DabasJanis

Virietis (43)
iepazīties ar DabasJanis

19 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai var dzēst smscredit veicot pagarināšas maksas?
Diez vai. Līgumā viss ir atrunāts. Pagarināšana ir faktiski procenti par kredīta izmantošanu un to vari pagarināt mūžīgi, bet pamatsumma no tā nesamazināsies.

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Pašam!? Visu deviņstāveni!? :D

Kāds tam ir iemesls?
Nu, priekš manis Tu esi gandrīz vai jaunā :D

Kāpēc meitenēm interesē tikai seksis? :)
Viņas tevi gultā ar varu ievilka!? :D

Virtuves stūrī melns pleķis
Vai gaisa sprauga arī ir starp reģipsi un vati!?

Virtuves stūrī melns pleķis
Ja gribi problēmu novērst pilnībā, tad tikai jāņem tas reģipsis nost. Jāskatās vai vispār ir elpojošā tvaika/mitruma plēve starp reģipsi un vati ievietota. Ja nav, tad tā ir jāievieto. Jānovērš mitruma iekļūšana no ārsienas puses, ja tāda ir. Nu viss pa lielam.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Tieši Šī iemesla pēc nācās pamest darbu no veikala Depo, jo atteicos uzbāsties cilvēkiem ar šo "nojāto frāzi", lai gan darbs man patika un patika tiešām palīdzēt klieentam ar konsultāciju, ja bija mazākās šaubas, ka tāda ir nepieciešama.....bet redz, nē, menedžere saka, ka klieenti visi ir stulbi un neviens nezin ko viņam vajag.

Vai vīriešus tiešām apmierina emocionāli tukšs sekss?
Emocijas ir liekas. Ir tikai grib vai negrib. Ja grib ļoti, tad var gribēt ilgi un ar emocijām.

Kuram vēl tā rādās?
Hmmm.....laba doma Adamsonei ;)

Vai šeit ir palikuši vīrieši, kas tic attiecībām ar vienu sievieti?
Bļāviensss, Lelle! Man bija tāda nojauta! Bet kā Tu atkodi mūs!? Viss esam atmaskoti. . . . pēdējā cerība uz ticību laimīgām attiecībām nu ir mirusi. Degt tev elles ugunīs!!

Gaiļa kūpināšana
Cik redzams, aukstā, jo dūmi tiek novadīti par visai garu dūmu, kur tie atdziest.

Gaiļa kūpināšana
šķietami, pilnīgi pašsaprotami, ja parasts lauku gailis(ne-broileris)būs sīksts, neatkarīgi no tā cik tu viņu kūpināsi, jo viņam ir tikai viena misija- taisīt citas vistas un jābūt labā fiziskā formā, proti vieni sīksti muskuļi. Un marinējot etiķi lietojāt!? Ja nē, tad ar nekas mīsksts nesanāks.

vai tas ir normali ka 15gadiks zens nesa sieviesu zeķubikses??
Nja. . .. grūti tagad "pedāļiem" puikas pievilināt. Nav kā kādreiz padomju laikos profeņu skolu kojās zem audzinātāja lomas aizsega.

Ja sieviete pajautā telefona nr., kāpēc atbild - priekš kam?
Nu kā, priekš kam!? Cik Tev gadu!? Loģisks jautājums. Kas tik grūti pateikt vīrietim, ka tu viņam patīk un ka varbūt sazvanamies!? Un kas zin, iespējams VIŅS peikritīs, ja patiksi.

Uz randiņu ar puķēm
Slepkavas arī dažkārt mēdz dāvināt ziedus, lai radītu par sevi "pareizā vīrieša" tēlu un tādas kundzes uzķerās :D

Citroen C4 - Kā viņiem ir ar elektroniku?
Nezinu. Varbūt bez pamata un aizspriedumaini, bet priekš kam riskēt un pārbaudīt par savu naudu. . ... . . man nav uzticības fraņču brīnumiem....arī daudz negatīva dzirdēts.

Uz randiņu ar puķēm
Dažreiz uzskatu, ka dāvināt ziedus pirmajā randiņā ir kaut kā banāli un ka tas ir kas diezgan personisks, ja cilvēks ļoti patīk, vai esi jau iemīlējies jau. Neesmu gājis vēl uz randiņu ne reizi, bet gribētos un tad nu gan būtu liels jautājums :) Vēl jau jautājums kā paredzēts pavadīt šo randiņu un vai tie ziedi nebūs par traucēkli pēc tam :)

Nu kā labāk tad sievieti uz ielas uzrunāt?
man škiet problēma ir tā, ka sievietes/meitenes ir pārāk aizspriedumainas, tāpGēc tāda problēma. Grūti ko ieteikt. Uz ielas to izdarīt ir 1/50.

Pēc bremžu disku un kolodku mainas loti karst diski, kaut riteņi griežas brivi
Bremžu suporta vadīklas vai cilindrs. Man tikko tā bija...priekšējam ratam pats mainīju kolotkas.... cilindrs bija jāiespiež gandrīz līdz galam, lai tās dabūtu iekšā un tas spiedās iekšā ar lielu piepūli. Kad viss bija salikts, daudz nenobraucu, bremzes kūpēja jau pēc 5 nobrauktiem km. Protams,ka nācās jaukt ārā suportu un izrādījās, ka suporta cilindrs tai jaunajā pozīcijā iekoksējies(vecā...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu