coldlands

Virietis (47)
uzzināt vairāk par coldlands

246 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Interneta trollis,...bet ne Mumins.
Interesanti, ka paiet tā dzīve, cilvēkiem kuriem visapkārt radās sazvērestības? Trausls miegs, sirds klapes, svīst rokas?

Cik daudz veci veči ir gatavi uz trakulībām dēļ sievietēm?
Sallij, ieliec ludzu savu bildi, lai var apskatit Tavu garo degunu, Pinokio idritvaikocinj.

Cik daudz veci veči ir gatavi uz trakulībām dēļ sievietēm?
Iepirst dīvānā ar sava veida trakulība.

Vai "viss, kas notiek - notiek uz labu" ?
Ja avarija norauj kajas, tad labums, ka nevajadzes vairs piepulet tas staigajot, bet vares vizinaties ar kaljasku.

Laimīga dzīve
Laime mums visapkārt. Ātra soli ar bažīgu skatienu raudzīdamies visapkārt, es traucos pa lauzu pārpildītās ielām, līdz ieraugu To, tuljkeni, un pēc brīža es stāvu ar laimīgu sejas izteiksmi.

Kaprīzs večuks :D :D - vai magnētisko vētru upuris?
Lūk mani mīļie, ir pienākusi tā diena, kad cilvēkiem vairs nav draugu ar ko padalīties priekos un nedienas, un šie izlej savu sāpi publiski, svešiem nepazīstamiem cilvēkiem. Sassy, a vakara jums mol bij izlīgums ar seksinju un taa?

Garšo vīns.....
Ko tik plumpetaji neizdomā, lai attaisnotu savu svako raksturu, gan mol zāles, gan nevienmuļa dzīve, ilgdzīvotāji, asinsrite..... Normals cilvēks spēj justies labi arī bez alko lietošanas. P.S. Es alko iedzeru, reti , bet iedzeru, tāpēc tā nav pretalkoholisma propoganda, vienkārši liekas stulba šī gvelsana par alko labumu.

Garšo vīns.....
Ja ir vēlme iedzert, tad tas ir alkoholisms, un visa šī tukša muldēšana par alko kvalitāti ir fufelis.

Kā pareizi slavēt vīrieti?
Nu manai tantai mani būtu jāslavē, ka Karlsons slavēja sevi, mol pats skaistākais, jaukākais, stiprākais, gudrākais......., ja ne tad viss, uzmetu lūpu, un nerunāju.

Ka parvaret pamestibas sajutu?
Viņu tanī filma nomocjija pirmo, man šķiet.

Ka parvaret pamestibas sajutu?
Filma par Vanhalenu bij tanta vampiriene, agneska sauca.

Ka parvaret pamestibas sajutu?
Man tā ar reiz bija. Tants aizgāja uz veikalu, un ilgi bij projām, a es tāds sēžu vientuļš pie virtuves loga, visas acis izskatījis viņu gaidīdams, un pakrūtē tāda sāpe, nepatīkama kņudoņa, baisas domas galva. Atveru ledusskapi, ieskatos, un ne tortiku gribas, ne gardas karbonādes, ne rjazenku. Aizgāju teljuku ieslēgt, un tur mana miljako programmu rada, bet nevaru paskatīties, un atpakļ pie...

Sieviete izmīlē vīrieti
Kakju tanta tada rupekle, gan spljauj pie kājām, gan lamājas ka tirgus babulja.

Sesijas beigušās?
...tas ir normāli ka jauns vīrietis vēlas par sevi vecāku sievieti.... Man jau šķiet, ka normāli tas nav.

Sieviete "kontroliere"
Man bij tāds tants, ar stingru kontroli. Reiz pieķēra, kad slepus pagraba pipoju(biju nosūtīts pēc kartupeļiem) tad nu šī to bicoku man uz dibena nodzēsa. Reiz, kad tiku nosūtīts iznest misenu, biju apstājies, lai paglaudīt kaķēnu, līdz ar to nokavēju par 11mit sekundēm, un šī man sita pa presīti. Viņai nepatika, ja es izrubijos jau pēc pirmā vai otra sitiena, tik pēc trešā es drīkstēju saļimt....

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
Es nesapratu, a ko var arī pirmajā randiņā seksot? Savādāk es ar tantēm tiekos, vedu uz ēdnīcu, pērku eklerus, tortikus, tad opera vai tejateris, pecak uzdāvinu gredzentiņu, vai kādu citu briljuku, un kad prasu dafaj nokniebjamies, šis atbild, ka mol nifiga coldland, pirmajā randiņā nedrīkst, lūk otrajā, tad gan. Tik lūk tantas, man kaut kāda nesaprotama iemesla pēc, kaut kur pazūd. Varbūt...

Vai šeit drīzāk ir "bēdu ieleja" vai "laimes zeme"? :)
Gulbīti gulbiti, aiznes mani uz laimīgo zemi, oho.

Vai paši kaut ko esat izdarījuši,lai otram norādītu?
Apskaužu bumbastiku. Varbūt man sākt strocjit simtiem tēmu, tad ar atradīšu sirdsdamu?!

Spagats
Es zinu daudz kas ir iesēdusies špagatā pāris nedēļu laika, bet tas ir jaunība, kad saites elastīgākas. Par diētām dzirdu pirmo reizi, un kāds sakars tam ar špagatu?

Spagats
Galvenais iesildīties, lai saitēm kirdig neiestājās, tad vieglāk padodas.

Pēc kāda kritērija?
...piedāvā tikai seksu.... Smiekligi gan, tak jāpriecājas, ka kāds to seksu piedāvā.

Kā aizmirst bijušo,ja daudz kas ir ticis mainīts,bet nekā..
Tad jau lauvas ir baigas loses, vai nu prata par maz, lai laicīgi atkostu, ka gulj ne ar cilvēku, bet gan kaku? Es kaut ka biju domājis, ka zooloģiskajā dārza, žirafes ir tas, kuram lēnākā aizdedze, bet ne, izrādas lauvam.

Kā aizmirst bijušo,ja daudz kas ir ticis mainīts,bet nekā..
Man ar bija draudzene kuru nespēju aizmirst. Mēs bradajam jurmalas smiltis, nesajamies pa pljavam, fenderejam zemenes, un bučojamies zem ābeles. Reiz viņa noskuva matus, un tagad, kad redzu kādu skutgalvi, atminas ataust ar stiprāku spilgtumu, ka asaras sāk ritēt par vaigiem. Ja atminas, nu ka lai tagad dzīvoju, ka lai aizmirstu, palīdziet man lūdzu, tik bez dzeligiem komentariem. Varbūt ir...

Plankings
Ja gribat kubikus, tad jāpiedomā pie ēšanas paradumiem, citādi varat i pumpēt, i planka, špagatā stāvēt, vai uz galvas, vēders ka būs tā arī paliks.

Vai vīriešiem nepietiek ar vienkāršu, normālu seksu?
Pareizi Neko, pie visa vainigs ne porno, bet gan kaiminju Anna, kura katram autores onkam, beidzot paradija, ka ta intimtuviba ir isti jadara.

Ko par jums liecina liekais svars?
Reizi mēnesi tiek atvērta jauna tēma veltīta apaļajiem. Ka tagad lai rīkojos, izdomāju jaunu komentāru, vai strociju to pašu veco?

Mums viss ir labi, bet esam izbadējušies. Pēc kā?
Saljanku sagribējās.

Ar kādiem vīriešiem sievietes nevēlās attiecības?
Atradis kur prasīt. Šejienes tantam jau nav nekāda, vēlas viņas, vai nevēlas.

Nu jau pa traku, vai kas te notiek!?
Ārprāts, kāds arprats(šūpo neapmierināti galvu)

Kāda ir Jūsu attieksme pret šādu attiecību modeli?
Nevaru spriest, jo neviens maita nepiedāvā, bet šķiet ka nepiekristu, jo esmu skops lai ar kādu dalītos.

Cīņa par sievieti
Bet protams ka nācās cīnīties, visādiem bandjugam, manjakiem.... Atceros ka Āfrikā mēs bēgām no jumbu-bumbu cilts, un kad bijām iedzīti tupika, Kilimandžaro pakājē, es cīnījos ar šiem uz šķēpiem. Tibetas kalnos es aizstāvēju savu tantuku no budistu mūkiem, kuriem bij aizveries šīberitis no ilgadeja celibata, un man nācās cīnīties ar šiem izmantojot kung-fu. Antarktīdā, mēs fiksi slēpojām prom...

Meli attiecību sākumā
Ja iepazīstas interneta, un nav pilnīgas skaidrības ka, un vai tas attiecības veidosies tālāk, tad ir saprotams, ka cilvēks nevēlas visu stāstīt par sevi, jo mēs ļoti labi zinām, ka tantam patik, publiski noliet onku ar "samazgām" izmantojot iegūto info.

Meli attiecību sākumā
Tātad, ja es satiekos ar tantu, un uz tikšanos atnāk riktīgs mamutens, a es mol aiz pieklājības, pasaku ka šī ir glīts sieviskis, tad jau es ir samelojies, un tas nozīme, ka esmu riktīgs nelietis, vai ka kvarts rakstīja, esmu problēmu nomākts?!

ČAU, REALITĀTE VAI FARSS?
Ja tanta vēlas nopietnas attiecības, tad onkam, pirmajā un varbūt pat otrajā randiņā, gāzt tantu gar zemi, būtu jāatturas. Tas mol no tantuku kodeksa grāmatas.

Vai tu esi antiglobālists?
Oi, varu komentēt:)

Vai tu esi antiglobālists?
Tas ir taisnīgi. Labākajiem labākajā

Ģērbšanās stils.
Ja cilvēks izdzen sānus atstājot mateljus galvas augšdaļa, pie ķemmējot tos uz vienu sānu, tas nenozīmē, ka šis seko modei, vai iestājies skinhedos, varbūt viņam sāk veidoties lisina, un šis mēģina to piesegt.

Brokastis.
Kogda ja jem, ja gluh i nem. Agras brokastis paiet tāda ka autopilota, vēlajās var jau ko iebubinat.

Rekomendācija EXam?!
Katrs turpina dzīvot savu dzīvi, nafig jaukties. Nu bet visvairāk abrinas vērts ir tas otrs tantuks. Jau paša sākuma neuzticas savam onkam, un vāc info. Ja jau netici, tad kāds rezons turpināt kopdzīvi. Ja mans tants vāktu par mani info, tad pendeli pa dibua, un lai meklē sev citu, meksikāņu seriāli idritvai.

Rekomendācija EXam?!
Tatad, tagad mēs zinām, ka minnija ir tā laba, bet ex tas sliktais. Tanta ar augstu pašapziņu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu