Snowagain

Virietis (40)
iepazīties ar Snowagain

44 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Geishas kundze, es gan teiktu tā (attiecas uz abiem dzimumiem): Ja 20 gados nav prāts, tad arī nebūs: Ja 25 gados nav ģimenes, tad arī nebūs: Ja 30 gados nav nauda, tad arī nebūs. Būsim reāli, un skatīsimies patiesībai acīs - pēc 40, bērniem (ja tādi ir) ir jābūt pieaugušiem, sadzīvei sakārtotai, un ir jābauda dzīve.

Kia Sorento - cik ir labs šis auto
Osits kungam! Šis teiciens ir attiecināms uz pilnīgi visiem a/m zīmoliem bez izņēmuma!!! Pirmais īpašnieks jājas pa servisiem garantijas ietvaros, nākošie jājas pa servisiem jau par savu naudu. Pilnīgi piekrītu av2 kungam - tagad lētāk ir pilnīgi jauns auto. Vēl ir iespēja, ka 20 gadus un vecāks būs uzticams auto, ja nebūs sarūsējis. Vidusceļa vairs nav.

Seat Ibiza
Izklausās pēc sajūga, un iespējams, ka esi nobeigusi arī dzinēju ar ar lielajiem apgriezieniem.

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Slēdzās labi, sinhronizatori izskatās, ka veseli...

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Gultņi gaudo. Kārbā eļļas līmeni pārbaudīji? Ir aizdoma, ja sāk "sist" pa pārslēgu, ka gultņi jau būs pabiruši.

Kā noregulēt tukšgaitu Toyota Avensis?
Šis joks parādās tikai aukstā laikā? Dīzelis vai benzīns? Mašīna no eiropas vai pirkta LV? Ja šis joks parādās aukstā laikā, mašīna ir dīzelis, no eiropas, tad tas nav defekts, tas ir tā saucamais priekšsildītājs (preheater), kas uztur dzinēja apgriezienus, lai tas ātrāk uzsiltu. LV (ziemeļos) pirktajām ir atsevišķs slēdzis šim brīnumam.

Pretēja dzimuma draugi un draudzenes.
Nu ir tas iespējams, man arī ir divi čomi brunčos. Palikuši arī par ģimenes draugiem. Un abas tagad ir savstarpēji pazīstamas. Un nekā slikta tur nav.

Kur uzzināt zināt čuguna radiatora siltumatdevi, ja tas paredzēts temperatūrām 95C-70C.
Priekš kam mainīt? Nekas labāks par čuguna radiatoru nav izdomāts.

Apdrošinātāja autoserviss vs nauda
Tikai serviss, bet spied apdrošinātājus uz savu servisu! Ja ņemsi naudā, pazaudēsi vismaz 21% (PVN), un no 1. janvāra vēl 30%, + tam visam "gemors" ar detaļu meklēšanu un visu pārējo. Lai serviss sataisa, tad pārdod, jo, ja ir tā sasists, ka pat salons bojāts, tad sitiens ir bijis diezgan spēcīgs.

Izkāpt ārpus komforta zonas
Pilnīgi piekrītu House kunga viedoklim: "Mana dzīve vairumā gadījumu ir ārpus komforta zonas, pierasts. Jā, cita garša. Tas palīdz saprast robežas cilvēka noturībai, spējām. Nevajag baidīties uzdot sev neērtus jautājumus, tas palīdz daudz ko saprast." Komforta zona ir labi, bet dzīve tajā arī paiet kā remdenā ūdenī. Tikai izkāpjot no tās ārā saproti, kas ir dzīve. Bet ir paradokss, kā teica...

Ford Focus eļļa?
Nu nebūs tā! Ja dzinējam ir DPF, tad ielej 5w40 - DPF pilns, pilniem ziemassvētkiem paķeras līdzi turbīna. Protams, ja dzinējs izdilis, tad nekas neglābs, izņemot SIA "Tolmets" pakalpojums.

Ford Focus eļļa?
Motul katalogā un servisa grāmatiņās eļļas standarts priekš maniem PSA un maniem Toyota ir ACEA C2, 1.8 vvt-i pat C1. Bet ne par šo ir stāsts, jo, ja ir paredzēts C3, var liet gan C2, gan C1, bet ne otrādi. Tas gan, ka PSA dzinējiem (ar DPF) ir jālej tikai TOP (Motul, Total, Mobil u.c.) ražotāju eļļa, un ieteiktu to darīt visu ražotāju dzinējiem, un mainīt to pie 10 000 km, vai reizi gadā..

Cik bieži jāmaina zobsiksna OPEL Astrai 1,9CDTI.2007 g
Jaunas mašīnas oriģinālā 120 000 vai 5 gadi. Bet ja citādi, tad 80 000 vai 5 gadi. Ja mašīna svaigi iegādāta, jāmaina uzreiz, un viss komplekts (ūdens sūknis, rullīši, antifrīzs).

Ford Focus eļļa?
Cien. ETC kungs! Kas tad ir Ford (Volvo) 1.6 dīzeļdzinējs? PSA HDi 1.6! Bet ar eļļas specifikāciju gan kļūdījos, Ford kaut ko pats izdomājis tam dzinējam. P.S. ACEA C2 specifikācija iet noteikti Toyota dzinējos (gan benzīns, gan dīzelis), kur ir paredzēta "Low-saps" tehnoloģija. Pašam ir LC 120 (3.0 D4-D) un divi Avensis (2.0 D-4D, 1.8 VVT-i).

Ford Focus eļļa?
Kas par dzinēju fordam - benzīns vai dīzelis? Ja dīzelis, tad ar DPF vai bez? Ja ar DPF, tad nederēs, tur vajag 5w30 ACEA C2 specifikāciju. Ja dīzelis bez DPF, tad labi nav, bet eļļas maiņu (10 000 km) nobraukt vari. Benzīna dzinējam vairāk vai mazāk būs vienalga.

Veca Toyota Prius kvalitāte 8-9 gadus vēlāk?
Būs papuvusi...

Vajadzīgs mazs kravas busiņš !
P.S. Labam paziņam ir Expert 1.9TD (1998. gads), iet labi un nav rūsējis vispār...

Vajadzīgs mazs kravas busiņš !
Piekrītu etc kunga viedoklim, tas ir labākais piedāvājums, tik varu piebilst, ka pēc 2011. gada no šīs trijotnes ārā ir Fiat Scudo, bet tā vietā ir Toyota Pro Ace. Expert=Jumpy=Pro Ace.

Vai ņemt bezkontakta karti?
Tieši tā, kas ir kabatas zagļi uz VID fona - amatieri, ar vienreizēju laupījumu :).

Vai ņemt bezkontakta karti?
Tikai skaidra nauda! Kā teica A. Dimā - naudai nav rakstīts piederības vārds :)...

Auto salonu nesilda
Gaiss sistēmā! Un jāpārbauda dzesēšanas šķidruma līmenis!

Gredzena nozīme laulībā.
Ir vēl viena daļa cilvēku, kuri gredzenu nevar lietot - sportisti. Treniņos sīkums, bet oficiālās spēlēs bija jānoņem pilnīgi visas rotaslietas. Un silti neiesaku to lietot pie apstrādes mašīnām. Paziņa tā pazaudēja divus pirkstus, jo laulības gredzens ieķērās...

Alimenti - vai 400-500€ mēnesī diviem bērniem ir pietiekami?
Mans uzskats par fin. sadalījumu komunāliem maksājumiem: ja viens bērns, tad 1/2 ir miteklī dzīvojoša vecāka maksājuma daļa, 1/4 (tēvs) + 1/4(māte) bērna maksājuma daļa: ja divi bērni, tad 2/6 ir miteklī dzīvojoša vecāka daļa, 1/6 (tēvs) + 1/6 (māte) viena bērna daļa, 1/6 (tēvs) + 1/6 (māte) otra bērna maksājumu daļa. Un tā tālāk pēc proporcijām. Pārējais jau pēc fakta. Ja nevar vienoties,...

Attiecības,kad ikdienā nedzīvo kopā.
Nu un kāpēc tikai reizi nedēļā? Vienu diena dāma ciemojas pie kunga, otru kungs pie dāmas, trešā diena sporta zāle katram sava. Vanesas kundze, neesiet ar tik šauru redzes leņķi, dzīve ir krāsaina :) .

Volvo XC60 no vietas braucot nepieslēdzas pilnpiedziņa
Lieto, tāpat kā es, ziemas riepas ar dzelkšņiem, vai skandināvijas labā gala ziemas riepas bez dzelkšņiem. Tad Elijas 17 ledus kalns nebūs problēma :).

Nevar piedarbināt auto.
Ja sāk gļukot elektrosistēma, kaut kur ir īssavienojums. Vai mašīnai nav piekabes āķis?

Braucošai mašīnai uz paneļa sāk mirgot kvēlsveces lampiņa.
Kas par auto? Vecākiem pāķmobiļiem mirgojoša kvēlsveces lampiņa ir "Chek Engine".

Nāve
No tās neviens nav izbēdzis un neizbēgs. Mēs visi tur būsim. Tātad baidīties no viņas nav jēgas. Tie, kas nāvi redzējuši tuvplānā dzīvi esot, tos vispār nearko vairs nenobiedēs, tiem arī dzīves uztvere jau ir citāda.

Atvērt uzņēmumu citā valstī?
Pratīgā kungs! Nosauciet kaut vienu iemeslu šo 97 Eur maksājumam? Īpaši sezonālo darbu veicējam :).

Dūmo un pazūd antifrizs
Piebildīšu vēl vienu iespēju - laikā nenomainīts vai nepareizs antifrīzs, kā rezultātā dzinēja galvas korozija (saēsti galvas dzesēšanas kanāli).

Kuru auto izvēlēties ap 10`000 EUR
Tikai jaunu auto, kaa jau av2 teica. Iemaksaa 5k eirorublju un piecu gadu laikaa izmaksaa atlikusho.

Tipiskās ķibeles wv passat 2003
Nekāda prieka, tikai izdevumi. Noskrējis būs ap 500k kilometru - jau braucoša lūžņu kaudze. Tātad standarta defekti - dubultmasas spararats, VDO (Siemens) PD sprauslas, priekšējā piekare, vēlākiem modeļiem elektriskās stāvbremzes, arī māte korozija dos par sevi zināt. Ja vēl paņemsi ar DSG kārbu, vispār ziemassvētki. Neizbrauksi no servisa. Īsāk sakot servisu sapņu auto. Iesaku iegādāties...

Cik labs ir Mitsubishi Outlander 2010 gada ar 2.2 dizeli
Aroganis kungam. Nu nezinu, nezinu, ja VW 2.0 TDI motoru var nosaukt par izturīgu, tad kāds ir neizturīgs dzinējs?

Vai ir kāda auto Piedeva dzinēja dūmošanas un eļļas patēriņa samazināšanai?
Taisi turbīnu! Nekādi brīnumlīdzekļi nepalīdzēs!!! Jo ja eļļas noplūde būs tik liela, ka dzinējs sāks strādāt no eļļas, tad klaņi izlīdīs no bloka ārā. P.S. Šīs turbīnas remonts ir robežās līdz 150 Eur!!!

Audi A6 V veida motors vai rinda?
V veida 2.5 TDI - sevisa veču sapnis. Varēsi strādāt muguru neatliecis un barot servisus.

Problēmas ar kārbu! (automāts)
P.S. Artilērijas ielu neiesaku. ja gribi tomēr remontēt kārbu, tad tikai uz Cēsīm.

Problēmas ar kārbu! (automāts)
Jajaja kungam - automātam izspiedēja gultnis? Neesmu savā dzīvē to redzējis! Ja eļļas līmenis zem normas, un ielejot eļļu nekas nemainās, tad viss atkarīgs no Tava auto pašreizējās tirgus cenas. Ja auto maksā līdz 1500 Eur, tad iesaku ETC kunga viedokli - Tolmets.

Automatiskā kārba VW passat b5
Jūtu līdz! Kā jau ETC teica - Tolmets ir visprātīgākā izeja, ja vien pats neesi auto elektro inženieris un mehāniķis. Cipars par kārbas nomaiņu, jaunām eļļām, ECU pārprogrammēšanu būs lielāks par šī autiņa vērtību. Un pastāv arī iespēja, ka ieprogrammēt kārbu esošajā sistēmā būs milzīga problēma, ja būs jāmeklē (vai pašam jāizgatavo) CAN Gateway modulis.

VW Golf 6 2009 1.9Tdi atsauksmes
Golf VI nāk 1.6 un 2.0 TDI. Ar 77kW ir 1.6 TDI. Atsauksmes - nu kartupeļu kaste ir un paliks kartupeļu kaste. Standarta problēmas - logu pacēlāja mehānismi, kvēlsveču bloks. Pie kārtējiem ~120-140 k noskrējiena par sevi dos ziņu VDO (Siemens) ražotās degvielas sprauslas, dubultmasas spararats. Piekare salīdzinoši vienkārša. Virsbūve draudzējas ar māti koroziju. Īsumā viss.

Subaru Outback
Korozija!!!! 90% iespējamība, ka būs sapuvis lupatās.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu