uusins

Virietis (46)
iepazīties ar uusins

116 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Dzīvokļa remonts...!? Kādas ir cenas uz šo brīdi?
Ir jāredz, kādi brīnumi slēpjas zem esošā izskata. Vienu 44 km2 dzīvokli notāmēja uz 3 000 eirubļu. Ar 5 logu nomaiņu, utt. Bet dziļāk - sienās, griestos, ailēs - atklājās Dieva zīmes :)

Virtuves iekārta...!? Kāds zin kur tādu pasūtīt ...?
Esi gatavs attiecīgi maksāt, vai tikai ķer muļķus?

Ja sieviete sevi pozicionē kā stipru
Jebkura Sieviete IR stipra. Bet Vīrietim klāt esot viņa atļaujas būt vāja :)

Nekavējies pagātnē, nesapņo par nākotni, koncentrē savu prātu.. Uz ko ?
"Vakardiena aizvadīta. Rītdiena ir miglā tīta. Bet šodiena ir dāvana!" Baudu šodienu :)

Vai TEV ir vieta bez LV ,kur jūties kā mājās?
Tas bija Anglijā. Viennozīmīgi! Latvijā es esmu kā ciemos Muļķu zemē. Atvainojiet, Latvijas "patrioti" - es to jau esmu izslimojis :)

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Darbus nešķirojām. Ātrāk tiec galā, ātrāk vari pievērsties citām lietām :) Vispār - stulba mode dalīt darbus :)

Kurš mājās saimnieks - vīrietis vai sieviete? :)
KAĶIS! Pārējie ir tikai apakšīrnieki :D Mājās saimnieko tas, kuram ir vairāk brīvā laika. Kad strādāju ārzemēs un LV biju brīvdienās, visas mājas lietas un saimniecība, automātiski, bija manā pārziņā :)

Tas ,ka TEV ir bārda ,nenozīmē ka Tu esi vīrietis...
Iedodu pa "štangu" tam, kas sēž :) Nu, sākumā pasaku skarbi, bet LAIPNI, protams...

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Manā skatījumā, tā ir sieviete, kuras brīva izvēle ir vāveres nodarbināšanas bizness. Nejaukt ar īslaicīgu prāta aptumšošanos vai pilnīgu bezizejas situāciju. Lai gan no katras bezizejas ir vismaz divas izejas :)

Vai mīlestība visu atrisina?
Skatoties, par kādu mīlestību ir runa. Mīlestība uz vīrieti, naudu vai, vienkārši - krāniem :)

Rozā brilles
Tiec galā ar sevi. Saproti, ko vai kādu Sievieti vēlies. Un ņem vērā: jebkura dabas stihija salīdzinājumā ar Sievieti ir tīrā izprieca :D Pieņem to vai arī... pats izdomā ko nedarīt :) Bet to, ka Tev ir foršs bērns no vienas no viņām, NOVĒRTĒ! Bērnam arī tēvs ir vajadzīgs. Man ir 4 LIELISKI bērni, 16 gadu kopdzīvē. Acīmredzot, TĀDS bija mums noliktais projekts :) Sievietes ir vienkārši jāmīl....

Kas tad ir raganas?
Raganas ir gudras Sievietes, kuras neviens nespēj paciest. Vai, piemēram šeit - oho, kāds spēj izturēt gudru Sievieti? Protams, ka ne! Tas ir tikai cilvēcīgi, ka mēs noliedzam to, ko nespējam saprast vai izprast. Arī gudru Sievieti ;)

Ko šeit vīrieši visvairāk meklē?
Visvairāk no nopietnām attiecībām izvairās sievietes :) Jo izņemot sevi, nevienu citu viņas nopietni - fiziski - nespēj pieņemt :)

Ar ko līmēt koku ar stiklu?
Kad man jālīmē stikls savā starpā vai ar kādu citu materiālu, es izmantoju akvāriju silikonu. Savulaik pirku Būvniecības ABC. Starp citu, šādi līmēju arī līdzīgas, Tevis pieminētajām, sekcijas "Imanta" durtiņas :)

Kaut kāda iemesla pēc negribēt attiecības.
- dakter! Es nesmēķēju. Alkoholu nelietoju. Meitas nemīlēju. Vai es ilgi dzīvošu? - (pēc pauzes) a, priekš kam?!...

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Garām. Agrāk vai vēlāk, bet tās beidzas :)

Kur varētu uzlabot seksa prasmes?
Mana pieredze - vislabāk ar savu partneri. Cilvēki ir dažādi. Ir jāpielāgojas un jāpilnveido tas, ko vēlas partneris. Vienmuļi nav :)

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Atbildība par un pret otru. Uzticēšanās. Atklātība un Godīgums :)

Veči vai tas nebiedē?
Nē! Dzīvoju Šodienā un Šodienai. Bet Rītdienai man ir sudraba karotīšu komplekts. Vēl no pagājušā gadu simta sākuma :D Sievietes? Daudzskaitlī? Es priekšroku dodu vienai, bet kvalitatīvai, nevis vairākām , bet viduvējām :)

Cepti kartupeļi... kā jūs tos griežat?
Āksts! Ja esi tik stulbs, tad rīvējot cep savas pankūkas. Un neuzdod jautājumus, ja neinteresē atbildes. Būtu pamēģinājis, neņirgtu (fool)

Par ko būtu jārunā?
Būtu tikai šņabis - par ko kasīties, atradīsim... :D

Cepti kartupeļi... kā jūs tos griežat?
Eksperimenti, Vecīt (hug) Vīrieši viennozīmīgi ir labāki pavāri ;) Pasaules praksē pierādīts. Es, personīgi, rīvēju. Daudz eļļas nepieciešams, līdz panākam kraukšķīgus kartupelīšus, bet tā ir mana kulinārā izvirtība :)

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
Var to saukt arī par palīdzību... Atbalstu, noteikti. Kad nomira mana māte, pēc kāda brīža sapratu, ka ļoti tiku gaidījis atbalstu no sievas. Kad to sapratu, nedaudz vēlāk viss jau bija vienalga... :)

Vērtību krustcelēs...
Es skatos uz cilvēkiem no augšas. Joprojām. Kuri runā gudrāk par mani, bet darbībās no manis atpaliek. Un pasmaidu. Kuri ir tikuši tālāk un augstāk, tos nenicinu. Dzīve ierādīja... šķiet, ka nenicinu vairs niecības, kuri man māca dzīvot, neprotot tikt galā paši ar sevi. Novēršos no tādiem :) Mani? Lai nicina! Tas nozīmē, ka esmu labāks par viņiem! :D

Vai OHO PA var izraisīt tādu kā atkarību?
Nē. Drīzumā... :)

Vai vāveres izskatam ir nozīme?
Uzputenitei :) Es Tev atbildēju par šo: "...vairākumam vīriešu manuprāt vispār vienalga,ka tik caurums!!!" Tad lūk - man NAV vienalga! Tikai tas uz Tevi neattiecas :) Tas, ko Tu dari ar lupu, vai tā Tev ir ar baterijām, vai tiek barota no augstsprieguma - mani neinteresē. Pat neizlasīju to frāzi, atvaino :) To, ka man viss ir kārtībā... ir rekomendācijas, bet arī tas uz Tevi neattiecas ;)))

Vai neliekas, ka ar Jums tiek manipulēts, eksperimentēts?
Lai jau tiek. Citādi nomirs nedabūjuši ;)

Kura mirkli kvela ,atkartoju kvela milestiba var parversties klaja naida?
Es Tev teikšu tā: to, kas tur notika, zina tikai abi iesaistītie. Pārējais viss ir tikai "gudrie" padomdevēji. Sevišķi tie, kuri savu dzīvi neprot sakārtot. Esmu tam gājis cauri. Saruna izdodas sakarīga tikai tad, kad galda otrā pusē esošais pazīst abas iesaistītās puses. Viss pārējais ir - subjektīva - deķīša vilkšana uz savu gultas pusi :) Laiks atklās visas nianses. Sāpes pāries un domas kļūs...

Rotaļlietu remonts ! Ir dažas ļoti mīļas elektromehāniskās un citas rotaļlietas, kuras nav vēlmes aizvietot ar citām....
Es bērniem reiz uzdāvināju Lego autiņu. Tādu, kurš brauc ar ātrumu 22 km stundā. Viņi paši atrada netā, kur un ko pasūtīt. Manuprāt, vecmāmiņa Gooogle, spēj visu ;) Ja visi striķi trūks, tad uzraksti man personīgi un papļāpāsim. Lielais puika šad tad salabo dažādas interesantas datortehnikas. Man pašam uz to vairs "nestāv"... :D

Vai vāveres izskatam ir nozīme?
Pirmkārt Uzputenītei - ar savu stulbumu nav jālielās (draudzīgs aizrādījums) :) Tagad - atbildu uz jautājumu. Ir nozīme, ja pati vāverītes saimniece ir lāsteka. Smuka un kopta vāverīte kompensē savas saimnieces "prombūtni" pasākumā. Ja vāverītes saimniece pati visa ir "procesā", tad - priekš manis - īpašas nozīmes nav :) Man patīk, kad Sieviete izrāda savas emocijas :)

Eiropas gastronomijas reģions 2017
Mums ir labas tradīcijas! Cilvēki ir gana atsaucīgi. Kādēļ gan lai neizdotos? ;) Lai veicas!!!

Kas ir dusmas, un kad tās ienāk cilvēka dzīvē?
Dusmas ir to emociju kopums, kas pārņem garā vājos indivīdus, kad tie izlasījuši manus samurgotos tekstiņus. Garā stiprie par maniem komentāriem tikai pasmaida :)

Šahs
Domā, ko gribi. Saredzu atšķirības. Un tikai. Cilvēkam ir dotas pelēkās šūniņas, lai Cilvēks PATS domātu. Acis, lai redzētu. Griba, lai darītu. Ja nav pelēko šūniņu - tā nav mana liga :) Piedevām: pateicu diezgan izsmeļoši un tieši. Muļķis tas, kurš to nevēlējās saprast :)

Izjūtas
Dzīvesveids. Domāšana. Es ar saviem mazākajiem varu un spēju būt līdzvērtīgs viņiem, kad esam kopā. Bet es esmu viņu tēvs. Stingrs. Prasīgs. Tomēr viņi ZIN, ka var ļauties un paļauties. Es nesekoju līdzi tam, cik man gadu, ko man vajadzētu darīt, ko nedrīkstu. Es daru to, kas tajā brīdī man šķiet atbilstoši :) Nav svarīgi, cik un kādas tev ir augstākās izglītības. Ja divgadīgs bērns tev dod...

Šahs
Chris1986! Šķiet, ka esi kaut ko sajaucis. Savu krāniņu ar burkānu, piemēram. Sievietei nevajag daudz. Viņai vajadzīgs kāds, aiz kura viņa jūtas kā aiz klints. Kāds, kurš viņai liek sajusties vājai. Kāds, kurš viņu redz tādu, kā neviens cits. Kāds, kurš ir viņas Vīrietis :) utt Dažiem ir kurp tiekties! ;)

Kāpēc cilvēki dzer?
Rakstura nav! Jebkurš dzerot domā, ka atrisinās problēmu. Muļķības! Viņš šo problēmu "pārceļ" nākotnē, kad kļūst skaidrs. Un viss sākas no sākuma. Ja Cilvēks apzinās savu vērtību, sevi kā tādu, vērtības sev apkārt, viņš tam tiek pāri. Ja tajā bijis iestidzis. Ir jāsāk domāt. Saprast. Rīkoties (ir piemēri). Iespējams, smuki iršu, jo nekad neesmu dzēris tā, kā jautājumā tas domāts. Izvirzīju sev...

Kaados parametros merama viriesu uzticiba?
Gudras Sievas parametros :)

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?
Labs jautājums :) Mani reiz pārsteidza ļoti kaislīga Sieviete, pajautājot, vairāk tā, kā sev: - A ko tad tie pārējie darīja?!!! Bez valodas paliku!... Man šķita, ka nekā pārcilvēcīga netiku darījis. Viņai patika un ... turpināju. Sievietei bija 44... Varētu būt smieklīgi, ja tas nebūtu tik skumji...

Karsta sieviete...
"Karsta" Sieviete gultā, ir tāda, kura ņem pretī to, ko viņai sniedz. Un pati nav "novērotāja" no malas :) Vieglāk to nodemonstrēt, nekā izstāstīt :D

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
PATRICIJA_10 !!! Tu mūs nenovērtē! Es arī noguris atradīšu savai Sievietei laiku. Un, ne tikai. Ja vien viņa pati... ;) Katra Sieviete izvēlēsies to, kuru pati vēlēsies. Āmen! :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu