likky666

Sieviete (27)
iepazīties ar likky666

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ar kuru?
Intuīcija saka, ka pagaidām Te vēl nav manīts precams vīrietis.

Atliktās dzīves sindroms
Tiešām... Tā daudzi dara. Es vienkārši dzīvoju dzīvi. To, ko nevaru izdarī uzreiz, ieplānoju tajā mirklī, kad varu - Don´t wait for a perfect moment take a moment and make it perfect. Tas nekas, ka nevar aizbraukt pagulēt pludmalē Kanāriju salās, toties to var izdarīt mūsu pašu pludmalēs. Paķert līdzi bariņu draugu, pagatavot kokteiļus... Jāļauj tik vaļa fantāzijai.

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
Varbūt ne tik burtiski jāuztver. Katru dienu dzīvo kā pēdējo, bet paturi prātā, ka tomēr var pienākt rītdiena. Vienkārši ir jāizbauda visi dzīves sīkie mirklīši.

Kāpēc gan ne!
Tiešām - kāpēc ne? Vai tās ir tikai morālās vērtības kas traucē? Tas, ka viņš krāpj savu mīļoto sievu? Var jau būt, ka viņa nemaz nav tik ļoti mīļota. Un var jau būt, ka viņa pati vainīga, ka radusies tāda situācija... Bet atkal - ja nu karma nāk atpakaļ? Ja nu tad, kad Tu sastapsi savu big love un apprecēsies, šis arī šļūks pa kreisi? What comes around, goes around... Taču atkal - cik ir tās...

Kas ir galvenais dzinulis veidot attiecības?
Kā nu kuram. Man vienkārši vajag sabiedroto, padomdevēju, konsultantu, domubiedru, kolēģi, partneri vienā personā. Tiem, kam ir kādi trūkumi savā dzīvē, meklē, kas tos aizpildīs, tiem, kam nav, meklē (ja meklē) līdzvērtīgus cilvēkus, ar ko kopā forši pavadīt laiku, jo vienītī reizēm nav tik jautri, jo gribās taču ar savām emocijām un pārdzīvojumiem padalīties.

Vai "karš" starp vīriešiem un sievietēm palīdz veidot veselīgas attiecības?
Pilnīgi precīzi - publiskā ateja. Diez vai tas palīdz. Bet tā kā es te neko nemeklēju, tad man par to grūti spriest.

Ko jūs sakāt par precēšanos pēc 40?
Pēc 40 varbūt vēl ir par agru, jo tad vēl ir ambīcijas un neuzticība... bet pēc 70 - īstais laiks. Bŗni izauguši, sāc justies vientuļi un tad jau ir vienalga par visu pārējo - ka tik ir kāds, kas var palīdžet pa kāpnēm uzkāpt. Smiekliņš vai ne, bet tas iz dzīves - pagājušajā gadā apprecējās tantes draudzene, kurai ir virs 70, viņas tagadējam vīram virs 80. Abi laimīgi čubinās. Gan jau, ka var...

How to Hack your Life..?
Hm. Ironizēts, vai neironizēts jautājums, bet tomēr jautājums. Iespējams radies lasot vairākas diskusijas. Reti kurš te sevi atļaujas pozicionēt kā galīgu lūzeri un slieku, kas rāpo pa zemi, jo tas taču internets, te var visu, kāpēc lai neizliktos par labāku un reizēm tie pamācoše teksti kaitina (it kā tas ķēms visu zinātu, ha... un vispār, ko tas saprot no dzīves), jo nevar saprast, kurš feiko...

Cilvēks un hobijs
Cilvēki ir dažādi. Protams, ka pārī katram var būt dažādi hobiji, nav obligāti darīt vienu un to pašu, kādreiz jau ari jāatpūšas vienam no otra, taču nev slikti, ja kaut ko var darīt arī kopistiski. Vispārējai idejai ir jābūt vienotai - tāpēc jau pāris ir pāris, taču izpildījums var atšķirties. Ja visu savā starpā va sarunāt, tad tas ir tikai brīnišķīgi.

pensionāru portāls.
Portāls nemirst, vienkārši populācija noveco, tāpēc vecāku indivīdu pārsvars ir leilāks nekā jauno.

Vai var vienā brīdī pārstāt mīlēt?
Domāju, ka ne. Ja īsta mīlestība, tad tā tam navejadzētu notikt. Te jau minēja kāds kaut ko par aizraušanos - dažreiz jauc šīs divas lietas. Tad gan tā var būt. Citādi gan ir kaut kāds iemesls.

Sausais atlikums
Man noteikti nav aizķēries nekas pamācošs. Man ir savi likumi pēc kuriem dzīvoju. Te es vairāk stiprinu pārliecību par to, cik cilvēki reizēm mēdz būt neadekvāti un šad tad kāds jautājums man pašai netiešā veidā ir rosinājušas pārdomas par sevi.

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
Lēti? Es virtuālo komunikāciju ar svešiem cilvēkiem neturu nekādā vērtē. Nekad nevar zināt kad šie pazudīs. Man labāk patīk komunicēt aci pret aci.

Kad sieviete sāk justies kā ķoķa, kas pie tā vainīgs?
Pati vainīga. Citus, protams, vieglāk vainot, bet cilvēks ir pats atbildīgs par savām izvēlēm, savu reakciju uz apkārt notiekošo un savu darbību.

Skats no malas.
Es nekad no cita neprasīšu to, ko pati nevaru dot, tāpēc ļoti labprāt izvēlētos tādu pašu kā es.

Vai Tu esi labs cilvēks?
Jā, protams.

Transgenderis.
Pieļauju, ka vīrieši šajā jautājumā varētu būt skarbāki. Man nebūtu nekas iebilstams :)

Jautājums vientuļajiem.
Vēl nav mēģinājuši :D Laikam visi paziņu paziņas ir precējušies. Bet pa lielam es neatsakos iepazītes ar jauniem cilvēkiem.

3 īpašības
Inteliģents labsirdīgs, atbildīgs.

Ko darītu ar UZBĀZENI?
Ignorētu. Ja tas nelīdz, tad var teikt - parunāsim vēlāk, vēlāk piezvanīšu, bet to tā arī neizdarīt. Varbūt aiziet satikties, bet sarunas laikā visu laiku sēdēt telefonā... Pagaidām šāda taktika ir strādājusi.

Alkoholisms var būt iedzimts?
Iedzimst tieksme, bet ne pats alkoholisms. Turklāt ne visiem.

Viņš un Viņa. Kas notiek tad, kad pārtrūkst saikne starp diviem cilvēkiem?
Sākumā ir tukšuma sajūta un skumjas. Pēc tam viss pāriet. Primāri ir bijušas garīgas nesaskaņas.

+ un - cika jums tas ir svarīgi vai nesvarīgi?
Es nepārskatu ne savas atbildes, ne to, cik + vai - ir ielikts, tas pārāk daudz dārgā laika aizņem. Ja kādam dikti gribas padiskutēt, lai raksta privāti.

Vai viegli būtu mīlēt kādu kas Tevi nemīl?
Sirdij nepavēlēsi. Tā vai nu mīl, vai nemīl. Mīlēt ir viegli, grūtākais ir samierināties, ka Tevi nemīl pretī.

Kas ir tas..ko vēlas jūs sievietes.Ko sagaidat kopdzīves laikā?
Jābūt raksturā līdzīgam man, bet tomēr biku savādākam - tā, lai kopā interesanti un visādas lietas var kopā sadarīt.

Jauni puiši par kasieriem?
Katrs pelna naudiņu kā grib, var un kā māk. Ir jau daudz citu cilvēku, kas var iet asfaltēt, piemēram, čaļi ap 30,40 gadiem. Lielveikalos arī čaļus vajag, citādi jaunajam meitenēm un pirmspensijas kundzītēm smagās kastes ar produktiem būs pašām jāstaipa.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu