coldlands

Virietis (46)
uzzināt vairāk par coldlands

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
Es jau saprotu, ka stasts ar morali, bet ka gan sasitot burku var nepamanit burkas kaklinu?!

Vai OHO PA var izraisīt tādu kā atkarību?
Nesapratu par to lielisko mat. petniecibai? Ko tiesi ar to var petit?

Vai tad tiem kas ir OHO.lv nav dzīves?
Jezin, interneta laikmets, brivs moments, ieej no tel. saita, uzstrocji kaut ko, un slepo, peldi, vingro, dejo, strada, mili, skupsti.....talak.

Te ir veco ļaužu pansionāts?
Neponjatka, vai tiesam ljaudis tik dzili pardzivo to, ka kads viniem atgadina vinu vecumu? Piemeram es gribu, vai nu atpakalj savus padsmit, kad viss likas ah un oh, vai nu atrak pensiju, kad varesu apstaties no si traka dzives ritma, un iesligt tada ka nirvana.

Te ir veco ļaužu pansionāts?
Smiekligi skan ta parlieciba par fiziskam un prata spejam, gandriz vai katra komentara tiek piemineta. Kur vareja pieteikties uz to pensaonaru vakarinam ar tiem tugadinj-tagadinj danciem. Jasak trenneties ieklauties koljektiva, jo laiks pasacis ne skriet, bet auljot.

Šahs
av2(neatpalikušais citas jomas) šahu spēle galdnieki, celtnieki, krāsotāji, juristi, šoferi, skolotāji......! Beidz dzert, kad raksti komentārus.

Izjūtas
Uz sporta zāli nāk viena sieviete kurai ap 60mit, vienmēr jautra, skaļi smejas, ātras kustības........ Smieklus par viņu nenāk, tik prieks, ka cilvēks viņas vecuma tik labi izskatās, un labi jūtas. Vecas pleckas var dzīvot pēc saviem nerakstītajiem likumiem, un tēlot sēnes.

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Medaļu var ta piešķirt, tik lūk onka viņai nespīd, jo tam vecim, kam ir smadzenes, liela ljarpata ar mūžīgo dzineju un pārejie tiri-piri, stervas nav vajadzigas.

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Nabaga tantukiem, precēšanās vai kopā dzīvošana ar onku, saistās ar tā kopšanu, pieskatīšanu, uzturēšanu. Baisa dzīve nabadzītem!

Kāpēc daži pirms raksta vēstuli pat necenšas izlasīt otra anketu?
Ko gan tur nesaprast. Sadoma onka iepazities, izlasa anketu, nu garaka, slaidaka....., pats kriterijiem neatbilst, a roza brillji jau uz actelem, liela mila krutis (un netikai tur)pamodusies, tad nu megina, a ja nu sanak. Pecak trompetes, melns uzvalks, balta kleita, tortiks, sapmpanietis....

Muzikālā gaume. Ko tā liecina par cilvēku?
Teiksu ka muzika ir labakais cilveces izgudrojums. Pasam ir ta, ka diena klausoties kadu skandarbu, tas var nepatikt, bet velu vakara, nakti, dzili paker. Gadas dzirdet pa radzuku kadu dziesmu, kas jauniba nepatika, bet tagad patik, jo saistitas ar atminam par kadu jauku, to dienu notikumu.

Sarunu tēmas starp vīrieti un sievieti?
Ūsainais, Tu par to, ka autore nav nemaz tik dumja, atkārtojies.

sasa zekubikses
Metu ar akmeni.

Vai večiem patīk caciņas un šmīzītes?
Jebkura cacina, smizite satiekot normālu onku, parvertisies par jauku sievieti. Sāk jau tie idetaji piegriezties, i no onku, i tantuku puses.

sasa zekubikses
Zeķubikses ir viena noderīga manta, visādas djelas var ar sam darīt. Piemēram uz banku iet.

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Nu tas stabuletajs kuru nomocīja(c ar jumtiņu) ar kaut kāds tizlenis, cik atceros. Vispār jāpaskatās interneta vēlreiz tā filma. Jesus, tas taču bij gadi 30mit atpakaļ, ka gan laiks skrien.

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Filmu "Put vejini" redzeju vienu reizi, berniba. vai Baibina nebij tas tantuks, kas par burbuli aizgaja?

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Varbūt tiešām briesmīga, ja uzdodot jautājumu stostās?

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
...turpināšu vērot..., lūk par šo pasmejos. Apēdis vai saskrāpēs?

Skaidras naudas iemaksa.
Nekad, nevienu reizi mans kodu kalkulators nav sabojājies.

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Sniegu vini taisas notirit! Pa pirkstiem ibitit, beidzot ziema atnakusi, slepot vajag, bet ne sniegu iznicinat.

Par sieviešu bildēm...
Meginasu tam jampampinam paskaidrot savu viedokli, jo skatos, ka vina redzejums iet caur pakalju. Ir cilveki, kam patik apaligas sejas, citam garenas, lielas vai mazas acis, kurnosajas vai lielie snipji. Tapat augumi, gari, isi, apaligi, tievi.........., tad luk, ja velies ar cilveku iepazities(es sapratu, ka par to iet runa), tad redzot pilnu bildi, un labi saskatamu seju var noteikt, vai tas...

Par sieviešu bildēm...
...galvenais, lai ta nav karteja no sintetiskajam bildem.... nu kur gan sadi idioti rodas? Ieliec nofoketu roku, ar nosacijumu, lai nav samaksloti, un tad lai sis min, kada ta persona izskatas.

Par sieviešu bildēm...
Dumjs jautajums. Bildes velams redzet cilveku pilna auguma ar labi skatamu seju.

Kas vairāk dominē virtuālā tēla veidošanā - rakstītais vai tomēr bilde?
Mana pieredze pierada, ka par cilveku neko nevar pateikt, ne pec fokenem, ne tekstiem, kamer nebusi pazistams ar so vismaz divas nedelas dzivaja, ir personas uz kuru vajag vel ilgaku laiku. Bija gadijums, ka celoju kopa ar cilvekiem, kas virtualaja vide man skita neinteresanti, tagad sie ir vieni no maniem labakajiem draugiem. Bij cilveks no interneta pasaules, kas skita jauks, interesants, un...

edienkarte attiecibas- gjimene
A man vegani stastija, ka visas vajadzigas vielas sie ienem no veganu partikas, neko nepote, un tabletkas nedzer.

Nez kā būtu,ja būtu......
...pljutit cik nu intelekts atljauj.Un tiri filozofiski, intelektualajs taisas modinat kadu ar cirvi rokas, ggggg (smejos)

Kā pareizi nolikt sievieti "pie vietas"?
Pienaglot pie gridas, velams kaut kur sturiti, un bus pie vietas.

Vai te savā starpā ņemas vieni pārpalikumi?
Nemuldaj Karmensita, es ir tas labakais parpalikums, tads nepabeigts tortiks:)

Vai te savā starpā ņemas vieni pārpalikumi?
Trolli kaut kadi tizli kljuvusi, neprot vairs izdomat incigas temas, kartejie bla-bla-bla.

edienkarte attiecibas- gjimene
Zinu vienu gimeni, sieva vegane, un spiez visiem, gan viram, gan berniem but tadiem. Paslepus pajautaju onkam ok berniem, vai sie nevelas galju, sie klusam maja ar galvam, bet teikt ko tantukam baidas, jo si paliek traka, sak brekt par nabaga dzivnieciniem, tukstosiem nobendeto dveselisu, agresiva kljust. Atceros agrak, kad eda galju, si bij mierigaka, un jaukaka, tagad diskutet ar so nav...

Sievietes ar"bumbām"..
Tad jau tas nav dasnums, Tevi vienkarsi uzmeta.

Sievietes ar"bumbām"..
Varbut bij domats, ka sis bij pelnitajs, bet sieva majas sedeja, bet pie skirsanas manta bij jasadala? Luk ari zaudeta summa.

Kāpēc sabiedrība vairāk nosoda sievietes-staigules nekā vīriešus staiguļus.
Jap, jo sievietes neprot iet pa kreisi, atri samilas, un negrib vairs viram varit soljanku, nemt aiz vaidzina, pieskatit vai nav temperatura, pardis, izgulejies, padot tv pulti.......karoce, vairak miljuma velta miljakajam. Luk tepec tantukiem labak nestaigulet rinki, mi onkas neodobrjajem.

Sievietes ar"bumbām"..
Ohujiesi:)gggggg, no krievu vārda ohujetj, gggggg(atkal smejos) latviski tas skanētu appimpojusies, ggggggg(nu riktīgi smejos) Piedodiet adm. es tik nedaudz patulkoju.

Sievietes ar"bumbām"..
A mani apmierina šis fakts, ka tantuki kljust onkuljainaki:) vairak laika var veltit savam izpriecām, hobijiem. Sagribas sai mājas jaunu parketu, iedod naudas karti, un lai pati cīnās. Un vispār tagad ir vienlīdzība, drīz seksa vieta stepselesimies, tantēm būs rozetes, onkam stepseli, cjik, un no ledusskapja iznāk bērns:) Laiki mainās un tikumi tiem līdz, progresējam ibitit, mēs tā sakot...

Kā jūtas vīrietis ģimenē?
Ah tad japanju izklaidetajai seks, milesanas asociejas, notiek, tik ar sulu un auglisiem, vel var kadu kastroli ar borscju, un kiplokmaizitem?! A ja rijama nav, tad ko, picimunutka? Nerunasim pat par palagiem, nav palagu, nav seksa, jeszin, seks bez palagiem, dzivnieciskums, ibitit!

Oho - neveiksminieku forums?
Mes esam attiecibu un psihologijas guru, tapec mums seit jaatrodas, lai palidzetu nelaime nonakusajiem, kas seit iegriezas, nonakt uz pareiza cela.

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
Tiesi ar kadam problemam es varu griezties pie Fargo? Man te sorit nedaudz sana dur.

Ohujiņa 2016 Gada Nominācija.
Iespraudisu savu komentu, lai cilvekiem nerodas sajuta, ka jus te divata sarunajas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu