Astronaute

Sieviete (44)
iepazīties ar Astronaute

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jāaizmirst par sievieti, kas vēl vēlas izvērtēt un staigā uz randiņiem?
Iepriekšējos nelasīju. Varbūt atkārtošos. Mana taktika bija tāda - ja redzēju, ka nevar izvēlēties, pēc randiņa nezvanīja, uz nākamo neaicināja. Vienkārši izsvītroju no domām (tipa kandidātu saraksta). Sapratu, ka ja nav laika pat zvanam, tad meklē citu un mēģina izvēlēties. Kad piezvanīja pēc nedēļas nācās atbildēt, ka tādas kā es pa zemi nemētājas. Ja jau cilvēks nespēj pieņamt lēmumu un...

Panikas lēkmes
Normālam 4elam no zapoja nav jāiziet - viņš tajā nenonāk. Tā, ka jāglābj būs no lielākas OPAS, kā atmiņas zudums.

Vēlme pēc kopdzīves.
Kopš pieņēma likumu par dzīvesbiedra pensijas kaut kādas daļas piemaksu pusgadu pēc viņa nāves radies reāls materiāls pamatojums.

Nevainība kā prece.
Un mūsdienu medicīna reklamē, ka "nevainīgumu" var atjaunot cik tik reižu vajag. Kaut kā švaki biznesmeņi apkārt. Te taču varētu reāli sapelnīt. Moš vēl valsts līmenī - lai tik nodokļus nomaksā un tirgo.

Kādu atlases pārbaudījumu uzrīkot?
Nelasīju iepriekšējos tekstus - bet - varbūt vispirms pamodies un paskaties, kas notiek realitātē.

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Vīriešiem parasti pielēja glāzē klofelīnu un aplaupīja. Tad vēl arī varianti, kad noorganizē randiņu un pieķer ar nepilngadīgo un sāk šantažēt. Viņiem jau arī ir visādi riski.

Kam novelet nekustamo ipasumu-māju
N O K O P Ē T S N O raksta LV portālā. Tur papildus skaidrojumi. "Ne katram vecumdienās ir kāds, kas par viņu var parūpēties. Vecam cilvēkam var nebūt tuvu radinieku, kas var palīdzēt ikdienas darbos – sagādāt pārtiku, medikamentus, apkurināt telpas vai izravēt dārzu. Šajā gadījumā palīdzīgu roku var sniegt, piemēram, kaimiņš. Taču, lai nodrošinātu, ka palīdzība tik tiešām tiek sniegta...

Vai ta tas nav pretīgi?
Sučka meklē klientus. Nav pirmā reize, kad te izpaužas ar kaut kādām tēmām, kuru mērķis ir radīt interesi par sevi.

Cik tad no šejienes ir jau parakstījušies ?
Vēl - atcerieties par pabalstiem, kas visiem tiks izmaksāti un nabaga kontrabandas cigarešu pīpētājiem. Varas maiņas laikā cigarešu neesot, jo nevar ievest - neviens nezina, kuram jāmaksā par atļauju (piesegšanu). Ietekmes sfēras jāpārdala.

Cik tad no šejienes ir jau parakstījušies ?
Komentārus nelasīju. Varbūt kāds jau pateicis. Vienreiz jau visi skrēja un atlaida. Man izskatījās, ka vislielākā sajūsma bija pensionāru tantiņām un ne pārāk izglītotiem personāžiem. Tad iztērēja miljonus un ievēlēja apmēram tos pašus.

Dāmas, kas jums pret anāļuku?
Man vēl ir papildus viedoklis, kurš tūlīt tiks noriets. Manā partnera meklēšanas vēsturē radies secinājums, ka normāliem, garīgi veseliem vīriešiem anālo seksu nevajag. Tiem, kuriem tas bija vajadzīgs, katram bija savas psiholoģiskās traumas.

Dāmas, kas jums pret anāļuku?
Es vairāk uztrauktos par nesaturēšanu vecumdienās. Kaut kā negribas piedzīvot.

Brīvdiena
Gribu 1. maiju. 1) visiem grāmatvežiem pēc gada pārskata iesniegšanas 2) visiem trakajiem copmaņiem - līdaku sezonas atklāšana 3) mazdārziņu racējiem 4) un vispār - pēc garā rudens-ziemas perioda

Jaunumi bankas cenrādī.
Bankas komisija nav nodoklis. Tas ir maksājums par pakalpojumu.

Jaunumi bankas cenrādī.
Ceļojumos Taizemē, GOA u.c. visur skaidrā nauda vajadzīga. Pamēģiniet ar karti samaksāt par vakariņām mazajos krodziņos vai pie masierēm.

Migrēna
Kustības svaigā gaisā. Brīvajā laikā nesēdēt telpās pie TV. Agrāk tā skaitījās aristokrātu slimība. Zemnieki no tās necieta. Jāizkustina limfa un paliks labāk. Bet ne jau uzreiz. Visur raksta, ka jāatmet kafija un sarkanvīns. Neesmu atmetusi, bet svaigais gaiss ir palīdzējis.

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
60. gadīgo kundzi vajadzēja satraut vīrieši ap 60. Nav brīnums, ka 40. gadīgu vīriešu reakcija uz 60. gadīgu kundzi 60. gadīgajai kundzei var šķist nervusabrukumizraisīta.

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Man interpunkcija šķiet nesvarīga. Galvenais, lai vārdus raksta pareizi. Daži varianti jau tika minēti. Varbūt arī šie - gūlta, stūlbs, mūļķis, tolete, kafeinīca, tā pati aukstākā izglītība. Esmu redzējusi arī Ladgale (ne šajā forumā). Visu neatcerēšos. Pēc manām domām, ka labi jau ir tad, kad ir iemācījies: Runa neiet, runa ir (bija, būs); Pareizi lietot ka un kad - vienkārši kaitina; Un...

Jūsu pieredze......
Kad vajadzēja iepazīties - runāju un tikos, ja pēc telefonas sarunas likās, ka ir jēga. Tām sarakstēm, kad nezini, kas ir otrā pusē, neredzi, nedzirdi emocijas, lielu jēgu neredzu. Shēma nostrādāja.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu