rikititikitai

Sieviete (35)
iepazīties ar rikititikitai

10 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Situācijas iz dzīves: - Veikalā vīrs lūdzas sievai, lai nopērk taču to smuko kleitu. Sieva skatās uz viņu lielām acīm un spiedz, ka nekad mūžā neko tādu nevilkšot. Sievai mugurā džinsi, baikera...

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Saimniecītes, iesakiet, lūdzu, savu firmas recepti.

Kāpēc vajag bērnus?
Nojaušu, ka tūlīt mani nomētās ar tomātiem, bet nu tomēr... Man ir 35 gadi. Pēdējā laikā visa tantes katrā radu pasākumā klūp virsū ar tekstu: "Nu jau gan vajadzētu bērniņu." Kādēļ tad reāli...

Vai ticat mīlestībai?
Pēdējā laikā daudzi draugi saka, ka netic, ka vēl kādreiz iemīlēsies. Kā ir ar jums, saglabājat optimismu, vai tomēr īsti vairs neticat, ka satiksiet īstu mīlestību.

Rūdīti vecpuiši
Vai ir iespējams, ka cilvēks, kas pieradis dzīvot viens un pozicionē sevi kā pārliecinātu vecpuisi ar laiku tomēr sagrib veidot ģimeni, vai arī ar tādiem labāk netērēt laiku un nelolot liekas cerības?

Vai visi iemīlējušies vīrieši uzvedas vienādi?
Šorīt, stāvot rindā pec kafijas, dzirdēju divas draudzenes apspriežam, ka viena no viņām esot pašķīrusies ar puisi jo (citēju): "Es viņam tā īsti nemaz nepatīku! Es taču zinu, kā vīrietis uzvedās,...

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
Parasti visi saka, ka smukie un koptie parasti grib būt kopā ar tādiem pašiem smukiem un koptiem, bet šodien redzēju pāri, kur ļoti muskuļains, trenēts puisis bija nepārprotami iemīlējies meitenē,...

Saderības horoskops.
Tikko izvillojāmies ar kolēģēm par horoskopa nozīmi saderībā. Es uzskatu, ka horsokopi ir muļķības un naudas izkrāpšana no vientiesīgiem ļautiņiem, bet kolēģes uzstāj, ka tam tomēr ir liela nozīme un...

Kāpēc vīrieši uzrodas tad, kad par viņiem nedomājam?
Nekādi nevaru saprast šo fenomenu. Kamēr vīrietis sievietei interesē- interese no viņa puses ne vienmēr ir tik pat liela. Tiklīdz atmet ar roku un vispār vairs nepievērs uzmanību- zvana, raksta, grib...

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Pēdējā laikā kaut kā uzkrītoši bieži saņemu seksa piedāvājumus no vīriešiem, ko biju uzskatījusi par tikai draugiem. Kad atsaku, daudzi apvainojas un saka, ka esot pārāk vecmodīga savam vecumam, ka...

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Briketes vs malka
Liec apmēram uz pusi mazāk nekā liktu malku. Labāk sāc ar mazāku daudzumu. Man uz manu podiņu krāsni pietiek ar 4 briketēm.

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Sorry, neprecīzi norādīju to apjomu. Bija, 1,5 kg. Paldies par receptēm, vēl jau ir palicis, tagad zināšu, kā pagatavot. :)

Kas ir tās spiedīgākās, tipiskākās vajadzības sievietei (vai vīrietim) pāri pusmūžam Latvijā?
Nekādām vajadzībām piepildījumu nevajag gaidīt no otra, neviens nevienam neko nav parādā.

Kā izlietot 1/2 kg trekna biezpiena?
Ar krējumu, pončikus un sirņikus jau zinu.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Pēc svara, matu krāsas un patikas atkailināties visbiežāk (jo kārnāka, blondāka un plikāka, jo labāk). Tad maz kas cits vairs īsti interesē, paņems pliku un nabagu no meža, ka tik labi izskatās un bieži dod. Vēl, ja ir apaļa summiņa kontā un savs privātīpašums, uz kādu laiku var tikt izvēlēta dajebkāda.

Kā sadzīvot ar otra negatīvismu?
Autorei: iespējams, cilvēkam ir depresija. Viens no tās simptomiem ir visa redzēšana melnās krāsās. Draboss, daudzi cilvēki iemīlēšanās stadijā mainās, nav teikts, ka autore gluži tik akla un kurla būtu bijusi.

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Katrs vīrietis grib kaut ko citu, vienas "formulas" nav.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Gvena, izskatās, ka Tev sobrīd labāk pabūt vienai un apārstēt sāpošo dvēseli. Kad sāksi no sirds ticēt, ka visi vīrieši nav pļerzaki, vai vismaz, ka strap pļerzakiem ir iespējams satikt kādu mazāk pļerzaku, arī Tevi kādam noteikti savajadzēsies.

Ko lai dara?
Dieva dēļ, nesāc neko pirmā! Nevajag upi stumt, lai tek pati savā gaitā. Esi draudzīga, smaidīga, varbūt pakoķetē nedaudz, lai viņam vieglāk saņemties, bet pati virsū nebāzies, ļauj vīrietim būt vīrietim.

Kādu segu ieteiksiet?
Es arī lietoju vilnas segu, bet velku kokvilnas pārvalkā. Labās segas īpašības tas nemazina.

Pažēlošana
Patīk, kad atbalsta, iepriecina un uzmundrina, kad žēlo, nē, žēlums ir pazemojošs.

draņķīgs noskaņojums
Esmu dzirdējusi metodi, ka jāpiespiež sevi smaidīt. Zinātniski izskaidrot nepratīšu, bet cik saprotu, mīnikas muskuļi saistīti ar kādiem smadzeņu centriem un kad smaidi, smadzenes automātiski sāk priecāties. :)

Kas var piesaistīt otrā cilvēkā, izņemot izskatu?
Es tiešām nebiju domājusi nevienu aizvainot, gluži otrādi, es par to pāri pat nopriecājos...vienkārši mūsu laikos tādus reti var sastapt.

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
Katram ir savi iemesli kādēļ ir kopā ar otru cilvēku. Ir cilvēki, kam sekss ir mazāk svarīgs. Es pati nebūtu ar mieru dzīvot bez saderības seksā, bet citiem tas nav tik svarīgi.

Spogulīt, spogulīt......
Tu tagad gaidi, ka Tevi paslavēs, vai kā? Apspriest citu cilvēku izskatu nav pieklājīgi, izskats ir katra paša personīgā darīšana. Varbūt Tava klasesbiedrene izskatās pēc tantes, bet ir foršāka raksturā par daudzām cacām? Rūpējies par sevi, bet nenoniecini citus!

Kā atjaunot galda virsmu?
Da nu nafig tādu galdu, ko katrs izlijis šķidrums sabojā!

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Es esmu sapratusi, ka bēgu tad, ja: a) vienkārši nav saderības. Tipa, čalis foršs, bet kaut kā pietrūkst. b) jūtu, ka "nedavelku" līdz viņa līmenim (augstāk par savu pakaļu neuzlēksi).

Saderības horoskops.
derevnja, nemāki iekārtoties kā es, tad arī strādā, bet es pasēdēšu ohujā un par to saņemšu aldziņu :D

Ir vēl arī tādi kā es?
Citu komentārus nelasīju, sorry, ja atkārtošos. Ir tāds krievu teiciens: "Чем меньше женщину мы любим, Тем больше нравимся мы ей"....

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
Kā man reiz teica viena veca, gudra kundzīte: Neviens taču neiet pirkt jaunas kurpes basām kājām! Ar attiecībām arī bieži vien notiek tas pats.

Kā Jūs organizētu randinu pilnīgi bez naudas?
Viens no jaukājajiem randiņiem manā mūžā bija parkā uz soliņa. :) Puisis bija paņēmis līdzi termosu ar tēju un maizītes...Ilgs laiks pagājis, joprojām ar smaidu atceros. Domāju, ja satiekoties ir īstā "ķīmija", ārējiem apstākļiem un randiņa dārgumam ir maza nozīme...

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Tu raksti, ka nesēž uz kakla. Manuprāt, sēž gan... Ja vien nedara kādus svarīgus darbus pēc darba, piemēram, māju remontē, vai tamlīdzīgi.

Kupris uz kakla
Pieraksties pie šī masiera, ja būs iespējams vēl kaut ko darīt, viņš 100% palīdzēs! http://mansmasieris.lv/lv/

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Parakājos netā... Izskatās, ka 95% vīriešu, ar ko esmu tikusies, ir bijuši vnk slimi. :))) "Schizoid personality disorder is a pattern of indifference to social relationships, with a limited range of emotional expression and experience. The disorder manifests itself by early adulthood through social and emotional detachments that prevent people from having close relationships. People with it are...

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Atpazinu sevi.

tā īstā, vienīgā
Savējai...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu