Dvinsky

Virietis (49)
iepazīties ar Dvinsky

36 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sveiki! Varat ieteikt kādu dziednieci/gaišreģi Rēzeknes pusē!
Nevajag Tev dziednieci, tici man

Kas jums sniedz drošības sajūtu attiecībās?
@Mikko - kādēļ tu domā, ka cilvēki, kuri ir te, nav attiecībās??? Liela daļa ir, pat ļoti ilgstošās.

Kā rīkoties gudri? 3+ gadu attiecības, vai ir iespējamas korekcijas.
Rutīna, garlaicība. Vajag kādu kinderu uzražot varbūt, vismaz pamainīsies ikdiena. Protams, nav teikts, ka tas nepieliks punktu pavisam.

Sievietei ir jābūt vīrieša svētkiem!
Kāda te teica: "Par pārsteigumiem vīrieši īpaši nav sajūsmā". Tā nevar apgalvot. Pārsteigumi dažādi mēdz būt, par dažiem tiešām neesam sajūsmā, par citiem esam. Bet par tēmu - jā domāju, ka katram vīrietim vajadzīgas vismaz 2 sievietes - sieviete ikdiena un un sieviete svētki.

Kurmis
Bija redzēts kaut kur ļoti efektīvs rīks - ielaiž alā gāzi (propānu + gaisu laikam) un uzšķiļ dzirksteli. Alu sistēma uziet gaisā ar visiem kurmjiem. Tur gan speciāls aprīkojums vajadzīgs un saprašana, ko dara. Citādi bīstams pasākums.

Mani interesē binārā kodēšana
Ja jau pati nemāki informāciju sameklēt, tad arī kodētājs vai hakeris no Tevis būs nekāds :D

Vai man liekas ka autoservisi muus cakaree?
Kurš te minēja 3k uz rokas meistaram - manuprāt konkrēts perebors. Tādu ciparu saņem augsta līmeņa vadītāji ne autoservisa meistari. Vismaz ar 2 jādala, tad būs reālais cipars

Sievietes, vai Jūs "lecat pašas virsū" vīriešiem?
Es drīzāk lietotu terminu "maucās virsū". Ir pieredzēti gadījumi. Darbā kolēģim savulaik tā bija, ka viena kolēģe (precēta) ilgu laiku deva nepārprotamus mājienus. Un tā kā viņš izlikās nesaprotam šos mājienus, viņa apvainojās un sākās dažādas sīkas riebeklības - datora vadu samainīšana vietām, ekrāna apgriešana kājām gaisā utt.

Nav mazās blombes gāzes skaitītājam,ko darīt?
Šādos gadījumos pareizāk, ja īrnieks slēdz līgumus par gāzi, elektrību utt. Tad visa atbildība uz viņu. Tagad - uz Tevi, kā īpašnieci.

Auto rīstās.
@AivarsN - zobus arī sev pašam sanāk lētāk salabot

Auto rīstās.
Tu neticēsi, bet autoservisos šitās vainas mēdz labot

Vai tā ir pašsaprotama lieta,ka"riktīgiem"večiem ir jāšļūkā pa kreisi?
Var visu darīt, bet vajag ar prātu. Un muti virināt lieki nevajag.

Kāda ir jūsu attieksme par gadu starpību plus vai mīnuss
@Mikko - vai tas, kāds jaunums, ka sievietēm sekss interesē vairāk kā večiem? Paskaties, kas notiek 40+ gadu vecuma grupā - gribošu sieviešu ir daudz vairāk kā varošu vīriešu!

Kaa rikoties briidii, kad sieviete liek jums paturet savu sominju?
Ja sievietei jāieiet sabiedriskajā tualetē pačurāt, tad man parasti uz to brīdi iedod paturēt somiņu. Nesaskatu tur nekā slikta un man nav grūti.

Šampinjonu cepšana - eļļa vai margarīns?
Ir cepti uz grila, pirms tam nedaudz "iemarinējot" eļļas un vegetas maisījumā. Ko domājat par vegetu, varat neteikt, tāpat zinu :) p.s. nesaprotu, kā var ēst sviestmaizi bez sviesta. Tak desa neturas klāt. Margarīns - pēē

rādas izsaukuma zīme
Sorry, sajaucu ar check engine lampiņu. Izsaukuma zīme (sarkana) tiešām nozīmē vai no neatlaistu roceni vai bojājumu bremžu sistēmā.

Ja negribas sex?
@raina1970 - 100% piekrītu. Es pat teikšu vairāk, zinu reālu gadījumu, kad džeks centīgi lenc sievieti līdz brīdim, kad viņa piekrīt seksam un beigās ... čiks vien sanāk, un ne jau sievietes vaina tur bija :D

rādas izsaukuma zīme
Brīdinājums, ka jāveic dzinēja pārbaude, kaut kas nav kārtībā. Visticamāk ar degvielas sistēmu - sūknis, sprauslas utt. Meklē dīzeļcentru, lai veic pārbaudi. Remonts varētu nebūt lēts.

Ja negribas sex?
Modeles meklē jaunieši, bet nobriedušam vīrietim, ikdienas iekrāsošanai, vajag sievieti, kura patiešām grib, ir atraisīta un gatava aktīvi darboties. Protams, sievietei jābūt interesantai vizuāli pievilcīgai, lai līdz tam nonāktu. Modeles bieži vien gultā ir slinkas.

Ja negribas sex?
Ir pietiekami daudz sieviešu, kam to drāti gribās vēl vairāk kā te vienam otram vecim. Es teiktu, ka pat liela daļa precēto pēc 40 gadu vecuma ir diezgan lielā badā, jo vīrs vai nu vairs nespēj vai vienkārši viņam apnicis. Vajag tik rakt! Un pareizu pieeju atrast. Protams, uzreiz nekas nebūs, bet ja spēsi ieinteresēt, tad viss notiks un ne vienu reizi!

Metālmākslinieks.
Hmm, vai tad kronšteina izgatavošanai vajag tieši mākslinieku? Vienkāršs metālapstrādes speciālists neder? Kronšteins tieši kam vajadzīgs?

Gribu pirkt Volvo XC60 DīZELIS D5 AUTOMāTS
Ja gribi, tad pērc. No kā baidies? Jāremontē būs jebkurš auto, vārdu sakot - loterija.

Bībeles mācība 7-12 gadi
Silti iesaku visiem izlasīt Stīvena Hokinga (viņš bija pamatoti uzskatāms par vienu no pasaules gudrākajiem prātiem) grāmatu "Īsas atbildes uz svarīgiem jautājumiem". Tur atradīsiet atbildes uz to, kā iekārtota mūsu pasaule un vai dievs ir vai nav.

Kā pēc"ģīmja"var noteikt,saredzēt vai potenciālais partneris ir derīgs attiecībām?
Ko nozīmē - labs vai slikts cilvēks? Kas vienam liksies slikts, citam varbūt būs ļoti labs. Krāps vai nekrāps lielā mērā atkarīgs no tā vai ar esošo partneri varēs izbaudīt visu ko vēlas vai nē.

Kāpēc attiecībā pret vīriešiem"tēviem"ir tik negodīgi likumi?
Bet ir tajā visā arī labā lieta - es kā vīrietis varu droši drāzt laulībā esošu sievieti (cita sievu), īpaši nesatraucoties par sekām. Jo - ja nu gadīsies bērns, tad to 100% pierakstīs viņas vīram ne man. Un pat, ja viņš pierādīs, ka nav tēvs, pofig! Tāpat maksās alimentus kā mīļais :D

Bībeles mācība 7-12 gadi
Protams - 1. klases skolēnam tiesības izvēlēties :D ha ha

10 kapeikas, 5 kapekais
Cik zinu tad pārsvarā tām vecajām kapeikām vērtība ir tuvu 0 (kā jau te minēja). Atsevišķi reti eksemplāri ideālā stāvoklī bez lietojuma pazīmēm, iespējams, kaut ko ir vērti

Kur Rīgā remontē motora vadības bloku, tā saucamo kompi Ford C-Max?
Meklē donoru, šos manuprāt neviens neremontē.

Alimenti
Vienmēr var uzzināt, ko jaunu. Šodien, piemēram, uzzināju, ka mūsu valstī pastāvot terors pret nelaimīgiem tētukiem :D Es laikam esmu starp laimīgajiem tētukiem, jo kaut kā neesmu izjutis to teroru :D

Durvju zvana ierīkošanas juridiskie aspekti
Lai dievs nogrābstās! Ko vēl dīvainu kāds varētu pajatuāt? Kādā sakarā dzīvoklim vajadzīgs durvju zvans, ja var pieklauvēt!

kur atrodas salona filtrs
Kārtējais autors, kurš googlē nobanots?

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
@tracer - bieži vien ne jau sievietēs vaina. Sieviete jau nav vainīga, ja vecis viņu grib līdz brīdim, kad viņa (parasti caur puķēm, bet reizēm arī tiešā tekstā) pasaka - nu OK, man vakars brīvs, seksam piekritīšu, organizē.

Jaudas zudums Hondai Civic...
Pag, kur mana kristāla bumba, tūlīt pateikšu

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Oi, esmu dzirdējis vairākus reālus stāstus no sievietēm par to, kā vīrietis cītīgi lenc sievieti līdz tam brīdim, kad viņa piekrīt. Un pēc tam tā arī nekas nenotiek. Iespējams, tādēļ, ka sākas praktiskā puse un izdevumi - vīrietim jāizdomā kur un kā satikties, jāizdomā otmazkas sievai, jāmaksā par viesnīcu utt. Un tad viņš padomā - nu jā, gribēties ta gribās, bet nu nafig šito čakaru.

čekā prece kuru neperci
Autors gan neatlaidīgs. Vecīt, šo problēmu bija jārisina veikalā nevis šeit.Te visiem dziļi pie vienas vietas tavas nedienas ar cepumiem.

Smēķēju pa retam...
Autors palielīties gribēja, vai kā?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu