zalace

Sieviete (27)
iepazīties ar zalace

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Attiecības ar bijušo
gribu paprasīt padomu....izšķīros ar puisi pirms pus gada....iemesls stulbs vispār,vainīga,protams biju es...pēc tam atvainojos, palūdzu atgriezties, viņš nepiedeva...pagāja laiks, protams, sirdī man...

62 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
Garāka auguma,lai zina ko grib no dzīves un kā to iegūt!

Vai esi atkarīgs no negatīvām emocijām?
Jā.....draudzenei tagad tieši tāda situācija...sit, pazemo,izturas kā ne ar mīļoto sievu bet kā tādu verdzeni....un viņa iet prom,atgriežas un tā pa apli...saka ka mīl...es protams visu saprotu bet nu nafig tāda mīlestība...savādāk kā atkarība no otra cilvēka to nevar nosaukt!

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?
Janson flegma neesmu,viss kārtibā!

Jautājums sievietēm
Hmmm...!lādēt mani var tik meitas tēvs, kurš negrib maksāt alimentus!nu lai piedod man...pārējiem...ko es varu darīt ja ir bijušas kautkādas pretenzijas vai nu viņiem pret mani vai nu man.nekas nāvējošs tas nav bijis, vnk neshodilisj ar raksturiem!!značit nav pienācis mans laiks!neuzskatu ka esmu bijušajiem kautko tādu nepiedodamu izdarijusi ka no sirds mani jānolād būtu!dods devējam...

Vīrieši kāda ir jūsu izpratnē skaista sieviete?
Skaista ir iemīlējusies sieviete,smaidīga!piekrītu ka jābūt koptai...par kg,var strīdēties,jo manā apkārtnē visas pampuškas ir laimīgas laulībā,značit nemaz tie kg nebij liekie!par tām injekcijām,botoksu nezin kāpēc,tās kuras sāk, nevar apstāties, tāpēc arī ir tā vai pilnīgi samakslota vai nu ar savām grumbiņām!

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?
Es visu kontrolēju,savu jumtu ar))))))

Vai satiktos ar cilvēku, kam ir nenopietnas attiecības, kuras viņš negrib pātraukt?
ļubovj zla...poļubiw i....vienkārši priekš kam sevi tā mocīt.neko labu šīs attiecības nesniegs,tā arī būtu ka satiktos tikai tad kad viņam tas būtu ērti un kur viņam tas būtu ērti!un ja tu brīva,pašpārliecināta būtne, kam tev tādas tikšanās reizes vajadzīgas!

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Visi skatās uz koptiem, pieklājīgiem vīriešiem!protams skaistuma izpratne katram ir savādāka un par gaumi nestrīdas!bet nav jalīdzinās mērkaķim lai pievērstu sev uzmanību, diez vai to kāds novērtēs!un skaists jau nenozīmē laimīgs!!!!

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
Jason bez komentāriem,drīkst)))))

Jebkas virs 170cm un 60kg nav sieviete?
Paldies bumbastiks,paldies!viss jau kātībā!kā jau teicu mani kg tā ir mana problēma!

Jebkas virs 170cm un 60kg nav sieviete?
Bēdīgi, ha,ha!...un notievēt tā jau nav problēma, man ir komfortabli savā svarā!Pirmo reizi no vīrieša dzirdu tādu sviestu!

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
У меня к мужчинам вcего одно требование-нe будь пиздаболом. Держи...

Jebkas virs 170cm un 60kg nav sieviete?
Ajē....tas ir Tavs viedoklis, par kuru man piemēram smiekli nāk!daba ir apveltījusi cik nu katru varējusi, ok...varbūt kg pati pieēdu, bet nu tā ir mana problēma!

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Pašai nav bijis tādu attiecību...bet domāju kāpēc gan nē!man piem. bija attiecības, kad cilvēks ārēji nebija manā izpratnē simpātisks...un nebija tāds muldoņa kā es...kad aizbraucu trešajā randiņā, šķita vispār ko es tur daru,bet tikai vēlāk sapratu, kādas ir viņa labākās īpašības......tā kā viss ar laiku....dot to viņam, dot to sev!

Vai ir bijis skumji pazaudēt virtuālu Draugu?
Man ir pofigu tie cilvēki kam ir pofig uz manis!

Kāpēc cilvēki grib attiecības un pārošanos?
Katrs dzīvo tā kā uzskata par vajadzīgu! Neuzskatu ka tas ir kaut kāds pūļa sindroms ja gribu normālas attiecības un ģimeni,tā ir mana dzīve, un es pati izvēlos vai baudīt to vai dzīvot mūķenes stilā.

Cik ir jābūt sexpartneru skaitam?
Bieži vien, uzskatu ka tā arī ir pareizāk, cilvēki vnk nepasaka taisnību cik bijis, jo atbild, tagad esmu ar tevi un kāda raznica kas bijis pirms tam!jo reāli, ja pasaka un Tu gaidīji ka skaits būs daudz mazāks, deļ kam sevi rūgtināt!

Kāpēc tā ir?
cik ir bijis no pieredzes, tad sliecos uz to pusi, ka Jums taisnība!vnk sevi ir jāvērtē!vīrietis jāmīl, protams, bet nedrīkst pazemoties nekādā gadījumā!

Pati grib,bet laužās..
Tad nu gan palielījies....tik ar ko!Tu gan jau tāds reāli potrjopanais....vai arī 133 sieviete vairs nekljujet, ja jau jāraksta šeit!

Kad pāriet sāpe un ietājas tukšums,kā to tukšumu atkal piepildīt?
Šeit var palīdzēt laiks, laba laika pavadīšana, darbs un protams ka cita sieviete!un pēc kāda brīža visas sāpes rimsies, pats galvenais atveries cilvēkiem, nevis tieši otrādi!

Vai var būt greizsirdība uz pagātni?
Protams ka varētu ietekmēt....šādiem cilvēkiem parasti grūti atrast vienīgo!

Kā var sevi tā necienīt,lai kļūtu par precēta jākļa mīļāko?
Tāda sajūta, ka autori tas tiešām kaut kādā veidā skar un aizvaino....katram jau savs!bet nu tas ka tādā veidā cilvēki mēģina būt laimīgi varu piekrist!....pazīstu divus precētus vīriešus,kuri noteikti krāpj savas sievas, viena sieva pat to nojauš tik acis piever, otra gan nezina neko......un šie vīrieši ir pēc dabas forši,izskatīgi,gudri.......bet viņi nekad neaizies no sievām....nekad, jo abi...

Svara izmaiņas un attieksme no pretējā dzimuma?
Pilniigi piekriitu Vinettai Cilveeki ir dazaadi....tas ir jaapienem....un svars ar mainaas....tas it tikai normaali.

Pameta dēļ tā ka netaisiju minjetu.
Gan jau ka probleema citur....vnk bija taa teikt peec vinja uzskatiem nopietns iemeslis , lai paskirtos!

Nevaru aizmirst, gribu vai negribu?
Piekriitu Rashela.Bet triis gadi tomeer ir ilgs periods!

Vai vīrieši arī raud ?
Man bija attiecības ar īstu rauduli....ļoti emocionāls cilvēks!

Cik daudz uzmanības vajag sievietei!
Pēdējā laikā, es nerunāju par attiecībām kad diendienā dzīvo kopā, es jau pasaku atā vīrietim, kad redzu ka cilvēkam nav pat laika sms atsūtīt, ar labunakti, vai vnk pajautāt kā iet!visvairāk tracina, kad man jāmin kas cilvēka prātā, nu nē tak i pateiktu nesaderam i nav ko laiku zaudēt!man nevajag daudz!vajag uzmanību, lai sajustu, ka esmu svarīga!

Dāvana sievietei.
Vispār neko, domāju katru tas aizvainos...neuzmanība pret sevi!vismaz kādu nieciņu!

Cik dienas Jūs esat iztikuši bez ēdiena...?
Es domāju tas ir normāli, un man piemēram stress ir pati labākā diēta!tikai lieto šķidrumu....ja blakus kāds pagatavos ko super mega garšīgu un smaržīgu organisms pats atsauksies!bet nu ja pašam tas liekas nenormāli, jāēd...pat caur negribu, jo tā varot organismu ilgāk par dažām dienām nav labi!

Cik reizes var dzīvē var stipri mīlēt?
nevaru spriest par citiem...bet man pirmā mīlestība bija ļoti stipra, visādi gāja gluži kā seriālā...attiecības pajuka,tad bija šādas un tādas attiecības tā teikt ne gluži ārstnieciskas, bet ar citu cilvēku tu iegremdējies viņa dzīvē, problēmās....pagāja nez cik gadu, pirms iemīlējos no jauna, bet to sapratu, kad cilvēku jau zaudēju!savādāk, domāju mēs katrs savās attiecībās atdodam kripatiņu no...

Jūs varat pēc bildes noteikt?
Kā nu kuru reizi, citās situācijās tiešām izskats ir maldinošs....un attiecībām ar izskatu vien ir par maz.Es bieži vien kļūdaini vērtēju cilvēkus!

Viss slikti :(
Viens autors varētu padomāt balts un pūkains-bez kompleksiem un liekā svara!Tad nu gan Tev ir paveicies....!Tik tiešām var redzēt ka sievietes tevi ir apbižojušas, tikai bez sievietēm tik un tā neiztikt vai ne?

Apstakli vai Attiecibas
Gan, gan!nav vairs tie laiki kad s milim raj i v walawe...un kad sterpitsja sljubitsja!

Gultā ar ienaidnieku.
neredzu nekādu sakarību..PRIEKŠ KAM likties gultā ar cilvēku kurš tevi galīgi besī!tik ļoti sevi necienīt vai būt tik ļoti atkarīgam no seksa?vai nemaz tur jau arī nav naids, tikai pašapmāns!

Seks un nauda.
Tu tagad par sāpošo?

Pieskaršanās matiem
Istenībā neviens nelien pie maniem matiem,kad ir kāds intīms moments un vīrietis skūpstot ierakņājas matos,vai viegli pavelk, vai pasmaržo....tas jau tikai forši!

Vai oho ir laika izšķiešana, ja vēlas nopietnas un stabilas attiecības?
Pilnīgi Tev piekrītu!...neesmu varbūt tik ilgi šajā saitā,bet neko reāli labu viņš man nav atnesis!nedz arī sliktu,un pat uz randiņiem nevelk iet!citreiz saraksties ar vīrieti ilgāku laiku,lai atkal viltos, nafig tas vispār vajadzīgs!

Virietis un sieviete.
Pienākumi.Jūs vel paprasiet par likumsakarībām, principiem,taisnību...kuras pasaulē nemaz nav tik daudz!

Vai attiecībām ir termiņš?
Nezinu vai attiecības var salīdzināt ar precēm...tad nu gan...skarbi!

Attiecibas ar augumā īsāku vīrieti.
Man bija pieredze tāda...notika tas sen,sarakstījos ar vienu puisi, viņš tad bija ārzemēs un nekā nevarējām satikties, apmēram pus gadu sarakstījāmies, likās jau esam tik tuvi un tā.....un kad atbrauca...čutj li nenokritu....pat ne viena auguma ar mani...nu un viss ,mani kā pereklinilo,no sākuma centos neievērot, bet bija kauns ar viņu pastaigāties,kad kopā paziņas redz,skatās, smaida! un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu