coldlands

Virietis (48)
uzzināt vairāk par coldlands

194 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai lietojat smaidiņus un emocijas?
Normāla padarīšana. Ja Tev kāds pazina uzraksta kādu jautru joku, vai daļas ar smieklīgu video, tev nav jāatbild ar tekstu, mol ah cik jauki, bet pietiek ielikt smejošu smailiku. Nesaprotu, kas tur slikts?

Skirsanas- ja vai ne? Dzive kopa ar geimeri
Torpedi, Tev Rudzits maksa par reklāmu?

Skirsanas- ja vai ne? Dzive kopa ar geimeri
Gacca, a kurš tad bērnu vaktes, ja abi paliks atkarīgie?

Skirsanas- ja vai ne? Dzive kopa ar geimeri
Nu ja, bet makšķerēja, medija svaiga gaisa, pastaigas gar upi, meža. Arī garāža kustības, izmet apli ar moci.... Kaut kāda nekada muskuļu darbība.

Vitamini. Kadus iesakat?
Jaunas attiecības jums kundzīt vajag. Tad pirmo gadu lidosiet, pēc tam ieeies normālas sliedes, un tad jau kak karta ljazet.

Skirsanas- ja vai ne? Dzive kopa ar geimeri
Tagad interneta un spēļu atkarība sāk iekapāt pat alkanavtiem.

Tātad: situācija!
A es nevaru pa kluso aizpeldet uz otru salu, pieesties, un peldet atpakal?

Facebook pret Draugiem
Nedomāju ka kāda cita valsti kāds ko zin par draugiem.lv

Augstākās izglītības nozīme attiecībās un seksā.
Riebekle, tas taču jebkuram domājošām piplam skaidrs. Šeit tik ir ļaudis, kas pieiet šādiem jautājumiem ar visu nopietnību, spriežot vai zvaigžņu pārvietošanas, un grāmatas izlasīšana iespaido seksuālas rotaļas, un spriež par to ar visu nopietnību.

Augstākās izglītības nozīme attiecībās un seksā.
Jap, ka torpedis te jau minēja, jo zemāka izglītība jo labāk fukajas, a ar filosofiju tendētiem vispār kapu klusums. Tatad, kas daudz lasa, tie daudz doma, kas daudz doma, tiem laika seksam neatliek. Es taču to tā filosofiski neuzrakstīju?

Hipnoze
Neko, kadi gadi, dabas dots talants:) Hipnozetaji sakiet, lūk iedomājaties, ja par tādu strāda onka, vai tants, kas te dažādas baisas izvirtības piedāvā! Pulkstenis tik-tak gar acīm, tik-tak..., tad pamodies, brrrrr strasno podumatj.

Augstākās izglītības nozīme
Sēžot pie kompja pat lohs spēs sakarīgi pasniegt savu domu(ja protams viņam būs tāda vēlme) Es toties pazinu vienu onku, kurš jebkuru dzirdēto, redzēto, lasīto info uzsūca ka švammīte, tad apdomāja, pielika savu artavu, un vēlāk ļoti interesanti to atstāstīja. Viņam bij septiņu klašu izglītība.

Nu gan te izmisums
Tātad tantas, ko varam secināt no tā, tik to ka sievas slikti savu pienākumu gulta pilda.

Alternatīvais "sekss"
Gunita, kas tev šajā tēma šķiet tik interesants?

Nu gan te izmisums
15, ha-ha, vietējam tantam te pa simtiem pienākot.

vai tas ir VTO?
Vai VTO ir vitamīnu trūkums organisma? Ja tā, tad te kaut kāda nestikovacka sanak. Es vēl ziema nopirku puzerjoku ar vitamincikiem, bet kašķēties tāpat vēlme. Varbūt man kādi citi trīs burti?

Trampa pretinieki
Tad jau torpedi tā arī raksti, mol pofig kurš politiķis, visi klauni.

Iedomas un realitāte
Vispār man ir septiņdesmit, fleiteju ka Minhauzens, bet apsolu, ka paliks siltāks, tā nofokesos pie kāda krāšņa rododendra ar kaķīti rokas, vai tauriņu matos, vai varbūt domīgi lūkojoties mākoņos, un ielikšu bildi, jo taisnībai jābūt.

Trampa pretinieki
Torpedi, a kuru Tu par klaunu neuzskati?

Vai esam labāki par tiem, ar kuriem pārguļam?
Tagad gvenu sauksu par plerzaka sievu(mol jokoju), visi kam te bij tā brīnišķīga humora izjuta, davaj smejaties, un liekat man daudz, daudz pozitīvo īkšķīšu.

Laulības dzīves nogurums
...bērnus dzemdēji piespiedu kārta, apprecējies pa zaljotu...... Spodri, pastāsti ka Tu to dabūji gatavu, jo man šķiet, ka studentka fleite.

Dāmas, kādas jums ir attiecības ar draudzenēm?
Ja jau pārbauda, tad tā nav mīlestība.

Skaņas pārveidošana tekstā
Es tik zinu, ka googles tulkotājs ne tika no mazas latviesu valodas nespēj normāli iztulkot, bet arī lielas valodas tulko nepareizi. Tāpēc izmantoju pērkamos app. Mia, ja jau viņa ir pazina, tad pajautā viņai.

Skaņas pārveidošana tekstā
Jurij, vai esi google ko tulkojis?

Melnā piektdiena 13.
Esmu ielīdīs skapi, sēžu klusam, rokas turot plisu lācīti, un baidos, šī ka baidos.

Kuriozi randiņos vai sarakstē
Es tagad nespēju izlemt, būt forsam, un uzrakstīt kādu kurjozi no savas dzīves, vai būt riebeklim ok uzstrocit kaut ko neforšu. Mol arī līkajainais ir cilvēks, un joki par pampersiem izklausās muļķigi?! Tjubi ai not tjubi, vai arī, kas es esmu, ka teica mūsu izbijušais prezis.

Vai vīrieti var nocelt, ja pats negrib nocelties?
Par morāles un ētikas principiem neko nezinu, bet draugus uzmest nespētu, jo esmu uzaudzis pēc pacanskiem likumiem, pa kuli pretiniekam nespert, un cienīt savus draugus.

Jautājums precētajām meičām
Esmu 100% pārliecināts, ka lūk onkas nekad nav krāpusi un nekraps.

Jautājums meičām
Arprac, kādas baisas domas dzīvo stikas galva!

Vērtīgi izmantots laiks.
Vērtīgi izmantots laiks, ja sēžot uz poda es pakomentēju oho, apskatu zinu kanālus, lai noskaidrotu politisko situāciju pasaulē. Lūk vērtīgi izmantots laiks.

Reklāma PA
Ja mani aplipinātu, tad būtu jāsamet pa feisu, bet tā ka mani aplipināt varētu tikai tants, tad vilkt viņai pa smauli nebūtu pedagoģiski. Atliek tik iet pie doktora, un ārstēt kaiti, ka arī zinot doktoram, kur un no ka saņēma šo jauko dāvanu, ka arī piebilst, ka tants ir recidīvists šajos jautajienos, lai ķer viņu roka un sāpīgi daktere. Kāpēc šito stulbumu strocjit saita man nav saprotams....

Vai piekrītiet uzstādījumam, ka ģimenē/pārī sievietei vienmēr jāpakļaujas vīrieša gribai?
Bet protams. Ja teicu ka neiešu uz pagrabu pēc kompota, tatad neiešu.

Vismaz simtu (100)
Jocīgi ka tantas, omes naturalistes vēl nav pieminējušas dzīvnieku pasauli. Par to ka ir lopiņi, kas visu dzīvi mil tik vienu.....

Dzīve bez skūpstiem.
Sapirkos veikala visādus gardumus, gan lasīti, gan cuku ribiņas, gan saldajā šokolādi un saldzjuku. Atbraucu mājas, uzservēju smuku galdu, ieleju glāze karstu, vidēji stipru kafiju, un padomāju, ka vajadzētu pie našķošanās ar ēdienu palasīt kādu estētisku tēmu oho saita. Atveru, un redzu jauku tēmu par skūpstīšanās. Jau pēc pirmajiem četriem komentāriem, es pārstāju košļāt ēdienu, bet pēc...

Dzīve sākas tur, kur beidzas tava komforta zona..
Tādas komfort zonas nemaz nav, jo cilvēks vienmēr atradis sev jaunus piedzīvojumus, vai nu kāds cits tos viņam piešķirs.

"Sieviete-Dieviete, sieviete-velns...
Pardon raditajs. Nespēju izsekot tam vārdu korektoram, reti riebīgs tipiņš. Reiz mēģināju to "būdu" lasīt, veeeeeee. Lūk agrāk mācēja fantazēt, par kapteini Nemo, apkārt pasaulei, groza ar balonu, par pēdējiem mohikāņiem, par sētas puikam un meitenēm......,cilvēki ar savu prātu un rokām radīja lietas, un ar tam ceļoja, bet tagad, puikas vicina kociņus, uzburot nesaprotamas lietas, mīlestība...

"Sieviete-Dieviete, sieviete-velns...
Programmētājs, tas mol rādītājs?

"Sieviete-Dieviete, sieviete-velns...
Kāda dieviete, visi labi zin ka tants ir otršķirīgas materiāls. Sākuma bij onka, un tikai tad visi pārejie. Sīkākos jautājumos lūdzu vēršaties pie jurkas. Es tik bildes grāmata pašķirstīju, un sapratu ka tur tik slepkavības vien, brālis brāli nomusi, tēvs dēlu nožmiedzis ziedojumam, krustos sit, onkas dzer vīnu, un jaunus plānus kaļ, kuru un ka......

Tikai sievietēm
Tad jau tas nav tikai tantam, jo vajag ielikt sarakstu ar kuram tantam vēl šis onka pārgulējis, lai citi onkas, kas šajā saita meklejas, nedabun ar kādu zarazu.

Cik brīnišķīgi, ka vīrietis saka:
Pārāk saldi dzied tā autore, bet nekas, pēc pāris mēnešiem kļūs ka visi citi ohujiesi🤓<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu