Geisha

Sieviete (57)
uzzināt vairāk par Geisha

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc bērns spļauj šķīvī?
Es tomēr esmu dinozaurs. Nesaprotu kā var bērns tā darīt. Nesaprotu un viss. Patreiz pie mums dzīvo mūsu letiņu bērns. Puika 8 gadi. Neskaidrošu kas un kur ir vecāki. Dzīvē visādi gadās. Lai nu...

10 baušļi laimīgam vīrietim.
1. Vispirms ir jābūt -Vīrs un vārds. Savs dotais vārds jātur. 2. Jābūt materiāli neatkarīgam un devīgam. 3. Jāizprot higiēnas prasības. Jābūt tīrai miesai un drēbēm. Zeķes jāmaina vismaz reizi...

vīrietis vai sieviete?
Ir 2 darba piedāvājumi ar vienādiem noteikumiem un vienādu apmaksu. Pie kā jūs labāk ietu strādāt, ja darba devējs ir vīrietis vai tomēr pie sievietes? Kāpēc?

239 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
Ja sievietes viena otrai nedaudz uzknābj (lai tak neaizmieg), tad tas ir tāds sīkums salīdzinājumā ar to kā to dara vīrieši. Ja kādam vīrietim cits vīrietis ir uzkāpis uz varžacs tad kategoriski vīrietis to pāri darītāju necietīs ne zem kādas mērces. Nu labi neesmu es vairs pirmā svaiguma, bet man ir milzīga dzīves pieredze. Jaunās arī visu mūžu nebūs tik jaunas kā šodien. Arī viņas kādreiz...

Asaru bioloģija
tfu, es virsrakstu izlasot sabijos, ka kādai nēzdodziņu vajag kur asaras slaucīt. Ak, zivis.

Asistenta pakalpojumi, pārvietojoties ar lidmašīnu.
Cik zinu tad tādi pakalpojumi ir lidostās pieejami. Vislabāk uzzvani uz lidostas info un visu uzzināsi.

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Es darbā (masiere) arī nevaru nēsāt gredzenus, jo lai vai kā bet nav patīkami, kad pa ādu brauc auksta metāla gredzens. Nadziņi nogriezti līdz ādai un tīras rokas bez gredzeniem, bez aprocēm. Starp citu gredzenus nenēsā arī ķirurgi, stomotologi un daudzi citi mediķi. Vismaz vecākā paaudze. Piemēram kad strādāju stomotologijā tad viena kolēģe sabojāja savu zelta gredzenu, jo uzpilēja dzīvsudrabs,...

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Manu laulības gredzentiņu dārgums nodzēra. Nav ne lauleņa, ne gredzentiņa.

Ko vispār pārdod Drogās un Douglasā?
Douglas veikalu tīkls ir dārgs. Cilvēki tomēr meklē to pašu, tikai lētāku. Drogās esmu tušu pirkusi. Viss bija ok. Sejas kremus pērku citur (labaratorijā).

Atteikuma iemesls!?
Ak, Debess kāds izmisums!!!! Gribi teikt, ja kurpes jo vairāk lieto jo tām lielāka vērtība? Un kā ar ziepēm? Pārsmējos. Konjaks atradies. Skāba braška un nekas vairāk.

Arboristu zāģis.
Aivar, skaties no ābeles nenokrīti. Piesienies taču! Nav Tev vairs 10 gadi, kad viss bija ziedos.

Izvēlīga....?
Man patīk šitie spriedelējumi - latiņa par augstu vai pati vainīga. Ko nozīmē latiņa par augstu? Tas, ka meklē adekvātu vīrieti nevis bomzi? Pati vainīga. Pie kā vainīga? Vainīga, ka nesēdi krogā kur piedzērušies onkas meklē bezmaksas viena vakara seksu kāpnēs? Normālie vīrieši arī ir aizņemti ar darbu, ar hobiju, viņiem ir atbildība par bērniem, viņi palīdz lampiņu ieskrūvēt savu bērnu mātei. ...

Kāds alus (vīns, viskijs, konjaks utt.) tev garšo?
Vispār jau ko ielej to arī dzeru. Stiprie negaršo. Labs ir Fragolino. Taču to man ved no Itālijas. Un tagad ir grūti dabūt. Der upeņu balzams.

Arboristu zāģis.
Aizej uz Rīgas meži. Tur puiši zāģē un pajautā viņiem. Ja uzrakstīsi privāti iedošu telefona numuru.

Izvēlīga....?
Sieviete kurai ir bērni vientuļa nevar būt. Ja vēl ir mazbērni, tad kāda nu tur vientulība? Ar vīrieti jābūt droši, interesanti un patīkami. Ja vīrietis to nevar vai negrib sniegt sievietei tad kam viņš vispār vajadzīgs?

piedāvājums OHO
Datu drošības nolūkā cilvēks ar sifilisu nāciet pie ārsta. Varbūt arī dzimumu nenorādīt? Satiksies un tad paši nospriedīs kas ir kas.

Izvēlīga....?
Gāja sieviete uz veikalu un redz peļķē guļ piedzēries vīrietis. Nolēma, ka mājup ejot varētu to vīrieti arī savākt, nomazgāt, pabarot un tad jau arī papriecāties par atradumu. Nāk atpakaļ no veikala, bet vīrieša vairs nav. Kāda cita jau savākusi. Sieviete nospļāvās un pati sev saka:"bez maizes nevarēji iztikt?" Vai vajag nevajadzīgu krāmu mājās nest? Krāmi skaļi kliedz:"Princese atradusies....

krieviski - 3 vissaldākas lietas pasaulē ?
Sekss jau nu nav nekāda lieta, bet bauda. Tieši tāpat ir ar miegu. Kādu lietu domāji? Ar medu aplipusi karote būs salda lieta.

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Ja negribas iet mājās tad jau mājai tumši logi un neviens tur ar siltām vakariņām un mīļu buču negaida. Bēdīgi.

Ko teiksiet?
Smieklīgi. Ar 650 eiram vēl kādu uzturēt... ha, ha, ha. Pašai knapi sanāk maizītei bez sviesta. Ja dāmai būtu 6500 tad gan vīrieti varētu uzturēt.

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Tad jāiet ciemos.

Kaapeec neredzu nevienu?
11;22 aha, noteikti jāpasniedz plika uz galda rotāta ar bekona šķēlītēm, ceptiem sīpolu gredzeniem, alus kausu rokās. Un tad vēl dažs labs piekasīsies, ka trūkst kečups vai majonēze biezā slānī.

Vai tikai tukshie ziedi?
Aivariņ, ne viena sieviete tavus dubļus nebridīs augstpapēdenēs, bet gan gumijas zābaciņos. Garākā pastaigā uzvilks džinsnes un krosenes nevis vakarkleitu. Par 50 gadīgām Bārbijām piekrītu. Izskatās smieklīgas.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Atvainojies par to ka patraucēji viņu un vēlreiz mierīgi uzdod savu jautājumu. Mieru. Tikai mieru.

1.Ko ar viņu darīt? 2. Ar kādu vārdu viņš startē iedzīvotāju reģistrā?
Kur sāpe? Forši, gara auguma vīrietis. Man radinieks ir 198 cm. Pirmā sieva bija 168 cm, otrā 15 gadus jaunāka un kādi 165 cm.

Vai tikai tukshie ziedi?
Ak, nabaga vīrieši. Jūs esat vīlusies. Sievietes gan te visas tādas padumjas, neglītas cacas kuras tik skrien nezin kur, pat roltonus apliet nemāk. Feministes. Nez kur viņas tādas radās? No Venēras paciņā atsūtīja? Varbūt kamēr jūs kungi saviem krāniņiem mērījāties, cītīgi centāties palūkoties zem visiem bruņčiem, cītīgi iznīcinājāt savas alus mucas un šņabja upes tikmēr tās necilās sievietes...

Kaapeec neredzu nevienu?
Nav nekādas vainas manai frizūrai. Albumos esmu bez mēteļa (kāds mētelis Stambulā?). Vēl jau kaķis šausmās nelec nost no ceļa tātad esmu tīri neko savā vecumā.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Poliklīnika nācām uz darbu pirms 8, lai varētu iedzert rīta kafiju un sākt pieņemšanu. 7.30 jau pilns koridors ar pacientiem. Rinda jau godīgi sēž elsdami pūzdami un tik skatās pulkstenī ko tas dakteris kavējas. Labi, saprotu tos kam uz darbu. Bet sēž pensionāri, jo viss ir jāpaspēj līdz pl. 10 kad sāksies kārtējais seriāls.

Pārdomas......
50 gadīgs vīrietis vēl ir zirgā. Un kāpēc gan, lai viņš nemeklētu 35 gadīgu sievieti? Varbūt viņš vēl grib izbaudīt tēva priekus? Personīgi pazīstu 2 vīriešus kuri par tēviem kļuva pēc 50 gadiem. Laimīgi tēvi un vīri. Ja vīrietim nesanāks nodibināt jaunu ģimeni tad viņš savos 60 gados meklēs savas vienaudzes.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Bērnībā nesapratu kas tie tādi varmākas kuri izdomāja no rīta agri celties. Taču vēlāk viss manījās un labprātāk strādāju no rīta nevis vakarā. ja runājam par seņčiem tad viņi cēlās agri no rīta kad saule leca, strādāja līdz pusdienlaikam tad pēc sātīgam pusdienām gāja pagulēt un tad jau bija vakara cēliens. Arī mēs vasarā visi gājām pusdienu pagulēt. tīri forši bija. Tagad nez kā izskatītos,...

Mugurkaula starpskriemeļu diska trūces operācija.
Nuga best gultā gan nelien. Latvijas Fizikālās medicīnas asociācija kategoriski atteicās to sertificēt. Tā kā es pati vienmēr visu testēju uz sevīm tad esmu bijusi tur reizes 5. Ja ir vesela mugura tad guli kaut uz tramvaja sliedēm. Palīdzēs arī tās. Taču aparāts ir aparāts un tas brauc kā ir ieprogrammēts. Silda ar infrasarkanajiem stariem. Labi? Labi tajā gadījumā, ja 150% esi pārliecināts, ka...

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Preilene, ja man kungs nepatīk tad man Dinamo ieslēdzas. Nejaucu galvu cilvēkam.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Acis ļoti daudz ko pasaka. Ja vīrietim kad tikko tevi ierauga acis deg kā lukturi tad arī attiecības veidojas. Ja pirmajā randiņā acīs neiedegas gaisma tad nekas arī nebūs. Vēl ļoti svarīgs ir partnera balss tembrs. Un tad jau nāk manieres un viss pārējais.

Mugurkaula starpskriemeļu diska trūces operācija.
Ir zināmi daudzi. Pamatā pozitīvi, bet kā jau visur gadās arī izņēmumi.

Vajadzētu aku siltināt, bet ir viens bet.
Kādā purvā aku izraki? Es tikai vienreiz dzīvē redzēju kad akā ūdens bija līdz malām. Vai tad akas siltina? Piedod. Esmu pilsētniece. Laukus pazīstu tikai vasarā.

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Draugi palika neinteresanti. Facbuks ir ok. Oho var padiskutēt ar citiem. Praktiski esmu dēļ PA. Man te patīk.

Meklēju lidzgājēju uz konci!
Nu Tu razmahnuļasj....... Man brūgāns līdzi negāja kad pateicu, ka par koncertu nāksies pašam samaksāt 10 eiras. Te 40 eiras. Traka vai? Nopērc pati biļeti sev un pavadonim un vēl palūdzies, lai nāk līdzi. Vakariņas un gultiņa ar baltu paladziņu obligāts priekšnoteikums.

ja cilvēkam ir sakārtota dzīve, tad priekš kam te būt ? (c)
Pareizi ir dzīvot tagad un šeit. Pagātne ir aizgājusi. Tur manīt vairs neko nevar. Nākotne. Kas zin kas būs aiz pagrieziena.

Kāpēc to noliedz?
Problēma jau ir tajā aspektā, ka daži vīrieši ir pārskatījušies porņikus. Porņika sieviete tikko ierauga kādu tur baseina tīrītāju tā uzreiz jau pil no visiem galiem. Īstenībā vīrietim sieviete ir jānoved ar sarunu, glāstiem, uzmanību, lai sieviete iesiltu seksam. Bet strādāt nevienam negribas. Mīļie vīrieši, bet jūs jau arī neesat tie ar tosteronu pārbarotie porno aktieri ar atlasīti lieliem...

Kāpēc to noliedz?
Keeel, sievietes var seksot līdz smiltis nesāk birt. Būtu tik vēlme. Diemžēl bieži vien sieviete kamēr iekarst uz seksu vīrietim jau ir pļurkt. Ūdens un ziepju nelietderīga tērēšana. Ja 50 gados vīrietis ir spējīgs uz normālu seksu labi ja reizes 2 mēnesī, tad 60 gadīgs vīrietis tikai reti kurš ir spējīgs to vienīgo reizi mēnesī. Un tad tikai ar to zilo brīnumtabletīti. Protams, ka ir arī...

Kā pareizi aizvainot sievieti.
Deivid, es piemēram esmu pilnīgi adekvāta sieviete - mājā saimniece, uz ielas karaliene, bet gultā ... nu pats saproti. Man no vīrieša vajag tikai, lai viņš mani mīl tādu kāda esmu. Ko es varu dot vīrietim? Visu ko viņam vajag - mīļumu, maigumu, sapratni, emocijas, un protams seksu. Nav problēmu. Tikai kur atrast vīrieti kurš būtu sakarīgs? Tā jau ir problēma, jo liela daļa vīriešu skrien kaut...

Šoreiz stiprā dzimuma sakarā......
Te jau daudzi vienkārši ienāk uzsist klaču garlaicīgajā darba dienā. Ir rūdīti vecpuiši un rūdītas vecmeitas kuri meklē paši nez ko. Starp citu klubiņa Vecrīga gadiem puiši stāv kā ozoli. Arī sava veida izklaide. Padejo ar kādu kas labi kustas, gadās ka arī seksu dabū. Kā tas gailis kurš skrien pakaļ vistai. dabūs seksu - labi, nedabūs tad vismaz sasildīsies.

Kāpēc bērns spļauj šķīvī?
Bērnam patreiz ir emocionālas problēmas. Kaut gan kopumā viņš jūtas tīri labi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu