Snowagain

Virietis (41)
iepazīties ar Snowagain

64 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Audi a6 grūti piestartēt
1) aizdedzes sveces; 2) Sveču vadi; 3) Nepareiza aizdedze; 4) Nepareizi uzlikta zobsiksna; 3) Iekoksējušies gredzeni (vajadzētu būt eļļas patēriņam).

Toyota Avensis 2.2 - problēmas ar sprauslām, sajūgu?
Ja brauc pa šoseju un nebrauc ziemā, tad nerūsē daudz, tas gan.

Toyota Avensis 2.2 - problēmas ar sprauslām, sajūgu?
Šo dzinēju nevajag - pats sliktākais Toyota dzinējs. Mirst sprauslas + kvēpu filtram ir atsevišķa sprausla, ātri izdeg galvas blīve, bojājās galvas virsma (galvu var slīpēt tikai vienu reizi). A/m virsbūve no plāna skārda, ko ļoti mīl māte korozija (a/m sāk rūsēt 2-3 lietošanas gadā, pa zemes ceļiem korozija būs stipri ātrāk), un ātri nolietojas salons. Ritošā ir plus mīnus normāla, bet iepriekš...

Labākais zāles pļāvējs? Iesakiet, kam pievērst uzmanību!
Piekrītu "newgame" - zem simts eiro jāpļauj ar sirpi! Bet ja tā pa nopietnam, tad pāris gadus atpakaļ Pro Vento tirgoja ķīniešu trimmerus (48cm3) pa ~119 Eur. Paņēmu trīs gabalus eksperimentam. Visi trīs strādā vēljoprojām, tik auklas spoles gan bija uzreiz jānopērk normālas, bet to man jau pie pārdošanas godīgi pateica, ka spoles ir S...DS. Jā, gāzes roktura ergonomika sūdīga. Bet citādi...

Kāpēc izdega kvēlsvece?
Teksta labojums! Kvēlsveces jau ir sen pāri garantētajam nobraukumam, tā kā nebrīnies.

Kāpēc izdega kvēlsvece?
Faktors ar ko jārēķinās! Kvēlsveces jau u kritiskajam nobraukumam. Iespējams, ka drīz dabūsi mainīt visas pārējās, vai visu laiku mainīsi šo. Un, ja dabūsi mainīt pārējās, tad silti iesaku likt tā paša ražotāja kvēlsveces, kura jau Tev jau jaunā (nomainītā). Nevajag taisīt "zoodārzu" - atšķirīgu ražotāju kvēlsvecēm ir iespējama uzsilšanas laika atšķirība, uzsilšanas temperatūras atšķirība,...

Draudzenes.
Vai tam ir kāda nozīme, ka sievietes ķildojas savā starpā? Vispār jau tās ir sieviešu problēmas, ka jācīnās ar savu iedomu un fantāziju "augļiem". Ja vīrietis šādā gadījumā jūtas apjucis, tad viņam jāārstē galva!

Izvēlīgās dāmas vai nebaidaties ka tā arī paliksiet pavisam vienas?
Vīrietis var būt "bankomāts", bet tad noteikti ne vienai...

Mercedes Sprinter 313, 2005 automātiskā kārba
Vēlies problēmas? Ņem komerctransportu ar automātu! 12 gadu mašīnai, minimālais noskrējiens 500000 km, izdari pats secinājumus, kādā stāvoklī ir viss. Nu un protams, elektronikas gļuki, un pats galvenais māte korozija!!!

Nissan Qashqai - kāda ir dīzelim iesmidzināšanas sistēma.
Araaba kungs! Tas droši vien bija 1.5dCi, 1.9dCi vai 1.9dTi, vai ne? Šie dzinēji bija ilgspēlējoši, īpaši 1.9dTi.

Nissan Qashqai - kāda ir dīzelim iesmidzināšanas sistēma.
Gads, dzinēja tilpums - 1.5dCi, 1.6dCi, 2.0dCi? Protams visi ir "Common Rail". 1.5dCi ir siksna (Renault dzinējs, Delphi iešprices sist.), 2.0dCi ir ķēde ( Nissan dzinējs, ar šo dzinēju nevajag ņemt, "mūsdienu" dzinējs ar limitētu darba mūžu - ap 150000 km, tad mirst sprauslas, kēde, eļļas sūknis u.t.m.l., ja ir interese Youtube var atrast šī dzinēja detalizētu apskatu), 1.6dCi arī ir ar ķēdi,...

Lētākais, ekonomiskākais auto ar automātisko kārbu
Ar tūkstoti, kā pirmajai iemaksai, pietiek pat jaunam auto.

Lētākais, ekonomiskākais auto ar automātisko kārbu
Aizmirsti tādu pasaku kā ekonomisks "automāts" par 1000 EUR. Tās būs nodzītas un/vai sapuvušas lamatas, un noteikti ne ekonomiskas. Nespēsi servisiem maksāt. Manuāli gan pa tādu naudu, ja labi pameklē, var dabūt.

Zoba implants
KlusumsL5 kungs! Reizēm bez zoba (zobiem) var palikt ievērojot visus jūsu ieteikumus. Es savējo pazaudēju sporta laukumā, un cik vēl nav sadzīves traumu, autoavāriju, kautiņu, kritienu u.t.t..

Skapja pārvietošana.
Atkarībā no seguma - ja dēļi, lamināts, parkets tad cūku speķu ādas, vilnas zeķes; tepiķis tad striķi - rokturi.

Zobu nakts kape
Labdienes k-dze. Pa 30-40 EUR nedabūsiet, bet pa 60-70 EUR jā, pie normāliem zobārstiem. Ne stomatoloģijas institūtā, tur 160-170... Ja ļoti, ļoti, ļoti vajag, tad rakstiet privāti!

Zoba implants
Ap 800 - 900 EUR, ja liek vairākus, tad cenu jāspiež uz leju.

Zobu nakts kape
Labdienes k-dze. Tā kape, kas nopērkama aptiekās ir vairāk sportam, t.i. īslaicīgiem nēsāšanai. Naktij iesaku tomēr to, kas taisīta personiski pēc Taviem žokļiem. Bet iesaku arī nomainīt zobārstu - Tavējie baisi spekulanti! Tās kapes pašizmaksa ir ap 30 EUR...

Zoba implants
Šeit lētais gals tiek tirgots pa 1700 Eur ne dārgais :). Dārgais iet pie 5000 EUR... Viss kā jau pie mums pierasts.

Zoba implants
Lemijas k-dze! Ja tas implants nebūtu man mutē - neko neteiktu par garšas izjūtu :). P.S. Ja stomatoloģijas institūtā vēl strādā Ģ. Šalms, un ja pie viņa iespējams tikt, tad var iet uz turieni - tā ir patiešām pārbaudīta vērtība, bet labāk pameklēt vai viņš nestrādā privātpraksē. Es nezinu, kas tās par cenām, bet es savu implantu ieliku par 750 EUR - protams ne Stom. inst., un arī ne Rīgā.

Zoba implants
Un implantu neiesaku likt - es pats tam neticēju, ka tā var būt, bet ir mainījusies garšas sajūta. Protams, ja ir visi zobi izsisti, tad tā ir cita lieta, bet ja viens zobs, tad varbūt ir jāpameklē citi risinājumi - tilti, ortodontija?

Zoba implants
Nu uz stomatoloģijas institūtu iet tikai maksātspējīgi mazohisti - tā tagad ir lopkautuve un strādā tur alkatīgi ierāvēji ar nepamatotām ambīcijām. Ir stipri daudz privāto klīniku, kuru izcenojumi ir zemāki un pakalpojums gandrīz divas reizes kvalitatīvāks. Un galvenais attieksme pret klientu. Un ja sameklē zobārstniecības praksi kaut kur perifērijā, tad pavisam labi. P.S. Rentgenu daudzums...

Chrysler Grand Voyager 1997 - vājās vietas, atsauksmes
Korozija! Viena vienīga korozija!

Kas vainas, ja automātiskā pārslēgšanās notiek grūdieniem?
Zvans RECRO, remonta cena pie 1000 EUR.

Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi
Dzinējs jau labāk, bet piekare tāpat daudzsviru, remontēsi vismaz 2x gadā. Dzinējs visticamākais būs PD, līdz ar to būs ļoti prasīgs pret degvielas kvalitāti, nevarēs liet iekšā visu, kas kaut attālināti smako pēc dīzeļdegvielas. Mans verdikts - es nepirktu! Un meklētu citas alternatīvas (ārpus VAG koncerna). P.S. Ja nu ļoti gribas VAG izstrādājumu, tad varbūt ir jēgas paskatīties uz VW Sharan...

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Cien raudinja! Jūs ko, NOPIETNI? Šis auto ir 12 gadus vecs, un noskrējien būs ap 400000, šo auto laiks dzīt uz Tolmetu!

Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels
Piekrītu Jankels - raksturiga "slimiba" dci motoriem - turbinas defekts. Silti iesaku, kamēr nav salabota turbīna, ar šo auto nebraukt, var beigties ar dzinēja nāvi.

Gultasveļas iegāde.
Satīns!

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Nu golfu par labu auto nosaukt mēle nelocās. Pārcenots. Jā, uz priekšu iet, bet tā rūc, smird, kratās. Kolhoznieku auto. Šajā cenu kategorijā jau būs ar 500000 noskrējienu, nojāts līdz nemaņai.

Ko darīt ... ja auto ir salūzusi rbotizēta ātrumkārba (FORDS)?
Labs kārbu speciālists arī prasa tos 2000 - 3000 EUR par remontu. Pilnībā viņus saprotu, rindas uz a/pk remontu ir lielas, nav jēgas bakstīties - visu pēc pilnas programmas. Kārbas kompja nomaiņa, vai pārbūve uz manuālo p/k arī ir "fantastisks projekts" - visu a/m kompju pārprogrammēšana (visi kompji savā starpā saistīti, tikko kāda nav, a/m nedarbojas), par to zinošs spečuks arī paprasīs 500 -...

Ko darīt ... ja auto ir salūzusi rbotizēta ātrumkārba (FORDS)?
Mēģināt atrast sistu vai angļu a/m un nomainīt. Vēl iespējas Lietuvā pameklēt, jebkurā gadījumā pēc tam a/m atdot kā pirmo iemaksu jaunai a/m, jo garantija, ka atkal mehatrons nenobirs, nav nekāda. P.S. Nekādīgi nesaprotu cilvēkus, kas pērk pa 12000 EUR četrus gadus vecu (ar 150000 - 200000 km noskrējienu). No 12000 var jaunu a/m nopirkt.

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Budžets?

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Ļoti labi der arī ilgtermiņā, īpaši ja tādas ir 5 - katrai nedēļas darba dienai sava, sestdiena, svētdiena - laiks sev :D!

Kā noregulēt izplūdes gāzes?
Man ir gadījies, pie tam ne vienu reizi vien, ka sekundāra zonde ir aizaugusi vai izdegusi. "Check engine" parādās tikai tad, ja šī zonde "saosta" problēmas pēc katalizatora. Šī zonde nepiedalās ECU darbībā.

Kā noregulēt izplūdes gāzes?
AV2 kungam: "Check engine" var arī neiedegties, ja ir nomirusi (aizaugusi) sekundārā lambda zonde. Autoram: Lētie (analogie) katalizatori nemaz tik briesmīgi dārgi nemaksā, cik atceos no 70 EUR.

Neirodermīts - ārsti bezspēcīgi, meklējam vārdotāju
Aizmirsti par vārdotājiem u.t.m.l.! Pats cīnījos ar šo problēmu trīsdesmit gadus. Šī ir 100% psihosomatika. Kamēr "nesakārtos galvu", tikmēr nekas nepalīdzēs.

Tev pieder vara.
Epifanija: Varbūt arī Tev taisnība...

Tev pieder vara.
Leles kundze: Nu tie, bez darba palikušie, lai iet uz visām debess pusēm, tāpat no viņu darba jēgas nav! Es atteiktos no darba "kādas aģentūras menedžmentā" - neesmu tik ļoti degradēts, lai strādātu valsts (budžeta) struktūrā! Bet tātad, ja būtu iespēja! 1) Atlaist vismaz 60% valsts/pašvaldību/aģentūru u.tm.l. darbiniekus: 2) Reformēt izglītības sistēmu atpakaļ uz "padomju" izglītības...

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Geishas kundze - visu cieņu! Var padomāt ka ilgtermiņā sieviete risinās vīrieša problēmas... ha, ha....

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Ja kandidāts materiāli spējīgs, tad spēkā punkts nr.2 ar sekojošu labojumu - ir daudzu sieviešu ielenkumā un jūtas ļoti labi, nav un nebūs vēlme šo mainīt. Piederēt tikai vienai ir ekonomiski nepamatoti.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu