Pillerina

Sieviete (50)
iepazīties ar Pillerina

57 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Novērojums
40+++ ir tas vecums, kas kopš bērna kājas auguši un dzīvojuši, un mācījušies tjipa kolektīvi - skolu un māju pagalmos, kolhozu talkās, disenes, balles klubos, vasaru brīvlaiki laukos ar kaimiņiem un tamlīdzīgi. Bez datoriem, planšetēm, viedtālruniem un diennakts TV kanāliem. Tāpēc tāds pozitīvs ieradums par drošības sajūtu un jautrību. Un sievietēm kopā jautrāk, jo arī sabiedriskā vietā kopā ir...

Šodien onlainā, nevienas smukas vecenes. Skumji.
Visas smukās bija Garšas braucienā pa Vidzemes piekrasti. A paša autora nebija, tas gan skumji :)

Ļoti dīvaini.
Jā, ļoti normālas vēstules : vispirms smailijs, tad sūtu pretī smailijs un nākamo saņem : ko labu dari? Dritvai, vai būšana oho nav labi darīts? Un vīrieši gab 40+,gan 50+ raksta tā :)

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Kad kādreiz strādāju valsts pārvaldē, mūsu dienesta vadītājs teica (pats bija zzs biedrs kādreiz): vai nu ņemiet tikai miljonu vai neņemiet neko. Pareizi vārdi. Bet tā - ir šokolādes, konfektes, medus, kūkas utt tiešām cilvēki nesuši. Un tas nebija kukulis, bet vienkārši bija - pat speciāli tikai man bija domāts. Kolektīva tantes pēc tam ui! kā runāja...

Kādām vīrieša pasakām, ko viņš tev ir stāstījis tu esi noticējusi?
Uzticies man!

Ko vēlamies...
Man uzdāvājas realitātē pat 15-20 gadu vecāki onkas. Blin, cik nepatīkami, tu ar viņiem runā kā ar cilvēku, a tas kirdiks jau ieceras vairāk. Kā jau padomjlaiku produkti. Un tik grūti atšūt,izvairīties, lai nejauši kārtīgi nesāktu bļaut. Tā laikam tik laukos notiek? Bet es gribu normālu gados, smuku un gudru, un veselu onkuli, aiz kura nuguras var justies droši un arī gultā forši :) Pārāk...

kasīšanās ar pievienoto vērtību
Vienu nesaprotu - kā dieva kalpam tāda vietne vispār interesē?... Aizliegtais ir gardāks?

Manam dēlam 3 meitiņas un mīļākā stāvoklī
Ar vedeklu runāji? Jeb tikai dēls tas labais? Un šis protams joprojām pie sievas gultu dala? Parunā ar mīļāko arī. Pēc tam liec visiem mieru. Nekādas naudas, nekādas palīdzības, nejaucies un neuzbāzies. Jo vairāk lidisi starpā un tēlosi palīgeņģeli, jo sliktāk būs. Mazbērnus gan mīli un lutini.

Vai dāmas kungiem piedāvā tikai kniebienu?
Esmu svešiem čaļiem uz ielas kniebusi dibenā. Jo bija viens sižets-joks no seriāla par cilvēku izjokošanu. Izmēģināju, kad biju jauna un smuka. Tagad tikai smuka, vairs nevaru atļauties :) Ak, dies, cik tā ir forša sajūta - izjust dibuā tvirtumu :d Čaļi vispār prot augstu palekties!

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
13:03, vai, parametri jau tur gan smuki izklausās, garš un slaids, un foršs svarā, arī uz rokām noteikti var pacelt, zina konfidencialitātes būtību :) Ak, tāds nav pieteicies :)

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Nelaime tikai tā, ka viņi negrib kādu klusu vietiņu izīrēt mums abiem, mazie nerātnie ķipari. Grib tepat, dzīves vietā pasdraikoties un tūlīt uzēst vakariņas. Ha, a ko es ēdīšu, ja savas vakariņas atdošu viņam? :) Kāds pat piedāvāja, lai mugurā tikai kleitiņa uz randiņu, vakariņas neprasīja :) tikai bija īsāks pat par mani, ne tikai jaunāks. Ir, ir tādi puiši, gan 21,gan 34 gadīgi. Gan no...

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Normālai sievietei arī apnīk gaidīt, kad būs īsts vīrietis kāds. Nevis ņaudētājs un podziņu masētajs uz klaviatūras :)

Melnais humors? :)
Cik daudz turīgu sieviešu, izrādās, reāli dzīvo gaidās! A veči te pa oho danco un piedāvā palaizīt par 150 :)

rasisti
Izvairos no čigāniem, iedveš aizsargreakciju. Nepatīk čangaļi, kas vaid par savu valodu ārpus Latgalijas. Drausmīgi nepatīk filmas, kur tikai nēģeri spēlē, bet mūziku klausos. Nepatīk melnie islāmisti un to migranti, riebas amerikāņi, arī tie, kas latvieši. Nepatīk tizlie latvieši, kas sitīs krievus vai apsaukā piemēram igauņus un neko citu apkārt latvju zemes sabiedrībā neredz.

Iepazīšanās,anketa foto
00:10, a visas foto ir šmigas un miglas apstākļos ņemtas :)

Iepazīšanās,anketa foto
Kad bezbilde prasa labāku foto, prasu - ko tava sieva par to teiks? Vai arī aizsūtu tādu ne visai, miglā un šmigā ņemtu, nu lai jau tiek. Tāpat skaidrs, ka pats viņš uz žurnāla vāka liekams feiss un ar pārējo arī tādam ļoti grūti :)

Kuras tautas cilvēkiem jūs patīkat?
Nezinu. Dzīvoju starp latviešiem.

Vai naivi dumji vīrieši sievietēm aptrūkušies?
Nesapratu. Varu piebilst - īsti vīrieši ir pazuduši, apkārt naivi, dumji, slinki un resni vien. Lai paceltu pašapziņu, iet medniekos :)

Sieviete ādas apģērbā.
Ādas bikses vasarā slaidina ciskas un likvidē celulitu laikam. Ziemā vienkārši silti. Svārki labi, tikai svīst krokas :)

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
He, he, tad man bija baiga romantika :) Es pa mežu ogās, šis pa otru mežu tīrīšanas darbos. Kad pakaļ atbrauc pēc ogām, tad izmet līkni pa zaļo velotrasi un apskata pieturvietas pkys vēl apskata, ar kādu tehniku un kā lielzemnieks rudzus kuļ. A pēc tam 500g saldējums uz pusēm un kafija. Vot :))

Jautājums precētajiem?
Precējies tak vēl nav miris...

Kādu profesiju sievietes? :)
Pa ilgiem gadiem gadiem redzot, kas piebrauc pie pagasta svingeru kluba direktora (ar civilsievu, bet nav kopā) un viņa saimniecības strādniekiem - policiste/psiholoģe, skolotāja un pārdevēja/konditore :) :) Ā, tagad vēl kāda no PID papildus :)

Salīdzinājums oho un zona !
Uz 23:04 - ja diendienā ēdīsi putukrējumu, drīz prasīsies pēc parastas rupjmaizes dūšas piesiešanai..

Salīdzinājums oho un zona !
Cietumā jau iebāž arī bez vainas vainīgos un nepatiesi apsūdzētos, jo nav bijis naudīgs trekna advokāta/advokātes uzturēšanai...

Vai šiten te visi tik šausmigi nedabujusi?
Īstie nedabūjušie šeit netusē :) Īstie tusē onlainā un pastkastē, sūtot rakstu, ka apmierinājis tantīti 8x līdz skvirtam. Un kad vienu dienu neesi atbildējis, tad lepni tevi pasūta meklēt sev citus večus :) Plāti tik acis, kā varēji palaist garām tik profesionālu kadru!?:D

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Kārtīgi pieraudāt spilvenus, kārtīgi izkliegties, izlamāties. Pārdomāt, atrast mīnusus. Un tad draudzenes!!! Izrunāties no sirds da jebkā, kaut puņķos. Jā, un darbs, un pastaigas, un vēl kas tāds, kas patīk un neprasa piepūlēšanos. Laiks, kas paies dziedējot, katram ir individuāls. Bet beigas būs labas :)

Kā dabūt sievieti gultā neiztērējot nevienu centu?
Vecīt, 21:11, tā jau tu nomedīt vari caurumu tikai. Tad lētāk tiešām ir gumijas miesu pastāvīgai lietošanai nopirkt :)

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Ja jau es pat kā 50km tālāk dzīvojoša kādam atrodos par tālu no viņa, lai izmaksātu kafijas pauzi, tad, protams, savā pusmūžā joprojām ceru, ka īsti prinči, kam 50km nav milzīgs skaitlis :) :) :)

Viens vakars
Ir bijis otrādi. Es ta auksta, a viņš - viņam jau ir...

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Ir biežāk tā, ka pirmā uzruna no čaļiem ir: iepazīstamies? Nevēlies iepazīties? Nu tad tātad man pirmai jāsāk, lai nav lieku vēstuli jāraksta? Uzreiz tad atbildē saku arī : trali vali, esmu S., no L., garums, svars un krūšu izmērs. Uzreiz atkrīt. Es ta vēlos kā dura, a šie tikai pirkstu uz taustiņa izmasē. A varbūt krūtis man par lielu tomēr :)

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Tad kaut kas ar vairogdziedzeri vai kuņģi čalim. Nefig tur dexodorants nelīdzēs. Smako varbūt īpašos apstākļos, darba vide utt, jo uz nervu pamata tā sākas varbūt. Mājās tiešām var būt, ka nesmako. Jā, ārsts jāiesaka.

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Ja tāpēc pašam paliek vieglāk, tad jā. Bet vajag arī izdarīt, citādi ilga plānošana atņem daļu dzīves. Dievs mīlot jebkuru sūdu uz šīs zemes, tāpēc - ir vērts.

Tops.
Aaaa,.. 10:01, tad tā būs praktiskās izpētes komisija, :)

Tops.
Tops ir sarežģīti. Tad jau katrai te ar katru jāp.. khm, jādraudzējas... Vot, katalogu, to gan varētu sastādīt. Ielikt pat tiem/tām vārdus un numurus, kas oho nereģistrēti.

Kaapeec seit visi?
A kāpēc feisbuka pilns cilvēku?

Simpatija.... Antipatija...
Man darba vietās bija tā, ka kā smuku un jaunu vecākas panikušās kolēģes vienmēr atrada, kur un jebkā apriet un piesieties. Pat par to, ka mati gari vai atlaisti vaļā, par to, ka neiznomā savu zemi un neīre dzīvokli, ka ar klientiem runājot neesmu iedomīga - ai, ko nedabūjušās tik neizdomāja. Pat uz stundu pēc uzvedības viņām varēja noteikt mēneša cikla sākumu :) Te vērtēšanā tas pats. Obligāti...

Duelis
Nu nezin. Orgasmu jau sasniedz tikai izaicinātājs. Un tas vienmēr ir sekls cilvēks.

Braucam!?
Ja nav saimniecisku dotību, tad, bliņ, šoferis ar nekāds. Kur nu vēl smuks un gudrs šoferis..

Pirts
Sabiedriskā pirts? Nav būts. Svingeru klubā - tur esošie savādāk nevar ņemt katru, kas iedos. Savējā ar īpašo kopā - loģiski, ka jā :)

Viltus profili.
12:34 av2 pateica zelta vārdus :))) Par tēmu - tā ir normāla padarīšana. Kad ienācu šeit, arī bija pārsteigums par tādām spēlītēm. Bet tagad:- jau pēc kādām īpašām frāzēm vai parametriem var atkost, ka tas ir tas tur ar to niku, kas tagad ir izdzēsies un tmldz. Bet dzimumu maiņa gan nav "satikta". Vispār tām personām gan ir baigas "aknas" un nenormāli garlaicīga ikdiena, lai ko tādu piekoptu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu