Mazaa_naarinja

Sieviete (23)
iepazīties ar Mazaa_naarinja

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Varbūt kāds zina grāmatu?
Jau ilgu laiku meklēju grāmatu, neatceros ne autoru, ne nosaukumu. Sižets tāds apmēram: maza meitene, kuras tētim bija jādodas laikam darījumu ceļojumā?, atstāja meitu glaunā internātskolā....

23 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādas ir uzticamas sievietes pazīmes?
Uzticama sieviete - paša spēkiem padarīta laimīga, un apveltīta ar pietiekamu devu prāta, lai to novērtētu.

vai meitenes ir aizdomaajusaas ka caurumam kaa taadam nav veertiibas nekaadas?
Vai nerātnelis aizdomājas, ka superīga vāvere vienmēr būs zelta vērtē, bet viņa daikts tāds pats apmēram kā visiem balamutēm?

Tievums uz nervu pamata
Skaidrot var ar pārmērīgu vairogdziedzera aktivitāti. Gan nervozitāti, gan tievumu par spīti pasakaini labai apetītei.

Fiziska slodze.
Uztura bagātinātāju/us īslaicīgi palietot pret nogurumu.

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
Es uztrauktos par to, lai viņš apmierināts ar dzīvi un negrib pamest mani.

vai meitenes vareetu tureeties pretii taadam kaardinaajumam?
Nu nez, man kkā nevelk uz tevi pat neesot attiecībās.

Dārza iekārtošana
4. Par ķirsi tik daudz skaidrs, ka ziemā var nosalt, un vasarā nav garantijas, ka vienmēr būs ogas :D stādu dienas pa lielam ir kā izstāde. Tur vienmēr viss tiek izpušķots pēc iespējas labāks, bet ne vienmēr tie labākie eksemplāri pieejami. Labāk izvēlēties kādu stādu audzētavu, kur iegādāt sev vajadzīgo.

Help! Herpe!
Larifāns. Jebkādā tā formā - galvenais, ka aktīvā viela tiek uz skartās vietas.

Vai sievietēm ir svarīgāk par naudu ka tik džeks labi kniebjās?
Nē, palietotais, es gribu vīrieti, nevis verķi. Sekss var būt sazin kāds, bet ja nav tam instrumentam vīrietis galā, tad man 100 gadus tādu nevajag.

Kādas pirkt acu lēcas?
Noteikti aiziet pie ārsta, jo ne tikai pateiks - kādas labāk, bet ir cilvēki, kuriem vispār lēcas nedrīkst, var neatgriezeniski sabeigt redzi pa visam. Ne brilles ne lēcas vairs nevajadzēs, tik baltu spieķi.

Ja saplombē zobu neiztīrot pirms tam kanālu, var kļūt par iemeslu, ka zobs sāk kustēties?
Nezinu, kā ir jāplombē, lai pēc tam zobs no tā sāktu kustēties... Ar celtniecības urbi izurbināt, un ar lielāko āmuru iedzīt plombi??

Ja saplombē zobu neiztīrot pirms tam kanālu, var kļūt par iemeslu, ka zobs sāk kustēties?
Periodonta saslimšanas ir dažādas, akūtā tipa periodonta pataloģijām nekādi gadi nav, pat mēneši ne, process norit strauji. Un, diemžēl, ir arī tādas baktērijas, kuras ierosina saslimšanu arī cilvēkiem ar labu mutes higiēnu, jauniem, un konstatējamas ir vienīgi tad, kad jau neatgriezeniski ir bojāti audi, tai skaitā kauls, un zobus - gadās, ka vairs nevar glābt.

Ja saplombē zobu neiztīrot pirms tam kanālu, var kļūt par iemeslu, ka zobs sāk kustēties?
Nu ne jau vienmēr nepieciešams tīrīt kanālu, kad labo zobus. Protams ir iespējams, ka šajā gadījumā procesi ir saistīti, bet tikpat labi tā var būt cita saslimšana tam pašam zobam, kas saistīta ar smaganām un periodonta audiem, ne zobu. Par sāpēm nevaru piekrist - ja ir hroniska slimības izpausme, var gadīties, ka sāpju nav, problēmu var konstatēt tikai gadījumā, ja taisa rentgenu, ir spējš...

Ko jūs saprotat ar vārdu izklaide, kas ir viens no punktiem anketās?
Manuprāt atzīmējot izklaidi, cilvēks parāda, ka viņam interesē tikai kopīga laba laika pavadīšana. Ja ir atzīmēts vēl kas, piemēram, ģimene, tad tam nav obligāti jābūt attiecināmam uz vienu cilvēku. Ar vienu precies, ar kādu citu vnk ej uz parku kopā pīles barot sestdienās. Tā kaut kā.

Kāpēc apģērbu ražotāji diskriminē korpulentos cilvēkus?
Loģiski, ka resnākiem cilvēkiem drēbes dārgākas - tur taču aiziet vairāk materiāla! Nevar taču prasīt, lai par stipri atšķirīgiem izmēriem ražotājs prasa vienu cenu. Citādi - vai nu tievie pārmaksās, vai ražotājs cietīs zaudējumus resno dēļ.

Vai foršām,pieprasītām sievietēm ir vajadzīga iepazīšanās portāla palīdzība lai iepazītos?
Nu ne jau spēj izvazāties pa visām Latvijas ārēm, lai tie puiši paspēj izskrieties pakaļ, jo ne jau vienmēr tas īstais meklējams savā pusē. Es teiktu, ka te ir arī foršas sievietes. Un arī vīriešiem nav ne vainas :)

Kāda ir attieksme pret metroseksuāļiem?
Aston taisnība, kopts vīrietis ir tāds, kas nomazgājies, noskuvies, saķemmējies un tīrām, kārtīgām drēbēm. Tāds, kas iet uz solāriju un manikīru, varbūt lai vēl aiziet uz krūšu palielināšanas operāciju arī, būs pilna laime!

Vienīgais pakalpojums par velti
Šodien jau, diemžēl, grāmatas reti kurš vairs lasa pat par brīvu. Tas viens. Un izglītību jau arī var bez maksas iegūt, ir taču valsts budžeta apmaksātas studijas arī.

Meitene aiziet pie cita.
"Vēl no rīta viss perfekti pat ideāls sekss kā vienmēr un vakarā paziņo ka viss beidzies ka jau pēdējo nedēļu pie manis vraucot tikai pienākuma dēļ um cerībā ka viss vēl nokārtosies. " KAS nokārtosies? Acīmredzot tu neattaisnoji viņas cerības, un nekas nav nokārtots. Un jā - sekss perfekts viņai, vai tikai tev? To noskaidroji?

Varbūt kāds zina grāmatu?
Paldies jums, mīļie cilvēki!:)))

Varbūt kāds zina grāmatu?
O, izskatās, ka šī filma ir pēc tās grāmatas veidota. Paldies, vismaz pavediena gals beidzot:D

Lielā mīla...
Pagaidām nav, ja būs - pateikšu! :D

Tiesu izpildītāja veikta mantas aprakstīšana deklarētajā adresē
Maksā kaut pa 10 eur mēnesī, ja šobrīd nevari atļauties vairāk, jo vismaz parasti tā ir - kamēr maksā vismaz mazumiņu regulāri, tevi liek mierā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu