Pillerina

Sieviete (49)
iepazīties ar Pillerina

47 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko vēlas vīrietis?
Nu tak p... ies :-) Un ne ar savu sievu :-)

Par to ko meklējam
Uz poda sēdot kalnos sniegā nesanāca veidot? :-) Bija kaut kad profilā skaista saullēkta ainava...

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
Man draudzenes teica: kā tev tāds kraķis un preteklis varēja patikt???? Viņas nesaprata par to personu kā tādu , bet ar sirdi mani saprata. Bet es kusu tā pretekļa dēļ (cry.. )

kliedziens pec sexsa!
Tu par tiem Jaunzēlandes un Nīderlandes teroristiem-nošāvējiem?

Pēc kā var pateikt,ka sieviete ir pieaugusi?
Laikam jau tad, kad ņem ciet jebkuru katru, kas piesakās? Ka tikai kāds, kam bikses kājās...

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Paskatos, piemēram, vidējās paaudzes tautas deju kolektīvus, kā koncertē. Zaijisbis, tur tak vairums pārsvarā korpulentu kungu un korpulentas kundzes! Un lec polkas laimīgi! Brīnos, kā tie kuņģi un platās pēcpuses netraucē palekties un izskriet ātros ritmus. Tātad laimīgi viņi visi tur :-))))

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Nožēloju, ka neizmantoju iespēju pārbaudīt, kad mans dižais jāklis gulēja dvakodams pēc grādīgā... Būtu zinājusi, zem kāda vārda mani saglabājis kontaktos un esmu redzama gan sievai, gan ģimenes draudzenei...

Minets?
Izņēmusi protēzes veikt tauriņa snuķīša maigus ievadījumus kanāliņa garumā nektāra ieguvei. Nu tak vienkārši...

Sieviete
Jaunā Cēsu alus produkta "Red" ohoskiska reklāma. Ei tu nost!!! No rita būs alus pēcsmaka :)))

Par psiholoģisko palīdzību
Vispār labi, ka neesi trāpījis uz psihoterapu viesturu rudziti, citādi dzīvotu pārdzīvojumos, ka pie visa vainīga tikai un vienīgi dzemde - tās esamība un trūkums reizē. Man liekas, ka vislabākais psihologs ir mājas, ģimene, sava zeme, mežs un gaiss. Un fizisks darbs ar mērķi savas mājvietas un paša labumam. Tas gan personigi piedzīvotais, pārdzīvotais gan darba, gan sirdslietu dēļ. Neticu...

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Kāpēc nelasīt? Vai tad jūs labāk atzīstat greja 50 nokrāsas? Un račko mežģīnes? Kam tad citam šis oholv ir domāts, ja ne lasīšanai? :-)

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Nu re, valmierieti esat izēduši, šim uzbrukdami. Viens interesants savu domu paudējs ar pareizu gramatisko rakstību mazāk. Paliek aizvien skumjāk šai klubā, citi nāk tikai ņaudēt un ņerkstet par nedabūto un nedabūjami.

Uzslava seksa laikā
Njā... es vienreiz izspļaut paspēju nejauši - vai, tev šoreiz pat lielāks liekas kā iepriekš!

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Uz 14:31. Kādam varbūt labāk - uzcels māju un iekārtos, bav vecā jāremontē vairs. A tuviniekiem arī varbūt labāk, nav vairs jābūt invalīdam, nespējīgam un maksāt nespējošam un sāpes cietošam. Katram savs. Šādu piemēru var pasviest saeimā sēdošs vai no jupitera ieceļojis.

"sarakstes attiecibas"
Bet forši! Nav arī pirkstos jākož un jāpārmet sev: ak, kāpēc ielaidos, kāpēc uzreiz nesapratu utt. Tā var forši parunāt, bez jebkādām saistībām un kontrolēm :-)

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
11:25 - nu ne, veselība sev un savējiem, apziņa un dzīves redzējums nav lietas - tās bav sataustāmas. Kā "gailītis" piemēram :)))

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Šobrīd, šajos eiropas gados, tikai nauda. Var stāstīt ko grib par saskaņu, harmoniju, seksu un ko vēl, bet nauda šobrīd dara vislaimigaku. Pat jumtu nevar nomainīt, pat pie ārstiem nevar normāli tikt bez tās. Seksu grib prātā īsāki un bezatbildīgaki sabiedrības locekļi.

Smukums/nesmukums un gudrība.
Lilioms - a kas veido vai rada žurnālu vākus vai reklāmu? Tādi, kas domā relatīvi :)))

Smukums/nesmukums un gudrība.
Tas ir relatīvi - katrs vērtē pēc sevis gan smukumu, gan gudrību. Kā iekš oho - saku, ka gribu smuku un gudru vīrieti, bet atsaucas īsi, tukli un gados smagāki kungi. Lasīt prot, bet redzēt un izvērtēt protu es :))

Vai meklēt vecaku sievieti ir nosodāmi?
Tas ir tjipa peintbola spēlēm, ja? Visām jau šaut nepatīk, vienīgi huntinglady kluba piekritējām. Varētu uzaicināt uz spēli: pļaviņas nopļaušana, siena zārda salikšana uz ātrumu, ruberoīda nomaiņa šķūnīša jumtam, rožu dobes uzrakšana. Oi, svīšana, sviedrēšana un citi fiziski rotaļu elementi :-)

Vajāšana internetā uzskatu pēc
Neko nesaprotu. Man piemēram, hobijs ir lauki, lopu, zeme. Un apkārtējie nerkst, "viņai tik daudz jādara, bet nevienu palīgā nesauc, pati visu dara". Kaimiņu triperbāra saimnieks atkal uzbrauc, "ko tu te, sieviete, viena ņemies. Saimniekot nemāki, zemi aizņem". Kas tad autorei par bīstamu hobiju, kāds draud viņai dzīvību atņemt par to, vai?

Un tās mežģīnes
Mežģīnes labāk uz zeķes malas. Citur gan ne. Ir redzēts daudzām dāmām, kā mežģīņu zīmējums spiežas zem pieguļošas blūzes, svārkiem, biksēm. Un ja vēl bikses iespiedušās priekšpusē iezīmē W burtu, tad pavisam "kruti".

Vecis ar augumu 190 cm
Man rados visi tādi, 185cm un ap 85kg. Un kāpēc man grib veči ie.. st, ka tas nav reāli sastopams? Ja zinu, ka tādi ir un zinu, ka tādus arī gribu?

Vai Jums tas nav apriebies ?
Tak piekrīti un izrādi ieinteresētību, norādot tikšanās vietu un ģērbšanās stilu. Uzreiz pazudīs un otreiz nepiedāvāsies. :-) Tas piedāvājuma kniebiens šiem tikai sports - sēdošā pozīcijā

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Vajag precizēt to prieka veidu. Jo 4 riteņi nozīmē arī brauciens pa vietējo pagastu apskatīt kultūrvēsturiskos objektus. Un līdzi termoss ar kafiju un tomātu maizītēm.

Kā izvēlamies/aties savus segvārdus OHO?
Mans vienkārši smuks un atšķirīgs. Vārds no vienas dziesmas.

Vai var sievietei piedāvāt tikai minetu?
Īpaši, ja nom.. ts un jau sakaltis spalvojums ap mineta orgānu :-) Tāds kaifs - banāns ar suhariku!

Vīrietis aktieris vai tomēr mīlestība?
Tēvs bijis atklāts jāklis un māte psihi bezpašcieņas būtne, šo blakus turot. Bērnības trauma puisim, it kā glābj māti tā :-) Nav limbažnieks gadījumā :-)

Par vīriešiem
Kāpēc rakstiski nevar atbildēt arī tādiem? Tāpat līdz gultai neiet, tad jau tā nav viņu it kā attiecību jaukšana.

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Čato ar turku sultaniem feisbuka. Besī, ka grib sarunāt randiņu Klaipēdas pilsētā, bet es tik tālu negribu. Gribu Rīgā :-)

Un tā arī aizbrauks tas pēdējais tramvajs..
Labāk karāties un gaidīt, nekā lekt pie nopīpēta, pārbriedusa figūrā, bojātiem zobiem, nojāta,lai arī varbūt diezgan jauna un patukšu kabatu tramvaja vadītāja. Priecāšos par tiem citiem, kas savstarpēji atrodas un dabonas :-)

Kā likvidēt virtuālo stalkeru nepārkāpjot likumu?
Kā pie tāda tikt? Īsti nesapratu,precīzāk, neko nesaprotu.

Ar kuru domā ?
Jā, un viņam ir arī 21 pirksts..

Miskaste pie viņas durvīm
Nezinu, kā ir ar sievieti kauties, bet ir nācies kauties ar vīrieti, līdz asinīm, bet ne manām. Laukos tā var notikt diemžēl, ja nav aizstāvja blakus. Jā, manis dēļ ir kāvušies puiši aizstāvot. Par laimi, tikai dažas reizes :-)

Ak vīrieši ! Vai nav patiesi ! :)
Ai, bet bez vīriešiem tomēr nevar. Protams, ne katrs ir derīgs, bet bez viņiem nevar :-)

Apsargi
Un cik policisti izolatoros aizturētos nosituši? Cik cietumos apsargi un kameras biedri ieslodzītos nobeiguši. Ai, psihi slimie ir visās profesijās. Cik savus suņus un kaķus nesasit, nenosit, neizkropļo, tāpat arī ģimenes locekļus.

Klikšķis !?
Vai guli arī ar tiem, kas nedotronut? Tikai priekš tam vien, lai izberzētu aizsērējumu un ieeļļotu?

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Elementāri, moka sirdsapziņa, izstāstīja un parādīja sievai. Viņa novērtēja kā nederīgu to otru sievieti :-)

Vai cien.Oho sievietes var uztaisīt minetu 1 randiņā?
Gribi zaķi burkāna mizošanai vai grauzšanai :)))

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
Vismaz suns, kaķis un TV jaungada šovs arī ir blakus. Gluži vienai vis nesanāk būt. Bet labi, ja autorkungam ir kas elastīgāks un mīksti pakļāvīgāks blakus :))) Laimīgu Jaungadu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu