Pillerina

Sieviete (50)
iepazīties ar Pillerina

47 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
He, he, tad man bija baiga romantika :) Es pa mežu ogās, šis pa otru mežu tīrīšanas darbos. Kad pakaļ atbrauc pēc ogām, tad izmet līkni pa zaļo velotrasi un apskata pieturvietas pkys vēl apskata, ar kādu tehniku un kā lielzemnieks rudzus kuļ. A pēc tam 500g saldējums uz pusēm un kafija. Vot :))

Jautājums precētajiem?
Precējies tak vēl nav miris...

Kādu profesiju sievietes? :)
Pa ilgiem gadiem gadiem redzot, kas piebrauc pie pagasta svingeru kluba direktora (ar civilsievu, bet nav kopā) un viņa saimniecības strādniekiem - policiste/psiholoģe, skolotāja un pārdevēja/konditore :) :) Ā, tagad vēl kāda no PID papildus :)

Salīdzinājums oho un zona !
Uz 23:04 - ja diendienā ēdīsi putukrējumu, drīz prasīsies pēc parastas rupjmaizes dūšas piesiešanai..

Salīdzinājums oho un zona !
Cietumā jau iebāž arī bez vainas vainīgos un nepatiesi apsūdzētos, jo nav bijis naudīgs trekna advokāta/advokātes uzturēšanai...

Vai šiten te visi tik šausmigi nedabujusi?
Īstie nedabūjušie šeit netusē :) Īstie tusē onlainā un pastkastē, sūtot rakstu, ka apmierinājis tantīti 8x līdz skvirtam. Un kad vienu dienu neesi atbildējis, tad lepni tevi pasūta meklēt sev citus večus :) Plāti tik acis, kā varēji palaist garām tik profesionālu kadru!?:D

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Kārtīgi pieraudāt spilvenus, kārtīgi izkliegties, izlamāties. Pārdomāt, atrast mīnusus. Un tad draudzenes!!! Izrunāties no sirds da jebkā, kaut puņķos. Jā, un darbs, un pastaigas, un vēl kas tāds, kas patīk un neprasa piepūlēšanos. Laiks, kas paies dziedējot, katram ir individuāls. Bet beigas būs labas :)

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Vecīt, 21:11, tā jau tu nomedīt vari caurumu tikai. Tad lētāk tiešām ir gumijas miesu pastāvīgai lietošanai nopirkt :)

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Ja jau es pat kā 50km tālāk dzīvojoša kādam atrodos par tālu no viņa, lai izmaksātu kafijas pauzi, tad, protams, savā pusmūžā joprojām ceru, ka īsti prinči, kam 50km nav milzīgs skaitlis :) :) :)

Viens vakars
Ir bijis otrādi. Es ta auksta, a viņš - viņam jau ir...

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Ir biežāk tā, ka pirmā uzruna no čaļiem ir: iepazīstamies? Nevēlies iepazīties? Nu tad tātad man pirmai jāsāk, lai nav lieku vēstuli jāraksta? Uzreiz tad atbildē saku arī : trali vali, esmu S., no L., garums, svars un krūšu izmērs. Uzreiz atkrīt. Es ta vēlos kā dura, a šie tikai pirkstu uz taustiņa izmasē. A varbūt krūtis man par lielu tomēr :)

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Tad kaut kas ar vairogdziedzeri vai kuņģi čalim. Nefig tur dexodorants nelīdzēs. Smako varbūt īpašos apstākļos, darba vide utt, jo uz nervu pamata tā sākas varbūt. Mājās tiešām var būt, ka nesmako. Jā, ārsts jāiesaka.

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Ja tāpēc pašam paliek vieglāk, tad jā. Bet vajag arī izdarīt, citādi ilga plānošana atņem daļu dzīves. Dievs mīlot jebkuru sūdu uz šīs zemes, tāpēc - ir vērts.

Tops.
Aaaa,.. 10:01, tad tā būs praktiskās izpētes komisija, :)

Tops.
Tops ir sarežģīti. Tad jau katrai te ar katru jāp.. khm, jādraudzējas... Vot, katalogu, to gan varētu sastādīt. Ielikt pat tiem/tām vārdus un numurus, kas oho nereģistrēti.

Kaapeec seit visi?
A kāpēc feisbuka pilns cilvēku?

Simpatija.... Antipatija...
Man darba vietās bija tā, ka kā smuku un jaunu vecākas panikušās kolēģes vienmēr atrada, kur un jebkā apriet un piesieties. Pat par to, ka mati gari vai atlaisti vaļā, par to, ka neiznomā savu zemi un neīre dzīvokli, ka ar klientiem runājot neesmu iedomīga - ai, ko nedabūjušās tik neizdomāja. Pat uz stundu pēc uzvedības viņām varēja noteikt mēneša cikla sākumu :) Te vērtēšanā tas pats. Obligāti...

Duelis
Nu nezin. Orgasmu jau sasniedz tikai izaicinātājs. Un tas vienmēr ir sekls cilvēks.

Braucam!?
Ja nav saimniecisku dotību, tad, bliņ, šoferis ar nekāds. Kur nu vēl smuks un gudrs šoferis..

Pirts
Sabiedriskā pirts? Nav būts. Svingeru klubā - tur esošie savādāk nevar ņemt katru, kas iedos. Savējā ar īpašo kopā - loģiski, ka jā :)

Viltus profili.
12:34 av2 pateica zelta vārdus :))) Par tēmu - tā ir normāla padarīšana. Kad ienācu šeit, arī bija pārsteigums par tādām spēlītēm. Bet tagad:- jau pēc kādām īpašām frāzēm vai parametriem var atkost, ka tas ir tas tur ar to niku, kas tagad ir izdzēsies un tmldz. Bet dzimumu maiņa gan nav "satikta". Vispār tām personām gan ir baigas "aknas" un nenormāli garlaicīga ikdiena, lai ko tādu piekoptu!

Kādas ir populārākās manipulācijas?
Ja es mācētu manipulēt, tad pati malku neskaldītu, pieņemtu katru, kam tikai bikses kājās...

Prostitūti.
Izlaizit par 150 eiro piedāvā. Man likās pārāk lēts piedāvājums :D būtu 1eiro vairāk, padomātu :D

Vai ir izdevies?
Bumeranga likums.

Vai ir sakarība?
Kas ir horovod. Panna? Ogorod ir dārziņš, to zinu, jo feisbuka tādai lapai sekoju :D

Jaunības eliksīrs...
Saka, ka vīrišķais šķidrums esot īstākais jaunības eliksīrs. Skatos uz tām, kas tiešām dikti ņemas ar kniebienu, piemēram, zināmā kluba darbinieces un tās, kuras joprojām turpina apmierināties ar tā vadītāju (lai arī precētas), - viņas turpina strauji novīst. Mutītes, lūpiņas, zodi, vaidziņi, rociņas, viduklī paliek izteikti vecīgas, lai arī tikai 50 +... Protams, mati, uzacis, nagi, lūpas ir...

Ko ieteiktu juus?
11:30 Feisbuka neesi? Grupas Dzimtas detektīvs, Ciltskoki un vēl kādas. Tur tādas bildes ieliek, noskaidro un meklē vietas, cilvēkus, paziņas. Un noskaidro, un atrod. No pieredzes savas: senāk pie vienas tālas draudzenes biju. Un viņas mammas bilžu krājumos atradu savu tēti jaunībā!!! Tādas bildes manos arhīvos nav! Un viņa maita, atvainojos, man to bildi nedeva, solīja skenēt un arī to...

Sarakste netā un greizsirdība
Kāpēc draudzene ir tik stulba... Kāpēc pati zīmē mākslīgās uzacis, liek gela nagus?

Ko ieteiktu juus?
Vietējam muzejam vai kādam novada muzejam nevat atdot? Kas zin, kādas nianses attēlos atrodamas. Toties varbūt kādai personai, kas bildēs ir nezināmas, tādas ir piem. sadegušas, un nav neviena piemiņai palikušas. Varbūt caur muzeju tā atrod kādu.

Atriebības praktizētājiem
Kas nu kam skaitās atriebība? Zoba izsišana, sievas/vīra izpi.. ana, novākšana utt??? Atzīstu principu: dots pret dotu vai pilnīga nicinoša ignorance. Vēl jau strādā teiciens - laika dzirnas maļ lēni, bet labi. Šodienas interneta apstākļos gan var precizēt - nekavējoties maļ.

kas jums sanāca no iepazīšanās?
Vobsem - pie baltas lapas apsēžos. Melodijas autors šitā pat stilizēti monologē....

Fistings...
Nu - ja var zarnā pretdabīgi iespiest kaut ko, kāpēc gan TUR nevar kulaciņu? Ja ir baigi gribeliga, tad tā sulo, ka ieies jebkas. Ja ne, ir tak visādas slīdvielas. Ja negribiga, tad saprotiet taču, ka tā ir izvāverošana.

Nimfomānija
Limbažos. Pat divas, viena skolotāja, otra inspektore bērnu psiholoģe. 50-55 gadīgas kundzītes. Kontaktus vajag? Vīri un kolēģi nespēj tikt galā :-)

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
Kāda ir starpība starp neprātīgu vēlmi iepazīties un neprātīgu vēlmi nodrāzties, ar jebko kustošu pretējā dzimuma laukā? Hmm...

Ohomānija?
Kas ir daudz? Te aiziet mazāk laika, kā FB, kur gan var iegūt un apgūt daudz, daudz vairāk un plašāk. Diskutēt, bārties un kasīties. Un arī tur ir slimīgas izpausmes personāži, sevišķi dižpatrioti, kas tevi personīgi tā noēdīs. Atšķirība no oho tikai tā , ka ir foto un iespējami reāls apraksts par dzīvesvietu, vecumu un intelektu :-)

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Nu, pūslis un zarna arī regulāri jāiztukšo, citādi esot akmeņi un citādi cieti agregāti, un liekais svars, un pumpaina āda, un kas tur vēl. Tikai nez kāpēc tāpat pilns ar vēžiem sabiedrībā gan zarnās, gan plaušās, gan dzemdēs, gan pupos. Personīgi zinu dažus ar prostatas problēmu ārsta uzskaitē, kas reāli bija/ir lieli jākļi. Vismaz paši lielās - man prostata, jālieto zāles. Taustits jau nav -...

Kas te daraams preceetaam???
Tas, kas arī precētiem, bet nedzīvo kopā. Precēties var katru dienu - kā vēsta tautas ticējums. Pat siena zārdā. Ai, nē, nu jau aiz/blakus siena rullim, auto aizmugurē utt :-)

Vai veerts?
Nav vērts. Jo klāt pie kafijas vajag arī kūku balansam.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Chris, sēne ir arī vīriešiem, niezt pat šiem lūpas un smaganas. Tā kā - izmēģini uzēst/uzsmērēt pats nevis likt kur bāzt citai.... Un piena sēni var viegli sajaukt ar ko citu nopietnāku simptomos, tāpēc pašārstēšanas process ir kaitīgs.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Man tikko piedāvāja ļaut palaizīt. Tagad domāju, cik viņam grūti - ir kātiņš, bet ko laizīt?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu