Gunitaa

Sieviete (44)
uzzināt vairāk par Gunitaa

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
PA ļoti bieži kāds prasa padomu attiecību jomā un vienmēr lielākais vairākums arī tos sniedz - katrs pēc savas saprašanas un pat nepazīstot konkrēto cilvēku. Vai bārstīties ar padomiem nav...

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Man ir 1 simpātiska un forša kolēģe, brīva, bet viņai vairāki vīrieši esot teikuši, ka viņa ir pārāk gudra... Vispār jau tas nav nekāds baigais jaunums, ka vairums vīriešu baidās no gudrām sievietēm...

Sievietes, uzmanieties!
Manai kolēģei ir rūgta pieredze ar 1 no oho krāpniekiem. Uzdodas par tālbraucēju kapteini (patiesībā tikai stūrmanis uz zvejas kuģiem Liepājā un Ventspilī ( darbu maina, jo ilgi nenoturas dēļ...

Pieaugušu cilvēku publiskas fantāzijas - par ko tas liecina?
Bērnībā fantazējām visi un tas bija super! :) pragmatiskāki pieaugušie fantazē reti vai vispār ne, sapņotāji biežāk. Bet par ko liecina PUBLISkA fantazēšana kā tēmu autoriem, kuru viņi pārēji...

128 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai tikai negatīvā pieredze?
"Gunitaa, jā, no vīrieša skatpunkta tā ir ļoti negatīva pieredze."(c) Ha, ha, ha, kur Tu esi mūsdienās redzējis, ka ar vienu partneri daudzi nodzīvo visu mūžu un ja tā nav, tad tā netiklība skaitās??? :D :D Tev vajadzētu dzīvot vēlākais, 19.gadsimtā ar tādiem uzskatiem.

Vai tikai negatīvā pieredze?
Bet man kopš jaunības ir NE TIKAI VIENS vienīgs kungs! Bet vai tāpēc tā ir negatīva pieredze ?? :D

Neuzticības cena.
Kā kuram - citam nenāk atpakaļ, citam NĀK. Pazīstu vienu onkuli, kuram kādreiz "jūra bija līdz ceļiem" - krāpa sievu un ne jau ar vienu vien, turklāt gadiem, sieva neizturēja to un izšķīrās. Pēc tam viņš apprecēja vienu no savām mīļākajām, bet pēc pāris gadiem, kad onkam jau bja tuvu 50 un, acīmredzot, šļauka vairs nevilka ;D, sāka šo krāpt ar 30-gadniekiem līdz beigās vispār pameta. Ko...

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
Hloja - vari iedomāties? Man šobrīd nemaz nav nekādu prioritāšu. Kad mērķi sasniegti, tad var neiespringt un vienkārši ļauties dzīves plūdumam... Nav nekā labāka par to.

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
Un to, kas sievietes laime nav atkarīga no vīrieša, es saku no savas personīgās pieredzes. Es biju uzaudzinājusi dēlu, daudz sasniegusi savā uzņēmējdarbībā, iekārtojusi savu dzīves telpu tā kā man pašai patīk, tāpēc tos dažus gadus, kad biju šķīrusies un dzīvoju bez vīrieša, jutos harmoniski un ļoti labi arī bez viņa. Bet ja sieviete mokās kompleksos, ir kaut kādi iekšējie konflikti, nesasniegti...

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
>11:25 kurš kliedz??? Kliedz, ja tekstu raksta ar lielajiem burtiem. Bet mans uzskats ir, ka pirmkārt, sievietes laime NAV atkarīga no vīrieša, otrkārt tas, ko, jau pateicu.

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
>10:28 Pilnīgi noteikti nē ! Nesakarīgai sievietei pat labs vīrietis nelīdzēs un viņa ātri vien "salaidīs dēlī" attiecības. To pašu var teikt arī par nesakarīgiem vīriešiem un labām sievietēm.

Kas tā par shēmu un vēl no pajoļa?
Kāpēc ņem par pilnu, ko kurš katrs raksta? Tikpat labi viņš varētu pateikt, ka šim šobrīd četras ir, trīs pamazām tiek pamestas un 5 vēl stāv aiz stūra rindā un cerē uz viņu. :D /Bet patiesību jau tas nemaina.../

Par greizsirdību...
Vrb ļoti minimāli esmu. Bet mans 1.vīrs bija īpaši greizsirdīgs, tas ļoti bojāja mūsu attiecības, jo iemeslu tam nedevu un viņu nekrāpu.

Kur var iepazities ja man pari 50?
"Labvēlīgajam tipam" kādreiz bija savs klubiņš Raiņa bulvārī, kur pulcējās cilvēki, sākot no 35g un daudz vecāki. Vai tagad vēl ir, nezinu gan.

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Labojums: vienai (Rakstu no telefona)

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Piparkuuka, ak tēma garām? ;) Nu tad nelaid garām izdevību un "parādi klasi" - ieliec SAVU, sakarīgāku, ar nepacietību gaidīsim! :D P.s. Vai man viensi šķiet, ka tie, kuri kritizē tēmas, paši tās praktiski neliek.... ?!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Stika, man ir līdzīga problēma, jo arī ir kvantums somiņu un daudz lietas nēsāju tajās, tāpēc arī nereti slinkums tās pākrāmēt no vienas otrā, tad es to risinu tā, ka nevis pārkrāmēju, bet vnk pārberu no vienas otrā. ;))

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
>07:30. Śoreiz Jums, kundzīt, nesanāca. Precīzāk - galīgi garām. :D

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Sallij, vispār jau jautājums bija par padomiem attiecību jomā nevis kur nopirkt paklājiņu sunim vai putekļusūcēju. Un tā ir būtiska atšķirība. :)

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Žetons Luusilai.

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Moderni...nemoderni.. Mums jaunībā bija teiciens: "Kāda starpība no kā slikti paliek!" :))

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Vislabāk man "patika" jautājums, vai mēs gribētu tādas attiecības. Jā, kā tad- "sapnis vasaras naktī" ! :DD

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Oiiiiii, kādos neceļos mana tēma aizgājusi... ;)) Nu nekas, cerams, ka dāmas vismaz uzkrāto tvaiku kārtīgi nolaidušas. :))

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Valmierieti, es tak pat gribèda nevarètu nokomentèt un atbildēt uz jaut. kāda viņa ir sadzīvē vai randiņā, jo redzu viņu tikai darbā. Bet kā es skatos, tad tiešām nav jēgas turpināt, jo vismaz puse neko vairāk kā iztirzāt 1 sievieti negrib. No savas puses tēmu slēdzu, kam ir ko teikt, lūdzu, bet turpmāk jau bez manis. :) Paldies par iesaistīšanos neatkarīgi kā kuram danāca.;))

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Laurencia, kurā vietā es iebildu dažādiem viedokļiem, ko ???? Es vnk lūdzu nekoncentrēties uz 1 personu, jo vairāk, ka jautājumu neuzdevu par VIŅU, tas bija vienīgi kā piemērs ! ! ! Tā ka Tava šūmēšaās šoreiz ir pilnīgi garām, ja kas... ;)

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Labojums: bezjēdzīgi. ;))

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Arkls, izlasi lūdzu manu komentu 14:19 un beidziet koncentrēties joprojām uz 1 sievieti! Citādi nevar parunāt par tēmu, nē????? Dīvaini, odnako. ;)) Arī pārējiem, kuri gribēs izķidāt manu kolēģi - sorry, bet nebūšu palīgs, jo bezjēdzīki ir runàt tikai par 1 konkr.sievieti. Paldies par sapratni.

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Laurencia, viņai jau nav iespēju likt vīrietim sajusties gudram, varošam, utt, jo viņai nav attiecību! Tikai beidziet lūdzu brīnīties, ka foršas sievietes bieži ir vienas - tad ta jaunums... :)) Jo man liekas, ka arī šeit tādu piemēru netrūkst.... Es nedomāju, ka viņa uz randiņiem stiepj savus diplomus un ko tieši tie vīrieši ir apzīmējuši ar viņas gudrību, tas būtu viņiem jāprasa, ne...

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Beidziet izteikt aplamus apgalvojumus. dàmas! : Gan pietiekami glīta, gan labā sportiskā formā, gan cik es darbā redzu, arī pietiekami saticīga un citādi jauka. Protams, ka arī viņai drošvien ir kādi mīnusi, jo neviens nav ideāls, bet nevajag svešam cilvēkam pierakstīt aplamus apgalvojumus. Tad tiešām nav gudri.;)

Cik toleranti esat?
"...vai tieši pretēji, uzskatāt, ka visiem "jāpūš jūsu stabulē"?" (c) Ko tur ar tādu sīku stabuli niekoties? ;) Jāpūš manā trombonā. Vismaz tak iespaidīgāk. :DD

Kādas ir Jūsu domas par strapon pegging?
bella, atver laika plānotāju, - pie Tevis tūlīt vesela rinda pierakstīsies -šis jau te tāds naV vioenīgais! :D :D

Ragi😃
Galvenais neaizmirsti pēc iespējas vairākiem bērneļiem galviņu noglaudīt - ja nu Tavējais? ;)

Pasmieties par sevi...
1) Nebija ar ko kosmētisko zīmulīti noasināt, ieeju kancelejas preču veikalā, sen tas mazais verķis nebija pirkts un aizmirsu kā sauc, prasu zīmuļu drāzēju. Pārdevēja pasmaidīja un pavaicāja: "Jums laikam zīmuļu asinātāju vajag?" :) Drusku neērti sametās, tai pašā laikā smiekli nāca. :) 2) Tēvamāsa vienreiz stāsta par savas draudzenes kaķeni, kura dauzās kā traka, rāpjas pa aizskariem, plēš...

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
Edgar, tas jau viņām neliedz tēlot smalkas dāmas tur, kur viņas nepazīst... ;))

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
Izlasa pēdējos dažus komentārus un pieraksta blociņā pie lielākām rupjībām vārdu "pakakāt".;) Nu ja, - angļu lēdijas tāpat kā princeses, drošvien nekakā... :)))

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
Stika, ir tak gļēvi cilvēki un arī te viņi parādās. Bēdīgākais, ka vairums no viņiem ir vīrieši... Un kuri dzīvè lej, tie arī šeit to dara, un viņiem pašiem šķiet, ka tas ir normāli... ;D Man patīk Tava nostāja šajā jautājumā - neļaut jēgpilnu tēmu pedrazot ar tukšu muldēšanu, gribētos biežāk no autoriem tādu nostāju.

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
>Stika (13:40) +++

Vai ir kaut kas, ko savā dzīvē nožēlojat ?
Nedomāju, ka te daudzi atbildēs atklāti, jo paradoksālā kārtā te daudzi uzliek maskas pat no tiem, kam ir pilnībā anonīmi profili. :D Es nožēloju, ka man nav 2 pēcnācēju, bet tikai viens.

Vai cilvēki pusmūžā ir spējīgi mainīties?
Mani novērojumi liecina, ka kardināli nē, bet kaut kādā mērā tādas pārmaiņas var notikt. Viss atkarīgs no katra iekšējās motivācijas. Protams, ir pašapmierināti cilvēki, kuri uzskata, ka ir pati pilnība, un tie nemainās, bet ideālu cilvēku virs zemes nav, tāpēc attīstīties un mainīties "uz augšu" nav par vēlu nekad.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
Es arī nesapatu, kāpēc te vispār būtu kas jāpierāda?! Lai tak bumhauzens, edgars, u.c. domā, ka visi te vientuļi, izmisuši un PA raksta, lai patiesībā iepazītos... :DD

Jūsu nika izcelsme
Par mani arī viss skaidrs, jo mani sauc Gunita, bet tobrīd tāds niks jau bija aizņemts, tāpēc nācās pievienot beigās vēl 1 burtu a.

Vai tie kas ir attiecībās un sēž OHO, tiešām ir attiecībās?
" ...vai viņi melo par tām savām attiecībām un viņiem tiešām tādas ir?" (C) Bumhauzen, katrs spriež pēc sevis, - atceries to uz visiem laikiem.... ! ;)) Turklāt. Tu tak neesi nekāds etalons, pēc kura parauga arī citiem būu jārīkojas un jāienāk šeit tikai tad, kad Tu ienāc. :D Un ko nozīmē "sēž oho"??? Es, piemēram, ienāku šeit 1-2 reizes dienā, apskatos PA tēmas, ja kāda interesē -...

Kàdi komentàri Jūs vairàk uzrunà?
Man galvenais komentāros ir saturs, nevis forma. Nepatīk, kad raksta dajebko, ne par tēmu. Bet kas attiecas uz formu, varu atbildēt gan rāmi, gan spēcīgāk - kā prasa situācija. ;))

Vai jūs apvainotos, ja jūs nosauktu par skaistuli?
Vrb viņš iedomājās, ka tāds apzīmējums par prastu viņam? Gribētu, lai nodēvē viņu par Karali vai Mr Visums? :D Kas var atminēt visas pasažieru īpatnības? Pārāk grūts uzdevums... :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu