Dvinsky

Virietis (48)
iepazīties ar Dvinsky

175 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kādu sievu jūs izvēlētos?
offtopic - es arī gribu tādu zāli, ko pīpē krumuzagis :D

Jautājums precētajiem?
@ube - šādu stāstu dzirdējis neesmu, bet zinu reālu gadījumu, kad vīramāte vedeklai ieteikusi pa laikam pārgulēt ar kādu citu - tad būs gan vīrs mīļāks gan sekss mājās labāks. Un tā ir pilnīga taisnība - zini cik laba seksā ir sieva, kurai ir vainas apziņa?

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Izvēlētos to, kurai figūra smukāka un pupi lielāki. Un tarakānu mazāk galvā.

Jautājums precētajiem?
@Nate - tad sanāk, ka pēc tavām domām vīram nedrīkstētu būt neviena paziņa (darba kolēģe, klases/kursa biedrene, biznesa partnere) ar kuru drīkstētu neslēpjoties padzert kafiju? Tas tāds stereotips - ja vīrietis ar sievieti sēž kafejnīcā, tad viņiem obligāti ir sekss? Bet tas viss figņa - labākais ir tad, kad sarunā randiņu internetā un uz tikšanos atnāk... sieva :D

Jautājums precētajiem?
Nu te jau lielākā daļa tādi "pareizie". Galu galā - katram sava dzīves uztvere, brīvāki vai mazāk brīvi uzskati, izklaides utt. Precētie neko baigi nemeklē, bet te reizēm var ar kādu papļāpāt virtuāli vai pie kafijas, var parēkt dīvainajiem par jautājumiem, kas uzpeld šajā sadaļā, par "pareizajiem" puritāņiem utt.

Pēc cik ilga laika?
Kā jau te raksta - stipri individuāli. Zinu konkrētu pāri, kur abiem ap 50 bet sex ir gandrīz katru dienu. Viņi gan kopā tik dažus gadus. Man ar sievu 1-3x nedēļā. Sieva nekad neatsaka. Tāpat zinu pāri ap 50, kur sieva jau sen vienkārši nevēlas seksu un vīrs iet pie citām. Protams sieva par to nojauš, bet neko nejautā. Bet visādi citādi sieva esot OK un šķirties netaisās. Katrā ziņā daudz...

Pēc cik ilga laika?
Hmm... pēc 25 gadiem vēl nav beidzies un nav arī pazīmju, ka varētu beigties

Esmu saprotoša!
Oiii, te daudz var rakstīt. Kaut vai: 1. Vīrietim ir sava dzīve savi hobiji, savi draugi ar ko palaikam tikties utt. Un sievietei nav vienmēr un visur jāvelkas līdzi; Hobiji maksā tik cik maksā un ja vīrietis nopelna, viņš arī tērē cik nepieciešams. 2. Vīrietim nav jāizdabā visām sievietes kaprīzēm un tās jāfinansē. 3. Sievietei nav jātarkšķ nepārtraukti par lietām, kas vīrietim neinteresē....

Vai šiten te visi tik šausmigi nedabujusi?
Paskatījos autores profilu - mani galīgi neuzrunāja - bildes nav, dzērāja (kā pati raksta), grāmatas nelasa... nekāda

Paņemt dzīvi savās rokās
Čigāni ēdot ežus. Nekāda delikatese gan neesot

Iedot savu auto
auto kā apakšveļa? Nu vy bļin dajoķe :D Auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis. Bet ja man kā autors raksta būtu dēļ šī cēlā žesta divas nedēļas (!!!) jāpiecieš neērtības un jāpārvietojas ar vilcienu, līdz kuram un no kura vēl gabals jāvelkas ar kājām, tad gan es stipri padomātu, ļoti stipri.

Epoksīdu līme vai sveķi...
Ja jāpiesūcina piemēram stikla audums, tad vajag sveķus. Ja vienkārši kaut kas jāsalīmē, tad līme. Sveķi daudz labāk iesūcas porainās virsmās.

Iedot savu auto
Kā lai mēs to zinām? Izdomā pats. Kādi radi, kādas attiecības, cik sakarīgi utt. Es droši vien iedotu, ja man tajā brīdī nevajadzētu. Kādu bonusu pretī gan jau paprasītu, bet normāli cilvēki jau paši prastos.

Aizdot savas mājas
@veeja_roze rakstīja "Tikai vīrieši stāsta, ka neskatoties uz to, ka precēts, atrast OHO seksa partneri esot vienkāršāk par vienkāršu. Arī precētās reti atsakot." Nu, nezinu nezinu. Dirš tie vīrieši IMHO. Atrast var, bet vienkārši tas nebūt nav. Bet ir pilnīgi loģiski, ka precēts vīrietis meklē precētu draudzeni. Mazāks risks iekulties problēmās.

Nevar pielaist
Pie tādiem simptomiem, meklē kur nav kontakts akumulatoram - pārvelc klemmes, masas vada pievienojumu pārbaudi utt.

Bailes uzsākt biznesu
Ja vilka baidies, mežā neej. Bet ja nopietni - no kā baidīties? Nu nesanāks varbūt, nu nobankrotēsi. Nu un tad? Būsi ieguvusi nenovērtējamu pieredzi. Ja ir iespēja veidot biznesu, tad dari to! Algotu darbu atrast paspēsi jebkurā laikā.

Nopietni
Cik labi, ka man ir tāda nenopietna laulība ;)

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Protams, ka pārdzert jēgu katru piektdienu - tas nav OK. Bet šad tad pieliet mūli ir pilnīgi normāli. Pārējā laikā (protams ne katru dienu) - kāds aliņš, kāds kokčiks vai 50 grami vakarā. Tas ir OK. Man par laimi sieva par to sen vairs neburkšķ, bieži vien iedzer kopā ar mani.

Aizdot savas mājas
@Nate "Precēto bankas kartes tiek rūpīgi kontrolētas." Tu to nopietni??? Es gribētu redzēt to sievieti, kas atļautos kontrolēt manus bankas karšu izrakstus, whatsapp sarakstes utt. Izdzītu no mājas tajā pašā dienā un uz neatgriešanos.

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
@Preilene - katrs mēs esam savādāki, tāpēc arī katram savas vēlmes. Un protams, ka vēl stereotipi visam pa virsu. Bet, kā saka - nepamēģināsi, nezināsi kā tas ir.

Aizdot savas mājas
Kāda jums starpība kurš kādās attiecībās sastāv? Ja vajag tad vajag. Kreisie gājieni padara dzīvi krāsainu - var patikt vai nepatikt, bet tā ir. Protams, viesnīca ir variants un pie tam nedārgs, bet oho publikai jau vajag visu dabūt "na haļavu". Vakar pat te bija tēma - kā dabūt sievieti gultā, neiztērējot ne centa :D

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
Praktiski ir tā - vīrietis + 2 sievietes ir diezgan tricky variants. Ja sievietes ir bi un labprāt darbojas arī savā starpā, tad OK, ja nē tad vīrietim jābūt ļoti spējīgam un/vai jālieto atbilstoši medikamenti. Variants - sieviete + 2 vīrieši ir OK. Vai 2 pāri.

Gribu grupiņā. Vai esmu normāls?
Vispār te autors kaut ko jauc. Fetišisti laikam skaitās tie, kam lietotas biksiņas patīk krāt. Tie, kas vēlas dalīties ar sievieti, tie ir t.s. cuckold. Tādas fantāzijas nebūt nav retums, bet daži realizē, lielākā daļa tikai fantazē. Sieviete ne katra tam parakstīsies, pie kam ne jau tāpēc, ka negribētu 2 večus vienlaikus bet gan pārsvarā tāpēc, ka tā nav "pareizi", tāpēc ka ir kompleksi utt.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Man ir rakstījušas. Reti, bet ir gadījies. Es cik esmu mēģinājis rakstīt sievietēm, tad ~90% neatbild vispār. Varbūt tāpēc, ka cenšos uzsākt sarunu ar pieklājības frāzēm, nevis uzreiz piedāvāju gultu :D Varbūt arī tāpēc, ka neesmu te, lai izsalkušās pabarotu :D Tāpēc vairs īsti nemēģinu rakstīt nevienai. Ja nu vienīgi kāda anketa ļoti uzrunā.

Kāpēc mans dators uzrāda iekšējo cieto disku ka ārējo, noņemamo?
Tiešām google vairs nemākam lietot? https://www.google.com/search?q=internal+hard+disk+shown+as+removable&rlz=1C1GCEA_enLV821LV821&oq=in
ternal+hdd+is+shown&aqs=chrome.1.69i57j0.13535j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Iesācējam labāk vieglais auto ar priekšējo vai aizmugurējo piedziņu?
@anis - palasīt droši vien noderīgi, bet pirms 50 gadiem (vismaz pie mums noteikti) neviens nezināja par to, ka vispār pastāv tāda priekšpiedziņa.

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
Acis sāka asiņot, lasot to murgu...

Kaapeec seit visi?
...liela daļa reāli nav spējīgi ne tikai gulēt, bet pat komunicēt ar pretējo dzimumu... - zini tā patiešām izskatās. Palasot PA, ātri formulējas viedoklis par vienu otru pasažieri, kurš 99% ka nav pilns rublis. Piemēram ir te viens ar niku, kas līdzinās zāģim utt.

Tops.
@Pillerina - tāpēc jau ieteicu žūriju, lai nevajadzētu katrai ar katru ;)

Tops.
Agate24, Tu būsi žūrijā, kuras vēl būs? Vai ir jau gatavi vērtēšanas kritērij? Kur jāpiesakās testiem?

Kokvilnas zeķes.
Man personīgi pilnīgi pajāt, kādas. Tāpat pēc 5 mazgāšanām izmetamas. Pērku Maximā, kad ir 40% atlaide. Izvēlos pēc krāsas, kuras patīk.

Kaapeec seit visi?
Hmm... tā kā man sanāk gan regulāri komunicēt gan gulēt ar pretējo dzimumu, tad laikam jādzēšas laukā no šejienes, nejūtos vairs te iederīgs... :(

Iesācējam labāk vieglais auto ar priekšējo vai aizmugurējo piedziņu?
Brauc un pārstāj domāt par piedziņām. Galvenais ziemā uzliec labas riepas un negonko uz slidena ceļa, tad nebūs nekādu problēmu. Protams, ir zināmas nianses vadīšanā, bet braucējam parastajam pa lielam nebūs nekādas atšķirības.

kā jūs uzzinat, kas tā ir par ēku?
zin, man kaut kā līdz šim nebija ienācis prātā, ka man vajadzētu identificēt katru ēku, kam eju/braucu garām :D

Krapt vai ar prostitutu?
@ieva03 - piekrītu par 200%! Pats esmu 25 gadus laulībā, vienīgajā starp citu. Un viss mums ir labi, seksu ieskaitot. Bet, kā teica klasiķis - mīlestība lai paliek jaunajiem. Sānsoļi ir bijuši abiem un ceru ka būs vēl. Bet vai tā bija kļūda? Noteikti nē!.

Krapt vai ar prostitutu?
@Epifanija - tas ir tikai tavs viedoklis. Citi piemēram dzīvo dēļ izvirtībām. Un kādā sakarā tādas kā tu vēlas aizliegt cilvēkam dibināt ģimeni tikai tādēļ, ka viņam ir savādāks hobijs kā citiem. Ģimenei tas pilnīgi netraucē un bērni par to nezina. Tas, ja visu dara ar prātu.

Krapt vai ar prostitutu?
Vajag skatīties lai sievietei tur gludi noskūts būtu, tad nekādas utis nebūs ;) Un pašam arī vajag noskūt :D

darba zaudešana un grūtniecība
Nu gan te samurgojuši. Cik sapratu no rakstītā, tad: 1. Ir parakstīta vienošanās par darba attiecību izbeigšanu. Tā nav atlaišana! Tur neko nevar apstrīdēt, tas ir brīvprātīgi. Un darba attiecības tiks izbeigtas ar to datumu, kas norādīts dokumentā, neatkarīgi no tā vai slimosi vai neslimosi. 2. Pirmajā dienā (!!!) pēc darba attiecību izbeigšanas ar vienošanos zobos dodies uz NVA un...

Svingeru pirtis
Da labi, nav tēma jau nav par pirti, tēma par svingeru kustību. Tie, kas aprej un uzskata to par netīru lietu parasti ir tie, kam nestāv (vai negribās) vai arī tie, kas otru pusi nespēj ieinteresēt tādā lietā. Tas, ka 2 vai vairāk precēti pāri satiekas un kopīgi pasekso nav nekas nosodāms, tā arī nav krāpšana jo visi to dara no laba prāta nevis piespiedu kārtā un gūst baudu.

Krapt vai ar prostitutu?
Viss ļoti vienkārši. Ja vajag tikai izšaut riekstus, prostitūta ir ātrākais un vienkāršākais, kā arī bieži vien lētākais variants. Ja gribās komunikāciju, azartu un patīkamas izjūtas, no jauna sajust kā tas ir - aplidot sievieti, tad vislabāk atrast kādu foršu precētu sievu, kurai arī gribās reizēm izrauties no ikdienas rutīnas. Protams, tā ir "krāpšana" klasiskā izpratnē, bet ... cik ir tādi,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu