Agate24

Sieviete (53)
iepazīties ar Agate24

7 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas jums sniedz drošības sajūtu attiecībās?
Naivi....Neviens mums nepieder un més arī nevienam nepiederam...Kas vispàr var dot kàdu drošību mūsdienàs un it sevišķi oho.lv?

Vai visiem večiem tā ir ar gadiem?
No vienas puses tieśàm ir tà, kà tracer apgalvo. Bet ir arī vīrieśi, kas izvélas tikai tás sievietes, kuras ir vèrts izmantot. No otras, kam ir vajadzīgs partneris, ja nav kopīgu intereśu?

Mīts vai patiesība,ka vīriešus uztrauc sekss un nekas vairāk?
Attiecības nav tas pats, kas sex partneris. Tie tomèr ir gadījuma/gadījumu sakari. Lùdzu nebàzt vienà maisà.

Kas vajadzīgs?
Nu laikam nepatīc Tu viñàm. Ir divas iespèjas- attiecības ar patikśanu un attiecības ar nepatikśanu...Diemźél neviena negaranté laimi. Viss tikai ilūzija.

Ko sievietes gatavas dot vīrietim attiecībās izņemot seksu?
Mūsdienàs savstarpèjais piedàvàjums ir tik liels, ka reti kurś veido ilgstośas un dziĺas attiecības. Ja tomèr veido, tad noteicošà ir komunikàcija un enerģijas apmaiņa gultà. Ja tas apmietina abas puses un interese kĺūst noturīga, tad viss iet plašumà. Bet tas ir reti. Pàrsvarà mès visi esam kà plastikàta trauki...

Kāpēc sex saitā sievietes meklē iepazīšanos nevis sex?
Šis nav sex saits.Tad jāiet citur.

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Cinisms vēl ir dzīvs. Ja jūs paši neprotat mīlēt un vērtība ir tikai sex (respektīvi caurums), tad negaidiet, ka jūs kādreiz spēsiet mīlestību saņemt. Es saprotu, ka jūs tas šķebina. Mazliet pacietieties. Varbūt pameklējiet sevī kādas garīgas kvalitātes, vienalga kādas. Kādi jūs paši, tādas tās sievietes. Spoguļattiecības. Sākt ar sevi nekad nav par vēlu. Atsakies no visa un aizej tuksnesī,...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu