Snowagain

Virietis (41)
iepazīties ar Snowagain

75 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi
Dzinējs jau labāk, bet piekare tāpat daudzsviru, remontēsi vismaz 2x gadā. Dzinējs visticamākais būs PD, līdz ar to būs ļoti prasīgs pret degvielas kvalitāti, nevarēs liet iekšā visu, kas kaut attālināti smako pēc dīzeļdegvielas. Mans verdikts - es nepirktu! Un meklētu citas alternatīvas (ārpus VAG koncerna). P.S. Ja nu ļoti gribas VAG izstrādājumu, tad varbūt ir jēgas paskatīties uz VW Sharan...

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Cien raudinja! Jūs ko, NOPIETNI? Šis auto ir 12 gadus vecs, un noskrējien būs ap 400000, šo auto laiks dzīt uz Tolmetu!

Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels
Piekrītu Jankels - raksturiga "slimiba" dci motoriem - turbinas defekts. Silti iesaku, kamēr nav salabota turbīna, ar šo auto nebraukt, var beigties ar dzinēja nāvi.

Gultasveļas iegāde.
Satīns!

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Nu golfu par labu auto nosaukt mēle nelocās. Pārcenots. Jā, uz priekšu iet, bet tā rūc, smird, kratās. Kolhoznieku auto. Šajā cenu kategorijā jau būs ar 500000 noskrējienu, nojāts līdz nemaņai.

Ko darīt ... ja auto ir salūzusi rbotizēta ātrumkārba (FORDS)?
Labs kārbu speciālists arī prasa tos 2000 - 3000 EUR par remontu. Pilnībā viņus saprotu, rindas uz a/pk remontu ir lielas, nav jēgas bakstīties - visu pēc pilnas programmas. Kārbas kompja nomaiņa, vai pārbūve uz manuālo p/k arī ir "fantastisks projekts" - visu a/m kompju pārprogrammēšana (visi kompji savā starpā saistīti, tikko kāda nav, a/m nedarbojas), par to zinošs spečuks arī paprasīs 500 -...

Ko darīt ... ja auto ir salūzusi rbotizēta ātrumkārba (FORDS)?
Mēģināt atrast sistu vai angļu a/m un nomainīt. Vēl iespējas Lietuvā pameklēt, jebkurā gadījumā pēc tam a/m atdot kā pirmo iemaksu jaunai a/m, jo garantija, ka atkal mehatrons nenobirs, nav nekāda. P.S. Nekādīgi nesaprotu cilvēkus, kas pērk pa 12000 EUR četrus gadus vecu (ar 150000 - 200000 km noskrējienu). No 12000 var jaunu a/m nopirkt.

Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat?
Budžets?

Vai vīriešiem patiktu ja viņus izmantotu tikai seksam?
Ļoti labi der arī ilgtermiņā, īpaši ja tādas ir 5 - katrai nedēļas darba dienai sava, sestdiena, svētdiena - laiks sev :D!

Kā noregulēt izplūdes gāzes?
Man ir gadījies, pie tam ne vienu reizi vien, ka sekundāra zonde ir aizaugusi vai izdegusi. "Check engine" parādās tikai tad, ja šī zonde "saosta" problēmas pēc katalizatora. Šī zonde nepiedalās ECU darbībā.

Kā noregulēt izplūdes gāzes?
AV2 kungam: "Check engine" var arī neiedegties, ja ir nomirusi (aizaugusi) sekundārā lambda zonde. Autoram: Lētie (analogie) katalizatori nemaz tik briesmīgi dārgi nemaksā, cik atceos no 70 EUR.

Neirodermīts - ārsti bezspēcīgi, meklējam vārdotāju
Aizmirsti par vārdotājiem u.t.m.l.! Pats cīnījos ar šo problēmu trīsdesmit gadus. Šī ir 100% psihosomatika. Kamēr "nesakārtos galvu", tikmēr nekas nepalīdzēs.

Tev pieder vara.
Epifanija: Varbūt arī Tev taisnība...

Tev pieder vara.
Leles kundze: Nu tie, bez darba palikušie, lai iet uz visām debess pusēm, tāpat no viņu darba jēgas nav! Es atteiktos no darba "kādas aģentūras menedžmentā" - neesmu tik ļoti degradēts, lai strādātu valsts (budžeta) struktūrā! Bet tātad, ja būtu iespēja! 1) Atlaist vismaz 60% valsts/pašvaldību/aģentūru u.tm.l. darbiniekus: 2) Reformēt izglītības sistēmu atpakaļ uz "padomju" izglītības...

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Geishas kundze - visu cieņu! Var padomāt ka ilgtermiņā sieviete risinās vīrieša problēmas... ha, ha....

Iemesli, lai vīrietis neiepazītos?
Ja kandidāts materiāli spējīgs, tad spēkā punkts nr.2 ar sekojošu labojumu - ir daudzu sieviešu ielenkumā un jūtas ļoti labi, nav un nebūs vēlme šo mainīt. Piederēt tikai vienai ir ekonomiski nepamatoti.

Motora galvas maiņa dēļ nekvalitatīva benzīna
Diez vai pie vainas būs degviela. Dzinējam jau pie virs 600k km noskrējiens. Vecums.

Auto sieviete - bez pieredzes
Mia_Mia! Jebkuri tagadējie auto, kas vecāki par 5 gadiem plīsīs, bez variantiem! Kur nu vēl runa par 10 gadīgiem :). vēl 15 gadīgu un vecāku eksemplāru ir cerības atrast, kas ar maziem ieguldījumiem ripos uz priekšu. Opelim nav ne vainas, ja no jaunajiem auto, tad Opelis pašlaik ir labākais vācu auto. Japāņu auto Tavā cenu kategorijā patiešām visi būs sarūsējuši vai tūlīt sarūsēs. Ja...

Toyota RAV4 sēdekļu maiņa
Droši var likt, tik kā jau teica, nedrīkst mainīt neko pie virsbūves, sēdekļa stiprinājumus var pārmetināt. Ja sēdekļi elektriniski, tad gan iespējami sarežģījumi, nāksies piesaistīt smadzenes un lodāmuru, vai cilvēku, kuram tas viss ir.

Auto radio traucējumi lādējot mobilo no piepīpētāja
Lādētājs ķīnietis. Oriģinālajam radioaparātam bieži pat "fonu" dod iekšā.

Auto sieviete - bez pieredzes
Nu tagadējās vācu a/m par praktiskām un uzticamām mēle nelocās. Ja pa godīgo, tad visas a/m pēc 2003. gada ir vienādas (s#di), atšķiras tikai cena. Typhoo ieteikums vērā ņemams. Pats braucu jau 17 gadus ar francūžiem. Ja Aisiic "Golfs" ir tāds kā stāsta, tad pat ņemams. Bet nu braukt ar kolhoznieku auto sievietei ir tā kā sevi necienīt.

Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi
P.S Izmainiet Tēmas nosaukumu - Citroen C4 nekad nav bijis ar 2.5 TDI dzinēju!!! Te ir domāts Audi!!!

Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi
Silts ieteikums - tikai ne 3.0 TDI!!! Ieraksti googlē ko domā par šo dzinēju, un cik viņam maksās ķēžu maiņa :). Piekare - daudzsviru, nebūs kā uz C4 - viena un stipri ilgspēlējoša svira. Tā kā mans verdikts - gribu sveicienu savam makam, vari pirkt :)!

Besī ārā Mondeo roķene
Ape Motors - viņiem ir gan Budveg gan Elstock, maksās pie 80 eirorubļiem gabalā. Obligāti jānodod vecais (neizjauktā un nesasistā stāvoklī).

Kārba
Fiziski vajadzētu derēt, bet pārnesumskaitļi var būt citi.

Aizdedzes spole.
Var būt pie vainas arī arī smidzinātājs.

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Cien. Ne_Meklējumos un EECOOL! Man pašam ir pāri četrdesmit un lielākajai daļai draugu paziņu arī, un piederam pie tiem "stiprajiem". Tā kā tas nav akmens 40 gadnieku dārziņā, bet es skatos reāli uz dzīvi. Jā, pašlaik vēl viss ir kārtībā, bet kas būs pēc 15 gadiem? Vienkārši katram savs laiks. Pats esmu to "spēcīgo" 40 gadnieku bērns. Es ļoti apskaudu savus draugus, ar kuriem tēvi kopā spēlēja...

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
Bestija! Nu un ko gan Tu tādu vari pazaudēt? Naudas Tev nav (kā arī prāta), nevainība ar sen pazaudēta! Dzīvību? Nesatraucies mēs visi TUR nonāksim! :) P.S. Ja sekss nepatīk, tad vispār nav ko iepazīties, dzīvo ar kaķi! :)

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Būsim reāli un sktīsimies patiesībai acīs - bērni jātaisa līdz 25, max 27, gadu vecumam, kamēr vēl ir jaunības spēks un bezbēdīgums! Pēc 40 ir jāauklē mazbērni!

Kadu eļļu ir jalej Hyundai Coupe?
https://www.motul.com/lv/lv/products/recommendation

Kam jātaisa ceļš?
Nu pārdevējam tā kā ir jābrīdina par šādām lietām, ka nevarēs saskaņot apbūves projektu. Šitas saucas - "iesmērēju" (notirgoju) hlamu(sYdu) par dārgu naudu. Latvijas biznesa klasika :).

Kam jātaisa ceļš?
Kārtējais LV fenomens. Kā jau Aroganis teica - par ekskluzīvu stāstu ir ekskluzīva maksa. Jūtu līdz autorei - kārtējais meinstrīma ieberziens. Iesaku "nošaut" pārdevēju.

Anglijas auto reģistrēšana Latvijā
Ja starpsiena starp motoru un salonu ir simetriskā, un kaut kur stāv sasists "donors" tad var darīt, citādāk neatmaksājas. Jo vajag jau ne tikai mehāniskās daļas, vajag arī visu elektroniku.

Dīzelis vai benzīns?
ETC kungam! HDI dīzeļu cerīnviela nav tik dārga kā rakstat - nesen papildināju vienam darba auto - 87 Eur litrā (galalietotāja cena) + 20 Eur ieliešana.

Ķēdes maiņas izmaksas
Izklaide pa dārgo - līdz 2000 Eur, un noveicas ja nāk vaļā visas skrūves. Kā jau HOUSE kungs teica - pusmašīna jāizjauc (mūsdienu autobūves "šedevrs" VAG izpildījumā). Briesmīga padarīšana, pats motors arī briesmīgs pēc konstrukcijas. Es dzītu uz Tolmetu.

Mašīnas pretkorozijas apstrāde
Antikorozijas apstrādi veikt ir jēga, kamēr nav nekur korozija (jauns auto). Tikko ir parādījusies korozija, apstrādei vairs nav jēgas. Kā jau AV2 teica, nosmērējot ar gumijotu mastiku riteņu arkas, noslāpējam rites trokšņus. Virsbūvi novaskojam ar CarLube vai Turtle ~ divas reizes trijos mēnešos, un dzīve sakārtojas.

Kā sametināt izplūdes kolektoru?
Ja čuguna, tad nesanāks. Ja ļoti reta mašīna, tad labāk pasūtīt, lai uzmetina no nerūsējošā tērauda.

Darbs vairākos amatos vienlaicīgi.
Nerons "nosauc kaut vienu reāļu amatu valsts pārvaldē, kur var tā dzīvoties" Vai ir tagad, nezinu, bet gadus sešus atpakaļ tā bija ikdienas prakse RD sistēmā, vēlāk arī RNP.

MP3 pievienošana CD auto magnetolai
Atkarībā, kas par auto. Ir a/m kurām uz radio displeja tiek izvadīta a/m borta datora ziņojumi, tas radio ir pieprogrammēts pie a/m kompja, ir a/m kurām bez oriģinālā radio nestrādā info displejs (displeja vadība no radioaparāta), arī pieprogrammēts pie a/m kompja. Bet autores minētajā gadījumā nevajag iespringt uz šādu vājprātību, labākais variants iedot meistaram, lai uztaisa AUX ieeju, bet ja...

Check engine un kvelsveces kluda paneli
Jūtu līdz, esi iegādājies servisu sapni. Ja vēlies braukt ar šo auto, tad dzen uz Cēsīm kārbu taisīt. Ja tas 2.0 TDI (PD), tad jau uzreiz iesaku pārbaudīt eļļas sūkņa darbību un dzinēja galvas stāvokli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu