Deavids

Virietis (40)
iepazīties ar Deavids

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kritisu kauna vai ne?
Brieža tipa domāšana. Ja tu centies patikt sievietei, tad tas tavs pasākums izgāzīsies. Tā nav vīrieša darīšanai censties kādai patikt. Sievietei ir jācenšās patikt vīrietim.

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Nu bet taču esi normāla sieviete, un ja jau vēlies uzmākties vīrietis, tad uzmācies, un zini ka vēirieša nē, uzmākšanās zinņā, patiesībā nozīmē varbūt. Tā kā esi neatlaidīgfa un turpini uzmākties vīrietim. Nepadodies pirms neresi neko sasniegusi.

STS izplatīšana
Te jau viena bija kas publiskoja apmelojošu personīgu informāciju, bez sekām tas nepalika, šķiet ka ir sekot gribētājas, kas grib uzrauties uz nepatikšanām.

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
08:54 Kārtējā standarta sieviešu frāze, nerunā par visām, visas nav tāda. Nu OK nerunājiet par visām, runājiet konkrēti par sevi, kāpēc negribat vīrieti ar bērniem.

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
Īsta sieviete zin, ka svešu bērnu nemēdz būt.

Ko dzīvē jāsasniedz sievietei, lai viņa būtu precama?
CoCoSan C "Un ne jau sexuālās pieredzes kvantitate nosaka sievietes vērtību, bet viņas pašas izpratne par savu ķermeni un spēju saņemt baudu." Svarīgi nav tas kā sieviete izprot savu ķermeni, bet gan, kā viņa izprot vīrieša ķermeni, un kā viņa spēj vīrietim sniegt baudu. Šī ir tēma nevis, kas vīrietim jādod sievietei, bet gan ko sievietei jādod vīrietim, lai viņa būtu derīga attiecībām ar...

Jaunieši! Kāda motīva vadīti sūtiet savu dzimumlocekļu attēlus?
Nu tak dari tā pat, aizūti vīrīešiem savas vāvever vai pupu bildes. Tad tā sāksi saprast un nevajadzēs šeit muļķīgus jautājumus uzdot.

Kur ir pazudusi zviedru Grēta?
Redz kur Grēta atkal parādijusies. https://www.youtube.com/watch?v=r4kAQQKTVFA

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
andris17097 Māci sievietes lai viņas nedzīvotu sev, bet gan priekš vīriešiem lai viņas neizrādītos pie sasistas siles.

Kuram influencerim seko tu?
Nevajag rupji lamāties ar tādiem vārdiem, kā influenceri. Runā peiklājīgi un saprotami.

Cik jāsamaksā vīriešiem ?(tikai sievietes atbilld)
Vispārībā īstas sievietes par seksu naudu un pakalpojumus neprasa.

Cik jāsamaksā vīriešiem ?(tikai sievietes atbilld)
Āaa, prostitūtas sarisījušās, par to cik viņām jāmaksā.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
23:27 Tās kuras tērē vīrieša naudu un pašas nepelna arī stāsta ka nevajag visu mērīt naudā.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
19:29 Kas tā par Vīriešu nīdēju. Vajag būt labai un mīlēt vīriešus nevis ienīst.

Ko var mūsu laikos dabūt pilnīgi par brīvu?
Tu esi sieviete, par brīvu vari dabūt seksu, guļot apakšā un neoiepūloties.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Labojums 00:08 - lupatas ir tie kas sieviešu interes liek aukstāk par savējām

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
MGTOW - Paskaties uz balsojumu pie postiesm pie plusiem un mīnusiem. Ja Vīrieši aizstāv savas intereses, tad postam tiek salikti ļoti daudz mīnusi. Būtu labi, ka tās būtu sievietes, kas liek tos mīnusus, kad viņām sāk aplauzt sieviešu pārspīlētā privilēģijas. Bet to mīnusu ir tik daudz ka ir skaidrs ka tos liek arī vīrieši, vīrtieši lupatas, un niecības, kas savas intereses liek augstāk...

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Brīnišķīgi ka vaismaz pa retam, bet tomēr parādās vīrieši, kas domā ar galvu, kā tēmas autors. Viss jau pareizi uzrakstīts, nopietnas attiecības, un nedod dievs vēl laulības ir viena milzīga problēmu un ciešanu kaudze, kur vīrietim tiek vienas problēmas bet sievietei tikai un vienīgi ieguvumi. Nožēlojami ir skatīties uz vīriešiem, kuri reaģē uz sieviešu manipulācijām, tu taču esi īsts...

Resnules un sešpakas
Uz 100 vīriešiem ir 1 sieviete. Mums vīriešiem nav no kā izvēlēties.

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Ar merkantīlām maitām attiecības nevajag veidot, bet ja tas tomēr ir sanācis, tad labi ātri jāpamet. It pipaši pēc teiciena tu taču esi vērietis, un tev ir pienākums kaut ko darīt, ta ir manukulācija. Vīrietim ir tikai viens penākums - būt laimīgam, ne kādu citu pienākumu nevar būt, it īpaši attiecībā pret sievieti.

Kurš dzimums vairāk pieķeras otram?
Dzimumam nav nozīmes, pieķerās tas kuram patīk otrs. Gan sievietes var pieķerties tam kurš patīk gan vīrieši var pieķerties tai kura patīk.

Stokholmas sindroms
Vai tad google un wikipēdija klusē par šo jautājumu?

Pavest un pamest
Mednieks pats tiek nomedīts, kad satiek skaistuli kura viņam tā pa īstam patīk, ar kuru viņš vēlās būt kopā. Ķeksīti sarakstā ievelk tikai tām, kuras tā īsti nepatik un nav pietiekoši labas, lai būtu ar viņām koā ilgstošāk. Tev vajag pilnveidoties, lai tu būtu tā kura tik ļoti patīk, un ar kuru vēlās būt koā pastāvīgi, nevis tikai vienu reizi ķeksīša pēc. Aizej uz kādiem skaistuma...

Pavest un pamest
Nu neviens vīrietis pēc laba seksa nanozūd, bet grib vēl un vēl, atkal un atkal. bet ja sieviete kā baļķis, un pati nekā neprot, un redzams ka arī neko neiemācīsies tad nav jēgas pēc tās pirmās reizes, ko vispār turpināt. Bet ne tas vien, sievietei jārūpējās arī par sevu izskatu, lai būti iekārojama, diez vai arī to esi darījusi. Tagad modē "body pozitīvisms" un sievietes izlaižās, par...

Pavest un pamest
Diemžēl dažas sievietes ar higēnu nedraudzējās, un viņām tur lejā smir pēc zivīm ka nelabi metās, tad nav brīnums ka otrās seksa reizes nav. Saved savu veselību un higēnu kārtībā tad jau viss būs labi.

Pavest un pamest
Pati vainīga, vajadzēja piedēvāt seksu jau no paša sākuma, kam vjadzēs nopietnas attiecības tas paliks arī pēc seksa. Tā ir, ka sievietes laužās un seksu nedod tad pašām nākās ciest.

Ko domājiet par krievu psohologu Ļitvinovu?
Ir jēgas tērēt, pāris simtus, lai to kursu noskaītos. Nekas tik labi nemāca, kā velti iztērēta nauda, par muļķībām.

Attiecības ar sejas maskām
Chris1986 - Meklēju netā, netaradu nevienu vietu, kur maskas tirgo. C slikti mrklēji. par ss aizmirsi https://www.ss.com/msg/lv/clothes-footwear/overalls/bipfej.html https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/health-beauty/health/hygiene-items/cxdkix.html

Attiecības ar sejas maskām
Nav taču tik grūti no viena palaga gabala un bikšu gumijas metra uzšūt to masku. Kādreiz bija sievietes rokdarbnieces, kuras ko tādu prastu darināt, bet tādas mūsdienās ir izmirušas. Feministes masku pašūt neprot. Tā kā jāgaida kad ķīnieši atkal maskas pieražos un varēs nopirkt.

MĪĻĀKĀ?
Iazskatās, ka slinko pamesto sievu gauduļošanas tēma, kuras pamestas, jo pašas nav gribējušas rūpēties par attiecībām. Pašas negrib pilveidoties, un kļūt par īstu Sievieti, tad norej mīļākās, kuras ir pacentušās un kļuvušas par īstām sievietēm.

MĪĻĀKĀ?
Tā ir, sieva sāk uzskatīt vīru par mazsvarīgu, par seksu vispār aizmirst, tādā veidā sieva atver durvis vīra mīļākajai

MĪĻĀKĀ?
Vienmēr fascinē, ka sieviete nekad nevar būt vainīga pie tā, ko pati sastrādājusi.

Ja vīrietis nepazīstamai sievietei piekasās par visu, spiežas klāt - ko tas nozīmē?
Tev ir aseksuālie seksualitātes traucējumi. Ar tām slimo sievietes kuras nespēj normāli uztvert un vēl jo vairāk atbildēt uz seksuālu uzmanību. Iesaku griesties pie seksologa un pie psihiatra, lai tu varētu izārstēt savu problēmu laicīgi. tev seksologa un psihiatra palīdzība noteikti ir vajadzīga. Ja to neārstēsi, kļūsi par vīriešus nīstošu paranoistisku feminacisti, kurai liksies, ka...

MĪĻĀKĀ?
Sieva vainīga, jo nebija pietiekoši laba, ka nespēja izturēt konkurenci un vīram uzradās mīļākā, labāka par sievu.

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
Valdība kladzina, ka milijards pieejams krīzes glābšanasi, tas ir kredīts par kuru bankas nopelnīs procentus. Bezprocentu aidevimu tam miljardam neviens nesola... Ārkārtas situāciujā pļaujas laiks ir bankām, kuras piedāvā "Kredītbrīvdienas" tas nozīmē maksāt procentus nemaksājot pamatsummu, tas ir tas ko bankas vēlās ideālā gadījumā. Maksā procentus mūžīgi, un pamatsummu nekad neatdod, lai...

TÃ dzīvē gadās!
Tā ir muļķība. Muļķība ticēt un uzticēties sievietei. Tava muļķības cena zaudēts dzīvoklis, un vientulība.

Žults un naids komentāros.
Protams, ka jābūt iejūtiīgiem. Sāc ar sevi, sazinies ar tiem, kas ir iebraukuši ir to kuģi Latvijā un paņem pie sevis kaantīnā vismaz vienu cilvēku. Esi labestīga izdari, ko labu, nevis šeit tukši runā savā vietā aicinot to darīt citiem. Parādi piemēru citiem, lai citi tev sekotu, un netaisi tukšu runāšanu, ja šo piemēru neesi gatava rādīt.

Kamdēļ tĀda nepatika pret sievietēm ?
Un kāpēc tēmas autore nav jauka, un raksta žultainu naidpilnuu tēmu? Sāc ar sevi un kļūsti jauka pret Vīriešiem, tad naidu no neviena nejutīsi.

Vai sievietei ir jādod otra iespēja?
MEGANYCH:101 atver acis vīriešiem, brīniškīgi ka arī Latvijā paradās saprātīgi vīrieši kā šīs temes autors.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu