jurks

Virietis (47)
iepazīties ar jurks

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Visu var un vajag! Un par to kas ir bijis ir jāuzņemas atbildība, jo, lai kas tur arī būtu bijis, tas tomēr ir svarīgs dzīves posms! Un, ja kādam ir nodarīts pāri, piemēram izsists logs, tad, apskaidrību piedzīvojot ir jāsteidz to labot vai kompensēt postījumu! Un tad jau arī būs likts pamats nopietnām pārmaiņām turpmākai pasaules uztverei!

Ohomānija?
Oho kā magnēts pievelk! Daudz laika ziedots šai virtuālajai pasaulei, bet, kad pieslēdzu kritiski- analītisko skatījumu un uzdevu sev jautājumu: ko tad es īsti gribu, ko meklēju, vai tik nav tā, ka es kā straus, mēģinu aizbēgt, paslēpties, iebāžot galvu smiltīs no realitātes- skarbās realitātes, un katru mīļu brīdi apreibinàties ar savas iedomu pasaules dvingu! Spēcīgā atkarībā, bet šajā...

Greizsirdība
Pašā npsaukumā ir pateikts kaut kas svarīgs- greiza sirds! Greizs- nepareizs! Pazīstama tēma! Par iemeslu nostrādā tas, ka jūties mazvērtīgs, un tas grauž un žņaudz, līdz kamēr izdara savu postošo darbu! Vai ir labā un ļaunā tās izpausme- šaubos! Tas, ka tā attīstās- tas gan! Nu nav tas vieglàkais uzdevus šajā dzīvē atrast- sagaidīt to īsto vienīgo, lai varētu būt mierīgs par uzticību!...

Augstākā gudrība
Pirmie būs pēdējie un pēdējie pirmie! Mēs varam spriest tā vai šitā, lai apmierinātu savu ego ziņkārību un izdarīt spriedumu pēc sava pasaules uztveres trafaretes un, protams, katram no mums ir kāda daļiņa taisnības, bet, kā jau mēs varam nojaust, noteicošais spriedums ir Tā Kunga varā!!!

Kā ātri atbrīvoties no iesnām?
Izraisot šķaudīšanu- piparu putekļus ievilkt degunā, vai ar tievu samiņu pakairinot degunu, tas ātri vien atbrīvojas!

Salausta sirds,kā ārstēt?
Acīm redzot sirds bija cieta, ja varēja salūzt!! Tu vari to vēl glābt, padarot mīkstu un dzīvu, tā sadzīs!

Drauga seksuālā pagātne
Skumīgi, ka kopdzīve visa mūža garumā ar cilvēku, kurš izraisa nevis prieka eiforiju, bet taisni pretējo efektu, tad ko nu? Var jau būt arī tā, ka sākums ne tas rožainākais, bet turpinājums uzticības un mīlestības pilns! Grozies kā gribi, būs tā, kā tam ir jābū!

Meklēju Vīrieti nopietnām attiecībām Ne sev.
Nekad neko nevar zināt, kas kuram paredzēts, var būt tieši šādā, šķietami neiespējamā veidā un vietā, bet izrādās viss notiek!

Kā jums ir ar iejaukšanos, vai neiejaukšanos?
Neviens nevarēs dot to īsto pareizo recepti! Viss atkarīgs no apstākļiem un veidu, kādā notiek iejaukšanās, vai neiejaukšanās! Bet, ja paskatāmies tā vispārīgi, tad salīdzinot to ar vārāmo katliņu, tam ir jānolaiž tvaiks, vecāki varētu būt kā vērotāji- uzraugi, lai neaiziet pārāk tālu ārpus noteikumiem, un kad vajag neuzbāžoties atdzesēt iekarsušās galvas!

Putekļusūcējs ir paredzēts 1 fāzei 220-240v, vai varu to izmantot mājā, kur ir 3 fāzes?
Vari izmantot vienu fāzi un "zemi", tad būs 220v. Ja pieslēgsi divām fāzēm tad gan būs daudz uguns un dūmu uz īsu brīdi, jo spriegums būs 380v. Ja tev ir indikātors-skrūvgriezis tad fāzi atradīsi un " zemi" arī!

Vai attiecībās jāpriecājas par otra panākumiem?
Skaudība darbojas arī starp ģimenes locekļiem! Tāda nu ir cilvēka dabas arhaiskā puse. Ja vēl veiksminieks īpaši to pasvītro! Netikveiksmīgā ģimenes locekļa pašapziņasas trūkums, vai pārlieku ambiciozs- pārspīlēts pašvērtējums, kā sērkociņš sausos salmos.

Apgalvojums - tu te neesi vajadzīgs.
Parasti ir tā, ka mēs cenšamies izvairīties no tiem kam esam vajadzīgi, un labprāt esam ar tiem kas mūs nepilnīgi novērtē, bet mēs to pieciešam, cerot, ka kādu dienu izrādīsies, ka esam neaizstājami!

Virtuāli UI!!Reāli pilnīgs FUI!!!
Nu redzi! Ļoti noderīga pieredzi draugs priekš tevis ir sagādājis, un sausais atlikums varētu būt šāds- ieliec arī tu par kādiem 10 gadiem jaunāku bildi un, līdz ar to, piesaistīsi uzmanību atbilstoša reālā izskata kandidātes, viss būs godīgi!

Par mīļākajiem un mīļākajām.
Tā nu tas ir! Spēcīgā atkarība kas rotaļājas ar cilvēku kā rotaļlietu un padara viņa likteni par "lunaparka" cienīgu , vai "amerikāņu kalniņu" piedzīvojumam! Cilvēkam ir iespēja sajusties kā slepenagentam! Katram sava loma šajā seriālā!

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Braucu meklēt ziemeļmeitu! Meklēju, parasti, to, ko esmu pazaudējis! Tu meklē viņu, viņa meklē tevi, ka nesanāk kā tajā pasakā par rūķīti kurš meklēja savu namiņu, bet namiņš- viņu!

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Tas ir atkarīgs no tā cik lielā mērā un kādiem līdzekļiem tu ļaujies sevi apmānīt! Jo, lai kas tas arī būtu, tas būs tikkai īslaicīgs apmierinājums, līdzīgi kā ar alkoholu, bet kad skurbums pāriet, iestājas skaudrā patiesība! Katram savā laikā un veidā, lai arī cik daudz būtu naudas vai nezinu vēl kā, jo laikam jau tā ir visa rādītājs cik veiksmīgs esi!

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Izveele! Paldies par interesi! Sirdsapziñu tāpat kā piemēram kādu mērinstrumentu vajag ik pēc kāda laika pārbaudīt un pieregulēt pēc tā saucamā etalona, jo viss ar laiku kļūst neprecīzs! Piemēram katoļiem ir tāda prakse kā sirdsapziñas izmeklēšana, kad šķietami tīru savu sirdsapzinu salīdzini ar etalonu- Dieva doto likumu, tad saproti, cik tālu ir novirzījušies parametri un ar Viña...

Nagu sēnīte
Nežēlīgs paņēmiens ar ziepzālēm ( nātrija hidroksīdu) ar adatas asumu tieši uz saknīti! Un vēl ar struteni svaigu, nolaužot parādās dzeltena sula, tā izdedzina to! Pirms tam var ar adatu paurbināt sēnīti, lai efektīvāk iedarbojas strutene!

Par nodevību, sirdsapziņu, atriebību...
Gribi noskaidrot faktus? Ko ar tiem iesāksi? Un sirdsapziņa nav taisnības etalons! To var pielāgot pēc apstākļiem!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu