Sanntana

Sieviete (59)
iepazīties ar Sanntana

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai neko labu negribat viens otram pateikt, padalīties priekā ?
Ir taču pavasaris, lai arī auksts, bet dārzā zied narcises un hiacintes, tik jauki smaržo. Bija četras skaistas saulainas brīvdienas , putni čivina, man aiz loga bērzā pat vārnas sarosījušās ligzdu...

Cik apmēram maksā, Hyndai Matrix 2007, nomainīt stāvbremzes trosīti ar visu darbu?

56 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Vai kā gribas jau kliegt, visam ir sākums dialogs. Ja nepatiks balss , valoda, intonācija, tembrs un kur vēl par tēmu ja runās, ko un kā. Viss sākas ar sarunu, ja nebūs kopīga viedokļa, kāda nozīme kā izskatās un viss pārējais.

Ko vīrieši domā par sievietes sexsualitāti pēc 60?
Reiz jau komentēju. Viss atkarīgs no abu pusīšu attiecībām , mīlestība it sevišķi atmostās pavasarī. Viss dabā zied un plaukst, putni dzied, no smaržu sajaukuma jau galva reibst, ... . Vai īstai mīlestībai ir vecums ?... Šaubos, ir dzīvs piemērs vecāki (pārim būs 63 kopdzīve gadi). Dēla vecumā gan blakus otru pusīti nevēlētos redzēt. Lai izveidotu attiecības kaut kas vieno un ne tikai...

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Pavisam nesen autors pats raudāja - cik grūti vienam, pamests, u.t.t. Tagad bija laiks padzīvot vienam, vai tad ir patīkama tāda vientulība bez sievietes ? Nu kam Tev pašam tā otra pusīte, ja var iztikt citādāk ? Garlaicīgi ? !

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Ģimene ir kā miera osta, kur gaida Tevi vienmēr. Bertu varētu salīdzināt , ar mieru un mīlestību kur vienmēr būsi gaidīts, Žoržeta sevi apzinās un diez vai gaidīs - viņa pratīs sevi izklaidēt Tavā prombūtnes laikā. Tāpēc arī izvēlējās Tavs varonis Bertu.

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Varbūt jābeidz runāt par citu valsti un tās svētkiem, bet vairāk pievērsties savai un sakārtot savu likumdošanu, sociālās aprūpes, medicīnas aprūpes jautājumus un vēl daudzas citas jomās. Radīt savu ekonomiku lai būtu ar ko lepoties tāpat kā Krievija ar saviem svētkiem.

Skats no malas.
Otra pusīte ... labāka, gudrāka, pacietīgāka, u.t.t., citādi jau kopā nav interesanti . Vienam otru jāpapildina, citādi jau nekas nevar būt.

Vai mūsdienu sievietēm un vīriešiem ir svarīga tāda abstrakta,netaustāma vērtība kā mīlestība?
Mīlestība kā jēdziens šodien tiek saistīts ar komfortu, kādām ērtībām un savām vajadzībām. Mēs jau sen neprotam mīlēt. Izvirzām prasības otrai pusītei. Vai varat atcerēties: kad ieraudzījāt tikai savu otro pusīti un "jumts"aizbrauca, acu mirdzums, smaids un viss pārējais nebija svarīgs, un viss sākās no nulles un tikai mīlestība patiesi palīdzēja visām dzīves līkstām tik pāri. Kā klausījāties...

Vai Tu esi labs cilvēks?
Visiem labs nekādi nesanāk būt. Ir dzīves situācijas kur stingri ir jāpasaka nē, un tad jau esi slikts tam. Bet ja gribas sevi palutināt un paaudzēt sev spārniņus, tad noteikt esmu ļoti labs.

vai vientuļš cilvēks var būt laimīgs?
Vientuļš - diez vai ir laimīgs, apkārt ir cilvēki,... bērni ar savu dzīvi aizņemti, darbā kolēģi, .... pamatā visiem ir sava dzīve. .... agrāk pietrūka laika pabūt vientulībā, tagad kad šīs vientulības ir par daudz, nevaru teikt, ka esmu nelaimīga, bet arī laimīga - neteikšu.

3 īpašības
Godīgs, mīļš, prast klausīties un dzirdēt vienam otru tad jau viss pārējais arī būs.

Kam vispār ir vajadzīgas tās attiecības?
Ne_meklejumos, paldies par tik precizo viedokli. Ja patiesi ir mīlēts tad zin kādas izjūtas pavada, arī atmiņas silda. Tas ugunskurs nekad neizdziest.

Jaunāku vīru !
AivarsN, paldies par komentāriem, bija par ko pasmieties.

Jaunāku vīru !
Eldding, laikam pašam ir problēmas savos 49. Pazīstu pāri kur vīrietim ir 60 un viņa sievai 44, un šobrīd ir ģimenē jaundzimušais nepilnu mēnesi . Tādu ģimeņu nav maz. Ne jau visus jāmēra pēc savas mērauklas.

Jaunāku vīru !
Vīru /vīrieti arī mīļāko +/- 5-7 gadi. Ar partneri jāveido kādas attiecības, tātad arī interesēm jāsakrīt, bet ar bērnu 30 gadus jaunāku ?... par ko runāt ? (Mani bērni ir vecāki) Kas par problēmu 30 gadīgam puisim atrast partneri ?

Vai tiešām visas sievietes domā ka vīrieši grib tikai seksu?
Attiecības jau visas pamazām ātrāk vai vēlāk virzās uz gultu. Vienas attiecības tiek ļoti koptas citas ir kā ir, ... kādi tie paši partneri ir, tādas arī izveido. Citreiz jau no sarakstes viss skaidrs, kas cilvēkā "mājo", vēl labāk ja parunā pa telefonu, ... labi noruna vēl randiņu pie kafijas tases, un tad jau pavisam viss skaidrs. Mīlēties grib gan kungi gan dāmas ,un nevajag izlikties...

Gribu zināt citu viedokli!
Izrunājieties, savelciet kopā visus + un -, mēģiniet izvērtēt Jūsu kopdzīves aspektus, cik bieži varēsiet viens pie otra aizbraukt un tikties, vai varbūt arī vīrs var pamainīt kaut ko savā darbā. Vienmēr ir kāda izeja. Un neviens no mums nezin kas būs rīt. Savā laikā ja vīrs nebūtu mani atbalstījis visās iespējamās mācībās un karjeras izaugsmē diez vai šodien varētu teikt, ka esmu nodrošināts...

Vai pilnīgi un galīgi degradējies bomzis vēl var kļūt par normālu cilvēku?
Viss atkarīgs no paša cilvēka, cik liela ir motivācija. Mūsu valstī bieži iznāk , ka cilvēks klauvē pie aizvērtām durvīm, bet mūsu sociālie darbinieki ir neieinteresēti, jo algu jau saņems darbinieks tik un tā, bet cilvēkam kas nonācis nelaimē ne sevišķi grib palīdzēt. Sūta savākt visādas izziņas ,ko katrs nespēj izturēt līdz galam "šo ceļojumu" pa iestādēm. Kaut gan viss ir pieejams datorā un...

Invaliditātes grupas piešķiršana - cik ilgi jāgaida atbilde?
Piezvaniet un atgādiniet par sevi savam inspektoram soc.nodaļas , var būt gaidīšana līdz 2 mēnešiem.

Multi varamie katli
Pirku Depo veikalā, 2016. septembrī, ļoti vienkāršu pamatā 6 programmas, 67 eiro. Tehnoleda veikalos arī ir, viss atkarīgs cik sarežģītu, kādas programmas vēlaties, no tā arī būs atkarīga cena.

Cik apmēram maksā, Hyndai Matrix 2007, nomainīt stāvbremzes trosīti ar visu darbu?
Paldies par komentāriem un informāciju. Esmu iesācējs saskarsmē par auto, paldies visiem par ieteikumiem kurus saņēmu savā pastkastītē. Paldies par atsaucību.

Sapošamies par godu kam?
Māte daba ieliek katram savu šūpulī, bet jākopj sevi katru dienu. Ravēt dārzu un iznest atkritumus arī sevi jānes pieklājīgi, svešas acis ir visur un arī lai pats justos labi. Jebkurā situācijā lai būtu komforts, satiekot kaimiņu gan svešu cilvēku.

Cik apmēram maksā, Hyndai Matrix 2007, nomainīt stāvbremzes trosīti ar visu darbu?
ViktoriaV paldies par informāciju. Šodien saskāros, ka vispār ir problēmas kuras nezinu kam var uzticēt. Katrs serviss redzot sievieti ar mašīnas problēmām mēģina apmānīt kā vien var, ja blakus nav kāds zinošs un vēl arī saprotošs kaut ko mašīnbūvē.

Vai sieviete ir gatava cīnīties par savu vīrieti?
"Kas sunim asti cels ja ne pats", sevi attaisnot vajag, tad arī attiecīgā demagoģija. Lupata un kāj slauķis katram jaunam "zaķim" . Luusila paldies par komentāru.

Kaisles ķīmiskais sastāvs un tā ilglaicīgā uzglabāšana
AivarsN, paldies par komentāru, pilnīgi piekrītu. Kaisle ir visu mūžu, ja mīl viens otru. Ķīmija mainās ar gadiem, bet vēl rūpes vienam par otru, atbalsts un tie paši glāsti un apskāvieni kas uztur to ķīmiju formā. Viss ir atkarīgs no tiem pašiem partneriem kas spēlē un kā. Novēlu savstarpējo sapratni .

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
DanaL, paldies par ideju un humoru, man arī ir dārziņš un vasarnīca pie jūras. Aicināšu uz pastaigu vai randiņu pie dabas vai pastaigāties pie jūras. Jauki ieteikumi un labs humors, paldies visiem.

Kā lai ieskaidro vīrietim, ka attiecību beigas ir begas?
Visu dzīvi Jūs atļāvāt sevi izmantot - agresīvā uzvedība nav jau tikai šodien radusies, tā bija jau sen, bet zināja, ka nekas par to nebūs. Dabiski, kā pēkšņi ir pretestība viņa darbībām. - 1. iesniedziet laulības šķiršanai tiesā dokumentus. Citādi tas viss vilksies bezgalīgi. visu protams vienkāršāk ir ar notāra starpniecību, bet Jūsu virs labprātīgi neies un ar Jums nevienosies. 2....

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
Paldies par humoru un izklaidi.

Veselība vai mīlestība?
veselība un mīlestība - vai vispār viens bez otra var pastāvēt ? Esmu redzējusi pārus kur kādu no partneriem piemeklē ļoti smagas slimības un tikai mīlestība un uzmanība palīdz tikt galā it kā ar ļoti smagām situācijām. Reizēm pat ārsti jau netic kādam pozitīvam rezultātam, bet ar mīlestību arī slimību pieveic.

Vai gadiem ejot samazinās iespēja atrast ko tiešām sirdij piemērotu?
Cik labsirdīgi !!! citus iztirzāt, kā 60 gados vēl arī vēlas kādas attiecības un seksu ? ? ! Nē, šie prieki tikai jauniem !!??? Cik vīrus ... ? Paši neesat pratuši kopt savās ģimenēs attiecības, tad nu knābāsim citu (atraitni) ?... Vai kādreiz arī kādu labsirdīgu vārdu varat pateikt ? Vai tad ārā nav pavasaris ? Vai kādreiz aizdomājaties kā no dusmām aknas sirgst un sejas āda paliek neglīta ?...

Pelnrušķītes sindroms
Autors nav "ne princis, ne naudas žūksnis". Drīzāk kāds skaudīgs apsargs pie Alfas. Reiz viens no vīra norāvās kārtīgi, pa purnu dabuja par nepiedienīgo repliku kad izsēdināja mūsu meitu ar mazdēliņu pie lielveikala, beidzās konflikts ar atvainošanos uz ceļiem gan vīram gan meitai no apsarga , lūdzās lai tikai mēs nesūdzētos vēl kaut kur. ( Var tak darbu pazaudēt, lūdzu voiģite v mojo...

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
Paldies, no sirds izsmējos !

* marts
Paldies par jauko apsveikumu ! Šorīt biju izbraukusi nelielu līkumu ārpūs Rīgas, skaists rīts, daba dāvā baltu dienu. Lai visiem šodien jauka mīlestības pilna , smaidos starojoša diena !

Kas ir 8.marts?
Ģīmenē mēs saucām par pavasara svētkiem. Visi atplaukst smaidā un uz ielas šad tad ir gadījies galīgi nepazīstams garām gājējs uzdāvina tulpīti. Viss pārvēršas smaidā. Darbā kolēģim dzimšanas diena, smējāmies - tulpīte tu savai māmiņai. Nav jau tik daudz svētku lai kaut vai kādu brītiņu pasēdētu kopā.

Kāds noskaņojums Anglijā?
Ja ir darbs un jumts virs galvas nav poamata uztraukties. Bieži braucu apciemot savējos, ja cilvēks strādā problēmu nav.

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
Kopumā pozitīva attieksme, kāds jau gadās kādas muļķības uzraksta pastā, bet ar to ir jārēķinās, ka mūsu sabiedrībā ir jau arī slimi cilvēki, vai nu kādam ir slikts garastāvoklis nu tad ...

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
OHO tas ir garo brīvo vakaru laika aizpildīšana, it sevišķi aukstajā neomulīgā laikā. PA par ko un ko domā mūsu sabiedrība par dažādiem jautājumiem, kas satrauc ... jauni draugi un paziņas.

masku balle oho
Sāc ar sevi. Norauj savu masku, un lai nesēdētu uz "Sūdu čupas" kaut ko dari un nečīksti. Atrodi sev piemērotu, kurai apmierinās tavi ideāli. Tad nebūs sava žults jāspļauj apkārt.

skrejoshie saraustiitie
Ne jau visi sēž tik pie datora un čato. Ir vēl citas intereses un darbs jau arī.

Cik gadus?
Iezīšanās traucēklis nav gadi, bet gan kas cits ... piladzoga ļoti pareizi ir jau uzrakstījusi. Gadi un dzīves pieredze , tā ir bagātība ... un neko nevēlos arī no iepriekšējā laika "mainīt vai izņemt" ja vienīgi dienu, kad ...

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
... jebkurā situācijā dzīvē ir vismaz 2 izvēles ceļi, padomā ko Tu pats vēlies ? ? ... nāve tas ir galapunkts kur atpakaļ ceļa nav. Tikai patiesi atbildi sev.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu