kosrem

Virietis (61)
iepazīties ar kosrem

29 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Ko darīt ja 60+ un pulveris vēl ir?

Kā bez maksas tikt pie Adobe Flash Player?
Mellene pārbauda, vai visi mēs esam idioti!

Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses.
Leksusam sanāca bet trosītei naudas nav. Ne to autinu esi iegādājies.

Kā jūs rīkotos, ja ..?
Ja kādi 100 indivīdu aizsūtīs, var ari nestrādāt.

Virszemes televizijas bloks
Vecrīga,- nav problēmu ar signāliem.

Senvārdi sadzīvē?
Biju sakrājis par būvniecību un galdniecību, bet nobruka kompis un vairāku gadu darbs vējā. Tagad visu saglabāju ārējos datu glabātuvēs. Visu jāsāk par jaunu.

mans draugs ir sācis daudz lietot sīvo .ko darīt ,kā likt samazināt devu?
Alfa laikam pati lieto sīvo! Tā saka viņas domu gājiens. Pirmā kļūda ir likt samazināt devu. Ja ir problēma alkohols, tad jāpārtrauc pavisam. Jāmaina attieksme pret to. Domāšana. Kardināli jāmaina viss. Esmu bijušais alkoholiķis, kas ne vienu reizi vien ir ārstējies kamēr nesapratu, kas jādara. Tagad jau vairāk kā 30 gadu bez ,,pilītes´´ un 10 gadu bez dūmiem Esmu laimīgs, ka esmu...

Ir viens psihopāts...
....Bet tagad vēršos pie tiem kas teica,lai iet. Jā lai iet! Man dēls nodzērās un beigts. Pats to gribēja. Visādi mēģinājām glābt. Un tagad miers. Nav pat nekādu nožēlu. Zaglim jāsēž cietumā, dzērājam jānodzeras, un nav ko šķirot, dēls, māte, vai kāds cits.

Kādu datoru izvēlēties, lai varētu normāli skatīties tv?
Interneta ātrums ir svarīgs. Ja labs tad multimedijiem domātu daķi. Man ir pietiekosi jaudīgs, bet aiz sienas kantora rūteris ar ne visai lielu ātrumu un reizem jutubs raustās, īpaši ja tiek raidīts HD kvalitātē.

Koka durvju restaurācijas izmaksas.
....nonjemt kraasu, nosliipeet un nolakot. ap 100 eur. Ar visu laku. Darbs vien būs 80 eur. jo divās dienās jāiekļaujas. Palīgstrādnieka prasības ir 30-40 eur. par darbadienu. Nu ja gribam smuki un skaisti jāliek klāt.

Ir viens psihopāts...
Lai iet! Novēli laimīgu tacinu un ejot kārties, lai nenoslīkst!

Kas sievietei vajadzīgs pirms seksa?
Ka anegdotē. Vecis sūdzas,- Nu neveicas man tajā seksā. Pa purnu un gultā iekšā, bet viņa aizmūk. Draugs,- Pamēģini maigāk. Parunā par puķītēm, zilajām debesīm, un tad aicini gultā. Vecis dāmai,- Debesis redzi? Puķes redzi? Pa purnu un gultā.

Labākais mehāniskais stimulātors? Atsauksmes? Ieteikumi?
Vai par klitoru esi piedomājusi? Tad jau orgasma nebūs nekad.

Ar ko sākt sievietei - seksa analfabētiķei gultā? :D
Literatūra, seksfilmas.

Kāpēc vīrieši nespēj apmierināt sievietes? Kāpēc komplekso?
Tikai retajam ir tā fīča divas reizes un pastiept garumā. Vīrietis nav tā fizioloģiski uzbūvēts. Kā saka, naše gelo ņerožaķ, sunul vinul i bežaķ. Dzimtas turpināšana. Un uz vecumu,- gribas bet ar to varēšanu pašvaki. Nedzeru, nepīpēju veselība laba, bet nav seksa. Visas kundzītes ar augstākām izglītībām, un par šerpāku seksu pat runāt nevēlas. Vismaz iekš OHO seksdraudzeni neatrast.

Spogulīt, spogulīt......
Atceries jaunībā bijām skaistas, it sevišķi es. Bet tagad krunkainas un nesmukas, it sevišķi Tu.

Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo?
Par pases peisavināšanos jau vien var ierosināt lietu!

Vajadzīgs nedārgs plīts meistars
Kamēr svaiga nepārkurini, uzblīdīs.

Vajadzīgs nedārgs plīts meistars
Neiesaku rudenī mūrēt plīti, vajadzēs pavasarī pārtaisīt.

Nesekmīgs datorsalons
Tieši mana ķibele. Win 10 bez brīdinājuma iesāka atjaunošanu, un tajā brīdī nezināju par to. Un čušš. Bija jāiet prom un jāizslēdz dators, ko darīt nedrīkstēja. Maxdatori Kalnciema ielā salaboja ieinstalēja citu Windu. Attieksme pret klientu laba, godīga. ja nevarēs salabot tad tā arī pateiks. Par diagnostiku pieskaita ja ir salabots. Par šo labo attieksmi uzdāvināju retu notbuku detaļām, jo...

Kontaktlēcas un raudāšana
Fileman redzēju tādas lēcas. Svešķermenis acī, brrrr... nevaru iedomāties.

Šī Jaukā siltā vasara...
Man stipra sirds, strādāju fiziski karstumā, mīnus 5kg. pa nedēļu. 1 kg dienā. Vēl vienu nedēļu un būšu normas robežās. (76).

vai tie, kam oha anketā 60, ir sex aktīvi?
Ir, ir aktīvi. Nesmēķēju, nedzeru, aktīvs dzīvesveids. Zaudēju sexdraudzeni, tagad meklējos. Jāsaka, ka sievietēm pāri 60 ir problēmas vairāk. Ja nepīpē, nedzer,- tad ir augstākā izglītība. Un tad sākas, redz,-prasts neder! Sievietēm kam pāri 60, padomjlaikā seksa nebija, un tādas viņas arī ir šodien. Pat ieteikums pamainīt pozas, skan kā nepiedienīgs piedāvājums. Jūtu, ka tā arī nosprāgšu,...

Vai cilvēki pusmūžā ir spējīgi mainīties?
Pusmūžu nodzēru, otru ne pilītes. Bez radikālām pārmaiņām to nepanākt! Paspēju, tā teikt, nodzīvot divas dzīves.

Es nekad nekluudos.
Kļūdīties ir cilvēcīgi! Nekļūdās tas, kas neko nedara! U.t.t. Ir daudzas profesijas kur kļūdīties vienkārši nedrīkst. Un arī tad notiek kļūdas. Vispārībā ņemot kolēģe ir augstās domās par sevi. Un daudzi saka, ka nekad nekļūdās. Arī es nekļūdos,- izdarot kļūdu pēc kļūdas.

Nostalģija...
Bez pagātnes nav nākotnes! Man ir īsta nostalģija. Ir jau 60 un dzīvi dzīvoju interesanti, daudzveidīgi. bija kritumi un celšanās. Varētu teikt, dzīvotu otru reizi neko nemainot. Pētot dzimtas vēsturi bieži kavējos atmiņās.

Elektroskūteri - pieredze, atsauksmes, izdevīgākās iegādes iespējas
IR doma iegādāties, bet zinu vienu,- riteņiem jābūt lieliem, lai nejustu sīkāko bedrīti brauciena laikā.Ar maziem ritentiņiem pat par brīvu nevajag. Diametram vismaz 20 jābūt, bet piedāvājumā ko vēlos ir sīkie riteņi.

Nodoklis ogotājiem, sēņotājiem, tēju vācējiem un vīngliemežu lasītājiem
Es dzērvenes un citas ogas lasu šādi,- piebraucu purva vai meža malā un gaidu. Nāk tantuki laukā un ir priecīgi pārdot salasītās ogas, un atkal mudīgi purvā vai mežā iekšā.

OSB vai Finieris- kurš no šiem celtniecības materiāliem iztvaiko mazāk indīgu vielu?
Mediķiem pat svaigs gaiss ir piesārņota inde. Viennozīmīgi finieris, precīzāk saplāksnis. Salīmējot vairākas kārtas finiera, iegūst saplāksni.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu