Snowagain

Virietis (40)
iepazīties ar Snowagain

68 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Volvo D5 sajūgs
Nu bļin, kurā servisā dzima šis meistardarbsi? Vai tas tomēr kapeiku jāšanas iespaidā? Ja mašīnu taisa sev, tad pie šādiem remontiem (motora maiņa, pārnesumkārbas maiņa) defaultā jāliek jauns sajūga komplekts, un ja a/m divmasu spararats, tad tas arī jāliek jauns! Ja mašīnu taisa uz pārdošanu, tad kapeiku jāšanas dēļ to nedara. Tagad būs dubultas izmaksas - jāņem nost pārnesumkārba. Par...

Ford Galaxy 2000g. 1.9 TDI PD pēc dzinēja kap.remonta sāka "ēst" eļļu...
Nu 1000 dzinēju es arī neesmu izjaucis, bet kādi 50-70 būs (puse no tiem sporta auto). Ne jau virzulī ir problēma, bet cilindra izdilšanā - no apaļa paliek ovāls, vecie gredzeni izdilst līdzīgi. Un izdilumu ar aci nemaz nevar redzēt. Kad uzliek jaunus gredzenus (apaļus), rezultāts nav ilgi jāgaida :)... Un gadās, ka jaunie gredzeni pēc šādām "krūmu" manipulācijām arī salūzt. Bet jā, 5l uz...

Skaidras naudas iemaksa.
Bankas ziņo VID par jebkuru skaidrās naudas iemaksu kontā! Pēc tam VID ir programmu filtri, kur tiek salīdzināta personas ienākumu/izdevumu bilance. Tikko bilance izskatās mazliet šaubīga, sākas meklēšana.

Dzīvokļu cenas Rīgā
Tādas krīzes kā bija, nebūs, jo vēl nav izaugusi paaudze, kas tādu varētu uztaisīt, tāda būs vēl pēc gadiem 10. Šī krīze būs merenāka. Tas ka projekti stāv neizpārdoti, tas neko nemaina. Tie kas ir neizpārdoti ir s_ūdi pēdējie. Pašlaik vislielākā virzība ir projektos, kas 8-15 gadus veci. Mārupe un citas normālās pierīgas vietas ir "izslaucītas" tīras. Paziņa to dzīvokli pārdeva 5.dienu laikā,...

Dzīvokļu cenas Rīgā
Pašlaik cenas ceļās, un jau ir tuvu maksimālajam līmenim - paziņa notirgoja dzīvokli Mārupē (101 m2) pa 130k Eur, kas ir ļoti tuvu iepriekšējam 2008. gada krīzes rādītājam (120k Ls) Visi rādītāji rāda, ka drīz jābūt kārtējai finanšu krīzei. Pašlaik ir jāpārdod, nevis jāpērk.

Ford Galaxy 2000g. 1.9 TDI PD pēc dzinēja kap.remonta sāka "ēst" eļļu...
Kas ietilpa kapitālajā remontā? Gredzenu maiņa blokā, vārstu gumiju maiņu galvā bez vadīklu un vārstu maiņas? Ja tā, tad veltīgi esat izmetis naudu. Dīzelim ir jāslīpē bloks un cilindri, jāmaina virzuļi kopā ar gredzeniem uz nākošo remonta izmēru, vēlams noslīpēt kloķvārpstas klaņa gultņu sēžas uz nākošo remontizmēru. Tikai, protams, šāds remonts izmaksā 3 reizes dārgāk nekā 17 gadus vecs, stipri...

Kur iegādāties AdBlue pa lēto?
Vienkāršākais un labākais variants ar vienreizējām investīcijām - izprogrammēt šo konstrukciju nah ārā no sistēmas. Viena no visdebilākajām (vienā līmenī ar EGR) inovācijām autobūves vēsturē.

Vasarā vai ziemā ilgi startējas no rīta.
Ja tas ir D5 motors (Common Rail), tad 95%, ka kāda no sprauslām netur spiedienu.

Reno Kangoo - saimnieciskām vajadzībām privāti...atsauksmes!
Jautājums - cik vecs? Vecie modeļi (laikam līdz 2005. gadam) ļoti draudzējās ar koroziju. Ja skatās pēc izmēriem, tad Peugeot Partner (Citroen Berlingo) ir labāki (platāki un augstāki). Dažas Kangoo rezerves daļas ir nesaprotami dārgas (laikam tāpēc, ka "komerctransports"). Bet idejiski nav slikta izvēle, auto ir diezgan sakarīgs, diezgan uzticams, ja, protams, nenopirksi leišu, turku vai...

Uzturlīdzekļu parādnieki Latvijā - ekonomiska vai psiholoģiska problēma?
Deisa - tik labi nebūs, kā raksti - dzimšanas apliecībā tikai mātes vārds. Sava dzīvē diezgan esmu redzējis šo variantu - māte dodas uz tiesu ar pieprasījumu uz DNS analīzēm, lai tēva vārdu varētu dabūt dzimšanas apliecībā, lai gan sākumā ir bijuši citi spēles noteikumi. Protams, kretīni ir abās dzimumu pusēs.

Attieksme pret ātrajiem kreditiem
Laikam jau piekritīšu, ka nav pareizi, ka viņi ir legālā statusā, vai sliktākajā gadījumā, ka viņiem ļauj reklamēties. Bet piekrītu arī Neko kunga viedoklim, ka katrā mežā vajag sanitāru, kas izķer dzīvei nespējīgos.

Zems elektrospriegums
Vecās, garās līnijas... 1) Skaties, kas rakstīts līgumā, vai nav pieminētas pieļaujamās sprieguma atkāpes. 2) Viena fāze, vai trīs fāzes? Ir bijuši gadījumi, kad starp fāzēm ir viss kā nākas, bet starp fāzi un "nulli" ir sprieguma kritums. Secinājums - slikts "nulles" savienojums. P.S. Lai kaut kas kustētos lietas labā, tikai un vienīgi rakstot un bombardējot ar mērījumu rezultātiem no...

Ja esmu saņēmis mantojumu uz inventāra tiesību pamata vai kreditori uz to pretendē?
Protams, ka ZLTI un visi pārējie, kam esi parādā, tūlīt vērsīs piedziņu uz māju. Ieteikums - bankrotē, un tad piesakies, vai aizmirsti šo visu. Domāju, ka banka, kā jau iepriekš minēja, nemaz nedos iespēju Tev šo māju mantot, būs ultimatīvs piedāvājums - samaksā atlikušo vērtību uzreiz vienā maksājumā, vai esi brīvs. Tavā gadījumā parādiem bankas neceremonēsies. Nākošais solis - nesaprotamā...

Uzturlīdzekļu parādnieki Latvijā - ekonomiska vai psiholoģiska problēma?
Noteikti šī problēma ir gan ekonomiska, gan psiholoģiska, gan arī politiska. Bērnu "taisīšanā" piedalās divi cilvēki, tātad atbildība obligāti ir divpusēja. Kāpēc sanāk šādi strīdi? Es domāju, ka vienkārši nedomā un nemāk rēķināt. Varbūt ne pa tēmu, bet piektdien TV24 bija raidījums (neatceros, kā saucās), piedalījās V. Krištopāns, M. Gulbis, A.Aleksejevs, un bija apspriešanas temats, ko izteica...

"īstie vīrieši" - iedomāti pasaku tēli, vai realitāte?
Labdienes kundze! Šādos gadījumos viss tā pat ir prognozējams vismaz uz 90 %. Pārējie gadījumi ir nejaušības, kas tikai apstiprina likumsakarības. P.S. Un arī šādi vīrieši ir labi ja 10%, un tie ir izņēmumi uz pārējo fona, bet viņi nosaka "toni" :).

"īstie vīrieši" - iedomāti pasaku tēli, vai realitāte?
Arī pievienošos av2 viedoklim. Vīriešiem ar tādām īpašībām ir gandrīz neierobežots piedāvājums. Brīvais tirgus visu ir sakārtojis :).

Vientuliba kā sods / ?
Sassy14! Ļoti precīzi, bet es teiktu tā - nav jauku un nejauku personību, tas ir subjektīvisms - ir personības, kuras Tev patīk, un kuras nē. Un kādam citam būs otrādi.

Kāpēc sievietes mēdz būt arī tik lētticīgas?
Es arī neticēju, bet ir tādas, un iekrīt pat tādas, kas biznesa haizivis. Māk (zin) kā atrast cilvēku vājās vietas. Piekrītu, ka tas ir stipri netīrs "bizness", bet kā saka - karā visi līdzekļi esot labi.

Attiecībās nevēlas būt kopā ikdienā.
Cilvēkiem manā vecumā un statusā ideālakais variants, kad pienākumi pret sabiedrību izpildīti. Šis dzīvesveids ir tiem, kas var to atļauties - ir savi hobiji, dzīvesvietas, t.i. pilnībā sakārtota sadzīve.

Vientuliba kā sods / ?
Vientulība nav ne sods ne dāvana, tāpat kā laulība. Katrai šai lietai ir savas pozitīvās un negatīvās puses. Dabā viss ir līdzsvarā (neitrāls).

Volvo S80, 2010 - 2011 gada ?
Ja dīzelis, tad ņem labāk līdz 11.gadam. Pēc 11. gada jau būs ģeometriskā turbīna, DPF un citas "gudrības". Ja benzīns, tad vienalga. Lūzt salīdzinoši reti, atsevīšķi mezgli ir padārgi, apkopju izmaksas neteiktu, ka kosmoss. P.S. 150000 km noskrējiens 7 gadus vecai a/m? Ja latvijā ņemta, varbūt, ja Eiropā aizmirstam - minimums būs 300000 km.

Kultūra
Nedzīvot atmiņās, dzīvot šodienai! Kas bija sen, tas pagājis, ar tagadni tam nav nekāda sakara.

Banka prasa atmaksāt hipotekāro kredītu - vai ir vērts cīnīties?
P.S. Tas nav man, šitas joks bija maniem paziņu paziņām. Vienā dienā atnāk pavēste - atnes naudu vai atdod īpašumu, pamatojoties uz līguma punktu, kuŗš, kā jau teici, rakstīts mazmazītiņiem burtiņiem. Būsim reāli, te ir banānu republika, tāpēc te var atļauties darīt visu, ko Rietumos vairs darīt nevar, bet ir darījuši. Banka šādi uzvārās vairākas reizes - ir saņēmusi no pirmā kredītņēmēja 80% no...

Banka prasa atmaksāt hipotekāro kredītu - vai ir vērts cīnīties?
Ir bijuši gadījumi. Īpaši bankas aktivizējas un meklē ieganstus šādai rīcībai, kad ir palikuši vairs 10-20 % no kredīta summas.

Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi aptuvenas lietošanas izmaksas?
V70 līdz 2008 gadam ir prasts kā cirvis. Kolēģim jau ir 8 gadus tāds, nu nevar viņš viņu nobraukt. 2.4(d5) dīzeļdzinējs ir reti izturīgs agregāts, par spīti tam, ka "Common Rail", tik zobsiksna un ruļļi jāmaina laikus, citādāk dzinēju var izmest. Elektronikas gļuku arī šim auto ir salīdzinoši maz. Jā, XC70 ir stipri kaprīzāks, bet dēļ "pilnpiedziņas", ne dēļ piekares vai dzinēja. Audi šim Volvo...

Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi aptuvenas lietošanas izmaksas?
Domāju, ka V70 (D5) būs jūtami lētāks ekspluatācijā. Un izturīgāks arī. Arī dzinējs Volvo nebūs tik kaprīzs kā šis VAG brīnums.

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
"Precēties ar vidusmēra ierēdni, kur prāts vispār????" Tātad šādi novērojumi man nav vienīgajam...

Dilemma ar uzvārda maiņu ;)
Vinettas kundzei! Smieklīgi, ja nebūtu traģiski... Pasaku godīgi, ja tāds tracis dēļ uzvārda, tad es ļoti apsvērtu šādas laulības lietderību. Plus es vēl ļoti ieteiktu ņemt vērā to, ka topošais vīrs ir valsts iestādē strādājošs (ierēdnis). Tas jau vien norāda uz to, ka prāta spējas šim cilvēkam var būt ierobežotas, ja ne pat ļoti ierobežotas (šī ir personiska pieredze).

Kāpj eļļas līmenis
Sāc ar svecēm. Bet ja motors darbojoties nerīstās un eļļa nav putās, paliek sķidra un smird pēc benzīna, dzen tad vien uz Tolmetu. Mašīnai 19. gadi, tātad noskrējiens virs 500k.

Vai ienaidnieks var kļūt par Draugu?
Var, bet pie noteiktiem apstākļiem. Vispirms jāpaliek par sabiedroto. Drīz arī te pie mums (LV) šādas lietas varētu notikt globālā mērogā.

Uz ko būtu jābūt balstītām attiecībām?
Geishas kundze, es gan teiktu tā (attiecas uz abiem dzimumiem): Ja 20 gados nav prāts, tad arī nebūs: Ja 25 gados nav ģimenes, tad arī nebūs: Ja 30 gados nav nauda, tad arī nebūs. Būsim reāli, un skatīsimies patiesībai acīs - pēc 40, bērniem (ja tādi ir) ir jābūt pieaugušiem, sadzīvei sakārtotai, un ir jābauda dzīve.

Kia Sorento - cik ir labs šis auto
Osits kungam! Šis teiciens ir attiecināms uz pilnīgi visiem a/m zīmoliem bez izņēmuma!!! Pirmais īpašnieks jājas pa servisiem garantijas ietvaros, nākošie jājas pa servisiem jau par savu naudu. Pilnīgi piekrītu av2 kungam - tagad lētāk ir pilnīgi jauns auto. Vēl ir iespēja, ka 20 gadus un vecāks būs uzticams auto, ja nebūs sarūsējis. Vidusceļa vairs nav.

Seat Ibiza
Izklausās pēc sajūga, un iespējams, ka esi nobeigusi arī dzinēju ar ar lielajiem apgriezieniem.

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Slēdzās labi, sinhronizatori izskatās, ka veseli...

3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi
Gultņi gaudo. Kārbā eļļas līmeni pārbaudīji? Ir aizdoma, ja sāk "sist" pa pārslēgu, ka gultņi jau būs pabiruši.

Kā noregulēt tukšgaitu Toyota Avensis?
Šis joks parādās tikai aukstā laikā? Dīzelis vai benzīns? Mašīna no eiropas vai pirkta LV? Ja šis joks parādās aukstā laikā, mašīna ir dīzelis, no eiropas, tad tas nav defekts, tas ir tā saucamais priekšsildītājs (preheater), kas uztur dzinēja apgriezienus, lai tas ātrāk uzsiltu. LV (ziemeļos) pirktajām ir atsevišķs slēdzis šim brīnumam.

Pretēja dzimuma draugi un draudzenes.
Nu ir tas iespējams, man arī ir divi čomi brunčos. Palikuši arī par ģimenes draugiem. Un abas tagad ir savstarpēji pazīstamas. Un nekā slikta tur nav.

Kur uzzināt zināt čuguna radiatora siltumatdevi, ja tas paredzēts temperatūrām 95C-70C.
Priekš kam mainīt? Nekas labāks par čuguna radiatoru nav izdomāts.

Apdrošinātāja autoserviss vs nauda
Tikai serviss, bet spied apdrošinātājus uz savu servisu! Ja ņemsi naudā, pazaudēsi vismaz 21% (PVN), un no 1. janvāra vēl 30%, + tam visam "gemors" ar detaļu meklēšanu un visu pārējo. Lai serviss sataisa, tad pārdod, jo, ja ir tā sasists, ka pat salons bojāts, tad sitiens ir bijis diezgan spēcīgs.

Izkāpt ārpus komforta zonas
Pilnīgi piekrītu House kunga viedoklim: "Mana dzīve vairumā gadījumu ir ārpus komforta zonas, pierasts. Jā, cita garša. Tas palīdz saprast robežas cilvēka noturībai, spējām. Nevajag baidīties uzdot sev neērtus jautājumus, tas palīdz daudz ko saprast." Komforta zona ir labi, bet dzīve tajā arī paiet kā remdenā ūdenī. Tikai izkāpjot no tās ārā saproti, kas ir dzīve. Bet ir paradokss, kā teica...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu