Ellocka

Sieviete (52)
iepazīties ar Ellocka

61 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik daudzi dzīvo pie mammas?
Virtuvē mēdz saimniekot arī vīrieši. Ko tad?

Ar ko cienājat savus viesus?
Uzcep ķiploku grauzdiņus. Ķiploku vietã ërtãk (un lētàk) granulas.Siera standziņas no saldētajām kārtainajām mīklām. Sagriež, tin ap zīmuli un uzkaisa sieru.

Ja dienu salīdzinātu ar deju -kuru dejo Tu?
Par nakti aizmirsat? Naktī jāiet rotaļās. Ādamam bij 7 dēl, pēc tam pastum, pastum, pietupies. .

vai esam savādāki?
Es esmu bagāts. Man pieder viss, Kas ar mani ir noticis. Ātri skrejošās laimes stundas Un gaidu minūtes garās. Bulvāri rudens liesmās Un dubļaini pavasari. Pēckara plānā maize Un vēlākais "ēd, cik gribi". Ilgas pēc glāstiem Un pati mīlestība. Domas tīras kā krītošs sniegs Un pa vidu netīras. Atklātība kaila un tai Nelietība pretī. Smaga ir tāda nasta, smaga - Vari pat...

kĀ Pareizi atdauzīt Rīgā dzīvojošos indiešus?
Meita un viņas draugs strādā zvanu centros kur nepieciešama profesionālā izglītība un valodas. Tur strādā ārzemnieki kas nav krievi. Tā ir cita Rīga kas top . Meitas draugam kā ES pilsonim pat ir tiesįīsas vēlēt Rīgas pašvaldību un viņš tās izmantoja.

kĀ Pareizi atdauzīt Rīgā dzīvojošos indiešus?
Mana meita darbā kolēģim indietim pateica ka jau ir draugs un negrib draudzēties un viss meitas draugs ir lietuvietis un dzīvo pie manis. Strādā IT kur pietiek ar angļu valodu. Tur strādā dažādu tautību bērni. Viņam kā latviski nerunājam iegūts korejiešu draudziņš. Tā jau ir cita Rīga. Kas gan nevienu neizvada.

Vai pedejo plikadidu un plerzaku ar var uzskatit par ekskluzivu?
Labāk der apzīmējums "netrafarēts".

Murkeles.
Ir lietas, ko pat sēņotāju gramatās neraksta. Gribu ieaudzēt sev sēnes vasarnīcas dārziņā - kolonija ir priežu, egļu un lapu koku ieskauta. Pētu kādas. Austersēņu komplekts īsti nederētu, jo piemērots telpām vairāk.

Murkeles.
Kā, kad un kur atrast savas īstās sēnes (un pēc tam darīt pareizās lietas) rokasgrāmata ir Viktora Ginzburga filma Generation П. Nav obligāti jābūt murķeļiem. Noslēpums atklājas darbībās un sasniegumos pēc sēņu lietošanas ;D Beidz dzejot un marš uz mežu meklēt. Pēc tam padalies jaunajā neatkartojamajā personīgajā pietredzē.

Krievu seriāls
Ja paturpina Odesas filmu sarakstu, tad Анька из Молдовянки. Lai atrastu visas, jāiegoglë filmas par Odesu. Daudzas, ko nesaistām ar to, ir par par to. Ne tikai seriāli.

Krievu seriāls
Измена. Ликвидация. Гострялёри. Pēdējais komēdija par uz Lietuvu aizmukušiem brāļiem bandītiem. Чёрная кошка.

Profila fotogrāfija
Jā dzīvē ko esi sasniedzis vai vēlies sasniegt, nemētā bildes, turklāt, divdomīgas pa iepazīšanās saitiem. P.s.pati jau 5.gadu esmu ar draugu kuru sastapu pēc uzaicinājuma vienkārši ar selfiju reģistrējoties bodo.

Tracis ap svētku dienām
Par 1. Maiju, kas pavasarī. Darba svētkus sagaidu sakopjot savu vidi. 11.novembris rudenī nav aktuāli, ja ar to aizstāj 1.maiju.

Misis Latvija 2018
Pat nepamanīju, ka kaut kas tāds Latvijā notiek. Neesmu interešu grupa, jo svarīgi, kam veltu savu laiku lai noskatītos. P.s. meitas draudzene bez visiem talantu šoviem un skaistumkonkursiem Spēlmaņu nakts nomināciju ieguva. Viņas tīnībā neizvēlējās tērēt laiku lai būtu ansamblis..

Cik sver mazda 626
Ja kāda tāda vēl saglabājusies, tā 1.rūsē. Tāpēc nav piemērota Latvijas ceļiem, ko kaisa ar sāli. Var pirkt, ja blakus kāds regulāri metina caurumus grīdā. Bet arī tad kādu var vienkārši nepamanīt. Laimīgi, ja tāds ir noslēpies tikai zem rezerves riteņa..

Pēriens
Man ir svarīgs arī saturs, kam pievienots loceklis ;D

Pēriens
Slimos atstāju slimajām. Iepazīstoties vērtēju, vai vīrietim nav novirzes. Nekāda "mīlestība" nav to vērta.

Laiks. Dzīve.
Salādēju telefonā filmas, seriālus - kādus vien gribu. No rīta sanāk skatīties 40min, vakarā atkarībā no vakara plāna. Tā mans ceļojums uz darbu kļūst par jauku sākumu dienai.

Norēķinu kartes atbloķēšana SEB internetbankā.
Ja karte nav bijusi svešās rokās, var atbloķēt zvanot uz banku, atbildot uz slepeno jautājumu, saucot kodus no kodu kalkulatoa utt. Ja jautājums aizmirsts, var nākties doties uz banku. Ja kāds atgriezis nozaudēto kati, tas skaitās nedroši, jo var iepirkties internetā utt.

Iesniegums policijā
Vai bērnam tika sniegta medicīniskā palīdzība un līdz ar to tas viss dokumentēts? Vai tikai atmaksa svarīga? Tad gan varētu būt nepatikšanas arī skolai (ja mācību laikā vai skolasbiedrs par "ņeformālajām" attiecībām starp audzēkņiem) un pašam - par palīdzības nesniegšanu.

Īsi mati
Nodrošini, lai sievietei ir gan laiks, gan līdzekļi par sevi parūpēties, gan pagulēt. Nespēj - samierinies, ka sieviete 1. kārtām patiks pati sev (vai nolaidīsies un nepatiks nevienam). Starp citu, tas ļoti ceļ pašapziņu un pievelk līdzvērtīgus vīriešus.

Īsi mati
Man ir svarīgi kā izskatos, ka mani mati ir kopti, nevis ko kāds par mani padomā. Izvēlosos karē griezumu, ko atjaunoju vismaz reizi 2 mēnešos. Tas, prasmīga friziera radīts, stāv bez lakas, vaska un putām, vien pussausus izžāvējot ar fēnu, kas maniem bizajiem matiem nav kaitējis.. Ja cope vai zirgaste piestāv, turklāt, gatava to valkāt katru dienu, ideāli. Lai saglabātu koptu izskatu, arī gari...

Cik tagad maksā Lattelecom tv+internets
Kāpēc tieši Lattelecom? Ja Rīga, tad provaideru netrūkst un ir konkurence. Pati maksāju 16 EUR par vismaz 100Mb plus TV beztermiņa līgumam. Bet esmu ilggadīga kliente, kā arī trepju telpa vismaz 10 provaideri pārstāvēti..

Hipnoze
Turklāt tie, kuri mūs līdz šim negribēja, nu paši skrien pakaļ, izpilda visas mūsu kaprīzes, dieviena un uz rokām vien nēsā...

Augstākās izglītības nozīme
Beznosacījuma garants pa lielam ir tikai fizikālajām norisēm :D - visam pārējām nē.

Augstākās izglītības nozīme
Izglītojoties iemācāmies, kā iegūt zināšanas, kā tās sistematizēt - ja gribi būt līmenī, jāturpina mācīties un pārkvalificēties visu dzīvi. Pabeigta izglītība norāda uz spēju novest iesākto līdz galam, neatkāpties un nemukt pirmo grūtību priekšā. Izglītība ir bagātība, kas vienmēr būs tava - to nevar ne pazaudēt, ne atņemt. P.s. ja iegūta, nerodas jautājumi vai vajadzēja..

Kā tikt galā ar kaimiņu dārdinātāju?
Sievietes liktenis ir mīlēt un ciest (no visas pasaules pāri darījumiem) D; Tas ir labais tonis.

Kā tikt galā ar kaimiņu dārdinātāju?
Gulēšanai sagādā ausu aizbāžņus un miers. Trokšņi mēdz būt daudz un dažādi. Mani kaimiņi dažkārt skatās TV (ap 3 naktī) un es tā daru. Modinātāju dzirdu. Ar citiem kaimiņiem bijusi vienošanās, ka bērns klavieres var spēlēt kaut pa nakti, bet nekādā gadījumā no rīta. Policiju var saukt par skaļu troksni tikai pēc 11 naktī - tādi mūsu valstī ir noteikumi. Tā ir dzīve daudzzīvikļu mājās, nekad...

Kur labāk aizbraukt iepirkties?
Labas vai lētas? Polijā un Lietuvā lētāk kā Rīgā būs tikai tirgus līmeņa preces, nebūs pārstāvēti visi Eiropas u.c. apģērbu veikalu tīkli. Tie Polijā gan ir vairāk kā Baltijā, bet ne daudz lētak. Rīgā, piemēram, virsjakas veikalos atlaižu laikā jau lētāk nekā tirgū. Lietuvas tirgū esošos apģērbus var iegādāties tepat Rīgā Sidonas.

Kas ir bīstamāk - būt atkarīgam vai līdzatkarīgam?
Līdzatkarīgajam, turklāt, pastāv paaugstināts risks neizturēt, pašam kļūt par atkarīgo un grimt bezdibenī abiem kopā. Nu jau pašam grimt un vēl grimstot censties glābt un pasargāt atkarīgo. Kļūstot 2 vienā - atkarīgais un līdzatkarīgais. Trauku lupata un kājslauķis, kas visu ziedojis uz mīlestības altāra vīram, sievai, draugam, draudzenei, bērniem utt. un pašam un no paša vairs nav atlicis nekā.

Kas ir bīstamāk - būt atkarīgam vai līdzatkarīgam?
Līdzatkargajam, jo tā tiek uzturēta atkarība, mīkstinot tās sekas un atkarīgā nonākšanu līdz bezizejai, kad vai nu jāmainās, vai jāaiziet bojā. Kā arī tiek izmainīta un degradēta līdzatkarīga psihe un personība. Tas ir augšanas ceļš abiem, kamēr līdzatkarīgais sevi nepārvarēs (arī aiziešana ir sevis pārvarēšana), atkarīgais pats no sevis nesāks mainīties, jo viņam ērti tā.

Bet interesanti, kāda tēma oHo hroniskajiem lietotājiem liktos tā vērta, lai pozitīvi izteiktos?
Tikai "lūzeris" pārdzīvo, ko sabiedrība tam uzspiež. Savādāk nav laka to pamanīt, jo dzīvi piepilda daudz un dažādas citas lietas. Vispār jau kaut ko uzspiest var tikai tam, kas ļaujas un baidās. Tā ir iekārtots, ka katram dzīvē ir gan labais, gan sliktais, nozīme ir tikai tam, kā mēs šis pārejošas grūtības pārvaram un neiestrēgstam negācijas. Jā - viedokļi ir dažādi, bet tāpēc vien, ka nesakrīt...

Kur ievietot pēc psihiatriskās slimnīcas?
Es ievietoju aprūpes biedrībā "Ventas krasti" Skrundā. Tur par maksu pieņēma no visas Latvijas. Maksa bija zemāka kā Rīgā, tīrība un attieksme labāka. Diagnoze bija decirkulārā encifalopātija, kas nesa sev līdzi arī epilepsijas lēkmes + orientācijas laikā un telpā periodisku atslēgšnos + gļukus ar muļķību strādāšanu, kad vienu atstāt mājās bīstami - viss tas pēc insulta. Tad tur piemeklēja nodaļu...

Kāpēc daudzas sievietes nevar pieņemt vīrieša poligāmisko dabu?
Sievietes nepieņem, ja no vīrieša pāri palikusi tikai daba, "parakstās" tikai "bābas". Tas ir viens no evolūcijas virzītājspēkiem - ka mērkaķītis var dabūt tikai mērkaķīti (kamēr nav pilnībā piecēlies uz 2 kājām). Vai par to lielā sāpe?

No kā jūs esat atteikušies dabas aizsardzības vārdā?
Skaļi domā kā ar 1x lietojamiem dvieļiem (auduma mazgājot jālieto ķīmija un energo resursi, roku žāvētāji tērē energo resursus), kabatas lakatiņiem, tualetes papīru.. Nekad neapspriež, cik % zemes piesārņojuma veido vulkāni, mežu ugunsgrēki, kas norisinās jau pirms civilizācijas attīstības, utt. dabas spēki (kas vēsturisi jau ir papostījuši arī civilizācijas), jo uz to nevar nopelnīt..

No kā jūs esat atteikušies dabas aizsardzības vārdā?
Ne no kā. Ja no kaut kā atsakos, vados pēc savām izjūtām. Atkritumus, protams, aiz sevis savācu. Dabas aizsardzību kaut ko pērkot un ko citu nepērkot uztveru kā biznesa projektu - "nekaitīgo" saražojot un pēc tam pārstrādājot bieži tiek tērēts vairāk enerģiju nesošu resursu kā ikdienas produktiem. Piemēram, - ´nekaitīgais´ papīra iepakojums...

Latviešu bērnam jākļūst par krievu?
Manā ğimenē sarunvaloda ir angļu. Neesmu sajūsmā par to. Angļu valodu apguvu bērnībā skolã. Puisis bez latviešu valodas atrada darbu Rīgā ar atalgojumu virs 1000. Ir IT. Viņš ir lietuvietis.

Latviešu bērnam jākļūst par krievu?
Latvijā pie varas ir partijas, kas pie tās spēj noturēties tikai "cīnoties" par latviešu tiesībām un neatbalstot ne Rīgas, ne Latvijas ekonomisko attīstību, šad tad populisma vārdā ieriebjot Rīgai. Par spīti tam tautieši spiesti tomēr braukt strādāt uz slikto Rīgu, dzīvot sliktajā Rīgā nedeklarējoties (attiecīgi nemaksājot Rīgā sociālo nodokli un nesaņemot savu sociālo paketi šeit) vai doties...

Latviešu bērnam jākļūst par krievu?
Uz rindu jāpiesakās, tiklīdz bērniņš piedzimst, ko arī krievi ir izdarījuši. Ja bērniņš nav piedzimis Rīgas pašvaldībā, tad pēc deklarēšanās. Ja nepatīk Ušakovs, tad pašiem jādeklarējas Rīgā un jāiet balsot. Tikai par ko gan.. Tā tas sanāk, ka krievu vecāki bijuši pirmie, jo padomājuši uz priekšu.. Kāpēc nepriecājamies, ka krievi jau bērnu dārzā mācās latviešu valodā? P.s. ar vienu latviešu...

Iedzimtas slimības, kroplības!
Interesanti, kurš un pēc kādiem kritērijiem noteiks dārzenības mēru - kur sākas atzīme, pēc kuras jālikvidē.. Vai pieslēgts makslīgai nierei, plaušām, sirdij, vai kad trūkst 1 roka vai 2 rokas, vai tikai visi 4 locekļi, vai smagi atpalicis, sižofrēniķis ar lēkmēm, kuru laikā kļūst bīstams sev un citiem utt. Kā vienmēr un visur iestāsies izņēmumi. Abos virzienos. Daudzi režīmi citādāk domājošos...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu