slieksnis

Virietis (34)
iepazīties ar slieksnis

99 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Darbs ar normālu samaksu?
redz es tavu vecumdienas plānu jau tagad izmantoju, un kas feinākais, naudu pa lielam arī nevajag, ja tev dzīvokļa ´ire mēnesī ir 400 eriki, tak man ar to summu pietiek 2gadi māju apkurināt un zemes nodokli samaksāt :D man šķeit vel pāri paliek :D

Nevaru saprast kapēc datoram metas Zilais nāves ekrāns (xNtKrnl.exe)
IRQ not less or eaqual ar to viss izteikts, krc mātenē esi sabāzis par daudz viskautko, pamēģini atslēgt piemēram flopiku, ja ir, vai kādu serial vai com portu, protams ja šamos neizmanto, vienkārši sanāk, ka plate nevar piereģistrēt visus pieslēgtos dzelžus, tb ja max ir x dzelži ko var pieslēgt (karšu lasītāji, audio, video kartes, konverteri, u.t.t.) vēlams turēties pie x-1, tad problēmu...

Vai laužamies?
lauzties tas tā, nekorekti manuprāt teikts, es diezgan nopietni izvērtēju partneri, galu beigās neesmu savu mantību miskastē atradis, lai bāztu kur pagadās!

kādēļ jāmānās, varat paskaidrot?
tak neviens neliek stobru pie galvas un nesaki lai notici ideālai anketai, es ja redzu ideālu anketu īpaši viņai neticu, protams ja galīgi nebūtu ko darīt, tad mēģinātu sarunāt randiņu, taču tikai ar nolūku lai uzzinātu vai sarakstītais ir patiesība. iesaku arī autoram pirms iet uz randiņu ar "ideālu" anketu nelolot lielas cerības ka tur rakstīta taisnība. taču ja iet ar mēŗki pārbaudīt, tad arī...

Kāds ir Tavs ķermeņa masas indekss?
Labdiene, nezinu, kas tas pa indeksu, bet nu gribās vel kādus 5-8kg klāt, tad būšu nedaudz spēcīgāks, vieglāk strādāt :)

Kāds ir Tavs ķermeņa masas indekss?
nu es 185cm sveru 78kg... pamaz, gribās vismaz uz 82-85, bet nevaru, ēd ko gribi nesanāk, pret tūristiem esmu pārbaudijies, šamo arī nav :D

Cik gadus?
tik pat cik ir, tik palūgtu lai aizsūta pāris gadsimtus atpakaļ, kad cilvēkos vel cieņa, gods un smadzenes turējās :)

Kā man nomierināties?
neriktīgais trāpijās, neko, priecājies ka pagāja vien 4 mēneši un divreiz tik tikāties, tā ir labāk nekā 4 gadus kopā nodzīvot un tad šamais pazūd, nav viegli, taču ar laiku pāries, nesēdi te, ej ārā, atrodi sev kādu tīkamu nodarbi, hobiju un darbojies, lai prāts uz ļaunām domām nenesās. mazums ar tīkamo nodarbojoties satiksi kādu kas būtu tevis vērts! :) p.s. mēģini visā labu saskatīt, es...

32GB USB flash nevar ierakstīt 4.5GB failu
Av da lab, kā neatbalsta, ntfs jau pastāv 15 nē 16 gadus, visas ierīces atbalsta, protams izņemot stoka apple, lai gan tam atbalstu dabūt ar nav problēmu :) exfat ar nav sūdīgs variants, tik tam lūk ir pasmagāk ar formāta atpazīšanu :)

32GB USB flash nevar ierakstīt 4.5GB failu
noformatē flešu uz ntfs, fat32 sistēmā vari saglabāt tikai līdz 4gb

Suņumīlis vai kaķumīlis..kāpēc ?
dzivnieki labāki manuprāt par cilvēkiem, manā uztverē ciltsrakstiem un sugām nav nozīmes, galvenais lai labi audzināts, patlaban rūpējos par 3 suņukiem, duci kaķiem 21 vistu un 53 zirgiem, manuprāt labāku nodarbi vēlēties nevar :))

Kā atgūt uzticēšanos vīriešiem?
paldies ka pateici, ka tev vienmēr ir rezerve, šaubos vai kāds, kas grib vairāk par nodrāsties tevi gribēs!

Ja vīrietis ir muļķis un viņam ir labi, vai vajag mudināt kļūt gudrākam?
ja cilvēks apmierināts, tad kapēc gan ne, lai dzīvo, kā dzīvo, taču ja gribās lai šamais gudrāks paliek - nu palīdzi! un manuprāt jā, galvenais ir laime, taču ar gudrību viņu vieglāk sasniegt! :) gudrība kā teikt ir rīks, ar kuru var sasniegt laimi, tik nevajag jaukt laimi ar naudu, jo nauda sniedz tikai apmierinājumu :)

Kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem?
izej ārā un iepazīsties, vaia trod kādu jaunu nodarbi! :)

Kādu telefonu izvēlēties, ne pārāk dārgu?
es parasti nemu l´et´ako no lg tur labi, gadi 3-4 iet , nav ´z´el beig´as sa´s´kaid´it :D

Ja čalis nemaz nav greizsirdīgs tas nozīmē ka nemīl?
viņš uzticās tev, uzticās draugiem, viņš tic, ka tu un viņa draugi zin morāles robežu, priecājies par to!

Ricibas modelis.
nu ja būtu tīkama, kā saki, tad mēģinātu noskaidrot iemeslu, kapēc šī tā dara, ja tas sanāktu, tad varētu ar mēģināt viņu atrisināt, bet ja nē, tad uz redzi ! :)

Kartupeļi zupā
vāri atsevišķi, ja kāda detaļa ir skāba, un kad sildi - kā teica, atlej cik vajag un līdz pirmajam burbulim :)

Uz ko cer bezfoto vīrietis rakstot bezfoto sievietei?
manuprāt uz +/- sakarīgu cilvēku, kas nevērtē citus tikai pēc ārējā izskata.

Tiem, kuriem patīk Tramps, trampisms, brexiti un lepēnas
redz kā ir ar to trampu, man viņš patīk tik ar to, kad bij gudrāks par klintoni, kapēc gudrāks, tapēc, ka uzvarēja. viņš vāca balsis no kā teikt "tupā" gala, un tādu amīšos ir gana daudz, varetu teikt ka tā ir augsne, ko iepriekšējie prezidenti sarūpēja trampam. es neticu, ka šamais daudz ko no saviem solijumiem izpildīs, ticu ka solija, lai iegūtu balsis. attiecīgi čalim ir visas iespējas...

Vai vīrieši gaida palīdzību no sievietes?
sapratne un atbalsts, to jebkuram vajag, neesam taču mašīnas.

Ko darīt kad nevienai neesi vajadzīgs?
nemāku pateikt, man tā nav bijis :D

Ko Jus darat tualete uz poda...iznemot nepieciesamo?
neko :D tinos ātrāk no turienes prom :D

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
es nezinu, tādai, kādu laikam vel neesmu saticis - atklātai!

Vai jūs vakcinējieties?
es ne pret ko nevakcinējos, man nav paranoja, un ja būs lemts no kkā nomirt, tad no tā tapatās atlikšos, vakcinācija neglābs :D

Nauda no ārzemēm
tak nevar atvilkt nodokļus, ja reiz viņi samaksāti eiropas savienībā, tas ko šie tur saštukojuši ir nekam enderīgs, nelegāls mēsls, sūti viņus pa taisno dirsti un necepies ! :)

Par sieviešu bildēm...
tamborējumi nav tik slikta ideja

Vai sievietes pašas piedāvā seksu?
internetā tā nav bijis, bet dzīvē gan

Vai sievietes dominātores biežāk paliek vienas?
Deisa labi pateica, kā āmurs uz naglas !! :))

Nevar izdzēst mp4 failus.
krc izrubī visus firefox procesus, ielien msconfig nonem no autostart visu kas saistīts ar firefox, vai vienkārši izdzes to mēslu ārā un tad tiksi vaļā no failiem :)

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
Mellene - vīrietis apsolija, vīrietis izdarija, tie ir divi dažādi vīrieši :D

Ko sakāt par A.Kaimiņa Jaungada uzrunu?
es neklausos ko dauni runā :D būtu šamais tik pareizs, būtu tiesājies par to, ka saeima nav ievēlēta, bet gan ielikta. it kā virspusēji labs čalis, tik ka biku nokasa kārtu - apakšā tie paši vecie sūdi.

Ko Labu saņēmāt Ziemassvētku, Jaungada dāvanā...!? :)
u atradu super mega ūber lētu portatīvo datoru ss.lv tieši tādu kādu gribēju jau 6 gadus, tik daudz spēcīgākā konfigurācijā :) + tēvs atdos savu 300litrīgo akumulatoru, tas man savus 500 ērikus ietaupīs :)

Kā var rasties jebkādi jautājumi publiski, ja vīrieša un sievietes attiecības ir atklātas?
manuprāt cilvēki baidās būt atklāti viens pret otru, vai arī pieņemt to kaa kāds ir atklāts, tapēc visi prasa, kā ko izdarīt nepieņemot to, ka cilvēks ir kāds ir. pa lielam tie ir tarakāni galvā, taču tos uzveikt nav nevienam pa spēkam, tik pats to var izdarīt ! :)

Vai var?
var, ari tām kas bija kopā ar mani novēlu vēl aizvien tikai to labāko, un ceru, ka tā arī būs ! :) nav jēga zem ādas kādam līst, labāk atļaut aiziet, vai aiziet pašam ar augsti paceltu galvu!

Mežs un mošķi
pret ērcēm nepotējos, nesatrauc, ja klusām nelavīsies, tad odzi nekad nesastapsi, tā jau tevi pa gabalu sadzirdēs un notīsies, par oiem, ja interesē - kadiķis, saberz skujas un ierīvē ādā, tad šamie ar liekas mierā :)

Kā izturēties pret provokatoriem?
totāls ignors un miers mājās

Kāpēc tik daudziem vīriešiem pietiek tikai ar labu sievietes izskatu ?
hehe, tas pats jautajums sievieteem :D ir ieliktas briesmigas bildes - pat nepieversh uzmaniibu, tiklīdz ieliec skaistu, tā atkauties nevar :D bet tas tā normāli, ko vairāk vari gribēt no interneta :D

Salauzts, nokritis vai pazudis laulības gredzens - vai arī attiecībām beigas?
[aldies Dieviņam ka manis dāvātais gredzens līgavai pazuda... atvērās īstais cilvēks, ar tādu es nu nemūžam negribētu kopā dzīvot ..

Pretēja dzimuma draugi un draudzenes.
psycho, kapēc, es vienmēr esmu piedāvājis nākt līdzi. neko sliktu tur nesaskatu<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu