Snowagain

Virietis (42)
iepazīties ar Snowagain

20 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pazaudēju mašīnas atslēgas
Rugaritz kungs! Ja es pats sava uzņēmuma Toyota Avensis automašīnai (2014. gads, 1,8L VVti) nebūtu jau pirmdien jaunu atslēgu pasūtījis, tad es neteiktu. Piezvaniet uz Amserv (Krasta 3) nosauciet VIN, un Jums nosauks cenu. P.S. Jā, atslēga man nav "Keyless GO", bet parastā. Manaam vecajam Peugeot 207, atslēga maksāja "Amserv Krasta" 37 EUR (vai LS, es vairs neatceros) no rūpnīcas. Jā 5...

Kuru auto izvēlēties?
Jaunu!!! Bet vai vajag tieši šīs a/m, tas jau cits stāsts, es nevienu no šīm a/m neprktu.

Pazaudēju mašīnas atslēgas
Nu nezinu, kur jūs visi tādas cenas ņemat! Amservā 2014. gada Avensim atslēga maksā - 137 EUR izgatavošana, 30 EUR programmēšana... Tās ir mazumcenas!!!

Pazaudēju mašīnas atslēgas
Šādos gadījumos jādodas pie oficiālā dīlera, jāpasūta pēc VIN koda. Bet vēlams a/m arī tur nogādāt, lai saprastu, vai nav mainītas slēdzenes. Var mēģināt ko sarunāt ar LockMaster vīriem, bet nu tā ir briesmīga sinagoga.

Euro remonts 50m2 dzīvoklī - kādas izmaksas?
Jurijs55 Neiet runa par "smart home". Cipari ir tādi, kādi tie ir, diemžēl. Un nevajag pieminēt Vāciju - tur cenas ir tādas pašas, kā te. Lai cik smieklīgi nebūtu.

Euro remonts 50m2 dzīvoklī - kādas izmaksas?
Ja ar visām mēbelēm, tad pievienojos iepriekš teiktajam, ka cipars būs no pie 15000 Eur. Man virtuve (16m2) ar mēbelēm un santehniku iznāca pie 6000 Eur.

DPF izgriešana
Nomaini DPF pret jaunu un veco nodod. Tas tak a/m īpašnieka īpašums.

Kāds kods atslēgas baterijai?
Jaunu atslēgu var izgatavot "Autonams", tad ir kantorītis Rīgā pie Zemitānu stacijas (laikam "Lockmaster" saucās), pasūtīt a/m dīlerservisā. Es pēdējo reizi pasūtīju atslēgu dīlerservisā (Peugeot), tā man izmaksāja 37 EUR + 15 EUR par atslēgas ieprogrammēšanu un vecās atslēgas izdzēšanu no ECU. Cik par šo joku prasa VAG koncerns, man nav ne mazākās nojausmas.

Kāds kods atslēgas baterijai?
Uz ielas nesataisīt. Jauna atslēga ir "jāieraksta" ECU atmiņā. 90%, ka vecā atslēga ir beigusi savu dzīvi.

Kur var iegadaties audi a2
Neteiktu, ka A2 ir gudra izvēle, tāpat kā MB A klase. Problēmu vairāk, kā prieka. Bet ja ļoti patīk, tad neviens nevar to liegt. Es silti neiesaku šos auto.

DPF izgriešana
Paintereseejies cik maksaa "aftermarket" DPF. Ir pieejami Ape Motors. Manam auto ar visu katalizatoru maksaa zem 300 Eur. Neredzu ekonomisko pamatojumu nodarboties ar p@rnograafiju, kas saucas DPF amputaacija. Protams sprauslaam un dzineejam jaabuut kaartiibaa. Ja dzineejs un sprauslas nav kaartiibaa, tad auto uz Tolmetu.

sala nevar iedarbināt
Piekrītu rūgumpodam - ja sveces nomainītas un nelec, vajag pārbaudīt strāvu uz svecēm, liela iespēja, ka releja kontakti nodeguši. Vai otrs variants - uzlikt pa tiešo vadu no klemmes uz svecēm un tad darbināt motoru. Šajā gadījumā pie vinas varētu būt temperatūras sensors.

Audi a6 tdi 132kw pastāvot mierā 2h ilgi nevar piedarbināt!?
To, ka nav jāstrādā pie silta dzinēja, to es ļoti labi zinu. Bet Jūs pamēģiniet šo triku, ja palīdz, tad meklējiet vainu dzinējā.

Vakuuma problēmas?
Vakuuma sūknis strādā pastāvīgi! Meklē noplūdi, vai arī jāmaina vakumsūknis.

Audi a6 tdi 132kw pastāvot mierā 2h ilgi nevar piedarbināt!?
Izskatās pēc svecēm un dzinēja nolietojuma. Pamēģini no AKB uzlikt pa tiešo vadu uz kvelsvecēm un tad darbināt. Ja pielec, tad 90%, ka izdilis dzinējs.

Bērns pēc 35 gadiem - par? pret?
Būsim reāli un skatīsimies patiesībai acīs - visiem bērniem jābūt piedzemdētiem līdz 26-27 gadu vecumam.

Kas noraksta auto?
Zvans SIA "Tolmets" uz Lēdurgas ielas filiāli, atbrauks paši pakaļ un norakstīs CSDD.

Sprauslu restaurācija
Kas par auto? Vidzemes dīzeļu centrs ir vēl +/- ok. Bet vadoties pēc paša pieredzes es liktu jaunas.

Kvēpu filtrs un edrive Volvo c30
1.6D šim Volvo ir Peugeot dzinējs. Peugeot 1.6D vēl varēja dabūt bez kvēpu filtra un Start-Stop sistēmas līdz 2011.gadam. Protams ir variācijas, bet noteikt vai DPF ir vai nav var pēc izpūtēja pirmā bunduļa un pēc degvielas filtra. Ja Volvo e-drive ir "start-stop" sistēma, tad salonā būs poga tās atslēgšanai.

Pec riepu montažas iedegas spiediena kontroles bridinajums, ko darit?
Atkarīgs kāda automašīna. Ir a/m, kur pēc riepu montāžas ir devēji jānonullē, ir iespēja, ka riepās ir mazāks spiediens par rūpnīcas noteikto, sobojāts (sabojājies) ventīlis diskā.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu