coldlands

Virietis (48)
uzzināt vairāk par coldlands

78 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Saīsinājumi šajā portālā
Ir arī šifrēšanas no administrācijas, piemēram di..sa.

Ko mēs katrs ceram te atrast?
Ceru atrast 3-4 tantas, vecuma tā ap 25-30 gadiem, mēmas, strādīgas, seksīgas, naudigas..... Viena lai kārto māju, otra dārzu kopj, vai ziema sniegu šķūrē, trešā ēst gatavo, ceturtā grāmatu man priekšā lasa, teju pienes, ābolu nomizo.... Seks, nu tas lai ir ātrais, jo vecs jau esmu, visas šis traljalja garas priekspeles vairs nepavilkšu. Aaaa, vēl piekto arī vajag, un to tādu spēcīgu, ar...

Kāpēc daži cilvēki tik strauji noveco?
Autore, a savas smadzenes ir grūti piepūlēt? Slimības, stresi, nervozēšana.....

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
...neesam neviens ar lauru vainadziņiem ok eņģeļa spārniņiem... Es tocna esmu, pilnīgi jutu nimbu virs galvas, ka ieeju tumsa telpā, tā gaisma visapkārt, no manis ved ar jaukumu, taisnību, gudrību......visiem pārējiem bla, bla, bla.

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
Attiecibas pajuk tik del tantam, vsjo, sahs un mats, un nekadu turpmako diskusiju.

Cits vārds un uzvārds
Juris tas kas auguma 163, tulkojums no latviešu uz krievu ir kļūdains. Tas tā, garām ejot.

Cits vārds un uzvārds
Izlasīju geišas komentāru, un atcerējos viena aktiera stāstu, ko šim pastāstīja viņa pazina doktors. Pie ārsta atnāca cilvēks ar uzvārdu Nasrala, bet gaidot savu kārtu, šis sajūtas labāk un aiziet, un uzgaidāmajā telpā paliek tik viens tantuks, kurai problēmas ar vēderu. Doktors atver durvis, un ieraugot tik vienu tantu, vēršas pie viņas ar jautājumu vai šī nasrala. Tanta paskatās uz viņu ar...

Kunilings! Par un pret!
Riebekle ok baluba, pricjom seksa gaume?

Sekss
Staigulji idritvai, vakaros tēja, TV ziņas un gulet, nekādas blandisanas.

Vai citas sievietes tā varētu rūpēties par savām draudzenēm?
Palietotais, drīzāk daudzi šeit ir stulbi, uztverot nopietni tavu diskusiju.

Stervas
Es te nesen YouTube noskatījos videomateriālu, par vienu onku(necilveku), kurš dēļ mīlestības pret vienu tantu indēja cilvēkus pēc tam iztukšojot viņu kabatas. Pecak to naudu tērēja uz savam un tantas izklaidēm, restorāni, ceļojumi, dārgas dāvanas.... Baisi! Variet man nepiedāvāt ne koncinas, ne limpeni Buratīno......

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
Pelnu diena, stavot uz celiem, jaber sev uz galvas pelni, bubinot, mol pordon, ka aizmirsu par Valentin dienu.

Varētu likmes šodien likt: Sallija2 šodien iedos vai neiedos savam somu princim pēc pastaigas?
Kad zinu portāla parādās zina, par kādas tauta pazīstamas latvietes izvēli, par labu citas tautas pārstāvim, tā šī tanta kļūst par vecu padauzu, kas nav spējīga iekarot latviešu onkas sirdi, kuri ka mēs visi labi zinām ir paši labākie, un zilie deguni, resnie vēderi, bezzobainas mutes, tik piešķir lielāku šarmu šiem jaukajiem komentatoriem.

Vai ir iespējams noņemt vīnam rūgtumu?
Jesus, taču izlej to, un nopērc citu!

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
Protams ka ne. Sēdēšu sabozies istabas stūri, un bubinasu kaut ko par to, ka šie nav mūsu sentēvu svētki, mol tikai Novij God, ar drugiem v bane, Lieldienas, un dancošana ap ugunskuru. A ja ieraudzīšu uz ielas bucojosos parisus, tad nikni viņiem metīšu ar sniega pikām.

Mirkļa brīdis.
Tā iedzēris neraksta, te drīzāk galvu iespiedis.

Regulāri un čakli iztukšo olas
Vispar Aivar, seksot labak ar patuksu vederu, ja esi labi paedis, tad darbosanas velme mazinas.

Teksta redaktors
Te nu piekritu, ja neparlasi tekstu, un pats nepielabo, tad tadi brinumi tiek ierakstiti.

Pēc kuras tikšanās reizes jāuzstāda sievietei ultimāts?
Ultimātus var pieteikt tad, kad rokas tev ir kastīte ar spizdigiem briljukiem, un pasvītroju, ultimāts uzstada, kad kastīte atrodas vēl tavas rokas. Visi ultimāti, kas attiecināmi pret tantam, ir jāpiesaka pēc seksa ar viņu, sevišķi, ja tas ir izdevies, citādi paliksi gan bez tantas, bez seksa, un tālākam perspektīvam nākotne.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Baklazan, līmenis par auKstu, mol piesalis?

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Sallij, nu vismaz mazumiņu paškritikas, a to es un es.... Lūk par mani ja, tieši ka autore raksta, krasavec, un jauks, gudrs, strādīgs, smaidīgs......, ko šeit daru, nesaprotu.

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Lai kopā nosirmotu, un kāds vienmēr gaidītu mājas, nav jāprecas, ir jāmīl.

sala nevar iedarbināt
Hardsoftdunk, domāt ar galvu. Bonij, ko ieteikt, aizdzīt mašīnu uz servisu, nopirkt jaunu, katru gadu taisīt mašīnai servisu, mainot eļļu, filtrus..... Ja nespēj uzturēt auto, tad braukt ar riteni, vai nopirkt biļeti sab. transportam.

sala nevar iedarbināt
Reached, visas manas mašīnas bij dīzeli, nekad nevienu problēmu, taksto nenado te lja-lja!

Attiecības vīrs-sieva
Prasta meklēšanas, ar pašreklāmu.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Jap, ar pamanīju to biezo atklanisanos, un jaukas dienas novēlēšanu. Ir cilvēki kam ļoti gribas piedalīties diskusijas, un tad šie tā bailīgi iemet komentu, vai sadūšojas ok iemet veselu tēmu par pārējo diskutētāju muļķību, neaptestibu....., bet nesaklausot aplausus, skalas ovācijas par labu autoram, kļūst tādi paši mirstīgie ohujisti.

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
A man darba viens onka.......ai slinkums stāstīt.

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Nefig vazāties pa kafejnīcām. Sataisa maizītes, ietin lakatiņa, un ar pauninu iet uz darbu.

Jauno puišu kāre uz vecākām sievietēm!
Smieklīgi, ka viena no tēmām, kur tika minēti vecāki onkas un jaunākas tantas, ome piparkuka kaut ko sljupsteja par pedofiliju, bet tagad viņai redz tas patīkot. Interesanti.

Deformējoša spondiloze - vai masāža palīdzēs?
Kur jūs šādus nosaukumus izraujat? Man ir vai nu sap mugura, vai nesāp, burbuļo vēders, vai norauta kāja, salauzta roka....., bet nu spendilor....meli var izmežģīt.

Supernova
Tāda sajūta, ka Aivara talants netika pamanīts aiz amatieru mugurām.

Dažādi tipi un uzvedības veidi
Par seksu ka primāro sāk runāt tie kam kāds fetiss, lai noskaidrotu, vai tam otram tāds seks ir pieņemams. Citādi man nav saprotams ko par seksu var daudz runāt.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Es savu kajstarpi, vai pareizāk sakot to kas tur atrodas ļoti vērtēju, un par diviem limoniem nepārdotos, bet parēķināju, un saliekot vidus cipariņus secināju, ka par 120 limoniem atdotos. Tāpēc tantas, ja kādai ir lieki 120 mil. droši rakstāt, eksluzīvu nesolu, bet pozas trīs zinu, un aizejot varu arī musarniku iznest.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
2 stukas tas jau po bozeski, 2 darbi+ vagonus pa naktīm izkraut, un var droši rakstīt tantam.

No cik gadiem Tavuprāt skaitās vecs cilvēks?
Vienu gadu vecs, desmit gadi vecs, divdesmit gadi vecs....., tad nu sanāk vienmēr vecs. Interesanti, vai tad izlietnes mazgā kājas?

Meli attiecībās
Viens onka tiekas ar tantam, un to izskats, seksualitāte viņu apmierina, tik viena problēma, viņas visu laiku gaužas par dzīvi, id, vaid..... Reiz notiek brīnums, vins satiek tantu, kas ir pozitīva pret dzīvi, un ar viņu tiekoties šis onka atplaukst. Vsjo, viņam neviena cita vairs nav vajadzīga, nekādi kreisie zvani, rezerves varianti....

Vai taisnība?
Vikepedija melo, viena no dalam kur dieneju mums rota bij 70mit kareivju, tas ta garamejot.

Prognozēt seksualitāti?
Danal, pilnigi logiski, ka jo dargaks auto, jo kvalitativaks, specigaks dzinejs, ertibas......, ja tas protams nav kads retro auto. Bet to, ka loceklis sliktak stav, vai labak delj spalvainam krutim......, piedodiet, bet pieaugusas tanta, un sadas domas, pienemumi! Ceru es uz vecumu tada marazma nekritisu.

Prognozēt seksualitāti?
Tad vareji uzrakstit, ekonomiskas problemas, psihologiskas traumas, un luk del ta ari seksualas problemas, bet ne del laba auto iegades, onka slikts seksa.

Prognozēt seksualitāti?
Visiem viriesiem reiz pienak tas laiks, kad paradas uz krutim spalvas, ta ka tavs mediciniskais pamatojums ir fufelis. Ideja par auto un seksualitati vispar premijas verta, mol ja man labs auto, tad slikts seks, bet ja es nopirksu sliktu masinu, tad mans loceklis saks darboties stipri labak. Interesanta doma odnako:)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu