kosrem

Virietis (62)
iepazīties ar kosrem

53 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Teksts zem spoilera Wordā.
Es daru vienkāršāk ekseli lieku uz paroles un visi mani noslēpumi ir nepieejami.

Ko Tu savā dzīvē esi sasniedzis ?!
Ko dzīvē esmu sasniedzis sapratu pēc daudziem gadiem. 1985 gadā atmetu dzeršanu, vēl pēc desmit gadiem smēķēšanu. Teikšu godīgi,- no neizglītota alkoholiķa, bomža. nebija viegli iekarot vie tu sabiedrībā. Tagad esmu cienījams meistars remontos.

labdien! vai varat kads ieteikt kadu oficalu instruktoru kas var iemacit baukt.....
...galvenais lai iemaca jo man gruti iet.....Ja jau grūti iet, vai ir vērts mācīties. Zinu tādas dāmas, vadītāja apliecība jau desmit gadu, bet braukt neprot. 50-60 km/h spiež trešajā ātrumā, nejēdz uz ceturto pārslēgties. Zīme 50, bet konsekventi brauc ar 49,9. ja vēl brauktu ar 50 pretenziju nebūtu. Pagriezienus nerāda un vispār uzvedas tā, ka būtu viena pati uz ceļa.

Psihologa ētika
Lai tik vāc. Te visi izliekas.

Teksts zem spoilera Wordā.
Kaut ko izčekoju netā- Lai paslēptu loģisku dokumenta sadaļu, kurai ir šīs sadaļas kontūra, atlasiet tekstu un nospiediet Ctrl + Shift + H, lai atzīmētu to kā slēptu. ... Virziens, kas parādās navigācijas rūtī, ļauj (ar peles labo pogu noklikšķiniet) izvēlēties šo virsrakstu un ar to saistīto tekstu.

Cik svarīgs jums ir OHO?
Zaudējums,-nekāds. Tāpat nevar sarunāt randiņu. Un ja arī sarunā, neatnāk!

Kad tiek atmesti netikumi.....
Smēķēšana nav saistīta ar svara pieaugumu. Ja nu vienkārši nomāca apetīti tāpēc nesaņēmi nepieciešamo. Turpini ēst kā vienmēr tikai kusties, dzīvo aktīvi. Mana pieredze,- nu jau 35 gadu nelietoju alkoholu un vismaz 15 nesmēķēju. Bet tas tika darīts jau no 13 gadiņiem. Laikam pateicoties iedzimtībai, esmu vesels kā rutks. Nekad neslimoju un arī kovids neņem. Esmu palicis mazliet apaļāks,...

Vīrietis ap 40...
Ir, ir tādi, bet tie aizņemti. Arī es. Neesmu supermens, bet ar nožēlu jāsecina, ka mūsdienās normālu veču ir mazumā. Memļas vien.

Mugurkaula jostas daļas deformējoša spondilrtoze, PREVALĒ ARTOZE . Kas tas Ir ?ir
Medicine.lv ir skaidrojumi. Irst skrimšļi. Vajadzīgs kalcijs un jāstiprina muguras muskuļi.

COVID 19
Ko man iemācīja kovids? Biežāk mazgāt rokas, dezinficēt, nekur nepieskarties. Ir auto, un uz darbu divas reizes nedēļā braucu ar vilcienu. Tur ir tīrs. Sabiedrisko ,,miskasti,, neizmantoju. Bet ja vajadzēs, tad tiešām vajag ne tikai masku, bet arī cimdus obligāti.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Divas reizes nedēļā braucu uz darbu ar vilcienu. Tur ir tīrs. Nekad neesmu slimojis pat gripu laikā, kad sieva slimoja. Laikam nenēsāšu, ja vien nevajadzēs braukt pilsētas sabiedriskajā. Tur ne tikai maskas vajag, bet cimdus klāt piedevām. Cilvēki ir tik nevīžīgi un netīrīgi. Labi ka ir pašam savs auto!

Attiecību statuss anketā
Savu laik lai iepazītos, par sevi rakstīju patiesību un tikai patiesību. Arī visu slikto, neizskaistināju sevi. No vēstulēm nevarēju atkauties. Tagad sieva laimīga, esmu tāds kāds esmu, patiess, neviltots.

Vai varētu veidot attiecības divi ar pilnīgi atšķirīgiem politiskiem uzskatiem?
Nu bet dzīvojam! Katram ir tiesības uz savu viedokli. Sieva nejaucas manās lietās, es viņas, un dzīvojam saticīgi. Reizēm pastrīdamies, bet neapvainojam vien otru.

Ēku projektēšana!
Ja vēlies tieši tādu, kā gribi tad būs vien maciņu jāver vaļā. Pārējais ir naudas kāšana. Arhitekti saka, ka viņiem vis jārasējot no jauna. Kaut gan īstenība paņem jau esošu, ievēlk vajadzīgās līnijas un gatavs. Prasa milzu summas par ,,darbu,, Esmu pats AutoCad gan projektējis gan pārplānojis. Un svītriņas var savilkt arī iekš POINT programmiņas.

Socializācija
Kā raksta, īstu introvertu un ekstravertu cilvēku nav. Ir kaut kas pa vidu. Ar lielāku vai mazāku noslieci. Es vairāk uz introvertu, un ja nebūtu jāiet uz darbu, būtu laimīgs.

Vai bērnībā ticējāt salavecim, lieldienu zaķim utt?
Man bērnības nebija. Visu laiku prom no mājas. Uz laukiem prom. diennakts dārziņš. internāts,cietums. Bet vienu reizi atceros. Tās bija brīnišķīgas izjūtas, ko atceros jūtu vēl tagad savos 62 gados.

Kuram influencerim seko tu?
Man viss iestatīts tā, ka nezinu kas ir reklāma. Pat nedzirdu to. Iestrādāts refleks ar autogēnā treniņa palīdzību.

Deg ABS lampiņas
Rocene bieži iestrēgst. Jāpatausta kurš ritenis karsts.

Leņķa slīpmašīna
Slēdzim āmen, savieno pa tiešo. Slēdzi var vadā ietaisīt, vai no rozetes raut. Man divi tādi. Glauno, jauns, turu kad darbi jārunā, lai redz, ka meistars ar instrumentu. Ikdienā lietoju vecos.

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Bija man tā bezdarba laikos, paprasīja pat aiziet. Tad man, kā meistaram, nāca zelta laiki,-ai kā lūdzās atpakaļ. Negāju! Tagad esmu ja ne bagāts, tad turīgs noteikti.

Ko saskatāt pozitīvu šajā neparastajā laikā?
Man nekas nav mainījies, ja nu rokas tīrākas palikušas no biežas mazgāšanas!

Vai varētu pamainīties dāmu prioritātes precinieku izvēlē?
Cilvēki ir pārāk izlepuši!

Mēbeles pārvadāšana
Ilgus gadus nodzīvoju ,,raskladuška, beņķis, naktslampiņa, modinātājs. Un nekādu problēmu.

Bailes.
Jābaidās no muļķiem, idiotiem. Pārējais ir dabisks.

Slēpšanās no sevis paša/_as
Man 62, bet jūtos kā jauneklis. Ko darīt?

Pavest un pamest
Nu žēl, ka Tev anketā 40. Tieši meklēju pastāvīgu sexdraudzeni. Bija, bet aprecējās.

Vai drīkst dronu lidināt kur vēlies?
Turi pa ķērienam malkas pagali vai kaķeni uzmeistrao. Triec nost un izliecies, ka nekas nav bijis.

Kā jums ar apņemšanos kaut ko sākt.......
Atmetu dzeršanu, atmetu smēķēšanu un sapratu, ka pats audzinu savu raksturu. Loti grūti gāja ar smēķēšanu, bet biju laimīgs, ka varēju sevi salauzt. Tagad tas jau kļuvis par ieradumu. Garšo saldumi,- viss, 1-2 konfektes dienā un ne vairāk. Šausmīgs riebums pret vingrošanu, bet,- ir režīms. Un nekādas atlaides. Vispār forši, kad jūties garā un fiziski stiprs.

Kā vērtīgi izmantojat brīvo laiku ?
Cik man ir grūti! Sutku guļu trīs atpūšos. Brīvā laika nav. Remontēju telpas, niekojos ar mēbelēm, dārzs. Tīrais vājprāts. Laimīgi tie kam nav ko darīt.

Ārstu viedokļi
Vairākus gadus mocījos ar šķidru vēderu. Pie kādiem ārstiem tik bija iets. Nevienam neienāca prātā, ka pie vainas var būt glutēna nepanesamība. Tikai jaunais ārsts Kārlis Rācenis ieteica eksperimenta kārtā pamēģināt, jo analīzes var uzrādīt pozitīvu vai negatīvu rezultātu. Pārgāju uz bezglutāna pārtiku, problēmas izzuda. Pēc kāda laika palietoju parasto pārtiku, šķidrenis klāt. Rācenis vēl...

Vai jums ir uzrakstīts testaments?
Chris1986 Vai Tev Ivalda vajadzīga vai dzīvokļi?

Vai ārkārtējā situācija valstī, kādam pļaujas laiks?
Parasti uzbāzība apraujas pie teikuma,- uzgaidiet, savienošos ar policiju.

Žults un naids komentāros.
Nav žel ka iebrauc, bet kad neievēro karantīnu. Gulbenē gadījums. Iebrauc no Turcijas kantora dāma. Tā vietā lai tupētu mājās, viņa iet uz darbu, kaut gan ir iespēja strādāt mājas apstākļos. Redz,- viņai labāk patīk darbavietā strādāt. Ceru, ka pārējās kolēģes piecēlās un aizgāja prom.

Gripa padomju laikos
Laikam esmu viens no tiem retajiem, kas neslimo. Padomjlaikā ņēmu slimības lapas lai atpūstos pēc rautiem. Vispār forši, ka vienmēr esi vesels.

Humora izjūta
Reizēm pajokoju nevietā, par ko reizēm uz mani šķībi paskatās. bet ko lai dara, ja pat nelaimīgā brīdi saskatu ko smieklīgu.

Naudas daudzums
Man ar naudu ir biedriskas attiecības. Naudai netraucēju, viņa netraucē mani. Saņemu minimālo, šad tad kādu remontiņu uztaisu, nepīpēju, nedzeru, lieki netērējos. Veidojas pat iekrājums. Šo to ziedoju labdarībai.

"mēs neesam vairs pāris" vai kā pareizi šķirties, lai nezaudētu pašcieņu?
Ja ne, tad ne, un kāpec tad ne. Ar visā savām bijušajām esmu šķīries un līdz šai dienai labas attiecības. Galvenais ir,- nepalikt par ienaidnieku.

Metināšanas maska.
Skaidrs ir viens, hameleoni elektrometināšanai neder.

Vai Latvijā ir vietne palīdzības saņemšanai?
Es kā remonta meistars varu secināt, ka remonts ,,na haļavu,, vajadzīgs. Pēc ugunsgrēka.lv var savāķt nevajadzīgās mēbeles, vecos televizorus, un vēl daudz ko citu ko cilvēki met laukā. Pēc ugunsgrēka viss vajadzīgākais ir būvmateriāli un finanses.

Karst televizoram ekrāns
Zīlēju kafijas biezumos un tā arī neuzzināju, kas par televizoru. Man darbā 24/7 darbojas televizors (lielais, dziļais) bet neuzkarst tik traki. Var izžāvēt kādu zeķu pāri vai nelielu dvielīti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu