Snowagain

Virietis (41)
iepazīties ar Snowagain

59 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik maksā jauna lambda zonde VW Polo 1997 1,4...un maiņa?
Kāds dzinēja kods, vai vismaz jauda? Cenas par OE standarta zondi svārstās no 70 - 185 EUR + PVN, atkarībā no dzinēja. Ar universālajām zondēm iesaku neaizrauties.

Automāts iesācējam?
Viedokla kungs! Labas automasiinas ar reaalu noskreejienu zem 100k tirgoshanaa nenonaak, un ja nonaak, tad tas ir iznjeemums, kas apstiprina sho likumsakariibu.

Automāts iesācējam?
Nu gan runcizs aizmuldējās... Nekādā gadījumā VAG (VW, Audi, Skoda, Seat ar DSG vai variatoru) - tie ir servisu sapņi, a/m pārdod, kad kārbai ir pēdējie dzīves metri, bieži vien kārbu remonta cipari 2x pārsniedz pašas mašīnas cenu. Īpaši laba kombinācija šīm kārbām ir ar 2.0 TDI (PD) motoru. Jāšanās ap to auto būs ilga, pamatīga un ļoooti dārga. Piekrītu, ka Nevajag MB A vai B sēriju. Nevajag...

Reibuma atrums
Vienkārši nedzert neesi mēģinājis? Ļoti iesaku šo formulu!!!

Karst aizmugurējās riepas disks Passat b5.
99.9 % noķīlējis bremžu suports. Ļoti stulba konstrukcija rokas bremzei - korodē, un pēc tam sprūst tās pievads. 80 % gadījumu jāmaina suports, suporta remonts palīdz īslaicīgi - tāds pārdošanas variants. P.S. Cienījamā Ventas kundze - varbūt tiešām Jums šo nodzīto kolhoznieku sapni dzīt uz Tolmetu, un iegādāties, ja ne jaunu, tad citu auto?

Kādas prasības uz TA kā strādā elektroniskie logu pacēlāji?
Galvenais ir vadītāja! Pārējie ir mazsvarīgi.

Kāds šķidrums tur jālej?
Tas ir antfrīzs, marķējās kā G12, var nopirkt ganndrīz jebkurā degvielas tankā, Depo, autoveikalos.

Kas ir dārgs sekss?
Vispār ja ņem no materiālās puses, tad visdārgākais sekss ir laulība. Ja ņem no praktiskās puses, tad visdārgākais sekss ir kā teica baluba - slikts sekss ....... ieguldīts laiks, emocijas, un līdzekļi, bet kaifa nekāda. Un ja ņem no emocionālās puses, tad piekritīšu Iveta_LV - kad tas ir bijis par velti, bet gribas to atkārtot vēl un vēl...un pat nevienam negribas lielīties, cik bija labi.

Mirgo gabarīti kopā ar pagriezieniem, Volkswagen Passat B3 1991 .g.
95% vaina masas vadā. Visvienkāršākais risinājums ir jauna masas vada uzlikšana pa tiešo no luktura uz korpusu.

Audi A4 2002 gada 2.5TDI
Freshhha kundze! Lūdziet dievu, lai nekas nenotiktu. Šis dzinējs ir viens no sliktākajiem VAG izstrādājumiem ever. Motora priekšējā vāka deformācija un tam sekojoša eļļas noplūde fantastiskos daudzumos, sadales vārpstu un rokeru izdilums, degvielas augstpiediena sūkņa elektronikas bojājumi, tie ir pamatdefekti šim dzinējam.

Audi A4 2002 gada 2.5TDI
Servisu sapnis, varēsi iegādāties servisa abonementu - tas auto pa servisu vien dzīvos.

nevar iedarbinat.
90 % izskatās pēc sprauslu un/vai degvielas sūkņa defekta. Būs diezgan sālīts prieks.

Audi a6 grūti piestartēt
1) aizdedzes sveces; 2) Sveču vadi; 3) Nepareiza aizdedze; 4) Nepareizi uzlikta zobsiksna; 3) Iekoksējušies gredzeni (vajadzētu būt eļļas patēriņam).

Toyota Avensis 2.2 - problēmas ar sprauslām, sajūgu?
Ja brauc pa šoseju un nebrauc ziemā, tad nerūsē daudz, tas gan.

Toyota Avensis 2.2 - problēmas ar sprauslām, sajūgu?
Šo dzinēju nevajag - pats sliktākais Toyota dzinējs. Mirst sprauslas + kvēpu filtram ir atsevišķa sprausla, ātri izdeg galvas blīve, bojājās galvas virsma (galvu var slīpēt tikai vienu reizi). A/m virsbūve no plāna skārda, ko ļoti mīl māte korozija (a/m sāk rūsēt 2-3 lietošanas gadā, pa zemes ceļiem korozija būs stipri ātrāk), un ātri nolietojas salons. Ritošā ir plus mīnus normāla, bet iepriekš...

Labākais zāles pļāvējs? Iesakiet, kam pievērst uzmanību!
Piekrītu "newgame" - zem simts eiro jāpļauj ar sirpi! Bet ja tā pa nopietnam, tad pāris gadus atpakaļ Pro Vento tirgoja ķīniešu trimmerus (48cm3) pa ~119 Eur. Paņēmu trīs gabalus eksperimentam. Visi trīs strādā vēljoprojām, tik auklas spoles gan bija uzreiz jānopērk normālas, bet to man jau pie pārdošanas godīgi pateica, ka spoles ir S...DS. Jā, gāzes roktura ergonomika sūdīga. Bet citādi...

Kāpēc izdega kvēlsvece?
Teksta labojums! Kvēlsveces jau ir sen pāri garantētajam nobraukumam, tā kā nebrīnies.

Kāpēc izdega kvēlsvece?
Faktors ar ko jārēķinās! Kvēlsveces jau u kritiskajam nobraukumam. Iespējams, ka drīz dabūsi mainīt visas pārējās, vai visu laiku mainīsi šo. Un, ja dabūsi mainīt pārējās, tad silti iesaku likt tā paša ražotāja kvēlsveces, kura jau Tev jau jaunā (nomainītā). Nevajag taisīt "zoodārzu" - atšķirīgu ražotāju kvēlsvecēm ir iespējama uzsilšanas laika atšķirība, uzsilšanas temperatūras atšķirība,...

Draudzenes.
Vai tam ir kāda nozīme, ka sievietes ķildojas savā starpā? Vispār jau tās ir sieviešu problēmas, ka jācīnās ar savu iedomu un fantāziju "augļiem". Ja vīrietis šādā gadījumā jūtas apjucis, tad viņam jāārstē galva!

Izvēlīgās dāmas vai nebaidaties ka tā arī paliksiet pavisam vienas?
Vīrietis var būt "bankomāts", bet tad noteikti ne vienai...

Mercedes Sprinter 313, 2005 automātiskā kārba
Vēlies problēmas? Ņem komerctransportu ar automātu! 12 gadu mašīnai, minimālais noskrējiens 500000 km, izdari pats secinājumus, kādā stāvoklī ir viss. Nu un protams, elektronikas gļuki, un pats galvenais māte korozija!!!

Nissan Qashqai - kāda ir dīzelim iesmidzināšanas sistēma.
Araaba kungs! Tas droši vien bija 1.5dCi, 1.9dCi vai 1.9dTi, vai ne? Šie dzinēji bija ilgspēlējoši, īpaši 1.9dTi.

Nissan Qashqai - kāda ir dīzelim iesmidzināšanas sistēma.
Gads, dzinēja tilpums - 1.5dCi, 1.6dCi, 2.0dCi? Protams visi ir "Common Rail". 1.5dCi ir siksna (Renault dzinējs, Delphi iešprices sist.), 2.0dCi ir ķēde ( Nissan dzinējs, ar šo dzinēju nevajag ņemt, "mūsdienu" dzinējs ar limitētu darba mūžu - ap 150000 km, tad mirst sprauslas, kēde, eļļas sūknis u.t.m.l., ja ir interese Youtube var atrast šī dzinēja detalizētu apskatu), 1.6dCi arī ir ar ķēdi,...

Lētākais, ekonomiskākais auto ar automātisko kārbu
Ar tūkstoti, kā pirmajai iemaksai, pietiek pat jaunam auto.

Lētākais, ekonomiskākais auto ar automātisko kārbu
Aizmirsti tādu pasaku kā ekonomisks "automāts" par 1000 EUR. Tās būs nodzītas un/vai sapuvušas lamatas, un noteikti ne ekonomiskas. Nespēsi servisiem maksāt. Manuāli gan pa tādu naudu, ja labi pameklē, var dabūt.

Zoba implants
KlusumsL5 kungs! Reizēm bez zoba (zobiem) var palikt ievērojot visus jūsu ieteikumus. Es savējo pazaudēju sporta laukumā, un cik vēl nav sadzīves traumu, autoavāriju, kautiņu, kritienu u.t.t..

Skapja pārvietošana.
Atkarībā no seguma - ja dēļi, lamināts, parkets tad cūku speķu ādas, vilnas zeķes; tepiķis tad striķi - rokturi.

Zobu nakts kape
Labdienes k-dze. Pa 30-40 EUR nedabūsiet, bet pa 60-70 EUR jā, pie normāliem zobārstiem. Ne stomatoloģijas institūtā, tur 160-170... Ja ļoti, ļoti, ļoti vajag, tad rakstiet privāti!

Zoba implants
Ap 800 - 900 EUR, ja liek vairākus, tad cenu jāspiež uz leju.

Zobu nakts kape
Labdienes k-dze. Tā kape, kas nopērkama aptiekās ir vairāk sportam, t.i. īslaicīgiem nēsāšanai. Naktij iesaku tomēr to, kas taisīta personiski pēc Taviem žokļiem. Bet iesaku arī nomainīt zobārstu - Tavējie baisi spekulanti! Tās kapes pašizmaksa ir ap 30 EUR...

Zoba implants
Šeit lētais gals tiek tirgots pa 1700 Eur ne dārgais :). Dārgais iet pie 5000 EUR... Viss kā jau pie mums pierasts.

Zoba implants
Lemijas k-dze! Ja tas implants nebūtu man mutē - neko neteiktu par garšas izjūtu :). P.S. Ja stomatoloģijas institūtā vēl strādā Ģ. Šalms, un ja pie viņa iespējams tikt, tad var iet uz turieni - tā ir patiešām pārbaudīta vērtība, bet labāk pameklēt vai viņš nestrādā privātpraksē. Es nezinu, kas tās par cenām, bet es savu implantu ieliku par 750 EUR - protams ne Stom. inst., un arī ne Rīgā.

Zoba implants
Un implantu neiesaku likt - es pats tam neticēju, ka tā var būt, bet ir mainījusies garšas sajūta. Protams, ja ir visi zobi izsisti, tad tā ir cita lieta, bet ja viens zobs, tad varbūt ir jāpameklē citi risinājumi - tilti, ortodontija?

Zoba implants
Nu uz stomatoloģijas institūtu iet tikai maksātspējīgi mazohisti - tā tagad ir lopkautuve un strādā tur alkatīgi ierāvēji ar nepamatotām ambīcijām. Ir stipri daudz privāto klīniku, kuru izcenojumi ir zemāki un pakalpojums gandrīz divas reizes kvalitatīvāks. Un galvenais attieksme pret klientu. Un ja sameklē zobārstniecības praksi kaut kur perifērijā, tad pavisam labi. P.S. Rentgenu daudzums...

Chrysler Grand Voyager 1997 - vājās vietas, atsauksmes
Korozija! Viena vienīga korozija!

Kas vainas, ja automātiskā pārslēgšanās notiek grūdieniem?
Zvans RECRO, remonta cena pie 1000 EUR.

Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi
Dzinējs jau labāk, bet piekare tāpat daudzsviru, remontēsi vismaz 2x gadā. Dzinējs visticamākais būs PD, līdz ar to būs ļoti prasīgs pret degvielas kvalitāti, nevarēs liet iekšā visu, kas kaut attālināti smako pēc dīzeļdegvielas. Mans verdikts - es nepirktu! Un meklētu citas alternatīvas (ārpus VAG koncerna). P.S. Ja nu ļoti gribas VAG izstrādājumu, tad varbūt ir jēgas paskatīties uz VW Sharan...

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Cien raudinja! Jūs ko, NOPIETNI? Šis auto ir 12 gadus vecs, un noskrējien būs ap 400000, šo auto laiks dzīt uz Tolmetu!

Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels
Piekrītu Jankels - raksturiga "slimiba" dci motoriem - turbinas defekts. Silti iesaku, kamēr nav salabota turbīna, ar šo auto nebraukt, var beigties ar dzinēja nāvi.

Gultasveļas iegāde.
Satīns!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu