likky666

Sieviete (26)
iepazīties ar likky666

53 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kam ir lielāka nozīme-garīgām vai materiālām vērtībām?
Var grozīt kā grib, bet visam jābūt +/- līdzsvarā.

Tēja un kafija dienas garumā
Ja ir bail, tad to var kompensēt papildus lietojot kalciju un D vitamīnu.

Kādas pirkt acu lēcas?
Optikas salonā nokonsultēs.

Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu?
Ja cigaretes tiks aizvietotas ar uzkodām, tad, jā... Jāatrod kaut kas veselīgāks un, protams, jāpievēršas fiziskām aktivitātēm.

Vai jums nav bail vilkties uz randiņu sazin kur,ar svešinieku?
Nav bail no aprakšanas, bet vairāk bail, ka nelietderīgi iztērēšu savu dārgo laiku ar cilvēku, kas man ne visai iet pie sirds.

Vai sievietei ir jāstrādā? Vai tomēr ģimene jānodrošina vīrietim vienam?
Ja sieviete nestrādā, tad viņa no bezdarbības var sākt jukt prātā. Protams - bērnu audzināšana, mājas uzkopšana, ēst gatavošana arī ir darbs, nav viegli, bet tādējādi ir risks, ka šāda sieviete būs vairāk neapmierināta. Vārdu sakot, būtu jāpieliek baigās pūles un izdoma, lai šāda sieviete nebarotos tikai no vīrieša - ne jau tikai naudas ziņā, bet arī emocionāli. Nē, nu ja abi dzīvo tāda šaurā...

Depresija
Var, taču ir vajadzīgs liels gribasspēks, neatlaidība, motivācija un iespējams arī kāds pārītis cilvēku blakus, kas palīdzēs, kad iestājas lūzuma punkts.

Sievietes profesija un attiecības.
Visur ir savi slazdi. Profesija nav rādītājs. Pati sieviete ir rādītājs- kā viņa tiek galā ar savu dzīvi, neatkarīgi no profesijas.

Nepilnvērtīgas attiecības(bez emocionāla klikšķa)
Mīlestībā, tāpat kā medicīnā - viss ir iespējams. Ja abi cilvēki ir gatavi strādāt pie attiecībām, tad to var un pat vajag darīt, bet ja gatavs ir tikai viens, tad nezinu, vai ir vērts. Mocīt sevi līdz pēdējam? Gan jau, ka ir lietas, kur var lietderīgāk iztērēt enerģiju.

Kā iepatikties cilvēkiem (likeable) un apgūt sociālo inteliģenci?
Mazāk koncentrējies uz cilvēkiem, bet labāk atrodi kaut ko, ar ko nodarboties. Dažādi paveiktie darbi var likt celt savu pašvērtējumu, kā arī rada tematus sarunām ar citiem cilvēkiem. Neieteikšu neko konkrētu, jo Tevi nepazīstu, bet velti šķiest minējumus negribas. Ja ir sīkāka interse, droši raksti.

Iemiegot elpas trukums, panika
Obligāti - ārsts, jo tā, kā jau te minēja var būt problēma, kas saistīta ar sirdi, vai arī kāda cita slimība. Līdz tam varbūt, ka palīdz gulēšana pussēdus pozīcijā?!

Atzinība - vai jums tās pietiek ikdienā un dzīvē vispār?!
Love and appreication is all that everybody need. Vajag, noteikti. Varbūt pat ne vienmēr verbālu. Te bija viedoklis, ka - Apkārtējo atzinība vairs nav nepieciešama, kad pats sevi sāc atzīt.- @Droshs_Plecs Hm. Interesants viedoklis. Sevis atzīšana noteikti ir ļoti, ļoti būtiska, un reizēm, ja cilvēks nenovērtē sevi, tad ir pat vienalga ko saka apkārtējie, bet ja esi vidē, kur neviens Tevi...

Vai reālajā dzīvē pilnīgi apmierināts un laimīgs cilvēks var būt negatīvs virtuālā vidē?
Nezinu, neesmu pētījusi, bet šķiet, ka ne, ja vien tā viņu laime nev fiktīva un virtuālajā vidē nemeklē veidu kkā izlādēties no sasprindzinājuma.

Impotents vīrietis
Mūsdienās jau ir visādi varianti kā risināt šo problēmu... Turklāt impotents jau nenozīmē - bez rokām. Bet lai līdz tam nonāktu, pašam vīrietim ir jābūt pietiekami pašpārliecinātam un jāatiecās pilnīgi mierīgi pret šo problēmu.

Vientuliba kā sods / ?
Sods ne, karma, varbūt.

Kā cīnaties ar negatīvām emocijām?
Ai... daudz kas atkarīgs no situācijas. Ir brīži, kad savaldos, ir brīži, kad izbļaustos, ir brīži, kad iesitu kaut vai galdam... Tiešām, nav tāda standarta varianta.

Jautājums sievietēm
Nē, jo manam brālim nav tādas. Ceru, ka kaut kad drīzumā būs.

Jautājums sievietēm
Reāls vīrietis... Kāds tas būtu? Izpratne par to cilvēkiem atšķiras. Ja Tev iešana uz tātriem, pastaigas, utml rada šausmas, tad ko Tu piedāvā? Gulēt gultā un skatīties filmas? To es varu arī bez vīrieša darīt. Man ir diezgan intensīva dzīve - pilna ar dažādām lietām. Ja es gribu sev blakus cilvēku, tad tādu, ar ko kopā veidot lietas un izbaudīt daudz ko interesantu un jaunu. Kāpēc neatbild?...

Vai anketās rakstat sīkas nepatiesības sevis uzpucēšanai.
Nē. Tā kā mani neinteresē vienas reizes satikšanās, tad nav vērts. Tāpat pēc tam visu uzzinātu.

Pa novadiem
Nāku no Latgales un tieši nesen domāju par šo novadniecisko atšķirību. Biju koncertā, tepat, Latgalē ar latgaļu mūziķiem. Šķita tik sirsnīgs un mīļš, kā nekur citur. ... Un arī paši latgaļi liekas tik sirsnīgi un mīļi.

Vai drīkst otru pusīti saukt par kukainīti?
Nav ne vainas. Man tīri labi patīk.

Nekavējies pagātnē, nesapņo par nākotni, koncentrē savu prātu.. Uz ko ?
Uz tagadni - šo mirkli, šo sajūtu.

Vai nav vienalga?
Ja nav ko pateikt par tēmu, tad jāsāk iztirzāt pats autors, lai vismaz kaut kas būtu pateikts, jo obligāti taču ir kaut kas jāieraksta tajos komentāros, citādi vēl citi padomās, ka nav nekāda viedokļa ne par ko...

Kurš mājās saimnieks - vīrietis vai sieviete? :)
Saimnieks ir vīrietis, saimniece- sieviete. Mājai vajag abus, lai uzturētu mājokļa būtību, ja šie divi cilvēki dzīvo kopā. Citādi var rasties iespaids, ka viens no viņiem ir tikai kā ciemiņš.

Rozā brilles
Rozā brilles 11 gadu garumā? Hmz. Šķiet, ka tās nav bijušas tikai rozā brilles.. vienkārši.... vienkārši tika dzīvots pašplūsmā. Man šķiet, ka jebkurās attiecībās ir jāpiestrādā- tās ir jāveido, nevis jāļauj plūst pašplūsmā. Cilvēki tā mēdz pierast viens pie otra, ka pārstāj raīt pārsteigumus, brīnumus, pārstāj iepriecināt otru......

Vai ir labi sūdzēties?
Kaut kā nešķiet pareizi.

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Ai, izlasot jautājumu, man šķita, ka joprojām ir cepiens par to datorterminu "palaistuve".

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Nešķiroju darbus... Parasti patīk pašai visu izdarīt... Tad, kad jau galīgi nezinu kā lai tiek galā, saucu palīgos tos, kas māk.

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Ja vienam vajag, otram ne, tad, šķiet, tas būs tikai laika jautājums.

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Love and appreciation... tas ir tas, kas visiem ir vajadzīgs. Katram, protams, labāk zināms uz ko balstīt savas attiecības, bet man gribētos ticēt, ka šie divi ir tie pamatakmeņi kaut kam stipram.

Kaut kāda iemesla pēc negribēt attiecības.
Es nekad no otra nespētu pieprasīt to, ko pati nespētu dot, vai prasīt būt tādam, kāda pati nespēju būt, tāpēc šo likumsakarību dēļ, labāk esmu viena un strādāju ar sevi, nevis ņemu katru pretimnākošo brīvo vīrieti.

Par ko būtu jārunā?
Jebkuru tēmu un sarunu var novest līdz bezjēgai un neauglīgai. / TuTur Pilnīgi piekrītu.

Vai cilvēkiem ir vajadzīgas kašķīgās tēmas?
Cilvēki pavelkās uz provokācijām. Daudziem dzīvē nekas dižs nenotiek, tāpēc, lai gūtu kādu asumiņu, kaut kādā ziņā gaida provokatīvas tēmas, kur varētu nedaudz iztrakoties. Tāpat arī vidēji tautā visi daudz izteiktāk reaģē uz negatīvām ziņām medijos. Tad jau visi sarosās, sakot- re cik slikti re cik nejauki, nu kā tā var... Tad, kad notiek kut kas labs, cilvēks izlasa, noskatās, varbūt pasmaida...

Vērtību krustcelēs...
Ar tādiem cilvēkiem cenšos nerunāt par vērtībām. Paliekam pie "small talks".

Cik ļoti te un vispār meklējam sev pāri? Varbūt vēlamies tikai izdampēties?
Pamatā jau PA dēļ, nav ticības, ka internetā var atrast pāri, bet kas zin, kā dzīvē pagriežas... ir viena anekdote, kas varētu raksturot šo pasākumu: Katru vakaru vīrs pirms miega lūdza Dievu, lai tas dod viņam laimestu loterijā. Lūdzās mēnesi, divus, gadu, divus, trīs... Bet palīdzības kā nav, tā nav... Un pēkšņi no debesīm atskan balss – klau, tu kaut vai loterijas biļeti būtu nopircis!"

Kura mirkli kvela ,atkartoju kvela milestiba var parversties klaja naida?
Nezinu par ko ir runa, ne visai interesē svešu cilvēku dzīve. Ja jau tas ir sabiedrībā populārs pāris un par to runā prese, Tad ieteiktu mazāk lasīt un klausīties. Lai jau cilvēki dzīvo kā patīk, gan jau tiem ir savi iemesli - ko, kas un kāpēc.

Šahs
Hm. Gudrību jau var visādi mērīt un katram ir savi kritēriji. Ja es mācētu spēlēt šahu, pat piekristu eksperimentam.

Jautājums sievietēm
Kaut kas līdzīgs bija ienācis prātā... Tik ne no atraidīto puses, vairāk gan - karmas likumi.

Vai jūs vakcinējieties?
Pateicoties vakcīnām, līdz minimumam ir samazināts to infekcijas slimību skaits, kas ir bīstamas. Aktivējoties cilvēku vēlmei nevakcinēties, pieaug šo infekcijas slimību skaits, jo tās infekcijas jau nekur nepazūd... Tik gaida savu zvaigžņu stundu. Šo fenomenu var tīri labi redzēt bērnu slimnīcā. Ja ir iespēja pasargāt, kāpēc nepasargāt? Protams, nekad nekas nav ideāli. Vienmēr pastāv...

Muzikālā gaume. Ko tā liecina par cilvēku?
Tāpat kā riks086, domāju, ka gan jau par kko liecina, taču īsti nezinu ko. Personīgi es esmu novērojusi, ka jo cilvēkam ir daudzveidīgāka interese mūzikā, jo tas cilvēks ir interesantāks man. Man rodas iespaids, ka ja cilvēks klausās viena žanra mūziku, tad viņš tā kā turās pie tā viena ritma- ne tikai mūzikā, bet arī dzīvē un šādi cilvēki grūtāk pielāgojas apstākļiem. Protams, es droši vien...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu