coldlands

Virietis (47)
uzzināt vairāk par coldlands

368 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā tas sanāk?
Magnija, laiki kad sporta zāles oda pēc sviedriem jau sen beigusies. Pie tam, cilvēki kas nedaudz piedomā pie risanas paradumiem, nerij entiem litriem alko, nekuri, ir veselīgaki, un tāpēc sviedru smaka ir rāmāka, tāds viegls, Atlantijas okeāna brīzes aromāts. Laila14, kāpēc skriešana ir kaitīga, rodas vēzis, piemetas gripa, izaug sēnes uz galvas?

Kā tas sanāk?
Ja jau uzskaudit, tad kapec raksti, un centies taisnoties?

Cik mūsu personīgā laime ir atkarīga no naudas daudzuma?
Bumbastik, lūk paskaidro man dundukam, cik vēl tēmas Tev vajag, lai viss būtu skaidrs par tam naudām?

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Es jau nezinu kāda Tu izskaties, moska briesmone no alenkij cvetok, bet ar iekšējo skaistumu man nepietiek, vajag lai tantam ir polka normalna, divas krūtis, pirksti visi vieta......

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Kam kāda sāpe, viena neuzticīgos nespēj pārdzīvot, citai kura tēma populārāka. Ananda, moska man pie jurkas pieteikties, lai šis man pamāca, slavas dziesmas dudot, ceļos krist, un visam piekrist?! .

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Mefistofeli, protams ka sterilizēti, jo kas gan šiem cits vēl atliek. Ja impotets onka var vēl uz copi aiziet, markas kolikcionet, tad vavkadavam tik atliek, saimniecei acis skatīsities.

Uzvārda maiņa bērnam
Nesapratu, stāsti mums savu dzīvesstāstu, vai gribi zināt tik par uzvārda maiņu?

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Suni ir uzticīgi.

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
....paskaties ar kādam tackam Rīgā brauc.... No 2 milj. iedzīvotājiem, kāds tūkstotis, nu baigais piemērs.

"Kliksis"
A man jautajums, kapec jautajums sievietem, man varbut ar ir ko teikt saja jautajiena?!

Kas tie tādi par indivīdiem kuriem svarīgs tikai caurums?
Caurums tā ir svarīga djela, jo ja baranka nebūtu cauruma, tad tā nebūtu baranka. Slikts caurums, tas ir zābaka, krekla, caurumi nav labvēlīgi loga, jo tad rodas caurvējš un sapusj sprandu. Par caurumu svarīgumu varētu runāt un runāt, tik tad jāpieaicina speciālistus.

sievietes un vīrieša vecums pēc 40
Nezinu ka tantas cīnās, bet es bungaju pa kastroljiem, lecu un dziedu...cjuriki- mjuriki, cibriki- bibriki, prom vecum, prom.....tad sagriezos ka vilciņš un gaudoju. Vecums sabīstas, un uz kādu laiku aiziet.

Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot?
Bet Tu taču rakstīji, ka gatavībai jaunam attiecībam ir tikai ilūzija, Tu taču nerakstīji, ka varbūt?!

Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot?
Gunca, nepiekritisu Taviem novērojumiem, un info, kur Tu to esi lasījusi, jo manuprāt, pēc izirušām attiecībām, ir labāk sameklēt citas, jo tad vieglāk aizmirst par iepriekšējam, kādam tas ir tikai ielāps, bet citam kljust par vēl labākam un stabilākam attiecībām nekā iepriekšējās. Sēdēt un domāt kur esi kljudijies, ir tikai sāpīgāk, pie tam mēs paši saprotam savas, vai otra cilvēka kljudas, un...

Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot?
Gunitas faniem nepatika mans jautajums, vai pati gunca no saviem entajiem profiliem mani minuso?

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
...kas tie par randiniem precetai... ..es tacu negribu randinus... Temas pieteikuma rakstits, ka neskries uzreiz uz randiniem, tatad tomer kaut kad skries, lai gan preceta. Galiga neponjatka man!

Vai iemīlēšanos ir iespējams ticami notēlot?
Gunita, vai nevaretu paskaidrot, kapec ta ir tikai iluzija?

joprojām par naudu jeb materiālo pusi attiecībās
....joprojām par naudu jeb materiālo pusi.... Interesanti, cik reizes ir jāatkārto vienu un to pašu tēmu, lai cilvēks liktos miera?

Sieviete,kura raisa uzticību..
Ticet nevar nevienam, pat sev. Luk es vakar, ievilkos veici ar domu pirkt tikt pareizos produktus, mol zivi, darzenus.....a nopirku grilletas ribinas ok cipsus.

Vai ēst daudz olu ir kaitīgi?
Vaukski, kapec kaitigi, un daudz, cik tas ir?

Vai ēst daudz olu ir kaitīgi?
Olam ir tas pozitivais holesterins.

Izšķiests laiks
Sallij, ar kādu šampūnu Tu mazgā matus, un ko brokastis ēd, a cikos gulēt ej, un garšo labāk burkāni vai gurķi......? Nu pastāsti, visiem tas ir tik interesanti.

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Lele, ne jau krievi vinnēja. Kara piedalījās gan angli, amerikāni, francūzi, poli, latvieši..........

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Gabriels izvēlējās Bertu, jo viņas vārdu vieglāk izrunāt:)

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Tieši vakar, man viens darba kolēģis stāstīja, ka pēc 40mit gadiem saticis savu klasesbiedreni, kura bij ļoti samilejies jaunība. Viņa esot bijusi pati skaistāka skola, visiem puikam viņa ļoti patika, bet deju placi, neviens dejot viņu neuzludza, kautrējas, uzskatīja sevi par nepiemērotiem.... Šī onkam stāstīja, ka šausmīgi gribējās dejot, bet neviens maita nenāca klāt. Bumbastik, Tava stāsta...

Vai vīrieti var saukt par iedomīgu, ja viņš uzdrīkstas neatbildēt uz nepieklājīga satura vēstuli?
Nu teksts "laikam šim neviena nedod", ir tapis dziļas filozofiskas pārdomas par dzīvi. Komentētājs sasprindzināja savas smadzenes, nākot pie šī secinājuma, un par prieku sev atdzimeja, ka nevelti, ir pabeidzis skolu, nolicis uz tiesībām, un strāda par šoferi. Ne velti, viņa literatūras skolotāja, lika rakstīt sacerējumu "Lazdu laipa", paaugstinot viņa dailjrunibas bagāžu.

Labs epilators
Sērkociņi.

Dabiskums
...pārmērīga...

Dabiskums
Ir jau protams harizmatiski cilvēki, un tiem pucēties nav vajadzības. Kaut ka jau tam tantukam tas vīrietis jāpiesaista. Šaura loka, kaut kur darba, pazīstamu cilvēku kampaska, parunājot, paflirtejot var iepazīt cilvēka iekšējo pasauli, bet tur āra, vajadzīga kaut kāda piesaiste, spizdigas drēbes, uzpindzeletas actiņas......

Piekļuve slēptajai informācijai...
Aga, ieripo tads biku parusejis robots, iepilina sev pirkstu locitavas ellu, atver oho pa sadalu, un raksta komentaru, mol ikke lele, kafija jaapmaksa abiem, mums robotiem ar naudinas zel.

Vai mūsdienu sievietēm un vīriešiem ir svarīga tāda abstrakta,netaustāma vērtība kā mīlestība?
Vasara un ziema pofig, bet vela rudens vakara nedaudz deretu. Protams to var aizvietot ar viskija glazi, skatoties ka burzujka sprakskj malcina.

Vīriešu izdevumu
Man sak palikt baisi prasit, cik tad ta kafija Latvija maksa?

Pīrsingi, tetovējumi - večiem tiešām patīk?
Tetovejumi patik, pirsingi tik dažas ķermeņa daļas. Jocīgi liekas tie cilvēki, kas cenšas tēlot psihologus, jo redziet, ja tetovejums, tad psiholoģiska trauma, ja jaudīgāka mašīna, tad mazs loceklis, ja daudz naudas, tad zimulejas. Atceros vienu tantu, gadus 20 veca, kura man aizrādīja par tetovējumiem, un kāds es izskatīšos ar tiem vecuma, lai gan pašai 20 gados, ķermenis ka pārbarotai cūkai....

Sieviešu izdevumi
Tantam vajag tadas birkas pie krutim piespraust, mol kada summa iekljavas, lai onka zin, vai uz restoranu vest, vai stacijas bufeti.

Paštaisīta zobu pasta
Iesakiet vēl paštaisito ūdeni, gaisu.......

Kā jāapmaksā randiņa izdevumi?
Atceros sen, sen, kad biju jauns, un smuks, uzludza mani viens tantuks uz randinju. Es protams izgludinaju bikseles, piesuvu kreklam pogu, nopuceju kedas, uzkemmeju priceni, bet idritvaikocinj, naudas ta naf. Salasiju majas pudeles, makulaturu, nodevu, aizlaidu lidz privatmajam, un saskaldiju malku omitem, izraveju burkandobes, aplaistiju pomidorus..... Tatad materialo jautajumu nokartoju,...

Vai te kāds prot lasīt starp rindiņām slēpto informāciju?
Cau!

Vai te kāds prot lasīt starp rindiņām slēpto informāciju?
Man tantas tik seksu piedāvā, un vēl lai uz viņam skatos skaipa...,baisas lietas tur notiek. Es šim rakstu, ka mol ni ni, sākuma vajag uz operu, baletu, tejateri iet, vai uz bibliotēku, lai tā sakot, inteliģenti iepazītu viens otru, bet šis sāk rupji lamāt mani, mol baklažāns ok impotents. Ir vēl tādas, kas jautā, mol kādi truselji man pašlaik uzvilkti, un vai man tur apakša pliks, vai...

iekāre
Nu jopcik, jus sakat, ka onka no makoniem to Mariju ciku-caku? Tad jau vins nevar but, musu tantam cienja, jo nepiedalijas berna audzinasana. Nu nesmuki, loti nesmuki.

Bailes no vecuma
Daudzi atrod kādu nodarbi, hobiju, kas aizņem viņa laiku, un neļauj domāt par novecošanas procesu. Man novecošanas procesa, neapmierina tas, ka sasitot, vai ko salaužot, dzīst lēnāk, dihalka vairs tā nefuricit, bremzējot manu aktīvo dzīves veidu. A kas pēc tam sagaida, pricene jāmaina, lai noslēptu lisinu, jāpierunā apakšējā stāva druganu, baisi paliek. Tāpēc saprotu lusilu, kāpēc novecošana...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu