pasākums!

Zāles pļāvējs slāpst
Var būt dīzīte ciet! Uz mirkli iedarbojas un tad noslāpst!



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu