Tilia

Sieviete (54)
uzzināt vairāk par Tilia

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kad bija pēdējā reize, ...
Pirms dažām dienām pārliecinājos, kāda vērtība un vēstures liecība ir ar roku rakstīta vēstule. Kārtojot mirušās mātes lietas, atradu radinieces viņai sūtītu vēstuli, šķiet, 70-to sākumā. Biju ļoti pārsteigta, cik daudz uzzināju no pusotras lapas teksta, bet visvairāk no tā, kas "starp rindiņām" - par to laiku, par radiniekiem un arī par pašu rakstītāju atklājās man nezināma viņas rakstura...

Ķīmija...
Piparkuka, pat satiekoties cilvēks var apzināti maldināt, kur nu vēl sarakstoties! :)

Ķīmija...
Virtuālā jūtu ķīmija var ļoti maldināt.

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Pievienots fails: Pases_kopija.jpg

Kāpēc cilvēks jūtas laimīgāks tad, kad tas tiek apmuļķots?
Nemurgo...

Bildes parsutisana uz datoru
Paskaties rīku joslā, vai ir ieslēgta arī datu apmaiņa.

Kas liek daudziem nolikt savu valsti?
Multi, Sallija vēl nepieminēja atšķirīgo situāciju slimnīcās - pacienta iemaksu, līmeni, attieksmi utt....

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Te daudzi neatšķir Latvijas zemi-dzimšanas vietu no valsts... Jā, teritorija ir viena, bet jautājums bija par valsts svētkiem.

Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti?
Neizjūtu ne vienu, ne otru, jo tam nav pamata, diemžēl.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Tās nav pasaciņas, jo drošība ir pamatvajadzība gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Attiecībā uz šo - "beznosacījumu ienākumi cilvēku padarot par dārzeni, viņš neko nedara, tikai guļ..." - varu apgalvot, ka tas ir atkarīgs no cilvēka. Ir cilvēki, kuriem neko nedarīt, tikai gulēt, ir pretdabiski.

Vai pārlieku uzticēties, tas ir bīstami?
Tas nav bīstami...līdz brīdim, kad nevienam vairs nespēj uzticēties...

Tu uztaisīji manu dienu
Tad kāds viņiem nekvalitatīvi tulko tos mācību materiālus? Tas gan nav labi. Reizēm esmu sevi pieķērusi, ka teikumu konstrukcija ir pielipusi no angļu valodas - runāju tā, it kā būtu to galvā noformulējusi angliski, bet pēc tam sinhroni iztulkojusi latviski. Manuprāt, tas ir neizbēgami, ja daudz lasi vai runā angļu valodā. Tas tā reizēm notiek runājot, bet ne rakstot, kad ir laiks apdomāt...

Medus nostājies kārtām
Visaizdomīgākā ir tā vidējā kārta. Izrādās, ka, mākslīgo medu gatavojot, medum piejauc cieti un sojas miltus. Varbūt tie arī veido to balto slāni?

Dzīve pēc nāves
AivarsN: "Taču ir daudz cilvēku, kuriem iepriekšējās dzīves atmiņa tomēr saglabājas... " Es atceros kādu epizodi no bērnības, kad pavisam skaidri zināju, ka reiz jau esmu bijusi liela un man pašai ir bijuši bērni. Kad to pateicu tēvam, viņš sākumā pasmējās par mani, bet tad apdomājās un paskatījās uz mani pavisam nopietni...:)

Dzīve pēc nāves
Nē, neizdziest kā atslēgts monitors, jo cilvēks nav tikai materiāls veidojums. Es drīzāk salīdzinātu ar internetu, kurā tiek uzkrāta visa informācija un kas pastāv arī tad, kad minitors un procesors ir atslēgti.:)

kas bojā raksturu?
NELIKUMĪGI atņemta nauda.

Seksuāla uzmākšanās
Uzskatu, ka uzmākšanās ar savu kailumu ir klasificējama kā seksuāla uzmākšanās, neatkarīgi no dzimuma. No sievietes, vienkārši pretīgi...

vēl neliels uzdevumiņš iztēles rosināšanai!
Ja patin filmu atpakaļ, tāds "Trojas zirgs" nekad, NEKAD nav bijis superīgs, vienkārši attiecīgā dzīves brīdī uz daudz ko ir pievērtas acis, un tam var būt dažādi iemesli.

Ar ko atšķiras dāma no parastas babenes?
Parasti jau pa gabalu atšķiras - ar uzvedību, garīgo (sociālo/emocionālo) inteliģenci, pašcieņu un cieņu pret citiem cilvēkiem. Ar vīriešiem ir līdzīgi. Ir redzēti neparasti bābiski pat inteliģenta darba darītāji.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu