rikititikitai

Sieviete (35)
iepazīties ar rikititikitai

7 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
Citā iepazīšanās portālā izveidojās ļoti patīkama sarakste ar jauku vīrieti. Sarunājām pat satikties (iniciators bija viņš). Dažas dienas atpakaļ ikdienišķi atvadījāmies, bet tad sarakste...

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Situācijas iz dzīves: - Veikalā vīrs lūdzas sievai, lai nopērk taču to smuko kleitu. Sieva skatās uz viņu lielām acīm un spiedz, ka nekad mūžā neko tādu nevilkšot. Sievai mugurā džinsi, baikera...

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Saimniecītes, iesakiet, lūdzu, savu firmas recepti.

Kāpēc vajag bērnus?
Nojaušu, ka tūlīt mani nomētās ar tomātiem, bet nu tomēr... Man ir 35 gadi. Pēdējā laikā visa tantes katrā radu pasākumā klūp virsū ar tekstu: "Nu jau gan vajadzētu bērniņu." Kādēļ tad reāli...

Vai ticat mīlestībai?
Pēdējā laikā daudzi draugi saka, ka netic, ka vēl kādreiz iemīlēsies. Kā ir ar jums, saglabājat optimismu, vai tomēr īsti vairs neticat, ka satiksiet īstu mīlestību.

Rūdīti vecpuiši
Vai ir iespējams, ka cilvēks, kas pieradis dzīvot viens un pozicionē sevi kā pārliecinātu vecpuisi ar laiku tomēr sagrib veidot ģimeni, vai arī ar tādiem labāk netērēt laiku un nelolot liekas cerības?

Vai visi iemīlējušies vīrieši uzvedas vienādi?
Šorīt, stāvot rindā pec kafijas, dzirdēju divas draudzenes apspriežam, ka viena no viņām esot pašķīrusies ar puisi jo (citēju): "Es viņam tā īsti nemaz nepatīku! Es taču zinu, kā vīrietis uzvedās,...

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
typhoo, ja gribi zināt konkrēti, 2dienā bija pēdējā saruna, ka tās pašas nedēļas 6dienā jāsatiekas, bet līdz tam vēl precizēsim, kur tieši tiksimies. Neko speciāli neplānoju, bet pēc tādas norunas, šķiet, man bija jāsaņem vēl kāda ziņa? Vai arī nē?

Briketes vs malka
Liec apmēram uz pusi mazāk nekā liktu malku. Labāk sāc ar mazāku daudzumu. Man uz manu podiņu krāsni pietiek ar 4 briketēm.

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Sorry, neprecīzi norādīju to apjomu. Bija, 1,5 kg. Paldies par receptēm, vēl jau ir palicis, tagad zināšu, kā pagatavot. :)

Kas ir tās spiedīgākās, tipiskākās vajadzības sievietei (vai vīrietim) pāri pusmūžam Latvijā?
Nekādām vajadzībām piepildījumu nevajag gaidīt no otra, neviens nevienam neko nav parādā.

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Ar krējumu, pončikus un sirņikus jau zinu.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Pēc svara, matu krāsas un patikas atkailināties visbiežāk (jo kārnāka, blondāka un plikāka, jo labāk). Tad maz kas cits vairs īsti interesē, paņems pliku un nabagu no meža, ka tik labi izskatās un bieži dod. Vēl, ja ir apaļa summiņa kontā un savs privātīpašums, uz kādu laiku var tikt izvēlēta dajebkāda.

Kā sadzīvot ar otra negatīvismu?
Autorei: iespējams, cilvēkam ir depresija. Viens no tās simptomiem ir visa redzēšana melnās krāsās. Draboss, daudzi cilvēki iemīlēšanās stadijā mainās, nav teikts, ka autore gluži tik akla un kurla būtu bijusi.

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Katrs vīrietis grib kaut ko citu, vienas "formulas" nav.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Gvena, izskatās, ka Tev sobrīd labāk pabūt vienai un apārstēt sāpošo dvēseli. Kad sāksi no sirds ticēt, ka visi vīrieši nav pļerzaki, vai vismaz, ka strap pļerzakiem ir iespējams satikt kādu mazāk pļerzaku, arī Tevi kādam noteikti savajadzēsies.

Ko lai dara?
Dieva dēļ, nesāc neko pirmā! Nevajag upi stumt, lai tek pati savā gaitā. Esi draudzīga, smaidīga, varbūt pakoķetē nedaudz, lai viņam vieglāk saņemties, bet pati virsū nebāzies, ļauj vīrietim būt vīrietim.

Kādu segu ieteiksiet?
Es arī lietoju vilnas segu, bet velku kokvilnas pārvalkā. Labās segas īpašības tas nemazina.

Pažēlošana
Patīk, kad atbalsta, iepriecina un uzmundrina, kad žēlo, nē, žēlums ir pazemojošs.

draņķīgs noskaņojums
Esmu dzirdējusi metodi, ka jāpiespiež sevi smaidīt. Zinātniski izskaidrot nepratīšu, bet cik saprotu, mīnikas muskuļi saistīti ar kādiem smadzeņu centriem un kad smaidi, smadzenes automātiski sāk priecāties. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu