zalace

Sieviete (27)
iepazīties ar zalace

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jautājums varbūt vairāk vīriešiem
Situācija ir tāda, ka man atsāka rakstīt bijušais....izšķīrāmies manis dēļ, jau labu laiciņu,es ļoti pārdzīvoju,pat šeit rakstīju,lūdzu padomu kā to visu pārdzīvot, bet laiks iet, un nu satiku labu...

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jautājums varbūt vairāk vīriešiem
riks086 galīgi garām domas,sory, nav ko ieteikt, nav vērts vispār rakstīt!raksti kokotei v ļičku!

Jautājums varbūt vairāk vīriešiem
kokote, man prieks ka Jūs neesat infantīla, jo man šķiet ja būtu gribējusi dabūt savā adresē rupjības pierakstītu Jums privāti.

Dzīvot cita cilvēka dzīvi internetā ir izklaide vai diagnoze?
Nosliecos vairāk ka tomēr izklaide, jo īpaši izlikt sevi netā kā uz delnas arī neredzu jēgu!

Vai tā ir viltīga sievietes taktika?
man šķiet Tu vienkārši tai dāmai nepatīc!

Vai neveiksmīgas iepazīšanās var pazemināt pašnovērtējumu?
Vienmēr jau viens paliks tas gribošais un gaidošais un otrs būs tas monstrs, kurš vēl kaut ko meklē un izvēlas.....tas ir tikai normāli, nevajag ieceklēties, tas tak labi ka otrajā vai pirmajā randiņā viss beidzas nemaz nesākoties, nav lielas vilšanās!

Lielie bērni.
Es dzīvoju ar mammu un savu meitu kopā.....kad pašķīros no meitas tēva,atgriezos tā teikt zem spārna, mamma pēc tēta nāves, vairs neapprecējās!ja satiktu labu vīrieti kāpēc nē!bet tagad jau vecums....un man jāatskaitās pašai kur esmu, kāpēc aizkavējos pēc darba, kur iešu, kur braukšu, ka viņai viss sāp, voobwem kā otrs bērns, bet es jau domāju par savu miteklīti.....un vairs ne īpaši saprotu kā...

Bijušie un bijušās
Ar meitas tēvu diezgan ilgi skaidrojām attiecības,to sagājām kopa, to šķirāmies,murgs, ko pat negribas atcerēties un ilga tas daudzus gadus!Tagad nesāku vnk jaunas attiecības pirms neesmu palaidusi no sirds un prāta vecās.

Ricibas modelis.
Tā nu mums te iet...Man piemēram ir tā ka jau otro mēnesi sarakstos ar puisi no ārzemēm,pa skaipu i tā...no sākuma viss gāja tīri ok!tagad nesaprotu nu vairs īsti kad viņš taisās atgriezties,jo sāk man stāstīt, ka tur ir ok, ka man ar darbs būtu, ka var piepelnīties, nu jau pati pateicu, lai meklē meiteni bez bērna, jaunāku, lai brauc pie tevīm, jo nu es netaisos ar galvu mesties piedzīvojumos,...

Sievietes izskats
Vāks...Kaut kas te nav....tā nu gan necieņa apspriest savu sievieti šeit, gultā likties značit kauna nav,a sabiedrībā vest kauns!

Vai NAUDA spēj izbojāt šķietami stabilas attiecības?
Visādi var gadīties, diez vai ja abi strādā tādas problēmas var rasties, visdrīzāk kad viens no partneriem nestrādā vai pazaudējis darbu.

Izvēloties to otru kā protam novērtēt sevi,vai negadās pārvērtēt?
Vecu vecā problēma,protams ka tā ir!tomēr daudzām pasakām ir laimīgas beigas un katrs atrod to ko meklē.

Cik svarīgi ir apzināties pieļautās kļūdas?
Tajā momentā nemaz nešķiet, ka kaut ko dari garām,tik pēc tam nāk apziņa,ka esi izdarījis kļūdu...vel vienkāršāk apvainot citu,kad viņam bija tā netaisnība!man piem.ir tieši šī problēma, visi apkārtējie vainīgi, es tā pareizā!un secinājumi nav izdarīti.Savu bagāžu nēsāju līdzi.

Vai tas ir normāli apsmiet cilvēku?
Nu citreiz sanāk kā sanāk...diez vai Tu arī klusē!jāmāk tak par sevi pastāvēt!man šodien redz kā bija, viens raksta,ko joprojām šeit, tipa tik vientuļi?(kkad sarakstījāmies)atbildu,viss ok tipa uz sevis paskaties,arī tālāk neesi par šo vietu ticis,atbilde:tu nu gan indīga!ok,neapsmēja, bet aizskart redz tik un tā vajag!tas ir asinīs.

Ko tie vīrieši te akstās?:(
Hiranja....es uz to skatos no citas puses nedaudz, ja tu satiec kolekcionāru,to ir grūti saprast uzreiz, atdodies uzreiz jūtu varā un cilvēks var tik un tā pazust.pārgulēt un pazust!man piem. ir svarīgi kā es pēc tam jutīšos!!neesmu bijusi ne izmantotāja,ne spēlētāja...vnk es sevi kontrolēju pat ja cilvēks man ļoti patiks, nekā nebūs uzreiz....man ir bijušas nedaudzas nopietnas attiecības, bet...

Kas notiks ja dzeršu neilgi pēc kodēšanas?
tieši tā, maldinoša sajūta ka visu vari, un more po koleno!Tev tak jau gribas iedzert,priekš kam jautāt citu viedokli, ja jau visu esi priekš sevis izlēmis!sory, ir man viens paziņa tāds,dzeršanas dēļ pazaudēja foršu sievieti, labu darbu, sāka grimt melošanā, sevis žēlošanā...pats riebīgākais ka visi apkārtējie kā viņam likās bija vainīgi,tik ne viņš!Personīgi pat man apnika viņu atbalstīt.

Ko tie vīrieši te akstās?:(
Jā, arī man bij tā gadījies,ar vienu tā arī sapratu kad atteicu otrajā randiņā seksu, izbesija tas, ka varēja uzreiz arī pateikt ko meklē, nevis es meklēju nopietnas attiecības, bet vēlams uzreiz pārgulēt!sviests!un cilvēks prosto pazūd!nu tak pasaki, tu man nepatiki, vel simts iemeslu, a tā klusēšana vispār tracina!bet nu lai jau, parasti tādi izvēlīgie arī paliek ne ar ko!

Vai ienaidnieks var kļūt par Draugu?
Man ir tā, ka ir cilvēki ar kuriem es nekontaktējos un ir ar kuriem kontaktējos, un ir tā ka ir cilvēki ar kuriem dzīves, darba, citu apsvērumu dēļ tu sāc kontaktēties, un ir tie ar kuriem tas kontakts apraujas!

Vai mīlestība visu atrisina?
Vnk mīlestība mums ir kā tāds maziņš dzinējs!labsajūta!....ja nemīli,nu ir tas cilvēks tev blakus, nu apmierina, bet tik un tā kkā trūkst!mana atbilde ir, atrisina, bet ne visu un ne vienmēr!man šķiet kad mīli, tad Tu vairāk atdod sevi, ja nemīli tad uzvedamies nedaudz egoistiski!

Kaut kāda iemesla pēc negribēt attiecības.
Tu vienkārši pārāk daudz laika pavadi šeit, OHO!no tā, protams ka nekas nemainīsies!

Kadam jabut Jusu virietim,lai sauktu par ...savejo?
Garāka auguma,lai zina ko grib no dzīves un kā to iegūt!

Vai esi atkarīgs no negatīvām emocijām?
Jā.....draudzenei tagad tieši tāda situācija...sit, pazemo,izturas kā ne ar mīļoto sievu bet kā tādu verdzeni....un viņa iet prom,atgriežas un tā pa apli...saka ka mīl...es protams visu saprotu bet nu nafig tāda mīlestība...savādāk kā atkarība no otra cilvēka to nevar nosaukt!

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?
Janson flegma neesmu,viss kārtibā!

Jautājums sievietēm
Hmmm...!lādēt mani var tik meitas tēvs, kurš negrib maksāt alimentus!nu lai piedod man...pārējiem...ko es varu darīt ja ir bijušas kautkādas pretenzijas vai nu viņiem pret mani vai nu man.nekas nāvējošs tas nav bijis, vnk neshodilisj ar raksturiem!!značit nav pienācis mans laiks!neuzskatu ka esmu bijušajiem kautko tādu nepiedodamu izdarijusi ka no sirds mani jānolād būtu!dods devējam...

Vīrieši kāda ir jūsu izpratnē skaista sieviete?
Skaista ir iemīlējusies sieviete,smaidīga!piekrītu ka jābūt koptai...par kg,var strīdēties,jo manā apkārtnē visas pampuškas ir laimīgas laulībā,značit nemaz tie kg nebij liekie!par tām injekcijām,botoksu nezin kāpēc,tās kuras sāk, nevar apstāties, tāpēc arī ir tā vai pilnīgi samakslota vai nu ar savām grumbiņām!

Vai orgasma laikā jums aizbrauc jumts, vai nu tā ne pārāk tās sajūtas?
Es visu kontrolēju,savu jumtu ar))))))

Vai satiktos ar cilvēku, kam ir nenopietnas attiecības, kuras viņš negrib pātraukt?
ļubovj zla...poļubiw i....vienkārši priekš kam sevi tā mocīt.neko labu šīs attiecības nesniegs,tā arī būtu ka satiktos tikai tad kad viņam tas būtu ērti un kur viņam tas būtu ērti!un ja tu brīva,pašpārliecināta būtne, kam tev tādas tikšanās reizes vajadzīgas!

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Visi skatās uz koptiem, pieklājīgiem vīriešiem!protams skaistuma izpratne katram ir savādāka un par gaumi nestrīdas!bet nav jalīdzinās mērkaķim lai pievērstu sev uzmanību, diez vai to kāds novērtēs!un skaists jau nenozīmē laimīgs!!!!

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
Jason bez komentāriem,drīkst)))))

Kādam ir jābūt riktīgam vecim?
У меня к мужчинам вcего одно требование-нe будь пиздаболом. Держи...

Seksuālā spriedze, seksuālā ķīmija.
Pašai nav bijis tādu attiecību...bet domāju kāpēc gan nē!man piem. bija attiecības, kad cilvēks ārēji nebija manā izpratnē simpātisks...un nebija tāds muldoņa kā es...kad aizbraucu trešajā randiņā, šķita vispār ko es tur daru,bet tikai vēlāk sapratu, kādas ir viņa labākās īpašības......tā kā viss ar laiku....dot to viņam, dot to sev!

Vai ir bijis skumji pazaudēt virtuālu Draugu?
Man ir pofigu tie cilvēki kam ir pofig uz manis!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu