Pillerina

Sieviete (49)
iepazīties ar Pillerina

33 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mistika par-un ap....
Plānu nav. Kāda zaļumballe, brīvdabas uzvedums, - īsti vēl nav zināms. Kopš pirms kāda laika no vienas sirdi žņaudzošas papardes norāvās sīks triperiti (kas papardes kātu stādītājiem nav īsti klīnisks), tā savā rajona robežās īsti neuzticos tiem ziediem:-) Ja padomā, cik daudzas tas ziedkāts ir apputeksnējis sev apakšā. Un tie apputeksnētie ziediņi atkal savus papardes ziedkātus un šie vai šās...

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
Kāda ir starpība starp neprātīgu vēlmi iepazīties un neprātīgu vēlmi nodrāzties, ar jebko kustošu pretējā dzimuma laukā? Hmm...

Ohomānija?
Kas ir daudz? Te aiziet mazāk laika, kā FB, kur gan var iegūt un apgūt daudz, daudz vairāk un plašāk. Diskutēt, bārties un kasīties. Un arī tur ir slimīgas izpausmes personāži, sevišķi dižpatrioti, kas tevi personīgi tā noēdīs. Atšķirība no oho tikai tā , ka ir foto un iespējami reāls apraksts par dzīvesvietu, vecumu un intelektu :-)

Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?
Nu, pūslis un zarna arī regulāri jāiztukšo, citādi esot akmeņi un citādi cieti agregāti, un liekais svars, un pumpaina āda, un kas tur vēl. Tikai nez kāpēc tāpat pilns ar vēžiem sabiedrībā gan zarnās, gan plaušās, gan dzemdēs, gan pupos. Personīgi zinu dažus ar prostatas problēmu ārsta uzskaitē, kas reāli bija/ir lieli jākļi. Vismaz paši lielās - man prostata, jālieto zāles. Taustits jau nav -...

Kas te daraams preceetaam???
Tas, kas arī precētiem, bet nedzīvo kopā. Precēties var katru dienu - kā vēsta tautas ticējums. Pat siena zārdā. Ai, nē, nu jau aiz/blakus siena rullim, auto aizmugurē utt :-)

Vai veerts?
Nav vērts. Jo klāt pie kafijas vajag arī kūku balansam.

Vai šeit mīt Alfa tēviņi ? :) Vājie man neder.
Tēviņi te jau ir viņi visi. Ja tā bioloģiski pieņem. Ai, bet vīrieši, īpaši smuki un gudri... nav joprojām satikti.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Chris, sēne ir arī vīriešiem, niezt pat šiem lūpas un smaganas. Tā kā - izmēģini uzēst/uzsmērēt pats nevis likt kur bāzt citai.... Un piena sēni var viegli sajaukt ar ko citu nopietnāku simptomos, tāpēc pašārstēšanas process ir kaitīgs.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Man tikko piedāvāja ļaut palaizīt. Tagad domāju, cik viņam grūti - ir kātiņš, bet ko laizīt?

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
Domāju, ka kungi gandrīz jebkurš ir viegli noraujami garšļaukus, pavisam noteikti! Un jebkuram vienalga, kura jebkura viņu norauj vai ierauj. No dāmas pozīcijas: ne, ne, - ne jebkuru varētu ieraut gultā. Prosto jebkuru nemaz negribas. Kā iedomātos, ka ar kādu tādu būtu spiesta kaut vai uz derībām ieraut, tā kļūtu pāris kg vieglāka, iztukšojot kuņģi :-) Skrobe ir tad, ja mani negrib tie,...

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
Var jau arī 5eiro banknotes čaukstināt, bet lai tiek dots sievietei vismaz 500 mēnesī kabatas naudai:-) Vai tiešām tik grūti to saprast, un vēl grūtāk izpildīt? :-) :-) Viņai gribas justies droši un stabili nevis даваи/сосаи, būs/nebūs, stāvēs/nestāvēs utjpr..

Kāpēc te vīrieši uzreiz piedāvà tikties seksam?
A kas ir sekss? Man sūta emoji ar kafiju, ar smaidiņu, ar mirkšķienu. Pēc tam kāds prasa, kur dzīvo? Tātad nepraša, jo anketā nesalasa vietu. Tad kāds prasa, kur tieši, kur jābrauc. Tad prasa, vai dzīvo viena. Jā, nu kāds prasa arī kādu foto - tur varianti gan - stāvus vai ar/bez kostīma utt. Tad kāds jautā, vai jaunāki patīk, kāds atkal - kādas attiecības ar orālo, kāds - vai grib redzēt...

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Vot, Dezyree pateica kā naglai pa galvu! Citādi tās beigas baigi jāpietēlo, ja gultā vai auto tevi tikai drātē nevis izmīlē līdz.... :-)

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Ja tā ir sieva, tad ir traki. Naudu vajag, apgādību vajag, tāpēc sevi apgrūtina un kož lūpā.

Kas tā par divkosību?
Daiktam galva domā, otra plecos tikai pumpa, ja? :-)

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
A kas tev d... plēš, ka vajag augstāko? Pilns taču tādu, kurām nevajag pat izglītību, galvenais, ka kāds, kam bikses kājās. Īpaši pedagoģiskās jomas augstāko izglītību ieguvušās.

Ko vēlas vīrietis?
Nu tak p... ies :-) Un ne ar savu sievu :-)

Par to ko meklējam
Uz poda sēdot kalnos sniegā nesanāca veidot? :-) Bija kaut kad profilā skaista saullēkta ainava...

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
Man draudzenes teica: kā tev tāds kraķis un preteklis varēja patikt???? Viņas nesaprata par to personu kā tādu , bet ar sirdi mani saprata. Bet es kusu tā pretekļa dēļ (cry.. )

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Paskatos, piemēram, vidējās paaudzes tautas deju kolektīvus, kā koncertē. Zaijisbis, tur tak vairums pārsvarā korpulentu kungu un korpulentas kundzes! Un lec polkas laimīgi! Brīnos, kā tie kuņģi un platās pēcpuses netraucē palekties un izskriet ātros ritmus. Tātad laimīgi viņi visi tur :-))))

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Nožēloju, ka neizmantoju iespēju pārbaudīt, kad mans dižais jāklis gulēja dvakodams pēc grādīgā... Būtu zinājusi, zem kāda vārda mani saglabājis kontaktos un esmu redzama gan sievai, gan ģimenes draudzenei...

Minets?
Izņēmusi protēzes veikt tauriņa snuķīša maigus ievadījumus kanāliņa garumā nektāra ieguvei. Nu tak vienkārši...

Sieviete
Jaunā Cēsu alus produkta "Red" ohoskiska reklāma. Ei tu nost!!! No rita būs alus pēcsmaka :)))

Par psiholoģisko palīdzību
Vispār labi, ka neesi trāpījis uz psihoterapu viesturu rudziti, citādi dzīvotu pārdzīvojumos, ka pie visa vainīga tikai un vienīgi dzemde - tās esamība un trūkums reizē. Man liekas, ka vislabākais psihologs ir mājas, ģimene, sava zeme, mežs un gaiss. Un fizisks darbs ar mērķi savas mājvietas un paša labumam. Tas gan personigi piedzīvotais, pārdzīvotais gan darba, gan sirdslietu dēļ. Neticu...

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Kāpēc nelasīt? Vai tad jūs labāk atzīstat greja 50 nokrāsas? Un račko mežģīnes? Kam tad citam šis oholv ir domāts, ja ne lasīšanai? :-)

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Nu re, valmierieti esat izēduši, šim uzbrukdami. Viens interesants savu domu paudējs ar pareizu gramatisko rakstību mazāk. Paliek aizvien skumjāk šai klubā, citi nāk tikai ņaudēt un ņerkstet par nedabūto un nedabūjami.

Uzslava seksa laikā
Njā... es vienreiz izspļaut paspēju nejauši - vai, tev šoreiz pat lielāks liekas kā iepriekš!

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Uz 14:31. Kādam varbūt labāk - uzcels māju un iekārtos, bav vecā jāremontē vairs. A tuviniekiem arī varbūt labāk, nav vairs jābūt invalīdam, nespējīgam un maksāt nespējošam un sāpes cietošam. Katram savs. Šādu piemēru var pasviest saeimā sēdošs vai no jupitera ieceļojis.

"sarakstes attiecibas"
Bet forši! Nav arī pirkstos jākož un jāpārmet sev: ak, kāpēc ielaidos, kāpēc uzreiz nesapratu utt. Tā var forši parunāt, bez jebkādām saistībām un kontrolēm :-)

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
11:25 - nu ne, veselība sev un savējiem, apziņa un dzīves redzējums nav lietas - tās bav sataustāmas. Kā "gailītis" piemēram :)))

No kā vispār ir atkarīgs pilnīgs apmierinājums ar dzīvi?
Šobrīd, šajos eiropas gados, tikai nauda. Var stāstīt ko grib par saskaņu, harmoniju, seksu un ko vēl, bet nauda šobrīd dara vislaimigaku. Pat jumtu nevar nomainīt, pat pie ārstiem nevar normāli tikt bez tās. Seksu grib prātā īsāki un bezatbildīgaki sabiedrības locekļi.

Smukums/nesmukums un gudrība.
Lilioms - a kas veido vai rada žurnālu vākus vai reklāmu? Tādi, kas domā relatīvi :)))

Smukums/nesmukums un gudrība.
Tas ir relatīvi - katrs vērtē pēc sevis gan smukumu, gan gudrību. Kā iekš oho - saku, ka gribu smuku un gudru vīrieti, bet atsaucas īsi, tukli un gados smagāki kungi. Lasīt prot, bet redzēt un izvērtēt protu es :))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu