HOUSE

Virietis (40)
iepazīties ar HOUSE

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Opel Signum 1,9; 2,2; 3,0 cdti
Subaru 2.0 ar gāzi, Honda 2.0 ar gāzi, bmw 6cilindru ar gāzi būs ekonomiskāki gan ikdienā, gan remontā par jebkuru mūsdienīgu dīzeli ar pdf.

Kāpēc latviešu sievietes precas ar ārzemniekiem
Jā, runā kā krāniņa tautības neesot. Es reiz redzēju kā stāvlaukumā iebrauca sieviete ar diviem bērniem un drauģeli ārzemnieku. Šamais atbraucis uz Lv, nopircis itkā viņiem auto, vecu grabažu, pats bauda vietējo aliņu, sieviete pie stūres, riepa caura, bet šis neliekas ne zinis. Visu menedžēja sieviete. Gribas jautāt, Krakova hrena viņai tāds kroplis vajadzīgs? Normāls vecis pats savai sievietei...

Plusi un mīnusi SUBARU LEGACY
Subaru legacy ir pat ļoti OK. Man draugam ir ar gāzi jau kādus 7gadus. Bagāžnieka vākam gumija noberzusi krāsu, spīd metāls, nevis rūs. Salīdzināt ar folkswagenu un nu jau arī BMW nevar. Personīgi man nepatīk dzinējs kā bokseris ar alumīnija bloku, bet vispār, ļoti tehnoloģiskā mašīna. Pamazām sāku novērtēt šo ražotāju.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Visvieglāk ir gauzties, ak vai, ak vai, mani neviens nemīl, bet varbūt jāsāk ar sevi?

Sarakste netā un greizsirdība
Bulšits, reāli čalis laiž vai vēlas salaist ar citu un nav tur ko prātuļot. To es apgalvoju kā vecis un ja sieviete vēl tic šādiem attaisnojumi, tad viņa ir naiva.

Dzinēja jauda
A160 gaisa masas mērītājs liekas bija sakopts ar dzinēja vadības bloku pie gaisa filtra kastes. Kas savukārt saistīts ar imobilaizera sist. Respektīvi, ja trauslais gaisam asas mēr. Iziet no ierindas, auto jānokrāso un jāizmet, bet reāli sen neesmu saskāries, neatceros. Jāsāk ar ziņošu diagnostiķi un tikai tad pie polša.

Kafija.
Jā, piekrītu, Julius Meinl, reiz bija tāda manām garšas kārpiņām tīkama. Pašlaik lietoju lavazza club. Vispār jau kafiju labāk ievest no ārzemēm, jo mēs te esam trešās pasaules valstīs, mums var barot mēslus un ticiet man, ja mēs te diskutējam par kafiju, ir cilvēki, kuri mūs nesapratīs, tāds ir viņu dzīves līmenis. Ir kafija, tas jau ir labi.

Eļļa Passat B6 1.9 TDI
Pilnībā piekrītu praksē pārbaudītai lietai, ka PD dzinējam jālieto specifikācijā paredzēta eļļa un nekas tos vārstu blīvslēgus neatdzīvinās. Es laikam ne eksperimentēt, bet bija kāda piedeva, kas mīkstināja gumijas blīvslēgus, salej visu kopā, samaisi ar sūkņi, tikai neaizmirsti lūdzu atsauksmes uzrakstīt, kad blīvslēgus visus nomainīs kompensatorus, sadalei.. Lai veicas!

Vai veerts?
Un pāri oho lido kraukļi un žēli ķērc, nav vērts, nav vērC! :)))

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Mairita, tici man, kā reiz bumbierenes un prastums, tā jau ir attieksme un kā reiz attieksme var nokaut jebkuru ļubestību! Runa jau nav par krunciņu sejā, tas ir mazākais.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Mairita, vīrietis nepieprasa, tas būtu tikai normāli ja viņas censtos savam vīrietim, nevis ārpus mājas. Reti, bet ir tādas sievietes un viņām dzīvē viss ir kārtībā, arī ar vērtībām. Varbūt jāsāk ar sevi, nevis jānosoda tās, kas skaidrā saprāta robežās rūpējas par izskatu. Arī novecot vajag ar cieņu.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Kas tas vēl par jautājumu, kāpēc? Vēlas patikt, cits visu mūžu slēpjas aiz savas izdevušās ārienes, nomāc kompleksus. Kāda citiem tur spriedelēšana, man, piemēram, patīk ja sieviete sevi kopj, cenšas patikt savām vecim, nevis atnāk no ofisa miņikos un uzvelk bumbierenes. Vēlāk brīnās, ka vīrs laiž ar citu, kaut kopdzīves laikā vīrs bija pēdējā vietā un pēdējais kam patikt.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
Nevienu lamāt nevēlos, bet man rodas iespaids ka šeit papļāpāt arī tā prātīgi nemaz nevar un sāk jau piebesīt, ja nespēj atbildēt vairāk kā ar smaiļiku vai neloģiski sakārtotu teikumu.

Kur nopirkt 800 cementu ?
Taisīsi kādam betona zābaciņus, vai privātā atomstacija top?

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
Hirtella izņēma man vārdus no mutes! :))) Un ja tā pavisam godīgi, man pilnīgi vienaldzīgas viņu problēmas un tas, kurš kuru un kur paņēmis!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu