slieksnis

Virietis (34)
iepazīties ar slieksnis

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Koki Lubānas pusē
Sveiki, ir kādam info par gateri netālu no Lubāna ezera, kur var iegādāties dēļus 50x200 un 100x200 sešmetrīgos?? paldies!

Vai esat ko labu OHO.lv ieguvuši??
Lasot PA izskatās, ka 99.99% viss ir slikti un nekas anv labi, jautājums - vai esat ko labu šinī saitā ieguvuši, kā piemēram labu vestuļu biedru, draugu, pieredzi, varbūt otru pusi, ar kuru kopā esat...

77 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
nu jā bet tas ir bez ēnu ekanomikas, ēnu ekanomika mūsu valstī sasniedz reāli 2x lielāku ciparu nekā stāsta ziņās attiecīgi irkkur pie 50%

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
vot jā tās kas virs 2k tēmē, tās ar ignorā metu, tās kas netēmē, tās tāpat dabūs un vel vairāk, ja būs pelnījušas :)

Kāpēc sievietes te prasa no vīriešiem nereālas lietas?
dai labi, kur to statistiku rāvi?? man visi draugi saņem vairāk par 1000 eur mēnesi, tik reti kurš no viņiem strādā legāli, man gan sakarā ar jautājumu cits jautājums sacēlās, a graudā nevar būt lieli ienākumi, vai obligāti sievietēm to toletes papīru vajag??

Vai atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā kas to ir uzdevis?
nu es ilgi domāju vai atbildēt uz šo jautājumu, nu vismaz es par sevi runāju, ticu ka lielam vairumam atbildeir kā iespēja uzsākt sarunu ar interesējošu personu, nu tip pievērst uzmanību. Es kapēc domāju vai atbildēt vai nē, jo neuzskatiju šo jautājumu par ko svarīgu, pa lielam cenšos neatbildēt uz nenopietniem jautājumiem un tiem jautājumiem kur neko nezinu. savādāk sanāk glupi atbildēt, pašam...

Kā pārvarējāt darba atteikumu?
es neeju tur kur mani negrib, par to nesatraucos jo ir gana daudzi, kas mani grib :) CV jau vispār 15 gadus nav nekur sūtijis :) aizmirsu kā tādu rakstīt vajag :D

Ko darīt ar uzmācīgu kaimiņu?
esi pret viņu tikpat atklāta un patiesa, kā šams pret tevīm, pasaki, ka viņš ir par prastu priekš tevis. mazums čalis saņemsies un pēc pāris gadiem jau būs veiksmīgs biznesmenis, pasaki viņam tā, ka ar strādniekiem parastajiem ielaisties negribi.

Kas nosaka meklējamā objekta "tirgus vērtību"?
netā pēc izskata un sevis apraksta, beidzamais ir noteicošais :)

Vai nauda rodas arī no PAKALPOJUMIEM?
nauda rodās bankās, kur ir drukas mašīnas, naudas vērtību nosaka valsts rezerve,parasti tā ir pārvērstā zeltā, nu vismaz tā bija vel gadus 20 atpakaļ, tagad manuprāt naudu drukā kā gribās un viņas vērtību nosaka pēc no pirksta izzīstiem nākotnes pareģojumiem! L:)

Brīvdienu svinēšanas tradīcijas
nu man savā dzimšanas dienā (18. februārī) bija ieradums pa nakti pa ledu staigāt, skaisti, interesanti. Kapēc bija, tapēc, ka vairs 18. februārī ledus nav... žēl..

Kaklā balti ēdiena atlikumi
kā var ēdiens kaklā krāties???? kas tie par loriem, kas saka, ka tas ir ēdiens??

Ko jūs izvēlētos visu gudro ticīgo,vai neticīgo
nu jā, kkāds radikālis parādijies, zināji, ka ticība dod cerību, cerība savukart ir vislielākais dzinējspēks lai kko paveiktu! Nav pa baznīcām jāstaigā lai būtu ticīgs, nav ko gaidīt dāvanas no gaisa, neviens nekad neko pa velti nedabūs!

Es pati Sev Dievs, skolotājs un Sargenģelis.
lai cilvēks būtu gudrs viņam jānodzīvo vismaz 30 gadi, un tie ir jānodzīvo, nevis jāskrien pakaļ kkādām ilūzijām vai galīgi nederīgām lietām!

Ko jūs darītu ar fotogrāfijām pēc izšķiršanās no mīļota cilvēka?
ielieku arhīvā, vēlāk pat;īkami pakavēties atmiņās!

Vīrieši ar materiālām problēmām.
nu bet ja cilvēkam dzīvē nav paveicies, nevajag uzreiz viņu nopelt, var pa bikītim sākt palīdzēt, ne jau visu uzreiz, bet pa druskai, un pavērot, kā cilvēks mainīsies. Ja viņam ir kaut kripatiņa cieņas, tad šamais tevi pēc tā, ka no bedres izvilki, visu mūžu uz rokām nēsās.

Dell Inspiron 5558, 15.kaut kas collas FHD
ebay meklē, tā arī raksti lai ir dell inspiron 5558 ekrāns, pie kam uz ekrāna paša, kad izjauc ir modeļa nosaukums, to arī var salīdzināt. kad nopirksi nebrīnies, ka šmais ir biku savādāks, tāpat derēs.

Godīgums, kas tas ir par zvēru?
es sev uzdevu jautājumu, kā lai mūsu pasaulē paliek labs cilvēks, ja visi kas apkārt grib tevi bez sāls noēst, atradu atbildi, jābūt skarbam, tas palīdz, uzreiz atsijāju tos kas nav pelnijuši manu uzmanību, palīdzu un esmu godīgs pret tiem kas to ir pelnijuši, jeb pret visiem, kas man neko sliktu nav nodarijis, ja nodara, ārā no dzīves, neatkarīgi no tā, cik labi viņu pazinu, tad vismaz var...

Vai tas, ka mēs orientēsimies uz valsts panākumiem un ignorēsim nedienas, veicinās mūsu labklājību?
ignorējot problēmas labāk nepaliks, es, piemēram ignorēju valsti tadējādi atrisinot mežonīgi daudz problēmas! :)

Vai Tu proti glabāt noslēpumus?
ja es solu ka nevienam neizpaudīšu, tad apmierinu savu ziņkāri izdzirdot noslēpumu, un aizmirstu par viņu :)

Paroles saglabāšana
nu ja tev ievadīt paroli ir apgrūtinājums, tad neapgrūtini sevi, nelien te iekšā!!

7 km dienā un 1 h treniņš
nu man dzīve tā pakārtota, kad no saullēkta līdz rietam trenniņš sanāk :D ziemā labi, īsākas dienas :)

Gribu uz mājām!
nu nezinu, es tik pagājušo rudeni māju iegādājos, taču kad aizbraucu, uzreiz sajutu, ka tas ir mans, vieta, kur pavadīt visu mūžu. kad māju pērc, vai cel, tad jau pašā starta sirds pasaka jā, vai nē, un šinī gadījumā viņu vajag paklausīt! :)

Rokas spiediens
cieņas izrā´dīšana, pie kam pēc rokasspiediena var pateikt, kas pa cilvēku, ja iedod rokā beigtu zivi, tad zini, ka nekāds darītājs nav, pa lielam pat par vīrieti nevar nosaukt, turpretīm ja spiediens spēcīgs, zini ka cilvēks ir ko vērts! (protams vajag ignorēt vājo spiedienu, ja ir kādas veselības problēmas)

Deguna gliemežnīcas operācijas + un -
nu man draugs uztaisija salaužot, ka reiz nedēļu pirms paredzētās operācijas :D

Agresija
ignorē, ja tas nepalīdz un agresors ir džeks - iepis pa olām cik spēka, uzreiz redzēsi ka agresija pāries tenora cienīgā dziedāšanā!!

Latvijas vīrieši vai novērtējat cik ļoti jums ir paveicies ar sievietēm?
skaistumu novērtēju, taču gana daudzām prātiņš pamucis.

Vai jūs neiztukšo strīdi šeit?
nu tas jau ir sen kā izsmelts, es tagad pie šiem jautājumiem pat neaizķeros, nu tik retu reizi, ja kāds vārds aizķer, bet pa lielam jau ir taisnība, tas viss noved jebkuru cilvēku uz grunti un apslāpē jjebkādu cerību. Tamdēļ vajag biku to visu ignorēt :)

Cūku mēris....
tak ziņās pateica, ka mēris jau izmaksājis 16!!!! miljonus, tas ir uz katru cūku vismaz pa 10k, normāls bizness :D

Kaapec sievietes nedod?
nu manuprāt latgalē dzīvojošas, un kā tu saki, pa dubļiem raujošās ir krietni labākas par tām, kas dzīvo pilsētā un ar deguniem mākoņus bīda. neviens jau tev neliedz aizbraukt pie viņām un izcelt no dubļiem. naivi ir gaidīt, kad kāds atbrauks pie tevis, it īpaši ar šādu attieksmi, pie kam šaubos vai kāda zin, kur ir jābrauc :D

Ceļš uz mīlestību.
lūk es tādu mīlestību gribu, tamdēļ nav nedz precējies, nedz apbērnojies, negribu lai šamie piedzīvo to ko es, un nekad nesapratīšu tos, kas precās, šķirās biežāk nekā zeķes maina, beigās paliek vieni ar bērniem, no tā visa tik bērni cieš, jo viņiem ir vajadzīga ģimene. ehh, ko tur teikt, ja nebūs nebūs, tas ir labāk nekā uzpūsta mīlestīb!

Kamdēļ vajag apvainoties par patiesību?
redz izpušķoju pārāk traki, varēji vienkārši pateikt, ka ir pieņēmusies svarā, tad moš i neapvainotos, tač tev sanāca biku pielkt labas lietas klāt :D tobiš salīdzinājumus

kada neparasta vieta jums patika sekss?!
manā uztverē ir dikti maz neparastu vietu, un tādās, ko es uzskatu par neparastām, man nav bijis sekss :D

Kāpēc te pārsvarā ir tik neinteresanti un garlaicīgi vīrieši?
hehe, visticamākais tapēc, ka saraksties ar tiem, kas taisas smukus selfijus :D

Neturiet sveci zem pūra!
vietējā rajonā nav neviena?? neticās.. lai gan jābūt uzmanīgiem, jāskatās pēc cilvēkiem, ja atnāk kāds un stāsta, ka ša visu nokrāsos nošpahtelēs, un vel sazin ko, tad der pajautāt, kā ko darīs, kādā secībā, muļķi un appisēji uzreiz izkritīs, pie kam var kādu āķīgu jautājumu uzdot, ja cilvēks atbild, tad zināms ka viss ok, un kārtīgs meistars nekad arī avansu neprasīs, tik jāmaksā būs biežāk, nu...

windows XP
ir ir, nav ne vainas, var visus resursus novirzīt uz vajadzīgo darbu, nevis paturēt priekš OS

Reibums
muļķis palieku :D bet nu nedzeru bieži, 2, 3x max pa gadu :D daudz arī nevajag :)

Kādas sievietes vairāk piesaista uzmanību?
ar sakarīgu sevis aprakstu, matu krāsai un izmēram nav nozīmes, taču dikti patīk zilas vai zaļas acis!! :)

Kādu foto aparātu izvēlēties?
prizmu off axis gidam idiot :D ai nahuj tev, un apsveicu svētkos! tavējie taču! :D

Pēkšņi reiboņi, dulla galva, galvas sāpes, labās sejas puses notirpums
klausi Lele, no manis palieto magniju, nostiprini asinsvadus, moš tie iet ciet.

Par aukstumpumpu.
sviests parasteis, bet nu ātrumu tas nemazina, ātrumu mazinās tas, cik bieži viņu aiztiksi, sviests noņem kņudēšanas sajūtu un vēlāk ātrāk sadzīst :)

Kādu foto aparātu izvēlēties?
Arlekins, nu CS ir cassegrain shmita teleskops, apo ir mīnusi, tas ir krāsas kropļojums un cena, un krāsas kropļojums tik tamdēļ, ka gaismu savāc lēca, jo lielāka, jo vairāk problēmu, un vajag tiešām dikti kvalitatīvai optikai būt un pareizam izkārtojumam, lai kropļojumu mazinātu untādam pasākuma atkal ir pasakaina cena. piemēram apo 8 collu maksā ap 40k eur, ņūtons tāda paša gabarīta, tik 10...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu