Sanntana

Sieviete (59)
iepazīties ar Sanntana

56 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Pelnrušķītes sindroms
Autors nav "ne princis, ne naudas žūksnis". Drīzāk kāds skaudīgs apsargs pie Alfas. Reiz viens no vīra norāvās kārtīgi, pa purnu dabuja par nepiedienīgo repliku kad izsēdināja mūsu meitu ar mazdēliņu pie lielveikala, beidzās konflikts ar atvainošanos uz ceļiem gan vīram gan meitai no apsarga , lūdzās lai tikai mēs nesūdzētos vēl kaut kur. ( Var tak darbu pazaudēt, lūdzu voiģite v mojo...

Kāpēc veciem cilvēkiem vēl vispār vajag attiecības?
Paldies, no sirds izsmējos !

* marts
Paldies par jauko apsveikumu ! Šorīt biju izbraukusi nelielu līkumu ārpūs Rīgas, skaists rīts, daba dāvā baltu dienu. Lai visiem šodien jauka mīlestības pilna , smaidos starojoša diena !

Kas ir 8.marts?
Ģīmenē mēs saucām par pavasara svētkiem. Visi atplaukst smaidā un uz ielas šad tad ir gadījies galīgi nepazīstams garām gājējs uzdāvina tulpīti. Viss pārvēršas smaidā. Darbā kolēģim dzimšanas diena, smējāmies - tulpīte tu savai māmiņai. Nav jau tik daudz svētku lai kaut vai kādu brītiņu pasēdētu kopā.

Kā organizēt romantisku randiņu ja ir maz naudas?
Pajautā savai draudzenei vai viņa būs ar mieru ar šādu piedāvajumu šodien.

Kāds noskaņojums Anglijā?
Ja ir darbs un jumts virs galvas nav poamata uztraukties. Bieži braucu apciemot savējos, ja cilvēks strādā problēmu nav.

Vai ir grūti pirmajam pateikt-"Es Tevi mīlu!"?
Aizmirsāt ??! Sievietei "jāglāsta"austiņas. Nu tad pieņemiet lēmumu ...

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
Kopumā pozitīva attieksme, kāds jau gadās kādas muļķības uzraksta pastā, bet ar to ir jārēķinās, ka mūsu sabiedrībā ir jau arī slimi cilvēki, vai nu kādam ir slikts garastāvoklis nu tad ...

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
OHO tas ir garo brīvo vakaru laika aizpildīšana, it sevišķi aukstajā neomulīgā laikā. PA par ko un ko domā mūsu sabiedrība par dažādiem jautājumiem, kas satrauc ... jauni draugi un paziņas.

masku balle oho
Sāc ar sevi. Norauj savu masku, un lai nesēdētu uz "Sūdu čupas" kaut ko dari un nečīksti. Atrodi sev piemērotu, kurai apmierinās tavi ideāli. Tad nebūs sava žults jāspļauj apkārt.

skrejoshie saraustiitie
Ne jau visi sēž tik pie datora un čato. Ir vēl citas intereses un darbs jau arī.

Cik gadus?
Iezīšanās traucēklis nav gadi, bet gan kas cits ... piladzoga ļoti pareizi ir jau uzrakstījusi. Gadi un dzīves pieredze , tā ir bagātība ... un neko nevēlos arī no iepriekšējā laika "mainīt vai izņemt" ja vienīgi dienu, kad ...

Kas notiek? bieži uznāk suicīda lēkmes? ko darīt?
... jebkurā situācijā dzīvē ir vismaz 2 izvēles ceļi, padomā ko Tu pats vēlies ? ? ... nāve tas ir galapunkts kur atpakaļ ceļa nav. Tikai patiesi atbildi sev.

Impotents vīrietis
Lasot komentārus radās velme pastāstīt no dzīves pazīstamu līdzcilvēku stāstu. Viņam 47, viņai 25 kad iepazinās un uzsāka kopdzīvi - vai kā te teicis autors - Lielā mīlestība. Viņš no sievas jau bija šķīries kā 8 gadus, norakstīts kā impotents un bez bērnu vīrietis, un arī nekāda konta ar lieliem noguldījumiem bankā arī nebija. Kad sākās viņu mīlestība visi apkārt tenkoja visu ko. Šad un tad...

Kapec viriesi ir tadi egoisti??
Viena pagale nedeg. Svētki lai būtu abiem jāpiestrādā, nevar tik gaidīt no otra.

Kas ir šis maģiskais Klikšķis?
Maģiskais Klikšķis - Tas pats pirmais iespaids tikšānās laikā , paiet minūte un Tevi pavada vilnis izjūtu kuru žel , ka nevar iemūžināt un pat īsti saprast, bet kaut kas jau smadzenes vai zemapziņas līmenī paliek. Lai ko pēc tam runā un dara , izanalizē kaut vai pieraksti sev kādā dienas grāmatā savas izjūtas vai intuitivo priekšstatu par cilvēku, un vēlāk izrādas tai pirmā minutē ir bijis pats...

Lielā mīla...
Jā, ir tāda mīlestība kā te raksta "viduslaikos" un šķīra tikai nāve. Reizēm aizraujas elpa un domā kā izelpot un iet tālāk pa dzīvi.

Valentīndiena jums nozīmīga vai nenozīmīga diena?
Diena kā diena. Darba diena. Vienā brīdī elpa aizrāvās .... bet bija ļoti patīkami šorīt saņemt klēpi ... krāsas puķes ar kurjru, tikai žēl , ka nav atklātnītes klāt no kā. Vienīgais cilvēks zināja manu vārdu un uzvārdu jo kurjērs pārprasija.Parasti tādu pušķi saņēmu no vīra. Paldies anonīmam sūtītājam.

Kā piedot sev?
Gribu pajautāt autorei, vai visos svētkos un brīvdienās Jūs bijāt kopā ? vai katreiz aizbildināšanās ar kāut ko nelikās aizdomīga ? Vai atrāk neanalizēji ? Šodien jau 21 gadsimtā visur var aizbraukt pa Latviju pāris stundās, arī uz jebkuru pasaules malu aizlidot. Kur Tevi aicināja, kā pavadijāt laiku ? Nevajag sevi nosodīt, bija visā Jūsu satikšanās laikā jauki brīži, pasmaidi un atlaid visas...

Vai tiešām gudrākais piekāpjas?
Ja ir attiecības/kopīgas saistības jau, ir dialogs,.... tad ir jautājumi par kuriem labāk pārzina vīrietis un jautājumi par kuriem pārzina sieviete, tad vēl ir jautājumi par kuriem ir dialogs un vienošanās sasvstarpēji ko un kā labāk. Citādāk nestādos priekšā kādas var būt attiecības un kam vajag kaut ko pierādīt vai strīdēties.

Lielie bērni.
"Mātes vieglprātība" pieaugušus bērnus nekādi neskars, ja nu vienīgi mantojumu tiesības nav sakārtotas. Pieaugušiem bērniem ir sava dzīve un tieši otrādi priecājas, ka vecāki vēl interesējas par dzīvi visās jomās un visādi atbalsta, un vēl visādi lutina mani ( ar visādiem ceļojumiem, SPA brīvdienu atpūtu u.t.t), dievs mums ir devis mēli, izrunājieties ar saviem bērniem un vienojieties, tad arī...

Kāpēc glītas pilnīgi normālas sievietes vēl grib tievēt?
Ko nozīmē tievē? Neko neēd ? Svars pats par sevi nerodas un netraucē, bet jo vecāks organisms, jo vairāk veselības problēmas. Orgāni un ķīmija strādā lēnāk. Tievēšana vien jau neko nedod, parasti jau piekopj kādu kustību kompleksu vai veidu, kā gribi sauc. Sen jau ir atklāts, ja gribi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi kusties.

Lielie bērni.
Jā, ir arī kad kotrolē un par ko. Kad vīrs nomira labi , ka bija kas pakotrolē un parūpējas, jo bija brīži kad ar sevi tikt galā grūti. Varbūt arī viņiem bija nepieciešmība vairāk būt klāt. Katram zaudējums smagi pārzīvots. Tālāk ejam. Dzīvo savu dzīvi,audzina savus bērnus, uzticamies viens otram. Jā , jautā ko dari,kur iesi, bet bez pārmērības, izrunājamies. Saprot, ka katram mums ir savas...

Kāpēc turpina dzīvot kopā ja nekas vairs nesaista?
No autores pilnīgi skaidri skan, "tak tās šausmīgās un dumjās sievas ", bet kas ir pati ? kādam vīrišķim mīļākā ? , bet tādas jau ir lai papriecātos un pēc tam atgriestos pie sievas. Sievas nav nemaz tādas mulķes, ka neko nezin. Pajautā Vīrietim savam, kapēc tad viņš atgriežas pie sievas.

Sievietes izskats
Varbūt vajag sponsorēt speciālistu , stilistu, tas nav lēts prieks. Ja jau viņa tik slikti izskatās, ka jūties neērti vai tik nav vaina pašā ?

Vai skaisti cilvēki ir laimīgāki?
Laime un skaistums ir nosacīti relatīvi jēdzieni. Vienam patīk meita, citam māte, citam kleita.

Kā cīnaties ar negatīvām emocijām?
Kad uznāk "dusmu lēkme", ja var pabļaustos, bet labākās "zāles" pastaiga svaigā gaisā gar Daugavu. Vēl kādreiz eju dušā kontrasta. Vārdu sakot, mēģinu atbrīvoties tā lai kādam nenodaru pāri.

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Vinetta, neesmu naiva. Pati jau esi atbildējusi - tikšanās laikā viss tika noskaidrots kas ir kas. Kurš grib sarakstoties "paspīdēt", tā ir cita cilvēka problēma, ja jau aizgāja viss līdz randiņam un patiesību neatklāja. Ja attiecības sāk veidot ar meliem, nekas jau nenotiks tālāk, nu labi ja sasveicināsies ... nu un viss. Pati reiz paskarbi šeit izteicos, anketā bija 200kg, un tad vīrietis...

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Anketās lasot par parametriem drīzāk ir patiesība, (labāk jau pielikt + 100 kg vai pajokot vēl kaut kā) jo norunājot randiņu viss uzreiz atklāsies, kāda tad nozīme melot.

Dzīva uguns,mūzika,daba ?...... kas JUMS iepriecina dvēseli ?
Dzīva uguns kamīnā lauku mājās vai vasarā pie ugunskura, ģitāras spēlēšana un kāda laba dziesma vai romance ... dvēsele dzied un gavilē ... jauks laiks ... mīļas atmiņas ... visi bijām tad kopā, ģimene.

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Visi viena maisā liekami, visi meklē šeit kādas sev piemērotas attiecības un partneri, kā sievietes tā vīrieši, katram sava mēraukla. Visi runā par saviem ideāliem, vienu neapmierina +20 kg, citu raksturs, citu materiālās vērtības un t.t. Tikai pavērojiet apkārt, pāri kas dzīvo kopā un vēl ja gadiem ilgi - visu dzīvi viens otram piemērojas, uzklausa un saprot viens otra velmes. Te lasot ...

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
Līdzvērtīgiem vismaz abiem jābūt. Patīkamāk ir kad vīrietim ir lielāki ienākumi, un restorānā vai benzīna uzpildes stacijā neraustīsies cik liels rēķins vai cik nu ieliet benzīna.

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
Katra anketē ir uzrakstīts ko grib,.... līdzvērtīgu. Dialogā veidotas attiecības, abiem pieņemtās normas/ vienošanās = kā gribat tās saucat. Nekad nevar būt vienvirziena - "es gribu tā vai šitā ".

Cik liela nozīme ir labi bučoties?
Ja blakus ir īstais cilvēks, tad ar bučiņu sākās pats nejaukākais rīts, ar bučiņu arī beidzās diena. Skūpsti un bučiņas pavada visu dzīvi un jo vairāk, jo labāk ... un vēl tie ir tik dažādi. mellene-x un aaalis jau ir ļoti labi atbildējusi autoram.

Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus
*Ja bērns ir cieties no vecākiem, tad bērnu iztaujā bāriņtiesas darbinieks (psihologs, apmācīts ar spec.zināšanām darbam ar attiecīgo vecuma grupu) ar skolotāja vai audzinātāja klātbūtni un par to ir iepriekš vienalga jāinformē vecāki;Tas pats ir ar policijas darbiniekiem strādājot. *Ja bērns cietis no kādas citas personas , tad pirmām kārtām jāinformē vecāki un pat sniedzot med.palīdzību...

Pretēja dzimuma draugi un draudzenes.
Varu tikai pateikt no savas pieredzes. Gadījās, ka kādu laiku strādāju vīriešu kolektīvā kur uz katru strādājošo sievieti bija 10-15 vīriešu. Bija daži eksemplāri kas bija iedomājušies nezin ko, bet lielākā daļa izturējās ar cieņu un draudzīgi. Ar vienu otru uzturu draudzīgas attiecības vēl šodien kā draugu,( bija nepieciešama palīdzība auto lietās - neatteica; bija pasākums kur iet ar...

Kā var sevi tā necienīt,lai kļūtu par precēta jākļa mīļāko?
Izlasot Pa viedokļus gribas kliegt, kur tik ,piedodiet, stulbi jautājumi un apgalvojumi Taurenīte tavā galvā? No labas sievas/ sievietes (visas jomas) neiet vīrietis meklēt mīļāko/ citu sievieti. Tas pats arī sieviete nemeklē mīļākas statusu. Viss rodas no tā,ka kaut kas nav kārtībā Jūsu attiecības, nav dialoga pārī.

Attiecības bez saistībām.
Attiecības ar prostitūtu ir bez saistībām, samaksā un saņem ko vēlies. Par naudu - pirkums un viss.

Vai bagātiem un nabagiem ir vienādas izredzes uz mīlestību?
Pilnībā piekrītu viedokļiem mellene_x un rudesroze2 . slimais 1 paārstē savas smadzenes vai pamācies dzīvot.

Kāpēc ir pieņemts,ka mīlestību jūtam tieši ar sirdi?
Autoram gribu pateikt paldies par ko, ka katru dienu atrod tēmu par kuru visi šeit raksta savu viedokli un ir nodarbināti. Kāds savā vientulībā neieslīgst un nedomā par dzīves bezjēdzību. Lai ne vienmēr jautājums ir interesants, bet ka te sāk apspriest. Laiks paskrien uz priekšu un tad smadzenēs dzimst citas idejas. PALDIES. Par jautājumu : Visi mūsu maņu orgāni pakļauti smadzenēm; acis redz,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu