kosrem

Virietis (62)
iepazīties ar kosrem

41 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Nopirkt dīvānu
Nopirku aeirodromu ,1,6X2,2, super. saliktā veidā guļamā daļa 0,80 Pilnīgi pietiek vienam.

Kaapeec neredzu nevienu?
Naivs esi, šeit pārsvarā pa kreisi laiž. ieraudzīsu sievas bildi, vai viņa manējo,- ko tad!

Aizmirstie vakardienaa
Nu man jau 61. Pa priekšu romantika, pēc tam drāziens. Tā kā vecums nav šķērslis.

Nopirkt dīvānu
Ir jau ka par velti atdod, tikai cik uz tās ir drāzts un sprāgts.

Velo maršruti
Reiz mans draugs nolēma sev ekskursiju pa Rīgas apvedceļu. Jūrmala - Baltezers. Pēc tam čortojās,- būtu labāk vagonus lādējis. Būtu mazāk nogurdinoši. Pats jaunības dullumā no Bauskas rajona Uzvaras ar riteni uz Rīgu. nu nekas sevišķs, ja nebūtu uz pakaļējā bagāžnieka kartupeļu maiss uzsiets un uz stūres otrs maiss ar kāpostiem, burkāniem, bietēm un citiem labumiem. Pirms Lucavsalas priekšējai...

Dzīvokļa remonta secība
Nu joaidī visu mūžu ņemos ar kosmētiskajiem remontiem un nav ko iekomentēt. Visi tik gudri, ka nav ko pasūtīt. Skaidri zinu vienu,- tapetes un krāsošana ir tie viss pēdējākie darbi.

Kāpēc tā? Vai kompleksi?
Kas labi guļ plaukstā, ir apaļīgums, bet ja lien caur pirkstiem,-resna.

Jautajums sievietem-Cik lielu nozimi pieshkjirat viriesha mantibas izmeriem?
Izmēram nav nozīmes,- nozīme ir priekšspēlei.

Vai jums nav vienalga?
Biju kā IK celtniecības jomā. Kad sapratu, ka godīgā ceļā nepastrādāšu, bagāts nekļūšu, nācās likvidēties. Jā, būtu naudas daudz, bet negodīgi. Visi tie konkursi, tāmes, izmaksas nemaz nav tik dārgi, kā uzrāda. Padalīties salaupītajā arī vajag. Tāpēc jau tās būves ir miljonos mērāmi.

Nu un kur ir tā pieļaujamā robeža?
Man sieva jaunībā izmainīja, piedevu, gadās. Otreiz, tas jau ir ieradums.

Labie tēvi?!
Bija man despotisks patēvs. Pērienus dabūju par neparko. Ātri aizgāja no ģimenes. Tikai mūža beigās uzzināju, kas man ir īstais tēvs, bet nekā laba nebūtu. Bija dzērājs. Tā kā man ir palaimējies uzaugt bez tēva.

UK Kāda ir pieredze???
Man visi radi, paziņas un draugi, kas aizbraukuši, neatgriezīsies, kamēr pastāvēs šīs valsts bandītiskā sistēma. Būtu jaunāks, arī laistos prom, tālēs zilajās.

Greizsirdība .
Greizsirdība ir pazīme, ka neesi vienaldzīgs pret savu mīļoto. Pārlieka greizsirdība, tā jau ir slimība. Ja nav greizsirdības, tad viss skaidrs, tev neinteresē mīļotais.

Kur iepazīties puisim ar puisi?
Pediks ir un paliek pediks. Tādus aiz olām un pie pirmā bērza pakārt. Biju vēl puika, kad mani gribēja paņemt ar varu, bet varotājs nebija rēķinājies, ka esmu laukos uzaudzis un vīru darbiem radināts. Saliecu viņu deviņos līkumos. Un tie d..sā stūmēji lai stumjās kur grib, tikai lai nelien pie normāliem cilvēkiem, un neafišē savu netiklību.

Kāpēc indivīds grib attiecības?
Man ir tas vecums, kad par mīlestību var nerunāt,- pārmīlējies. Bet baudu gribas. Tad kāpēc netikties baudas pēc?

Izdzīvošana Latvijā
Es izdzīvoju ar minimālo. Nedzeru, nesmēķēju, pa maukām neskraidu. Veidojas pat iekrājumi.

rasisti
Rasisti nē, bet pasisti noteikti.

Ortopēdiskās zolītes
Man ir sāpējis kad zole par cietu. Tagad visi apavi ar mīkstu zoli. Vēl jautājums par gadiem, uzturu un pārējām veselības problēmēam. Vienu brīdi man bija podagra, nu ļoti sāpēja kāju pirksti.

bildes pievilkšana tuvāk
Jābūt kādai programmai lai vispār varētu ko skatīt. Un ja ir, tad jābūt iespējai ,,zūmēt,,

Mantas, kā enerģijas nesējas.
Manta ir un paliek manta, bez domām, jūtām un aurām.

Vajag ideju, kā izlabot krāsošanas kļūdas.
Man kā meistaram (kosrem) nav ko teikt. Skopais maksā divreiz, idiots tik maksā, maksā, maksā.... Ja nezini, neproti, neķeries klāt.

Uzvards...
Uz mūža nogali šis jautājums man tagad ir aktuāls. Visu mūžu nēsāju svešu uzvārdu, kas nekad nav paticis. Esmu adoptēts. Sadomāju sameklēt īsto tēvu, neatradu, jo māte neko nav teikusi dzimtsarakstu kantorī. Vien tik daudz, kā pēc ieteikuma devusi tēva vārdu Jānis. Tēva vārds varētu būt Arnolds. Pēc mammas ģimenes drauga vārdiem, viņš mani sauca par dēlu. Visi jau apmiruši, gali ūdenī. Tagad uz...

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Rainis vai spainis, nav svarīgi , galvenais ka teiciens trāpīgs. Vēl tiem kas pārdzīvo miršanu,- Nebēdā ne nieka. Tavs kaps jau nebūs pliks. Saplēsts pods bez osām, Tev būs virsū likts. Tas laikam no Veidenbauma.

Salīdzinājums oho un zona !
Iepazīšanās internetā! Vai tas būtu OHO.lv, Seksam.lv vai inbox.lv. Kāda nozīme! Kādreiz runāja,- kas tā par iepazīšanos neredzot cilvēku. Viss notiek ar laiku un izsijāšanu. Iepazinos un veiksmīgi. No 26 pretendentēm palika 3 draudzenes ar kurām uzturu vienkārši draudzīgas attiecības, un mīļa sieva. Tā kā nevajag cerēt, ka pirmā uzrunātā tūlīt skries uz randiņu. Ko daru šeit OHO....

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Tu aizgāji, vai tādēļ gals! Gan jau tavā vietā, Skanēs cita balss.

Epoksīdu līme vai sveķi...
Epksīda sveķi,- divkomponentu, koka detaļu līmēšanai. Epoksīda līme,- pēc vajadzības. piem. šķidrā, dažādu konfigurāciju detaļu veidošanai. Epoksīda autošpahtele,- šķirbām, plīsumiem. Es izmantoju koka darbos, stiprāks par koku. pēs stundas var slīpēt, krāsot. 70to gadu sākumā, epoksīdu plašāk sāka ieviest rūpniecībā. Toreiz tas bija tīrā veidā. Veči ņēma jauca kopā. tad uz alumīnija...

Bailes uzsākt biznesu
Man bija tāds biznes, piereģistrējos un sāku. Nekādu lielu ieguldījumu, nopirku nepieciešamos instrumentus sākumam un uz priekšu. Ar laiku bija man viss. Kāpēc pagātnes formā? Tak vecs jau palieku un pārtraucu darbus. Žēl, ka neatradu puisi, kam atstāt amatu. Visi gudri, visiem vajag nesamērīgi lielas algas.

Slikti sapņi
Sapņi ir bijušu iespaidu nebijušas kombinācijas. Domāsim, skatīsim, darīsim labu un arī sapņi būs labi. Kāpēc es guļu kā nosists? Uztveru visu mierīgi, bez emocijām. Nedomāju sliktas domas. Problēmas neradu. Veselīgs dzīves veids. Nav ko sapņot.

kā jūs uzzinat, kas tā ir par ēku?
Neizdevies arhitekts, kas sevi apliecināja ar ģeniālu ideju, apšūt māju ar skārdu, parādot augstāko arhitektūras paraugu.

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Tieši tāds ir mans darba kolēģis apsardzē. Ar gāzmasku jāiet iekšā kad viņš dežurē. Reiz nodevu ,,stružku,, kādu laiku bija OK tagad atkal sākās. Vienkārši neakurāts cilvēks un te neko mainīt nevar. Kas pieradis pie saviem mēsliem, to nejūt.

Krūšu muskuļi vai tomēr sirds?
Magniju palieto. Tas muskuļu darbībai. Ja sirds raustītos, jau sen būtu noraustījies.

Uzkāries Words
P´arkop´e arī draugos, lai tauta zin.

Uzlabojumi anketā
Ja ailē atzīmēt sex,- tas nedarbojas. Ņem kuru anketu gribi,- izglītība augstākā, vai bakalaurs. Viņas nezin kas tas tāds, jo vajadzēja zubrīties mācību vielas. Un ja atrodas, kas arī raksta sex, pie pirmās tikšanās reizes blisina acis, -Vai tiešām anketā tā ir.

Es te par profila bildēm...
Tāpēc jau neliek, ka ir problēmas ģimenē un meklē citu aizraušanos. (par sevi arī)

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Dot, pieņemt, lūgt var nesavtīgi. Ja savādāk,- tas jau ir biznes.

Viltus profili.
Tā bija interesanta sakritība. Abas, viena otru nepazīst.

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
Ir labi, tikai no ārpuses. Dzīvoju rajonā kur katrā sētā ir no 1-5 suņi. Daudzi tiek pieķēdēti un turēti tikai signalizācijas zvana funkcijai. Kaimiņiene bez mūsu piekrišanas savāca rejošu krančus no personām, kas gribēja tikt no tiem vaļā. Un tagad no5-6 rītā līdz 10 vakarā jāklausās suņu rejas. Pēc ģīmja redzams, ka pati nelaimīga. Bet laikam jau saņem kaut kādu naudiņu par pansiju. Otrs...

Viltus profili.
Pats stulbākais ir tas, kad sarunā randiņu, bet atnāk sieva!

Jūs balsotu par?
Laba ideja, esmu par.

Trofiskā čūla?
Ja ir iekavēts, tad ir beigas, grūti ārstējamas. Man ir pirmsākuma stadija, kad niez un nevar atkasīties. Nākošais etaps,- sāk veidoties pumpiņas, un ja nesāk rīkoties, pāriet ekzēmās un čūlās. Es veicu masāžas un lietoju elastīgās zeķes. Palīdz. Kādu laiku ir miers. Tad sāk atkal niezēt, un jāsāk no sākuma. Kājas vienmēr iespēju robežās jātur uz horizontāli vai augstāk. Nedrīkst ilgstoši...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu