kosrem

Virietis (60)
iepazīties ar kosrem

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto?
Ja ikdienā nelieto, un nav vajadzības brīvdienās izbraukt, un darbā nevajag, tad nav jēgas. Bet reizi izmēģinājis, saslimsi. Tā ir brīvība, neatkarība ceļojot.

Mīlestība
Mīlestība ir apzīmējuma vārds jūtām. Ja ir savstarpēja saticība, cieņa, rūpes par otru, tad to varam saukt par mīlestību. Citādi,- tukša skaņa.

Kas noticis ar pirotehnikas tirgotājiem ?
Senču un barona stūris, specializētais veikals. Vēl kaut kur uz Čaka ielas ir. guglei paprasi!

Sapnju Viirietis
Nepīpēju, nedzeru, nelamājos, riņķī neskraidu, vispār ideāls, tikai viena nelaime, krācu pie auss.

Vai var līmēt putaplasta griestus uz reģipša??
Es kā meistars piekrītu ,,anis,, un ,,Edg,,, bet ja patīk, lai pucē vaļā. man jau arī patiktu, jo ir dažāda tekstūra un ornamenti. Bet to labāk līmēt kur reti redz. Nogurdina. Ugunsgrēkā jā, drīzāk iet bijā no indīgajiem dūmiem, kas rodas no putuplasta nekā no uguns.

negribu vairs dzīvot
Olita,Tu esi deperesīva, un ja neko pati nedarīsi lietas labā lai kaut ko uzlabotu, tad arī panāksi savu. Arī ārsti neko daudz nelīdzēs. Izvēle paliek pašas ziņā. Man pašam bija deresija. Jau iztēlojos, kā padaŗīšu sev galu, un pašam palika sevis žēl. Saņēmos ,sapurinājos un sāku visu pa jaunam. To ka dēlam nevari palīdzēt, nesatraucies, viņš to vēlas un žēlot nevajag. Man dēls tagad pa Rīgu...

Ziemassvētku afekts
Man nav patīkamas atmiņas, jo kā sīkais ,,bosiks,, dāvanā saņēmu žagarus, un pa nopietnam. Bet bērniem tomēr vajag brīnumiņu. Tikai vienu reizi atceros to labo, kas līdz visam mūžam iet. Ļoti gaidīju salatēti, bet aizmigu. Zem spilvena tika palikta dāvaniņa, un mamma stāstīja cik ļoti lūdzies salatētis lai nemodina, jo esmu piekusis no dienas darbiem un nedarbiem. Kā lai netic brīnumam? Ir jābūt...

Aizmirst būs grūti
Man ir bijušas daudzas sievietes un sievas, bet attiecības labas saglabājušās. Tiekamies, runājam. Ja kaut kas ir nogājis greizi vai tādēļ ir jābūt naidā. Tu aizgāji, vai tādēļ gals, Gan jau tavā vietā, skanēs cita balss.

Filmēšanas kamera riteņbraucējam.
Esmu par velo, kad viss ir likumu robežās. Bet ja blakus ir veloceliņš un viņš brauc pa aoutojoslu, man gribas viņu notriekt, lai nekad neparādās uz ceļa.

Videejais seksa biezhums...
Funkcionāli organisms pēc seksa nākamajam seksam gatavs pēc 4 dienām.

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
Bija man situācija tāda, ka nezināju vai rīt paēdīšu. Tomēr atradu dažādus darbiņus par vēdera tiesu. Zagt arī negribējās, kaut gan bija iespējas. Par cik nelietoju alkoholu, laika gaitā situācija uzlabojās. Tagad pats varu aizdot naudiņu. Esmu finansiāli situēts, jo novērtēju naudas trūkumu. Neesmu bagāts, bet man ir viss kas nepieciešams normālai dzīvei. Iesaku, pirms izmest kapeiku padomāt,...

Apkure ir, bet jāsalst
Ir jau arī tā, ka kāds indivīds uzliek plašas baterijas sev un cepās, bet pēc viņa jau auksts šķidrums aiziet.

Ja niez krūtis,vai tās aug?
Mazgāties vajag!

Sienas pulkstenis.
26395577 Leo Ne vienu vien sienas pulksteni ir atgriezis pie dzīvības.

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Kolektīvā spēks, viens neesi karotājs.

Sieviete, kura gaida..
Pieredze rāda, nav jēgas uzrunāt. Un pēc anketām, augstākās izglītības, docentes un zinātniskiem grādiem. Ko viņas, nopietnās dāmas, šeit meklē?

Man ir uz kājas neliels plankumiņšar vēnu zirnekli. vai uz viņa virsū var taisīt tetovejumu?
Jā pa priekšu pie ārsta, bet tetovēt var. Šodienas mūsdienīgā tehnika spējīga uz brīnumiem. Nav tā kā agrāk, ar adatu ķibināja līdz 1mm dziļumā.

Vidusslānis
Vidusslānis ir viss nabadzīgākais. Nebūs viņiem miljoni un nevar arī atļauties smēķēt, dzert, kā bomži, kuriem nekā nav, bet dzīvo kā miljonāri. Dara ko grib, dzīvo kā grib.

Kā pirmajā randiņā saprast kā pret jums izturēsies vēlāk potenciālais partneris
Pēdējā laikā apraksta par teroristiem,- smaidīgs, labi audzināts, pieklājīgs. Tā arī randiņā, bet pēc tam....?

Autisms.
Autists tā nedarīs, tas visdrīzāk bija garīgi neadekvātais. Tādas slimības ir ārstējamas netradicionāli. Reiz cietumā patrāpījās kleptomāns. Tak viņu kamerā izārstēja piecās minūtēs. Tik ilgi viņu sita. Ja paliek dzīvs, tad esi izārstēts. Nabadziņš pat baidījās pastiept roku uz priekšu, lai paņemtu savu dienišķo maizīti. Un vēl gadījums. Civilsievas, brāļa dēls ciemodamies vienmēr kaut ko...

Kā tiekat pāri pazemojumam, ka jūs pamet? Vai spējat vēl uzticēties?
Tu aizgāji, vai tādēļ gals. Gan jau tavā vietā, skanēs cita balss.

Iesakiet lūdzu kādu vaļasprieku:)
Nu ja Tev līdz šim nav bijis vaļasprieku, tiešām sāc krāt pastmarkas. neinteresanta, bet tomēr nodarbe. Man ir paveicies, darbs, vaļasprieks, finanšu ieguve vienuviet. Patīk tas ko daru!

Diktofons lekciju ierakstīšanai
Ja studiju grupā ir vēl kādi, kas nav apmierināti ar diktēšanas ātrumu, uzrīkojiet sapulci ar pasniedzēju un izsakiet savas pretenzijas.

Uzliekot lielākas riepas...vai spidometrs nemelo!
Spidometrs nemelos, ja pareizi rūpnīcā iestatīts uz piemērotām ražotāju riepām. Palielinot riepu izmēru palielinās ātrums par 4-5 km/h Piem spidometrs rāda 60, tad reāli braucu 65.

Vai neapnīk bezjēgā kaut ko meklēt?
Seksam.lv Seksdraugiem.lv oho.lv Pieredze rāda, ka tukša muldēšana vien ir. Mēģinājumi atrast seksdraudzeni nav vainagojušies panākumiem. It kā nupat jau viss notiksies un izrādās falši. Iedod telefona numuru un tas ir bērnu iestādes telefons. Varu tikai iedomāties sarunu!

Kājas "atņem"
Asinsrites traucējumi.

Kā pa latvisko nolamāties? Nu b+++ vietā?
Latgalē pasaki pipsis, vai ruprcs. Iespējams līdz autobusam tiksi. Kaut gan nezinu, tie ir fiksie zēni.

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Prātīgākais būtu aiziet pie neirologa. Pie speciālista, nevis poliklīnikas. Tie tiešām neko nezina.

Lādētājs datoram
Es vērtu vaļā u pielodētu parastu vadu ar štekeri. Tas nekas, ka mazliet garāks.

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
Varbūt resnas vietā viņā gribēja teikt korpulenta, vai apaļīga. Ja iet caur pirkstiem, tad resna, ja nē tad korpulenta.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu