Snowagain

Virietis (42)
iepazīties ar Snowagain

63 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Pērkamais auto
09:28 Cienītā Edding! Ar jauniem auto braucu jau 16. gadus, ar a/m ņemos jau 23. gadus. Nu kaut kā jaunie auto, tie kas manā pārvaldībā, nelūzt līdz 80k nobraukumam. Jā Toyota, Škoda, VW rūsē kā spaiņi, bet pa lielam tā tīri tehnisku problēmu viņiem nav līdz tiem 80k. Tad kādam nobirst pa kādai stabilizatora atsaitei, lodbalstam, stūres pirkstam - dēļ mūsu kartupeļu laukam līdzīgajiem...

Multivan pārbūve par kemperi
Multivanu par kemperi pārbūvēt diez vai ir laba ideja. Auto ir par mazu priekš kempera. Vajag lielāku busu!!!

Pērkamais auto
Pilnīgi piekrītu av2 viedoklim - pa tādu naudu jāņem ir jauna automašīna. Jā, tas nebūs pasāts, nebūs tik "nopakota". Ņemt 7 gadus vecu auto Vācijā, un ticēt, ka tam ir 92k km nobraukums? Nesmīdiniet manu kaķi, šim auto reāli būs 300k noskrējiens un vairāk. Demo auto salonos, cik zinu, netur vairāk par pusotru gadu.

Kā novērst dūmošanu Toyota Avensis no rīta pie palaišanas?
Domāju, ka pie vainas būs tomēr sprauslas. 2007. gada auto, tam jau kādi vismaz 450k kilometru nobraukums būs. Vai jau dzinēja izdilums. Šādā temperatūrā, kāda ir tagad, CR dīzelim ir jālec vispār bez kvēlsvecēm. Visiem manam CR dīzeļu autoparkam (Toyota 2.0D4D, 3.0 D4D; Peugeot-Citroen 1.6HDI, 2.0HDI; Volvo D5, D3) kvēlsveces ieslēdzas ap 0 grādu.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Kaut arī neesmu Labradora ideju piekritējs, bet šoreiz liela daļa taisnības viņa teiktajā ir. Tagad pastāvošajā sistēmā neatkarīgs un stiprs (gan finansiāli, gan garīgi) indivīds ir ļoti "neērts", jo viņš nav iespaidojams. Viņš neiederās patērētāju sabiedrībā. Ideāls sabiedrības loceklis pašlaik - ar bērniem, ar lielu kredītslogu, un ar sliktām eksaktajām zināšanām. Šāds indivīds ir viegli...

Rūdīti vecpuiši
12.22 Nu vispār jau īsti vecpuiši ir diezgan turīgi un ļoooti izvēlīgi. Jo pa lielam vecpuisis ļoti labi tiek ar savu dzīvi galā un nevienam nav parādā.

Auto metinātāji
Kamēr dzīva virsbūve, tikmēr dzīva mašīna. Tikko jāsāk metināt, tā uz Tolmetu.

Vīrietis nevelas precēties
Piekritīšu šim viedoklim 22.25: Paskatījos anketu, un man radās jautājums: Jums, Mexicana, tas nešķiet likumsakarīgs iznākums? No savas pieredzes varu tikai pateikt to, ka obligātas laulības ir vajadzīgas tiem, kas mazāk piemērots dzīvei, lai varētu otru izmantot kā kruķi savas dzīves balstīšanai. Bet šādiem eksemplāriem, kā likums, laulības netiek piedāvātas.

Auto metinātāji
18.56 Slieksnis būtu mazākais, bet ja lonžerons vai tilts sapuvis, tad kādā tad stāvoklī ir tā automašīna?

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Vari mēģināt to darīt, bet atceries viņš uzreiz meklēs tādu, kas neierobežos.

Labāk mācīties - zviedru, somu vai norvēģu valodu? Ar domu tur strādāt un iedzīvoties.
Piekrītu Etc kunga viedoklim. Jāmācās ir ķīniešu valoda!!! Un tas diemžēl nav humors! Tā ir dzīves realitāte.

Auto metinātāji
Ja ir šādi korozijas bojājumi, tad a/m būtu jāsūta pelnītā atpūtā uz metāllūžņiem.

Mitsubishi Galant
Piekritīšu etc par japānas autobūves raksturojumu. P.S. Ir vienam paziņam tagad USA Mitsu Gallant. Mašīna jau kā tāda ir +/- ok, rūsas arī pagaidām vēl nav, bet rezerves daļas tai a/m dabūt ir kosmosa apgūšana. Priekšējos plauktus gaidīja 2.ned, maksāja 140Eur gabalā. Es neieteiktu. Un neieteiktu vispār uz japāņu auto skatīties. Pašlaik darbā ir divi Avensis 2014.gada, pirkti jauni LV. Abiem...

Vai tiešām latvieši ir nojūgušies, ja balsos par Kaimina KPVLV
Būsim reāli un skatīsimies patiesībai acīs - visi deputāti un to kandidāti, vienalga kurai partijai pieder, ir savstarpēji pazīstami (čomi) ar vienotu biznesa stratēģiju. Iet runa tikai par to, kurai partijai būs ienesīgāki atgriezeniskās saites (otkatu) amati. Tas arī viss.

Vai var iziet skati ar citim priekšējiem lukturiem, eņģeļa acis?
Ja lukturim ir E marķējums un lukturi var noregulēt pēc standartiem, tad iziet TA varēsi.

Kāda varētu būt vaina, ka automašīna HYUNDAI SANTA FE patērē eļļu vairāk nekā vajag?
Visticamākais, ka eļļas noņemšanas gredzeni piedeguši. Man līdzīgi bija USA fordam (automāts). Kompresija teicama, līdz ar to jauda arī, bet eļļas noņēmšanas gredzeni bija kolosāli iekoksējušies. Grūti bija pat gredzena rievu virzulī iztīrīt. Patēriņš eļļai bija aptuveni litrs uz 500 jūdzēm.

Tirgus attiecības
05.50 Kādam jau arī ir jānes grūtais sludinātāja ceļš :). P.S. Būsim reāli un skatīsimies patiesībai acīs - lai arī kādai (kādam) tas briesmīgi izklausās, bet tā ir sūrā patiesība, ko saka DP par hipergāmiju šodien. Varu šo arī atzīmēt kā personisku pieredzi.

Prasības
08.42 Ir šeit tādi, nebūs protams ļoti daudz, bet ir, tik viņiem ir citi mērķi un cita mērķauditorija, jo tie ir biznesa cilvēki, vi Mendelsona maršs kā mērķis tur nebūs paredzēts.

Trokšņi gaisa sistēmā
P.S. Ja tas ir VAG 2.0TDI PD dzinējs ap 2007.gadu , tad 90% būs pamatīgs ieberziens.

Trokšņi gaisa sistēmā
Piekrītu iepriekš minētajam, ka ieplūdes vārsti neizveras. Ņem nost dzinēja galvu un skaties, kas ar ieplūdes vārstiem. Vēl iespēja, ka saplaisājusi galva.

Kvēpu filtra izgriešana Toyota Avensis
Ja izdedzinot filtru, pēc mēneša tas pats - jāremontē dzinējs un sprauslas! Kāds dzinēja darba tilpums šai a/m? Ir Toyota dzinēji, kur priekš DPF ir speciāla degvielas sprausla. av2 Ir uztaisītas arī normālas DPF sistēmas, tik tās nav uz vāciešu a/m. Un rūpnīcas eļļas maiņas intervāls ir stipri par lielu. Par AdBlue piekrītu - normāli strādājošu sistēmu mūsu platuma grādiem pagaidām nav, un...

Jūrmala un smēķētāji
Iesaku meklēt nomaļākas vietas kur maz cilvēku. Šai problēmai pašlaik nav risinājuma.

Dvēsele....
21.15 Palīdzēt sev grūtā brīdī vari tikai Tu pats un nevienam Tavas grūtības neinteresē... Skarbi, sāpīgi, bet ļoti liela patiesība... Un pats sāpīgākais no visa šā ir bijis tas, ka ja arī kāds ir piedāvājis palīdzību, tad tie bija pilnīgi sveši cilvēki, ne no radu (ģimenes) loka.

Jokaina skaņa griežot stūri pa kreisi
Tad tas izskatās pēc amortizatora atbalsta gultņa bojājuma. Nekas briesmīgs, bet garumā īpaši arī nevajag vilkt.

Jokaina skaņa griežot stūri pa kreisi
Ja braucot pa bedrēm nejūti sitienus pa stūri, tad vari braukt.

Iemesli vīriešu palietotajam izskatam?
Sekss ar vairākām un brīva vīrieša statuss noteikti pagarina nolietošanās laiku - visu laiku jābūt tonusā. Par atkarībām šaubu nav - tās degradē ātri un nežēlīgi. Piekrītu viedoklim - vīrietim nav paredzēts dzīvot īpaši vairāk par 40 gadiem, tik tagad nav vairs dabisko šķēršļu populācijas ierobežošanai un medicīna ir ļoti progresējusi.

Ka nomainit sajugu Mazda xedos 6
Servisā! Tas ir vienīgais, ko varu ieteikt...

Kā jūs domājat-pēc cik ilga laika ja ir būts attiecībās 8 gadus,var mesties jaunās?
Pilnīgi piekrītu viedoklim: "reāli svinams fakts - atbrīvošnās no periodiskā bezdarbnieka ar tendenci uzspēlēt." Esi laimīga, ka tiki galā tikai ar finansiāliem izdevumiem.

Vajag atmuitot auto no Zviedrijas?
Nopērc un dzen uz LV reģistrēt. Nekādu grūtību.

Kāpēc lielākā daļa vīriešu pēc kāda laika kļūst garlaicīgi?
Varbūt apnika Tevī investēt, jo saprata, ka bezjēdzīga investīcija?

Visas sakarīgās ir pie vietas....
08.23 Piekrītu. Tas veeljoprojām nebeidz mani izbrīnīt. Visu laiku pa noslēgtu apli un pie tam paaudzēs. Tik reti kurš spēj izrauties no tā apļa un kaut ko mainīt savā dzīvē, bet jebkurā gadījumā pēdas no šīm "apļa" vadlīnijām paliek un ir aktīvā statusā.

Visas sakarīgās ir pie vietas....
00:06 Un? Nu ir skelets skapī, protams! Ja uzskatat, ka Jums tādu nav, tad apgalvošu, ka Jums tādi skeleti ir vismaz divi!

Vīns
15.06 Promo, Mukusalas ielaa.

Vīns
Atradu to vīnu ar taurenīšiem - tas ir Schmetterling Riesling.

Vīns
Esmu iecienījis Rieslingus. Sky ir labs Baumer Riesling. Rimi un Maxima ir dabūjams riesling ar taurenīti uz etiķetes (nosaukumu neatceros). Abiem šiem vīniem ir zems alkohola procents 9%, šie būs tieši tie, ko Tu vēlies.

Kādas smaržas patīk sievietēm, no tām ko onkuliņi lieto? Un pretējie varianti?
Lietoju Versace Man Eau Fraiche, bet ne LV nopērkamo. No sieviešu smaržam patīk Elizabeth Arden Green Tea, Burberry Brit for Woomen.

Ko Tu dari brīvdienās?
Absolūta bēdu ieleja /iet paraudāt kopā ar LM kungu, pa ceļam ieejot Meža Kapos, rezervēt vietu/.

Vai Common Rail dīzeļdzinēju ietekmē ieliets lielāks eļļas līmenis pie maiņas.
Ja būs pāris grami vairāk - sīkums. Ja būs dubults līmenis, tad gan sākot ar blīvslēgu un savienojumu vietu tecēšanu un izspiešanu, iespējamo eļļas ieraušanu ieplūdē caur kartera ventilāciju (īpaši bīstami dīzeļiem), virzuļa gredzenu iekoksēšanos. Vajag vienkārši palūgt servisā lai atsūc lieko eļļas daudzumu.

Auto (Volvo XC 90) čipošana
Noteikti Nē!!!

Vai musdien viriški un sievišķi vispar zin a kas i ritīga mīlestība?
Mūsu vecumā mīla ir tikai kājstarpēs un naudas makos. Un lielākoties šo abu divu konstanšu mijiedarbībā :).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu