DabasJanis

Virietis (43)
iepazīties ar DabasJanis

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Virtuves stūrī melns pleķis
Vai gaisa sprauga arī ir starp reģipsi un vati!?

Virtuves stūrī melns pleķis
Ja gribi problēmu novērst pilnībā, tad tikai jāņem tas reģipsis nost. Jāskatās vai vispār ir elpojošā tvaika/mitruma plēve starp reģipsi un vati ievietota. Ja nav, tad tā ir jāievieto. Jānovērš mitruma iekļūšana no ārsienas puses, ja tāda ir. Nu viss pa lielam.

Pārdevēju uzbāzība Latvijas veikalos
Tieši Šī iemesla pēc nācās pamest darbu no veikala Depo, jo atteicos uzbāsties cilvēkiem ar šo "nojāto frāzi", lai gan darbs man patika un patika tiešām palīdzēt klieentam ar konsultāciju, ja bija mazākās šaubas, ka tāda ir nepieciešama.....bet redz, nē, menedžere saka, ka klieenti visi ir stulbi un neviens nezin ko viņam vajag.

Vai vīriešus tiešām apmierina emocionāli tukšs sekss?
Emocijas ir liekas. Ir tikai grib vai negrib. Ja grib ļoti, tad var gribēt ilgi un ar emocijām.

Kuram vēl tā rādās?
Hmmm.....laba doma Adamsonei ;)

Vai šeit ir palikuši vīrieši, kas tic attiecībām ar vienu sievieti?
Bļāviensss, Lelle! Man bija tāda nojauta! Bet kā Tu atkodi mūs!? Viss esam atmaskoti. . . . pēdējā cerība uz ticību laimīgām attiecībām nu ir mirusi. Degt tev elles ugunīs!!

Gaiļa kūpināšana
Cik redzams, aukstā, jo dūmi tiek novadīti par visai garu dūmu, kur tie atdziest.

Gaiļa kūpināšana
šķietami, pilnīgi pašsaprotami, ja parasts lauku gailis(ne-broileris)būs sīksts, neatkarīgi no tā cik tu viņu kūpināsi, jo viņam ir tikai viena misija- taisīt citas vistas un jābūt labā fiziskā formā, proti vieni sīksti muskuļi. Un marinējot etiķi lietojāt!? Ja nē, tad ar nekas mīsksts nesanāks.

vai tas ir normali ka 15gadiks zens nesa sieviesu zeķubikses??
Nja. . .. grūti tagad "pedāļiem" puikas pievilināt. Nav kā kādreiz padomju laikos profeņu skolu kojās zem audzinātāja lomas aizsega.

Ja sieviete pajautā telefona nr., kāpēc atbild - priekš kam?
Nu kā, priekš kam!? Cik Tev gadu!? Loģisks jautājums. Kas tik grūti pateikt vīrietim, ka tu viņam patīk un ka varbūt sazvanamies!? Un kas zin, iespējams VIŅS peikritīs, ja patiksi.

Uz randiņu ar puķēm
Slepkavas arī dažkārt mēdz dāvināt ziedus, lai radītu par sevi "pareizā vīrieša" tēlu un tādas kundzes uzķerās :D

Citroen C4 - Kā viņiem ir ar elektroniku?
Nezinu. Varbūt bez pamata un aizspriedumaini, bet priekš kam riskēt un pārbaudīt par savu naudu. . ... . . man nav uzticības fraņču brīnumiem....arī daudz negatīva dzirdēts.

Uz randiņu ar puķēm
Dažreiz uzskatu, ka dāvināt ziedus pirmajā randiņā ir kaut kā banāli un ka tas ir kas diezgan personisks, ja cilvēks ļoti patīk, vai esi jau iemīlējies jau. Neesmu gājis vēl uz randiņu ne reizi, bet gribētos un tad nu gan būtu liels jautājums :) Vēl jau jautājums kā paredzēts pavadīt šo randiņu un vai tie ziedi nebūs par traucēkli pēc tam :)

Nu kā labāk tad sievieti uz ielas uzrunāt?
man škiet problēma ir tā, ka sievietes/meitenes ir pārāk aizspriedumainas, tāpGēc tāda problēma. Grūti ko ieteikt. Uz ielas to izdarīt ir 1/50.

Pēc bremžu disku un kolodku mainas loti karst diski, kaut riteņi griežas brivi
Bremžu suporta vadīklas vai cilindrs. Man tikko tā bija...priekšējam ratam pats mainīju kolotkas.... cilindrs bija jāiespiež gandrīz līdz galam, lai tās dabūtu iekšā un tas spiedās iekšā ar lielu piepūli. Kad viss bija salikts, daudz nenobraucu, bremzes kūpēja jau pēc 5 nobrauktiem km. Protams,ka nācās jaukt ārā suportu un izrādījās, ka suporta cilindrs tai jaunajā pozīcijā iekoksējies(vecā...

Ja "paslīd" kāja... ?
Raina 1970! Viedi, patiesi, godīgi, cienīgi.....man patika :)

Vai atteikt vīrietim valsi ir sliktais tonis?
Jā, tas ir ļoti nepieklājīgi un egoistiski. Dejas ir tikai dejas....ja vien lūdzējs nav bijis galīgi ārpus vispārpieņemtām morāles normām atbilstošs kandidāts :)

Pieteikums par saistību dzēšanas plāna apstiprināšanu
Varbūt ir vērts kādu naudiņu samaksāt juristam, kurš specializējās maksātnespējas procesā, lai palīdz noformēt to pieteikumu.

Vai ir iespējams vienlaicīgi mīlēt un krāpt?
Ļoti vienkārši. . . ..kas nu kuram ir mīlestība. Vispār stulbs jautājums manusprāt, infantīls.

Pieteikums par saistību dzēšanas plāna apstiprināšanu
Mani ar šāds jautājums interesē. Varbūt maksātnespējas administrators var ieteikt kā to uzrakstīt. Viņš galu galā "par neko" ir saņēmis zināmu summu no tevis.

Kur vērsties pēc palīdzības,ja kaimiņu mājā iespundēti suņi?
Vienkārši izlauzt durvis un izlaist tos suņus ārā. Jo neviens neko nedarīs. Šīs valsts pārvaldes iestādes institūcijas ir kroplas un nestrādā.

Cik bieži jums ir vēlme nodarboties ar sekss/mīlēšanos...
Ienākumi vismaz 1200 eiro rosina nodarboties ar seksu biežāk.Savukārt ienākumi, kuri ir 3 reiz mazāki nomāc šo vēlmi :)

Vai jūs aizdotu savai bijušajai/bijušajam naudu?
Man vienam izlikās, ka Tava bijusī Tevi uzskata par kaut kādu lohu, ja jau nosauc Tavu esošo draudzeni par palaistuvi, tad atliek izsecināt kādās domās ir par Tevi pašu un vēl nekaunās naudu paprasīt...... Tad jau labāk pilnīgi svešam cilvēkam....tas vismaz cienīs tevi par cēlsirdību :)

Vai jūs akceptējat Lido kā randiņa vietu?
Hmmm!?!? Mja, dīvaini uzskati, bet nu labi lai paliek. Es startā tādu nekur neaicinātu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu