HOUSE

Virietis (39)
iepazīties ar HOUSE

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kafija.
Jā, piekrītu, Julius Meinl, reiz bija tāda manām garšas kārpiņām tīkama. Pašlaik lietoju lavazza club. Vispār jau kafiju labāk ievest no ārzemēm, jo mēs te esam trešās pasaules valstīs, mums var barot mēslus un ticiet man, ja mēs te diskutējam par kafiju, ir cilvēki, kuri mūs nesapratīs, tāds ir viņu dzīves līmenis. Ir kafija, tas jau ir labi.

Eļļa Passat B6 1.9 TDI
Pilnībā piekrītu praksē pārbaudītai lietai, ka PD dzinējam jālieto specifikācijā paredzēta eļļa un nekas tos vārstu blīvslēgus neatdzīvinās. Es laikam ne eksperimentēt, bet bija kāda piedeva, kas mīkstināja gumijas blīvslēgus, salej visu kopā, samaisi ar sūkņi, tikai neaizmirsti lūdzu atsauksmes uzrakstīt, kad blīvslēgus visus nomainīs kompensatorus, sadalei.. Lai veicas!

Vai veerts?
Un pāri oho lido kraukļi un žēli ķērc, nav vērts, nav vērC! :)))

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Mairita, tici man, kā reiz bumbierenes un prastums, tā jau ir attieksme un kā reiz attieksme var nokaut jebkuru ļubestību! Runa jau nav par krunciņu sejā, tas ir mazākais.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Mairita, vīrietis nepieprasa, tas būtu tikai normāli ja viņas censtos savam vīrietim, nevis ārpus mājas. Reti, bet ir tādas sievietes un viņām dzīvē viss ir kārtībā, arī ar vērtībām. Varbūt jāsāk ar sevi, nevis jānosoda tās, kas skaidrā saprāta robežās rūpējas par izskatu. Arī novecot vajag ar cieņu.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Kas tas vēl par jautājumu, kāpēc? Vēlas patikt, cits visu mūžu slēpjas aiz savas izdevušās ārienes, nomāc kompleksus. Kāda citiem tur spriedelēšana, man, piemēram, patīk ja sieviete sevi kopj, cenšas patikt savām vecim, nevis atnāk no ofisa miņikos un uzvelk bumbierenes. Vēlāk brīnās, ka vīrs laiž ar citu, kaut kopdzīves laikā vīrs bija pēdējā vietā un pēdējais kam patikt.

Realitāte vai mīts?
Stāsts patiesībā ir daudz plašāks un aizsācies jau no bībeles, vienīgi šī nav īstā mērķauditorija kam uzdot šādas diskusijas.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
Nevienu lamāt nevēlos, bet man rodas iespaids ka šeit papļāpāt arī tā prātīgi nemaz nevar un sāk jau piebesīt, ja nespēj atbildēt vairāk kā ar smaiļiku vai neloģiski sakārtotu teikumu.

Kur nopirkt 800 cementu ?
Taisīsi kādam betona zābaciņus, vai privātā atomstacija top?

Intresantas attiecības starp diviem cilvēkiem...
Hirtella izņēma man vārdus no mutes! :))) Un ja tā pavisam godīgi, man pilnīgi vienaldzīgas viņu problēmas un tas, kurš kuru un kur paņēmis!

ko īsti vēlas sieviete ?
Kad tā reāli saprot situāciju, bieži izrādās, viņai nekā nav, tas ir aizsegs. Viņa cenšas izrādīt, ka ar visu tiek galā kā nu māk protams. Vienīgais, kas viņai ir, tie ir nērni no mudozvona, kas aizlaidies un tagad kaut kur Īrijā lasa burkānus. Visam pārējam vajag normālu vīrieti, lai viņai nebūtu jādomā kā saremontēt auto, kādēļ jumts tek un logi jāmaina, lai viņa varētu būt sieviete...

Vai ir vērts sākt meklēt Renault Espace (automāts)?
Renault espace ir pat ļoti ok. 1.9 dīzelis ir pat ļoti ok, jauda nav kosmiska, bet ir ok. 2.0 dīzelis ir jaudīgāks, dārgāks apkopē un ēdelīgāks, pateicoties pdf filtram. 2.2 dīzelis ir ekonomisks, jaudīgs un pilnīgs s...ds. Automātu arī neieteiktu. Naudas ziņā optimāli būtu pirkt manuāli ar 1.9 dīzeli.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Nu, un kādēļ tad ar viņu neiepazinies? Pati teici, ka normāls, simpātisks... Veselu gan cilvēku neesot, esot par maz meklēts.

Sieviete
Un visam pāri lido kraukļi un žēli ķērc- nav vērts, nav vērts!:))))

Vai pirkt lietotu Dacia Duster?
1.5 dci vājā vieta esot sprauslas, ražotājs pat laikam nepiedāvājot, arī nerestaurējot. Cik saprotu renault nolēmis atdalīt no sevis šo brenda kauna traipu. Tad jau prātīgāk pirkt renault, cena pat ļoti ok, komplektācija un apdare arī ok. Par šādu summu VW vai nu nevar nopirkt, vai var, bet bez komplektācijas.

Meklēju sievieti nopietnām attiecībām..Cik reāli tas ir iespējams?
Jā, protams, pēc kāda laika varēsi šeit atrast savu sievu...čatojot...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu