Deavids

Virietis (39)
iepazīties ar Deavids

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Vai tu esi kārdeiz pārbaudījusi vīrieša telefonu, lasījusi viņa sms vai tamlīdzīgi? Ja esi vai, esi ko atradusi?

Cik jāpelna sievietei?
Kā jūs domājat cik jāpelna sievietei, Cik tādai, ar kuru ir vienkāršas attiecības bez kopdzīves, Un cik jāpelna tādai sievietei ar kuru ir kopdzīve?

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
Tev uzdāvina dāvanu, tu to sāc izsaiņot, un redzi, ka tur ir Iphone kastīte, atver to vaļā, tur telefona nav, bet ir saderināšanās gredzens!

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
Vīrietis jūtās laimīgs ja viņai nav liekais svars.

Vai Jums tas nav apriebies ?
Kāds sakars? Citāts no olanzepīna instrukcijas: "slimība, kuras simptomi ir neesošu lietu dzirdēšana, redzēšana vai sajušana, kļūdaini uzskati" Neesošu lietu sajušana, šinī gadījuma, riebums bez pamata. kļūdaini uzzskati:"mūžīgie kniebienu meklētāji".

Vai Jums tas nav apriebies ?
---kā tur ārstēs? Ārstēšana ar 20miligrami olanzepīna dienā, pus gadu, ja terapija nepalīdz, ārstēšana jāpagarina. Olanzepīns ir tieši seksofobijas ārstēšanai, ja gribat diagnozi zināt precīzāk, tad sameklējiet internetā olanzepīna instrukciju.

Vai Jums tas nav apriebies ?
Ja sievietei riebjās seks, tad viņa ir slima ar seksofobiju. Sievietes ar seksofobiju jāliek psihatriskā slimnīcā ārstēties. Tie ir seksuālās attieksmes traucējumi.

Ko dara vientuļas sievietes vakaros?
Sēž OHO, un brāķē ik vienu vīrieti, kas viņai uzraksta, un žēlojā par to, ka ir vientuļas.

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
Neesmu gan atradis tādu, kas pietiekoši daudz pelna, šaubos vai atradīšu, bet ja nu paveicās un atrosu...

Ko vīriešiem dod pārākums?
Dzimumu vienlīdzībai piekritīs tikai vīrietis, bet nekad sieviete. Ne jau vīrieši grib būt spēcīgāki par sievieti, bet sievietes grib spēcīgākus vīriešus par sevi.

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
Pilnīgi bezjēdzīgs jautājums, nav nozīmes kāds ir tavs īstais, ko tu iesāksi, kad viņu atradīsi, kad izrādīsies, kas tu viņam neesi īstā? Labāk pati kļūsti par īsto sievieti vispirms, tad arī īstais vīrietis tevi neatraidīs.

Cik jāpelna sievietei?
preilene - ja sieviete pelna par maz, tad viņa attiecībā man nav derīga, varbūt arī pat vienas reizes seksam nav derīga. Jāzina, kāds ir normāls līmenis cik sievietei jāpelna, lai neuzrautos uz neīsto.

Cik jāpelna sievietei?
Nosauciet ciparu, cik viņai jāpelna 1500 eur varbūt normāli, var būt 3000Eur?

Klikšķis !?
Ta kur problēma, nomaini savi vardi uz normālu izskatu, esi seksīga kārdinoša, un tāda, kas vēlās dot vīrietim visu, ko viņš no tevis varētu vēlēties. Un būs viņam klikšķis. Neesi slinka negaidi, kad vīrietis dēļ tevis, ko darīs. Dari tu visu dēļ viņa. Vai tad man vīrietim sievietes jāmāca, kā sievietei demo režīmu ieslēgt!!!!

Mīļākais
Viesnīca maksā, tikai nedaudz dārgāk, kā mauku nopirkt, un ierasties pie viņas viņas apartamantos. Tasvs piedāvājums nav ekonomiski pamatots.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu