kosrem

Virietis (60)
iepazīties ar kosrem

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Apkure ir, bet jāsalst
Ir jau arī tā, ka kāds indivīds uzliek plašas baterijas sev un cepās, bet pēc viņa jau auksts šķidrums aiziet.

Ja niez krūtis,vai tās aug?
Mazgāties vajag!

Sienas pulkstenis.
26395577 Leo Ne vienu vien sienas pulksteni ir atgriezis pie dzīvības.

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Kolektīvā spēks, viens neesi karotājs.

Sieviete, kura gaida..
Pieredze rāda, nav jēgas uzrunāt. Un pēc anketām, augstākās izglītības, docentes un zinātniskiem grādiem. Ko viņas, nopietnās dāmas, šeit meklē?

Man ir uz kājas neliels plankumiņšar vēnu zirnekli. vai uz viņa virsū var taisīt tetovejumu?
Jā pa priekšu pie ārsta, bet tetovēt var. Šodienas mūsdienīgā tehnika spējīga uz brīnumiem. Nav tā kā agrāk, ar adatu ķibināja līdz 1mm dziļumā.

Vidusslānis
Vidusslānis ir viss nabadzīgākais. Nebūs viņiem miljoni un nevar arī atļauties smēķēt, dzert, kā bomži, kuriem nekā nav, bet dzīvo kā miljonāri. Dara ko grib, dzīvo kā grib.

Kā pirmajā randiņā saprast kā pret jums izturēsies vēlāk potenciālais partneris
Pēdējā laikā apraksta par teroristiem,- smaidīgs, labi audzināts, pieklājīgs. Tā arī randiņā, bet pēc tam....?

Autisms.
Autists tā nedarīs, tas visdrīzāk bija garīgi neadekvātais. Tādas slimības ir ārstējamas netradicionāli. Reiz cietumā patrāpījās kleptomāns. Tak viņu kamerā izārstēja piecās minūtēs. Tik ilgi viņu sita. Ja paliek dzīvs, tad esi izārstēts. Nabadziņš pat baidījās pastiept roku uz priekšu, lai paņemtu savu dienišķo maizīti. Un vēl gadījums. Civilsievas, brāļa dēls ciemodamies vienmēr kaut ko...

Kā tiekat pāri pazemojumam, ka jūs pamet? Vai spējat vēl uzticēties?
Tu aizgāji, vai tādēļ gals. Gan jau tavā vietā, skanēs cita balss.

Iesakiet lūdzu kādu vaļasprieku:)
Nu ja Tev līdz šim nav bijis vaļasprieku, tiešām sāc krāt pastmarkas. neinteresanta, bet tomēr nodarbe. Man ir paveicies, darbs, vaļasprieks, finanšu ieguve vienuviet. Patīk tas ko daru!

Diktofons lekciju ierakstīšanai
Ja studiju grupā ir vēl kādi, kas nav apmierināti ar diktēšanas ātrumu, uzrīkojiet sapulci ar pasniedzēju un izsakiet savas pretenzijas.

Uzliekot lielākas riepas...vai spidometrs nemelo!
Spidometrs nemelos, ja pareizi rūpnīcā iestatīts uz piemērotām ražotāju riepām. Palielinot riepu izmēru palielinās ātrums par 4-5 km/h Piem spidometrs rāda 60, tad reāli braucu 65.

Vai neapnīk bezjēgā kaut ko meklēt?
Seksam.lv Seksdraugiem.lv oho.lv Pieredze rāda, ka tukša muldēšana vien ir. Mēģinājumi atrast seksdraudzeni nav vainagojušies panākumiem. It kā nupat jau viss notiksies un izrādās falši. Iedod telefona numuru un tas ir bērnu iestādes telefons. Varu tikai iedomāties sarunu!

Kājas "atņem"
Asinsrites traucējumi.

Kā pa latvisko nolamāties? Nu b+++ vietā?
Latgalē pasaki pipsis, vai ruprcs. Iespējams līdz autobusam tiksi. Kaut gan nezinu, tie ir fiksie zēni.

Ko darīt man, ja ārsti nesaprot ko viņiem darīt?
Prātīgākais būtu aiziet pie neirologa. Pie speciālista, nevis poliklīnikas. Tie tiešām neko nezina.

Lādētājs datoram
Es vērtu vaļā u pielodētu parastu vadu ar štekeri. Tas nekas, ka mazliet garāks.

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
Varbūt resnas vietā viņā gribēja teikt korpulenta, vai apaļīga. Ja iet caur pirkstiem, tad resna, ja nē tad korpulenta.

Kas ir mīlestība?
Mīlestība ir apzīmējuma vārds jūtām.

Pēc kā izvēlas žūrijas locekļus projektiem, kā šis?
Balagāns ir un paliek balagāns. Žūrijas dalībnieki jauni un nenopietni savai darbībai. Saimona Kauela (Simon Cowell) Xfaktori ir nopietnāki.

Plīts nomaiņa
Eu, eu, Jūs ko, gribat gaisā uziet. Kādas pastas, lentes u.t.t. Tas santehnikai domāts. Ir speciālas blīves, kas domātas gāzei, no bezazbesta paranīta. Un tiešām labāk lai nomaina tas, kas to dara. Gāzes saimniecības meistars, vai ZINOŠS santehniķis. Sākotnējais jautājums,- var, ja nav noplombēti abi uzgriežņi skaitītājam. tad jāsauc gāzes meistars, kam atļauts plombēt. Ja tikai...

Karst auto diski
No kļūdām mācās. Esmu tik tālu iemācījies, ka ar problēmām nekasos. Mainu uz jaunu. Lai arī veca mašīna, bet iet kā jauna. Nedrīkst skopoties uz ritošo sastāvu un bremzēm. Reti tehnisko izeju pa divām reizēm. Piem. visas trubiņas nomainīju uz krāsaino metālu. Sūbē bet nerūsē.

Karst auto diski
Ja ir pārāk veci tad jānomaina. Man bija tā, ka piebremzējot bija jākāpj laukā, jāņem ritenis nost, jāatspiež, jāuzliek ritenis un braucu Tālāk , līdz nākošajai bremzēšanas reizei.. Iemanījos ar ātrumiem bremzēt. Tā kā droši,- cilindri neatspiežas. Vai nu jaunus likt vai vecos tīrīt. Es nomainīju uz jauniem un aizmirsu par problēmām.

Kas ir kodēšana pret alkoholu?
Kristīnei interesē visefektīvākās metodes. Kā jau minēju visi līdzekļi labi. Es sāku dzert jau vēl bērns būdams, un tā līdz 1985 gadam. Izbaudīju visas negācijas. Neskaitāmas reizes ārstējies, līdz pieriebās. Sapratu, ka bez stingras apņemšanās nekas nebūs. Mainīju attieksmi, ieguvu jaunus draugus. Un jau pus mūžu nelietoju. Esmu laimīgs, un nekad galva nesāp. Visefektīvākā metode ir salauzt...

Kas ir kodēšana pret alkoholu?
Atmest lietot alkoholu, visi līdzekļi labi, tajā skaitā arī kodēšanās. Bet ja nav vēlmes, motivācija un griba, nelīdzēs nekas. To saku droši, jo ir pieredze,- nelietoju vairāk ka 30 gadus. Bija kļūdas šaubīšanās kārdinājums, bet laiks visu salika pa vietām. Arī kūpināmo velnu uzveicu, drīz 15 gadu svinības būs. Ja ir nopietna interese par skaidru un veselīgu dzīves veidu, lūdzu, Harijs Saukums...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu