helgucis1

Sieviete (46)
iepazīties ar helgucis1

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Vīrieši vēlas, jaukas, mātišķas , mīļas sievietes, bet tai pat laikā, paši nespēj sevi pasniegt kā vīrieti. Stāsts no šā saita vīrieša attieksmes - tika itkā norunāts randiņš, protams, tikšanās...

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Torpedo- Tu atkārtojies un uzliec brilles, lai saredzētu., tad runāsim , kurš melo un , kurš nē.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Cik visas sievietes ir varošas visu pašas izdarīt un gatavas lekt gultā, tad nav brīnums, kāpēc vīriešiem ir šāda attieksme un rīcība, jo tak visu varošajām neko nevajag kā tikai sex. Tikai pēc tam sūdzas, kādi sliņķi viņi ir, bet pašas jau pie tā vainīgas.

Kāpēc mēs neguļam naktīs? :D
Man vismaz ir jāstrādā naktīs algotā darbā.

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
bumpastik- to tiešām Tev pašam būtu jāievēro padomu, jo pats jau savu dāmu iepriekš tēmās izvazāji kā"eskorta meiteni" Pats iedevi publiskajai apspriešanai par viņas bijušajiem vīriešiem. Tad tagad nevaino citus tur, kur pats esi vainīgs.

Vai attālums ir šķērslis attiecībām?
Problēma ir darba iespējas pārceļoties pie otra. Ja, jau dāma tikai strādā ar attiecīgo vietu, tad jau nav problēmas iet pie vīrieša.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Tā ir drošība visādos variantos. Notiks, kas ar Tevi, tad Tavu dāmu izsviedīs kā kaķi no pienotavas Tavi bērni. Būs pavadījusi laiku, ieguldījusi darbu un vecumā uz ielas ar pliku pēcpusi. Tādi varianti ir ļoti daudz.Protams, ja jau pats nedzīvo pie saucamās dāmas, tad gan neredzu vajadzību viņai precēties ar Tevi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu