Ellocka

Sieviete (51)
iepazīties ar Ellocka

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādai sievietei būs lielākas izredzes tikt pie patstāvīga vīrieša?
1. kārtām tas atkarīgs no vīrieša - piektītu, ka pastāvīgs nenozīmē patstāvīgs. Katrai pašai lemt, vai tādu gribas ilgstoši (tāpēc vien, ka pat ar koku nav tik vienkārši aizdzenams).

Kādai sievietei būs lielākas izredzes tikt pie patstāvīga vīrieša?
Brīnišķīgs cilvēks nav nesimpātisks.. Gudra sieviete māk arī sevi noformēt, uzturēt fiziskā formā un pasniegt un nešķiet neglīta. Ja labestīgums robežojas ar ideotismu un pašvērtējuma trūkumu, tad diez vai patstāvīgs, dzīvē kaut ko sasniedzis un sevi un citus cienošs vīrietis tādu izvēlēsies. Tā ka patiesība ir kaut kur pa vidu (kur brīnišķīgais cilvēciņš samierināsies ar mazumiņu).

Pilsoņa pienākums
Vēlreiz atkārtošu, ka jo tālāk no Rīgas, jo šķiet, ka skaidrāk saprotams, kas būtu vajadzīgs rīdziniekiem ;D

Pilsoņa pienākums
Ir lietas, ko neapspriež darba vietā, ja cilvēks vēlas ko sasniegt - un 1 no tām ir politika. Tāpat kā reliģija, orientācija, nacionālās attiecības utt.

Pašvaldību vēlēšanu kandidātu saraksts Rīgā
Un jo tālāk no Rīgas, jo labāk saprotams, kas rīdziniekiem būtu tas labākais ;D

Kā pareizi pārdot dzīvokli?
Ir mākleri, kas "palīdz" pārdevējiem ar problēmām - parādiem par komunāliem, nodokļiem, nereģistrētiem ZG utt. "Palīdz" nesamaksāt pilnus nodokļus. Tikai pēc tam var atmosties kopa ar vecajiem parādiem jaunajā īpašumā - ar "Eiroremontu" mājā, kas iekļauta graustu reģistrā un ar atgādinājumu samaksāt elektrības parādu un Rīgas namu pārvaldniekam par iepriekšējo īpašuma apsaimniekošanu utt., tomēr....

Vai vīra meita būs kandidāte uz mantojumu?
Pārformējiet māju, lai puse īpašuma pienāks Tev. Ja esi ieguldījusi vairāk, tad attiecīgi vairāk. Tu vari palīdzet vīra bijušajai ģimenei labprātīgi, bet tas nav Tavs pienākums. Līdz ar to meita varēs pretendēt tikai uz daļu no tēva daļas. Ja būs kopīgi bērni, tad attiecīgi meitas daļa attiecīgi samazināsies. Īpašuma attiecības ir jāsaved kārtībā, kamēr vēl stipri un veseli - lai, kad tādi vairs...

Kā pareizi pārdot dzīvokli?
Nostiprinājuma lūgumu ZG veido tikai notārs vai bāriņtiesa (ja nav izņēmuma gadījumi, par kuriem nav šis stāsts). https://www.zemesgramata.lv/saturs/lv/41-11-6 Tā ka tas ir neizbēgamais maksājums. Nekas neliedz tajā ierakstīt, ka ZG nostiprināms tikai kopā ar apstiprinātu maksājuma uzdevumu. Bāriņtiesa ir lētāka, bet izmantojama tikai apvidos, kur nav pieejams notārs. Es personīgi visu esmu...

ja nepatiik vai tad vajag ko pirkt?
Man darbā kafija par brīvu. Tā ka esmu 1. randiņu sarunājusI pašlaik populārajos Lielajos kapos. Bija ok. Puisis atbrauca ar divriteni. Es 0.5 km ar kājām. Visapkārt zilās pavasara puķītes. Un ne mēs nabagi un ne debili.

Enerģētiskā saderība un dvēseļu radniecība
Neaizraujos ar to. Bet ar cilvēkiem kas līdzās sakrīt vai nu numeroloģija vai astronomijā. Ir apgūti 16 personības tipi. Gan bez literātiem un visiem citiem varoņiem.

Vai sievietes piesaista tādi vīrieši kuriem ir bijis ļoti daudz sieviešu?
Kasa pakausi, kā sievietēm tas skaits var būt stipri mazāks, ja procesa piedalās vismaz 2, tomēr.

Vai sievietes piesaista tādi vīrieši kuriem ir bijis ļoti daudz sieviešu?
Līdz šim gan uzskatīju, ka sejas vaibstus izmaina alkohols un cigaretes, bet vēl tagad atceros, ka vidusskolā medmāsa dzimumaudzināšanas stundā visā nopietnībā stātsīja, ka bērns vienalga pēc cik ilga laika gadīšoties, bet būšot līdzīgs vīrietim, ar ko zaudēšot nevainību (tik mums nāca smiekli)... Šis koments ir par "smalkajām" enerģijām.

Vai sievietes piesaista tādi vīrieši kuriem ir bijis ļoti daudz sieviešu?
Kam patiešām ir bijis daudz partneru, ar to nelielās, bet izvēlas. Abi dzimumi. Viņus iekāro, bet, ja nespēj piesaistīt ar kaut ko vairāk, būs viena vai neviena reize... Lielās, kam pa pjaņu un ar visu, kas vēl kustas... jo citu "varoņdarbu", jau nav. Toties vienmēr un visiem dabonami ;)

Friziera nomaiņas biežums
Nav konkrēta friziera, bet pierakstos uz vienu no 2 autorizētiem saloniem, kas garantē meistaru profesionalitāti. 2. salonu (Kolonnas) atradu, kad 1. nebija pieraksts man vēlamajā laikā visu nedēļu. Pluss, ka katrs meistars griezumu izveido no sava skatu punkta. Mēdzu nofotogrāfēt amiņai. Saloni nav centrā, bet mikrorajonā, kas garantē cenas piejamību - bez krāsošanas un papildus ieveidošanas ap...

Holesterīna samazināšana
Ja ir attiecīgā iedzimtība, nekāda diēta nepalīdz. Arī neēdot negausīgi un nenonākot līdz liekajam svaram. Tā ka atliek zāles. Ja līmenis tiešām augsts un ārsts iesaka.. Daudziem cilvēkiem ir nedaudz virs normas un tas nav iemesls satraukumam.

Auto ekspluatācijas nodokli jāmaina!
Atbrīvosim sētas no lūžņiem! P.s. ekspluatācijas nodoklis jāsamaksā arī par gadiem, kad nav bijusi tehniskā, ja vien vēlas vēl jebkad likumīgi braukt ar šo auto. Saskaitot visus izdevumus, 4x gadā viennozīmīgi lētāk ar taksi..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu