Ellocka

Sieviete (52)
iepazīties ar Ellocka

50 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vīrietis ginakalogs
Miomai vajag ķirurgu, kas to likvidē kopā ar visu pārējo, vai pamēģināt sadzemdēt vēl kādu bērnu un cerēt, ka pēc tam pie labvēlīgas seksuālās dzīves tā mazināsies.. Vai, lai nebūtu noasiņošana, visu laiku ēst hormonu preperātus ar visām no tā izejošajām sekām. Viss pārējais ir tikai lāpīšanās, kas asiņošanu nemazina.

Pirkt uz ebay priekš citas pesonas
Var. Pievienojot kā vēl kādu adresi savam e-bay kontam un pie piegādes informācijas apstiprinot to. Un pēc tam izdzēšot ja nevajag. Saprotamāk kā ieskaidrot vienreizēju citu adresi. Tā darīju es pat piegādei citai personai citā valstī. Maksāju ar PAY pal, bet, vismaz kad es 15 gadus atpakaļ atvēru PAY pal kontu, tam vajadzēja kredītkarti, ne debeta.

Nebraucama auto pārdošana
Ja pārdod, nevis nodod utilizācijai, neaizmirst nomaksāt ekspluatācijas nodokli - par visiem gadiem, kamēr stāvējis (ja nav savlaicīgi noņemts no uzskaites). Invalīdiem - atvieglojumi tā nomaksai.

Nebraucama auto pārdošana
Ja šrots atbrauks pats pakaļ, tad virs 100EUR - pēc svara pie viņiem pēc tam nosverot. Jāparbauda, vai šrots CSDD reģistrā (majaslapā) un drīkst izsniegt utilizācijas sertifikātu. Ja labi diski, akumulators vai vēl kaut kas un laiks ar to nodarboties, var pati mēģināt pardot atsevišķi.

Kā jāuzvedas restorānā
Ķengaragā bija Ruse :D

Vai tas ir pārbaudījums.
Cietumā gan vislabāk zin, kas kuram ir vai nav čomaks ;D Bet miestā nevajag līst pie vietējiem bomžiem draudzeties un ciema diskotēkā vai krogā kašķi meklēt..

Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze.
Jebkurā veikalā pasūtot jārēķinās, ka var nebūt visa komplektācija, pietrūkt furnitūra, savienotājelementi. Kad gadus 15 atpakaļ pasūtīju poļu mēbeles, piemaksāju pardevēju firmai par salikšanu - viņi varēja atrast tikai 1 darbinieku, kas to uzņēmās, un arī tad viņam nācās pārrakt ekspozīciju veikalā, lai savāktu visu nepieciešamo. Un tas bija tikai skolnieka sekcijai.

Iesakiet filmu
Es filmu saitos meklēju arī caur kolekcijām. Atbilstoši noskaņojumam. Ja iepatīkas filma, apskatos, kādās vēl kolekcijās tā ir. Un kas vēl tur ir. Tas ir kā aizraujošs ceļojums atklājot citas pasaules.

Vai man ir tiesibas mantot?
Tikai, pieņemot mantojumu, tiek pieņemtas arī ar to saistītās saistības - t.i. kredīts, varbūt, nesamaksāti nodokļi, ka tas ieķīlāts utt., ko pirms pieņemšanas visu vajag uzzināt un sarēķināt ieguvumus un maksājumus un pieņemt lēmumu, vai ir vērts.

Just 5 atsauksmes
No Ķīnas preces noformē kā dāvanas, paraugus utt. un nepiesienas. Es pērkos E-bay. Maksāju ar kredītkarti. Debetkartes gan paziņām nav veicies tur reģistrēt. Ja no ASV ko pērk, tad neparakstās bez nodokļiem un vēl Latvijas pasts uzliek savu daļu par atmuitošanas procedūru.

Brīnišķīgi citāti no grāmatām
Es kāpt gribu kalnā visaugstākā, Ne spēka man pietrūks, ne bail man no kā; Lai putenis plosās, lai ziemelis elš: Uz augšu, uz augšu tik ies manim ceļš! V.Plūdonis "Atraitnes dēls"

Just 5 atsauksmes
Maniem radiniekiem 3 gb. dažādi un dažādos laikos Xiomi iegādati e-bay. Vecākais strādā jau 2.5 gadus.

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Tāpēc, ka gan vīrieši, gan sievietes, neizvēlas savu otru pusīti tikai pēc spējas materiāli nodrošināt vai nodrošināt savu klātbūtni. Ne vienmēr materiāli nodrošinātu vīrieti ilgstoši piesaistīs mājsaimniece vai caca, ne katru mājsaimnieci apmierinās nabadzīgs daba rūķis, kam visai tālu no alfa. Mēs tiecamies pēc kaut kā augstāka, tas ir cilvēces dinējspēks, ja tā nenotiek, iestājas regress.

Kādu darbnicu veidot?
Noteikti radošu - kur no humpalām var izgatavot sev draudziņu vai vienkāršu putnu biedekli.

Svingeri
Tie, kas to tiešām apzināti un mērķtiecīgi dara, dara, nevis sabiedriski apspriež, nefotogrāfē, nefilmē, bet ievēro konfidencialitāti, ar varu pie sevis nevelk.

Kādu segu ieteiksiet?
Segu - stepētu ar vilnas pildījumu. JSK nopirku Lietuvā ražotu. Pedējo izvēlējos ar virsdrānu, ko var mazgāt veļas mašīnā. Var mazgāt arī letāko variantu ar parastas kokvilnas virsdrānu, bet ātrāk izdislst.

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Vīrieti pie sievietes gan tur ne fiziski ierobežojumi un aizliegumi, bet pavisam kas cits (tāpat kā sievieti pie vīrieša).. Šādā veidā cīnās par sevi nepārliecinātas personības un tā ir gan tā otrā, gan 1. pašam sevis pazemošana.. Piemēram, pārbaudīt otra somu, kabatas, telefonu, likt atskaitīties kur, ar ko un kāpēc biji, atstāt otram tika lielak vai mazāku kata naudu no nopelnītā utt.,...

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Ar roku dzelžiem pie radiatora. Vai gultas gala. Sāka kā rotaļu, bet tika pieķedēts...

Dūnu jaka
Dabīgais kažoks smagāks par mākslīgo, var mest spalvu un nelabi ost, ja nav ļoti kvalitatīvs. Ja jaku, tad tikai sintepona. Dūnu jakai ne tikai lien laukā spalcas, bet arī sakrīt uz leju uz stepējuma vietām, pat ķīmiskaja tīrītavā.

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Neizvēlos vīriešus, kurus var ierobežot. Tos, kurus vajag, atstāju policijai un socialajām iestādēm.

Senvārdi sadzīvē?
Vēl nav pieminēts: ķisens (spilvens), komonvīderi (pildītās gaļas pankūkas), rolmopši (gaļas rullīši ar žavētās gaļas pildījumu), širce (priekšauts) - vecmāmiņas bija rīdzinieces un kapones Rīgas kungiem, viņu kungiem gatavotos ēdienus dažkārt atkārtoju.

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Zviedru valoda ir blakus angļu un pat vairāk ir komunikācijas valoda Ziemeļeiropā. Somijā pat viena no valsts valodām. Dāņi un zviedri saprotas jo valodas līdzīgas. Pati kaut kā saprotu zviedriski. Bet novēlu labāk apgūt profesiju un strādāt tepat Latvijā. Un skandināvi brauc jau pie mums un veido biznesu.

Naudas noguldijumi.
Kasa pakausi. Un brīnās. Ja cilvēks spēj nopelnīt miljonu, tad kāda suņa pēc viņš to guldīs uz procentiem kur pelna citi. Ja manto, lietu var turpināt citi, ja pats nespēj,un maksāt īpašniekam.

Galvenā mūsdienu sievietes problēma ir atrast vīrieti, kurš būtu vīrišķīgāks nekā viņa!
VDV veterāns noteikti būs vīrišķīgāks. Un ja jūs vēl viens otru spēsiet paciest, nenožēlosi. Un neņēma tur idiotus.

Laiks un attiecības
Laimes brīži ir skaisti ar to īsto un nekur nav definēts, ka viņam jābūt vienīgajam (dzīvē). Ja laimes brīži bijuši ar kādu un abiem līdzvērtīgi, tie būs vēl, arī, ja katrs ies savu ceļu tālāk un mācēs gan ņemt gan dot un arī nākamās attiecības veidot ne-pelēcīgi.

uzturlīgums vai pirkuma - pārdevuma līgums?
Apdāvinātajam...

Ievēlēt jaunus, jeb vilkt līdzi vecos?
Jaunie, ja tiks pie siles, zags vēl vairāk, ja tiem nekā nav... Kam ir, nerausies pie siles, jo jau tagad prot nopelnīt vairāk un godīgāk.

Komunistu radars Saeimā?
Gribēt (tikt Saeimā un ne tikai) vien ir par maz, vajag arī varēt - prast un spēt vadīt (un ne tikai) ;). Kasa pakausi, vai tad tagad nav stukaču, cenzūras utt.? Ja globāli, vai brīvā Latvija ir 1. valsts vēsturē, kas iztiek bez visa tā? Uzskatu čekas maisu problēmu par kārtējo uzmanības novēršanu (kaut vai no tā, kā un kāpēc budzets sadalās tā, kā ir, kapēc mums tieši šāda nodokļu struktūra,...

Komunistu radars Saeimā?
Kur paliek mūsu nacionālisms? Ja PSRS nebūtu šo latviešu-partijnieku-vadītāju, viņu vietas būtu aizņēmuši cittautieši. Tiešām 700 gadu verdzības un okupacija vainīga - ka latvietis nedrīkst būt valdnieks un saimnieks savā zemē? Ja mēģina būt, viņam piemīt nepareiza domāšana. Jābūt īpašai sakritībai - varai jābūt īpaši taisnīgai, kaut kur sterilā vidē mūsu mūsu okupācijas samaitātaja sabiedrībā...

Komunistu radars Saeimā?
Kasa pakausi, ar ko gan mežonīgais kapitālisms labāks... Pēc pieredzes netic, ka nāks jaunie, kas būs tīrie un būs labāki par visiem iepriekšējiem un mūs atbrīvos - no ka vairāk kā no naudas... Vismaz paklausoties politiskās diskusijas, šāda pārliecība nerodas. Turklāt, orientējoties uz jauniešu auditoriju, ļoti bieži tiek pārkāptas manas intereses.

Komunistu radars Saeimā?
Nāks cita iekārta. Un būs citi nodevēji, arī, ja iekārta nebūs komunistiska, bet islamiska (vai kāda cita amiska), teiksim. Ar putām uz lūpam viņus zākāsim. Ne tad nebiju komjaunatnē, ne tagad esmu sajūsmā par smadzeņu skalošanu. Piedzimu Padomju savienībā, bet dzīvoju brīvā Latvijā, ir ko salīdzināt - kaut vai kā darbojas propogandas mehānismi, uz kādām jūtām spēlē, kā apspēlē vēsturiskus un ne...

Savedēji!
Tāpēc, ka ir uzplaukusi un turpina plaukt bez kā tāda. Ilgstošai uzmanības noturēšanai ar lielo mīlu vien par maz, spēles jāspēlē visu laiku. Kas to spēj, plānotā iepazīšanās pasākumā nonāk, tikai ja ir sajaucis laiku un durvis, iztur face control, turklāt, organizatori viņu vēl par brīvu ielaiž iekšā, jo pats uzskata, ka nav jāmaksā par to, ko var dabūt par brīvu (tāpat kā es), jo pietiek...

Savedēji!
Neietu, satieku visādās citādās grupu aktivitātēs vai individuāli. Kādēļ gan speciāli doties uz pasākumu, kur sapulcējušies cilvēki ar problēmām un prasībām, kas neatbilst spējām un iespējām un pasākumu organizatoru vadībā stīvi spēlē spēles? Man nevajag, lai kāds pēc anketas man meklē pārnieku, iespējams to, kurš vairāk samaksājis, vai es nepietiekami samaksājusi. Esmu apguvusi šo to no zinātnēm...

Par stilu
Velēšanas nav kādas iedzīvotāju daļas vēlēšanās ;) Diemžēl, nereti pirms (vai jau pēc) čemodānu sakravāšanas pašiem uz kādu lielāku un bagātāku valsti, kura nav ne mononacionāla, ne vienvalodīga sadzīvē un lietu kārtošanā. Vai tas neliek sākt analizēt, vai valoda un okupācija ir vienīgais un galvenais cēlonis tam, kas un kāpēc notiek Latvijā?

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
Arī neprognozējamība un mainīgums- lai otrs ātri nekļūst par izlasītu grāmatu, bet ir bestselleris, kuru var lasīt visu mūžu, jo iznāk arvien jauni sējumi.

Neuzticības cena.
Karma ir ne tikai darīt, bet arī nedarīt. Jo ar nedarīšanu traucē cita augšanu un par to tiec sists pats. Arī ar slimībām. Mēs esam kopā nevis dzīvi baudīt, bet mācīt un mācīities. Mazvērtības kompleksi nāk no paša, ne tā otra. Ja tādi ir, tad karma ir tos pārvārēt, kamēr tas nenotiks, situācijas atkārtosies.

Kas sievietei vajadzīgs pirms seksa?
Vīrietis. Ne loxs.

Dzīvokļa pārrakstīšana īpašniekam esot ārzemēs
Nē. Cilvēku stulbums ir neizmērojams... Bet arī mācīšanās. Kad es formēju šo ģenerālpilnvaru meitai, dabūju bonusā ģenerālpilnvaru no sava drauga.. Tas viss norisinājās pie notāra noformējot ìpašuma pirkšanu. Es uzskatu, ka notārs mūsu Latvijā nav tik dārgs, lai izmantotu viņu tikai Zemesgrāmatai nevis visam darījumam. Pie viena uzrakstīju testamentu. Un visas manas darbības - pilnvaru un...

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Priekš kam vēl vīrieši, ja pilna kaste rotaļlietu? Tik atņems mīļākās mantiņas.... un ja vēl starp tām nebūs lāpstiņa ar ko sadot vaininiekam pa galviņu, paliks trauma līdz mūža galam. Lai tā, tomēr, nenotiktu, steidzīgi jāmeklē psihoterapeits - lai palīdz. Visās jomās.

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Galvenais ir produkts un stāsts... Tāpēc tīkla mārketings nepārdod no ražotāja, bet pasūta rotaļlietas stāstam. Vidējas kvalitātes vai zemas. Iesākumam tēmas autore varētu argumentēt, kurā kompānija un kāpēc ir pārāka par Amway kaut vai. Es esmu klients un man nav jātic jelkam.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu