Sakta

Sieviete (33)
uzzināt vairāk par Sakta

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Varbūt pateiksim kaut ko labu viens otram ?
Rīt pirmā Advente. Varbūt vismaz šajā laikā pateiksim ko labu viens otram ? (un jo īpaši pretējam dzimumam, ar ko te sanāk arī domstarpības ?) Neglaimosim tiem, kas nav to pelnījuši, bet noteikti...

120 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai nav vienalga?
Bunpastik, kā reiz diemžēl Tu neredzi to baļķi savā acī, jo tēmas pieteikumā TU uzdevi jautājumu, kuru es citēju un uz kuru Tev atbildēju attiecīgi. Nu neredzi Tu savas kļūdas un tādu ir daudz! Jā, esmu taisnīga, bet nebūt ne šerpa un daudzkārt esmu pietaupījusi to, ko patiesībā gribēju Tev sacīt... Jauku dienu visiem, arī Tev.

Vai nav vienalga?
Kāpēc ir tāda tieksme iztirzāt autoru? (c) Vēl sliktāk, ja autors iztirzā komentētāju personības, ko Tu nereti mēdzi darīt.

Kurš mājās saimnieks - vīrietis vai sieviete? :)
Saimnieks tas, kam vienmēr pēdējais vārds "pieder".

Vai ir labi sūdzēties?
piladzoga, pastāsti kā i-netā var būt fiziska vardarbība, tikai nekliedz. ;)) Un ne viss kas aizskar, ir emocionāla vardarbība, tā ka nesabiezini krāsas!

Vai tas liecina par gudrību? Sākās pie tēmas "Ko šeit vīrieši...", bet turpinājas privāti
Piekrītu gan BlackPanterai, gan kokotei. PA jaunienācējiem bieži liekas, ka "jūra līdz ceļiem" un kas prātā (īpaši ja ir karstas emocijas!), tad uz mēles (respektīvi PA). Aplauzisies, ja tā turpināsi un vai nu izbanos vai arī pati aiziesi. Un ieteiktu piedomāt pie saviem komentiem kā reiz Tevis augstāk pieminētajā tēmā - bārstoties ar tādiem VISPĀRINOŠIEM un neglītiem izteicieniem par sievietēm...

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Mājās mēs ar draugu darbus nešķirojam, ir arī gadījies, ka es istabā pa dienu viena tapetes līmēju, kamēr viņš darbā, tāpat viņš nekautrējas ne ēst pagatavot, ne gludināt veļu, kad nepieciešams.

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Vakar vienā tēmā pārliecinoši apgalvo: "Sauksim lietas īstajos vārdos - tās sauc par palaistuvēm", bet šodien par godu palaistuvēm pat veselu tēmu radīji, tātad ļoti svarīgs jēdziens priekš Tevis - drīkst zināt - kāpēc ? ;)

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Ja sieviete neko nedara, bet gaida, ka pie viņas 4.stāvā kādu dienu uzjās princis baltā zirgā, tad viņa ir naiva muļķīte, bet kā dēvēt vīrieti, kurš neko nedara, bet cer uz brīnumu ? ;))

Vai OHO PA var izraisīt tādu kā atkarību?
Esmu šeit kādus divarpus gadus un kopš nav vairs aktuāli iepazīties, iegriezos šeit tikai PA un kādreiz katru dienu, tā ka tik tiešām veidojās savdabīga atkarība. Pēdējo mēnešu laikā šeit diemžēl, viss gājis uz leju - kādreiz tikai retumis tika aizskarti komentētāji personiski un publiski ķidātas viņu anketas, ja to atlāvās šad tad komentētāji, tad vismaz tēmu autori mēģināja stāvēt tam pāri un...

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
kontrol_skupsts - ja Tu sevi savā vecumā uzskati pat paplukušu pujeni, tad neviens Tev to nevar aizliegt, bet tāpēc jau nevajag nolikt Ušakova tagadējo sievu -skaistu un koptu sievieti, kas turklāt par viņu ir nevis vecāka, bet par pāris gadiem jaunāka.

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
"Stāsti manīm Dagaviņa" -tāds naids ne no kurienes nerodas! Nesen vēl 1 tēmā lielījies, ka tev draugs iesot bet tagad pec anketas spriežot, meklē atkal. Acimredzot, tev kāda, par kurām te cepies, to džeku atņēma vai arī citādi uzkāpa uz varžacīm... :))

Vai 40 un vairāk gadīgas plekstes var sacensties ar jaunām meitenēm?
Un cik tev džekus tās "vecās plekstes" ir atņēmušas, ka tu te regulāri besījies par viņām ?

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
Autore, bet kāpēc Tu gribi mūs apdalīt? Tiešām domā, ka mēs neesam pelnījušas pilnvērtīgus vīriešus? :)

Kāpēc daži pirms raksta vēstuli pat necenšas izlasīt otra anketu?
Ej, ej, bet Tu tak savā anketā raksti: "Cilvēks jau nav gaļas gabals, ko anketā atzīmē ar svaru un garumu. Svarīgi, kāds pats cilvēks ir kopumā. Te jau nav veikals, lai ejot gar plauktiem atlasītu sev patīkamo un derīgo tikai pēc ārējiem parametriem". Tad par ko pretenzijas ? ? ?

Vai večiem patīk caciņas un šmīzītes?
"nav pat pārāk grūti dabūjami,vajag tikai tā vairāk palielīt un cacuks kājiņas papletīs" (c) Un daudz Tev ir papletušas ? Kā Tu vari "liet", tik tiešām jau šķērmi metas gan no Tavām tēmām, gan tekstiem... :((

Sāpes un pārdzīvojumi - patiesībā ir iespēja.
UN? Ko mums tagad darīt ar šo Tavu atziņu?

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
Ak tad Gunita arī jau? ;)))))))))) Nu slikts Tu novērotājs, Chris, pikantā ir meitene ar labām smadzenēm, bet asu mēli, man tāda stila nav, esmu maigāka, kaut gan, kad reizēm mani nokaitina, arī varu pateikt ko asāku, bet ne tomēr tā. Un Gunitaa pat citā vecuma grupā, tā ka faktiski nekāāāādas loģikas (kuru Tu toties sagaidi no sievietēm, kā šajā tēmā lasāms...)

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
Chris, es Tevi par gudrāku turēju, ja tu ticēsi visam, ko kāds vai kāda te kādreiz uzraksta, tad Tu zaudēsi ne tikai savu orientāciju, bet arī pēdējo sajēgu. Piem.pirms gada viena uzrakstīja, ka mans otrs profils esot Coldllands, tikai tāpēc ka viņš toreiz aizstāvēja kaut kādu manu viedokli, tā ka spried pats.... ;)))))))))))))) Un par Tevi raksta, ka Tu esi tas pats, kas bumpastiks, tad man...

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
Nu Chris, lielu jēgu Tu pats šai tēmai ieradzīji ? Būtu Deisai privāti uzrakstijis, viņa Tev atbildējusi, Tu viņai izteicis komplimentu -nebūtu veltīgi te pārējiem laiks jātērē. :) "Razmah na rubļ, udar na kapeiku". :)

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
Nu tad Deisa lai Tev to ar´ī pastāsta.

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
>15:21 ... vispār nav jēgas pat komentēt. :)) Labs. ;))

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
pikantai žetons par komentu 14:48 :))

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
Laba tēma. Mēs ar draugu dzīvojot kopā, liekam arī savus ienākumus kopā, atstājot katram tikai viņa personīgajiem tēriņiem un mans vīrietis arī sava auto uzturēšanai, ar ko pats pārvietojas. Tā ka mūsu ieguldījums ir gandrīz vienlīdzīgs, ja neskaita to, ka viņš nopelna par 200 eur/ mēn.vairāk nekā es, bet mana alga arī nav niecīga. No kopējās naudas maksājam visus rēķinus, tērējam pārtikai,...

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
Kļūdies gan. Neviens no raksturojumiem nav īsta vīrieša rādītājs, bet gan stereotipiski murgi. Īsts vīrietis, pirmkārt, spēj uzņemties atbildību un turēt savu vārdu, prot srādāt un spēj nopelnīt un ir stiprais plecs sievietei vārda tiešā un pārnestā nozīmē.

Vai te ir daudz vecas nevienam nevajadzīgas plekstes?
Kad sievietes sāk konkurēt ar 20 un vairāk gadu jaunākām par sevi, tad gribot negribot, sanāk neadekvāti, - tas izriet gan no Labradora piemēra, gan no tā, ko minēja pikantaa. Un izskatās no malas nevis komiski, bet traģikomiski...

Kāpēc tik daudziem vīriešiem pietiek tikai ar labu sievietes izskatu ?
Mēs šodien apmainījāmies ar dažām vēstulēm ar autori (viņa man uzrakstīja saistībā ar manu vakard.komentāru) un izteicās, ka dzēsīsies laukā, jo esot jau iepazinusies un neredz jēgu ilgāk šeit uzturēties un lasīt daudzās vēstules. Ja kas, viņa ir "draugiem.lv", tāpēc jo vairāk nesaprotu tos dažus pašpārliecinātos un apmelojošus komentārus par viņas bildēm. (Jūs darbā arī tā mētājaties ar...

Kāpēc tik daudziem vīriešiem pietiek tikai ar labu sievietes izskatu ?
Intereses pēc pārbaudīju -nu nav tās bildes jo i-neta nokačātas, tā ka neglīti ir mētāties tiem dažiem ar līdzīgiem apgalvojumiem vai mājieniem. :( Autore, lai Tev veicas atrast šajā "siena kaudzē adatu", jo patiesībā tas ir gandrīz neiespējami, ja vēlies ko nopietnu un uz ilgu laiku. Un neņem galvā nejaukās replikas - ne jau no labas dzīves cilvēki pamazām kļūst naidīgi vai pat indīgi....

Svingeru klubi
Ko nu,ko nu -es domāju,ka jūs te visu esat pārpratuši - īstenībā tur dala bezmaksas zupu trūkumcietējiem, tikai ´fiška" tāda, ka tur vienu lielu bļodu laiž pa riņķi, nevis katrs ēd no savējās. Paēd un iet godīgi mājās, bet starp lāpstiņām eņģeļu spārniņi dīgst. :)) Tāda skaista Ziemassvētku idille. Un nekāda razvrata. :))

Svingeru klubi
lady_super, pēc vina loģikas ja viņam nav sievas ar viņa statusu "precējies", tad atliek tikai tas, ka viņam vīrs ir. ;))

Kāpēc tā ir?
Nu kaut kas pa vidu. Par daudz lutināt ar uzmanību vīrieti nevajag, bet turēt pastāvīgā spriedzē ir vienkārši muļķīgi. Sačakarēsi tikai viņam veselību un nervus.

Kāpēc ir pieņemts,ka mīlestību jūtam tieši ar sirdi?
>neko Neesmu sajutusi, turklāt piekrītu Deisai. Psihosomatiku nevajag jaukt ar jūtām. :)

Kāpēc ir pieņemts,ka mīlestību jūtam tieši ar sirdi?
Domāju, ka tā teorija cēusies no Austrumiem un saistīta ar visām tām čakrām, bet man arī liekas, ka mēs mīlestību sajūtam/apzināmies caur smadzenēm, bet tas, ka it kā caur sirdi, tas tikai tāds poētisms kā teica Chris.

Vai jābūt atklātiem?
"Tāpēc neņemšos pārmest tiem, kuri to noklusēja..."(c) riks086, bet ja sieviete, ar kuru aizej uz randiņu, nebūtu Tevi brīdinājusi par tādiem defektiem un ierastos piem.ar koka kāju, Tu arī viņai to nepārmestu, vismaz klusībā ?

Kāpēc sievietes Latvijā ir tik nospeķojušās?
Aizceļo uz ASV un pazaveries tur... Tikai paņem līdzi nitroglicerīnu, savādāk tevi trieka ķers, ja jau tev tādi pardzīvojumi dēļ tādām lietām.

Vai esat līdzjūtīgi pret citu sāpēm?
bumpastik, neapvainojies, bet iespaids tāds, ka Tev vismaz puse tēmu tiek radītas tikai tāpēc, lai izceltu savas labās īpašības. (Bet tas, ka neesi slikts cilvēks, tas tāpat skaidrs). Un vēl labāks būsi, ja necentīsies pretstatīt citus sev kā tos sliktos, neiejūtīgos un ļaunos....

Kad jūtas ir pretrunā ar pienākumu, kas ir prioritāte pār visu?
Kāpēc tik hroniski vienmēr baidies no uzbraucieniem? Tas jau sāk izklausīties pēc paranojas. ;) Par tēmu: es nevarētu bez jūtām un ja cilvēki viens otram jau krīt uz nerviem, kā nereti gadās, tad kam tāds pienākums "gariem zobiem" pildīts? Tādu es atzīstu tikai pret bērniem un vecākiem, tas paliek līdz mūža galam.

Virtuālās attiecības. Cik ilgi?
Pirms pāris gadiem viena dāma apm.Tavā vecumā n-tās reizes rakstīja gandrīz identiskas tēmas par to, kāpēc vīrieši ir tik neaktīvi, bailīgi, neuzņēmīgi utt utp. - resp. kāpēc neko vairāk par saraksti nevēlas vai arī pat ja pajautā tel.nr, nezvana. Vīņai anketā starp meklējamo vīriešu vecumu arī bija + -tas pats, kas Tev, autore. Vairākas komentētājas viņai ieteica būt elastīgākai un pamainīt...

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Iluzia, oho ir pilns ar precētiem cilvēkiem, kuri dzivo kopā. BET gan skatās apkārt, gan vazājas! Nolaidies tak uz zemes un nespried tik primitīvi !

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Cik man zināms, īsti kristieši spēj pieņemt dažādību, nevis piemēram, apzīmogot ar štempeli "surogātattiecības". Daudz labāk tādas, nevis laulība, kurā sen jau zudusi mīlestība, abi krāpjas, melo,utt. Tātad arī šajā ziņā izšķirošā tomēr ir attiecību kvalitāte un saturs, nevis forma. Tā, ja.

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Rinkuli, domāju, ka salīdzināt attiecību pieredzi ar slima cilvēka (narkomāna) atkarību pieredzi ir pilnīgi neadelvāti un nevietā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu