Pillerina

Sieviete (50)
iepazīties ar Pillerina

50 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Jabut faktiski briivam....
Covid 19 antivielas vairs neuzrādās analizēs. Vai sts ierosinātāji. Tāds ir faktiski brīvs.

Cik svarīgs jums ir OHO?
Ja šeit reģistrējušies daudz ļaužu un redzams, cik bieži portāls tiek lietots, ielogojoties, klikšķinot un tamlīdzīgi, nu tak skaidrs, ka portāls ir nozīmīgs. Piemēram, bez draugilv gan pilnīgi var iztikt, tur jau sen ir doma vispār dzēsties, cik tas ir tukšs un bēbisks. Bet ja feisbuks pazūd, tā būtu tiešām traģēdija. Līdzīgi arī oho. Jo šāds tematu un diskusiju saturs, atklāts un tiešs, nav...

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Nu nē, m...cigakie ir tie, kas priekšā un sānos sludina, ka tic dievam, ir kristīgi, godīgi un kārtīgi, arī gādīgi ģimenes cilvēki, tāpat arī maksā visus nodokļus un oficiālās algas darbiniekiem :) Oi, kādas šiem ir darbības un izpriecu objekti, kad ticīgi godīgās maskas krīt, oi...

Vīrietis ap 40...
Jaaa, pat mīļāko ar labām spējām, finansēm un izskatu neatrast, kur nu vairs vīru...

OHO psiholoģisko diskusiju izsijātā patiesība
Ai, tekstā kļūda :) purnā vēstulē domāts "pirmā vēstulē " :) Daudz jau neatšķiras, citreiz ir, ka vēstulē uzreiz dod purnā..

OHO psiholoģisko diskusiju izsijātā patiesība
Bija viens kāds Andris, jas purnā vēstulē vaicā: - vai tu zini, kas ir Gars? Sāku, ticīgā un kristīgā neesmu, bet kaur ko lasījusi esmu. Ticīgais Andris baigi nikni noaudzināja, tjipa - tāpēc te sēdi neko nedabūjusi. Un ko tur vēl, īsti kontekstu neatceros:) Tādas te psiholoģijas.

Jautājums sievietēm
Nē, nu jā, tā bija, kad te sāku, tiešām domāju, ka te var iepazīties. Nē, nu ir kādi šādi piedāvājumi, jo gaidu :) Jā, bet reāli gan nekā, jo gaidu bildi ar smaidu, bet reāli ir teksti ar īsu vaidu. Nē, vet tāpat te interesanti, jā :)

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
17:22, - lai viņa būtu precama, tad viņam ir jābūt ar nosaukto. Citādi jāšķauda un jāžāvājas, kur nu vēl gribēt būt precamai:)

Jaunieši! Kāda motīva vadīti sūtiet savu dzimumlocekļu attēlus?
Tas ir visskaistākais un visattīstītākais viņos, arī lielāku gadagājumu personāžos.. .

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
Skaists, gudrs, turīgs, veselīgs un sportiski attīstījies vīrietis. Tak elementāri! Lai no viņa nesāpētu galva :) :)

Ko saskatāt pozitīvu šajā neparastajā laikā?
Laukos nekas nemainās un neparasts nerodas. Darbs dzen darbu. Ak, jā! Vairāk sāk rādīties pašizolacijas dabas baudītāji, staigātāji un braukātaji. Un nenormāli putekļi jau kopš marta vidus no ceļa ceļas dēļ sausuma. Agrāk sākās aprīļa beigās. Un parādās apkārtējo ļaužu īstās dabas un sejas. Tas gan spilgts fakts.

Kā cilvēki saglabās veselo saprātu?
Ha! Griežas pie mācītāja korāļa un psihiatra rudziša:) būs tāds saprāts un miers kā nevienam! Kā arī paklausās klimoviču, plaviņu, kramiņu, "ceļotāju" žigimantu un līdzīgus. Kādi varoņi, kādi virusologi un citādi orgasma devēji :) Iegūsiet arī cietu saprātu.

Otra iespēja
Ir notikumi, kur tā nolapīta viena diena bija ļoti nozīmīga tālākai attīstībai. Jā, gribētu.

Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs?
Pat doktors apinis ir apklusis par vieglu un ātru izslimošanu. Toties pļaviņs un klimovics sāk aktīvi uzdarboties ar savām teorijām par vīrusa nekaitīgumu vai neeksistenci.

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
Oi, pensiju otrais līmenis žigli jānovirza uz mantošanu, pareizi!

Atkarība no sociālajiem tīkliem
Brauc pie radiem uz laukiem. Dārzi jāgrābj, siltumnīcas jāsakārto, zari jāzāģē - ou, zashibis, kas darbu pirms tuvojošās sausuma perioda... Palīdzēsi un būsi neatkarīga.

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
02:52 - tu ko? Visi ir Latvijas numuri? Varbūt sen jau neeksistējoši. Varbūt VID vai epidstacija zvanījusi. Man nesen zvanīja nezināmi numuri, neatlaidīgi. Ar vienu priedēkli, bet beigās dažādi. Beidzot saņēmos pēc 3 nedēļām atbildēt. Izrādās, centrālās statistikas pārvalde, veic aptauju, jo mana mājvieta izvēlēta aptaujas veikšanai.

Vai uz randiņiem šobrīd kāds staigā?
12:25, viņi paši ir tā zvana galā. Diemžēl. Un mūsu pusē jau bija kāda kompānija, kas sarunāja slēpt, ka bijuši slēpot. Bērns izpļāpājās pēc laika, bet daži no kompānijas dabūja saukt ātros, tad arī atklājās. Un cik jau aplipināts no viņiem, ai, ai... Galvenais , pašiem uzmanīties, jo cik vēl tādu, ko nezinām, šādi izturas bravūrīgi.

Vai uz randiņiem šobrīd kāds staigā?
Manas puses kluba direktors bija slēpot, nesen atgriezās. Jau kluba direktore, kas drauga sieva, regulāri piebrauc un pilda papildus sievas darbus. Tā kā mūspusē izglītības un kārtības dienesti randiņo ļoti droši. Un grābstas veikalos gar precēm plauktos. Viss notiek un tālāk notiekošais būs pēc laika :)

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Tā, nabaga autors, bērns ir izdzēsies... Gaidām jaunā viedolā.

Kādai būtu jābūt sievietei, lai viņu varētu precēt?
Atkal vārdu spēle - precēt vai apprecēties jeb laulāties?

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
Bērns, bet tu drīzāk esi einuhs :) Mūsdienās kastrācija metodes ir izsmalcinātas. ♂️RSP♂️ dzimtē...

Sekss tikai dēļ seksa.
Vācijā tas ir legāli. Pat 77 gadīga kundze strādā, lai onkām nav jālieto meitas un mazmeitas vecuma "priesterienes... "

Ko nozīmē spēcīga sieviete?
A saticis esi?

Īstais "sekss"
Nu nezin, ko īsti domāja? Definīciju, ka tas ir īpaša uzvedība un darbība apmierinājuma sasniegšanai? Vai tomēr situāciju: es, VIŅŠ! un tāda kaisle, dzirkstis un virsmākoņu lidojums, ka... Ak...

Kāpēc sievietes izvēlas lohus? Jūsu skatījums, kungi!
Ak, ja gudrs, smuks, attīstīts, citādi burvīgs lohs aizvestu uz Pāvilostu, kur tiek izskalots dzintars, čupas krastos _ man būtu vienalga, ka tas citiem tēviņiem liekas lohs.... Nekad dzīvē nav dzintars dabā redzēts... A citādi tik iep.st, izp..st piedāvā, tie, kas domā sevi gudrus esam:)

Vai tas ir normāli
Trīs gultā..

Dažāda veida tiešām sliktu attiecību izbeigšana un to tiešām nopietnā nozīme
Kā to izdarīt? 10:45?

Dažāda veida tiešām sliktu attiecību izbeigšana un to tiešām nopietnā nozīme
Sms sūta pazīstami vai nepazīstami numuri un cilvēki? Priekšniece sieviete - vajag viņai vietnieku vīrieti. Viss.

Ko OHO lv dara precētas sievietes?
Uz 18:35. Tas vairs nav pesimisms. Tā ir traki salda dzīves sāls un nianšu izšķirtspēja :)

Par obligātajām DNS analīzēm
Nuja, ka tiesiska. Visi pēc viņas tiecas un alkst, pat valsts pārvaldības līmenī. Ekonomika un līdzsvarotiba.

Par obligātajām DNS analīzēm
Aktierim Dakam Šepardam vakariņās restorānā esot klāt pienākusi sieviete, kas jautājusi, - vai Daks noliedz, ka ir viņas bērna tēvs. Sievieti viņš nekad iepriekš nebija saticis un zinājis. Viņa pieprasījusi arī paternitātes testu. Priecājieties, ka nedzīvojat tik tiesiskā valstī kā Amerika :) Tur pat nurgu sapņi īstenojas.

Ko OHO lv dara precētas sievietes?
Nesapratu, jautājums domāts vīriešiem, nu tiem, kas it kā vīrieši? Pašam arī tātad jau 20gadu stāžs lēkāšanas darījumos šeit?

kāpēc sievietes ir morāli sapuvušas?
Ir teiciens: vecis tāds, ka mietu viņa d.. ā var nolauzt. Kaut kā neskan: vīrietis tāds, ka mietu var nolauzt. Sevišķi d... ā... Sabiedrībā tagad zināms, kādi mietiņi izmantojas.

Vai vīrieši, kas "aizķērušies" iepazīšanās portālos, kļuvuši attiecībām nederīgi(2)?
Чем отчитлается взрослый мужик от ребёнка? 1. Взрослый больше...

Vai ekshibicionisms ir sava veida trollisms?
Ienāca prātā viens "populārs" kaut kāds aivars no daugavpils. Mūžīgi radio brīvā mikrofonā grib izteikties politiski izglītotu sevi domājam, rupji lamā sievietes, jaunākais blogs par Kristīni misani ar tik rupjiem vārdiem - da dievs, iebāz jel viņam vienreiz vienā vietā, cik nogribējies hn sievieti nedabūjis cilvēks starp mums dzīvo... Te tikai rudzitis ir bijis spējīgs palīdzēt, tāpēc tādi kungi...

Vai ekshibicionisms ir sava veida trollisms?
Skatos feisbuka. Draugos dažādi lielzemnieki, uzņēmēji, jas tiešām zināmi kā ļoti turīgi ļauži. Uzkrītoši liek bildes ar selfijiem kādos restorānos pie vīna glāzes, ar ēdienu porcijām pirms un pēc apēšanas, ar dažādiem objektiem ceļojumos, profilfoto ar dekoltē, torsu, pudeli, auto stūri - nu kaut kā tā. Un paziņu bildes, viņu bērnu bildes - kā tusiņus svin, rociņas sānos, pupi uz priekšu, kājas...

Seksa randiņš-kā tas notiek?
12:45. puiši vismaz cenšas :) Arī tas ir daudz :)

Vai ir dzīve pēc 40?
Nevis ir, bet turpinās...

Seksa randiņš-kā tas notiek?
04:26 bija bērnības pasaku filma ar balto pūķi Falkors. Idealizēja rīcības un idejas :) Te ir - nevēlies uz teātri? Protams, vēlos! Vēlies pirtiņu? Protams, vēlos! Vai gribi izmasēt pēdiņas. Nu, protams! Arī bijis piedāvājumos - "varu garāmbraucot siena čupā, vai - nekad neesmu to darījis uz siena ruļļa, īpaši tajos plastmasas ruļļos, man šausmīgi patīk izlaizīt, man patīk apmierināt sasietu"...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu