coldlands

Virietis (47)
uzzināt vairāk par coldlands

172 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Seksuāla uzmākšanās
Es neponel, ja es saksu pievērst uzmanību kādam tantam, kādus komplemantus, piemiegs ar aci,........, tad es klusu par perversu, uzmācīgu, nejauku onku? Rakstīt tantam ar labāk ne?

Ja sievietei vīrietis nepatīk
Iemīlēties nezinu, bet iepatikties var, jo kuram gan nepatiks foršs cilvēks.

No kurienes rodas tāda šaušaliga agresija?
Cris, vai uzskati, ka Tavi bērni ir debili, neaudzināti banāni.....?

No kurienes rodas tāda šaušaliga agresija?
Tantas, ludzu nesalīdzināt pārējos onkas ar šo sunju dzimtas šķirni!

īsta sieviete
Ja nav no gumijas, vai plastmasas, tad token ir īsta.

Cik daudz ir saprāta robeža?
Nu ko sametaties uz Solvitu, viņai vienkārši sagribējās paklacoties.

vai apprecēties ir svarīgi?
A kāpēc Tev tāda interese?

vai apprecēties ir svarīgi?
Tad nafig precēties, aizejat, sastādiet papīrīti, ka jebkura gadījumā arī tad ja tantam onka apnīk, tāpat sim jāatstāj viss tantam, tā lai tants zin, ka onkam iet grūti, un vins jūtas nelaimīgs.

vai apprecēties ir svarīgi?
Nu ja tāds bagāts tantuks, tad jāsarakstas obligāti, vēlams testamentu likt sai nokārtot, lai varu ilgi apraudāt sķiršanos, remdējot sāpes dzerot konjaku kaut kur siltajos ūdeņos uz jahtas.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Mela, Ti cjo bez brilles slikti redzi, es taču uzrakstīju, mol pardon, ne Mela, bet Lele?!

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Kļūdies Lele, es te sarunājos ar arzemniecem, kas uz doto brīdi dzīvo Latvijā, jo man nav ka te dažiem labiem, problēmas ar valodām. Pat būtu interesanti, ka piemēram nezinot valodu, sakarināt tantam makaronus.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
Atvainojos ne Mele, bet Lele.

Vai jūs izvēlētos otru pusi krievu, kas nerunā latviski?
A kto tebe Mela skazal cto zdesj nav ārzemnieku?

Vai jums būtu"iekšas" piedalīties kādā realitātes šovā?
Es tieši tagad coleju šovu "Zemnieks meklē sievu", un notiek atsijāsana, no desmit atbraukušajam, izvēlas sešas. Tad nu padomāju, ka jūtas tas kuras neizvēlējās? Šovos ar izdzīvošanu ekstrēmos apstākļos varētu piedalities(ja būtu daudz brīva laika), bet arī tur notiek sačukstēšanās, padstavas, cita aprunāšana, dalīšanas grupas, bieži tiek izbalsoti tieši spēcīgākie, izturīgākie kandidāti,...

Par seksa biežumu attiecībās
Man tikai viena bijusi, tāpēc nezinu ka tur ar citam tas seks notiek.

Par seksa biežumu attiecībās
Aga no rīta, ja man uz darbu puspiecos, piecos no rīta jābrauc, tad seks tieši laika. Sāc tā ap trijiem, prelūdija, lai tantam vēlēšanas būtu, mol svecītes aizdedz, masāža, salda bubinasana par mīlu..., tad nu līdz braukšanai uz darbu ka reiz viens kniebiens sanāks.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Mums ir ieeja uzreiz pie traukiem un citiem sīkajiem pricendaljiem.

Par seksa biežumu attiecībās
...vakariņas sveču gaisma.... Pēc vakariņām gribas gulēt, seksot labāk ar tukšu vēderu. Kad sāks tantam likt iekšā katru vakaru, tad tiks radīta nākamā tēma, par to ka onka tik par seksu doma. P.S. Bīstamais ir idinsj.

Gribi iemantot pasauli- pazaudēsi sevi!
Deviņdesmitajos tie sludinātāji labi pelnīja uz vientiesisu rēķina, ņemot desmito daļu.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Nu mums veikala bultinas uz grīdas, kas norāda virzienu:) Vēl man patīk iekārtotas telpas, guļamistabas, virtuves, vannasistabas....., ja cilvēkam slikta ponja par telpu izkārtošanu, tad vins var apskatīt jau gatavus interjerus.

Gribi iemantot pasauli- pazaudēsi sevi!
Kāpēc mūsu rādītājs, piešķir mums smagas nearstejamas slimības, no kuram cilvēks mirst, mokoties stipras sāpes? Pārbauda mūsu ticību, vai viekārši sadjuga?

Latvieša cietēja tēls
Mana bērnība, lai varētu apceļot pasauli, nācās daudz lasīt, un grāmatu mums bij daudz. Latviešu literatūra man šķita padruma, nu ne galīga tumsa, bet tāda migla token.

Iedomība? Pārākuma apziņa?
Mela, Tu esi baiga pljapa, jēziņ, sita strocjit. Ka tas onka, kurš uzbruka dzirnavām, cenzdamies tas sadurstit.

Latvieša cietēja tēls
Mēs esam ziemeļnieki, saulītes siltumu maz jūtam, tad vēl tauta simtiem gadus verdzība dzīvojusi, kāda tur vairs pozitīva literatūra.

Iedomība? Pārākuma apziņa?
Ja cilvēks uzcepj tēmu, tad tā ir vērsta pie visiem, jo tu taču nejautā kādam personiski. Kādam tas piezīmes šķiet riebīgas, citam adekvātas.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Varbūt Tu tur ņemies, visas kārbiņas cilādama, lūk arī doma ka pārdevēja. Man patīk Zviedrijā Ikea veikala, katra nodaļa pa tantukam, vai onkam, kas stāv pie sava galdiņa ar datoru, un ja tev rodas jautajiens, pienāc un palūdz palīdzību.

Iedomība? Pārākuma apziņa?
...nu nezinu ko virtuāli kāds virtuāls tēls vispār var nolikt. Redz ka, uzrakstīja ,un tants tēmu uzcepa, tad jau biku nolika gan.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Es uzmacos pārdevējiem ar saviem jautājumiem, ka šie bēg no manim, un ja ierauga atkal mani veikala, tad slēpjas.

Iemācīties valodas
Cik cilvēki tomēr ir lētticīgi.

Smadzeņu treniņš
Kam man mācēt rēķināt, ja es norēķinos ar karti, iepina cauruma, nospiedi četru ciparu kodu 0000, lai vieglāk atcerēties, un vsjo, nes mājas desu.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem sekss ir jānopelna?
Protams ka jānopelna. Kamēr nav nopirkta kāda pobrikuska, iznests musorniks, nomainīta lampiņa, pamasēt pleci, tad mugura, pēdas, buzinatas krūtis, glaudīt vēders..........., seks onkam nespīd. A to sadomājās te vienu fikso, ni ni, sākuma jānopelna.

"Garšīgas" filmas
Ja par filmam, vai jau noskatījāties filmu "The Dark Tower", un ko domājat, ka par pistoljviru ir ielikts afroamerikanec, rasists neesmu, un aktieris vins labs, man pat patik filmas ar viņa piedalīšanos, bet kad jaunība lasīju grāmatu, tad pistoljvirs man asociējas ar tādu, balto kovboju. Tāda sajuta, ka Sniegbaltīte drīz būs Kvepbaltite.

"Garšīgas" filmas
Pec ilgiem laikiem nolemu atkartoti pacolet filmu Once Upon a Time in America. Skatijos to 28 gadi atpakal, loti patika. Visu laiku cietos, nemeginaju to noskatities atkal ar velmi lai paliek atmina tas pirmais iespaids, bet nenocietos, un jap, nebij vairs to sajutu.

Ko te vairāk dara,meklē vai pļekšķ?
Šejienes tantuki varētu savu klubiņu veidot, kura apspriestu ka pareizi cilpiņas mest, bingo spēlētu, kādas nomierinošas tējiņas dzert.

Ko te vairāk dara,meklē vai pļekšķ?
Laiki kad medija mamutus ir pagājusi, tagad medī jaunas, feinas gazeles.

Kādos mīļvārdiņos dāmas labāk nesaukt?
Savas meitas jap, varu saukt milvardinos, pieaugusas tantas ne.

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Tad aprunājies privāti, un savas vēlmes, izmantot onkas ka tuljkenes papīru, vai kajslauki, piedāvā savam vīram, draugam, mīļākajam..... Karoce, mājas pie virtuves galda, ēdot vakariņas varat šādi jokot.

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Ādamsone, a kas Tava dzive mainās, kad Tu runa par sava dzive satiktajiem, tavuprāt kretīniem? Vai Tev šķistu patīkami lasīt, ja onkas, piedāvātu tantēm, kļūt par viņu tualetes podu vākiem, vai labāk tri v adnom, vāks, poda birzte, un ūdens nolaidejs?!

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Rudenī aktivizējušas arī tantas, kas juzdamas vientuļas un saprotot, ka tumšie vakari būs atkal jāpavada vienai, cenšas pavemstities saitos.

Vai večiem piedien bābiska uzvedība?
Ienāk, noguļas uz grīdas un sāk baurot, mol konfekti, konfekti iedodiet, savādāk ka veca vijole, cigasu te visu vakaru.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu