Vanesa15

Sieviete (37)
iepazīties ar Vanesa15

102 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
Pašos pamatos sagājuši kopā ir neīstie cilvēki. Kas ir galvenais attiecībās - gulta + garīgā saskaņa. Un tā ´´retā´´ parādība - mīlestība, protams. Tad viss pārējais ir nopērkams, pārdzīvojams, pierodams un pieslīpējams. Abpusēji sexuāli apmierināti cilvēki ar emocionālo piepildījumu un mīlošām acīm vienam uz otru diez vai kasīsies un meklēs iemeslus, lai izšķirtos.

Kāpēc jāmelo
Ko jūs citu gaidījāt, ja parakstaties uz surogātattiecībām ar visādiem precētiem/ām, aizņemtiem/ām un visādiem citādiem garāmgājējiem, kas nav jūsu??? Tad arī nākas dzīvot melos un visādās intrigās, lai visiem līdzekļiem tiktu pie sexa.

Vai tiešām vecis kas nelaiž pa kreisi ir nevesals?
Tas jau normāli liekas tikai šejienes vietējiem ērzeļiem, kas iedomājas sevi par nezkādiem alfa tēvaiņiem. Atpalikuši jūs esat sen jau no reālās dzīves, kur mīlestība, atbildība un cieņa pret otru cilvēku jums ir svešs jēdziens. Nav tik traki, ir daudzi pāri, kas nav apkakājuši savu izvēli un nesnaikstās pēc zāles zaļākas.

Neprognozējama sieviete
Slikta īpašība abiem dzimumiem. Kas nozīmē, ka uz cilvēku nevar paļauties. Randiņi ta sūds, kopā dzīvošanas laikā arī lielāki un dārgāki plāni tiks pied...rsti.

vai te vispār ir iespējams ar kādu iepazīties un normāli ko izveidod?
Nevar. Jo te lielākoties sēž slimi atkarīgie mūžīgie laimes meklētāji. Ja arī kaut kas derīgs trāpīsies, tad nekad neapstāsies un nenovērtēs. Jo liekas, ka katrs nākošais/ā tak var būt labāks/a. Slimība, tāpat kā alkoholisms. Derīgie atrod savu un no šejienes ātri pazūd un aizmirst par oho esamību. Dzīvo normālu dzīvi.

Iepazīšanās virtuālajā vidē
Lielākoties dzīvē izrādās kaut kas pilnīgi cits. Jo pirmkārt, virtuālajā vidē tiek prezentētas labākās fotogrāfijas, sapucētas studiju bildes, dažreiz stipri tālu no reālā. Otrkārt, ko tad no cilvēka var izkost no sarakstes dažiem teikumiem. Trūkstošo jau piefantazē pats klāt no vēlamā. Un kad ir realitāte, tad ir atsitiens. Ir jau vesela kaudze virtuāli netveramu lieto, kas svarīgas attiecībās...

Mīlestība pret vienu, bet noskaņojums mīlēties ar citu..
JurisK cepums. Tām mauciskajām dabām nākotni var labi paredzēt. Daudz gribi, nedabūsi neko. Ja nespēj novērtēt to, kas ir.

Cik mīlestības cilvēkam ir paredzētas?
Iemīlēties var katru dienu. Bet mīlēt pa īstam, tas ir kas pavisam cits. Nevienu, vienu vai divas. Kas lemts, tas lemts, garām nepaiesi. Laimīgi vai nelaimīgi atkarīgs jau no sastrādātās karmas.

Vai neprecējusies skan labāk nekā šķīrusies?
Nu gan problēmas

Vai vajag veidot attiecības tikai tāpēc ka citiem tās ir?
Atkal kārtējais idiotisms. Attiecības jāveido tad, ja abi to vēlas un jūties tajās komfortabli. Nevis tāpēc, ka tā vajag, citiem tā gribās vai nedod dies, ko citi vēl padomās

Draugam nekad nav laika...
Kājslauķis tu viņam esi. Un ja vēl kaut ko viņš slēpj par sevi, tad tas ir drošais atkāpšanās ceļš, ka šķiršanās gadījumā tu nezināsi kur iet logus dauzīt :D Pazudīs bez pēdām. Protams, ja cilvēks ir ļoti aizņemts, tad jau vajadzētu respektēt viņa darbus. Bet kaut kas man šai stāstā nepatīk. Tīri intuitīvi

Kas tur slikts? Rūpēties par vācu kungu?
Tiešām, kas tur slikts. Ar ko vācu kungs atšķiras no latvju bāleliņa? Ja nu vienīgi ar to, ka fricis par to labi maksā, bet bāleliņiem viss pienākas par velti un pat pati pogāsies tikai tādēļ, ka viņš ir vecis, un sievietes ir vairāk. Pilna latvija ar circeņiem, kas savu dzīvi notrallinājuši, bērni kaut kur izkaisīti, sievietes mainījis kā zeķes. Tad uz vecumdienām meklē apteksni, tikai negrib...

Kāpēc mūsdienās precēties?
Attieksme. Tikai un vienīgi

Mīlestība
Daudzi te jauc iekāri ar mīlestību. Mīlestība ir tad, kad dažreiz gribās viņu nosist, bet tai pat laikā miegā apsedz siltāk, lai nenosalst. Kad reizēm izbesī līdz vājprātam un sastrīdās, bet tai pat laikā esi gatavs atdot savu nieri, lai tikai otrs dzīvotu. Un klusībā pateicies Dievam par to, ka viņš ir. Bet taisnība, ne visiem tas lemts.

Vai mīlestību un seksu var jaukt kopā ar fekālijām?
Slimi cilvēki...

Sievietes pienākumi pret vīrieti, esot attiecībās?
Nepareizs uzstādījums. Vispār jau vīrietis ir tas, kas nosaka attiecības un to modeli, bet sieviete rūpējas par labsajūtu un harmoniju mājās. Tātad, jo mīlētāka un apmierinātāka sieviete, jo visi apkārtējie mājinieki būs laimīgāki.

Mīlestība
Aitu bars??? Krauklīt, nekas tev nav kārtībā un pa superīgo, savādāk caurām dienām un naktīm nesēdētu oho un nebrēktu kā traks suns. Mašīnas tevi nemīl, māja auksta kā ledus un mīļākās arī sūdīgas gadījušās, ja priekšroku dod sēdēt vislaik te nevis pavadīt laiku ar viņām.

Mīlestība
Nja, viss dzīvē ir atskaitot pašu galveno dzīvē - Mīlestību. Dēļ kā citi atdotu savu pēdējo maizes riecienu. Tiešām, tukšs cilvēks un kaku maiss.

Par reģistrēšanos valsts nodarbinātības dienestā
Ir tak viņiem uzziņu dienesti. Problēmas pazvanīt?

Kā tas ir?
Pat nepieļauju domu dzīvot un gulēt ar kādu ko nemīlu. Bet pilna pasaule ir ar aprēķinātājiem kas to dara kaut kādu savtīgu iemeslu dēļ.

Mīlestība
Nav jēgas skaidrot to cilvēkiem, kas nekad nav mīlējuši. Būtu, tādi jautājumi nerastos. Tas ir sajūtu līmenī. Tas nav egoisms. Ar vienas dokumentālās filmas, kuras sponsori nav zināmi, noskatīšanos gudrāks nepaliksi. Noskaties vēl filmiņas par Enerģijas apmaiņu starp vīrieti un sievieti; Domu enerģiju; Karmiskajiem likumiem, kādēļ tiek savesti kopā tieši tie partneri; Ņūtona...

Vai var uzbarot vīrieti?
Pēc fizioloģijas, muskuļu masa ātrāk noēd taukus. Plikus taukus bez muskuļu masas nodzīt grūti. Tātad, lai tauciņi krātos, fiziska slodze neder.

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
havijeram cepums. Kopumā tā tas ir

Kādas varētu būt ekstravagantas idejas seksa dažādošanai?
Pareizais partneris

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Ko meklē? Naudu, stabilitāti un labu dzīvi. Pat te visos pieminētajos gadījumos večiem ir bijusi nauda. Kaut kā nav dzirdēts, ka jauns skuķis aizskrien pie 2 x vecāka nabaga aiz plikas mīlestības.

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Sevi var vainot tikai par nepareizu izvēli. Vai stulbumu, ja turpina ar kretīnu dzīvot.

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Nepateica, ka precējies? Nu nu. Aizdomīgi nebija, kur pazūd pa vakariem un brīvdienām? Vai svēti ticēji visādām pasaciņām par darbiem un slimām omēm? :D Vai pēc pirmā randiņa jau galvā sadomājies altāri, māju un bērnu pulciņu? :D Par tēmu - neaktuāli. Labiem gēniem nevajag smiņķa kilogramus. Ar tiem var tikai visu sabojāt

Bérnudárzs
Cik var malt... Te tak meklē bezmaksas sexu un viss. Tie retie izņēmumi, kad viens otru atrod, neskaitās. Pārāk maz uz visu kopējo varzu.

Sieva vai mīļākā?
Lohs tu esi. Kādas bijušās, ja tev tagad ir sieviete, kuru sakies mīlam??? Ja reiz attiecības ir beigušās, tad beigušās. Vairs nekādi kopējie ģimenes svētki un laimīgās ģimenes tēlošana, nekādas mantas un atslēgas vienam pie otra nestāv. Prioritātei jābūt tagadnei nevis pagātnei. Tad nevajadzēja šķirties, ja katru mīļu brīdi deso turp. Blins, par ko tu tagadējo sievieti uzskati? Par kaut kādu...

Vai tas taisnība,ja Ziemassvētkos saēdas daudz zirņus un pupas tad ir daudz naudas?
Galvenais, lai mājās laba ventilācija :D

Jo vecāks, jo lojālāks un bezmugurkaulaināks?
Ne gluži. Ar vecumu vienkārši saproti, ka nav jēgas par kaut kādiem sīkumiem iecirsties un aizskriet, jo ar nākošiem cilvēkiem būs tieši tās pašas problēmas.

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
Protams ir iespējams, bet ne visiem, un pareizi jau te raksta, ka tā ir reta veiksme. Aprēķina laulībās tas nekad nebūs. Būs nauda, skaista māja un lepni auto, bet nebūs emocionālā piepildījuma.

Vai nopirkt vīrietim gumijas lelli?
Laikam ļoti to vīrieti mīli, ja tik dārgas dāvanas dāvini :D Vai tikai kādu gumijas daļu :D

Vai nopirkt sievietei vibratoru?
Gribi parādīt savu nespēju, ka nevari apmierināt sievieti un jāpērk visādi plastmasas sūdi, lai viņa nestaigā pārgribējusies? :D

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Gulta + garīgā saskaņa visos vecumos. Visu pārējo var nopelnīt, nopirkt un salabot.

Kāpēc oho tiek izcelta ailīte ar bērniem?
Tāpēc, ka oho veidotāji joprojām naivi tic, ka visi te meklē otras puses ģimenes veidošanai. Bet palaiduši garām, ka portāls jau sen ir pārvērties par lētu pārgribuļu piepildītu kantori, kas meklē bezmaksas prostitūtu pakalpojumus. Protams ar retajiem izņēmumiem, kas tiešām kaut ko atrod, un virtuāliem dauzoņām, kam te neko nevajag.

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Profesijas ir diagnozes. Ar niansēm protams, bet lielos vilcienos ir. Skolotāji, datoriķi, santehniķi, un mākslinieki piemēram. Pa gabalu jau zini, ar ko rēķināties. Psihoterapeiti ir īpašais stāsts. Reti kurš var to izturēt mājās, ja jamie neatstāj savu darbu darbā aiz slēgtām durvīm.

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
Pasakiet te tikai kāds jā, un visi šejienes krāpēji, sev galviņas glaudīdami, būs atraduši attaisnojumu savai krāna nesaturēšanai, ka viņi tak glābj savas laulības :D :D :D

saskarsmes robeža
Sviests atkal kārtējais. Tiem, kam nav drosmes, tie lai arī sēž stūrītī un saņem to, kas citiem paliek pāri.

Čekas maisi - atvērt vai nē???
Novilcina tāpēc, ja joprojām saeimā 90% sēž bijušie čekisti. Nav pārliecināti, ka pilnīgi viss vajadzīgais aizvākts vai iznīcināts, tāpēc arī gvelž huiņu par nekompetentām komisijām. Maizītis jau tāds pats bijušais kegebešņiks, tāpēc baksta ar pirkstu d...sā<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu