Mazaa_naarinja

Sieviete (24)
iepazīties ar Mazaa_naarinja

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Filmas nosaukums
Varbūt kāds zina nosaukumu filmai? Iznākusi varbūt ap 2010 gadu plus mīnus. Stāsts par pētniekiem, kas izvirzījuši teoriju, ka kalnā laikam ala? caur citām alām savienojas ar okeānu. Laikam tur sākās...

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
Lielākā daļa sievietes domā ja vīrietis precējies ,tad šeit meklē tikai seksu in izklaides ? (c) Jautā autors, kuram anketā rakstīts, ka meklē sievieti seksam un izklaidei...

Cik normāli ir tas, ka atvaļinājuma vai slimības lapas laikā sūta darbu uz mājām?
Necel zvanus un neatbildi uz īsziņām. Tagad telefoni maksā pārdesmit eur - nopērc jaunu privāto numuru un vienu lēto tel priekš darbam šobrīd pieejamā numura. Privāto darbā nedod nevienam. Uz e-pastiem neatbildi. Punkts.

Filmas nosaukums
Pateicoties gādīgajiem ohojiešiem, filma atrasta! Paldies par uzmanību! Sanctum (2010)

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Nu tad aiz cieņas pret savu sievieti appreci viņu, nevis liec neziņā dzīvot - gribi tad par savu vai nē. Kur tad tava attieksme šobrīd, bumpiņ? Nav dziļā d***ā??

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Apprecēt, tas manā izpratnē kā atzīt par SAVU sievieti. Ar gredzenu citiem vīrišķiem parādīt, ka šī nav vairs dabūjama. Šobrīd sajūta, ka neesi gatavs saistīties ar vienu dāmu, ka gribi, lai nav tādu saistību, kas tev radītu sirdsapziņas pārmetumus vai sabiedrības nosodījumu, ja vēl kādu sagādāt sev, jo precēts taču neesi, tātad laulības solījumu nepārkāpsi.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Citādi sanāk, ka precēta nav, brīva arī nē - ne šis ne tas. Kārtības nav. Un - tas tiek uztverts, ka oficiāli tu negribi viņu atzīt par savu dzīvesbiedri, par to protams, ka apvainojas.

Cits vārds un uzvārds
Ja izdotu tādu likumu, tad es šo likumu ignorētu. Man pārāk ļoti patīk savs vārds, lai no viņa atteiktos.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Nuu, grib jau veci. Un normāls vecis ir spējīgs normāli nopelnīt, nevis velk dzīvību ar minimālo - peļņa varbūt arī ir kā rādītājs, cik prasmīgs un apsviedīgs ir/nav vīriešu dzimtas pārstāvis.

BITE vs TELE2 vs LMT - kas labāks, plusi, mīnusi?
Tele2 zona ir visur. Bitei - vanšu tilta augstākajā smailē. LMT ir radiem, reizēm zona pazūd, bet dzīvo viņi Rīgas nomalē. Bitei nekad neesmu ticējusi, cenas dēļ no LMT aizgāju pie Tele2. Bite tak apšmauca savus klientus, pārtraucot "visu mūžu" solītās bezmaksas sarunas.

Cik mīlestības cilvēkam ir paredzētas?
Limitus tikai katrs pats sev var uzlikt. Nav tāda limita, ja vien pats neuzliek sev rāmjus.

Dibens vai seja.
Nav ērtāk pa gaismu to darīt, Kurt? Tas jau noteikti nav 100 punkti visiem vienādi. Kādam svarīgāks viens gals, kādam otrs, kādam abi vai vispār ne viens...

Kādēļ gribulis pastāv?
Varbūt vienkārši hormonu līdzsvars stipri izsists no ierindas. Aizej pie ārsta.

Dāmas, vai tā skaitītos krāpšana?
Ja reiz savu sievišķi pats masētu, varbūt viņa arī tevi pati grib izmasēt? Pajautā. Naudu varbūt ietaupīsi par salona apmeklēšanu.

Cik pārliecinātas jūtas par sevi dāmas bez sava"arsenāla"kosmētikas, frizūras, sapucēšanās?
Es ikdienā nelietoju dekoratīvo kosmētiku, man pietiek ar ziepēm un ūdeni, nevelku augstpapēžu kurpes un matus vienkārši sapinu bizē, bet tāpēc nejūtos neglīta vai mazvērtīgāka, ka neesmu sevi īpaši izskaistinājusi vai nomālējusi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu