bagi

Virietis (50)
iepazīties ar bagi

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko pagatavot?
Reizi gadā atļaujos gaļu. :D Tātad ir vista. Kas vēl ir? Burkāni, trīs āboli, šampinjoni, olas, medus, bietes, ķiploki, kartupeļi. Nav cepeškrāsns, bet ir plīts un čuguna pīle. Kas mums top?... nu...

50 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai šajā gadījumā godīgums būtu vietā?
Nesaki neko, gan jau viņš tieši tāpat nesen ir norāvies.

Kanabiss (marihuāna) - uzpīpēsim?
Aivar... muļķības, Latvijā labākā gadījumā atļaus tikai pīpēt un šņaukt nevis audzēt. Un tas būs bizness vienam kooperatīvam nevis vietējiem bāleliņiem.

Vai var precēties?
Muļķības! Negrib oficiāli un viss!

Attiecības bez meliem?
Felde... ja ārsts pasaka, kādam no jums tas ir jāpasaka. Un arī klusēšana ir meli, it sevišķi, ja mirstošais Tev skatās acīs un prasa. Nē, es reizēm atbalstu melus!!!

Attiecības bez meliem?
Par prezervatīviem bija anekdote. Ieliec to vienreiz dzīvē (godīgiem ;))reiz savā bikšu kabatā, un uzzināsi, vai tava sieva slepus rakņājās tava drēbju kabatās. Tas gan var slikti beigties. :D Es nesaku, ka melot ir slikti, ir dzīves situācijas, kas to prasa, un tas ir labākais variants. Nu nevar mirstošam cilvēkam teikt acīs... tu rīt mirsi.

Attiecības bez meliem?
Nē, Kurt.. ir gadījumi, kad visbaismīgākā patiesība var visu saglābt (ja ir nožēla), bet meli tikai otru pazemo, un tad vairs nav nekādas cerības. Tu vari melot cik grib, bet otrs to jūt. Tik atkarīgs no tā vai otrs dzīvo ilūzijās, ka tā tomēr nav (nu netic pats sev, savām nojautām.. nu tā taču nevar būt!)

Par sieviešu loģiku vismaz tieks runāts, bet vīriešu loģika???
Un baļķis aiziet uzcelt citai sievietei māju! Un brīnums, tai viss OK, skurstenī dūmi kūp! Un zāģis tik zāģē, skaidas lec, bet labuma nekāda.

Attiecības bez meliem?
Meli ir nepieciešami, tik jāzina kur tie ir svētīgi (abām pusēm), bet kur kaitīgi. Un melojam mēs katru dienu, tik reizēm tikai sev.

Kāpēc brīvdienās te jāsēž?
Kurts69- līdz šim man patika visi Tavi jautājumi un viedokļi. Bet... katram no mums ir iemesls, kāpēc mēs šeit pavadām (no vis prostākiem -garlaicība, līdz... sāpēm, un citur nav, kur likties). Vienam krogs (neko sliktu tur nesaskatu), vienam slēpošana Alpos , citam miers mājās un čats OHO.

Kad un kurā brīdī attiecībās vīrietis aptver, ka viņš tiek izmantots?
Domāju, lielākais vairums to jūt. Tik viens! Viņi tam ļaujas, jo saņem arī kaut ko pretī. Principā, tā nav izmantošana no vienas puses, tā abpusēja izmantošana, kas apmierina abus. Nav mutiski noslēgts līgums, pat ne ar acu skatienu, bet līguma nosacījumi tiek pildīti, līdz vienam vai otram rodas nesamērīgi augstas prasības. Nu pieļauju arī izmantošanu bezprāta mīlestības dēļ, bet tas sastāda...

Briesmīgs raksturs
Ja uzskata, ka katram no mums uz šīs zemītes ir tikai viena otrā pusīte, tikai nolemta viena vienīgā, tad satikt to ir bezcerīgi. 4 miljards sieviešu kandidātes izskatīt..Vov! 3 sievietes sekundē apskatīt, 40 gadus neguļot, ne ēdot. Nav reāli!

Attiecības ar dzīves pabērniem un lūzeriem
Nu Tu paprasīji, tad jau lielākam vairumam 100 deputātu nebūtu ne sieva jeb vīra.

Briesmīgs raksturs
100 un viens citi iemesli, raksturam tur minimāla nozīme.

Vai politisko uzskatu nesakritība var sanaidot pat labus draugus?
Man ar brāli ir pretēji radikāli politiski uzskati, viņam ar savu sievu arī. Mēs nemaz necilājam šo tēmu, nav vērts neko otram pierādīt. Šī tēma ir Tabu kopējos saietos.

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
M-ela šoreiz man patiešām nav nekāds cepiens. Es tik izteicu savu viedokli, kāpēc es nekad neuzrunāšu sievieti un nerakstīšu pirmais vēstuli. Tā robeža nav nosakāma,kas kādai pieņemama, tas otrai brutalitāte. Un te ir atbilde, kāpēc vīrieši vairs pirmie neraksta. Basta, beidzu šo tēmu.

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Drīz arī šeit vīrietim pirmam uzrakstīt...būs uzmākšanās. Nē, nekad neesmu palaidis rokas, bet reizēm liekas... nu kāda velna pēc man pirmam rakstīt, man nevajag problēmas. :D Un tad Jūs meitenes gaidāt, ka Jūs tiksiet uzrunātas un vīrietis būs VĪRIETIS. Drīz būs tādi likumi, ka vīrietim būs jāiet zemu noliektu galvu, lai skatiens nepaceltos virs sievietes potītes. Neesmu pretī, bet tad...

Vai var uzskatīt?
Ja es visu mūžu būtu bijis pārdevējs,un man tas patiktu un būtu apmierināts , tad vienalga Maxima, Rimi, vai ...... Sirds profesijas var būt viss dažādākas. Un, ja esi profesionālis un to lietu piekopj, arī nesaskatu neko sliktu, kaut sakostiem zobiem. Ir cilvēki, kas apmierināti ar to, kas ir... darbs, bērni apģērbti un pabaroti. Kāpēc, tādam jātiecas uz augšu? Ir tik otra lieta, ja esi...

Vai var ķengāt mirušu cilvēku?
Politiskās tēmas šeit vajadzētu slēgt, bet no otras puses te nav apollo, vai delfi, kur uzdarbojas armijas no abām pusēm. Te vairāk ir patiesības, un cilvēku atklātie viedokļi nekā jebkur citur (politiskā jomā). Tik arī tie sēj naidu. Tik uzskati nevienam no tā nemainīsies. Ja viedoklis ir iesēdies, tad uz visu mūžu. Tevi var pārliecināt sieva, tēvs vai māte, bet tik un tā nekas nemainīsies....

Vai meklēt mīlāko iepazīšanas portamā ir labi?
Precēts precētās atradīs un otrādi! Lai veicas!

Vai var ķengāt mirušu cilvēku?
Man arī pie kājas tā politika. Tagad skatos un smejos.

Vai Jūs ticat Maslova piramīdai, nu bet tā nopietni un personīgi
Ja piramīdas pakāje ir kaste alus, tad ticu. Ja nav, tad nekam vairs neticu, arī Maslovam.

Kā noturēt vīru, kurš mīl citu? Jau no bērnudārza.
Tik jautājums. Ja jau mīl otru kopš bērnudārza, vai tad Tu to nezināji? Kāda jēga vispār bija šim laulībām? Kādam izdevīgums? Domāju nenoturēsi, un nav tā vērts... mocīsieties abi.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Luusila ... šoreiz Tev taisnība. Ja nopirksi vajadzībām kaut vienu instrumentu, vai paliks kāda skrūvīte pāri... to jau viņš uzskatīs par savu īpašumu. Viss "liekais" pēc remonta pazudīs. :) Tas gan neattiecās tikai uz īpašiem tipiņiem. Vispār, tas jau pat normāliem meistariem asinīs. Ar to jārēķinās, ja nesēdēsi klāt pat ieteiktam meistaram.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Man brāļa draugs nevienam neaizdot ne centa (es tā nemāku). Es teicu neaizdot, bet varbūt viņš reizēm vienkārši atdot (tuvākajiem). Viņam vienmēr bija atbilde... un ja tu rīt nomirsi, kas man šo parādu atdos. Varbūt ciniski, bet patiesi.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Tinte... OK, ja tas nav tikai Jānis Kalniņš vai tamlīdzīgi.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Tinte... ne par katru globālajā tīmeklī var atrast. Piemēram, man šis saits ir vienīgais... neesmu ne Draugos, ne FB, ne Instragram, ne Twiter, ne velns viņu zin visus tos portālus. Un tādu ir ļoti daudz (lai cik mūsdienās tas neizklausītos amizanti). Kaut gan jūtu vecis ir ar vērienu, ne jau šeit vien uzdarbojas... te desmit, tur desmit, tur piecpadsmit. TALANTS! Kaut gan es arī gribētu, lai...

reliģiska atkarība
Reiz man 14 gados mamma teica.. tu vari darīt visu ko vēlies, bet dari to, lai man nav jākaunas (piebilde Geisha teiktajam). Man bija pilnīga brīvība, bet tie vārdi mani vienmēr bremzēja. Un neliku vilties.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Dzīvot kopā, lai tikai dzīvotu kopā ar kādu!? Kāda velna pēc man tas būtu vajadzīgs? Mana dzīves telpa pieder tikai man, un ar to spētu dalīties tikai patiesas mīlestības gadījumā ( kad prāts ir apmiglots :D). Un tās muļķīgās runas par ūdens glāzi. Tu nekad nevari zināt, vai pašam kādam nebūs jāpienes, un dzīvot kopā ūdens glāzes dēļ... nu piedod! Ja ir mīlestība, tad ir vērts, ja nav, tad...

Vai ir iespējama otrreizēja prezervatīvu lietošana?
Ieliec ebay izsolē. :D

Izvēlies - es vai tas ko Tu dari
Pirmo reizi piekrītu neko. :)

Smēķēšana
Lai arī pats 20 gadus neesmu vairs smēķētājs, manis pēc visi man apkārtējie var dūmot tik cik vēlās. Mani tas nemaz neietekmē un pretenzijas neizsauc. Tātad nekad nevērtēšu sievieti pēc tā... smēķē vai nē. Atbilde -nemazina viņas sievišķību. :)

Vai kāds sīkums var mainīt visu dzīvi?
Jebkura maza salauzta skrūvīte var sabojāt visu mehānismu.

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Laikam mēs katru dienu stiepjam mēbeles uz piekto stāvu, vai radinieces lejā uz nestuvēm. A varbūt tikai reizi gadā, vai ne tā. Un tad pavirzīt galdiņu ar puķu podiem dažus centimetrus tālāk, un vēlāk atlikt atpakaļ... vot problēmas sakne! Vnk., ja nepatīk kaimiņiene nemeklē vainu naudas kokā.

Ko pagatavot?
Bazhix ... zināšanai ... antibiotiskās vistas vairs nespēj dēt. Tās izmērā pēc vepra un lidojot žēli ķērc... nav vērts, nav vērts.

Ko pagatavot?
Avenekazene, bretagne...sieva, nav un nebūs. Tik vienu jautājumu uzdevu, un paldies visiem, kas kaut cik normāli spēja atbildēt. Pats māku gatavot un ne slikti, tik prasījās kaut kas jauns un nebijušs. Ai, tik secinu, cik tauta neiecietīga un naidu pilna ir. :D

Ko pagatavot?
Kudala... zini 1.2.3 Ņūtona likumus. Viens no tiem... katra darbība izraisa pretreakciju ar tādu pašu spēku. Tas šeit ir novērojams pilnā apmērā. Varbūt nevajag izpaust savu asprātību. Un ne jau tēma... politika, savstarpējās attiecības, bet vnk.. ēdiens. :)

Ko pagatavot?
Lele. Es jau arī olas atmetu uzreiz. Nekas, būs ko nākošo nedēļu ēst :D. Un tagad pie darba (uzloc piedurknes) :D

Kā visādas sadzīves ķibeles un finansiālas problēmas var ietekmēt attiecības?
Geisha, Janson.....Tikai katra desmitā nepieņem grieztus ziedus, arī ar to var nošaut greizi.

Ko darīt - ja uznākusi nepatika (maigi teikts) pret darbu?!
Domāju, mazāk ir nepatika pret darbu kā nepatika pret apkārtējiem cilvēkiem. Un tad nekas nelīdzēs kā vienīgi mainīt vidi. Darbs nav vainīgs, to var iemīlēt, bet apkārtējos... nē.

Īstais cilvēks?
Vai vienreizējai pārgulēšanai vajag inteliģence?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu