coldlands

Virietis (48)
uzzināt vairāk par coldlands

203 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Seksisms
15:31 vēl viens idins, kas lieto sātanisko internetu, telefonu, datoru..., brauc ar citas valsts ražotu auto, un kunkst kaut ko par pašu ceptajam pankūkām, ok lieto sava leksikona ievazāto vārdu zaraza.

Seksisms
Geisha, manam bērnam ir latviešu vards, kad eju uz veikalu, tad tā arī saku, ka eju uz veikalu iepirkties. Kur Tu redzi valodas maiņu?

Ko piedava virietim sieviete ja ir ieintereseta?
...spējīgi uzturēt sievieti. Viņas grib būt līdzvērtīgas onkam, klaigā pa visu pasauli ka onkas viņas apspiež, izmanto ka galu....,bet tai paša laika vēlas, lai onkas viņas uztur. Smieklīgi! Kāda ir tā summa, lai Tu justos uzturēta lovelove?

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Ube, bet varbūt vairāk būtu pārsteigtu onku?!

Telefons slēdzas ārā...
Agrāk pipli dzīvoja alas, ēda dirsa turpat, bet tad viens parazīts uzcēla namiņu, izraka notekgrāvi.....,un citi pipli vaimanāja, pukstēja par ļauno dabas postitaju. Un tā gadu aiz gadiem. Nekas nemainās, kāds vienkārši skatās zvaigznes, bet cits līdz tam aizlido.

Personīgās sarakstes publiskošana (par/pret)
Tantam piemīt tāda īpašība, kamēr onka pievērš viņai uzmanību tikmēr viņai pofig ar ko šis precējies, bet ka atsaka, tā šis sāk kviekt pa visu pasauli.

Telefons slēdzas ārā...
Aivaram visi ir parazīti ar iedomāto statusu sabiedrība, visi kas nedzīvo zemnīcas, neuztur sakarus kliedzot rupora, un nepārvietojas zirga ratos.

Kas ir tas visvērtīgākais ko Tu varētu dāvāt savam tuvākajam, mīļākajam?
Nu protams ka zvaigzni no debesīm, un ar moci uz Munameģi.

Telefons slēdzas ārā...
Rakstiet vēstules uz papīra ar spalvu, un sūtiet pa pastu, nevajadzēs īdēt.

Par soļankas gatavošanu.
Visgaršīgākās zupas gatavoju es. Es ir labākais zupu gatavošanas kungs visa plašajā kosmosa.

oho beigas
Kuri ir tie slavenju iepazīšanās saiti? Iešu reklāmas apskatīt.

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
2minutes minēts, divas no aizmugures, dzjizes kāda pārstrādāšanas. Lai tants pats lien virsu, a es tajās 4 minūtes varu paspēt ziņas izlasīt, oho kādu komentāru ielikt.....

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
Man pofig cik kura sver, es te par 70kg aizmesanu ka pūciņu, lūk kur vaprosiks.

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
70kg aizmest pa gaisu, hmm..., tad jau tev pie terminatoriem.

Iesakiet filmu
Iesaku, ieiet filmu saita, izvēlēties žanru, tad vai nu skatītākās filmai, dārgākas....., tur varēs izlasīt gan recenziju, gan komentārus par filmu, un izvēlēties ko tad skatīties. Ok nevajadzēs cept diedelnieka tēmu.

Pašreizējā vecumā.
Satiktu sevi, ievilktu kārtīgu padzatilniku ar piebildi, beidz slinkot, un mācies durik, mācies.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Nedomāju, bet nobraucu ar visam nepieciešamajam ekstram, klausoties mūziku.... Par ziemu nezinu, tik ar hibrīdu braucu.

Ko Jus domajat par elektroauto?
gggx13 tava informētība par nobraukumu ir tik pat veca ka pats.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Viena tēma tantam nepatik nevīžīgi onkas, bet jau cita viņas spriež par skatīšanos acis, smieklīgi. Laikam jau dundukiem jāpaskaidro ja jau pašiem prātiņa nepietiek, ka cilvēks tiek vērtēts gan pēc sejas, stājas un drēbēm, bet ne jau brends, zelts vai kažoki, bet gan stils, prasme saskaņot pidzacoku ar kerzaciem, lielu puķi priekskabata, rūtainu kepku, un papirosku zobos.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Redzu, bet neaizrādu. Ir apģērbi, kas šausmīgi patik, bet nepērku, nevalkāju jo zinu ka nepiestāv.

Personīgā higiēna
Aivar, kas ir normālais vecums? Man apkārt pazīstamie omji ok opji ir pāri 80mit, un vēl pārvietojas, mirt vēl netaisās. Man šķiet ka tagad cilvēki atrak atmet pedāļus dēļ stresa, sabeidzot nervus, luk arī piemetas dažnedažādas slimības.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Kļūdies multi, es neesmu elektrobilju fans, bet atbalstu. Mani mīļākie auto ir ar V8 motoru, bet ikdiena pārvietojos ar trislitrnieku dīzeli, jo uzpildos par velti.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Tieši tā multi. Tie kas nespēj ko iegādāties, tā atmet ar roku ar vārdiem, ka tas viss ir suds. Mol mans lielais lampu teljuks daudz labāk rada, ar sirpi atrak ražu novaksi, bet lidmašīnas tpfu, tpfu....

Personīgā higiēna
Muļķības, vienkārši agrak izdzīvoja stiprākie ar spēcīgāku imūnsistēmu, tagad tāda iespēja ir arī vājākiem pipliem. Tiem kam šķiet, ka agrāk bij zāle zaļāka, un debesis zilakas, ir jāsaprot, ka ar vecumu redze paliek sliktāka, lūk arī radās viss bālāks.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Aivar, jau tagad atslēgas nevajag, pietiek ka atslēga kabata atrodas, un Tev tik atliek atvērt durvis. Es gadās aizmirstu atslēgu, un tad auto atveru ar telefona opciju. Vadīt arī var tik nedaudz pieskaroties stūrei.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Lai arī norvēģi pumpē naftu, viņi atbalsta elektroauto. Katra darbavieta var uzpildīt, un pilsētniekiem pilnībā pietiek ar 400km

Personīgā higiēna
Reiz izlasot Aivara komentāru, ka zobupastas tā ir tautas mānīšana, es pārstāju tīrīt zobus, tik pagrauzju egļu skujas un vsjo. Tagad izlasot viņa komentāru par tukšajam akām, nolēmu vairs nemazgāties, un glābt baltos lāčus ok pingvīnus.

Ko Jus domajat par elektroauto?
Cik tad liels attālums ir no Rīgas līdz Ķekavai?

Kāpēc blefo?
Nestikovocka ani, viņa izstiepās, bet ne sarāvās. Varbūt ar traku ātrumu vilku guldīt, tāpēc izstiepās?

Kāpēc blefo?
Ha mēnešus, man reiz laiku nosmauca, teica ka piedzimusi 23:36, bet izrādījās 23:47 A viens cits tants veselus 2cm nosmauca, es vēl saprastu vienu cm, es tupeles ar augstāku kabluku atnāktu, bet veselus divus, idritvai!

Rekomendaacijas
Var jau veikala paņemt gumijnieci, tad būs ar garantijas laiku.

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Izgāju uz veikalu. Viking gatan es nogriezos pa kreisi, tad četras minūtes gāju pa Linnegatan. Cik Vīnes bulciņas es nopirksu?

Nav īsti saprotams,ko sievietes vēlas oho.lv...
Nu es lai iepazītos ar tantu gāju pie buramtantas, kas iedeva man brīnumtravku no kuras teju bij jāvāra, bet pirms to izdzert, vajadzēja lietus laika uz vienas kajas krtutecigailiti dancat, tad starp divām priedēm stāties, un berza pagali starp kajam mest, un obligāti pilnmēnesa laika. Tikai tad var tantu dabūt. Vēl ir variants, baltu kreklu ar slipsi vilkt, un strādāt iet, tad varot tantas pat...

Tējas pagatavošana
Ani, vispār jau īsts groks nav tēja ar alkoholu, bet gan uzsildīts rums. Tikai vēlāk pipli saka eksperimentēt, bet nu liet konjaku tēja, eto prostite izvenite bezkaunība.

Tējas pagatavošana
A man šķiet jocīgi konjaku bojāt, lejot to tēja.

Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā
Aivar, slimo, mirst tāpat ka attīstītājas valstis. Nenado te lja-lja. Izlien reiz no savas būdiņas, pārstāj skatīties ren.tv un apskati pasauli. Bernam kurš tiek audzināts ar kustīgu dzīvesveidu vienmēr būs stiprāka imūnsistēma. Attīstītājas valstis par slimībām gan garīgajam, gan fiziskajam tiek runāts apspriests, bet ne ka pie padomju sistēmas, visi mol piedzimst fiziski un garīgi stipri, un...

Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā
Aivar, kāda Jelgava. Vai tad slimnīcas, tāpat ka zobārsti, nav Sarosa izgudrojums? Labāk tantam būtu dzemdēt mežmalā, vai sava dārza, un kādu burbinamo tantu blakus, kas s glaz noņem.

Inceli Latvijā
A ja es nebūtu uzpūtīgs pamuļķis, tad man tas normālas tantas dotu, vai man tomēr vēl balts krekls ar slipsi jāuzvelk?

Inceli Latvijā
Oho runcis djelu zin, ka ja strāda, tad var arī prostituti nopirkt.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
Mona man atgādina labradoru, šim visi teksti par ļaunajām tantam, kuram patik tik ugalovniki, bet šī tik karstu uz onkam urinē.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu