Astronaute

Sieviete (44)
iepazīties ar Astronaute

27 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dāmas, kas jums pret anāļuku?
Man vēl ir papildus viedoklis, kurš tūlīt tiks noriets. Manā partnera meklēšanas vēsturē radies secinājums, ka normāliem, garīgi veseliem vīriešiem anālo seksu nevajag. Tiem, kuriem tas bija vajadzīgs, katram bija savas psiholoģiskās traumas.

Dāmas, kas jums pret anāļuku?
Es vairāk uztrauktos par nesaturēšanu vecumdienās. Kaut kā negribas piedzīvot.

Brīvdiena
Gribu 1. maiju. 1) visiem grāmatvežiem pēc gada pārskata iesniegšanas 2) visiem trakajiem copmaņiem - līdaku sezonas atklāšana 3) mazdārziņu racējiem 4) un vispār - pēc garā rudens-ziemas perioda

Jaunumi bankas cenrādī.
Bankas komisija nav nodoklis. Tas ir maksājums par pakalpojumu.

Jaunumi bankas cenrādī.
Ceļojumos Taizemē, GOA u.c. visur skaidrā nauda vajadzīga. Pamēģiniet ar karti samaksāt par vakariņām mazajos krodziņos vai pie masierēm.

Migrēna
Kustības svaigā gaisā. Brīvajā laikā nesēdēt telpās pie TV. Agrāk tā skaitījās aristokrātu slimība. Zemnieki no tās necieta. Jāizkustina limfa un paliks labāk. Bet ne jau uzreiz. Visur raksta, ka jāatmet kafija un sarkanvīns. Neesmu atmetusi, bet svaigais gaiss ir palīdzējis.

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
60. gadīgo kundzi vajadzēja satraut vīrieši ap 60. Nav brīnums, ka 40. gadīgu vīriešu reakcija uz 60. gadīgu kundzi 60. gadīgajai kundzei var šķist nervusabrukumizraisīta.

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Man interpunkcija šķiet nesvarīga. Galvenais, lai vārdus raksta pareizi. Daži varianti jau tika minēti. Varbūt arī šie - gūlta, stūlbs, mūļķis, tolete, kafeinīca, tā pati aukstākā izglītība. Esmu redzējusi arī Ladgale (ne šajā forumā). Visu neatcerēšos. Pēc manām domām, ka labi jau ir tad, kad ir iemācījies: Runa neiet, runa ir (bija, būs); Pareizi lietot ka un kad - vienkārši kaitina; Un...

Jūsu pieredze......
Kad vajadzēja iepazīties - runāju un tikos, ja pēc telefonas sarunas likās, ka ir jēga. Tām sarakstēm, kad nezini, kas ir otrā pusē, neredzi, nedzirdi emocijas, lielu jēgu neredzu. Shēma nostrādāja.

Vai tikai tukshie ziedi?
Tracer anketā: "Iepazīšanās mērķis - nav norādīts" "Ģimenes stāvoklis - nav norādīts" Vēlamais vecums: no 15 līdz 70 Vēlamais augums: no 130cm līdz 220cm Vēlamais svars: no 45kg līdz 100kg Es šitos vispār neizskatu kā reālus partneres meklētājus. Nu sorry, ko tad te izkliedz savu sāpi.

Mainīt telefonu-man tā ir trauma...
Parasti ieeju lielveikalā LMT klientu apkalpošanas nodaļā. Iedodu meitenai šokolādu, abus telefonus. Aizeju iepirkties. Atnāku un viss IR.

Kāda pieredze meklējot darbu 40 gados?
Mēs ar tābrīža draugu arī braucām uz Positivus 3 dienām. Tas jau nenozīmē, ka cilvēks nestrādā. Abiem bija pilnas slodzes darbs.

Sajūta
Pati esmu zvanījusi. Tur ir tāda pratināšana - kur guļ - dodiet precīzu adresi. Manā gadījumā gulēja uz ielas vietā, kur māju blakus nav. Operatore jau neapmierināta. Tad sākās - pieejiet, noskaidrojiet, kas noticis. Sapratu, ka jēgas nebūs. Ārā vasara, virs +30 grādiem. Piegāju, pajautāju. Paprasīja dzert. Aizbraucu uz bodi, nopirku ūdens pudeli, iedevu. Cilvēkam tiešām ar to pietika. Varēja...

Sajūta
Man krustmeitai ir diabēts. No hipoglikēmijas (kad cukurs nokrītas ļoti) noģība, iekruta peļķē. Visi gāja garām. Laikam domāja, ka piedzērusies vai sanarkojusies. Kaut kā savācās pati, bet cits var arī tajā peļķē nomirt.

Man ļoti labi sanāk makaroni! Pats viņus neēdu.
Labāk pateikt uzreiz, ko gribi. Nevis sākumā censties uzkarināt dāmai makaronus - izveidot par sevi maldīgu priekšstatu un pēc tam kaut kā mēģināt atklāt savas patiesās vēlmes. Tad dāmai liksies, ka cilvēks sāk mainīties, pašam grūti, jo nevar dabūt, ko grib. Vilšanās abiem. Laiks iztērēts, jāatgriežas OHO. Kā piemērs - tikos ar vīrieti. Viss skaisti, viss labi. Pēc tam paliek tāds...

Ko latviešu valodas skolotājas domā, par grupas "Iedomu spārni" dziedātāju?
Tā arī dziedāja: "MŪĻĶIS" ar garumzīmi ???? Vai nu konkrēta diagnoze tam vīrietim, par kuru dzied vai tai dziedātājai. Parasti jau dziesmās šad tad uzliek uzsvarus, lai sanāk atskaņas. Nu bet šitais ........... Šausmas, šausmas. Ja nu vienīgi jautājuma uzdevējs raksta gūlta, Ūldis utt

Neatbildams jautājums literatūras ekspertiem
Bibliotēkā, vecajos Karogos.

Maigi un kaislīgi.
Precējies 38 gadnieks to noteikti visām piedāvā un tagad brīnās, ka nestrādā.

veļasmašina neizmazga tiri?
Vajag pastāvēt blakus un pavaidēt, tad ņems ūdeni cik "vaidetu".

Smiekliigais optimisms
Mēs ejam portālā, tēmas autors "pirtālā" (2 x uzrakstīts - tā jau ir attieksme) - tāpēc viņam tajā pirtālā ir tik grūti.

Vēlos liegt Tēva tiesības uz bērnu
"Likt uz alimentiem" "lai iziet kontaktā ar mani" u.c. pērles Par pareizrakstību nerunāsim. Ceru, ka vismaz tas, kurš ir tēva vietā, ir pieaudzis cilvēks un var bērnam kaut ko iemācīt.

Kā vērtējat gaidāmās izmaiņas bezdarbnieku pabalsta izmaksu laikā un apjomā?
Televīzijā viens vīrs teica, ka bezdarbnieka pabalsta daļu no soc. nodokļa vajag apvienot ar pensiju. Tad katrs pats varēs izvēlēties vai izmantot bezdarbnieka pabalstos vai uzkrāt savai pensijai.

Sievieshu attieksme par locekla formu?
Ja iedos precīzu leņķi - varēsim vizualizēt. Garums 16 un resnums 13 jau ir doti. Varbūt matemātikas skolotājs izstrādā kompetencēs balstītu metodiku. No rīta jūtos baigi asprātīga.

Jautajums sievietem-Cik lielu nozimi pieshkjirat viriesha mantibas izmeriem?
Par tiem 13 cm. Ja domāts apkārtmērs, tad nekāds Kubiks Rubiks vai augtāk minētais klucītis nesanāk. Paņemiet diedziņu vai papīra strēmeli, nomēriet 13 cm un uztaisiet aplīti. Meitenes, dažreiz vajag atcerēties skolu - ģeometriju, rokdarbus. Un tad brīnīties par 16*13 agregātu (kādu nu katra to iztēlojas).

Vai ir vērts upurēties vīrieša dēļ?
Kaut kad izlasīju gudru tekstu, ka kopš padomijas laikiem sievietes žēlo vīriešus. Un viņi to izmanto. Tagad, iepazīstoties, es uzreiz izsvītroju tos, kuri kaut kādā veidā grib ņemt "uz žēlumu". Stāsti par sliktām sievām, radiniekiem, priekšniekiem, mazām algām utt. Un sievietes ar pilnu krūti metīsies žēlot, piedot vājības, barot utt. N E K A D !!!!!!!!!

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Stulbākais ir sagaidīt un pēc tam saprast, ka nav īstais!!!!!!!!!!!!! Iesaku dzīvot.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Esmu rakstījusi pirmā. Rezultātā bijusi uz daudziem randiņiem un galu galā puisi dabūjusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu