jurks

Virietis (47)
iepazīties ar jurks

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Salausta sirds,kā ārstēt?
Acīm redzot sirds bija cieta, ja varēja salūzt!! Tu vari to vēl glābt, padarot mīkstu un dzīvu, tā sadzīs!

Drauga seksuālā pagātne
Skumīgi, ka kopdzīve visa mūža garumā ar cilvēku, kurš izraisa nevis prieka eiforiju, bet taisni pretējo efektu, tad ko nu? Var jau būt arī tā, ka sākums ne tas rožainākais, bet turpinājums uzticības un mīlestības pilns! Grozies kā gribi, būs tā, kā tam ir jābū!

Meklēju Vīrieti nopietnām attiecībām Ne sev.
Nekad neko nevar zināt, kas kuram paredzēts, var būt tieši šādā, šķietami neiespējamā veidā un vietā, bet izrādās viss notiek!

Kā jums ir ar iejaukšanos, vai neiejaukšanos?
Neviens nevarēs dot to īsto pareizo recepti! Viss atkarīgs no apstākļiem un veidu, kādā notiek iejaukšanās, vai neiejaukšanās! Bet, ja paskatāmies tā vispārīgi, tad salīdzinot to ar vārāmo katliņu, tam ir jānolaiž tvaiks, vecāki varētu būt kā vērotāji- uzraugi, lai neaiziet pārāk tālu ārpus noteikumiem, un kad vajag neuzbāžoties atdzesēt iekarsušās galvas!

Putekļusūcējs ir paredzēts 1 fāzei 220-240v, vai varu to izmantot mājā, kur ir 3 fāzes?
Vari izmantot vienu fāzi un "zemi", tad būs 220v. Ja pieslēgsi divām fāzēm tad gan būs daudz uguns un dūmu uz īsu brīdi, jo spriegums būs 380v. Ja tev ir indikātors-skrūvgriezis tad fāzi atradīsi un " zemi" arī!

Vai attiecībās jāpriecājas par otra panākumiem?
Skaudība darbojas arī starp ģimenes locekļiem! Tāda nu ir cilvēka dabas arhaiskā puse. Ja vēl veiksminieks īpaši to pasvītro! Netikveiksmīgā ģimenes locekļa pašapziņasas trūkums, vai pārlieku ambiciozs- pārspīlēts pašvērtējums, kā sērkociņš sausos salmos.

Apgalvojums - tu te neesi vajadzīgs.
Parasti ir tā, ka mēs cenšamies izvairīties no tiem kam esam vajadzīgi, un labprāt esam ar tiem kas mūs nepilnīgi novērtē, bet mēs to pieciešam, cerot, ka kādu dienu izrādīsies, ka esam neaizstājami!

Virtuāli UI!!Reāli pilnīgs FUI!!!
Nu redzi! Ļoti noderīga pieredzi draugs priekš tevis ir sagādājis, un sausais atlikums varētu būt šāds- ieliec arī tu par kādiem 10 gadiem jaunāku bildi un, līdz ar to, piesaistīsi uzmanību atbilstoša reālā izskata kandidātes, viss būs godīgi!

Par mīļākajiem un mīļākajām.
Tā nu tas ir! Spēcīgā atkarība kas rotaļājas ar cilvēku kā rotaļlietu un padara viņa likteni par "lunaparka" cienīgu , vai "amerikāņu kalniņu" piedzīvojumam! Cilvēkam ir iespēja sajusties kā slepenagentam! Katram sava loma šajā seriālā!

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Braucu meklēt ziemeļmeitu! Meklēju, parasti, to, ko esmu pazaudējis! Tu meklē viņu, viņa meklē tevi, ka nesanāk kā tajā pasakā par rūķīti kurš meklēja savu namiņu, bet namiņš- viņu!

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Tas ir atkarīgs no tā cik lielā mērā un kādiem līdzekļiem tu ļaujies sevi apmānīt! Jo, lai kas tas arī būtu, tas būs tikkai īslaicīgs apmierinājums, līdzīgi kā ar alkoholu, bet kad skurbums pāriet, iestājas skaudrā patiesība! Katram savā laikā un veidā, lai arī cik daudz būtu naudas vai nezinu vēl kā, jo laikam jau tā ir visa rādītājs cik veiksmīgs esi!

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Izveele! Paldies par interesi! Sirdsapziñu tāpat kā piemēram kādu mērinstrumentu vajag ik pēc kāda laika pārbaudīt un pieregulēt pēc tā saucamā etalona, jo viss ar laiku kļūst neprecīzs! Piemēram katoļiem ir tāda prakse kā sirdsapziñas izmeklēšana, kad šķietami tīru savu sirdsapzinu salīdzini ar etalonu- Dieva doto likumu, tad saproti, cik tālu ir novirzījušies parametri un ar Viña...

Nagu sēnīte
Nežēlīgs paņēmiens ar ziepzālēm ( nātrija hidroksīdu) ar adatas asumu tieši uz saknīti! Un vēl ar struteni svaigu, nolaužot parādās dzeltena sula, tā izdedzina to! Pirms tam var ar adatu paurbināt sēnīti, lai efektīvāk iedarbojas strutene!

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Gribi noskaidrot faktus? Ko ar tiem iesāksi? Un sirdsapziņa nav taisnības etalons! To var pielāgot pēc apstākļiem!

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Šis stāsts sāk atgādināt slaveno pasaku par zelta zivtiņu, un mēs ļoti labi atceramies, kā tas viss izvērtās!! Un vispār, gribas visu un pa velti, un šķiet, ka esmu pelnījis to labāko, jo tas tak esmu Es, pasaules naba (centrs)! Bet ,kā ir patiesībā?? Es, kā sīpols ar daudziem, jo daudziem iedomu tēliem par sevi, un ne tiem sliktākajiem, bet taisni pretēji, visu to vislabāko!

Kā iegūt uzticēšanos?
Noteikti, domāju, kā šis jautājums ir aktuāls ļoti daudziem, jo katrs ir piedzīvojis vilšanos un, itsevišķi tad, kad šķiet, ka otrs cilvēks ir organiska daļa no manis paša un dvēseliska savienība uz mūžu, bet....... Izrādās kā nevar uzticēties cilvēkam, jo viņš ir tikkai cilvēks, tāpat kā es! Un lai to saprastu ir jāpiedzīvo šo mācību, bet arī pēc šādas mācības piedzīvošanas, es gribu cerēt, ka...

Kā iegūt uzticēšanos?
Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams!

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Labsirdība (autores interpretācijā) drīzāk varētu būt kā cietsirdīga izturēšanās pret mašīnu un neprātība, jo salauzt to meža vidū apzināti nepar ko prātīgu neliecina, pat ja tas ir darīts otra" labā"!

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Gribas izskatīties labiņam, vismaz savās acīs, ir patīkami kādam kautko izpalīdzēt! Kāpēc gan nē? Bet laba sirds- kad sirds ņem virsroku pār prātu, varbūt cilvēks izskatīsies kā neveiksminieks, jo būt veiksmīgam viņam būs pretrunā ar būtību, jo viņš nesteigsies izmantot labvēlīgusituāciju savā labā, bet palaidīs vājāko sev pa priekšu! Cietsirdīgam būt - uzņemties atbildību izšķirt to, kam...

Kāpēc nesanāk izveidot ilgstošas mīlošas attiecības?
Noteikti izlasāms biedējoši! Nav tas laikmets šādai mīlestībai! Labāk lai viss notiek pēc iemīļotā seriāla scenārija, tas būs pieņemamāks mūsu izsmalcinātajai dabai!

Kāpēc nesanāk izveidot ilgstošas mīlošas attiecības?
Tev ir jābūt gatavam nomirt priekš sevis un piedzimt priekš otra! Atkal līdzība no Jaunās Derības: ja grauds nekrīt zemē un nemirst, viņš nevar dot augļus! Viņš tā arī paliek viens! Bet ja tas krīt zemē un mirst, tad tas nes bagātīgus augļus! Vai mēs esam gatavi tam? Viss atkarīgs no mērķa, acīm redzot , vēl ir kur augt! Un kad sasniegsim šo augstāko saprašanas līmenī, tad arī varēsim izdarīt šo...

Visu izdarīt vienā mūžā
Šo varētu pielīdzināt teicienam no Jaunās Derības: ko tev tas dod, ja tu iemanto visu pasauli, bet pazaudē pats sevi?! Ja šo-visu izmēģināšanu- uzstāda kā dzīves jēgu un pašmērķi, tad, es domāju, daudzas ļoti svarīgas vērtības, kas attiecas uz tevi pašu, tiek atmestas un paliek ārpus uzmanības! Šajā laikā aizvien spēcīgāk notiek šāda veidā uzbrukums cilvēka personībai, jo ir tik daud ko izmēģināt...

Un tā arī aizbrauks tas pēdējais tramvajs..
Noteikti katram ir savs attaisnojoš iemesls! Parasti vēl ir cerība uz dežūrtramvaju! Un viss notiek tā, kā tam ir jānotiek! Neviens neuzņemsies atbildību apgalvojot- tas iepriekšējais tramvajs bija tas viss labākais un spec reiss! Labāk novērtē šo brīdi tādu, kāds tas ir! Esi viens- labi! Satiksi otru- arī labi! Nestreso!

Vai kādu par to drīkst nosodīt vai ko pārmest?
Nesodi- ja negribi būt sodīts! Protams viegli pateikt! Jo šādā veidā izpaužas mana daba- kritiskā, un tā sakar arī mani pašu ar daudz spēcīgāku efektu, un attīstas ar ģeometrisko progresiju, var pienākt brīdis, kad paškritika, vienkārši, būs nepanesama! Un vēl, nosodīšana ir saistīta ar nepiedošanu! Un nespēja piedot otram ir meklējama manī pašā- es nespēju piedot pats sev, nespēju pieņemt...

Šķiršanās iemesli.
Dzīves reālā- skarbā puse, agri vai vēlu, izdara savu postošo darbu! Bet, tomēr, lai arī ko mēs atzītu par šo vainīgo, es domāju, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek! Un mācīties no savas pieredzes ir labi, apskatot to kā brīnišķīgu savas dzīves posmu, jo, lai cik viss būtu pareizi un saderīgi droši, agri vai vēlu izbeidzas! Nekas nav mūžīgs! Mācīsimies novērtēt katru mirklī! Jo tas ir kā...

Kāpēc vairums Latvijā pārdošanas sludinājumos esošie auto ir aprīkoti ar gāzes iekārtu?
Acīm redzot tur, no kurienes tie nāk, braukāt sanāk daudz lielākus ceļa gabalus, līdz ar to tas ir jūtami izdevīgāk!

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
Noteikti var paredzēt, ka neiznēgt nosacījumu: vīrs kā ozols, pauti kā zīles!

Kārdinājums!?
Ja parokamies dziļāk, tad visa šī mūsu zinātniskā diskusija par šo tēmu noved mūs pie vienas atziņas, proti- otrs cilvēks mums ir vajadzīgs tik vien, kā zelta atslēdziņa, ar kuras palīdzību var atslēgt šo īpašo seifu, kas atrodas mūsos un kurā ir noglabātas šīs ļoti patīkamās sajūtas, kas reibina un ļauj sajusties pārdabiski! Noteikti , ka ir paņēmieni, kas ļauj atslēgt šo brīnumu lādi arī bez...

Kas ir milestiba?
Gan jau, izmantojot kaut kādu logaritmu, apkopojot visu tēmā iesaistīto cilvēku pieredzi vai iztēli, vai sapņus, mēs varētu atklāt, paši priekš sevis, kaut ko vairāk par šo noslēpumaino būtni, par tās izmēriem un raksturīpašībām! Līdzīgi kā puzlē izveidosies attēls no šķietami, pirmajā acu skatienā, nesakarīgiem fragmentiņiem!

Kāda ir atšķirība starp dziedēšanu un ārstēšanu ?
Ārstēšana ir process, dziedināšana- brīnums- izveseļošanās!

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Vairāk vai mazāk esam sociālas būtnes, gribas izteikties! Cik daudziem no mums ir iespēja izteikt savu spriedumu par kautkādu jautājumu, domāju, ka šī ir viena no nedaudzajām iespējām, salīdinoši- uzkāpt uz tribīnes un izteikties auditorijas priekšā, itkā esi atzīmējies kautkādā virguālā draugu lokā. Līdzīgi kā baznīca, kad svētdienā sanāk visdažādākie cilvēki ar vienu mērķi- būt klātesošiem...

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Vecāks- viedāks un tt. Var būt ir likumsakarība!! Sapratu to, ka prāts un gars ir kā tādi pretēji vērsti spēki! Prāts grib visām varītēm izvairīties no grūtībām un ļauties apmānīties, bet gars liek saprast, ka tās ir neizbēgamas un, lai tās cienīgi varētu sastapt un panest ir jāstiprinās garīgi, jo garīgais ir pāri laicīgajam- fiziskajam, kas iznīkst! Un, pieñemot šo apstākli, sāku novērtēt...

Ego upurēšana
Tā jau tas ir- kad viens otru satikuši, tad vairs nav es vai tu, bet mēs, jo dzīvo vairs ne sev , bet otram! Līdzībās par graudu: tas var nest augļus tad, kad iekrīt zemē un oats sev nomirst, lai dotu dzīvību daudziem!

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
Pieredze kas iegūta esot vientulībā ir vērtība, bet vai tā ir dzīves pašmērķis? Katrs jaunas dienas sākums nes mums jaunas iespējas, bet.... ļoti grūti ir pieņemt jaunas iespējas, jo vieglāk samierināties ar to, kas jau ir pierasts, līdzīgi kā slidinoties no kalna vieglāk braukt pa jau ieslidināto nekā mēģināt jaunu trasi! Bet, kad pienāk tas īstais laiks, tad viss notiek! Galvenais- lai ir...

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
Var būt nākamajā dzīvē.... Kaut kādā ziņā tas ir mierinājums, bet tik pat iespējams arī nākamajā, var gadīties, būsim tik pat neizlēmīgi, un var būt arī tā, ka, salīdzinoši ar šo dzīvi, nākamā būs nelabvēlīgāka, tā pat kā ar ikdienišķo izlēmību, ja kaut ko negribas darīt, tad nolemjam darīt to rīt, itkā rīt tas pats par sevi atrisināsies, bet rezultātā ir vēl lielāka nevēlēšanās, jo ir darbi,...

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
Tas kuru gaidi! Satiekot skaids- mana! Un abpusēji!

Klikšķis !?
Visam savs laiks! Ir laiks, kad tas likšķis ir uzmanības vērts, bet vēlāk, saprotu, ka ir vajadzīgs kaut kas daudz vairāk, jo nav vairs laika taustīties, saprotu to, ka ar vecumu vairs nav tik vienkārši satikt to vienīgo cilvēku- savējo! Un tad, kad satikšu viņu, būs nepārprotami skaidrs, bez šaubām- sagaidīju!

Mūžigā tēma-mīlestība,sekss un nauda.
Viss atduras pret to- kādu tēlu tu izvēlies savas personības izpausmei. Ja gribi būt pretējā dzimuma pielūgsmes objekts, lai tevis dēļ jūk prātā daudzas jo daudzas daiļā dzimuma pārstāves, tad ar to ir jārēķinās, ar vienu vien savu personību, bez seguma, būs vien par maz! Bet ja izdosies samierināt savu izvlēli un konkrētizēt vēlamās īpašības meklējamajā kandidatūrā, tad vari atļauties būt...

Kas pieaugušu cilvēku reizēm motivē uzvesties kā bērnam citu priekšā?
Uzvesties kā bērnam!? Tas ir iespējams tad, kad mani vairs nesaista tas, ko padomās citi! Kamdēļ tas ir vajadzīgs un, var būt, pat svarīgs?- lai es varētu sajust prieku- patiesu prieku, par to es ilgojos, būt tāds, kāds esmu sirds dziļumos un neapspiest savu dabu! Un kurš ir tas, kas man var palīdzēt šajā grūtajā ceļā?, un Viņš ir Tas Kungs!!! Viņš man palīdz novērtēt pašam sevi kā unikālu,...

Vai atbalstāt labdarību?
Iespēja palīdzēt tuvākajam-tā ir svētība! Jo! Nav nekādas garantijas, ka šodien esmu pašpietiekams, veiksmīgs, draugu ieskauts un nodrošināts, pēc mirkļa jau palīgā saucoš, pamests un sagrauts! Šī tēma arī mani neatstāj vienaldzīgu un liek aizdomāties par to, kā es varu līdzdarboties šajā žēlsirdības darbā tā, lai nesamierinātos ar mīņāšanos uz vietas, vai riņķot kā pa apli, bet rast izeju, tas...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu