Sanntana

Sieviete (59)
iepazīties ar Sanntana

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai neko labu negribat viens otram pateikt, padalīties priekā ?
Ir taču pavasaris, lai arī auksts, bet dārzā zied narcises un hiacintes, tik jauki smaržo. Bija četras skaistas saulainas brīvdienas , putni čivina, man aiz loga bērzā pat vārnas sarosījušās ligzdu...

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tupēt Oho vai kādā citā iepazīšanās saitā skaitās kauna lieta?
Aivars N, paldies par viedokli. Pilnībā piekrītu. Portālā esmu , nu un . Kāpēc būtu jākaunas ? Katrs ir tiesīgs izteikt savu viedokli, apstrīdēt ... kur ir teikts, ka tas vai šitas portāls ir tam vai citam. Tā ir arī mūsdienu komunikācija, katrs izklaidējas kā vēlas un kā prot.

Kaislīgs sekss! No kā tas atkarīgs?
Mīlestība abpusēja, jutekliskums, viens acu skatiens un viss ir skaidrs bez vārdiem ...

Sex pēc 60 gadiem!
Trūkst vārdu, cik gan visi ir izglītoti ... Ko zināt par 60 gadīgām sievietēm un vēl vecākiem kungiem ? Nodzīvojat līdz šiem 60 un tad arī apspriežiet. Interesanti ... kā Jums liekas, kas tad saista šos vecos pārus ? Kāpēc šie cilvēki veido vēl jaunas attiecības ? Kādreiz vajag arī palasīt kādu gudru fizioloģijas grāmatu ... vai palasīt kādus pētījumus ... uzjautāt kādu jautājumu...

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
scheriff, paldies Jums. Ļoti precīzs arī mans dzīves uzskats un pasaules uztvere. Lai Jums viss izdodas.

Ar ko atšķiras sievietes no vīriešiem?
Brīnums nu, visu laiku PA par sievietēm izteicies un visu sen zinot kādas un nezin kādas ,un nu meklē atšķirības ? interesanti citu viedokļi ? Palasi gudras grāmatas un arī internetā daudz materiālu atradīsi.

Kā cīnīties ar sagurumu un pēkšņu atrubīšanos?
Smēķētājs, - plaušas nepienes pietiekamu daudzumu skābekļa smadzenēm, visi procesi ir palēnināti. Var aiziet uz pilno komplekso asins analīzi un pārbaudīt kādi parametri ir, kas ir par maz vai uz robežas.

Cik daudz veci veči ir gatavi uz trakulībām dēļ sievietēm?
Kādā nozīmē trakulības ? ... Kad ir iemīlējies gadiem, kg, izskatam, ... nav nozīmes, un arī sieviete pieņem visu . Biju nesen aizbraukusi ciemos pie radiņiem, tante jau 10 gadus kā atraitne , un te tagad ir uzradies kungs attiecīgā vecuma. Cik patīkami bija redzēt kā cilvēki mainās, ... smaida, viens otru pie rociņas ved, danco. Jauki, ... un viņiem šodien 80.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Rušonu 15, "Dziedniecība" stundas laikā visu izgāju.

Kāpēc vieniem veicās un citiem nē?
Vai tad sen nav teikts, ka ne svars ne izskats nav noteicošais. Attiecības ir jākopj, Jātrod kautkas kopīgs kas abām pusītēm ir interesanti, jāieklausās un jārēķinās ar otra velmēm, jāmeklē kompromisi kopīgi. Dievs devis mēli cilvēkam lai runātu, ausis lai klausītos.Izmanto un viss būs.

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Ģimenē ir bijis tāds laiks , vīram kādu laiku bija sezonas darbs un nebija slikti, siltas vakariņas ,rītos kafija jau gaidīja uz galda, ... un mājā remonts viss, vīra roku darbs - tapa jaukas mēbeles un visi plauktiņi savās vietās un visādi jauki sīkumi ērtībām un dažas jaukas lietiņas sameistarotas. Pati tai laikā strādāju un vēl studēju klāt savai profesijai. Ja vīrietim ir rokas vietā, tad...

Motivācija!
Motivācija trūkst ? Ha... diendienā nevajag labi izskatīties, pašai sev patikt paskatīties kaut spogulī, ... au ... šodien vēl dzirdu komplimentus gan no kolēģiem, gan no citiem - tu labi izskaties, jauki. Garastāvoklis jau no paša rīta labs, smaids pa visu ģīmīti, vai nav jauki ?! dzīve jau nav tikai kaut kam, bet pa priekšu sev par prieku un tad jau arī kāds atradīsies blakus un jūsmos. Mīliet...

Vai dāmas mēdz apskaust citas dāmas?
Skaudība... kā izpaužas, parasti tas ir tāds dzinējs "uz priekšu ", vai tad tu esi mulķe ?, tu arī vēl vari "- tas kādās darba lietās. Smukāka jaunāka - nerada neko, drīzāk priecājos, ka ir blakus. Jaunība un smukums nav mūžīgs. Citi ir izteikuši ... - "apskaužu tevi, tāds forš tev vīrs un bērni", bet tad to uzņēmu kā komplimentu.

Kur gatavo vijoles pasi? Vai blokflautai arī vajag pasi braukšanai uz ārzemēm?
Meita veda uz Vāciju un Angliju savus instrumentus bez pases tur un atpakaļ. Līdzi ņēma koncertēšanas līgumu. Varbūt skatoties uz kādu valsti.

Atliktās dzīves sindroms
Vai tad slikti, ka cilvēkam ir velēšanās ? Tas tieši dzīvo. Viņā ir "dzinulis" tikt uz priekšu un kaut ko sasniegt.

Kas vēl jūsu dzīvē ir bez neta, bez Oho?
Ienāku palasīt PA, citreiz ir interesanta diskusija.Darbā starplaikos/pārtraukumos pārbaudu pastu paskatos kas interesants. Nodarbošanos un hobiju pietiek, katram savs laiks. Pavasarī - dārzs, vasarā - cenšos paceļot kaut ko jaunu redzēt, rudenī patīk mežs - sēnes lasīt, ziemā - garie vakari rokdarbiem. Vakaros pēc darba cenšos atlicināt laiku pastaigai.

Vai zagšana ir cilvēka dabiskais agregātstāvoklis? :D
Par printēšanu un kopēšanu man ļoti. Bija savā laikā man arī kolēģe kas pat pierakstīja kopētāja datus, lai norīta pārbaudītu cik lapas nokopējuši viņas prombūtnes laikā.

Ko dāmas un kungi vispār grib sagaidīt no attiecībām?
Tā jau tīri nav, ka viss slikti. Visur ir dialogs, par visu var vienoties , visu salikt kopīgi pa plauktiņiem un tad viss ir labi un abi apmierināti. Lūdzu runājiet ar savām otrām pusītēm.

Kāpēc dāmām patīk noķengāt savus bijušos vīrus?
Attiecībās ir iesaistīti abi un arī pajukušās abi vienādi vainīgi. Šodien jau neprot izrunāt savas problēmas un arī uzkalausīt, tad aiziet pie cita cilvēka un stāsta dieva brīnumus.Kaut patiesībā vienmēr saku, ko Tu izdarīji lai būtu citādāk. Šobrīd arī no vīriešiem dzirdu bieži sliktas atsauksmes par bijušām draudzenēm vai sievām , un no tādiem norobežojos, ieturu distanci.

Vai pie šuvēja var samazināt krūštura bļodiņu?
dzozefinaups, laba kvalitatīva apakšveļa arī maksā labi un ja tā jāvelk zem caurspīdīga auduma tad arī gribas lai labi izskatās. Ir jau vēl dārgāka.

Sausais atlikums
AivarsN , šodien pie tām tehnoloģijām kas ir pieejamas arī uz mazdārziņu var paņemt līdzi mašīnā planšetnieku un atpūtas brīžos ieskatīties pastā un skypē papļāpat. Kuras tad ir tās labās vai sliktās ?

Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju?
Latvijā ne skolotājs ne ārsts lielā cieņā nav, Anglijā vai Īrijā ar savu algu nodrošina visu kas nepieciešams visai ģimenei un vēl noteikti atbraukt visa ģimene (ar 2 bērniem) vismaz 2 reizes gadā apciemot savus vecākus un arī var atļauties kādu ceļojumu visi kopā. Vēl arī atbalsta šeit esošos savus vecīšus materiāli. Vai tad neesam vergi savā valstī ?

Vai tiešām niezošs kājstarpis var noslāpēt visus morālos principus?
Cik cilvēku tik viedokļu un dzīves vēstures. Tikai katrs izvēlas savu dzīves gājumu, lai būtu saskaņā ar sevi un gribētos lai tas otrs neciestu un neskrietu ar pieri sienā. Bet .... Protams, ka pret krāpšanu.

Vai pilnīgi svešiem cilvēkiem ir viegli viens otram iepatikties?
Vai kā gribas jau kliegt, visam ir sākums dialogs. Ja nepatiks balss , valoda, intonācija, tembrs un kur vēl par tēmu ja runās, ko un kā. Viss sākas ar sarunu, ja nebūs kopīga viedokļa, kāda nozīme kā izskatās un viss pārējais.

Ko vīrieši domā par sievietes sexsualitāti pēc 60?
Reiz jau komentēju. Viss atkarīgs no abu pusīšu attiecībām , mīlestība it sevišķi atmostās pavasarī. Viss dabā zied un plaukst, putni dzied, no smaržu sajaukuma jau galva reibst, ... . Vai īstai mīlestībai ir vecums ?... Šaubos, ir dzīvs piemērs vecāki (pārim būs 63 kopdzīve gadi). Dēla vecumā gan blakus otru pusīti nevēlētos redzēt. Lai izveidotu attiecības kaut kas vieno un ne tikai...

Kamdēļ mūsdienu vīriešiem vispār vajag sievietes patstāvīgām attiecībām?
Pavisam nesen autors pats raudāja - cik grūti vienam, pamests, u.t.t. Tagad bija laiks padzīvot vienam, vai tad ir patīkama tāda vientulība bez sievietes ? Nu kam Tev pašam tā otra pusīte, ja var iztikt citādāk ? Garlaicīgi ? !

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Ģimene ir kā miera osta, kur gaida Tevi vienmēr. Bertu varētu salīdzināt , ar mieru un mīlestību kur vienmēr būsi gaidīts, Žoržeta sevi apzinās un diez vai gaidīs - viņa pratīs sevi izklaidēt Tavā prombūtnes laikā. Tāpēc arī izvēlējās Tavs varonis Bertu.

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Varbūt jābeidz runāt par citu valsti un tās svētkiem, bet vairāk pievērsties savai un sakārtot savu likumdošanu, sociālās aprūpes, medicīnas aprūpes jautājumus un vēl daudzas citas jomās. Radīt savu ekonomiku lai būtu ar ko lepoties tāpat kā Krievija ar saviem svētkiem.

Skats no malas.
Otra pusīte ... labāka, gudrāka, pacietīgāka, u.t.t., citādi jau kopā nav interesanti . Vienam otru jāpapildina, citādi jau nekas nevar būt.

Vai mūsdienu sievietēm un vīriešiem ir svarīga tāda abstrakta,netaustāma vērtība kā mīlestība?
Mīlestība kā jēdziens šodien tiek saistīts ar komfortu, kādām ērtībām un savām vajadzībām. Mēs jau sen neprotam mīlēt. Izvirzām prasības otrai pusītei. Vai varat atcerēties: kad ieraudzījāt tikai savu otro pusīti un "jumts"aizbrauca, acu mirdzums, smaids un viss pārējais nebija svarīgs, un viss sākās no nulles un tikai mīlestība patiesi palīdzēja visām dzīves līkstām tik pāri. Kā klausījāties...

Vai Tu esi labs cilvēks?
Visiem labs nekādi nesanāk būt. Ir dzīves situācijas kur stingri ir jāpasaka nē, un tad jau esi slikts tam. Bet ja gribas sevi palutināt un paaudzēt sev spārniņus, tad noteikt esmu ļoti labs.

vai vientuļš cilvēks var būt laimīgs?
Vientuļš - diez vai ir laimīgs, apkārt ir cilvēki,... bērni ar savu dzīvi aizņemti, darbā kolēģi, .... pamatā visiem ir sava dzīve. .... agrāk pietrūka laika pabūt vientulībā, tagad kad šīs vientulības ir par daudz, nevaru teikt, ka esmu nelaimīga, bet arī laimīga - neteikšu.

3 īpašības
Godīgs, mīļš, prast klausīties un dzirdēt vienam otru tad jau viss pārējais arī būs.

Kam vispār ir vajadzīgas tās attiecības?
Ne_meklejumos, paldies par tik precizo viedokli. Ja patiesi ir mīlēts tad zin kādas izjūtas pavada, arī atmiņas silda. Tas ugunskurs nekad neizdziest.

Jaunāku vīru !
AivarsN, paldies par komentāriem, bija par ko pasmieties.

Jaunāku vīru !
Eldding, laikam pašam ir problēmas savos 49. Pazīstu pāri kur vīrietim ir 60 un viņa sievai 44, un šobrīd ir ģimenē jaundzimušais nepilnu mēnesi . Tādu ģimeņu nav maz. Ne jau visus jāmēra pēc savas mērauklas.

Jaunāku vīru !
Vīru /vīrieti arī mīļāko +/- 5-7 gadi. Ar partneri jāveido kādas attiecības, tātad arī interesēm jāsakrīt, bet ar bērnu 30 gadus jaunāku ?... par ko runāt ? (Mani bērni ir vecāki) Kas par problēmu 30 gadīgam puisim atrast partneri ?

Vai tiešām visas sievietes domā ka vīrieši grib tikai seksu?
Attiecības jau visas pamazām ātrāk vai vēlāk virzās uz gultu. Vienas attiecības tiek ļoti koptas citas ir kā ir, ... kādi tie paši partneri ir, tādas arī izveido. Citreiz jau no sarakstes viss skaidrs, kas cilvēkā "mājo", vēl labāk ja parunā pa telefonu, ... labi noruna vēl randiņu pie kafijas tases, un tad jau pavisam viss skaidrs. Mīlēties grib gan kungi gan dāmas ,un nevajag izlikties...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu