Geisha

Sieviete (59)
uzzināt vairāk par Geisha

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dzīve pēc covidjezgas.
Bija Omon vienība kura bija pret latvju tautu. Kad jezga beidzās tad omonieši aizmuka uz matušku Krieviju. Tagad mūsu policisti arī ir pret tautu. Šitie dižie gastrabaiteri (Kariņš un Levits) kuri...

80 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

kāpēc pēc sexa nesaka "paldies"?
Vai nav patīkamāk, ka saka:"man ar tevi bija fantastiski labi. Atkārtosim?"

Vai mūsdienās sanāk pārcilāt pasaku grāmatas?
Sīkā, man bērnībā skolā stāstija, ka dižais Ļeņins ļoti mīlēja bērnus. Kad vectēvs ir kongresmenis tad daudz smadzeņu nevajag. Pietiek nopirkt svešu cilvēku izgudrojumu un čau, Rasma, tu esi zirgā.

Vai mūsdienās sanāk pārcilāt pasaku grāmatas?
Papildināšu Aivaru un pacentīšos apgaismot sīko. Pirms gadiem 200 bija nez kāda pandemija kur masveidā izmira cilveki kuri tika apbedīti mūžīgā sasaluma joslā Aļaskā. Protams, ka uzradās cilveki kuriem bija nepieciešams atrast, izrakt un pārvest sasalušos līkus, lai uzzinatu no kādas slimības mira cilvēki. Viens no šiem censoņiem bija Geits vecākais kurš velākos laikos kļuva par ASV kongresmeni...

Vīriešu attieksme pret randiņiem?
Ko jūs te varat ņemties ap to vecumu? Mans pacients kuram ir 92 gadi autiņu vada uz urrā! Aivariņam vispār tāds jaunekļa vecums vien ir. Cocosanīt es zalīti nepīpēju, bet kad atveru logu un kurdi pīpē zalīti (tas ir regulāri) man visa istaba ar to smārdu pilna. Grib vai negrib, bet tagad zinu kā smaržo zāle.

Labāk vakcinēts un sveiks, nekā saslimis un beigts!
Jā, zinatne attīstijās. Ja aizvēsturiskos laikos satikās vīrs pret vīru izkāvās, noskaidroja kurš stiprāks un kā trofeju dabūja zemi un sievietes. Tad kopš iepriekšējā gadsimta zinātne radīja gāzes kameras, tankus, ātombumbas. Un tas viss tikai lai iznīdētu cilvēku. Bet tā šaudīšanās ir dārgs prieks. Vienkāršak ir izmest kādu ampuliņu ar vīrusu un gatavs. Bakteriocīdais karš ir kudiš efektīvaks...

Vīriešu attieksme pret randiņiem?
Cocosanīt, man te tādi ērzeļi, nastu mūļi, ēzeļi ir pilna iela. Pat zālīti ostu par pliku velti. Gribi arī tev varu kādu iepakot un aizsūtīt pa pastu.

Vai vajag velojoslas? Jūsu viedoklis?
Ceļus vispirms, lai salabo. Nu izdangāta tā Rīga kā nekad. Un samaitāta ar tiem stabiņiem.

Vīriešu attieksme pret randiņiem?
Gan jau arī pati uz randiņu ieradies vasaras kleitiņā nevis klasiskā kostīmā. Ja vīrietis uz randiņu vasaras karstumā ieradās T-kreklā un šortos tas ir tikai normāli. Vienīgi ja iepriekš bijāt sarunajuši, ka randiņs būs kādā glaunā restorānā. Ja nepatīk vīrieši pludmales čībās un šortos tad randiņo rudens - ziemas periodā.

Apvainojies uz tevi par to, ka pats ir aizgājis
Aizgāja? Nu tak, lai iet un mūžu dzīvo laimīgs. Kāda var būt sirdsāpe par apvainojies vai neapvainojies? Lai aizgājējam laba veselība un veiksme.

Dzīve pēc covidjezgas.
Es No 18. līdz 30. jūnijam biju Latvijā. Lai arī es aizbraucu uz Vāciju pelnīt sev pensiju Latvija joprojām man ir ļoti tuva. Man Latvijā aug mazdēls un es šodien satraucos, lai manu mazdēlu nenošpricē skolā. Esmu arī pret to, ka nošpricē manu meitu un znotu, jo es ceru sagaidīt vēl mazmeitiņu vai mazdēliņu. Veselu bērniņu. Nebrīnīšos, ja skolotāji vedīs viņiem uzticētos bērnus uz šprici. Ne...

Dzīve pēc covidjezgas.
rebeka, tiešam nevienu mentu nepazīsti? A kā ar tiem kas 35 grādu karstumā ar elektošoku 6 reizes sašāva Kasparu Lasi Mārupē? Godīgi pienakumu pildīja? Bet viņiem taču nebija pat aizturēšanas ordera. Vienkārši mentu banda. Nekas vairāk. Un, ja rīt tu vai tavs bērns būs Kaspara Laša vietā?

Kādi ir noteikumi sakarā ar covidu, apmeklējot āra koncertus?
Atbraucu no Vācijas uz Rīgu. Nākošā rītā menti zvanīja un jautāja kur esmu. Dienu biju majās tad gan vairs nesēdēju. Man galīgi nebija laika sēdēt mājās, jo bija jāizdara kas bija nepieciešams. Mobīlais gan galīgi piedzēries sēdēja mājās. Galu galā Vācija jau sen ir zaļajā zonā. Tā ka kādu aplipināt nevienu nevarēju.

Kas ir tas , kas liek jums smaidīt ?
Leta, nav taisnība. Vācijā ir labi attīstīti veloceliņi. Un cik novēroju tad vecaki māca saviem mazuļiem braukt pēc noteikumiem. Bez tam visi suņi ir saitē blakus savam saimniekam nevis klejo kur acis rāda. Kaķi vispār retums uz ielām. Bet te pa ielām vazājas vāveres. Vai kāda iedomīga vārna var cierēt pa ielu visā sava iedomībā.

Kāpēc vīrieši pieprasa sievietēm nekopt sevi?
Stelliņ, kad sievietes mājās uzrodas vīrieitis sievietei nākas gatavot ēdienu lielām porcijām, mazgāt lielos kreklus, buktēt bikses, uzbužināt spilvenus, vēdināt deķus un mazak laika paliek sevis kopšanai. Tur arī ir visa šī problēma.

Nevakcinētajiem. Vai jūs atstātu Latviju, ja cilpa savilktos pārāk cieši?
Laicīgi aizlaidos uz Vāciju. Vācijā veikali ir vaļā, bet ienākt drīkst tikai un vienīgi maskās. Tāpat maskai jābūt arī sab. transportā. Tikai atšķirība tā, ka Latvijā maskas ir tādas lupatiņas. Vācijā ir tikai un vienīgi medicīnas maskas. Salīdzinoši Lv potēšānās ir ļoti agresīva. Vācijā arī ir iestādes kur vakcinēšanās ir obligāta. Vācijā ir ļoti labas sociālās garantijas. Un arī ārstam nevajag...

Kas ir tas , kas liek jums smaidīt ?
Redzot mazuli ar ķiveri galvā kurš cītīgi pedāļus min savam vellapēdam. Mamma vai tētis ir blakus savam mazajam braucējam. Tas ir tik mīļi. Vienmēr piestāju un papriecājos par šo brīnišķo skatu.

Kāpēc vīrieši pieprasa sievietēm nekopt sevi?
Reizi menesī nagus griez arī dēļ kāda vai tāpēc, ka nagi atauguši? Kājas mazgā tāpēc ka netīras vai kaimiņa Dukša dēļ? Nu aļo, garaž! Sieviete kādu laiku pēc dzemdībām var būt nu tāda mājīgi silta čībiņās, jo bērniņš naktī neguļ, arī pēc grūtniecības un dzemdībām nav atkopusies. Bet paiet laiks un sieviete atkopjas. Jebkuram cilvēkam var būt diena kad neko negribas un ir pilnīgi nesvarīgi kas...

Kapec seit tikai
It kā jau nav pilnmēness, bet suņi rej.....

Kāpēc vīrieši pieprasa sievietēm nekopt sevi?
Sieviete kopj sevi nevis kāda dēļ, bet gan sevis dēļ.

Laimīgs cilvēks
Viens ir laimīgs kad vēders pilns, otrs kad ķeša pilna. Trešais kad bikses sausas. Šeit cilveki nāk pačalt. Varbūt kādam arī paveicas un atrod savu cilvēciņu.

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme?
Nu bet paskataties kas pie varas ir citās oirpoas valstīs! Merķelei bērni ir? Nav. Makroni bērni ir? Nav. Viņiem interesē kāda būs oiropas nakotne? Kaut gan tagad Vācijā ļauži ir nedaudz sabijušiess, jo Merķele vairs nekandidēs. Kas būs pie varas pēc Merķeles to patreiz nezin neviens. Kāds sakars ar Latviju? It kā nav, bet reāli ir, jo mēs visi esam vienā kontinentā. Tikai nesaprotu ko te tie...

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme?
Vot šitā valdība mani vienkārši iespārda. Vadoņi ir reti stulbi. Vaira gan man patika. Par Vairu man nebija kauns, bet šitie 2 dunduki labāk muti nevērtu vaļā.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
Daniņ, nesatraucies Urzula atveda vēl vienu maišeli ar naudu, bet Tu to naudiņu pat paostīt nevarēsi. Parādu Urzulai gan atdosi. Kur probļema ceļot? Tikai Latvijā uz robežas stāv sargsuņi. Visiem citiem ir pie kreisās kājas jūsu fakcinācija. Ja vajag uztaisi testu un brauc kur gribi.

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme?
Kas ir redzējis Satversmes oriģinālu????? Sitie tirliņi gastrobaiteri ar dubultpilsonību pē jezgas notīsies kā ezīši miglā, bet menti paliks. Mentiem ir arī ģimenes. Omonieši - PSRS pakalpiņi vagu paņēm uz plašo rodinu, bet kur muks mūsu mentozauri? Katrs sevi cienošš letiņš uzskatīs par goda lietu iešaut pa mūli "varenajam" mentam.

POLITIKAMinistrs: Vakcinētajiem un pārslimojušajiem arī turpmāk nekādu ierobežojumu nebūs
Agrāk, lai zarazu dabūtu vajadzēja ar kādu pārgulēt. Tagad garām kāds paiet un bāc zaraza klāt! Kuda katetsja mir? Pilnīga šaize.

Alkohola lietošana saprāta robežās - ko tas Jūsuprāt nozīmē?
Galvenais ir laikā pateikt Stop.

Vai Latvijai ir reāls prezidents un satversme?
Tu čangaļus neaiztiec. Es arī esmu gandrīz tīra čangaliete (+25% poļu asinis).

Alkohola lietošana saprāta robežās - ko tas Jūsuprāt nozīmē?
Incīti, pēdējā darba tusā es ar kolēģītēm iedzēru 1 glāzīti. Turējos, jo agri no rīta bija jāsēžas pie stūres. Vēlak kolēģēs ņirdza;" kā tad 1 glāzi vīna pie viena galdiņa, pie otra, trešā". Ediens bija ļoti labs un bagātīgs varbūt tāpēc viss bija ok. Tagad gaidu nākošo ballīti, kura būs kas zin kad. Un atkal būs 1 glāzīte vīna - sarkanā, baltā, sarkanā, ......

Alkohola lietošana saprāta robežās - ko tas Jūsuprāt nozīmē?
Saprāts beidzas tad kad citiem radi problēmas.

Ko Jūsuprāt nozīmē vārdu savienojums „vīrietis uztur ģimeni“?
Pirms vīrietis iestūrē laulības ostā viņam ir jāapzinās, ka viņa pienākums būs uzturēt sievu un bērnus. Ja kaut kādu iemeslu dēļ ģimene izjūk un bērni paliek dzīvot ar mammu tad vīrietis uzturlīdzekļus maksā nevis bijušajai sievai, bet bērnam. To nu vajadzētu saprast. Ja to nevari vai negribi tad vienkarši neprecies, bet meklē kurš tevi apgādās (cits vīrietis vai mamma).

Vīrieši – kā uzvedaties, kad sieviete Jūs pamet?
Bijušajam vīram lūdzu ierobežot alkohola patēriņu, lai neciestu bērni. Izvēlējās alkoholu. Kad pametu viņš nodzērās līdz baltjām pelītēm un izleca pa logu. Neveiksmīgi. Salauza abas kajas. Nākamais dzīves draugs atrada citu cielaviņu. Sakrāmēju mantiņas un aizsūtīju laimīgajā dzīvē. Izrādās pēc šķiršanās kungs pamatīgi ārdijās savās tēva mājās. Tagad esmu viņa gaišajās atmiņās. Sievieti...

Zaļā afēra.
13;04 ha 400 miruši no vakcīnām. Vēl februārī kaut kur redzēju info, ka Latvijā no Covida esot miruši 40% iedzīvotaju. Tagad vēl mīnus 400. Ups, tad jau sanak, ka Latvijā gandrīz vairs nav iedzīvotāju. Salīdzinoši Latvijā tiešām ļoti daudzi ir izslimojuši covidu. Iespējams, ka tiešām vienīgā iespēja ir vakcinēties vai iet dzīvot mežā.

Kāpēc vīrietis tik ilgi guļ, vai viņš sapņo par orģijām?
14;19 vai ta nezini kur taustīt? Ja satustīsi mazu - lielu dabūsi un visi sapņi piepildīsies.

Zaļā afēra.
Nu jau dažas dienas dzīvojos pa Latviju. Grib vai negrib bet sanak salīdzināt visu kas notiek Latvija ar mītneszemi Vāciju. Tātad; 1. Vacijā nav tik agresīva potēšanās kampaņa. Protams, ka ir daži uzņēmumi kuri spiež potēties, bet tur ātri iesaistās advoktāts un firmeli nomierina. Tā saucamie ģimenes ārsti iesaka potēties, bet cilvēks var atteikties. Potētajos un nepotetajos cilvēki netiek...

Pāru attiecības
Vaukšķīti, kas kas, bet lezbene nekad neesmu bijusi. Pat iedomāties nevaru, ka gar mani kāda gramstītos. Nagi ģīmī būtu sekundes simtdaļas laikā. Nosistu maitu.

Kā vīrietis to pieņem vai pārdzīvo, ja no viņa aiziet sieviete ar kuru ir bijis daudz kopīga?
Chriss tiešām smagi ir dabūis ar to granātu. Saplosīts gabal gabalos. Vienīgais kas palicis pāri tas ir naids pret visu sieviešu dzimumu. Kad vīrietis aplido sievieti tad viņš sevi parāda no tās labākās puses, bet kad jau ir iekārtojies dīvānā ar savu nešķiramo alus buņdžu rokās tad parādās īstā seja. Un ne tā labākā. Lielākā vīriešu muļķība ir tā, ka viņi iedomājas, ka sieviete nekad viņu...

Pāru attiecības
Ne katram vīrietim blakus vari justies sievišķiga. Vīrietim ir jābūt tam kurš iet pa priekšu un savu sievieti ved sev līdzi paņēmis pie rokas. Ja sieviete nejūtas blakus vīrietim droši tad kam viņai viņš vajadzīgs?

Kā vīrietis to pieņem vai pārdzīvo, ja no viņa aiziet sieviete ar kuru ir bijis daudz kopīga?
Sieviete nekad neaizies projām no vīrieša, ja viņš sievieti ciena, velta viņai savu laiku un uzmanību. Aizies tad, ja viņa saprot ka bez šī konkretā vīreša viņai ir labāk, vieglāk vai cits vīrietis viņu novērtē labāk. Kad vairs nevar izturēt vīrieša nevīžību pret sievieti, krāpšanu, dzeršanu un sava "spēka " demonstrēšanu. Parasti sieviete šo lēmumu pieņem ilgi pārdomājot, vairākkārt mēģinot...

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Neaizmirstat to, ka katram no mums aiz muguras stāv krietns pulciņš radu, kuri pat sastāvējušos ūdeni tai apdauzītajā glāzē neatdos kaut kādam januzceptajam brūtgānam ar sirmu bārdu vai vecai mantkārīgai raganai. Drīzāk to veco kankaru iebāzīs trako majā, jo kāda gan mīlestība var būt 50+gados? Tur tak pat zirgam jāsmejas. Galīgi prātiņš izkūkots. Un tikai tad kad paši sasniegs to vecumu kad...

Mērķis un iemesls jaunai laulībai pēc 50?
Lai vai kā bet katram savs krekls ir tuvāk miesai. Lai vai kāda tā mūža nogales mīla būtu, pārtikuši bērni, veselība vēl kaulos, bet mēs katrs esam ar savu bagāžu un to sūri grūti sarūpēto nebaltām dienām eirīti neatdosim cita cilvēka izpriecām. Nav jau nekāds noslēpums, ka gadu skaitlis ir tikai pasē vai dzimšanas apliecībā, bet dūlums joprojām ir sirdī. Tas nekas, ka zobiņi tiek glabāti glāzē...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu