bagi

Virietis (50)
iepazīties ar bagi

43 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai ticat horoskopu saderībai?
Solvitas... man patika, kaut kā dzīvojam līdz izšķīrāmies. :) Un tāds ir lielais vairums. :(

Kas, vainīgs pie publikācijas?
Esmu izlasījis ŠVEIKU, varu citēt katri vārdu, bet šeit nav vieta politikai!

Kas, vainīgs pie publikācijas?
Laila14, es tikko iebraucu politikā sarunā ar fargo, man patiešām žēl... atvainojos visiem!... varbūt šajā portālā neizvedīsim politiskās kaujas. Mums taču ir pret ko cīnīties...vīrieši pret sievietēm, sievietes pret vīiriešiem :D

Vai atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā kas to ir uzdevis?
Man reiz ienāca prātā... ja vienkārši pozitīvais tēls un negatīvais tēls publicētu savu jautājumu un atbildes zem otra segvārda (eksperimenta nolūkā). Kādi būtu rezultāti? Plusiņi un mīnusi birtu atbilstoši nikam, nemaz nešaubos. Nu noorganizējiet tādu eksperimentu ... zinātnes vārdā :D.

Vai tiešām te visas piekrīt randiņam jau pēc pāris vēstulēm?
Ar mani vari sarunāt bezgalīgu saraksti, bet randiņš pat nespīd. Otra galejība :D

Rupjā valoda pie stūres
Ir situācijas, kad spēcīgs vārds nenāk par ļaunu... sevis un savas pašsajūtas labad. Tikai tā nedrīkst būt ikdiena.

Sevis "ieprogrammēšana".
Hmmmmmm. Šoreiz Tavā sacītajā maza patiesības deva ir. Hmmmm... pat jāpiekrīt būs Tev. Hmmm... nekad nedomāju, ka mans viedoklis sakritīs ar VP teikto. Hmmmm?!?!

Izšķiests laiks
Būšu rupjš un neaudzināts.... vēlreiz par to pašu... Tu vari skaļi pateikt un atzīties...ko tas nelietis jāj un jāj. Vienkārši citu sievieti! Kurai nospļauties par morāli un šeit virmojošām augstajām vērtībām.

Izšķiests laiks
Atkal vīrieši vainīgi. Redz .Neviens super duper neklejotu, ja otrpus nebūtu super duper pieņēmēja.

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Sieviete...mēs esam katrs no savas dimensijas.Tu esi apbrīnojama būtne, ko cienu un mīlu. Neesmu nekad nevienu sliktu vārdu teicis, kaut reizēm piegriezies ir viss.

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Verso un irgo žetons. Taisnība,ļauj acis pamielot un prātu spēles izspēlēt...tik tu būsi mans un nekam es citam neatdošu. Un sakiet, vai nepatīk mums citu izteiktie komplimenti un skats no malas... vērtējošs un apbrīnu pilns. Protams, tikai lai neredz otrā pusīte.:D

Kā sievietei reaģēt uz kunga jūsmošanu par citām sievietēm un flirtu?
Tu skaties, tātad Tu esi vēl dzīvs! Ja neskaties, kam tu būsi vairs vajadzīgs.

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
jurks...varbūt es arī daudz ko gribētu pagriezt atpakaļ un dzīvot pēc veciem pasaules principiem. Bet čuss... vairs nebūs tā, kā bija. Lai cik ciniski tas neskanētu... jānotiek kodolsprādzienam, lai pasaules reiz attaptos.Vistiešākajā nozīmē.

Cepumu riekstiņu pildījums
Bērnība vārīju to pašu kondensēto pienu (11-12 gadi). Tik vienu teikšu... nemēģiniet uzreiz to attaisīt. Viens mirklis un gandrīz bez acs es paliku. Sargeņģelis pagrieza strūklu centimetru augstāk.

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
kalts:D

Vai mūsdienās meitenes nevainībai pirms kāzām ir vēl kāda vērtība?
Fargo... es nedomāju, ka man ir zemi dzīves kritēriji vai vērtību sistēma (domāju pat ļoti augsti). Bet šajā jautājumā nepiekritīšu... nu nav man svarīgi vai tā ir jaunava vai nav. 100%, ja arī kādreiz būtu dzelžos kāts, tā nebūtu jaunava. Ir tas cilvēks , ir tā jūtu ķīmija, ir tā sapratne... pagātnei nav nekādas jēgas.

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
Neticu, bet lai jau būtu. Neesam mēs visi pēc vienas mērauklas veidoti.

Ja uztraucaties, tad par ko uztraucaties attiecībā pret savu mīļoto cilvēku?
Tikai neko nesaki neko... Tu gribi teikt, ka Tu par savu bērnu neuztraucies? Tev ir vienaldzīgi, kur klejo, ko šņauc. Neiestāstīsi!

Kādas tējas uzlabo miegu?
Neko jaunu nepateikšu - vīgriežu! Viens labums no tā OHO ir, tiku pie tādas tējas. :D

Jautājums vīriešiem
Troja...no Tevi nāk žults, žults un vēlreiz žults. Aizvainots EGO. Zinām tālāko stāstu.... visi vīrieši ir maitas un jākļi .

Jautājums vīriešiem
janiq... teorija ir pareiza, bet nepieciešamas dažas korekcijas. 25 gadus nedrīkst teikt,nekādā gadījumā, tad atklāsies labi nomaskētais vecums.

Jautājums vīriešiem
Un te nu bija, atklāsme nāca pati no sevis. Ne jau es esmu vainīga, bet mans pusšķirtais vīrs un 10 gadus sex nedabūjušā sieviete. :D

Vīrietis ratiņkrēslā.
Patiesības kalns....Daudziem tas nepatiks! Un ļoti tas nepatiks. Bet tas ir arī man viedoklis. Tikai tas jāmāk izdarīt smuki un eleganti, otram pat neko nenojaušot. Skumīgi!

Kādu cilvēku var saukt par glupu?
janisgwerty.... Ideāli un patiesi. Šoreiz piekrītu Tev (reti), Tātad šodien neesmu es glups. Bet 100% rīt es kaut kam nepiekritīšu, un atkal būšu glups :(

Kā jūs domājiet, cik ilgi vēl Krievija svinēs uzvaru karā, kurš beidzās pirms 70 gadiem?
Hi, un uzreiz ir klāt arī latviešu elfs - alldis!Pliekani! Svinēs un ilgi vēl svinēs. Tāpat kā franči Bastīlijas ieņemšanu. Jau gadsimtiem ilgi. Un manis pēc... lai svin...tikai viens, jo mazāk uzmanību tam pievērsim, jo vieglāk dzīves laipu staigāt.

Kāpēc Gabriels izvēlējās Bertu neviss Žoržetu?
Nav ne Bertas, ne Žoržetas (:, nu nav... nav... pārdzīvosim. Bet nav ne čipsi, ne alus.... tas ir skumīgāk D: Meitenepasaka... Tu tiešām esi pasaka ... reālistisks skats uz dzīvi.

Iedomīgie...
Nezinu, ko jāraksta, lai neatbildētu? Man trīs gadu laikā nav atbildējušas trīs reizes... pie tam pats esmu vainīgs... divos gadījumos vēlāk atšifrēju.... Sieviete meklē Sievieti. :D. Tā ir, ka neizlasi profila anketi! Trešā... fren viņi zina, fluktuācijas rezultātā. :D

Gadu maiņa
Pamēģini samazināt, mošk izdodas! Būsi pirmā!

Dabiskums
Puuka, Ok!

Dabiskums
Puuka.... mans viedoklis. Es domāju, ka Tu maldies! Sieviete uzskaistina sevi nevis priekš vīrieša, bet tikai citas blakus sievietes dēļ, apkārtējo novērtējumu dēļ.,

Kur iemācīties dejas, kuras nepieciešamas zaļumballēm?
Iemācīties var tikai pašā zaļumballēs! Uz priekšu! Kaunu pie malas, pēc pulkstenis diviem naktī neviens neskatās uz citu deju soļiem.

Vai Tu esi labs cilvēks?
Bet es atkal autoru sāku cienīt. Pats kādreiz kritizēju un ironiski pasmējos... par hameleonu rotaļām 2011 sēriju. Bet tur ir jābūt iekšām , to visu kritiku izturēt, bet turpināt malt un malt. Rets eksemplārs mana patiesajā 2017 gada horoskopā (DG). :) Un esat ievērojuši... nav vairs gaudu dziesmas. Mani neinteresē neviena viedoklis, ne no viena puses , ne no otra puses....mani saista kurš...

kas jaraksta,lai piesaistitu sev uzmanibu?virietim?
Vecīši un vecenītes, izejam labāk saulītē. Es eju! :)

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Kāpēc? Kāpēc? Ta velns viņu zina, kāpēc? Bet man ne velna negribas tagad iepazīties. Jautājums, kāpēc tad es šeit atrodos? Pieradums un pagātnes rēgi. :)

Kur ir palikušas slaidās sievietes?
Foršāk lielos viļņos peldēties, nekā pret cietu klinti atsisties. Tas nav mans viedoklis, autoru pat neatceros. Sarakstēs rodas dažādas pērles:).

Kaads ir miikstais dzeks un kaads ir krutais dzeks?
Jo tālāk, jo jautrāk! Atveriet, lūdzu, tīņu portālu, apsolos, savu kāju tur nesperšu.

Vai Tu varētu NOGALINĀT cilvēku?
Tikai to varu teikt,...labi, ka mums katram nav pie rokas ierocis. Nešaubīgi, bet es šo robežu būtu pārkāpis 2 reizes dzīves laikā. Paldies vecītim tur augšā,ka viss ir tā, kā tagad ir!

Garšīgi gaļas konservi .
runcizs nu tu gan saslavēji to, kas patiesībā nav (mošk rukā iestādē tajā) Nemūžam un nevienam neieteiktu pirkt Talsu šašliku... gribat dzīves problēmas, tās nāks aumaļām. Tas skaitoties vietējais patriots. Fui viņam, tas ir man. Bet jē bog... nepērciet Talsu gaļu, pērciet Dundagas sviestu. āmen!

Alkoholisms var būt iedzimts?
Pomerancei kaste cepumu! Labāk pieturēšos pie sen pārbaudītām vērtībām - alu un nemēģināšu kļūt par pasaules mesiju (šeit dažiem tā ir atkarība :)).

+ un - cika jums tas ir svarīgi vai nesvarīgi?
Tie man sagādā baudu!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu