shining

Virietis (42)
iepazīties ar shining

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kur Rīgā nopirkt Edding marķieru uzpildes tinti?
Kur Rīgā varētu būt kāds kancelejas preču veikals, kur var nopirkt melnu T25/T100 tintes tilpumu Edding perma-marķieriem? Iegāju Freko un J. Rozē - pārdevēji raustīja plecus. Amazons uz LV tādas...

89 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Puķu sēklas.
Mjā, lielveikalos pirktās sēklas ir loterija - vairāk tukšo ložu, kā pilno, un arī tad, auga vitalitāte apšaubāma.

Viens restorānā - ko darīt (etiķete) un ko domā viesmīļi?
Pirkstu virpināšana gaidot kotletes atnešanu - risinājums visiem etiķetes apsvērumiem.

Relativitāte
Pats jautājums ir kaut kāds spams. Kādēļ lai jūsu eksi par varītēm tiktos. Vienīgais apliecinājums, pēc uztakstītā, ir tāds, ka kasē pietrūcis pāris centu līdz pilnam eiro.

Kā likvidēt virtuālo stalkeru nepārkāpjot likumu?
Ja negribās būt par izsekoto, tad jāmācās par tādu nebūt - vispirms, pārliecināties vai ikdienā lietotajā ierīcē nav spiegu programmas, tad nomainīt visos saistītajos kontos (datoros, mobilajās iekārtās - apple vai google ekosistēmās) paroles uz spēcīgākām, nepubliskot to (info/bildes), bez kā var iztikt. Uzprasīties uz kiberdrošības kursiem, vai vismaz pameklēt youtubē kaut kādus elementārus...

Datoru ārējie diski un USB 3.0-3.1 ligzdas.
Nesen čekoju slēgtās kastēs glabàtus CD un DVD, kur 8-10 gadus atpakaļ biju sadzinis fočenes, un aplauzos - no 5 dažādu ražotàju matricàm neatpazinās neviena. CD lasītājs varbūt pie vainas, lai gan droši zinu, ka ar šo agràk esmu tos diskus lasījis. CDA no tiem laikiem joprojām atskaņojas. Pavisam noteikti tās ripas jāsargā no UV.

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
"Merry Christmas Mr Bean" - tur arī gredzenu gaidīja.

Vai tu priecātos par tādu dāvanu?
Tā koķetērija ar/ap dārgām mantām (pat ja tā ir tikai kastīte) ir klajš materiālisms, priekšmetu fetišs. Ja gredzens nāk no sirds, tad kāds tam sakars ar klausules ēsmu? Abi, vai vismaz viens no jums, parādīs otram savu īsto seju.

Ar kuru domā ?
Ja Tev jau uzdodot jautājumu ir pieņēmums par divām galvām un arī tāda atbilde, tad nav nozīme, ko jelkāds atbildēs. Un tad vēl pasaki, ka sieviešu uzvedību nenosaka procesi rumpja reproduktīvajā sistēmā!

kad bērnu aizliegts fiziski sodīt
Normālam vecākam pašam vajadzētu palauzīt galvu, kā paša bērns no mīļās Atvases pārtapis par raustāmu Nezāli. Tajā ir acīmredzama ironija.

Ko domājat par čipošanu?
Nepieskaitāmos, tāpat kā nesaprātīgos mājdzīvniekus, vajadzētu čipot un kontrolēt.

Horizontāli pastiepts attēls portatīvā datora monitorā?
Tikai viens foto tā pastiepts, vai viss ko rāda? Pieņemu, ka windows, ne? Jāiestata īstā ekrāna rezolūcija, kurai ir noteiktas augstuma-platuma proporcijas - LCD ekrānam tāda ir tikai viena, pārējās ir emulācijas. Control PanelAll Control Panel ItemsDisplayScreen Resolution .. tur ir jābūt vienai ar (recomended) klāt - tā ir īstā. Joki var būt, ja spraud klāt eksternālo monitoru vai projektoru...

Suns rej aizvien vairāk. Kā atradināt?
Piekrītu vilks28. Suns rej, kad ir satraucies - priecīgs vai nobijies, nav nozīmes - viņš tā izpauž savu nervu spriegumu. Kopumā, ir jāved pie cita kinologa, nekad nesamierinies ar vienu viedokli; un nekādā gadījumā sist, jo tad sakropļosi suņa psihi vēl vairāk. Sunim sava saimnieka klātbūtnē jājūtas droši, tādeļ saimnieka rīcībai jābūt pārliecinošai.

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Noteikti ieteiktu pamēģināt sakopot visu atlikušo mīlestību pret šo cilvēku, un mierīgi painformēt par savu nepatiku, tad tikpat mierīgi palūgt to nedarīt. Tikai tad, ja tas nelīdz, ir jēga spārdīt zemes un mainīt dzīves vietu. Sakasīties nav liela māksla.

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
AivarsN: No kurienes Tev ir pamats sevi pieskaitīt pie normāli domājošajiem? Pats šorīt pamodies un nospriedi, jeb kāds no Tava zombiju-antisemītu-rīkstnieku interešu pulciņa drošticami pateica, ka esi "normali domajoš"? :D

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
fargo, AivarsN : vai jūs abi jau esat paspējuši maisos satērpties? mocīsiet mūs ar savu verbālo nesaturēšanu 1260 dienas, kā pravietots Jāņa Atklāsmes 11. grāmatā?

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
AivarsN: Mēmais stāsta kurlajam, ka aklais redzējis, kā klibais pār sētu lecis.. Un Tu to ņem par pilnu, ļaujies sazombēties un padot to zarazu tālāk. Domā, ko dari, kam kalpo, cilvēk!

Zibatmiņas (USB flash) rakstīšanas ātrums
Štruntīgs, iespējams defektīvs produkts. Kas par brendu, kāds tilpums?

Dzīve un internets.
es ar par klatieni, tik vien kā te janoskaidro, vai tikties maz vērts.

Uzmākšanās darbavietā
Jason: Ok, ok.. padomājot vēl. Ir psihiskas novirzes autisma spektrā, kurā cilvēkam pietrūkst atskaites sistēmas tam, ko viņš saka, un, kā uz to reaģē otrs cilvēks, verbāli vai neverbāli liekot manīt, ka šāda uzmanība nav patīkama. Vienreiz, nākamreiz.. un iestājas nogurums, tad slēpts aizkaitinājums. Diemžēl ne visām situācijām arī normālās attiecībās ir izeja/risinājums.. ir tāds jēdziens, kā...

Uzmākšanās darbavietā
Jason: Nelaime tā ir tikai tajos gadījumos, ja tiek izmantota varas hierarhija. Gadījumos starp statusā līdzīgajiem tas ir dabisks komunicēšanas process, ar savu dinamiku un pašregulējošiem mehānismiem. Ja cilvēks nevar izturēt, tad varbūt viņam viņa amats nav piemērots.. jāizvēlas, piemēram, mežsarga postenis.. Pat armijā, kur ir reglaments, bez frivolitātes neiztiek.

Uzmākšanās darbavietā
Pat izspūrušu, maisā ietērptu sievieti, ar aizpampušu ģīmi var paslavēt, ka viņa šodien izskatās neparasti. Vēl jo vairāk tādu, kas ir saslēgusi savas bākugunis - košas lūpukrāsas un nagu lakas, divdomīgi apģērba elementi. Viegla abpusēji tīkama flirta līmenī, bez jēlībām, ir ok. Politkorektums attiecībās ir kā vēlme ar MK noteikumiem regulēt vēderizeju - ir līmenis, kurā tas pārtop par...

Ko Tev vajag?
Ja nu jūs vienbrīd piemeklē bezezijas atskārsme, par mētāšanos starp šīm aukstā-karstā galējībām, tad atcerieties, ka pastāv arī iespēja uz savu dzīvi un attiecībām palūkoties no metalīmeņa, pacelties gaisā virs labirinta. Tur jūs piemeklēs atskārsme, ka iespējamas attiecības, kurās jūs nemēģiniet par varēm sevi padarīt par otram derīgu preci, kas nesaskan ar jūsu būtību, kurās ir abpusējs prieks...

sieviete meklē sievieti
nē, penis nav muskulis. penis ir sūklis. var trenēt muskuļus ap peņa pamatni, bet ne pašu peni. partneru maiņa potenci neietekmē tieši, drīzāk subjektīvi, atkarībā no tā, cik ļoti vīrietis prot izmantot jaunu jutekļu kairinātāju komplektu. bet var arī uzrauties uz STS, un tas gan potenci un saturēšanu ietekmēs.

Slazdi melim.
a kas tur galu galā ar to baltezeru un apelsīnu? kāds pieteicās?

Skaistam vīrietim.
Bāc, nu vot, nepaspēju pieteikties ne uz apelsīnu, ne uz baltezeru. A pēc Piepes patiesībām parādījās tāāāāāāāda apetīte!! :(

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Var. Cita lieta, ka abiem tas jāgrib un jāsaprot, ka bijušais ir tā laika muļķība, ka tagad iespējams kas cits, pieaugušāks. Problēmātiskāk ir tad, ja viena no pusēm otru grib atpakaļ, tad draudzīguma distanci ieturēt ir grūti. Visādi citādi, ir taču cilvēki, kuriem ir attiecības arī pēc impotences. :)

Labs vīrietis
Vai tik bumbis nebūs nomainījis dzimumu

Ego upurēšana
Tiešām, kaut kā uzreiz pa smago - jau pirms attiecībam kaut kas jāamputē apmaiņā pret kaķi maisā. :D

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Alan Watts un caurejas zāles.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Nu, zdrasķe! A te kādam bija jaunums tas, ka cilvēki mēdz sevi mānīt, vai arī tas, ka ir par gļēviem uzņemties atbildību par savas rīcības sekām? Vai tāpēc, ka kāds ir apmaldījies savā galvā, vajag ieteikt nošauties? Ja reiz šādas ēterā nonākušas lietas aizķer tā personīgi, ka te jāizliek sava žults, tad acīmredzami pašai ir jātiek galā ar savu pagātni, jo smagas bērnības pieredzes vai...

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Ieteikums nošauties ir, maigi izsakoties, neētisks. Vai šāda padoma devējs ir gatavs uzņemties atbildību, ja viņa ieteiktais pēkšņi tiktu īstenots? Varbūt nākamreiz varam iztikt ar saudzīgākām, produktīvākām idejām?

Ko vīriešiem dod pārākums?
Lill_Mill 22:36 - Vai Tev ir smieklīgi, jo neapjēdz tēmas būtību? Padomā, vai Tu nejauc divas dažāda jēdzienu līmeņa lietas: 1) dzimumlomu (sieviete/vīrietis), kur ir jāspēlē pēc šobrīd lokālajā kultūrā aktuāliem noteikumiem un saistošiem pienākumiem, un, 2) individualitāti, kur Tev ir brīvība izvēlēties: integrēties sabiedrībā ar draudzīgai līdzāspastāvēšanai nepieciešamām rakstura īpašībām, vai...

Ko vīriešiem dod pārākums?
Lill_Mill: ar tādu attieksmi, skaidrs, ka neviens superīgais bez maksas Tev nepieteiksies. Psihoterapeitam taču Tu maksā par to, ka viņš Tev velta savu laiku. Cerams, ka vismaz seriālus atradi.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Wow, tad lūk pie kā noved tas, ka cilvēki aizmirst par glāstiem.

Par sievām.
Ja abiem ir spēja un cieņpilna vēlme domāt un darīt lietas ilgtermiņā (nezūdīties par pārejošo), tad labai sievai vīrs būs labs, labam vīram - laba sieva.

Klikšķis !?
Kas kuram ir klikšķis: kāds varbūt par klikšķa iestāšanos sauc erekcijas konstatējumu, citam būtiska iespējamība savienot abu dzīves ilgtermiņa kopā būšanai - pirmais gadījums kā loterija, otrais - tālredzīgs, pamatīgāks, un nekā murgaina.

Migrēna ar auru
uzplanaledus: lai noskaidrotu, vai tas ir tikai asins biezums, pamēģini citramona vietā iedzert tikai aspirīnu. ja sāpes uznāk, tad kaut kas cits. arī es praktizēju citramonu, taču manā gadījumā, šķiet, tas vairāk ir saistīts ar cukura līmeni asinīs.. starp citu, viens no migrēnas aprakstu ieteikumiem, ir pārbaudīties uz diabētiem - tas nākamajā tehapkopes piegājienā būtu jāizdara.

Kadas ir jusu erogenas zonas?
Epifanija: kādas Tev pašai tās zonas?

Nezināma ādas ēde
Ko tik visādi profesori nesarekomendēs! Jostas roze. Bildes atrādīšanu dermatologam tomēr uzskatu par viedu ideju, ieteiks arī efektīvāko zāļu nosaukumus, tikai uz faramaceita ieteikumu nepaļautos.

Datoriķiem
Jāgooglee! Youtubē: How to switch languages to English in Windows 10 - autors Robert McMillen rāda nomaiņu spāņu valodai, ar atrunu, ka tā līdzīgi var jebkurai valodai.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu