bagi

Virietis (49)
iepazīties ar bagi

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sapņi un to atcerēšanās
Katru nakti! Krāsainus, ar garšām , smaržām , sajūtām. Un ne tikai redzu, bet pa lielam arī kontrolēju.

Nauda no ārzemēm
Tinte. Domāju, gan ka nē. Zinu vismaz trīs pārus, kuri ir nodzīvojuši kopā tuvu 20 gadiem, bērni izauguši, bet nekas nav piespiedis veci doties pie altāra, un laikam nekas arī nepiespiedīs.

sasa zekubikses
Spriežot pēc gramatikas Narinja un Sasa123 ir dvīņi. :D

Nauda no ārzemēm
Drole un Tinte. Kam Jūs dodat padomu apprecēties... sievietei? Es nemaz nešaubos, ka viņa sen jau to vēlās, bet tam vīrietim ārzemēs no šī Jūsu padoma, ne silts, ne auksts.

Vai sievietes pašas piedāvā seksu?
Pa naudu nav piedāvāts, laikam anketā nav izpeļņa virs 2000. :D. Konkrēti uzreiz un pa tiešo - ļoti reti (vidēji reizi gadā), izmantojis neesmu. Caur puķītēm... tas jau biežāk. :D

Kas sievieti var visvairāk aizskart un nokaitināt?
Šoreiz piekrītu Vanesa15 un NL_O. Vienaldzība, ignorance (otrs kļūst par "tukšu vietu") pret tuvāko. Un te nekrīt svarā sieviete, vai vīrietis. Jautājums tikai vai tā vajag un priekš kam? Aizvainot apkārtējos vispār neredzu jēgu. Tāpat bez tevi viņi viens otru nograuzīs. :D

Komplimenti
Ja komplimenti ir patiesi (ne tikai tamdēļ, ka tādi jāsaka), tad vārdi nav jāmeklē, tie nāk paši no sevi, un ne vienkārša triviālā teikumā (augstāk minētie), bet ar savu specifisku odziņu.

Sievietes, ko Jūs sagaidāt no vīrieša materiālā ziņā ?
Jautājums tēmas autoram? Izlasot šo visu, vai diskusijas mērķis ir sasniegts un vai patiešam mīts ir kliedēts? Domāju, to vislabāk raksturo mellene_x, ko atbalsta lielākais vairākums ar plusiņiem: Lai pats sevi var uzturēt, un nav knauzeris... - dod man,dod man, piķo vēl! Tas nav mīts, tā vienkārši ir realitāte.... ne slikta, ne laba, vienkārši tas tā ir!

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Paula6...redzi, šodien VID publicēja, ka nodoklis būs jāmaksā visiem, kuriem nav oficiāla laulība. Ko tas nozīmē? To, ka visu naudu, ko it kā sūtītu savai dzīves biedrenei bērnu uzturēšanai un skološanai, apliks ar nodokli. Un tādu cilvēku nav mazums. Pat ārzemēs dzīvojošie alimentu maksātāji tā vienkārši nevarēs naudu pārsūtīt bērnu mātei bez VID kāro aci uz iekasēšanu. Un summa ir gada...

Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija
Cilvēki nav stulbi, 100 galvas domā kā vairāk iekasēt, tūkstoši domā kā to apiet. Es, piemēram, atvērtu otru bankas kontu, bankas karti atdotu saņēmējam un caur internetbanku no sava viena kontu pārskaitītu uz otru otram cilvēkam ikmēneša vēlamo naudas summu. Neviens gailis pakaļ nedziedātu.

Vai ticat visādiem zīlniekiem un ekstrasenciem?
Ticu, bet attiecībā 1:5000.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu