Eivisa

Sieviete (41)
iepazīties ar Eivisa

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai satiktos ar cilvēku, kam ir nenopietnas attiecības, kuras viņš negrib pātraukt?
nē, jo tāds cilvēks satiksies ar vairākām vienlaicīgi, jo ir izdevīgi pārgulēt un tikai.....mēnesī vai pusgadā reizi, ja šim ir sastādīts grafiks, tad gada laikā vismaz pie 12 seksa reizēm tiks

Kādu vīrieti tu izvēlētos?
Nevienu no šiem, bet tādu kurš mani mīlētu, kurš pēc manis ilgotos, kurš vēlētos būt ar mani kopā un es justu, ka tā ir.

Līmlenta 50cm platumā!
Depo, Berģos, visādas

Kia Sorento - cik ir labs šis auto
Braucu ar Kia Sorento, pagaidām ok. 2005.gada, tikai mīnus 20 nepieleca. Bet ja salīdzina ar bembīti ar kuru tiku braukusi, nu man kā sievietei labāk patīk, ka varu droši uzbraukt uz apmales, nedomāt, ka mazākajā sniega čupā palikšu, nav jādomā, ka zems, kuram varu noraut uzreiz bamperi, zinot, kādi mums ir pagalmi. Par izmaksām nezinu vēl, jo nomainīju vasarā.Bet cik man skaidroja, ka apkope un...

Kādai ir jābūt sievietei lai vīrietis gribētu viņu precēt?
Priekš šiem oho vīriešiem noteikti tādai, kurai nav savas domas, kura vispār gandrīz nerunā ar viņu, lai tikai nepateiktu kaut ko kas nav tam pa spalvai.....un vai vispār te vērts iedziļināties, te kāds ir kurš gatavs ģimenei, laulībām, ne, ne, ne.......nemeklē te tādus.

sasa zekubikses
Bet varbūt Saša zeķubiksēs nav latvietis, un priekš savas tautības ir uzrakstījis ļoti labi, to mēs nevaram zināt. Kādas Tev labāk patīk zeķubikses, ar puķītēm sānos vai svītriņu aizmugurē??? Bet patiesībā ļoti žēl , ka jo tālāk jo sabiedrība ir slimāka.

Nauda no ārzemēm
Vai tad jau atvelk nodokļus par to?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu