Geisha

Sieviete (55)
iepazīties ar Geisha

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāzu izdevumi.
Šogad meitai kāzas. Par vedējiem tiek aicināti mana krustmeita (meitas māsīca) ar vīra kungu. Visus kāzu izdevumus sedz jaunlaulātie. Vedēju misija ir būt par lieciniekiem dzimtsarakstu nodaļā,...

Kas vēl jūsu dzīvē ir bez neta, bez Oho?
Brīžiem rodas iespaids, ka Oho pasažieri nekad neguļ un neko citu nedara kā tikai čato. Ar ko jūs nodarbojaties ārpus neta? Medības, rokdarbi, dārza darbi, ekskursijas. Kas jūs saista?

Tev pieder vara.
Ja konkrēti Tev iedotu varu tad kādas reformas Tu veiktu, lai uzlabotu tautas labklājību? Kritizēt prot visi tāpēc arī radās šis jautājums.

425 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Rociņās sadevušies...
Latvijā diemžēl ļoti reti gadās redzēt rociņās sadevušies. Nekā nevaru saprast kāpēc šeit cilvēki ir kļuvuši tādi spuraini, īgni, sabozušies, nenovīdīgi. Kas par vīrusu ir iemeties cilvēku dvēselēs, sirdīs? Kur pazuda mīlestība, līdzcietība, cieņa vienam pret otru? Kur ģimeniskums? Kur cilvēka gods? O, jā suņus un kaķus mēs mīlam, bet mazu bērnu vai grūtnieci var pagrūst. Kas ar mums notiek?

Kāpēc populārākie vīrieši ir bez bildēm?
Arī aizstaigāju. Ienācu paskatījos vienu populāro atbilstoši vecumam. Nu tak šamējais precētais mētājas kopš 2007. gada. 10 gadi un joprojām metājas?

Rociņās sadevušies...
Es gan esmu ne tikai redzējusi, bet arī ciemojusies pie cilvēkiem kuri ir nodzīvojusi daudzus gadus kopā. Viņiem nav bijušas vieglas dzīves, bet viņi ir saglabājuši cieņu, mīlestību vienam pret otru. Žēl, ka tādu cilvēku kļūst arvien mazāk.

Kāpēc viņām/-ņam ar vienu nepietiek?
Labrador! Redzi precēts vīrietis sievietes mājā neieperināsies. Precēts atnāca ar šokoladku, izmīlēja un klusi ap stūri, lai kāds tik neierauga aizmuka pie sievas. Turpretī mūžam brīvie vīrieši tā jau ir sēŗga. Tas ir kā pelējuma sēnīte, kā tarakāni. Ievilksies mājā ar caurām zeķēm, aliņu un ambīcijām un pamēģini ārā dabūt. Zilu aci uzsitīs, žokli salauzīs, izzags, izlaupīs. Un beigās aiztīsies...

Zvaigžņu lietus?
Pilsētnieks izlīda no mūra džungļiem.

Kāpēc viņām/-ņam ar vienu nepietiek?
Kārtējā pēc seksiņa naudu paprasīja? Izvēlies vienu un dzīvo laimīgs. 2 zaķiem pakaļ skriesi punu pierē dabūsi nevis zaķi noķersi.

Vai seksa kvalitāte no tā atšķiras?
Sekss bez jūtām ir ka ķīnas lupata pirkta kumpalā.

Cik daudz veci veči ir gatavi uz trakulībām dēļ sievietēm?
Dēļ kuņinga un kotļetām veči ir gatavi braukt pāri visai Latvijai. Nav viņi nekādi dīvāna sargātāji. Nav. Kuram sviests mutē vēl kūst tas arī pats kust.

kāpēc??? nu kāpēc te ir tik briesmīgas sievietes?
Anketa: Ģimenes stāv. Precēj(us)ies Horoskops Par sevi domā Aizej tur nezin kur, atnes to, nezin ko.. ;) Un ko Tu gribi no citam sievietēm? Rūpējies par savu ģimeni nevis meklē sev bezmaksas seksi. Zarazu vēl kādu dabūsi un dēļ tā izjuks ģimene.

Top veikalos strādnieki
Oi kā man patīk šīs māmuļas, kurām ir superīgie dēliņi un tās vedeklas ir īstās čūskas, kuras mīļajam dēliņam ielīdušas azotē un pēdējo dzīvības sulu sūc. Tā nakts dzeguze dzemdē Tev veselīgus mazbērnus, rūpējas, lai dēliņš ir paēdis, lai viņam ir tīri krekli, lai ir apčubināts un aplaizīts, vakarā lai bauda vingrojumus uz baļķa un bonusā vēl minetiņu, lai acis piever kad mīļumiņš uz citām...

Cik daudz var klausīt tuvāko cilvēku padomiem?
Katram ir tiesības izteikt savu viedokli, bet vai tas sakrīt ar citu cilvēku viedokli tas jau ir cits jautājums.

Kāds šķidrums tur jālej?
Jāni ar kafiju un pīrādziņiem uzcienāji?

Ko darīt ar pielīdējiem
Topošā sievasmāte ar bulkam atlīda?

Top veikalos strādnieki
Izskats, ka Tavs bērns ir pieaudzis cilvēks. Mazu vajadzēja iemācīt ēst veselīgi.

Vai labs sekss dara cilvēku laimīgāku?
Sekss ir tikai viena no dzīves sastāvdaļām.

Laimīga dzīve
Laime ir tad, ja tu pats esi vesels, tavi mīļie ir veseli un viņiem viss ir labi. Cilvēka darbības ir tieksme pilnveidoties - iemācīties mīlēt, piedot, priecāties, bēdāties, ieklausīties un saprast otru cilvēku, cienīt līdzcilvēkus. Abstrakta laime neko nedod.

Vai sievietei pietiek viens vīrietis uz visu dzīvi?
Katrai normālai sievietei ir nepieciešami 5 vīrieši: 1. ginekologs, kuram visu rāda un visu stāsta, 2. draugs, kuram visu stāsta, bet neko nerāda, 3. mīļākais kuram visu rāda, bet neko nestāsta, 4. vīrs, kuram ne visu rāda un ne visu stāsta, 5. priekšnieks. Ko pavēlēs tas arī būs......

Kaprīzs večuks :D :D - vai magnētisko vētru upuris?
50 gados vīrietis nav nekāds večuks. Ko teiksi kad viņam būs 60? Vecs prauls? Tev ir 4 bērni. Ar tādu bagāžu dabūt normālu vīrieti ir gandrīz neiespējamā misija. Kad bērni izaugs un pametīs savu ligzdiņu tad jau it kā būs vieglāk atrast vīrieti, bet tad atkal visādi Torpēdiņi Tev acīs bāzīs ne pirmo svaigumu. Domā pati.

Dodos uz Indiju, kas vēlas ceļot līdzi?
Eu, kas šodien brauc sauļoties uz Bulduriem? Laižam! Indija ir Indija. Tas tomēr ir tālais ceļojums. Plānots. Kaut ko konkrētāk būtu vēlams zināt. Maršruts, ko tur var redzēt, cik maksā aviobiļetes, cik nepieciešams kabatas naudai, cik maksās apartamenti. Kur dzīvos, ko redzēs, ko ēst, ko labāk neēst, ko līdzi ņemt. No stāstiem - sieviešu apakšbikses tur vispār nav kā tāda suga. Aizmirsīsi Lv...

Sieviete izmīlē vīrieti
Edgarronīt! Ārsts - urologs minetu netaisa, bet var ieteikt to drindalku (vibratoru vai kaā to veču drāzēju sauc). Iespraud un baudi kaut 24/7. Bordeļmeitenes par naudu dara visu. Arī pa muti vari iešaut, ja par šo pakalpojumu esi samaksājis. Bet te jau izklausās, ka pasažieris negrib maksāt par pakalpojumu. Žmoga ir tas pusatdzisušais mīlnieks.

Kā tas ir justies kā seksa gigantm?
Kas sunim asti cels gaisā? Pasapņo. Gan jau pāries. Atnāks rudentiņš un atkal būs mums jālasa Tavas gaudu dziesmas.

Kā pareizi slavēt vīrieti?
Ne katru var un vajag slavēt. Bet, ja slavē tad dari to no sirds.

Sieviete izmīlē vīrieti
Ja vīrietis citām sievietēm stāsta kādas viņam gultā ir bijušās sievietes pirms viņas, tobiš, ko un kā viņš ir darījis/nedarījis, viņas viņam ir darījušās/nedarījušas palagos tad tāds vīrietis ir viens riktīgs suņa sūds. Tieši tāpat arī sievietes normāli nevienai/nevienam nestāsta tādas intīmas dabas tēmas. Parasti aprobežojas ar terminu :´´viņš ir fantastisks´´ vai...

Sieviete izmīlē vīrieti
Vai, vai, vai 40 gadīgam pļurkt bez prostatas masāžiņas.........vai, vai, vai....... esot karsts mīlnieks....... Es jau nopriecājos izlasot niku, ka uh kāds vīrišķis ka nu ņems, ka spraudīs, ka drāzīs...........ak vai, ak vai te tikai meklē pirkstu pakaļā. Nāksies vien tos pašus vecos perdļus ar Viagru barot. Tie vismaz zina ko un kā darīt.

Sieviete izmīlē vīrieti
Veči nu ir galīgi izlaidušies. Ja jau 40 gadīgs vīrietis ir gatavs gulēt kā baļķis, lai tik kāda atskrien un izpilda vingrojumus. Un tad brīnās, ka šamējos sievietes zāģē. Baļķis ir jāsazāģē. 60 gadnieki jau par prauliem pārvērtušies (labāk neaiztiec - sabirzīs skaidās).

Sarkanie baroni un denacionalizācija Rīgā
A man pagalmā jau runā :"Sala maļeņka" Rīgas mikrorajonā. Sociālās mājas. Pazīstu arī cilvēkus kuriem saimnieks lika izpirkt dzīvokli Barona ielā un izlika sievieti ar 3 maziem bērniem par to ka viņa nevarēja izpirkt dzīvokli Dainas ielā. Tā cilvēkus iedzina kredītos un tad gudri runā ka nevajadzēja ņemt kredītus. Algas nogrieza un izdzina tautiešus trimdā bez kara.

vai ir kaads,kurss zina?
Kura slimnīca tā ir? Rīgas slimnīcās visās ir bahilu automāti.

Kā to labāk pasniegt savai dāmai?
Vēl nesen sūdzējies ka esot grūti vienu apmierināt....tiec tak galā ar vienu. 7 velli nobāl vienas neapmierinātas sievietes priekšā. 2 sagribēji. ..... Abas kopā iztecinās Tevi taukos un ziepēs savārīs.

Kur Latvijā Pazudušas sievietes ar lielām krūtīm?
Manai krustmātei bija skaistas lielas krūtis. Viņas vīrs bija sajūsmā un vienmēr ļoti lepojās ar sievas kuplajām krūtīm. Man bija gadi 5. Sēžu onkulim klēpī, krustmāte pa virtuvi šiverē. Onka man tagad saka : "paskaties, kādas skaistas krūtis manai sievai. Vai tu arī sev tādas gribi? Ja gribi, lai izaug skaistas krūtis tad nes šurp vīrieša cepuri. Vajagot meitenēm krūtis paberzēt ar vīrieša...

Ko iesakt ar paranoidalu sieviski?
Iedod uz nakti miegazāles. Gulēs kā zīdainis. Izgulēsies un būs labā garastāvoklī. Ja negrib zāles padzerat vakarā kādu nomierinošu tējiņu. Par seksa kvalitāti piedomā. Vispirms jāparūpējas par sievietes labsajūtu tad arī čučēs saldi un nekas viņai ne grabēs ne čabēs. Ja sieviete nav seksuāli apmierināta tad arī ir satraukta un aizdomīga. Precēt Tev viņu nāksies.

Briežutis
Vai Tev gadījuma mājās uz palodzes nav alveja. Ja ir tad esi glābta. Tas alvejas receklītis ļoti labi noņem niezi kad ir sakoduši odi. Iespējams, ka arī palīdz pie citu kukaiņu kodieniem. Kad kukainis iekož tad viņš ienes ādā savas siekalas jeb savu olbaltumu uz kuru rodas alerģiska reakcija niezes vai uztūkuma veidā. Varbūt majās ir kāda ziedīte pret alerģiju, bet nosaukumu gan nepateikšu. Vēl...

vai ir kaads,kurss zina?
Bahilas ir vienreizējas lietošanas. Pie garderobes jābūt aparātam vai pie garderobes darbinieces vari iegādāties bahilas.

Uztura līgums.
Mīļākā uz mantojum nevar pretendēt. Mantinieki ir sieva un bērni.

Sieviete "kontroliere"
Nesen viens meklēja bargo kundzi un zūdījās, ka grūti tādu atrast. Tev ir paveicies. Vismaz daļēji (ja ne bargā tad vismaz kontroliere).

Sieviete "kontroliere"
Tualetē esi viens? Baidās zaudēt Tevi.

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
Arī šeit ir jauki cilvēki.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
1. Sāc uzturā lietot asus ēdienus (arābiem palīdzot). 2. Palūdz, lai mīļotā pamasē tev pēdiņas. Būs relax, atpūtīsies un atkal atgriezīsies spars. 3. Liec darbā savas rokas ne tikai svarīgo orgānu. Jāmāca kā tādu jaunu puiku.

Vai dāmas var būt dusmīgas ja nedabū seksu?
Viens vīrs sūdzas draugam, ka sieva esot nežēlīgi dusmīga un kašķīga. Draugs iesaka sievu pamatīgi izmīlēt. Nu tā ka lai gandrīz galu dabū no orgasma. Saņemas vīriņš un izdara kā draugs ieteica. No rīta sieva dziedādama šim pankūkas cep. Ja gribi brokastīs pankūkas tad, Bumpīt, saņemies. Sava slinkuma pēc palaidīsi dūjiņu un atkal varēsi ēst sausu maizīti piekožot Viskas konservus.

Vai meklēt kundzi (dominējošu sievieti) ir grūti?
Liels priekšnieks esi? Tiem kas nezina. Lai dabā un pašā cilvēkā būtu līdzsvars tad, ja vīrietim ir dota liela vara pār daudziem cilvēkiem ir tāda tendence ka viņš meklē bargo kundzi, lai varētu viņai pakļauties. Dabūs ar pātagu pa pakaļu, uzvilks savu dārgo uzvalciņu, iekāps Hammerā un aizbrauks drāzt savus padotos. Meitenes, ir iespēja labi nopelnīt kļūstot par mīļāko šim cilvēkam. Katram...

Pēc kāda kritērija?
Lai ar viņu var sadzīvot.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu