kosrem

Virietis (63)
iepazīties ar kosrem

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur vīriešī mēdz noslēpt savas mīļākās?
Nezinu par mīļākajām, bet man reiz nācās sēdēt skapī. Teikšu godīgi, smags darbs. Un šis vēl nosēdās pie skapja. Tak nedrīkstēju pakustēties. Un nelietības likums, te ieniezas, te šķaudīt gribas. Pēc 20 minūtēm aizbrauca, bet mani no skapja vajadzēja izcelt. Nevarēju pakustēties pēc tāda sasprindzinājuma.

M3 ūdens uz personu mēnesī.
......teica, ka cena sākot no 1000 €.... Nu par savām haltūrņām remontdarbos es arī gribētu prasīt tūkstošus, bet ir reālas izmaksas un termiņi. Meklē, kas piedāvā normālu cenu. Es savās tāmēs pamatoju izmaksas. Ne klāt pieliksi, ne nost noņemsi.

M3 ūdens uz personu mēnesī.
....Spice maksā 1000++ €..... Man 18 m izmaksāja 362 €. laistu ne tikai dārzu, bet arī mašīnu noskaloju kad ir netīra. Bez ķīmijas, nevēlos, ka tā nonāk atpakaļ zemē. Vedu ūdeni uz analīzēm, Vecdaugavas, Vecāķu rajons. 7 m dziļumā klolibaktērijas atrada, bet 18 metru dziļumā arī zarnu nūjiņas. Piedirsta tā pazeme. pārsvarā daudziem ir āra tualete, tāpēc nav brīnums.

M3 ūdens uz personu mēnesī.
Boleris, caurteces sildītājs, vai ronis,- tikai aukstais ūdens? Es mājā pierakstīju izlietojumu, bet tdaudziem tas ir savādāks. Dārzā spice,- tikai ierīkošanas izmaksas!

Cien. kungi, vai jūsu ego būtu ļoti cietis, ja dāma esot kopā ar jums gultā aizmigtu?
Izskatās, ka daudzi neiedziļinājās jautājuma būtībā. Lasot trešo reizi sapratu par ko ir runa. A to seks, kopā aizmigt, pamosties.

Par hakeriem.
Kārtīgi izsmējos! Noteikti kāds no paziņām izdomāja naudiņu izmānīt! Un noskaidro,- kas ir serveris!

Par alkoholu un narkotikaam
Jau 35 gadi bez alkohola un nikotīna. Pamēģināju arī narkotikas. Tas ir to vērts, -atmest. Visi mani drauģeļi, pudeles brāļi jau sen tajā saulē. Es vesels un spēka pilns pilnvērtīgi dzīvoju. Ja cilvēks nevar tikt no tā vaļā, tad viņš to nevēlas un mīksts raksturā. Nelīdzēs nekāda ārstēšanās. Tikai pats!

Cik?
Man laikam vislabāk.Nedzeru nesmēķēju, pa maukām neskraidu. Nav kur naudu likt. Bet alga minimālā.

Jums patik sex ar prezi?
Kā nu kuram tā jūtība! Es bez preža nemaz nevaru, jo neesmu iesācis, kad jau beidzu. Ar prezi savādāk, varu kaut pusstundu ņemties seksā.

Krāsojamās tapetes
Lai nesistu cauri vecā krāsa, jānogruntē ar balto gruntskrāsu. Ja iepriekš ir krāsots, krāsa nenāk nost (uz grunts) tad droši krāso virsū. Ja ir tāda paša krāsa kā iepriekšējā, tad nav jāgruntē.

Vai tiešām mīlestība nevar pāriet draudzībā?
Muļķības. Manas visas bijušās, oficiālās un neoficiālās, ir draudzenes. Nesanāca nu un kas! Tāpēc jau nav jābūt naidā. Situācija tāda, ka labs meistars vienmēr vajadzīgs un ar viņu nav ko naidoties.

Nabadzība - sods par slinkumu?
Lai kļūtu bagāts, vajag trīs lietas - prātu, talantu un daudz naudas.

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
Bija man garais WV, volvo, pat busiņš bija. Ja salādē visus instrumentus vienalga par mazu bija. Tagad nestrādāju un nopirku Fabiju. Maziņa, bet ko citu vajag lai uz veikalu aizbraukt.

Juusu prognoze?
Beigsies aprīļa beigās. Bet man pofig, nevaru saslimt pat to gribēdams. organisms neņem pretī covidu.

Vai ir jeega!!?
Nedari neko. Ja ragi nav par smagu, nēsā vien!

Realitāte
Iepazīties vēl ir kāda cerība, bet uz seksu,- nulle variantu. Ir mēģināts.

Wordā nedarbojas teksta iekrāsošanas funkcijas
File>Help>Microsoft Ofice help,- meklētājā ieraksti color, atvērsies viss kas saistīts ar krāsām. Angliski slikti saprotu, bet ir iespēja kopēt un tulkotājā pārtulkot. Vismaz word 2010 tā ir. man viss strādā kpš sākuma kad ielādēju.

ciltskoks
Sākumā nezināju pat sava vectēva tēva vārdu. Sāku atcerēties bērnu dienu epizodes, pierakstīju. Mammas māsas stāstīto. Tad periodika, arhīvi, baznīcu grāmatas, un slūžas bija vaļā. Tagad kopš 1712-2020 viss pa plauktiņiem. Bet savu dzīvi varu sarakstīt, ja ne pa dienām tad mēnešiem noteikti. Ar atmiņu viss kārtībā. Smalki atceros kopš 5 gadu vecuma, kad iespundēja bērnu dārziņā. Bija tāds šoks,...

Kā saprast komplimentu.
Vecs vīns labs vīns. Tātad,-neesi laba, bet pretīga!

vecāki...
Man jau tie gadi kad pašam jāsāk posties. Kas pieradis, tas nesatrauksies. Uzņemu zaudējumus ar mieru. Agri vai vēlu tas notiek, bet kā vienmēr negaidīti. Mammītei bija švaki ar sirdi, bet mīlēja ieraut. Aizgāja pie draudzenes, ierāva pa sļukai, posās mājās bet palika slikti. Atlaidās uz dīvāniņa pagulēt, tā arī aizmiga, uz mūžu. Dēls, mīlēja glāzītē ieskatīties, bomžot. Sagrābās visādas...

Kā domājat?Vai nākamgad beigsies visa tā kovidherņa?
Manis pēc kaut uz desmit gadiem ievieš komandantstundas, bet nepārtikas preces kur ir vainīgas?

padomju laika putekļu sūcēji bija labi
Pāris gadu atpakaļ RAKETA nobeidzās. Pirkta kad vēl biju maziņš. 60 gadu sākumā. Aptuveni 60 gadus nokalpoja. Reizes divas tika mainītas oglītes. Arī ledusskapis OKA, laukos vēl strādā. Vienu reizi motors mainīts. Arī pirkts 60 gadu sākumā.

Ģimenes ārsts
Samaksā un būs slimības lapa.

Ja ir iesūta ampula un tā ir jau 4 gadus , ja iedzers alkoholu tad arī var nomirt?
Man jau 35 gadi bez pilītes alkohola. Ir iešūta ampula. Bet ampulu šuj ne jau tāpēc lai domātu,- vai varēs iedzert. Tas kā palīglīdzeklis ārstniecībā pret alkoholu. Svarīgāk ir mainīt attieksmi pret to. Man bija problēmas, un nonācu pie secinājuma,- vai nu es nodzeros un miers viņā saulē, vai arī nedomāt par alkoholu, kā tādu. Trešā ceļa nav. Izvēlējos dzīvi bez alkohola. Jā, pamainīsies...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu