Sanntana

Sieviete (59)
iepazīties ar Sanntana

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nomainīju kritērijus :)
Raksta pietiekami daudz,tikai ko raksta un kā. Latiņu nolaist ? ... kam, ... kļūt kādam par aukli, vai pasliktināt savu dzīves līmeni ?

Vai tupēt Oho vai kādā citā iepazīšanās saitā skaitās kauna lieta?
Aivars N, paldies par viedokli. Pilnībā piekrītu. Portālā esmu , nu un . Kāpēc būtu jākaunas ? Katrs ir tiesīgs izteikt savu viedokli, apstrīdēt ... kur ir teikts, ka tas vai šitas portāls ir tam vai citam. Tā ir arī mūsdienu komunikācija, katrs izklaidējas kā vēlas un kā prot.

Kaislīgs sekss! No kā tas atkarīgs?
Mīlestība abpusēja, jutekliskums, viens acu skatiens un viss ir skaidrs bez vārdiem ...

Sex pēc 60 gadiem!
Trūkst vārdu, cik gan visi ir izglītoti ... Ko zināt par 60 gadīgām sievietēm un vēl vecākiem kungiem ? Nodzīvojat līdz šiem 60 un tad arī apspriežiet. Interesanti ... kā Jums liekas, kas tad saista šos vecos pārus ? Kāpēc šie cilvēki veido vēl jaunas attiecības ? Kādreiz vajag arī palasīt kādu gudru fizioloģijas grāmatu ... vai palasīt kādus pētījumus ... uzjautāt kādu jautājumu...

Kādos brīžos Tu uzskati, ka attiecībās ar otru ir paveicies?
scheriff, paldies Jums. Ļoti precīzs arī mans dzīves uzskats un pasaules uztvere. Lai Jums viss izdodas.

Ar ko atšķiras sievietes no vīriešiem?
Brīnums nu, visu laiku PA par sievietēm izteicies un visu sen zinot kādas un nezin kādas ,un nu meklē atšķirības ? interesanti citu viedokļi ? Palasi gudras grāmatas un arī internetā daudz materiālu atradīsi.

Kā cīnīties ar sagurumu un pēkšņu atrubīšanos?
Smēķētājs, - plaušas nepienes pietiekamu daudzumu skābekļa smadzenēm, visi procesi ir palēnināti. Var aiziet uz pilno komplekso asins analīzi un pārbaudīt kādi parametri ir, kas ir par maz vai uz robežas.

Cik daudz veci veči ir gatavi uz trakulībām dēļ sievietēm?
Kādā nozīmē trakulības ? ... Kad ir iemīlējies gadiem, kg, izskatam, ... nav nozīmes, un arī sieviete pieņem visu . Biju nesen aizbraukusi ciemos pie radiņiem, tante jau 10 gadus kā atraitne , un te tagad ir uzradies kungs attiecīgā vecuma. Cik patīkami bija redzēt kā cilvēki mainās, ... smaida, viens otru pie rociņas ved, danco. Jauki, ... un viņiem šodien 80.

Atovadītāju medicīniskā komisija. Ātri, lēti - kur?
Rušonu 15, "Dziedniecība" stundas laikā visu izgāju.

Kāpēc vieniem veicās un citiem nē?
Vai tad sen nav teikts, ka ne svars ne izskats nav noteicošais. Attiecības ir jākopj, Jātrod kautkas kopīgs kas abām pusītēm ir interesanti, jāieklausās un jārēķinās ar otra velmēm, jāmeklē kompromisi kopīgi. Dievs devis mēli cilvēkam lai runātu, ausis lai klausītos.Izmanto un viss būs.

Vai dāmām būtu vajadzīgs vīrietis mājsaimnieks?
Ģimenē ir bijis tāds laiks , vīram kādu laiku bija sezonas darbs un nebija slikti, siltas vakariņas ,rītos kafija jau gaidīja uz galda, ... un mājā remonts viss, vīra roku darbs - tapa jaukas mēbeles un visi plauktiņi savās vietās un visādi jauki sīkumi ērtībām un dažas jaukas lietiņas sameistarotas. Pati tai laikā strādāju un vēl studēju klāt savai profesijai. Ja vīrietim ir rokas vietā, tad...

Motivācija!
Motivācija trūkst ? Ha... diendienā nevajag labi izskatīties, pašai sev patikt paskatīties kaut spogulī, ... au ... šodien vēl dzirdu komplimentus gan no kolēģiem, gan no citiem - tu labi izskaties, jauki. Garastāvoklis jau no paša rīta labs, smaids pa visu ģīmīti, vai nav jauki ?! dzīve jau nav tikai kaut kam, bet pa priekšu sev par prieku un tad jau arī kāds atradīsies blakus un jūsmos. Mīliet...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu