labaurzula

Sieviete (30)
iepazīties ar labaurzula

12 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Mīlestība un attiecības ir iespējamas bez seksa?
Tas tāds izplūdis jēdziens- nevar vai negrib. Ar rokām ar var daudz paveikt.

Par "vīriešu" un "sieviešu" darbiem :)
Man ir sadalījums vīriešu un sieviešu darbi. Kad vajag attaisīt zapts burciņu un pašai tas neizdodas, tad svinīgi eju pie sava vīrieša un lūdzu palīdzību. Nekas tā nepaceļ vīrieša pašapziņa, kā palīdzēšana nevarīgai sievietei. :) Es jau sen nedaru vīriešu darbus. Priekš kam ir vīrietis. Tās visu varošās sievietes pašas visu izdara un pēc tam pīkst, ka neviens nepalīdz un tāds pārgurums, ka lai...

Vai mīlestība visu atrisina?
Jā, mīlestība visu atrisina. Tad var pievērt acis uz otra nepilnībām un pašai prieks iepriecināt otru, rūpējoties par viņu. Ja nav jūtu, otrs agrāk vai vēlāk sāk kaitināt un šķiet, ka viņš tikai prasa, bet neko nedod. Daudzi viegli samīlas un tikpat viegli viss pāriet. Citiem tā arī neizdodas mīlēt pa īstam. Bet var censties. Galvenais neskraidīt pie viena un otra un nešķiets enerģiju.

Kas ir "palaistuve"? (Nosaukt var dažādi, nozīme viena.)
Par palaistuvēm vīrietis sauc tādas sievietes, ko pats nav ievilcis gultā (citiem dod, viņam ne) vai sivietes sauc citas sievietes, ja pamana, ka kāda var viņas vīrieti viegli ievilkt gultā. :) Pārējiem nav iemesla lietot šo vārdu negatīvā nozīmē. Pat tie, kas izmanto intīmpakalpojums. Bauda un viss.

Vai esat čakli vai slinki ĒST-Gatavotāji?
Mājās gatavots garšo vislabāk. Ņamm.... :) Tie, kas nemāk gatavot vai nav laika, tad iztiek ar to, kas pieejams.

Šahs
Galvenais lai prot gultā šahu spēlēt.

Vai 5 minūšu kniebiens ir veiksmīgas laulības dzīves vērts?
Dēļ 5 minūtēm tie´´sam nav vērts bojāt attiecības. :)

Kā rodas nežēlība-bara instinkts?
Manuprāt bērni un pusaudži nemēdz no dabas būt ļauni un pieceļoties no rīta nedomā, ka varētu šodien skolā kādu atspārdīt. Bet katram ir kādas emocijas - dusmas, skumjas, bailes utt. un tiek atrasts kāds uz ko izpausties, kam pat īsti ar to nav nekāds sakars. Iespējams mājās bērnu sit un viņš jūtas pazemots un neaizsargāts un viņš izdara otram tāpat, lai kaut kā izreaģētos.

Vai jūs vakcinējieties?
Esmu sapotējusies, bet tas katram pašam jāizlemj. Man vienalga, ko dara pārējie- vai potējas, vai nē. Katrs pats savas veselības kalējs. :)

Vai tas ir normali?
Tas nav labi. Bērnam vajag kļūt patstāvīgam un arī gulēt atsevišķi ( runa neiet par vienu nakti, kad bērnam ir murgi un viņš guļ vecāku gultā). Parasti tā rīkojas mātes, kas savu dēlu audzina par savu " vīru" . Problēma nav bērnā, bet mātē- tai ir jārisina savas psiholoģiskās problēmas. Viņa nevarēs vēlāk palaist bērnu dzīvē un būs greizsirdīga uz jebkura bērna draudzeni. Visticamāk dēls paliks...

Vai vīrietis var būt nedaudz smukāks par mērkaķi lai patiktu sievietēm?
Vīrietim ir jābūt pietiekami interesantam, lai patiktu sievietei. Ar ko viņš spēj ieienteresēt tas jau cits jautājums- izskats, iespējas, intelekts, panākumi, ģimeniskums.

Ko darīt ja ir iepatikusies šausmīga,nejauka,briesmīga sieviete?
Tu esi atradis sev līdzīgo, ja patīk. Forši!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu