slieksnis

Virietis (34)
iepazīties ar slieksnis

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Akas tīrīšana
iegādājos īpašumu Latgalē, māja tukša stāvējusi 7 gadus, akai nav bijis labs vāks, gan jau pa šo laiku ieksā sakrituši visādi līķīši, lapas, un cita draza, ūdenim ar tāda puvuma smarža, doma ir ar...

Koki Lubānas pusē
Sveiki, ir kādam info par gateri netālu no Lubāna ezera, kur var iegādāties dēļus 50x200 un 100x200 sešmetrīgos?? paldies!

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
Lasot PA izskatās, ka 99.99% viss ir slikti un nekas anv labi, jautājums - vai esat ko labu šinī saitā ieguvuši, kā piemēram labu vestuļu biedru, draugu, pieredzi, varbūt otru pusi, ar kuru kopā esat...

97 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Motivācija!
nezinu, man ar sievietes nav, ne jau tamdēļ ka kkāds kretīns esmu, bet nu nava laiks lai būtu. Sevi vienalga vienmēr kārtībā turu, nezinu, man tas nesastāda problēmas, kaut kā ierasts. Nu vienīgi ja dodies uz tikšanos vajag matus apgriezt un bārdu noskūt, bet visādi citādi vienmēr skaists, sportisks hehe :D

Kā jūs uz to reaģētu?
iepistu paseju un uzmīstu :D

Dzīvot katru dienu kā pēdējo?
haha 17 ar maģistru :d es tik 20 gados arodeni pabeidzu :D čalis kruts, sanāk skola parastā 12gadi, līdz maģistram 7 :D cērties kā gribi, šamais pirmās divas klases sencim olās karājoties apmeklēja :D

Jāņu svinēšana
nenoliedz, vienu gadu gan pamēģināju anesvinēt, rezultātā attapos slimnīcā ar paršūtu roku :D kopš tiem laikiem nepretojos nedz šašlikam, nedz alum :D

Vīrieši mednieki....
vot es tos ķēmus ar saprast nevar :D domāju abus dzimumus, baidās no viskautkā, salasa internetā stulbības no viskautkā, beigās nevis dzīvo, bet ieslēdz sevi šaurā kastē, kur neviens neko nespēj viņam izdarīt :D

Vai kādam ir bijusi darīšana ar astrālajām pasaulēm?
hehe nezinu neko par astrālo pasākumu, taču ticu, ka neesam vieni, ar mums paralēli daudzi cilvēki dzīvo, diezgan bieži pat var no šiem kādu zīmi pamanīt :) kaut kas tur ir, kas to nemāku pateikt :) bet to ka ir, to es zinu.

Kur strādā? Kāda alga?
nu mani interesē pa lielam tik kur strādā, cik pelna - kāda man šķirba, nafig citam makā līst

Pārdomas par ekonomiku.
Ketija_20 piekrītu, es ar uz laukiem aizvācos, jauniešu te neviena nav, kaimiņš ar teica, ka šim meži pills, vajagot strādniekus, kas tur strādās, taču nav, visi dzer un tie kas strādāja tie jau sev pirkstus visus ir apgriezuši.. bet nu man labi, mazāk cilvēku, vairāk skābekļa, darba te daudz,izdzīvot un skaisti dzīvot ir ļoti pat iespējams :)

Pārdomas par ekonomiku.
man pie kājas, man mērķis ir dzīvot tā, lai izdevumi gadā nepārsniedz 500 eur, aptlaban esmu krietni zem šī limita, vajag to naudu, aizeju sapelnu pa mēnesi, tālaāk daru ko gribu :) kas par valsti, tak to 10gadīgs bērns, kas stratēģiskās spēles spēle vadītu labāk nekā Jūsu valdība!

Cik bieži Jūs lūkojaties AIZ monitora?
labi, ka uz mani tas neattiecas :D es tik paēst ienācu un atkal dodos daarzu laistiit :)

Labākais zāles pļāvējs? Iesakiet, kam pievērst uzmanību!
tieši tavu minēto laukumu ar tādu pašu zemi un tādu pašu zāli vakardien ar izkapti parasto pa 3 stundām nopļāvu, ar visu to, ka pa vidu vel entās ābeles, ķirši un plūmes auga, kas vel ir jāapgriež :) neko, labs fizo, laba pašsajūta un tagad var mierīgi pa ābeļdārzu staigāt, nebaidoties, ka čūska kāda kājās iekodīs :)

Vecs dators
kādi pīkstieni, cik gari, ka´dā secībā iet, ar pīkstieniem tev dators pasaka kas viņam kaiš, ja tie ir gari pīkstieni, tad izņem RAM moduļus, iztīri putekļus, ja tie ir gan īsi gan gari, neatceros cik no kuriem tad vai nu biosam bača beigta, vai videne nojukusi. pēdējā gadijumā nu skaties apts, jāpērk jauna, ja slots atļaus.

Kur saderīgie?
gan jau kad nav tik traki, vienkārši sāc komunicēt ar tiem, kas tev netīk, mazums ka´ds iepatiksies.

Kas tie par nervoziem večiem?
iesaku smieties, raudāt tur vairs nav vērts, kā teikt - par vēlu :D

Viss kas nenogalina padara mūs stiprākus?
nu redz, spēku var interpretēt visādi, ir fiziskais spēks, ir zināšanu spēks, pēc katras neveiksmes šaubos vai paliekam fiziski spēcīgāki, taču iegūstam pieredzi, attiecīgi paliekam gudrāki (ja galīgi nav kontuzēts). ja paliekam gudrāki, tad var teikt ka paliekam arī stiprāki! :)

Pelni no krāsns un ogles.
ja zālājs sūnains, kaisi virsū, sūnai nepatīk skāba zeme, vel zemenēm kaisi pa ziemu virsū, šīm ar garšo pelni un netīk skāba zeme :)

Kādai sievietei būs lielākas izredzes tikt pie patstāvīga vīrieša?
skaistums katram individuāls, kā teikt gaumes atšķiras, attiecīgi, ko varu teikt, slinkua, dumja, tai maz izredzes. stulbi būtu šim nepiekrist (tas pats kas vēl aizvien apgalvot ka pasaule ir plakana)

www lapu popularizēšanas triki
standarts, kā rīkojās visas firmas - uztaisi tip izlozi, ka viens no like čuvakiem saņems kko, pilla pakaļa ar tādiem pasākumiem ir internetā, kā atšķirt krāpniekus - nav izlozes nummura, pa lielam 99% tāda nav, a cilvēki tak aitas, šie spiež like, vai izlasa, reku tev ir popularitāte

Cietā diska izvēle - 15K vai SSD
SSD - mazāk ēd elektrību un ir triecienizturīgs + krietni vien ātrāks, jo spēj nolasīt jebkuru infu, jebkurā laikā, cietnim ir jāpārkŗamē galvas, un jāpagaida līdz disks aizgriezīsies līdz vietai, kur infa sākas.

Ābeļu pavairošana
hmm, kas vainas spraudenim?? vecāmāte tā kokus pavairoja, galvenais lai zars sakni izdzen, vai arī jāpamācās kā nopotēt, tad izaudzē no sēklas un beigās uzpotē zariņu, var pat divus vai trīs, lai ir dažādas šķirnes, vectēvam bij ābele ar 3 ;šķirnēm, no kuras viena bij pat bumbieri :)

Anekdote.?.....
kamdēļ dibenam reiva vertikāla?? tapēc, lai skrienot neklabētu!

Anekdote.?.....
trīs čali bārā spriež par to, kas ir visātrākais pirmais saka - skaņa ir visātrākā, nobļaujies un visi jau dzird! otrs saka - nekā, gaisma, iededz gaismu, visur gaišs momentā paliek! trešais smīnot saka - caureja visātrākā, nespēj nedz nobļauties, nedz gaismu ieslēgt, šī jau klāt!!

Veca ķieģeļu mūra māla apmetuma proporcijas
es |Depiņā ņēmu karstumizturīgo mūrjavu, tā jau kopā ar mālu sajaukta, viegli mūrēt, labi turās :) , kā apmest ar viņu - nezinu, iespējams ka nav problēmu, jo māls pats par sevi salīp ar visu kopā, tākā nost tecēt nevajadzētu :)

Dēļu grīdas atjaunošana
apsveicu ar padarīto darbu!! :)) tagad pa lielam tik sīkumi palikuši (lai gan tie mēdz būt kaitinoši un aizņem daudz laika), un būs prieks par jaunu istabu!! :) P.S. varbūt ka´ds zin kā apslīpēt guļbaļķu māju?? ir variants ar fleksi un lapiņu dragāt, varbūt kāds var ko vienkāršāku ieteikt??

Cilvēks un hobijs
lūk manuprāt vajag cilvēkam kādu hobiju, ja viņš ir katram atšķirīgs - nav problēmu, ja cilvēkam nav hobija, tad pa lielam šamais ir misenē metams.. man vēl nav trāpijusies meitene kurai būtu kāds hobijs.. žēl, laikam tapēc arī viss pajuka.

Sausais atlikums
nu neko te nopietni galvā neņemu, te senais latviešu interneta standarts, šovs - dzimumu cīņas, kurā katrs grib augstāk par dirsu uzlēkt :D citreiz pa reizei ir kāds interesants jautājums, uz ko var atbildēt cerot, ka autoram palīdzēšu, pats gan cik nav uzdevis, ļoti retu reizi esmu normālu atbildi sagaidījis.

How to Hack your Life..?
palīdzi citiem, tas atmaksājas = apkārt izveidosies laba pasaule, esi skarbs, lai sliktie tevi neapēd pusdienās, nepērc to, ko īstenībā nemaz nevajag, tad nevajadzēs skriet pēc naudas kā negudram. vel daudz dažādi sīkumi, bet tie visi ir nevis lai dzīve būtu viegla, bet lai dzīve būtu skaista, nav viegli, toties ir prieks skaisti dzīvot!! pamēģini, ja pacietība pietiks tad pēc pāris gadiem, jā...

Kāpēc pirtī krāsnij nav vilkmes?
skurstenis zems un zem kores, izlabo to kļūdu un problēmas pazudīs :) ja metāla skurstenis, nopērc vienu posmu klāt :)

Kur ir cilvēki?
manuprāt labs laiks, un normāli ciliņi izvēlas viņu pavadīt prom no monitora :)

Vai var vienā brīdī pārstāt mīlēt?
Mela, 3 gadus pirms 2 gadiem no manas dzīves aprakstiji.. laikam vienādas pieredzes bijušas, žēl man Tevis kā cilvēka. kas trakākais, kad pēc katras tādas reizes arvien mazāk gribās vēlreiz mēģināt, un tā arī nokalst tie labākie cilvēces zari, dodot vietu neapdomīgiem, un vienaldzīgākiem, sekas mēs jau tagad redzam, pēc gadiem 20 būs žēl uz cilvēci kā tādu skatīties.. Es tamdēļ godīgi sakot...

Vai var vienā brīdī pārstāt mīlēt?
uzreiz nevar, mīlestība ir kā uguns, pēc sarkanās līnijas pārkāpšanas viņa sāk dzist, paiet laiks līdz pavisam izdziest, pa to laiku sāp, dikti sāp, bet nu neko nepadarīt. nav tā, ka vienā dienā pamosties un BAC, nemīli, nav, ja tā būtu, dzīve būtu krietni vieglāka, tik nez vai skaistāka, jo tad mīlestībai nebūtu nekādas vērtības.

Akas tīrīšana
mhm un iedomājies ja pēc 20 metriem ūdens nav, ja pēc 30 nav, ja pēc 40 nav, bankrots.. labāk palikt pie akas

pensionāru portāls.
tulītās tevi te tās vecās tā pamācīs, ka norīs bez sāls un sagremošanas :D

raksturs
nav mainijusi, vienmēr esmu teicis kāds esmu un pabrīdinājis ka nemainīsies, lai rēķinās ar to, galu beigās nav nekā labāka par atklātību! :)

Akas tīrīšana
spiediens atkarīgs no sūkāna un vai akā ir ūdens, dzeltenīgums tā ir rūsa, to visu var mierīgi atfiltrēt, patlaban man gribās tik no bioloģiskā piesārņojuma tikt vaļā, iztīrīt, noslēgt un tad ūdens gadiem tīrs nāks, jo patstāvīgi nomainīsies, protams urbējs teiks neņemt no akas, lai viņam būtu darbs. 17 metri tas ir ja paveicās, citreiz tie ir vairāk metri, aka man ir 9 metrus dziļa(11 grodi)...

Akas tīrīšana
sallija, a Tev sievietei laikam maza saprašana no tā visa, aka ir tā pati spice, tik pirms roku trubu un metu tur pumpi iekšā man vajag viņu iztīrīt, līdz tam piedod, jāiet ar spaini pie kaimiņa, jo nekas te tāpat nenotiek, par spici - lūdzu70 eur metrā, tur krieteni vairāk vajag par pāris mēnešiem anglijā pastrādāt. es visu pats izdarīšu, taču tas viss prasa laiku, ja nedari pats, tad nevari...

Ko jūs sakāt par precēšanos pēc 40?
solvita, a man ko teikt?? es vispār pakaļā dzīvoju, taču vēl aizvien ceru, ka atradīsies kāda meitene/sieviete, kas būtu ar mieru ar manīm mūžu pavadīt.

Vai esat dzīvē satikuši kādu cilvēku, kura klātbūtnē kļuvāt labāki?
Jā, esmu palicis nu pat nezinu cik reizes labāks, kas trakākais, ka viss ko tas cilvēks izdarija - pateica pāris vārdus pareizā laikā un vietā, šie man tik dziļi ieurbās dvēselē, ka izmainiju savu domāšanu pa 180 grādiem uz labo pusi! :) protams velns mani vēl aizvien sēž, taču ja šis grib ko iebilst uzreiz tiek ar sūdainu mietu noslānīts un iestumts atpakaļ stūrī!! :)

Akas tīrīšana
nu es ar vakar pusdienu smēlu, bet nu pavasaris, ūdens daudz, vakarā vēl apmēram tonna palika iekšā, kaimiņam ar aku viss ok, ticu ka man vienkārši tie augi un dzīvnieki pūst apakšā par cik vāka akai nebija 7 gadus .

Akas tīrīšana
super, pateicos!! :)) izsūks, izsmels, savāks līķīšus un izsūks vel, lai ūdens dzerams<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu