bagi

Virietis (49)
iepazīties ar bagi

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sapņi un to atcerēšanās
Katru nakti! Krāsainus, ar garšām , smaržām , sajūtām. Un ne tikai redzu, bet pa lielam arī kontrolēju.

Nauda no ārzemēm
Tinte. Domāju, gan ka nē. Zinu vismaz trīs pārus, kuri ir nodzīvojuši kopā tuvu 20 gadiem, bērni izauguši, bet nekas nav piespiedis veci doties pie altāra, un laikam nekas arī nepiespiedīs.

sasa zekubikses
Spriežot pēc gramatikas Narinja un Sasa123 ir dvīņi. :D

Nauda no ārzemēm
Drole un Tinte. Kam Jūs dodat padomu apprecēties... sievietei? Es nemaz nešaubos, ka viņa sen jau to vēlās, bet tam vīrietim ārzemēs no šī Jūsu padoma, ne silts, ne auksts.

Vai sievietes pašas piedāvā seksu?
Pa naudu nav piedāvāts, laikam anketā nav izpeļņa virs 2000. :D. Konkrēti uzreiz un pa tiešo - ļoti reti (vidēji reizi gadā), izmantojis neesmu. Caur puķītēm... tas jau biežāk. :D

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Šoreiz piekrītu Vanesa15 un NL_O. Vienaldzība, ignorance (otrs kļūst par "tukšu vietu") pret tuvāko. Un te nekrīt svarā sieviete, vai vīrietis. Jautājums tikai vai tā vajag un priekš kam? Aizvainot apkārtējos vispār neredzu jēgu. Tāpat bez tevi viņi viens otru nograuzīs. :D

Komplimenti
Ja komplimenti ir patiesi (ne tikai tamdēļ, ka tādi jāsaka), tad vārdi nav jāmeklē, tie nāk paši no sevi, un ne vienkārša triviālā teikumā (augstāk minētie), bet ar savu specifisku odziņu.

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
Jautājums tēmas autoram? Izlasot šo visu, vai diskusijas mērķis ir sasniegts un vai patiešam mīts ir kliedēts? Domāju, to vislabāk raksturo mellene_x, ko atbalsta lielākais vairākums ar plusiņiem: Lai pats sevi var uzturēt, un nav knauzeris... - dod man,dod man, piķo vēl! Tas nav mīts, tā vienkārši ir realitāte.... ne slikta, ne laba, vienkārši tas tā ir!

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Paula6...redzi, šodien VID publicēja, ka nodoklis būs jāmaksā visiem, kuriem nav oficiāla laulība. Ko tas nozīmē? To, ka visu naudu, ko it kā sūtītu savai dzīves biedrenei bērnu uzturēšanai un skološanai, apliks ar nodokli. Un tādu cilvēku nav mazums. Pat ārzemēs dzīvojošie alimentu maksātāji tā vienkārši nevarēs naudu pārsūtīt bērnu mātei bez VID kāro aci uz iekasēšanu. Un summa ir gada...

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Cilvēki nav stulbi, 100 galvas domā kā vairāk iekasēt, tūkstoši domā kā to apiet. Es, piemēram, atvērtu otru bankas kontu, bankas karti atdotu saņēmējam un caur internetbanku no sava viena kontu pārskaitītu uz otru otram cilvēkam ikmēneša vēlamo naudas summu. Neviens gailis pakaļ nedziedātu.

Vai ticat visādiem zīlniekiem un ekstrasenciem?
Ticu, bet attiecībā 1:5000.

Kā pārvarēt apetīti vakaros?
Neko nevēlos sev liegt.. tā tik maz baudu uz šīs zemītes. :( Cepti kartupeļi, sautēta ribiņa un tad pilnu puncīti (labsajūtā) uz čuču muižu. :)

Veči,pēc kāda principa izvēlaties sievieti?
Ja domātas Oho profilu anketas - tad ir gan foto, kas uzrunā, gan interesants niks, gan kg. un vecums, arī kodolīgs apraksts par sevi. Katrs no tiem var palielināt, vai samazināt vēlmi uzrunāt. Ja dzīvē...tad noteiktu etalonu nav. Notiek viens klikšķis, un širmis aizveras. :)

Kas tie tādi ir Troļļi?
Jēdziens Trollis sen jau tiek definēts gan vietā, gan nevietā. It sevišķi nevietā. Nepatīk kādam kāds cilvēks... nu tad tas ir Trollis. Tā nu tagad mēs visi esam 100% Troļļi!

SM studija
Izlasot visus komentārus, man baisi pat apskatīties linku. :D

Mūsu dators izvēlējās jūsu numuru
Bija laiks, kad ik pa pāris mēnešiem manu telefona nr. izvēlējās Viasat. Reiz uzzvanīja, kad tika staigināts sunis. Kas tad man, runāt māku. Norunājām apmēram minūtes 50, līdz viņa saprata, ka vienkārši nositu laiku. Kopš tā laika esmu melnajā sarakstā, un vairs ne reizi neesmu saņēmis no viņiem zvanu :(.

Vai cilvēks var būt pilnīgi laimīgs un apmierināts ar dzīvi bez attiecībām?
Nezinu, vai baigi justos laimīgs ģimeniskā vidē? Šaubos! Bet Bumpastik Tavā piesauktajā dzīves modelī jūtos daudz komfortablāk un ērtāk, saskatu vairāk dzīves plusus nekā mīnusus.

Neesmu radīta laulībai?
Netaisos ne nosodīt, ne aizstāvēt, bet esmu redzējis ļoti daudz tādu ģimeņu. Ne es aicinu kādu tā darīt, ne atturēt no tāda soļa.... bet, tā nu tas ir. Un tiešām ne dēļ alkohola, ne dēļ vardarbības.. tikai rutīnas dēļ. Un vairums tādu gadījumu ir pat pēc 15-20 nodzīvotiem kopdzīves gadiem. Lai ko arī šeit kāds teiktu, vai atkal nosodītu, no tā nekas nemainīsies.... kā tie cilvēciņi tur ārpusē...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu