Pillerina

Sieviete (49)
iepazīties ar Pillerina

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Feisbuka pazudusi skaņa
Telefonā dzīvojoties feisbuka, tur pazudusi skaņa. Klipi nav dzirdami. Skaņa kā telefonā ir, jo dzird youtuba un whatsup klipu skaņas. Kas noticis? Izskatīju iespējamos uzstādījumus, bet neizdodas...

53 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Feisbuka pazudusi skaņa
Paldies, atradu vainu! T. s. vietnes sadaļā bija uzlikta skaņu bloķēšana. Nomainīju uz atļaut un skan :-)

Valsts noslēpums
Bija anekdote: jums dos pielaidi valsts noslēpumam, bet liegs izbraukt no valsts. Vai parakstīsies? - Jā, davai, neko jau nezaudēšu. - Noslēpums ir tas, ka ārzemēs ir labāk kā pie mums.

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
Draugos vienreiz izmēģināju. Brunete, vecāka par mani. Blaaa, kas par piekrišanu, statistiku un komplimentu, kā arī draudzības uzaicinājumu bija!! Nodomāju - normāli, dzīvē uz ielas vai autobusā neviens tā nepievērš uzmanību :-) Realitātē visi tādi mīkstie :-)

Ko nozīmē ja sieviete profila foto ieliek bildi ,kur rokā tur glāzi
Laikam to pašu, ko čalis ar cigareti. Ka noteikti elpa smako.

Cik labi vai slikti esošajās attiecībās apspriest bijušās attiecības?
Jā, es nākamam pasaku, ja viņam ir lielāks TAS kā vienam iepriekšējam, kā pie viena arī tā iepriekšējā vārdu un to, ka negāja diagnosticēt sts, ko uzdāvināja. Cik vēroju, tas nostrādā, jo tā informacija ir aizgājusi atpakaļ pie iepriekšējā un viņa sievas.

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
15:58 Kad pēdējo reizi dabūji tā no sirds? :))) Neskaitot kluba apmeklējumus...

nekrofili "dzīvo" ...ar nedzīvām
Parasti otru jau vērtē subjektīvi jeb pēc savas līdzības. Nevis objektīvi jeb reāli. Tātad otrā saskati sevi un sevī pašā netīkamo. Es neuzdrošinātos gan otru saukt par slimu.

Vai dzīvotu ar nekrofīlu?
Nu, arī nezināju par vietējās aprindās zināmu puisi, ka patīk suņi jeb zoolimenis. Paprasīja, vai ar savu ņemos, jo patīkot kā sievietes to dara. Un iegādājās ar sievu jau pieaugušu kuci. Plus vēl ar meitu... Meita stāsta, "kamēr mans tēvs dzīvs, vīru nevajag, jo nebūs tāds vīrietis kā tēvs". Būtībā laikam normāla parādība drīz mūsu sabiedrībā tā būs, gan zoo, gan nekro, gan pedo.

Facesitting
Ar pliku sēdēt domāts vai nodeldētu un spīdīgu bikšu pakaļu?

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Kā ticīgie, īpaši precēti /laulāti, raksturo objektu "mīļākais /mīļākā"?

Dilemma
Nevajag soļus sperot plati pašam kājas plest. Tad neķersies kāda nepatīkama skaidrā.

oho beigas
Iepazīt ko? Apkārtmēru, apkārtni, vidi un tmldz.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Nu, ar mani runā vecis, kam kuņģis jau tā pār jostu karājas, bet kuņģa tilpumu vēl pasvītro ar džemperi, kam horizontālas svītras. Pašam sarjans ģīmis, bet velk koši sarkanu, izstaipitu maiku. Ej tu nost... Sieva tad arī šim pastulba, neprot apģērbu ieteikt. Tas, lūk, ir gaume. Sieva pati valkā klikatas ar zeķubiksēm, lai arī skolotāja un 50 gadi. Un velk tik šauras bikses, ja twitter lūpas...

Sievietēm nepatīk pārāk gudri vīrieši , vai tiesa?
Gribēji teikt- pārgudrs. Jā, tādi vienkārši nepatīk. Tāpat kā tādas pašas vecenes jeb sievietes. Gudri vīrieši fascinē.

Kāpēc blefo?
Viņi līdz randiņam nemaz netiek. Viss "notiek" pue ekrāna vai arī vispār izdzēšas no oho, ja uz randiņu tiek virzīts. Tāpēc vecumam te sen vairs nav nozīmes :-)

Lauva vai kaķene?
Kādreiz darbā par kādiem kolēģiem teica: iet kā perdoša lauva... Līdzsvaru vajag nevis 100% viens vai otrs.

Kāpēc dāmas dažkārt nenovērtē kungu labos nodomus?
Tā dāma nebija čangale?

Cik jūs maksātu par erotisko masāžu?
21:11 Jurij, ments vienmēr paliek ments.

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Viņi paši mīl naudu. Tāpēc no pārējām jūtām neko nesaprot. Bailes gan viņi pazīst.

Cik jūs maksātu par erotisko masāžu?
Aizmirsu piebilst. Ir taču ziņu portālos bijuši raksti par to, ka policija tādus "masierus" bieži apstaigā netiklības apkarošanas nolūkos :-) Visu nodara, padara, bet pie samaksas brīža izvelk apliecību un tiek cauri bez maksas. Tikai regulāri atskaites priekšniecībai raksta. Painteresējies par tarifiem šajās aprindās :-) Minēji, ka esi kengaraga. Tur dzīvo arī manas puses mentu vadītā kluba...

Cik jūs maksātu par erotisko masāžu?
Nu, tiem, kas neudzē ūsas pēc 45, t.i.,saka,ka problēmu ar prostatu nav, tāda būs ļoti pieprasīta. Tikai gumijas cimdu uzsien. Kā viens pazīstams puisis teica, baigi ātri tā "noslauc"...

Kā jums šķiet jūs būtu pievilcīgāki kā pretējais dzimums?
Manas puses svingerklubam, kas pieder 3 mentiem un učenēm, tu labi iederētos kā pretējais dzimums:-) Un noteikti arī bez dzimuma maiņas derētu. Viņiem citādi emocionāli smaga dzīve, kā jau ar bērniem un pusaudžiem ikdienā strādājot :))))

Inceli Latvijā
Ai, piezvani tiem 3 numuriem uz limbazu izcelsmes klubu. Tur parādīs, ka arī vīrieši tev pieskarsies, ne tikai tur strādājošās sievietes....

Kā pietrūkst vidējam Oho iepazīties gribētājam?
Vienkārši nav drosmes, iniciatīvas. Ar domu:eh, ko nu es tur, prieks kam man tā vai to.

Līdz cik gadu vecumam?
Galvenais ir stāja. Bet, ja iet ar drausmugi platām ieplestām kājām, tad arī stāja nav laba, bet ir saprotams, ka vīrietim ir kaut kas no sts... Toties vīrietis domā, ka tā ejot, viņš izrāda savu nozīmību, kā saimnieks vai kas tamlīdzīgs. Bet īstenībā viņam spiež "mantiņas".

Ja es aizietu uz randiņu.
Oglekļa dioksīds rodas arī no vīrieša vēdera gāzēm...

Svingeri
Man tāda kluba īpašnieks vaicāja, vai es ar savu suni "ņemos" vīrieša vietā... Tātad tur notiek TAS ne tikai starp 2s+1v vai 2v+1svai 2s+2v un vairāk. Te kaut kur senāk bija vienā tēmā pieminēts.

Kas ir bailes?
Bail no sliktajiem vīriešiem. Bet labajiem vīriešiem bail no manis. Mijiedarbība.

Sabiedrība.
Iepazīšanās... Man jau nevajag tādu : ka tikai bikses kājās vai : vismaz ir, kas malku ienes pie plīts. Nu fui. Tieku pati tad galā, gan malku ienesu, gan bikses nēsāju. Bet citas manas draudzenes dzīvo ar principu, ka tik kāds blakus.

Ko lai dara?
Pienvedējs vai pastnieks, vai autobusa šoferis? Kurjers pašas birojā! :-) skaidrs!

draņķīgs noskaņojums
Ja seksīgi aizmieg, tā ir bijusi tikai urbināšana, ieradums. Ja ir kārtīga aizdedze, miegs nenāk :))

draņķīgs noskaņojums
Gulēšana, tikai gulēšana. Tikai spilvendrāna pirms tam jāiesmaržina ar kādu ēterisko eļļu.

Kur ir palikusi erotika?
Pirms gada. Tāds pats vējš kā šodien, tikai bez lietus. Griežu ogu krūmiem zarus, brauc garām, tā ap 60m ceļš blakus, kruts tumšs džips. Apstājas mana iebraucceļa galā, padod nedaudz atpakaļ, nu tā tieši pretī mājai, kas man noslēpta kokos. Izkāpj vīrietis +/- 50 gadi, nu simpātisks, tāds ap 90kg, iet uz auto aizmuguri, atver bagāžnieku. Nu labi, lai ver, kas zin, ko aizmirsis. Sāk novilkt...

Vai ļautu vīretim sev uzčurāt uz sejas?
Nesajauci čurāšanu ar nolaišanu, dzeltenu ar krēmkrāsas/ caurspīdīgu? Jo kā var uztaisīt pī pī, kad taisa čikibriki. Vienīgi tad, ja pēc tam izskalo vadus... Ni, ni.

Rokasgrāmata nejēgām!
Cik forši viedokļi :-) vairs nevaru, jāskrien uz p-pī :-) Man viena vecmamma teica otrai vecmammai: kas man tai puikā ir, ka skuķi līp pie viņa kā mušas :-) Ja tie gēni būtu manī iedzimuši, ka es būtu tas medus :-)

Kā aizmirst
Nav jāaizmirst, vienkārši prāts jāieslēdz uz citiem viļņiem. Jā, bet 2-3 gadi paiet, ja esi cilvēks. Un ja visu laiku viņš ir acu priekšā, tad, oi, bliņ...

Profila foto
Nezin, nezin... oho tomēr ir visforšākais izklaides saits. Ar to iepazīšanos nu ir tā kā ir, bet pieredzi gan leksikā, gan tematos var iegūt velnišķīgi labu. Arī sarakstes biedrus var atrast ļoti labus. Protams, ja niezt, tad jāsāk dzīvot virtuāli kur citur. Veiksmi! un bildei nav nozīmes, vienīgi estētismam :-)

Ar ko sākt sievietei - seksa analfabētiķei gultā? :D
Tas jautājums domāts tajā brīdī, kad jau esi gultā kaut kā iekritusi?

Kas tā par shēmu un vēl no pajoļa?
Nesatraucies. Prosto tās nav sievietes. Tāpat kā tie nav vīrieši. Pasē tādiem ieraksta dzimumu, bet dzīvajā viņi ir, ne dai bog, pievērst šiem uzmanību. Tāpēc jau ir gan slimnīcās, gan policijas, gan apkalpojošā sfērā tādi darbinieki, kas par, viņuprāt, nepareizu skatienu gatavi pat novākt no zemes virsas.

Jautājums vīriešiem par vīriešiem :)
DP, zobi, mati un veselīgs pincitis aizmirsts. Plati pleci bez zobiem, strutām mandeles, kas rada kopā puvuma smaržu runājot, nu nē - arī 5000+ var iet...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu