Nissa

Sieviete (54)
iepazīties ar Nissa

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

5 veidi, kā sievietei izmainīt vīrieša attieksmi pret sevi uz tādu kā viņa to vēlās.
Ja vēl vīrietis tāpat izpildītos 5 nosauktajos veidos, būtu abpusēja idille :)))))))

Kāpēc mīlas tīsstūrī, vīrietis aiziet atpakaļ pie šķirtās sievas?
Ja jau sapratis, ka kļūdījies, labāk atgriezties tur, kur zināms, ar ko rēķināties, nekā vēlreiz lekt atvarā :))))

Labāk tā, nekā nekā
Mani pārteidz, ka daži personāži(pāris onkuļi) gūst nebeidzamu baudu no citu cilvēku ´´apliešanu ar dubļiem´´, jo, citādi jau to darīt nebūtu vērts. Dažbrīd komentāri ir pretīguma kalngals, tādus cilvēkus satikt dzīvē nekad negribētos, arī, lai tikai parunātos.

Jauni vīrieši piedāvām seksu vecākām sievietēm.
Piedāvājumi ir, regulāri. Kāpēc, to zin tikai piedāvātāji, un mani tas neinteresē, taču, tas nav patīkami.

Kur mūsdienās var satikt normālu sievieti, attiecībām?
Būtu labi, ja varētu saprast,kas RED_HEAT izpratnē ir ""normāla"", jo kritēriji ļoti atšķiras :))) Man vārds ´´normāla´´ vai ´´normāls´´ asociējas ar cilvēku , kuram piemīt pelēcīga personība, pūļa cilvēks, nekas īpašs :) Bet pieļauju, ka viedokļi var būt atšķirīgi, kā katrs to formulē.

Vai dāmas kungiem piedāvā tikai kniebienu?
Teorētiski jau nebūtu slikti pamainīties lomām :))) Tikai nezin, kā justos tie vīrieši, kuri piekopj šo metodi- būtu sajūsmā, ka pašiem vairs nav jāpiepūlas, vai pārbijušies par to, ka ir mainītās lomās :))))

Kur atrast datorā saglabātās lejupielādētās/apskatītās bildes, dokumentus?
Neesmu nekāds īpašais datorpeciālists, bet es daru tā- Ir datora lejuplādes, kur ielādējas visi lejuplādētie faili- tos izdzēš, pēc tam izdzēš no atkritnes. Ir pārlūka (chrome piem) vēsture un lejuplādes, nospiež chrome labajā pusē uz 3 punktiņiem, lai atvērtu. Vēsturē parādās visas visas darbības, izņemot lejuplādes. Var izdzēst, lai neredz, kurās lapās iets. Pārlūka lejuplādēs redzami visi...

Ja otrs/a aizgāja pie cita/tas-KAS VAINĪGS?
Kādreiz ģimene tika uzskatīta par neaizskaramu un svētu>> Īsti nav skaidrs, par kādu laiku ir domāts ""kādreiz"", un kas īsti ir ""svēta"":))) Gadsimtos, kas iet uz leju no 20tajiem, laulības un ģimenes lielākoties, ar nelieliem izņēmumiem. tika dibinātas materiālu, ne jūtu apsvērumumu ietekmē, lai turpinātu dzimtu.Un tajos laikos skaitījās normāli, ja vīram bija mīļākāka , bet sievietēm bija...

Sieviešķīga sieviete kāda ?
No AivaraN izriet, ja sieviete moderna, tad viņa ,likumsakarīgi, ir viena :))) Cilvēki nav roboti, kurus var saprogrammēt uz kāda indivīda ierobežotajām vajadzībām- ir mūsdienīgi, ir vecmodīgi, jāskatās savā plauktiņā. Pieredze, ko iegūstam dzīvojot, vajadzīga dvēseles attīstībai, un, katram tā ir savādāka. AivarN, sievietes regulāri noniecini tā, ka maz neliekas, Tevī tiešām ir naids.

darba zaudešana un grūtniecība
Īsti nav skaidrs, vai atbrīvošanas datums jau pienācis, jeb tikai papīrs uz rokas. Vispār pēc likuma no darba nedrīkst atbrīvot slimības vai grūtniecības laikā. T.I., ja vēl skaities darbā, jāiet pie priekšniecības ar ārsta zīmi, un, lai dod darbu. Ja atbrīvošanas datums jau garām, tad, protams, uz bezdarbniekiem uzreiz, pie ārsta arī.

Atstrādāt karmu
>>Rokon, karma ir rīcību vai darbību apzīmējošs jēdziens Indijas reliģiozi filozofiskajās mācības, ar to apzīmē darbību, kas aizsāk cēloņu un seku ciklu. Arī Latvijas cilvēki to ir spējīgi saprast , neesam jau tādi tumsoņas, vairāk, vai mazāk savu sirdsapziņu pielietojam :)))

Atstrādāt karmu
Labi, labi, Chris :)))) Nākošajā dzīvē noteikti būsi sieviete, un tad atrausies pēc pilnas programmas par visiem saviem sieviešnīdēja tekstiem :)))))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu