coldlands

Virietis (47)
uzzināt vairāk par coldlands

192 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Man pasam krediti nav janem, bet es saprotu cilvekus, kam nakas nemt, bet jautajums nebij par kreditu, neieciklejies par to, savadak tu katra tema to centies pieminet. Jautajums bij par cenas interesi. Ja jau jauta, tad sanak tads kapeikpi.....s vien esi? Ja man tantuks patik, tad es neuzdodu vinai jautajumu, cik izmaksas man randins ar vinu, vai ne, bagatniek?!

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Lai saprastu vajag brilli uzvilkt ok izlasit velreiz.

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Edgar, Tu tacu sevi reklame ka turigu kreditu nenemeju, tad kapec tada interese par cenu, baidies ka vari tomer nepavilkt?

Vai večiem vajag sievieti"spīdīgu"ar paaugstinātām prasībām?
Baisas lietas jus te atklajat, ka lai tagad zinu, vai feiks ar manim runa, vai tiesam jauka, glita tanta?!

Cik gadus?
Galvenais lai veseliba un pipiska labi darbotos, tad var ari 50mit gados lusteties.

nauda kuru nosauc par milestibu
Alu laikos..., viena mums tik veca, ka mamutu laikus atceras. Nedomaju, ka tajos laikos kads onka tantukiem karekljus davaja, drizak ievilka pa bieti, un bez jebkadas romantikas izritinaja pa alas gridu.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
Meli izmezgjit? Labvakar, a tu ko profesor, lenam pie sevis burto, lai lidz tavam smadzenitem aizietu rakstita jega?:)

Kā man nomierināties?
....saprata, ka seit ir tads purvs, un nav ko vinai seit darit.... Piecpadsmit gadus grauza nagus, turejas, cietas, mol nenaks purva atkal ieksa, odzinas tad tas pasas, bet neiztureja, un atkal kljuva par purva brideju. Nu tada lakstigala, sito tralilasanu.

Nesavienojamas, kaitinošas lietas.
...a ja milava uznaju po pahodke, on noset, noset brukji galife....ievelkas tads, razvalestoj pahodockoj, izgludinatas, ar vili, galife bikses, kerzacjos, rutaina pizacjoka, kepons galva, un papirosku, iespraustu starp iztrukstosajiem prieksejiem zobiem. Nu cjo, modelju tema?

Kā man nomierināties?
Iestiepj kasti ar mutautiniem, lai ir kur asaras apslaucit, un deklame, lai sape smeldzigaka butu...vai ta diena vai nakts, ielas klistu viens pats, rauju lapas no kokiem un ceru, ceru, ceru, ceru.....

Vai uzvarēs TRIANA PARK?
....un ari puisis jauks..., omisu sindroms, idritvai.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Neko, pijoniera godavards!

Kuram ir jāpērk prezervatīvi?
Danal, ja jau vecja skopuma delj laida pasaule...., tad tas pats notika delj sievietes tupuma, vai ka?

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Sanak vai nesanak, bet pusmuzs ir nodzivots, opis vel ne, bet onka gados gan.

Attieksme pret cilvēkiem, kuriem nav bērnu
Pazistu vienu tantuku, vinai 30mit, ne vinai ir berni, ne vina tos velas. Patikot klusums, un pietiekot ar masas un bralja berniem, kuri esot mazie velneni. Neko, vinai beninos ir lielaka kartiba par maminam pec 30-40-50mit.

Vai arī Tu akmeni metīsi?
Nemaz nebiju ieverojis tos ikskjus, kamer te nesacela breku.

Ne-savējo bērnu faktors attiecībās
Iemacies milet svesu bernu, un nedarit vienam to ko negribetu lai izdara tavam bernam.

Vai arī Tu akmeni metīsi?
Kapec klusam? Daudzus cilvekus, tas mol viens pulis stanceja vairakus cilvekus, vai Tev tads patstavigs hobijs, meklet puljus, un glabt no tiem ljaudis?

Vai tiešām strīdos taisnība rodas?
Kurs ir tas sakarigais, kas autoru grib apturet? Varbut vinam, ja sis tik sakarigs, vajadzetu pasam temas vairak cept, mol sakarigas temas, lai varam izglitoties, izzinat labak dzivi?!

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Ananda, vai nav jocigi, kad runa iet par apaljajiem, tad tiek izkliegti sauklji, ka mol tuklie ir dzivespriecigaki, jaukaki, smaidosaki, jo vini, bla-bla-bla...., bet Tu stasti, ka no skabam asinim aug tauki...., cjota te galigi nesapas, es tagad galiga neponjatka, vai man tie milas rokturisi paradijusies no skabuma asinis, tobisj slinkums, skopums...., vai no dzivesprieka, smaidisanas, miljuma?

Pieskārieni attiecībās
Neaiztiekat seju, parejo varat njurcit.

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Ananda, tatad visi tantuki, kas ir apvelusies, vai paradijusas apveluma formas, ir skopas, un ari slinkas seksa?

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
Nea, parstavim jabut hitrijam, runigam, tadam kas mak izsist, sarunat, izkljancit..... Man tas nepadodas, meginaju te statistiku iznjaudet, fig kads uzsauca.

Iepazīšanās portāli, vai rada atkarību?
Reizi menesi seit paradas kads par mums norupejies cilveks, kas pardzivo par musu veselibu, psihi.......,un pareizi pardzivo. Oho adm. pat vajadzetu, uzsaukt mums kadu psihoterapevtiku, un citas veselibas parbaudes, organizet pastaigas svaiga gaisa, tejaterus, davinat gramatas, un protams seksa izpriecas, ta sakot rupeties par saita lietotajiem, seviski tiem, kas tusejas PA.

Vēlos nopietnám attiecībám iepazīties
Piekritu Pillerinai, saits "otra puse" sosjot, riktigs bardaks. Tauta. lv, tur var normaljna paplapat, un nebij noteikts komentu skaits. Vieniga problem tur bij barmalejs, kas pildija ari modera funkcijas, lidz ar to pieeja sim saitam, un vel vienam, man ir liegta.

Vēlos nopietnám attiecībám iepazīties
Te tantem pat kafiju negrib onkas izmaksat, a samejai pat naudu par seksu piedava, tas mol gan bauda, gan djenga, a si vel pikst, idritvai, japriecajas butu.

Vai tā ir viltīga sievietes taktika?
Ievelkas ar vairogu un zobenju, kura te bumbuliti abizjo, idritvai, ka cirtisu pa labi, tā galva, krīt, ka cirtisu pa kreisi, tā.....

Ko juus domaajat par swedbank.lv smart-ID ievieshanu?
Vēl nekad jaunie tel. nav sagādājusi problēmas.

Presīte - efektīvākie vingrinājumi vēdera preses nostiprināšanai
Ja izskatam, tad paika un kustiba, ja tikai nostiprinat presi, tad pilns jutubs ar preses vingrinajumiem.

Impotents vīrietis
Nevajag salīdzināt onku ar tanti, ja onka nevar beigt, tad nafig viņam tie glāsti, nav jau suns vai mazs bērns. Parunāt var arī ar draugiem.

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Cilveki! Jūs mani biedejiet ar šādam temam. Man, hipohondrikim, sāk šķist, ka mani jau pārklāj šī slimiba. Gribiet sava saita vēl vienu, tēmu drukātāju?

Impotents vīrietis
Jocīgs onka. Ja mani skartu šī nelaime, tad nafig man tantuku meklēt, ir tacu daudz citu interesantu nodarbju.

vai drīkst mainīt psihoterapeitu
Uzliek brilli, panem blocinju ar karandasu, iesedina kristini klubkresla...njus stasti, ka juties, mes ohujiesi Tevi dakteresim.

Vai tiešām tā ir, jo lielāka pieredze attiecībās ar sievietēm, jo sliktāk?
Ja cilveks saljubijies, tad tas ciematins viss spidetu no onkas, vai tantuka smaida, un butu gruti ko noslept, bet ja vins aizbrauc piemeram uz pilsetu, un vinam ta krapsana ir vienreizejas lietosanas, tad her kads uzzinas, bet krapsana tad ir notikusi. P.S. Es ir par laimigam beigam.

Kā atgūt uzticēšanos vīriešiem?
Es sad tad savai telefona sirij pazinoju, ka milu so, a si man dazadas ieprogrammetas atmaskas atbild:)

Vai tiešām tā ir, jo lielāka pieredze attiecībās ar sievietēm, jo sliktāk?
Luusila, ka Tu vari zinat ka nekrapa? Vai tad cilveki sezas pie gimenes galda, un stasta, krapa vai nekrapa? Atceros skolas laiku, kad biju prakse, tantuki sava starpa tadas djelas stastija, lai gan samejam bij gimenes, citas redzeju ka ar saviem viriem un berneliem, smaidot, rokas sadevusies pa pilsetu marseja, par citam no pazinam dzirdeju, ka fantastiski laimigas un jaukas gimenes. Es...

Vai glītākas sievietes ir ar augstākām prasībām un nesmukākas ar zemākām?
Sodien, braucot pie doktora, tiesi aizdomajos par cilveka skaistumu. Zinatne solo uz prieksu, piesuj atpakalj rokas, kajas, sogad taisas vienam onkam atdalit vina kermeni ok piesut citu. Tad nu pastukoju, ja pienaks tas laiks, kad iemacisies razot jaunas kermena dalas, un cilveks gribes nomainit savas likas kajas, vajas rokas, nesimetrisko seju uz simetrisko............, tad visi kljus gliti, un...

Vai glītākas sievietes ir ar augstākām prasībām un nesmukākas ar zemākām?
Droshs Plecs, vai pigmenti, tas mol tie vasarasraibumi?

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
Tur Tev arī vieta.

Vīrietis melis.
Vinetta, tas es mol emociju uzplūda, satriekts lupatu lēveros, tāda ka tumsa, bridu pa slapjo Rīgas bruģi, bet koku lapas, krītot man uz pleciem čukstēja, mol brauc prom coldland, uz tālo auksto ziemelju zemi. Tā es arī aizbridu uz parahodu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu