likky666

Sieviete (26)
iepazīties ar likky666

35 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
Lēti? Es virtuālo komunikāciju ar svešiem cilvēkiem neturu nekādā vērtē. Nekad nevar zināt kad šie pazudīs. Man labāk patīk komunicēt aci pret aci.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Pati vainīga. Citus, protams, vieglāk vainot, bet cilvēks ir pats atbildīgs par savām izvēlēm, savu reakciju uz apkārt notiekošo un savu darbību.

Skats no malas.
Es nekad no cita neprasīšu to, ko pati nevaru dot, tāpēc ļoti labprāt izvēlētos tādu pašu kā es.

Vai Tu esi labs cilvēks?
Jā, protams.

Transgenderis.
Pieļauju, ka vīrieši šajā jautājumā varētu būt skarbāki. Man nebūtu nekas iebilstams :)

Jautājums vientuļajiem.
Vēl nav mēģinājuši :D Laikam visi paziņu paziņas ir precējušies. Bet pa lielam es neatsakos iepazītes ar jauniem cilvēkiem.

3 īpašības
Inteliģents labsirdīgs, atbildīgs.

Ko darītu ar UZBĀZENI?
Ignorētu. Ja tas nelīdz, tad var teikt - parunāsim vēlāk, vēlāk piezvanīšu, bet to tā arī neizdarīt. Varbūt aiziet satikties, bet sarunas laikā visu laiku sēdēt telefonā... Pagaidām šāda taktika ir strādājusi.

Alkoholisms var būt iedzimts?
Iedzimst tieksme, bet ne pats alkoholisms. Turklāt ne visiem.

Viņš un Viņa. Kas notiek tad, kad pārtrūkst saikne starp diviem cilvēkiem?
Sākumā ir tukšuma sajūta un skumjas. Pēc tam viss pāriet. Primāri ir bijušas garīgas nesaskaņas.

+ un - cika jums tas ir svarīgi vai nesvarīgi?
Es nepārskatu ne savas atbildes, ne to, cik + vai - ir ielikts, tas pārāk daudz dārgā laika aizņem. Ja kādam dikti gribas padiskutēt, lai raksta privāti.

Vai viegli būtu mīlēt kādu kas Tevi nemīl?
Sirdij nepavēlēsi. Tā vai nu mīl, vai nemīl. Mīlēt ir viegli, grūtākais ir samierināties, ka Tevi nemīl pretī.

Kas ir tas..ko vēlas jūs sievietes.Ko sagaidat kopdzīves laikā?
Jābūt raksturā līdzīgam man, bet tomēr biku savādākam - tā, lai kopā interesanti un visādas lietas var kopā sadarīt.

Jauni puiši par kasieriem?
Katrs pelna naudiņu kā grib, var un kā māk. Ir jau daudz citu cilvēku, kas var iet asfaltēt, piemēram, čaļi ap 30,40 gadiem. Lielveikalos arī čaļus vajag, citādi jaunajam meitenēm un pirmspensijas kundzītēm smagās kastes ar produktiem būs pašām jāstaipa.

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Var grozīt kā grib, bet visam jābūt +/- līdzsvarā.

Tēja un kafija dienas garumā
Ja ir bail, tad to var kompensēt papildus lietojot kalciju un D vitamīnu.

Kādas pirkt acu lēcas?
Optikas salonā nokonsultēs.

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Ja cigaretes tiks aizvietotas ar uzkodām, tad, jā... Jāatrod kaut kas veselīgāks un, protams, jāpievēršas fiziskām aktivitātēm.

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
Nav bail no aprakšanas, bet vairāk bail, ka nelietderīgi iztērēšu savu dārgo laiku ar cilvēku, kas man ne visai iet pie sirds.

Vai sievietei ir jāstrādā? Vai tomēr ģimene jānodrošina vīrietim vienam?
Ja sieviete nestrādā, tad viņa no bezdarbības var sākt jukt prātā. Protams - bērnu audzināšana, mājas uzkopšana, ēst gatavošana arī ir darbs, nav viegli, bet tādējādi ir risks, ka šāda sieviete būs vairāk neapmierināta. Vārdu sakot, būtu jāpieliek baigās pūles un izdoma, lai šāda sieviete nebarotos tikai no vīrieša - ne jau tikai naudas ziņā, bet arī emocionāli. Nē, nu ja abi dzīvo tāda šaurā...

Depresija
Var, taču ir vajadzīgs liels gribasspēks, neatlaidība, motivācija un iespējams arī kāds pārītis cilvēku blakus, kas palīdzēs, kad iestājas lūzuma punkts.

Sievietes profesija un attiecības.
Visur ir savi slazdi. Profesija nav rādītājs. Pati sieviete ir rādītājs- kā viņa tiek galā ar savu dzīvi, neatkarīgi no profesijas.

Nepilnvērtīgas attiecības(bez emocionāla klikšķa)
Mīlestībā, tāpat kā medicīnā - viss ir iespējams. Ja abi cilvēki ir gatavi strādāt pie attiecībām, tad to var un pat vajag darīt, bet ja gatavs ir tikai viens, tad nezinu, vai ir vērts. Mocīt sevi līdz pēdējam? Gan jau, ka ir lietas, kur var lietderīgāk iztērēt enerģiju.

Kā iepatikties cilvēkiem (likeable) un apgūt sociālo inteliģenci?
Mazāk koncentrējies uz cilvēkiem, bet labāk atrodi kaut ko, ar ko nodarboties. Dažādi paveiktie darbi var likt celt savu pašvērtējumu, kā arī rada tematus sarunām ar citiem cilvēkiem. Neieteikšu neko konkrētu, jo Tevi nepazīstu, bet velti šķiest minējumus negribas. Ja ir sīkāka interse, droši raksti.

Iemiegot elpas trukums, panika
Obligāti - ārsts, jo tā, kā jau te minēja var būt problēma, kas saistīta ar sirdi, vai arī kāda cita slimība. Līdz tam varbūt, ka palīdz gulēšana pussēdus pozīcijā?!

Atzinība - vai jums tās pietiek ikdienā un dzīvē vispār?!
Love and appreication is all that everybody need. Vajag, noteikti. Varbūt pat ne vienmēr verbālu. Te bija viedoklis, ka - Apkārtējo atzinība vairs nav nepieciešama, kad pats sevi sāc atzīt.- @Droshs_Plecs Hm. Interesants viedoklis. Sevis atzīšana noteikti ir ļoti, ļoti būtiska, un reizēm, ja cilvēks nenovērtē sevi, tad ir pat vienalga ko saka apkārtējie, bet ja esi vidē, kur neviens Tevi...

Vai reālajā dzīvē pilnīgi apmierināts un laimīgs cilvēks var būt negatīvs virtuālā vidē?
Nezinu, neesmu pētījusi, bet šķiet, ka ne, ja vien tā viņu laime nev fiktīva un virtuālajā vidē nemeklē veidu kkā izlādēties no sasprindzinājuma.

Impotents vīrietis
Mūsdienās jau ir visādi varianti kā risināt šo problēmu... Turklāt impotents jau nenozīmē - bez rokām. Bet lai līdz tam nonāktu, pašam vīrietim ir jābūt pietiekami pašpārliecinātam un jāatiecās pilnīgi mierīgi pret šo problēmu.

Vientuliba kā sods / ?
Sods ne, karma, varbūt.

Kā cīnaties ar negatīvām emocijām?
Ai... daudz kas atkarīgs no situācijas. Ir brīži, kad savaldos, ir brīži, kad izbļaustos, ir brīži, kad iesitu kaut vai galdam... Tiešām, nav tāda standarta varianta.

Jautājums sievietēm
Nē, jo manam brālim nav tādas. Ceru, ka kaut kad drīzumā būs.

Jautājums sievietēm
Reāls vīrietis... Kāds tas būtu? Izpratne par to cilvēkiem atšķiras. Ja Tev iešana uz tātriem, pastaigas, utml rada šausmas, tad ko Tu piedāvā? Gulēt gultā un skatīties filmas? To es varu arī bez vīrieša darīt. Man ir diezgan intensīva dzīve - pilna ar dažādām lietām. Ja es gribu sev blakus cilvēku, tad tādu, ar ko kopā veidot lietas un izbaudīt daudz ko interesantu un jaunu. Kāpēc neatbild?...

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Nē. Tā kā mani neinteresē vienas reizes satikšanās, tad nav vērts. Tāpat pēc tam visu uzzinātu.

Pa novadiem
Nāku no Latgales un tieši nesen domāju par šo novadniecisko atšķirību. Biju koncertā, tepat, Latgalē ar latgaļu mūziķiem. Šķita tik sirsnīgs un mīļš, kā nekur citur. ... Un arī paši latgaļi liekas tik sirsnīgi un mīļi.

Vai drīkst otru pusīti saukt par kukainīti?
Nav ne vainas. Man tīri labi patīk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu