Snowagain

Virietis (41)
iepazīties ar Snowagain

60 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Besī ārā Mondeo roķene
Ape Motors - viņiem ir gan Budveg gan Elstock, maksās pie 80 eirorubļiem gabalā. Obligāti jānodod vecais (neizjauktā un nesasistā stāvoklī).

Kārba
Fiziski vajadzētu derēt, bet pārnesumskaitļi var būt citi.

Aizdedzes spole.
Var būt pie vainas arī arī smidzinātājs.

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Cien. Ne_Meklējumos un EECOOL! Man pašam ir pāri četrdesmit un lielākajai daļai draugu paziņu arī, un piederam pie tiem "stiprajiem". Tā kā tas nav akmens 40 gadnieku dārziņā, bet es skatos reāli uz dzīvi. Jā, pašlaik vēl viss ir kārtībā, bet kas būs pēc 15 gadiem? Vienkārši katram savs laiks. Pats esmu to "spēcīgo" 40 gadnieku bērns. Es ļoti apskaudu savus draugus, ar kuriem tēvi kopā spēlēja...

Kā nebaidīties droši iet uz randiņu?
Bestija! Nu un ko gan Tu tādu vari pazaudēt? Naudas Tev nav (kā arī prāta), nevainība ar sen pazaudēta! Dzīvību? Nesatraucies mēs visi TUR nonāksim! :) P.S. Ja sekss nepatīk, tad vispār nav ko iepazīties, dzīvo ar kaķi! :)

Būt vai nebūt kopīgam bērnam - jautājums?
Būsim reāli un sktīsimies patiesībai acīs - bērni jātaisa līdz 25, max 27, gadu vecumam, kamēr vēl ir jaunības spēks un bezbēdīgums! Pēc 40 ir jāauklē mazbērni!

Kadu eļļu ir jalej Hyundai Coupe?
https://www.motul.com/lv/lv/products/recommendation

Kam jātaisa ceļš?
Nu pārdevējam tā kā ir jābrīdina par šādām lietām, ka nevarēs saskaņot apbūves projektu. Šitas saucas - "iesmērēju" (notirgoju) hlamu(sYdu) par dārgu naudu. Latvijas biznesa klasika :).

Kam jātaisa ceļš?
Kārtējais LV fenomens. Kā jau Aroganis teica - par ekskluzīvu stāstu ir ekskluzīva maksa. Jūtu līdz autorei - kārtējais meinstrīma ieberziens. Iesaku "nošaut" pārdevēju.

Anglijas auto reģistrēšana Latvijā
Ja starpsiena starp motoru un salonu ir simetriskā, un kaut kur stāv sasists "donors" tad var darīt, citādāk neatmaksājas. Jo vajag jau ne tikai mehāniskās daļas, vajag arī visu elektroniku.

Dīzelis vai benzīns?
ETC kungam! HDI dīzeļu cerīnviela nav tik dārga kā rakstat - nesen papildināju vienam darba auto - 87 Eur litrā (galalietotāja cena) + 20 Eur ieliešana.

Ķēdes maiņas izmaksas
Izklaide pa dārgo - līdz 2000 Eur, un noveicas ja nāk vaļā visas skrūves. Kā jau HOUSE kungs teica - pusmašīna jāizjauc (mūsdienu autobūves "šedevrs" VAG izpildījumā). Briesmīga padarīšana, pats motors arī briesmīgs pēc konstrukcijas. Es dzītu uz Tolmetu.

massinas pretkarozijas apstraade
Antikorozijas apstrādi veikt ir jēga, kamēr nav nekur korozija (jauns auto). Tikko ir parādījusies korozija, apstrādei vairs nav jēgas. Kā jau AV2 teica, nosmērējot ar gumijotu mastiku riteņu arkas, noslāpējam rites trokšņus. Virsbūvi novaskojam ar CarLube vai Turtle ~ divas reizes trijos mēnešos, un dzīve sakārtojas.

Kā sametināt izplūdes kolektoru?
Ja čuguna, tad nesanāks. Ja ļoti reta mašīna, tad labāk pasūtīt, lai uzmetina no nerūsējošā tērauda.

Darbs vairākos amatos vienlaicīgi.
Nerons "nosauc kaut vienu reāļu amatu valsts pārvaldē, kur var tā dzīvoties" Vai ir tagad, nezinu, bet gadus sešus atpakaļ tā bija ikdienas prakse RD sistēmā, vēlāk arī RNP.

MP3 pievienošana CD auto magnetolai
Atkarībā, kas par auto. Ir a/m kurām uz radio displeja tiek izvadīta a/m borta datora ziņojumi, tas radio ir pieprogrammēts pie a/m kompja, ir a/m kurām bez oriģinālā radio nestrādā info displejs (displeja vadība no radioaparāta), arī pieprogrammēts pie a/m kompja. Bet autores minētajā gadījumā nevajag iespringt uz šādu vājprātību, labākais variants iedot meistaram, lai uztaisa AUX ieeju, bet ja...

Check engine un kvelsveces kluda paneli
Jūtu līdz, esi iegādājies servisu sapni. Ja vēlies braukt ar šo auto, tad dzen uz Cēsīm kārbu taisīt. Ja tas 2.0 TDI (PD), tad jau uzreiz iesaku pārbaudīt eļļas sūkņa darbību un dzinēja galvas stāvokli.

pareklamējiem sliktos/labos ievesto auto tirgoņus/plačus
Nu man ar BMW arī ne tā labākā pieredze ar elektroniku - paziņām divi bija (7 sērija), jauni. Viens brauca puslīdz divas reizes nācās sīkus elektronikas gļukus novērst, otrs pa servisiem vien dzīvojās (automātiskā kārba divas reizes, turbīnas, beigās dzinējs, par elektroniku nerunāsim), nebija tāds mēnesis, ka mašīna nebūtu bijusi servisā. Tagad brauc ar Lexus LS 600H. Genesis lielisks auto. KIA...

motors reizēm vārās
ventilatori darbojas un zūd dzesēšanas šķidrums - Izskatās, ka dzinēja galva būs savērpta, jeb labākajā gadījumā galvas blīve. Vai dzinējam pilnīgi uzsilušam dzinējam gumijas dzesēšanas caurules ir iespējams viegli saspiest vai nē?

Seat Ibiza - kādas atsauksmes?
Ja ņem jaunu - ir pat ļoti Ok, ja vajag salīdzinoši uzticamu transporta līdzekli, tikai rēķinies, ka tā ir kartupeļu kaste - par piekares un sēdekļu komfortu vari aizmirst - tāda nav.

Monogāmija un poligāmija
Ko tik šajā pasaulē nerunā! Runā jau arī, ka laulības ir legāla prostitūcija, vai prostitūcijas augstākā pakāpe... Katrs jau dzird to, ko vēlas dzirdēt :)!

Automātiskajai kārbai eļļas maiņa
JurisK - uztaisiet, lūdzu, eļļai ķīmisko ekspertīzi jaunai un ar 30000 km noskrējienu. Būs atbilde. Kāpēc autorizētais serviss tā teica - gaida Tavas a/m kārbu remontā :D!

Automātiskajai kārbai eļļas maiņa
Kārbā eļļu un filtru (kur to var izdarīt neizjaucot visu kārbu) vēlams mainīt ik pēc 30000 km. Un kā jau JurisK teica - šīs a/m nobraukums ir nereāls (es domāju savi 480000 km būs). Eļļa tikai oriģinālā, vai ražotāja oficiāli akceptēta (būs tāpat kāda no OE ražotājiem - Motul, Mobil, Esso, Total u.t.m.l.). Ar filtru tas pats stāsts. Ja a/m automātiskajai ātrumkārbai filtrs nav brīvi...

Amortizatori. Kādi tomēr būtu labāki!?
Nu VW jau pēc definīcijas ir kartupeļu kaste. Uzliekot eļļas amortizatorus nekas nemainīsies uz labo pusi. Ņem Sachs gāzes amortizatorus, un būs Tev laime. Gribi mīkstāku a/m uzliec riepas ar augstāku profilu uz mazāka izmēra diskiem (ja tas iespējams, protams), vai piemeklē atsperes ar vienādu garumu, bet mazāku vijumu skaitu.

Volvo D5 sajūgs
Nu bļin, kurā servisā dzima šis meistardarbsi? Vai tas tomēr kapeiku jāšanas iespaidā? Ja mašīnu taisa sev, tad pie šādiem remontiem (motora maiņa, pārnesumkārbas maiņa) defaultā jāliek jauns sajūga komplekts, un ja a/m divmasu spararats, tad tas arī jāliek jauns! Ja mašīnu taisa uz pārdošanu, tad kapeiku jāšanas dēļ to nedara. Tagad būs dubultas izmaksas - jāņem nost pārnesumkārba. Par...

Ford Galaxy 2000g. 1.9 TDI PD pēc dzinēja kap.remonta sāka "ēst" eļļu...
Nu 1000 dzinēju es arī neesmu izjaucis, bet kādi 50-70 būs (puse no tiem sporta auto). Ne jau virzulī ir problēma, bet cilindra izdilšanā - no apaļa paliek ovāls, vecie gredzeni izdilst līdzīgi. Un izdilumu ar aci nemaz nevar redzēt. Kad uzliek jaunus gredzenus (apaļus), rezultāts nav ilgi jāgaida :)... Un gadās, ka jaunie gredzeni pēc šādām "krūmu" manipulācijām arī salūzt. Bet jā, 5l uz...

Skaidras naudas iemaksa.
Bankas ziņo VID par jebkuru skaidrās naudas iemaksu kontā! Pēc tam VID ir programmu filtri, kur tiek salīdzināta personas ienākumu/izdevumu bilance. Tikko bilance izskatās mazliet šaubīga, sākas meklēšana.

Dzīvokļu cenas Rīgā
Tādas krīzes kā bija, nebūs, jo vēl nav izaugusi paaudze, kas tādu varētu uztaisīt, tāda būs vēl pēc gadiem 10. Šī krīze būs merenāka. Tas ka projekti stāv neizpārdoti, tas neko nemaina. Tie kas ir neizpārdoti ir s_ūdi pēdējie. Pašlaik vislielākā virzība ir projektos, kas 8-15 gadus veci. Mārupe un citas normālās pierīgas vietas ir "izslaucītas" tīras. Paziņa to dzīvokli pārdeva 5.dienu laikā,...

Dzīvokļu cenas Rīgā
Pašlaik cenas ceļās, un jau ir tuvu maksimālajam līmenim - paziņa notirgoja dzīvokli Mārupē (101 m2) pa 130k Eur, kas ir ļoti tuvu iepriekšējam 2008. gada krīzes rādītājam (120k Ls) Visi rādītāji rāda, ka drīz jābūt kārtējai finanšu krīzei. Pašlaik ir jāpārdod, nevis jāpērk.

Ford Galaxy 2000g. 1.9 TDI PD pēc dzinēja kap.remonta sāka "ēst" eļļu...
Kas ietilpa kapitālajā remontā? Gredzenu maiņa blokā, vārstu gumiju maiņu galvā bez vadīklu un vārstu maiņas? Ja tā, tad veltīgi esat izmetis naudu. Dīzelim ir jāslīpē bloks un cilindri, jāmaina virzuļi kopā ar gredzeniem uz nākošo remonta izmēru, vēlams noslīpēt kloķvārpstas klaņa gultņu sēžas uz nākošo remontizmēru. Tikai, protams, šāds remonts izmaksā 3 reizes dārgāk nekā 17 gadus vecs, stipri...

Kur iegādāties AdBlue pa lēto?
Vienkāršākais un labākais variants ar vienreizējām investīcijām - izprogrammēt šo konstrukciju nah ārā no sistēmas. Viena no visdebilākajām (vienā līmenī ar EGR) inovācijām autobūves vēsturē.

Vasarā vai ziemā ilgi startējas no rīta.
Ja tas ir D5 motors (Common Rail), tad 95%, ka kāda no sprauslām netur spiedienu.

Reno Kangoo - saimnieciskām vajadzībām privāti...atsauksmes!
Jautājums - cik vecs? Vecie modeļi (laikam līdz 2005. gadam) ļoti draudzējās ar koroziju. Ja skatās pēc izmēriem, tad Peugeot Partner (Citroen Berlingo) ir labāki (platāki un augstāki). Dažas Kangoo rezerves daļas ir nesaprotami dārgas (laikam tāpēc, ka "komerctransports"). Bet idejiski nav slikta izvēle, auto ir diezgan sakarīgs, diezgan uzticams, ja, protams, nenopirksi leišu, turku vai...

Uzturlīdzekļu parādnieki Latvijā - ekonomiska vai psiholoģiska problēma?
Deisa - tik labi nebūs, kā raksti - dzimšanas apliecībā tikai mātes vārds. Sava dzīvē diezgan esmu redzējis šo variantu - māte dodas uz tiesu ar pieprasījumu uz DNS analīzēm, lai tēva vārdu varētu dabūt dzimšanas apliecībā, lai gan sākumā ir bijuši citi spēles noteikumi. Protams, kretīni ir abās dzimumu pusēs.

Attieksme pret ātrajiem kreditiem
Laikam jau piekritīšu, ka nav pareizi, ka viņi ir legālā statusā, vai sliktākajā gadījumā, ka viņiem ļauj reklamēties. Bet piekrītu arī Neko kunga viedoklim, ka katrā mežā vajag sanitāru, kas izķer dzīvei nespējīgos.

Zems elektrospriegums
Vecās, garās līnijas... 1) Skaties, kas rakstīts līgumā, vai nav pieminētas pieļaujamās sprieguma atkāpes. 2) Viena fāze, vai trīs fāzes? Ir bijuši gadījumi, kad starp fāzēm ir viss kā nākas, bet starp fāzi un "nulli" ir sprieguma kritums. Secinājums - slikts "nulles" savienojums. P.S. Lai kaut kas kustētos lietas labā, tikai un vienīgi rakstot un bombardējot ar mērījumu rezultātiem no...

Ja esmu saņēmis mantojumu uz inventāra tiesību pamata vai kreditori uz to pretendē?
Protams, ka ZLTI un visi pārējie, kam esi parādā, tūlīt vērsīs piedziņu uz māju. Ieteikums - bankrotē, un tad piesakies, vai aizmirsti šo visu. Domāju, ka banka, kā jau iepriekš minēja, nemaz nedos iespēju Tev šo māju mantot, būs ultimatīvs piedāvājums - samaksā atlikušo vērtību uzreiz vienā maksājumā, vai esi brīvs. Tavā gadījumā parādiem bankas neceremonēsies. Nākošais solis - nesaprotamā...

Uzturlīdzekļu parādnieki Latvijā - ekonomiska vai psiholoģiska problēma?
Noteikti šī problēma ir gan ekonomiska, gan psiholoģiska, gan arī politiska. Bērnu "taisīšanā" piedalās divi cilvēki, tātad atbildība obligāti ir divpusēja. Kāpēc sanāk šādi strīdi? Es domāju, ka vienkārši nedomā un nemāk rēķināt. Varbūt ne pa tēmu, bet piektdien TV24 bija raidījums (neatceros, kā saucās), piedalījās V. Krištopāns, M. Gulbis, A.Aleksejevs, un bija apspriešanas temats, ko izteica...

"īstie vīrieši" - iedomāti pasaku tēli, vai realitāte?
Labdienes kundze! Šādos gadījumos viss tā pat ir prognozējams vismaz uz 90 %. Pārējie gadījumi ir nejaušības, kas tikai apstiprina likumsakarības. P.S. Un arī šādi vīrieši ir labi ja 10%, un tie ir izņēmumi uz pārējo fona, bet viņi nosaka "toni" :).

"īstie vīrieši" - iedomāti pasaku tēli, vai realitāte?
Arī pievienošos av2 viedoklim. Vīriešiem ar tādām īpašībām ir gandrīz neierobežots piedāvājums. Brīvais tirgus visu ir sakārtojis :).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu