Ellocka

Sieviete (52)
iepazīties ar Ellocka

32 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Savedēji!
Tāpēc, ka ir uzplaukusi un turpina plaukt bez kā tāda. Ilgstošai uzmanības noturēšanai ar lielo mīlu vien par maz, spēles jāspēlē visu laiku. Kas to spēj, plānotā iepazīšanās pasākumā nonāk, tikai ja ir sajaucis laiku un durvis, iztur face control, turklāt, organizatori viņu vēl par brīvu ielaiž iekšā, jo pats uzskata, ka nav jāmaksā par to, ko var dabūt par brīvu (tāpat kā es), jo pietiek...

Savedēji!
Neietu, satieku visādās citādās grupu aktivitātēs vai individuāli. Kādēļ gan speciāli doties uz pasākumu, kur sapulcējušies cilvēki ar problēmām un prasībām, kas neatbilst spējām un iespējām un pasākumu organizatoru vadībā stīvi spēlē spēles? Man nevajag, lai kāds pēc anketas man meklē pārnieku, iespējams to, kurš vairāk samaksājis, vai es nepietiekami samaksājusi. Esmu apguvusi šo to no zinātnēm...

Par stilu
Velēšanas nav kādas iedzīvotāju daļas vēlēšanās ;) Diemžēl, nereti pirms (vai jau pēc) čemodānu sakravāšanas pašiem uz kādu lielāku un bagātāku valsti, kura nav ne mononacionāla, ne vienvalodīga sadzīvē un lietu kārtošanā. Vai tas neliek sākt analizēt, vai valoda un okupācija ir vienīgais un galvenais cēlonis tam, kas un kāpēc notiek Latvijā?

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
Arī neprognozējamība un mainīgums- lai otrs ātri nekļūst par izlasītu grāmatu, bet ir bestselleris, kuru var lasīt visu mūžu, jo iznāk arvien jauni sējumi.

Neuzticības cena.
Karma ir ne tikai darīt, bet arī nedarīt. Jo ar nedarīšanu traucē cita augšanu un par to tiec sists pats. Arī ar slimībām. Mēs esam kopā nevis dzīvi baudīt, bet mācīt un mācīities. Mazvērtības kompleksi nāk no paša, ne tā otra. Ja tādi ir, tad karma ir tos pārvārēt, kamēr tas nenotiks, situācijas atkārtosies.

Kas sievietei vajadzīgs pirms seksa?
Vīrietis. Ne loxs.

Dzīvokļa pārrakstīšana īpašniekam esot ārzemēs
Nē. Cilvēku stulbums ir neizmērojams... Bet arī mācīšanās. Kad es formēju šo ģenerālpilnvaru meitai, dabūju bonusā ģenerālpilnvaru no sava drauga.. Tas viss norisinājās pie notāra noformējot ìpašuma pirkšanu. Es uzskatu, ka notārs mūsu Latvijā nav tik dārgs, lai izmantotu viņu tikai Zemesgrāmatai nevis visam darījumam. Pie viena uzrakstīju testamentu. Un visas manas darbības - pilnvaru un...

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Priekš kam vēl vīrieši, ja pilna kaste rotaļlietu? Tik atņems mīļākās mantiņas.... un ja vēl starp tām nebūs lāpstiņa ar ko sadot vaininiekam pa galviņu, paliks trauma līdz mūža galam. Lai tā, tomēr, nenotiktu, steidzīgi jāmeklē psihoterapeits - lai palīdz. Visās jomās.

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Galvenais ir produkts un stāsts... Tāpēc tīkla mārketings nepārdod no ražotāja, bet pasūta rotaļlietas stāstam. Vidējas kvalitātes vai zemas. Iesākumam tēmas autore varētu argumentēt, kurā kompānija un kāpēc ir pārāka par Amway kaut vai. Es esmu klients un man nav jātic jelkam.

Dzīvokļa pārrakstīšana īpašniekam esot ārzemēs
Man ir ģenerālpilnvara, apstiprināta pie notāra, kurā bez visa cita ierakstīta arī atļauja pārdot īpašumu. Varbūt ārzemēs īpašniece arī pie tās valsts notāra var tādu uzrakstīt? Latvijā tas maksāja ap 70 eiro pāris gadus atpakaļ. Ja, piemēram, cilvēks ārzemēs izmanto arī Latvijas bankas (bet neizmanto e-parakstu), klāt neesot jārisina jautājumi Latvijas valsts iestādēs, medicīnas iestādēs utt., ...

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Vai tad tagad smadzeņu skalošnana nenotiek? Turklāt, vēl daudz primitīvāk, caur mūsu svētajām nacionālajām jūtām un nav pat jāpiepūlās, jo tiek pieņemts un sagremots it viss. Aizmirstot, ka patiesība nav viena un ir kaut kur pa vidu, nepajautājot sev, kam un kāpēc tā patiešām izdevīga. Neatceros kaut kādu mazattīstītu sabiedrību sev apkārt, kur es vienīgā gaumīgā čaklā inteliģente, ne tad ne...

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Man onkuli izsūtīja. Par to, ka skautu pulciņš gatavoja atentātu pret Kirhenšteinu. Onkulis atgriezās un Latvijā un radīja vēl 4 bērnus. Mans draugs ir Afganistānas VDV veterāns. Karš izmaina vērtību sistēmu. Es lepojos ar abiem.

Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai?
Par savu 1.augstāko izglītību, ko paspēju iegūt bez maksas RPI vakarniekos paralēli strādājot Tā man nodrošina darbu Latvijā un jau no Latvijas strādāt starp robežām. Protams, turpinot mācīties un mainīties līdzi darba tirgum.

Ko tie krievi spiež mūs runāt krieviski?
Vai tiešām mums Latvijā krievi un krievu valoda ir vienīgā un galvenā problēma, kuras rezultātā esam, kur esam? Nomierinieties, viņi tāpat LTV raidījumus skatās maz, tā ka varam pāriet tikai uz latviešu valodu un vārīties savā nacionālā mērcītē savā silē. Tikmēr LTV pārstāj skatīties arī latvieši. Mani bērni iznesa no istabas televizoru un paziņoja, ka tāds nav vajadzīgs.. Es reizēm paskatos...

Lidojumi caur Kijevu
Kijevā ir savienojami lidojumiem caur Stambulu. Dubaju. Vai esiet kādreiz izvěrtějuši rezervācijas tālāk par Eiropu? Un pamanījuši kādas ir alternatīvas.

Vai aiz kpv. Lv un saskaņas partijām stāv Šlesers?
Bērni ir jāmāca. Pat ja izvēlas tikai apkalpojošo sfēru. P.s. Mana krustmeita ir viesnīcu speciāliste un miljonāra kalpone. Un nestāsta viņa kas notiek īpašumos visā Latvijā ko pieskata.

Lidojumi caur Kijevu
Lido un kā vēl. Kijevā ir viens no pārsēšanās punktiem. Lětāks un lielāks par Rīgu. Uz cenām un piedāvājumiem jāskatās. Meita uz Indiju lidoja caur Kijevu. Atpakaļ caur Amsterdamu.

Ir vēl arī tādi kā es?
P.s. meitenes viņus atrada mācoties un praksěs ārzemēs. Un pēc tam atveda uz Rīgu, kur tika atrasta arī darbs.

Ir vēl arī tādi kā es?
Zemajam līmenim apkārt spieto meliem. Augstākām piejama visā eiropa un tālāk. Tā ka neizglītots, tups un nabags lauku bālels nav topā nekur. Pieměram, meita un draudzenes ir 26 gadus jaunas rīdzinieces. Meitai puisis ir lietuviešu IT speciālists. draudzenei angļu finansists. Visi dzīvo un strādā Rīgā. Puišī daļēji saprot latviski. Latvijā rit 1.gads. Darbā pietieiek ar angļu un citām...

Transa tehnikas. Regresīvā hipnoze.
Ja ar liktenīgo nesanāca iepriekšejā, vai tad aizgājušie vilcieni makslīgi jāmēģina atrst un piespiest pieturēt savā stacijā nākamajā dzīvē - apmēram kā čīgānietei maksāt lai piebur puisi? Ja sanāca, tad uzdevums izpildīts un nāks citi ekspreši - Austrumu, Transsibīrijas utt., kas vedīs mūs augstāk un tālāk.

Uz ko var pretendēt otra puse pēc laulības šķiršanas?
Kooperatīvs dzīvoklis jau tā ir privāts, to 2.x neprivatizēja par sertifikātiem :D Tik pārrakstīja Latvijas reģistriem atbilstoši. jau sen iestājies noilgums, nevar pat mēģināt pierādīt, ka kaut kas ivestēts, mainot pirmslaulības īpašumu.

Kā rīkoties, ja nepatīc drauga mātei?
, Neizvēlies savus mīļos, ja viņi neuzskata jūsu attiecības par prioritāti, jo palielinās iespējamo problēmu daudzums, ko mājās palikušajiem rada daudz brīvā laika un nabadzība. Arī skaudība, ka Tu esi forša, ka Tev viss notiek, viņuprāt, nepelnīti. Nav pienākums tikties ar tiem, ko nevēlies un kas nevēlas Tevi un savu brīvo laiku, kura jau tā nav daudz, tērēt lai vairākas stundas brauktu uz radu...

Dotu otro iespēju?
Pārmest kaut vai to, ka āzē sievietes, ar kurām spēj komunicēt tikai pēc anestēzijas... Par to, ka nespēj komunicēt ar sievietēm bez anestēzijas (un kas nav anestēzijas kategorijā) gan nedrīkstētu pārmest - būtu jāžēlo. Bet negribas kaut kā - jo cieņa un pašcieņa nav anestēzeta...

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Visi pa dienu ilgi strādā, es pati mēdzu dzīvoties weekendos citur. Plīts gāzes (ir tvaika nosūcējs), siltais ūdens centrālais. Datori - laptopi. Televizors - LED nav topā. Sanāk mazāk kā 150kW mēnesī.

Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi?
Man 3 istabu 119 sērijā, dzīvojam 4atā, 112 vasarā, ap 200 ziemā, plus elektrība ap 20EUR, internets&TV 18EUR.

Dotu otro iespēju?
Neietu - ne tāpēc, ka iedzēris, bet nevajag vīrieti, kam jāiedzer, lai drosme tuvoties sievietei vai jāmelo jau 1. randiņā, lai attaisnotos, ka dzer. Ja ir nogurums utt., var taču nedaudz iedzert ar to sievieti (ja neviens nav pie stūres), ne ierasties jau gatavs. Protams, tad nevar iedzert parkā uz soliņa vai pavārtē, nevar dzert 2litrigo alu, šņabi no pudeles vai krutku...

Ragi😃
Tiem, kas izvēlas to darīt, viss ir skaidrs, tāpēc vienkārši dara, ne apspriež kāpēc dara un filozofē.

Grupveida seksa veidi😃
http://onlinefilm-hd.com/load/komedii/svingery_2018/23-1-0-13030 Te links kur nosaukums ukrainiski..

Grupveida seksa veidi😃
Nevis igauņu, bet ukraiņu variants filmai. Meklēju latviešu un uzdūros.. Ja svingu praktizē vairāk par dažām reizēm, tas kļūst par pasaules uzskata daļu un ir dabiski tā laikā būt kopā ar abiem dzimumiem.

Cik daudzi dzīvo pie mammas?
Virtuvē mēdz saimniekot arī vīrieši. Ko tad?

Ar ko cienājat savus viesus?
Uzcep ķiploku grauzdiņus. Ķiploku vietã ërtãk (un lētàk) granulas.Siera standziņas no saldētajām kārtainajām mīklām. Sagriež, tin ap zīmuli un uzkaisa sieru.

Ja dienu salīdzinātu ar deju -kuru dejo Tu?
Par nakti aizmirsat? Naktī jāiet rotaļās. Ādamam bij 7 dēl, pēc tam pastum, pastum, pietupies. .<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu