labapa

Virietis (40)
iepazīties ar labapa

37 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dāvana.
Noteikti nē manā gadījumā. Jebkurā gadījumā, ja tēriņa summa pāriet jau jūtamā daudzumā. tad jau Tu sāc vērtēt vai tad tas bija (ir) tās summas vērts, bet tas jau nozīmē, ka esi pērkama, ja esi pērkama tad jau kāda starpība kurai prostitūtai naudu tērēt. No šī - diez vai stāvēs labāk, ja vien vīrietis nav kritis uz prostitūtām

Orālais sekss-parasta lieta vai tomēr kas vairāk?
Katra paša lieta un vēlme.

Alkohola cena augs?
Tad neko ir tomēr iemesls būt neapmierinātam, ja reiz naudiņa ko maksājam nesniedz nepieciešamo ieguvumu. mēs tad maksājam nekam. Vienkārši izmetīsim naudu kaut kam no kura neiegūs neviens kam mēs varētu vēlēties. Varbūt par daudz savērpu. Bet uzskatu joprojām, ka visam apakša jābūt pamatojuma, nevar vienkārši kaut kādus ielāpus kaut kur uzlikt neatskaitoties. Un pamatojums, lai patēriņu...

Cik normāli ir tas, ka atvaļinājuma vai slimības lapas laikā sūta darbu uz mājām?
Labojums D ar I jāsamaina vietām jau furnitūras komentārā. arī Tesssas pēdējā. Ir tāds Darba likums ar kuru arī esmu pamanījis, ka daudzi nav pazīstami, jebšu zina tikai to kas pašam ir izdevīgs

Alkohola cena augs?
Pirmo reizi piekrītu Solvitas viedoklim. Ja neviens neko neiebildīs tad jebkurā brīdī kad vien gribēs paaugstinās cenas (šajā gadījumā ar nodokļu palīdzību). Bet cik daudz no Jums zina kam tad šī nodokļu nauda ir paredzēta. Par ko tad mēs maksāsim vairāk?

Cik normāli ir tas, ka atvaļinājuma vai slimības lapas laikā sūta darbu uz mājām?
Katrs pats izvēlas vidi, kurā dzīvos. (kad pieaug xexexe)

Vai vīrieši varētu un gribētu mainīties sievietes dēļ?
Domāju, ka ir lietas kas cilvēkam ar laiku mainās tie noteikti ir uzskati, zināšanas, pat uzvedība. Tādēļ, ja uz to skatās plašāk tad noteikti var mainīties un bez īpašas izcelšanas vīrietis vai sieviete. Bet par ko visi sacepas uzreiz - pieņem mani kāds esmu, Tas ir īstermiņā. Ja Tu nemainies garākā periodā, tad Tu stagnē. Bet kā mēs visi zinām ar stagnātiem ne vienam tā īsti nesapas.

Facebook. Kā paslēpt ziņas par draugiem?
inito4ka - Lai draudzene/draugs nepamanītu, un neveidotos greizsirdības scēnas no nekā :)

Kas ir un kā izpaužas pašpietiekamība?
elsa kāpēc sākumā Tev ir pašpietiekams un pretējais Tev parādās kā nepārliecināts? Vai tad tomēr iet runa par pārlecinātu cilvēku vai ko joprojām uzskatu, ka murgains apzīmējums

Kas ir un kā izpaužas pašpietiekamība?
Kas tas vispār par murgainu apzīmējumu pašpietiekams? Es teiktu, ka prasās pēc garīgās veselības uzlabošanas pasākumiem.

Auto izvēle
Nu tur jābūt tiešām Golfa fanam lai ņemtu par līdzvērtīgu cenu kā FORD. Pats ar Fordu neesmu braucis, bet man darbinieki brauc un ir loti apmierināti, nav lielu izmaksu un diezgan izturīgs. Piebildīšu man pašam Golfs neiet tik ļoti pie sirds, tādēļ, ka tā rūpnīcas regulējumi neatbilst manam braukšanas stilam. Runājot par grants segumu un sniegu. Labs pa asfaltu

Kā tā var?
elsa Argentīnā ir visādi ne tikai karsti, bet arī ļoti auksti. tur ir gan kalni gan līdzenumi. Un pats dienvidu rags kur laiks nesaudzē nevienu. Tur gan sarežģītāk nokļūt.

Kā tā var?
Brauc Solvita. Kas tur tāds tajā Argentīnā neredzu neko kas tur būtu tādas ievērības cienīgs. Par tēmas jautājumu, Tu laikam tik ļoti sašuti, ka nemācēji īsti paskaidrot par ko vairāk pārdzīvo

Cik sievietei svarīgi saņemt apsveikumu Valentīndienā?
Kāpēc jautājums tikai par vīriešiem? Tā ir mīlestības diena, kādēļ gan visu gaidīt tikai no vienas puses. Pēc dārgām dāvanām var spriest tikai to, ka viņam acīmredzot ir bijis pietiekoši naudas lai tās nopirktu. Par vīrieša attieksmi varētu spriest tad, ja Tu zinātu ,kādi tad ir viņa finanšu līdzekļi.

Kāpēc bagātnieki tik masveidīgi tirgo savas mājas?
Pietrūkst brīvo līdzekļu. Tagad ir labs laiks ieguldīties ekonomika iet uz augšu. Nezinu vai nekustamajos tagad ir vērts ieguldīties. Peļņu nes tikai ilgtermiņā

Kur var iegadaties audi a2
Nu Tev jautājums - Atbilde vis kaut kur. Kaut vai Tavas mājas pagalmā, ja esi gatavs tik par to maksāt

Ja krāns pil, bet ne visu laiku?
av2 redz, ka tikai divi gadi un pil. bet ne jau blīvējumā iekšā. Visdrīzāk Gunāram58 taisnība nekas nav jāmaina varbūt tikai gaisa sajaucējs ir nedaudz aizsērējis, kas neļauj visam ūdenim uzreiz aiztecēt. ar to tad jāsāk. Ja var pamēģināt sagriez citā virzienā vai pilēšana ir savādāka (ātrāka, lēnāka vispār nav) tas norāda uz to ka ir gaisa jaucējs vainīgs, Ja ne tad būs jāatzīst av2 risinājums :)

Regulāri un čakli iztukšo olas
Ja runājam par tēmu attiecības, tad gan viens gan otrs apgalvojums norāda uz egoistiskām vēlmēm. Savienībā (kopdzīvē) nekad nevarēs pastāvēt ja katrs vilks savas vēlmes kā primārās. Domāju, ka ar šo tad viss arī tiek pateikts.

Sievietes
Piekrītu par bildi ja negribi kontaktus tad bijis nebijis, bet ja vēlies kaut ko satikt liekas, kas tad nu notiks, ka bildi ieliksi, atpazīs vai - nu un? Bet nu neko darīt tagad jau datu aizsardzība īpaši populāra Latvijā.

Toyota Auris 1.8 hybrid iegāde
what car novērtēta ar 3 zvaigznītēm no piecām, ja saproti angliski vari tur palasīt. Uzdod sākumā Sev jautājumu, kādēļ Tu gribi hibrīdu *benzīns plus elektromotors*?

Fizioterapija
Pats tiku galā ar velosipēdu. Fizioterapeits tikai virzienu sākumā parādīja.

Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ?
Nav vieglāk sakārtot jautājumu, lai nebūtu arests uz kontu. Tā ir mukšana no problēmām, kas patiesībā maksā dārgāk.

Planšete neatbalsta inbox spēles,kāpec?
Mākonis 11 jau Tev minēja izvēlies atbilstošu pārlūkprogrammu. pameklē mammā google :)

Labākie fondi un investīcijas, kur sakrāt pensijai?
Galvenais likums ar uzkrājumiem, neturi visu vienā vietā. tas pats ar akcijām utt. Tas nozīmē mazāks risks pazaudēt visu. Vēl viens nedomā par pensiju, ko saņemsi. Domā kā ar saviem līdzekļiem nopelnīt pensiju Sev pati. Respektīvi piem. izveido vismaz mazu uzkrājumu, tad sāc ar to pelnīt naudu ieguldot tos kaut kur - piem. akcijās (respektīvi tas pats virziens kur visi fondi darbojas bet peļņa...

Pretapetītes lidzekli
Ja problēma ar pārēšanos tad mūc no ēdiena, ja tikai lai veids kā uzlabot figūru, tad padomā par dzīvesveida maiņu

Labāk ēst desertu bariņā, nekā grauzt rupjmaizi vienatnē..?!
Nē nevar piedot ne ko no tā. tas kaut kāds dumjš stereotips. Ja reiz ir kopā tad arī dzīvo kopā un būt nejaukam vienam pret otru domāju, ka to nekas nevar aizstāt.

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Meklē tajā visā Pozitīvo. Piem. Re šodien ietaupīju naudiņu, neiztērēju pusdieniņām. Vai tiem kam svarīgi samazināt svaru - redz kā šodien tantiņa palīdzēja mums nepaēst, kaloriju kalkulatorā vieglāk datus ievadīt. Nu kādu citu Pozitīvo piemēru gan jau ka pati vari izdomāt. Bet vispārīgi jautājuma būtība nav īsti saprotama. Vai Tu sūdzies par tantiņu, vai respektīvi par Tavu labsajūtu, jo redz...

sala nevar iedarbināt
nu ko varu piebilst akumulators Tev ir labs. par pārējo tāpat jāsāk iet cauri un jāmeklē vaina, Vai nu degvielas sistēmā vai kompresijā, parasti gan pirmais sāk niķoties :)

sala nevar iedarbināt
Grūti jau kaut ko komentēt ne auto minēts ne vecums. kāda veida iesprice elektroniskā vai kā. Ja grib pats visu baudit jāsāk no degvielas. Ar filtru. Varbūt tas jau aizaudzis. ja ko smalkāk tad jau vajag papildu info.

Ko Jūs domājat par šādu situāciju?
Man ir bijusi pieredze ar satikšanos uz kuru neatnāca aizņemtības dēļ. Mana rīcība bija, ka tā arī bija pēdējā ar konkrēto personu. Vai es par to pārdzīvoju, nē nāca labākas iespējas dzīvē. Bet manā skatījumā Tu esi malacis, ka izkustējies un biji gatava braukt ar sabiedrisko uz tikšanos ar to arī jau parādot, ka man nav nepieciešama otra uncināšana, spēju visu izdarīt pati.

kā izšķirties ja sieva atsakās?
Pie advokāta biji? Tur tad arī jāsāk ne pie (eks)sievas

Kāda biznesa forma ir izdevīgāka, SIA, IK?
Nevar pateikt kāda forma labāka, kamēr nezin ko Tu vēlies darīt, tas jānosaka gan pēc tā gan pr. naudas plūsmas, apgrozījuma utt.

Vai/kur jāsaskaņo gāzes apkures konvektora uzstādīšana?
Kad pirksi iekārtu tad arī pajautā :)

Kupicu pārvietošana nesaskaņojot ar īpašnieku - tā dara?
Nē nevar. Nevienam nav tiesību pārvietot Tavas robežas. Pat valstij ir jāpaziņo ja kas tiek izmainīts Tavās robežās. bet par servitūtu atbild pašvaldība. Griezies pie mērnieka. lai pārmēra Tavas robežas un sasprauž robežas. Pretējā gadījumā ne pie kā cita kā strīda nenonāksiet. Varbūt pat kaimiņš nav vainīgs, bet mērnieki.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Kaut kā nemanīju ka tik lielas prasības. Varbūt kādai bet ne jau nu 80%. Tev vienkārši noteikti veicas tieši uz tādām trāpīties. Maini meklēšanas kārtību :)

Vai tiešām vecis kas nelaiž pa kreisi ir nevesals?
Pilnīgs murgs, nevajag bāzt visus vienā maisā. Nav visi vīrieši ´tādi´ . Kā arī ne visas sievietes. Tā kas to apgalvoja pati vai nu laiž kaut kur vai nu dikti apdalīta, ka pie visa vainīgi vīrieši

Finanses...
Raksturu tas nemaina, bet gan parāda. Kā arī ļoti labi parāda kādas attiecības ir ar tuvajiem :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu