HOUSE

Virietis (39)
iepazīties ar HOUSE

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Skaistam vīrietim.
Madam, pamēģiniet mūs ar šņabi iekārdināt, rezultāts varētu pārsniegt visus optimistiskākos scenārijus!:)) Štabeļiem brauks, kā gaismas kvanti, pa porcijām! :)))

Skaistam vīrietim.
Ja ņe trus!... No ja bojus...:)))

Ego upurēšana
Jā, patiešām, pasaulē tik daudzi tagad iet bojā, lidmašīnas krīt, vētras, cunami utt. Vai nevarētu tomēr bez tiem upuriem? :))))

Ego upurēšana
Attiecības veidojas ne tikai no niezes kājstarpē, bet arī no abpusējas simpātijas un, lai cik tas te daudziem nebūtu izprotams, arī abpusējas cieņas. Attiecībās cilvēki viens otru bagātina, papildina, nevis jautā, kas man par to būs. Ar nepatiku jāatzīst, tu šeit neesi izņēmums, bet drūmā ikdiena:)))))

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Nelasīju komentārus, bet manuprāt tā ir normāla dzīves pieredze, ka cilvēks ir mierā ar sevi, joprojām ko turpina meklēt, spēj pieņemt ko jaunu. Vairāk ar to biju domājis, ka viss ir tādā kā nosacītā līdzsvarā, savādāk sievietes parasti metas kādos personības pilnveidošanas kursos, kur viņai profesionāli iepakotu bulšitu pasniedz kā ko unikālu. Tad viņas turpina pilnveidoties un pilnveidoties,...

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Jā, te ir reāls potenciāls! Nesen, pēc ilgāka laika, te ar vienu sarakstījos, pilnīgs čau. Mīlīgs ģīmītis, par sevi neko pastāstīt nemāk, visu zināja par mani labāk kā es pats. Beigās atrakstīja kas viņai pieder, vārdu sakot visos veidos pašapliecinājās... Bijušas arī ļoti labas sarakstes, bet dzīvē cilvēkiem ir dažādi plāni...tādēļ gājējus nekad nevajag aizkavēt...

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Runā jau ka esot arī dzīvība uz Marsa! :)))

Apsargi
Coldlands, pilnībā piekrītu! Turamies, turamies!!! Par nožēlu, dievs man nav devis kļūt par šiem dīkdieņiem, kas caurām dienām var dirnēt oho un sarakstīties ar augsti intelektuālajām magu kopšanas speciālistēm...

Apgaismojums paverot durvis.
Komfortbloks nesaņem no durvīm info, ka tās atvērtas.

Kāpēc sievietei vajadzīgs vīrietis?
Atvaino, neskatījos un šīs apceres jēgu arī, bet dzīvnieciņi jau mēs visi vien esam un nemaz arī pat ne radības kronis. Tādēļ nevajadzētu filozofēt, bet dzīvot normālu cilvēku dzīvīti un katru anomāliju neuztvert kā izaicinājumu. Kaut kā klasiski pareizi man liekas, ka vecis iesit to naglu, atnes medījumu, bet sieviete dzemdē... savādāk sanāk, ko, man tas būtu jādara?!:)))

Apgaismojums paverot durvis.
Slēdzis atrodas kautkur durvju ailē, vietā, kurā tas nospiežas, aizverot to duri, pameklē kādu puļķi, kas spiežams. Uz katrām durvīm iet savi vadi un visi viņi lokās un ar laiku lūzt.

Kas tās par bailēm?
Tās nav attiecības, tā ir profesija...

Apgaismojums paverot durvis.
Pie durvju eņģēm vads pārlūzis, parasti pārējie arī ir uz nāves sliekšņa, jālodē visi, varbūt kontaktslēdzis sasūbējis. Ver citas durvis!:)

Atrodami tādi dāti internetā. Kas redzējis mūsu saražotie kompjuteri un automobili ?
Tas ko mēs uz šo dienu varam ir tāda uts dzīšana pa sliedi, salīdzinājumā ar to, ja šī valsts nebūtu izputināta un nozagta.

Atrodami tādi dāti internetā. Kas redzējis mūsu saražotie kompjuteri un automobili ?
Absurdi dati. Atgādina anekdoti, par ārzemju tūristu, kas Psr meklē universālveikalu, princips, jo visi sakot, šaoi valstī nekā neesot, bet principā esot. Mūsu valstvīri desmitgadēm iznīcinājuši ražošanu, pavērojiet kravas auto daudzumu uz mūsu ceļiem, lai saprastu, cik dziļā caurumā esam.

Kā atbaidīt kaķi no mājas kāpņu telpas?
Ja kādreiz reinkarnēšos par pamestu kaķi, noteikti izkārnīšos pie tavām durvīm...

Ko darīt sievai ja vīrs kļūst impotents?
Vienkārši turpināt tikties ar mīļāko... Enerģija nerodas un nezūd un pat ja kāda te domā, ka vīrs nejūt viņas uzkavēšanos oho, tas noteikti ietekmē viņu attiecības.

Kas ir akcentēts aortas loks?
Šeit ir īstā vieta, kur pajautāt! Par google ir kas dzirdēts? Sākumam vajadzētu uzzināt, kas tas gogels tāds..

Apdraudējums
Skaisti ir citēt Csn, tikai vajadzētu atcerēties tādu niansi, ka csn nosaka abu pušu rīcību, tādējādi izslēdzot negadījumu. Jā, vadītājam ir jādod iespēja gājējam, JĀDOD IESPĒJA! BET gājējam ir jāpārliecinās, ka vadītājs viņam šo iespēju dod! Un tad, kad tāda kā Dana, domājot, ka viņai ir priekšroka, ar austiņām ausīs, akli šķērsos gājēju pāreju...nu, esmu redzējis, kas tad notiek. Tiešām...

Apdraudējums
Piekrītu, ka braukšanas kultūra bieži ir zem katras kritikas un tomēr. LŪDZU IEVĒROJIET UN IEMĀCIET TO ARĪ SAVĀM ATVASĒM! Ceļu satiksmes noteikumos gājējam NAV priekšroka uz gājēju pārejas! Vadītājam ir jādod iespēja gājējam, savukārt gājējam, pirms šķērsot brauuktuvi, jāpārliecinās, vai vadītājs viņam šo iespēju ir devis. Un pietiks diskutēt, pastāv likums un izpildvara, kam jānodrošina...

psihologa konsultācija
Klāj vaļā! Tiksi arī līdz psihiatram...

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Šī, tā pa lielam ir vientuļa planēta...pierodi un galvenais, nežēlo sevi. Es ar šo sajūtu esmu uz Tu... Darbs palīdz, īpaši daudz darba, jā arī alkohols, bet īslaicīgi...tas ir kā biksrs piečurāt, sākumā silti, bet pēc tam vēl aukstāk!

Grīda garāžā
Izskatās, katrs te grib ko pierādīt, bet es domāju ka koka garāža, tā ir štelle, tajā neveidojas kondensāts, koks regulē mitrumu. Nesaprotu vien kādēļ grīdai jābūt no koka. Es ieteiktu pidroizolāciju, putupolistitolu un betonu ar kādu nodilumizturīgu virsmu. Ja nu tiešām mans auto tādā jāglabā gadiem,es zem auto izbērtu kokas skaidas, lai novērstu mitrumu, temperatūras svārstību iespaidā.

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
Protams ka tikai man uzskats, ka sievietei jābūt sievišķīgai un viņas stiprums nav salīdzināms ar vīrieša. Visi sū...i sākas tad, ja viņa neatstāj vietu vīrietim un, kā nu spēdama, mēģina paveikt visu, kas viņai kā sievietei nepiestāv... Šajā stāstā protams ir arī pašu veču nopelns...

Dīvāns kaķu draugiem
Kacītei ir savs nagu asināmais dēlis un vhiņa to lieto, kad nevēlas doties ārā. Patīk arī tapetes un gulta. Nešaubos, ka viņa zina to, ka tas nav labi, bet sievietes ir un paliek sievietes. Nespēju ilgi dusmoties.

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Nebārsti cūkām pērles, pieņem pasauli kāda tā ir...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu