Gunitaa

Sieviete (44)
uzzināt vairāk par Gunitaa

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
PA ļoti bieži kāds prasa padomu attiecību jomā un vienmēr lielākais vairākums arī tos sniedz - katrs pēc savas saprašanas un pat nepazīstot konkrēto cilvēku. Vai bārstīties ar padomiem nav...

33 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vairs nekadas jautribas pirms ta?!
Kas autorei ar pareizrakstību??? Vispār neko vairs saprast nevar, tāda sajūta, ka pa šmigu raksta!

Rekomendaacijas
>12;46 Katru dienu šeit uzturoties, neesi pamanījusi, ka pats 1 jautājumu 2x nevar ielikt, pat gribot?? Es vainīga, ka sistēma nogļukoja? Un kāpēc gan man būtu jāuztraucas par Tavu vīru? Vienk.mans jautājums ir pilnīgi adekvāts Tavam komentāram! Par humoru diez vai Tavs komentārs ir uzskatāms kaut vai tāpēc, ka pati reklamē DG vai citur savu interesei par vīriešiem ārpus savas...

Rekomendaacijas
Riebekle, un kā Tavs vīrs? Labprāt izsniedz rekomendācijas par Tevi ?

Rekomendaacijas
Riebekle, un kā Tavs vīrs? Labprāt izsniedz rekomendācijas par Tevi ?

Kā bagāts kungs var zināt ka dāma mīl viņu nevis viņa naudu?
Pat mīlestību var spriest vairāku gadu laikā, nevis paejot 1 gadam. Gada laikā tā var būt tikai iemīlēšanās, kas mēdz pāriet.

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Uzskatu, ka naudu drīkst lūgt no svešiem cilvēkiem tikai galēji ārkārtējos gadījumos - lai glābtu savu dzīvību. Pārējais - katra paša ziņā. un vienmēr ir izvēle - dzīvot atbilstoši saviem ienākumiem vai ņemt ātros vai c. krerdītus.

Divi mīļotie...
Nenodari otram to, ko nevēlies piedzīvot pati!

Ja jūs uzaicina.
Es uzskatu, ka Tu IT KĀ ieliki tēmu, bet nekā NAV,. :D

Vai monogāmija vairs pastāv?
"Baro vilku cik gribi, vienalga uz mežu skatīsies". Jākļi un kuces vienmēr laidīs pa kreisi, tiklīdz radīsies vismazākā iespēja. Pārējiem - viss ir individuāli, un ne mazums ir tādu, kas nekrāpjas!

Svingeri
3 bērni ir, gribas vēl kādu pa to burzmu uztaisīt un pat nezināsi, kurš ir tēvs ?? :D

Attiecības ar krietni jaunāku vīrieti – pieredze?
Ļoti sliecos piekrist Stikai. Arī man ir jaunāks vīretis kopdzīvē, bet ne ar 15 gadu starpību, bet zem 10 un viņam arī ir bērns no iepriekšējām attiecībām un bijusi ģimene. 25 g. ir zaļš gurķis, vīrietis sākas no 30... Izbaudi, ļaujies, nedomā, kas ir pareizi vai nē, bet nesaceries par daudz.

Vai daudziem skauž citu veiksme?
Man šausmīgi skauž tāds talants sacerēt jau veselu gadu pasakas. Es tā nevarētu. ;))

Kā pateikt par to, kas nepatīk partnera rīcībā, lai viņu neaizvainotu?
Galvenais noteikums priekš tam ir kritizēt rīcību, nevis personību! (Tātad, nevis "Tu esi "tāds un šitāds", bet man nepatika, kā Tu izdarīji to..vai to...")

Vai tikai negatīvā pieredze?
Luusila, viss ir relatīvi. Viena pagale nedeg, tātad klūdījāmies abi. Bet ja izanalizē tās, mācās no tām, lai neatkārtotu citās att-bās, tātad rezultātā vienalga pozitīva pieredze, nevis negatīva.

Vai tikai negatīvā pieredze?
"Gunitaa, jā, no vīrieša skatpunkta tā ir ļoti negatīva pieredze."(c) Ha, ha, ha, kur Tu esi mūsdienās redzējis, ka ar vienu partneri daudzi nodzīvo visu mūžu un ja tā nav, tad tā netiklība skaitās??? :D :D Tev vajadzētu dzīvot vēlākais, 19.gadsimtā ar tādiem uzskatiem.

Vai tikai negatīvā pieredze?
Bet man kopš jaunības ir NE TIKAI VIENS vienīgs kungs! Bet vai tāpēc tā ir negatīva pieredze ?? :D

Neuzticības cena.
Kā kuram - citam nenāk atpakaļ, citam NĀK. Pazīstu vienu onkuli, kuram kādreiz "jūra bija līdz ceļiem" - krāpa sievu un ne jau ar vienu vien, turklāt gadiem, sieva neizturēja to un izšķīrās. Pēc tam viņš apprecēja vienu no savām mīļākajām, bet pēc pāris gadiem, kad onkam jau bja tuvu 50 un, acīmredzot, šļauka vairs nevilka ;D, sāka šo krāpt ar 30-gadniekiem līdz beigās vispār pameta. Ko...

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
Hloja - vari iedomāties? Man šobrīd nemaz nav nekādu prioritāšu. Kad mērķi sasniegti, tad var neiespringt un vienkārši ļauties dzīves plūdumam... Nav nekā labāka par to.

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
Un to, kas sievietes laime nav atkarīga no vīrieša, es saku no savas personīgās pieredzes. Es biju uzaudzinājusi dēlu, daudz sasniegusi savā uzņēmējdarbībā, iekārtojusi savu dzīves telpu tā kā man pašai patīk, tāpēc tos dažus gadus, kad biju šķīrusies un dzīvoju bez vīrieša, jutos harmoniski un ļoti labi arī bez viņa. Bet ja sieviete mokās kompleksos, ir kaut kādi iekšējie konflikti, nesasniegti...

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
>11:25 kurš kliedz??? Kliedz, ja tekstu raksta ar lielajiem burtiem. Bet mans uzskats ir, ka pirmkārt, sievietes laime NAV atkarīga no vīrieša, otrkārt tas, ko, jau pateicu.

Sieviete virtuvē, gultā, sabiedrībā...
>10:28 Pilnīgi noteikti nē ! Nesakarīgai sievietei pat labs vīrietis nelīdzēs un viņa ātri vien "salaidīs dēlī" attiecības. To pašu var teikt arī par nesakarīgiem vīriešiem un labām sievietēm.

Kas tā par shēmu un vēl no pajoļa?
Kāpēc ņem par pilnu, ko kurš katrs raksta? Tikpat labi viņš varētu pateikt, ka šim šobrīd četras ir, trīs pamazām tiek pamestas un 5 vēl stāv aiz stūra rindā un cerē uz viņu. :D /Bet patiesību jau tas nemaina.../

Par greizsirdību...
Vrb ļoti minimāli esmu. Bet mans 1.vīrs bija īpaši greizsirdīgs, tas ļoti bojāja mūsu attiecības, jo iemeslu tam nedevu un viņu nekrāpu.

Kur var iepazities ja man pari 50?
"Labvēlīgajam tipam" kādreiz bija savs klubiņš Raiņa bulvārī, kur pulcējās cilvēki, sākot no 35g un daudz vecāki. Vai tagad vēl ir, nezinu gan.

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Labojums: vienai (Rakstu no telefona)

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Piparkuuka, ak tēma garām? ;) Nu tad nelaid garām izdevību un "parādi klasi" - ieliec SAVU, sakarīgāku, ar nepacietību gaidīsim! :D P.s. Vai man viensi šķiet, ka tie, kuri kritizē tēmas, paši tās praktiski neliek.... ?!

Cits me too...paplātes jeb vai jums arī tā gadās?
Stika, man ir līdzīga problēma, jo arī ir kvantums somiņu un daudz lietas nēsāju tajās, tāpēc arī nereti slinkums tās pākrāmēt no vienas otrā, tad es to risinu tā, ka nevis pārkrāmēju, bet vnk pārberu no vienas otrā. ;))

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
>07:30. Śoreiz Jums, kundzīt, nesanāca. Precīzāk - galīgi garām. :D

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Sallij, vispār jau jautājums bija par padomiem attiecību jomā nevis kur nopirkt paklājiņu sunim vai putekļusūcēju. Un tā ir būtiska atšķirība. :)

Ko sieva/draudzene nav gatava darīt, bet dara, piedāvā mīļākā?:)
Žetons Luusilai.

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Moderni...nemoderni.. Mums jaunībā bija teiciens: "Kāda starpība no kā slikti paliek!" :))

Ko jūs zināt vai domājat par šizoīdo psihotipu?
Vislabāk man "patika" jautājums, vai mēs gribētu tādas attiecības. Jā, kā tad- "sapnis vasaras naktī" ! :DD

Vīrieši, vai Jums patīk dumjas sievietes ?
Oiiiiii, kādos neceļos mana tēma aizgājusi... ;)) Nu nekas, cerams, ka dāmas vismaz uzkrāto tvaiku kārtīgi nolaidušas. :))<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu